PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Google Maps Mobile v3.0.0.2

S I N A
08-02-2009, 19:28
دوستان این هم ورژن این نرم افزار معروف که قابلیت های بسیار جالبی پیدا کرده.در ورژن قبلی قابلیت Steet view رو اضافه کرد که در نوع خودش فوق العاده بود به این شکل که شما میتوستید به صورت سه بعدی (3 Dimension ) خیابان ها رو ببینید و به نوعی در آن قدم بزنید.حالا همین قابلیت رو گسترش دادن جاهای بیشتری رو قرار دادن(البته فکر نکنم که خیابان های ایران رو ساپرت کنه).علاوه بر همه اینا قابلیت جدید این برنامه Latitude هست که واقعاً فوق العاده است که به شما اجازه میده دوستانتون رو روی نقشه پیدا کنید البته برای این کار باید در گوگل آی دی داشته باشید و بعد اون مکان دوستان شما با یک تقریب کم میگه.در ضمن سرعت دانلود نقشه و کار کردن با این برنامه بسیار زیاد شده.
در کل این نرم افزار رو به همه توصیه می کنم.

در ضمن گوگل همچنان اجازه دانلود این برنامه رو از ایران نمیده:merci::19::19:.
http://www.mobiletopsoft.com/images/news/google_maps_2.2.JPG

pa800
11-02-2009, 01:55
سلام روی دیاموند نصب شد خیلی خفن تر شده راههای ایران رو هم داره

segmound
11-02-2009, 10:08
چطوری نصب میشه چطوری کار میکنه

S I N A
12-02-2009, 08:43
چطوری نصب میشه چطوری کار میکنه

دوست عزیز خیلی ساده فایلcab رو به گوشیتون منتقل کنید و روش کلیک کنید.به همین راحتی نصب میشه.
در مورد نحوه کار هم بگم که باید به internet وصل باشید و با یک سرچ کوچک یا با استفاده از gps میتونید نقشه ببینید به صورت ماهواره ای

Memol_17557
27-02-2009, 23:24
رو Omnia هم عالی جواب داد.راستی این نسخه دیگه Cache محدود نداره که عالیه!!! من تاحالا 30MB نقشه لود کردم. تازه فایلش رو هم پیدا کردم که میشه به بقیه داد تا بتونن بدونDownload ازش استفاده کنن.دارم بیشتر هم میگیرم. اگه کسی میخواد بگه تا بزارمش تو سایت.(من دارم نقشه ی مشهد و جاده ی مشهد-شمال-تهران. و مشهد-سمنان-تهران رو میگیرم. تهران خیلی بزرگه.طول میکشه تا کاملش کنم. راستی دارم با خود نرم افزار load میکنم که خیلی وقت گیره. اگه کسی راه آسونتری یاد داره بهم بگه. موفق باشید.

cradle00
28-02-2009, 18:10
روی touch hd هم بخوبی کار میکنه . خیلی بهتر از ورژن قبلیشه.:41:

hossein_eye
21-03-2009, 14:51
خیلی ممنون از شما بخاطر update بودنتون

maftoon
21-03-2009, 20:18
رو omnia هم عالی جواب داد.راستی این نسخه دیگه cache محدود نداره که عالیه!!! من تاحالا 30mb نقشه لود کردم. تازه فایلش رو هم پیدا کردم که میشه به بقیه داد تا بتونن بدونdownload ازش استفاده کنن.دارم بیشتر هم میگیرم. اگه کسی میخواد بگه تا بزارمش تو سایت.(من دارم نقشه ی مشهد و جاده ی مشهد-شمال-تهران. و مشهد-سمنان-تهران رو میگیرم. تهران خیلی بزرگه.طول میکشه تا کاملش کنم. راستی دارم با خود نرم افزار load میکنم که خیلی وقت گیره. اگه کسی راه آسونتری یاد داره بهم بگه. موفق باشید.

دوست عزیز برای کار خیر که دیگه سوال نمی کنن اگه نقشه تهران رو تونستین کامل بگیرید حتما در سایت قرار بدین!!!
من نفر اول هستم که استفاده می کنم!!! :023::4:

Lgodfather
25-03-2009, 03:33
برنامه گوگل ریدر رو هم ممکنه بگیرید و برای دانلود قرار بدید؟ متاسفانه امکان دانلود گوگل ریدر هم نیست!

mr_sonia
28-04-2009, 09:42
علاوه بر همه اینا قابلیت جدید این برنامه Latitude هست که واقعاً فوق العاده است که به شما اجازه میده دوستانتون رو روی نقشه پیدا کنید

چگونه در از ای دی gmail باید Latitude را فعال کرد؟؟؟:54: