PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مونسترپک Abstract برای گوشی V3X موتورولا

MOJI3180
12-04-2009, 17:18
Abstract MP By Uwie

توضیحات جدیدترین مونسترپک گوشی v3x را در پایین مشاهده میکنید که در سه بوت لودر معرفی شده.

امکانات و قابلیت هاش رو با هم میبینیم:

http://www.modmymoto.com/forums/downloads/44971695_E64.jpg

firmware: E6P firmware
flex: abstract
drm: historical drm
skin: evo, historical, heartless, extremerazr, russomax, desolate, blackmmv2
java: itunes, ebuddy, DAP, Google maps, VirtualCorelet, Wincore, YBlite, MMA mobile editor, Skintools, mp3 tools, ctheme, my space

shortcut using videocall key
videocall key + 1 = corelet
videocall key + 2 = Itunes
videocall key + 3 = virtual corelet
videocall key + 4 = wincore
videocall key + 5 = skin

to unload corelet:
1. itunes = press '#' then left soft key then choose 'red circle with cross inside'
2. virtual corelet = press menu then unload VC
3. wincore = press start then unload

to change corelet
unload first corelet which running then use the shortcut that i explained above, then call corelet (videocall key + 1)

about java
1. wincore .. please change the permission all option to 'never ask' (hehe2.. i miss that one), btw i change some icon image..
2. iTunes... with new skin from me.. hope u like it
3. all java is recorded to drive a... so if u want to delete use the motomidman then using p2kcommander to delete the java
(check the jad file in drive (a:) whether u chose the correct application to delete
4. sorry if i make all application to be more complicated to be deleted.. because the only way to make it included in monsterpack using midlet preinstalled : true
5. mma mobile editror, skintools, mp3 tools, i translated by myself
6. ctheme.. can be used to remove ,backup ,install skin from transflash...

about elf (press smartkey)
1. iTvolume.elf.. this elf to make itunes sound more able to be controlled..when u call corelet itunes.. run iTvolume.elf first then call corelet.. then press the volume key up until it reach max or volume down until zero in itunes..
after that use number 2 to increase the volume and number 8 to decrease the volume
2. getmypds.elf... this elf to backup your pds in drive a... very recomended.. although i don't know how to use the pds.. hehe
3. headset.elf... zedder who create this said it can make our headset has the original function of headset..
4. funlights.elf... the flash and keypad will blink blink if we have incoming call
5. autolock.elf... it can lock automaticly
6. Stime.elf.. it can show the time when we play java application
7. light.elf.. it was created for e770v but it can be used for v3x too.. it increase the brightness and make it dark if we do nothing to our phone..can save energy..
8. hex editor.elf.. its for hex editing..
9. BT saver.elf... its recomended to give autorun.. i save all data that we download using our browser java or dekstop browser in b/recieved/
10.switch to boot.. it can used to go to bootloader.. but i don't recommend this when u want to flash an mp...
11.multibkg. elf... zedder said it can change background every 8 minutes.. but i havent tested it yet.. i learn some elf working with different library.def that i store to phone... just like info.elf that doesnt working with new library.def.. maybe it also didn't working.. hehe2..
12.flex editor.elf.. it's for flex (cg2 code) editing.. u can add some function using LG Flex editor

something that u must know about cg2 code or abstract flex
1. all network band i have included..
2. browser key can be used to take screenshot..
3. videocall key can be used to shortcut.. if u want to make shortcut.. just press and hold videocall key
4. smartkey for elf
5. when u play java,, u won't be distrubbed by sms.. java application priority
6. what else..i forgot.. hehe2

about cg1..
1. dualboot..
2. bootscreen changed..
3. 'software update' in phone status be replaced with enter bootloader..
4. C+C to turn on flash light when u got black out...
5. what else.. i forgot... there are so many patch that i applied.. hehe2..

about drm..thanks to citroen..
it used historical drm.. if u want to add more skin then the skin must be modified as like i done it.. so the battery and signal can showed up.. i have done editing almost half id skin using s4m extreme.. if u want to learn editing this i can tell u letter or i'll convert skin if i have spare time..
the drm speed has been increased than before.. but forgive if its too fast in certain part..

about font.. thanks to $mert nick.. for creating this multifont 26 font en italy russia ukraina spain turkish with all itap...
sory if u can't edit this.. because it has reach more than limit.. so it can't be openned using motolang editor..hehe2.. great..
sory about turkish.. there is some bug...

thanks to slay to convert to different bootloader..

how to flash
download the correct bootloader..full charge battery first.. then backup your websession first,, flash with motokup only with slow speed..then upload your backup websession using p2ktools or p2kcommander..then make folder 'recieved' in transflash ( u can use p2kcommander or p2ktools or cpu<card>)

note:
i didn't responsible for anything.. take your own risk..read all guides before flashing.. hope u like it.. don't compare with another mp..each mp has minus and plus.. any critic i'll accept to improve it next time

دانلود از MODMYMOTO

برای بوت لودر 06.81 / 82 >>>اینجا<<<< (http://www.modmymoto.com/forums/downloads.php?do=file&id=22911) را کلیک کنید

برای بوت لودر 06.71 >>>> اینجا <<<< (http://www.modmymoto.com/forums/downloads.php?do=file&id=22901)را کلیک کنید

البته ورژنی هم برای BOOTLOADER 0.6.8.3/0.6.8.4 هم ساخته شده که فعلا سایت MODMYMOTO به آن اشاره نکرده !

اگه در سایت M3 ثبت نام نکرده اید میتونید از USER:SAM FISHER و PASS: 123456 استفاده کنید. با تشکر از سام فیشر عزیز

xxxxmortezaxxxx
12-04-2009, 21:07
ممنون فارسی توضیح بدهید و بگید چه پیشرفتهایی جز 3 بوت لودر کرده هست

bahman1653
13-04-2009, 16:32
سلام دوست عزیز-منتظر ورژنی واسه bootloader 0.6.8.3 همچنان هستیم

ehsan1363
14-04-2009, 03:04
سلام دوستان ممکنه این لینک mod my moto داخل وب سایتش برای دانلود ارور میده اگه لطف منید از کسانیکه این مونستر پک دانلود کردن آپلود کنند ممنون میشم البته مونسترپک 0681و0682

xxxxmortezaxxxx
16-04-2009, 22:34
دوستان این فلش عالیه اسکین های باور نکردنی

برنامه های جدید
سرعت بالاتر

الف های جدید قرار رگفته

در کل عالیه

xxxxmortezaxxxx
16-04-2009, 22:42
دوستان این فلش عالیه اسکین های باور نکردنی

برنامه های جدید
سرعت بالاتر

الف های جدید قرار رگفته

در کل عالیه

MOJI3180
18-04-2009, 11:04
با سلامی دوباره به تمام دوستان

دانلود این مونستر پک برای بوت لودر 06.83 / 06.84 میتونید از لینک زیر استفاده کنید که باز از سایت M3 هست.

دانلود (http://www.modmymoto.com/forums/downloads.php?do=file&id=23031)

البته به نظر من این مونسترپک ( Abstract MP ) به خوبی مونستر پک HeartlessMOD@V3X V4 نیست هرچند که برنامه ها و ELF های جدیدی داره. امتحانش با خودتون
خوبیش به اینه که مفتیه ! نصب میکنیم ، خوشمون نیومد پاک میکنیم:021:

ممنون فارسی توضیح بدهید

سلامxxxxmortezaxxxx عزیز

واقعیتش اینه که بعضی از چیز ها ارزش ترجمه کردن نداره و نمیشه که هر متنی رو ترجمه کرد ، هر چند که این متن چیز خاصی نداره و امکانات مونسترپک رو گفته.!

موفق باشید...:8:

rajermax
19-06-2009, 08:59
برای bootloader6.8.2هم هست

Bluetooth man
21-06-2009, 08:01
برای bootloader6.8.2هم هست

برای بوت لودر 06.81 / 82 >>>اینجا<<<< را کلیک کنید

سلام . آره ،بالا که نوشته که.!! ( پست اول رو نگاه کنید)

ali377
27-06-2009, 14:41
سلام بچه ها
چرا این مونسترپک رو فارسی میکنم کلا گوشی فونتاش مربعی و خراب میشه و باید دو باره فلش کنم؟:17:

MOJI3180
05-07-2009, 21:02
سلام ali377 عزیز

من از شما عذر میخوام که تا حالا جوابی نگرفتید.
امیدوارم دوستان v3x ای که این mp را فلش کردند جوابتون رو بدند.

البته شما پک فارسی رو با یه برنامه دیگه بریز رو گوشی ببین درست میشه یا نه ؟ مثل برنامه p2ktools vs 3.0.8 , و برنامه های دیگه.

این برنامه و نحوه استفادش هم تو انجمن هست.

موفق باشید...

alirezazzz
23-09-2009, 23:30
سلام بچه ها
چرا این مونسترپک رو فارسی میکنم کلا گوشی فونتاش مربعی و خراب میشه و باید دو باره فلش کنم؟:17:

برای من هم همین مشکل مربعی نشون دادن وجود داره!!!

Bluetooth man
02-10-2009, 19:18
سلام. این مونسترپک درسته جدیده ولی خوب نیست . مونسترپکی که در همین بخش مهم شده را دانلود کنید و روی گوشی فلش کنید . به اسم هرتلس4 .
فکر کنم چون این مونسترپک خودش مولتی فونت داره به همن علت تو فونت ها گیر میده . به نظرم اگه از مولتی فونت استفاده کنی درست میشه . آموزشش تو بخش مقالات آموزشی هست.

MOTO MAN
30-10-2009, 15:45
سلام به همگی

من می خوام این را روی گوشی فلش کنم. به نظر شما می تونم با افزودن مالتی فونت فارسی را بخونم؟

در ضمن باگ داره؟اگه داره تا چه حد

ممنون

™ALI
30-10-2009, 15:56
سلام به همگی

من می خوام این را روی گوشی فلش کنم. به نظر شما می تونم با افزودن مالتی فونت فارسی را بخونم؟

در ضمن باگ داره؟اگه داره تا چه حد

ممنون

سلام به آقا مهدی عزیز...

این مونسترپک خیلی مشکل داره ! شایدم من اشتباه میکنم ! ولی اون موقع که V3x داشتم تستش کردم ! از هر نظر آشغال بود ! زود خودش رو ول میکرد !

اگه از من میشنوی ارزش 15 دقیقه وقت تلف کردن رو نداره !

بازم دوستان بهتر راهنمایی میکنند...:003:

موفق و شاد و سلامت باشی...:8:

MOTO MAN
30-10-2009, 17:20
سلام به آقا مهدی عزیز...

این مونسترپک خیلی مشکل داره ! شایدم من اشتباه میکنم ! ولی اون موقع که v3x داشتم تستش کردم ! از هر نظر آشغال بود ! زود خودش رو ول میکرد !

اگه از من میشنوی ارزش 15 دقیقه وقت تلف کردن رو نداره !

بازم دوستان بهتر راهنمایی میکنند...

موفق و شاد و سلامت باشی...

دستت درد نکنه که گفتی آخه قیافش آدم را گول می زنه.

خلاصه از فلش زدنش منصرف شدم.

بازم دستت درد نکنه

:8:

MOJI3180
30-10-2009, 18:15
هر گردی گردو نیست !!

بهترینش همونی هست که خودت آپلود کردی. البته باید منتظر ورژن جدید هرتلس هم باشیم . !

حالا اینا رو بی خیال اینو بچشب : رویایی ترین گوشی موتورولا droid

http://www.gsmarena.com/motorola_droid-3001.php

http://www.gsmarena.com/gsm_version_of_motorola_droid_spotted_in_the_wild_ on_video-news-1217.php