PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ::::: تاپیک جامع سوالات و مشکلات مربوط به گوشی zn5 موتورولا :::::

CounT SanA
09-05-2009, 17:09
با سلام خدمت دوستان
من میخواستم zn5 بگیرم.هر کی با این الماس 66 قیراطی!!!!! کار کرده و اطلاعاتی ازش داره لطف کنه به ما بگه.البته چیزای عمومی و ساده مثل دوربین 5 و ازین قبیل که همه میدونن نه بیشتر مسائل مهم و تخصصیش رو بگید.حتما"راجع به صداش بگید. مثلا" صداش نسبت به نوکیا سری مسخره ی n
بسیار متشکر و ممنون:merci::8:

poet666
09-05-2009, 21:47
البته این گوشی هنوز خیلی کمه و ممکنه به این زودیا جواب نگیری!تو همون علاءالدینم فقط نمایندگیهاش دارن.نهایت 3 تا مغازه!من چون از بدو ورود این گوشی عاشقش شدم و اگه الان 200 تومن داشتم فردا خریده بودمش!خیلی مقاله درباره ش خوندم.واقعا نمونه یه گوشی فوق العاده و بی نقصه.سیستم عاملش که نیازی به تعریف نداره.Cpu شم که freescale 530mhz ه.به عبارتی سرعت رو هواه!دوربینشم که فوق حرفه ایه.اگه خواستی بیشتر توضیح بدم(البته تو gsm arena نوشته بود دوربینش زیاد خوب نیست که به نظرم حرف مفته)من عکساشو تو نت دیدم.عالیه.ولی 15 فریم فیلم می گیره که یه کم افت داره واسه همچین گوشی.صفحه کلیدشم morph ه و تاچ که میگن کار باهاش لذت بخشه.اینو از یکی از بچه های سایت که تست کرده بود شنیدم.خروجی tv هم داره.Player ش هم عین e8(که سری موسیقیه)پس باید خوب باشه.باور کن درباره صداش هیچ چی نمی دونم!!!شرمنده.

skaty
25-05-2009, 17:39
این یه تست مقاومت از zn5 هه که قدیمیه ولی برای کسانی که نمیدونن و میخوان بخرنش مفیده!
https://www.smape.com/en/reviews/motorola/Motorola_ZN5_crash_test.html

CounT SanA
13-06-2009, 01:00
باز هم ذکر سلام
میگم دوستان شرمنده کردید:020:
بابا جان من یه 4 تا اطلاعات دیگه بدید من هنوز قانع نشدم!!!!:33:

M.S.G
13-06-2009, 11:40
مزایای اصلی:

- دوربین 5مگاپیکسلی با فلاش زنون

- خروجی 5.3 میلیمتری هدفون

- تکنولوژی Crystal Talk برای شفافیت صدا

- خروجی تلویزیون

- صفحه نمایش 262هزاررنگ TFT

- حافظه داخلی 350مگابایتی

- دارای سیستم Wi-Fi

معایب اصلی:

- تنها با 15 فریم در ثانیه فیلمبرداری میکند.

- صفحه نمایش خوانایی کافی در زیر نور خورشید ندارد.

- جذب اثر انگشت روی بدنه گوشی.

اولین نکته برجسته در این گوشی دوربین 5 مگاپیکسلی آن به همراه فلاش زنون است که مطمئناً اتفاق تازه ای نیست و نمونه هایی از این نوع دوربین و فلاش را مدتها پیش در K850 سونی اریکسون، N82 و 6220 نوکیا نیز دیده بودیم . اما با این حال این اولین گوشی موتورولا با این ویژگی است و تاکید و تمرکز موتورولا نیز مبنی بر معرفی این گوشی به عنوان یک گوشی با دوربین قوی و کیفیت تصویر است.

طراحی و ساختار ظاهری:

ZN5 فقط در یک طرح رنگ خاکستری تیره عرضه میشود که پنل جلویی آن از جنس پلاستیک براق بوده و مطمئناً اثر انگشت و خراش روی آن باقی می ماند. در بالای صفحه نمایش خروجی صدای مخاطب گوشی قراردارد که به شدت گردوغبار را جمع میکند . در کنار آن چراغهای نشانگر، شارژر و بلوتوث قراردارند. در زیر صفحه نمایش نیز صفحه کلید کاملاً صاف که شبیه به صفحه کلید E8 است دیده میشود.پشت گوشی کاملاً از جنس فلزی بوده و در بالای آن لنز دوربین قراردارد.

ابعاد این گوشی 16×5/50×118میلیمتر بوده و وزن آن 114 گرم است.البته این ضخامت برای بخش بالایی گوشی است که شامل ضخامت دورین هم می شود اما در بقیه قسمتها ضخامت گوشی 12 میلیمتر است .

از لحاظ ساختار بدنه و جنس آن خیلی عقبتر از گوشیهای هم ردیفش مثل 0K85 و N82 است و هیچ نکته منفی ای ندارد.

در کنار سمت چپ اسلات 5.3 میلیمتری هدست ، اسلات چند منظوره Micro USB / کابل دیتا / شارژر و سوراخی برای بند گردنی گوشی قراردارد و کناره سمت راست شامل دکمه تنظیم ولوم و دکمه Hold و دکمه مربوط به دوربین است.

صفحه نمایش:

ZN5 دارای صفحه نمایش TFT با سایز 4.2 اینچ و رزولوشن 320×240 پیکسل است که تا 262 هزاررنگ را می تواند نمایش دهد. کیفیت نمایش و رنگ بندی صفحه از بسیاری دیگر از گوشیهای هم ردیفش بهتر است و با اینکه در نور مستقیم خورشید کمی صفحه تار میشود اما خوانایی خود را از دست نمی دهد. در این صفحه تا 8 خط متن و 3 خط سرویس جای می گیرد.

صفحه کلید:

تنها دکمه مکانیکی این گوشی پد حرکتی 4 جهتی است که برای حرکت بین منوها به کار میرود . بقیه دکمه های این صفحه روی یک صفحه پلیمری قرارگرفته اند و در وهله اول کار با آنها کمی سخت به نظر میرسد اما به سرعت کارکردن با آن آسان می شود. کلیه دکمه ها با نور پس زمینه سفید روشن می شوند. علاوه بر این برخی از کلیدها دارای برچسب برای دسترسی به برنامه های مختلف به عنوان میانبر هستند.

باتری:

ZN5 دارای یک باتری لیتیومی با ظرفیت 920mAh است که تا 310 ساعت در حالت استندبای و 5/7 ساعت مکالمه مداوم دوام می آورد و می توان گفت بطور متوسط تا 3 روز شارژ را نگه میدارد. مدت زمان شارژ کامل این گوشی 2 ساعت است. مطمئناً استفاده از قابلیتهایی مثل Wifi عمر باتری را کاهش می دهد.

قابلیتهای ارتباطی:

USB:

ZN5 دارای یک اسلات McroUSB که نسبت به USB کوچکتر است اما با MiniUSB متفاوت است و به گفته کمپانی دارای نسخه 2.0 USB است. در حالت USB Mass Storage انتقال دیتا با سرعت متوسط در حدود 1250-1100 کیلوبیت در ثانیه صورت میگیرد. در این حالت نمی توان با گوشی کاری انجام داد.

هنگام اتصال گوشی به pc گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد که از جمله آنها Picture Transfer برای انتقال تصویر، Media Sync ، Memory Card(نیازی به نصب درایور ندارد)، Tools (همزمان سازی با ابزارهای گوشیهای موبایل)، Modem & Tools،Modem و USB Printing هستند.

بلوتوث:

بلوتوث این گوشی نسخه 2.0 و دارای EDR است که میتواند با حداکثر 16 گوشی یا دستگاه بلوتوث دار دیگر Pair شود . پروفایلهای قابل پشتیبانی با این گوشی:

Dial-up Networking Profile

Generic Access Profile

Generic Object Exchange Profile

Object Push Profile

Serial Port Profile

Hands Free Profile

Head Set Profile

Basic Impage Profile

File Transfer Profile

(Sterio Advanced Distribution Profile (A2DP

Advanced Audio/Video Remote Conference Profile

Wi-fi :

از طریق منوی تنظیمات امکان راه اندازی و کار با شبکه از طریق Wifi فراهم می شود. در این تنظیمات می توان تعیین کرد که بصورت اتوماتیک شبکه Wi-fi چک شود و در صورت وجود شبکه ، ارتباط برقرار شود.

کارت حافظه:

این گوشی دارای 512 مگابایت حافظه داخلی است که 350 مگابایت آن در دسترس کاربر است. علاوه بر این یک کارت حافظه MicroSD به همراه گوشی عرضه می شود و امکان ارتقا آن تا 8 گیگابایت وجود دارد .

همچنین با استفاده از File Manager گوشی می توان کارهایی نظیر کپی و یا انتقال فایلها را بین حافظه های داخلی یا کارت حافظه انجام داد. ZN5 دارای 32 مگابایت RAM و پردازنده ای با سرعت 500 مگاهرتز است.

کارایی:

ZN5 را از لحاظ کارایی می توان با دیگر گوشیها مثل ROKR E8 و یا U9 مقایسه کرد و درکل می توان گفت کارایی مناسب و خوبی دارد.

دوربین:

درمورد ساختار سخت افزاری دورین نظیر لنز، کنترلهای مربوط به دوربین ، فلاش و یا محل قرارگیری آنها موتورولا نوآوری خاصی انجام نداده است و تاحد زیادی شبیه به کمپانی های دیگر مثل نوکیا یا سونی اریکسون عمل کرده است.

با باز شدن لنز دوربین برنامه مربوط به دوربین روی صفحه نمایان میشود . خوشبختانه موتورولا در زمینه سرعت پاسخگویی اینترفیس در این بخش کارهایی کرده و سرعت گوشی بسیار خوب است بطوریکه بین هر بار گرفتن عکس و ذخیره آن چند ثانیه بیشتر طول نمی کشد. از کنترلهای ولوم میتوان به عنوان زوم روی تصویر استفاده کرد.

مشخصات دوربین:

-سنسور Cmos،لنز 5 مگاپیکسلی

-ماکزیمم رزولوشن 1944×2592 پیکسل هنگام عکسبرداری و ماکزیمم رزولوشن 1920×2650 پیکسل روی فایلهای JPG

-دامنه فوکوس : 30 سانتیمتر به بالا، ماکرو، 40-10 سانتیمتر

-طول فوکوس : 86.5 میلیمتر

-سرعت شاتر: 1000.1 ثانیه

با اینکه روی لنز دوربین این گوشی برچسب Kodak دیده میشود اما به نظر میرسد فقط بخش نرم افزاری گوشی توسط Kodak پشتیبانی شده و مثل بقیه گوشیهای سری N نوکیا از لنز کارل زایس استفاده کرده است ولی جنس آن برخلاف گوشیهای نوکیا که از جنس شیشه هستند، پلاستیکی است. در سیستم کداک از الگوریتم پردازش تصویر پس از گرفتن عکس استفاده می شود.

الگوریتمهای پردازش تصویر:

بیشتر الگوریتمهای پردازش تصویر برگرفته از نرم افزار فتوشاپ است و انواع مختلف کارهایی که توسط آنها انجام گرفته را میتوان در وب سایتهای مختلف دید و دلیل استفاده از این نوع پردازشها هم این است که چشم انسان به تصاویر پردازش شده و هنری علاقه مند است. برای ایجاد تصاویر مناسب برخی از تولید کنندگان دوربین نظیر Canon از الگوریتمهای پیچیده ای استفاده میکنند و برخی از کمپانی های دوربینهای دیجیتالی نیز از ماتریسهای خاص استفاده می کنند. تحقیقات نشان میدهند که کاربران موبایل نیز توجه بیشتری به دوربینهایی با الگوریتمهای پردازش تصویر پیچیده دارند و تصاویر ساده و بی افکت آنقدرها مورد علاقه شان نیست.

درمیان تولید کنندگان موبایل ، سونی اریکسون از ساده ترین الگوریتمهای عکسبرداری استفاده می کند چون معتقد است تصاویر هرچه طبیعی تر باشند بهتر است. درحالیکه نوکیا از پیچیده ترین الگوریتمها استفاده می کند و تصاویری فوق العاده جذابتر ارائه میدهد. موتورولا نیز برای ZN5 از یکی از پیچیده ترین الگوریتمها استفاده کرد تا بتواند تصاویری جذاب و با کیفیت و مناسب برای نمایش در کامپیوتر ارائه دهد.

عکسبرداری با zn5 :

خوشبختانه عکسبرداری با این گوشی بسیار ساده است و کافیست درب لنز را باز کنید تا پس از چند ثانیه نرم افزار مربوطه فعال شود و به راحتی میتوان بیشمار عکس را گرفت.عکسهای این گوشی بسیار شبیه به عکسهای N82 نوکیاست . کلیه کنترلهای اینترفیس دوربین نیمه شفاف هستند و هنگامیکه از آنها استفاده نمی شود از روی صفحه محو میشوند.

CounT SanA
08-07-2009, 21:29
با سلام
با اجازه ی شما من این گوشی رو به هر بد بختی که بود خریدم.
باید بگم در زمینه ی صدا به عنوان یه گوشی با اسپیکر مونو بسیار مناسبه هم کیفیت داره ومثل نوکیا نویز نداره و غیز غیز نمیکنه(به نوکیا داران بر نخوره)وبلندای آن خیلی خوبه.از نظر ظاهر اصلاً مثل عکساش نیست و واقعاً یک گوشیه فوق شیک و زیبا هست. دوربینش جالبه خیلی سریع راه می افته ولی چیزی که تو گوشی که میبینید اصلاً به نظر 5 مگا پیکسلی نمیاد ولی وقتی دستتون رو روی دکمه ی بنفش رنگ فشار می دید تصویری خلق میشه که به نظر من از c905 بهتره و به درستی آنرا بهترین 5مگاپیکسلی از نظر عکس معرفی کردند(اگر خواستید بگید چند تا عکس براتون بگذارم)اما فیلم برداریش فاجعه هست اما خوبیش اینه که تصویر نمیپره.کیفیت تصاویر و نمایشگر خیلی خیلی خوبه و اگه تنظیمش کنید خیلی زیر آفتاب تاریک نمیشه از نظر اجرای برنامه وبازی هم خوبه.کریستال تاک هم که دیگه میدونید چقد رو کیفیت صدا تاثیر میزاره.
اگه سواله دیگه ای داشتید بپرسید حالا یا میدونم یا نمیدونم!

™ALI
09-07-2009, 22:01
سلام به همگی دوستان..

جناب chris fehn عزیز ، خیلی خیلی مبارک باشه... انشاالله گوشی جدید همیشه پیام آور خبرهای خوش و موفقیت باشه...:003:

خوب ! 4 تا سوال داشتم که ممنونن میشم وقتی بیکار بودین پاسخ بدین...

1) گرافیک منوهای داخلی و کلا" تصاویر متحرک توی گوشی در حد خوبی هست ؟
2) اطلاعی از ظرفیت sms گوشی دارین ؟ قابلیت فولدر بندی توی بخش پیام ها وجود داره ؟
3) اوضاع باتری چطوره ؟ ظاهرا" باتری خوبی داره و مصرف باتری این گوشی هم تا حدودی کم هستش... شما وضعیت رو چطور میبینید ؟
4) با گارانتی خریدین ؟ از کجا و با چه قیمتی ؟

انشاالله همیشه موفق و سلامت و شاد باشین...:8:

poet666
09-07-2009, 23:30
chris fehn جان مبارکه!
من که تو حسرت این گوشی موندم و بالاخره چند روز پیش e8 گرفتم!البته اگه بیشتر پول داشتم قطعا zn5 می گرفتم.chrystal talk هم که تکنولو÷ی انحصاری موتورولاست رو درست می گی فوق العاده ست چون e8 هم داره.صدای مقابل فوق العاده شفاف و بدون نویز میاد.Player ها هم فکر کنم یکی باشه که قوی هستن.اگه یه چند تا عکس up کنی و در مورد دوربینش یه کم توضیح بدی که دمت گرم!راستی صفحه کلید morph و modeshift هم مشترکه!

CounT SanA
09-07-2009, 23:41
با سلام
خواهش میکنم ممنون:merci:
خب راجع به سوالات شما به ترتیب:
1)گرافیک تصاویر خیلی مناسبه داخل منوی اصلی تصاویر مثل سونی اریکسون و جاوای موتورولا متحرک نیست.همچنین انیمیشن رو به طور متحرک نمیشه wallpaper کرد.از نظر کیفیت عکس های فابریک خود گوشی باید بگم فقط 6 تا عکس داره که مربوط به تم ها میشه و در واقع 3 عکس به دو صورت ساده و متحرک برای اسکرین سیور و با کیفیت خیلی خیلی بالا به طوریکه عکس مربوط به تم kodak آنقدر با کیفیته که تعداد رنگ های گوشی اونهارو نمیکشه!!!!
2)از نظر تعداد ظرفیت اس ام اس درست اطلاع ندارم ولی فکر می کنم نا محدوده چون با توجه به اینکه میتوان sms رو در سیم کارت و یا در حافظه ی داخلی گوشی ذخیره کرد همچنین ظرفیت قسمت data ی گوشی 3.4 مگا بایت هست میتوان تعداد بسیار بسیار زیادی sms داشت.در مورد قسمت دوم سوال هم بگم که بله در منوی مسیج ها قسمتی به نام my folders وجود داره که در اون میشه فولدر ساخت ولی تا اونجا من دیدم مثل a1200 نمیشه از بین فولدر ها یکی رو قفل کرد.
3)والا راستشو بخواین من باتری نگهدار خوبی نیستم چون 24 ساعت دارم با گوشیم ور میرم آهنگ گوش میدم بازی میکنم میرم اینترنت(که سرعت گوشی مناسبه)و... با این حساب من هر روز گوشیم داره شارژمیشه.واقعاً ببخشید که نتونستم به این قسمت که خیلی هم مهمه جوابه خوبی بدم ولی اگه نظر شخصیم رو بخواین میگم باتریش خیلی عالیه.
4)بله با گارانتی فیتکو خریدم چون خیلی ازش تعریف کردن و گفتن که همه ی لوازمه داخلیش اصلیه و 100% سالمه و واقعاً هم همین طوره.من این گوشی برام با هزینه های جانبی پست واینجور چیز ها 340000 آب خورد.من گوشی رو از سایت گوشی شاپ خریدم ولی درواقع یکی از دوستام از طهران برام گرفت بعد پست کرد.در مورد چگونگی خرید از سایت توی قسمت پرسش وپاسخ موتورولا/موضوع قیمت Zn5 آقای sam fisher توضیح مختصری داده اند(لینکشو ندارم).ولی اگر شما در طهران تشریف دارید 335000 می تونید بخرید.

اگر ابهامی سوالی چیزی برای دوستان در این موارد یا موارده دیگه هست در خدمتم.

CounT SanA
10-07-2009, 01:26
chris fehn جان مبارکه!
من که تو حسرت این گوشی موندم و بالاخره چند روز پیش e8 گرفتم!البته اگه بیشتر پول داشتم قطعا zn5 می گرفتم.chrystal talk هم که تکنولو÷ی انحصاری موتورولاست رو درست می گی فوق العاده ست چون e8 هم داره.صدای مقابل فوق العاده شفاف و بدون نویز میاد.Player ها هم فکر کنم یکی باشه که قوی هستن.اگه یه چند تا عکس up کنی و در مورد دوربینش یه کم توضیح بدی که دمت گرم!راستی صفحه کلید morph و modeshift هم مشترکه!

شما هم مبارکه!!
من در مورد پلیر ها اینجور فکر نمیکنم چون تو تصاویر e8 میبینم album art رو نشون میده ولی تو zn5 نشون نمیده در ضمن فکر کنم صدای e8 خیلی بیشتر از zn5 باشه با این توصیفاتی که تو وبه.
در مورد صفحه کلید آره یکین ولی من فکر می کردم لمسین چون ماله من لمسی نیست!ولی mode shift هست اما تفاوتش اینه که e8 کلید های مخصوص موزیک هم داره.در مورده دوربینش فقط راجع به عکس برداریش میگم که سیستم multi shot داره که 4 تا عکس پشت سر هم میگیره و یه سیستم دیگه داره به اسمه panorama که فکر کنم بدونید چیه و مثلاً شما یه عکس میگیرید بعد گوشه ی lcd سه تا پنجره باز میشه اولیش اون عکسیه که گرفتی بعد خودت دوربین رو به سمت راست میبری تا جاییکه خود سیستم گوشی عکس میگیره بعدش حدود 7تا12 ثانیه بعد عکس پردازش شده ی زیبایی رو بهتون تحویل میده.از دیگر کارایی هاش میشه به سیستم کاهش قرمزی چشم اشاره کرد.ماکروی گوشی هم خیلی قویه.قدرت فلاشش هم که خیلی خوبه و اونقدر سریع فلاش میزنه که طرف فرصت بستن چشم نمیکنه!به نظر من زنون موتورولا از زنون سونی و نوکیا خیلی بهتر و سریع تر عمل میکنه.
اگه چیزه دیگه ای از دوربین به ذهنتون رسید بگید من فقط همینا یادم مونده!
اینم یه عکس که گرفتم باهاش:

™ALI
10-07-2009, 09:57
سلام به همگی دوستان...

جناب chris fehn عزیز خیلی خیلی ممنونم که پاسخ کامل دادین...

سایت گوشی شاپ رو خیلی وقته که دنبال میکنم ! چند وقت پیشم که یهو قیمت این گوشی 100 تومن پایی اومد اولین سایتی بود قیمت رو درست اعلام کرد و همون موقع از ترس اینکه دوباره گرون بشه میخواستم یدونه ZN5 بخرم ! این گوشی از نظر کیفیت ساخت و قیافه واقعا" بی نظیره ! حتی گوشی E8 هم توی رنج قیمتی که داره یک گوشیه لوکس و کارامده...

اینگاری خون موتو تو رگمه که اینقدر از محصولات موتو خوشم میاد :4:

کیفیت عکسی که گذاشتین فوق العادست و با توجه به توضیحاتی که دادین دیگه جای بحثی در مورد دوربینش نیست...

باتری گوشی هم خوبه ! با این مصرفی که شما دارین اگه یدونه N95 داشتین هر 5 ساعت باید شارژ میکردین... :003:

اگه تونستین با مدیر محترم بخش لینوکس مشورت کنید و یک تاپیک جداگانه برای مسائل و مشکلات گوشی ZN5 بزنید تا دوستان بیشتر با این گوشی آشنا بشند... اگه هم موردی بود میتونید تاپیکتون رو توی همین انجمن خودمون بزنید و ما هم هر کمکی که از دستمون بر بیاد انجام میدیم...

خب ! مبارکتون باشه...:8:

CounT SanA
10-07-2009, 23:15
سلام به همگی دوستان...

جناب chris fehn عزیز خیلی خیلی ممنونم که پاسخ کامل دادین...

سایت گوشی شاپ رو خیلی وقته که دنبال میکنم ! چند وقت پیشم که یهو قیمت این گوشی 100 تومن پایی اومد اولین سایتی بود قیمت رو درست اعلام کرد و همون موقع از ترس اینکه دوباره گرون بشه میخواستم یدونه ZN5 بخرم ! این گوشی از نظر کیفیت ساخت و قیافه واقعا" بی نظیره ! حتی گوشی E8 هم توی رنج قیمتی که داره یک گوشیه لوکس و کارامده...

اینگاری خون موتو تو رگمه که اینقدر از محصولات موتو خوشم میاد :4:

کیفیت عکسی که گذاشتین فوق العادست و با توجه به توضیحاتی که دادین دیگه جای بحثی در مورد دوربینش نیست...

باتری گوشی هم خوبه ! با این مصرفی که شما دارین اگه یدونه N95 داشتین هر 5 ساعت باید شارژ میکردین... :003:

اگه تونستین با مدیر محترم بخش لینوکس مشورت کنید و یک تاپیک جداگانه برای مسائل و مشکلات گوشی ZN5 بزنید تا دوستان بیشتر با این گوشی آشنا بشند... اگه هم موردی بود میتونید تاپیکتون رو توی همین انجمن خودمون بزنید و ما هم هر کمکی که از دستمون بر بیاد انجام میدیم...

خب ! مبارکتون باشه...:8:

خواهش میکنم دوست عزیز
من در مورد تاپیک موافقم اما به نظر من اگه بخش سوالات و مشکلات zn5 در همین انجمن موتورولا تشکیل بشه بهتره چون شناخته شده تر از لینوکسه و مهمانان سایت هم راحت تر دسترسی دارند اگه شما این لطف رو بکنید خیلی ممنون میشم همچنین به همکاری سایر دوستان نیاز داریم.
حالا راجع به موتو بگم که گوشی های موتو منو به دو دلیل شیفته ی خودش کرده1)کارایی و امکانات متفاوت با سایر گوشی ها2)زیبایی منحصر به فرد واصیل وکار شده ی خودش
یه چیز دیگه راجع به دوربین zn5 که کیفیت عکس از اشخاص هست که واقعاً بی نظیره اگه خواستین بگید بگزارم ماکروی گوشی هم باید بگم تو هر سایتی اعم از انواع جی اس ام و... که بررسی هایی علیه موتو دارن میگن وماکروی Zn5 رو بد تر از سونی اریکسون!!!! نام بردن باید بگم عکس با ماکروی گوشی تصویری فضایی به شما تحویل میده که من خواستم اینجا یکی آپ کنم اما نکشید و ارور داد باید بگم عکسو از گل فرش گرفتم وفاصله از فرش حدود 12 سانت بود وحجم عکس 1.95 مگا بایت حالا اگه ممکنه راهنمایی کنین چجور از طریقی که کیفیتش پایین نره آپش کنم ممنون.در پایین هم این گل یادگاری بگیرید ناقابله!!!

MOJI3180
11-07-2009, 09:07
مبارکه. ایشاالله به پای هم پیر شید !!

حالا که میبینم همه مدنیزه شدید مجبورم کردید که.....؟...؟...؟.. گوشی zn5 رو براتون بذارم.

منتظر باشید...

یادمه تبلیغ ماکارونی "مک" هم اینجوری بود !!! اوه دی گرانو مک کجاست !!!!

poet666
12-07-2009, 22:20
راستی یادم رفت بپرسم ایا می تونی با فرمت raw عکس بگیری؟می دونید که فرمت خام عکسه با حجم بالا که دوربینهای عکاسی حرفه ای با این فرمت عکس می گیرن و حتی این دوربینهای کامپکت هم raw نمی گیرن!البته شنیدم zn5 این قابلیت رو داره!

CounT SanA
15-07-2009, 15:29
راستی یادم رفت بپرسم ایا می تونی با فرمت raw عکس بگیری؟می دونید که فرمت خام عکسه با حجم بالا که دوربینهای عکاسی حرفه ای با این فرمت عکس می گیرن و حتی این دوربینهای کامپکت هم raw نمی گیرن!البته شنیدم zn5 این قابلیت رو داره!

با سلام
بله zn5 این ویژگی رو داره اما گوشی من نداره:020::020::020::020::020::020:
هنگامی که تو picture resolution نیافتمش می خواستمش تا زنمش بر زمین و نابودش کنم اما چون در مورد موتو بیش از حد خوشبینمو روش متاسفانه تعصب دارم (که دارم سعی می کنم از بین ببرمش) با خودم گفتم احتمالاً این آپشن توی اینجا قابله استفاده نیست که نیست!!!!!

به هر حال ببخشید که دیر جواب میدم چون اینترنت ذغالی قطع بود

poet666
15-07-2009, 22:15
ا! مگه می شه؟!!یه جست و جویی تو موتو فنز بکن شاید جواب گرفتی.احتمالش هست که با فلش کردن درست بشه.شاید این نسخه از F/w گوشیت این قابلیت رو نداره.حیفه اخه یه چیز به این توپی که هیچ گوشی حتی سونی و سامسونگ 12 پیکسلی هم نداره رو از دست بدی!

CounT SanA
15-07-2009, 23:12
ا! مگه می شه؟!!یه جست و جویی تو موتو فنز بکن شاید جواب گرفتی.احتمالش هست که با فلش کردن درست بشه.شاید این نسخه از F/w گوشیت این قابلیت رو نداره.حیفه اخه یه چیز به این توپی که هیچ گوشی حتی سونی و سامسونگ 12 پیکسلی هم نداره رو از دست بدی!

حیف که هست ولی میدونی من حوصله ندارم تو اون سایت اجق وجق بچرخم اینگیلیسیم مشکل چندانی نداره ولی میدونی تو سایتش گم میشم بعدشم سر فلش کردن هراس دارم میترسم گوشیم سنگ کوپ کنه حالا جسارته ولی اگه میتونی تو سایتش اینو مطرح کنی دیگه ما رو شرمنده کردی:9: به هر حال ممنون:merci:

poet666
15-07-2009, 23:37
راستش رو بخوای من الان خودم یه هفته هست که می خوام گوشیم رو فلش کنم وقت نمی کنم!!ولی فلشش فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه.چون لینوکسه باید مثل a1200 باشه و مسلما با rsd light هم باید انجام بشه.ولی چشم اگه وقت کردم حتما مطرح می کنم و خبر می دم!
البته کلا سایتهای خارجی که من دیدم همینجورین.خیلی مطالب پراکندست.انصافا فروم خودمون خیلی کاملتر و راحت تره.ادم اعصابش خورد می شه!

poet666
16-07-2009, 10:48
chris fehn جان.مشکلت رو تو موتورولا فنز مطرح کردم.اگه خواستی مستقل پیگیری کنی اینم لینکش که در جریان جوابها باشی.خودم هم اگه وقت بشه پیگیر می شم.یا حق
http://www.motorolafans.com/forums/motorola-zine-zn5/27387-raw-picturing-zn5.html#post207980

™ALI
17-07-2009, 20:46
سلام به همگی دوستان...

جناب chris fehn عزیز ...

میشه در مورد محتویات داخل جعبه این گوشی توضیحاتی در اختیارمون بذارین ؟ در مورد کیفیت و کشور ساخت قطعات هم توضیحی بدین ممنون میشم...

سایتی که گوشی رو ازش خریداری کردین با گارانتی پارسه رو هم آورده ! با قیمت 285 تومن ! که من یه ذره به محتویات داخل گوشی و اصل بودن محتوایت اون شک دارم !

آقای poet666 عزیز...

شما هم اگه بتونید در مورد همین مسائلی که در خطهای بالا گفتم در تاپیک مربوط به E8 که خودتون در بخش پرسش و پاسخ زدین توضیحاتی بدین ممنون میشم...

============================

راستی فکر نمیکنید وقتش رسیده که برای این دو گوشی دو کلوپ مجزا توی همین بخش پرسش و پاسخ بزنید ؟! منتظر کلوپ های مورد نظر از شما دوستان هستیم...:003:

همگی موفق و پیروز باشید...:8:

CounT SanA
17-07-2009, 23:43
سلام به همگی دوستان...

جناب chris fehn عزیز ...

میشه در مورد محتویات داخل جعبه این گوشی توضیحاتی در اختیارمون بذارین ؟ در مورد کیفیت و کشور ساخت قطعات هم توضیحی بدین ممنون میشم...

سایتی که گوشی رو ازش خریداری کردین با گارانتی پارسه رو هم آورده ! با قیمت 285 تومن ! که من یه ذره به محتویات داخل گوشی و اصل بودن محتوایت اون شک دارم !

آقای poet666 عزیز...

شما هم اگه بتونید در مورد همین مسائلی که در خطهای بالا گفتم در تاپیک مربوط به E8 که خودتون در بخش پرسش و پاسخ زدین توضیحاتی بدین ممنون میشم...

============================

راستی فکر نمیکنید وقتش رسیده که برای این دو گوشی دو کلوپ مجزا توی همین بخش پرسش و پاسخ بزنید ؟! منتظر کلوپ های مورد نظر از شما دوستان هستیم...:003:

با سلام خدمت همگی
باید بگم گوشی من از سری special for china هست واین از key pad گوشی مشخص میشه که روش حروف چینی نوشته شده(علاوه بر انگلیسی).در مورد محتویات باید بگم که شامل 4 عدد کاتالوگ 2 عدد به زبان چینی 2 عدد انگلیسی.یک عدد هندز فری rokr که کیفیت فوق العاده فضایی داره به طوریکه طی یک مقایسه ی شخصی از هندز فری 5800 فوق العاده قوی تر وبا کیفیت تره و فکر می کنم یک دلیلش خروجی خیلی قوی 3.5 میلیمتری zn5 باشه که وقتی هندز فری 5800 رو داخلش زدم مقداری صداش بیشتر شد.1عدد شارژر با خروجی 3 شاخه که نیاز به تبدیل داره و ورودیش به گوشی مثل نوکیا هست که یادم نیست micro USB هست یا mini USB.یک عدد کابل TV وکابل USB.یک عدد CD نرم افزار motorola phone tools version 5 ویک عدد مموری 512 san disk ویک برگه ی گارانتی فیتکو و چند تا برگه ی مال چینی ها که ازش سر در نمیارم:4: همه ی قطعات چینی اما جنسشون خوب وبا کیفیت هستش.:003:
در مورد قیمت هم آره دیگه آدم میسوزه ولی من تبلیغات نمی کنم به گفته ی خود طرف فیتکو بهتره بازم میگم تبلیغات نمیکنم:42:
در مورد تاپیک هم موافقم اینشاا... مدیران محترم motorola یه کاری میکنن به هر حال در خدمتم.

CounT SanA
18-07-2009, 23:43
سلام
آقا مجتبی اگر ممکنه یه لطفی بکن و به این لینکی که میزارم برو و لینک دانلودشو خواهشاً دانلود کن چون یه ارتقای عالیه هم این raw راه میافته هم فیلم برداری گوشی میشه 352در288 هم کلی چیز دیگه اضافه میشه خواهشاً بگیرش و آموزش فارسیش رو بنویس واسه همین من نمی دونم چجوری ازش استفاده کنم:54:به هر حال شرمنده که گیرت انداختم اما خیلی مفیده:merci::merci:

poet666
19-07-2009, 00:04
ببینم یعنی vga (سی فریم )فیلم می گیره؟!

MOJI3180
19-07-2009, 07:59
سلام
آقا مجتبی اگر ممکنه یه لطفی بکن و به این لینکی که میزارم برو و لینک دانلودشو خواهشاً دانلود کن چون یه ارتقای عالیه هم این raw راه میافته هم فیلم برداری گوشی میشه 352در288 هم کلی چیز دیگه اضافه میشه خواهشاً بگیرش و آموزش فارسیش رو بنویس واسه همین من نمی دونم چجوری ازش استفاده کنم:54:به هر حال شرمنده که گیرت انداختم اما خیلی مفیده

عجب لینکی ؛ 62 مگا بایت !!!!! دانلود و آپلود :35::35:

سلام !!!chris عزیز:003:

حتما که میدونید لینکی که دارید لینک یه مونسترپکه(MP ) که البته توضیحات هم داره .

فلش کردن گوشی ZN5 هم مقدماتی داره که من ازشما میخوام یه مدتی صبر کنیدتا اینکه من با نظارت شما ! اونو تهیه کنم و بعد از این بریم سراغ آپدیت گوشی .

به نظر من اول شما خوب با گوشی کار کنید تا بدونید چه ویژگی هایی داره و بعد از تغییرات و آپدیت چه تغییرات دیگه ای میکنه.
در مورد آموزش هم چشم . ولی نیاز به دقت و نظارت کامل دار ه. چون مطالب این گوشی زیاده و من تا جای که بتونم سعی میکنم نکات مهم رو براتون جمع کنم.

راستی ورژن بوت لودر گوشی شما چیه ؟

در مورد دانلود کردن این مونستر پک هم اگه می خواید تا من یوزر و پسوردم رو بدم تا دانلود کنید و اگه میبینید دانلود کردن از سایت مشکله اون وقته که مجبورم میکنید تا براتون توی 4SHARED آپلودش کنم. ؟آپلود کردن این مونسترپک تو انجمن به نظرم غیر ممکنه و تاحالا کسی نشده که 62 مکابایت رو با هم آپلود کنه. یعنی میشه 12 تا 5 مگ و یه 2 مگ!!:4:

با اجازه اساتید و دوستان اسم تاپیک به " کلوپ گوشی موتورولا ZN5 " تغییر پیدا کرد و موضوع مهم شد.

موفق باشید...:8:

MOJI3180
19-07-2009, 16:45
معرفی مونستر پک zn5
Freedom Features Update

By OCM770 in cooperation with Kidscracker and Skrilax_CZ
Based on R6637_G_81.00.7FR + R6637_G_81.11.2CR Fixes & Kernel

سلام. اینم به درخواست دوست عزیزمون chris fehn
هرچند که کسی توضیحات مونسترپک رو ترجمه نمیکنه ولی من تا چند سطری میرم جلو و بعد واگذارتون میکنم به متن انگلیسی. ..!
البته امکان داره ایراداتی در ترجمه من باشه که از این لحظ ازتون عذر میخوام.

http://img14.imageshack.us/img14/543/featuresupdate.jpg
اول از همه سازنده این فایل از دوستانش تشکر کرده که ما هم ازشون تشکر میکنیم.!:4:

نویسنده و سازنده این مونسترپک گفته فریمور 7FR من رو متقاعد و راضی نمیکرد تا اینکه مجبور شدم این مونسترپک رو با توجه به پیشنهادات و راهنمایی دوستان بسازم.! من بعد از اینکه فرصتی بدست آوردم اونو ارتقا دادم و ایراداتش رو برطرف کردم و در عین حال قسمت هایی هم بهش اضاف کردم.
که عقیده من اینه که این فایلی که شما اکنون اونو میبینید بسیار بهتر از نسخه هایی هست که قبلا معرفی شده. و امیدوارم که شما از این mp خوشتون بیاد.

تغییرات کلی :
ساپرت SWAP
ساپرت Squashfs 3.4 که این یه ویژگی قابل استفاده و سودمند برای توسعه دهندگان هست که میتونه کد گروه هایرو به هم فشرده کنه و باعث متراکم سازی بیشتر میشه
ساپرت ازEXT2, EXT3, NTFS
ساپورت از IPv6 که البته نیاز به تست و امتحان داره.

این روهم بگم که من اطلاعی از اینکه swap و چیر های دیگه چطوری کار میکنند ندارم و فقط بخاطر اینکه یه مقداری در مورد این مونسترپک گفته باشیم دارم اونو ترجمه میکنم.

به همن خاطره که میگم اول با گوشی کار کندید تا ببینید چی داره و چی نداره و بدرد چه کارهایی میخوره.
البته همه موارد رو نمیگم و اگه امکانات را کامل می خواید به متن انگلیسی که براتون میذارم مراجعه کنید.

تغییرات صورت گرفته بر روی CG36
این قسمت تغییراتی را در قسمت هایی از گوشی بوجود میاره که باعث ارتقا کیفی گوشی میشه.
فعال کردن telnet/ftp که البته این کار روهم میشه با برنامه file zila انجام داد
افزوده شدن Mpkgbox به گوشی
افزودن قابلیت RAW در دوربین گوشی
حذف قسمت هایی که باعث افزایش سرعت گوشی شده
و امکانات دیگه که در متن انگلیسی هست

اضافی :
ویژگی های اختیاری ( مادون قرمز )
تصاویر ابتدا و انتهایی وقتی گوشی رو خاموش و روشن مکینید.
15 منو شدن گوشی
اسکین های مختلف که اسمشون رو آورده ( در متن انگلیسی)
و ....

بعد از اینکه گوشی رو فلش کردید سریعا فایل های اختیاری رو روی گوشی نصب کنید.
نصب medl and medld.conf بر روی گوشی که باعث تغیراتی در فونت و منوی گوشی میشه.
که میتونید محل ذخیره کردن را مموری کارت یا حافظه گوشی انتخاب کنید.
که پیشنهاد میشه بر روی حافظه گوشی نصب کنید.
و نکات بیشتر در متن انگلیسی...

مهمتر از همه نحوه فلش کردن مونسترپکه که میتونید تاپیک زیر مطالعه کنید.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?goto=newpost&t=75104

اینم خلاصه نحوه فلش کردن و راه اندازی گوشی بعد از فلش :
using RSD Lite v4.x.

1. First the 'Boot Loader xxx NO RSA'
2. Flash on freedom
3-Created a folder 'ezxlocal' on the memory card and copied the 'medl' folder and file into it
(medld.conf).

این رو هم بگم که اگه گوشی بعد از اینکه فایل های 'medl' و فایل های اختیاری روشن نشد باتری رو به مدت 5 دقیقه در بیارید و بعد از 5 دقیقه جا بذارید و گوشی رو روشن کنید.

و اما انگلیسی ....

Kernel Mods:

*
* SWAP Support
* Squashfs 3.4 Support. Now this is a real handy feature for developers. Using this kernel in another firmware you can use Squashfs 3.4 to squash the code groups using a block size of up to 1MB for a greater compression. It uses default block size of 128kb. Compared to Squashfs 2.2 with a max block size of 65kb.
* EXT2, EXT3, NTFS Support
* IPv6 support (needs to be tested)

CG36 Mods:

*
* Bash (as a replacement for busybox ash)
* busybox version 11.14.1 with many more features than standard busybox (as /bin/busybox_full)
* EasyThemes by ilove3d (drop skin folders in /ezxlocal/download/mystuff/skins/) with SVG support.
* Mediaplayer can play CIF videos.
* zTaskMan included under Office Tools and Main Menu (in CG52)
* Modification of some SVG files to edit softkey size in main menu and make main menu 15 icons
* SWAP file gets turned off when connected in memory card mode and automatically re-enabled when disconnected from PC. This to avoid the phone crashing.
* Mpkgbox (by kidscracker, original by ilove3d)
* RAW and Binned RAW Pictures with fixed remaining picture estimate and red icons in iconres.ezx
* CIF Recording 15FPS
* Telnet&FTP (Modem&Tools)
* Run Scripts from File Manager
* Unrar and Unzip from File Manager
* Show* Modules
* Removal of certain modules to increase firmware speed

Extras:

*
* Optional Features (read below)
* Custom Bootscreen
* Custom Startup/Shutdown Animations
* 15 icon main menu (animated with optional features)
* Skins: Alkali (fixed), Kodak, Indium

Optional Features & SWAP

Right after flashing this firmware the phone will prompt to install Optional Features. What these do is install the medl and medld.conf folder along with some GUI tweaks (changed font, main menu animation, etc). You can chose to install these in Phone Memory or Memory Card (I HIGHLY recommend installing them to phone memory). Either choosing to install these or to not install them the phone will only prompt once. (To make the script run again delete /ezxlocal/medl or if you chose not to install them delete /ezxlocal/delete_to_run_initial_script).
Even if you chose not to install Optional Features the phone will still prompt if you want to install and enable SWAP. Once again, you can install this feature to phone memory or memory card ( I still recommend to install to phone memory). You can chose a swap file size of 32mb or 64mb ( I recommend 64mb for 062A users and 32mb for 062DP users). This part of the script will also only run once (to make it run again remove /ezxlocal/delete_to_run_initial_swap and /ezxlocal/download/mystuff/swapfile (for internal memory) or /mmc/mmca1/swapfile (for external memory))

Instructions

1. Use RSD Lite 4.x for all flashing
2. Download the version that corresponds to your bootloader (062DP is also for 062B users)
3. Flash noRSA bootloader that corresponds to your bootloader
4. Flash the version of Freedom Features Update that corresponds to your bootloader
5. Follow Optional Features Instructions and wait for it to reboot (if by any chance it doesn’t reboot wait 3-5 minutes then remove/reinsert battery)

اینم مشکلات این مونسترپک که البته در لینک داده شده نبود ( همه مونسترپک ها ایراداتی دارند )

* Volume for mediaplayer can’t be modified from homescreen (Status: fixed)
* When taking pictures with RAW or Binned RAW and using flashlight, the following preview screen will not show the pictures with flashlight (i.e the screen is dark), however the pair .jpg and .tiff file is all right. (Status: none)
* Capturing video on 352x288 sometimes causes the phone to freeze (Status: none)
* Reordering menu only possible in list view (absent updated 15 icon svg files) (Status: none)
* The counter for RAW and Binned RAW is not ironed out (shows more pictures than it actually can take) (Status: fixed)
* Alkali skin: Grid (for example when typing symbols) has too dark blue color. (Status: none)
* Media player shows wrong bitrate when looking at detalis of an recorded MPEG4 video (the bitrate displayed is for audio only) (Status: none)

نکته ای بیشتر :

Notes:

* The raw icons names in iconres.ezx are: "cam_res_binned_raw_small" and "cam_res_raw_small".
* When you are converting the videos to be played on the phone (from PC etc.) I recommend not to choose 352x288 as size but keeping 320x240. Your display resolution is 320x240 so 352x288 will be displayed to 320x240 therefore the final quality will be even worse since the conversion quality from 352x288 to 320x240 made on the phone made just at playing time (= little time) will have lower quality then when converting the video to 320x240 at the compression time (= plenty time) on your PC. The only reason why the media player can play 352x288 videos is there so you can replay recorded videos.

باز تاکید میکنم که بهتره ابتدا با قسمت های مختلف گوشی کار کنید و بعد از اینکه اطلاعات کاملی از قسمت های مختلف بدست آوردید اونو فلش کنید.
به نظرم اول از همه برید نحوه نصب اسکین و فعالسازی ftp/telnet و ... را که بدون فلش میشه انجامش داد رو یاد بگیرید و بعد از این اگه نیازتون را برآورده نکرد برید اونو فلش کنید.

اینم لینک دانلود که راحت دانلود کنید! :

برای 062A بوت
http://www.mediafire.com/download.php?rjzlyczwmvh

062DP Version
http://www.mediafire.com/download.php?njym2nymlmt
062DP is also for 062B users

CounT SanA
19-07-2009, 23:55
سلااااااااام
آقامجتبی حیف نمیشه 3 یا 4 بار ازت تو یه پست تشکر کرد من صادقانه ازت تشکر میکنم اما چی بگم به این اینترنت ذقالیییییییی اعصاب آدم خورد میشه نهایت سرعت دانلود 5.7 که در خاص ترین اوضاع با fire fox میشه انجام داد اما متوسطش 3.2 تا 4 ه که نمیدونم تا چند سال دیگه میتونم دانلودش کنم:14::14:به هر حال ممنون از هم شما هم آقای poet که با مطرح کردن این سوال در موتوفنز به این لینک رسیدم ولی توی اینگلیسی حوصله ی خوندن ندارم میشه بگی توی مشکلاتی که نوشته بودید(آقا مجتبی)راجع به فیلم برداریش چی گفته؟؟؟ به هر حال خیلی خیلی ممنون:merci:راجع به بوتم هم بگم که 06.2a هستش در مورد کلوپ هم دستت درد نکنه

™ALI
20-07-2009, 12:01
سلام به همگی دوستان...

یه تشکر ویژه از آقا مجتبی دارم که واقعا" زحمت میکشن و تا این حد پیگیر کار بچه ها هستند... کارشون فوق العاده هست و دیگه حسابی شرمندمون کردن...

به زودی این مونسترپک رو توی سایت آپلود میکنم تا دوستانی که سرعت اینترنتشون کمه و یا مثل خودم با سرور mediafire مشکل دارند به راحتی بتونند این مونسترپک رو دانلود کنند...

فقط ممکنه 2 هفته طول بکشه ! سرعت آپلود من 3 کیلوبایت بر ثانیه هستش و خیلی مواقع هم ارور میده ! ضمن اینکه الان سه باره که لینک رو برای دانلود استارت کردم و بعد از 5 مگابایت ارور میده...

مونسترپک رو توی بخش سیم و فلش توی یه تاپیک جداگانه آپلود میکنم که در دسترس همه باشه...

همگی موفق و سلامت و شاد باشین...:8:

poet666
21-07-2009, 11:18
chris fehn جان
تا اونجایی که من دیدم فیلمبرداریش همون 15 فریم هست و فکر می کنم cif.بعید می دونم با فلش بتونی 30 فریم تو ثانیه بگیری!

CounT SanA
21-07-2009, 14:48
chris fehn جان
تا اونجایی که من دیدم فیلمبرداریش همون 15 فریم هست و فکر می کنم cif.بعید می دونم با فلش بتونی 30 فریم تو ثانیه بگیری!

بله 15 فریم هست اما تو آپدیتش نوشته من نمیدونم اون دوستتم که لینکی که گذاشتی گفته با vga فیلم برداری میکنه:4:

MOJI3180
21-07-2009, 18:17
سلام
ممنون از لطف و ابراز محبت همتون.

در مورد ارور ها و مشکلات اون و RAW :
خوب دومی گفته که اگه با حالت RAW در صورتی که از فلش استفاده کنید عکس بگیرید ، عکس گرفته شده د ر حالت عادی سیاه نشون داده میشه که البته اگه فرمت اونو به .jpg and .tiff عوض کنید کاملا درست میشه .

در مورد این جمله:
The counter for RAW and Binned RAW is not ironed out (shows more pictures than it actually can take) (Status: fixed)
دقیقا نفهمیدم که چی گفته ولی فکر کنم میگه مشکل شمارشگر برای RAW رفع نشده (بیشتر عکس ها رو بیشتر از اونی که میتونه بگیره نشون میده )

در مورد
Media player shows wrong bitrate when looking at detalis of an recorded MPEG4 video (the bitrate displayed is for audio only) (Status: none)

میگه که bitrate فقط مخصوص فایل های oudio هست که اشتباها در قسمت detalis فیلمی که میگیریم هم نشون داده میشه.
و این جمله :
Capturing video on 352x288 sometimes causes the phone to freeze (Status: none)
میگه که بعضی وقتها که داریم در سایز 352x288 فیلم میگیریم باعث میشه که گوشی قفل کنه.

البته انگلیسی من خوب نیست و امکان داره اشتباه کنم . اینا چیزی بود که من از اون متن متوجه شدم.

موفق باشید...

CounT SanA
21-07-2009, 22:49
دوستان یه چیزی هم بگم که تو موزیک پلیر zn5 هم album art رونشون میده که اشتباهاً گفتم نشون نمیده نمیدونم چرا اینجوریه مثلاً برا بعضیا که عکس بزرگ و توپ گزاشتم نشون نمیده اما عکس معمولیو نشون میده کسی نمیدونه چرا؟در ضمن باز هم از آقا مجتبی ممنون

™ALI
25-07-2009, 21:30
سلام به همگی دوستان...

همونطور که قول داده بودم این مونسترپک رو توی سایت آپلود کردم !

میتونید به تاپیک زیر مراجعه کنید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=75350

دوستان یه چیزی هم بگم که تو موزیک پلیر zn5 هم album art رونشون میده که اشتباهاً گفتم نشون نمیده نمیدونم چرا اینجوریه مثلاً برا بعضیا که عکس بزرگ و توپ گزاشتم نشون نمیده اما عکس معمولیو نشون میده کسی نمیدونه چرا؟در ضمن باز هم از آقا مجتبی ممنون

chris fehn عزیز... تا جایی که من اطلاع دارم تصاویر با سایز بالا (ابعاد تصویر) در گوشی قابل نمایش نیست ! اگه ابعاد تصویر رو کوچکتر کنید نباید مشکلی باشه !

راستی ! هنوز از مقدار ظرفیت sms گوشی خبری ندارین ؟! گزینه ای وجود داره که ظرفیت sms گوشی رو نشون بده ؟

CounT SanA
25-07-2009, 22:21
سلام به همگی دوستان...

همونطور که قول داده بودم این مونسترپک رو توی سایت آپلود کردم !

میتونید به تاپیک زیر مراجعه کنید:

chris fehn عزیز... تا جایی که من اطلاع دارم تصاویر با سایز بالا (ابعاد تصویر) در گوشی قابل نمایش نیست ! اگه ابعاد تصویر رو کوچکتر کنید نباید مشکلی باشه !

راستی ! هنوز از مقدار ظرفیت sms گوشی خبری ندارین ؟! گزینه ای وجود داره که ظرفیت sms گوشی رو نشون بده ؟

ممنون.راستش من خیلی sms ندارم اما الان که حدود 220 تا رد وبدل و 50 تا تو فولدرم دارم که همه ی اینا رو داخل view memory در setting گوشی به صورت مجموعه ی حجمشون نوشته که شده 285 کیلوبایت و از اونجا که حافظه ی داخلی گوشی 399.5 مگابایته و از این مقدار 3.4 مگ برای data هست فکر کنم حالا حالا ها جاداره اگه واضح نگفتم ببخشید دیگه ولی بگید حتماً بهتر مینویسم
شاد باشیدوپیروز...:8:

SAM FISHER
26-07-2009, 12:48
حجم مسیج این گوشی فکر می کنم مثله e6 باشه

من حدود 2500 تا 2800 اس ام اس رو تونستم ذخیره کنم.

البته با توجه به سیستم عامل این گوشی شما با یه تغییر کوچولو می تونین اس ام اس هاتون رو بر روی مموری هم بریزین

MOJI3180
26-07-2009, 13:08
chris fehn عزیز ؛ سلام

وقتی گوشی رو گرفتید ، فارسی روش بود یا نه ؟

یه چیز دیگه : میشه اس ام اس ها رو بلوتوث کرد ؟ یعنی این قابلیت رو دار ه که بتونیم اس ام اس ها رو از موبایلی به موبایل دیگه انتقال داد.؟

CounT SanA
26-07-2009, 21:57
chris fehn عزیز ؛ سلام

وقتی گوشی رو گرفتید ، فارسی روش بود یا نه ؟

یه چیز دیگه : میشه اس ام اس ها رو بلوتوث کرد ؟ یعنی این قابلیت رو دار ه که بتونیم اس ام اس ها رو از موبایلی به موبایل دیگه انتقال داد.؟

سلام دوستان
باید بگم که این گوشی مثل بقیه ی لینوکس فون ها فارسی نداشت که البته به لطف شما وسایر دوستان پک فارسیش هم ارائه شد اما نمیدونم چرا پک های شما رو سیستم من نمی خونه و واسه ی فلش واینجور برنامه ها مشکلات عدیده دارم.
در مورد اس ام اس هم اگه داره من بلد نیستم ولی اگه منظور شما از طریق note باشه که داره اما مثل v3x نمیشه متن رو کپی و paste کرد.!

MOJI3180
26-07-2009, 22:29
ممنون از جوابتون.

R6637_G_81.00.58I_LP0003_GIJXPIXL00AA: Unlocked; Factory Build; Language Pack 0003
R6637_G_81.02.0BR_LP0615_GSJXPIXLAPCNCMNSL: Unlocked; China Mobile; Language Pack 0615
R6637_G_81.03.05R_LP0021_GSJXPIXLAPID: Unlocked; Retail Indonesian; Language Pack 0021
R6637_G_81.03.05R_LP0024_GSJXPIXLAPPHGEN: Unlocked; Generic Phillipine; Language Pack 0024
R6637_G_81.03.05R_LP0024_GSJXPIXLAPSGDST: Unlocked; Distribution Singapore; Language Pack 0024
R6637_G_81.03.05R_LP0024_GSJXPIXLAPMY: Unlocked; Retail Malaysian; Language Pack 0024
R6637_G_81.03.05R_LP002EE_GSJXPIXLRTRU: Unlocked; Retail Russian; Language Pack 002EE
R6637_G_81.03.05R_LP002EE_GSJXPIXLRTUA: Unlocked; Retail Ukranian; Language Pack 002EE
R6637_G_81.03.05R_LP002F_GSJXPIXLRTCHS: Unlocked; Retail Czech, Hungarian, Slovakian; Language Pack 002F
R6637_G_81.03.05R_LP0031_GSJXPIXLRTGR: Unlocked; Retail Greek; Language Pack 0031
R6637_G_81.03.05R_LP0034A_GSJXPIXLRTME: Unlocked; Retail Middle-eastern; Language Pack 0034A
R6637_G_81.03.05R_LP0039_GSJXPIXLRTTR: Unlocked; Retail Turkish; Language Pack 0039
R6637_G_81.03.05R_LP0039A_GSJXPIXLRTFR: Unlocked; Retail French; Language Pack 0039A
R6637_G_81.03.05R_LP0039B_GSJXPIXLRTDE: Unlocked; Retail German; Language Pack 0039B
R6637_G_81.03.05R_LP0039B_GSJXPIXLRTDE_S052: Unlocked; Retail German (Newer); Language Pack 0039B
R6637_G_81.03.05R_LP0039C_GSJXPIXLRTIT: Unlocked; Retail Italian; Language Pack 0039C
R6637_G_81.03.05R_LP0067_GSJXPIXLRTES: Unlocked; Retail Spanish; Language Pack 0067
R6637_G_81.03.07R_LP0615_GSJXPIXLAPCNCMNSL: Unlocked; China Mobile; Language Pack 0615
R6637_G_81.03.09R_LP0021_GSJXPIXLAPID: Unlocked; Retail Indonesian; Language Pack 0021
R6637_G_81.03.0AR_LP0039_GSJXPIXLSWARTIN: Unlocked; Retail South-west Asian and Indian; Language Pack 0039
R6637_G_81.03.0AR_LP0021_GSJXPIXLAPID: Unlocked; Retail Indonesian; Language Pack 0021
R6637_G_81.03.0DR_LP0021_GSJXPIXLAPID: Unlocked; Retail Indonesian; Language Pack 0021
R6637_G_81.03.0ER_LP0003A_GIJXPIXL00AA: Unlocked; Factory Build; Language Pack 0003A
R6637_G_81.03.0ER_LP0021_GSJXPIXLAPID: Unlocked; Retail Indonesian; Language Pack 0021
R6637_G_81.03.0ER_LP0021_GSJXPIXLAPTHRET: Unlocked; Retail Thai; Language Pack 0021
R6637_G_81.03.0ER_LP0021_GSJXPIXLAPVN: Unlocked; Retail Vietnamese; Language Pack 0021
R6637_G_81.03.0ER_LP0024_GSJXPIXLAPPHGEN: Unlocked; Generic Phillipine; Language Pack 0024
R6637_G_81.03.0ER_LP0024_GSJXPIXLAPSGDST: Unlocked; Distribution Singapore; Language Pack 0024
R6637_G_81.03.0ER_LP0024_GSJXPIXLAPMY: Unlocked; Retail Malaysian; Language Pack 0024
R6637_G_81.11.10I_LP0003_GIJXPIXL00AA: Unlocked; Factory Build; Language Pack 0003
R6637_G_81.11.20R_GFU_LP002E_GIJXPIXL00AA: Unlocked; Factory Build; Language Pack 002E

همو ن طور که میبینید روی گوشیهای جدیدی که برای خاور میانه زده میشه پک فارسی نصبه .!

در مورد مشکلات عدیده شما هم فکر کنم مشکل از ویندوزتون باشه . این فایلی که من گذاشتم فرمتش .sbf هست .
اگه ویستا باشه که مطمئنا قلق خاصی داره که فکر کنم یه فایل ضمیمه همراه پک فارسی در موردش گذاشته باشم .
ولی بهتره که برای فلش کردن از ویندوز xp استفاده کنید.

CounT SanA
28-07-2009, 00:00
ممنون از جوابتون.

R6637_G_81.00.58I_LP0003_GIJXPIXL00AA: Unlocked; Factory Build; Language Pack 0003
R6637_G_81.02.0BR_LP0615_GSJXPIXLAPCNCMNSL: Unlocked; China Mobile; Language Pack 0615
R6637_G_81.03.05R_LP0021_GSJXPIXLAPID: Unlocked; Retail Indonesian; Language Pack 0021
R6637_G_81.03.05R_LP0024_GSJXPIXLAPPHGEN: Unlocked; Generic Phillipine; Language Pack 0024
R6637_G_81.03.05R_LP0024_GSJXPIXLAPSGDST: Unlocked; Distribution Singapore; Language Pack 0024
R6637_G_81.03.05R_LP0024_GSJXPIXLAPMY: Unlocked; Retail Malaysian; Language Pack 0024
R6637_G_81.03.05R_LP002EE_GSJXPIXLRTRU: Unlocked; Retail Russian; Language Pack 002EE
R6637_G_81.03.05R_LP002EE_GSJXPIXLRTUA: Unlocked; Retail Ukranian; Language Pack 002EE
R6637_G_81.03.05R_LP002F_GSJXPIXLRTCHS: Unlocked; Retail Czech, Hungarian, Slovakian; Language Pack 002F
R6637_G_81.03.05R_LP0031_GSJXPIXLRTGR: Unlocked; Retail Greek; Language Pack 0031
R6637_G_81.03.05R_LP0034A_GSJXPIXLRTME: Unlocked; Retail Middle-eastern; Language Pack 0034A
R6637_G_81.03.05R_LP0039_GSJXPIXLRTTR: Unlocked; Retail Turkish; Language Pack 0039
R6637_G_81.03.05R_LP0039A_GSJXPIXLRTFR: Unlocked; Retail French; Language Pack 0039A
R6637_G_81.03.05R_LP0039B_GSJXPIXLRTDE: Unlocked; Retail German; Language Pack 0039B
R6637_G_81.03.05R_LP0039B_GSJXPIXLRTDE_S052: Unlocked; Retail German (Newer); Language Pack 0039B
R6637_G_81.03.05R_LP0039C_GSJXPIXLRTIT: Unlocked; Retail Italian; Language Pack 0039C
R6637_G_81.03.05R_LP0067_GSJXPIXLRTES: Unlocked; Retail Spanish; Language Pack 0067
R6637_G_81.03.07R_LP0615_GSJXPIXLAPCNCMNSL: Unlocked; China Mobile; Language Pack 0615
R6637_G_81.03.09R_LP0021_GSJXPIXLAPID: Unlocked; Retail Indonesian; Language Pack 0021
R6637_G_81.03.0AR_LP0039_GSJXPIXLSWARTIN: Unlocked; Retail South-west Asian and Indian; Language Pack 0039
R6637_G_81.03.0AR_LP0021_GSJXPIXLAPID: Unlocked; Retail Indonesian; Language Pack 0021
R6637_G_81.03.0DR_LP0021_GSJXPIXLAPID: Unlocked; Retail Indonesian; Language Pack 0021
R6637_G_81.03.0ER_LP0003A_GIJXPIXL00AA: Unlocked; Factory Build; Language Pack 0003A
R6637_G_81.03.0ER_LP0021_GSJXPIXLAPID: Unlocked; Retail Indonesian; Language Pack 0021
R6637_G_81.03.0ER_LP0021_GSJXPIXLAPTHRET: Unlocked; Retail Thai; Language Pack 0021
R6637_G_81.03.0ER_LP0021_GSJXPIXLAPVN: Unlocked; Retail Vietnamese; Language Pack 0021
R6637_G_81.03.0ER_LP0024_GSJXPIXLAPPHGEN: Unlocked; Generic Phillipine; Language Pack 0024
R6637_G_81.03.0ER_LP0024_GSJXPIXLAPSGDST: Unlocked; Distribution Singapore; Language Pack 0024
R6637_G_81.03.0ER_LP0024_GSJXPIXLAPMY: Unlocked; Retail Malaysian; Language Pack 0024
R6637_G_81.11.10I_LP0003_GIJXPIXL00AA: Unlocked; Factory Build; Language Pack 0003
R6637_G_81.11.20R_GFU_LP002E_GIJXPIXL00AA: Unlocked; Factory Build; Language Pack 002E

همو ن طور که میبینید روی گوشیهای جدیدی که برای خاور میانه زده میشه پک فارسی نصبه .!

در مورد مشکلات عدیده شما هم فکر کنم مشکل از ویندوزتون باشه . این فایلی که من گذاشتم فرمتش .sbf هست .
اگه ویستا باشه که مطمئنا قلق خاصی داره که فکر کنم یه فایل ضمیمه همراه پک فارسی در موردش گذاشته باشم .
ولی بهتره که برای فلش کردن از ویندوز xp استفاده کنید.
ویندوز من xp sp2 هست فقط اسکینش ویستا هست من این فایلا رو میگیرم تو سیستم مینویسه مال winamp ه و اعصابم به هم می ریزه این فقط مای پک نیست خود rsd lite هم اینجوریه یعنی واقعاً مشکل از ویندوزه؟در ضمن من قبلاً گفتم گوشیم special for china&japan هست:4:
موفق باشید و سلامت:8:

MOJI3180
28-07-2009, 07:37
سلام

خب اگه اینجوریه با وینامپ اجراش کن شاید دومنظوره بوده و من خبر نداشتم !!

باید مشکل از ویندوز یا تنظیماتش باشه . آخه این چه ربطی به فایل موسیقی داره. شنیده بودم که این گوشی صداش خوبه ولی نه تا اینقدر که پک زبانشم بخونه !

شما روی فایل .sbf کلیک سمت راست کن و از properties به تنظیماتش برو و open with را بذار روی برنامه rsdlite . ببین چی میشه. هرچند که اگه ویندوزتون رو عوض کنید بهترو راحت تره !

موفق باشید...

CounT SanA
28-07-2009, 22:48
مجتبی جان حتی winamp هم پاک کردم اما برنامه رونمیشناسه فردا میرم ویندوز عوض کنم چی بزارم خوبه؟

CounT SanA
31-07-2009, 00:08
سلام به همگی دوستان...

دوستان امکانش هست فرمت عکسی رو که برای یک شماره تلفن میذارین Gif باشه ؟! منظورم اینه که موقع زنگ زدن طرف اون عکس به همون شکل متحرک روی صفحه بیاد !

از دوستانی هم که ZN5 دارند اگه این پست رو دیدند ممنون میشم جواب بدند... (اگه کسی ندید توی تاپیک ZN5 هم میپرسم)
سلام دوستان
آقا علي من هر كار كردم رو zn5 نشد به نظر من كه خيلي نياز نيست مگر اينكه همون عكس ثابت رو جهت اذيت كردن مخاطبان بگزاريم(شوخي بودا باور نكنيد:4:):003:

mr_next
03-08-2009, 17:21
من همه پستای این تاپیک رو خوندم ولی چیزایی که میخواستم پیدا نکردم
چندتا سوال داشتم
1 این گوشی اصلا سیستم عاملش لینوکسه یا نه مثل e8 lj هستش
2- میتونه فایلهای word and pdf زو نشون بده
3- میشه فایلهای mpkg رو روش نصب کرد
4- کیفیت تصویرش چطوریه مثل سری Nokia هستش من الان گوشی n78 دارم
5- چه امکانات و مزیتهایی داره
6- کلا میرزه این گوشی مو رد کنم و zn5 بگیرم

skaty
03-08-2009, 18:50
دوستان! گوشی من خیلی زود به زود شارژش تموم میشه میخواستم ببینم کسانی که این گوشی رو دارن مشکلی با باتریش ندارن؟
چون من قبل از خرید گوشی یکی از نقاط قوت گوشی رو باتریش میدونستم ( بر اساس اطلاعاتی که از این ور اون ور جمع کرده بودم) ولی این چیزی که من الان میبینم اصلا چنگی به دل نمیزنه! من امروز گوشی رو کامل شارژ کردم بعد فقط نیم ساعت بازی کردم بعد از اون گوشیم فقط یه خط شارژ داشت!!!!!!!!!!

mr_next
03-08-2009, 20:06
من این گوشی رو ندارم ولی طبق مطالعاتی که تو سایتهایی خارجی .. ای ول عجب چیزی گفتم طبق مطالعات } در مورد گوشی داشتم نوشته بود بصورت استاندبای 7 تا 10 روز باطری نگه میداره ویکی از اعضا سوالی مثل شما کرده بود و نوشته بود با1 ساعت اهنگ گوشی دادن 20 دقیقه بازی و کمی گشت و گذار تو اینترنت 2 روز باطری نگه میداره که جواب داده بودند این امر برای این گوشی غیر طبیعی هست و بهتره برای چک گوشی اون رو به نمایندگی ببری
این اطلاعات من بود حالا بهتره سایر دوستان که خودشون این گوشی رو دارند نظر بدن

MOJI3180
03-08-2009, 22:21
mr_next عزیز سلام

چندتا سوال داشتم

1- سیستم عامل لینوکس داره .
2- اینو واگذار میکنم به chris fehn عزیز . هرچند که باید بتونه . فکر کنم جی اس ام آرنا گفته این امکانات رو دار ه هر چند که این قابلیت ها رو میشه با فلش کردن و یا با برنامه های دیگه حل کرد.
3- با یه فلش کوچولو میتونید فایل های mpkg رو روش نصب کنید.
4- اینو هم واگذار میکنم به chris fehn عزیز هرچند در بیشتر زمینه ها گوشی n82 رو گرفته ! حالا میتونید گوشی خودتون رو با n82 مقایسه کنید.
5- مزایا که خیلی داره ولی مهمترینش اینه که crystal talk داره و اینکه از دوربین 5 مگاپیکسل کداک بهره میبره .
6- این بستگی به خودتون داره . ولی سبک کار کردن با گوشی های موتورولا با گوشی های نوکیا خیلی فرق میکنه . . میشه گفت کلاس کاریش خیلی بالاست !!

دوستان! گوشی من خیلی زود به زود شارژش تموم میشه میخواستم ببینم کسانی که این گوشی رو دارن مشکلی با باتریش ندارن؟
چون من قبل از خرید گوشی یکی از نقاط قوت گوشی رو باتریش میدونستم ( بر اساس اطلاعاتی که از این ور اون ور جمع کرده بودم) ولی این چیزی که من الان میبینم اصلا چنگی به دل نمیزنه! من امروز گوشی رو کامل شارژ کردم بعد فقط نیم ساعت بازی کردم بعد از اون گوشیم فقط یه خط شارژ داشت!!!!!!!!!!

skaty عزیز سلام

عضویتتون رو تبریک میگم . انشاالله که لحظات خوشی در سایت در پیش رو داشته باشید.

باتری این گوشی باید حدود 10 ساعت باتری رو در حالت کار کردن نگه داره و یکی از مزایاش اینه . و همه جا به این قابلیت اشاره کردن و باید هم درست باشه .
حالا شما
بذار تا شارژ گوشی کاملا تموم بشه و خودش خاموش بشه . حالا باتری رو برای چند دقیقه ای در بیار و بعد جا بزن . حالا در حالت خاموش بذار تا گوشی شارژ بشه . بعد هم روشنش کن. باید مشکلت حل شده باشه .

موفق باشید....

MOJI3180
03-08-2009, 22:21
5MP, 2560х1920 pixels, autofocus, xenon flash, video (15fps)
- Java MIDP 2.0
- MP3/WMA/eAAC+ player
- CrystalTalk Technology
- 3.5mm standard audio jack
- TV Out
- FM radio
- Organizer
- Built-in handsfree
- Voice dial
- Voice memo

240 x 320 pixels, 2.4 inches

Stand-by Up to 580 h
Talk time Up to 9 h 30 min

350 MB internal memory
- Freescale 500 MHz CPU

همونطور که میدونید شرکت Freescale یکی از زیر مجموعه های کمپانی موتورولا ست که البته بخاطر مشکلات مالی و اقتصادی، موتورولا اونو به مزایده گذاشته بود .

perjixen
04-08-2009, 11:39
همونطور که میدونید شرکت Freescale یکی از زیر مجموعه های کمپانی موتورولا ست که البته بخاطر مشکلات مالی و اقتصادی، موتورولا اونو به مزایده گذاشته بود .
همش چند....http://www.pic4ever.com/images/4chsmu1.gif...؟!؟‌

ميخرمش بنام موبايلستان مزنمش http://www.pic4ever.com/images/acigar.gif

CounT SanA
04-08-2009, 22:25
چندتا سوال داشتم

سلام دوستان
1-لينوكس
2-همونطور كه جناب mojtaba فرمودند با يه برنامه حله.
3-بله ولي امتحان نكردم.
4-lcd گوشي 10 برابر n82 كيفيت داره زندست فقط رنگش كمه مشكل ديگه اي نداره و مثل n78 و n82 تار نيست.
5-از چه نظر؟مثلاً يكي از كاراش اينه كه ميتوني باهاش تماس بگيري و اس ام اس بدي:4:
6-100% چون از دو برابر n78 يه سر وگردن بالا تره البته بستگي داره موتورولا دوست باشي يا نه

ببين چند روزه گوشيتو گرفتي؟ اولش يه كم زود خالي ميكنه ولي بعدش عين باتري اتوبوس كار ميكنه:4:من با گوشيم 8 ساعت آهنگ با صداي بلند + 2 ساعت مكالمه +1 ساعت wifi +نيم ساعت بازي دو روز جواب داد!

mr_next
05-08-2009, 07:49
سلام دوستان
5-از چه نظر؟مثلاً يكي از كاراش اينه كه ميتوني باهاش تماس بگيري و اس ام اس بدي:4:
6-100% چون از دو برابر n78 يه سر وگردن بالا تره البته بستگي داره موتورولا دوست باشي يا نه
!

اولا ممنون از جوابت در مورد این که موتو دوست هستم باید بگم اره اونم از اون شدیداش بچه ها بهم میگن :6: موتومن :6: این یه مدتی که از موتو دور شدم به خاطر دوری ازش هم بال بال میزدم تا این که تصمیم گرفتم به اغوش موتو برگردم

™ALI
08-08-2009, 11:44
سلام به همگی دوستان...

ما هم به جمع ZN5 داران اضافه شدیم !

چند تا مشکل دارم که مرور زمان اگه برطرف نشدن از دوستان راهنمایی میگیرم !

ولی مشکل کانکت شدن به WiFi دارم ! کانکشن میسازم ! رمز رو هم وارد میکنم ! ولی کانکت نمیشه ! آنتن رو پیدا میکنه ولی کانکت نمیشه ! مودم ADSL من وایرلس روتر داره و میخوام از اینترنتش برای گوشی استفاده کنم که هنوز موفق نشدم !

آقا سنا شما چطوری کانکت میشین ؟

همگی موفق و شاد و سلامت باشین...:8:

SAM FISHER
08-08-2009, 22:08
به به علی آقا هم زد تو خط لینوکس

تبر یک میگم علی جون

مبارک باشه...شیرینی یادت نره

™ALI
08-08-2009, 22:41
سلام احسان جان...

خوبی ؟ چه خبرا ؟ خوش میگذره ؟

مرسی احسان جان... شیرینی هم چشم :4: چی میخوای ؟!

آقا هرکی تونست روی zn5 برنامه نصب کنه به منم بگه :4: تا الان 4 5 بار گوشی رو فلش کردم ولی نتونستم برنامه روش نصب کنم !

انشاالله همگی موفق و سلامت و شاد باشین...:8:

MOJI3180
08-08-2009, 22:43
سلام

تبریک به علی آقای گل بابت گوشی جدید و فلش اون !!!!

موفق باشید....

poet666
08-08-2009, 22:49
علي جان اول مباركت باشه.دوما تا اونجايي كه من فهميدم zn5 مثل e8 ه.پس براي نصب برنامه هاش غير از جاوا يا همون mgx كه mr_next هم چند تاشو زحمت كشيدن و براي e8 و zn5 گذاشتن بايد گوشي mpkg box داشته باشه.پس به فرم ويري فلش كن كه Mpkg box داشته باشه.جالب اينجاست كه برنامه هاي zn5 كه Mr_next گذاشتن روي e8 هم اجرا شد!ديگه تقريبا مطمئن شدم e8 و zn5 از نظر نرم افزاري و شايد پلت فرم مثل همن!

™ALI
08-08-2009, 23:06
سلام

تبریک به علی آقای گل بابت گوشی جدید و فلش اون !!!!

موفق باشید....

سلام مجتبی جان...

مرسی پسر گل... قابل شما رو نداره... دستور بدی پستش میکنم واست :003:

من که تمام زحمتام گردن شماست... انشاالله این محبت ها رو بتونم جبران کنم :8:

علي جان اول مباركت باشه.دوما تا اونجايي كه من فهميدم zn5 مثل e8 ه.پس براي نصب برنامه هاش غير از جاوا يا همون mgx كه mr_next هم چند تاشو زحمت كشيدن و براي e8 و zn5 گذاشتن بايد گوشي mpkg box داشته باشه.پس به فرم ويري فلش كن كه Mpkg box داشته باشه.جالب اينجاست كه برنامه هاي zn5 كه Mr_next گذاشتن روي e8 هم اجرا شد!ديگه تقريبا مطمئن شدم e8 و zn5 از نظر نرم افزاري و شايد پلت فرم مثل همن!

سلام poet666 جان..

خیلی ممنونم... قابل شما رو نداره :001:

راستش منم با مونسترپک زیر فلش کردم ! این قابلیت رو هم داره ! ولی دقیقا" همون اروری که توی مونسترپک اصلی خودش وجود داشت اینجا هم وجود داره !
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=75350

من نمیدونم ایراد کار از کجاست ! فقط برنامه های جاوا نصب میشه ! اون برنامه ها رو هم تست کردم ! نصب نمیشن ! یه منوی MpkgBox به گوشی اضافه شده ! ولی توش خالیه ! نه خود برنامه قابلیت اینستال کردن داره نه از توی File Manager میشه برنامه نصب کرد !

راستی ! سرعت گوشی بیش از حد پایینه ! تو عمرم گوشی از این کم سرعت تر ندیده بودم ! این CPU 500 کجاست ؟! کسی دیدش سلام ما رو هم بهش برسونه :4:

همگی موفق و سلامت و شاد باشین...:8:

poet666
08-08-2009, 23:51
اگه mpkg box داره كه وقتي رو فايل كليك كني بايد اتومات نصب كنه!واسه E8 كه بعضي f/w ها mpkgbox ورژن 2.0 رو دارن كه رحيستر مي خواد.البته هنوز خودم نمي دونم بدون رجيستر هم نصب مي كنن يا نه.هنوز تست نكردم.مي گم شايد اشكال از f/w هست.سعي كن f/w ها رو اول تو موتوفنز راجع بهشون تحقيق كني ومزايا و معايبشون رو كه كاربرا مي گن بخوني بعد دانلود كني!چون سايت خودمون هنوز اونقدر تو اين مدل گوشيها مطلب نداره و مطالب اونجا بيشتره.البته ان شاءا... اينجا هم كامل مي شه.هنوز تاپيكها راجه به اين گوشي تازه باز شدن.ولي فعلا فكر كنم اون سايتها بهتر مي تونن كمك كنن.سرعت گوشي هم نمي دونم.مال من كه بيشترش به فرم وير جديد بر مي گرده.قبليه زياد پايين نبود.يعني معمولي بود.به a1200 نمي رسيد!.لياونطور كه شنيدم zn5 سرعتش بيشتر از e8 ه.Cpu هم من بعيد مي دونم كمپاني رو 500 گذاشته باشه.ولي وقتي فركانس رو با برنامه رو 500 ميذاري سرعتش بيشتر مي شه

MOJI3180
09-08-2009, 09:10
سلام

مطمئنا گوشی zn5 باید بیشتر از این قابلیت و امکانات داشته باشه ولی نیاز به زمان داره و مثل گوشی a1200 که در حالت عادی بغیر از جاوا هیچ چیز دیگه نصب نمیکرد .

باید صبر کرد تا مونسترپک های جدیدی برای این گوشی عرضه بشه . این مونستر پکFreedom Features Update که علی آقا ازش استفاده کردن فعلا جدید ترین MP این گوشی هست و بطور کل امکاناتش خوبه. امیدوارم که مشکل نصب برنامه هم حل بشه .

خب MPKGBOX یا همون Motorola Pakage Box کار ilove3d هست! فکر کنم خود کمپانی موتورولا از این قضیه خبر نداشته که می شده روی این گوشی چنین برنامه هایی نصب کرد.
البته موتورولا از این قرتی بازی ها اصلا خوشش نمیاد .!
حالا باید صبر کرد تا ببینیم کی میشه روی این گوشی mpkg را هم نصب کرد .

راستی علی آقا در مورد اون چند تا فایل :

چون حالت ftp/telnet گوشی در این مونسترپک فعال هست باید از این طریق وبا برنامه filezilla به همون آدرسی که می خوای بری .
در حالت مودم گوشی رو به کامپیوتر وصل کن.
In your phone menu go to main menu>games>telnet>click the telnet application and give it a few seconds to initiate.
Phone now switches to USB Net and activates telnet, and FTP

در برنامه فایل زیلا هم باید تنظیمات رو اینجوری بذاری :

Enter for host:192.168.16.2
Enter for username:root
برنامه FileZilla_3.2.1هم میتونی سرچ کنی و دانلود کنی . حجمش 3.67 مگ هست.

البته برنامه فایل زیلا برنامه ای هست که هم برای گوشی zn5,u9,e8 برای نصب برنامه ها و اسکین و ... استفاده میشه .

راستی باید بتونی با برنامه p2k commander6 هم این کار رو انجام بدی . کار کردن با این برنامه راحت تره . خودم قبلا آپلودش کردم در " برنامه های کاربردی گوشی های e8,v8,u9 "

مثلا با این برنامه راحت میشه به فایل های داخل ezxlocal/download/mystuff/unknown و ....دسترسی پیدا کرد.

موفق باشید....

™ALI
09-08-2009, 12:36
سلام به همگی دوستان...

مجتبی جان خیلی خیلی ممنونم...

باورت نمیشه ! دیشب کلی سرچ کردم ! ولی اکثر مطالب ناقص بود ! اکثرا" فایلی که برای دانلود گذاشته بودند از روی سرور پاک شده بود و چون جای دیگه ای پیدا نمیشد کارم با مشکل مواجه میشد ! ولی بلاخره دیشب تونستم فایل رو پیدا کنم و با آموزشی که توی یکی از سایت ها گذاشته بودند مشکل رو حل کنم ! متن انگلیسیش رو میذارم تا دوستان هم استفاده کنند ! البته چند هفته دیگه که سرم خلوت شد آموزش فارسیش رو هم مینویسم تا دوستانی که مثل خودم مشکل دارند بتونند به راحتی و بدون فلش کردن گوشی ، برنامه نصب کنند !

متن آموزش:

1.Download and unzip the backup.rar.

2.Open the mmc/mmca1/.system/java folder where you see 2 files "CardRegistry"and"MemoryCardConfig".

3.Open CardRegistry and MemoryCardConfig with wordpad and edit the line "IMEI = #your_imei_here" in each file so that it will display your imei number like this..
IMEI = --------------- (i wont display mine for obvious reasons)
after editing each file save the changes and close.

4.Switch the phone to memory card mode and connect to PC

5.In memory card mode find the memory card drive in your computer,you will see 2 drives,the one with the programs folder in it is for the phone,you want to
copy to the other drive without the programs folder in it.
copy the CardRegistry and MemoryCardConfig to the /.system/java/folder
copy the autorun.sh,bftpd,bftpd.conf,script.sh to the /.system/folder

6.Reboot phone and disconnect.

7.Switch the phone to modem mode and conect to PC

8.Go to "Games" in your phone,you will find "Telnet".click it and wait for at least 5 seconds

9.Phone switches to USB Net and activates telnet, and FTP

10.Enter ftp://root@192.168.16.2 (ftp://192.168.16.2/) in your IE or you can use filezilla.
using filezilla host:192.168.16.2 and username:root

11.Copy the "medl" folder thats included in the backup.rar you downloaded to /ezxlocal/

Reboot phone,now you have ftp/telnet access for you ZN5

اگر کسی از دوستان خواست این کار رو انجام بده ، اطلاع بده تا فایل مورد نظر رو هم آپلود کنم... تا هفته آینده سعی میکنم هم فایل و هم آموزش رو کامل کنم...

انشاالله همگی موفق و سلامت و شاد باشین...:8:

CounT SanA
09-08-2009, 14:04
سلام دوستان
علي آقا ببخشيد دير تبريك ميگم ولي به هر حال مبارك باشه و اينشاا... خيرشو ببيني.:8:
در مورد wi-fi كه درست منظورتو نگرفتم اگه منظورت با خود گوشيه كه آره از داخل منوي wi-fi نميشه ولي اگه تنظيمات gprs رو بگيري و بري تو اينترنت خود به خود wifi روشن ميشه وسرعتشم خوبه.من كه اصلاً تا حالا به غير از پك فارسي فلش ديگه اي رو گوشي نزدم اونم بخاطر خوندن sms هاي فارسي بود من به خاطر اين اينترنت ذغالي نميتونم مونستر پك وساير فلش ها و فريم وير ها رو بگيرم و با اين سرعت آدم نااميد ميشه واقعاً.ولي سرعت گوشي كه به نظر من خيلي خوبه حالا شما يه مونستر پك ميشه به من لينكشو بدي كه واقعاً خوب باشه و mpkgbox داشته باشه كه برم پيشه دوستم كه Wi-fi داره بگيرمش؟سلام شما رو هم به cpu 500 رسوندم گفتن اينشاا... يه سري بهتون ميزنن در ضمن اون برنامه ي cpu speed رو zn5 جواب ميده كه بشه رو maximum بزارم؟
پيروز وشاد باشيد...:8:

MOJI3180
09-08-2009, 15:21
سلام علی آقا

خیلی خوب .!
پس مشکلت حل شد . همون 2 روز پیش که گفتی "احتمالا امشب می خوام گوشی رو فلش کنم " می خواستم بهت بگم که اول طریقه telnet/ftp را روی گوشی فعال کن و بعد از این کارا اگه خواستی اونو فلش کن . چون طریقه فعالسازی اون خیلی مهمه و خیلی بدرد بخور .

تا اومدم بهت بگم دیدم که دیگه دیر شده ؛ چون 3-4 بار گوشی رو فلش کرده بودی.!

یه سوال : مگه تو مونسترپک جدید ftp/telnet فعال نیست ؟ تو توضیحاتش که اینو نوشته . و نباید تغییر چندانی در گوشی می دادید چون خیلی از قسمت های متن انگلیسی بالا از قبل روی گوشی اعمال شده بوده .

یه چیز دیگه : من فکر نکنم بدون فلش بشه روی این گوشی برنامه های mgx نصب کرد .!
( امیدوارم که اشتباه کنم! )

بزودی یه مونسترپک جدید دیگه این گوشی رو هم براتون معرفی میکنیم . فعلا بدونید که جدیدترش هم اومده . البته به پای Freedom Features Update نمیرسه .! چون فقط روی ورژن جدید mpkgbox مانور دادن و از چیزای دیگه زیاد حرفی نزدن .

خاطر اين اينترنت ذغالي نميتونم مونستر پك وساير فلش ها و فريم وير ها رو بگيرم و با اين سرعت آدم نااميد ميشه واقعاً

سلام سنا جان ؛ این که مشکلی نیست کار فقط 15 دقیقه هست .برو کافی نت ! ارزونتر هم تموم میشه . ساعتی 800 تومنه !

حالا شما يه مونستر پك ميشه به من لينكشو بدي كه واقعاً خوب باشه و mpkgbox داشته باشه

دست شما درد نکنه !. از این حرفا داشتیم ! تاپیک مونسترپک Freedom Features Update در بخش فایل های فلش.! علی آقا زحمت کشیدند تو سایت آپلودش کردند. لینک مدیافایر هم داره که میتونی از اونجا هم دانلودش کنی.

(با اجازه علی آقا )فعلا Freedom Features Update بهترین مونسترپک این گوشی هست. !

CounT SanA
09-08-2009, 23:03
سلام سنا جان ؛ این که مشکلی نیست کار فقط 15 دقیقه هست .برو کافی نت ! ارزونتر هم تموم میشه . ساعتی 800 تومنه !
دست شما درد نکنه !. از این حرفا داشتیم ! تاپیک مونسترپک Freedom Features Update در بخش فایل های فلش.! علی آقا زحمت کشیدند تو سایت آپلودش کردند. لینک مدیافایر هم داره که میتونی از اونجا هم دانلودش کنی.

(با اجازه علی آقا )فعلا Freedom Features Update بهترین مونسترپک این گوشی هست. !

خيلي ببخشيد يادم رفت ازين حرفا نداشتيم:003:من اصلاً گفتم كه اين مونسترپك خوب نيست؟ من واسه اين گفتم چون يادم مياد گفته كه وقتي با كيفيت فيلم ميگيري بعضي وقتا گوشي هنگ ميكنه و سرعتش با توجه به گفته ي آقا علي مياد پايين.ولي خيلي مونسترپكه خوبيه.تو شهر ما كافي نت نهايتاً 500 تومنه و از اين كه يادآوري كردي ممنون چون اصلاً حواسم به اون نبود:merci:
به هر حال پوزش ميطلبم و آرزوي موفقيت و سلامتي برايتان ميكنم...:8:

™ALI
12-08-2009, 22:45
سلام به همگی دوستان...

آقا سنا مونسترپک Freedom Features Update خیلی هنگ میکنه ! تقریبا" از فلش کردن با این مونسترپک پشیمونم ! ولی خب فعلا" باید بسازم تا ببینم مونسترپک جدید کی میاد !

ترجیحا" فلش نکن تا ببینم چی میشه ! ولی اگه خواستی آدرس بده من مونسترپک رو برات پست میکنم...

یه سر به تاپیک زیر بزن ببین میتونی انجامش بدی و اینکه میشه بدون فلش کردن روی گوشی برنامه نصب کرد ! طبق گفته آقا مجتبی نمیشه روی مونسترپک اورجینال برنامه نصب کرد... ولی من دیگه نمیتونم تست کنم... اگه وقت کردی تست کن ببینم چی میشه...

آموزش Telnet & FTP و نصب برنامه بر روی ZN5 ! (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=76871)

راستی ! من هنوز نتونستم با WiFi کار کنم ! آخه هرچی کانکشن میسازم بازم وصل نمیشه ! نمیدونم چه مشکلی داره... هی به این مرکزی که ازش ADSL میگیرم میگم که این قفل مودم وایرلسم رو بردار ! میگه نمیشه ! ماه آینده از یه مرکز دیگه سرویس میگیرم تا حالشون جا بیاد :022:

CounT SanA
13-08-2009, 02:47
سلام دوستان
آقا علي دستت درد نكنه واقعاً برنامش جالب بود فقط يه مشكل دارم اونم اينه كه نه installers تو مموري وجود داره نه mpkgbox.من خودم installers رو ساختم اما بازم جواب نميده اگه ممكنه بگيد ببينم چه كنم؟

MOJI3180
13-08-2009, 09:11
سلام
سنا جان مشکل همین جاست که گوشی شما منوی برنامه mpkgbox نداره . ! راهش فلشه ! اما مایوس نشو شاید با پیگیری های شما گوشی تسلیم بشه .!

من هنوز نتونستم با WiFi کار کنم
سلام علی اقا
دقیقا همن موضوع را در یه سایت دیدم که کسی هنوز نتونسته جوابشو بده !

I bought a ZN5 from an ebay seller, it is a China Mobile version.

AP S/W Version: R6637_G_81.02.0BR
BP Flex Version: GSJPIXL00APCNCMNSL048

So, I flashed the zn5_062a_NoRSA.sbf bootloader and then R6637_G_81.03.05R_GSJPIXL00APCNCMNSL048.sbf firmware.

At my home I have a WiFi Router than can't be configured with a DHCP server, because the ADSL Router of my provider does that, my computer, notebook, psp... every gadget works using a static IP, but in my ZN5 I can't find an option to do that, is it posible?

راستی به همتون تبریک میگم . بالاخره موتورولا تصمیم گرفت یه سایت بزنه و خودش مشکل کاربران رو حل کنه ! تایید شده از طرف سایت www.motorola.com

https://supportforums.motorola.com/

mr_next
13-08-2009, 18:11
از عزیزانی که گوشی zn5 رو دارند یه سوال داشتم ایا این گوشی عکسها رو تو گالری به این صورت نشون میده :13: ؟
286301

CounT SanA
13-08-2009, 20:10
بله دوست عزيز دكمه ي مخصوص گالري عكس رو كه بزني اينجوريه در ضمن اين گوشي كه عكسش رو انداختي مدل t_mobile zn5 هست

™ALI
13-08-2009, 21:20
سلام به همگی دوستان...

سنا جان خواهش میکنم... وظیفه بود دوست من...

در مورد نصب برنامه همونطور که آقا مجتبی فرمودند باید گوشی رو فلش کنید ! راستش این موضوع برای خودمم سوال بود که با تست شما متوجه شدم که امکان نصب برنامه روی مونسترپک اورجینال نیست...

اما از من میشنوی فعلا" گوشی رو فلش نکن ! چون همین الانش سرعت گوشیت دو برابر سرعت گوشی منه ! حتی با اینکه فرکانس cpu رو بالا بردم بازم سرعتش کمه ! (عجب غلطی کردم گوشی رو فلش کردم :4:)

آقا مجتبی دستت درد نکنه :8:

کاش موتورولا یه مقدار پول میداد به چندتا برنامه نویس تا برای گوشی های موتورولا برنامه و مونسترپک و تم درست کنند ! یا حداقل یه فروم درست حسابی میزد تا از متخصصین خودشون آموزش های لازم رو برای ادیت مونسترپک ها میذاشتند !

من هر کاری میکنم نمیتونم این مونسترپک zn5 رو باز کنم ! A1200 به راحتی باز میشه ولی zn5 مدام ارور میده ! نمیدونم با چه برنامه ای بازش میکنند !

CounT SanA
15-08-2009, 22:03
سلام بر همگي دوستان
من ديگه صبرم لبريز شده ميخوام گوشيمو فلش كنم همه كاراش جوره فقط ميخوام بدونم وقتي فلش كردم واز فلشش خوشم نيومد نميشه يه كاري كرد كه دوباره گوشي مثل اولش شه؟اگه ممكنه يه كم سريع بگيد لطفاً من عجله دارم ممنون وببخشيد:merci:

™ALI
15-08-2009, 23:12
سلام بر همگي دوستان
من ديگه صبرم لبريز شده ميخوام گوشيمو فلش كنم همه كاراش جوره فقط ميخوام بدونم وقتي فلش كردم واز فلشش خوشم نيومد نميشه يه كاري كرد كه دوباره گوشي مثل اولش شه؟اگه ممكنه يه كم سريع بگيد لطفاً من عجله دارم ممنون وببخشيد:merci:

سلام سنا جان...

فعلا" دست نگه دار ! یه مونسترپک توپ اومده ! ولی یه مشکل بزرگ داره ! sms های گوشی بعد از ری استارت کردن کلا" پاک میشن ! ولی سرعت گوشی خدا میشه !

صبر کن تا ببینم مشکل حل میشه یا نه !

موفق و شاد و سلامت باشی...:8:

mr_next
16-08-2009, 09:11
میشه لینکشو بدی؟

™ALI
16-08-2009, 09:32
میشه لینکشو بدی؟

سلام آقا محمد گل...

سایتش روسیه ! سایت معروف motofan

http://forum.motofan.ru/index.php?showtopic=165077&st=80

کلا" این روسی ها مطالب جالبی ارائه میدن ! ولی به زبان خودشون ! بدبختی اینجاست که نمیشه زبونشونم فهمید !

عکس با فرمت Raw نمیگیره ! و مشکل sms داره ! وگرنه پر سرعت ترین مونسترپکی هست که تا حالا ساخته شده !

™ALI
16-08-2009, 19:08
سلام به همگی دوستان...

آقا نظرتون چیه ؟!

مونسترپک جدیده رو آپلود کنم یا مشکلی برای دانلود ندارین ؟ برای من فرق نمیکنه !

ولی مشکل کار رو فهمیدم ! امروز بار گوشی رو فلش کردم ! بار ویندوز عوض کردم ! تا بلاخره مشکل کار مشخص شد !

مشکل از swap کوفتیه ! اصلا" نباید نصب بشه یا فعال بشه :55: خلاصه گوشی رو قهوه ای میکنه ! باورتون نمیشه امروز دو بار گوشی رفت تو حالت مرگ ! خدا کمک کرد که دوباره تونستم به بوت ببرمش و با اون باتری ضعیف فلشش کنم...

مزیت مونسترپک روسی اینه که سرعتش فوق العاده بالاست ! مشکل نامرتب بودن شماره تلفن ها رو هم نداره ! آخه بقیه مونسترپک ها نامرتب نشون میدن و اصلا" بر طبق حروف انگلیسی مرتب نمیشن ! ولی مونسترپک روسی این مشکل رو نداره ! تایپ sms به شدت روون و تنده !

تنها مشکل بزرگش اینه که عکس با فرمت Raw نمیگیره ! هنوز نرفتم دنبالش که ببینم راهی هست یا نه ! ولی باید راهی باشه !

من که حاظر نیستم فعلا" عوضش کنم ! مگر اینکه مونسترپک بهتر از این بیاد !

mr_next
16-08-2009, 20:00
علی جون تورو خدا مواظب اون گوشی خوشگلت باش یه دفعه نزنی مثل رضا جان گوشیتو داغون کنی
منم اگه خدا بخواد فردا پولو به حساب سایت گوشیشاپ واریز میکنم تا ببینیم گوشی کی به دستمون میرسه
در مورد مونستر پک هم به نظر من بهتره یه ذره صبر کنی تا یه Mp توپ بیاد که تقریبا مشکلی نداشته باشه بعد اپلود کن اینم اگه کسی واقعا مایل بود میتونه از اون سایت دانلود کنه البته شما سرور مایی و خودتون هر جور صلاح میدونین ولی نظر خواستید و منم نظرمو دادم

mr_next
16-08-2009, 20:02
راستی علی جون یه سوال داشتم این swap کوفتی :003: :021: چیه به چه دردی میخوره که تو بعضی از فریمورها میگن فعال شده و .................
:merci:

™ALI
16-08-2009, 20:23
سلام آقا محمد عزیز...

این حرفا چیه ؟ ممنونم که نظر دادی... اگه نمیخواستم نظر کسی رو بدونم که پست نمیدادم :003:

باشه چشم ! فعلا" صبر میکنم تا ببینم مونسترپک بهتری میاد یا نه ! ولی اگه بقه دوستان نتونستند دانلود کنند اطلاع بدن تا من توی سایت خودمون آپلودش کنم !

در مورد swap کوفتی هیچی نمیدونم ! اصلا" کاربردش معلوم نیست ! من که نصبش نکردم ! نصب شدش با نشدش برای من هیچی فرقی نکرد ! بجز اینکه مشکل sms درست کرد کاربرد دیگه ای ازش ندیدم !

باید صبر کنیم تا بینیم کسی اطلاعی در موردش داره یا نه !

موتورولا خیلی سوراخ سمبه داره که ما بی اطلاعیم :4:

پیشاپیش گوشی جدید مبارک باشه... :003:

MOJI3180
16-08-2009, 20:55
سلام دوستان

حال همگی که خوبه ؟

مثل همیشه من رفته بودم تا کمی حال این مغازه دارا رو بگیرم . این دفعه رفتم سراغ گوشی 5800 نوکیا .

طرف میگفت که عکس دوربین 5800 خیلی بهتر از موتورولا zn5 هست !! ( چهره اش نشون میداد تا حالا این گوشی رو ندیده !) منم دیگه قاطی کردم همه رو زدم کنار و گفتم حاضرم همن الان تست کنیم !!

گفت مگه zn5 داری . گفتم نه ! گفت پس چی میگی ؟ گفتم تو با 5800 عکس بگیر منم تو گوشیم چندتا عکس دارم که میریزیم تو کامیپیوتر مغازت اگه 5800 بهتر بود همین الان ازت میخرمش !! ولی اگه zn5 بهتر بود باید یه باتری v3i بهم بدی . ( خنده دسته جمعی )
.
.
.
. نهایتا جلوی همه ضایعش کردم ولی قبول نکرد و گفت از کجا معلوم که این عکس هایی که تو دادی مال گوشی های دیگه نباشه ؟ مجبور شدم از توی مغازش وصل شم به سایت خودمون و چند تا از همین عکس هایی که دوستان گذاشتند رو باز دانلود کردیم . این دفعه واقعا کم آورد .

منم بردم و یه باتری مفت گیرم آومد .!!

فردا هم یه جای دیگه باید بریم که سوسکشون کنیم ! حالا پروژه بعدی روی صدای گوشی هاست ! آقا صدای هندسفری zn5 چه طوره ؟

ممنون از جوابتون

poet666
16-08-2009, 22:26
هه هه هه!اقا مجتبی شما هم بله؟!!تلکه می کنی ملت رو!!!ولی خیلی خندیدم دمت گرم!
در مورد swap اگه اشتباه نکنم حافظه مجازیه(همون virtual memory) که فضای بیشتری به گوشی برای اجرای برنامه می ده.واسه a1200 که اینجوری بود.اینم همون باید باشه.ولی تو a1200 هم سرعت رو اولش یه کم کم می کرد.ولی خب مثلا سه تا برنامه که باز می کردی همزمان ان پیغام memory full و اینا دیر تر میومد.مثلا می شد 4 تا برنامه همزمان باز کنی!

™ALI
16-08-2009, 23:06
سلام به همگی دوستان...

آقا مجتبی ای ول :021: بابا یه باتری BX50 هم بگیر برای ZN5 ! :54:

پخش موزیک خیلی عالیه ! ولی بشرطی که هدفون خوبی باشه ! مثلا" هدفون سری W سونی اریکسون خیلی خوبه ! بهتر از هدفون ZN5 هستش ! ولی در کل 5800 رو زمین میزنه ! اگه خواستی تست کنی هر دو گوشی رو با یک هدفون تست کن ! اگه گوشی رو فلش زده باشن چندتا اکولایزر بهش اضافه میشه ! ولی این فلش روسیه چند تا کم کرد :022:

poet666 عزیز بابت اطلاع رسانی خیلی خیلی ممنونم...:8: فکر همه جا رفت ! الا این که این کاربرد رو داشته باشه !

دستت درد نکنه...:003:

MOJI3180
16-08-2009, 23:28
دستت درد نکنه .
باشه اگه این دفعه بردم , میرم تو کار باتری zn5 .!

واقعا چیزی سرشون نمیشه ( البته نه همشون ). فقط بلد هستند سر ملت کلاه بذارن .! دوتا قاب آورده میگه یکیش 4 تومن و اون یکی 15 تومن . هر دوتاش هم مثل همند که از لحاظ جعبه و چه مارک و کشور سازنده . میگم خب ! اینا که شبیه همند پس چه فرقی میکنند ؟ میگه شما تشخیص نمیدی ؛من تشخیص میدم !!

CounT SanA
17-08-2009, 00:25
به به به اين ميگن يه آقاي باشخصيت كار درست:41:آفرين آقا مجتبي كارت خيلي درسته من كه به شخصه خيلي با كارت حال كردم اينم جواب اين ملتي كه هي ميگن دوربين نوكيا بهترينه:31:در مورد هدست هم بگم كه سري w سوني خوبه اما كيفيت و وضوح rokr بيشتره ولي از 5800 بيشتره!پس برو اين دفعه به جاي باتري zn5 مغازه ي طرف رو بگير اميدوارم موفق بشي و حتماً ازون لا به لا يه چند تا باتري هم پيدا ميشه ديگه!:003:آقا علي مگه باتري شما ضعيفه؟بعدشم مراقبه گوشيتون باشيد كه از دستش نديد من كه واقعاً داشت دلم ميگرفت ولي واقعاً خوشحالم كه هنوز سالمه:003:
اين مونسترپك روسي كه تعريف ميكنيد فيلم برداريشم مثل اون يكي با كيفيته؟ بعد اون اوليه مگه اكولايزر اضافه كرده بود؟در ضمن mpkg box هم داره؟ممنون
هميشه شاد و سرحال باشيد و مراقب گوشيتون باشيد(همتون):8:

™ALI
17-08-2009, 16:27
به به به اين ميگن يه آقاي باشخصيت كار درست:41:آفرين آقا مجتبي كارت خيلي درسته من كه به شخصه خيلي با كارت حال كردم اينم جواب اين ملتي كه هي ميگن دوربين نوكيا بهترينه:31:در مورد هدست هم بگم كه سري w سوني خوبه اما كيفيت و وضوح rokr بيشتره ولي از 5800 بيشتره!پس برو اين دفعه به جاي باتري zn5 مغازه ي طرف رو بگير اميدوارم موفق بشي و حتماً ازون لا به لا يه چند تا باتري هم پيدا ميشه ديگه!:003:آقا علي مگه باتري شما ضعيفه؟بعدشم مراقبه گوشيتون باشيد كه از دستش نديد من كه واقعاً داشت دلم ميگرفت ولي واقعاً خوشحالم كه هنوز سالمه:003:
اين مونسترپك روسي كه تعريف ميكنيد فيلم برداريشم مثل اون يكي با كيفيته؟ بعد اون اوليه مگه اكولايزر اضافه كرده بود؟در ضمن mpkg box هم داره؟ممنون
هميشه شاد و سرحال باشيد و مراقب گوشيتون باشيد(همتون):8:

سلام سنا جان...

بابت اطلاع رسانی ممنونم...

در مورد هدفون سری w حق با شماست ! آخه به دلیل فورمی که دارن صدا رو بلند تر میشنوی و تقریبا" صداهای مزاحم رو حذف میکنه ! بخاطر اینکه کیپ گوشی میشه ! وگرنه تنها بلندی داره وگرنه کیفیت کار موتو بالاتره و صدایی طبیعی تر پخش میکنه...

این مونسترپک قابلیت MpkgBox داره ! ولی سایز فیلمبرداری حداکثر 176x144 هستش !

مونسترپک قبلی چند تا اکولایزر اضافه کرده بود ! Techno یکی از مواردی بود که اضافه شده بود و اتفاقا" این اکولایزر باب میل منه ! ولی توی این یکی روسی ، خبری از این اکولایزر و چند اکولایز دیگه نیست !

باتری گوشی من اصلیه ! ولی نمیدونم چرا هر روز باید شارژ کنم ! خیلی زود خالی میشه ! تقریبا" دو ساعت در روز مکالمه دارم و 10 تا عکس میگیرم ! شاید 2 دقیقه هم موزیک گوش بدم ! جمعا" 40 دقیقه هم با گوشی ور میرم ! نمیدونم از نظر شما طبیعی باشه یا نه !

مجتبی جان ببینم مغازه رو میگیری یا نه :4:

mr_next
17-08-2009, 16:34
در مورد شارژ گوشی باید بگم چون من گوشی زیاد عوض کردم تجربم اینو میگه که تمام گوشی ها 15 یا20 روز اول خیلی زود شارژ تموم میکنند و بهتره این مدت زمان بیشتری برای شارژ بزارید و تا تموم شدن کامل شارژ گوشی رو برای شارژ مجدد نزارید البته این حرف من نسبت به شما جسارت نباشه ها میدونم خودتون بهتر از من میدونین فقط برای یاد اوری گفتم
یادم اون اوایل که a1200 گرفته بود روزی 2 بار شارژ میکردم تا اینکه بعدا 4 روز یه بار میزاشتم شارژ شه

mr_next
17-08-2009, 22:02
علی جان اگه ممکنه پیغام خصوصیتو نگا کن و جواب بده

MOJI3180
17-08-2009, 23:15
مجتبی جان ببینم مغازه رو میگیری یا نه

پس برو اين دفعه به جاي باتري zn5 مغازه ي طرف رو بگير اميدوارم موفق بشي و حتماً ازون لا به لا يه چند تا باتري هم پيدا ميشه ديگه

چون اصرار میکنید ، میگم !!
باز شکستشون دادم .
این دفه خیلی راحت . رفتیم یه جای باکلاس . طرف همچی لفظ قلم صحبت میکرد !
سر صحبت رو باز کردیم و باز رفتیم سراغ zn5 !
این دفعه طرف میگفت دوربین گوشی ZN5 دو مگا پیکسله !! هی بهش میگفتم بابا نگو زشته ! مردم ازت میخندن ! ولی میگفت من مطمئنم که 2 هست . همین جا بود که دوستم گفت( با هماهنگی قبلی ) شرط چند ؟ اونم که توش مونده بود چی بگه گفت هر چی شما بگید . ما هم نامردی نکردیم و باز گفتیم به شرط یه باتری .! اونم گفت اگه من بردم چی ؟ گفتیم 5 تومن بهت میدیم ! همین جور که داشت میخندید رفت دفترچه راهنمای خرید گوشی ها رو اورد ( همونی که اسمش جیبی هست قیمتش 2000 هست و کل اطلاعات گوشی ها رو اشتباه نوشته ! تاریخ انتشارش بهمن 87 بود )
بازش کرد و گفت بیا ! این چیه نوشته 2 مگا پیکسل ! با اجاره منم تو گوشیم سرچ کردم عکس های پشت گوشی رو نشونش دادم و گفتم بیا ! 5 مگا پیکسل کداک !

طرف شاخ در اورد . ولی این دفعه دوستم نامردی کرد و باتری A1200 گرفت !

ولی طرف حالش گرفته شد .
البته ما این سوژه ها رو از قبل پیدا کرده بودیم و میدونستیم که میشه سر به سرشون گذاشت .وگرنه با همه نمیشه این کارا رو کرد .
حالا بچه ها دنبال سوژه بعدی هستند . تا ببینیم چی میشه . شاید در آینده برنده یک دستگاه مغازه بشیم !!

اینا رو گفتم تا بدونید امروز( یعنی دیروز !) چیزی گیرم نیومد . خدا کریمه !

MOJI3180
18-08-2009, 09:04
سلام دوستان !

امکان تعویض مموری کارت رو در حین روشن بودن رو داره . یعنی نیاز به ریست کردن داره یا نه ؟

در حالت عادی ضبط مکالمه داره ؟

بعد یه چیز دیگه . دقیقا یادم نیست گوشی e8 بود یا گوشیzn5 . ولی نوشته بود که امکان انتخاب زنگ اس ام اس خاص برای فرد خاصی نیست . صحت داره ؟( البته قبل از فلش )

وقتی باتری گوشی رو در میارید ؛ صفحه بورد سبز گوشی پیداست ؟

موفق باشید...

™ALI
18-08-2009, 09:30
سلام دوستان !

امکان تعویض مموری کارت رو در حین روشن بودن رو داره . یعنی نیاز به ریست کردن داره یا نه ؟

در حالت عادی ضبط مکالمه داره ؟

بعد یه چیز دیگه . دقیقا یادم نیست گوشی e8 بود یا گوشیzn5 . ولی نوشته بود که امکان انتخاب زنگ اس ام اس خاص برای فرد خاصی نیست . صحت داره ؟( البته قبل از فلش )

وقتی باتری گوشی رو در میارید ؛ صفحه بورد سبز گوشی پیداست ؟

موفق باشید...

سلام آقا مجتبی گل...

برای اینکه مموری کارت رو در بیارین باید باتری گوشی رو هم درارین ! و اینم یکی از معایب ZN5 محسوب میشه !

اصلا گوشی ZN5 ضبط مکالمه نداره ! چه با فلش و چه بدون فلش ! من فکر میکردم داره ! سر این موضوع خیلی حالم گرفته شد :46:

انتخاب زنگ sms برای شخص خاصی نیست ! فقط مثل بقیه گوشی ها میشه عکس و زنگ خاص برای شماره تلفن های داخل حافظه گوشی گذاشت !

زیر باتری استیله ! و بورد گوشی اصلا" مشخص نیست !

CounT SanA
18-08-2009, 14:08
سلام دوستان
آقا علي شما يه سربه اينجا (http://www.modmymoto.com/forums/showthread.php?t=516221) بزنيد فكر كنم كه اون اوليه رو يه چيزاييشو درست كردن ببينيد اگه خوبه من همينو بگيرم چون از روسيه خوشم نيومد خيلي ببخشيد كه فقط زحمت ميدم:9:
موفق و پيروز باشيد:8:

™ALI
18-08-2009, 14:31
سلام سنا جان...

همونه ! تغییری نکرده ! مونسترپک خوبیه ! فقط به شدت کنده ! من که نمیتونم اون سرعت رو تحمل کنم ! اگه دانلودش کردی نصب کن ! بلاخره یه سری امکانات داره که میشه ازش استفاده کرد !

البته اینم بگم که تبدیل عکس های Raw به فرمت معمولی و رنگ دادن به اون عکس ها کار بسیار سختیه ! رنگ عکس Raw بعد از تبدیل تقریبا" سبزه و باید با فتوشاپ و یا بقیه نرم افزارهای روتوش عکس، رنگ طبیعی رو بهش برگردونی ! یه جورایی کار خیلی سختیه و من که نتونستم از پسش بر بیام !

poet666
18-08-2009, 17:47
در مورد زنگ sms برای هر نفر فکر کنم e8 هم نداره.چون یه برنامه mgx دیدم واسه این.به خاطر همین احتمال زیاد نداره.ولی واسه زنگ گوشی فکر کنم داشته باشه.ولی مطمئن نیستم.چون برام مهم نیست.ولی فکر کنم اوایل که گوشی رو گرفته بودم یه جا دیدم!
در مورد هندز فری هم چون E8 هم همین رو داره باید بگم خیلی توپه.هم صدا هم کیفیت.من با هندز فری n78 کل انداختم بلندی صداشون تقریبا یکی بود.ولی به نظرم n78 صدا توش یه کم گنگ تر بود.صدای e8 باز تره.البته سلیقه ایه.ولی من با مال خودم بیشتر حال می کنم.البته هندز فری N78 ریموت داره روی سیمش که E8 نداره.در مورد اسپیکر هم مال n78 یه کم بلند تره ولی از نظر کیفیت E8 به طور قابل توجهی کیفیتش بیشتره!مخصوصا وقتی صدای هر دو روی اخره

MOJI3180
18-08-2009, 19:56
سلام poet666 عزیز !
خب برای فهمیدنش برو تو قسمت phonebook یا همون contacts و بعد شخص خاصی رو انتخاب کن . سپس "Options" و "Edit" را انتخاب کن و برو توی تب سوم . اونجا معلومه که message alert داره یا نه.

به زودی آموزششو میذارم . البته باید از ftp استفاده کنیم !

شاید آموزشش بدرد گوشی zn5 هم بخوره !

راستی poet666 عزیز اسم شما امین هست ؟!!

poet666 کمی هم کلوپ e8 را بیار بالا ! چقدر zn5 ؛ چقدر تبعیض !!

موفق باشید.

™ALI
18-08-2009, 21:07
سلام به همگی دوستان...

یکی دیگه از بچه های سایت ZN5 خرید ! الانم توی راهه که برگرده خونشون ! توی اتوبوس !

آهان ! کسی میدونه چطور از sms ها بکاپ بگیرم ؟! بابا هیچ برنامه بکاپی نمیتونه از sms ها بکاپ بگیره ! جالب اینجاست که از تنظیمات گوشی هم بکاپ نمیگیره ! یه فولدر توی ftp پیدا کردم ! ولی وقتی میخوام بکاپ رو برگردونم ارور میده و اجازه کپی نمیده !

/usr/SYSqtapp/messagingاگه احیانا" برنامه ای در این مورد دیدن ممنون میشم اطلاع بدین...

به کسایی که E8 دارن حسودیم میشه :022:

ویرایش:

به درخواست آقا محمد دارم مونسترپک ZN5 030ER_Evo2 رو دانلود میکنم ! دانلودش با این سرعت بد من تا دو ساعت دیگه تموم میشه و فردا گوشی رو فلش میکنم ! خبرش رو میدم ببینم چطوره !

موفق و شاد و سلامت باشین...:8:

MOJI3180
18-08-2009, 23:22
سلام علی آقا .

اول از همه بابت جوابی که به سوال قبلیم دادی ممنونم .

با استفاده از ftp برو و این فایل رو بردار . این مربوط میشه به SMS, CONTACTS, CALENDARS . امیدوارم که مشکلت حل بشه .

system/ezxlocal/sysDatabase

MMS

system/ezxlocal/.system/mms/mailfile

اون دوستی که گولش زدی و الان تو اتوبوسه اسمش چیه ؟!!!!

درضمن این قدر گوشیتو فلش نکن . بد آموزی داره !

موفق باشید...

Dallas1387
18-08-2009, 23:34
به به به به برادران لینوکسی کرنل بالا آقا ما رو هم راه بدید به خدا ما هم کرنل 2.4 داریم زیاد قدیمی نیستیم :4:
علی جون مبارک باشه در چه حاله زد ان 5 از لحاظ برنامه و سرعت و کیفیت صفحه نمایش و اینا در چه حدیه ؟ می شه روش حساب باز کرد
متاسفانه کرنل گوشی 2.6 شده و من در کرنل 2.6 موبایل کاملا بیسوادم اما می خوام اگه بشی ان 78 رو بفروشم زد ان بردارم

™ALI
19-08-2009, 00:05
سلام علی آقا .

اول از همه بابت جوابی که به سوال قبلیم دادی ممنونم .

با استفاده از ftp برو و این فایل رو بردار . این مربوط میشه به SMS, CONTACTS, CALENDARS . امیدوارم که مشکلت حل بشه .

system/ezxlocal/sysDatabaseMMS

system/ezxlocal/.system/mms/mailfileاون دوستی که گولش زدی و الان تو اتوبوسه اسمش چیه ؟!!!!

درضمن این قدر گوشیتو فلش نکن . بد آموزی داره !

موفق باشید...

سلام مجتبی جان...

مجتبی جادوگر نیستی ؟!

من چند روزه که همه این فایل ها رو کپی پیست میکنم ! ولی بکاپ برنمیگرده ! حالا که الان گفتی فقط این فایل ها رو بکاپ گرفتم دیدم کار کرد ! این چیزا رو کی بهت میرسونه ؟! گوشی هم که تو دستت نیست که بگم با اون ور میری تا پیدا کنی ! جادوگری دیگه ؟! نه ؟!!

دستت درد نکنه ! واقعا" لازمم میشد ! خدا از بزرگی کمت نکنه... :6:

اون دوستمم میشناسی ! اسمشم علی ه ! SDC110 (http://www.mobilestan.net/member.php?u=210312) :4:

فکرت کجا رفت ؟!

به به به به برادران لینوکسی کرنل بالا آقا ما رو هم راه بدید به خدا ما هم کرنل 2.4 داریم زیاد قدیمی نیستیم :4:
علی جون مبارک باشه در چه حاله زد ان 5 از لحاظ برنامه و سرعت و کیفیت صفحه نمایش و اینا در چه حدیه ؟ می شه روش حساب باز کرد
متاسفانه کرنل گوشی 2.6 شده و من در کرنل 2.6 موبایل کاملا بیسوادم اما می خوام اگه بشی ان 78 رو بفروشم زد ان بردارم

سلام سامان جون...

مرسی سامان جون... قابلت رو نداره :8:

بابا اسم این نو...! رو تو این انجمن نیار ! :31: اگه سایت مال من بود این کلمه رو .......... میکردم :4:

بفروش بیا ZN5 بخر ! البته از نظر برنامه اصلا" به پای A1200 نمیرسه ! خداییش A1200 شاه گوشی هاست ! فرمت برنامه های ZN5 هم که فرق میکنه ! و یه جورایی حال کسایی که ZN5 دارند حال بچه های A1200 توی 2 سال پیشه ! برنامه خیلی کمه و اکثر مونسترپک ها هم یه ایراد بزرگ دارند ! و فعلا" بزرگترین مشکل ZN5 سرعتش توی بعضی از مونسترپک هاست !

کیفیت صفحه نمایششم توپه ! هرکی میبینه فکر میکنه 16 میلیون رنگ داره ! ولی خدایی کیفیت داره !

خریدش میارزه ! من که از خریدش پشیمون نیستم ! عشقست موتو ! :8:

این کرنلی که میگی چی چی هست ؟! خوردنیه ؟! :4: بابا من که ثوادم از تمام بچه های سایت کمتره... هی به آقا بهمن گفتم که چیزی بارم نیست من رو مدیر نکنید... گوش نکردن...

همگی موفق و شاد و سلامت باشی...:8:

Dallas1387
19-08-2009, 00:19
علی جان کرنل به اصطلاح همون هسته یا پروسسی هست که گوشی رو کنترل می کنه اصل کار راحتت کنم
والا من روی موتو تعصب ندارم باور کن هر چی خوب باشه بهم کار بده می خرم حالا می خواد imtc ساخت ایران باشه تو فکر خرید اچ تی سی دایموند هستم شده 370 بیشتر ندارم دیدم زد ان هم شده 280 گفتم افت کرده البته باز هم افت می کنه سیمبیان دیگه داره حالم رو بهم می زنه نه قدرتی نه سرعتی نه حداقل اینه آدم ادیت کنه فریمورش رو می خوام رد کنم بره
صفا آ1200 فعلا که پادشاهه دارمش تا الان برام کم نگذاشته انشالله برنامه نویسی این زد ان رو یاد بگیرم برنامه های آ1200 رو براش سازگار می کنم کاری نداره
سرعت رو داخلش می شه با حذف موارد غیر ضروری اصلاح کرد متاسفانه یه سری مواردی باعث افت سرعت می شند مثل ادیت ناشیانه که باعث عدم سازگاری لایلری ها می شه یا حجم بالای هر سی جی که خب با ترفند هایی کم می شه این گوشی با 500 تا فری اسکیل نباید افت سرعت پیدا کنه

CounT SanA
19-08-2009, 01:08
سلام
ببخشيد وارد بحث مدير ها ميشم ولي من هم مثل آقا علي بهتون پيشنهاد ميكنم اين گوشي رو بگيريد چون من كه ازش راضي بودم و مشكلي باهاش نداشتم ولي به هر حال گوشي مناسبيه و اينكه ميتونه كنار a1200 تركيب خيلي عالي از دو گوشي خارق العاده باشه.
موفق و پيروز باشيد:8:

poet666
19-08-2009, 06:12
اخ سامان جان جون هر کی دوست داری بگیرش یه دستی به سر و روی e8 هم بکش.چون عین همن!خسته شدم از گشتن تو این سایتهای خارجی که همه مطالبشون پراکنده ست!میگم فکر کنم E8 بهتره ها!e8 بگیر!(شوخی)
در مورد بک اپ فکر کنم از موتو تولز خود گوشی استفاده کنی بهتره.درد سر هم نداره
مجتبی جان چی کار کنم.من کلا روزی یکی دو ساعت میام نت.این سایتهای خارجی هم که می دونی اصلا معلوم نیست چی به چیه!تازه ترجمه هم بکنم و... .ادم نا امید میشه!ولی سعی می کنم برنامه های جدید رو اپ کنم.دیروز هم چند تا اپ کردم

MOJI3180
19-08-2009, 08:56
سلام به همه دوستان .

از این به بعد من توی کلوپ zn5 فقط تبلیغ e8 میکنم. آخه تعداد zn5 ای ها داره زیاد میشه ولی e8 ها هنوز کمند .!!

علی آقا , اگه جادوگر بودم همین الان گوشیتو میکردم 3310 نوکیا .!!

من به فضولی بیشتر معروفم تا جادوگری !!

اون دوستمم میشناسی ! اسمشم علی ه ! SDC110

بله که میشناسمش . مدیر یه سایت هم هست و اونجا هی حالمو میگیره.! بذار بیاد اینجا ؛ خودم از فاصله 900 کیلومتری گوشیش رو می ترکونم !!( شوخی کردم ، جدی نگیرید ! )

SDC110 پسر گلیه و حضور مجددش رو در انجمن موتو رو به فال نیک میگیریم .

فکرت کجا رفت ؟!
آخه یک هفته ای هست که چند تا از مدیران ارشد سایت تو انجمن موتو داشتند چرخ میزدند . گفتم شاید یکی از اونا باشه .
شاید هم اومده بودن بهمون نمره بدن !

در ضمن علی آقا شما یکی از مدیران مجرب و خوش نام این سایت هستید که محبوبیت خاصی پیش همه دارید.

مجتبی جان چی کار کنم.من کلا روزی یکی دو ساعت میام نت.این سایتهای خارجی هم که می دونی اصلا معلوم نیست چی به چیه!تازه ترجمه هم بکنم و... .ادم نا امید میشه!ولی سعی می کنم برنامه های جدید رو اپ کنم.دیروز هم چند تا اپ کردم

poet666 عزیز بابت همکاریت ممنونم و امیدوارم که همینطور ادامه بدید . من به هیچ وجه از کسی توقع ندارم . ولی اگه همه دوستان توی مباحث مختلف همکاری کنند بار بزرگی رو از دوش من برداشتند.!

توجه همگانی : خیلی خوب میشه که قسمت اسکین انجمن رو هم یه تکونی بدیم ! نه فقط zn5 .

برای رسیدن به هدف والا به همه شما نیاز داریم .!!

موفق باشید ....

mr_next
19-08-2009, 09:20
توجه همگانی : خیلی خوب میشه که قسمت اسکین انجمن رو هم یه تکونی بدیم ! نه فقط zn5 .

برای رسیدن به هدف والا به همه شما نیاز داریم .!!

موفق باشید ....

اخی این هدف والات منو کشته چشم عزیزم این یه ماهی که مزاحمتونم تمام تلاشمو میکنم

™ALI
19-08-2009, 09:56
سلام به همگی دوستان...

مجتبی جان دستت درد نکنه :4: خدایی این کاره ای ! اگه نبودی من نمیدونستم با این گوشی چیکار کنم... :6:

خب ! دیشب سامان گفت ثواد غلطه ! سواد درسته ! گفتم بابا مخصوصا" اینجوری نوشتم که میزان سوادم دستتون بیاد :4:

مجتبی جان حالا میگی مدیر مجرب ؟! بابا من مجردم نه مجرب :4:

آهان ! اینو بگم:

دیشب مونسترپک ilove3d_zn5_030ER_Evo2 رو دانلود کردم ! فلششم کردم ! سرعتش بد نیست ! ولی به پای مونسترپک روسی نمیرسه ! از نظر امکانات تنها فرقی که با مونسترپک اصلی داره اینه که میشه روش برنامه نصب کرد ! MpkgBox Pro داره و یه جورایی قوی تره ! فونت قشنگی داره ! کیفیت فیلمبرداری و عکس دقیقا" با مونسترپک اورجینال برابری میکنه ! یک اسکین مشکی قشنگ اضافه شده که من ازش استفاده میکنم !

یه سری از امکانات MpkgBox Pro پولیه ! میگه:

register: (( ** please check the real account address only in magicbox about dialog ** ))

you need to pay $4.00 to get a code for every IMSI ( sim related )
my paypal account is 307475319@qq.com

*** not register: ***

paypal م کجا بود ؟!

فعلا" همینا ! موردی بود سوال بپرسین تا در اولین فرصت جواب بدم...

محمد جان خودت لینک مونسترپک رو داری ! برای سنا جان لینکش رو پیغام خصوصی میزنم !

اگه خواستین مونسترپک رو توی سایت آپلود میکنم ! نظرتون چیه ؟

موفق و شاد و سلامت باشین...:8:

MOJI3180
19-08-2009, 10:44
اخی این هدف والات منو کشته چشم عزیزم این یه ماهی که مزاحمتونم تمام تلاشمو میکنم
هدف والا رو از جومونگ یاد گرفتم !
محمد جان تو کارت حرف نداره . یعنی یک ماه دیگه نیستی ؟ اذیتمون نکن دیگه . تازه داشتیم با هم عادت میکردیم !

خب ! دیشب سامان گفت ثواد غلطه ! سواد درسته ! گفتم بابا مخصوصا" اینجوری نوشتم که میزان سوادم دستتون بیاد

مجتبی جان حالا میگی مدیر مجرب ؟! بابا من مجردم نه مجرب

علی آقا اینکه دیکته و املات ضعیفه هیچ حرفی نیست !! می خوام از این به بعد غلط های املاییت رو بگیرم .!

هر وقت خواستی هم بگو تا شوهرت بدیم !!!

(در جلوی هر جمله من یه اسمایل خنده فرض کنید .!)

راستی علی آقا به اون ایمیلی که بهت داده بودم یه پیغام بفرست شاید کدش رو بهت داد و رجیستر شد .

من کوچیک همتونم !
موفق باشید....

mr_next
19-08-2009, 12:42
هدف والا رو از جومونگ یاد گرفتم !
محمد جان تو کارت حرف نداره . یعنی یک ماه دیگه نیستی ؟ اذیتمون نکن دیگه . تازه داشتیم با هم عادت میکردیم !
موفق باشید....

مجتبی جان واقعا شرمنده این همه لطف شما هستم ولی خوب یه غلطی کردم این ترم 24 واحد برداشتم حالا توش موندم ولی مطمئنا بهتون سرم میزنم
حالا اونا رو ولش کن یه ما مونده zn5 رو بچسب 1 ساعت پیش به دستم رسید نمیدونی چه کیفی میکنم :6: خدا نصیب شما هم بکنه:54:

mr_next
19-08-2009, 14:11
علی جا ببینم این ilove3d_030ER_Evo2 فریمور رو رو گوشی فلش کنم نظر شما چیه در ضمن ایا بل فرمت raw عکس میگیره اگه نه کدوم ورژنها میگیرند

™ALI
19-08-2009, 14:28
علی جا ببینم این ilove3d_030ER_Evo2 فریمور رو رو گوشی فلش کنم نظر شما چیه در ضمن ایا بل فرمت raw عکس میگیره اگه نه کدوم ورژنها میگیرند

سلام محمد جان...

با فرمت Raw عکس نمیگیره ! فیلم برداریش هم 176x144 هستش ! برای اجرای برنامه های جاوا باید رجیستر کنی ! اینجوری که خودش گفته 4 دلار باید بریزی به حسابش تا کد رجیستر رو بهت بده ! ولی آقا مجتبی میگه که اگه ایمیل بهش بزنیم شاید کد رو برامون بفرسته !

Freedom Features Update با فرمت Raw عکس میگیره !

انتخاب با خودتون ! ولی من نمیتونم سرعت کن Freedom Features Update رو تحمل کنم !

سنا جان من هنوز نتونستم با وایرلس کار کنم ! تنظیماتت به چه شکله ؟ وایرلس من یه پسورد 10 رقمی داره ! کانکشن هم میسازم ! ولی باز وصل نمیشه و خود بخود از اینترنت ایرانسل استفاده میکنه ! اگه ممکنه دقیق بگو چه کارایی انجام میدی... خیلی مممنون...

MOJI3180
19-08-2009, 17:33
سلام

این ایمیلی که علی آقا بهت دادم ایمیل ILOV3D یا همون fayهست . سازنده MPKGBOX . که تمام ریجستر ها رو خودش انجام میده . فکر کنم magix box هم کار خودش باشه . ضرر نداره که ایمیل بهش بزنید.

I am a happy registered user of MpkgBox 2.0 and Taskmanager.

I advise everyone to complete your registration by sending an email to ilove3D by fay2002hifi@163.com

آقا محمد مبارکه .!

poet666
19-08-2009, 17:44
سلام poet666 عزیز !
خب برای فهمیدنش برو تو قسمت phonebook یا همون contacts و بعد شخص خاصی رو انتخاب کن . سپس "Options" و "Edit" را انتخاب کن و برو توی تب سوم . اونجا معلومه که message alert داره یا نه.

به زودی آموزششو میذارم . البته باید از ftp استفاده کنیم !

شاید آموزشش بدرد گوشی zn5 هم بخوره !

راستی poet666 عزیز اسم شما امین هست ؟!!

poet666 کمی هم کلوپ e8 را بیار بالا ! چقدر zn5 ؛ چقدر تبعیض !!

موفق باشید.
ا!این پستتو جواب ندادم!شرمنده!
اره مجتبی جان اسمم امینه!من گشتم ولی برای زنگ sms برای هر شخص خاص چیزی پیدا نکردم.پس نداره.ولی از همونجایی که شما گفتی می تونی برای contact های مشخص زنگ (ringtone)جدایی بذاری
بابا برنامه های e8 :ه فعلا بیشر از zn5 شده مجتبی جان!:35:

CounT SanA
19-08-2009, 18:31
سلام دوستان
اولاً مباركه آقا محمد ايشالا خيرشو ببيني:8: دوماً آقا علي يك كم ميشه راجع به وايرلس بهمن توضيح بديد؟من نميفهمم شما ميخوايد از گوشي به صورت مودم وايرلس استفاده كني؟يا با خود گوشي ميخواي بري اينترنت از طريق وايرلس؟ببخشيد
موفق باشيد وپيروز...:8:

mr_next
19-08-2009, 19:26
خیلی ممنون از همه عزیزان
راستی یه سوالی داشتم نمیشه همه عکسها رو تو کداک گالری نگا کرد اخه اونجا خیلی باحالتره
در مورد فریمور هم evo2 رو زدم سرعتش کم بود به فریمور روسی که علی جان معرفی کرده بود فلش کردم ولی با تمش مشکل دارم خوب نیست تمه دیگه رو هم نصب میکنم ولی فقط ایکونها عوض میشه با بعضی عکسها هم مشکل داره
یعنی کی میشه یه مونستر پک توپ واسه این گوشی بیاد

mr_next
19-08-2009, 19:37
خیلی ممنون از همه عزیزان
راستی یه سوالی داشتم نمیشه همه عکسها رو تو کداک گالری نگا کرد اخه اونجا خیلی باحالتره
در مورد فریمور هم evo2 رو زدم سرعتش کم بود به فریمور روسی که علی جان معرفی کرده بود فلش کردم ولی با تمش مشکل دارم خوب نیست تمه دیگه رو هم نصب میکنم ولی فقط ایکونها عوض میشه با بعضی عکسها هم مشکل داره
برای نصب برنامه ها هم با مشکل روبرو شدم چطوری رو این فریمور روسی برنامه نصب میکنی ایا قبلش باید تغییراتی تو گوشی بدیم؟

mr_next
19-08-2009, 19:55
ورژن جدید برنامه mpkgbox هم منتشر شد اینو چطوری میشه نصب کرد ؟

288734

™ALI
19-08-2009, 21:10
سلام به همگی دوستان...

سلام دوستان
اولاً مباركه آقا محمد ايشالا خيرشو ببيني:8: دوماً آقا علي يك كم ميشه راجع به وايرلس بهمن توضيح بديد؟من نميفهمم شما ميخوايد از گوشي به صورت مودم وايرلس استفاده كني؟يا با خود گوشي ميخواي بري اينترنت از طريق وايرلس؟ببخشيد
موفق باشيد وپيروز...:8:

سنا جان مودم ADSL من فرستنده وایرلس داره ! میخوام از این وایرلس برای اینترنت گوشی استفاده کنم ! پس میخوام با وایرلس گوشی برم توی اینترنت ! مثلا" وقتی پای tv نشستم میخوام با مسنجر گوشی آنلاین باشم ! حالا چیکار کنم ؟

پیغام شخصی رو هم همینجا جواب میدم !

امکانات مونسترپک ilove3d_030ER_Evo2 در حد عالی نیست ! همونطور که عرض کردم فیلمبرداری و عکس گوشی مثل مونسترپک اورجیناله ! و فقط یکم سرعتش از Freedom Features Update بیشتره ! ولی اکولایزر ها مثل Freedom Features Update هستند ! فکر میکنم مونسترپک ilove3d_030ER_Evo2 برای کلیپ های تصویری پر سرعت تر باشه ! نظر من اینه که شما همون Freedom Features Update رو داشته باشین ! بازم نظر خودتون شرطه...

من در خدمتتون هستم...:001:

خیلی ممنون از همه عزیزان
برای نصب برنامه ها هم با مشکل روبرو شدم چطوری رو این فریمور روسی برنامه نصب میکنی ایا قبلش باید تغییراتی تو گوشی بدیم؟

محمد جان واقعا" شرمنده ام ! یادم رفت بابت خرید گوشی بهت تبریک بگم... خیلی ببخشید... انشاالله گوشی جدید پیام آور خبر های خوش باشه...:8:

محمد جان تم های evo2 خوب بود ؟ میخوای تم های اون رو استخراج کنم و بدم نصب کنی ؟

برای نصب برنامه یه پوشه installers توی مموری کارت ایجاد کن ! بدش برو توی برنامه MpkgBox ! توی اون قسمت آخرش که بری لیست برنامه ها هست ! از اونجا روشون کلیک کن و نصب کن ! اگه باز هم مشکل داشتی باید از آموزش ftp استفاده کنی !

آموزش Telnet & FTP برای ZN5 ! (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=76871)

mr_next
19-08-2009, 22:30
ممنون از راهنماییتون علی جان مشکل نصبم حل شد در مورد تم هم اره برای evo2 بهتر بود ولی نیازی نیست زحمت بکشید همینطوری میتونم سر کنم راستی جدیدا به اون سایت روسی سر زدی فکر کنم به زودی باید شاهد مونستر پک جدید باشیم راستی یه رفلشم برای عوض کرن تما بود

Dallas1387
19-08-2009, 23:43
منم zn5 می خواممممممم:4:
دوستان لطف کنید لینک دانلود یه فریمور اورجینال سازگار رو برای ادیت به من بدید

MOJI3180
20-08-2009, 07:27
سلام سامان جان

اول من لیست فریمور های استوک با بوت لودر06.2a را برات لیست میکنم. بعد میتونی دانلود کنی !

http://rapidshare.com/users/PTOOJD/6

http://www.modmymoto.com/forums/downloads.php?do=cat&id=741

mr_next
21-08-2009, 12:19
علی جان در مورد سرعت گوشی به نتیجه ای نرسیدی یه فریموری که روون کار کنه واقعا سرعتش اعصاب خرد کنه یه زمانی با a1200 این مشکل رو داشتیم اما اون فوری حل شد مونستر خوب برای این کی میاد؟

poet666
21-08-2009, 12:20
ان شاءالله وقتی سامان این گوشی رو بخره!:4:

MOJI3180
21-08-2009, 14:04
سلام دوستان مشکل سرعت گوشی های موتومگس!(motomagx ) معمولا بستگی به swap و فعال بودن اون داره !

Swap, as it stands, it's a process from Linux, it's similar to Virtual Memory, and it allows you to get faster or smaller time responses, in other words, your phone gets faster! but it's not 100% necessary, although is necessary

میگه در حقیقت swap پردازش گر لینوکسه که شبیه به یک حافظه مجازی است که زمان واکنش را سریعتر و کمتر میکنه , بعبارتی دیگر سرعت گوشی را سریع تر میکنه اما 100 در صد و واجب نیست هر چند که لازمه !

پس این قابلیت رو فعال کنید تا گوشی سرعت بهتری داشته باشه .!

موفق باشید.....

CounT SanA
21-08-2009, 16:24
سلام
آقا علي شرمنده كه اينو ميگم اما بعد از فلش تنظيمات اينترنت گوشيم به هم ريخته و اصلاً مثل قبل نيست اصلاً يه چيز عجيبيه!002:من تا يه حدي گرفتم چي كار ميخواي به انجامي! به هر حال به قول خودت ما صوادمون يه حديه حالا ياد ميگيريم ديگه:003:پس به خودتون نگيد بي سواد كه من از خودم نااميد ميشم!شما ميخواي از طريق مودم adsl با وايرلس گوشيتون لذت ببريد يعني اون فرستنده باشه اما نميشه؟:39:من كه يه خورده هنگ كردم:4:ميشه بگيد چه جوري نميشه؟مثلاً wi-fi شما network پيدا نميكنه؟به هر حال ببخشيد ديگه بخشش از بزرگان است من فكر ميكنم جناب استاد جادوگر(آقا مجتبي) بدون گفتن شما هم بتونن مشكلتون رو حل كنند!:003:من هم هر كاري بتونم مي انجامم!
شاد باشيد و پيروز...:8:

™ALI
22-08-2009, 20:02
سلام به همگی دوستان...

علی جان در مورد سرعت گوشی به نتیجه ای نرسیدی یه فریموری که روون کار کنه واقعا سرعتش اعصاب خرد کنه یه زمانی با a1200 این مشکل رو داشتیم اما اون فوری حل شد مونستر خوب برای این کی میاد؟

محمد جان راستش من بگشتم به مونسترپک روسی ! اون سرعتش خیلی بهتر از ایناست ! فعلا" خبری از مونسترپک جدید نیست ! متنی که آقا مجتبی در مورد swap نوشت 100% کار میده ! اگه فعال نیست گوشی رو دوباره فلش کن و فعالش کن ! فرکانس CPU رو هم توسط برنامه روی 532 بذاری حله !

سلام دوستان مشکل سرعت گوشی های موتومگس!(motomagx ) معمولا بستگی به swap و فعال بودن اون داره !

Swap, as it stands, it's a process from Linux, it's similar to Virtual Memory, and it allows you to get faster or smaller time responses, in other words, your phone gets faster! but it's not 100% necessary, although is necessary

میگه در حقیقت swap پردازش گر لینوکسه که شبیه به یک حافظه مجازی است که زمان واکنش را سریعتر و کمتر میکنه , بعبارتی دیگر سرعت گوشی را سریع تر میکنه اما 100 در صد و واجب نیست هر چند که لازمه !

پس این قابلیت رو فعال کنید تا گوشی سرعت بهتری داشته باشه .!

موفق باشید.....

مجتبی جان دستت درد نکنه ! swap رو روی این مونسترپک روسیه نصب کردم سرعت بهتر شد ! راستی ! مشکل پاک شدن sms ها با نصب swap هم دیگه وجود نداره ! میگم جادوگیری :010:

سلام
آقا علي شرمنده كه اينو ميگم اما بعد از فلش تنظيمات اينترنت گوشيم به هم ريخته و اصلاً مثل قبل نيست اصلاً يه چيز عجيبيه!002:من تا يه حدي گرفتم چي كار ميخواي به انجامي! به هر حال به قول خودت ما صوادمون يه حديه حالا ياد ميگيريم ديگه:003:پس به خودتون نگيد بي سواد كه من از خودم نااميد ميشم!شما ميخواي از طريق مودم adsl با وايرلس گوشيتون لذت ببريد يعني اون فرستنده باشه اما نميشه؟:39:من كه يه خورده هنگ كردم:4:ميشه بگيد چه جوري نميشه؟مثلاً wi-fi شما network پيدا نميكنه؟به هر حال ببخشيد ديگه بخشش از بزرگان است من فكر ميكنم جناب استاد جادوگر(آقا مجتبي) بدون گفتن شما هم بتونن مشكلتون رو حل كنند!:003:من هم هر كاري بتونم مي انجامم!
شاد باشيد و پيروز...:8:

سنا جان چقدر تایپ کردی ! الان دقیقا" 32 ساعته که نخوابیدم ! هنوز هم افطار نکردم ! دارم میمیرم برای یه ذره خواب :46: خیلی سخته این همه متن خوندن !

WiFi رو که پیدا میکنه ! ولی این شرکت لعنتی روش پسورد گذاشته ! پسورد رو که میدم ارور میده که نتورک موجود نیست ! یعنی کشک ! هی به شرکت میگم نکنه پسورد اشتباهی دادین ؟! میگه نــــه ! ولی حرف زیادی میزنه ! ظاهرا" مشکل از اوناست ! دیگه نمیدونم چی نوشتی ، خوابم میاد...

من برم افطار... نماز روزه همگی هم قبول حق... :8:

شب و روز خوشی داشته باشین...:003:

mr_next
22-08-2009, 20:36
سلام به همگی دوستان...

محمد جان راستش من بگشتم به مونسترپک روسی ! اون سرعتش خیلی بهتر از ایناست ! فعلا" خبری از مونسترپک جدید نیست ! متنی که آقا مجتبی در مورد swap نوشت 100% کار میده ! اگه فعال نیست گوشی رو دوباره فلش کن و فعالش کن ! فرکانس CPU رو هم توسط برنامه روی 532 بذاری حله !

مجتبی جان دستت درد نکنه ! swap رو روی این مونسترپک روسیه نصب کردم سرعت بهتر شد ! راستی ! مشکل پاک شدن sms ها با نصب swap هم دیگه وجود نداره ! میگم جادوگیری :010:

سنا جان چقدر تایپ کردی ! الان دقیقا" 32 ساعته که نخوابیدم ! هنوز هم افطار نکردم ! دارم میمیرم برای یه ذره خواب :46: خیلی سخته این همه متن خوندن !

WiFi رو که پیدا میکنه ! ولی این شرکت لعنتی روش پسورد گذاشته ! پسورد رو که میدم ارور میده که نتورک موجود نیست ! یعنی کشک ! هی به شرکت میگم نکنه پسورد اشتباهی دادین ؟! میگه نــــه ! ولی حرف زیادی میزنه ! ظاهرا" مشکل از اوناست ! دیگه نمیدونم چی نوشتی ، خوابم میاد...

من برم افطار... نماز روزه همگی هم قبول حق... :8:

شب و روز خوشی داشته باشین...:003:

علی جان نماز روزت قبول مارم دعا کن راستی منم بعد از اینکه تو این 3 روز بیشتر از 30 بار فلش کردم اخر سر Freedom Features Update 062A رو زدم شاید باورت نشه ولی برای من سرعتش از اون فریمور روسی بیشتره تو اون فریمور وقتی فایل تصویری یا صوتی باز میکردی بیشتر از 10 ثانیه طول میکشید البته تو اینم با مدیا فایندر همین مشکل رو دارم ولی وقتی از فایلمنجر استفاده میکنم تو 3 ثانیه باز میکنهسرعت منوشونم با هم برابر swap رو تو این ورژن فعال کردم ولی cpu رو رو auto گذاشتم کلا سرعت Freedom Features Update 062A به نظرم بهتره حتی تو کم و زیاد کردن ولووم نمیدونم شما هم با مونستر روسی مشکلات منو دارید یا نه

راستی کیفیت فیلمبرداری و عکاسی این یک خیلی بهتره

mr_next
25-08-2009, 08:06
دوستانی که zn5 دارند میتونن بهم بگن این حالت چطوری فعال میشه من که پیدا نکردم منظورم دسکتاپشه
یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه نمیشه همه عکسها رو تو کداک گالری نگاه کرد اونجا خیلی بهتره اون دکمه های ارسال هم فقط اونجا فعال هستش

291469

291470

™ALI
25-08-2009, 11:12
دوستانی که zn5 دارند میتونن بهم بگن این حالت چطوری فعال میشه من که پیدا نکردم منظورم دسکتاپشه
یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه نمیشه همه عکسها رو تو کداک گالری نگاه کرد اونجا خیلی بهتره اون دکمه های ارسال هم فقط اونجا فعال هستش

291469

291470

سلام آقا محمد گل...

فکر میکنم این گوشی رو برای T-mobile زدن ! از خط روی دکمه هاش میشه این رو فهمید !

ولی شاید این قسمت منظورتون باشه:

Settings/Home Screen/Navigation Keys/Icon Displayحالا Show رو انتخاب کنید ! ولی این منو نمیچرخه ! و فقط آکون چهار جهت دکمه ها رو نمایش میده که چی هستند !

فکر نمیکنم منظورتون این چیزی باشه که من عرض کردم ! ببخشید که نتونستم راهنمایی کنم... دوستان بهتر راهنمایی میکنند :001:

در مورد پست قبلی ممنونم... منم باید فکری به حال فلش کنم ! نمیشه از عکس و اکولایزر گذشت ! مخصوصا" اینکه سرعت Media Finder توی این فلش روسی خیلی پایینه !

یادم رفت در مورد کداک گالری توضیح بدم:

موتور جستجو این گوشی در واقع خیلی پیشرفتست ! فقط عکس هایی رو توی کداک گالری نشون میده که اطلاعتش مربوط به همین نوع دوربین باشه ! منظور اطلاعات Property Image هستش ! و البته رزولوشن تصاویر رو هم چک میکنه !

یک مونسترپک جدید دیگه رسید ! داغه داغه ! ولی نسخه بتا هستش ! تستش کردم خبرش رو بهتون میدم ! ظاهرا" سرعت این مونسترپک خیلی بالاست !

http://usera.imagecave.com/johnypersian/scr_21.08.2009_06-52-44.png.jpghttp://usera.imagecave.com/johnypersian/scr_21.08.2009_06-54-12.png.jpg
http://usera.imagecave.com/johnypersian/scr_21.08.2009_06-55-38.png.jpghttp://usera.imagecave.com/johnypersian/scr_21.08.2009_06-57-06.png.jpg
http://usera.imagecave.com/johnypersian/scr_21.08.2009_06-58-04.png.jpg

Zine Evolution [beta]
The first beta test of monsterpack SanchoNT and Ant-ON.
Special thanks Bez 'in a PEManager.

Zine Evolution - a collection of currently available development for Zina from different authors + new items, such as PEM, zSettings etc. Work on monsterpack was started long ago and continues still, but we decided to lay out a beta version, so you can evaluate what has been done.

The main pluses:
+ PEManager [Author Bez, the port of Ant-ON]
+ Swap
+ Turbo (script continuous CPU overclocking to 532 Mhz) [by Neomoto]
+ zSettings (Nativ to configure swap, overclocking, etc.) [by Ant-ON]
+ Added icons for certain file types in the file manager [thx Bez]
+ The latest developments in the field of the menu TiM_22R
+ zTaskMan (triggered by long pressing the green tube) [by Ant-ON]

Other changes:
+ Preinstalled MOD Pink Evolution (support scripts, unpacking archives, ftp & telnet, scripts, etc.) [thx Ana ® H]
+ Activated all possible equalizers
+ Ability to include permanent visibility Bluetooth
+ Activated IM, includes support for various services (ICQ, AIM, Yahoo, WLM) [thx GandjaFuzz]
+ Edited libezxappbase.so.1.0.0 to increase performance phone [thx Chacha_Ivanov]
+ Access to the phone memory in Task Manager, fast access to the folder with skins [thx Gadzil88]
+ Power on / off setting the date is displayed on the desktop [thx Chacha_Ivanov]
+ Subfolders Arcade, Bluetooth, Race in the game folder.
+ MediaRefresh (script) (remove from the phone memory and memory card files. Udstate, then reboots the phone, you need to force a refresh media)

At the expense of picture: in pictures, and rate the photos without thinking what there liby camera, first make for a good quality of output, or used, and better and then see what is there to liby. It is necessary to objectively evaluate the quality of images. His opinion about the quality of images must leave in the comments.

Features PEManager:
* Installation pep-packages;
* Mapping of native applications installed / run / delete / rename;
* Mapping set yava-prilozheniy/zapusk/vydacha rights (full access to the multitasking + fs) / renaming;
* Display list of installed skins / removal;
* Display a list of file type associations on the application / adding, changing, deleting associations;
* Management avtoranom;

Just want to say thanks to Astaroth, roman, tmp_do and in general all those who helped develop ZN5 and other phones.

CAUTION Use of any development \ programs \ monsterpack ideas in their modes \ firmware \ monsters PROHIBITED! Dragged from the monster program and to spread apart as PROHIBITED!

mr_next
26-08-2009, 09:16
خیلی ممنون علی جان از اطلاع رسانیتون قبلا اینو امتحان کرده بودم همچین اش دهن سوزی هم نیست این دوتا منو جدیدم که اضافه شده بود زیاد جالب از کار در نیومده حالت 2 بعدی داره من که با نزمافزارها هم مشکل داشتم به نظر من که در حال حاظر بهترین همون freedom از همه بهتره

MOJI3180
26-08-2009, 15:06
سلام به همه دوستان

این حالت چطوری فعال میشه من که پیدا نکردم منظورم دسکتاپشه

آقا محمد برای اینکه بتونید کاری کنید که منو روی دسکتاپ بچرخه لازمه که Tabs.svg گوشی را ادیت کنید .!
البته من عکسی رو که گذاشتید رو به خاطر سرعت لاک پشتی اینترنت نتونستم باز کنم ولی از شواهد و توضیحات علی آقا این جوری فهمیدم که منظورتون چرخیدن منو هست .

با کمی وقت گذاشتن و دقت میشه این کار رو کرد .

اینو که میدم رو دانلود (http://rapidshare.com/files/228065378/spiner_mode.rar.html) کنید فکر کنم چیزی عایدتون بشه .!( البته خودم هنوز دانلودش نکردم شاید ویروس باشه !!!!)

موفق باشید....

mr_next
26-08-2009, 15:36
خیلی ممنون از زحمات شما اقا مجتبی گل بعضی وقتها میمون شما این همه اطلاعات در مورد گوشی های مختلف با سیستم عاملهای متفاوت رو از کجا دارید
در مورد لینکی که دادید متاسفانه خرابه ولی احتمال زیاد میدم که منظور منو درست متوجه نشدید حالت spinner که بصورت پیشفرض رو گوشی فعال هست ولی من تو چندتا از عکسها این گوشی دیدم که در دسکتاپ گوشی 5 تا ایکون بصورت 3 بعدی وجود داره که نتونستم enable کنم شاید مخصوص فریمور خاصی هستش

در مورد فریمور freedom هم باید خدمت علی اقا عرض کنم که این فریمور در حالت عادی سرعتش خیلی خوبه و از فریمور روسی بهتره اما مشکل زمانی بوجود میاد که پک فارسی روش نصب میشه من امروز نصب کردم دیدم منوها خیلی کند شدن شاید مشکل علی اقا هم با این فریمور بخاطر این موضوع بوده من که الان مشکل سرعت تقریبا ندارم
سرعت منو ها فوقالعاده بالاست و کمبود سرعت نداره و تنها تو بخش مالتی مدیا ضعیفه اونم نه نسبت به سایر فریمور ها اینم زمان انجام بعضی کارها
در مورد باطری هم باید عرض کنم که امروز روز سوم هستش که شارژ نکردم با 5 بار فلش کردن 1 ساعت اهنگ گوش دادن 3 دقیق فیلمبرداری و حدود 60 تا عکس گرفتن و کلی ور رفتن هنوز 2 خط از 3 خط شارژم پره

فعال شدن دوربین 3 ثانیه
باز کردن اهنگ در فایل منجر 5 ثانیه
باز کردن فیلم در فایل منجر 4 ثانیه
باز کردن اهنگ در مدیا فایندر 3 ثانیه
باز کردن فیلم در مدیا فایندر 5 ثانیه

الان تنها مشکل من نصب تم هستش تما رو نصب میکنم گزینه تم هم اضافه میشه ولی وقتی انتخاب میکنم هیچ تغییری تو منو رخ نمیده و فقط بک گراند گوشی به عکس ارجینال خود فریمور برمیگرده نه عکس تم در ضمن من میخوام تم ویستا رو نصب کنم

موفق باشید

MOJI3180
26-08-2009, 21:21
سلا

آقا محمد بابت لینک شرمنده . گفتم که خودم تستش نکردم . اگه عکس مربوط به اپراتور T-MOBILE میشه بله همین طور هست . نرم افزار ها و اسکین ها و چیزهایی که روی گوشی های موتورولا تی موبایل نصبه با گوشی های عادی کمی فرق میکنه . این فقط مربوط به گوشی ZN5 نیست بلکه روی گوشی های دیگش هم همین اتفاقات و استثنا ها وجود داره . ولی بزودی روشش لو میره !

قضیه اسکین گوشی شما کمی عجیبه ! یه راه میگم امتحانش ضرر نداره !

ابتدا اسکین گوشی را روی حالت پیش فرض بذارید ( اسکین اصلی ؛ دقیقا نمیدونم اسمش چیه ولی شاید onyx باشه ) بعد تمام اسکین هایی رو که تا حالا نصب کردید را پاک کنید و بعد گوشی را ریست کنید. در همین حالت که اسکین شما اسکین پیش فرض هست؛ اسکین ها رو دو باره نصب کنید و بعد یکی رو انتخاب کنید.
امیدوارم که درست بشه .

موفق باشید.....

mr_next
27-08-2009, 07:59
خیلی ممنون اقا مجتبی نمیدونی چقدر خوشحالم میخوام پر بکشم بالاخره یه تم نصب کردم ولی فکر کنم سرعت گوشی یه ذره کمتر شده

mr_next
30-08-2009, 14:48
اینم جدیدترین مونستر پک zn5 به تاریخ 2009/8/23
http://www.4shared.com/file/124002489/69f1c5c6/Freedom_Evolution_Brazil_by_Junior_Passos.html

mr_next
30-08-2009, 14:52
اینم جدیدترین مونستر پک zn5 به تاریخ 2009/8/23
http://www.4shared.com/file/124002489/69f1c5c6/Freedom_Evolution_Brazil_by_Junior_Passos.html
به نظر که مونستر پک خوبی میاد

CounT SanA
03-09-2009, 18:47
سلام دوستان
ميخواستم بپرسم امكانات اين مونستر پك چيه؟
ممنون:merci:
موفق باشيد:8:

CounT SanA
03-09-2009, 18:54
من يه تعداد فونت براي گوشيم ميخوام اگه تو سايت جايي داره كه لينك بديد وگر نه همينجا يه تعدا بزاريم به نظر شما چه طوره؟ممنون
سربلند باشيد:8:

MOJI3180
03-09-2009, 20:22
سلام . خیلی خوبه
میتونید یه تاپیک جدا در صفحه اصلی انجمن بزنید و فونت هاتون رو بذارید(فونت های ttf) تا یه فکری به حال جای مناسب برای برنامه ها و فایل های این گوشی و گوشیe8 کنیم !

البته به همین زودی ها علی آقا آموزش تغییر فونت zn5 رو میذاره !!!(علی آقا دیدی که آخر گیرت انداختم:4: )

mr_next
03-09-2009, 22:11
من يه تعداد فونت براي گوشيم ميخوام اگه تو سايت جايي داره كه لينك بديد وگر نه همينجا يه تعدا بزاريم به نظر شما چه طوره؟ممنون
سربلند باشيد:8:

شما میتونید از فونتای خود ویندوز هر کدوم رو که دوست دارید برای گوشی استفاده کنید فقط کافی نرمافزار font.mgx رو نصب کنید و فونهای مورد نظر رو در پوشه نرمافزار ریخته و font.mgx رو اجرا کنید و هر فونی رو که خواستید apply کنید
موفق و پیروز باشید

CounT SanA
05-09-2009, 01:11
قابل توجه آقا علي عزيز و ساير zn5 داران عزيز
دوستان zn5 هم ميتونه مكالمه رو ضبط كنه اما يه كم درد سر داره من خيلي وقته ميخوام اينو بگم اما يادم ميره به اين صورت:هنگام مكالمه به options ميرويد بعد به قسمت main menu حالا اونجا ميريد داخل multimediaو بعد هم داخل voice recorder روي record ميزنيد اونوقت گوشي شروع ضبط مكالمه ميكنه!
اميدوارم بدردتون بخوره موفق و سربلند و پيروز باشيد...:8:

MOJI3180
05-09-2009, 08:34
سلام

دوستان zn5 هم ميتونه مكالمه رو ضبط كنه اما يه كم درد سر داره من خيلي وقته ميخوام اينو بگم اما يادم ميره به اين صورت:هنگام مكالمه به options ميرويد بعد به قسمت main menu حالا اونجا ميريد داخل multimediaو بعد هم داخل voice recorder روي record ميزنيد اونوقت گوشي شروع ضبط مكالمه ميكنه!
فکر کنم اگه یه shortcut براش درست و تعریف کنید راحت تر بتونید اجراش کنید .

طرف مقابل صدای بوق میشنوه با نه ؟

موفق باشید....

CounT SanA
07-09-2009, 14:55
سلام دوستان
ببخشيد دير جواب ميدم اما من امروز تست كردم نه هيچ صداي بوقي شنيده نميشه خيلي راحت ميشه كارش رو حل كرد!!:003:
موفق باشيد...:8:

CounT SanA
07-09-2009, 22:36
سلام دوستان

اينم يه عكس قشنگ كه با گوشيم گرفتم خيلي قشنگه گفتم بي نصيب نذارمتون

mr_next
08-09-2009, 03:55
کسی از دوستان تا حالا hsa رو فعال کرده ؟

CounT SanA
08-09-2009, 16:30
hsa چيه؟!

mr_next
09-09-2009, 09:17
hsa چيه؟!

side bar گوشی یه چیز تو مایه های ویندوز ویستا اینم عکس

298799

298800

MOJI3180
09-09-2009, 15:27
سلام

آقا محمد اگه میتونی فایل هاشو بذار و یه آموزش هم در بارش .

آقا سنا همون جور که میبینید و آقا محمد گفتند hsa یا side bar یک screen provides در سمت چپ گوشی هست برای دسترسی آسان به 5 منو که میتونید اونا رو تغییر بدید بکنید مسیج و دوربین و .....

برای ایجادش تا اونجا که من میدنم باید تغییراتی رو در cg43 گوشی ایجاد کنیم . با فلش کردن یک پچ .
و بعد تغییراتی رو در فایل config ezx_hsa.cfg بوجود بیاریم

: / ezxlocal / download / appwrite /

البته همچین چیزی برای گوشی e8,em30 هم وجود داره که من از روی مراحل کار اون گوشی خدمتتون عرض کردم.

موفق باشید.....

poet666
11-09-2009, 12:27
کاملا درسته مجتبی جان.منم اموزشش رو برای e8 تو قسمت مقالات اموزشی گذاشتم.البته فرم ویر باید فایلهای مربوطه ر داشته باشه.تو فرم ویرهای جدید Nikhil هست.چون اصلا این قابلیت رو nikhil ابداع کرده با هک.ولی گویا با فلش cg 43 که این قابلیت رو داره هم می شه.مثلا همین cg43 مربوط به فرم ویر black diamond.امتحانش فکر نمی کنم ضرر داشته باشه!

CounT SanA
18-09-2009, 21:41
سلام دوستان
من گوشيم فكر كنم الكي الكي ناك اوت شده باتريش فول بود بعد گزاشتمش تو جيبم وقتي خواستم ازش استفاده كنم ديدم خاموشه واصلاً روشن نميشه تو بوت هم نميره!بعد زدمش به شارژ بعد دو دقيقه به طرز وحشتناكي داغ شد طوري كه راحت نميتونستم دستم بگيرمش!خلاصه باتري رو در آوردم و گزاشتمش جلو كولر تا خنك شد حالام هر كار ميكنم روشن نميشه ميشه يه كمكي به ما بكنيد ببينم اشكال از باتريشه يا گوشيه؟در ضمن آقا مجتبي ببخشيد اينجا ميگم ولي اون لينكي كه براي آخرين مونستر پك zn5 گزاشتيد خرابه!
خيلي ممنون و متشكر
موفق باشيد!

MOJI3180
18-09-2009, 23:12
سلام
نگران نباش
به نظرم باید مشکل از باتری باشه .
باتری رو عوض کن باید درست بشه . آخه به همین راحتی که گوشی dead نمیشه که .!

قبلا همچین مشکلی هم برای خودم پیش اومده بود. امیدوارم با تعویض باتری درست بشه .

لینک رو هم ظرف چند روز آینده درست میکنم. /بابت اطلاع ممنون.

موفق باشید.....

CounT SanA
18-09-2009, 23:31
واقعاً ممنون كه زود جواب داديد با يه تشكر حل نميشه!راستي اين باتري bx50 تو شهر ما با باتري قلمي اشتباه گرفته ميشه من از كجا جور ميتونم بنمايم؟مال من باتريش گارانتي vodafone داره نميشه اينجوري از اون طريق حلش كرد؟خيلي ممنون آقا مجتبي
موفق و شاد و سلامت باشيد...

MOJI3180
18-09-2009, 23:54
آقا سنای گل

اگه بتونی باتری با همچین مشخصاتی گیر بیاری که خوبه ولی اگه گیرت نیومد دنبال باتری ای باش که به گوشیت بخوره (فقط مال موتورولا باشه). معمولا مغازه دارها میدونند . چون معمولا این باتری ها در جریان و میلی امپر ساعتشون با هم فرق میکنند. هرکدوم که میلی آمپر بالاتری داشته باشند دوام شارژ بهتری هم دارند . فکر کنم مال گوشی zn5 برابر 1100mAh باشه. البته روی باتری باید نوشته باشه.
مثلا 3-4 نوع باتری به گوشی V3I میخوره که همشون هم جواب میدن ولی یکیش شارژ بهتری نگه میداره .

گارانتی هم بریز دور ! اگه واقعی هم باشه به دردسرش نمیارزه .

ببین سایت گوشی شاپ باتری نمیفروشه ؟. اگه نه مجبوری به کسی بگی تا از تهران برات بگیره .

موفق باشید....

CounT SanA
19-09-2009, 00:11
باز هم ممنون به طرز غير قابل وصف!حالا واسم جالبه كه پشت گوشي نوشته 920 تو وب نوشته 950 حالا من ميرم اگه بتونم سايز گوشيم پيدا كنم خيلي خوب ميشه
بسيار ممنون ومتشكر آقا مجتبي ببخشيد نصف شب سوال پيچتون كردم موفق و مؤيد باشيد...

Dallas1387
19-09-2009, 00:16
خریدار یه zn5 دست دوم تر و تمیز به قیمت 170 الی 200 تومن هستــــــــــــــــــــــ ــــــــیم هر کی مایل بود پی ام بده
الان حاج مجتبی به دلیل اسپم می ده بنمون کنند :4:

mr_next
19-09-2009, 04:53
سلام دوستان
من گوشيم فكر كنم الكي الكي ناك اوت شده باتريش فول بود بعد گزاشتمش تو جيبم وقتي خواستم ازش استفاده كنم ديدم خاموشه واصلاً روشن نميشه تو بوت هم نميره!بعد زدمش به شارژ بعد دو دقيقه به طرز وحشتناكي داغ شد طوري كه راحت نميتونستم دستم بگيرمش!خلاصه باتري رو در آوردم و گزاشتمش جلو كولر تا خنك شد حالام هر كار ميكنم روشن نميشه ميشه يه كمكي به ما بكنيد ببينم اشكال از باتريشه يا گوشيه؟در ضمن آقا مجتبي ببخشيد اينجا ميگم ولي اون لينكي كه براي آخرين مونستر پك zn5 گزاشتيد خرابه!
خيلي ممنون و متشكر
موفق باشيد!

سلامCHRIS جان امیدوارم هر چه زودتر مشکلت حل بشه در مورد مونسترپک هم به نظر من بهتره از Freedom Evolution Brazil by Junior Passos استفاه کنی سرعتش عالی امکاناتشم بد نیست من از مونستر جدید استفاده کردم فیلمبرداری و عکاسیش عالیه اما سرعت کمش واقعا ادم رو دیونه میکنه من که به 2 ساعت نکشید دوباره برگشتم سر همون قبلی اصلا سرعت این دو منسترپک قابل مقایسه نیست در ضمن با مموری 2 گیگ هم مشکل داره

CounT SanA
19-09-2009, 13:11
سلام دوستان متاسفانه باتري رو امتحان كردم اما جواب نداد فكر كنم مشكل داخلي داشته باشه نميدونيد ازكجاشه؟ ارزش داره بفرستم فيتكو؟
ممنون

MOJI3180
19-09-2009, 14:30
سلام سنا جان

بابت این موضوع واقعا متاسفم ! حالم گرفته شد !

بهتره با فیتکو یه تماسی داشته باشی . شاید بتونی از اون طریق مشکل رو حل کنی.

امکان داره که از فلت گوشی و ال سی دی هم باشه . ولی در اونصورت نباید باتری داغ کنه (ربطی به داغ کردن باتری نداره)

امکان هم داره که از پایه های ارتباطی بین باتری و بورد گوشی باشه .

تیر آخر :

اگه دیدی مشکل از این چیزایی که گفتم نیست :

به این صورت که باتری رو از گوشیتون خارج کنید و گوشیتون رو به کامپیوتر متصل کنید. حالا برنامه rsd lite رو باز کنید و در حالی که دکمه # و * رو نگه داشتید باتری گوشی رو سر جاش بزارید. اگه گوشیتون توسط کامپیوتر شناسایی شد گوشیتون رو فلش کنید.

این روش رو پاور بوت میگن . بیشتر برای شناسایی گوشی به کامپوتره .

انشا الله هرچه زودتر مشکلت حل بشه . یه باتری هم انداختم تو پاچت !

موفق باشید....

CounT SanA
20-09-2009, 15:13
سلام بر همه ي دوستان
اول از همه اينكه عيدتون مبارك بعد اينكه من به اينكه اشكال از پایه های ارتباطی بین باتری و بورد گوشی باشه بيشتر مطمئن شدم چون پاور بوت هم نشد!!!ولي جالب بود كه وقتي باتري رو داخلش گزاشتم چراغ شارژش روشن ميشد اما از روشن شدن lcd خبري نبود!در مورد داغ كردن هم من فكر ميكنم خود گوشي داغ ميكنه نه باتري چون يه دفعه محل lcd داغ شد!بازم ممنون حالا بايد يه زنگي به فيتكو بزنم!
در ضمن آقا محمد شما كه مونستر پكه رو امتحان كردي وميگي سرعتش كمه از freedom features update هم سرعتش كم تره؟و آيا با cpu speed درست نميشه؟
ممنون و متشكر
موفق و سلامت باشيد...:8:

MOJI3180
20-09-2009, 15:30
سلام

عید شما هم مبارک !

پاور بوت هم نشد
یعنی گوشی را تشخیص نداد ؟
به همون صورت عادی وصلش کن به برنامه rsd lite ببین گوشی را شناسایی میکنه ؟

(به نظرم مشکل از فلتش باشه چون اگه به عبارت خودتون ناک اوت شده باشه پس نباید چراغ سبز شارژ روشن بشه !. )

اگه گوشیت گارانتی داره خب هیچ مشکلی نیست . خیالت راحت . اگه هم نداره باز بهترین کار همینه که قبل از اینکه بهش ور بری یا بدیش بیرون با فیتکو تماسی داشته باشی.

حالا شاید بقیه دوستان بتونند بهتر راهنمایی کنند.

CounT SanA
20-09-2009, 15:59
ممنون از راهنمايتون آقا مجتبي در حالت عادي هم گوشي رو نميشناسه من واقعاً نميدونم چطور براي شما جبران كنم اين كمك هايي كه به من كرديد!
حالا يه چيزي اگه فلتش داغون شده اونا(فيتكو)ميتونن درستش كنن؟(چه حالي ميده درستش نكنن يه گوشيه نو بهم بدن!!!!)گوشيم هم گارانتي داره خدا رو شكر!
ممنونم و همچنين موفق باشيد...

MOTO MAN
20-09-2009, 16:08
چه حالي ميده درستش نكنن يه گوشيه نو بهم بدن!!!

سلام

اول از همه امیدوارم هر چه سریعتر مشکلت حل بشه.

دوم اگه فیتکو یه گوشی نو بهت داد به من بگو یه a3100 مفتی بهت بدم.:4::4:

به نظر من که گارانتی تو ایران یعنی کشک.

موفق باشید...

:8::8:

MOJI3180
20-09-2009, 16:42
آقا سنا من که کاری نکردم ! شما لطف داری :8:

خب خیالت راحت ! لا اقل یه گارانتی ای هست که بتونی دلت رو بهش خوش کنی !

فقط خودته طوری نشون بده که فقط بلدی زنگ بزنی و اس ام اس بدی ! اگه فهمیدن که فلشش کردی اول کار میندازند گردن خودت .!

مثلا اگه پرسیدن گوشی را فلش کردی یا نه بگو آره فلاش دوربینش خوب کار میکنه . ازش راضی ام !!! :4:

فکر نکنم گوشی نو بدن ولی مجبورن که برات درستش کنند .

اگه درستش نکردن بندازش به سامان. بهش بگو سالم سالمه ! ! 170 تومن هم خودش خوبه !!(به سامان نگید که من گفتما ):4::4:
موفق باشید....:8::8:

CounT SanA
20-09-2009, 17:49
قربان شما
من اون علامت ها رو برا خنده كه نزاشتم!:4:بعدش ميگم اگه خودمو اينجور كه ميگيد نشون بدم نگن يارو هيچي سرش نميشه فرق بورد و كيبوردو تشخيص نميده اون وقت بپيچوننمون!:4:اگه مجبور بشم براشون بفرستم و ببينن كه فلش شده يه پول گنده اي نمي خوابونن بيخ گوشمون؟:003:
بازهم ممنون و متشكر راستي ميارزه مخشونو بزنم يه گوشي نو + يه a3100 تپل هم همراه بياد تو جيب!!!:4::4:
موفق و سرحال باشيد دوستان...:8:

mr_next
21-09-2009, 13:15
سلام بر همه ي دوستان
اول از همه اينكه عيدتون مبارك بعد اينكه من به اينكه اشكال از پایه های ارتباطی بین باتری و بورد گوشی باشه بيشتر مطمئن شدم چون پاور بوت هم نشد!!!ولي جالب بود كه وقتي باتري رو داخلش گزاشتم چراغ شارژش روشن ميشد اما از روشن شدن lcd خبري نبود!در مورد داغ كردن هم من فكر ميكنم خود گوشي داغ ميكنه نه باتري چون يه دفعه محل lcd داغ شد!بازم ممنون حالا بايد يه زنگي به فيتكو بزنم!
در ضمن آقا محمد شما كه مونستر پكه رو امتحان كردي وميگي سرعتش كمه از freedom features update هم سرعتش كم تره؟و آيا با cpu speed درست نميشه؟
ممنون و متشكر
موفق و سلامت باشيد...:8:

سرعت این فریمور جدید واقعا افتضاحه ضمن این که اشکالات نرم افزاری زیاد داره با cpuspeed نمیشه سرعتش غیر قابل تحمل و ابرو بره بطوری که برای باز کردن موزیک باید 14 ثانیه و برای فعال سازی دوربین حدود 15 ثانیه منتظر بمونید و با توجه به این که فیلمبرداریش cif نیست میشه گفت freedom features و تنها مزیتش نصبت به قبلی فعال بودن hsa هست که البته در Freedom Evolution Brazil by Junior Passos هم این گزینه فعال هست ضمن این که سرعت واقعا بالایی داره حتی از مونستر پک اورجینال هم بیشتره شاید تعجب کنید که فعال شدن دوربین تنها 2 ثانیه زمان میبره و اجرای اهنگ 4 ثانیه هر چند این 4 ثانیه برای اجرای اهنگ واقعا زیاده نمیدونم چرا گوشی های لینوکس موتورلا این مشکل رو دارند
به هر حال الان من خیلی وقته از Freedom Evolution Brazil by Junior Passos استفاده میکنم و به نظرم تا حالا بهترین مونستر پک همینه

CounT SanA
21-09-2009, 16:35
سلام دوستان
آقا محمد دوربينش چجوره؟فيلم و عكس ميدونم كه raw نداره ولي فيلم برداريش رو نميدونم؟كيفيت عكس چجوره؟شرمنده ميخوام وقتي اينشالله گوشيم درست شد نهايت استفادمو ازش ببرم!
راستي آقا مجتبي اين آقا سامان هم خيلي خوش خياله شايد باور نكنيد اما من وقتي گوشيم سالم بود نزديك بود 400 تومن بدمش بره!!!!!!حالا كه خرابه نميشه!راستي يه سوال بي ربط lcd گوشي v3x گير مياد؟آخه مال من شكسته!اگه گير مياد چه قدر آب ميخوره؟

mr_next
21-09-2009, 18:21
سلام دوستان
آقا محمد دوربينش چجوره؟فيلم و عكس ميدونم كه raw نداره ولي فيلم برداريش رو نميدونم؟كيفيت عكس چجوره؟شرمنده ميخوام وقتي اينشالله گوشيم درست شد نهايت استفادمو ازش ببرم!
راستي آقا مجتبي اين آقا سامان هم خيلي خوش خياله شايد باور نكنيد اما من وقتي گوشيم سالم بود نزديك بود 400 تومن بدمش بره!!!!!!حالا كه خرابه نميشه!راستي يه سوال بي ربط lcd گوشي v3x گير مياد؟آخه مال من شكسته!اگه گير مياد چه قدر آب ميخوره؟

عکسها که به خوبی freedom feature نیست اما هنوزم از 5 مگا نوکیا سرتره ولی نمیدونم چرا از نظر فیلمبرداری موتورلا اینقدر ضعیف عمل میکنه فیمل برداری همون رزولیشن اورجینال یعنی144*176 هستش گاهی وقتها وقتی فکر میکنم که گوشی 3 مگا برادرم یعنی n78 بصورت vga فیلم برداری میکنه که حتی گوشی من توان پخش کردنشم نداره کفرم در میاد اما اشکال نداره مزیت گوشی موتورلا همین پیشرفتشه بطوری که تا الان به مرحله cif رسیدن و یه قدم دیگه به vga مونده انشا الله اقا سامان zn5 میگیره خودش دیف میکنه

CounT SanA
21-09-2009, 19:08
يعنى گوشيه شما فايل هاي mp4 با كيفيت رو نميخونه؟

mr_next
21-09-2009, 19:47
يعنى گوشيه شما فايل هاي mp4 با كيفيت رو نميخونه؟

متاسفانه ایم مشکل مختص گوشی من نیست یعنی مشکل mp این گوشی ها هستش که از قبل هم بوده بطوری که در فریمور freedom feature برای فیلمبرداری بصورت cif 280*360 پلاگین مورد نظر رو ocm به پلیر اضافه کرده بود حالا چه برسد به vga که دارای رزولیشن 480*640 هستش

CounT SanA
22-09-2009, 14:03
اينو ميدونم يعني توان پخش video اين مونستر پك از freedom features پايينتره؟

MOJI3180
22-09-2009, 21:27
سلام

آقا سنا گوشیتون درست شد ؟
من پست ها قبلی رو خوب نخوندم !

===============================
آقا محمد این مونسترپک Freedom Evolution Brazil by Junior Passos که در تاپیک مجموعه مونسترپک ها گذاشتید و لینک دادید . لینکش مربوط به کدوم بوت لودر هست .؟؟؟

با همکاری گروه میرور گیر موبایلستان چند تا لینک دیگه هم از این مونسترپک در پست شما قرار دادم .
اون مونسترپک جدید هم لینکاش رو ویرایش کردم !

درمورد ال سی دی وی تری ایکس هم دقیقا نمیدونم ولی باید گیر بیاد . بگردی پیدا میکنی !

شاد باشید....

mr_next
23-09-2009, 08:01
سلام

من پست ها قبلی رو خوب نخوندم !

آقا محمد این مونسترپک freedom evolution brazil by junior passos که در تاپیک مجموعه مونسترپک ها گذاشتید و لینک دادید . لینکش مربوط به کدوم بوت لودر هست .؟؟؟

با همکاری گروه میرور گیر موبایلستان چند تا لینک دیگه هم از این مونسترپک در پست شما قرار دادم .
اون مونسترپک جدید هم لینکاش رو ویرایش کردم !

درمورد ال سی دی وی تری ایکس هم دقیقا نمیدونم ولی باید گیر بیاد . بگردی پیدا میکنی !

شاد باشید....
مر بوط به بوت لودر 06.2a هستش شرمنده یادم رفته ننوشتم

mr_next
23-09-2009, 08:03
اينو ميدونم يعني توان پخش video اين مونستر پك از freedom features پايينتره؟

میشه گفت همینطوره ولی این قضیه مختص این فریمور نیست و تمام فریمور ها از freedom پاینتر هستند اما فریمورم فقط توان پخش cif بهش اضافه شده نه چیز دیگه

CounT SanA
23-09-2009, 12:55
راستش هنوز درست نشده فرستادم فيتكو!

CounT SanA
07-10-2009, 18:09
سلام دوستان عزيز
طبق پيشبينى آقا مجتبى تعميركاراى فيتكو مشكل رو از main board گوشى تشخيص دادن و گفتن بهش فشار اومده يا به قولى جريان شديد بهش وارد شده!!!!!!والا من كه هر چي فكر كردم ديدم فشاري بهش وارد نكردم ولي حالا كه بعد يه هفته جواب دادن بايد ببينيم كي درست ميكننش!به نظر شما هزينه ى تعويض برد چقدر ميشه؟يه وقت يهيرقم نج.مي ندن بزنيم تو كار خودكشي!!!!!!!!!:دي
موفق و شاد وسلامت باشيد...

satia ss
16-10-2009, 01:03
سلام به همگی من تازه یه zn5 گرفتم. 1- آیا کسی می دونه چرا wallpaper متحرک وقتی روی backgroundنصب می شه دیگه ثابت میشه و عکس متحرک دیده نمی شه؟
2- چرا بعضی از فایل های موسیقی مثل midi فقط در قسمت file manager دیده می شه و در قسمت media finder نیست؟ 3- آیا نمی توان ساعت را در حالت stand by دید؟

CounT SanA
16-10-2009, 01:34
سلام
1.اين در همه ي موتورولا هاي كه اقلاً من ديدم هست و يه كم كار داره تا حل بشه و در واقع به نظر من در كاهش مصرف سوخت گوشي مؤثره!2.چون media finder اكثراً فايل هاي mp3 رو نشون ميده!3.ديده ميشه من كه تا وقتي گوشيه سوخته ي بيچارم سالم بود ميديدمش!!!!4.مباركه ايشالا خيرش رو ببيني!

CounT SanA
01-11-2009, 00:22
با عرض سلام خدمت دوستان
ميخواستم بگم بالاخره گوشيمو تحويل گرفتم البته گوشيه خودمو نه بلكه يه zn5 نو!!!!!!!!!
ميگم يه بنده خدايي گفته بود اگه اينجور بشه يه a3100 واسم پست ميكنه آدرس بدم؟
موفق باشيد و سرحال...

™ALI
01-11-2009, 10:19
سلام سنا جان...

خیلی خیلی مبارکه ! واقعا" باید به این حرکت فیتکو احسنت گفت ! من خودم فکر نمیکردم یه گوشیه نو بدن ! آقا اگه a3100 گرفتی بده ما هم یه دور بزنیم :4:

انشاالله دیگه مشکلی برای گوشی پیش نیاد..

T i G e R
01-11-2009, 10:28
سلام
دوستان یه گوشی لینوکس مد دیگه هم از موتورالا منتشر شده به نام ve66 کسی خبر نداره چطوریه چون می خوام بگیرمش

poet666
01-11-2009, 11:25
سناجان تبریک میگم.واقعامنم فکر نمی کردم تو ایران هیچ گارانتی گوشی نو بده!
tiger جان به نظر من که e8 دارم جدا از اینکه گوشی خوبیه و فعلا مشکل خاصی نداشتم باهاش ولی به نظرمن گوشی لینوکس مد نگیر.چون نسبت به گوشیهای لینوکس موتورولا مثل a1200 واحتمالا a1600,a1800 از نظر سیستم عامل خیلی ضعیف تره.من شخصا a1200 قبلی مو از نظر راحتی و سرعت و قدرت سیستم عامل خیلی برتر از گوشیهای لینوکس مد میبینم.اگه برات این چیزامهمه یه گوشی لینوکس بگبر.نه لینوکس مد.چون تو multI tasking واقعابا سری N نوکیا رقابت می کنه!!!(می دونید که سرعت سری n نوکیا رو!سرطان واقعی!)ولی خب زیادم بد نیست

Ceramic
01-11-2009, 12:02
سناجان تبریک میگم.واقعامنم فکر نمی کردم تو ایران هیچ گارانتی گوشی نو بده!
tiger جان به نظر من که e8 دارم جدا از اینکه گوشی خوبیه و فعلا مشکل خاصی نداشتم باهاش ولی به نظرمن گوشی لینوکس مد نگیر.چون نسبت به گوشیهای لینوکس موتورولا مثل a1200 واحتمالا a1600,a1800 از نظر سیستم عامل خیلی ضعیف تره.من شخصا a1200 قبلی مو از نظر راحتی و سرعت و قدرت سیستم عامل خیلی برتر از گوشیهای لینوکس مد میبینم.اگه برات این چیزامهمه یه گوشی لینوکس بگبر.نه لینوکس مد.چون تو multI tasking واقعابا سری N نوکیا رقابت می کنه!!!(می دونید که سرعت سری n نوکیا رو!سرطان واقعی!)ولی خب زیادم بد نیست

موضوع سرعت مربوط میشه به سرعت پردازنده ی گوشی . شما دارید یک گوشی با پردازنده ی 300MHz رو ( موتو A1200 ) با یه گوشی نیمه جاوا که پردازنده ی مرکزی نداره مقایسه می کنید . طبیعی است که این مقایسه ی جالبی نباشه . صد البته که A1200 با معماری خاص خودش یک طرح استثنایی است و اصلا نباید اون رو با E8 قیاس کرد .

در باره ی سرعت سری n نوکیا هم حرف خیلی برای گفتن هست اما این جا تاپیک رو به بیراهه می بره .

MOTO MAN
01-11-2009, 13:50
با عرض سلام خدمت دوستان
ميخواستم بگم بالاخره گوشيمو تحويل گرفتم البته گوشيه خودمو نه بلكه يه zn5 نو!!!!!!!!!
ميگم يه بنده خدايي گفته بود اگه اينجور بشه يه a3100 واسم پست ميكنه آدرس بدم؟
موفق باشيد و سرحال...

سلام

خیلی خوشحالم که گوشی نو گرفتید.

راستی کی من گفتم a3100 اشتباه تایپی بوده منظورم 3100 بوده خلاصه اگه می خوایش باید هزینه ی پستش را خودت بدی حالا دیگه تصمیم باخودت.

پیروز و سربلند باشید...

poet666
01-11-2009, 21:36
ceramic جان تا اونجا که من می دونم cpu گوشی e8 هم freescale (از زیر مجموعه های موتورولا)هست با فرکانس 500.من نفهمیدم اینکه پردازنده مرکزی نداره یعنی چی؟البته شما خودت استادیا و قبلا هم a1200 داشتی.من نفهمیدم.جسارت نشه.در مورد نیمه جاوا هم به هر حال گویا بیس سیستم عامل لینوکسه با تغییرات خود کمپانی موتورولا.البته تا اونجا که من می دونم.مگه اینکه اطلاعات غلط باشه.اگه اطلاعاتی دارید و بگید خیلی لطف می کنید.چون می دونم سطح اطلاعاتتون زیاده تو این مسایل.ممنون

CounT SanA
03-11-2009, 11:09
ّبا تشكر از دوستان ميخواستم بپرسم از بين مونستر پك هاي موجود در سايت كدوم براي من بهتره؟(هنوز هيچي نشده ميخوام گوشيو فلش كنم!!)

MOTO MAN
03-11-2009, 13:42
ّبا تشكر از دوستان ميخواستم بپرسم از بين مونستر پك هاي موجود در سايت كدوم براي من بهتره؟(هنوز هيچي نشده ميخوام گوشيو فلش كنم!!)

سلام

راستی چی شد 3100 را نخواستی اگه می خوای 20 هزار تومن هزینه ارسال بفرست.

این دفعه می خوای گوشی را فلش کنی با دقت فلش کن اول مقدماتش را انجام بده این طور که به نظر می رسه مونستر motozine از همه بهتره.

کاری داشتی در خدمتم اگه هم فرصت شد توی سایت آپ میکنم.

موفق باشید...

CounT SanA
03-11-2009, 20:29
قربان شما الله اكبر چرا هي ميرويد سر موضوع A3100؟والا تا اونجا كه من يادمه يه حرف A اولش داشت!دي:
حالا بگزريم اون مونستر پك آخريه كه آقا مجتبي زحمت آپشو كشيدند آيا mpkgbox داره؟آخه تو ويژگي هاش نديدم!
اسمشم نميدونم!
ممنون و متشكر...

MOTO MAN
04-11-2009, 08:51
قربان شما الله اكبر چرا هي ميرويد سر موضوع A3100؟والا تا اونجا كه من يادمه يه حرف A اولش داشت!دي:
حالا بگزريم اون مونستر پك آخريه كه آقا مجتبي زحمت آپشو كشيدند آيا mpkgbox داره؟آخه تو ويژگي هاش نديدم!
اسمشم نميدونم!
ممنون و متشكر...

سلام

آقا بی خیال فلش
اینو من ده دفعه از خودم می پرسم ما چی از جون این موبایل ها می خوایم؟

الا بری ببینی یه a1200 بریک کردم و این بار دومه؟

بابا یکی نمی یاد به من بگه فلش تا لازم نیست کار خطرناکیه و ریسکش بالاست.

حالا هم کار این a1200 ما به تست پوینت کشیده شده و .......

حالا که zn5 نو گرفتی ولش کن زبون بسته رو شما که تجربه اش را داشتی.

دیگه از ما گفتن می خوای فلشش کن یا فلش نکن از ما گفتن نگی نگفتی!

موفق باشید...

SAM FISHER
04-11-2009, 11:26
نمی خوام حرف شما رو نادیده بگیرم ولی به نظر من استفاده از موتورولا بدون فلش با مونستر پک های هک شده نهایت بی انصافی در حقه این برند معروفه.

چون واقعا با مونستر فابریک کارخونه هیچ کدوم از قابلیت های گوشی رو نمیشه لمس کرد

MOTO MAN
04-11-2009, 11:57
نمی خوام حرف شما رو نادیده بگیرم ولی به نظر من استفاده از موتورولا بدون فلش با مونستر پک های هک شده نهایت بی انصافی در حقه این برند معروفه.

چون واقعا با مونستر فابریک کارخونه هیچ کدوم از قابلیت های گوشی رو نمیشه لمس کرد

سلام به مدیر سابق انجمن

حرف شما درسته و استفاده نکردن از مونستر برای گوشی واقعا بی انصافیه.

ولی یه نکته را در نظر بگیرید

خوشبختی آن سوی ترس است ولی همیشه به خوشختی ختم نمی شه.

من از این می ترسم با این بلاهایی که سر گوشی اوردم اون دنیا جلوی منو بگیره و حلالم نکنه.

در مورد mpkg box برای zn5 هم اسم فیرمور را لطف کنید بگید.

موفق باشید...

poet666
04-11-2009, 17:03
نه.خود فلش که ترس نداره.من a1200 امو شاید 20 بار فلش کردم و مشکلی پیش نیومد.این یکی رو هم 5-6 بار.ولی به نظرم مونستر پک اوریجینال خود گوشی خیلی بهتر بود.الان اگه برگردم به قبل گوشی مو فلش نمی کنم یا مونستر پک اوریجینال خودمو پیدا کنم به اون فلش می کنم.واسه a1200 واقعا لازم بود.ولی واسه e8 حتی برنامه هاشم به اونصورت لازم نیست به نظرم.هر کاری کنی این mp های جدیدو باز یه مشکلی دارن!

CounT SanA
04-11-2009, 19:00
راستشو بخوايد به نظر من اصلاً فوت گوشيم ارتباطي به فلش نداشت من گوشيمو از شار‍ژ كشيدم رفتم گردش 3 ساعت بعد وقتي خواستم ازش استفاده كنم ديدم خاموشه فكر كردم شارژ تموم كرده ولي بعدشم كه گفتم به هيچ صراتي الا عالم ملكوت متوصل نشد!من گوشيمو شايد يه ماه قبل اين ماجرا فلش كرده بودم!
اسم فريمور هم اينه:Zine Evolution v0.5!
موفق باشيد...

MOTO MAN
05-11-2009, 10:30
اسم فريمور هم اينه:Zine Evolution v0.5

سلام مثل اینکه نداره یا ننوشته

ولی این فیرمور بهتره و کار درست تره.

که توی سایت آپلود شده.

موفق باشید...

MOJI3180
05-11-2009, 16:04
سلام به همه دوستان کل انداز !

آقا سنا تبریک میگم که باز به گوشیتون رسیددید !

حرکت فیتکو هم استثنایی بود !

آقا مهدی بابت فعالیت خوبتون در انجمن همینجا ازتون تشکر میکنم .

MOJI3180
05-11-2009, 16:51
در مورد اون فریمور ؛ حوصله تاپیپ کردن ندارم .!!

You should have no problems extracting the mgx apps and putting the extracted folder on the mem card, then launch the app from the .sh file.

all the .mgx apps have been ported to .pep apps so you can run them from PEmanager

SDC110
28-01-2010, 18:57
سلام

از دوستان کسی تصویر gif والپیپر کداک رو داره برام اینجا بذاره. برای اسکرین سیور میخوام. متاسفانه فریمور فعلیم نداره!

ممنون

MOJI3180
28-01-2010, 20:32
سلام علی جان
خوبی عزیز؟

بفرمایید اینم از والپیپر البته با فرمت jpeg هست . حالا اگر منظورت انمیشین ابتدایی هست تا اونم بذارم .!

SDC110
29-01-2010, 00:47
سلام آقا مجتبی!
چه عجب ما شما رو دیدیم!!
خوب هستید؟

منظور من همون انیمیشن بود! که ممنون میشم بذارید!

راستی zn5 رو نخریدی هنوز؟!
اون چیزایی که واسه سرعت گفتم...
من خودم الآن sym4 زدم ... swap رو هم رو پارتیشن سوم فعال کردم خوب شده ... به نظرم بهترین کار تو zn5 همینه!

موفق باشید!
ارادتمنــــــــــــد!

MOJI3180
29-01-2010, 07:56
سلام علی جان
بعد از7 ماه 2 پست آشکار زدی حالا به ما تکه میندازی! من که حداقل 2 روز در هفته در خدمتم
بابت اطلاعاتت قبلی در مورد zn5 بسیار ممنونم . یادم رفت تشکر کنم !
نه هنوز گوشی رو نگرفتم . تا 2 هفته میرم دنبالش . فعلا حسابی سرم شلوغه .

SDC110
29-01-2010, 14:44
آقا مجتبی گل! اول یه نگاه به پروفایلتون بندازید!

دوم اینکه این مجموعه هم اون تصویری که میخواستم رو نداشت!!
من همون تصویر کداک هست (والپیپر بنفشه) متحرکش رو میخوام!

نمیخواد به زحمت بیافتید! اگه کسی zn5 داشته باشه سریع میتونه از گوشیش بذاره! ایشالله خودتون بگیرید و برام بذارید!

شاد و پیروز باشید!
ارادتمنـــــــد!

SDC110
30-01-2010, 15:17
سلام

یه مشکلی امروز برام پیش اومده...
من با مونستر پک sym4 توسط برنامه disk creator مموری کارد رو سه قسمت کردم ... swap رو هم روی پارتیشن سوم فعال کردم... تا اینجا مشکلی نیست

حالا که میخوام اطلاعاتم رو برگردونم به mmc مموری کارد توسط سیستم شناسایی نمیشه. نه با رم ریدر و نه با خود کابل usb که توسطش گوشی رو با سیستم وصل میکنی...
ویندوزم xp هست ... میشه از ویندوز باشه؟

تو خود گوشی mmc شناسایی میشه و نوشته که 7.5 گیگ خالی داره

راه حل چیست؟

SDC110
30-01-2010, 15:23
سلام

یه مشکلی امروز برام پیش اومده...
من با مونستر پک sym4 توسط برنامه disk creator مموری کارد رو سه قسمت کردم ... swap رو هم روی پارتیشن سوم فعال کردم... تا اینجا مشکلی نیست

حالا که میخوام اطلاعاتم رو برگردونم به mmc مموری کارد توسط سیستم شناسایی نمیشه. نه با رم ریدر و نه با خود کابل usb که توسطش گوشی رو با سیستم وصل میکنی...
ویندوزم xp هست ... میشه از ویندوز باشه؟

تو خود گوشی mmc شناسایی میشه و نوشته که 7.5 گیگ خالی داره

راه حل چیست؟

MOJI3180
30-01-2010, 18:21
سلام
علی آقا به نظر من مموری کارت رو با گوشی فرمت و دوباره پارتیشن بندی کن.

SDC110
30-01-2010, 20:30
همین کارو کردم ولی فایده نداشت :(

mr_next
30-01-2010, 23:23
منم همین مشکل با مموری کارتم پیدا کردم یه گوشی 5610 دم دستم بود رو اون انداختم به راحتی فرمت شد و مشکلم حل شد

Bluetooth man
31-01-2010, 10:26
سلام دوستان

میخواستم اونایی که با گوشی موتورولا zn5 کار کردند یک سری اطلاعات در اختیارم قرار بدند .

یکی اینکه رم این گوشی چقدره ؟ یکی بهم گفت (نمیدونم کی بود ) که رم 128 رو برای t-mobile میزنه و اینایی که وارد ایران میشن اکثرا 64 هستند . ولی یعنی اینقدر ترحیم (ببخشید .....) . من که باورم نمیشه . البته اگه چند نفری تایید کنند منم قبول میکنم !

دومین سوالم در مورد فیلمبرداری و پخش فیلم این گوشی هست . آمده است که ! این گوشی در فیلمبرداری خوب نیست و کیفیت پایینی دارد آیا همین گونه است ؟! :d
اگه یک فیلم با گوشی دیگه ای بگیریم مثلا 5800 میتونیم توی این گوشی هم نگاه کنیم ! یعنی مشکل بیت ریت نداره .?

کسی قیمت الان این گوشی را داره ؟ البته در بازار نه اینکه سایت گوشی شاپ !

به نظر شما این گوشی میارزه . حدود قیمت گوشی موتورولا zn5 با 5800 نوکیا حول و حوش یک قیمته شما کدومش رو پیشنهاد میکنید .؟

ارادت داریم زیاد ....

SDC110
31-01-2010, 12:05
سلام دوستان

میخواستم اونایی که با گوشی موتورولا zn5 کار کردند یک سری اطلاعات در اختیارم قرار بدند .

یکی اینکه رم این گوشی چقدره ؟ یکی بهم گفت (نمیدونم کی بود ) که رم 128 رو برای t-mobile میزنه و اینایی که وارد ایران میشن اکثرا 64 هستند . ولی یعنی اینقدر ترحیم (ببخشید .....) . من که باورم نمیشه . البته اگه چند نفری تایید کنند منم قبول میکنم !

دومین سوالم در مورد فیلمبرداری و پخش فیلم این گوشی هست . آمده است که ! این گوشی در فیلمبرداری خوب نیست و کیفیت پایینی دارد آیا همین گونه است ؟! :d
اگه یک فیلم با گوشی دیگه ای بگیریم مثلا 5800 میتونیم توی این گوشی هم نگاه کنیم ! یعنی مشکل بیت ریت نداره .?

به نظر شما این گوشی میارزه . حدود قیمت گوشی موتورولا zn5 با 5800 نوکیا حول و حوش یک قیمته شما کدومش رو پیشنهاد میکنید .؟

ارادت داریم زیاد ....
بله حق با شماست. رم گوشی هایی که وارد ایران میشه 64 هست و این یه معضلی شده... هرچی مونسترپک جدید زده میشه به خاطر امکاناتی که داره قاعدتا رم بیشتری میخواد و این باعث میشه که سرعت گوشی پایین باشه... مثلا شما وارد فایل منیجر میشی یه آهنگ میذاری ... کلی طول میکشه تا آهنگ پخش بشه ... آخرش هم حین پخش آهنگ ارور کم بودن رم میاد و میگه مثلا یا فایل منیجر رو ببند یا پلیر گوشی رو!
البته اگه swap رو فعال کنی اون 64 مگ جبران میشه و سرعت گوشی هم بالا میره ... اما خب این swap هم استفاده کردنش باعث از بین رفتن حافظه میشه (البته اگه روی پارتیشن سوم فعال کنید میزان تخریب کمه مثلا سالیانه 100 مگابایت)

وقتی 15 فریم در ثانیه باشه شما انتظاری بیشتر از نسبتا خوب بودن دارید؟! ... میشه با یه سری از مونسترپک ها تا qvga کیفیت رو بالا برد
به هیچ عنوان مشکل بیت ریت نداره ... اصلا این گوشی فیلم های با بیت ریت 1200 رو هم جواب میده این در حالیه که خیلی از گوشیا چنین فیلمی رو هنگ میکنند!

یبار تا 250 قیمتش اومد پایین ... الآن هم باید 270 - 80 باشه... بستگی داره که از کی و با گارانتی یا بدون گارانتی بخری

100% zn5 ... با تمام مشکلاتی که داره بهتر از 5800 هست! عکس هایی که zn5 میگیره رو کمتر گوشی (حتی) 8 مگاپیکسلی میتونه بگیره! زیبایی گوشی به مراتب بیشتر از 5800 هست. کیفیت هندزفریش چون از سری rokr موتو هست بسیار بالاست...
اگه کیفیت فیلمبرداریش رو نادیده بگیری... و مشکل سرعت رو هم (با مثلا همون swap) بتونی حل کنی بهتر از 5800 هست
کلا تو انجمن موتورولا به برندهای دیگه فک نکن!

ve66 هم هست که به گفته دوستان سرعتش بهتر از zn5 هست و هم اینکه کیفیت فیلمبرداریش vga هست. این هم انتخاب خوبیه (ولی من باز zn5 رو می پسندم! عکسبرداریش حرف نداره!)

mr_next
31-01-2010, 12:13
سلام دوستان

ارادت داریم زیاد ....

راستش حق با اون دوستتون هستش تمام گوشی هایی که تو ایران هستند دارای رم 64 هستند به همین دلیل از سرعت پایینی هم برخوردارند ضمن اینکه کیفیت فیلمبرداریش هم کمه یعنی 5800 دارای فیلمبرداری vga ولی zn5 در نهایت میتونه بصورت qvga فیلمبرداری کنه ضمن اینکه برای پخش فایل هایی که با 5800 فیلمبرداری شده با نرمافزار خود گوشی مشکل داره و باید از mplayer استفاده کرد

هر دو گوشی حول 270 تومن قیمت دارند البته شاید 5800 یه ذره ارزون تر باشه

هر دو گوشی دارای معایب و مزایایی هستند
مثلا 5800 فیلمبرداری بهتر سیستم عامل با نرم افزار های بیشتر و البته سرعت بیشتر و دارای gps هستش اما در عوض کیفیت بسیار بد بدنه همچنین کیفیت کمتری عکسبرداری باعث میشه که زیاد نشه روی 5800 حساب کرد مخصوصا کیفیت بسیار پایین قطعات

بسته به صلیق هستش ولی به نظرم اگه میخوای موتورلا بگیری روی گزینه های دیگه بیشتر فکر کن مثل ve66 ک رمش 128 هست یا a1210 اما اگه نوکیا میخوای و gps هم برایت مهم نیست 5530 بگیر هم خوش دست تره و هم مشکلات کمتری داره

poet666
01-02-2010, 13:52
منظورتون از رم همون حافظه داخلیه گوشیه؟مگه 350mg نیست داخلی zn5؟!!چون رم خارجی که ربطی به سرعت گوشی نداره.من نشنیدم جایی حافظه داخلیش 64 یا 128 باشه.همشون باید350 باشن!

MOTO MAN
01-02-2010, 14:12
منظورتون از رم همون حافظه داخلیه گوشیه؟مگه 350mg نیست داخلی zn5؟!!چون رم خارجی که ربطی به سرعت گوشی نداره.من نشنیدم جایی حافظه داخلیش 64 یا 128 باشه.همشون باید350 باشن!

سلام

عزیز منظورشون random access memory هست یا همون حافظه ی موقتی که اطلاعات موقتی روش نوشته میشه دقیقا مثل رم کامپیوتر.

هرچه قدر ای حافظه کمتر باشه سیستم عامل کمتر می تونه مانور بده!!!

poet666
02-02-2010, 00:21
اها!منظورتون rom بود (اگه اشتباه نکنم).چون ram داخلی که 350 ه.پس همون رام 64 ه.راستی کسی می دونه مال e8 چقدره؟همون64 ه یابیشتر؟چون این حافظه رو معمولا هیچ سایتی نمی نویسه.نمی دونم چرا.فقط مال ppc ها رو اونم بعضی مدلها رو می نویسن.

SDC110
02-02-2010, 01:32
نه عزیز ... رام نه RAM ... ببینیدشما اینطوری فرض کن ... هر گوشی همانند هر لپتاپ (لپتاپ به خاطر اینکه هارد اینترنالش جدا نمیشه) دو حافظه داخلی داره. یکی RAM و اون یکی حافظه داخلی؛ که اطلاعات روی ram قابل از دست رفتنه به عبارتی دیگه مثل یه تاقچه میمونه که اون چیزی رو که میخوای دم دستت باشه و جاش موقتی باشه رو میذاری روی اون ...

بیشتر توضیح بدم... شنیدید که میگن فلان لپتاپ رم 4 گیگ داره (این رم همون RAM هست که در گوشی هم وجود داره) و هاردش هم 500 گیگ هست ... عین همین تو گوشی zn5 ... شصت و چهار مگ رم دارید و 350 مگ حافظه (هارد) داخلی ...

حالا این رم های بیرونی که مثلا 8 گیگش هست همانند هارد اکسترنال میمونه که به لپتاپ وصل میکنی
در واقع واژه هارد در گوشی رو رم هم میگن ... ولی منظور دوستان در اینجا از رم همون RAM واقعی هست نه حافظه داخلی

CounT SanA
02-02-2010, 16:38
به نظر من که 5800 فقط صدای بیشتر و بی کیفیت تری نسبت به zn5 داره با یه lcd بزرگتر که کیفیتش باز هم کمتره و بهتره zn5 بخری!
موفق باشید...

CounT SanA
02-02-2010, 16:39
به نظر من که 5800 فقط صدای بیشتر و بی کیفیت تری نسبت به zn5 داره با یه lcd بزرگتر که کیفیتش باز هم کمتره و بهتره zn5 بخری!
موفق باشید...

poet666
02-02-2010, 17:47
اه!
ممن فکر می کردم اطلاعات موقت روی romنگه داری می شه!ممنون بابت توضیحات.پس اون رام که تو ppc ها هست به چه درد می خوره؟ایا گوشیهای دیگه هم رام دارن؟مثلا همین zn5.من فکر می کردم اطلاعت موقت توی رام نگهداری می شه!

MOTO MAN
02-02-2010, 22:05
اه!
ممن فکر می کردم اطلاعات موقت روی romنگه داری می شه!ممنون بابت توضیحات.پس اون رام که تو ppc ها هست به چه درد می خوره؟ایا گوشیهای دیگه هم رام دارن؟مثلا همین zn5.من فکر می کردم اطلاعت موقت توی رام نگهداری می شه!

سلام

توضیحات در مورد رام:

رام مخففread only memory هست یعنی حافظه ی فقط خواندنی

حالا سیستم عامل گوشی اطلاعاتش بر روی این حافظه قرار داده و گوشی اطلاعات اصلی و سیستمی خودش را از این حافظه می خونه.

حالا وقتی شما گوشی را فلش می کنی در حقیقت داری اطلاعات یه حافظه ی فقط خواندنی را تغییر می دی یعنی همین rom گوشی پس خطرناکه.

همه ی گوشی های این rom را دارند.

موفق باشید...

melaleuca_boy
21-02-2010, 20:22
با عرض سلام میشه لطف کنید و درباره ی برنامه ی mpkgbox و طریقه ی نصبش روی گوشی zn5 توضیحی بدین.
الان گوشی من این برنامه را ندارد یا شاید من نمیدونم کجاست.لطف کنید و یک توضیح کامل درباره ی این برنامه بدهید. نکته ی دیگه اینکه من نتونستم قسمتی از متن یک اس ام اس را کپی کنم. چه جوری میشه این کار را کرد؟ ممنون

melaleuca_boy
21-02-2010, 20:24
ببخشیدا ولی zn5 برای دوستمه من خودم a1200 دارم که رو دست نداره

MOJI3180
21-02-2010, 20:37
سلام melaleuca_boy عزیز

مکان مناسبی برای پرسش انتخاب نکردید .

برنامه mpkgbox معمولا بر روی فریمور های مدنیزه قرار گرفته و اگر گوشی رو به فریمور های جدیدی که در بخش فریمور های motomagx هست فلش کنید تماما این قابلیت رو دارند .
حالا میتونید به پست 48 همین تاپیک برید و اینو تست کنید
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1254741&postcount=48

به نظر من شما ابتدا به بخش مقالات آموزشی برید و ftp گوشی را راه بندازید .

پست های متفرقه این تاپیک تا چند روز دیگر در بخش پرسش و پاسخ قرار می گیرند .

johnypersian
22-02-2010, 13:55
سلام melaleuca_boy عزیز

مکان مناسبی برای پرسش انتخاب نکردید .

برنامه mpkgbox معمولا بر روی فریمور های مدنیزه قرار گرفته و اگر گوشی رو به فریمور های جدیدی که در بخش فریمور های motomagx هست فلش کنید تماما این قابلیت رو دارند .
حالا میتونید به پست 48 همین تاپیک برید و اینو تست کنید
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1254741&postcount=48

به نظر من شما ابتدا به بخش مقالات آموزشی برید و ftp گوشی را راه بندازید .

پست های متفرقه این تاپیک تا چند روز دیگر در بخش پرسش و پاسخ قرار می گیرند .
فکر کنم منم جای مناسبی برای جواب انتخاب نکردم باید ببخشید نمیدونستم کجا جواب بدم.

با عرض سلام میشه لطف کنید و درباره ی برنامه ی mpkgbox و طریقه ی نصبش روی گوشی zn5 توضیحی بدین.
الان گوشی من این برنامه را ندارد یا شاید من نمیدونم کجاست.لطف کنید و یک توضیح کامل درباره ی این برنامه بدهید. نکته ی دیگه اینکه من نتونستم قسمتی از متن یک اس ام اس را کپی کنم. چه جوری میشه این کار را کرد؟ ممنون

شما روی هر فیرمویری میتونین mpkgbox رو نصب کنین واسه این کار هم دو روش هست که یکی یکمی سخت تره و یکی دیگش آسونتره . (مزیت اون روش سخت اینه که خوب یه جورایی همه برنامه ها دیگه از داخل mpkgbox اجرا میشن اما توی روش آسون بعضی ها رو هنوز مجبورین با اجرای اسکریپت اجرا کنین)

روش ساده اینه که شما اون فایل pinkmod رو که مجتبی عزیز گذاشتن رو دانلود کنین. بازش که بکنین یه پوشه داخلش هست به نام .system خوب شما گوشی رو توی حالت مموری به پی سی وصل کنین . و پوشه ی .system رو از داخل مموریتون پاک کنین(با این کار برنامه های جاوایی که نصب کردین پاک میشن پس اگه فایل نصبشون رو ندارین حتما بک آپ بگیرین) . حالا این .system رو جایگزین کنین . گوشی رو با safe remove از پی سی جدا کنین(این خیلی مهمه وگرنه کار نمیده پینک مد) حالا وقتی گوشی رو ری استارت کنین توی منوی games میبینین که یه گزینه ظاهر شده که مینویسه instalation of pinkmod روی اون که بزنین پینک مد نصب میشه و گوشی خاموش میشه. باتری رو در بیارین و دوباره بذارین و گوشی رو روشن کنین. حالا توی منوها میبینین یه ساب منو به نام utilities اضافه شده که داخلش کلی برنامه ی به درد بخور هست و یدونه mpkgbox خوشکل. (اگه نیاز بود بفرمایید تا اون روش رو هم توضیح بدم ولی نیاز به دونستن چیزایی از لینوکس داره )

CounT SanA
11-04-2010, 12:14
سلام
ميگم من يه چند تا از اين بازياي mgx رو كه نصب كردم اجرا نميشد كسي نميدونه چرا؟انگار روي يه چيز خالي كليك ميكني!
ممنون
موفق باشيد...:Angel:

Bluetooth man
11-04-2010, 15:01
اگر من جای شما بودم مموری کارتم رو فرمت میکردم و بعد از اول نصب میکردم

johnypersian
19-04-2010, 03:32
سلام
ميگم من يه چند تا از اين بازياي mgx رو كه نصب كردم اجرا نميشد كسي نميدونه چرا؟انگار روي يه چيز خالي كليك ميكني!
ممنون
موفق باشيد...:Angel:

ببخشید خیلی دیر سوالتون رو دیدم. اکثر بازی ها واسه اجرا شدن نیاز به فعال بودنswap دارن. اگه فعالش نکردین که بکنین . اگه کردین فکر میکنم لایبرری های مربوط به بازی ها رو کپی نکردین توی مموری کارت. کردین؟

SDC110
18-05-2010, 10:12
ضمن سلام به برادران گرامی و مدیران محبوب علی آقا و آقا مجتبی - ایشالله اون ور آب بهش خوش گذشته باشه! :) - و جناب موتومن

من آخرین فریموری که زدم symbiosis 4.5 هست...
الآن هرچی میخوام یه فریمور دیگه بزنم نمیشه و این اروری زیر رو میده :(
آخرین ورژن درایور موتو نصبه... آخرین ورژن rsdlit رو هم دارم... رو چند تا ویندوز هم امتحان کردم نشد که نشد :(

http://img5.img98.com/out.php/i55289_413201023058AM.png

چرا؟!

M.TALAIE
18-05-2010, 10:44
شما اول به يه فريمور غير از اون كه ارور ميده فلش كن اگه شد بعد به اين يكي كه ميخواي فلش بزن
اگه درست شد فبهاالمراد
اگرهم درست نشد بيا بگو تا بقيه دوستان همياري كنند ببينيم چي ميشه

SDC110
19-05-2010, 00:30
نه این روش هم درستش نمیکنه

فریمورهایی که قبلا هم میزدم رو امتحان کردم بازم نشد

Bluetooth man
19-05-2010, 09:29
به نقل از MOJI3180

سلام

شما از یک ورژن دیگه برنامه rsd lite استفاده کن . مثلا ورژن یکی مونده به آخر
درایور رو پاک کن و از اول نصب کن
گوشی را خاموش کن
مموری کارت و سیم کارت رو در بیار
گوشی را به کامپیو تر وصل کن و سریعا خودت با زدن * / # ببرش تو حالت بوت .
برنامه فلش رو باز کن و صبر کن تا کامپیوتر installing new hardware را انجام بده . حالا فلش بزن باید درست بشه .

SDC110
23-07-2010, 10:46
با این یکی مشکلم حل شد!:

گوشی را به کامپیو تر وصل کن و سریعا خودت با زدن * / # ببرش تو حالت بوت .
مجتبی جان دستت درد نکنه (البته باید اینو خیلی وقت پیش می گفتم!)

از دوستان زد ان فایوی کسی از مسنجر استفاده میکنه؟
shmessenger رو هر مدلش رو نصب میکنم مثلا برای moto os یا all phones هیچ کدوم درست کار نمیکنه... نمیشه گزینه ها رو انتخاب کرد یا جهت فلش ها کلا قاطیه! چه کنم؟! چیز دیگه هم فک نکنم خوب باشه
shmessenger خیلی خوب بود! buzz هم داره! آواتار طرف رو هم نشون میده!
شما چی میکنید؟!

noroozi1578
03-08-2010, 08:18
سلام
من گوشیم رو از دست خریدم پک فارسی داره و بوت لودرش 0.6.2A هست. اما سرعتش پایینه و راضیم نمی کنه.
خواستم که اپدیتش کنم پیغام داد که گارانتی نیست و نمیشه.
1- برای افزایش سرعتش راهی هست؟
2- آیا با فلش کردنش ممکنه درست بشه؟
3- فایل فلشش رو می خوام اگه ممکن باشه.
ممنونم از راهنماییتون:ab:

MOJI3180
03-08-2010, 08:24
سلام
عوضیت شما را تبریک میگم !
با چه برنامه ای میخواستی آپدیتش کنید !؟؟
1و2 - بله . بهترین راه فلش به فیرمور های جدید است
3- فایل فلش در بخش فیرمور ها موجوده !
بهترین و جدیدترین فیرمور فعلا اینه :http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109451
نسخه 5 اونم در سایت هست که اونم خوبه !

برای فلش کردن به بخش مقالات آموزشی برید و تاپیک مقدمات فلش و آپدیت گوشی zn5را مطالعه کنید !

موفق باشید...

SDC110
05-08-2010, 18:02
خب انگار کسی از مسنجر استفاده نمیکنه!

الآن یه مشکل اساسی پیدا کردم با فیلم برداری... فریموری که دارم qvga هست. ولی موقع فیلمبرداری بعد از گذشت مثلا 20 ثانیه فیلمبرداری... ثانیه شمار فیلمبرداری قفل میشه ولی فیلمبرداری ادامه پیدا میکنه... حالا که میخوای قطع کنی تا سیو کنی... گوشی هنگ میکنه و تنها راه خاموش کردن اونه
این مورد رو در چند فریمور دیدم.
خودم احساس میکنم راه حلی نباشه... نظر شما چیه؟

MOJI3180
05-08-2010, 18:24
سلام علی آقا
خوبی عزیز؟

والا من خودم از مسنجر و این چیزا استفاده نمیکنم هرچند که این گوشی رو ندارم .
علی جان در مورد هنگ کردن گوشی شاید تنظیمات دوربین ایراد داره یا شما دستکاری کردید !!
علی جان شما محل ذخیره شدن رو بذار روی حافظه گوشی و حالا تست بزن . اگر دیدی مشکل حل شد مموری کارتت رو یک بار فرمت کن . قبلا یک جایی خوندم که اینو گفته بود ! تستش ضرر نداره !

فیرمور final رو هم تست بزن . فکر کنم با این مشکلی نداشته باشین . میگم خیلی خوفه :4:

امیدوارم اهالی محترم انجمن که این گوشی رو دارن در مورد دوربین نظر بدن .!

موفق باشید...

SDC110
05-08-2010, 22:37
سلام مجتبی جان
خوبم. شما خوبی؟
دستت درد نکنه از پاسخ
والا فریموری که دارم خیلی خوبه. البته اینجا معرفی نشده... سرعتش خیلی عالیه حتی بدون swap از sym با swap بهتره. یه فریمور چینیه که جانی جان(!) بهم داده بود.....

این رو تست میزنم.. ببینم چه طوریه... ولی این رو هم بگم که من تنظمیاتی رو دستکاری نکردم!
اون مورد فرمت مموری رو هم تست میکنم

مجدد تشکر :)

poet666
07-08-2010, 13:25
ماشاءا... مجتبی یه مشکل رو 2 سال پیش یه جا خونده باشه با اینکه گوشی رو نداره باز یادش میاد!
در مورد فیلمبرداری حق با مجتبی است.شاید مشکل مموری باشه.destination رو عوض کن.چون اگه مشکل داشته باشه save نمی کنه.گوشی قبلیم هم یه بر این مشکل واسه عکاسیش پیش اومد درست شد

ivanhoe
28-10-2010, 21:28
درود:hello:

هندزفری میکرفن مخصوص گوشی موتورولا ZN5 از کجا و به چه طریق قابل تهیه است؟
در صورت از کار افتادن میکرفن آیا تعمیر می شود؟
شیشه محافظ LCD گوشی ZN5 در دسترس برای تعویض است؟
آیا برای تعویض کل قاب گوشی باید تعویض شود؟ به چه طریق می توان خریداری نمود؟

با سپاس :dy:

MOJI3180
29-10-2010, 15:14
سلام

شما میتونی از هندز فری های با کیفیت دیگه هم استفاده کنی که به گوشی میخورن !
برای گرفتن شیشه محافظ و ... بهتره تماسی با فیتکو داشته باشید ولی تو ایران راحت گیر نمیاد . باید از طریق اینترنتی و سایت های خارجی اون را تهیه کنید. با کارت های خرید ، البته از مدل این بر آبی ! :4:

برای تعویض قاب متوجه منظورتون نشدم ! ولی میتونید کل قاب رو هم عوض کنید با خرج حدود 30-40 تومن ! نحوه کار هم تو بخش آموزش هست که میتونید نگاهی بهش بندازید !

موفق باشید...

ivanhoe
31-10-2010, 07:58
درود:hello:

شهرستان ها که عمدتا میانه خوبی با موتو ندارند!:ak: مثل رشت که حتی ویترین ها خالی از این برنده!

بعد از تماس با فیتکو منشی :cw: یک شماره تلفن میده ! بعد از تماس سر از بازار علآالدین در میاری! به محض شنیدن اسم موتورولا با قیمت های متفاوت مواجه میشی :dr:

بگذریم :ad: ... قاب هایی که من از ZN5 دیدم به رنگ مشکی هستند که اصلا با طراحی و رنگ بندی گوشی همخوانی ندارند! طراح اصلی که بی دلیل رنگ طوسی رو برای ZN5 انتخاب نکرده :dz:

نحوه عوض کردن قاب توی فایل تصویری آموزش باز کردن ZN5 هست؟

منظورم از سئوال پست قبلیم این بود که آیا امکان تعویض شیشه محافظ به تنهایی وجود داره که مجبور نباشم رنگ مشکی :bg: قاب غیر فابریک رو تحمل نکنم؟!

در مورده هندز فری استریو ، من از هندز فری مدل N81 فابریک استفاده کردم..صدای پخش موسیقی:123: در اکثر هندز فری ها خوبه ، مشکل من با صدای مکالمه ی گوشی در هنگام استفاده از هندز فری های غیر مرتبطه که اصلا یک درصد هم به پای خود هندزفری ZN5 نمی رسه و خیلی ضعیف تره. هدست اصلش هم حتی داخل نت گیرم نیومد!:dy:

شاید اینا مشکلات چندان مهمی نباشه ولی پیش میاد دیگه ...

راستی !!! :an:

من با wifi هم مشکل دارم! تو هر لینکی میرم پیغام میده : این آدرس برای این ماشین در دسترس نیست! در حالی که دوستام کنار خودم با p990 بدون مشکل دانلود میکنه!!!:dy:

سپاس از راهنمایی تون:ax:

MOJI3180
04-11-2010, 15:45
سلام نحوه باز کردن گوشی
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=103031
من الان فیلم آموزشی لینک بالا رو به یاد نمیارم ولی باید بتونید بدون تعویض کل قاب شیشه محافظ رو عوض کنید چون جدا هستند .
اگر تهران برید احتمالش هست که بتونید قابش رو گیر بیارید یا سفارش بدید ! با تلفن معمولا نمیشه این چنین وسایل رو پیدا کرد !

در مورد تنظیمات وای فای هم بهتره دوستانی که این گوشی رو دارن نظر بدن . اگر دقیقا عبارت رو به انگلیسی بگید شاید من یا دوستان بتونیم کمکتون کنیم !
از تاخیر پیش آمده هم عذر میخوام ....

موفق باشید...

mr_next
19-11-2010, 10:03
ممنون مجتبی جان از زحماتتون راستی خبری از motodesk نداری میبینم که تو این تم اخری ایکوناش هست

MOJI3180
19-11-2010, 11:01
سلام محمد جان/ ممنون
تا حالا جایی برنامه اش رو ندیدیم ولی برنامه RokrDesk برای گوشی e8 معرفی شده :::اینجا::: (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120259)

بزودی برای zn5 هم معرفی میشه . توی چند سایت تبلیغش کردن :
http://www.plusgsm.com.br/forums/attachment.php?attachmentid=20001&d=1289912505
http://www.plusgsm.com.br/forums/attachment.php?attachmentid=20007&d=1289912540http://www.plusgsm.com.br/forums/attachment.php?attachmentid=20002&d=1289912505
بزودی به تاپیک پرسش و پاسخ zn5 منتقل میشود

SDC110
13-06-2011, 23:42
سلام دوستان

zn5ی که داشتم رو دادم به یکی
دوربینش مشکل پیدا کرده بود به پیشنهاد یکی از دوستان یبار فلش زدم
الآن یه مشکلی هست. از دفترچه تلفنش که فارسی بود بک آپ گرفتم. الآن برگردوندم
همه رو علامت سوال میزنه حروف فارسی رو!
این بنده خدا هم حدود 500 - 600 تا شماره توش داشت. کارش همه با تلفنه. شرکت داره
چی کار کنم؟!
همه حروف فارسی علامت سوال شده. با موتورولا فون تولز بک آپ گرفتم
خیلی حیاتیه!!

خسته شدم ازش میگیرم میفروشمش یه نوکیا ساده براش میگیرم. نه گوشیه به درد اون میخوره نه اون به درد گوشیه!

کمک کنید خواهشا

m2sh
14-06-2011, 06:39
سلام دوستان

چی کار کنم؟!
خیلی حیاتیه!!

خسته شدم ازش میگیرم میفروشمش یه نوکیا ساده براش میگیرم. نه گوشیه به درد اون میخوره نه اون به درد گوشیه!

کمک کنید خواهشا

سلام

گوشی شما قبل فلش که حتما فارسی میخونده و مینوشته.امکان داره بعد فلش این قابلیت از گوشی حذف شده باشه .
الن گوشیتون فارسی میتونه بخونه و بنویسه ؟
اگه آره که مشکل از جای دیگه ای هست .
اگه نه باید گوشیتون رو با یک فریمور فارسی فلش بزنید تا بتونه بخونه.

ممنونم

acmilan308
14-06-2011, 08:23
سلام دوستان

چی کار کنم؟!
خیلی حیاتیه!!

کمک کنید خواهشا
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1480130&postcount=2

SDC110
14-06-2011, 09:34
دوستان... من lp0034 رو زدم
اگه دقت کرده باشید... x1 فونت پیش فرضش فارسی نمیخونه
یه فونت فارسی ساپورت هم ریختم... منوها فارسی رو میخونه
ولی این صاحب شماره ها رو ؟؟؟؟؟؟ میزنه

دوست عزیزم، آقای آث میلان (که منم طرفدارشم!) منظورتون اینه که int_lang رو فلش بزنم؟
الآن گوشی پیشم نیست... اگه بخوام گوشی رو ازش بگیرم میخوام بهش هم بگم که درست شدنش قطعی هست یا نه

راهنمایی کنید لطفا :)

™ALI
16-06-2011, 21:21
سلام علی جون...

فونت رو اینستال میکنی یا میریزی توی فولدرهای سیستمی ؟

توی کدوم فولدر ؟

فونت tahoma رو تست کن...

ولی مشکل از Motorola Phone Tools هستش ! چون نمیتونه فونت فارسی رو بخونه ! و از همون اول بکاپ رو بد گرفته !

راستی ! همون برنامه ای که توی خود مونسترپک هستش از شماره تلفن های داخلی گوشی هم بکاپ میگیره ! چرا از همون استفاده نکردی ؟

موفق باشی...:cv:

SDC110
16-06-2011, 21:45
سلام علی جون...

فونت رو اینستال میکنی یا میریزی توی فولدرهای سیستمی ؟

توی کدوم فولدر ؟

فونت tahoma رو تست کن...

ولی مشکل از motorola phone tools هستش ! چون نمیتونه فونت فارسی رو بخونه ! و از همون اول بکاپ رو بد گرفته !

راستی ! همون برنامه ای که توی خود مونسترپک هستش از شماره تلفن های داخلی گوشی هم بکاپ میگیره ! چرا از همون استفاده نکردی ؟

سلام علی جان
خوبی؟ کجایی؟! هیچ کس اینجا جواب نمیده! بیش از 50 بار از دیروز تا حالا اینجا رو چک کردم خبری نیست!
تو فروم های دیگه هم همینطوره... لا اقل یکی نیست بگه آقا امکان پذیر نیست که من بیخیالش بشم!
همون برم بشینم یکی یکی زنگشون بزنم

مشکل از موتورولا فون تولز نیست. ویندوزم 7 هست. من کیبورد فارسی رو اد کرده بودم. ولی فونت فارسی رو نصب نکرده بودم. به خاطر همین برنامه هه نشناخته
الآن که فارسی کردم تست کردم میبینم میشناسه برنامه هه حروف فارسی رو
ولی اسامی بک اپ گرفته شده هنوز علامت سواله

من دنبال این پرسش هستم که بدونم آیا ویندوز بین این علامت سوال ها فرقی قائل میشه یا نه؟
مثلا یه سری از برنامه ها هستند که پسورد رو تخیص میدن که کدوم کلید زده شده
میخوام بدونم برنامه ای چیزی هست که این علامت سوال ها رو تشخیص بده

خودم که احتمالش رو کم میبینم. چون حالا که فارسی کردم باید بشناسه ولی نمیشناسه
یا حداقل خود گوشی باید بشناسه که اونم نمیشناسه

حالا باز برای چند تا برنامه نویس پیغام گذاشتم ببینم اونا چی میگن
ببش از 400 تا شماره هست. بابام در میاد بخوام یکی یکی بپرسم. تازه یه تعدادشون بدهکارن شماره رو ببینن جواب نمیدن که :(

همه چیز بهم ریخته
دو روزه وقتم رو گرفته :(

™ALI
17-06-2011, 08:47
سلام علی جان
خوبی؟ کجایی؟! هیچ کس اینجا جواب نمیده! بیش از 50 بار از دیروز تا حالا اینجا رو چک کردم خبری نیست!
تو فروم های دیگه هم همینطوره... لا اقل یکی نیست بگه آقا امکان پذیر نیست که من بیخیالش بشم!
همون برم بشینم یکی یکی زنگشون بزنم

مشکل از موتورولا فون تولز نیست. ویندوزم 7 هست. من کیبورد فارسی رو اد کرده بودم. ولی فونت فارسی رو نصب نکرده بودم. به خاطر همین برنامه هه نشناخته
الآن که فارسی کردم تست کردم میبینم میشناسه برنامه هه حروف فارسی رو
ولی اسامی بک اپ گرفته شده هنوز علامت سواله

من دنبال این پرسش هستم که بدونم آیا ویندوز بین این علامت سوال ها فرقی قائل میشه یا نه؟
مثلا یه سری از برنامه ها هستند که پسورد رو تخیص میدن که کدوم کلید زده شده
میخوام بدونم برنامه ای چیزی هست که این علامت سوال ها رو تشخیص بده

خودم که احتمالش رو کم میبینم. چون حالا که فارسی کردم باید بشناسه ولی نمیشناسه
یا حداقل خود گوشی باید بشناسه که اونم نمیشناسه

حالا باز برای چند تا برنامه نویس پیغام گذاشتم ببینم اونا چی میگن
ببش از 400 تا شماره هست. بابام در میاد بخوام یکی یکی بپرسم. تازه یه تعدادشون بدهکارن شماره رو ببینن جواب نمیدن که :(

همه چیز بهم ریخته
دو روزه وقتم رو گرفته :(

سلام علی جون...

مرسی، شما خوبی ؟ ما همچنان دنبال کاریم و فعلا" هم خبری نیست، اینترنت هم ندارم، پورت های ADSL این محل ما پر شده و هیچ کاری نمیشه کرد، الانم اومدم سفر و دارم از نت موبایل استفاده میکنم...

علی جون من سواد برنامه نویسی ندارم، ولی همونطور که خودت گفتی احتمالش ضعیفه که بتونی این مشکل رو حل کنی...

ولی هر حرفی توی فونت یه کد و اسم مشخص داره ! وقتی بکاپی گرفته میشه در حقیقت اون کد حروف ذخیره میشن ! و اگه شما مثلا" کد حرف (ب) رو با حرف (ی) جابجا کنی این حروف هم توی هر متنی که باشن جابجا نشون داده میشن، چون کد ها هستن که خونده میشن...

حالا نمیشه صبر کنی تا امتحانات تموم بشه ؟ همینجوریش درس نمیخونی ! حالا بخوای بشینی پای این کار که دیگه....

انشاالله درست میشه...:ax:

SDC110
17-06-2011, 12:07
سلام علی جون...

مرسی، شما خوبی ؟ ما همچنان دنبال کاریم و فعلا" هم خبری نیست، اینترنت هم ندارم، پورت های adsl این محل ما پر شده و هیچ کاری نمیشه کرد، الانم اومدم سفر و دارم از نت موبایل استفاده میکنم...

علی جون من سواد برنامه نویسی ندارم، ولی همونطور که خودت گفتی احتمالش ضعیفه که بتونی این مشکل رو حل کنی...

ولی هر حرفی توی فونت یه کد و اسم مشخص داره ! وقتی بکاپی گرفته میشه در حقیقت اون کد حروف ذخیره میشن ! و اگه شما مثلا" کد حرف (ب) رو با حرف (ی) جابجا کنی این حروف هم توی هر متنی که باشن جابجا نشون داده میشن، چون کد ها هستن که خونده میشن...

حالا نمیشه صبر کنی تا امتحانات تموم بشه ؟ همینجوریش درس نمیخونی ! حالا بخوای بشینی پای این کار که دیگه....

انشاالله درست میشه...:ax:

سلام
علی فایده نداره. با یه برنامه نویس صحبت کردم میگه هیچ فرقی بین علامت سوال ها نیست :(

در مورد درس شما از کجا میگی نمیخونم؟! واحد آنچنان دشواری ندارم این ترم به خاطر همون قضیه که بهت گفتم!
متاسفانه وقتی که میخوام برای یه کار دیگه بذارم رو میگیره. آخه مخاطب ها که از من نیست! طرف هی میاد بهم میگه درست شد یا نه؟ درست شد یا نه؟ :|

CounT SanA
11-03-2012, 00:01
سلام دوستان جایی سراغ دارید که lcd این گوشی رو داشته باشن؟:( گوشیم پوکیده اما الان فقط گیر lcd هستم:(

CounT SanA
12-03-2012, 23:31
کسی نمیدونه؟:(

Moto&Me
13-03-2012, 07:52
شاید سایت ایران دلیور بتونه برات اینترنتی گیر بیاره.
پست ارسال شده توسط موبايل

gnu
15-03-2012, 12:20
باید بری زیر زمین علاالدین از تعمیر کار ها بپرسی شاید گیرت بیاد

HOSSEIN_MEDIA
20-04-2012, 11:12
سلام. کسی روشی رو سراغ داره که بشه زمان سرچ بلوتوث را بیشتر کنه ؟

m2sh
20-04-2012, 13:20

سلام دوست من

مطمئن نیستم ولی فکر میکنم باید فریمور دستکاری بشه برایاین کار یا نرم افزاری باشه که اینکار رو بکنه

ممنونم :ax:

MOJI3180
23-04-2012, 09:20

سلام
برای افزایش زمان بلوتوث باید به فایل های سیستمی گوشی دسترسی داشته باشی / بهترین روش استفاده از روش Telnet/FTP هست .

با FTP به مسیر زیر بروید :

/ezxlocal/download/appwrite/setup/
فایل ezx_bluetooth.cfg را پیدا کنید و با برنامه Notepad+ بازش کنید .
با چنین واقعیتی روبرو میشید :

BTAutoPairDefPin = 0000

BTPairDispInfo = 1

MinPinCodeLen = 4

[Bluetooth Setup]

AutoPowerOffTimeout = 60

BluetoothPower = 0

[B]DiscoverablePeriod = 10

DiscoveralbeSetting = 1

FunLightSetting = 1

defaultLocalDevName = MAGIC ELBA

defaultStorageLocation = 1

قسمتی که شما نیاز دارید را پرنگ کردم/ بر حسب دقیقه میتونی اون کم و زیاد کنید .
بعد از اتمام ویرایش ،آن را ذخیره و سرجای اصلی خود قرار دهید. گوشی را ریست کنید و تمام .

این روش برای گوشی های E8/ZN5 قابل استفاده میباشد .

فعالسازی ، روش و نحوه استفاده از Telnet/FTP هم در بخش مقالات آموزشی هست .

pariseiran
20-05-2013, 17:33
سلام بچه ها من این گوشی zn5 رو دارم پسورد داده یه نفر بی شعور الان یادش نیست پسوردش چی بوده یه مستر ریستی چیزی نداره ؟

lord of moto
10-08-2013, 11:57
سلام بچه ها من این گوشی zn5 رو دارم پسورد داده یه نفر بی شعور الان یادش نیست پسوردش چی بوده یه مستر ریستی چیزی نداره ؟

سلام
باید با یکی از فریمور های موجود فلشش کنید