PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پك زبان فارسي براي W960و G900 و G700و p1

Cyber_Tomcat
23-11-2007, 18:17
خوب دوستان Language Pack جدید دارای زبان فارسی بالاخره منتشر شد.

اکنون دوستانی که قصد دارند گوشی P1 خودشون رو فارسی کنند، میتونند این کار رو بدون نیاز به داشتن CDA خاورمیانه انجام دهند.

:exclaim: برای نصب زبان فارسی باید حتما فیرمور گوشی شما ورژن R6F41 باشد. اگر فیرمورتون قدیمیتره باید قبل از نصب پک زبان گوشیتون رو آپدیت کنید. البته این فیرمور در حال حاظر فقط برای CDA های جهانی (Generic World) و چند CDA دیگر موجوده

برای اطلاع از اینکه آیا فیرمور R6F41 برای CDA گوشی شما منتشر شده یا نه میتونید به اینجا (http://uiq3.sourceforge.net/wiki/index.php/CDA/P1i)مراجعه کنید.

پس از دانلود Language Pack، اون رو توسط پیسی سویت روی گوشی نصب کنید.

من پک رو داونلود کردم. توش 35 تا زبان هست. برای اینکه مجبور نباشید همه ی 35 تا زبان رو داونلود کنید گفتم بهتره فقط فایل مخصوص فارسی رو آپلود کنم که حجمش خیلی کمتره.

در ضمن روی P990 امتحان کردم کار نمیکنه.

FARID
23-11-2007, 20:03
با تشکر از بهزاد عزیز به خاطر اهمیت موضوع تاپیک مهم شد.

دوستان میتونند در صورتی که CDA اشون با language pack تطابق نداشت CDA رو تغییر بدند.

Emprazol
23-11-2007, 21:34
بابا من Cda عوض كردم گوشيم رو Ir-tci آنتن نميده چيكار كنم؟

Cyber_Tomcat
23-11-2007, 21:50
بابا من Cda عوض كردم گوشيم رو Ir-tci آنتن نميده چيكار كنم؟

به کدوم CDA عوض کردید؟ ورژن فعلی فیرمورتون (Organiser) چیه؟

من از IR-TCI استفاده میکنم و فیرمور گوشیم آخرین ورژن یعنی R6F41 هست و هیچ مشکلی تا به حال نداشتم.

AaminN
23-11-2007, 22:30
می خواستم بدونم با این پک هم نمیشه P990 رو فارسی کرد؟

Cyber_Tomcat
23-11-2007, 22:42
می خواستم بدونم با این پک هم نمیشه P990 رو فارسی کرد؟

من امتحان نکردم ولی فکر کنم به احتمال زیاد نمیشه و فقط برای P1 هست.

Dr.B.M
24-11-2007, 00:44
سلام
گوشیه من این مشخصات رو داره:
PDA software version:CXC 162108 R6D23
Phone software version:CXC 162037 R9G007
CDA versin:CDA 162022/1 R6D22

گوشیه من جهانیه.میتونم پک رو نصب کنم؟این ورژنی R6F41 روکه گذاشتید خب اگه من به این ورژن از طریق سایت سونی اریکسون آپگرید کنم,تا این ورژن بشه خود این ورژن همون اخرین هستش و فارسی رو داره و دیگه چه نیازیه به این پک؟ولی در صورت آپگرید آنتنم مثل خیلیها میپره :oups:چکار کنم؟:coonfused:
ممنون از زحمات و اطلاع رسانیه سریعتون:yipi:
فقط موبایلستان:merci:

Cyber_Tomcat
24-11-2007, 01:06
سلام
گوشیه من این مشخصات رو داره:
PDA software version:CXC 162108 R6D23
Phone software version:CXC 162037 R9G007
CDA versin:CDA 162022/1 R6D22

گوشیه من جهانیه؟میتونم پک رو نصب کنم؟این ورژنی R6D47 روکه گذاشتید مربوط به ورژن cda هستش یا نرم افزار خود گوشی؟اگه ورژن نرم افزار گوشیه چوطور باید به این ورژن خاص آپگرید کنم
ممنون از زحمات و اطلاع رسانیه سریعتون:yipi:
فقط موبایلستان:merci:

ورژن فیرمور همون PDA software version یا Organiser version هست. برای نصب فارسی ساز باید ورژن فیرمور R6F41 باشه ولی فیرمور گوشی شما R6D23 هست؛ بنابراین برای اینکه بتونید فارسی ساز رو نصب کنید باید قبلش گوشیتونو آپدیت کنید. CDA گوشی شما جهانی (Generic World) هستش و بنابراین از این لحاظ مشکلی نخواهید داشت. بعد از آپدیت فقط کافیست فایل فارسی ساز رو روی گوشی نصب کنید.

Dr.B.M
24-11-2007, 01:17
ورژن فیرمور همون PDA software version یا Organiser version هست. برای نصب فارسی ساز باید ورژن فیرمور R6F41 باشه ولی فیرمور گوشی شما R6D23 هست؛ بنابراین برای اینکه بتونید فارسی ساز رو نصب کنید باید قبلش گوشیتونو آپدیت کنید. CDA گوشی شما جهانی (Generic World) هستش و بنابراین از این لحاظ مشکلی نخواهید داشت. بعد از آپدیت فقط کافیست فایل فارسی ساز رو روی گوشی نصب کنید.
ممنون اقا نکنه آپگرید کنم انتنم بپره؟بیچاره میشم اونوقت:sad:
من adsl خفنی داره همین الان دارم نرمافزار اپگرید رو از سایت united kingdom se میگیرم .اگه موقع آپ کردن زبان رو همون انگلیسی انتخاب کنم فکر کنم پک فارسی رو نصب نکنه و بعد از اپگرید هم اون مشکل کذایی پیش نیاد ؟:Sarcastique:درسته؟:Neutral:

Emprazol
24-11-2007, 01:22
من خر CDAام ماله خاور ميانه بود
عوضش كردم الان GW1
با ايرانسل و تاليا خوب آنتن ميداد ولي با IR-TCI نه
ورژنشم همين R6F41 هستش
بردمش گارانتي(كامتل) بعد 4 روز ميگن ما نمي تونيم كاري كنيم بايد بفرستيم دوبي
cyber_tomcat شما از GDFS خودت يه BACKUP بگير بده شايد بتونم كاريش كنم
24 ساعتم نشد كه دستم بود اي خدااااااااااااااا...

Cyber_Tomcat
24-11-2007, 01:45
ممنون اقا نکنه آپگرید کنم انتنم بپره؟بیچاره میشم اونوقت:sad:
من adsl خفنی داره همین الان دارم نرمافزار اپگرید رو از سایت united kingdom se میگیرم .اگه موقع آپ کردن زبان رو همون انگلیسی انتخاب کنم فکر کنم پک فارسی رو نصب نکنه و بعد از اپگرید هم اون مشکل کذایی پیش نیاد ؟:Sarcastique:درسته؟:Neutral:

من که همون طور که گفتم این مشکل برام تا به حال پیش نیومده.
شما زبان رو هر چی انتخاب کنید فرقی نمیکنه چون بعدش میتونید با نصب این فایل گوشیرو فارسی کنید.

Atlantis
24-11-2007, 08:24
سلام
گوشي من مشخصات زير رو داره
Phone
R9H004

CDA
R6ea29

Organiser
R6e30

روي گوشي من نصب ميشه يا من هم بايد آپديت كنم..

http://i18.tinypic.com/6ovpr15.jpg

فقط سوني اريكسون

FARID
24-11-2007, 08:26
سلام
گوشي من مشخصات زير رو داره
Phone
R9H004

CDA
R6ea29

Organiser
R6e30

روي گوشي من نصب ميشه يا من هم بايد آپديت كنم..

فقط سوني اريكسون

اعداد بعد از CDA رو کامل بنویسید.

phdi
24-11-2007, 09:29
با سلام خدمت دوستان عزيز

ضمن تشكر از دوست خوبمان cyber_tomcat بابت خدمت ارزنده شان در قراردادن فايل زبان فارسي P1i و با اجازه مدير محترم سايت يا انجمن، آماده هستيم تا يكعدد كد رجيستري ديكشنري انگليسي به فارسي نوشته شده با زبان سيمبين را كه توليدي خودمان است به آقاي تامكت اهداء كنيم مبلغ اين ديكشنري 7000 تومن مي باشد.

ايشان مي توانند كد IMEI موبايل مورد نظرشان را به ما به آدرس sales@phdi-co.com و يا sales.phdi@gmail.comايميل كنند و كد اهدائي را دريافت دارند.

ضمنا ديكشنري مذكور روي كليه موبايل هاي UIQ2 و UIQ3 بالاخص P1i كار مي كند و داراي دو عدد ديكشنري عمومي و تخصصي كامپيوتر مي باشد.

ما منتظر ايميل آقاي تامكت هستيم

با احترام
بخش فروش
http://www.phdi-co.com

p1mobile
24-11-2007, 11:44
باسلام. ارگانايزر من آخرين ورژن language pack را دارد يعني: CXC162108 R6E30 ولي نميتوانم فايل را نصب كنم.پيغام ميده كه نرمافزار : SEMCSEZPlatforrmID بايد اول رو گوشي باشه؟؟؟؟ راه حل چيست؟

drroham
24-11-2007, 12:04
سلام،
من زبان فارسی رو نصب کردم فقط بعد از اینکه زبان فارسی رو انتخاب می کنم، هنگامی که یک تماس از دست رفته(MissCall) روی گوشی می یاد بلافاصله گوشی ری استارت می کنه و می گه برای بهبود کارایی مجددا راه اندازی شده است. فقط هم وقتی زبان فارسی است این اتفاق می افتد و روی زبان انگلیسی درست کار می کند. کسی به این مشکل برخورده؟ راه حل چیست؟

p1mobile
24-11-2007, 12:07
با سلام مجدد. تو سايت سوني اريكسون دو تا language pack هست كه هيچكدوم هم فارسي ندارند!!!

drroham
24-11-2007, 12:16
با سلام مجدد. تو سايت سوني اريكسون دو تا language pack هست كه هيچكدوم هم فارسي ندارند!!!
سلام،
دیشب توی صفحه software download لینکش بود نمی دونم چرا الان نیست! به هر صورت اینجا (http://www.sonyericsson.com/cws/support/products/software/p1i/p1languagefilescxc162108r6f41zip?cc=ae&lc=en) کلیک کنید.

p1mobile
24-11-2007, 12:18
خوب دوستان Language Pack جدید دارای زبان فارسی بالاخره منتشر شد.

اکنون دوستانی که قصد دارند گوشی P1 خودشون رو فارسی کنند، میتونند این کار رو بدون نیاز به داشتن CDA خاورمیانه انجام دهند.

:exclaim: برای نصب زبان فارسی باید حتما فیرمور گوشی شما ورژن R6F41 باشد. اگر فیرمورتون قدیمیتره باید قبل از نصب پک زبان گوشیتون رو آپدیت کنید. البته این فیرمور در حال حاظر فقط برای CDA های جهانی (Generic World) و چند CDA دیگر موجوده

برای اطلاع از اینکه آیا فیرمور R6F41 برای CDA گوشی شما منتشر شده یا نه میتونید به اینجا (http://uiq3.sourceforge.net/wiki/index.php/CDA/P1i)مراجعه کنید.

پس از دانلود Language Pack، اون رو توسط پیسی سویت روی گوشی نصب کنید.

من پک رو داونلود کردم. توش 35 تا زبان هست. برای اینکه مجبور نباشید همه ی 35 تا زبان رو داونلود کنید گفتم بهتره فقط فایل مخصوص فارسی رو آپلود کنم که حجمش خیلی کمتره.

در ضمن روی P990 امتحان کردم کار نمیکنه.

با سلام وتشكر. ممكنه ادرس يا خود پك اصلي را ارسال كنيد. سپاسگزارم.

np101
24-11-2007, 12:55
سلام
من كماكان به سعي خودم ادامه دادم (سعي براي نصب اين فايل روي 950)، به اميد اينكه به خاطر شباهت بيشتر مابين 950 و پي1 (نسبت به پي 990) انجام بشه.
بعد از تغيير اسم فايل به اسم مورد درخواست گوشي اون رو قبول كرد ولي در مرحله نصب در گوشي ارور داد. جالب اينه كه دقيقا همون پيغامي رو داد كه دوستمون تو پي 1 داشتن واين خيلي من رو اميدوار مي كنه. اگه مي تونيد مشكل دوستمون رو با SEMCSEZPlatformID حل بكنيد احتمال داره كه مشكل من هم حل بشه. من خودم حدس مي زنم به علت كامل نبودن فايل نصب اينطوري شده و اگه كلش رو سايبر تام كت بزاره بشه به يه نتايجي رسيد. اين لينك هايي هم كه دوستان گذاشتند توش زبان فارسي نيست.(شايد هم به قولي از ديشب تا حالا پريده !!!)

p1mobile
24-11-2007, 12:55
گوشي من هيچكدوم از فايلهاي Sis پك فوق را نمي شناسه!!!

p1mobile
24-11-2007, 13:00
قابل توجه دوست np101 كل پك رو هم دانلود كردم باز هم همون نرم افزار SEMCSEZPlatformID ميخواد. ظاهرا اين نرم افزار كارش نصب language است. دارم دنبالش ميگردم ولي هنوز پيداش نكردم.

np101
24-11-2007, 15:29
خداييش يكي هم پيدا بشه يه راهي باسه اديت سورس اين فايل هاي sis نشون بده... الان هم خيلي نزديكيم و اگه براي p1 هست مسلما با تغييرات جزئي روي m600 و w950 و احتمالا p990 قابل اجراست.
آقا در ضمن چرا دست به كار نشيم و دوباره دستجمعي به سوني اريكسون ميل نديم، اونها هردفعه با احترام جواب مي دن و بعيد نيست كه وقتي تقاضا زياد بشه جدي بگيرنش چون كار زيادي هم نمي خواد.
اين اولين باريه كه امكان تشخيص دست خط براي يه دستيار ديجيتالي (يا شايد كلا تا به حال) فراهم شده و اين كلي احترام گذاشتن به خودمون و زبونمون حساب مي شه اگه بتونيم گسترشش بديم.

AaminN
24-11-2007, 16:49
خداييش يكي هم پيدا بشه يه راهي باسه اديت سورس اين فايل هاي sis نشون بده... الان هم خيلي نزديكيم و اگه براي p1 هست مسلما با تغييرات جزئي روي m600 و w950 و احتمالا p990 قابل اجراست.
آقا در ضمن چرا دست به كار نشيم و دوباره دستجمعي به سوني اريكسون ميل نديم، اونها هردفعه با احترام جواب مي دن و بعيد نيست كه وقتي تقاضا زياد بشه جدي بگيرنش چون كار زيادي هم نمي خواد.
اين اولين باريه كه امكان تشخيص دست خط براي يه دستيار ديجيتالي (يا شايد كلا تا به حال) فراهم شده و اين كلي احترام گذاشتن به خودمون و زبونمون حساب مي شه اگه بتونيم گسترشش بديم.

من هم موافقم
باید تا می تونیم تلاشمون رو بکنیم که برای p990 فارسی بزنه:111:

Cyber_Tomcat
24-11-2007, 18:27
باسلام. ارگانايزر من آخرين ورژن language pack را دارد يعني: CXC162108 R6E30 ولي نميتوانم فايل را نصب كنم.پيغام ميده كه نرمافزار : SEMCSEZPlatforrmID بايد اول رو گوشي باشه؟؟؟؟ راه حل چيست؟

این پیغام به دلیل اینه که فیرمور گوشی شما R6F41 نیست. همون طور که گفتم فقط با این فیرمور میشه فارسی ساز رو نصب کرد و با هیچ فیرمور دیگه ای نمیشه.

سلام
من كماكان به سعي خودم ادامه دادم (سعي براي نصب اين فايل روي 950)، به اميد اينكه به خاطر شباهت بيشتر مابين 950 و پي1 (نسبت به پي 990) انجام بشه.
بعد از تغيير اسم فايل به اسم مورد درخواست گوشي اون رو قبول كرد ولي در مرحله نصب در گوشي ارور داد. جالب اينه كه دقيقا همون پيغامي رو داد كه دوستمون تو پي 1 داشتن واين خيلي من رو اميدوار مي كنه. اگه مي تونيد مشكل دوستمون رو با SEMCSEZPlatformID حل بكنيد احتمال داره كه مشكل من هم حل بشه. من خودم حدس مي زنم به علت كامل نبودن فايل نصب اينطوري شده و اگه كلش رو سايبر تام كت بزاره بشه به يه نتايجي رسيد. اين لينك هايي هم كه دوستان گذاشتند توش زبان فارسي نيست.(شايد هم به قولي از ديشب تا حالا پريده !!!)

این فارسی ساز طوری نوشته شده که فقط بر روی P1 هایی که فیرمور R6F41 دارند نصب میشه و روی هیچ گوشی دیگری نصب نمیشه. حتی روی P1 هایی که فیرمورشون R6F41 نیست هم نصب نمیشه. این پیغام SEMCSEZPlatformID هم به همین دلیل میده.

FARID
24-11-2007, 18:30

فکر نمیکنیم دیگه حاضر باشند برای این گوشیها کاری انجام بدند فعلا P1 و W960

*Aria*
24-11-2007, 18:41
من خر CDAام ماله خاور ميانه بود
عوضش كردم الان GW1
با ايرانسل و تاليا خوب آنتن ميداد ولي با IR-TCI نه
ورژنشم همين R6F41 هستش
بردمش گارانتي(كامتل) بعد 4 روز ميگن ما نمي تونيم كاري كنيم بايد بفرستيم دوبي
cyber_tomcat شما از GDFS خودت يه BACKUP بگير بده شايد بتونم كاريش كنم
24 ساعتم نشد كه دستم بود اي خدااااااااااااااا...
والا تا اونجا که من ميدونم اگر GDFS يه گوشي ديگه رو کپي کنين ،.براي هميشه بايد گوشيتون خداحافظي کنين

ضمنا آنتن دادن چه ربطي به CDA و فريمور داره!! اين اولين بار هست که من همچين چيزي ميشنوم . بنظر من اشکال سخت.افزاري هست و ربطي به اين چيزها نداره اما
اما
با يه سيم کارت ديگه امتحان کن ، شايد اشکال از اون باشه

titan_550
24-11-2007, 21:52
والا تا اونجا که من ميدونم اگر Gdfs يه گوشي ديگه رو کپي کنين ،.براي هميشه بايد گوشيتون خداحافظي
درسته باید یک بک آپ از Gdfs گوشی خودت داته باشی! گوشی بالا نمیآد ولی خیلی کارا می شه باهاش کرد!!!

Dr.B.M
24-11-2007, 22:41
سلام
ضمن تشکر ویژه از دوست عزیز و فعالم.جناب cyber_tomcat و زحمات فرید عزیز باید به عرض برسونم که من عملیات فارسی سازی رو با موفقیت انجام دادم و الان یه پی1 کاملا فارسی دارم(که البته کار کردن با منوهای فارسی چندان هم راحت نیست)
قبل از انجام فارسی سازی دست بکاری زدم که از زمان خرید گوشی تا به امروز از انجامش وحشت داشتم(بخاطر مشکلاتی که برای بچه ها بوجود اومده بود)و این کار همانا اپدیت گوشی به ورژن جدید بود که خوشبختانه بدون ایجاد مشکل رفتن انتن این کار انجام شد و تا این لحظه هیچ مشکلی با گوشی نداشته ام.تغییرات مثبت و منفی بعد از آپدیت بنظرم بوجود اومده.خواهشا دوستانی که اخرین ورژن رو دارند اینارو چک کنند :
-رفع مشکل مرور گر اپرا (بالاخره امشب موفق شدم با این ورژن جدید در صفحات وب براحتی گردش کنم)هوراااااا
-رفع مشکل در فوروارد مسیجها که قبلا شماره تلفن فوروارد شده هم همراه مسیج میرفت
-کم شدن سرعت گوشی(باکمال تعجب)
-طولانیتر شدن زمان اتوفوکوس در دوربین
-بهتر شدن 20درصدی کیفیت عکسها
-موردی که خیلی ضد حاله و امیدوارم اشتباه کرده باشم کم شدن یک یا دو لول از تمامی خروجیهای صدا اعم از هندزفری و اسپیکر و ایرفون هستش که این آخری حال گیری بدیه.این مورد رو دوستان احساس کرده اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
-والبته اضافه شدن زبان شیرین فارسی که شاید این مورد در uiq3 ها نوبره.(هوررررررررررراااااا اااااااااا)
عملیات بارگیری اپدیت 20 دقیقه و نصب و راه اندازی 10 دقیقه و فارسی ساز 5 دقیقه انجام شد.در اخر از تمامی دستاندرکاران سایت مفید موبایلستان و اعضای باشعورش تشکر میکنم.

p1mobile
25-11-2007, 07:56
بنظر language pack براي تمان گوشيهاي p1i يكسان است. دليل حذف اين آخري هم از سايت رسمي سوني همين مشكل عدم نصب روي همه بوده است. بزودي حتما نوع اصلي آن براي تمام فرمويرها منتشر ميشه.

np101
25-11-2007, 10:01
سلام
ضمن تشکر ویژه از دوست عزیز و فعالم.جناب cyber_tomcat و زحمات فرید عزیز باید به عرض برسونم که من عملیات فارسی سازی رو با موفقیت انجام دادم و الان یه پی1 کاملا فارسی دارم(که البته کار کردن با منوهای فارسی چندان هم راحت نیست)
قبل از انجام فارسی سازی دست بکاری زدم که از زمان خرید گوشی تا به امروز از انجامش وحشت داشتم(بخاطر مشکلاتی که برای بچه ها بوجود اومده بود)و این کار همانا اپدیت گوشی به ورژن جدید بود که خوشبختانه بدون ایجاد مشکل رفتن انتن این کار انجام شد و تا این لحظه هیچ مشکلی با گوشی نداشته ام.تغییرات مثبت و منفی بعد از آپدیت بنظرم بوجود اومده.خواهشا دوستانی که اخرین ورژن رو دارند اینارو چک کنند :
-رفع مشکل مرور گر اپرا (بالاخره امشب موفق شدم با این ورژن جدید در صفحات وب براحتی گردش کنم)هوراااااا
-رفع مشکل در فوروارد مسیجها که قبلا شماره تلفن فوروارد شده هم همراه مسیج میرفت
-کم شدن سرعت گوشی(باکمال تعجب)
-طولانیتر شدن زمان اتوفوکوس در دوربین
-بهتر شدن 20درصدی کیفیت عکسها
-موردی که خیلی ضد حاله و امیدوارم اشتباه کرده باشم کم شدن یک یا دو لول از تمامی خروجیهای صدا اعم از هندزفری و اسپیکر و ایرفون هستش که این آخری حال گیری بدیه.این مورد رو دوستان احساس کرده اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
-والبته اضافه شدن زبان شیرین فارسی که شاید این مورد در uiq3 ها نوبره.(هوررررررررررراااااا اااااااااا)
عملیات بارگیری اپدیت 20 دقیقه و نصب و راه اندازی 10 دقیقه و فارسی ساز 5 دقیقه انجام شد.در اخر از تمامی دستاندرکاران سایت مفید موبایلستان و اعضای باشعورش تشکر میکنم.

سلام
لطفا ترفندي رو كه قبلا در همين سايت مطرح شده رو استفاده بكنيد، احتمال زياد مشكلتون حل مي شه
به منوي سرويس(منوي مخفي) برويد و از اون منو در حين تست كردن صداي بلندگو صداي اون را تا آخر زياد كنيد و بياييد بيرون، دفعه بعد كه بريد صدا باز روي ولوم وسط هست ولي اثر يكبار انجام اينكار (زياد كردن) باعث زياد شدن ولوم كلي گوشيتون در حد همون يكي دو درجه مي شه

در ضمن از اين همه اهميت كه به درخواست من در مورد اديت كردن فايل هاي سيس دادين تشكر مي كنم :Great:
در ضمن فريد جان با حفظ احترام شما ديگه از UIQ3 نا اميد شدين، اينقدر سرد با بحث group mailing برخورد مي كني. شما خودتون يك بار ديگه اين كار رو كرده بوديد و نتيجه همون اعتراض هاي شما رو الان بچه هاي p1 دارن مي بينن
حالا با توجه به اينكه واقعا كار خاصي قرار نيست انجام بشه (اين فقط يه پك زبانه كه آماده هم هست، نه يه فيرمور جديد) هيچ بعيد نيست كه به نتيجه برسيم
من به شخصه اعتراض كردم وشايد بقيه هم كرده باشن ولي يه هجمه نياز داره تا حركتمون به چشمشون بياد، سياست معرف فشار از پايين و چانه زني از بالا :he: :rofl:
هنوز هم درخواست مي كنم يه راه براي ويرايش اين فايل هاي كامپايل شده پيدا كنيد، بعيد نيست خودمون هم بتونيم به زور به گوشيهامون بخرونيمش :intello:

AaminN
25-11-2007, 12:33
سلام
در ضمن فريد جان با حفظ احترام شما ديگه از UIQ3 نا اميد شدين، اينقدر سرد با بحث group mailing برخورد مي كني. شما خودتون يك بار ديگه اين كار رو كرده بوديد و نتيجه همون اعتراض هاي شما رو الان بچه هاي p1 دارن مي بينن
حالا با توجه به اينكه واقعا كار خاصي قرار نيست انجام بشه (اين فقط يه پك زبانه كه آماده هم هست، نه يه فيرمور جديد) هيچ بعيد نيست كه به نتيجه برسيم
من به شخصه اعتراض كردم وشايد بقيه هم كرده باشن ولي يه هجمه نياز داره تا حركتمون به چشمشون بياد، سياست معرف فشار از پايين و چانه زني از بالا :he: :rofl:
هنوز هم درخواست مي كنم يه راه براي ويرايش اين فايل هاي كامپايل شده پيدا كنيد، بعيد نيست خودمون هم بتونيم به زور به گوشيهامون بخرونيمش :intello:

من هم موافقم
به نظر من آقا فرید چون p990 رو عوض کرده دیگه زیاد براش مهم نیست که فارسی بشه یا نه

اگه میشه یه تاپیک وا کنیم و ببینیم چند نفر با فارسی سازی دیگر گوشی های UIQ3 موافق هستند
اگه تعداد زیاد بود همه دوباره از سونی اریکسون درخواست میکنم

mhoseinam
25-11-2007, 13:34
بچه ها به نظر من دیگه نمیشه به طور رسمی وارد وادی شد.............شما باید منتظر هک P990 باشید..!! اینجوری نتیجه میده..دیگه سونی این گوشیها رو بی خیال شده....من اینو میگم چون خیلی سایتها رو اینور و اون ور کردم و به این گفته که تایید خیلی ها بوده رسیدم....
با هک این گوشیها هر کاری ازش برمیاد....منتظر باشید..من خودم که دیگه از P990 نا امید شدم...میخوام ردش کنم بره...قیمت P1 هم مطمئنن خیلی پایین تر از اینها میاد..چون نمیدونم چرا به سلیقه خیلی ها نمیخوره....p990 خانه اش از بنیان خراب است....آخه مولتی تسکینگ که تو اول کار 15 مگ رم داشته باشه چی کار میتونه بکنه؟؟؟؟؟؟ دلیل فروختن من هم فقط همینه...و الا از همه چیزش راضی هستم..و میدونم که اگه P1 بگیرم دلم شدیدا برای کیبورد P990 تنگ میشه..اما!!!!!!!!

FARID
25-11-2007, 13:43
نا امید نشدم منطق این رو بهم میگه با این حال شما اگر میل بفرستید منم اینکار رو میکنم.

hadi_memol
25-11-2007, 13:47
من نصب كردم،فقط وقتي كه منو فارسيه text input فارسي دارم،توي منوي لاتين با وجود انتخاب زبان فارسي براي text صفحه كليد فارسي ندارم،ميشه كاري كرد؟
در ضمن تشخيص دستنوشته هم براي فارسي كار نميكنه وتنها لاتينو تشخيص ميده،مال شما هم اينجوريه؟

FARID
25-11-2007, 13:52
من نصب كردم،فقط وقتي كه منو فارسيه text input فارسي دارم،توي منوي لاتين با وجود انتخاب زبان فارسي براي text صفحه كليد فارسي ندارم،ميشه كاري كرد؟
در ضمن تشخيص دستنوشته هم براي فارسي كار نميكنه وتنها لاتينو تشخيص ميده،مال شما هم اينجوريه؟

روی P990 نصب کردید ؟!

Cyber_Tomcat
25-11-2007, 16:54

برای کیبورد فارسی باید بگم من هم همین مشکل رو دارم. یعنی فقط وقتی که منوها فارسی شده اند میشه از کیبورد مجازی فارسی استفاده کرد و با منوهای انگلیسی دیگه کیبورد فارسی وجود نداره! :realmad:

در مورد تشخیص دستخط فقط کافیه روی اون فلشی که سمت راست وسط صفحه موقع تایپ ظاهر میشه یک کلیک کنید و از منویی که باز میشه فارسی رو انتخاب کنید.

arashmahvareh
25-11-2007, 20:08
من آپدیت کردم. پک فارسی رو هم نصب کردم . حالا رو زبان فارسی که میذارم اگه missed call بیفته واسم گوشیم ریست میشه (فقط در حالت انتخاب زبان فارسی این مشکل رو دارم)
باید چی کار کنم؟!
پیشاپیش از زحمات تک تک دوستان تشکر می کنم

Dr.B.M
25-11-2007, 21:51
من آپدیت کردم. پک فارسی رو هم نصب کردم . حالا رو زبان فارسی که میذارم اگه missed call بیفته واسم گوشیم ریست میشه (فقط در حالت انتخاب زبان فارسی این مشکل رو دارم)
باید چی کار کنم؟!
پیشاپیش از زحمات تک تک دوستان تشکر می کنم
واقعا عجیبه منم الان امتحان کردم .حق باشماست .گوشی ری استارت میکنه:coonfused:منکه دارم شاخ درمیارم.آخه چه ربطی داره:ouch:واقعا این فرمور جدیده یه چیزیش میشه .برای هر کسی یه جور بازی در میاره.کاش یکی این جریانات رو به se بگه .تا بفهمه چه گندی زده و حداقل تو فریمورهای بعدی درستش کنه.آقا فرید میشه شما به نمایندگی از پی1 داران ایرانی این زحمت رو بکشید:merci:
راستی ارش خان گوشی شماهم مثل من جنریک ورد 1 بود که آپگرید کردی و فارسی نصب کردی؟

FARID
25-11-2007, 22:01
باگ فیرمور. باید تحمل کرد تا ایرادات یک به یک برطرف بشه.

Dr.B.M
25-11-2007, 22:12
باگ فیرمور. باید تحمل کرد تا ایرادات یک به یک برطرف بشه.
خب.اونا خودشون از وجود این باگها باخبرند؟چون یوزر زبان فارسی فکرنکنم خیلی زیاد باشه:Neutral:

np101
26-11-2007, 08:47
اتفاقا به نسبت جمعيت خيلي زياده و جمعيتمون هم كم نيست. ما طبق آمار منتشر شده تو كشورمون هر 6 ماه يكبار گوشيمون رو عوض مي كنيم كه بهتون قول مي دم تو دنيا بي سابقست
اون نامه هم دارم متنش رو آماده مي كنم (براي ارسال به سوني اريكسون)
در ضمن بچه هايي كه با نامه هاي اينترنتي يا هر چيز ديگه اي كه اسمش هست،(مثل قضيه خليج فارس يا اين اخير حذف نام ايران از ليست ياهو) آشنا هستن مي تونن يه دونه از اون محيط ها آماده كنن ؟(مي دونم اين موضوع اهميت اونها رو نداره و قصد من هم مقايسشون نيست، فقط بهترين راه براي بيان درخواستمونه) شايد اين طوري هم اثر بهتري داشته باشه هم يه آمار از تعداد تقريبي يوزر ها هم براي خودمون و هم براي سوني اريكسون در بياد كه باعث توجه بيشتر به درخواستمون مي شه

hadi_memol
26-11-2007, 09:11
روی P990 نصب کردید ؟!

روي p1 نصب كردم.

hadi_memol
26-11-2007, 09:52
برای کیبورد فارسی باید بگم من هم همین مشکل رو دارم. یعنی فقط وقتی که منوها فارسی شده اند میشه از کیبورد مجازی فارسی استفاده کرد و با منوهای انگلیسی دیگه کیبورد فارسی وجود نداره! :realmad:

در مورد تشخیص دستخط فقط کافیه روی اون فلشی که سمت راست وسط صفحه موقع تایپ ظاهر میشه یک کلیک کنید و از منویی که باز میشه فارسی رو انتخاب کنید.

امتحان كردم اصلا" منويي باز نميشه كه تشخيص دستخط فارسي رو فعال كنم.

hadi_memol
26-11-2007, 10:36
ميشه لينك دانلود فايل اصليشو كه چندين زبان داره بذارين؟ قبلا" تشكر.

arashmahvareh
26-11-2007, 12:24
:
راستی ارش خان گوشی شماهم مثل من جنریک ورد 1 بود که آپگرید کردی و فارسی نصب کردی؟
بله دقیقا Generic World 1 بود
تازه یه مشکل دیگه هم پیدا کردم / این که گوشی رو master reaset و format internal disk و format memory stick کردم تا پک فارسی به طور کامل پاک شد.
حالا گوشیم که زنگ میخوره روی answer که میزنم گیر میکنه. (نه میتونم جواب بدم نه میتونم تماس بگیرم)
دیگه دارم دیونه میشم:115:

FARID
26-11-2007, 13:42

http://www.sonyericsson.com/cws/support/products/softwaredownloads/p1i?cc=ae&lc=en

از آخر این صفحه با توجه به CDA دانلود کنید.

Dr.B.M
26-11-2007, 13:55
تازه یه مشکل دیگه هم پیدا کردم / این که گوشی رو master reaset و format internal disk و format memory stick کردم تا پک فارسی به طور کامل پاک شد.
حالا گوشیم که زنگ میخوره روی answer که میزنم گیر میکنه. (نه میتونم جواب بدم نه میتونم تماس بگیرم)
خب چرا فارسی رو پاک کردی؟کاری نداشت که با گوشی؟برای برداشتنش چرا uninstall ش نکردی ؟:non:من الان گذاشتم رو انگلیسی و فعلا مشکلی ندارم.نباید فارسی رو پاک میکردی:ouch:احتمالا نصب زبان مثل نصب نرم افزار نیست و علاوه بر اینکه فایلها در هنگام نصب در حافظه ی داخلی میره تعدادیش هم در فیرمور گوشی کپی میشه .برای همینه که گوشی بعد از تعویض زبان اتومات ری استارت میکنه و مثل گوشیهای جاوا نیست:Neutral:.برای همین احتمالا تعدادی از فایلهای زبان فارسی در فرمور گوشی شما باقی مونده که بعث بروز این مشکلات شده.به هر حال اگه مشکل حاد هستش بنظرم بدی بیرون یه بار فلش کنن بد نباشه.:coonfused:

Cyber_Tomcat
26-11-2007, 19:39

این هم لینک مستقیم داونلود پک کامل برای R6F41 (حاوی 35 زبان) با حجم 16.7 MB:

عجیبه چون لینک دانلود از صفحه ی دانلودهای P1 در سایت SE حذف شده. احتمالا به باگهاش پی بردند.

اگر فقط به فارسی نیاز دارید نیازی به داونلود این پک نیست و کافیه فقط فایلی که تو پست اول این تاپیک هست داونلود کنید.

1__language_files_cxc162108 r6f41.zip (http://www.sonyericsson.com/cws/download/1/330/122/1195472502/p1__language_files_cxc162108%20r6f41.zip)

Cyber_Tomcat
26-11-2007, 19:43

همون طور که جناب Dr.B.M گفتند نیازی به این کارها نبود و میتونستید زبان رو دوباره از کنترل پنل انگلیسی کنید.

برای حل مشکلاتی هم که ایجاد شده میتونید یک بار گوشیرو آپدیت کنید.

hadi_memol
27-11-2007, 09:55
http://www.sonyericsson.com/cws/support/products/softwaredownloads/p1i?cc=ae&lc=en

از آخر این صفحه با توجه به CDA دانلود کنید.

مرسي فريد خانواينو ميدونستم ولي توي ليستشون فارسي نيست.

hadi_memol
27-11-2007, 09:58
من بعد از آپديت گوشيم تو سرعتش تغيير محسوسي ايجاد نشدولي بعد از نصب pack با اينكه از منوي انگليسي استفاده ميكنم سرعت واقعا" كم شده.

arashmahvareh
27-11-2007, 16:00
تقریبآ 90% گوشیهایی که آپدیت میکنن دچار مشکل میشن

1: اگه فيرم وير گوشی رو آپديت كنید به احتمال خیلی زیاد مشکل آنتندهی پیدا میکنید (البته در بعضی از نقاط)
یعنی وقتی گوشیتون زنگ میخوره فقط شماره فرد تماس گیرنده روی صفحه هست و تمام کلید ها از جمله Answer قفل میشن و در نتیجه تماس بی پاسخ میمونه

2: واما اگه پک فارسی رو هم نصب نمایید و از کنترل پنل زبان (فارسی) رو انتخاب کنید اگه missed call بیفته واستون گوشیتون ریست میشه.

بنابراین نتیجه میگیریم با وجود این مشکل استفاده از پک فارسی در حالت کلی امکان پذیر نیست.
اگه هم به قول دوستان زبان رو دوباره از کنترل پنل انگلیسی کنید باز هم مشکل آنتندهی رو دارین و برای حل مشکلاتی که ایجاد شده باید گوشی رو فلش کنید

این رو هم اضافه کنم که به احتمال زباد مشکل آنتندهی از سیستم مخابراتی ماست.... از se نیست
چون فقط با ir-tci مشکل داره
:loveit::lol:

hogwarts
27-11-2007, 19:32
من پک فارسی رو هم ریختم و عالی کار کرد.فقط تشخیص دست خط انجام نمی ده.

sir_doodie
12-12-2007, 22:49
آقایون ما که آپدیت کردیم هیچ مشکل خاصی نیست
فقط یه زره فریمور جدید فکر کنم به خاطر اینکه سنگینه دیرتر load میشه فقط در هنگام boot شدن

bababarghi
17-12-2007, 18:32
ببینم اگر فریمور بالاتر از R6f41 باشه مشکلی پیش نمی آد؟ یعنی بدون آپگرید پک رو بریزم.

FARID
17-12-2007, 19:38
ببینم اگر فریمور بالاتر از R6f41 باشه مشکلی پیش نمی آد؟ یعنی بدون آپگرید پک رو بریزم.

برای استفاده از این پک باید با فیرمور گوشی شما هماهنگی داشته باشه.

abbasm
18-12-2007, 14:15
اطلاعات گوشیP1i من :
phone:cxc162037 r9h004
bluetooth:cxc162143 r1d
organizer:cxc162156 r6e30
CDA: cda162024/95 r5a
هستش چه جوری میتونم فارسیش کنم ؟
من با نصب فونتهای فارسی p990 (که از چندین جای مختلف گرفتم و چندین بار هم نصب کردم) ولی حتی نتونستم sms های فارسی رو بخونم فونتهای فارسی به صورت مربع دیده میشن .لطفا کمک کنید چه کار کنم؟ اگه فارسی نمیشه بتونم حداقل فارسی رو ببینم؟

doyenfox
11-01-2008, 21:23
سلام دوستان:
ببخشید شاید سوالم تکراری باشه ولی انصافا اکثر تاپیکها رو خوندم قبل از پست دادن :

من هنوز در مورد اپدیت به نتیجه نرسید چون اکثرا نظرا متفاوت هستش.
در مورد پک هم که رو مال من نمیشه.
این مشصات گوشیمه به نظرتون اپدیت کنم مشکلی پیش میاد یا نه .در ضمن همین عربیش کارمو راه میندازه ونیازی به فارسی ندارم.
وپاخرین سوال اینکه این برنامه کی پد فارسی که تو این سایت (http://www.phdi-co.com/)هست ایا برای این گوشی مناسبه و درست کار میکنه بدون ایجاد مشکل؟
اینم مشخصات گوشیم :
organizer : cxc162108 r6e30
cda162022/9 r6ea29 : cda
phone: cxc162037 r9h004

doyenfox
14-01-2008, 22:20
سلام دوستان:
ببخشید شاید سوالم تکراری باشه ولی انصافا اکثر تاپیکها رو خوندم قبل از پست دادن :

من هنوز در مورد اپدیت به نتیجه نرسید چون اکثرا نظرا متفاوت هستش.
در مورد پک هم که رو مال من نمیشه.
این مشصات گوشیمه به نظرتون اپدیت کنم مشکلی پیش میاد یا نه .در ضمن همین عربیش کارمو راه میندازه ونیازی به فارسی ندارم.
وپاخرین سوال اینکه این برنامه کی پد فارسی که تو این سایت (http://www.phdi-co.com/)هست ایا برای این گوشی مناسبه و درست کار میکنه بدون ایجاد مشکل؟
اینم مشخصات گوشیم :
organizer : cxc162108 r6e30
cda162022/9 r6ea29 : cda
phone: cxc162037 r9h004

میشه یکی از اساتید لطف کنه و جواب بده/؟
ممنون.:flower:

ab_ir_007
20-01-2008, 11:16
دوستان Cda گوشي من بعد از آپديت در تاريخ 20/01/2008 شماره R6f38 هست و زبان فارسي هم نصب شد و مشکلي احساس نميشود، پک زبان رو هم از رو سايت سوني اريکسون برداشتم.

illia2007
20-01-2008, 23:22
سلام دوستان
من قصد دارم پی 1 بگیرم لطفآ اساتید راهنمایی کنند چه ورزنی بگیرم تا با فارسی کردن مشکلی نداشته باشم.
آیا آپدیت شدش تو بازار هست؟
چطوری ورزن فریمورشو امتحان کنم.
سپاس

kamrangun
23-01-2008, 00:53
aghayano salam...mana az seri moshkelat p1i daram,,,tahala fahmidam hich flashi rosh javab nemdie..vadarzemn moshekelesh sakhtafzari ham nist,,,,ye chandta email be saitesh zadam,,akhar yekishon goft ..boro dobare upgrade ...,,va moghe select kardane keshvar va zaban,,,jayiro entekhab ... ke goshit az onja LUNCH shode,,,shomaha inkaro bekonid shayad javab bede

parham parasto
29-01-2008, 20:49
آقايون و خانمهاي عزيز سلام
فكر كنم جديد ترين عضو اين سايت هستم
اولين سوالم رو از دوستان عزيز ميپرسم
آيا كسي اين برنامه رو در اتختيار دارد Semcsezplatformid

smaiel
29-01-2008, 21:02
دوستان عزيز يه نكته اي كه گفتم گفتنش ضرر نداشته باشه اينه كه P1 هايي كه رو جعبه شون همچو اتيكتي زده شده
بطور پيش فرض و تنظيمات كارخانه داراي فونت هاي عربي هستش و زبان عربي را ساپورت مي كنه و بر اين اساس به راحتي مي شه در دفتر تلفن اسم فارسي نوشت و اس ام اس فارسي نوشت و فرستاد البته به جز اون 4 حرف گچپژ
اين موضو برا من خيلي رضايت بخش بود

http://www.tinypic.info/files/n91jrnkzgtm8k3fweo18.jpg

parham parasto
29-01-2008, 21:03
خدمت kamrangon عزيز عرض كنم كه اين گوشي فلش ميشه
چون خودم بردمش پاساژ علاءالدين فلشش كردم

illia2007
30-01-2008, 00:10
گوشی من به طور پیش فرض عربی داره البته اون 4حرف رو هم نشون میده ولی نمیشه اون 4 حرف رو نوشت از دوستان کسی کیبورد مطمین فارسی داره ؟
سپاس

mohammad_1ta
30-01-2008, 15:01
سلام،
الان مشخصات من اينه:
Organiser: R6E30
CDA: R6EA29

اگه اين پك زبان فارسي رو نصب كنم، مشكلي پيش مياد؟

alirezasafaie
30-01-2008, 18:44
با عرض سلام خدمت دوستان
گوشي p1 كه دوستان خريداري كرده اند ساخت چين است؟ اگه ساخت چينه قبل و يا بعد از آپديت كردن مشكلي از لحاظ هنگ كردن و يا ريستارت متوالي براتون پيش نيومده؟
با تشك

Emprazol
30-01-2008, 20:40
با عرض سلام خدمت دوستان
گوشي p1 كه دوستان خريداري كرده اند ساخت چين است؟ اگه ساخت چينه قبل و يا بعد از آپديت كردن مشكلي از لحاظ هنگ كردن و يا ريستارت متوالي براتون پيش نيومده؟
با تشك

دوست خوب چند جا سوالتم ميپرسي؟؟؟؟؟

alirezasafaie
30-01-2008, 22:03
با سلام
شرمنده.

szr
31-01-2008, 11:40
گوشی من به طور پیش فرض عربی داره البته اون 4حرف رو هم نشون میده ولی نمیشه اون 4 حرف رو نوشت از دوستان کسی کیبورد مطمین فارسی داره ؟
سپاس

با سلام
آیا با خود کی برد گوشی هم می تونید عربی یادداشت کنید؟

با تشکر فراوان:^^:

mohammad_1ta
31-01-2008, 13:30
سلام،
گوشي منم عربي داره...
فقط ميشه با استاليوس نوشت و با كيبورد گوشي (اون كيبوردي كه روي صفحه Lcd‌ مياد نه)

Emprazol
31-01-2008, 16:18
سلام،
گوشي منم عربي داره...
فقط ميشه با استاليوس نوشت و با كيبورد گوشي (اون كيبوردي كه روي صفحه Lcd‌ مياد نه)

من با كيبورذ خوذ گوشيم ميتونم بنويسم

szr
01-02-2008, 01:13
با سلام
این کی برد مجازی عربی کجاست؟

با تشکر:(

bizdah
20-02-2008, 19:54
من گوشیم Gw1 بود آپدیت کردم پک فارسی رو هم نصب کردم(پیش فرض نداشت) فعالش کردم
منو ها فارسی شد کیبرد مجازی فارسی شد ولی تشخیص دستخط درست نشد
حتی روی فلش هم کلیک کردم منویی باز نشد
اونایی که تشخیص دستخطشون فعال شده بگن Cda شون چی بوده

hogwarts
21-02-2008, 15:46

دوست عزیز درصورتی که شما به طور پیشفرض زبان فارسی داشته باشه گوشیت می تونی از تشخیص دست خط فارسی استفاده کنی.

mani_alishian
22-02-2008, 00:17
درود بر همه دوستان
================
دوستان میخوام p1 رو آپدیت کنم .
درموردتعویضcda ونرم افزار xs++
هم اطلاعاتی دارم و قبلا چنین کاری کردم.
به هرحال حالا میخواستم بدانم:
1)آیا بعداز آپدیت باید پک زبان فارسی را نصب کنم و بعد از کنترل پنل انتخاب کنم بعد از ریستشدن آیا منوی فارسی را دارم؟
2)تعدادی از دوستان با انتخاب زبان فارسی به مشکلاتی نظیر ریست شدن در هنگام calling
بر خورد کرده بودند.آیا اگر من به این مشکل برخوردم میتوانم دوباره با انتخاب زبان انگلیسی مشکل را حل کنم ویا باید پک زبان رو Remove کنم.اگر پاک کنم مشکلی پیش نمیاد؟

bizdah
23-02-2008, 07:26
نقل قول: نوشته اصلي بوسيله bizdah

نقل قول: نوشته اصلي بوسيله hogwarts

دوست عزیز درصورتی که شما به طور پیشفرض زبان فارسی داشته باشه گوشیت می تونی از تشخیص دست خط فارسی استفاده کنی.

یعنی می خوای بگی تشخیص دستخط من راه نمی افته؟
یعنی باید cda رو me کنم یا همینجوری هم میشه؟

PEYMAN
14-03-2008, 15:46
cda رو بگین کجاست بهتون بگم مال من چیه چون برای من تشخیص دستخط فارسی هم داره..

PEYMAN
14-03-2008, 21:00
من هم نصب کردم انتنم پرید حالا چی باید بکنم حتی وقتی که زبان فارسی رو انیستال کردم باز هم انتن نداشت .24ساعت نمیشه گوشیمو گرفتم یک نفر کمکم کنه.

MASOUD
14-03-2008, 21:39
من هم نصب کردم انتنم پرید حالا چی باید بکنم حتی وقتی که زبان فارسی رو انیستال کردم باز هم انتن نداشت .24ساعت نمیشه گوشیمو گرفتم یک نفر کمکم کنه.

دوست عزیز خونسرد باش
اگر هیچ جوره حل نشد یه آپدیت ساده انجام بده 100 در 100 درست میشه

Emperator
07-04-2008, 11:13
سلام
دوستان چطوری فریمور مربوطه رو میشه ریخت روی گوشی؟
cda رو چطوری همون که مورد نظر هست رو باید انتخاب کرد؟
p1 یکی از دوستان فارسی نمیگیره.
لطفا من رو راهنمایی کنید چیکار کنم؟

taffy005
12-04-2008, 11:57
سلام.همگی خسته نباشید.یه سؤال...
با نصب کردن پک زبان فارسی فقط منوها فارسی میشن،آره؟ برای اضافه کردن تشخیص دستنوشته فارسی باید چیکار کنیم؟
چه فایده فقط منو فارسی بشه؟!!

nbstar
14-04-2008, 08:30
سلام و خسته نباشي:
گوشي من فيرمور R6f41 داره و زبان فارسي رو هم نصب كردم مشكلي نداره تا وقتي كه صفحه خاموش ميشه و به حالت استند باي ميره و ديگه هيچ كليدي كار نميكنه و صفحه همچنان خاموشه .
آيا راهي براي رفع اين مشكل هست؟
ممنون ميشم اگه جواب بديد.
با تشكر از زحمات شما عزيزان

illia2007
14-04-2008, 09:37
سلام و خسته نباشي:
گوشي من فيرمور R6f41 داره و زبان فارسي رو هم نصب كردم مشكلي نداره تا وقتي كه صفحه خاموش ميشه و به حالت استند باي ميره و ديگه هيچ كليدي كار نميكنه و صفحه همچنان خاموشه .
آيا راهي براي رفع اين مشكل هست؟
ممنون ميشم اگه جواب بديد.
با تشكر از زحمات شما عزيزان
دوست عزیز چرا آپدیت نمی کنی هم فریمور گوشیت ارتقا پیدا می کنه هم زبان فارسی هم بدونه هیچ مشکلی روش نصب بشه ؟

phantom2001h
14-04-2008, 10:58
سلام به همه اساتید
من فریمور گوشیم برای سوئد بود. با راهنمایی دوستان به wg1 تدیل کردم. آپدیت ام کردم پک فارسی روریختم. همه چیز عالی فقط تشخیص دستخط فارسی ندارم. لطفآ راهنمایی کنید. مخصوصآدوست عزیز آقا FARID با تشکر از دوستان

nbstar
14-04-2008, 11:43
يعني مفرماييد با آپديت اين مشكل رفع ميشه؟
راه حل فقط همينه؟
البته وقتي Key Lock رو خاموش ميكنم هيچ مشكلي نيست.
اما براي گوشي تاچ اسكرين قفل صفحه لازمه .

phantom2001h
14-04-2008, 11:52
سلام به همه دوستان
nbstar جان. بله همه این مشکلات حل می شه .نگران نباش
ولی یکی جواب منم بده!!!

من فریمور گوشیم برای سوئد بود. با راهنمایی دوستان به wg1 تدیل کردم. آپدیت ام کردم پک فارسی روریختم. همه چیز عالی فقط تشخیص دستخط فارسی ندارم. لطفآ راهنمایی کنید. مخصوصآدوست عزیز آقا FARID با تشکر از دوستان

bizdah
14-04-2008, 15:06
خواهشا gdfs برای GA1 162022/9
خواهش می کنم
100 بار تا حالا درخواست کردم
زورتون که نمیاره

bizdah
14-04-2008, 15:12
سلام به همه اساتید

آخی
باید GA1 کنی نه GW1
162022/9
حالا برو بگرد دنبال GDFS برای GA1
من که چند ماهه پیدا نمی کنم پیدا کردی به منم بگو

phantom2001h
14-04-2008, 17:42
آخی
باید GA1 کنی نه GW1
162022/9
حالا برو بگرد دنبال GDFS برای GA1
من که چند ماهه پیدا نمی کنم پیدا کردی به منم بگو

با تشکر.
ملی یعنی چی دوست عزیز؟
من طبق گفته بچه ها gw1 پدیت کردم. بازم از دوستان بیان و بیشتر راهنمایی کنند

hosein_mesgarha
16-04-2008, 11:01
گوشی p1i‌من 2 تا cda داره.اصلیه me هستش و دومی gw2 هست.
اولا از دوستان کسی می دونه چرا اینطوریه دوما میشه آپدیت کرد و پک فارسی روش نصب کرد، به مشکل آنتن دهیبرخورد نمی کنه؟
ممنون.

bizdah
17-04-2008, 11:15
با تشکر.
ملی یعنی چی دوست عزیز؟
من طبق گفته بچه ها gw1 پدیت کردم. بازم از دوستان بیان و بیشتر راهنمایی کنند

فکر کنم منظورت ME باشه
مخفف Middle East
CDA 162022/9
شاید با GW@ (Generic World 2) 162022/2 بشه

ما اینهمه ور می زنیم یک تشکر هم نمیچلونند(با شخص خاصی نیستم)

phantom2001h
18-04-2008, 23:07
فکر کنم منظورت ME باشه
مخفف Middle East
CDA 162022/9
شاید با GW@ (Generic World 2) 162022/2 بشه

ما اینهمه ور می زنیم یک تشکر هم نمیچلونند(با شخص خاصی نیستم)

دوست عزیز منم منظورم ME بود. ولی تو توضیحات قبلی دوستان گفته بودن یا GW1 یا GW2
.حالا الان نمی شه کاریش کرد؟

bizdah
19-04-2008, 08:10
دوست عزیز منم منظورم ME بود. ولی تو توضیحات قبلی دوستان گفته بودن یا GW1 یا GW2
.حالا الان نمی شه کاریش کرد؟

جدی خودمم دارم قاطی می کنم نمیدونم
در مورد برگردوندنش که نشد نداره gdfs که ازش قبل از تغییر cda بک آپ گرفتی برگردون دوباره cda اولت میاد
cda اولیت چی بود؟

phantom2001h
20-04-2008, 12:50
جدی خودمم دارم قاطی می کنم نمیدونم
در مورد برگردوندنش که نشد نداره gdfs که ازش قبل از تغییر cda بک آپ گرفتی برگردون دوباره cda اولت میاد
cda اولیت چی بود؟

گوشی من برای سوئد بود. الان همه چیز خوبه میخوام بدونم الان با xs++ فریمور و به gw2 تبدیل کنم باید بازم آپدیت کنم که تشخیص دست خط فارسی داشته باشم؟. شما هم هیچ راه حلی پیدا نکردی؟

PEYMAN
20-04-2008, 19:16
اقا cdaمن162022/9r6g02
هست.مال کجااست؟جدید هست؟ در ضمن من تشخیص دستخط فارسی دارم.

mkaktoos
23-04-2008, 11:55
سلام
من P1i دارم و دنبال پك فارسي مناسب با CDA خودم مي گردم .
لطفا راهنمايي كنيد .

Organiser CXC 162156 R6F41

CDA 162024/95 R7A
چك كردم براي سنگاپوره .
راستي اين CDA تو ايران مشكل ساز نيست ؟

bizdah
25-04-2008, 16:14
گوشی من برای سوئد بود. الان همه چیز خوبه میخوام بدونم الان با xs++ فریمور و به gw2 تبدیل کنم باید بازم آپدیت کنم که تشخیص دست خط فارسی داشته باشم؟. شما هم هیچ راه حلی پیدا نکردی؟

والا نمیدونم یکی دوتا از دوستان میگن با gw2 میشه ولی شک دارن می خوای امتحان کن شاید جواب گرفتی
خبرشو به منم بده
ممنون

bizdah
25-04-2008, 16:22
اقا cdaمن162022/9r6g02
هست.مال کجااست؟جدید هست؟ در ضمن من تشخیص دستخط فارسی دارم.

خاورمیانه

bizdah
25-04-2008, 16:36
والا نمیدونم یکی دوتا از دوستان میگن با gw2 میشه ولی شک دارن می خوای امتحان کن شاید جواب گرفتی
خبرشو به منم بده
ممنون

ظاهرا نمیشه دست نگه دار

mkaktoos
26-04-2008, 07:46
كسي افتخار نميده جواب ما رو بده ...

bizdah
26-04-2008, 15:17
كسي افتخار نميده جواب ما رو بده ...

اول باید با استفاده از xs سی دی ای cda گوشیتو به مثلا gw2 تغییر بدی آپدیت کنی سپس پک اونو نصب کنی
در غیر اینصورت نمیشه
xs فکر کنم تو بخش آموزش همین سایت باشه

phantom2001h
27-04-2008, 11:55
اول باید با استفاده از xs سی دی ای cda گوشیتو به مثلا gw2 تغییر بدی آپدیت کنی سپس پک اونو نصب کنی
در غیر اینصورت نمیشه
xs فکر کنم تو بخش آموزش همین سایت باشه

سلام دوست عزیز شما هم هنوز متوجه نشدین چجوری دستخط فارسی بریزین

mkaktoos
29-04-2008, 10:55
من p1i دارم كه اونو به GW2 تبديل كردم .
حا لا هروقت مي خواهم آپديتش كنم تا 99 درصد ميره يهو ارور ميده ميگه فيلد شده كابلو جدا كنيد و دوباره امتحان كنيد .
حالا من چكار كنم ؟

bizdah
30-04-2008, 21:32
سلام دوست عزیز شما هم هنوز متوجه نشدین چجوری دستخط فارسی بریزین

هنوز نه با gw2 هم نشد
ولی برا خالی نبودنی عریضه اینجا را یه نیگا بوکون
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=34028&page=10

shahram595
17-05-2008, 12:02
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام اساتید و تشکر از زحمات همه . من یک گوشی P1i دارم با این مشخصات آیا به آپدیت نیاز داره یا خیر . البته خودم پک فارسی را روش نصب کردم و الان تشخیص دست خطش درسته و مشکلی نداره .
phone : CXC162037 R9K009
organiser : CXC162108 R6G04
CDA : CDA162022/9 R6G02
موفق باشید .

farzad13611361
18-05-2008, 12:59
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام اساتید و تشکر از زحمات همه . من یک گوشی P1i دارم با این مشخصات آیا به آپدیت نیاز داره یا خیر . البته خودم پک فارسی را روش نصب کردم و الان تشخیص دست خطش درسته و مشکلی نداره .
phone : CXC162037 R9K009
organiser : CXC162108 R6G04
CDA : CDA162022/9 R6G02
موفق باشید .

نخير دوست عزيز احتياج به آبديت نداري خودش آخرشه

Unknown_2517
19-05-2008, 15:01
telephone:
cxc162037 r9k009
bluetooth:
cxc162143 r1d
organizer:
cxc162108 r6g04
cda:
cda162024/52 r8a
با عرض سلام گوشي من مشخصاتش اينه، من از اول روي گوشيم كيبورد فارسي داشتم و حالا پك مخصوص فارسي سازي اين گوشي رو نصب كردم، همه چيز عاليه ولي متاسفانه دست خط فارسي به گوشيم اضافه نشده... لطفا راهنمايي كنيد كه بايد چكار كنم؟؟

farzad13611361
24-05-2008, 06:13
telephone:
cxc162037 r9k009
bluetooth:
cxc162143 r1d
organizer:
cxc162108 r6g04
cda:
cda162024/52 r8a
با عرض سلام گوشي من مشخصاتش اينه، من از اول روي گوشيم كيبورد فارسي داشتم و حالا پك مخصوص فارسي سازي اين گوشي رو نصب كردم، همه چيز عاليه ولي متاسفانه دست خط فارسي به گوشيم اضافه نشده... لطفا راهنمايي كنيد كه بايد چكار كنم؟؟

آپديت كن درست ميشه:177:

bizdah
27-05-2008, 14:24
SIAMAK
دوست عزیز لطفا به اعصابتون مسلط باشید
موضوع پیگیری میشه

mojtabasam
02-06-2008, 14:49
دوستان عزيز سلام.من وقتى زبان فارسى را نصب ميکنم قسمت کال لوگ مشکل پيدا ميکنه مثلا وقتى روى يکى از شمارهها کليک ميکنم گوشى ريستارت ميشه فکر ميکند مشکل از کجاست.

mehdi124
03-08-2008, 12:27
دوستان ورژن جدید پک فارسی برای فریمور R6G04 هم اومده به قسمت زیر مراجعه کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=47122

علي يزدي
06-08-2008, 07:15
دوستان سلام
ايا cda گوشي w950i را ميشه عوض كرد تا پك فارسي روش نصب بشه
ممنونم

MALEKY
06-08-2008, 07:59
سلام
این پک از کجا باید بگیریم.

مشخصات گوشی من اینه فارسی میشه یا نه.
Phone
CXC 162037 RK009
Bluetooth
CXC 162143 R1D
Organiser
CXC 162108 R6G04
CDA
CDA 162024/87 R5A

saeedkord
20-08-2008, 23:53
آقا مشخصات گوشی رو باید از کجا نگاه کنیم

Amoo.net
10-10-2008, 17:01
http://i33.tinypic.com/110vlhl.jpg

این هم جدیدترین فارسی ساز P1 از سونی اریکسون با مشخصات بالا

mohammad-a604
12-10-2008, 00:49
عوض اینکه این همه دردسر به خودتون بدین و گوشی خودتون رو پرپر کنین این پک زبان فارسی رو که به صورت یه فایل سیس هستش و تقریبا همه گوشی رو فارسی می کنه رو گوشی عزیزتون بنصبین:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=51480
البته این پک رو فیرمویر R6G04 جواب میده!!!

metaboxlover
08-11-2008, 15:55
سلام
با اين پك تشخيص دستنوشته فارسي هم اضافه ميشه؟اگرنه چجوري دستنوشته رو بهش اضافه كنيم؟

MOHAMMAD_0624
08-11-2008, 21:51
سلام
با اين پك تشخيص دستنوشته فارسي هم اضافه ميشه؟اگرنه چجوري دستنوشته رو بهش اضافه كنيم؟

سلام
خیردوست عزیز بااین پک فقط منوی فارسی باامکان نوشتن فارسی رو دارید.تشخیص دستخط

فارسی رو نداره.برای اینکار باید فریمور گوشیتون ME یاخاورمیانه باشه.
اسکریپت P1 برای تشخیص دستخط فارسی رو اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=51688) گذاشتم.

amin_danger2
28-11-2008, 13:57
سلام
من گوشیم رو اپدیت کردم چند روز پیش
الان cda گوشی من اینه:
Cda162022/1 r6g04 هست واسه این cda میتونم زبان فارسی نصب کنم؟!
ممنون

amin_danger2
30-11-2008, 06:10
کسی نبود؟

sew810i
18-03-2009, 18:29
:atten:

سلام دوستان دیگه از امروز اونایی که دوست دارن محیط گوشیشون کاملا فارسی باشه با دانلود این زبان به خواستشون می رسن.. با نصب این زبان که بصورت فایل sis هست کیبورد فارسی هم در اختیار شما قرار می گیره..

منبع :sonyericsson.com/support

® Ali
18-03-2009, 18:55
نه بابا؟:13: (شوخي). عزيزم دستت درد نكنه ولي خيلي پيش پا افتاده است! فكر كنم همه w960 دارها اينو بدونن. مشكل اصلي توي نداشتن تشخيص دست خط فارسي حتي با نصب بسته زبان فارسي هست كه اونم به خاطر arabic نبودن cda گوشي هاست. (گوشي من arabic بود:015:).

Arman.bala
26-03-2009, 03:30
من گوشيمو اپ كردم كه براي فوريه امسال بود.الان زبان فارسي بصورت كامل روي گوشي نصب شده و اگه زبان فارسي بزارم همه چي گوشي فارسي مي شه.پس مشكلي نداره و تست كنيد !

ImanKhan
26-03-2009, 16:10
ورژن آپدیتیت چند است

Arman.bala
28-03-2009, 01:45
cxc162037 r9k009

terrorhell
02-04-2009, 20:35
رو W950i هم کار میکنه ؟؟؟

Arman.bala
04-04-2009, 10:39
پست ارسال شده توسط موبايل

من فرىمور رو دانلود كردم و فلش كردم۰توى توضىحات نوشته بود كه هم فىرمور ۹۶۰ هست و هم ۹۵۰.پس باىد روى ۹۵۰ هم اوكى باشه

rminmetal
06-04-2009, 13:34
وقتی میخوام نصب کنم این پیغامو میده :

the following software must be present on this phone before the installtion can proceed:
Software name:
SEMCSEZplatformID
version:
1.00(7) or later

install this software and begin the installation again.

rminmetal
06-04-2009, 22:56
کسی نبود جواب بده!

sew810i
11-04-2009, 16:41
کسی نبود جواب بده!

یه نگاهی به ورژن گوشیتون بندازین ....
ممکن نیاز به آپدیت داشته باشین

rminmetal
12-04-2009, 01:17
cxc 162037 r9j005

sew810i
12-04-2009, 15:58
بله دوست من این زبان با ورژن گوشی شما سازگار نیست در ضمن organizer گوشیتون هم باید CXC162146_R6G04 باشه..

azad123
19-04-2009, 11:34
سلام با سپاس من از کجا باید بفهمم که ورژن گوشی چنده ؟ گوشیم p1 است و تقریبا یک سال پیش آپدیت کردم ودر حال حاضر مشکل گوشی این است که باید هر چند ساعت یکبار گوشی را ریست کرد چون خود به خود از دسترس خارج میشود. وزبان فارسی هم ندارد چند بار هم پک انرا بر روی گوشی نصب کردم ولی هر بار ارور میدهد. ازکسانی که میتوانند کمکی بکنند متشکرم.

™SIAMAK
19-04-2009, 18:43
سلام با سپاس من از کجا باید بفهمم که ورژن گوشی چنده ؟ گوشیم p1 است و تقریبا یک سال پیش آپدیت کردم ودر حال حاضر مشکل گوشی این است که باید هر چند ساعت یکبار گوشی را ریست کرد چون خود به خود از دسترس خارج میشود. وزبان فارسی هم ندارد چند بار هم پک انرا بر روی گوشی نصب کردم ولی هر بار ارور میدهد. ازکسانی که میتوانند کمکی بکنند متشکرم.
برای اینکه بدونید ورژن گوشیتون چیه وارد Main menu شده و سپس گزینه More رو بزنید , از منوی باز شده گزینه System Information رو بزنید , صفحه اطلاعات گوشی باز میشه , روبروی Organizer ورژن فریمورتون قید شده :003:

ZXD
26-05-2009, 18:46
سلام....
اينم پك فارسي براي W960و G900 و G700 w960و P1
اين پك تشخيص دست خط فارسي رو هم داره.
منبع:ir-tci.org

jansmith
18-07-2009, 20:58
با سلام
در موقع نصب اين فايل بر روي G900 از حالت نصب خارج مي شود و برنامه SonyEricsson2000CC6FLanguageID را براي نصب شدن اين پك فارسي مي خواهد

لطفا پيگيري بفرماييد:merci:

mojtabaw700
04-08-2009, 18:11
اگه گوشی w950 رو آپدیت کنم زبان فارسی اضاف میشه؟؟

TAKSTAR-RED
26-08-2009, 22:16
پست ارسال شده توسط موبايل

™SIAMAK
26-08-2009, 22:41
اگه گوشی w950 رو آپدیت کنم زبان فارسی اضاف میشه؟؟
خیر دوست عزیز , اگه منظور شما از زبان فارسی , فارسی شدن منوها هستش خیر اضافه نمیشه

massih_co
04-01-2010, 12:17
چه جوري بايد ور‍ژن برنامه گوشيمو ببينم؟

mr-iman
11-01-2010, 17:27
با سلام من خيلي امتحان كردم يك پيغام ميده كه به يك برنامه ديگه احتياج داره لطف ميكنيد پيگيري كنيد؟

banamehr
06-03-2010, 11:44
براي w950 هم پكي هست ؟

bsflasher
24-03-2010, 12:08
اگر براي w950i هم هست بفرماييد. ميشه از w960استفاده كرد؟

hamidzz
28-05-2010, 06:49
سئوال منم مثل نفر قبليه؟

jam270
25-08-2010, 11:01
سلام دوستان من گوشی g900 دارم میخوام اونو فارسیش کنم البته منظورم منو فارسی هست کسی میدونه چه جوری میشه این کارو انجام داد؟

arming00
25-08-2010, 19:23
سلام دوستان من گوشی g900 دارم میخوام اونو فارسیش کنم البته منظورم منو فارسی هست کسی میدونه چه جوری میشه این کارو انجام داد؟

g900 خودش فارسی داره به این مسیر برو:
setting>general>select language فارسی رو انتخاب کن

نکته:هنگام تغییر زبان ممکنه بگه در صورت تغییر زبان زبان های دیگر پاک میشه,ولی پاک نمیشه مشکلی نیست

jam270
27-08-2010, 23:12
g900 خودش فارسی داره به این مسیر برو:
Setting>general>select language فارسی رو انتخاب کن

نکته:هنگام تغییر زبان ممکنه بگه در صورت تغییر زبان زبان های دیگر پاک میشه,ولی پاک نمیشه مشکلی نیست

دوست عزیز قبلا این کارو انجام دادم ولی فقط زبون انگلیسی داره

chaning
29-05-2011, 10:44
سلام ببخشید این سوالو اینجا میپرسم ولی خیلی ضروری
من جدیدن g900 خریدم میخوام اپداتش کنم
گفتن اگه اپداته بشه هنگ نمیکنه
میخوام بدونم چجوری میشه اپداتش کرد
?

hesam6
29-05-2011, 19:17
گوشی g700 با organizer
1205-0657-r6k842