PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Samsung I900 Omnia CLUB | همه چیز درباره ی این آرزو (تاپیک شماره 2)

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6

okno
12-07-2009, 12:58
خوب بالاخره ویندوز 6.5 رام x1 رو نصبیدم .چقدر باحاله .کلی حال کردم .خیل قشنگه .البته من خودم خیلی خوشم اومد.شما رو نمیدونم.راستی منو نداره یعنی اون منوی خود سامسونگ رو میگم .اونو نداره.تازه الان نصبش کردم .در مورد جزئیاتش بعدن میگم.سوالی دارین بپرسین

دوست عزیز اگه مشکلی نداره و خوب جواب میده لینکش رو بزار تا نصبش کنیم

fafamgs
12-07-2009, 13:05
دوست عزیز اگه مشکلی نداره و خوب جواب میده لینکش رو بزار تا نصبش کنیم
هنوز دارم تستش میکنم تا ببینم چجوریه
اینم لینکش:

رام جدید dxid1_23001_x1 دارای ویندوز موبایل 6.5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=74491)
ولی هنوز باید بیشتر تستش کنم

meyteeee
12-07-2009, 21:21
سلام خسته نباشید دوستان دو تا سوال داشتم اگه میشه بهش جواب بدید اولی اینکه ویندوز 6.5 برای i900 به طور رسمی اومده و سوال دیگم این بود که من تو یوتوب دیدم رو i900 بازی های پلی استیشن میشه ریخت ولی هر چی تو سایت های ایرانی سرچ زدم در این مورد چیزی پیدا نکردم

fafamgs
12-07-2009, 21:36
سلام خسته نباشید دوستان دو تا سوال داشتم اگه میشه بهش جواب بدید اولی اینکه ویندوز 6.5 برای i900 به طور رسمی اومده و سوال دیگم این بود که من تو یوتوب دیدم رو i900 بازی های پلی استیشن میشه ریخت ولی هر چی تو سایت های ایرانی سرچ زدم در این مورد چیزی پیدا نکردم
نه هنوز ویندوز 6.5 رسمیش واسه امنیا نیومده
واسه بازی های پلی استیشن هم نیاز به گیم پد داره
اینم یکی از لینک هاش:
بازیهای play station1و نحوه اجرای انها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=19585)

MorphGear برای Omnia و HTC Touch HD و بینهایت بازی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=67138)

mnmohsen
13-07-2009, 08:23
سلام دوستان من برنامه DrYAR-Bluetooth_v1.6 _wm6 را نصب كردم اما برنامه رو گوشيم كار نمي كنه لطفا راهنمايي كنيد./

با تشكر

meyteeee
13-07-2009, 12:18
سلام . دوستان لطف کنن یه پست تم و والپیپر برای i900 هم بذارن چون هر چی گشتیم چیزی پیدا نکردیم در مورد این تبدیل پلی استیشن هم بگم که این برنامه ای که گذاستین ماله همه پاکت پی سی هاست ولی اون برنامه ای که من گفتم مخصوص i900 بود یه دسته مجازی خیلی باحال هم داشت ولی اینی که تو سایت بود اصلا جالب نبود

Goldsky
13-07-2009, 12:28
سلام آقا فرشاد. این اینترنت من دیروز قطع بوود . الان فقط 0/8 مگ فضای برای استفاده دارم D: فردا باید برم یه گیگ بخرم . در مورد مسیج بگم که . وقتی مسیج میفرستم واسه گوشیم . دلیورش میاد ولی گوشی چیزی رو نشون نمیده . گوشی هم وقتی روشن Smart resident.exe ارور میده !!! اگه با هارد ریست درست میشه وایمیسیم واسه X .
در مورد فضای رام هم بگم که منظورم من حجم دانلود بود . یکیشون 277 مگ و یکی 80 مگ .

k i a r a s h
13-07-2009, 13:00
سلام دوستان من برنامه dryar-bluetooth_v1.6 _wm6 را نصب كردم اما برنامه رو گوشيم كار نمي كنه لطفا راهنمايي كنيد./

با تشكر

سلام . دوست من متاسفانه این برنامه مشکلات و باگ های زیادی داره . به نظر من نصب نکنی بهتره

fafamgs
13-07-2009, 13:00
سلام آقا فرشاد. این اینترنت من دیروز قطع بوود . الان فقط 0/8 مگ فضای برای استفاده دارم d: فردا باید برم یه گیگ بخرم . در مورد مسیج بگم که . وقتی مسیج میفرستم واسه گوشیم . دلیورش میاد ولی گوشی چیزی رو نشون نمیده . گوشی هم وقتی روشن smart resident.exe ارور میده !!! اگه با هارد ریست درست میشه وایمیسیم واسه x .
در مورد فضای رام هم بگم که منظورم من حجم دانلود بود . یکیشون 277 مگ و یکی 80 مگ .
والا امین جان من اصلا از حرفات چیزی نفهمیدم!:4: میشه بیشتر توضیح بدی؟!راستی به احتمال 95 درصد با هارد ریست درست میشه:19::4:

reza963
13-07-2009, 21:16
سلام به همه رفقا:
شاید خنده دار باشه ولی خیلی کاربردیه.
به جای قلم امنیا ازیک کلیپس (گیره ) مثلث شکل استفاده کنید! چرا؟
1- اگه گم بشه خیالی نیست.
2-کار باهاش راحته، بهتر از قلم توی دست کنترل میشه.
3- می تونی هرجا بذاریش، حتی به پیرهنت هم وصلش کنی و افه! بیای.:021:

Taily
13-07-2009, 21:25
سلام به همه رفقا:

رستی گفتی قلم.قلم این سامسونگ تو بازار پیدا میشه(اگه یه موقعی خدایی نکرده خراب شد)؟؟:4:

fafamgs
13-07-2009, 21:38
رستی گفتی قلم.قلم این سامسونگ تو بازار پیدا میشه(اگه یه موقعی خدایی نکرده خراب شد)؟؟:4:
آره پیدا میشه قیمتش حدودا 6 , 7 تومنه

benjamin007
13-07-2009, 21:43
سلام ....من یه برنامه بلوتوث نصب کرده بودم.پاک کردم اما الان هرکی می خواد sendکنه fail وunable میده...چیکار کنم؟؟؟؟؟یه برنامه هم واسه اجازه گرفتن موقع فرستادن فایل برام معرفی کنید....ممنون

k i a r a s h
14-07-2009, 02:27
سلام به همه رفقا:

خب چه کاریه . چرا از انگشت استفاده نمی کنید شما؟
به خدا من اصلا قلم رو از تو گوشیم در نمیارم ، اینجوری خیلی راحت ترم . تازه صفحه ی من از شما کوچیکتره

سلام ....من یه برنامه بلوتوث نصب کرده بودم.پاک کردم اما الان هرکی می خواد sendکنه fail وunable میده...چیکار کنم؟؟؟؟؟یه برنامه هم واسه اجازه گرفتن موقع فرستادن فایل برام معرفی کنید....ممنون

سلام . بهترین برنامه برای این کار که باگ و ضعف های کمتری داره به نظر من persianBlue هستش . ولی من می گم اگه جیزی نصب نکنی بهتره . حالا مگه چه فرقی می کنه که اول ازت اجازه بگیره یا آخر؟ :7:

benjamin007
14-07-2009, 04:57
خب چه کاریه . چرا از انگشت استفاده نمی کنید شما؟
به خدا من اصلا قلم رو از تو گوشیم در نمیارم ، اینجوری خیلی راحت ترم . تازه صفحه ی من از شما کوچیکتره

سلام . بهترین برنامه برای این کار که باگ و ضعف های کمتری داره به نظر من persianBlue هستش . ولی من می گم اگه جیزی نصب نکنی بهتره . حالا مگه چه فرقی می کنه که اول ازت اجازه بگیره یا آخر؟ :7:

خب اینجوری هر فایلی که بخوان می تونن sendکنن مثل ویروس....می خوام مثل نوکیا موقع ارسال accept کنم.......اون برنامه رو نصب کرده بودم بازم fail میداد...الانم که unistal کردم بازم fail میده

masoudjabbari
14-07-2009, 07:23
اینم برنامش :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=49035

شرمنده دیدم لینکش کار نمیکنه اینو گذاشتم :نمیخواد کرکش کنی.

http://www.mediafire.com/?myvgmjzzelv

چطور اين برنامه Resco File Explore رو نصب ميكنند. من اكستركت كردم اما فايل EXE. نداره .

ghelghelac
14-07-2009, 10:44
درود
دوستان کسي نقشه تهران ورژن ويندوز موبايلش رو داره؟(منظورم همون نقشه تهران همراه با جزئيات دقيقه که براي گوشيهاي سيمباين بدون جي پي اس وجود دارست)

ghelghelac
14-07-2009, 10:46
خب اینجوری هر فایلی که بخوان می تونن sendکنن مثل ویروس....می خوام مثل نوکیا موقع ارسال accept کنم.......اون برنامه رو نصب کرده بودم بازم fail میداد...الانم که unistal کردم بازم fail میده
درود
دوست عزيز بعد از دريافت بلوتوث از شما ميپرسه که ميخواهيد فايل رو سيو کنيد يا خير کافيه کنسل کنيد و مطمئن باشيد در صورت ويروسي بودن فايل گوشي شما آلوده نخواهد شد
موفق باشيد

Taily
14-07-2009, 10:59
چطور اين برنامه resco file explore رو نصب ميكنند. من اكستركت كردم اما فايل exe. نداره .
نصب کردنش که دیگه کاری نداره:4:حتما نباید exe باشه که.
از فایل zip در میاری بعد فایلی که در اومده رو به موبایتون ارسال میکنید و میرید نصبش میکنید:6:

fafamgs
14-07-2009, 12:20
چطور اين برنامه Resco File Explore رو نصب ميكنند. من اكستركت كردم اما فايل EXE. نداره .
احتمالا فایل cab ش هم اکسترکت کردی .دوباره یه چک بکن

fafamgs
14-07-2009, 12:27
درود
دوستان کسي نقشه تهران ورژن ويندوز موبايلش رو داره؟(منظورم همون نقشه تهران همراه با جزئيات دقيقه که براي گوشيهاي سيمباين بدون جي پي اس وجود دارست)
دوست عزیز به بخش نرم افزار ها و بعد بخش نرم افزار های gps مراجع کن .میتونی اونجا گارمین رو به همراه نقشه خیلی خوب برای تهران پیدا کنی

masoudjabbari
14-07-2009, 14:26
احتمالا فایل cab ش هم اکسترکت کردی .دوباره یه چک بکن

سلام دوست عزیز. میشه کاملا توضیح بدید.
من یه فایل zip از برنامه resco دریافت کردم. اکسترکت کردم. اما هیچ فایل exe. یا cab. نداره.

fafamgs
14-07-2009, 15:12
سلام دوست عزیز. میشه کاملا توضیح بدید.
من یه فایل zip از برنامه resco دریافت کردم. اکسترکت کردم. اما هیچ فایل exe. یا cab. نداره.
بگو اون فایل زیپ داخلش دقیقا چیداره؟ شاید فایل زیپ نیست .شاید همون فایل cab باشه
.اها به احتمال زیاد اون فایل چند بار زیپ و بعد rar شده .شما توی کامپیوترت winrar رو نصب کردی؟ نصبش کن و بعد با winrar انقدر بازش کن تا به cab برسی:4:

masoudjabbari
14-07-2009, 15:32
بگو اون فایل زیپ داخلش دقیقا چیداره؟ شاید فایل زیپ نیست .شاید همون فایل cab باشه
.اها به احتمال زیاد اون فایل چند بار زیپ و بعد rar شده .شما توی کامپیوترت winrar رو نصب کردی؟ نصبش کن و بعد با winrar انقدر بازش کن تا به cab برسی:4:

سلام مجدد. بابا اینقدر هم که دیگه .. نیستیم. دو بار اکسترکت کردم با همون برنامه win rar اما فایل cab نداره. اگه میخواین امتحان کنید به صفحه 44 یا 45 یا 46 همین بخش برید دانلود کنید و امتحان کنید.
من که فایل cab ندیدم

fafamgs
14-07-2009, 15:43
سلام مجدد. بابا اینقدر هم که دیگه .. نیستیم. دو بار اکسترکت کردم با همون برنامه win rar اما فایل cab نداره. اگه میخواین امتحان کنید به صفحه 44 یا 45 یا 46 همین بخش برید دانلود کنید و امتحان کنید.
من که فایل cab ندیدم
خوب عزیز من نباید 2 بار اکترکت میکردی فقط بار اول دیگه دومیه رو نباید اکسترکت کنی.ok?

مگه اینو دانلود نکردی؟:
فقط یک بار شما داری 2 بار اکسترکت میکنی!
اون فایل دومی که داری اکسترکت میکنی همون فایل cab ه دیگه!

masoudjabbari
14-07-2009, 16:50
خوب عزیز من نباید 2 بار اکترکت میکردی فقط بار اول دیگه دومیه رو نباید اکسترکت کنی.ok?

مگه اینو دانلود نکردی؟:
فقط یک بار شما داری 2 بار اکسترکت میکنی!
اون فایل دومی که داری اکسترکت میکنی همون فایل cab ه دیگه!

ممنون از راهنماییت دوست خوب.
you are Perfect

masoudjabbari
14-07-2009, 16:54
ممنون از راهنماییت دوست خوب.
You are perfect

اگه ممکنه یه دیکشنری که عالی باشه معرفی کنی ممنونت میشم.

Goldsky
14-07-2009, 17:54
اگه ممکنه یه دیکشنری که عالی باشه معرفی کنی ممنونت میشم.

خوب . بلاخره این نت ما وصل گردید :4:
من بهت دیکشنری HeyBell رو پیشنهاد میکنم . البته solved هم خوبه اما واسه من موقعه تایپ کردن کلمه رو نشون نمیده ...

Goldsky
14-07-2009, 21:06
راستی من دو سه روزه بدون مسیج دارم کار میکنم هاااا . بدبختی اینه که delivery مسیج ها میاد واسه دوستام ، اونوقت شاکی میشن که چرا جوا ندادی . میخوام رام عوض کنم . کسی راه حل پیشنهادی یا رام پیشنهادی نداره ؟؟؟ D:

fafamgs
14-07-2009, 22:46
راستی من دو سه روزه بدون مسیج دارم کار میکنم هاااا . بدبختی اینه که delivery مسیج ها میاد واسه دوستام ، اونوقت شاکی میشن که چرا جوا ندادی . میخوام رام عوض کنم . کسی راه حل پیشنهادی یا رام پیشنهادی نداره ؟؟؟ d:
خب مگه با هارد ریست درست نشد؟

Goldsky
14-07-2009, 22:50
خب مگه با هارد ریست درست نشد؟

نیت کردم فقط موقعه تعویض رام هارد ریست کنم :4: به جون خودم اصلا حاله هارد ریست ندارم . یا رام عوض میکنم یا مسیج ندن زنگ بزنن :4:

fafamgs
14-07-2009, 23:53
نیت کردم فقط موقعه تعویض رام هارد ریست کنم :4: به جون خودم اصلا حاله هارد ریست ندارم . یا رام عوض میکنم یا مسیج ندن زنگ بزنن :4:
شاید از فارسی سازته!

Mahyar.M&T
15-07-2009, 08:53
سلام
دوستان من با برنامه oziexplorer یه مشکلی پیدا کردم.اول اینکه دیگه جای منو دقیقا نشون نمیده و وقتی که من ایستادم همش حرکت میکنه.یه خط قرمز هم که نشانگر مسیر یا همون تراکه باهاشه.
از دوستان و اساتید عزیز خواهشمندم کمکم کنن.ممنون.

fafamgs
15-07-2009, 10:31
سلام
دوستان من با برنامه oziexplorer یه مشکلی پیدا کردم.اول اینکه دیگه جای منو دقیقا نشون نمیده و وقتی که من ایستادم همش حرکت میکنه.یه خط قرمز هم که نشانگر مسیر یا همون تراکه باهاشه.
از دوستان و اساتید عزیز خواهشمندم کمکم کنن.ممنون.
یه سافت ریست بکن و بعد دوباره برنامه رو اجرا کن.به احتمال نسبی مشکلت مربوط به رامته!
چون منم با تاچپلیری که نصب کردم تغریبا همین مشکلو توی منو ها داشتم که با سافت ریست درست شد.

Mahyar.M&T
15-07-2009, 10:44
نه عزیزم نه مربوط به رامه نه با سافت ریست درست میشه
این یه سری تنظیمات داره که باید فکر کنم واسه من بهم خورده از اونوقتی که ورژن برنامه رو به 30 ارتقا دادم اینطوری شده.دوستانی که با این برنامه کار میکنن اگه راه حلی دارن ممنون میشم کمکم کنن.

Taily
15-07-2009, 10:48
نه عزیزم نه مربوط به رامه نه با سافت ریست درست میشه
این یه سری تنظیمات داره که باید فکر کنم واسه من بهم خورده از اونوقتی که ورژن برنامه رو به 30 ارتقا دادم اینطوری شده.دوستانی که با این برنامه کار میکنن اگه راه حلی دارن ممنون میشم کمکم کنن.
منم ورژن برنامه رو به 30 ارتقا دادم ولی همچین مشکلی تا به حال واسه من پیش نیومده.:39:

hasan_r_k
15-07-2009, 11:57
کمک کمک
گوشی رو تازه خریدم
فرداش فارسی ساز دانلود کردم و نصب کردم و دیگه اصلا ویندوز بالا نیومد که نیومد. یعنی آرم ویندوز موبایل رو که نشون می ده بعد سر آرم سامسونگ هنگ می کنه و قفل می شه و باید باطری رو در بیارم.
یکی منو نجات بده

okno
15-07-2009, 12:02
دوست عزیز mahyar این برنامه oziexplorer که نصب کردی نقشه همه ی شهرها رو داره و طریقه نصبش چجوری متشکرم

fafamgs
15-07-2009, 12:12
کمک کمک
گوشی رو تازه خریدم
فرداش فارسی ساز دانلود کردم و نصب کردم و دیگه اصلا ویندوز بالا نیومد که نیومد. یعنی آرم ویندوز موبایل رو که نشون می ده بعد سر آرم سامسونگ هنگ می کنه و قفل می شه و باید باطری رو در بیارم.
یکی منو نجات بده
نترس بابا هیچیش نشده فقط کافیه گوشیتو فول شارژ کنی حتما وبعد هارد ریست سخت افزاری بکنی به این روش:

:ambulance: نحوه هارد ریست کردن:
(خطر: در صورت اینکار، تمام اطلاعات (دفترچه تلفن، اس ام اس و ...) داخلی دستگاهتان از بین خواهد رفت)

1 - دو دکمه سبز (تماس) و قرمز (قطع تماس) را فشار دهید و نگه دارید.
2 - دکمه ریست را یک بار بزنید و تا 5 الی 6 ثانیه نگه دارید.
3 - دکمه ریست را ول کنید.
4 - بعد از 4 الی 5 ثانیه، دو دکمه (سبز و قرمز) را ول کنید.
5 - در صفحه مربوط از شما سوالی پرسیده خواهد شد، که شما برای هارد ریست کردن دستگاهتان باید کلید سبز را یکبار فشار دهید.

HesaM
15-07-2009, 12:39
نميدونم كدوم مدل سامسونگ رو انتخاب كنم. ميخوام ديگه از نوكيا دل بكنم البته اگه تا اون موقع يه مدل خوب مثل حاج 95 بيرون نداد.

Mahyar.M&T
15-07-2009, 12:54
دوست عزیز mahyar این برنامه oziexplorer که نصب کردی نقشه همه ی شهرها رو داره و طریقه نصبش چجوری متشکرم

سلام
بله بیشتر نقشه ها رو داره
اول باید از قسمت نرم افزارها و قسمت gps این برنامه و نقشه هایی که میخواهین رو دانلود کنین و پس از نصب ورژن 2.19 که فایل اصلی هست به داخل منوی گوشی رفته و فایل کرک را اجرا کنین و بعد فایل اصلیرو اجرا کنین.البته قبلش بهتره سافت ریست کنین.شما اگه بخواهین نصب کنین تو همون قسمتی که فایل را واسه دانلود قرار دادند توضیحات خوبی هم هست.
موفق باشید.:8:

hasan_r_k
15-07-2009, 14:14
fafamgs جان دستت درد نکنه نفسی کشیدم
فارسی ساز و نرم افزاراشو از کجا بگیرم؟

fafamgs
15-07-2009, 15:10
fafamgs جان دستت درد نکنه نفسی کشیدم
فارسی ساز و نرم افزاراشو از کجا بگیرم؟
اکثر نرم افزارای پاکت پیسی ها روش نصب میشن که میتونی از بخش نرم افزار های پاکت پیسی هر چی خواستی پیدا کنی.
البته توی این تاپیک زیر هم میتونی نرم افزار های امنیا رو پیدا کنی:

تاپیک ویژه معرفی و بحث در مورد نرم افزار های Omnia (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=55474)

واسه بازی هم امضای من

واسه فارسی ساز هم :

آموزش کلی برای فارسی سازی سامسونگ Omnia i900 (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=823631&postcount=1)

okno
15-07-2009, 19:46
نميدونم كدوم مدل سامسونگ رو انتخاب كنم. ميخوام ديگه از نوكيا دل بكنم البته اگه تا اون موقع يه مدل خوب مثل حاج 95 بيرون نداد.

داداش ما هم مدتها دل به نوکیا بسته بودیم و دوسال بدون گوشی سپری شد تا بالاخره رفتیم تو کار امنیای سامسونگ . متاسفانه توی ایران نام سامسونگ رو به بدی یاد میکنند ولی بنظرم یه اشتباه که فقط دل به یه برند گوشی بدیم توی هرنوع برندی یه گوشیهای خوبی و یه گوشیهای بدی هست . شما هم اگه قصد امنیا داری باید بدونی یه نقاط ضعفی داره در کنار نقاط قوتی که داره .اگه به فیلمبردای و عکس گرفتن گوشی اهمیت میدی سراغ ای 900 نباید بگیری . من خودم از ای 900 بسیار راضی ام و ازش لذت میبرم

Taily
15-07-2009, 20:13
داداش ما هم مدتها دل به نوکیا بسته بودیم و دوسال بدون گوشی سپری شد تا بالاخره رفتیم تو کار امنیای سامسونگ . متاسفانه توی ایران نام سامسونگ رو به بدی یاد میکنند ولی بنظرم یه اشتباه که فقط دل به یه برند گوشی بدیم توی هرنوع برندی یه گوشیهای خوبی و یه گوشیهای بدی هست . شما هم اگه قصد امنیا داری باید بدونی یه نقاط ضعفی داره در کنار نقاط قوتی که داره .اگه به فیلمبردای و عکس گرفتن گوشی اهمیت میدی سراغ ای 900 نباید بگیری . من خودم از ای 900 بسیار راضی ام و ازش لذت میبرم

حالا بهتر شد مقایسه هم کردن.(به جز موقع تاریکی و با فلش):4:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=983020#post983020

فقط من تنها سوالی که دارم دوربین گوشی ها رو تنظیم میکردن یا بدون تنظیم کردن عکس گرفتن.بعید میدونم i900 انقدر ضعیف باشه):7:؟؟
بهتر نبود یکم تنظمش میکردن؟؟؟؟

nima_batman
15-07-2009, 23:17
حالا بهتر شد مقایسه هم کردن.(به جز موقع تاریکی و با فلش):4:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=983020#post983020

فقط من تنها سوالی که دارم دوربین گوشی ها رو تنظیم میکردن یا بدون تنظیم کردن عکس گرفتن.بعید میدونم i900 انقدر ضعیف باشه):7:؟؟
بهتر نبود یکم تنظمش میکردن؟؟؟؟

سلام دوست عزیز . من به هیچ عنوان نمیخوام بگم که کیفیت عکس امنیا فوق العاده یا خیلی خوبه. ولی مطمئناً گوشی با گوشت کوب یه خورده فرق داره و تنظیمات خاصی رو می طلبه . این دوستمون که لطف کردند و این عکس ها رو گرفتن دقیقاً مثل گوشت کوب از گوشی استفاده کردند ، بدون هیچ تنظیمی !! شاید خیلی از امنیا دارها سر این موضوع اتفاق نظر داشته باشند که تنظیمات پیش فرض دوربین گوشی در اکثر مواقع کیفیت خوبی رو در اختیارمون قرار نمیده . چه بسا دوربین های خیلی حرفه ایی هم که در دستان یه کاربر آماتور قرار بگیرند قادر به گرفتن عکس های حرفه ای نیستند!!
من نمیگم که عکسهای این گوشی عالیه ، ولی از حق نگذریم اصلاً به این بدییی که تو این عکسها نشون داده شده نیست . به خصوص عکس گرفته شده از صفحه ی کتاب که واقعاً کم لطفیه!! بدون شک اگه فقط دوربین رو حالت text قرار داده میشد و حتی بدن تغییر کنتراست و یا قرار دادن در حالت مایکرو میتونستیم شاهد عکس بسیار با کیفیت تری باشیم. این دوستمون حتی میتونستن برای جلوگیری از تاثیر لرزش دستشون از خاصیت anti Shake دوربین استفاده کنند و یا حداقل بعد از تار شدن عکس به دلیل لرزش دستشون لطف کنند و یه عکس دیگه بگیرند!!!

ghelghelac
16-07-2009, 11:30
دوست عزیز به بخش نرم افزار ها و بعد بخش نرم افزار های gps مراجع کن .میتونی اونجا گارمین رو به همراه نقشه خیلی خوب برای تهران پیدا کنی

درود برشما
دوست گرامی بنده هم گارمین و هم ozi رو دارم اگر به نوشته من دقت کنید عرض کردم که:

منظورم همون نقشه تهران همراه با جزئيات دقيقه که براي گوشيهاي سيمباين بدون جي پي اس وجود دارست
در حقیقت نقشه ای میخواهم با جزئیات بالا که هیچ ارتباطی با جی پی اس نداشته باشد

fafamgs
16-07-2009, 12:47
درود برشما
دوست گرامی بنده هم گارمین و هم ozi رو دارم اگر به نوشته من دقت کنید عرض کردم که:

در حقیقت نقشه ای میخواهم با جزئیات بالا که هیچ ارتباطی با جی پی اس نداشته باشد
خوب عزیز من پس سوالتو توی این تاپیک نباید میپرسیدی!:4:

ghelghelac
16-07-2009, 13:59
خوب عزیز من پس سوالتو توی این تاپیک نباید میپرسیدی!:4:

:31::31:
پس تو کدوم تاپیک باید میپرسیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fafamgs
16-07-2009, 14:45
:31::31:
پس تو کدوم تاپیک باید میپرسیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در بخش نقشه ها !!! (این سایت همچین بخشی فکر نکنم داشته باشه) ولی خوب حداقل میدونم سوالت مربوط به امنیا نمیشه دیگه.حالا خودت بگو من بیربط میگم یا شما!:4::16:
ولی خوب حالا شما کافیه توی گوگل سرچ کنی انقدر سایت نقشه واسه تهران برات میاره که نگو .در بعضیاش هم میتونی نقششو دانلود کنی.
کافیه سرچ کنی
نقشه تهران
یا
نرم افزار رهیاب تهران

okno
16-07-2009, 16:06
اقا ما لنگ gps هستیم کسی نیست دقیقتر راهنمایی کنه . دیشب برنامه ozi رو که توی سایت گذاشتن نصب کردم و جواب نداد اگه کسی نصب کرده ما رو هم کمک کنه . متشکرم

fafamgs
16-07-2009, 16:17
اقا ما لنگ gps هستیم کسی نیست دقیقتر راهنمایی کنه . دیشب برنامه ozi رو که توی سایت گذاشتن نصب کردم و جواب نداد اگه کسی نصب کرده ما رو هم کمک کنه . متشکرم
عزیز من مشکلت چیه ؟کافیه نصبش کنی بعد نقشه رو توش بزاری و بعد برای بار اول بری توی فضای باز و gps برنامه رو روشن کنی:4:

okno
16-07-2009, 18:35
اقا دانلوش کردم و نصب نمیشه

okno
16-07-2009, 19:13
الان نصبش کردم ولی هنگ میکنه . تنظیمات gps گوشی باید چجوری باشه تا هنگ نکنه

fafamgs
16-07-2009, 19:38
الان نصبش کردم ولی هنگ میکنه . تنظیمات gps گوشی باید چجوری باشه تا هنگ نکنه
به تنضیمات جی پی اس گوشیت فعلا دست نزن .اصولا نباید هنگ کنه.من خودم قبلا نصبش کرده بودم .واست ایه تست بکنم خودم

Taily
16-07-2009, 19:45
به تنضیمات جی پی اس گوشیت فعلا دست نزن .اصولا نباید هنگ کنه.من خودم قبلا نصبش کرده بودم .واست ایه تست بکنم خودم

از تنظیمات گوشی هست واسه من هم قبلا اینجوری شده بود.

okno
17-07-2009, 00:32
یه توضیح بدین که تنظیمات گوشی چجوری باید باشه

i90000
17-07-2009, 09:34
سلام
من پسورد گوشيم رو فراموش كردم لطفا منو راهنمايي كنيد

k i a r a s h
17-07-2009, 10:28
سلام
من پسورد گوشيم رو فراموش كردم لطفا منو راهنمايي كنيد

خب فکر کن تا یادت بیاد :4: شوخی کردم
دوست من تنها راحش اینه که گوشیت رو هارد ریست کنی .

okno
17-07-2009, 11:18
کسی تنظیمات gpsگوشی رو میدونه

saeed-21
17-07-2009, 12:08
سلام
مشكل اجراي فلش در صفحات وب در اپرا حل شده ؟ هم توي رام هاي اصلي و هم غير اصلي .

Taily
17-07-2009, 12:21
سلام
مشكل اجراي فلش در صفحات وب در اپرا حل شده ؟ هم توي رام هاي اصلي و هم غير اصلي .
مشکل اجرای فلش در رام اصلی که خودش حله ولی رام غیر اصلی نه فایل فلش ساده رو هم نمیخونه چه برسه به صفحات وب.باید فلش پلیر نصب کنی تا باز کنه:31:

Taily
17-07-2009, 12:28
یکی به این کوکر های محترم مثل sector باید بگه:دست از حذف کردن برنامه های اصلی بردارن مثل تاچ پلیر یا flash lite به جاش میان چرت و پرت های htc رو که فقط زیبایی دارن میریزن.:14:

reza604
17-07-2009, 13:59
بچه ها من یک اشتباهی کردم یک فایل cab[LANG_MUIara.cab] بود که ماله زبان بود و وقتی نصب کردم تا آخر نصب نشد ولی بیشتر منو ها و آیکونها عربی شده....کسی راه حلی سراغ داره یا cab مانند اون که انگلیش کنه؟؟؟خیلی حیاتی دمتون گرم

okno
17-07-2009, 15:53
دوستان من با نرم افزار oziبه gpsوصل نمیشم علتش از تنظیمات گوشی هست ؟ کسی میدونه تنظیمات چجوری باید باشه ؟ البته این رو بگم که در بالای صفحه اون قسمت که gps نوشته off هست on نمیشه

fafamgs
17-07-2009, 16:37
بچه ها من یک اشتباهی کردم یک فایل cab[LANG_MUIara.cab] بود که ماله زبان بود و وقتی نصب کردم تا آخر نصب نشد ولی بیشتر منو ها و آیکونها عربی شده....کسی راه حلی سراغ داره یا cab مانند اون که انگلیش کنه؟؟؟خیلی حیاتی دمتون گرم
خب واسه انگلیسی کردن منوهات برو توی settings>system بعد یه ایکن به اسم فکر کنم LANG_MUIara نمیدونم یه همیچین چیزی اونجا هست .اجراش کن و یه تیکی داره اونو ور دار ( یا بزار)
.اصلا اخه فارسی ساز قحطی بود که اونو نصب کردی؟!
یه هارد ریست بکن بعد برو این فارسی ساز رو نصب کن:

آموزش کلی برای فارسی سازی سامسونگ Omnia i900 (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=823631&postcount=1)

fafamgs
17-07-2009, 16:50
دوستان من با نرم افزار oziبه gpsوصل نمیشم علتش از تنظیمات گوشی هست ؟ کسی میدونه تنظیمات چجوری باید باشه ؟ البته این رو بگم که در بالای صفحه اون قسمت که gps نوشته off هست on نمیشه
خب برنامه رو اجرا کن و اون پایین سمت راست روی فلش آبی بزن و بعد روی عکس ماهواره بزن تا gps روشن بشه ی
این تنضیمات gps گوشی من:

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=272305&stc=1&d=1247838499 http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=272306&stc=1&d=1247838499 http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=272307&stc=1&d=1247838499 http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=272308&stc=1&d=1247838499

Mahyar.M&T
17-07-2009, 17:54
توی oziexplorer دوستان میدونن چطور میشه اون خط قرمز مسیرو از بین برد تو خود مطالب نوشته با تو قسمت track گزینه کلر رو انتخاب کنیم اما واسه من همچین چیری نداره؟؟

fafamgs
17-07-2009, 21:13
توی oziexplorer دوستان میدونن چطور میشه اون خط قرمز مسیرو از بین برد تو خود مطالب نوشته با تو قسمت track گزینه کلر رو انتخاب کنیم اما واسه من همچین چیری نداره؟؟
لطف کنید سوالای مربوط به oziexplore رو در همون تاپیک بپرسید .تا هم زودتر به جواب برسید وهم اینکه تاپیک امنیا الکی شلوغ نشه.اخه اینجا جای سوال در مورد امنیاست:4:

reza604
17-07-2009, 22:13
دوستان من می خوام دل رو به دریا بزنم و رام سکتور رو نصب کنم همونی که fafamgs معرفی کرد ...تمام روشها رو خوندم و کاملا قاطعیم...تبدیل رام اصلی به غیر اصلی گفته شده دنگ و فنگ نداره...وچون گوشیمو امروز هارد ریست کردم پس می خوام این کار رو بکنم.حالا می خوام یکی سوالات منو که رام عوض کرده جواب بده:

1-برای نصب درایور که خیلی مهمه SamsungModem_xp یک برنامه setup داره نصب کنی تموم؟هیچ کاره دیگه نمی خواهد بکنیم و از کجا مطمئن که نصب شده؟
2-من کلی برنامه نصب کردم رو storage اونا رو پاک کنم یا رام غیر اصلی نمی خواهد اونجا رو پاک کنم؟
3-می تونم بعد رام اصلی back up رو برگردونم ؟ بعد قاطی نمی کنی چون ماره رام دیگه ....بعد اونایی که تو استورج بوده رو اجرا می کنه یا دوباره نصب می کنه؟
4-قبل و بعد هارد ریست کنم؟؟؟
5-بعد می تونم رام اصلی اومد عوض کنم یا پدرم در می آید؟
6-این رام غیر اصلیها مشکل که ایجاد نمی کنه؟؟؟
7-مراحل تبدیل چیه ..همین درایور نصب و بعد اجرای برنامه با گوشی وصله؟و چقدر طول می کشه؟
8- اینترنت لازم داره و کامپوتر هیچ برنامهای اجرا نباشه یا اشکال نداره؟

کلی سوال کردم چون خیلی می ترسم ولی می خوام ویندوز 6.5 رو داشته باشم..مرسی..

Mahyar.M&T
17-07-2009, 22:52
لطف کنید سوالای مربوط به oziexplore رو در همون تاپیک بپرسید .تا هم زودتر به جواب برسید وهم اینکه تاپیک امنیا الکی شلوغ نشه.اخه اینجا جای سوال در مورد امنیاست:4:

دوست من شما خاطر جمع باشین اول همین کارو کردم حتی پست من هم هنوز تو اون قسمت هست اما متاسفانه هنوز جوابمو نگرفتم.:003:
موفق باشید:merci:

Mahyar.M&T
17-07-2009, 22:56
دوستان من می خوام دل رو به دریا بزنم و رام سکتور رو نصب کنم همونی که fafamgs معرفی کرد ...تمام روشها رو خوندم و کاملا قاطعیم...تبدیل رام اصلی به غیر اصلی گفته شده دنگ و فنگ نداره...وچون گوشیمو امروز هارد ریست کردم پس می خوام این کار رو بکنم.حالا می خوام یکی سوالات منو که رام عوض کرده جواب بده:

1-برای نصب درایور که خیلی مهمه SamsungModem_xp یک برنامه setup داره نصب کنی تموم؟هیچ کاره دیگه نمی خواهد بکنیم و از کجا مطمئن که نصب شده؟
2-من کلی برنامه نصب کردم رو storage اونا رو پاک کنم یا رام غیر اصلی نمی خواهد اونجا رو پاک کنم؟
3-می تونم بعد رام اصلی back up رو برگردونم ؟ بعد قاطی نمی کنی چون ماره رام دیگه ....بعد اونایی که تو استورج بوده رو اجرا می کنه یا دوباره نصب می کنه؟
4-قبل و بعد هارد ریست کنم؟؟؟
5-بعد می تونم رام اصلی اومد عوض کنم یا پدرم در می آید؟
6-این رام غیر اصلیها مشکل که ایجاد نمی کنه؟؟؟
7-مراحل تبدیل چیه ..همین درایور نصب و بعد اجرای برنامه با گوشی وصله؟و چقدر طول می کشه؟
8- اینترنت لازم داره و کامپوتر هیچ برنامهای اجرا نباشه یا اشکال نداره؟

کلی سوال کردم چون خیلی می ترسم ولی می خوام ویندوز 6.5 رو داشته باشم..مرسی..

:atten:من تو همون تایپیکی که دوستمون رامو معرفی کردن یه پست زدم و یک رام دیگه با ویندوز 6.5 و باگ کمترو معرفی کردم که رو گوشی خودم هم الان یه هفته ای هست که نصب بنظرم در این مورد هم یه کم تحقیق کنین خوبه.
اما در مورد سوال هاتون باید بگم
1-بله نصب میشه و برای اطمینان هنگامی که گوشی بوسیله سینک به کامپیوتر وصله تو سیستم و دیوایس برین و چک کنین.ولی اصولا نصب میشه و مشکلی پیش نمیاد البته فراموش نشه واسه xp هستش
2-به هر صورت وقتی رامتو عوض کنی دیگه بهشون نیاز نیستok
3-من بهت پیشنهاد میکنم این کارو نکنی و برنامه هارو دوباره نصب کنی
4-قبلش آره ولی بعدش نمیخواهد
5-باید مراحل تبدیل رام غیر اصلی به اصلیو انجام بدی که در کل تعویض رام یه ریسکه.
6-اونو نمیدنم ولی اینی که من گفتم اگه درست نصب بشه انشاالله نه.
7-بله.بستگی به رامت داره
8-نه
و در آخر باید بگم تو قسمت تعویض رامها تو همین سایت و قسمت مخصوصش توضیحات کاملتر و بهتری هست
موفق باشی
یا حق..:003::8:

okno
18-07-2009, 00:04
گوشی من قسمت enhanced gps settings اینجوری

http://www.mihanupload.com/images/4z6xamjg7krnv8sncq16_thumb.jpg (http://www.mihanupload.com/viewer.php?file=4z6xamjg7krnv8sncq16.jpg)

fafamgs
18-07-2009, 00:58
گوشی من قسمت enhanced gps settings اینجوری

http://www.mihanupload.com/images/4z6xamjg7krnv8sncq16_thumb.jpg (http://www.mihanupload.com/viewer.php?file=4z6xamjg7krnv8sncq16.jpg)
فکر کنم دلیله اینکه oziexplorer شما کار نمیکنه اینه که اکتیویتش نکردی! یعنی سریالشو وارد نکردی!

nimakh
18-07-2009, 20:20
کسی در مورد این رام اطلاعاتی داره یا امتحانش کرده ؟
http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=987855#post987855

Mahyar.M&T
18-07-2009, 22:01
رام بدی نیست ویندوزش 6.1 هست.از جدیدتر و بهتر هم هست.

Taily
18-07-2009, 22:15
رام بدی نیست ویندوزش 6.1 هست.از جدیدتر و بهتر هم هست.

مگه شما نصبش کردی؟موقع extract کردن پسورد نخواست؟

Mahyar.M&T
18-07-2009, 22:21
از سایت modaco میتونین دانلودش کنین عزیز.اما تو همونجا یکم بیشتر بگردین رامهای بهتریو خواهید دید.مخصوصا رامهای khuanchi&sector خوبن.ok

Taily
18-07-2009, 22:42
از سایت modaco میتونین دانلودش کنین عزیز.اما تو همونجا یکم بیشتر بگردین رامهای بهتریو خواهید دید.مخصوصا رامهای khuanchi&sector خوبن.ok
من تقریبا همه ی اون رام های معرفی شده رو نصبیدم یدونه چینی بود باز اون بهتر و کاملتر از کارهای sector بود.

================================================== ========
ولی هیچی نمیتونه جای رام اصلی یا همون 6.1 رو پر کنه.:41:

Mahyar.M&T
18-07-2009, 22:59
اینو هم نصب کردینhttp://rs212.rapidshare.com/files/252035984/Khuanchai_Omnia_3in1_23001_PP12.zip .الان این رام رو گوشی منه.خیلی راحت روان و خوبه.فضای خوبی هم داره.تقریبا میشه گفت کامله اگه نصب نکردی نصبش کن مارو هم دعا کن.البته دیگه خودتون استادین و دقت لازم و کاملو حتما میکنین.یا علی..

Taily
18-07-2009, 23:03
اینو هم نصب کردینhttp://rs212.rapidshare.com/files/252035984/khuanchai_omnia_3in1_23001_pp12.zip .الان این رام رو گوشی منه.خیلی راحت روان و خوبه.فضای خوبی هم داره.تقریبا میشه گفت کامله اگه نصب نکردی نصبش کن مارو هم دعا کن.البته دیگه خودتون استادین و دقت لازم و کاملو حتما میکنین.یا علی..
مرسی ولی حداقل یه مشخصاتی,چیزی؟
این همونی نیست که تو تاپیک بغلی گذاشته بودن؟:7:

Mahyar.M&T
18-07-2009, 23:17
اینو من تو اون تایپیکی که fafas واسه معرفی رام x1 گزاشته بود معرفی کردم.
مشخصات هم تاچ فلو داره خیلی از باگها از بین رفته ویندوز 6.5 فضای خالی 118 و یه سری برنامه هم رو خودش داره.رام خوبیه از لحاظ کارایی.
موفق باشید...

saeed-21
19-07-2009, 11:59
سلام
بالاخره منم یه امنیا 16 گیگ گرفتم . برای فارسی ساز گشتم خیلی فارسی ساز( یا عربایزر با گچ پژ ) موجود هست نمیدونم کدوم بهتره . اساتید اگه یه فارسی ساز خوب معرفی کنن ممنون میشم . رام : I900jvhi2 . رام چطوره خوبه ؟ آخریشه ؟

opetika
19-07-2009, 15:21
salam doostan
khahesh mionam lotfan yaki be man bege chera driver omnia ejra nemishe to pc dar zemn windowsam vistast.va tarigheye nasbe barname chetorie
tnx

meyteeee
19-07-2009, 15:25
سلام:6: دوستان این شبیه ساز ویستا برای پاکت پی سی رو دیدن:43: من فیلمش رو تو یوتوب دیدم که رو htc ریخته شده بود :39:میخواستم ببینم همچین چیزی هست و روی i900 omnia ریخته میشه یا نه:7: ( :13:انگار ویستا کامپیوتر رو ریختن توش:13: )

opetika
19-07-2009, 15:28
salam doostan
khahesh mionam lotfan yaki be man bege chera driver omnia ejra nemishe to pc :020:dar zemn windowsam vistast.va tarigheye nasbe barname chetorie
tnxkheyli ojansieeeeeeeeeeee[/FONT][/B][/B]

Mahyar.M&T
19-07-2009, 16:05
عزیزم باید ویندوزت xp باشه وگرنه درایور مخصوص ویستا رو باید بگیری و نصب کنی.در ضمن لطفا فارسی تایپ کنین.
ممنون.

saeed-21
19-07-2009, 19:27
سلام
بالاخره منم یه امنیا 16 گیگ گرفتم . برای فارسی ساز گشتم خیلی فارسی ساز( یا عربایزر با گچ پژ ) موجود هست نمیدونم کدوم بهتره . اساتید اگه یه فارسی ساز خوب معرفی کنن ممنون میشم . رام : I900jvhi2 . رام چطوره خوبه ؟ آخریشه ؟
پیدا کردم ممنون فقط کیبورد فارسی با گچ پژ پیدا نکردم . راستی نرم افزار دفترچه تلفن با ساپورت فارسی هست ؟

fafamgs
19-07-2009, 21:19
سلام:6: دوستان این شبیه ساز ویستا برای پاکت پی سی رو دیدن:43: من فیلمش رو تو یوتوب دیدم که رو htc ریخته شده بود :39:میخواستم ببینم همچین چیزی هست و روی i900 omnia ریخته میشه یا نه:7: ( :13:انگار ویستا کامپیوتر رو ریختن توش:13: )
احیانا اینی که میگی این نیست؟:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=74935

saeed-21
19-07-2009, 21:35
پیدا کردم ممنون فقط کیبورد فارسی با گچ پژ پیدا نکردم . راستی نرم افزار دفترچه تلفن با ساپورت فارسی هست ؟
کیبورد هم پیدا شد . باز هم ممنون . با تشکر از خودم

meyteeee
19-07-2009, 22:04
نه عزیز این ویندوز نیست من عکس شو دارم میذارم واستون

http://www.pcnet.ir/images/aeroportra.jpg

meyteeee
19-07-2009, 22:09
اینم فایلش اگه کسی میتونه نصب کنه به ما هم یاد بده :merci:

fafamgs
19-07-2009, 23:41
نه عزیز این ویندوز نیست من عکس شو دارم میذارم واستون

http://www.pcnet.ir/images/aeroportra.jpg
عزیز جان اینی که میگی که یه تم برای نرم افزار 2 wisbar advance desktop یا همون wad خودمون هست! میتونی این نرم افزار ورژن 2 ش رو از لینک زیر دریافت و بعد نصب و بعد هم این تم که اگه بصورت یه فایل *.workshop بود کافیه اجراش کنی واگه به صورت فولدر بود توی استورج ریخته و از داخل نرم افزار بری سرچش کنی و بعد قبولش کنی:

Wisbar Advance Desktop v.2.2.2.3 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=69666)

راستی فکر کنم این اسکینی که میگی مال vga بهشه یعنی اینکه واسه امنیا خیلی بزرگه!

Goldsky
20-07-2009, 09:58
خوب بعد از 4-5 روزی برگشته ام. بچه ها چرا کیجن های اکثر برنامه ها واسه من کار نمیکنه منظورم خود برنامه کیجن هست . توی کامپیوتر که کار نمیکنه . توی گوشی هم کار نمی کنه !!! کسی نمیدونه چجور باید ازشون استفاده کرد ؟؟؟

fafamgs
20-07-2009, 11:19
خوب بعد از 4-5 روزی برگشته ام. بچه ها چرا کیجن های اکثر برنامه ها واسه من کار نمیکنه منظورم خود برنامه کیجن هست . توی کامپیوتر که کار نمیکنه . توی گوشی هم کار نمی کنه !!! کسی نمیدونه چجور باید ازشون استفاده کرد ؟؟؟
خوش اومدی امین جان .جات خیلی خالی بود.خوشالم برگشتی.
در مورد کیجن های کامپیوتر باید دات نت فریمورک (.net framework ) رو روط کامپیوتر نصب کنی اول
راستی اپدیت رامت چی شد؟

saeed-21
20-07-2009, 11:20
تو امنیا نمیشه موقع خاموش بودن گوشی رو شارژ کرد ؟
آیا سیستمش شبیه لپ تاپ میمونه که باید همیشه باید برای نگهداری برخی اطلاعات یه نیمچه شارژ داشته باشه ؟
راستی چراغ قوه رو چه جور میشه فعال کرد ؟ بدون دوربین

Goldsky
20-07-2009, 12:57
در مورد کیجن های کامپیوتر باید دات نت فریمورک (.net framework ) رو روط کامپیوتر نصب کنی اول
راستی اپدیت رامت چی شد؟

این دات نت چی داره که همه جا باید دالودش کنی ؟!؟!؟ :023:
من اینترنتم یه 5 روزی قعط بود !!! 10 دفعه زنگ زدم به پشتیبانی دعوا کردم . بعد آخر سر امروز رفتم چک کردم دیدم سیم اینترنتم یه تیکه قعط شده :4: الکی 5 روز رفت . امروزم فکر کنم روز آخرمه . اگه شارژ کنم بازم از درس میوفتم :46: . حالا بگذریم . من تا اومدم اونو دانلود کنم فهمیدم تو این 5 روز از ورژن 15 شده 16 . تا عصر آپگرید میکنم بهت میگم

تو امنیا نمیشه موقع خاموش بودن گوشی رو شارژ کرد ؟
آیا سیستمش شبیه لپ تاپ میمونه که باید همیشه باید برای نگهداری برخی اطلاعات یه نیمچه شارژ داشته باشه ؟
راستی چراغ قوه رو چه جور میشه فعال کرد ؟ بدون دوربین
من موقعی که خاموش بوده گوشی رو شارژ کردم . اگه از خالی شدن شارژ گوشیت خاموش بشه حدودا 4 ساعت طول میکشه (تو همون حالت خاموش ) بعد که روشن کنی میبنی فول شارژه !

چراغ قوه هم باید بری توی
setting / buttons/
تب یا زبانه ی flashlight
و تیک اونقسمت رو بزنی . بعد اگه به مدت 3 ثانیه اون قسمتی رو که نشون داده نگه داره ، فلشت روشن میشه !

reza_falah
20-07-2009, 13:51
سلام بچه ها ،در رسکو یه بار تصویر های خودم اپن ویت (open with) کردم با یه ویو ور دیگه بعد که از اون خوشم نیومد خواستم بر گردونم به حالت قبلی ،حالا دیگه اسم ایمج ویور پیش فرض و نمی دونستم ،میتونید کمکم کنید

k i a r a s h
20-07-2009, 14:11
سلام بچه ها ،در رسکو یه بار تصویر های خودم اپن ویت (open with) کردم با یه ویو ور دیگه بعد که از اون خوشم نیومد خواستم بر گردونم به حالت قبلی ،حالا دیگه اسم ایمج ویور پیش فرض و نمی دونستم ،میتونید کمکم کنید

برو روی عکس ، Open With رو بزن . حالا انتخاب کن که با برنامه ی Picture & Videos اجرا کنه .

Goldsky
20-07-2009, 16:36
راستی اپدیت رامت چی شد؟

این دات نت ، جواب نداد !!!
Τhe application failed to initialize properly )0xc0000135( click ok to terminate the problem

x_man9989
20-07-2009, 17:12
بچه ها چند تا سوال داشتم
1- هيچي
مثلا برنامه هاي بلوتوث البته عده اي و برنامهاي كه ميشه باهاش مثل كامپيوتر گوشي را خاموش و ريستارت كرد
2- موقع كاليبره كردن صفحه در قسمت كاليبره مراحل تموم نميشه
مجبور ميشم دستي ريستارت كنم
چندين بار هارد ريست كردم درست نشد اينو بايد چيكار كرد ؟
3- در قسمتي كه ميخواهيم sms بفرستيم نام و ... هست اونجا هيچي ديده نميشه
البته نوشته ميشه و سند هم ميشه ولي چيزي ديده نميشه
اينو فكر كنم با يك فارسي ساز كه نصب كرده بودم بعد از اون اين مشكل بوجود اومد
4- چندين نوع فارسي ساز براي امنيا هست كه همشون هم يه ايراد دارند آخرش كدوم بهتره ؟
5- فعلا ويندوز اصلي گوشي هست و شايد نياز به تعويض رام داشته باشه و چون حدث ميزنم مشكل 2 حل نشه احتمال اينكه زام را عوض كنم زياد ميشه شما كدوم رام را پيشنهاد ميكنيد؟ البته ترجيحا رام اصلي باشه كه بدون مشكل خاص باشه

reza604
20-07-2009, 17:35
fafamgs جان من رام سکنور که امروز ریلیز شد ..رو نصب کردم که از اونیکه شما معرفی کردی یکم جدیدتره..الان فقط مشکل این دارم که اینترنتم با وصل شدن گوشیم به کامپیوتر مانند قبل موبایلم به اینترنت وصل نمی شه.adsl دارم...می دونی باید چکار کنم؟

fafamgs
20-07-2009, 18:33
fafamgs جان من رام سکنور که امروز ریلیز شد ..رو نصب کردم که از اونیکه شما معرفی کردی یکم جدیدتره..الان فقط مشکل این دارم که اینترنتم با وصل شدن گوشیم به کامپیوتر مانند قبل موبایلم به اینترنت وصل نمی شه.adsl دارم...می دونی باید چکار کنم؟
برو توی setting بعد تب connection و بعد browser connerction بعد تیکشو بزار.
در ضمن باید با اکتیو سینک به گوشی وصل باشی
راستی اینی که الان نصب کردی چطوریه ؟باگ داره یا نه ؟بدربخوره یا نه؟ خوبه یا نه؟آره یا نه؟:4::4::4:

reza604
20-07-2009, 19:15
برو توی setting بعد تب connection و بعد browser connerction بعد تیکشو بزار.
در ضمن باید با اکتیو سینک به گوشی وصل باشی
راستی اینی که الان نصب کردی چطوریه ؟باگ داره یا نه ؟بدربخوره یا نه؟ خوبه یا نه؟آره یا نه؟:4::4::4:

نه بابا اون کارو ده بار کردم نشد...اصلا نه با اپرا نه اینرنت اکسپلورر باز نمی کنه..قبل از تعویض درست بود...فکر کنم اشکالش این باشه......تا حالا که خیلی بیسا بود هم سریع هم زیبا....نظر دیگه ای نداری؟

reza604
20-07-2009, 19:26
Update:
System Core: 23007 (SYS/XIP) based on DXID1(pda). I havent included the phone.bin.
The ROMs here do not include BT Audio fix. Khuanchai is fine tuning his rom with BT fix, please check his thread for more information. He is doing a terrific work on it.

For the ones who want a different view on menus and use other system core version 21000+ can check the Rhodium Finger cab from here: http://rapidshare.com/files/208579412/HTC_...nt_kimiQVGA.cab if you want to.
Remark:In some versions might not work.

For Chinese fonts download this cab: http://rapidshare.com/files/215175768/RickyMSYH6.0.cab.html . Install, choose your lang from Regional Settings and soft reset.
Another link might be useful for my Chinese friends: http://www.dayhand.com/bbs/viewthread.php?tid=1021

Check for any apps that might find useful in my repository here: http://www.mediafire.com/?sharekey=5883509...2f13e67b819307f
Games: Solitaire and Bubblebreaker

FAQ:
Q: How do i enable honeycomb menu?
A: Startmenu - Settings - System - Large display - Uncheck "Use large start menu"

Q: Where is the ROM without Titanium?
A: There is none for now at least.

Q: How can i get rid of or disable Titanium?
A: You can't get rid of but you can disable it. Startmenu - Settings - System - Today - Items => Just select another Today item than "Windows Default" (Titanium)

Q-A: To see the full screen caller the phone must be locked.

<<< Donations are welcome for my hard working >>>
================================================== ===
23007 (Lite) - Released on 19/07/2009
Version Z1Lite - 12mb pagepool size:
Rapidshare: http://rapidshare.com/files/257672784/DXID1_23007_Z1LiteBlack.7z.html
Mirrors:

Known issues: Still finger mouse doesn't work but if you select it and have DPAD pressed you can use it kind of.

Q: What is pagepool?
A: Page pool is an area of RAM which is set aside to hold the next block of code the processor is likely to need to execute. It prefetches this from ROM as it executes the program. If the next step of the program needs something that's not in the page pool, the processor goes to the ROM to get it. ROM access is slower than RAM access. So generally, as you increase the page pool size, the chances of the required code being in the page pool increases and speed increases. There is a limit beyond which you won't see any increase in performance.

I think this version is something between that will please everyone needs. I hope you are happy with it.

Changes against Y1 series:
- New SYS 23007
- Added Showcase TaskManager.
- Added htcCleanRAM v1.6.
- Removed HTC TaskManager.
- Added ACR (Auto Call Record) application for easier customization.
- Added Microsoft Recite application. (easy way to remember, search and retrieve mental notes and reminders) More info here: http://recite.microsoft.com/Pages/index.aspx

- Changed Samsung apps to black (check screenshots) thanks to k4mpa.
- Added SMSDRFix
- HTC Album really works in landscape.
- Fixed HTC Task manager autokilling apps.
- Small modifications on honeycomb for better scrolling and smooth.
- Fixed Opera panel pointing to the new version of Opera in \My Storage\Program Files\Opera Mobile\
- Added more reg entries for better battery saving.
- Added NoData.
- Added DJKoaSkin.tsk.
- Added latest TitaniumWeather 4.2 (radar support), thanks G !
- Fixed keyboard issues.
- Fixed power off button conflict with honeycomb.
- Removed JBed and added JBlend 3D. You shouldnt have any problems with sounds in java ( i hope).
- Updated CHobit Smart lock to latest version.
- Removed Opera, new version can be found as cab here: ftp://ftp.opera.com/pub/opera/winmobile/970b1/ (can be installed on My Storage) and old one here:http://www.mediafire.com/?zoi4eunyj2w (can be installed on My Storage) - More optimizations on registry.
- Added zylonite battery driver to show percentage %1 thanks to kabkab and battery icon thanks to Khuanchai and gianton.
- Optimized more files to achieve better space.
- No need to click Mortscript anymore. It is registered by default.
- Removed VoiceCommand, as non-English friends have problems when install their language. I will provide cabs later.
- Added more registry tweaks on sensitivity and incall volume.
- Added larger callerID screen when the phone it is locked thanks to condorx
- Added SDTuneup optmization for faster and sdcard reading.
- Updated CCom and Titanium System panels to latest. System panel should handle now sdcard 8GB+.
- Removed MS Office and One Note. There are cabs in Repository section that can be installed on \My Storage\. I have tried them and working. -->
--> MS Office - http://www.mediafire.com/?ylyhylzzmtj , MS One Note - http://www.mediafire.com/?j2jdwgnmyto
- Removed FavHacks and added AdvancedConfig 3.3
- Improved Widgets from last builds.
- Improved MyPhone.
- Improved Internet Explorer.
- Settings are now in alphabetic order.
- Now it is more stable and faster system.
- More Fixes and cosmetics on Titanium thanks to Genix.
- Fixed Start menu grid thanks to kurniawan.
- Removed New Opera 15828!
- MS Widgets (Money, Weather) + Marketplace + latest WMLive + LiveSearch + Transcriber+ VoIP.
- Added FingerKeyboard 2.1
- Added CHobit Smart lock. Now you can autolock your phone!
- Fixed Showaco latest Chome Editor 1.6 beta.
- Added Pako777's camera fix!
- Added SafeInboxExtender (can mark your messages As Unread)
- New InCallRecording!
- Added HTC Task Manager.
- Added HTC Album.
- Added psShutXP, HTC Sensors, IMSelector.
- Kept Java, FM Radio (black version), FavoriteSettings, Internet Sharing, Games.
- Almost everything is removed, cant list everything it is known what DXID1 includes

Goldsky
20-07-2009, 22:52
من که زیاد با این 6.5 حال نکردم ... دوباره میرم روو همون a5 خودمون . بدون دردسر و راحت ...

Taily
20-07-2009, 23:03
من که زیاد با این 6.5 حال نکردم ... دوباره میرم روو همون a5 خودمون . بدون دردسر و راحت ...
:021::021:a2 clean رو نصب کردی؟

x_man9989
21-07-2009, 00:16
بچه ها چند تا سوال داشتم
1- هيچي
مثلا برنامه هاي بلوتوث البته عده اي و برنامهاي كه ميشه باهاش مثل كامپيوتر گوشي را خاموش و ريستارت كرد
4- چندين نوع فارسي ساز براي امنيا هست كه همشون هم يه ايراد دارند آخرش كدوم بهتره ؟
5- فعلا ويندوز اصلي گوشي هست و شايد نياز به تعويض رام داشته باشه و چون حدث ميزنم مشكل 2 حل نشه احتمال اينكه زام را عوض كنم زياد ميشه شما كدوم رام را پيشنهاد ميكنيد؟ البته ترجيحا رام اصلي باشه كه بدون مشكل خاص باشه

كسي پست منو نديد ؟

ramin_1991
21-07-2009, 00:25
کمک !!!
من بد از مدتی اومدم و رام امنیام رو اپدیت کردم به یکی از رامهای اورجینال ولی بعد از اپدیت گوشی با سیم کارت همراه اول کار نمی کنه ولی با ایرانسل عالی کار میکنه اگر از دوستان کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

Goldsky
21-07-2009, 01:16
htcemu v0.8 calibrate appelt
چیه ؟؟؟؟ چیکار میشه باهاش کرد ؟؟؟ تو این رام جدیدم بود ؟؟؟ اصلا یکی به من بگه این کالیبره چیه ؟؟؟

reza963
21-07-2009, 10:49
سلام خدمت همه رفقای عزیز:
من میدونم که باید بخش پرسش و پاسخ را بخوانم ، ولی قبول بفرمایید که خواندن 500 صفحه که هر روز به ان هم اضافه میشود چقدر وقت می گیرد! البته من اینکار رو شروع کرده ام.علی ایحال دوستان لطف کنند وسوالات شاید تکراری منو جواب بدهند.:8:

1-برای افزایش صدای زنگ ازتنظیمات وهمچنین از روش اقا مسیح استفاده کردم نشد که نشد ، حتی مجبور به هارد ریست شدم .حالا ، دوستان چه پیشنهاد می دهید؟
2-من از چینش کتابهای pdf در امنیا راضی نیستم ! دایما باید صفحه را کوچک و بزرگ کرد، ادم رو عصبی می کنه ! بیشتر بدرد کامپیوتر می خورند تا موبایل. ایا کتابهای pdf مخصوص موبایل داریم؟ مثل کتابهای پرنیان که خاص موبایل هستند؟ راستی چه راهکاری برای کتابهای پرنیان در امنیا هست؟من موبایل k750 se را کنار گذاشتم که درصفحه بزرگ امنیا بهتر کتاب بخونم ولی انگار محدودتر شده ام!:14:
3-ایا در خود امنیا گزینه ای برای ضبط صدا هست ؟ لطفا مسیر ان ؟
4-ایا راهنمای جامع و کاملی برای یادگیری تمام جزییات امنیا هست یانه ؟ اون جزوه انگلیسی همراه امنیا خلاصه هستش .

مممممممممممممممممنننننننن ننننننننننننننووووووووووو وننننننننننننننننننننمممم مممممم.

fafamgs
21-07-2009, 12:37
کمک !!!
من بد از مدتی اومدم و رام امنیام رو اپدیت کردم به یکی از رامهای اورجینال ولی بعد از اپدیت گوشی با سیم کارت همراه اول کار نمی کنه ولی با ایرانسل عالی کار میکنه اگر از دوستان کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

شما باید کشور گوشیتو به ایرن تغییر بدی .اینجوری:

. دکمه سبز (تماس) را فشار داده تا صفحه شماره گیرنده فعال شود.
2. این کد را وارد کنید: #*1546792#*
3. سپس گزینه ی Preconfiguration را انتخاب کنید.
4. کد #*81230#* را وارد کرده و OK را بزنید.
5. کشور ایران و Default Operator یا یکی از اپراتورها را انتخاب کنید.
6. در پنجره ی DEVICE WILL HARD RESET گزینه ی Accept را انتخاب کنید.
7. حال دوباره عملیات آپگرید را طبق آموزش انجام دهید.

راستی با این کار کل استورج گوشیت فرمت میشه .بک اپ بگیر قبلش

fafamgs
21-07-2009, 12:40
htcemu v0.8 calibrate appelt
چیه ؟؟؟؟ چیکار میشه باهاش کرد ؟؟؟ تو این رام جدیدم بود ؟؟؟ اصلا یکی به من بگه این کالیبره چیه ؟؟؟

زیاد به htcemu کار نداشته باش اون مال تنظیم کردن دقت سنسور شتاب سنجه .کالیبره یعنی تنظیم دقیق کردن

fafamgs
21-07-2009, 12:47
بچه ها چند تا سوال داشتم
1- هيچي

جواب :
1-واسه خاموش روشن کردن نزم افزاری میتونی از نرم افزار psShutXP استفاده کنی .توی بخش نرم افزار های توی یکی از زیرگروه ها هست.
2-چرا تموم نمیشه؟ 5 بار باید روی اون بعلاوه ها کلیک کنی دیگه! اول وسط بعد بالا چپ بعد ...
اگه واقعا نمیشه احتمالا مشکل از تاچ گوشیته!یا از رام!
3-این مشکل مربوط به فارسی سازته یا باید دوباره یه فارسی ساز بهتر از اینجا:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=823631&postcount=1
نصب کنی یا از همونجا فقط فایل REMOVE BLANK رو نصب کن
4-اخرش همینی که بالا لینکشو دادم از همه بهتره
5- رام اصلی a5 مه توی سایت سامسونگ هست فعلا رام خوبیه..طریقه نصبشم توی سایت در بخش rom development هست

fafamgs
21-07-2009, 12:56
سلام خدمت همه رفقای عزیز:
من میدونم که باید بخش پرسش و پاسخ را بخوانم ، ولی قبول بفرمایید که خواندن 500 صفحه که هر روز به ان هم اضافه میشود چقدر وقت می گیرد! البته من اینکار رو شروع کرده ام.علی ایحال دوستان لطف کنند وسوالات شاید تکراری منو جواب بدهند.:8:

1-برای افزایش صدای زنگ ازتنظیمات وهمچنین از روش اقا مسیح استفاده کردم نشد که نشد ، حتی مجبور به هارد ریست شدم .حالا ، دوستان چه پیشنهاد می دهید؟
2-من از چینش کتابهای pdf در امنیا راضی نیستم ! دایما باید صفحه را کوچک و بزرگ کرد، ادم رو عصبی می کنه ! بیشتر بدرد کامپیوتر می خورند تا موبایل. ایا کتابهای pdf مخصوص موبایل داریم؟ مثل کتابهای پرنیان که خاص موبایل هستند؟ راستی چه راهکاری برای کتابهای پرنیان در امنیا هست؟من موبایل k750 se را کنار گذاشتم که درصفحه بزرگ امنیا بهتر کتاب بخونم ولی انگار محدودتر شده ام!:14:
3-ایا در خود امنیا گزینه ای برای ضبط صدا هست ؟ لطفا مسیر ان ؟
4-ایا راهنمای جامع و کاملی برای یادگیری تمام جزییات امنیا هست یانه ؟ اون جزوه انگلیسی همراه امنیا خلاصه هستش .

مممممممممممممممممنننننننن ننننننننننننننووووووووووو وننننننننننننننننننننمممم مممممم.

جواب :
1-اون تنضیمات مسیح رو سعی من همون اول که هارد ریست کردی و هنوز هیچ نرم افزاری نریختی رو گوشی بخصوص فارسی ساز بری تنضیمش کنی وبعد از هر تنضیم کوچیک سریع apply کنی.
2-وقتی میخوای کتاب pdf بخونی گوشی رو rotate کن به صورت افقی تا راحت تر بخونی.درضمن میتونی از نرم افزار foxit reader استفاده کنی .توی بخش نرم افزارا هست .از pdf ریدر خود گوشی بهتره
3-اره هست ولی بدر نمیخوره .توی قسمت note باید بری منو رو بزنی و بعد اولین گزینه بالا (view recording toolbar)
4-فکر کنم باشه ! ولی بهترین کار روش ازمونو خطایه!:4::16:

Mahyar.M&T
21-07-2009, 14:40
نه بابا اون کارو ده بار کردم نشد...اصلا نه با اپرا نه اینرنت اکسپلورر باز نمی کنه..قبل از تعویض درست بود...فکر کنم اشکالش این باشه......تا حالا که خیلی بیسا بود هم سریع هم زیبا....نظر دیگه ای نداری؟

سلام
دوست من شما با عوض کردن کشور گوشیت به ایران و ست کردنش مشکلت حل میشه شاید به عقل جور در نیاد اما من تو یکی از سایتا خوندم که یکی مشکل مشابه شمارو داشت و کشور گوشیشو به کشور خودش تغیر داده بود و مشکلش حل شد.
انساالله که حتما جواب خواهی گرفت
روشش هم تو چند پست بالاتر دوستمون توضیح داده
موفق باشی.:003:

saeed-21
21-07-2009, 15:39
سلام
چطور میشه جلوی شارژ گوشی رو موقع اتصال به کامپیوتر گرفت ؟
net frame work باید رو حافظه داخلی گوشی (نه 16 گیگ ) نصب بشه ؟
برای از نصب در آوردن فارسی ساز باید هارد ریست کرد ؟
با هارد ریست حافظه 16 گیگ هم پاک میشه ؟
از ستینگ باید هارد ریست کرد ؟
رام من JVHI2 هست بهترین فارسی ساز که سرعتش رو نیاره پایین و مشکلی نداشته باشه چیه ؟
می بخشد که سوالام ابتداییه ولی توی تاپیک هم جواب سوال رو پیدا کردن یه خورده مشکله .

saeed-21
21-07-2009, 18:09
سلام
گوشیم بالا میاد مینویسه NOTIFICATION ERROR : cannot execute\windows\wakeup.exe چکار باید بکنم ؟

nimakh
21-07-2009, 18:16
سلام
رام من JVHI2 هست بهترین فارسی ساز که سرعتش رو نیاره پایین و مشکلی نداشته باشه چیه ؟
می بخشد که سوالام ابتداییه ولی توی تاپیک هم جواب سوال رو پیدا کردن یه خورده مشکله .

سلام من از مدتها قبل از بعد از امتحان کردن همه فارسی سازها این فارسی ساز رو انتخاب کردم و تا سه روز پیش که از رام گوشیم رو عوض کردم از همین استفاده میکردم http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=711158&postcount=10
با رام JVHI2 و آپدیتش یعنی JVHK1 خیلی خوب و بدون هیچ مشکلی کار میکنه. نه منوی گوشی رو عربی میکنه نه سرعت رو کم میکنه با کیبورد SPB Keyboard هم که توی سایت هست به خوبی کار میکنه. تنها مشکلی که داره اینه که توی Opera فارسی رو کامل نشون نمیده ولی توی اینترنت اکسپلورر کامل فارسی نشون میده

Goldsky
21-07-2009, 18:42
سلام

1-فکر نکنم راهی باشه !
2-باید توی main memory نصب کنی نه storage
3- متاسفانه منظورت رو از " از نصب دراوردن " متوجه نمیشم !
4-با هارد ریست حافظه 16 گیگ هیچیزش کم نمیشه فقط مین مموری فرمت میشه !
5-از ستینگ میشه ولی معمولا اینکار به طور دستی انجام میشه چرا که اگه زمانی گوشیت هنگ کرد یا بلایی سرش اومد که نتونی بکارش بندازی روش دستی ( سخت افزاری ) بهتره !

1- دو تا دکمه قطع و وصل تماس رو باهم بمدت 5 ثانیه نگه دار
2- در همون حال با قلم گوشی به مدت 5-6 ثانیه دکمه ریست رو نگه دار
3- بعد دکمه ریست رو ول کن ولی اون دو تا دکمه قطع و وصل رو همچنان نگه دار
در صفحه از شما سوالی مبنا بر فرمت کردن پرسیده میشه که بازدن دکمه وصل تماس ( همون سبزه ( حالا تو امنیا رنگ نداره !! )) دستگاهت هارد ریست میشه

فارسی ساز خوب که همیشه جواب داده اینه : http://www.mobilestan.net/showpost.php?
p=823631&postcount=1

هر سوالی داشتی بپرس ! :001: :003:

x_man9989
21-07-2009, 18:44
جواب :
1-واسه خاموش روشن کردن نزم افزاری میتونی از نرم افزار psShutXP استفاده کنی .توی بخش نرم افزار های توی یکی از زیرگروه ها هست.
2-چرا تموم نمیشه؟ 5 بار باید روی اون بعلاوه ها کلیک کنی دیگه! اول وسط بعد بالا چپ بعد ...
اگه واقعا نمیشه احتمالا مشکل از تاچ گوشیته!یا از رام!
3-این مشکل مربوط به فارسی سازته یا باید دوباره یه فارسی ساز بهتر از اینجا:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=823631&postcount=1
نصب کنی یا از همونجا فقط فایل REMOVE BLANK رو نصب کن
4-اخرش همینی که بالا لینکشو دادم از همه بهتره
5- رام اصلی a5 مه توی سایت سامسونگ هست فعلا رام خوبیه..طریقه نصبشم توی سایت در بخش rom development هست
ممنون از جوابتون
1- اينو چون را ه حلشو پيدا كرده بودم واسه همين خواستم پاك كنم كه بعد متوجه شدم كه 1 سطرش مونده و سوالم اين بود كه برنامهها را چطور به تودي بياوريم
2- من ميگم ايراد داره بعد شما ميگين چرا تموم نميشه
من از شما دليلشو ميپرسم ديگه ...
بعدا مجبور شديم فرمت كنيم حالا ديگه گوشي بالا نمياد :12:
5- اين رام را بايد از طريق اپديت نصب كنم يا hard spl
ميشه بيشتر توضيح بدي؟
در ضمن لينك رام را هم اگه ميشه بهم بده چون من در سايت چيزي نيافتم
مرسي

Taily
21-07-2009, 18:47
[QUOTE=Goldsky;992701-برای از نصب در آوردن فارسی ساز باید هارد ریست کرد ؟
[/QUOTE]

فکر کنم منظورش unistall کردن فارسی ساز بود:4:

Goldsky
21-07-2009, 19:33
فکر کنم منظورش unistall کردن فارسی ساز بود:4:

ما که فارسیمون خیلی لاغره ! :4:

واسه حذف هم باید از قسمت setting/system /remove programe
برنامه رو پاک کنی و یه دفعه هم سافت ریست .

اگه خرابکاری شد ، هارد ریست !
کلا من به شخصه به این نکته ی ارزشمند رسیدم که هر وقت کم اوردیم باید هارد ریست کنیم ! :021:

saeed-21
21-07-2009, 20:22
شب همه بخیر
برنامه regedit برای resco explorer رو من پیدا نکردم میشه لینکشو بذارید .
چه جوری میشه گوشی رو از طریق adsl به اینترنت وصل کرد ؟
الان آخرین رام رسمی چه رامی هست ؟
بسیار ممنون

Goldsky
21-07-2009, 20:31
شب همه بخیر
برنامه regedit برای resco explorer رو من پیدا نکردم میشه لینکشو بذارید .
چه جوری میشه گوشی رو از طریق adsl به اینترنت وصل کرد ؟
الان آخرین رام رسمی چه رامی هست ؟
بسیار ممنون

برنامه ریجستری رو در ضمیمه ی دوم برات آپ کردم

برای وصل شدن کافیه که گوشیت سینک بشه ( با یو اس بی وصل بشی و بعد گوشی سینک بشه ) اگه کار نکرد این قسمتی رو که توی ضمیمه اول واست گذاشتم دانلود کن واجراش کن . به احتمال زیاد درست میشه !

آخرین رام اصلی یه رام ایتالیاییه ، ولی فقط ایتالیایی ها ازش استفاده میکنن (بخاطر زبونش ) و رام مشابه و انگلیسیش dzia5 که میشه گفت همه این رو به عنوان جدید ترین رام میشناسن !

----------------------------

داشتم این برنامه گرند پریکس رو نگا میکردم که چشمم به این تیکه افتاد :
you must only use the phone file after[COLOR="Red"] GH2 version[/COLOR ]
کسی نمی دونه ای جی اچ 2 چیه ؟؟؟ یعنی jvhi2 قدیمیتر از gh2 بوده که واسه مون خرابکاری شد ؟؟؟

reza604
21-07-2009, 20:45

یکی نیست به ما کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟

Mahyar.M&T
21-07-2009, 22:14

عزیزم من که صفحه قبل برات توضیح دادم که باید چی کنی.کمی دقت کن!:45:

saeid000
21-07-2009, 22:45
دوستان چه جوری وایرلس جستجو کنیم

Goldsky
22-07-2009, 08:36
دوستان چه جوری وایرلس جستجو کنیم

از منویstart/setting/conection/ wifi
بعد دیگه search رو بزن

یا به این طریق :
start/setting/conection/wireless manager

و بعد وایرلس رو آن کن . خودش بصورت اتوماتیک جست و جو میکنه !

saeed-21
22-07-2009, 09:31
برنامه ریجستری رو در ضمیمه ی دوم برات آپ کردم

برای وصل شدن کافیه که گوشیت سینک بشه ( با یو اس بی وصل بشی و بعد گوشی سینک بشه ) اگه کار نکرد این قسمتی رو که توی ضمیمه اول واست گذاشتم دانلود کن واجراش کن . به احتمال زیاد درست میشه !

آخرین رام اصلی یه رام ایتالیاییه ، ولی فقط ایتالیایی ها ازش استفاده میکنن (بخاطر زبونش ) و رام مشابه و انگلیسیش dzia5 که میشه گفت همه این رو به عنوان جدید ترین رام میشناسن !

----------------------------

داشتم این برنامه گرند پریکس رو نگا میکردم که چشمم به این تیکه افتاد :
You must only use the phone file after[color="red"] gh2 version[/color ]
کسی نمی دونه ای جی اچ 2 چیه ؟؟؟ یعنی jvhi2 قدیمیتر از gh2 بوده که واسه مون خرابکاری شد ؟؟؟

امین جان برای وصل به اینترنت باید gprs قطع باشه یا لازم نیست ؟
یکی هم اینکه توی سینک چه تنظیماتی رو باید فعال کنیم ؟
توی هاردریست چون گوشی به حالت کارخونه ای برمی گرده پس باید برنامه های نصب شده هم از نصب دربیاد دیگه ؟ برنامه نصب شده توی MY STORAGE هم همین طوره ؟

reza963
22-07-2009, 09:53
جواب :
1-اون تنضیمات مسیح رو سعی من همون اول که هارد ریست کردی و هنوز هیچ نرم افزاری نریختی رو گوشی بخصوص فارسی ساز بری تنضیمش کنی وبعد از هر تنضیم کوچیک سریع apply کنی.
2-وقتی میخوای کتاب pdf بخونی گوشی رو rotate کن به صورت افقی تا راحت تر بخونی.درضمن میتونی از نرم افزار foxit reader استفاده کنی .توی بخش نرم افزارا هست .از pdf ریدر خود گوشی بهتره
3-اره هست ولی بدر نمیخوره .توی قسمت note باید بری منو رو بزنی و بعد اولین گزینه بالا (view recording toolbar)
4-فکر کنم باشه ! ولی بهترین کار روش ازمونو خطایه!:4::16:

فرشاد جان سلام:
ممنون وتشکر ویژه طبق نظرت عمل کردم صدا هم زیاد شد اما!!
با نصب بک اپ همه تنظیمات صدا به حال اول برگشت002:
احتمالامربوط به عربایزر ، باروش فارسی سازی اقا ارش (arash777
می باشد.
حالا عزیز جان برادر چه می گویی.؟:015:

Goldsky
22-07-2009, 11:35
امین جان برای وصل به اینترنت باید gprs قطع باشه یا لازم نیست ؟
یکی هم اینکه توی سینک چه تنظیماتی رو باید فعال کنیم ؟
توی هاردریست چون گوشی به حالت کارخونه ای برمی گرده پس باید برنامه های نصب شده هم از نصب دربیاد دیگه ؟ برنامه نصب شده توی MY STORAGE هم همین طوره ؟
اگه با ای دی اس ال وصل میشی که لازم نیست جی پی ار اس وصل باشه !
سینک تنظیمات خاصی نداره ولی فک کنر موقعی اولین بار سینک میشی یه چند تا اجازه ازت میخواد که یکیشی فکر کنم همین اینترنت و ام ام اس بود ، که باید تیکش رو بزنی !

ببین وقتی هارد ریست میکنی ، تمام مین مموری به حالت اول برمیگرده ! برنامه هایی که توی استوریج نصب میشن ، پاک نمیشن ولی ممکنه بعد از هارد ریست سرعت اجراشون کم بشه و کلا ویندوز اونارو نمیشناسه و دیگه توی پروگرام گوشی و منو دیده نمیشن ! برنامه هایی هم که توی مین مموریت نصبن کاملا پاک میشن !
حالا جون من منظورت از " از نصب در بیان " همون uninestal هست ؟؟؟ :023:

ramin_1991
22-07-2009, 12:19
شما باید کشور گوشیتو به ایرن تغییر بدی .اینجوری:

راستی با این کار کل استورج گوشیت فرمت میشه .بک اپ بگیر قبلش

دوست عزیز با تشکر از راهنمایی ولی من هز چه کد #*1546792#* وارد میکنم هیچ تغییری دیده نمشه گزینه قسمت سوم نمیاید در ضمن گوشی من برای کمپانی vodafone انگلستان هست و انلاک و در مخابرات هم ثبت شده

Taily
22-07-2009, 12:30
دوست عزیز با تشکر از راهنمایی ولی من هز چه کد #*1546792#* وارد میکنم هیچ تغییری دیده نمشه گزینه قسمت سوم نمیاید در ضمن گوشی من برای کمپانی vodafone انگلستان هست و انلاک و در مخابرات هم ثبت شده
حالا چه فرقی میکنه واسه منم vodafone دیگه!!!

fafamgs
22-07-2009, 12:30
فرشاد جان سلام:
ممنون وتشکر ویژه طبق نظرت عمل کردم صدا هم زیاد شد اما!!
با نصب بک اپ همه تنظیمات صدا به حال اول برگشت002:
احتمالامربوط به عربایزر ، باروش فارسی سازی اقا ارش (arash777
می باشد.
حالا عزیز جان برادر چه می گویی.؟:015:
خوب عزیز من خودت میگی بک اپ رو دوباره ری استور کردی .خوب بک آپ هم دوباره تنضیمات رجیستری رو به حالت اول برمیگردونه.باید دوباره بری تنضیمش کنی که اگه بازم کلا صداش قطع شد باید از طریق تنضیمات رجیستری یا هارد ریست درستش کنی.

fafamgs
22-07-2009, 12:39
گوشیتو هارد ریست کن بعد اون کدها رو بزن

saeed-21
22-07-2009, 12:52
اگه با ای دی اس ال وصل میشی که لازم نیست جی پی ار اس وصل باشه !
سینک تنظیمات خاصی نداره ولی فک کنر موقعی اولین بار سینک میشی یه چند تا اجازه ازت میخواد که یکیشی فکر کنم همین اینترنت و ام ام اس بود ، که باید تیکش رو بزنی !

ببین وقتی هارد ریست میکنی ، تمام مین مموری به حالت اول برمیگرده ! برنامه هایی که توی استوریج نصب میشن ، پاک نمیشن ولی ممکنه بعد از هارد ریست سرعت اجراشون کم بشه و کلا ویندوز اونارو نمیشناسه و دیگه توی پروگرام گوشی و منو دیده نمیشن ! برنامه هایی هم که توی مین مموریت نصبن کاملا پاک میشن !
حالا جون من منظورت از &quot; از نصب در بیان &quot; همون uninestal هست ؟؟؟ :023:

آره امین عزیز . اگه توجه لازم داشته باشی واژه install به معنی نصب کردنه و به همراه پیشوند un به فعل منفی تبدیل میشه یعنی unistall به معنی از نصب خارج کردن .
این هم آموزش زبان امروز ، با ما همراه باشید:4:

reza604
22-07-2009, 13:04
سلام
دوست من شما با عوض کردن کشور گوشیت به ایران و ست کردنش مشکلت حل میشه شاید به عقل جور در نیاد اما من تو یکی از سایتا خوندم که یکی مشکل مشابه شمارو داشت و کشور گوشیشو به کشور خودش تغیر داده بود و مشکلش حل شد.
انساالله که حتما جواب خواهی گرفت
روشش هم تو چند پست بالاتر دوستمون توضیح داده
موفق باشی.:003:

نه همونا بود...روشه دیگه ای هست؟

Goldsky
22-07-2009, 15:39
اگه رامی دانلود کردیم که زبونش مثلا آلمانی یا چینی بود باید طبق روش زیر کشور رو عوض کنیم تا زبون انگلیسی بشه :

یا راهش یه چیز دیگه اس ؟؟؟

reza963
22-07-2009, 15:51
خوب عزیز من خودت میگی بک اپ رو دوباره ری استور کردی .خوب بک آپ هم دوباره تنضیمات رجیستری رو به حالت اول برمیگردونه.باید دوباره بری تنضیمش کنی که اگه بازم کلا صداش قطع شد باید از طریق تنضیمات رجیستری یا هارد ریست درستش کنی.

سلام :
اقا ، گرفتم مطلبو!! ولی جان برادر برای بکاپ مجبورم ، با ان همه شماره تلفن وبرنامه های نصب شده ! فکر می کنم باید به شرح ذیل عمل کنم. شما نظر بدهید:015:
1-یک بکاپ customized بدون فایلهای سیستمی ذخیره کنم .
2-هاردریست کنم.
3-تنظیم صدا را انجام دهم.
4-بکاپ را اجرا کنم.
5-سایر نرم افزارها مثل فارسی ساز ، resco explorer ووو... را نصب کنم.:103:

:atten: البت با نصب فارسی ساز جناب ارش ، ایا مشکلی پیش نمی اید؟

saeed-21
22-07-2009, 17:06
با توجه به اینکه امنیا قابیلیت پخش فایل های divx رو داره چطور میشه از این قابیلت استفاده کرد ؟ یه جا دیده بودم که نوشته بود باید توی سایتش بریم و register کنیم . یه همچین چیزی ولی نمیدونم چطوری .
راستی یه پلیر خوب که اکثر فرمت های تصویری و صوتی رو پشتیبانی کنه چی میشناید . core player نصب کردم کار نکرد .

masoudjabbari
22-07-2009, 21:45
سلام. اگه زحمت بکشید یه برنامه برای ضبط صدا معرفی کنید؟

Goldsky
22-07-2009, 21:55
با توجه به اینکه امنیا قابیلیت پخش فایل های divx رو داره چطور میشه از این قابیلت استفاده کرد ؟ یه جا دیده بودم که نوشته بود باید توی سایتش بریم و register کنیم . یه همچین چیزی ولی نمیدونم چطوری .
راستی یه پلیر خوب که اکثر فرمت های تصویری و صوتی رو پشتیبانی کنه چی میشناید . core player نصب کردم کار نکرد .

منظورت چیه که کار نکرد ؟!؟ خود برنامه کار نکرد یا فایل نخوند . من خودم باهاش divx اجرا کردم ولی کیفیت تاچ پلیر خیلی بهترش بود !!!
یه برنامه دیگه هست که خودمم دنبالش بودم ، خوب شد یادم انداختی . بچه ها یه برنامه ایی بود اسمش تو مایه های tcm player بود . اگه هست لینکش رو بزارید یا اسمش رو بگید !

سلام. اگه زحمت بکشید یه برنامه برای ضبط صدا معرفی کنید؟

اینم resco voice recorde برای شما !!
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=55834

--------------
کسی نمی دونه GH2 چیه ؟؟؟ زبون رو چجور عوض میکنن ؟؟؟ با همون چیزی که صفحه ی قبل گفتم ...

mehdi83
22-07-2009, 21:56

tcpmp پليرخوب وكامليه.توسايت هم هست

nima_batman
22-07-2009, 22:15
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت کلیه دوستان :

یه سوال داشتم . قاب گوشی امنیا تو بازار پیدا میشه یا نه ؟!؟ آخه چند شب پیش گوشیم از دستمت افتاد رو آسفالت و از شانس بدم دقیقاً با گوشه خورد زمین . البته با توجه به کیفیت بالای بدنه گوشی ، طوریش نشد فقط یه کم فلزش خش افتاد .
1- خواستم بدونم که قابش تو بازار هست که گوشیم مثل روز اول بشه یا نه ؟!؟
2- کابل تلویزیونش آخر اومد ایران یا نه ؟!؟ اگه هست ، بی زحمت بگید از کجا میشه خرید ؟!؟

با سپاس نیما

saeed-21
22-07-2009, 22:18
منظورت چیه که کار نکرد ؟!؟ خود برنامه کار نکرد یا فایل نخوند . من خودم باهاش divx اجرا کردم ولی کیفیت تاچ پلیر خیلی بهترش بود !!!
یه برنامه دیگه هست که خودمم دنبالش بودم ، خوب شد یادم انداختی . بچه ها یه برنامه ایی بود اسمش تو مایه های tcm player بود . اگه هست لینکش رو بزارید یا اسمش رو بگید !

اینم resco voice recorde برای شما !!
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=55834

--------------
کسی نمی دونه GH2 چیه ؟؟؟ زبون رو چجور عوض میکنن ؟؟؟ با همون چیزی که صفحه ی قبل گفتم ...
نصب شد ولی هیچ فایلی رو باز نمی کرد نمیدونم ، علتش نوع رام نباشه ؟ رام JVHI2
خود گوشی touch player یا windows media player گوشی divx رو پخش می کنه ؟
gprs رو چطور قطع کنم ؟ از اون روشی که گفتی نشد به اینترنت وصل بشم تا حالا خودت امتحان کردی ؟چ
تو قسمت program یه آیکن هست نوشته internet sharing ، چکار میکنه ؟
ممنون

tcpmp پليرخوب وكامليه.توسايت هم هستتو کدوم بخش ؟

fafamgs
22-07-2009, 23:25
tcpmp پليرخوب وكامليه.توسايت هم هست
اینم لینکش:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=47567

Goldsky
22-07-2009, 23:28
نصب شد ولی هیچ فایلی رو باز نمی کرد نمیدونم ، علتش نوع رام نباشه ؟ رام jvhi2
خود گوشی touch player یا windows media player گوشی divx رو پخش می کنه ؟
gprs رو چطور قطع کنم ؟ از اون روشی که گفتی نشد به اینترنت وصل بشم تا حالا خودت امتحان کردی ؟چ
تو قسمت program یه آیکن هست نوشته internet sharing ، چکار میکنه ؟
ممنون

تو کدوم بخش ؟

بهتره که اول بری تو برنامه وبعد از اونجا فایلت رو باز کنی .
تاچ پلیر که میخونه و کیفیتش خیلی خوبه !!!

جی پی ار اس هم اگه کانکت باشی باید قلم رو به مدت چند ثانیه گری روی علام آنتن وبعد میتونی کنسلش کنی !

اینترنت شیرینگ هم برای ؟، اگه اشتباه نکنم برای آپلود عکس و از این حرفها تو اینترنت

reza604
22-07-2009, 23:46
fafamgs عزیز با دوستان قدیمی بخش اومنیا تاحالا یک راه در مورد مشکل من گفته شد که فرقی نکرد من رام سکتور رو خیلی دوست دارم هم سریع هم بدون باگ فقط تو این 4 روزی که از نصبش گذشته دیگه با usb و activesync نمی تونم با adsl که قبلا دوسوته وصل می شدم .وصل شم ...که خیلی اشکال بزرگی کسی هست تا حالا مشکل منو داشته باشه و راهی بلده؟؟؟؟ activesync من وصل می شه تاریخم چک می شه ولی اپرا و.... کانکت نمی شه..با تشکر...منتظرم!!!!!!!!

hamedfarhang
22-07-2009, 23:56
سلام
ببخشید من یه مشکل دارم که به نظرم اومد اینجا باید مطرح کنم.
چه جوری میشه زنگ sms رو تو I900 عوض کرد و یه زنگ دلخواه به جز اون چندتایی که خودش داره قرار داد؟

saeed-21
22-07-2009, 23:59
fafamgs عزیز با دوستان قدیمی بخش اومنیا تاحالا یک راه در مورد مشکل من گفته شد که فرقی نکرد من رام سکتور رو خیلی دوست دارم هم سریع هم بدون باگ فقط تو این 4 روزی که از نصبش گذشته دیگه با usb و activesync نمی تونم با adsl که قبلا دوسوته وصل می شدم .وصل شم ...که خیلی اشکال بزرگی کسی هست تا حالا مشکل منو داشته باشه و راهی بلده؟؟؟؟ activesync من وصل می شه تاریخم چک می شه ولی اپرا و.... کانکت نمی شه..با تشکر...منتظرم!!!!!!!!

آقا رضا سلام
میشه بگی چه جور adsl وصل میشدی ؟

Goldsky
23-07-2009, 00:12

شما یه سری به صفحه 64 بزن ، من اونجا یه ریجستری آپ کردم . منم قبلا نمیتونستم کانکت بشم ولی بعد اجرای اون ریجستریه مشکلم حل شد .

سلام
ببخشید من یه مشکل دارم که به نظرم اومد اینجا باید مطرح کنم.
چه جوری میشه زنگ sms رو تو I900 عوض کرد و یه زنگ دلخواه به جز اون چندتایی که خودش داره قرار داد؟
start/setting/personal /sound&notification
بعد tab
notification
event : رو بیار پایین تا برسی به قسمت تکس مسیج

واسه اینکه آهنگ ذلخواهت رو زنگ اس ام اس بزاری باید تو
my document / my ringtone copy koni
البته فکر کنم توی شاخه ی ویندوز هم کپی کنی جواب بده

آقا رضا سلام
میشه بگی چه جور adsl وصل میشدی ؟
من که همون جا براتون توضیح دادم . فک نکنم چیزی رو از قلم انداخته باشم ! در ضمن
setting / connection / usb to pc
تیکش رو بزن !
:37:

reza604
23-07-2009, 01:10
شما یه سری به صفحه 64 بزن ، من اونجا یه ریجستری آپ کردم . منم قبلا نمیتونستم کانکت بشم ولی بعد اجرای اون ریجستریه مشکلم حل شد .

بعد tab
notification

تیکش رو بزن !

تو ویندوز اجرا کردم جواب نداد...من می خوام مشکل اینترنتم حل شه با اکتیو سینگ..از موقع نصب رام اینجوری شده دوست عزیز قبلا درست بود..

{تاحالا یک راه در مورد مشکل من گفته شد که فرقی نکرد من رام سکتور رو خیلی دوست دارم هم سریع هم بدون باگ فقط تو این 4 روزی که از نصبش گذشته دیگه با usb و activesync نمی تونم با adsl که قبلا دوسوته وصل می شدم .وصل شم ...که خیلی اشکال بزرگی کسی هست تا حالا مشکل منو داشته باشه و راهی بلده؟؟؟؟ activesync من وصل می شه تاریخم چک می شه ولی اپرا و.... کانکت نمی شه..با تشکر...منتظرم!!!!!!!!}

saeed-21
23-07-2009, 09:36

بعد tab
notification

تیکش رو بزن !
امین دستت درد نکنه . تنظیمات رو انجام دادم یه لحظه وصل شد گوگل رو آورد ولی سرعتش پایین بود نباید با سرعت adsl وصل بشه . البته بعدش خواستم یه آدرس دیگه بزنم گفت ارتباط قطع شده در حالی که هیچ دستکاری نکردم .

erfan_ars
23-07-2009, 10:31
سلام دوستان. اگه کسی مشکل منو حل کنه جایزه داره!(الکی!!) من 1 ماه پیش رام اصلی گوشیمو به dzia5 بدون هیچ مشکلی آپدیت کردم.بعد یه مدتی واسه یه کاری reg editorرو نصب کردم اما از اون روز مشکلاتم شروع شد.صدای گوشیم هر چند وقت یه بار قطع میشه که با یه بار ریست درست میشه.از همه بدتر تاچ گوشیم قاطی کرده،خیلی سخت align screen میشه.هر روزم بدتر میشه.با هارد ریستم درست نشده.گوشیمم 2 ماهه خریدم،تاحالا نه ضربه خورده نه زمین افتاده،واسه همین شک دارم سخت افزاری باشه. کسی میتونه کمکم کنه؟ گفتم راممو عوض کنم شاید درست شه.ا حالا چند تا رام آفیشیال از سایت خود سامسونگ دانلود کردم،ولی وقتی میخوام نصبشون کنم همش این ارور ها میاد:new version already installed یا incorrect version
در ضمن هرچی ترفند رچیستری تو هر جا خوندم زدم،نشده که نشده!
حالا:
1-چه جوری میشه بدون تغییر رام این مشکل رو حل کرد؟
2-چه جوری میشه راممو به یه ورژن دیگه تغییر بدم؟
3-چه جوری میشه این رامو reinstall کرد؟

farzad48
23-07-2009, 11:14
عرفان جان اگر اینکارکت میشه بشرح ذیل عمل کن
گر با پیام Incorrect Software Version مواجه شدید، مراحل زیر را دنبال کنید:
1. دکمه سبز (تماس) را فشار داده تا صفحه شماره گیرنده فعال شود.
5. کشور مناسب (کشوری که فایل رام مربوط به آن است) و Default Operator را انتخاب کنید.

Goldsky
23-07-2009, 12:00
سلام دوستان. اگه کسی مشکل منو حل کنه جایزه داره!(الکی!!) من 1 ماه پیش رام اصلی گوشیمو به dzia5 بدون هیچ مشکلی آپدیت کردم.بعد یه مدتی واسه یه کاری reg editorرو نصب کردم اما از اون روز مشکلاتم شروع شد.صدای گوشیم هر چند وقت یه بار قطع میشه که با یه بار ریست درست میشه.از همه بدتر تاچ گوشیم قاطی کرده،خیلی سخت align screen میشه.هر روزم بدتر میشه.با هارد ریستم درست نشده.گوشیمم 2 ماهه خریدم،تاحالا نه ضربه خورده نه زمین افتاده،واسه همین شک دارم سخت افزاری باشه. کسی میتونه کمکم کنه؟ گفتم راممو عوض کنم شاید درست شه.ا حالا چند تا رام آفیشیال از سایت خود سامسونگ دانلود کردم،ولی وقتی میخوام نصبشون کنم همش این ارور ها میاد:new version already installed یا incorrect version
در ضمن هرچی ترفند رچیستری تو هر جا خوندم زدم،نشده که نشده!
حالا:
1-چه جوری میشه بدون تغییر رام این مشکل رو حل کرد؟
2-چه جوری میشه راممو به یه ورژن دیگه تغییر بدم؟
3-چه جوری میشه این رامو reinstall کرد؟

اگه همه ی کار های که بچه ها گفته ان انجام داده باشی ، تنها راه مونده گرندپریکس ! اونم من اصلا ازش خوشم نمیاد چون خطرناکه ! :33:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=903239&postcount=3534

Goldsky
23-07-2009, 14:10
من بعد برگشتن به رام آ5 یه مشکلی برام پیش اومده ، تاچ گوشیم قاطی داره !!! یکم اختلاف داره . مخصوصا واسه کیبورد !!! نمی تونم دوباره آپگرید کنم چون پیام newest version رو میده !

کسی نظری نداره ؟؟؟

Goldsky
23-07-2009, 20:55
من بعد برگشتن به رام آ5 یه مشکلی برام پیش اومده ، تاچ گوشیم قاطی داره !!! یکم اختلاف داره . مخصوصا واسه کیبورد !!! نمی تونم دوباره آپگرید کنم چون پیام newest version رو میده !

کسی نظری نداره ؟؟؟

:021::021::021::021:
واقعا که جالبه!!! فکر نمی کردم این قدر ساده باشه !!! فقط باید دوباره align screen میزدم ! :13:

reza963
23-07-2009, 23:47
سلام:
ایکن بعضی از بازیها بعد از نصب در قسمت game ذخیره نمیشه و به همین خاطر دسترسی به اجراء
بازیها مشکل میشه . چطوری اینکارو بکنیم؟:39:

اقا فرشاد جان :
اون مطلبی که راجع به تغییر صدا در صفحه 63،،64 نوشتم ، درسته یا نه؟
انجامش بدم یا نه ؟:32:

hootan_am
24-07-2009, 12:16
دوستان کیف نوت بوکی واسه i900 اومده یا نه ؟کسی خبر داره و هم چنین هندس فری بلوتوس؟

Taily
24-07-2009, 12:22
دوستان کیف نوت بوکی واسه i900 اومده یا نه ؟کسی خبر داره و هم چنین هندس فری بلوتوس؟
کیف نوت بوکی که نیومده ولی هندزفری بلوتوث رو من روی سایت سامسونگ دیدم ولی تو بازار ندیدم

Taily
24-07-2009, 13:16
دوستان منم یه سوال دارم
من با windows media player گوشیم یه آهنگ 320 kbps رو وقتی با هدفون و با صدای بلند گوش میدم یهو گیر میکنه و بعد 5ثانیه ادامه میده این مشکل در گوشیهای شما وجود داره یا برم هارد ریست کنم؟

================================================== ===========
با آرزوی موفقیت برای همه کسایی که کنکور دادن.
من که ترکوندم:4:
2/5/88 این روز به یاد ماندنی رو فراموش نمیکنم.:010:

Goldsky
24-07-2009, 13:57
سلام:
ایکن بعضی از بازیها بعد از نصب در قسمت game ذخیره نمیشه و به همین خاطر دسترسی به اجراء
بازیها مشکل میشه . چطوری اینکارو بکنیم؟:39:

اقا فرشاد جان :
اون مطلبی که راجع به تغییر صدا در صفحه 63،،64 نوشتم ، درسته یا نه؟
انجامش بدم یا نه ؟:32:

سلام
شما نمی تونید جای آیکون ها رو عوض کنید ولی میتونید ، با استفاده از start یا manila 2d یا spbshell برنامه های مورد علاقتون رودم دستتون بزارین !

در ضمن ، فرشاد نیستش ، رفته مسافرت ، ممکنه گه گاهی سر بزنه ، اینو گفتم که اگه فرشاد جواب نداد ناراحت نشی !
شرمنده منم در جریان روش آقا مسیح نیستم ولی خودم دنباله یه برنامه واسه افزایش صدام که اگه نتیجه داد به شما هم معرفیش میکنم !

دوستان منم یه سوال دارم
من با windows media player گوشیم یه آهنگ 320 kbps رو وقتی با هدفون و با صدای بلند گوش میدم یهو گیر میکنه و بعد 5ثانیه ادامه میده این مشکل در گوشیهای شما وجود داره یا برم هارد ریست کنم؟

================================================== ===========
با آرزوی موفقیت برای همه کسایی که کنکور دادن.
من که ترکوندم:4:
2/5/88 این روز به یاد ماندنی رو فراموش نمیکنم.:010:

از صبح تا حالا چند ساعت درس خوندی ، مثل اینکه حسابی ترکوندی ؟!؟ ما که همچین مشکلی نداریم ...

Taily
24-07-2009, 14:02
:022:

از صبح تا حالا چند ساعت درس خوندی ، مثل اینکه حسابی ترکوندی ؟!؟ ما که همچین مشکلی نداریم ...
:021::021:
دوستان شما هم نخونید چون خیلی آسونه.
من چند دقیقه دیگه آهنک رو میزارم شما تست کنید(با هدفون و صدای بلند.)

mnmohsen
24-07-2009, 17:46
سلام
از دوستان كسي لينك برنامه پيتون براي PPc سراغ نداره
با تشكر

erfan_ars
25-07-2009, 08:42
فرزاد جان از جوابی که دادی ممنون،ولی این کارم کردم نشده،کشورمو چندین بار متناسب با رامی که دانلود کردم تغییر دادم نشده که نشده.:12:

lalehjini
25-07-2009, 10:21
با سلام و عرض خسته نباشيد به دوستان
من در مورد نصب برنامه office بر روي i900 سوال دارم نه نرم افزار را دارم و نه بلدم ان را نصب كنم
لطف مي فرماييد اگر من را راهنمايي نماييد (برنامه word من بر روي گوشي كار نمي كند)

با تشكر

rezakardan
25-07-2009, 11:51
امين جان سلام:
اول؛ كليد تشكر زدم به نام rezakardan اومد!!!!!
دوم؛ ممنونم.
سوم؛ اين manila 2d ويااين يكي spbshel بهتر از start هستند ؟يا همون كار رو انجام ميدن؟
...........................................

بازیها مشکل میشه . چطوری اینکارو بکنیم؟

omidkameli
25-07-2009, 20:47
ما كه همچنان مشكل باتري داريم..باتري هم عوض كرديم نشد باز..حتي رام گوشي هم 3 بار عوض كردم باز نشد..البته الان رام فيليپين روشه...بدون هيچ استفاده از مولتي مديا وبازي بزور تا يكروز جواب ميده..

okno
25-07-2009, 22:38
ما كه همچنان مشكل باتري داريم..باتري هم عوض كرديم نشد باز..حتي رام گوشي هم 3 بار عوض كردم باز نشد..البته الان رام فيليپين روشه...بدون هيچ استفاده از مولتي مديا وبازي بزور تا يكروز جواب ميده..

خیلی عجیبه من که با رام قبلی که داشتم (jvhi2) مصرف باتری بالایی داشتم ولی بعد از نصب رام jvhk1 واقعا الان راضی هستم حتی به 4 روز هم میرسه اون هم با مصرف متوسطی که دارم

jimidep
26-07-2009, 01:21
شما میتونید جای همه آیکنها رو عوض کنی اگه کسی بلد نبود به این id yahoo پیغام بزار بهت بگم
11030225

saeed-21
26-07-2009, 15:15
سلام
چطور میشه تو امنیا فیلم hd رو نگاه کرد ؟ اصلا امکان داره ؟
در مورد برنامه های office توی word و powerpoint هنگام نوشتن متن فارسی مشکلی نداره ، ولی وقتی میخوایم ویرایش کنیم یا مثلا یک کلمه رو برای ویرایش انتخاب کنیم چند تا کلمه اون طرف تر انتخاب میشه و اصلا قابل ادیت نیست . راه حلی برای این مشکل هست ؟

™AMIN
27-07-2009, 02:01
دوستان گوشیه من چند بار از دستم خورد زمین، حالا هم همین جوری یهو آنتنش No Service میده. نمی دونم چرا. مشکلش چیه به نظرتون؟

S I N A
27-07-2009, 09:06
دوستان گوشیه من چند بار از دستم خورد زمین، حالا هم همین جوری یهو آنتنش No Service میده. نمی دونم چرا. مشکلش چیه به نظرتون؟

دوست عزیز

احتمالاً یه خاطر ضربه ای دیده باشه.
از کدوم طرف خورد زمین؟؟؟؟

شایدم اصلاً مشکل سخت افزاری نباشه(امیدوارم:4:) اگه نباشه با یه hard reset شاید حل بشه

موفق باشید

™AMIN
27-07-2009, 13:24
دوست عزیز

احتمالاً یه خاطر ضربه ای دیده باشه.
از کدوم طرف خورد زمین؟؟؟؟

شایدم اصلاً مشکل سخت افزاری نباشه(امیدوارم:4:) اگه نباشه با یه hard reset شاید حل بشه

موفق باشید

دوبار خورد زمین.

یه بار به صورت عمودی از طرف بالا خورد زمین.

یا بارم به صورت افقی از طرف ال سی دی خورد زمین.

خیلی محکم خورده زمین.

اگه سخت افزاری باشه چقدر خرج داره؟

Pc Games
27-07-2009, 13:50
با سلام:

دوستان عزیز من یکی از بستگانم اومنیا داره میگه که هر سیمکارتی همراه اول که روی اون قرار میده آنتن نداره اما با ایرانسل مشکلی نداره و جالب اینه که میگه پیش شماره های 0913 همراه اول هم کار میکنند!

همچین مشکلی وجود داره یا نه؟؟؟

meyteeee
27-07-2009, 15:21
سلام دو تا سوال داشتم از دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنه منو من از الائدین یه کابل tv برای i900 گرفتم ولی هر کاری کردم نتونستم وصلش کنم به تلویزیون میخواستم ببینم تنظیمات خاصی داره یا نه ؟ بعدم میخواستم از طریق بلوتوث از gprs گوشی استفاده کنم ولی i900 نداره همچین چیزی ولی گوشی های دیگه داره با usb هم نتونستم وصلش کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

sabir
27-07-2009, 15:28
سلام ..می خواستم بپرسم میشه از طریق کامپیوتری که به اینترنت وصله ..گوشی هم از طریق وای فای به کامپیوتر ..گوشی هم به اینترنت وصل شه؟ اگه میشه لطفا راهنمایی کنید. مرسی.

pooya_30
27-07-2009, 15:47
سلام ..می خواستم بپرسم میشه از طریق کامپیوتری که به اینترنت وصله ..گوشی هم از طریق وای فای به کامپیوتر ..گوشی هم به اینترنت وصل شه؟ اگه میشه لطفا راهنمایی کنید. مرسی.
بله میشه دوست عزیز برای اینکار اول وای فای رو روشن کن:
settings>connections>wi-fi
بعد روی نام SSID وای فایت کلیک کن در صفحه بعد در قسمت connects to زیر مجموعه the internet رو انتخاب کن و بعدnext اگر تنظیمات wep داری انجام بده و دوباره next و finnish.

حالا opera رو باز کن باید کانکت شده باشی.

pooya_30
27-07-2009, 15:52
سلام
چطور میشه تو امنیا فیلم hd رو نگاه کرد ؟ اصلا امکان داره ؟
در مورد برنامه های office توی word و powerpoint هنگام نوشتن متن فارسی مشکلی نداره ، ولی وقتی میخوایم ویرایش کنیم یا مثلا یک کلمه رو برای ویرایش انتخاب کنیم چند تا کلمه اون طرف تر انتخاب میشه و اصلا قابل ادیت نیست . راه حلی برای این مشکل هست ؟

نه نمیشه hd نگاه کرد چون رزولوشن فیلمهای hd خیلی بالاتر از رزولوشن صفحه امنیا هست.
در مورد ادیت کردن هم منم همین مشکل رو دارم فکر کنم از فارسی ساز باشه.

pooya_30
27-07-2009, 15:56
امين جان سلام:
اول؛ كليد تشكر زدم به نام rezakardan اومد!!!!!
دوم؛ ممنونم.
سوم؛ اين manila 2d ويااين يكي spbshel بهتر از start هستند ؟يا همون كار رو انجام ميدن؟
...........................................

بازیها مشکل میشه . چطوری اینکارو بکنیم؟

دوست من اینها هیچ ربطی به start ندارن با نصب اینها هنوزم استارت رو بالای صفحه داری اینها یک پوسته هستن که بجای today screen میان.

pooya_30
27-07-2009, 15:58

من توی علائدین طبقه زیر کیف نوت بوکی دیدم 2 جور داشت 12 و 30 هزار تومان.

sabir
27-07-2009, 16:18
بله میشه دوست عزیز برای اینکار اول وای فای رو روشن کن:
Settings>connections>wi-fi
بعد روی نام ssid وای فایت کلیک کن در صفحه بعد در قسمت connects to زیر مجموعه the internet رو انتخاب کن و بعدnext اگر تنظیمات wep داری انجام بده و دوباره next و finnish.

حالا opera رو باز کن باید کانکت شده باشی.
این کار رو چند بار انجام دادم ولی نشد. :39:

saeed-21
27-07-2009, 20:10
سلام
چطور ميشه ويبره رو هنگام تايپ با finger keyboard قطع كرد ؟

mehran_k
28-07-2009, 11:01
سلام دوستان .... حالا که همه سوال میکنن ما هم یه سوال بکنیم!!!!

از دوستان کسی می دونه چطور میشه با Active Sync از مسیجهامون بک آپ بگیریم ؟؟؟

S I N A
28-07-2009, 11:20

دوست عزیز

اگه منظورتون sms هست نه نمیشه.
اما اگه e-mail رو میخواید از تو ستینگ active sync گزبنه outlook رو فعال کنید تا از email های رو توی کامپیوتر کپی کنه.
برای backup گرفتن ازطریق گوشی میشه از sms ها backup گرفت.

موفق باشید

saeed-21
28-07-2009, 11:21
سلام
چطور ميشه ويبره رو هنگام تايپ با finger keyboard قطع كرد ؟
كسي نيست جواب بده ؟

pally80
28-07-2009, 13:24
سلام خدمت دوستان:
من یه مشکل دارم اگر بتونید کمکم کنید ممنون میشم.
گوشی من i900 16gb full pack هست،سفارش آلمان هست،ورژن و زبانش رو عوض کردم. DZIA5 هست.
اس ام اس رو می فزسته ولی واسه دریافت اس ام اس مشکل داره،اینجوری هستش که یه دفعه تمام اس ام اس های چند روز قبل رو که واسم فرستادند یکجا میگیره.سیم کارت رو با یه گوشی دیگه امتحان کردم اینجوری نبود،همون موقع دریافت می کرد.باید چه کار کنم؟

pally80
28-07-2009, 13:31
كسي نيست جواب بده ؟

سعید جان برو به pesonal setting بعد vibration بعد feedback .اونجا disable vibration for tuch screen رو تیک بزن.:103:

saeed-21
28-07-2009, 16:29
سعید جان برو به pesonal setting بعد vibration بعد feedback .اونجا disable vibration for tuch screen رو تیک بزن.:103:
محمد جان اون ويبره ، ويبره مربوط با تاچ گوشي هست كه خيلي وقت پيش قطع كردم نميدونم finger keyboard رو نصب كردي يا نه ، اين كيبورد طوريه كه وقتي باهاش تايپ مي كني دكمه هاش ويبره داره و با اوني كه شما گفتي قطع نميشه .

okno
28-07-2009, 22:07
دوستان کسی نرم افزار همراه بانک صادرات رو توی گوشی نصب کرده ؟

pooya_30
29-07-2009, 09:19
محمد جان اون ويبره ، ويبره مربوط با تاچ گوشي هست كه خيلي وقت پيش قطع كردم نميدونم finger keyboard رو نصب كردي يا نه ، اين كيبورد طوريه كه وقتي باهاش تايپ مي كني دكمه هاش ويبره داره و با اوني كه شما گفتي قطع نميشه .

آقا شما باید از توی programs گوشیت ایکون finger keyboard رو کلیک کنی بعد به بخش Options بری و در قسمت press vibrate منو رو روی no vibrate بزاری.

pooya_30
29-07-2009, 09:24

دوست عزیز با اکتیو سینک نمیشه از مسیجها بک آپ بگیری اما می تونی از این نرم افزار استفاده کنی :
http://mobilestan.net/showthread.php?t=44642

Goldsky
29-07-2009, 12:02
سلام بر دوستان شرمنده من کم میام ،
درمورد spbshell و m2d بگم که این برنامه ها مخصوص spbshell واقعا کاربردیا و به نظر من خیلی نیازا ! هم قشنگ هستن و گوشیتون رو نو نوار میکنن و هم اینکه شما میتونید همه چیز رو دم دستت خودتون بزارید و خیلی راحت با گوشی کار کنید . برای مثال میگم ، شما از همیشه از برنامه رسکو بجای فایل اکسپلورر استفاده میکنید . خیلی ها هستن که اول میرن تو منو بعد پروگرامز و بعد میگردن و این برنامه رو پیدا میکنن . اگه spb و m2d رو نمیخواید میتونید اون رو به قسمت start گوشیتون اضافه کنید ! ولی اگهر از m2d استفاده کنید در همون پوسته ای که بجای today میاد با یه کلیک میرید توی قسمت program و اونجا هرچی برنامه میخواید اضافه میکنید و توی دوتا کلیک خیلی سریع به برنامه ی موردنظرتون میرسید . درمورد spb راهای مختلفی هست ولی من خودم عاشقم lifstyle هستم . لازمه که چندتا والپیپر برای این قسمت دانلود کنید . حالا تو این لایف استایل ، هرچیزی که میخواید میتونید اضافه کنید ، از اس ام اس گرفته تا بازی هاتون و حتی فایل هاتون ! مثل با یه کلیک یه قسمت از استوریجون باز کنید ! واقعا عالیه !!!

راستی saeed-21

از من میشنوی spb keyboard رو نصب کن . فول اسکرینش خیلی خوبه و 100تای این finger keyboard رو می ارزه !

mehran_k
29-07-2009, 12:24
دوست عزیز

اگه منظورتون sms هست نه نمیشه.
اما اگه e-mail رو میخواید از تو ستینگ active sync گزبنه outlook رو فعال کنید تا از email های رو توی کامپیوتر کپی کنه.
برای backup گرفتن ازطریق گوشی میشه از sms ها backup گرفت.

موفق باشید

ممنون از شما دوست عزیز .....منظور من همون مسیج بود ...اما من از یکی از دوستان شنیده بودم که با یه دستکاریهایی توی برنامه Activ Sinc تونسته گزینهpim رو (که واسه کار با مسیجهاست ) به option برنامه اکتیو سینک اضافه کنه:54:

دوست عزیز با اکتیو سینک نمیشه از مسیجها بک آپ بگیری اما می تونی از این نرم افزار استفاده کنی :
http://mobilestan.net/showthread.php?t=44642

مرسی دوست عزیز ...:6:
به نظر میرسه برنامه جالبی باشه :39:

Pc Games
29-07-2009, 15:11
دوستان کسی نرم افزار همراه بانک صادرات رو توی گوشی نصب کرده ؟

با سلام:

من 2 ماه پیش ورژن 1.2 رو نصب کردم و جواب نداد!جالب اینه که سایت بانک صادرات و ملی ضعف ویندوز موبایل 6.1 را عامل عدم ساپورت برنامه میدانند!

okoker11
30-07-2009, 15:54
سلام
من قبلا این سوال رو کردم ولی مشکلم حل نشد
هر اس ام اس ی که برای من میاد همیشه ساعتش جلوتره.
فرق نمیکنه از کدوم اپراتور باشه.فقط فرقش تو ساعت هاشه.
مثلا تالیا 4 ساعت جلوتره و ایرانسل 3 ساعت و همراه اول 5 ساعت .

pro_mamad
30-07-2009, 16:12
سلام
من قبلا این سوال رو کردم ولی مشکلم حل نشد
هر اس ام اس ی که برای من میاد همیشه ساعتش جلوتره.
فرق نمیکنه از کدوم اپراتور باشه.فقط فرقش تو ساعت هاشه.
مثلا تالیا 4 ساعت جلوتره و ایرانسل 3 ساعت و همراه اول 5 ساعت .
سلام دوست عزیز اگه اشتباه نکنم یه برنامه ای هست به اسم fix sms یا fix time به همچین چیزایی بود که با نصب اون این مشکل حل میشد . اگه برنامه رو پیدا کردم لینکش رو براتون میزارم...

pro_mamad
30-07-2009, 16:17
دوست عزیز ایناهاش پیدا کردم از این برنامه استفاده کن :
http://mobilestan.net/showpost.php?p=998319&postcount=137

Uncle_Snoopy
30-07-2009, 19:49
سلام
من کال آف دیوتی 2 رو دانلود کردم (33 مگ !)
بعد میره تو بازی صفحه سفید میاد
اصلا نمیشه اجراش کرد ؟

Taily
30-07-2009, 22:24
سلام
اصلا نمیشه اجراش کرد ؟
میشه لینکش رو بدی تا چک کنم؟در ضمن گوشیت چیه؟

fafamgs
01-08-2009, 14:24
سلام
اصلا نمیشه اجراش کرد ؟

:6:سلام دوباره به همه .من برگشتم.:6::4:

عرض کنم که واسه کال آف دیوتی باید نرم افزار wvgafix 3 رو که در بخش نرم افزار ها هست نصب کنی و بعد با استفاده از اون نرم افزار رزولوشن گوشی رو به 240 در 320 تغییر داده و بعد وارد بازی بشی .همین

Amin.M.1986
01-08-2009, 21:02
من یه مشکلی دارم و اونم اینه که وقتی مثلا به یه نفر 3 تا اس ام اس میزنم و بعد یه مدت 2 تا دلیوری میاد نمیفهمه که دلیوری ها مربوط به کدوم اس ام اس هست..میشه کاریش کرد؟

fafamgs
01-08-2009, 23:07
من یه مشکلی دارم و اونم اینه که وقتی مثلا به یه نفر 3 تا اس ام اس میزنم و بعد یه مدت 2 تا دلیوری میاد نمیفهمه که دلیوری ها مربوط به کدوم اس ام اس هست..میشه کاریش کرد؟
این نرم افزارو روی حافظه اصلیت نصب کن:

Name of recipient in SMS delivery receipt افزودن نام به Delivery Report (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=45613)

mehran_ar
02-08-2009, 05:45
سلام
عزيزان من يه مشكلي دارم تو sms :
اينكه اولا توي inbox نميتونم new folder بسازم و ديگه اينكه وقتي چند sms برام ميرسه همه رو پشت سر هم توي يه جا مياره (نه جدا جدا )002: تازه نميتونم قبلي ها رو ببينم چون اسكرول نميشه و فقط آخري ديده ميشه :31: مگه اينكه del كنم و تو recycle جدا جدا بياد :17:
آيا بخاطر فارسي سازه ؟
ممنون از راهنمايي تون

farhadia
02-08-2009, 10:40

سلام خدمت شما دوست عزیز
من هم مشکل شما رو داشتم اینقدر به گوشی ور رفتم تا که راه حلشو پیدا کردم
شما وارد اپرا شو بعد برو داخل گزینه settings تنظیمات connections کلیک کن. کنار automatically detect settings تیک بزار حالا Active Sync شو برو حالشو ببر.
ایشالا جواب میده برای من که داد:35:

Amin.M.1986
02-08-2009, 12:38
این نرم افزارو روی حافظه اصلیت نصب کن:

name of recipient in sms delivery receipt افزودن نام به delivery report (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=45613)

ممنونم از لطفت.. این جواب من نیست.. ببین شما فرض کن 3 تا اس ام اس رو به یه نفر میزنم و 2 تا دلیوری میاد.. من نمیفهمم کدوم اس ام اس نرسیده به مقصد

reza963
02-08-2009, 13:46
سلام به دوستان:
بعد از نصب بازی اسفالت 4 ایکن ان به جای قرار گرفتن درپوشه گیم درقسمت ایکنهای پروگرام قرار گرفته است
راهی است که ایکن اسفالت ویا هر بازی دیگری را به پوشه گیم انتقال داد؟
اصلا از طریق رسکو اکسپلورر چطوری می توانم وارد گیم ویاهرپوشه دیگر پروگرام بشوم ؟ لطفا مسیر را مشخص کنید.
سوال تکراریه ! برای خواندن کتابهای پرنیان فکری شده یا نه؟ایا نرم افزاری هست که بتوان اندازه کتابهای پی دی اف را مانند کتابهای پرنیان به اندازه صفحه نماش موبایل امنیا دراورد؟

ممنونم بسیار

Amin.M.1986
02-08-2009, 16:55

ممنونم از لطفت.. این جواب من نیست.. ببین شما فرض کن 3 تا اس ام اس رو به یه نفر میزنم و 2 تا دلیوری میاد.. من نمیفهمم کدوم اس ام اس نرسیده به مقصد
:020::020::020::020::020:

okoker11
02-08-2009, 18:38
سلام
دوستان من مشکلم حل نشد.
همچنان ساعت اس ام اس هام جلوهست.
بعد از نصب سافت ریست هم کردم ولی باز ساعت ها جلو هست.

fafamgs
02-08-2009, 22:34
:020::020::020::020::020:
خوب با وجود توضیحاتی که دادی فکر نکنم بشه!
فقط میتونی با فاصله sms بدی و صبر کنی دلیوری هر کدوم بیاد!:4:

Taily
04-08-2009, 12:03
دوستان کسی با وایرلس کار میکنه؟اگه کسی استفاده میکنه من سوالم رو بپرسم

Taily
04-08-2009, 21:11
دوستان چطوزی میشه اینترنت adsl رو به گوشی share کرد.؟؟

majid_irm
04-08-2009, 23:50
برادر ی کمکی به ما بکنی ممنون میشم میگم چطوری میشه این main memori زیاد کرد برای من 89 مگه چیکار باید بکنم

fafamgs
05-08-2009, 10:30
من قبلا نتونسته بودم باهاش اینترنتمو شیر کنم ولی دیروز دوباره نصبش کردم و به راحتی شیر شد
یه نکته ی مهمش اینه که توی قسمت تنضیمات wifi گوشی گزینه :my network card connects to : the internet
رو بزنی
همچنین باید از خودت کامپیوتر هم اینترنتتو شیر کنی

برادر ی کمکی به ما بکنی ممنون میشم میگم چطوری میشه این main memori زیاد کرد برای من 89 مگه چیکار باید بکنم

یکی از راههاش اینه که یه رام lite نصب کنی مثل این رام های کوک شده (غیر اصلی)ولی ورژن lite ش

sabir
05-08-2009, 18:10

اول باید اینترنت و رو pc ، شیر کنی: اون connection که به اینترنت وصل میشی properties شو بیار روی تب advanced اولین تیک رو بزن بعد همونجا home networking connection رو wireless network connction انتخاب کن.

مرحله 2 اینکه یه ip به به wireless network نسبت بدی مثله:192.168.1.1

مرحله 3 ساختن یک(wireless network (ad hoc هست.

مرحله 4 هم باید تو تنظیمات ip برای wlan گوشی این اعداد و وارد کنی :

ip :192.168.1.2
gateway:192.168.1.1
dns:192.168.1.1

اگه همه این کارا رو کردی و وصل نشد. فایروال ها رو off کن دوباره امتحان کن.

mostafashz
05-08-2009, 21:20
من ميخوام رام گوشيم رو عوض كنم الان بهترين رام چي هست اگه ميشه لينكش رو بزاريد

Taily
06-08-2009, 11:30
اول باید اینترنت و رو pc ، شیر کنی: اون connection که به اینترنت وصل میشی properties شو بیار روی تب advanced اولین تیک رو بزن بعد همونجا home networking connection رو wireless network connction انتخاب کن.

مرحله 2 اینکه یه ip به به wireless network نسبت بدی مثله:192.168.1.1

مرحله 3 ساختن یک(wireless network (ad hoc هست.

مرحله 4 هم باید تو تنظیمات ip برای wlan گوشی این اعداد و وارد کنی :

ip :192.168.1.2
gateway:192.168.1.1
dns:192.168.1.1

اگه همه این کارا رو کردی و وصل نشد. فایروال ها رو off کن دوباره امتحان کن.
سلام به همگی,خیلی ممنون,(چه شماره کاربری داری):4:
آقا من تقریبا دارم گیج میزنم network conections من خودش wireless network داره باز بیام دوباره بسازم؟؟:35:
در کل من هر کاری میکنم یا adsl من قطع میشه یا اتصال wireless با گوشی !!!
خواهشا اگه میشه یکم بیشتر و دقیق تر توضیح بدی ممنون میشم!اگه میتونی عکس هم بذاری دیگه مهشر میشه(اگه میتونی)

Taily
06-08-2009, 11:34
[QUOTE=fafamgs;1014463]من قبلا نتونسته بودم باهاش اینترنتمو شیر کنم ولی دیروز دوباره نصبش کردم و به راحتی شیر شد
یه نکته ی مهمش اینه که توی قسمت تنضیمات wifi گوشی گزینه :my network card connects to : the internet
رو بزنی
همچنین باید از خودت کامپیوتر هم اینترنتتو شیر کنی

میتونی تنظیمات دقیق wireless و internetet رو بدی :023:

Pc Games
06-08-2009, 12:45
با سلام:

دوستان گوشی من به تازگی از رومانی اومد (البته dead شده بود و مادربرد رو فرستاده بودم) بعد از تعمیر به رام dxia5 هم فلش شده بود!الان که دوربین رو run میکنم خط های افی از بالا به پایین روی صفحه در حال عبور هستند و با کد آپدیت دوربین هم این خطوط محو نشد!البته در عکس تاثیری نداره!میخواستم بدونم مشکل کجاست

با تشکر

Taily
06-08-2009, 13:14
در این قسمت خیلی خوب توضیح داده شده ولی یه چیزی که علامت زدم کمه::4:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=63925

saeed-21
06-08-2009, 13:32
فايل هاي ويدئويي با پسوند vob چه فرمتي هستند و با چه برنامه اي تو گوشي باز ميشن ؟ زير فايل نوشته بود dvd movie file

Taily
06-08-2009, 13:38
فايل هاي ويدئويي با پسوند vob چه فرمتي هستند و با چه برنامه اي تو گوشي باز ميشن ؟ زير فايل نوشته بود dvd movie file
با core player
فقط پسوندش رو به MPG تغییر بدید همونطوری که آقا حامد گفت ببین کار میکنه یا نه؟:7:

saeed-21
06-08-2009, 16:16
با core player
فقط پسوندش رو به MPG تغییر بدید همونطوری که آقا حامد گفت ببین کار میکنه یا نه؟:7:

كار نكرد . راه ديگه اي سراغ نداري taily جان
تو سايت هاي خارجي چند تا dvd پلير پيدا كردم البته امتحان نكردم در ضمن خوب موقتي هم هست .

Taily
06-08-2009, 16:19
كار نكرد . راه ديگه اي سراغ نداري taily جان
همون core player آقا حامد رو نصبیدیین دیگه؟

saeed-21
06-08-2009, 16:43
همون core player آقا حامد رو نصبیدیین دیگه؟

بله كار نكرد .

Taily
06-08-2009, 16:49
بله كار نكرد .
نه دیگه شرمنده

saeed-21
06-08-2009, 20:16
نه دیگه شرمنده

يعني هيچ برنامه اي براي پخش فيلم dvd سراغ نداريد ؟

sabir
06-08-2009, 22:15
در این قسمت خیلی خوب توضیح داده شده ولی یه چیزی که علامت زدم کمه::4:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=63925

مشکلت حل شد ؟

Taily
06-08-2009, 22:19
مشکلت حل شد ؟
نه نمیشه:55:در ضمن گوشی با کامپیوتر ارتباط برقرار میکنن ولی اینترنت وصل نمیشه002:
D-link(dwa-110)من به فروشنده گفتما تا گفتم واسه خونه میخوام سریع این رو داد:14:

Taily
06-08-2009, 22:33
کاااااااااااااااااااااااا ر کرد:021:ذوق کردم:4:

از windows security alerts بود:41:

Taily
06-08-2009, 22:40
من به یک کیبرد که زبان فارسی رو ساپورت کنه نیازمندم.متشکرم

Pc Games
07-08-2009, 00:08
با سلام:

دوستان گوشی من به تازگی از رومانی اومد (البته dead شده بود و مادربرد رو فرستاده بودم) بعد از تعمیر به رام dxia5 هم فلش شده بود!الان که دوربین رو run میکنم خط های افی از بالا به پایین روی صفحه در حال عبور هستند و با کد آپدیت دوربین هم این خطوط محو نشد!البته در عکس تاثیری نداره!میخواستم بدونم مشکل کجاست

با تشکر

Taily
07-08-2009, 01:34
با سلام:

با تشکر
با هارد ریست مشکلت حل نشد؟:023:البته خودت بهتر از من میدونی

Pc Games
07-08-2009, 12:53
با سلام:

حدود 3 بار هارد ریست کردم و فکر میکنم بهتر شده و الان فقط در زمینه های بسیار روشن و سفید این خطوط پیدا هستند(حتمآ در دوربین بعضی از گوشی ها مانند d780 دیده اید که خطوط موازی از بالا به پایین در حرکتند).به نظر شما از رام dzia5 یا dxia5 نیست؟ یا اینکه من ممکنه درست مادربرد رو اسمبل نکرده باشم.

mehran604
07-08-2009, 13:47
دوستان من دو تا سوال داشتم البته میدونم که به احتمال زیاد قبلا هم مشابه
این سولا جواب داده شده ولی باور کنید از بس صفحات این دو تاپیک امنیا زیاد بود من گیج شدم
وبهمین خاطر عذر میخوام
من در هفته آینده میخوام یه 8 گیگ بدون گارانتی بخرم وسوال من اینه:
1-در موقع خرید چه چیزهایی باید چک بشه مثلا آیا اون قضیه پیکسل های مرده:26:
صفحه نمایش در این گوشی هم هست اگر هست راه تشخیص اونرو برای بنده مبتدی
شرح بدید (ومورد دیگه ای)
2-چه چیزهای باید در پک اون باشه(بعبارتی دیگر محتویات کامل جعبه)

Goldsky
07-08-2009, 17:32
دوستان من دو تا سوال داشتم البته میدونم که به احتمال زیاد قبلا هم مشابه
این سولا جواب داده شده ولی باور کنید از بس صفحات این دو تاپیک امنیا زیاد بود من گیج شدم
وبهمین خاطر عذر میخوام
من در هفته آینده میخوام یه 8 گیگ بدون گارانتی بخرم وسوال من اینه:
1-در موقع خرید چه چیزهایی باید چک بشه مثلا آیا اون قضیه پیکسل های مرده:26:
صفحه نمایش در این گوشی هم هست اگر هست راه تشخیص اونرو برای بنده مبتدی
شرح بدید (ومورد دیگه ای)
2-چه چیزهای باید در پک اون باشه(بعبارتی دیگر محتویات کامل جعبه)

اول بهت بگم که خوش اومدی . هر چه دل تنگت خواهد بپرس

1- گوشی رو که روشن کردی از دکمه سبزه ( چپه ) رو بزن و کد

*#0*#
رو بزن . تو صفحه ای که برات باز میشه میتونی کاملا ال سی دی رو چک کنی و صدا و ویبره و یه چندتا چیز دیگه !

توی جعبه هم گوشی هست ، هد ست هست ، کابل یو اس بی و شارژر . من که دیگه چیزی تو نظرم نیست :4:

mehran604
07-08-2009, 18:56
اول بهت بگم که خوش اومدی . هر چه دل تنگت خواهد بپرس

1- گوشی رو که روشن کردی از دکمه سبزه ( چپه ) رو بزن و کد

*#0*#
رو بزن . تو صفحه ای که برات باز میشه میتونی کاملا ال سی دی رو چک کنی و صدا و ویبره و یه چندتا چیز دیگه !

توی جعبه هم گوشی هست ، هد ست هست ، کابل یو اس بی و شارژر . من که دیگه چیزی تو نظرم نیست :4:
مرسی از لطف وپاسخ شما:merci:
راستش من کمیدر مورد بدون گارانتی خریدن نگران هستم البته با گارانتی اون
فکر کنم حدودا 60 تومنی گرونتره
مثلا فرض بفرمایید اگر یکوقت من با گوشی ور رفتم و dead شد اونوقت تکلیف چیه
این مطلبی هم که فرمودید بعد از زدن اون کد میشه در صفحه ای که باز میشه
lcdرو چک کرد من درست متوجه نشدم یعنی مثلا چیز خاصی نوشته:7:
(پیشاپیش از خنگی خودم عذر میخوام:022:)

mehran_k
08-08-2009, 08:29
mehran604
سلام دوست عزیز
مدتی هست که تکلیف گوشی های Dead مشخص شده ...فقط باید یه کم (!)هزینه کنی و 24 ساعته تحویلش بگیری ....:003:

k i a r a s h
08-08-2009, 11:08
مرسی از لطف وپاسخ شما:merci:
راستش من کمیدر مورد بدون گارانتی خریدن نگران هستم البته با گارانتی اون
فکر کنم حدودا 60 تومنی گرونتره
مثلا فرض بفرمایید اگر یکوقت من با گوشی ور رفتم و dead شد اونوقت تکلیف چیه
این مطلبی هم که فرمودید بعد از زدن اون کد میشه در صفحه ای که باز میشه
lcdرو چک کرد من درست متوجه نشدم یعنی مثلا چیز خاصی نوشته:7:
(پیشاپیش از خنگی خودم عذر میخوام:022:)

سلام . دوست من با ور رفتن که گوشی dead نمیشه . اگه داشتی رام رو عوض می کردی و خدایی نکرده گوشیت dead شد ، باید ببری شرکت های گارانتی امنیا و یه مقدار خرج کنی تا برد دستگاه عوض بشه .
در مورد این هم که بفهمی lcd پیکسل سوخته داره یا نه بهترین کار اینه که دوربین رو روشن کنی و دستت رو بگیر جلوی دوربین تا صفحه سیاه بشه . اگه نقطه های سفید توش بود اون ها سو.خته .

k i a r a s h
08-08-2009, 11:10

سلام . من خودم از SPB Keyboard استفاده می کنم بسیار راضی هستم . از برنامه ی resco Keyboard هم می تونی استفاده کنی .

saeed-21
08-08-2009, 13:28
سلام
برنامه اي براي ديفرق كردن هست ؟ راستي من وقتي صفحات اينترنتي رو تو كامپيوتر ذخيره مي كنم و مي خوام تو گوشي ببينم وقتي با اپرا باز ميشه فارسي رو نشون نميده و به صورت اشكال به هم ريخته نشون ميده و وقتي با open with با اينترنت اكسپلورر باز مي كنم دوباره ميره از طريق اپرا فايل رو باز مي كنه كاريش نميشه كرد ؟

mehran_k
09-08-2009, 07:13
سلام . دوست من با ور رفتن که گوشی dead نمیشه . اگه داشتی رام رو عوض می کردی و خدایی نکرده گوشیت dead شد ، باید ببری شرکت های گارانتی امنیا و یه مقدار خرج کنی تا برد دستگاه عوض بشه .
در مورد این هم که بفهمی lcd پیکسل سوخته داره یا نه بهترین کار اینه که دوربین رو روشن کنی و دستت رو بگیر جلوی دوربین تا صفحه سیاه بشه . اگه نقطه های سفید توش بود اون ها سو.خته .

k i a r a s h عزیز منظور من گوشیهای dead شده ای هست که گارانتی نداره و مایکروتل هیچ خدماتی واسشون ارائه نمیده ......:003:

sina_m
09-08-2009, 08:07
سلام ببخشيد من گوشي رو ميزنم به pc نميشناسه. لطفا كمك كنيد.قبلا كار مي كرد

™AMIN
09-08-2009, 09:13
k i a r a s h عزیز منظور من گوشیهای dead شده ای هست که گارانتی نداره و مایکروتل هیچ خدماتی واسشون ارائه نمیده ......:003:

چرا دوست من، خدمات میده ولی پولشو میگیره.

یعنی مجانی یا تخفیف در کار نیست.

™AMIN
09-08-2009, 09:18

بفرمایید. من خودم از این کیبورد استفاده می کنم.

SPB Keyboard (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=223844&d=1235073406)

hootan_am
09-08-2009, 12:12
دوستان سلام اگه امکان داره یه آموزش تصویری برای نصب رام بگذارید من الان 7 ماهه این گوشی رو خریدم و دارم کمبود فضای مموری اصلی و مخصوصا خالی شدن زود باطری رو تحمل میکنم ولی دیگه کلافه شدم الان تصمیم دارم آپگرید کنم اما میترسم قسمت آموزش آپگرید رام رو هم خوندم ولی خوب تاریخش قدیمیه منظور این که شاید الان تجارب دوستان این تاپیک زیاد شده باشه ممنون میشم کمک کنید .برای آپگرد چی لازمه؟

reza963
09-08-2009, 13:34
سلام وعرض ادب خدمت همه اساتید:
بالاخره نگفتید !!!!!!!!!! ؟؟؟
سوال تکراریه ! برای خواندن کتابهای پرنیان فکری شده یا نه؟ایا نرم افزاری هست که بتوان اندازه کتابهای پی دی اف را مانند کتابهای پرنیان به اندازه صفحه نماش موبایل امنیا دراورد؟

اقا واگریک یه قولکی دادن که بررسی کنند اما هیچ خبری نشد که نشد!
راستش کل تاپیکهای پرسش وپاسخو خوندم (رکورد گینس!!!) امادر این رابطه یه جواب دلگرم کننده ندیدم:17::7::45:
بابا برای کتابخوانی موبایلی یه فکری بکنید:14:برای امنیای دلربا که صفحه qwerty ندارد:8:
یه پیشنهاد :13: روسای عزیز انجمن با سازنده نرم افزار پرنیان مذاکره کنند:41:
در ضمن خواندن کتابهای پی دی اف با قطع دسکتاپی ونه موبایلی شکنجه است وبس:42::020:

Uncle_Snoopy
09-08-2009, 18:55
آقا من تونستم Call of duty رو اجرا کنم !!!!!!! (مشکل سفید شدن صفحه)
فقط کافیست برنامه WVGAFIX3 رو نصب کنید و رزولوشن گوشی رو به 240 در 320 چنج کنید !

So long !