PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Samsung I900 Omnia CLUB | همه چیز درباره ی این آرزو (تاپیک شماره 2)

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6

Mahyar.M&T
09-08-2009, 22:33
اجرا کردی تونستی بازی هم بکنی؟کلیداش چین؟

fafamgs
09-08-2009, 23:15
آقا من تونستم Call of duty رو اجرا کنم !!!!!!! (مشکل سفید شدن صفحه)
فقط کافیست برنامه WVGAFIX3 رو نصب کنید و رزولوشن گوشی رو به 240 در 320 چنج کنید !

So long !
واقعا خسته نباشی! :41::4::39:
خوب بجای این همه زحمت یه نگاهی به تاپیک اصلی معرفی بازی call of duty مینداختی !اونجا همینو نوشته بود! لازم نبود اینقدر زحمت بکشی!:4::41:
در ضمن بدون صفحه کلید فیزیکی اصلا حال نمیده .سخته :027:

hootan_am
10-08-2009, 10:09
دوستان سلام اگه امکان داره یه آموزش تصویری برای نصب رام بگذارید من الان 7 ماهه این گوشی رو خریدم و دارم کمبود فضای مموری اصلی و مخصوصا خالی شدن زود باطری رو تحمل میکنم ولی دیگه کلافه شدم الان تصمیم دارم آپگرید کنم اما میترسم قسمت آموزش آپگرید رام رو هم خوندم ولی خوب تاریخش قدیمیه منظور این که شاید الان تجارب دوستان این تاپیک زیاد شده باشه ممنون میشم کمک کنید .برای آپگرد چی لازمه؟

Taily
11-08-2009, 16:15
بببخشيد ميدونم اينجا جاي درخواست برنامه نيست
دليلش اينه كه من با موبايل دارم مينويسم(يكم سخته)
من يه برنامه ي راديو اينترنتي ميخوام به جز wunder و spb radio من نتونستم پيدا كنم
مرسي

saeed-21
11-08-2009, 18:53
سلام
يه مشكل برام پيش اومده هيچ كس نميتونه بهم زنگ بزنه بوق ديجيتال ميزنه . ولي خودم ميتونم زنگ بزنم و اس ام اس بفرستم و دريافت كنم . چكار كنم ؟

Uncle_Snoopy
11-08-2009, 21:49
خوب بجای این همه زحمت یه نگاهی به تاپیک اصلی معرفی بازی call of duty مینداختی !اونجا همینو نوشته بود! لازم نبود اینقدر زحمت بکشی!

چشما تو باز می کردی میدیدی که تو تایپیکش همه می گن رو امنیا صفخه سفید میشه...............

در آخر هم من برای اونایی این پست رو دادم که مشتاق اجرا کردن این بازی رو اومنیا بودم
شما هم لازم نبود این قدر زحمت بکشی پست منو جواب بدی.........

fafamgs
12-08-2009, 02:06
چشما تو باز می کردی میدیدی که تو تایپیکش همه می گن رو امنیا صفخه سفید میشه...............

در آخر هم من برای اونایی این پست رو دادم که مشتاق اجرا کردن این بازی رو اومنیا بودم
شما هم لازم نبود این قدر زحمت بکشی پست منو جواب بدی.........
واقعا من نمیدونم چرا بعضیها انقدر جنبشون کمه!
بابا من اولا شوخی میکردم و همیشه میکنم و دوما باید به کنایه میگفتم که بعضی چیزا خیلی وقته که توی سایت معرفی شده و هست و فقط کافیه بچه یکم بگردن یا سرچ بزنن که البته این مورد دوما زیاد مهم نیست همون مورد اولانش مهم بود:4::021:
حالا محض اطلاع شما Uncle_Snoopy (http://www.mobilestan.net/member.php?u=257984) عزیز لطفا این لینک های زیرو یه نیم نگاهی بندازین:
بعد متوجه میشین من چی میگم ناسلامتی من همه ی جاهای این بخش پاکت پیسی رو فوت آبم ها!:4::
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=779457&postcount=1406

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=779426&postcount=63

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=19296&highlight=call+duty&page=7

اخریش ادرس تاپیک اصلی بازیه:4:

Goldsky
12-08-2009, 10:57
چطوری فرشاد جوون...
چه خبر ؟؟؟ بدون ما که خوش میگذره ؟!؟! برادر taily چطوره ؟ چطوری با زحمت های ما ؟

میخواستم بدونم تا حالا کسی تونسته با برنامه x-ray portable کار کنه ؟؟؟

برای ورود به وایرلس فرودگاه یا سازمان اداری همیشه پسوورد نیاز هست ؟

Taily
12-08-2009, 14:08
چطوری فرشاد جوون...
چه خبر ؟؟؟ بدون ما که خوش میگذره ؟!؟! برادر taily چطوره ؟ چطوری با زحمت های ما ؟

سوال اولت رو خود آقا فرشاد جواب ميدن :35:
نه پسورد نميخواد ,من تصميم گرفتم ازفردا صبح برم فرودگاه وايرلس كار كنم ,وايرلس خونه زياد حال نميده:4:
راستي چقدر مصرف باطريم رفته بالا:وايرلس+اپرا+برنامه ي چت+آهنگ هم گوش ميدم
روزي 3بار شارژ ميكنم نميدونيد چرا؟:023:
راستي بلوتوث هم همينجوري روشنه!!!همين الانم با گوشيم دارم تايپ ميكنم.
واقعا راست ميگن باطري امنيا ضعيفه

fafamgs
12-08-2009, 22:32
چطوری فرشاد جوون...

سلام امین جان والا این نرم افزار یا بهتر بگم بازی سرکاری x-ray که میگی فقط واسه سرکار گذاشتم رفقاس! یه عکسه که نشون میده هیچ کار دیگه ای نمیکنه .بابا از شما بعید گول اینا رو بخوری:4:

a_baharjoo
12-08-2009, 23:59
سلام
یه مشکل
گوشی من وقتی کلید دوربین و که می زنم اوایل اگه یه بار می زدم میرفت تو برنامه photo slidو اگه نگهش می داشتم میرفت دوربین....حالا وقتی میزنم میره main menuچیکار کنم ؟؟؟؟ مشکل از چیه ؟؟ این اتفاق واسه کلید بالا هم افتاده قبلا وقتی نگهش می داشتم میرفت task managar الان میره phone ؟!! میشه کمکم کنید>!؟؟
و راهنماییم کنید چه جوری gps فعال کنم......؟
ممنون

Pc Games
13-08-2009, 00:50
با سلام:

دوستان کسی میدونه power LED به رنگ آبی چشمک زن نشانه چی هستش در اومنیا؟

™AMIN
13-08-2009, 01:53
سلام
یه مشکل
گوشی من وقتی کلید دوربین و که می زنم اوایل اگه یه بار می زدم میرفت تو برنامه photo slidو اگه نگهش می داشتم میرفت دوربین....حالا وقتی میزنم میره main menuچیکار کنم ؟؟؟؟ مشکل از چیه ؟؟ این اتفاق واسه کلید بالا هم افتاده قبلا وقتی نگهش می داشتم میرفت task managar الان میره phone ؟!! میشه کمکم کنید>!؟؟
و راهنماییم کنید چه جوری gps فعال کنم......؟
ممنون

دوست من، این مشکل نیست. به راحتی با یه تنظیم ساده حل میشه.

شما برو تو آدرس زیر:

Start>Settings>Buttons

بعد تو تب Program Buttons شما 4 تا آیتم میبینی:

Main Menu
Main Menu hold
Camera
Camera hold

رو هر کدوم که خواستی کلیک کن، بعد از اون پایین (Assign a Program) برنامه مورد نظرتو انتخاب کن. بعدش ok کن بیا بیرون.

================================================== ===

من خودم از این برنامه استفاده می کنم. عالیه. حرف نداره. لینکشو برات میذارام

آموزش نصب Garmin Mobile TX بر روی ویندوز موبایل (تست شده روی Diamond و Samsung I900) (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=52950)

™AMIN
13-08-2009, 01:54
با سلام:

دوستان کسی میدونه power LED به رنگ آبی چشمک زن نشانه چی هستش در اومنیا؟

بلوتوس

icdl882003
13-08-2009, 17:46
سلام
یه سوال داشتم
من هر کاری میکنم نمیتونم رام اصلی گوشیمو نصب کنم (رام صلی:jvhk1- رام فعلی:mcr03)

icdl882003
13-08-2009, 18:12
من زیاد وارد نیستم ولی فکر میکنم رسمی باشه چون طریقه ی نصبش مثل jvhk1 بود که از سایت سامسونگ دانلود و نصب کردم

icdl882003
13-08-2009, 18:23
آره از همین جا گرفتم
لطفا راهنمایی کنید[

a_baharjoo
14-08-2009, 20:47
سلام
1.یه برنامه واسه باز کردن pdf
2.واسه آپگرید رام چیکار کنم ؟؟ (مموری و شارژ شده واسم دردسر)
لطفا راهنمایی کنید .......
ممنون(پیشاپیش....)

Taily
15-08-2009, 00:55
سلام
1.یه برنامه واسه باز کردن pdf
2.واسه آپگرید رام چیکار کنم ؟؟ (مموری و شارژ شده واسم دردسر)
لطفا راهنمایی کنید .......
ممنون(پیشاپیش....)

1-Foxit Reader
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=48683
2-قسمت پرانتزی رو نفهمیدم!!!:4:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=58257
اینم برای برای رام dzia5(که من این روش رو بسیار دوست دارم ولی برای شما توصیه نمیشه):8:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=903239&postcount=3534
من از امشب تصمیم گرفتم در مورد رام حرف نزنم:010:

farhadia
15-08-2009, 07:22
سلام دوستان
یه چند روزی برایه گوشیم یه مشکل پیش اومده
صفحه نمایشگر گوشیم از سمت چپ و بالا یه مقداری کم شده:42:(تصویر داره کوچیک میشه) هرچی هارد ریست هم میکنم درست نمیشه دوستان اگه میشه یه راهنمایی بکنین بنظر میاد داره بیشتر هم میشه.
پشاپیش از راهنماییتون متشکرم

fafamgs
15-08-2009, 23:25
سلام دوستان
یه چند روزی برایه گوشیم یه مشکل پیش اومده
صفحه نمایشگر گوشیم از سمت چپ و بالا یه مقداری کم شده:42:(تصویر داره کوچیک میشه) هرچی هارد ریست هم میکنم درست نمیشه دوستان اگه میشه یه راهنمایی بکنین بنظر میاد داره بیشتر هم میشه.
پشاپیش از راهنماییتون متشکرم

تنها چیزی که به نظر من میرسه اینه که احتمالا مشکل سخت افزاری و از تاچش ویا از lcd شه .
بهتره ببریش به نمایندگیش یه نشون بدی:4:

fafamgs
15-08-2009, 23:28
رام جدید غیر رسمی ویندوز 6.5 که من خودم عاشقش شدم:8::4::6:
تاپیک دانلود و مشخصات :

Custom WM6.5 ROMs for i900 by Ryrzy, Update 12.08.2009 hybrid 23025 (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=77363)

mehran_k
16-08-2009, 09:05
سلام.... دوستانی که ویندوز 6.5 رو نصب کردن آیا برنامه های 6.1 روش اجرا میشه یا باید منتظر برنامه هاش باشیم ؟

fafamgs
16-08-2009, 12:19
سلام.... دوستانی که ویندوز 6.5 رو نصب کردن آیا برنامه های 6.1 روش اجرا میشه یا باید منتظر برنامه هاش باشیم ؟
اره میشه:4:

botparast
16-08-2009, 13:06
سلام دوستان
گوشی من در قسمت دیال پد وقتی تماس می گیری فونت های mute و end note در کل همه ی اون ها ریز شده چه جوری میشه حلش کرد
راستی برنامه ایی نیست که فایل ها را سریع بلوتوث کرد

hootan_am
16-08-2009, 21:43
رام جدید غیر رسمی ویندوز 6.5 که من خودم عاشقش شدم:8::4::6:
تاپیک دانلود و مشخصات :

Custom WM6.5 ROMs for i900 by Ryrzy, Update 12.08.2009 hybrid 23025 (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=77363)

سلام دوست من یه سوال رام منjvhi2 میباشد تا حالا هیچ رامی آپگرید نکردم آیا با برنامه گرتد پریکس میتونم این رام رو نصب کنم مشکلی پیش نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید و این که من از کمبود فضای رم داخلی گوشی و مخصوصا خالی شدن شارز سریع گوشی تو 1 روز دارم کلافه میشم آیا این رام تو مصرف شارر به صرفه است .با تشکر فراوان:6:

Taily
16-08-2009, 22:25
منم یه درخواست دارم که یه کم سخته ولی خیلی بهش احتیاج دارم
پوشه ویندوز گوشی-->Launcher.exe.T1.skin رو میخوام

Taily
16-08-2009, 22:45
منم یه درخواست دارم که یه کم سخته ولی خیلی بهش احتیاج دارم
پوشه ویندوز گوشی-->Launcher.exe.T1.skin رو میخوام
پیدا کردم:35:

Pc Games
16-08-2009, 23:29
با سلام:

دوستان گوشی من حدود 2 خط شارژ داشت که یک مسیج دریافت کرد و بعد از ویبره ای که زد lcd خاموش شد و چراغ power به صورت قرمز در حال چشمک زدن هستش!بطوریکه وقتی اون رو به شارژر متصل میکنم به طور ثابت قرمز میمونه و وقتی جدا میکنم دوباره چشمک میزنه و اتفاقی نمیفته!
علت چیه؟آیا دوباره گوشی خراب شده؟

saeed-21
16-08-2009, 23:58
درايور مودم سامسونگ كه توي آموزش آپگريد اومده به چه درد ميخوره ؟

Pc Games
17-08-2009, 00:09
با سلام:

دوستان گوشی من حدود 2 خط شارژ داشت که یک مسیج دریافت کرد و بعد از ویبره ای که زد lcd خاموش شد و چراغ power به صورت قرمز در حال چشمک زدن هستش!بطوریکه وقتی اون رو به شارژر متصل میکنم به طور ثابت قرمز میمونه و وقتی جدا میکنم دوباره چشمک میزنه و اتفاقی نمیفته!
علت چیه؟آیا دوباره گوشی خراب شده؟
من چند سایت خارجی رو گشتم متوجه شدم این یک باگ در ویندوز موبایل هستش و فکر کنم نرم افزار های اصلاحی هم موجود هست!آیا هنگامی که screen lock میشه و power LED چشمک میزنه باید سافت ریست کرد یا باتری رو خارج کرد؟

saeed-21
17-08-2009, 00:17

fafamgs
17-08-2009, 01:08
سلام دوست من یه سوال رام منjvhi2 میباشد تا حالا هیچ رامی آپگرید نکردم آیا با برنامه گرتد پریکس میتونم این رام رو نصب کنم مشکلی پیش نمیاد ممنون میشم راهنمایی کنید و این که من از کمبود فضای رم داخلی گوشی و مخصوصا خالی شدن شارز سریع گوشی تو 1 روز دارم کلافه میشم آیا این رام تو مصرف شارر به صرفه است .با تشکر فراوان:6:
این رام نصبش خیلی اسون تر از این حرفاست .
1-فقط دانلودش کن
2-و بعد اجراش کن
3-وبعد گوشی رو خاموش کن
4-و بعد گوشی به کامپیوتر وصل کن (اکتیو سینک رو حتما قبلش باید نصبیده باشی , مودم درایور سامسونگم نصبیده باشی بهتره)
5-وبعد گوشی رو روشن کن
6-و بعد گزینه start رو بزن
7-و بعد انقدر صبر کن تا job done رو بزنه و خود گوشی دوباره کاملا بالا بیاد
8-وبعد هیچی دیگه بعد نداره کار تمومه:4:
فقط قبلش از اطلاعاتی که باید بک آپ بگیری بک آپ بگیر چون بجز حافظه storage بقیه گوشی فرمت میشه
از نظر فضای خالی عالیه ولی در مورد مصرف باتریش نظر کاملی ندارم چون من گوشیمو مداوم به کامپیوتر میوصلم و خوب شارژ میشه دیگه ولی در کل فکر کنم شارژش خوب باشه .بازم بقیه باید نظر بدن
یه چیز دیگه هم بگم که این رام غیر رسمی و خوب گارانتی گوشی رو میباطله و همچنین بعدا واسه آپدیت به یه رام اصلی باید از همون گرند پریکس استف کنی! تازه همه مسئولیتشم بر عهده خودته.
ولی در کل اپدیت رام به یه رام غیر رسمی یکی از اسونترین کارهای روی زمینه!
و صد البته رام های غیر رسمی ویژگی های مربوط به خودشونو دارن و من خودم از غیر رسمی ها بیشتر خوشم میاد:4::4::4:

fafamgs
17-08-2009, 01:17
اگه نصبش نکنی و وقتی رام گوشیتو داشتی اپدیت میکردی و بعد وسطای کار ارور داد خودت میفهمی به چه دردی میخوره!:4:

farhadia
17-08-2009, 09:35
سلام
:sign_help:اگه کسی از دوستان کد رجیستر نرم افزار SPB Mobile Shell داره لطف کنه و بما هم بگه:merci:

saeed-21
17-08-2009, 09:59
اگه نصبش نکنی و وقتی رام گوشیتو داشتی اپدیت میکردی و بعد وسطای کار ارور داد خودت میفهمی به چه دردی میخوره!:4:
درايور مودم فقط همون يه درايوريه كه تو اين تاپيك (http://mobilestan.net/showpost.php?p=736639&postcount=910) هست ؟
روش نصب رام رسمي و غير رسمي يكيه ؟

farhadia
17-08-2009, 22:29
با تشکر از تمام دوستانی که تو این بخش فعالیت میکنن. کد رجیستر spb mobile shell رو پیدا کردم.
Key:
5D5G3473M852
5D5H24C922B6
5D5M8246A4H4
5D54F253596C
5D5247F329M7
5D5F38A4397C
5D542AJ247C4
5D527222DD55
5D597325K2H9
5D5G4257C84C
5D577752A43K
5D5E98A54AE2
5D5243747BD3

saeed-21
18-08-2009, 00:14
من ميخام رام dxia5 رو نصب كنم رام اوليه گوشيم هم jvhi2 هست كشور رو به اندونزي تغيير دادم ولي بازهم ميگه incorrect version بعد از اينكه چند بار عوض كردم بازهم نصب نشد تازه چند تا از برنامه هاي گوشي مثل آفيس و چند تا چيز ديگه حذف شده چكار بايد بكنم ؟ تازه الان ديدم كل my storage هم فرمت شده .

saeed-21
18-08-2009, 01:08
من ميخام رام dxia5 رو نصب كنم رام اوليه گوشيم هم jvhi2 هست كشور رو به اندونزي تغيير دادم ولي بازهم ميگه incorrect version بعد از اينكه چند بار عوض كردم بازهم نصب نشد تازه چند تا از برنامه هاي گوشي مثل آفيس و چند تا چيز ديگه حذف شده چكار بايد بكنم ؟ تازه الان ديدم كل my storage هم فرمت شده .
هيچ جوري نميشه my storage رو ريكاوري كرد ؟ بكاپ گرفته بودم ولي فكر نميكردم ماي استورج هم پاك بشه . شماره هام رفت .

marg111
18-08-2009, 02:14
سلام دوستان اگه مي شه يكي منو راهنمايي كنه آيا مي شود روي قشمتهاي گوشي i900 پسورد گذاشت ؟
و بلوتوث مي فرسته ولي هيچي نمي گيره چيكار كنم ؟
ممنون راهنمايي كنيد

reza963
18-08-2009, 09:11
سلام:
1-مسیر دسترسی به فولدر help چیست؟
2-با اپرا مینی نمی توانم وارد gprs بشوم ولی از طریق
setting>connection>manage existing connection>mci gprs
به اینترنت وصل میشوم . ایا درست است؟راه ساده تری است ؟
ممنونم

Pc Games
19-08-2009, 12:42
با سلام:

دوستان روی رام pda:dxia5/dzia5 حافظه main memory حدود 97 مگ هستش که حدود 54 مگ فضای خالی داشت اما بعد از نصب resco ex و effy حدودآ تا 30 کاهش پیدا کرد آیا این طبیعی هستش!

fafamgs
19-08-2009, 13:27
با سلام:

دوستان روی رام pda:dxia5/dzia5 حافظه main memory حدود 97 مگ هستش که حدود 54 مگ فضای خالی داشت اما بعد از نصب resco ex و effy حدودآ تا 30 کاهش پیدا کرد آیا این طبیعی هستش!
خوب اصلا نباید اینا رو حافظه اصلی مینصبیدی .باید رو my storage نصب میکردیش .

Pc Games
19-08-2009, 15:25
خوب اصلا نباید اینا رو حافظه اصلی مینصبیدی .باید رو my storage نصب میکردیش .

با سلام:

دوست عزیز من هیچ برنامه ای رو در main نصب نکردم غیر از effy و tcmp که باید در main نصب شوند!در کل روی این رام مقدار مطلوب فضای خالی چقدر باید باشه؟

marg111
19-08-2009, 22:13
سلام دوستان اگه مي شه يكي منو راهنمايي كنه آيا مي شود روي قشمتهاي گوشي i900 پسورد گذاشت ؟
ممنون راهنمايي كنيد

fafamgs
19-08-2009, 23:14
ممنون راهنمايي كنيد
همینجوری نمیشه پسورد گذاشت ولی با نرم افزار میشه تقریبا(خودت بگرد نرم افزارشو تو بخش نرم افزارای پاکت پیسی پیدا کن (البته اگه باشه همچین نرم افزاری من تا حالا دنبالش نگشتم!))
در مورد بلوتوث یه چک کن ببین اولا hidden نباشه و ثانیا برو به قسمت :
settings>connections>beam وبعد تیکشو بزن حتما باید این تیک باشه تا بلوتوث قبول کنه .اینا رو یه چک بکن اگه نشد (که حتما میشه)بگو

با سلام:

دوست عزیز من هیچ برنامه ای رو در main نصب نکردم غیر از effy و tcmp که باید در main نصب شوند!در کل روی این رام مقدار مطلوب فضای خالی چقدر باید باشه؟

اصولا بعد از نصب کلی نرم افزار (البته توی my storage ) حافظش چیزی بین 25 تا 30 مگ میشه
راستی این نرم افزار effy چیه؟

Taily
19-08-2009, 23:31
همینجوری نمیشه پسورد گذاشت ولی با نرم افزار میشه تقریبا(خودت بگرد نرم افزارشو تو بخش نرم افزارای پاکت پیسی پیدا کن (البته اگه باشه همچین نرم افزاری من تا حالا دنبالش نگشتم!))
در مورد بلوتوث یه چک کن ببین اولا hidden نباشه و ثانیا برو به قسمت :
settings>connections>beam وبعد تیکشو بزن حتما باید این تیک باشه تا بلوتوث قبول کنه .اینا رو یه چک بکن اگه نشد (که حتما میشه)بگو

اصولا بعد از نصب کلی نرم افزار (البته توی my storage ) حافظش چیزی بین 25 تا 30 مگ میشه
راستی این نرم افزار effy چیه؟
منم نرم افزار tcpmp مخصوص امنیا رو نصب کردم ولی زیاد کم نمیکنه این jeffy چیه ؟!!!
احتمالا این از jeffy تونه.storage من 44 مگ خالی داره(dzia5).

============================================
در ضمن من یه رجیستری بزارم که صدای گوشیتون باn95 برابر بشه؟
بدون افت کیفیت speaker گوشیتون.(شایدم قدیمی باشه واسه همون پرسیدم)
روی 30 تا آهنگ تست کردم!!:4:

Pc Games
20-08-2009, 00:03
با سلام:

effy منظورم همون عربایزر 2 مگابایتی بودش!من در روز اول درحالیکه حدود 54 مگ خالی داشتم resco و effy و iconsoft phone extention رو نصب کردم که باز حافظه تغییر محسوسی نداشت تا 2 روز بعد که داداشم گفت حافظه غیر عادی اشغال شده!soft reset کردم تغییر نکرد اما چند ساعت بعد دیدم از 28 مگ فضای خالی به 34 رسیده و لی دیروز بعد از گذشت 1 هفته دیدم برگشته روی 28 مگ فضای خالی

fafamgs
20-08-2009, 00:33
منم نرم افزار tcpmp مخصوص امنیا رو نصب کردم ولی زیاد کم نمیکنه این jeffy چیه ؟!!!
احتمالا این از jeffy تونه.storage من 44 مگ خالی داره(dzia5).

============================================
در ضمن من یه رجیستری بزارم که صدای گوشیتون باn95 برابر بشه؟
بدون افت کیفیت speaker گوشیتون.(شایدم قدیمی باشه واسه همون پرسیدم)
روی 30 تا آهنگ تست کردم!!:4:

رجیستری رو اگه دوستداشتی بزار ولی در بخش ترفند ها .البته اگه نبود .چون یکی هست. اول بگرد بعد

با سلام:

effy منظورم همون عربایزر 2 مگابایتی بودش!من در روز اول درحالیکه حدود 54 مگ خالی داشتم resco و effy و iconsoft phone extention رو نصب کردم که باز حافظه تغییر محسوسی نداشت تا 2 روز بعد که داداشم گفت حافظه غیر عادی اشغال شده!soft reset کردم تغییر نکرد اما چند ساعت بعد دیدم از 28 مگ فضای خالی به 34 رسیده و لی دیروز بعد از گذشت 1 هفته دیدم برگشته روی 28 مگ فضای خالی

توی فولدر my document چیزی نذاشتی ؟ مثلا بلوتوثی چیزی .یه چک بکن .حجمشم یه چک بکن از 2 یا 3 مگ نباید بیشتر باشه

Taily
20-08-2009, 00:44
رجیستری رو اگه دوستداشتی بزار ولی در بخش ترفند ها .البته اگه نبود .چون یکی هست. اول بگرد بعد
من گشتم ولی چیزی پیدا نکردم(حالا اگه زحمتی نیست شما هم یه بچرخین),شما اون 2 روش رو نمیگید که یکیش کد دادن بود یکی هم توی پوشه windows بود !!من به خاطر این دو روش مجبور به hard reset شدم:46:

fafamgs
20-08-2009, 00:57
من گشتم ولی چیزی پیدا نکردم(حالا اگه زحمتی نیست شما هم یه بچرخین),شما اون 2 روش رو نمیگید که یکیش کد دادن بود یکی هم توی پوشه windows بود !!من به خاطر این دو روش مجبور به hard reset شدم:46:
حالا بزار فوقش تکراری بود میگیم تکراریه دیگه ! من منظورم همون دو روش بعلاوه این نرم افزار srs wow hd که italiodance گذاشته بود هست:4:
ولی توی بخش ترفند ها بزار

Taily
20-08-2009, 01:18
حالا بزار فوقش تکراری بود میگیم تکراریه دیگه ! من منظورم همون دو روش بعلاوه این نرم افزار srs wow hd که italiodance گذاشته بود هست:4:
ولی توی بخش ترفند ها بزار
اه اه اه خواهشا اون روش srs wow hd که اصلا حرفشو نزنید:31:
حالا من یه روز تست بکنم ,یکمم با n96 مقایسه کنم:4: هر وقت مطمئن شدم میزارم(حالا این بخش ترفندها کجا هست:023:؟):merci:

Pc Games
20-08-2009, 02:02
اصلآ چیز یتوی فولدر بلوتوث کپی نمیکنم!من فکر میکنم از برنامهphone extention باشه که یه dial pad و contact manager خوب داره!چون در ورژن 4.1.5 که هنوز کرک نشده نوشته وضعیت مموری بهبود پیدا کرده و مصرف مموری کمتر شده(طبیعتآ منظور از مموری main هستش!)

دو دوست عزیز ممکنه لیست گامل برنامه های نصب شده روی گوشیتون رو بدید و بگید در حال حاضر چقدر فضای free دارید؟

Pc Games
20-08-2009, 03:55
با سلام:

دوستان برنامه های گارمین و oziexplore در کنار هم کار میکنند؟از وقتی گارمین را نصب کردم ozexplore دیگه کانکت نمیشه

Goldsky
20-08-2009, 10:50
سلام امین جان والا این نرم افزار یا بهتر بگم بازی سرکاری x-ray که میگی فقط واسه سرکار گذاشتم رفقاس! یه عکسه که نشون میده هیچ کار دیگه ای نمیکنه .بابا از شما بعید گول اینا رو بخوری:4:

نه بابا فرشاد
من خودم ختم این کارام ...

میخواستم کار کردن با این برنامه رو یاد بگیرم که مطب باز کنم با کمترین امکانات :ambulance::4:

حالا باهاش بلدی کار کنی یا نه ؟ واسه من فقط یه نیمچه استخون نشون میده ...

:merci:

==============
من یه برنامه نصب کردم به اسم sms fix که موقغ دلیوری اسم رو هم میگه ولی ساعت اومدن اس ام اس همچنان خرابه و جالبه که با اختلاف هم نیست و هر وقت اس ام اس برام میاد میگه ساعت 8.15 یا 8.45 :021:

saeed-21
20-08-2009, 11:54
سلام من رام dxia5 رو نصب كردم قبل از نصب كشور رو به اندونزي تغيير دادم الان هم اپراتور رو يه اپراتور اندونزيايي نشون ميده . با گوشي ميتونم تماس بگيرم ولي gprs كار نميكنه . از اپراتور نباشه ؟ كشور رو خواستم به ايران تغيير بدم تغيير بدم تغيير كرد ولي منتظر بودم كه گوشي فرمت بشه نشد . حتي اپراتور هم در بخش settings تغيير نكرد و همون اندونزياييه ؟ راه حلي هست ؟

fafamgs
20-08-2009, 12:53
نه بابا فرشاد
من خودم ختم این کارام ...

میخواستم کار کردن با این برنامه رو یاد بگیرم که مطب باز کنم با کمترین امکانات :ambulance::4:

حالا باهاش بلدی کار کنی یا نه ؟ واسه من فقط یه نیمچه استخون نشون میده ...

:merci:

==============
من یه برنامه نصب کردم به اسم sms fix که موقغ دلیوری اسم رو هم میگه ولی ساعت اومدن اس ام اس همچنان خرابه و جالبه که با اختلاف هم نیست و هر وقت اس ام اس برام میاد میگه ساعت 8.15 یا 8.45 :021:

بابا امین جان تو دیگه خیلی سرکاری!:4:
میگیم این نرم افزارش سرکاریه بگو چشم!:8::42::19:
بابا اخه مگه پرتوی x اینقدر الکیه که بشه با یه لنز معمولیه گوشی ازش استفاده کرد:021:
اینو میخواستم پیغام خصوصی بزنم ولی گفتم اینجا بگم بهتره اینجوری بقیه هم سرکار نمیرن.:021:

fafamgs
20-08-2009, 12:59
سلام من رام dxia5 رو نصب كردم قبل از نصب كشور رو به اندونزي تغيير دادم الان هم اپراتور رو يه اپراتور اندونزيايي نشون ميده . با گوشي ميتونم تماس بگيرم ولي gprs كار نميكنه . از اپراتور نباشه ؟ كشور رو خواستم به ايران تغيير بدم تغيير بدم تغيير كرد ولي منتظر بودم كه گوشي فرمت بشه نشد . حتي اپراتور هم در بخش settings تغيير نكرد و همون اندونزياييه ؟ راه حلي هست ؟
میشه بگی :
اولا کشورتو چطوری تغییر دادی به ایران
دوما تنضیمات gprs رو برای چه اپراتوری روش زدی؟اصلا تنضیمش کردی؟

با سلام:

دوستان برنامه های گارمین و oziexplore در کنار هم کار میکنند؟از وقتی گارمین را نصب کردم ozexplore دیگه کانکت نمیشه

من هم gps tunner و هم گارمین و هم ozi explorer رو روی گوشیم نصب دارم و هرسه با هم عالی کار میکنن .برو توی هوای باز یا روی پشت بوم یه تست بکن

اصلآ چیز یتوی فولدر بلوتوث کپی نمیکنم!من فکر میکنم از برنامهphone extention باشه که یه dial pad و contact manager خوب داره!چون در ورژن 4.1.5 که هنوز کرک نشده نوشته وضعیت مموری بهبود پیدا کرده و مصرف مموری کمتر شده(طبیعتآ منظور از مموری main هستش!)

دو دوست عزیز ممکنه لیست گامل برنامه های نصب شده روی گوشیتون رو بدید و بگید در حال حاضر چقدر فضای free دارید؟

من گفتم فولدر بلوتوث؟!
من گفتم my documents گوشی .در ضمن phonex فقط واسه من 3 مگ حجم گرفته .
تو احتمالا یه چیز دیگه هم روی گوشیت نصب کردی یا اینکه یه چنتایی فایل رو توی main کپی کردی!
البته من نسخه 1.4.5 رو استفاده میکنم

saeed-21
20-08-2009, 13:12
میشه بگی :

خوب اول كد *#1546792*#رو زدم بعد گزينه دوم (pre.....) رو انتخاب كردم و كد *#81230*# رو زدم بعد كشور ايران رو انتخاب كردم . قبل از آپديت وقتي اندونزي رو انتخاب كردم كل گوشي فرمت شده بود .
بله تنظيمات رو انجام دادم اونم براي همراه اول .
ستاره مربع هايي كه نوشتم اينجا يه خورده جابه جا افتاده ولي از همين كدها استفاده كردم .

fafamgs
20-08-2009, 13:31
خوب اول كد *#1546792*#رو زدم بعد گزينه دوم (pre.....) رو انتخاب كردم و كد *#81230*# رو زدم بعد كشور ايران رو انتخاب كردم . قبل از آپديت وقتي اندونزي رو انتخاب كردم كل گوشي فرمت شده بود .
بله تنظيمات رو انجام دادم اونم براي همراه اول .
ستاره مربع هايي كه نوشتم اينجا يه خورده جابه جا افتاده ولي از همين كدها استفاده كردم .
خوب من الان دیگه نظری ندارم جز اینکه بگم :
یا یه هارد ریست بکن
یا دوباره کشورو ایران بکن
یا تنضیماتو دوباره بزن و چک کن درست باشه
یا اصلا ارومیه gprs ش راه افتاده؟:atten: یا شاید الان قطعه .تا حالا دوسه بارم واسه من توی مشهد gprs قطع شده و هر کاری کردم نتونستم کانکت بشم
:4:

saeed-21
20-08-2009, 13:37
خوب من الان دیگه نظری ندارم جز اینکه بگم :
یا یه هارد ریست بکن
یا دوباره کشورو ایران بکن
یا تنضیماتو دوباره بزن و چک کن درست باشه
یا اصلا ارومیه gprs ش راه افتاده؟:atten: یا شاید الان قطعه .تا حالا دوسه بارم واسه من توی مشهد gprs قطع شده و هر کاری کردم نتونستم کانکت بشم
:4:
آره بابا خيلي وقته راه افتاده . شايد هم الان قطعه . بذار هارد ريست كنم ببينم چي ميشه .
ولي در هر صورت اگه كشور چيزي به غير از ايران باشه ممكنه وصل بشه ؟

fafamgs
20-08-2009, 13:39
آره بابا خيلي وقته راه افتاده . شايد هم الان قطعه . بذار هارد ريست كنم ببينم چي ميشه .
وقتی هم یتونی زنگ بزنی و هم بتونن بهت زنگ بزنن یعنی میشه به اینترنتم وصل بشی دیگه!
البته فکر کنم:4:

saeed-21
20-08-2009, 13:51
وقتی هم یتونی زنگ بزنی و هم بتونن بهت زنگ بزنن یعنی میشه به اینترنتم وصل بشی دیگه!
البته فکر کنم:4:
نميدونم چرا اونجوري بود ولي بعد از تغيير كشور به ايران هارد ريست كردم درست شد . ممنون
راستي مي بخشي وقتتو ميگيرم يه مدتيه سيم كارتم طوري شده كه كسي نميتونه به من زنگ بزنه ولي اس ام اس ميتونه بفزسته خودمم ميتونم هم زنگ بزنم هم اس ام اس بفرستم فرصت نكردم يه سري به امور مشتركين بزنم ببينم علت چيه . ولي سيم كارت ايرانسل گذاشتم اين مشكل رو نداشت . تا حالا با چنين مشكلي برخوردي ؟

fafamgs
20-08-2009, 14:05
نميدونم چرا اونجوري بود ولي بعد از تغيير كشور به ايران هارد ريست كردم درست شد . ممنون
راستي مي بخشي وقتتو ميگيرم يه مدتيه سيم كارتم طوري شده كه كسي نميتونه به من زنگ بزنه ولي اس ام اس ميتونه بفزسته خودمم ميتونم هم زنگ بزنم هم اس ام اس بفرستم فرصت نكردم يه سري به امور مشتركين بزنم ببينم علت چيه . ولي سيم كارت ايرانسل گذاشتم اين مشكل رو نداشت . تا حالا با چنين مشكلي برخوردي ؟
وقتی کسی بهت زنگ میزنه واسه طرف چی میگه؟

saeed-21
20-08-2009, 14:20
وقتی کسی بهت زنگ میزنه واسه طرف چی میگه؟
بوق ديجيتال ميزنه . هيچي نميگه .

Pc Games
20-08-2009, 14:34
میشه بگی :

من هم gps tunner و هم گارمین و هم ozi explorer رو روی گوشیم نصب دارم و هرسه با هم عالی کار میکنن .برو توی هوای باز یا روی پشت بوم یه تست بکن

من گفتم فولدر بلوتوث؟!
من گفتم my documents گوشی .در ضمن phonex فقط واسه من 3 مگ حجم گرفته .
تو احتمالا یه چیز دیگه هم روی گوشیت نصب کردی یا اینکه یه چنتایی فایل رو توی main کپی کردی!
البته من نسخه 1.4.5 رو استفاده میکنم

با سلام:

شما که بهتر میدونید فولدر بلوتوث همان my documents هستش دیگه که من اینطوری نوشتم!phonex هم از ورژن اصلاح شده استفاده کرده اید!!!چیزی روی main نریختم!
یه چیز دیگه از دیروز که گارمین رو ریختم حجم همون 28 مگ بود که بهتون گفتم و تغییری هم نکرد اما امروز صبح دیدم شده 19 مگ:13: !!!به هر حال فعلا که مشکلی ندارم نهایتا کل برنامه رو remove میکنم و دوباره چک میکنم!

در مورد گارمین و ozi هم بگم که گارمین بدون سیم کارت جواب داد اما ozi خیر و وقتی سیمکارت گذاشتم هر دو در کمتر از 5 ثانیه ok شدن!

Pc Games
20-08-2009, 14:39
سلام:

یکی از بستگان من یک مشکل مشابه آقا سعید داشت و اون اینکه گوشی dead شد فرستاد گارانتی برد رو تعویض کردند که شد بدون IMEI و خوب بعد بدون مشکل با ایرانسل MCI کارمیکرده!تا اینکه یه سفر میره کاشان و گفتش که سیمکارت MCI یهو آنتنش قطع شد!و الان گوشی فقط با سیمکارتهای ایرانسل انتن داره و نه با هیچ MCI دیگری (جالب اینه که فقط سیمکارتهای 0916 در اون جواب نمیدن چون 0913 رو تست کرده بود ok بوده)

ممکنه گوشی lock شده باشه!یا با هارد ریست درست میشه؟

sina_m
20-08-2009, 15:22
سلام دوستان من ۱ هفته‌ای می‌شه که ای۹۰۰ خریدم،چن تا سوال از خدماتتون داشتم،اگه می‌شه کمکم کنید، رآم گوشی ۲ iر و ۲ روز شارژ نگاه میداره، وایر لس میمار لب تاپ ژ که روشن می‌کنم گوشی میشناسدش ولی‌ به اینترنت وارد نمی‌شه،نمیتونم با گوشی وارد سایت خاصی‌ بشم،تو مغازه واسعم گارمین ریختن ولی‌ نمیدونم چه‌جوری فعال می‌شه؟یه سوالام اینکه می‌شه لینک core player واسعم بذارین،اگه باز نکته ی بود که لازمه به بردار کوچیکتون بگین،ممنون میشم.
ممنون میشم تنظیمات وایر لس و GPS و بهم بگین

Goldsky
20-08-2009, 17:16
بابا امین جان تو دیگه خیلی سرکاری!:4:
میگیم این نرم افزارش سرکاریه بگو چشم!:8::42::19:
بابا اخه مگه پرتوی x اینقدر الکیه که بشه با یه لنز معمولیه گوشی ازش استفاده کرد:021:
اینو میخواستم پیغام خصوصی بزنم ولی گفتم اینجا بگم بهتره اینجوری بقیه هم سرکار نمیرن.:021:

البته پیامت رو گرفتم و مثل اینکه منظورم رو از جمله ی ( ما خودمون ختم این کارایم ) رو نگرفتی ...

بابا ما اینقدرم دیگه ...:5: نیستیم ، ولی با این برنامه خیلی را میتونیم ... :5:کنیم ... :021:

جون تو تو دلم مونده چند نفر رو سرکار بزارم ...

Goldsky
20-08-2009, 17:37

منم یه همچین مشکلی داشتم ... زمانی که کشور رو عوض کردم نتونستم با همراه اول کانکت شم ولی با ایرانسل میشه !

fafamgs
20-08-2009, 18:57
البته پیامت رو گرفتم و مثل اینکه منظورم رو از جمله ی ( ما خودمون ختم این کارایم ) رو نگرفتی ...

بابا ما اینقدرم دیگه ...:5: نیستیم ، ولی با این برنامه خیلی را میتونیم ... :5:کنیم ... :021:

جون تو تو دلم مونده چند نفر رو سرکار بزارم ...

حالا گرفتم ! خوب امین جون زودتر میگفتی خودت اینکاره ای !:4::41:

alivip
20-08-2009, 19:31
دوستان من یه مشکل اساسی دارم
چندوقت وقتی می خواستم حروف کناری سمت چپ رو رو کیبورد امنیا بزنم بغلیش تیک می خورد
فکر کردو شاید align screen مشکل دار شده باشه. رفتم دوباره زدم درست نشد.و. هی این صفحه align تکرار می شد..انگار نمی تونست align کنه
حالا hard reset کردم..این صفحه align screen که اولش میاد دوباره اومده .. طبق پیش فرض کارخونه..حالا هرچس اون 5 تا نقطه رو میزنم..این صفحه تکرار میشه....
و نمی تونم به مرحله بعدی برم

لطفا کمک کنین..الان گوشی همینطوری مونده رو هوا

alivip
20-08-2009, 20:02
این مشکل مثل اینکه مشکل خیلیا بوده و دلیلشم من متوجه نشدم..یه سرچ تو فروم های خارجی کردم...دیدم خیلی در موردش بحث شده...
در هر صورت فعلا از این راه رفتم جلو
My omnia kept going in a loop when I was trying to align the screen after a hard reset. I noticed that the right side of the touch screen was starting to get funny. Anyway, when you align the screen and you get to the last plus sign, try tapping a little off to the right. It worked for me. Took a couple of tries, but it worked.

alivip
20-08-2009, 20:11
یه راه حل دیگه برای مشکل screen align تغییر در رجیستری هست..که می تونیم با استفاده از اون صفحه align رو از بین ببریم..
حتی با این روش میشه یه clibre خوب برای screen انجام داد

hosseinNNN
21-08-2009, 11:35
سلام
my storage در گوشی من 0 شده و عبارت not installed را نشون میده
چیکار میشه کرد؟
ممنون

fafamgs
22-08-2009, 00:16
سلام
my storage در گوشی من 0 شده و عبارت not installed را نشون میده
چیکار میشه کرد؟
ممنون
مگه چیکارش کردی؟
اول از همه my storage رو یه هارد ریست بکن
اگه درست نشد بعد خود گوشی رو یه هارد ریست بکن
اگه بازم درست نشد بعد بببرش به نمایندگی نشونش بده (احتمال سوختن my storage!(البته یه فزضیه :4:))

fafamgs
22-08-2009, 00:27
سلام دوستان من ۱ هفته‌ای می‌شه که ای۹۰۰ خریدم،چن تا سوال از خدماتتون داشتم،اگه می‌شه کمکم کنید، رآم گوشی ۲ iر و ۲ روز شارژ نگاه میداره، وایر لس میمار لب تاپ ژ که روشن می‌کنم گوشی میشناسدش ولی‌ به اینترنت وارد نمی‌شه،نمیتونم با گوشی وارد سایت خاصی‌ بشم،تو مغازه واسعم گارمین ریختن ولی‌ نمیدونم چه‌جوری فعال می‌شه؟یه سوالام اینکه می‌شه لینک core player واسعم بذارین،اگه باز نکته ی بود که لازمه به بردار کوچیکتون بگین،ممنون میشم.
ممنون میشم تنظیمات وایر لس و GPS و بهم بگین

واسه وایرلس باید اول کانکشنو از لپ تابت شیر کنیش بعد توی گوشی هم باید 2 تا گزینه در قسمت وایرلس یکی توی تب سمت راست(network adapters) و اون یکی وقتی اگه بخوای با گوشی کانکشن بسازی هست که باید internet باشه نه work .فعلا در همین حد .اگهکمارت را افتاد که هیچ ولی اگه نشد دوسه تا صفحه عقب تر یکی از رفقا یه توضیحی داده بود

منظورتو از فعال شدن گارمین نمیفهمم! خوب اگه کرک شده باشه کافیه بری روی پشت بوم برای دفعه اول و منتظر وصل شدنش باشی که مینویسه ready to navigate

لینک core player رو میتونی در قسمت نرم افزار های بخش ppc و در شاخه multimedia پیدا کنی .امید وارم بتونی پیداش کنی.:4:
واسه مصرف شارژتم توی بخش ترفند های امنیا میتونی چنت اراه حل واسه مصرف شارژ کمتر پیدا بکنی:4:

Goldsky
22-08-2009, 10:49
دوستان من یه مشکل اساسی دارم
چندوقت وقتی می خواستم حروف کناری سمت چپ رو رو کیبورد امنیا بزنم بغلیش تیک می خورد
فکر کردو شاید align screen مشکل دار شده باشه. رفتم دوباره زدم درست نشد.و. هی این صفحه align تکرار می شد..انگار نمی تونست align کنه
حالا hard reset کردم..این صفحه align screen که اولش میاد دوباره اومده .. طبق پیش فرض کارخونه..حالا هرچس اون 5 تا نقطه رو میزنم..این صفحه تکرار میشه....
و نمی تونم به مرحله بعدی برم

لطفا کمک کنین..الان گوشی همینطوری مونده رو هوا

وقتی خودت دوباره align میکنی ، اون صفحه همینجوری تکرار میشه ...
بعد از 3 دفعه باید یکی از دکمه ها رو بزنی که اگه اشتباه نکنم دکمه وسطی ( ماوس) یا دکمه قطع تماس !

فرشاد بیا شراکتی رو این نرمافزار کار کنیم ، شیوه ی کار کردنش رو یاد بگیریم ! من تو قسمت help یه چیزایی فهمیدم ولی به قول بچه ها انگلیسیم یکم لاغره :4: جون من دانلودش کن ببین چیزی ازش میفهمی یا نه !

hootan_am
22-08-2009, 18:40
سلام به همه .دوستان گوشی های سامسونگ به نظر من یه مشکلی که دارند این هست که در هنگام زنگ خوردن صدای گوشی 3 ثانیه کمه بعد یکدفعه زیاد و نرمال میشه من این مدل زنگ خوردن رو دوست ندارم آیا برنامه ای هست که کاری کنه گوشی از اول با یک صدای یکنواخت زنگ بخوره.ممنون

saeed-21
22-08-2009, 22:03
سلام به همه .دوستان گوشی های سامسونگ به نظر من یه مشکلی که دارند این هست که در هنگام زنگ خوردن صدای گوشی 3 ثانیه کمه بعد یکدفعه زیاد و نرمال میشه من این مدل زنگ خوردن رو دوست ندارم آیا برنامه ای هست که کاری کنه گوشی از اول با یک صدای یکنواخت زنگ بخوره.ممنون
منم همين مشكل رو دارم .

Taily
23-08-2009, 01:23
دوستان من یه سوال راجب وایرلس داشتم.
در قسمت network adaptor wifi کدوم قسمت باید IP وارد کنم؟

fafamgs
23-08-2009, 01:50
دوستان من یه سوال راجب وایرلس داشتم.
در قسمت network adaptor wifi کدوم قسمت باید IP وارد کنم؟
توی :
SyChip Jaguar WLAN GSPI Card

Taily
23-08-2009, 02:11
توی :
SyChip Jaguar WLAN GSPI Card
ای بابا باز کار نکرد این چه ...شه؟:45:
بینه pc و گوشی ارتباط به طور کامل بر قراره ولی اینترنت روی گوشی کار نمیکنه!!!
دیگه میتونه از چی باشه؟ :26:

fafamgs
23-08-2009, 03:53
ای بابا باز کار نکرد این چه ...شه؟:45:
بینه pc و گوشی ارتباط به طور کامل بر قراره ولی اینترنت روی گوشی کار نمیکنه!!!
دیگه میتونه از چی باشه؟ :26:

مطئنی کانکشن اینترنت رو از کامپیوتر شیر کردی ؟

Taily
23-08-2009, 03:54
مطئنی کانکشن اینترنت رو از کامپیوتر شیر کردی ؟
بله:023:

fafamgs
23-08-2009, 04:08
بله:023:
برو توی my network places کامپیوتر بعد توی اون منوی سمت چپش یعنی منوی network tasks گزینه ی setup home or small office network رو انتخاب کن و بعد مراحلشو دونبال کن .
این اخرین چیزیه که به فکرم میرسه:4:

i90000
23-08-2009, 08:35
سلام.دوستان اگه کسی بتونه فایل setupXP که همراه با رام dzia5 هست رو برام ایمیل کنه ممنون میشم
cyrusgreat08@yahoo.com

i90000
23-08-2009, 08:40
سلام.دوستان اگه کسی بتونه فایل setupXP که همراه با رام dzia5 هست رو برام ایمیل کنه ممنون میشم
cyrusgreat08@yahoo.com

onala
23-08-2009, 13:23
بیا عزیز از اینجا میتونی dzia5 رو پیدا کنی http://www.samsungmobile.com/support/omnia/index.jsp

saeed-21
23-08-2009, 17:18
من رام dxia5 رو چند روزه نصب كردم تاچش خيلي ضعيفه تو تاپيك ها دوستان نوشته بودند كه تاچش خيلي خوبه ولي اصلا اين طور نيست .

saeed-21
23-08-2009, 22:52
من بالاخره نتونستم از طريق كامپيوتر با استفاده از سينك گوشي رو به اينترنت وصل كنم . هر كاري كردم نشد و گوشي رو وصل ميكنم ، بعد از سينك گوشي ، اپرا رو باز ميكنم ولي به اينترنت وصل نميشه .
راستي الان بهترين ويندوز 6.5 چي هست ؟

ali..h
24-08-2009, 20:57
سلام دوستان.
میخواستم ببینم میشه با امنیا هم مثل سونی اریکسون شکلک یاهو توی اس ام اساش فرستاد؟
اگه برنامه ای هست لطفا معرفی کنید.
در ضمن میخاستم ببینم چه جوری میشه دوربین گوشیو دقیق تنظیم کرد اخه هر جور تنظیمش میکنم بازم در حد 5 مگا نیست!!

saeed-21
25-08-2009, 10:08
سلام دوستان.
میخواستم ببینم میشه با امنیا هم مثل سونی اریکسون شکلک یاهو توی اس ام اساش فرستاد؟
اگه برنامه ای هست لطفا معرفی کنید.
در ضمن میخاستم ببینم چه جوری میشه دوربین گوشیو دقیق تنظیم کرد اخه هر جور تنظیمش میکنم بازم در حد 5 مگا نیست!!
سلام
مثل اينكه شكلك ياهو نداره ولي ميشه براي ام ام اس عكس و صوت و فيلم ارسال كرد . ميتونيد توي قسمت نرم افزارهاي پاكت پي سي بخش اس ام اس ها بگرديد شايد اونجا يه چيزهايي پيدا شد .
در مورد دوربين اگه توي خونه يا در شب عكس بگيريد منم احساس كردم مثل اينكه اون كيفيت 5 مگا رو نداره ولي توي هواي آزاد با بهترين كيفيت عكس ميگيره . در هواي آزاد ميتونيد از دكمه سمت چپ پايين (تنظيمات) كه هنگام عكس برداري ديده ميشه white balance رو روي daylight بذاريد يا اگه توي خونه با لامپ كم مصرف سفيد عكس ميگيريد حالت fluresent رو انتخاب كنيد يا تو همون صفحه عكس برداري قسمت راست روشنايي رو كم و زياد كنيد . از دكمه scn هم كه در سمت چپ موجوده ميتونيد حالت هاي مختلف عكس برداري رو انتخاب كنيد . تنظيماتش زياده بايد خودتون هم امتحانش كنيد .

farzad48
25-08-2009, 19:16
دوستان امنیا داران عزیز یکی از دوستام این گوشیو داره میگه برای کلیک کردن دقیق عمل نمیکنه یعنی باید تقریبا 2 میلیمتر اونطرفطرش کلیک کنه مشکلشو چجوری میتونه حل کنه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. از طریق الاین هم درست نشد.

saeed-21
25-08-2009, 21:03
چطور ميشه به گوشي فونت اضافه كنيم با اضافه كردن توي ويندوز پوشه fonts حل ميشه ؟

alivip
26-08-2009, 19:19
دوستان امنیا داران عزیز یکی از دوستام این گوشیو داره میگه برای کلیک کردن دقیق عمل نمیکنه یعنی باید تقریبا 2 میلیمتر اونطرفطرش کلیک کنه مشکلشو چجوری میتونه حل کنه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. از طریق الاین هم درست نشد.

دوستان میگن مشکل سخت فزاریه..ولی مثل اینکه مشکل تنظیم خود امینا و یه باگ نرم افزاریه..باید تنظیمات الاین رو واسه رجیستری یکی که داره بزاره اینجا..بقیه طبق اون تنظیم کنند..تو تاپیک این موضوع درخواست دادم کسی اینکارو نکرد.

دو تا سوالم دارم
میشه یه توضیحی را جع به تفاوت رام و ورژن ویندوز به صورت مالموس بدین
تو تاپیکا می نویسن ویندوز اومده با کلی تغییر..یه جا هم می گن رام با کلی تغییر
تفاوتشون چیه؟ یا یکین؟
--------------
من spd mobile shell دارم..ولی از ظاهر اینطوریشم خسته شدم..یه جا دیدم با همین spd mobile shell کلی حالت و تم دیگه با امکانات مختلف میشه گذاشت..چطور؟
با تشکر

k i a r a s h
27-08-2009, 00:03
من بالاخره نتونستم از طريق كامپيوتر با استفاده از سينك گوشي رو به اينترنت وصل كنم . هر كاري كردم نشد و گوشي رو وصل ميكنم ، بعد از سينك گوشي ، اپرا رو باز ميكنم ولي به اينترنت وصل نميشه .

سلام . فایلی رو که برات ضمیمه کردم رو دانلود کن و بعد از خارج کردنش از حالت فشرده تو کامپیوترت اجراش کن (پسوندش reg هستش) . به احتمال زیاد مشکلت حل میشه .

نه به به نظر من مشکا نرم افزاریه . چون منم بعضی وقتا حتی زمانی که گوشیم رو هارد ریست می کنم این مشکل رو دارم . باید چند بار هارد ریست کنم تا درست بشه . این در حالیه که هر وقت که رام 6.5 می ریزم اصلا این مشکل رو ندارم . پس من فکر می کنم مشکل سخت افزاری نیست و از رام هستش .

دو تا سوالم دارم
میشه یه توضیحی را جع به تفاوت رام و ورژن ویندوز به صورت مالموس بدین
تو تاپیکا می نویسن ویندوز اومده با کلی تغییر..یه جا هم می گن رام با کلی تغییر
تفاوتشون چیه؟ یا یکین؟
--------------
من spd mobile shell دارم..ولی از ظاهر اینطوریشم خسته شدم..یه جا دیدم با همین spd mobile shell کلی حالت و تم دیگه با امکانات مختلف میشه گذاشت..چطور؟
با تشکر

دوست من رام با ویندوز هیچ فرقی نمی کنه و هر 2 تاش یکی هستن .
در مورد spd mobile shell هم برو تو لینکی که برات گزاشتم :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=74009

k i a r a s h
27-08-2009, 00:04
واااااااااااااااااااااااا اااااای سعید جان یادم رفت فایل رو تو پست بالا ضمیمه کنم . اینم فایل:

saeed-21
27-08-2009, 12:38
واااااااااااااااااااااااا اااااای سعید جان یادم رفت فایل رو تو پست بالا ضمیمه کنم . اینم فایل:
نشد كه نشد ، تنظيمات خاصي داره ؟

fafamgs
27-08-2009, 13:18
نشد كه نشد ، تنظيمات خاصي داره ؟
اینم امتحان کن :
برو به settings>connections>browser connection و بعد تیکشو بزار

alivip
27-08-2009, 14:48
سلام . فایلی رو که برات ضمیمه کردم رو دانلود کن و بعد از خارج کردنش از حالت فشرده تو کامپیوترت اجراش کن (پسوندش reg هستش) . به احتمال زیاد مشکلت حل میشه .

نه به به نظر من مشکا نرم افزاریه . چون منم بعضی وقتا حتی زمانی که گوشیم رو هارد ریست می کنم این مشکل رو دارم . باید چند بار هارد ریست کنم تا درست بشه . این در حالیه که هر وقت که رام 6.5 می ریزم اصلا این مشکل رو ندارم . پس من فکر می کنم مشکل سخت افزاری نیست و از رام هستش .

دوست من رام با ویندوز هیچ فرقی نمی کنه و هر 2 تاش یکی هستن .
در مورد spd mobile shell هم برو تو لینکی که برات گزاشتم :
http://mobilestan.net/showthread.php?t=74009

ابن فقط عکس زمینه رو عوض میکنه..من یه چیزی می خوام مفل تم باشه..همه منو ها رو عوض کنه
این مشکل الاین رو نرم افزاری میشه حل کردا

Pc Games
27-08-2009, 14:54
ابن فقط عکس زمینه رو عوض میکنه..من یه چیزی می خوام مفل تم باشه..همه منو ها رو عوض کنه

با سلام:

دوست عزیز برای SPB shell به زودی ممکنه یک آموزش برای تغییرات اساسی در تمهای اون قرار بدم!متاسفانه وقت کافی ندارم.

fafamgs
27-08-2009, 15:39
اینم یه تست بکن:

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=931650&postcount=65

Pc Games
27-08-2009, 17:13
با سلام:

دوست عزیز علی آقا بنده آموزشی رو که قولشو داده بودم همین آموزشی هست که fafamgs داده!متاسفانه من مطلب ایشون رو ندیده بودم و یا حداقل اینکه چون پست ایشون صفحه 7 بوده پیداش نکرده بودم و میتونید حالا از این اموزش لذت ببرید!

ehsan0912288
31-08-2009, 12:11
سلام من جدیدا چند تا مشکل دارم
برنامه های windows media و touch player بعضی فایلهای تصویری رو نشون نمیده فقط صدا هست یا وقتی نشون میده میپره
فکر نکنم از حجم باشه چون یه فایل 70 مگ رو راحت نشون میده
اینایی که نشون نمیده از 70 مگ کمتتره

saeed-21
31-08-2009, 16:57
سلام چطور ميتونم صداي مكالمه رو زياد كنم صداش رو روي حداكثر گذاشتم ولي باز هم كمه . وقتي بيرون دارم صحبت مي كنم صدا خيلي سخت شنيده ميشه . چكارش ميشه كرد ؟ براي شماها هم همينطوريه ؟

omidkameli
31-08-2009, 18:21
آقايون بالاخره مشكل زماني sms حل نشد..

Pc Games
31-08-2009, 20:01
سلام چطور ميتونم صداي مكالمه رو زياد كنم صداش رو روي حداكثر گذاشتم ولي باز هم كمه . وقتي بيرون دارم صحبت مي كنم صدا خيلي سخت شنيده ميشه . چكارش ميشه كرد ؟ براي شماها هم همينطوريه ؟

با سلام:

در مورد صدا که اصلآ ضعفی وجود نداره!من حتی هنگام صحبت گوشی رو کاملآ به گوشم نزدیک نمیکنم چون صدای بسیار عالی هستش!!!

saeed-21
01-09-2009, 15:14
با سلام:

در مورد صدا که اصلآ ضعفی وجود نداره!من حتی هنگام صحبت گوشی رو کاملآ به گوشم نزدیک نمیکنم چون صدای بسیار عالی هستش!!!
تو خيابون كه سر و صدا زياده هم همينطوره ؟

f6rhad
01-09-2009, 20:17
سلام من جدیدا چند تا مشکل دارم
برنامه های windows media و touch player بعضی فایلهای تصویری رو نشون نمیده فقط صدا هست یا وقتی نشون میده میپره
فکر نکنم از حجم باشه چون یه فایل 70 مگ رو راحت نشون میده
اینایی که نشون نمیده از 70 مگ کمتتره

سلام
یه سوال؟
فرمت اون فایل هایی که میگی همش یکیه؟؟

Pc Games
01-09-2009, 21:47
تو خيابون كه سر و صدا زياده هم همينطوره ؟

با سلام:

بله دوست عزیز!درسته یکمی صدا کمتر هستش و این طبیعیه اما باز هم خیلی راحت به گوشی میرسه!

babi_ba94
01-09-2009, 23:20
سلام
دوستاني مه اين گوشي رو دارن لطف کنن يه کم راهنمايي کنن بگن که اين گوشي داخل جعبش دفترچه راهنماي فارسي داره يا نه ؟
اين گوشي اصلا منوي فارسي داره يعني زبون فارسي رو توش داره؟اگه ماله شما اينجوريه لطف کنين گارانتي گوشيتونم بگين

Pc Games
01-09-2009, 23:44
سلام
دوستاني مه اين گوشي رو دارن لطف کنن يه کم راهنمايي کنن بگن که اين گوشي داخل جعبش دفترچه راهنماي فارسي داره يا نه ؟
اين گوشي اصلا منوي فارسي داره يعني زبون فارسي رو توش داره؟اگه ماله شما اينجوريه لطف کنين گارانتي گوشيتونم بگين
با سلام:

دفترچه فارسی وجود نداره!منوی فارسی وجود نداره زبان فارسی هم وجود نداره که باید خودتون به اون اضافه کنید!

ehsan0912288
02-09-2009, 09:57
سلام
یه سوال؟
فرمت اون فایل هایی که میگی همش یکیه؟؟

اونهایی که نمی خونه mp4 هست
اونی که می خونه avi هست

در کل بهترین فرمت چیه ؟

shdwhacker
02-09-2009, 10:04
فرمت avi خیلی خوبه هم با کیفیت هم خوب پخش میشه البته بیتریت زیاد باعث ریپ زدن میشه ::.

f6rhad
02-09-2009, 13:09
اونهایی که نمی خونه mp4 هست
اونی که می خونه avi هست

در کل بهترین فرمت چیه ؟

خوب فک کنم اگه یه نرم افزار مثل core player نصب داشته باشین دیگه مشکلی بابت پخش انواع مختلف فرمت های ویدیویی نداشته باشین..
اینکه کدوم فرمت بهتره ... از هر فرمتی باشه کیفیتش خوب باشه ..البته منظورم 3gp و اینا نیست
آخه avi که کیفیت نداشته باشه هم حال نمیده

f6rhad
02-09-2009, 13:12
یه سوال دارم
من رام dxia5 دارم
بعضی موقع ها صدای گوشیم کامل قطع میشه ..نه صدای پخش آهنگ میاد نه چیز دیگه ای
باید ریست کنم تا صداش برگرده؟
یعنی مشکل از برنامه هاییه که نصب کردم؟

Pc Games
02-09-2009, 13:27
یه سوال دارم
من رام dxia5 دارم
بعضی موقع ها صدای گوشیم کامل قطع میشه ..نه صدای پخش آهنگ میاد نه چیز دیگه ای
باید ریست کنم تا صداش برگرده؟
یعنی مشکل از برنامه هاییه که نصب کردم؟

با سلام:

چه برنامه هایی نصب کرده اید؟پیشنهاد میکنم یکبار Device رو ریست بزنید!

Mahyar.M&T
02-09-2009, 21:22
سلام دوستان.طاعات و عباداتتون قبول.
میخواستم درباره اینترنت اکسپلور گوشی بپرسم ایا راهی واسش هست که فارسیو برعکس نشون نده و بتونیم هم درست تایپ کنیم هم درست بخونیم.
ممنون.یا حق

babi_ba94
02-09-2009, 22:39
وقتي گوشي رو با گارانتي ميخريم رويه دربه جعبش بايد بر چسب داشته باشد؟اگه بدون گارانتي بخريم چي؟

amirbu
02-09-2009, 23:54
دوست من با گارانتی یا بی گارنتی هر دو پلمب شدستو برچسب داره؛یه وقت گولشونو نخوریا؛من خودم بی گارانتی گرفتم که این شرایطو داشت...

قبل توجه دوستان زنگخور مصوص پاکت پیسی به روز شد ...

http://mobilestan.net/showthread.php?t=65399&page=3

m.mokhles
03-09-2009, 14:06
دوستان من یه مشگلی دارم درکیبورد که دنبال یه شماره تلفن میگردم پیدا نمیشه ولی موقعی که در دفتر چه تلفن میگردم وجود داره ایا راه حلی به غیر از هارد ریست وجود داره

saeed-21
03-09-2009, 17:08
دوستان من یه مشگلی دارم درکیبورد که دنبال یه شماره تلفن میگردم پیدا نمیشه ولی موقعی که در دفتر چه تلفن میگردم وجود داره ایا راه حلی به غیر از هارد ریست وجود داره
يعني چي ؟ شما توي كيبورد دنبال شماره هاتون ميگرديد ؟
يه سوال هم از اساتيد داشتم . ما اگه يه رام غير اصلي نصب كنيم بعد به رام اصلي برگردونيم شركت گارانتي از كجا ميفهمه كه قبلا روي اون رام غير اصلي زده شده يا اصلا با اين كار ميشه از گارانتي استفاده كرد ؟

alivip
03-09-2009, 18:46
اخه این جه وضعشه
16 گیگ حافظه داره..فقط 92مگ حافظه داخلی داره
نصفه بیشترشم که پره
دوبا هار رست هم کردم..هر دفعه انگاار فایل های قبلی رو پاک نمی کنه..چون حافظه خالی که توش می مونه هر دفعه کمتر از دفعه قبله
هر برنامه که نصب کنیم هم حتی تو مموری خارجی یکی دو تا فایل اینجا کپی می کنه.
الانم گارمین نصب کردم..دیگه ارورر میده..حالا چه گلی سرمون بگیریم؟
نگین هارد رست....

omidkameli
03-09-2009, 21:35
دوستان سلام توي اين مدت خيلي ويندوز موبايل 6.5 با ورژنهاي مختلف توي انجمن معرفي شده البته غر اصلي.......

حالا توي اين ورژنها كودومش بهتر هست واز همش باگش كمتر وبدون مشكل هست البته با برنامه باشد

amirbu
04-09-2009, 04:58
اخه این جه وضعشه
16 گیگ حافظه داره..فقط 92مگ حافظه داخلی داره
نصفه بیشترشم که پره
دوبا هار رست هم کردم..هر دفعه انگاار فایل های قبلی رو پاک نمی کنه..چون حافظه خالی که توش می مونه هر دفعه کمتر از دفعه قبله
هر برنامه که نصب کنیم هم حتی تو مموری خارجی یکی دو تا فایل اینجا کپی می کنه.
الانم گارمین نصب کردم..دیگه ارورر میده..حالا چه گلی سرمون بگیریم؟
نگین هارد رست....
دوست عزیز شما با چه روشی هارد ریست کردین؟ از توی Settings یا فشار دادن کلید ها ؟!

alivip
04-09-2009, 09:58
هارد رست هام دلایل دیگه ای داشته..یه بار هارد رست کردم از تو منو ها... که دقت نکردم وضعیت مموری چطوره.. یه بارم چند روز بعدش با نگه داشتن کلید ها....
مگه حالا فرقیم داره؟
برنامه خاصی هم تو مموری داخلیش نریختم..ماکسshell spd و فارسی ساز..بقیشم که رو مموری خارجی بود..با کمال تعحب دیدم همش 3 مگ خالی داره..رامشم رامه خوبیه d5...
اخه معلوم نیس رو چه حساب اینطوری کردن...
حالا دیگه دنباب هارد ریست نیستم..کلی طول میکشه برنامه ها رو دوباره نصب کنی
هر چی هست تو این فوادر ویندوزه..بقیه جاها چیزه خاصی نبود
نکته جالبش اینه که وقتی تو این فولدر رفتم دیدم رینگ تون mp3 و ولپیپر های defult گوشی توش هست که فکز کنم قبلا یه جای دیگه دیده بودمشون...
=======================
این گارمین چرا همش دنبال ماهواره هست..20 min رفتم تو حیاط خسته شدم برگشتم.....

m.mokhles
04-09-2009, 12:18
[QUOTE=saeed-21;1058892]يعني چي ؟ شما توي كيبورد دنبال شماره هاتون ميگرديد ؟

دوست عزیز وقتی در dialer یاهمان کیبورد شروع به شماره گیری می کنی اگر آن شماره را قبلا گرفته باشی یا آن شماره در دفترچه تلفن گوشی موجود باشه بالای کیبورد. شماره ویا اسمی که قبلا سیو شده نشان داده میشه ولازم نیست تاآخرین عدد ان شماره یا اسم تایپ بشه در گوشی من پیدا نمیشه و پیغام No matches میده ولی وقتی از دفترچه تلفن چند حرف اول ان اسم تابپ مکنم . ان شماره پیدا میشه .درضمن لیست شماره های گرفته شده بعد از یک هفته پاک میشه ایا میتونه از sktools باشه

m.mokhles
04-09-2009, 12:19
[QUOTE=saeed-21;1058892]يعني چي ؟ شما توي كيبورد دنبال شماره هاتون ميگرديد ؟

دوست عزیز وقتی در dialer یاهمان کیبورد شروع به شماره گیری می کنی اگر آن شماره را قبلا گرفته باشی یا آن شماره در دفترچه تلفن گوشی موجود باشه بالای کیبورد. شماره ویا اسمی که قبلا سیو شده نشان داده میشه ولازم نیست تاآخرین عدد ان شماره یا اسم تایپ بشه در گوشی من پیدا نمیشه و پیغام No matches میده ولی وقتی از دفترچه تلفن چند حرف اول ان اسم تابپ مکنم . ان شماره پیدا میشه .درضمن لیست شماره های گرفته شده بعد از یک هفته پاک میشه ایا میتونه از sktools باشه

amirbu
04-09-2009, 14:30
هارد رست هام دلایل دیگه ای داشته..یه بار هارد رست کردم از تو منو ها... که دقت نکردم وضعیت مموری چطوره.. یه بارم چند روز بعدش با نگه داشتن کلید ها....
مگه حالا فرقیم داره؟
برنامه خاصی هم تو مموری داخلیش نریختم..ماکسshell spd و فارسی ساز..بقیشم که رو مموری خارجی بود..با کمال تعحب دیدم همش 3 مگ خالی داره..رامشم رامه خوبیه d5...
اخه معلوم نیس رو چه حساب اینطوری کردن...
حالا دیگه دنباب هارد ریست نیستم..کلی طول میکشه برنامه ها رو دوباره نصب کنی
هر چی هست تو این فوادر ویندوزه..بقیه جاها چیزه خاصی نبود
نکته جالبش اینه که وقتی تو این فولدر رفتم دیدم رینگ تون mp3 و ولپیپر های defult گوشی توش هست که فکز کنم قبلا یه جای دیگه دیده بودمشون...
=======================
این گارمین چرا همش دنبال ماهواره هست..20 min رفتم تو حیاط خسته شدم برگشتم.....
دوست من اینجور که شما توضیح دادین من اشکالو از رام شما می دونم شاید رام شما درصد زیادی از مموری رو میگیره،
برای اطمیانان شما از یکی از دوستان که این رامو نصب کرده بپرسید این موضوعو.
در مورد والپیپر و رینگتون های خود گوشی حق با شماست جای اونا به طور معمول توی My Documents ه.

alivip
04-09-2009, 16:48
والا اول که خریدم یادمه یه 30مگی خالی داشت..این جزو رام های خوبه

mehran_k
05-09-2009, 10:18
سلام دوستان .... کل نت رو گشتم لغتنامه دهخدا مخصوص موبایل (پاکت پی سی ) رو پیدا نکردم

البته چند تا بود ولی هیچکدومش free نبود گفتم اگه کسی داره بذاره ماه رمضونی دعاش کنیم
:35:

Goldsky
05-09-2009, 11:06
دوستاني كه مثل من در مضيغه اي فضاي داخلي هستن اگه خيلي مشكل دارن بهتره اين كارو بكنن
بريد توي my device قسمت my pictures
اونجا عكس هاي خود سامسونگ ميبينيد. من كه هيچوقت ازشون استفاده نكرده ام . اگه شما هم علاقه اي بهش نداريد بهتره به my storage نتقلشون كنيد يا مثل من پاك كنيد
توي همون ماي داكيومنت قسمت my ringtone مربوط به زنگ شماست . اگه ميخوايد بمثلا براي ساعت يه زنگ انتخاب كنيد كه توي ليست نيست ميتونيد به اينجا منتقلش كنيد . نذاريد اينجا بيش از يه آهنگ باشه (‌فقط زنگ فعلي خودتون )
خوب حالا اگه spb shell نصب كرديد به فولدر اون توي program بريد . اگه دقت كرده باشيد واسه تعويض بكگراند برنامه اولين جايي كه باز ميشه اينجاست. اگه اونجا عكسي ميبينيد اونو به يه ژوشه داخل storage كات كنيد

براي تغيير زنگ اس ام اس بايد اول زنگ رو توي پوشه ويندوز كپي كنيد . حالا اگه هي زنگ عوض ميكنيد ميبينيد كه اون زنگ ها هنوز تو پوشه ويندوز هستن . اونارو سرچ كنيد و بعد از اونجا پاكشون كنيد !‌

من + يك مگابايت رو تضمين ميكنم ،‌نگيد كمه چون همين هم بعضي اوقات 1 گيگ ميارزه . مثل موقع دريافت بلوتوث !‌

farzad48
05-09-2009, 11:24
دوستان امنیا داران به دادم برسید..
من گوشیه دوستمو هارد ریست کردم بعد در قسمت screan algin که باید وسط اون بعلاوه بزنم تا این مرحله رد بشه نمیشه که نمیشه . فکر کنم 100 بار انجام دادم نشد که نشد. اول اشکال از اینجا بود که وقتی با قلم استفاده میکرد باید تقریبا چند میلیمتر اونطرفتر کلیک میکرد . من هم گفتم چند بار هارد ریست کنم که شاید درست شد. اما انگار بدتر شده. ممنون میشم راه حلی را پیشنهاد بدید.

omidkameli
05-09-2009, 19:28
آقايون زنگ sms روچطوري ميشه يك چيز ديگه گذاشت غير از آهنگاي خودش

ali_disslove
05-09-2009, 23:01
با سلام

من ميخواستم اين گوشي رو بخرم چند صفحه اي از اين تاپيك و تاپييك قبلي رو خوندم اما خوندنه كاملش كاره 1-2 ماهه

چند تا سوال داشتم

1- من الان n82 دارم آيا اين برنامه خوريش بالاتره يا n82?? ايا تمام برنامه هاي 82 رو ميشه واسه اين گير اورد ؟؟

2- چند درصد برنامه هاي ويندوز موبايل روش نصب ميشه ؟؟؟و چند درصد بدون فول اسكرين اجرا ميشه ؟؟

3- حساسيت تاچش شنيدم پايينه ؟تا چه حد ؟خيلي كمتر از x1?

4- كلا ايراداتش نسبت به گوشي هاي وندوز موبايل ديگه چيه ؟

5- فيلبرداريش خيلي بده ؟نمونه فيلمشو از كجا ميتونم بگيرم ؟حجمش اصلا مهم نيست

amirbu
06-09-2009, 00:20
با سلام

من ميخواستم اين گوشي رو بخرم چند صفحه اي از اين تاپيك و تاپييك قبلي رو خوندم اما خوندنه كاملش كاره 1-2 ماهه

چند تا سوال داشتم

1- من الان n82 دارم آيا اين برنامه خوريش بالاتره يا n82?? ايا تمام برنامه هاي 82 رو ميشه واسه اين گير اورد ؟؟

2- چند درصد برنامه هاي ويندوز موبايل روش نصب ميشه ؟؟؟و چند درصد بدون فول اسكرين اجرا ميشه ؟؟

3- حساسيت تاچش شنيدم پايينه ؟تا چه حد ؟خيلي كمتر از x1?

4- كلا ايراداتش نسبت به گوشي هاي وندوز موبايل ديگه چيه ؟

5- فيلبرداريش خيلي بده ؟نمونه فيلمشو از كجا ميتونم بگيرم ؟حجمش اصلا مهم نيست
1- خوب به هر حال ویندوز موبایل به برنامه خوری معروفه دیگه دلیلشم اینه که دست برنامه نویسا بازتره. در ضمن مشکل ساین کردنو از اینجور حرفا رو نداره،اما بعضی برنامه های جاوا یا اصلا اجرا نمیشن یا ناقصن،باسه خودم دو سه مورد پیش اومده،البته جاواهایی که مخصوص خودش نیست.
2- والا من درصدی نمی تونم بگم اما خودم به شخصه با برنامه های موردنیاز مثه اکسپلورر،کنتکت منیجر،چت و از این دست مشکلی نداشتم.
3- نه آقا تکذیب می کنم،ضعیف نیست شاید نسبت به مشابه ش پایینتر باشه اما نه چشمگیر،از دایموند پایینتره نه زیاد.
4- ایراد اصلی ال سی دی،رزولوشن غیر استادارد و کیفیت نسبتا پایین.
5- فیلمبرداریش عالیه البته از لحاظ کیفیت،حداقل همرده ی n95 ه؛من مقایسه کردم. اما متاسفانه نمی دونم از کجا گیر بیاری .

ali_disslove
06-09-2009, 01:29
1- خوب به هر حال ویندوز موبایل به برنامه خوری معروفه دیگه دلیلشم اینه که دست برنامه نویسا بازتره. در ضمن مشکل ساین کردنو از اینجور حرفا رو نداره،اما بعضی برنامه های جاوا یا اصلا اجرا نمیشن یا ناقصن،باسه خودم دو سه مورد پیش اومده،البته جاواهایی که مخصوص خودش نیست.
2- والا من درصدی نمی تونم بگم اما خودم به شخصه با برنامه های موردنیاز مثه اکسپلورر،کنتکت منیجر،چت و از این دست مشکلی نداشتم.
3- نه آقا تکذیب می کنم،ضعیف نیست شاید نسبت به مشابه ش پایینتر باشه اما نه چشمگیر،از دایموند پایینتره نه زیاد.
4- ایراد اصلی ال سی دی،رزولوشن غیر استادارد و کیفیت نسبتا پایین.
5- فیلمبرداریش عالیه البته از لحاظ کیفیت،حداقل همرده ی n95 ه؛من مقایسه کردم. اما متاسفانه نمی دونم از کجا گیر بیاری .

1- يعني از سيمبين بهتره؟

2-من داياموند نديدم دسته كسي در نتيجه تاچشم نديدم اما x1 رو حسابي باش كار كردم-در برابر اون چه جوريه ؟

3- مگه qvga نيست ؟خوب پس بايد خيلي كم بياره --يعني فريمش هم يكيه در vga ?

4-تم داره؟

5-با توجه به رمه پايينش توي نصب نرم افزار محدوديت داره يا توي اجراي همزمان برنامه ها؟؟؟محدوديتش چه قدره حدودا ؟

6-قيمت lcd ?گير مياد؟

7-قابش هست ؟كيفيت قاب ؟؟زود كه رنگش نميره يا بريزه؟

8-صفحش ضد خشه ؟

farzad48
06-09-2009, 11:06
صفحه اش ضد خش نیست. اتفاقا نسبت به پاکت پی سی های دیگه بیشتر خش میگیره. تاچش هم نسبت به بقیه پایینتره . کیفیت تصویرش هم در مقابل هم رده های خودش پایینتره. من قبلا این گوشیو داشتم . الان هم hd دارم . نزدیک به 10 تا پاکت پی سی تا بحال استفاده کردم. جدای از دوربینش که برام مهم نبود بقیه موارد به دلم ننشست. اگر قصد خرید داری دیاموند 2 بخر یا hd . چند تا پست بالا که زدمو بخون . تاچه گوشیه دوستم ایراد پیدا کرده با حداقل فشار تاچش خراب شده. الان هم باید تاچشو عوض کنه . ویندوز موبایل می خواین HTC بخرین. الانه که امنیا دارا بریزن سرم. ولی واقعیت را گفتم. خود دانی

amirbu
06-09-2009, 12:56
بله حق با دوستمونه که از این بابت که دایموند اچ دی بهتر از اومنیاست که در جواب قبلا یکی از دوستان گفتن که تاریخ تولید دایموند مدتها بعد از اومنیاست،در مورد صفحه هم شما می تونید فقط با هزینه کردن 2000 تومان یک ال سی دی پروتکتر تهیه کنید که به هیچ وجه دیگه رو صفحه خش نمیفته مگر با سیخ ... !
1- از لحاظ نصب برنامه فک می کنم بهتره؛ملاک خیلیا باسه خرید گوشی، داشتن ویندوز موبایله !
2- متاسفانه منم x1ندیدم،به طور کلی قدرت تاچ گوش های اچ تی سی معروفه،ناگفته نماند کهx1 هم با همکاری اچ تی سی تولید شده.
3-نه ،wqvga هست، قسمت دومو متوجه نشدم.
4- بله داره،تازه همه جاشو میشه دستکاری کرد.
5- رمش همچی پایینم نیست نسبت به پاکت پیسی ها،رمش نصفه دایمونده اما قدرت سی پی یو ش بیشتره.
6- نمیدونم؟ باسه k750 ،بیست تومنه،باسه اینو دیگه تحمین بزنید،احساس می کنم بالای 70 باشه.
7- بله قابش هست اما تو ایران نمیدونم،یه مدت دوستان می گفتن تهران یه چیزایی گیر میاد،شما می تونید تو یوتیوب کلیپ های اومنیا مربوط به قابشو گیر بیارید.
8- قبلا گفتم.

اما در جواب اون دستمون،باید عرض کنم که گوشیو به دوستتون انداختن،من 7 ماه اینو دارم،بعضی دوستان حدودا یک سال که دارن اما مشکلی باسه تاچشون پیش نیومده،اما به این یکی دوستمون بگم که از جای معتبر تهیه کنید.

saeed-21
06-09-2009, 14:26
در مورد فيلم برداري اصلا اين طور نيست . فيلم برداري كيفيت و اندازش پايينه مگر اينكه به هنگام ديدن فيلم در كامپيوتر اندازه اون تغيير داده نشه در ضمن اصلا به n95 نميرسه . ولي عكس برداري چرا . بسيار عالي و شايد بعضي مواقع هم از n95 بهتر عكس بگيره .

farhadia
06-09-2009, 15:46
سلام دوستان
با گذر زمان بالاخره کیف لب تابی گوشی i900 پیدا کردم:43: تا تموم نشده برین بگیرین
:30: البته کسایی که ساکن مشهدن

alivip
06-09-2009, 19:49
دوستان امنیا داران به دادم برسید..
من گوشیه دوستمو هارد ریست کردم بعد در قسمت screan algin که باید وسط اون بعلاوه بزنم تا این مرحله رد بشه نمیشه که نمیشه . فکر کنم 100 بار انجام دادم نشد که نشد. اول اشکال از اینجا بود که وقتی با قلم استفاده میکرد باید تقریبا چند میلیمتر اونطرفتر کلیک میکرد . من هم گفتم چند بار هارد ریست کنم که شاید درست شد. اما انگار بدتر شده. ممنون میشم راه حلی را پیشنهاد بدید.

والا این مشکل از align screen هست که یه مشکل نرم افزاریه..تو رجیستری تغییر بدی گوشی رو خاموش روشن کنی از این مرحله رد میشه...
یه راه سادهتر اینه وقتی داری Align میکنی مستقیم رو خودش نزنی..یه خورده سمت چپش بزنی...چند بار اینکارو کنی رد میشه

mehran.m-y
06-09-2009, 22:20
سلام
یه مشکلی برای i900 من پیش اومده اگه کسی بتونه کمک کنه خیلی ممنون میشم:
شارژر به گوشی وصل میکنم چراغ شارژ گوشیم بجای قرمز ، زرد میشه بعد شارژ هم نمیکنه ولی با کابل شارژ می کنه+خیلی هم زود شارژ تموم میکنه
شارژ گوشی خیلی کم میشه صفحه گوشی خاموش میشه ولی کار میکنه هم زنگ میخوره هم.... ولی با صفحه خاموش

amirbu
06-09-2009, 22:52
در مورد فيلم برداري اصلا اين طور نيست . فيلم برداري كيفيت و اندازش پايينه مگر اينكه به هنگام ديدن فيلم در كامپيوتر اندازه اون تغيير داده نشه در ضمن اصلا به n95 نميرسه . ولي عكس برداري چرا . بسيار عالي و شايد بعضي مواقع هم از n95 بهتر عكس بگيره .
به زودی برتریه اومنیا رو اثبات می کنم، فعلا همین بس زیر نور چراغ تیر برق دوربین اومنیا و n95 و فعال کردیم n95 تصویری پر از نویز رو نشون می داد در صورتی که اومنیا کاملا شفاف و صاف، لنز هر دو دوربین هم با شرایط یکسان تمیز شده بود. N95,8gb

Goldsky
07-09-2009, 15:38
سلام دوستان
با گذر زمان بالاخره کیف لب تابی گوشی i900 پیدا کردم:43: تا تموم نشده برین بگیرین
:30: البته کسایی که ساکن مشهدن
:4:منم خيلي دنبالش بودم. توي مسافرت كه بودم ديدم يكي از آشناهامون داره . دستش درد نكنه رفت واسم خريد. روش نوشته i908 (روي بسته نه روي كيف)‌.

ولي الان كه ميبينم پشيمون شدم . خيلي گنده اس !!! :40:
ميزاري توي جيبت مثل اينه كه يه بسته اسكناس 1000 توماني رو گذاشتي تو جيبيت . البت واسه شلوار جين پوش ها اين مشكل پيش مياد . :4:

Goldsky
07-09-2009, 15:44

كجاي فيلم برداري مشكل داره !؟!‌ خيلي هم خوبه البته من كه فقط با slow مدش حال ميكنم !‌

saeed-21
07-09-2009, 17:16
به زودی برتریه اومنیا رو اثبات می کنم، فعلا همین بس زیر نور چراغ تیر برق دوربین اومنیا و n95 و فعال کردیم n95 تصویری پر از نویز رو نشون می داد در صورتی که اومنیا کاملا شفاف و صاف، لنز هر دو دوربین هم با شرایط یکسان تمیز شده بود. N95,8gb

كجاي فيلم برداري مشكل داره !؟!‌ خيلي هم خوبه البته من كه فقط با slow مدش حال ميكنم !‌ سلام
امين جان سلام يه مدتي نبودي يا ما كم نصيب بوديم . :9:
آقا امير من فيلم برداريش رو گفتم خيلي خوب نيست ولي كيفيت عكس برداريش عاليه . خودمم تا حالا خيلي عكس هاي توپي باهاش گرفتم ولي فيلم برداريش آن چنان خوب نيست منظورم كيفيتش نيست منظورم اينه كه اولا اندازش كوچيكه كه وقتي ميخاي توي كامپيوتر يه خورده بزرگش كني خوب ديگه اون شفافيت رو نداره يه مورد ديگه هم اينكه صداها رو ضعيف (صداي كم ) ضبط مي كنه كه چه توي خود گوشي يا توي كامپيوتر بايد صدا رو خيلي زياد كنيم كه شنيده بشه . با اندازه بزرگ هم فيلم ميگيريم به دليل 15 فريم در ثانيه كيفيتش خوب نميشه . در هرصورت فيلم برداريش به n95 نميرسه . تا حالا كه براي من اين طور بوده اگه تنظيمات خاصي براي بهتر شدن كيفيت فيلم برداري يا صداي فيلم برداري هست دريغ نكنيد . راستي نميشه از طريق رجيستري تعداد فريم ها رو بالا برد اصلا عمليه ؟

okno
07-09-2009, 20:16
میشه راهنمایی کنید چجوری میشه عکس خوب گرفت

amirbu
07-09-2009, 22:46
شما لطف داری ، نه من نبودم.
سایزی که من از فیلم n95 ا،240*320 بود مثه حداقل سایز اومنیا شما چه سایزی مد نظرته؟ ،آره صدارو داغون ضبط می کنه.
در هر دو سایز 15 فریم بر ثانیه ست اما با سایز بزرگ مغزش نمیکشه! البته برای صحنه های کم تحرک خیلی خوبه کیفیت خوبی هم داره.
والا جایی ندیدم بشه ین تغییر داد،حداقل از طریق رجیستری ندیدم،شاید با آپگرید کردن فریمور دوربین بشه که اونم بعید می دونم.

من زمانی فک می کردم اومنیا تنظیمات حرفه ای برای عکاسی داره اما به این نتیجه رسیدم که نه،همچی خبرایی هم نیست،بهترین راه تغییر تنظیمات تو شرایط مختلف نوریه و گرفتن عکسه تا قلق تو دستتون بیاد.

diynix
08-09-2009, 00:21
رام dzia5 رو نصب کردم (اصلی - دانلود شده از سایت سامسونگ مبایل) . بعد از ریستور کردن تمامی کانتکت ها و اس-ام-اس ها با این مشکل مواجه شدم:

در رام قبلی که k2 بود, توی قسمت مسیجینگ (به خصوصی اسمس ها) سرعت جابجایی بین اسمس های افراد مختلف و دیلیت کردن و یا ریپلای کردن و دیدن و یا لود شدن اسمس ها خیلی خوب و عادی بود.

در رام جدید a5 سرعت بسیار کند شده. مثلن وقتی یک اسمس رو باز میکنم و میخونم و دکمه x رو میزنم شاید چیزی حدود 5 - 8 ثانیه به طور کلی قسمت مسیجینگ گوشی "هنگ" هست و کاری انجام نمیده. یا مثلن اگر 4 تا دلیوری داشته باشم بخام پاکشون کنم باید بین هر کردوم 5 - 8 ثانیه صبر کنم تا بتونم دوباره روی چیزی کلیک کنم و . . .

اضافه کنم که تعداد اسمس ها زیاد هست. تقریبن 6 - 7 ماه یا بیشتر هست که هیچ اسمسی رو پاک نکردم و از اول تمام اسمس رو نگه داشتم. (البته این شرایط دقیقن در رام k2 هم بود که در اونجا هیچ مشکلی نداشتم)

کسی از بین دوستان به dxia5 چنین مشکلی داره؟
ممنون از همه

mehran_k
08-09-2009, 07:35
كجاي فيلم برداري مشكل داره !؟!‌ خيلي هم خوبه البته من كه فقط با slow مدش حال ميكنم !‌

آره این حالت برای نشون دادن حرکات آهسته خیلی به درد بخور هست :003:

فقط صدا دیگه نداریم ......!

shahab156
08-09-2009, 23:25
با درود به همگی دوستان
اگه امکانش هست کاتالوکی راجع به "نحوه ی کارکرد" i900 omnia معرفی کنید. و چطور می تونم زبان انگلیسی بر روی گوشی بریزم، چون دستگاه من زبانش اسپانیایی است و در قسمت زبان ها گزینه ی مربوط به زبان انگلیسی نیست که فکر کنم از طریق Interkey که به دو صورت Professional و Standard هست این قضیه حل شه. فقط اینکه من نسخه ی trial اونها رو پیدا کردم که محدودیت زمانی داره.
در ضمن حالت قفل صفحه نمایش چگونه باز میشود. لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

Goldsky
09-09-2009, 00:33
رام dzia5 رو نصب کردم (اصلی - دانلود شده از سایت سامسونگ مبایل) . بعد از ریستور کردن تمامی کانتکت ها و اس-ام-اس ها با این مشکل مواجه شدم:

در رام قبلی که k2 بود, توی قسمت مسیجینگ (به خصوصی اسمس ها) سرعت جابجایی بین اسمس های افراد مختلف و دیلیت کردن و یا ریپلای کردن و دیدن و یا لود شدن اسمس ها خیلی خوب و عادی بود.

در رام جدید a5 سرعت بسیار کند شده. مثلن وقتی یک اسمس رو باز میکنم و میخونم و دکمه x رو میزنم شاید چیزی حدود 5 - 8 ثانیه به طور کلی قسمت مسیجینگ گوشی "هنگ" هست و کاری انجام نمیده. یا مثلن اگر 4 تا دلیوری داشته باشم بخام پاکشون کنم باید بین هر کردوم 5 - 8 ثانیه صبر کنم تا بتونم دوباره روی چیزی کلیک کنم و . . .

اضافه کنم که تعداد اسمس ها زیاد هست. تقریبن 6 - 7 ماه یا بیشتر هست که هیچ اسمسی رو پاک نکردم و از اول تمام اسمس رو نگه داشتم. (البته این شرایط دقیقن در رام k2 هم بود که در اونجا هیچ مشکلی نداشتم)

کسی از بین دوستان به dxia5 چنین مشکلی داره؟
ممنون از همه

من فرض رو بر اين ميگرم كه شما جديدا آ5 رو نصب كرديد نه 6-7 ماه پيش

مسلما كه مشكل از رام نيست. به احتمال زياد از بك آپ .واسه اجراي بك آپ تيك سيستم ديتا رو برداريد چون اينجوري گوشي كند ميشه. اين كارو براي زماني بكنيد كه رام هاتون متفاوتن .
يه نگاهي هم به مموري بندازين . البته شايد حجم بالاي اس ام اس ها هم باشه كه اون احتمالش كمه !‌ اگه اون سيستم ديتا جواب نداد برو توي message بعد menu و delet all
:103:
------------

دوستان درمورد slow ... من با اين قابليت جكي جان رو گذاشتم تو جيبم :4: كمبات ساختم !‌:021: خداييش خيلي حال ميده !‌

----------
كسي تاحالا با
DLNA
با ضبطي تلوزيوني چيزي كار كرده ؟؟؟‌ ميخوام بدونم چجورياس ؟‌

fafamgs
09-09-2009, 08:25
خب سلام یه همگی رفقای گل .من از مسافرت برگشتم :16::35::4:. سعی میکنم اگه چیزی از سوالا مونده بود که جواب داده نشده بود و بلد بودمو کم کم جواب بدم:4::merci:

sina_m
09-09-2009, 11:57
سلام,دوستان چنتا سوال داشتم.net. رو باید رو کدوم memory نصب کنیم؟ می شه بگین کدوم ورژن گارمین سریع عمل می کنه؟

justliverpool
11-09-2009, 03:38
سلام بر همه

خوب منم بلاخره وارد كلوپ امنيا بازان شدم

من يه هفته اس گرفتم ولي با اينكه با ويندوز موبايل قبلا كار كرده بودم انگار اين يه چيز ديگه اي ............

برو بچ يه چند تا سوال دارم پيش يا افتاده است ولي ممنون ميشم

1.وقتي گوشي رو قفل مي كني هيچ راهي براي روشن شدن صفحه نداره مگر اينكه يكي از 3دكمه اصلي روبزني؟ تازه بعد از اون يه چشمك هم ميزنه ؟

2.چگونگي شناخت رام موجود در گوشي؟

4.اين هارد ريست و سافت ريست چجوريه؟
و هر كدوم چه اطلاعاتي رو از گوشي پاك مي كنه؟
ايا ريست ديگري هم هست؟

5.من هر چه قدر به تنظيمات بلوتوث ور رفتم متوجه نشدم چجوري ميشه رد يا اجازه ارسال رو فعال كرد؟

6.ايا اهنرباي كيف ممكنه در دراز مدت روي صفحه نمايش اثر سوء بذاره؟

7.ديگه دارم پرو ميشم نه اخريشه
ايا باطري روند شارژ افزايشي داره؟

بسيار ممنون

doctorxxx
12-09-2009, 00:26
اساتيد محترم سلام

من قسمت weather آنلاين ويدجت ام از كار افتاد از قسمت more widget دانلود كردم ولي نصب نشد ميگفت قبلا نصب شده

منم كل online widget رو uninstall كردم.

حالا هر چي ميخوام دوباره online widget رو نصب كنم نميشه

چه كار كنم؟

fafamgs
12-09-2009, 01:18
سلام بر همه

خوب منم بلاخره وارد كلوپ امنيا بازان شدم

من يه هفته اس گرفتم ولي با اينكه با ويندوز موبايل قبلا كار كرده بودم انگار اين يه چيز ديگه اي ............

برو بچ يه چند تا سوال دارم پيش يا افتاده است ولي ممنون ميشم

بسيار ممنون

1.وقتي گوشي رو قفل مي كني هيچ راهي براي روشن شدن صفحه نداره مگر اينكه يكي از 3دكمه اصلي روبزني؟ تازه بعد از اون يه چشمك هم ميزنه ؟ میشه بیشتر در این مورد توضیج بدی .خب واسه روشن شدن صفحه مگه میخوای با چه چیز دیگه ای بجز دکمه های اصلی روشنش کنی؟!

2.چگونگي شناخت رام موجود در گوشي؟ واسه شناخت رام برو به settings>system>version
هر چی جلوی pda نوشته بود نشون دهنده رامته

4.اين هارد ريست و سافت ريست چجوريه؟
و هر كدوم چه اطلاعاتي رو از گوشي پاك مي كنه؟
ايا ريست ديگري هم هست؟
سافت ریست دقیقا مثل restart کردم ویندوز کامپیوتر های خودمونه ولی هارد ریست مثل عوض کردن ویندوز های کامپیوتره و با هارد ریست همهی اطلاعات main memory پاک میشه (ولی storage پاک نمیشه) اما سافت ریست هیچی رو پاک نمیکنه

5.من هر چه قدر به تنظيمات بلوتوث ور رفتم متوجه نشدم چجوري ميشه رد يا اجازه ارسال رو فعال كرد؟ زیاد در این مورد زحمت نکش ما هم هنوز که هنوزه نتونستیم

6.ايا اهنرباي كيف ممكنه در دراز مدت روي صفحه نمايش اثر سوء بذاره؟

نه تا حالا که من همچین چیزی نشنیدم که اهنربای کیف اثری بر عملکرد گوشی حتی در دراز مدت بزاره

7.ديگه دارم پرو ميشم نه اخريشه
ايا باطري روند شارژ افزايشي داره؟
یعنی چی؟ مگه سونی اریکسونه که باتریش خودش هرزگاهی یکی دو در صد بالاتر بره!

fafamgs
12-09-2009, 01:21
سلام,دوستان چنتا سوال داشتم.net. رو باید رو کدوم memory نصب کنیم؟ می شه بگین کدوم ورژن گارمین سریع عمل می کنه؟
من که همیشه روی main memory نصب میکنم و فکر کنم که بایدم روی همین main memory نصب بشه

fafamgs
12-09-2009, 01:22
اساتيد محترم سلام

من قسمت weather آنلاين ويدجت ام از كار افتاد از قسمت more widget دانلود كردم ولي نصب نشد ميگفت قبلا نصب شده

منم كل online widget رو uninstall كردم.

حالا هر چي ميخوام دوباره online widget رو نصب كنم نميشه

چه كار كنم؟
یه سافت ریست بکن بعد دوباره امتحان کن
چه اروری میده؟!

doctorxxx
12-09-2009, 02:59
یه سافت ریست بکن بعد دوباره امتحان کن
چه اروری میده؟!

ميگه storge memory جا نداره
آخه فايلهاي قبلي با حجم بالا موندن تو پوشه ويندوز و پاك نميشن
چجوري ميشه پاكشون كرد كه جا باز بشه؟:7:

fafamgs
12-09-2009, 09:25
خب مگه از طریق add remove program پاکش نکردی؟
همینجوری توی فولدر ویندوزتو خودت نمیتوی دستی پاک کنی؟!
والا نمیدونم دیگه .

justliverpool
12-09-2009, 17:16
ممنون فرشاد جان از راهنماييهات

در مورد شارژ افزايشي ميگم شبيه a1200هست كه مثلا روز اولا اگه 20دقيقه شارژ ميده روز بعد 30 دقيقه تا جايي كه به شارژ بهينه برسه وتا سه روز هم شارژ ميده(اعداد فقط يه مثال هست)

يه سوال ديگه باطري امنيا نياز به شارژ اوليه داره مثلا 8 ساعت زير شارژ باشه يا نه؟

ممنون

fafamgs
12-09-2009, 17:32

در مورد شارژ افزايشي ميگم شبيه a1200هست كه مثلا روز اولا اگه 20دقيقه شارژ ميده روز بعد 30 دقيقه تا جايي كه به شارژ بهينه برسه وتا سه روز هم شارژ ميده(اعداد فقط يه مثال هست)

يه سوال ديگه باطري امنيا نياز به شارژ اوليه داره مثلا 8 ساعت زير شارژ باشه يا نه؟

ممنون
والا نه با این توصیفات شارژ افزایشی به این صورتی که میگی نداره یعنی من که فکر نمی کنم داشته باشه(راستشو بخوای بازم من نفهمیدم:4: خنگ نیستما ولی خوب دیگه!:35:)
در مورد سوال دومت باید بگم که همه باتری ها به شارژ اولیه نیاز دارن تا عمر بهتری بکنن و امنیا هم از این قاعده مستثنی نیست
در ضمن اینم بگم که رام گوشی خیلی در مصرف باتریش نقش داره بعضی از رام ها هستن که به سختی یه روز شارژ نگه میدارن و بعضی دیگه که تا سه روز با استفاده عادی به راحتی شارژ نگه میدارن:4:

amirbu
13-09-2009, 11:01

ممنون
امیدورام منظور شما رو درست متوجه شده باشم:

من روزهای اول که گوشیمو می زدم به شارژ نسبتا مدت زمان کمی شارژ نگه می داشت اما رفته رفته بهتر شد تا جایی که الآن خیلی بهتر از روزای اوله،البته این بهتر شدن حدی داره؛ از یه جایی به بعد بهتر نمیشه البته این یه چیز مسلمه!!!

okno
13-09-2009, 23:24
خب امیر جان چند روز شارژ نگه میداره

amirbu
14-09-2009, 01:09
خب امیر جان چند روز شارژ نگه میداره
دقیقا که نمیشه گفت اما 3 روز میشه،روزی حداکثر 2 ساعت اهنگ بی هندزفری گوش میدم،رام منم به گفته ی یکی از دوستان جز ضعیفترین رامهاست.dthj5

a_baharjoo
14-09-2009, 15:22
سلام
این فارسی ساز هم شده دردسر ....arabiaنصب کردم .یه مدتی که می گذره سرعت گوشی و می گیره و بدتر از اون یه smsفارسی بیاد hangمی کنه.....و تا غیر فعال نکنم arabia رو درست نمی شه..!!
یه مشکل دیگه هم این که صدای گوشی یه هو میره...مثلا وقتی وصل pc می کنم و قطع می کنم....صدا ها رو جز صدای phone و کلید های روی گوشی قطع می شه....و وقتی با phone یا کلید های روی گوشی کار کنم صدابر می گرده....!؟؟.
و ...این که چه طور اینترنت pc وصل گوشی کنم؟(توضیحات قبل و خوندم نفهمیدم چی به چی می شه!! )
ممنون..........

S.A.E.I.D
14-09-2009, 16:55
javafx بزنامه ای که مشکل تمام برنامه ها و بازی های جاوا را حل کرد (http://mobilestan.net/showthread.php?p=1075954#post1075954)

amirbu
14-09-2009, 16:57
سلام
این فارسی ساز هم شده دردسر ....arabiaنصب کردم .یه مدتی که می گذره سرعت گوشی و می گیره و بدتر از اون یه smsفارسی بیاد hangمی کنه.....و تا غیر فعال نکنم arabia رو درست نمی شه..!!
یه مشکل دیگه هم این که صدای گوشی یه هو میره...مثلا وقتی وصل pc می کنم و قطع می کنم....صدا ها رو جز صدای phone و کلید های روی گوشی قطع می شه....و وقتی با phone یا کلید های روی گوشی کار کنم صدابر می گرده....!؟؟.
و ...این که چه طور اینترنت pc وصل گوشی کنم؟(توضیحات قبل و خوندم نفهمیدم چی به چی می شه!! )
ممنون..........
من نمی دونم کدوم فارسی ساز و نصب کردی،من همون فارسی سازیو که آقا آرش Arash777 معرفی کردن نصب کردم تا الآنم هیچ کدوم از مشکل هایی که گفتین واسم پیش نیومده.
Active syncو اجرا کن بعد File=>Conections settings به احتمال زیاد سومین تیک خودشه،اگه نشد تیک همه رو بذار، آدمی زاد فراموشکاره دیگه!

doctorxxx
14-09-2009, 20:46
بابا دمتون گرم
سوال قبليمو كه دو دره كرديد
حالا اين يكيو بگين
آقا چي كنيم كه اين عكساشو مثه آب دهن مرده! نندازه و اقلا يه كم رنگ به عكساش بمونه
فقط نگيد بذارم رو حالت پاييز كه بدتر ...نه به رنگا!

fafamgs
14-09-2009, 20:55

واسه سوال قبلیت دقیقا بگو ببینم حافظه main ات و storage ات چقد جا داره؟
واسه سوال دوربینتم خوب برو توی setting دوربین و بعد white balance رو بزار روی day light و بعد یه نگاهی بکن ببین چجوریه .اگه خوشت نیومد برو contrast و بقیه تنضیمات یکم باهاش ور برو .همین

sina_m
15-09-2009, 14:23
سلام دوستان.یه اتفاق بسیار نادر واسعم رخ داد،اونم اینکه برنامها از قسمت ااد و ریمو پرگرمس حذف شد کامل،ولی‌ میدیدم که برنامها نصب،واسه همین یه بر تو قسمت معین مموری هارد ریست کردم،الان همونجا نصب شده برنامها،باز نشون نمید،ولی‌ مثلا برنامهٔ کر پلیر او‌ از کمپوتر که به گوشی منتقل کردم او‌ نصب کردم درست شد و به لیست اضافه شد،کمکم کنید ورژن گوشیم ای۲ عا‌ سوالام اینکه بعضی‌ نرمفزرا که نصب،و تو ااد و ریمو نیست،می‌تونم مستقیم دلتشون کنم؟؟؟ فکر می‌کنم گوشیم گرما زده شده بود روز قبلش،بد وقتی‌ تو ماشین جلو کولر ماشین بود اینجوری شد،الان مشکلی‌ نداره ولی‌ باز راهنمایم کنید ممنون میشم.

saeed-21
15-09-2009, 15:29
برای نصب رام غیر رسمی 6.5 و یا حتی 6.1 شارژ بالای 50 درصد کافیه یا باید فول باشه ؟

fafamgs
15-09-2009, 17:12
برای نصب رام غیر رسمی 6.5 و یا حتی 6.1 شارژ بالای 50 درصد کافیه یا باید فول باشه ؟
اگه فول باشه بهتره چون بعضی موقع یه دفعه مصرف شارژ بالا میره و حتی ممکنه که زمان اپگرید بیشتر هم طول بکشه .بستگی به نوع رام داره .بهتره که حتی 5 درصدم ریسک نکنی:4:

fafamgs
15-09-2009, 17:16
سلام دوستان.یه اتفاق بسیار نادر واسعم رخ داد،اونم اینکه برنامها از قسمت ااد و ریمو پرگرمس حذف شد کامل،ولی‌ میدیدم که برنامها نصب،واسه همین یه بر تو قسمت معین مموری هارد ریست کردم،الان همونجا نصب شده برنامها،باز نشون نمید،ولی‌ مثلا برنامهٔ کر پلیر او‌ از کمپوتر که به گوشی منتقل کردم او‌ نصب کردم درست شد و به لیست اضافه شد،کمکم کنید ورژن گوشیم ای۲ عا‌ سوالام اینکه بعضی‌ نرمفزرا که نصب،و تو ااد و ریمو نیست،می‌تونم مستقیم دلتشون کنم؟؟؟ فکر می‌کنم گوشیم گرما زده شده بود روز قبلش،بد وقتی‌ تو ماشین جلو کولر ماشین بود اینجوری شد،الان مشکلی‌ نداره ولی‌ باز راهنمایم کنید ممنون میشم.
یعنی قبل از اینکه این اتفاق بیفته هیچکار دیگه ای نکردی با گوشی ؟! یعنی خود به خود با همون گرم و سرد شدن اینطوری شده؟!!!:7:
در ضمن الان در مورد چی راهنمایی میخوای؟!!!:4::26:

doctorxxx
15-09-2009, 22:34
واسه سوال قبلیت دقیقا بگو ببینم حافظه main ات و storage ات چقد جا داره؟
واسه سوال دوربینتم خوب برو توی setting دوربین و بعد white balance رو بزار روی day light و بعد یه نگاهی بکن ببین چجوریه .اگه خوشت نیومد برو contrast و بقیه تنضیمات یکم باهاش ور برو .همین

ممنون از لطفت
programm=44.8
storage=4.8

راجع به دوربينم اين كارا فايده نداشت
منظورم كدر بودن رنگشه كه انگار تو مه عكس گرفتي
ممكنه از ورژن رامم باشهDZIA5?

pally80
16-09-2009, 06:25
سلام دوستان
ممنون میشم جواب منو بدید:
ظاهرا اومنیا call duration نداره،آیا برنامه ای یا راه حلی داره؟

fafamgs
16-09-2009, 07:23
سلام دوستان
ممنون میشم جواب منو بدید:
ظاهرا اومنیا call duration نداره،آیا برنامه ای یا راه حلی داره؟
اینو نصب کن و از امنیات لذت ببر
توی بخش تماس هاش تا مدت های بسیاری از شماره ها و زمانشون وجود داره

Iconsoft PhoneEx v 1.4 - Registered (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=71400)

fafamgs
16-09-2009, 07:26
ممنون از لطفت
programm=44.8
storage=4.8

راجع به دوربينم اين كارا فايده نداشت
منظورم كدر بودن رنگشه كه انگار تو مه عكس گرفتي
ممكنه از ورژن رامم باشهdzia5?
والا این حالت مه بعضی وقتا واسه منم هست .باید کلی باهاش ور بری تا قلقش دستت بیاد
راستی تو وقتی رامتو به a5 که از بهترین رام ها هست آپگرید کردی یا روش بود درایور دوربینشو هم آپدیت کردی با زدن کد *#2470#* ؟:4:

doctorxxx
16-09-2009, 15:16
والا این حالت مه بعضی وقتا واسه منم هست .باید کلی باهاش ور بری تا قلقش دستت بیاد
راستی تو وقتی رامتو به a5 که از بهترین رام ها هست آپگرید کردی یا روش بود درایور دوربینشو هم آپدیت کردی با زدن کد *#2470#* ؟:4:

نه
دمت گرم نميدونستم
حالا چقدر تاثير داره؟

sina_m
16-09-2009, 15:24
سلام.آقا فرشاد مشکله من الان با گوشی اینه که آیا یه سری برنامه او‌ بعضی‌ مثل سیمس او‌ امنیا او‌ او‌ سیبریا که تو ااد اند ریمو نیستن.ولی‌ رو گوشی اینستلل شدن او‌ اجرا میشن از قسمت فلدرشون پاک می‌تونم بکنم که دوباره نصب کنم،یا نه؟؟؟ میترسم به مشکل بخور گوشیم،

Goldsky
16-09-2009, 15:59

فرشاد جان اين كد اونقدر هم موثر نيست ... يعني من كه تغيير خاصي توي دوربين نديدم ...

راستي بچه ها حتما taskbar نصب كنيد . خيلي خوبه. جلوه ش خيلي قشنگتره. :8:
پيشنهاد ميكنم grigoris_a ورژن3 رو نصب كنيد

شاد باشيد و سربلند

okno
16-09-2009, 19:34
Iconsoft PhoneEx v 1.4 - Registered
__________________فرشاد این نرم افزار که معرفی کردی روی ای 900 هم جواب داده ؟

fafamgs
16-09-2009, 22:03
iconsoft phoneex v 1.4 - registered
__________________فرشاد این نرم افزار که معرفی کردی روی ای 900 هم جواب داده ؟
خوب اگه جواب نمیداد که من معرفیش نمیکردم!
الان من 1 ساله دارم ازش استفاده میکنم .خیلی کارامو راحت کرده

fafamgs
16-09-2009, 22:08
سلام.آقا فرشاد مشکله من الان با گوشی اینه که آیا یه سری برنامه او‌ بعضی‌ مثل سیمس او‌ امنیا او‌ او‌ سیبریا که تو ااد اند ریمو نیستن.ولی‌ رو گوشی اینستلل شدن او‌ اجرا میشن از قسمت فلدرشون پاک می‌تونم بکنم که دوباره نصب کنم،یا نه؟؟؟ میترسم به مشکل بخور گوشیم،
اولا بازی ای مثل سایبریا نصب کردن نداره بلکه فقط فولدرشو به storage میبری و بعد از اونجا فایل exe ش رو اجرا میکنی .اگرم پاکش کنی بعدا میتونی دوباره بریزیش تازه توی add/remove هم نمیاد
ولی بقیه بازیهات یا نرم افزاراتو میتونی دوباره نصب کنی و حتما هم لازم نیست پاکشون کنی و بعد دوباره بنصبی! چون خود omnia همین کارو میکنه (خودش پاکش میکنه و بعد جدیده رو مینصبه)
اگرم که با این وضع مشکلی نداری حتما که لازم نیست توی add/remove باشن!

a_baharjoo
17-09-2009, 01:11
یکی کمک کنه لطفا........................
((سلام
ممنون..........))2

Pc Games
17-09-2009, 02:34
یکی کمک کنه لطفا........................
((سلام
ممنون..........))2

با سلام:

اول اینکه عربایزرها روی ورژن جدید رام که بهترین هست (DXIA5) مشکل خاصی ندارند!شما از عربایزر effy که رسمی هستشو حدود 2 مگ حجم داره استفاده کنید!

در مورد اینترنت هم در Settings>Connections وارد USB to PC شوید و تیک گزینه Enable advanced network را بزنید و در برنامه اکتیو سینک هم از گزینه فایل Connection setting گزینه this computer is connected to the internet را تیک بزنید!

*توجه کنید اگر وصل نشد چک مارک گزینه USB to PC را بردارید!

toopefootball
17-09-2009, 17:22
آقا رام چیه؟؟؟؟
دیگه نمی دونم دیگه

fafamgs
17-09-2009, 18:23
آقا رام چیه؟؟؟؟
دیگه نمی دونم دیگه
دوست عزیز یکم به خودت بی زحمت زحمت بده بخش مخصوص rom development رو نگاه کن.
بعد متوجه میشی
ولی واسه اطلاعات کلیت میگم:
رام یعنی همون فریمویر در واقع در بر دارنده کل فایل ها ی سیستمی گوشیت هست یا بهتر بگم مثل ویندوز واسه کامپیوتر میمونه ولی با این تفاوت که ویندوز گوشی در داخل این رام هست.
اگه رام گوشیتو اپدیت کنی بعضی از کارایی های گوشیت بهتر ممکنه بشه .بستگی به نوع رام داره.مثلا اگه شارژ گوشیت زود خالی میشه ممکنه که با تعویض رام این مشکل حل بشه:4::26:

spak
18-09-2009, 06:27
سلام . راهی نیست که نحوه زنگ خوردن گوشی یکنواخت بشه ؟ از کم شروع نشه بعدش زیاد بشه ؟
راهی نیست که قسمت دیال پد شکلش عوض بشه ؟ همون شماره گیر ها ؟

ahmadkh57
18-09-2009, 08:23
موضوع آموزش تصويري نصب ويندوز روي امنيا رو ،توي سايت هاي مختلف مطرح کردم اما جواب "يه كم بگردي چند تا آموزش تصويري پيدا ميكني(تنبلي ممنوع!)" رو بهم دادند.با احترامي که براي همه ادمين هاي سايت هاي پاکت پيسي و موبايل قايلم.من آدم تنبلي نيستم و اصولا عاشق سرچ کردنم اما هر چه گشتم چيزي نيافتم.اگه همچين لينکي هست لطفا آدرسو بدين و اگه نيست اگه براتون امکان داره زحمت اين آموزش تصويري رو بکشين.من و بقيه تازه کاران دنياي امنيا ممنونتيم
آموزشهاتون عاليه.اما يکي مثل من سوادش اکابريه.اگه لطف کنيد و از مراحل آپديت رام ،يه فايل تصويري يا فيلم تهيه کنيد،کلي دعاي خير نصيبتون ميشه.پس تا ماه رمضون تموم نشده،بياين و اين لطف رو بکنيد.
راستي ميشه گفت آپديت امنيا مثل آپگريد رسيور با پچ جديده که اول نرم افزار رو توي پيسي اجرا ميکني و فايل پچ رو انتخاب مي کني .بعد روي دکمه استارت برنامه آپگريد در پيسي زده .بلافاصله دکمه پشت رسيورو روشن مي کنيم؟
تو سايت modaco.com روش آپديت رو گفته و چند تا عکس هم داره.برنامه اجراييش اينه:SGH-I900 V1.6.3 Userdownloader XP
.فکر کنم برنامه ساده تري باشه..البته شايد هم خلاصه گفته.
اما سوال ديگه اينکه توضيحات دقيق و سلسله مراتب روش استفاده از برنامه هاي i900_EXEcutor و USDL_GrandPrix_v1.6.4_XP در فرومها گفته نشده.ببخشيد تصحيح مي کنم نرم افزار دومي کامل توضيح داده شده.لطفا روش و زمان و نحوه استفاده از i900_EXEcutor رو توضيح بديد.و چه تفاوتي با SGH-I900 V1.6.3 Userdownloader XP داره؟

fafamgs
18-09-2009, 10:54
موضوع آموزش تصويري نصب ويندوز روي امنيا رو ،توي سايت هاي مختلف مطرح کردم اما جواب "يه كم بگردي چند تا آموزش تصويري پيدا ميكني(تنبلي ممنوع!)" رو بهم دادند.با احترامي که براي همه ادمين هاي سايت هاي پاکت پيسي و موبايل قايلم.من آدم تنبلي نيستم و اصولا عاشق سرچ کردنم اما هر چه گشتم چيزي نيافتم.اگه همچين لينکي هست لطفا آدرسو بدين و اگه نيست اگه براتون امکان داره زحمت اين آموزش تصويري رو بکشين.من و بقيه تازه کاران دنياي امنيا ممنونتيم

آموزشهاتون عاليه.اما يکي مثل من سوادش اکابريه.اگه لطف کنيد و از مراحل آپديت رام ،يه فايل تصويري يا فيلم تهيه کنيد،کلي دعاي خير نصيبتون ميشه.پس تا ماه رمضون تموم نشده،بياين و اين لطف رو بکنيد.
راستي ميشه گفت آپديت امنيا مثل آپگريد رسيور با پچ جديده که اول نرم افزار رو توي پيسي اجرا ميکني و فايل پچ رو انتخاب مي کني .بعد روي دکمه استارت برنامه آپگريد در پيسي زده .بلافاصله دکمه پشت رسيورو روشن مي کنيم؟
تو سايت modaco.com روش آپديت رو گفته و چند تا عکس هم داره.برنامه اجراييش اينه:SGH-I900 V1.6.3 Userdownloader XP
.فکر کنم برنامه ساده تري باشه..البته شايد هم خلاصه گفته.
اما سوال ديگه اينکه توضيحات دقيق و سلسله مراتب روش استفاده از برنامه هاي i900_EXEcutor و USDL_GrandPrix_v1.6.4_XP در فرومها گفته نشده.ببخشيد تصحيح مي کنم نرم افزار دومي کامل توضيح داده شده.لطفا روش و زمان و نحوه استفاده از i900_EXEcutor رو توضيح بديد.و چه تفاوتي با SGH-I900 V1.6.3 Userdownloader XP داره؟

دوست عزیز اولا لطفا سوالتون چند جا نپرسین!
ثانیا شما اصلا به بخش Rom Development (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=377) سر زدین؟!
لطفا اول اونجا کامل بگردین بعد
اول از همه همه به این لینک زیر برین:
Samsung I900 Omnia | آموزش آپگرید و معرفی بهترین رام ها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=58257)
اگه بازم مشکل داشتین اونوقت همین جا بگین

reza963
19-09-2009, 11:01
نصب برنامه ها
سلام
خدمت همه عزیزان عرض می کنم که مطلب ذیل را رعایت کنند تا مشکل ونیاز به هارد ریست پیدا نکنند!
1- قبل از نصب یک برنامه جدید یک بک اپ کامل بگیرید.
2-برنامه جدید را نصب کنید.
3-اگرنصب برنامه مشکلی ایجاد نکرد، دوباره بک اپ گرفته وبک اپ قبلی را حذف کنید.
4-گرنصب برنامه مشکلی ایجاد کرد، برنامه را از گوشی پاک کرده وبا بک اپ ردیف 1 دوباره بازسازی کنید.

*معمولا این مشکلات بیشتر در نصب برنامه های فارسی دارای کیبورد پیش می اید.*

Goldsky
19-09-2009, 11:17
دوستان ما هم يه زماني تازه كار بوديم ... من تا يه هفته خودم گيج بودم ... من يك ماه بعد از خريدن گوشيم اولين آپگريد رو انجام دادم. توقع نداشته باشين كه يه روزه اينكاره شين :4: نمي گم آمريكا رو كشف كردم ولي آسون هم نبود ...

شما اگه مطالب رو بخونيد و برنامه ها رو دانلود كنيد ،‌و آموزش رو همزمان بخونيد ، خيلي خوب متوجه ميشين ...
=============

چرا نميتونم با برنامه spb shell آب و هوا رو بگيرم ولي با ويدجت خود گوشي ميتونم ... اون اس پي بيه فقط آپديت نميشه ولي بقيه مشخصاتش مياد .....

fafamgs
19-09-2009, 11:30
دوستان ما هم يه زماني تازه كار بوديم ... من تا يه هفته خودم گيج بودم ... من يك ماه بعد از خريدن گوشيم اولين آپگريد رو انجام دادم. توقع نداشته باشين كه يه روزه اينكاره شين :4: نمي گم آمريكا رو كشف كردم ولي آسون هم نبود ...

شما اگه مطالب رو بخونيد و برنامه ها رو دانلود كنيد ،‌و آموزش رو همزمان بخونيد ، خيلي خوب متوجه ميشين ...
=============

چرا نميتونم با برنامه spb shell آب و هوا رو بگيرم ولي با ويدجت خود گوشي ميتونم ... اون اس پي بيه فقط آپديت نميشه ولي بقيه مشخصاتش مياد .....

کن که راحت با spb اب و هو رو آپدیت میکنم!
فکر کنم برنامت باید رجیستر بشه!:4:

doctorxxx
19-09-2009, 18:35
آي خلايق بدادم برسيد
يه شير پاك خورده اي اين كد *#0002*28346# رو گذاشته بود
منم كه از صداي زياد گوشيم شاكي بودم آخه هر كي تو اتاق بود از 10 متري همه چيزو ميشنيد اومدم در قسمت talking>heandset يه كم اومدم كمش كنم ولي بعد از apply مقاديرش خود به خود به چيزاي عجيب غريب تغيير كرد و صداي مكالمه ام قطع شد.
هر چي هم به مقادير اوليه تغييرش ميدم و apply ميكنم نميشه و باز همون عدداي چرت و پرت ميان
چكار كنم كه هارد ريست نخواد؟

T-_-M
19-09-2009, 22:51
آي خلايق بدادم برسيد
منم كه از صداي زياد گوشيم شاكي بودم آخه هر كي تو اتاق بود از 10 متري همه چيزو ميشنيد اومدم در قسمت talking>heandset يه كم اومدم كمش كنم ولي بعد از apply مقاديرش خود به خود به چيزاي عجيب غريب تغيير كرد و صداي مكالمه ام قطع شد.
هر چي هم به مقادير اوليه تغييرش ميدم و apply ميكنم نميشه و باز همون عدداي چرت و پرت ميان

حقیت جوابت هارد ریست هست ولی این لینک هم یه تستی بکن شاید حل شد:7:http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=77929

fafamgs
19-09-2009, 23:12
آي خلايق بدادم برسيد
نترس جانم اصلا هارد ریست لازم نداره این کار زیر رو بکن :4::
این پست یکی از دوستان هست که در سایت hu فعالیت میکنه:4:

دیگه با خیال راحت افزایش صدا رو روی گوشی خودتون تست کنید و نگران هیچی نباشید . دیگه لازم نیست هارد ریست کنید . من بهتون میگم چه جوری . اگه اقدام به افزایش صدا کردید و مثل من با این مشکل مواجه شدید که حتی اگه تک تک کارها رو apply میزنید و کلاً صدای گوشی دچار مشکل میشه و دیگه به قبل هم بر نمیگرده نگران نباشید و فقط اولین کاری که میکنید این باشه :
1- به این موضوع بخندید
2- برنامه registry editor رو بگیرید و نصب کنید . از کجا ؟ از قسمت تبدیل رام های غیر اصلی به اصلی
3- برنامه رو که نصب کردید همون موقع اجراش کنید . اگه یادت رفت و سافت ریست هم کردی عیبی نداره در کل فرقی نداره
4-توی محیط رجیستری ادیتور hkey_local_machine رو باز کنید . یعی با قلم یا موس یا دست یه بار روش کلیک کنید .
5- توی شاخه ها فولدر samsung رو پیدا کنید و باز کنید .
6- توش نوشته audio ، مگه نه ؟ (داریم به جاهای حساسش میرسیم )
7- حالا اینجا بسته به اینکه کدوم قسمت رو خواستید افزایش صدا بدید یه فولدر متناسب با اون میبینید .
8- قلم رو روش نگه دارید و وقتی منو باز شد چی ؟ پاکش کنید . یعنی delete .
9- از برنامه خارج بشید و سافت ریست کنید
10- گوشی که میاد بالا بر خلاف قبل که حتی موقع بالا اومدن هم صدا نداشت صداش رو میشنوید
11- برید واسه خودتون یه نوشابه تگری باز کنید و حالشو ببرید ، آخه مشکل رفع شد .

آقا تا چیزی میشه هارد ریست نکنید تو رو خدا . من وقتی این مشکل برام پیش اومد بدجور قاطی کردم ولی بعدش به این فکر افتادم که قبل از هارد ریست دست به اقدامی بزنم که نتیجه اش رو مشاهده میفرمایید .
خب بچه ها خوش گذشت . فعلا بای

T-_-M
19-09-2009, 23:17

اون لینک یا همون رجیستری هم فکر کنم همون کار رو میکنه؟!!

saeidnobady
20-09-2009, 01:49
آي خلايق بدادم برسيد

سلام
عزیزم نیازی به هارد ریست نداری
از این روش استفاده کن :

2- برنامه registry editor رو بگیرید و نصب کنید . از کجا ؟ از قسمت تبدیل رام های غیر اصلی به اصلی
3- برنامه رو که نصب کردید همون موقع اجراش کنید . اگه یادت رفت و سافت ریست هم کردی عیبی نداره در کل فرقی نداره
4-توی محیط رجیستری ادیتور hkey_local_machine رو باز کنید . یعی با قلم یا موس یا دست یه بار روش کلیک کنید .
7- حالا اینجا بسته به اینکه کدوم قسمت رو خواستید افزایش صدا بدید یه فولدر متناسب با اون میبینید .
10- گوشی که میاد بالا بر خلاف قبل که حتی موقع بالا اومدن هم صدا نداشت صداش رو میشنوید

اینم لینکش:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=69485&page=6

موفق باشی......

T-_-M
20-09-2009, 02:01
سلام
عزیزم نیازی به هارد ریست نداری
از این روش استفاده کن :

اینم لینکش:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=69485&page=6

موفق باشی......

2 پست قبل آقا فرشاد راهنماییشون کردن.

اون موقعی که من پرسیدم هرد ریست بهترین روش بود!!!حالا علم پیشرفت کرده :4:

doctorxxx
20-09-2009, 02:54

آقا دمتون گرم
نوكرم به مولا
خيلي آقاييد
ممنونم:8:

omidkameli
20-09-2009, 12:27
دوستان روي گوشي چه ترفندي ميشه زد كه وقتي يكي تماس ميگيره بهت بوق اشغال بزنه براي طرف

fafamgs
20-09-2009, 12:56
دوستان روي گوشي چه ترفندي ميشه زد كه وقتي يكي تماس ميگيره بهت بوق اشغال بزنه براي طرف
بابا چرا سوالتو چند جل میپرسی امید جان .لطف کن یه جا بپرس تا تاپیکا شلوغ نشن قربونت!
در مورد جوابتم کدش الان یادم نیست ولی با نرم افزار های بلک لیست فکر کنم بشه یه همچین کاری کرد .بازم دقیق نمیدونم:4:

farhadia
20-09-2009, 17:11
سلام دوستان
یه مشکلی برای گوشیم بوجود اومده بود گفتم تو تایپیک دوستان راه حل دادن ولی راه حله اساسی نبود
اگه یادتون باشه چند وقت پیش گفتم تصویره گوشیم کوچک شده(تصویر کامله فقط اندازش از کنار و بالا یه مقدار کوچک شده).
حالا میخواستم بپرسم احتمال داره مشکل از رام گوشی باشه.:54:
رام گوشی هم dzia5 است.
رام اصلیه از همون اولم که خریدم روش بوده.
از اینکه وقت میزارین بسیار متشکرم.:merci:
:52:

fafamgs
20-09-2009, 17:48
سلام دوستان
یه مشکلی برای گوشیم بوجود اومده بود گفتم تو تایپیک دوستان راه حل دادن ولی راه حله اساسی نبود
اگه یادتون باشه چند وقت پیش گفتم تصویره گوشیم کوچک شده(تصویر کامله فقط اندازش از کنار و بالا یه مقدار کوچک شده).
حالا میخواستم بپرسم احتمال داره مشکل از رام گوشی باشه.:54:
رام گوشی هم dzia5 است.
رام اصلیه از همون اولم که خریدم روش بوده.
از اینکه وقت میزارین بسیار متشکرم.:merci:
:52:
لطفا اگه میتونی یه عکس از صفحه گوشیت بگیر .واسه عکس گرفتن از صفحه گوشیت از نرم افزار My Mobile123 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=62986) استفاده کن

Goldsky
21-09-2009, 15:02

اگه ميخواي واسه همه اينكارو بكنه كد
*21*094# روبگير

واسه آزاد شدن هم كد
#21# روبگير

واسه درست كردن ليست سياه هم magicall رو استفاده كن . يه برنامه ي ديگه هم بود كه اسم يادم نمياد ... فكر كنم call filter بود . فيلترش رو مطمئنم ولي ..... اين دومي اس ام اس رو هم شيلتر ميكرد ........

کن که راحت با spb اب و هو رو آپدیت میکنم!
فکر کنم برنامت باید رجیستر بشه!:4:

نه بابا ما خودمون ارجيناليم :4: اصلا خودم ماله يكي ديگه رو هم ريجستر كردم ... :16:

فكر كنم نامردا آب و هواي اهواز رو ندارن ... فقط واسه تبليغ گذاشتن :021: راستش من اينو ميخوام واسه پيش بيني خاك . اهواز خيلي خاك مياد ......

farhadia
21-09-2009, 15:04
با سلام خدمت شما دوستان
این هم یه عکس از گوشی اگه دقت کنید سمت چپ و بالا از تصویر کوچک شده:39:.

doctorxxx
21-09-2009, 15:20

بهر حال دوستان راه حل پاك كردن رجيستري رو دادن و حل شد ممنون از همگي

حالا هر كدوم از اساتيد بتونن راهنمايي كنن كه چرا از اين راه نميتونم ولوم گوشيمو تنظيم كنم و بايد چي كنم ممنون ميشم

نكنه رو همه رام ها عمل نميكنه؟

رام من dxia5-dzia5 هست

بازم ممنونم

fafamgs
21-09-2009, 22:04
بهر حال دوستان راه حل پاك كردن رجيستري رو دادن و حل شد ممنون از همگي

حالا هر كدوم از اساتيد بتونن راهنمايي كنن كه چرا از اين راه نميتونم ولوم گوشيمو تنظيم كنم و بايد چي كنم ممنون ميشم

نكنه رو همه رام ها عمل نميكنه؟

رام من dxia5-dzia5 هست

بازم ممنونم

نترس روی همه رام ها عمل میکنه
یه راهش اینه که وقتی رفتی توی اون قسمت هر تغییر کوچیکی که دادی مثلا اگه اولی رو کم یا زیاد کردی حتما قبل از اینکه بری سراغ یکی دیگش apply کنی وبعد واسه دومی و سومی و ... هم به همین ترتیب که گفتم apply کنی .
اگه بازم دیدی نمیشه راه دیگش اینه که گوشی رو هارد ریست کنی و بعد از هارد ریست و قبل از نصب هیچ نرم افزاری بری اون کارو انجام بدی .همین

fafamgs
21-09-2009, 22:10
با سلام خدمت شما دوستان
این هم یه عکس از گوشی اگه دقت کنید سمت چپ و بالا از تصویر کوچک شده:39:.
بابا فرهاد جان دم تو گرم !
گوشی تو هیچ مشکلی نداره از گوشی منم سالم تره!
گوشی منم دقیقا مثل گوشی تو اون حاشیه های سیاه بغل رو داره !اصلا همه امنیا ها اونو دارن بابا اون کادر های کناری بغل lcd هست و هیچ مشکلی نداره! اونا اسلا باید سیاه باشن چون در واقع به نوعی نقطه کور هستن!!!:4::4::4:

doctorxxx
22-09-2009, 00:56
نترس روی همه رام ها عمل میکنه
یه راهش اینه که وقتی رفتی توی اون قسمت هر تغییر کوچیکی که دادی مثلا اگه اولی رو کم یا زیاد کردی حتما قبل از اینکه بری سراغ یکی دیگش apply کنی وبعد واسه دومی و سومی و ... هم به همین ترتیب که گفتم apply کنی .
اگه بازم دیدی نمیشه راه دیگش اینه که گوشی رو هارد ریست کنی و بعد از هارد ریست و قبل از نصب هیچ نرم افزاری بری اون کارو انجام بدی .همین

ممنون
اولي كه نشد
دوميم حالا نميشه كلي برنامه روش دارم
هيچ راه يا نرم افزار ديگه اي نداره؟

farhadia
22-09-2009, 01:23
بابا فرهاد جان دم تو گرم !
گوشی تو هیچ مشکلی نداره از گوشی منم سالم تره!
گوشی منم دقیقا مثل گوشی تو اون حاشیه های سیاه بغل رو داره !اصلا همه امنیا ها اونو دارن بابا اون کادر های کناری بغل lcd هست و هیچ مشکلی نداره! اونا اسلا باید سیاه باشن چون در واقع به نوعی نقطه کور هستن!!!:4::4::4:

سلام اقا فرشاد
والا من تا حالا یه i900 دیگه ندیدم بخاطر همین این برای من یه مشکل بزرگی بود که این صفحه به این بزرگی یه مقدارش کم باشه.
:55:اگه میشه میخوام ازت در خواست کنم از صفحه گوشیت برام یه عکس بزاری تا دلم اروم بگیره که گوشیم مشکلی نداره.
بازم از اینکه تو زحمتت انداختم عذر میخوام.
:merci: :011:

™AMIN
22-09-2009, 15:08
امنیا من هم همین طوری بود... قسمت چپ حاشیه سیاه داشت

یادش بخیر... بهترین گوشی بود که داشتم... ولی به خاطر مشکل مالی فروختم.

دوستان یه کدی بود که باش می شد همه چیه گوشیو تست کرد. مثلا دوربین جلو... اونو میشه لطف کنید.

fafamgs
22-09-2009, 15:51
امنیا من هم همین طوری بود... قسمت چپ حاشیه سیاه داشت

یادش بخیر... بهترین گوشی بود که داشتم... ولی به خاطر مشکل مالی فروختم.

دوستان یه کدی بود که باش می شد همه چیه گوشیو تست کرد. مثلا دوربین جلو... اونو میشه لطف کنید.
ی *#0*# از راست به چپ بزن

Amir_dre
23-09-2009, 10:29
با عرض سلام
دوستان قسمت های بالایی صفحه ی omnia (تقریبا از وسط به بالا ) تاچ گوشی دچار مشکل میشه مثلا در قسمت note برای کشیدن یک خط افقی وقتی قلم رو می کشم خط رو کمی بالا تر رسم می کنه که این موضوع در بعضی قسمت های گوشی مخصوصا انتخاب گزینه های باریک در قسمت بالای نمایشگر کمی آزار دهندست !!
خواستم ببینم بقیه ی دوستان هم چنین مشکلی دارند یا نه؟
آیا راه حلی وجود دارد یانه ؟
با سپاس

fafamgs
23-09-2009, 11:44
با عرض سلام
دوستان قسمت های بالایی صفحه ی omnia (تقریبا از وسط به بالا ) تاچ گوشی دچار مشکل میشه مثلا در قسمت note برای کشیدن یک خط افقی وقتی قلم رو می کشم خط رو کمی بالا تر رسم می کنه که این موضوع در بعضی قسمت های گوشی مخصوصا انتخاب گزینه های باریک در قسمت بالای نمایشگر کمی آزار دهندست !!
خواستم ببینم بقیه ی دوستان هم چنین مشکلی دارند یا نه؟
آیا راه حلی وجود دارد یانه ؟
با سپاس

خوب صفحه گوشیتو دوباره یه align بکن
توی قسمت settings>system>screen
بعد گزینه align screen و بعد بدقت وسط هر 5 تا بعلاوه رو فشار بده

saeed-21
23-09-2009, 15:06
سلام
چطوری میشه نقشه های گوگل مپس رو دانلود کرد که دیگه وقتی وصل میشه از اینترنت نیاره ؟ برادرم برای n95 نقشه ها رو دانلود کرد و باستفاده از gps موقعیت رو دقیق دقیق نشون میداد حتی بهتر از oziex explorer .

Amir_dre
23-09-2009, 16:09
خوب صفحه گوشیتو دوباره یه align بکن
توی قسمت settings>system>screen
بعد گزینه align screen و بعد بدقت وسط هر 5 تا بعلاوه رو فشار بده

جواب نداد !!002:
گوشی شما همچی مشکلی نداره ؟

fafamgs
23-09-2009, 16:09
سلام
چطوری میشه نقشه های گوگل مپس رو دانلود کرد که دیگه وقتی وصل میشه از اینترنت نیاره ؟ برادرم برای n95 نقشه ها رو دانلود کرد و باستفاده از gps موقعیت رو دقیق دقیق نشون میداد حتی بهتر از oziex explorer .
خوب اگه تونستی به ما هم یاد بده .ممنونت میشیم!:4::4::merci:

fafamgs
23-09-2009, 16:12
جواب نداد !!002:
نه والا همیچین مشکلی من ندارم .یه راه رجیستری هست واسه تاچ گوشی ولی فکر نکنم با اونم فرقی بکنه توی بخش ترفند ها رو بگردی پیداش میکنی
اگه بازم نشد یه هارد ریست گوشیتو بکن اگه دیدی بازم مشکل داره رام گوشیتو عوض کن و اگه بازم مشکل داشتی ببرش نمایندگیش بده تاچشو برات عوض کنن:4:

sina_m
23-09-2009, 18:29
سلام .یه مشکل جدید که واسم پیش اومد این بود که مثلا core playere یا garmin رو که uninstall می کنم.icon برنامه تو منو می مونه و اجرا نمی شه .مثلا الان garmin تو start bar هست و وقتی دوباره نرم افزارشو می ریزم .همون غیر فعاله میمونه و هیچ کاری نمی کنه .باید برم از storage باز کنم برنامرو. آیا با کارای رجیستری می تونم حذف کنم؟ آخه تو register editor تو soft ware هم delet کردم باز نشد.

Amir_dre
23-09-2009, 20:10
نه والا همیچین مشکلی من ندارم .یه راه رجیستری هست واسه تاچ گوشی ولی فکر نکنم با اونم فرقی بکنه توی بخش ترفند ها رو بگردی پیداش میکنی
اگه بازم نشد یه هارد ریست گوشیتو بکن اگه دیدی بازم مشکل داره رام گوشیتو عوض کن و اگه بازم مشکل داشتی ببرش نمایندگیش بده تاچشو برات عوض کنن:4:

ببخشید میشه بپرسم رام گوشیه شما چیه ؟
یا بهتره بگم چه رامی بریزم ؟:4:
الان ماله خودش jvhi2 هست .:9:

fafamgs
23-09-2009, 21:44
ببخشید میشه بپرسم رام گوشیه شما چیه ؟
یا بهتره بگم چه رامی بریزم ؟:4:
الان ماله خودش jvhi2 هست .:9:
رام خود من رام ویندوز موبایل 6.5 غیر رسمی 23049 هست که توسط Ryrzy کوک شده و توی بخش rom development هست که از نظر خودم وا قعا عالیه
ولی رام dxia5 ) dzia5 ) هم که رام اصلی هست هم رام خیلی خوبیه و توی همون بخشی که گفتم هم هست

fafamgs
23-09-2009, 21:49
سلام .یه مشکل جدید که واسم پیش اومد این بود که مثلا core playere یا garmin رو که uninstall می کنم.icon برنامه تو منو می مونه و اجرا نمی شه .مثلا الان garmin تو start bar هست و وقتی دوباره نرم افزارشو می ریزم .همون غیر فعاله میمونه و هیچ کاری نمی کنه .باید برم از storage باز کنم برنامرو. آیا با کارای رجیستری می تونم حذف کنم؟ آخه تو register editor تو soft ware هم delet کردم باز نشد.

گوشیتو یه سافت ریست بکن
اگه نشد با فایل اکسپلور برو به فولدر windows بعد start menu و بعد اسم فلان نرم افزاری که مشکل داره رو پاک کن البته بعدشم از توی programs همونجا هم پاکشی کن و بعد کلا دوباره همونی که درسته رو بزار باشه یا دوباره نصب کن

Goldsky
23-09-2009, 23:28
جواب نداد !!

منم يه همچين مشكلي داشتم. با همون كاري كه فرشاد گفت درست ميشه. اين كار رو دقيق انجام بده با خود قلم .

farhadia
26-09-2009, 09:37
سلام کسی از دوستان نرم افزار چت nimbuzz با قابلیت گشتن تو chat room را داره. ممنون میشم اگه بزارین. هر جا گشتم با این قابلیت پیدا نکردم.:merci::he:

Taily
26-09-2009, 10:22
سلام کسی از دوستان نرم افزار چت nimbuzz با قابلیت گشتن تو chat room را داره. ممنون میشم اگه بزارین. هر جا گشتم با این قابلیت پیدا نکردم.:merci::he:
دوست عزیز
در بخش نرم افزارهای درخواستی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=79095) زودتر به جوابتون خواهید رسید.

و در ضمن این قابلیت در نسخه کامپیوتری nimbuzz وجود نداره.

okno
26-09-2009, 22:46
دوستان از شما یه راهنمایی میخوام . برنامه resco contactرو حذف کردم ولی توی قسمت پرگرام گوشی هنوز ایکونش هست چجوری میشه اون رو هم حذف کرد

Mr.Mobile
26-09-2009, 23:05
دوستان از شما یه راهنمایی میخوام . برنامه resco contactرو حذف کردم ولی توی قسمت پرگرام گوشی هنوز ایکونش هست چجوری میشه اون رو هم حذف کرد

آیکون برنامه ها در واقه یه فایل با فرمت LNK هست
شما RESCO CONTANT.lnk رو سرچ کن پاکش کن حذف یشه

fafamgs
26-09-2009, 23:12
باید با file explorer بری به فولدر ویندوز و بعد start menu و بعد programs و بعد از اونجا پاکش کنی

amnhck123
26-09-2009, 23:40
دوستان من یه مشکلی با امنیام دارم اونم اینه که نمیتونم فایل از گوشیم به لپ تاپ ارسال کنم
با file explorer که همش FAIL میشه و با resco هم ارور میده cannot connect to OBEX device
ولی میتونم فایل از لپ تاپ به گوشی ارسال کنم
مشکل از چیه؟

amnhck123
26-09-2009, 23:41
ببخشید من این سوال رو توی تاپیک دیگه هم زده بودم ولی گویا جاش اشتباه بود حالا اینجا میزنم

من در نصب برنامه جاوا مشکل دارم دوستان کسی میتونه این برنامه بانک ملت رو نصب کنه برای من اور میده
application autorization failure

prodigi
26-09-2009, 23:44
دوستان برای این موبایل آیا ویندوز موبایل 6.5 عرضه میشه
من در خرید بین این گوشی و دیاموند 2 مرددم
خوشحال میشوم راهنمایی کنید

amnhck123
26-09-2009, 23:51
ببخشید من این سوال رو توی تاپیک دیگه هم زده بودم ولی گویا جاش اشتباه بود حالا اینجا میزنم

من در نصب برنامه جاوا مشکل دارم دوستان کسی میتونه این برنامه بانک ملت رو نصب کنه برای من اور میده

farhadia
27-09-2009, 08:58

سلام
الان چنتا از دوستانه امنیا دارمون ویندوز موبایل 6.5 رو گوشیشون نصب کردن یک نمونش آقا فرشاد.

h_gamekhor
27-09-2009, 09:11
سلام دوستان
-----------------
قیمت اپدیت این گوشی چند هست در حال حاضر ؟
--------------
با چه گارانتی هست؟ اصلا گارانتی داره ؟
--------------
ممنون

alik750
27-09-2009, 09:42

بله. من تا الان فکر کنم بیش از 20 بار ویندوزشو عوض کردم. همشم نسخه های متفاوت 6.5 بوده. به نظر من اگه این گوشی رو بخری که خیلی عالیه.

alik750
27-09-2009, 09:44
سلام دوستان
-----------------
قیمت اپدیت این گوشی چند هست در حال حاضر ؟
--------------
با چه گارانتی هست؟ اصلا گارانتی داره ؟
--------------
ممنون

قیمت آپدیت یعنی چی؟ آخرین قیمتش که حدود 450 تومن هست. با گارانتی اصل مایکروتل.
بدون گارانتی معمولا 30 تا 40 تومن ارزونتره.

milad22
27-09-2009, 11:00
دوستان من یه مشکلی با امنیام دارم اونم اینه که نمیتونم فایل از گوشیم به لپ تاپ ارسال کنم
با file explorer که همش FAIL میشه و با resco هم ارور میده cannot connect to OBEX device
ولی میتونم فایل از لپ تاپ به گوشی ارسال کنم
مشکل از چیه؟

اگه با بلوتوث میخوای این کار رو بکنی باید توی کامپیوتر روی آیکون بلوتوث راست کلیک کنی و گزینه Recive a file(البته اگه درست گفته باشم!) رو انتخاب کنی تا منتظر ارسال فایل بمونه

amnhck123
27-09-2009, 11:51
اگه با بلوتوث میخوای این کار رو بکنی باید توی کامپیوتر روی آیکون بلوتوث راست کلیک کنی و گزینه recive a file(البته اگه درست گفته باشم!) رو انتخاب کنی تا منتظر ارسال فایل بمونه
آقا این کار رو هم کردم ولی بازم نشد میدونی الان که تست کردم میبینم به هیچ موبایلی هم نمیتونم فایل بفرستم
فکر کنم باید ریست کنم
آره؟
راستی فرق هارد ریست و سافت ریست چیه؟

amnhck123
27-09-2009, 11:53
با سلام خدمت همه دوستان

fafamgs
27-09-2009, 14:31
با سلام خدمت همه دوستان
لطفا لینک این نرم افزار بانک ملت رو بزار تا تست کنم

fafamgs
27-09-2009, 14:34
آقا این کار رو هم کردم ولی بازم نشد میدونی الان که تست کردم میبینم به هیچ موبایلی هم نمیتونم فایل بفرستم
فکر کنم باید ریست کنم
آره؟
راستی فرق هارد ریست و سافت ریست چیه؟

هارد ریست مثل فلش کردن گوشی میمونه و حافظه main گوشی رو فرمت میکنه ولی سافت ریست دقیقا مثل خاموش روشن کردن گوشیه

sina_m
27-09-2009, 14:58
سلام،دوستان به نظرتون دفرگمنت واسه این گوشی لازمه؟یا نرمفزاری که برنامهارو مرتبتر کنه؟

fafamgs
27-09-2009, 17:50
سلام،دوستان به نظرتون دفرگمنت واسه این گوشی لازمه؟یا نرمفزاری که برنامهارو مرتبتر کنه؟

نه لازم نیست ! یه موقع دیفرگ نکنی بزنی هاردشو بسوزونی!

amnhck123
27-09-2009, 19:48
لطفا لینک این نرم افزار بانک ملت رو بزار تا تست کنم

https://ebanking.bankmellat.ir/mobile/samsung.do

fafamgs
27-09-2009, 20:49
https://ebanking.bankmellat.ir/mobile/samsung.do
امیدوارم با این نرم افزار زیر حل بشه در ضمن وقتی خواستی فایل جاوای مربوط به بانک ملت رو نصب کنی گوشیت به اینترنت وصل لاشه حتما:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=79506&highlight=sun+javafx