PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Samsung I900 Omnia CLUB | همه چیز درباره ی این آرزو (تاپیک شماره 2)

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

Vagrik
01-06-2009, 06:35
Samsung I900 Omnia CLUB

همه چیز درباره ی این آرزو

تخصصی ترین بررسی سامسونگ امنیا I900:

لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=45102)

موارد مهم در رابطه با کاربران این دستگاه:

تا اطلاع ثانوی به هیچ عنوان از رام‌های غیراصلی (غیر رسمی) استفاده نکنید.
دوستان عزیز،همانطور که در پست شماره 1 تاپیک آموزش کلی برای فارسی‌ سازی سامسونگ Omnia I900 - لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=63346) - مشاهده میکنید، برای پاک کردن فایل encoding.bin استفاده از نرم افزار RescoExplorer پیشنهاد شده که در اینجا میخواهم این نکته را متذکر شوم،دوستانی که بنا به هر دلیلی نمیخواهند این برنامه را نصب کنند، از طریق File Explorer خود امنیا نیز میتوانند این کار را انجام دهند.کافیست مسیر زیر را در گوشی خود دنبال کنید:
Main Menu >> Programs >> File Explorer >> My Device >> Application Data >> Opera9
و سپس در فایلهایی که میبینید(نه فولدرها)، فایل Encoding.bin را پیدا و آنرا Delete کنید. در آخر هم گوشی را Soft Reset نمایید.
نا گفته از آمار پستهای زده شده مشخص است که بیشتر دوستان امنیا دار تمایل به استفاده از Message بصورت Conversation ندارند.در مورد هم دوستان اهل فن راه حل و حتی نرم افزارهای جالبی ارائه نموده اند.ولی این را هم بدانیم که خود امنیا این قابلت را دارا میباشد که ما حالت Conversation را انتخاب نماییم یا حالت معمولی.به چه صورت؟ خیلی ساده!!!
مسیر زیر را در گوشی خود دنبال کنید:
Main Menu->Programs->File Explorer->My Device->Windows
در اینجا در قسمت بالا چندین فولدر میبینید. به آنها کاری نداریم! به سمت پایین صفحه رفته تا به گزینه: SilverInbox که در کنار آن یک آیکون پاکت نامه زرد رنگ هست، برسید. روی آن کلیک کنید. در پایین صفحه،روی Menu و بعد Tools کلیک نمایید. در پنجره باز شده روی گزینه Disable Conversation Mode کلیک کرده و Soft Reset کنید. (برای بازگشت به حالت قبل هم مسیر را دوباره رفته و گزینه Enable Conversation Mode را بزنید و Soft Reset نمایید.)

کاربران متخصص در امر این گوشی در سایت موبایلستان:

جناب آقای Masih60
جناب آقای fireman7
جناب آقای fafamgs
سرکار خانم farnaz_b
جناب آقای arash777

مطالب و تاپیک‌های مهم مرتبط با این دستگاه:

آپگرید سامسونگ امنیا از طریق سایت اصلی سامسونگ (http://www.samsungmobile.com/support/omnia/index.jsp) (ورود به صفحه اصلی آپگرید سامسونگ امنیا)
بخش پرسش و پاسخ (شما هم اکنون در این تاپیک حضور دارید)
آموزش آپگرید و معرفی بهترین رام ها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=58257)
لیست برنامه های این دستگاه (در دست تهیه)
لیست برنامه های کلی پاکت پی سی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=61428) (در دست تهیه)
آموزش نصب Garmin Mobile TX (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=52950) (برای استفاده بهتر از GPS)
آموزش کلی برای فارسی سازی سامسونگ Omnia i900 (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=823631&postcount=1) (با تشکر از آقای Arash777)

سوالات شایع در بین کاربران:

1 - قیمت این گوشی با گارانتی و بدون گارانتی چقدر است؟

سامسونگ امنیا 8 گیگابایت: - - - - - ریال
سامسونگ امنیا 16 گیگابایت: - - - - - ریال
سامسونگ امنیا Special Edition با حافظه 24 گیگابایت: - - - - - ریال

(تاریخ بروز رسانی قیمت‌ها: - - - - - - - - )

2 - این دستگاه از چه سیستم عاملی بهره میبرد؟

این دستگاه (به طور پیش فرض) از سیستم عامل ویندوز موبایل 6.1 بهره مند است.

3 - سایز صفحه نمایش این دستگاه چقدر است (از لحاظ پیکسلی)؟

3.2 اینچ و به اندازه 240 در 400 پیکسل

4 - آیا این دستگاه از مموری کارت پشتیبانی میکند؟ لطفا نوع و حافظه پشتیبانی را ذکر کنید.

بله، از مموری کارت microSD و تا 16 گیگابایت (اعلام رسمی) پشتیبانی می‌کند.

5 - صدای این گوشی در چه حدی هستش و از لحاظ قیاس با گوشی نیز ذکر کنید.

صداش باید بگم عالی نیست. به خصوص در بلندی صدا. چه برسه که من با سری w سونی اریکسون مقایسه می کنم. در برابر این سری حرفی برای گفتن نداره. (farnaz_b)
چون من قبل از این گوشی ان82 و ان 73 داشتم از نظر صدا اصلا قابل مقایسه با ان 73 نیست ولی به نظرم خیلی از ان 82 بهتره ضمن اینکه با هدست این کیفیت عالی میشه و کاملا از هدسته ان82 سر تره. (farzad128)
خیلی معمولی و اصلا قابل مقایسه با ان 73 یا گوشیهای مشابه نیست. (farzad128)

6 - از لحاظ باتری، عملکرد این دستگاه چطوری هستش؟

از جمله چیزایی که از مزایای آپدیت جدیدش مطرح میشه درباره ی باتریشه. باتریش خوبه و تا حالا راضی بودم. (farnaz_b)
باطریش با توجه به مصزفه بالای ال سیدیش در همون حد ان 82 هست و هر چند باید چند روزی با تاچ اسکرینش ور رفت تا عادت کنی ولی با توجه به داشتن چند کیبورد مختلف بهتر از ایفون هست. (farzad128)

7 - آیا این دستگاه از قابلیت تاچ (با دست) مثل آیفون هست یا خیر؟

آره به خوبی حداقل برای من. بیشتر برنامه هاش برای همین قابلیت تغییر کرده. از جمله لیست مخاطبان، پلیر و ... قلم شاید بیشتر تو تنظیمات احتیاج باشه که با وجود موس در اون مواقع همه میشه رفع نیاز کرد. (farnaz_b)
به نظرم کار با ناخن اینقدر راحته که بعیده کسی سراغه موسش بره.ولی اگه کسی مایل به استفاده از موس باشه میتونه از موسش بعنوان 4 جهته اصلی هم استفاده کنه. (farzad128)

8 - ایرادهای این گوشی از لحاظ شما چیست؟

ایرادها هم که بیشتر مواقع نمیشه گفت ایراده بلکه درمقایسه با سایر گوشی ها شاید ضعیف تر عمل کرده ولی این طور نیست که اذیت کنه. مثل صفحه نمایش، کیفیت صدا و ... (farnaz_b)
از نظر انتن دهی بسیار ضعیف تر از ان 82 و موقع شارژ و استفاده از وای فای یا جی پی اس پشت گوشی بد جوری داغ میشه. (farzad128)

9 - عملکرد GPS چگونه است؟

طبق گزارشات کاربران سرتاسر جهان، در یک سری از این دستگاهها عملکرد GPS بسیار ضعیف و یا تا حد کار نکردن، گزارش شده است. (Vagrik)
جی پی اسش واقعا عالیه . خیلی سریع اپ میشه ولی متاسفانه نرم افزار هاش به کاملی ان 82 پیدا نمیشه و فعلا در حد نقشه تهران و جاده های ایران کالیبره شده. (farzad128)
به مراتب از ان 95 و ان 82 سریعتره ولی از نظر نقشه و نرم افزار بسیار ضعیف. (farzad128)

10 - کیفیت فایل‌های تصویری در این دستگاه چگونه است و کلا کیفیت LCD در این دستگاه چگونه است؟

کیفیت تصویرش به نظرم خوبه خصوصا با ال سی دی بزرگی که داره تصویر توش قشنگتر به نظر میاد. (farzad128)
کیفیت پخش تصویری به کیفیت Decoder فایل تصویری مرتبط است. (Vagrik)
کیفیت رنگ از ان 95 و ان 82 کمتره ولی بزرگی صفحش بیشتره و این ضعفشو میپوشونه. (farzad128)

11 - آیا درسته که میگن با GPS میشه به اینترنت دسترسی داشت؟

اگه منظورتون GPRS هست که اره میشه دسترسی به نت داشت ولی اگه منظور GPS هست باید بدونی که این یک سیستم تشخیص موقعیت جغرافیایست و ارتباطی به اینترنت نداره. (farzad128)

12 - منظور از کلمه a-GPS Function چیست؟

a-GPS یا همون Assisted GPS هماهنگ با اپراتور هاست البته نه در ایران به جی پی اس کمک می کنه که موقعیت رو بهتر پیدا کنه و ماهواره و اپراتور از طریق اینترنت با هم در ارتباط هستند ولی اینکه گوشی به این وسیله به اینترنت وصل شه فکر نمی کنم. (farzad128)

13 - ورژن رام گوشی را از کجا میتوان پیدا کرد در داخل دستگاه؟

ورژن رام گوشی را از اینجا میتوان پیدا کرد: (farnaz_b)
به ترتیب از چپ به راست: Main Menu => Settings => System => Version => Phone

14 - سی دی که در داخل جعبه دستگاه قرار دارد، حاوی چه چیزهایی است؟

سی دی شامل سه تا برنامه است از جمله برنامه ی active syns که با این برنامه می تونید اطلاعات گوشی رو با اوت لوک هماهنگ کنید(از جمله شماره ها، ایمیل ها، یادداشت ها و ...) حتی می تونید که برای انتقال اطلاعات گزینه فایل رو هم فعال کنید که در این صورت هر وقت گوشی شما به کامپیوتر وصل میشه my document گوشی با این فایل هماهنگ میشه یعنی هر چی تو یکی هست تو دیگری نیست به دیگری هم کپی میشه. که این فایل رو صفحه دسکتاپ شما قرار میگیره.
وقتی unzip می کنید برنامه ها چند دسته اند:
یک دسته یه فایل با پسوند exe دارند که اون ها باید تو کامپیوتر اجرا بشن در حالی که گوشی به کامپیوتر وصله. یه سری مراحل تو کامپیوتر طی میشه بعد خود کامپیوتر میگه بقیه مراحل رو تو گوشی دنبال کنید. که به طور اتوماتیک گوشی هم مراحل رو دنبال میکنه.
یک سری برنامه ها با پسوند cab هستند و یک سری برنامه های دیگه که جاوا هستند و با پسوند jar هستند که هر دوی این ها باید به گوشی منتقل بشن و از اون جا نصب بشن. (farnaz_b)

15 - از کجا میتوان فهمید که گوشی کاملا شارژ شده است؟

وقتی که شارژ کامل میشود، کلید پاور سبز رنگ میشود. (farzad128)

16 - چطوری با دوربین این دستگاه میتوان پانورامای 180 درجه گرفت؟

دوربینو روشن کن در قسمته shooting mode (دومین اپشن سمته چپ از بالا ) گزینه panorama رو باید فعال کرد. (farzad128)

17 - برنامه ها را چطوری میشه به صورت کامل بست؟

در صفحه اصلی گوشی انگشتت رو بزار رو main menu و بسمته بالا بکش منوی pop up باز میشه که میتونی end task کنی و نرم افزاره مد نظرتو کلا ببندی. (farzad128)

این پست به مرور زمان ویرایش میشود و به مطالب آن افزوده میشود.

http://www.vagrik.com/Programs/OK.png
این پست مورد تأیید است.
تیم مدیریت بخش پاکت پی سی

تاریخ بروز رسانی این پست: 18 فروردین ماه 1388

Mahyar.M&T
01-06-2009, 08:18
سلام
دوستان من چند پست قبل یه سوال پرسیدم بازم میپرسم اگه از دوستان کسی کمکی میتونه واسه من انجام بده ممنون میشم.
من یه رام رو گوشیم نصب کردم همه چیزش خوبه فقط وقتی واسم اس ام اس میاد میخوام که بخونم یا reply کنم این اخطارو میده
the message cannot be signed and/or encrypted
و نمیزاره وارد اون مسیج بشم یا جوابشو بدم.البته اگه بخوام اس ام اس جدید بدم مشکلی نداره. ویندوز گوشیم هم wm6.5 هست و نمیخوام از دست بدمش و عوضش کنم.آیا فایل سیستمی مسیج واسه نصب هست؟؟
خیلی کارم لنگه ممنون میشم کمکم کنین
یا حق

italodance
01-06-2009, 11:44
سلام
دوستان من چند پست قبل یه سوال پرسیدم بازم میپرسم اگه از دوستان کسی کمکی میتونه واسه من انجام بده ممنون میشم.
من یه رام رو گوشیم نصب کردم همه چیزش خوبه فقط وقتی واسم اس ام اس میاد میخوام که بخونم یا reply کنم این اخطارو میده
و نمیزاره وارد اون مسیج بشم یا جوابشو بدم.البته اگه بخوام اس ام اس جدید بدم مشکلی نداره. ویندوز گوشیم هم wm6.5 هست و نمیخوام از دست بدمش و عوضش کنم.آیا فایل سیستمی مسیج واسه نصب هست؟؟
یا حق

ببین دوست عزیز بنده که با این همه برنامه نویسی موبایل میکنم به رام 6.5 کوک شده نمیرم اصلا به رام کوک شده تو عمرم نرفتم اگه 6.5 میخوای باید واستی تا اصله سامسونگش برسه

و باز به همه توصیه میکنم رام کوک شده نریزید پس از مدتی انواع مشکلات عجیب غریب براش میاد که حتی برنامه نویسش هم نمیفهمه امارها جهانیست ایران که هیچ

ولی اگه از جایی از رامت خوشت نیومد 6.1 بم بگو شاید تونستم برات بسازم دلخواهتو:003:

1 صحبتی هم با دوستانی که رام یا حالت HTC (Touch FLO( گذاشتند خوب شما که دوست داشتید HTC میگرفتید چرا سامسونگ؟

آمنبا کاملترین ویندوز موبایلی است که تاحالا دیدم میشه هر روز 1 جورش دید خودشو میگم هان با برنامه نویسی نه پوسته و برنامه SPB Wisbar Point اینها که خیلی زشتند به نظر من البته......

فکرشو بکن همین SPB هم روی ویندوز 6 میشه هم روی 5 هم.....خوب همه پاکت پی سی ها که یکی شدند چه فایده طرف 1 Qtek خریده حالا 200 تومان شما آمنیا خریدی 700 تومان باید یکی باشه صفحه هاتون پس Microsoft به چه درد میخوره شما باید خودت رو گوشیت کار کنی نه دیگران یا برنامه ای برای فروش شرکت مذکور

یکی از دلایل ویندوز موبایل 6.1 توسط Microsoft عرضه شد برنامه نویسی ان هست که کامل شده است مثله ویندوز کاپیوترمون کسانی که اشنا به برنامه نویسی کامپیوتر هستند به این هم براحتی مسلط میشوند یکی هست

کافیه دانشش رو کسب کنید همین راه نزدیک چرا راه دور...........

ولی شما دوست عزیز باید بری به همون جایی که رام را دانلود کردی و برنامه نویس انرا پیدا کنی و ازش بپورسی . اسم و بنام رام را که میدونی؟

Bahram
01-06-2009, 12:44
سلام
یا حق

دوست عزیز
من شخصا این مشکل برام پیش نیومده. به همین دلیل، نمی دونم کدوم یکی از این راه حلها جواب بده برات.
1- بعضی ها میگن که باید ساین کنی. این هم راه حلش:
http://www.ppczone.net/forum/archive/index.php/t-23988.html
2- ایا برنامه Ce-star نصب کردی؟ یا روی رامت بود؟ اگر هست با این برنامه فیکسش کن.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=420321
3-اینم یکی دیگه، تنظیمات باند گوشی رو چک کن(از Auto به GSM عوض کن):
my experience and solution:
on the TouchFlo page, go to settings / Communications
at the right hand lower connection there is 'settings', click it and choose 'Phone'
at the lower side tabs, choose 'Band'
Select your network type to be 'GSM' (for me, it was 'Auto')
Then try to send a message, it should solve your (as it was mine) problem
4- آخرین راه حل، یه بار هارد ریست هست، ولی احتمال زیاد از روش 2 یا 3 نتیجه بگیری. روش اول طولانیه ولی حتما جواب میده.

نتیجه کارتو لطفا همین جا بگو

Bahram
01-06-2009, 12:51
ببین دوست عزیز بنده که با این همه برنامه نویسی موبایل میکنم به رام 6.5 کوک شده نمیرم اصلا به رام کوک شده تو عمرم نرفتم اگه 6.5 میخوای باید واستی تا اصله سامسونگش برسه

و باز به همه توصیه میکنم رام کوک شده نریزید پس از مدتی انواع مشکلات عجیب غریب براش میاد که حتی برنامه نویسش هم نمیفهمه امارها جهانیست ایران که هیچ

ولی اگه از جایی از رامت خوشت نیومد 6.1 بم بگو شاید تونستم برات بسازم دلخواهتو:003:

1 صحبتی هم با دوستانی که رام یا حالت HTC (Touch FLO( گذاشتند خوب شما که دوست داشتید HTC میگرفتید چرا سامسونگ؟

آمنبا کاملترین ویندوز موبایلی است که تاحالا دیدم میشه هر روز 1 جورش دید خودشو میگم هان با برنامه نویسی نه پوسته و برنامه SPB Wisbar Point اینها که خیلی زشتند به نظر من البته......

فکرشو بکن همین SPB هم روی ویندوز 6 میشه هم روی 5 هم.....خوب همه پاکت پی سی ها که یکی شدند چه فایده طرف 1 Qtek خریده حالا 200 تومان شما آمنیا خریدی 700 تومان باید یکی باشه صفحه هاتون پس Microsoft به چه درد میخوره شما باید خودت رو گوشیت کار کنی نه دیگران یا برنامه ای برای فروش شرکت مذکور

یکی از دلایل ویندوز موبایل 6.1 توسط Microsoft عرضه شد برنامه نویسی ان هست که کامل شده است مثله ویندوز کاپیوترمون کسانی که اشنا به برنامه نویسی کامپیوتر هستند به این هم براحتی مسلط میشوند یکی هست

کافیه دانشش رو کسب کنید همین راه نزدیک چرا راه دور...........

ولی شما دوست عزیز باید بری به همون جایی که رام را دانلود کردی و برنامه نویس انرا پیدا کنی و ازش بپورسی . اسم و بنام رام را که میدونی؟

دوست عزیز، اینقد سخت نگیرید. اصلا ویندوز موبایل گرفتیم که روزی 3 بار ویندوز عوض کنیم وگر نه، نوکیا 1100 که خدای همه گوشی ها بود:4:( شوخی کردم)

من برنامه نویس نیستم، ولی برنامه نویس ها رو دوست دارم:003:

شخصا، من خودم از رام های HTC زیاد خوشم نیومد. بزرگترین ایرادش، نداشتن صفحه Costumazable Today بود. البته، انصافا از صفحه لخت ویندوز موبایل خیلی خوشگلترن!:6:

در مورد رامهای کوک شده، قبل از نصب یادتون باشه حتما فوروم مربوطه رو بخونید، باگ ها ایراد ها و مزایاشو بدونید تا زیاد وقتتون تلف نشه ... ( و بتونید بطور جامع و کامل وقتتونو با خیابونگردی پر کنید:merci: )

italodance
01-06-2009, 13:12
دوست عزیز، اینقد سخت نگیرید. اصلا ویندوز موبایل گرفتیم که روزی 3 بار ویندوز عوض کنیم وگر نه، نوکیا 1100 که خدای همه گوشی ها بود:4:( شوخی کردم)

من برنامه نویس نیستم، ولی برنامه نویس ها رو دوست دارم:003:

شخصا، من خودم از رام های HTC زیاد خوشم نیومد. بزرگترین ایرادش، نداشتن صفحه Costumazable Today بود. البته، انصافا از صفحه لخت ویندوز موبایل خیلی خوشگلترن!:6:

در مورد رامهای کوک شده، قبل از نصب یادتون باشه حتما فوروم مربوطه رو بخونید، باگ ها ایراد ها و مزایاشو بدونید تا زیاد وقتتون تلف نشه ... ( و بتونید بطور جامع و کامل وقتتونو با خیابونگردی پر کنید:merci: )

نمیدون شما آمنیا اصلا دیدید یا نه آمنیا 3 نوع Today Screen متفاوت داره و 1 نوع Samsungwidgets + که من باز میتونم ان صغحه لخت رو عوض کنم :54:

f6rhad
01-06-2009, 19:18
italodance: بستگی داره ولی اکثرا که راضیند خوب شرکت به این بزرگی

سلام
دوست عزیز میشه بگین به چی بستگی داره؟!
اگه میشه لطف کنین و توضیحات بیشتری بدین

italodance
01-06-2009, 19:29
italodance: بستگی داره ولی اکثرا که راضیند خوب شرکت به این بزرگی

سلام
دوست عزیز میشه بگین به چی بستگی داره؟!
اگه میشه لطف کنین و توضیحات بیشتری بدین

گارمین

خوب من هم تو تهران و هم تو یزد که دانشجویم تست کردم و خوبه

ولی سرعت وصل شدن ثابت نیست ببینید شما هر چند وقت نزدیکتر وصل بشید سرعت اتصال بیشتر تا هر چند روز یا هفته

برنامه ای که باید ازش استفاده بشه تا سرعت مطلوب شما را بده

امیدوارم خوب متوجه شده باشید در واقع رمز گارمین این است

Pc Games
01-06-2009, 21:27
با سلام:

ضمن تشکر از تمام دوستانو مدیران بابت فعالیت در بخش ppc بخصوص اومنیا!بنده دوتا انتقاد دارم و امیدوارم که در جهت بهبود آنها تلاش بشود
1-شلوغی بسیار زیاد و پوچ تاپیک قبلی :به نظر من باید یک سر و سامانی پیدا میکرد تا کاربران تازه کار و نا آشنا از سر درگمی نجات پیدا میکردند.و همیشه با آپدیت مثلآ 3 یا 4 صفحه اول همان تاپیک مشکلات عمومی اومنیا بعلاوه اطلاع رسانی در مورد رامهای جدید تاپیک را منظم تر میشد.

2-بخش رام دولوپمنت:من فکر میکنم حداقل بیشتر کاربران قدیمی بعد از گذشت این مدت و آشنایی با نرم افزار ها و ...امنیا بیشتر سوالاتشان راجع به این بود که کدام رام بهتر هستش و مزایای آن چیست و....
متاسفانه در بخش فوق بجز هشداری که مدیران در روزهای آغازین دادند مورد اموزشی یا اطلاع رسانی خیلی خوب که مرجع باشه واسه دوستان وجود ندارد و امیدوارم این مورد هم برطرف شود.

در پایان از زحمات تمام دوستان سپاسگزارم.

Mahyar.M&T
01-06-2009, 22:41
این رام اتفاقا از هر لحاظ کامل بود.هم touch flo هم titanium و در ضمن 140 فضای رام هست که الان بانصب کلی برنامه خود گوشی و خودم 95 خالی دارم.
جریان از این قرار بود که روی رام مولتی لنگویچ نصب بوده و وقتی من میخواستم فارسی ساز خودمو بریزم این دوتا با هم به مشکل میخوردن.من اینو اتفاقی فهمیدم با کمک یکی از دوستان یه برنامه به نام arabic2 که حجمش هم کم بود نصب کردم با یه کیبوردی که زبان فارسیو ساپوت میکرد و خدا رو شکر مشکلم حل شد.
اگه خدا نکرده از دوستان کسی به این مشکل برخورد اصلا نگران نشه و فقط کارهای بالا رو انجام بده انشااله مشکل اون هم حل میشه اینو بعد از حدودا 9 بار هارد ریست کردن میگم
از دوستانی هم که پیگیر این مشکل بودن و زحمت کشیدن هم سپاس گزارم.:merci:.
موفق باشید یا حق.:8:

Taily
02-06-2009, 13:11
سلام .
Align screen چیه من گوشی رو همین الان گرفتم . میخواستم روشن کنم این اومد؟؟
مرسی.

fafamgs
02-06-2009, 13:20
سلام .
مرسی.
کافیه با قلم گوشی دقیقا وسط هر بعلاوه (5تان) رو آروم فشار بدی همین:4:

italodance
02-06-2009, 14:18
سلام .
مرسی.

واسه Check Up و عملکرد بهتر تاچ گوشی هر هفته یا 2 هفته 1 بار توصیه میشه

saeedglx
02-06-2009, 19:54
سلام دوستان
برای این که صداهای جدید به ملودی های گوشی اضافه کنیم چه کار باید بکنم
مثلا صدا های آلارم گوشی خیلی کوتاه هستند و به هیچ وجه توجه آدم برنمی انگیزه

italodance
02-06-2009, 20:48
سلام دوستان
برای این که صداهای جدید به ملودی های گوشی اضافه کنیم چه کار باید بکنم
مثلا صدا های آلارم گوشی خیلی کوتاه هستند و به هیچ وجه توجه آدم برنمی انگیزه

setting>personal>sounds&notifications

tab دوم notifications همه چی انجاست صدای sms / bluetooth / email / miss called.......

خودت هر فرمتی اهنگی خواستی بزا فقط به گوشیت منتقل کن و از انجا انتخاب کن.............

Bahram
02-06-2009, 22:36
چاكر هرچي آمنيا داره!
ولي italodance جون ! Only n97!only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97only n97

عزیز ، همین الان یکی از این n97 ها دستمه.
راستش، خیلی با 5800 فرق نداره کاراییش. تاچش هم از امنیا بهتر نیست. فقط دوربینش باحاله و تصویرش در حد hd. ایشالا یکشو دست بگیری زود زود.

fafamgs
02-06-2009, 23:28
عزیز ، همین الان یکی از این n97 ها دستمه.
راستش، خیلی با 5800 فرق نداره کاراییش. تاچش هم از امنیا بهتر نیست. فقط دوربینش باحاله و تصویرش در حد hd. ایشالا یکشو دست بگیری زود زود.
آخه n97 که هنوز تو هیچ جای دنیا عرضه رسمی نشده .شما چجوری دستته؟!!!

saeedglx
03-06-2009, 10:36
setting>personal>sounds&notifications

tab دوم notifications همه چی انجاست صدای sms / bluetooth / email / miss called.......

خودت هر فرمتی اهنگی خواستی بزا فقط به گوشیت منتقل کن و از انجا انتخاب کن.............

دوست عزیز مشکل من اینه که نمیدونم به کدوم قسمت باید آهنگ های خودمو بریزم

fafamgs
03-06-2009, 12:09
دوست عزیز مشکل من اینه که نمیدونم به کدوم قسمت باید آهنگ های خودمو بریزم
دوست من کافیه فقط هر آ]نگی رو که خواستی در پوشه my documents گوشی و بعد در پوشه my ringtones کپی کنی و بعد از اون قسمتی که italodance گفت بری انتخابش کنی.
یه راه دیگشم اینه که یه راست با برنامه explorer گوشی بری روی اهنگی که خواستی راست کلیک! کنی و یه گزینه به عنوان set as ringtone داره و انتخابش کنی همین:4:

Taily
03-06-2009, 15:14
سلام من 4 تا سوال دارم
1.اینکه با جی پی اسش چجوری میتونم کار کنم؟(منظور مثل n95 نمیشه فقط سرعت رو فهمید؟)
2.چرا main memory 57.07 mb جا رو اشغال میکنه من که هیچی نصب نکردم؟
3.مثلا برنامه های نصب شده رو جه جوری میتونم پاک کنم؟
4.اینترنت رو میشه share کرد؟؟!!

Taily
03-06-2009, 17:59
منبع بازی و برنامه مخصوص I900!

http://209.85.129.132/translate_c?hl=en&ie=UTF-8&sl=ar&tl=en&u=http://www.omniahub.com/&rurl=translate.google.com&usg=ALkJrhgRyUC7GylishwroVJRjXXSS-HP0A

okno
03-06-2009, 22:59
سلام من تازه اين گوشي رو خريدم از نظر اطلاعات تعطيلم ميخواستم بدونم اين رام كه ميگين چيه ؟ چجوري نصب ميشه؟ چه تاثيري داره روي گوشي؟

peter-se
03-06-2009, 23:51
رام معادل همون سیستم عامل(ویندوز)در کامپیوتر هستش .که طریقه نصب ان در تاپیک های مشخصه توضیح داده شده.وتاثیر ان در گوشی به مقدار مصرف شارژ انتن دهی کمترشدن باگ و هنگ های نرم افزاری کلا در جهت بهبود بخشیدن به نرم افزار ودست رسی به امکانات بیشتر گوشی می انجامد

okno
04-06-2009, 00:06
مرسي دوست خوبم . ايا نصب فارسي ساز يا عربي بر روي اين گوشي مشكلي يش نمياره ؟ يكي از دوساتم اينكار رو انجام دادن براش و گوشي اون بقولا مرده و الان روشن نميشه ميشه توضيح بدين؟

k i a r a s h
04-06-2009, 01:33
چی؟ یعنی به خاطر نصب فارسی ساز دیگه روشن نمیشه؟ خوب یه بار هارد ریست بکنه درست میشه . به نظر من که فارسی ساز خیلی واجبه برای دریافت اس ام اس فارسی . راستی اگه فارسی ساز خوب و متناسب با گوشیت رو بریزی مشکل پیش نمیاد

x_zarbat
04-06-2009, 07:27
مرسي دوست خوبم . ايا نصب فارسي ساز يا عربي بر روي اين گوشي مشكلي يش نمياره ؟ يكي از دوساتم اينكار رو انجام دادن براش و گوشي اون بقولا مرده و الان روشن نميشه ميشه توضيح بدين؟

man ba mobam en minevisam
salam dost aziz negah ... dorost roshanet konam ba nasbe farsi saz hichvaght emkan nadare ke goshy dead beshe ya beghole shoma bemire faghat momkene bala nayat masalan roshan mishe ro arme wm mimone vaghty dead mishe motmaen bashid yeki mikhaste rom avaz kone ya vared nabode ya... ke goshy dead shode va be ghole shoma morde.

محمد759
04-06-2009, 08:53
سلام
میبخشید بدون سرچ این پست رو زدم!
من تنها مشکلی که دارم اینه که در وب حروف فارسی ناخوانا هست!
چیکار کنم؟

okno
04-06-2009, 09:17
مرسي از شما دوستان خوبم. من خودم هم ميخوام اس ام اس فارسي داشته باشم چون هرچي اس ام اس مياد برام بصورت مربع هست . لطفا بگيد كه از كجا بايد شروع كنم؟

™AMIN
04-06-2009, 14:07
دوستان من تنظیملت مربوط به گوشیمو از سایت همراه اول دریافت کردم. ولی بازم به اینترنت وصل نمیشه و ارور میده. به نظر شما مشکل از کجاست؟

اینترنت سیمکارتمم فعال کردم.

okno
04-06-2009, 15:33
مرسي از شما دوستان خوبم. من خودم هم ميخوام اس ام اس فارسي داشته باشم چون هرچي اس ام اس مياد برام بصورت مربع هست . لطفا بگيد كه از كجا بايد شروع كنم؟

من منتظرم كسي نيست جواب بده

k i a r a s h
04-06-2009, 16:47
دوست من فارسی ساز امنیا رو از این جا بگیر: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=63346

peter-se
04-06-2009, 21:38
من منتظرم كسي نيست جواب بده

شما یه نگاه به بخش نرم افزارهای امنیا بندازی متوجه میشی نوشته فارسی ساز نهایی واسه امنیا
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=71672

Pc Games
04-06-2009, 22:56
با سلام:

یکی از بستگان من گوشیش فقط سیمکارتهای ایرانسل رو شناسایی میکنه و انواع مختلف سیمکارت های همراه اول رو فاقد آنتن نشون میده!من تلفنی سرچ دستی و اتماتیک و رجیستر کردن مججد اپراتورها رو بهش گفتم و اون انجام داد اما مشکل حل نشده و چون از من دور هستش بیشتر از این نتوانستم راهنمایی کنم به نظر شما مشکل کجاست؟
همچنین به دلیل آشنا نبودن با نرم افزار و کامپیوتر نمیخواد گوشیش رو هارد ریست کنه چون کلی برنامه واسش نصب کرده بودم!!!

okno
05-06-2009, 09:16
دوستان ممنونم از راهنمايي شما. من ورژن گوشيم كه ميزنم اين ميده pda :i900jvhi2 و phone: i900jvhi2

okno
05-06-2009, 09:18
يعني همون رام گوشيه و ايا ميشه فارسي سازي كه گفته شد روي گوشي نصب كرد و مشكلي هم پيش نياد در ضمن اگه ميشه طريق هارد ريست رو برام بگيد

x_zarbat
05-06-2009, 12:31
با سلام:

یکی از بستگان من گوشیش فقط سیمکارتهای ایرانسل رو شناسایی میکنه و انواع مختلف سیمکارت های همراه اول رو فاقد آنتن نشون میده!من تلفنی سرچ دستی و اتماتیک و رجیستر کردن مججد اپراتورها رو بهش گفتم و اون انجام داد اما مشکل حل نشده و چون از من دور هستش بیشتر از این نتوانستم راهنمایی کنم به نظر شما مشکل کجاست؟
همچنین به دلیل آشنا نبودن با نرم افزار و کامپیوتر نمیخواد گوشیش رو هارد ریست کنه چون کلی برنامه واسش نصب کرده بودم!!!

اگر از اول همينجور بوده ممكنه انلاك نشده (اگر از ايران نگرفته)

x_zarbat
05-06-2009, 12:32
دوستان بهترين ويندوز 6.5 براي امنيا كدوم هست؟

fafamgs
05-06-2009, 13:07
با سلام:

این کد #*1546792#* رو شماره گیری کن و بعد عبارت preconfiguration رو انتخاب کن و بعد دوباره کد #*81230#* رو شماره گیری کن و بعد کشور به ایران تغییر بده البته با این کار همه ی اطلاعات گوشی از storage گرفته تا آخر پاک میشه .مثل فلش کامل .
البته مطمثن نیستم با این کار درست بشه ولی 88.5% مطمئنم درست میشه:4:

italodance
05-06-2009, 15:06
دوستان بهترين ويندوز 6.5 براي امنيا كدوم هست؟

سرانجام امد بسته نرم افزاری Windows Mobile 6.5 از microsoft

Windows Mobile 6.5 Professional WQVGA Emulator :

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=20686a1d-97a8-4f80-bc6a-ae010e085a6e

حالا سامسونگ باید دست به کار بشه! :8:

Pc Games
05-06-2009, 15:37
این کد #*1546792#* رو شماره گیری کن و بعد عبارت preconfiguration رو انتخاب کن و بعد دوباره کد #*81230#* رو شماره گیری کن و بعد کشور به ایران تغییر بده البته با این کار همه ی اطلاعات گوشی از storage گرفته تا آخر پاک میشه .مثل فلش کامل .
البته مطمثن نیستم با این کار درست بشه ولی 88.5% مطمئنم درست میشه:4:

با سلام:

دوست عزیز روش های هارد ریست و تغییر کشور رو میدونم اما همانطور که گفتم نم

نمیخواد گوشیش هارد ریست بشهع چون نمیتونه برنامه نصب کنه و قبلآ من این کار رو واسش انجام داده بودم!گوشی یکبار dead شده بود و با تعویض برد اون با سیم کارتهای اپراتور اول و ایرانسل مشکلی نداشت و الآن ظاهرآ فقط با سیمکارتهای اپراتور اول آن هم کلیه خطوط 0916 مشکل داره!

mostafashz
05-06-2009, 17:46
سلام 2 تا سوال داشتم
1-چه جوري ميشه صداي headphone رو افزايش داد ؟
2-آيا ميشه كيفيت صدا هنگامه فيلم گرفتن رو بهتر كرد آخه صداش آشغاله؟

Mahyar.M&T
05-06-2009, 18:20
سلام
دوستان واسه اینکه فایلهای دریافتیو بخواهیم داخل مموری 16 گیگ ذخیره بکنیم یه برنامه بود به اسم hc4_inbox_signed (Change Bluetooth Folder).cab که الان نمیدونم اونو کجا باید کپی کنم.
اگه کسی یادش هست ممنون میشم بگه.

saeedglx
05-06-2009, 22:13
سلام دوستان آیا برنامه ای برای این که شکلک های (smilie) یاهو در امنیا داشته باشیم سراغ دارید؟

peyman_ilg88
05-06-2009, 22:35
چگونه اسم گوشی رو که بهمون بلوتوس میفرسته را بدونیم؟

Sea Wolf
05-06-2009, 23:47
- من وقتی گوشیم را به کامپیوتر متصل می کنم ساعتش یکساعت به جلو کشیده میشه .ساعت کامپیوترم تنظیم هست ( و البته کامپیوترم به اینترنت وصل هست که به گوشی هم به اشتراک میگذاره) آیا جایی برای تنظیم ساعت تابستانی و ... وجود داره ؟؟؟
- دسترسی به رجیستری گوشی چطوری هست (یعنی چطور میشه رجیستری و تنظیمات آن را عوض کرد)
- این وصعیت هوا و دما و ... لزوما نیاز به اینترنت داره یا از طریق جی پی اس هم شدنی هست ؟؟؟
با سپاس

™AMIN
06-06-2009, 14:44
دوستان من تنظیملت مربوط به گوشیمو از سایت همراه اول دریافت کردم. ولی بازم به اینترنت وصل نمیشه و ارور میده. به نظر شما مشکل از کجاست؟

اینترنت سیمکارتمم فعال کردم.

یعنی کسی تا حالا همچین مشکلی نداشته؟؟؟؟

Pc Games
06-06-2009, 14:56
یعنی کسی تا حالا همچین مشکلی نداشته؟؟؟؟

با سلام:

دوست عزیز شما در قسمت تعریف Connection نام آن را MCI-GPRS بگذارید و در قسمت APN یا Access point name نام mcinet را برگزینید و تمام!لازم نیست به هیچ وجه ...... و پورت جهت اتصال قرار بدهید!!!

hesam6306
06-06-2009, 15:52
سلام
دوستان واسه اینکه فایلهای دریافتیو بخواهیم داخل مموری 16 گیگ ذخیره بکنیم یه برنامه بود به اسم hc4_inbox_signed (Change Bluetooth Folder).cab که الان نمیدونم اونو کجا باید کپی کنم.
اگه کسی یادش هست ممنون میشم بگه.

ابتدا فایل CAB رو نصب کنید. سپس بعد از Soft Reset به آدرس Settings>Connections>OBEX Inbox برید.

sinohe_1001
06-06-2009, 16:48
دوستان این قضیه اسپشیال پک چیه ؟؟؟؟؟
یعنی چی داره که گارانتی ماکروتل نداره ؟؟؟؟؟
به نظر شما کدوم بهتره آدم خریداری کنه ؟

k i a r a s h
06-06-2009, 23:02
چگونه اسم گوشی رو که بهمون بلوتوس میفرسته را بدونیم؟

با برنامه هایی مثل PersianBlue یا obexinboxex یا AlirezA Bluetooth Settings یا moBlue v2.1 که همه ی این برنامه ها این کار رو انجام میدن . در ضمن تمامی این برنامه ها تو سایت هست

k i a r a s h
06-06-2009, 23:47
سلام دوستان آیا برنامه ای برای این که شکلک های (smilie) یاهو در امنیا داشته باشیم سراغ دارید؟

سلام ، سعید جان از برنامه ی SmileySMS و یا En2FaMail می تونی استفاده کنی .

™AMIN
07-06-2009, 14:49
با سلام:

دوست عزیز شما در قسمت تعریف connection نام آن را mci-gprs بگذارید و در قسمت apn یا access point name نام mcinet را برگزینید و تمام!لازم نیست به هیچ وجه ...... و پورت جهت اتصال قرار بدهید!!!

بازم وصل نمیشه دوست من
یعنی مشکل از کجا می تونه باشه.

arash777
07-06-2009, 18:10
دوستان سلام.امید وارم همه خوب و خوش باشید.خیلی کوتاه عرض میکنم به دلیل اینکه تقریبا دیگه چیز تازه ای در مورد امنیا وجود نداره و همه سوالها (بدون نگاه کردن به پست های قبلی ) پرسیده میشه!! من با اجازه دوستان عزیز در این تاپیک نیستم و اگر کسی سوالی داشت پیغام خصوصی بده من در خدمت خواهم بود.با تشکر ،یکی از دوستان شما عزیزان
شاد باشید

Sea Wolf
07-06-2009, 22:56
دوست عزیز،مسلما خود من اگه بخوام در مورد یه پرسش خاص جستجویی کنم در اینجا و یا یه سایت مشابه و یا یک انجمن غیر فارسی می تونم به نتیجه برسم.
اما واقعا با چه وقت و حوصله ای ؟؟؟ در اینجا تنها یک تاپیک به بیش از 400 صفحه رسیده و در انجمنهای دیگر هم ...
پس شخصا از اینکه پستهای تکراری و یا سوالات تکراری می کنم از همه پوزش می خواهم ...

k i a r a s h
07-06-2009, 23:30
دوستان سلام.امید وارم همه خوب و خوش باشید.خیلی کوتاه عرض میکنم به دلیل اینکه تقریبا دیگه چیز تازه ای در مورد امنیا وجود نداره و همه سوالها (بدون نگاه کردن به پست های قبلی ) پرسیده میشه!! من با اجازه دوستان عزیز در این تاپیک نیستم و اگر کسی سوالی داشت پیغام خصوصی بده من در خدمت خواهم بود.با تشکر ،یکی از دوستان شما عزیزان
شاد باشید

سلام . آرش جان من فکر می کنم شما تو بخش پاکت پی سی (بویژه تاپیک امنیا) واقعا یه وزنه ی بسیار بزرگ به حساب میای و برای این بخش واقعا مفید هستی . این که دوستان چند بار سوال ها رو مطرح می کنن یا سوالات تکراری مطرح می کنن شما بزار به حساب تازه وارد بودنشون و یا حواس پرتیشون . پس انقدر زود ناراحت نشو و به دل نگیر . به شخصه خیلی دوست دارم تا همیشه باشی و ازت با این که امنیا ندارم چیزای بیشتری یاد بگیرم . :41:
موفق و پیروز باشی :003:

hpz2943
08-06-2009, 07:28
چطور میشه در قسمت Programs آیکون ها رو جابجا کرد , پوشه ایجاد کرد و یا پاک کرد ؟

arash777
08-06-2009, 08:38
سلام . آرش جان من فکر می کنم شما تو بخش پاکت پی سی (بویژه تاپیک امنیا) واقعا یه وزنه ی بسیار بزرگ به حساب میای و برای این بخش واقعا مفید هستی . این که دوستان چند بار سوال ها رو مطرح می کنن یا سوالات تکراری مطرح می کنن شما بزار به حساب تازه وارد بودنشون و یا حواس پرتیشون . پس انقدر زود ناراحت نشو و به دل نگیر . به شخصه خیلی دوست دارم تا همیشه باشی و ازت با این که امنیا ندارم چیزای بیشتری یاد بگیرم . :41:
موفق و پیروز باشی :003:

سلام دوست من.ممنون از این همه اظهار لطفت عزیز.با وجود شما و دوستان خوبم مسیح و فرشاد و البته واگریک عزیز،من اصلا به حساب نمیام.اما من منظورم اصلا ناراحت شدن از این موضوع نبود.من میبینم که سوالات همه داره تکراری میشه و واقعا دیگه یه گوشی مثل امنیا 4000 پست براش فکر کنم کافی باشه.از هیچ کسی هم ناراحت نیستم و دلیل حضور ما هم در این سایت خوب جز کمک به دوستانمون چیزی نیست.هر کسی هم مشکلی داشت و ما رو قابل دونست در پیام خصوصی در خدمتش هستم(ولش کن بذار تشکرام زیاد تر نشه،مهم کمک کردنه).ارتباطم با دوستان خوبم مثل تو هم ثابت خواهد موند .امید وارم خوب و خوش باشی.

arash777
08-06-2009, 08:44
دوست عزیز،مسلما خود من اگه بخوام در مورد یه پرسش خاص جستجویی کنم در اینجا و یا یه سایت مشابه و یا یک انجمن غیر فارسی می تونم به نتیجه برسم.
اما واقعا با چه وقت و حوصله ای ؟؟؟ در اینجا تنها یک تاپیک به بیش از 400 صفحه رسیده و در انجمنهای دیگر هم ...
پس شخصا از اینکه پستهای تکراری و یا سوالات تکراری می کنم از همه پوزش می خواهم ...

دوست خوب من فقط یه نکته رو برای راحتی شما و دوستان دیگه عرض میکنم.اگر دنبال موضوع خاصی در سایت موبایلستان میگردید و دچار سردرگمی میشید،کافیه در google اسم اون موضوع رو تایپ کنید بعد یه space بزنید و بعد تایپ کنید mobilestan .به همین راحتی.تمام موضوعات مرتبط با مورد شما که در این سایت هست گوگل واستون پیدا میکنه و خیلی سریع میتونید به خواستتون برسید.((ضمنا برای پرسیدن هیچوقت عذرخواهی نکن دوست من))
موفق باشی

italodance
08-06-2009, 11:51
چطور میشه در قسمت Programs آیکون ها رو جابجا کرد , پوشه ایجاد کرد و یا پاک کرد ؟

Windows>Start Menu

اگه بخوای شکل ایکونها رو هم عوض کنی میشه ولی من بت توصیه نمیکنم

Pc Games
08-06-2009, 18:54
بازم وصل نمیشه دوست من
یعنی مشکل از کجا می تونه باشه.

با سلام:

دوست عزیز GPRS سیسم کارت خود را بر روی گوشی دیگری تست کرده اید؟در بخش تنظیم اتصال به اینترنت گزینه My internet که پروفایل پیش فرض هستش باید انتخاب شده باشه و در Tab ...... باید گزینه بدون ...... را تیک بزنید.

™AMIN
09-06-2009, 12:02
دوستان صدای گوشیه من با دستکاری توسط پست 33 تاپیک زیر رفته...

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=943018#post943018

ولی در حالت تماس صدا رو دارم.

حالا به غیر از هارد ریست راهی برای درست کردنش نیست؟؟؟

alivip
09-06-2009, 17:31
دوستان من با ارسال ممس تو همراه اول مشکل دارم
قبلا تو n73 که داشتم ارسال می شد..مخابراتم فعال کردم

سایتشم که وارد میشم خودش یه سمس میفرسته...واسه ممس و اینترنت...
منم سیو می کنم..یه پروفایل تو ممس اپشن برام میسازه..ولی بازم می نویسه نمیتونه ارسال کنه
به اینترنتم نمیتونم وصل شم....

مشکل کسی می دونه کجاست؟ :33:
--------------------------------------
شما واسه scroll کردن یا بالا پایین بردن منو ها مشکل ندارین؟ من هروقت می خوام اینکارو کنم دستم میره رو یه منو و اون برنامه اجرا میشه..چیزی مثل scroll bar نداره که مجبور نشیم دستو وسط صفحه نزاریم؟
----------------------------------
اخیشم بپرسم دیگه:4:
غیر spd sell mobile این گوشی واقعا skin یا theme دیگه ایی نداره یعنِ؟ من اینو نصب کردم خیلی خوب شده و کار با گوشی هم راحت ولی خب دیگه از قیافش خسته شدم؟ نکنه این خودش یه عالمه theme داشته باشه من بلد نباشم؟

ممنون بابت جوابهای احتمالی:8:

snowm87
10-06-2009, 00:42
با سلام
من یک مشکلی دارم از دوستان هر کسی که میتونه کمکم کنه ممنون میشم. من گوشیمو یک ماهی میشه که خریدم. ورژن گوشیم DZIA5 هست. زمانی که گوشیمو خریدم توی root درایو My Storage سه تا فایل تصویری جالب از گوشی امنیا به نام های OMNIA_episode.avi و OMNIA_intro.aviو OMNIA_tutorial.mp4 به همراه چند تا کلیپ تبلیغاتی و چند تا mp3 بود. دیروز موقع هارد ریست گزینه Clear Memory رو انتخاب کردم و متاسفانه My Storage گوشیم هم فرمت شد. با نرم افزارهای ریکاوری فقط تونستم کلیپ های تبلیغاتی و mp3 ها رو برگردونم.
حالا از دوستانی که این سه تا فایل رو روی گوشیشون دارن می خوام که اگر براشون امکان داره فقط همین سه تا فایل رو برام به ایمیل Snowm87@yahoo.com بفرستند.
با تشکر

peter-se
10-06-2009, 08:39

سلام یکی از دوستان که امنیا داره باید بره تو اون منو و اعداد پیشفرض رو بگه
در ضمن این مشکل شما غیر عادی من این کد رو به خیلیا دادم و همچین چیزی ندیدم شما یه بار دیگه تنظیمات افزایش صدا رو با دقت انجام بده ایشالا صدای گوشی هم بر گرده هم بلند شه:103:

Pc Games
10-06-2009, 11:49

با سلام:

handset
DAC(0C) = -4.5 db
SPK(02) = -3 db
MPBST(22) = +12 db
RBST(14) = 0 db
RVOL(12) = 21 db

headset
DAC(0C) = -1.5 db
HP(04) = -12 db
MPBST(22) = +24 db
RBST(14) = +20 db
RVOL(12) = -1.5 db

amir4iran
10-06-2009, 12:31

با سلام به شما دوست عزيز اگه hard reset نكردي شايد بتونم كمكت كنم...
من خودم چند وقت پيش اين مشكل برام پيش اومد و در فروم هم تاپيك زدم و دوستان راهنمايي هايي كردن كه با اينكه موثر نبود ولي بازم تشكر مي كنم ازشون....
يك نكته مهم را بايد در تنظيمات صدا در نظر داشته باشي... حالا چه بخواي به تنظيمات پيش فرضي كه آقاي pcgames گفتن ست كني چه صداشو بالا ببري ...
اونم اينه كه از بالا به ترتيب كه مقادير را انتخاب كردي يك بار دكمه وسط رو فشار بده تا منو ش دوباره باز بشه و بعد دوباره دكمه وسط و بزن تا دوباره انتخاب بشه در انتها هم Apply كن...موفق باشي
راستي بايد موس غير فعال باشه(البته فكر كنم:merci:)

Taily
10-06-2009, 18:54
با سلام چه جالب!!! با usb هم تونستم به اینترنت وصل بشم!!!

الك دلك
10-06-2009, 21:57
:atten::كار اين digital frame چيه؟

peyman_ilg88
11-06-2009, 17:41
با برنامه هایی مثل PersianBlue یا obexinboxex یا AlirezA Bluetooth Settings یا moBlue v2.1 که همه ی این برنامه ها این کار رو انجام میدن . در ضمن تمامی این برنامه ها تو سایت هست
اقا بااین برنامه های obex و persianblue هم که نشد؟؟

peyman_ilg88
12-06-2009, 08:35
تنظیمات ام ام اس ایرانسل چه طوری وارد کنم؟؟

omidkameli
12-06-2009, 09:32
سلام وخسته نباشيد دوستان رام گوشي من k1 اصلي هست حالا ميخواهم به DXIA5 کشور فیلیپین (اصلی) ارتقا بدم حالا دقيقا بايد چه كارهايي انجام بدم..لطف كنيد راهنماييم كنيد

omidkameli
12-06-2009, 16:54
مشكل حل شد ابديت كردم...زمين تا آسمون بهتر از k1 هست اين رام فيليپين

Pc Games
12-06-2009, 19:57
تنظیمات ام ام اس ایرانسل چه طوری وارد کنم؟؟

با سلام:

شما وارد Messaging بشوید و از گزینه آپشن MMS Option را انتخاب کنید یک پروفایل جدید با نام Irancell-MMS ایجاد کنید و Access point name را mtnirancell قرار دهید و در قسمت ...... 10.131.26.138 و در قسمت پورت 8080 را وارد نامیید.سپس ok کنید و کلید Active profile را بزنید.

الك دلك
13-06-2009, 11:16
من براي چندمين از طريق بلوتوث يه فايل 50 مگي رو براي گوشيم فرستادم ولي جالب اينه كه هيچ جا سيو نمي كنه تا حالا موردي به اين مسخره اي نديده بودم.
بايد چكار كنم ؟:ambulance:

™AMIN
13-06-2009, 13:49
من براي چندمين از طريق بلوتوث يه فايل 50 مگي رو براي گوشيم فرستادم ولي جالب اينه كه هيچ جا سيو نمي كنه تا حالا موردي به اين مسخره اي نديده بودم.
بايد چكار كنم ؟:ambulance:

خوب شما از برنامه Obex Inbox استفاده کنید. کارتون راه می افته...

من واستون 4 ورژن مختلف این برنامه رو آپ کردم. شما همشونو دانلود کنید و ببینید که کدام مورد بعد از نصب آن به آدرس زیر یه برنامه Obex Inbox اضافه میشه.

Start>Setting>Connenctions

بعد برنامه رو باز کنید و آدرس دلخواهتان را وارد کنید.

مثلا:

My Stroge

saeidnobady
14-06-2009, 06:45
سلام
دوستان من وقتی تنظیمات دوربین رو دستکاری میکنم و بعد ok رو که میزنم و در آخر که خارج میشم تنظیمات ذخیره نمیشه
باید چه کار کرد؟

Goldsky
14-06-2009, 10:24
سلام بر دوستان
من پنجشنبه امنیا خریدم
چون اولین تجربه ی ویندوز موبایلم بود تا امروز گیجم :D
بگذریم . من جز شما کس دیگه ای رو ندارم کمکم کنه . دیگه امیدم به شماست . یه چندتا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید :
1-دوربینش بعضی وقتها میاد بالا و بعضی وقتها پیغام میده که
not enough video memory
2- این فایل ها بلوتوث کجا سیو میشن و آیا میشه محل سیوشون رو خودت معلوم کنی
3- چرا این گوشی اینقدر بی ادبه !!! بدون اجازه هر بلوتوثی رو میگره . بابا یه اجازه هم خوب چیزیه !!!
4- مشکل اصلیه من شارژش . من دیروز ظهر شارژش کردم . خیلی هم کم ازش استفاده کردم . تا ساعت 1 شب هم که سایلنتش کردم و قفل و بعدش یکبار دکمه ی پاور ( تا صفحه ش هم خاموش بشه ) شارژش پر بود . ولی ساعت 10 صبح که پا شدم 2 تا کم شده بود . آخه چرا ؟؟؟ مثلا یکی از مزیت هاش باتری خوبش بود پس چی شد ؟

5- چه کار کنم فارسی رو بخونه ؟؟؟

6- چرا بعضی از برنامه ها که از سایت جی اس ام آریا دان میکنم گوشی میگه اینا ویندوز موبایل نیستن ؟

7-در ورد رام گوشی و اینجور چیزهاش یکی رو میخوام که یکم منو توجیه کنه . گفتم که اولین بارمه با یه ویندوز موبایل کار میکنم . ای ای دی منه . لطفا یکیتون که وقت آزاد داره بیاد کمک ما . خیلی خوشحال میشم اگه یکتون کمک کنه . goldsky@rocketmail.com

شرمنده یکم زیاد شد ولی خواهشا سوال 4 و 5 منو حتما جواب بدید

Goldsky
14-06-2009, 14:18
من ویندوز ویستا دارم . سی دیش رو که خاستم نصب کنم گفت فلش پلیر 8 یا بالاتر رو نصب کن
من 10،9،8 رو نصب کردم ولی هیچی ... یکی از دوستام گفت که باید از نت نسخه ی ویستاش رو بگیری و از این حرفها !!! حالا من چیکار کنم
ممنون

Pc Games
15-06-2009, 00:41
سلام بر دوستان
من پنجشنبه امنیا خریدم
چون اولین تجربه ی ویندوز موبایلم بود تا امروز گیجم :D
بگذریم . من جز شما کس دیگه ای رو ندارم کمکم کنه . دیگه امیدم به شماست . یه چندتا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید :
1-دوربینش بعضی وقتها میاد بالا و بعضی وقتها پیغام میده که
not enough video memory
2- این فایل ها بلوتوث کجا سیو میشن و آیا میشه محل سیوشون رو خودت معلوم کنی
3- چرا این گوشی اینقدر بی ادبه !!! بدون اجازه هر بلوتوثی رو میگره . بابا یه اجازه هم خوب چیزیه !!!
4- مشکل اصلیه من شارژش . من دیروز ظهر شارژش کردم . خیلی هم کم ازش استفاده کردم . تا ساعت 1 شب هم که سایلنتش کردم و قفل و بعدش یکبار دکمه ی پاور ( تا صفحه ش هم خاموش بشه ) شارژش پر بود . ولی ساعت 10 صبح که پا شدم 2 تا کم شده بود . آخه چرا ؟؟؟ مثلا یکی از مزیت هاش باتری خوبش بود پس چی شد ؟

5- چه کار کنم فارسی رو بخونه ؟؟؟

6- چرا بعضی از برنامه ها که از سایت جی اس ام آریا دان میکنم گوشی میگه اینا ویندوز موبایل نیستن ؟

7-در ورد رام گوشی و اینجور چیزهاش یکی رو میخوام که یکم منو توجیه کنه . گفتم که اولین بارمه با یه ویندوز موبایل کار میکنم . ای ای دی منه . لطفا یکیتون که وقت آزاد داره بیاد کمک ما . خیلی خوشحال میشم اگه یکتون کمک کنه . goldsky@rocketmail.com

شرمنده یکم زیاد شد ولی خواهشا سوال 4 و 5 منو حتما جواب بدید

با سلام:

دوست عزیز به نظر میاد شما باید یکبار یک هفته وقت بزارید و انجمن های پاکت پی سی و مربوط به اومنیا رو خوب بگردی تا کلآ یک سری اطلاعات دستت بیاد.

مهم : راهنماي کار با پاکت پي سي ها (ويژه ی مبتدي ها) + مطالب مفید و آموزنده ی دیگر (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=9293)

مهم : اصطلاحات مهم مربوط به پاکت پی سی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=36989)

و همچنین لینک زیر که البته این لینک رو پیشنهاد میکنم در آخر کار یعنی وقتی تا آخرین نوشته من رو خوندی و به همه چیز مسلط شدی و یه کارایی واسه گوشیت انجام دادی دوباره حتما یه نگاهی بندازی!!!

Click Here! (http://mobilestan.net/showpost.php?p=774139&postcount=1726)

و اما

سوال 1 و 4

شما مربوط به رام گوشی هستش که باید با مراجعه به لینکهای زیر آموزش و اطلاعات لازم را کسب کنید!

مهم : Samsung I900 Omnia | آموزش آپگرید و معرفی بهترین رام ها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=58257)

]ارتقا رام از طریق ویستا بدون وارد کردن کد (رسمی و غیر رسمی) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=69128

سوال 2 و 3

از این قراره که فایل های بلوتوث در مسیر Documents and settings/my documents ذخیره میشود و بلوتوث بدون اجازه جنابعای دریافت میشود اما هنگام ذخیره از شما تایید گرفته میشود!

اما سوال 5

[CENTER]مهم : آموزش کلی برای فارسی سازی سامسونگ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=63346)

* فقط توجه داشته باشید در لینک بالا 6 فایل ضمیمه آموزش شده است که بجای استفاده از فایل شماره 1 از لینک زیر استفاده کنید (یعنی فایلهای 2 و 3و4و5و6 بعلاوه لینک زیر را دریافت میکنید)

عربایزر اصلی جدید 2009 برای سامسونگ اومنیا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=61438)

سوال 6

شما چه نوع فایلی از سایت مذکور دانلود کرده اید؟ فایلهای مخصوص پاکت پیسی دو نوع CAB و EXE میباشند و در حالت کلی فایلهای Jar را نیز ساپورت میکنند!

سوال 7

به نوعی مربوط میشود به سوال 1 و 4 شما! به طور مختصر رام فایل رابط بین ویندوز موبایل و سخت افزار گوشی هستند و با ارتقا رام مشکلاتی از قبیل مصرف زیاد باتری و کمبود فضای مموری برطرف میشود!

Goldsky
15-06-2009, 10:36
خیلی ممنوم دوست عزیز:41::merci:
یه سوال داشتم که من از کجا میتونم بفهمم که رام الانه گوشیه من چیه ؟؟؟ :022:

آخه همه ی لینک ها میگن که چطور یه رام جدید بریزیم ولی نگفتن که از کجا بفهمیم رام خودمون چیه ؟

Vagrik
15-06-2009, 11:05
اطلاعیه

دوستان گرامی؛

از برنامه هایی استفاده نمایید که حتما لازم دارید. فکر نکنید که هرکی برنامه ی زیاد در داخل گوشی نصب کرده باشه، گوشی سرتری نسبت به بقیه داره... بارها مشاهده شده که دوستان ادعا دارند که بیش از 100 برنامه و بازی در گوشی نصب کردند! آیا این برنامه ها مورد استفاده شما است؟

هر چه بیشتر برنامه نصب کنید، سبب کند شدن دستگاه خود خواهید شد. پس بیشتر عملیات نصب برنامه های خود را زیرنظر بگیرید.

با تشکر
مدیریت بخش پاکت پی سی

saeidnobady
15-06-2009, 11:10
به این قسمت بروید:
start===>setting===>system===>version

AJAX
15-06-2009, 13:53
من احساس می کنم امنیام کند شده ، یعنی دیر به درخواست ها پاسخ میده ...
فکر کنم به خاطر اینه که مین مموری 90 درصد پره ...
چجوری میشه فهمید چه برنامه هایی رو روی دیوایس ریختیم کدومارو روی استوریج ؟
و چجوری حافظه اشغال شده رو کم کنم ؟ ترفتندی داره ؟
این حافظه ی مین مموری خیلی کمه ، تا دو تا نرم افزار میریزی پر میشه (منظورم همون اصلی ها هست مثل کیبورد و...) نمیشه زیادش کرد ؟

k i a r a s h
15-06-2009, 14:15
من احساس می کنم امنیام کند شده ، یعنی دیر به درخواست ها پاسخ میده ...
فکر کنم به خاطر اینه که مین مموری 90 درصد پره ...
چجوری میشه فهمید چه برنامه هایی رو روی دیوایس ریختیم کدومارو روی استوریج ؟
و چجوری حافظه اشغال شده رو کم کنم ؟ ترفتندی داره ؟
این حافظه ی مین مموری خیلی کمه ، تا دو تا نرم افزار میریزی پر میشه (منظورم همون اصلی ها هست مثل کیبورد و...) نمیشه زیادش کرد ؟

سلام . دوست من سرعت کم گوشی همون طور که خودتون هم گفتین برای اینه که رم گوشیت پر شده . که 2 تا علت داره: 1- یا برنامه زیاد ریختی . 2- شاید تو رم داخلیت آهنگ یا فیلمی داری که که مونده و به رم خارجی انتقال ندادی . یه بار چک کن ضرر نداره .
نمی تونی بفهمی که برنامه رو رو کدوم رمت نصب کردی
برای کم کردن حافظه اشغال شده باید برنامه های غیر ضروری رو پاک کنی . راستی از برنامه ی Clean Ram هم استفاده کن تا رم داخلیت رو سر و سامون بده .
در مورد سوال آخرتم باید بگم که رم داخلی رو نمی تونی زیاد کنی . یکی از اشکالات اصلی امنیا همینه که رم داخلیش کمه .

AJAX
15-06-2009, 18:50
این جی پی اس امنیا رو چجوری فعال کنم ؟
چجوری از استوریج مموری به استوریج کارت فایل هارو جابه جا کنم ؟
http://upload.iranblog.com/6/1245112023.jpg
تصویر زیر هم موضوعش همون موضوع بالایی هست ؟ پربودن ...
http://upload.iranblog.com/6/1245112143.jpg
هارد ریست کنم محتویات شونزده گیگ داخلی می پره ؟
اگر مین رو ریست کنم برنامه ها می پره ؟
وقتی به کامپیوتر وصل می کنیم گوشی رو ، یک جا نوشته استوریح یک جا نوشته استوریج کارد اینا باهم جاهاشون فرق می کنه یا هرچی تو هر کدوم بریزیم میره تو همون 16 گیگ ؟
اصلا این بخش هایی که کامپیوتر نشون میده کدومش برای داخلی و کدوم برای خارجی هست ؟
چجوری میشه با کامپیوتر آیکن خاصی رو به بخش (لیست نرم افزار ها ) اضافه کرد ؟ منظورم اینه که توی کدوم بخش باید بریزیم فایل مورد نظر رو از طریق کامپیوتر ؟
اگر مین مموری رو ریست بدم نرم افزارهام میپره ؟
لینک اون نرم افزاری رو که گفتی می تونی بدی ؟

سپاس

omidkameli
15-06-2009, 19:33
من كه ديگه از باتري i900 خسته شدم قبلا k1 داشتم بعد رامش را به فيليپين آبديت كردم بازم مشكل باتري دارم به زور بدون استفاده از قسمت مولتي مديا تا يكروز شايد برسه...تازه من گوشيم هيچ برنامهايي روش نصب نكردم ..حتي فارسي ساز هم نصب نكردم ..بازي همينجور....ميخوام سوني اريكسون k810 بگيرم هم زود شارژ ميشه هم ماندگاري باتريش زياده..........

peter-se
15-06-2009, 20:41
سلام دوست من این که باطری امنیا در بعضی موارد ضعیف عمل کرده درست اما این مشکلی که شما مطرح کردی فرا تر از این موضوعه یا مادر بور یا باطری شما حتما دچار مشکل هست یه هارد ریست هم بزن شاید درست شد بعد از هارد ریست هم بزار شارژ باطری تموم شه تا خاموش بشه بعد بدونه این که روشنش کنی 4ساعت بزار تو شارژ اگر باطری یا مادر بورد مشکل نداشته باشه مشکلت حل میشه(این روش تست شده است و در اکثر موارد جواب داده):103:

AJAX
16-06-2009, 09:05
از دوستان می خوام اگر جواب سوالات بالایی من رو میدونند بگن ممنون میشوم.
راستی چجوری به تلویزیون وصل کنم ، کابل رو هم وصل می کنم تصویر نمیره.
من گوشیم پر هست ، یک برنامه جی پی اس هم ریختم و مطمئنا زیاد شارژ میگیره ولی الان دو روزه خفن دارم استفاده می کنم از شارژ 100 رسیده به 80 ...

amirbu
16-06-2009, 11:05
وقتی به کامپیوتر وصل می کنیم گوشی رو ، یک جا نوشته استوریح یک جا نوشته استوریج کارد اینا باهم جاهاشون فرق می کنه یا هرچی تو هر کدوم بریزیم میره تو همون 16 گیگ ؟
اصلا این بخش هایی که کامپیوتر نشون میده کدومش برای داخلی و کدوم برای خارجی هست ؟
چجوری میشه با کامپیوتر آیکن خاصی رو به بخش (لیست نرم افزار ها ) اضافه کرد ؟ منظورم اینه که توی کدوم بخش باید بریزیم فایل مورد نظر رو از طریق کامپیوتر ؟

تا اونجایی که من میدونم هارد ریست فقط مین مموری رو ریست می کنه که مربوط به سیستم عاملو کلا برنامه هایی که تو این قسمت نصب شده,
باسه من که نمیاد احتمالا شما علاوه بر 16 گیگ حافظه ی خود گوشی یه مموری کارد جداگونه هم رو گوشی گذاشتید که جاش کنار سیم کارته! حافظه ی 16 گیگ گوشی استوریجه؛ باسه مموری استوریج کارد که مسلما با هم فرق می کنن.
نرم افزاهایی که رو مین نصب شده میپره اونیایی رو هم که رو استریج نصب شده از لیست نرم افزارها میپره اما با مراجعه با آدرسی که نصب کردی میتونی دوباره اجراش کنی که در مورد برخی برنامه جواب نمیده.

k i a r a s h
16-06-2009, 11:32

سلام . نه دوست من حافظه 16 گیگ رو پاک نمی کنه . و یا اگر بخوار پاک بکنه ازت سوال می پرسه که اون حافظه 16 رو هم پاک کنم یا نه .

منظور از استوریج حافظه ی 16 گیگ باید باشه . و منظور از استوریج کارت ، مموری کارتی هستش که برای گوشیت گرفتی .

اگه با برنامه ی Explorer بری کاملا متوجه میشی . برو تو شاخه ی My Device . تمامی فلدرها جزو رم داخلی هستن بجز فلدر Storage و Storage Card که حافظه خارجی و 16 گیگ گوشیت هستن .

تو شاخه ی My Device باید تو این مسیر بریزی:
Windows--->Start Menu--->Programs

بله دوست من

بفرمایید اینم لینک اون برنامه: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=72697

™AMIN
16-06-2009, 14:03
دوستان رام اصلی امنیا با ویندوز 6.5 کی عرضه میشه؟

به خدا خسته شدیم از پس انتظار کشیدیم.

Goldsky
16-06-2009, 14:20
به این قسمت بروید:
start===>setting===>system===>version

از دوستان بابت توجهشون خیلی ممنونم . ولی نمی دونم چرا احساسی در درون من هست که میگه گوشیه من یه جوریه !؟!
تو قسمت ورژن گوشیه من اینا رو نوشته :

mydevice
version : PDAi900jvhi2/jvhi2
phone:i900jvhi2
bluetooth(2.0 + EDR )
S/W : 2.0.3
H/W : 2.0.1
MAC : 00 25 66 6f b4 CA
WiFi :S/W 0.4.3.1
H/W : 1.0
MAC : 00 21 e8 1D AE FF

حالا خودتون بگید رام من چیه ؟ :39:

من برای چندمین بار متوالی گوشیم رو امروز شارژ کردم . راستش دبیلیو 810 من شارژش بیشتر دووم می اورد :020: حالا میخوام به روش دوستمون عمل کنم امیدوارم که جواب بده :54: اصلا بزارید قضیه ی شارژش رو واستون بگم شاید من یه کار خطایی انجام داده باشم ، موقعی که گوشی رو خرید فکر کنم 2 تا شارژ داشت . بعد که بردم خونه حدود 3 ساعت یا بیشتر شارژش کردم و بعد از حدود 15 دقیقه دوباره 3 ساعت یکم بیشتر . اینکار توصیه ی فروشنده بود . خلاصه از اون روز به بعد من هر روز دارم شارژش میکنم از شنبه ظهر تا امروز 4 یا 3 بار . جالب اینکه موقعی که من گوشی رو یه جا بحالش خودش رها کرد شارژ کم میشه :43:!!! مثلا من خوابیدم شب ، بلند شدم دیدم 2 تا شارژ کم شدنه ( جریان یکی از کاندید های دوره ی قبل انتفاقات*:021: )

یه سوال دیگه هم داشتم که ، آیا این گوشی دوربین برای مکالمه ویدویی ( دوربین جلو ) داره ؟ و اگه داره میشه بجز حالت ویدیو کال ازش استفاده کرد مثل ان 73 ؟

saeidnobady
16-06-2009, 14:54
دوست عزیز اگر میخواهید بدونید رام گوشی شما چی هستش باید عرض کنم خدمتتون که اینه :
jvhi2

رام گوگشی من هم قبلا همین بود و مصرف باطریش هم زیاد بود
به شما توصیه میکنم که رام اصلی dxia5 رو نصب کنید حتما مصرف باطری میاد پائین
دوربین جلو هم داره ولی فکر کنم فقط برای تماس تصویری استفاده میشه
من که نتونستم استفاده دیگه ای ازش بکنم؟!!!

Taily
16-06-2009, 15:37
دوست عزیز اگر میخواهید بدونید رام گوشی شما چی هستش باید عرض کنم خدمتتون که اینه :
jvhi2

رام گوگشی من هم قبلا همین بود و مصرف باطریش هم زیاد بود
به شما توصیه میکنم که رام اصلی dxia5 رو نصب کنید حتما مصرف باطری میاد پائین
دوربین جلو هم داره ولی فکر کنم فقط برای تماس تصویری استفاده میشه
من که نتونستم استفاده دیگه ای ازش بکنم؟!!!

سلام اما چطور آپدیت میشه؟راهنمایی رو من یه جا دیده بوم اما حالا نمیتونم پیدا کنم؟dxid1 رو دانلود کردم.

saeidnobady
16-06-2009, 20:25
دوستان عزیز
خواهش میکنم یک فارسی ساز عالی به من معرفی کنید
که با سوری پلییر هم مشکل نداشته باشد
خواهش میکنم
داره اعصابم خورد میشه
ممنون

AJAX
16-06-2009, 20:27
دوستان عزیز
خواهش میکنم یک فارسی ساز عالی به من معرفی کنید
که با سوری پلییر هم مشکل نداشته باشد
خواهش میکنم
داره اعصابم خورد میشه
ممنون
شما چی نصب کردی در حال حاضر ؟
من عربایز دارم خیلی عالیه ...

Goldsky
17-06-2009, 10:33
سلامی دوباره
من طبق روش هارد ریست کردن گوشی پیش رفتم :42: و در مرحله ی آخر از من پرسید که
do u want to format
میخواستم بدونم که منظور از فرمت همون هارد ریسته ؟؟؟ :55:

wild_dragon
17-06-2009, 11:22
سلام
چطور میشه موقع وصل کردن گوشی به usb کامپیوتر ، گوشی شارژ نشه ؟

k i a r a s h
17-06-2009, 13:47
سلام اما چطور آپدیت میشه؟راهنمایی رو من یه جا دیده بوم اما حالا نمیتونم پیدا کنم؟dxid1 رو دانلود کردم.

سلام . بفرمایید: آموزش آپگرید و معرفی بهترین رام ها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=58257)

peter-se
17-06-2009, 20:18
سلام
چطور میشه موقع وصل کردن گوشی به usb کامپیوتر ، گوشی شارژ نشه ؟

شما مسیر زیر رو دنبال کن و تیکش رو بزار
settings/power/when device is turned on do not charge the battery when connected to the pc

wild_dragon
18-06-2009, 07:24
شما مسیر زیر رو دنبال کن و تیکش رو بزار
settings/power/when device is turned on do not charge the battery when connected to the pc
پیدا نمی کنم توی کدوم tab هستش ؟

fafamgs
18-06-2009, 11:44
پیدا نمی کنم توی کدوم tab هستش ؟
توی امنیا همچین گزینه ای نداره .قبلا گشتم نبود نگرد نیست!:4:

omidkameli
18-06-2009, 19:18
سلام دوستان من ميخوام win 6.5 را نصب كنم اخرين ور‍ژن غير اصلي كه توي انجمن خودمون معرفي شده Samsung Omnia i900 ROM WM6.5 v21812.U1aL.lite هست به نظرتون همچين كاري بكنم ..گوشيم به مشكل مواجه نميشه.....

AJAX
18-06-2009, 21:01
این مین مموری امنیا واقعا منو خسته کرده
هر برنامه و یا بازی میریزم پر میشه سریع ، وقتی حتی روی استوریج هم میریزم پر میشه...
چه خاکی تو سرش کنم ؟ برنامه ای نیست که الکی نریزه تو مین مموری و موقع نصب بشه بهش آدرس داد؟
واقعا کلافم کرده ...

ali1364_1985
19-06-2009, 00:03
سلام دوستان من ميخوام win 6.5 را نصب كنم اخرين ور‍ژن غير اصلي كه توي انجمن خودمون معرفي شده samsung omnia i900 rom wm6.5 v21812.u1al.lite هست به نظرتون همچين كاري بكنم ..گوشيم به مشكل مواجه نميشه.....

دوست عزیز من دو روز پیش همین رام 6.5 رو ریختم رو گوشیم اما اونقدر باگ داشت که نتونستم بیشر از 2 ساعت تحملش کنم و همون رام قبلیمو ریختم رو گوشیم. به نظر من صبر کن تا سامسونگ اصلیش رو رلیز کنه.

™AMIN
19-06-2009, 00:16
دوستان رام اصلی امنیا با ویندوز 6.5 کی عرضه میشه؟

به خدا خسته شدیم از پس انتظار کشیدیم.

یعنی هیچ کس از دوستان نمیدونه؟

Taily
19-06-2009, 09:07
سلام,کسی نمیدونه add subtitle i900 کجاست؟از اینجا دیدم.
http://samsungomnia.com/

skystar2
19-06-2009, 09:31
سلام دوستان.
گوشی من بعد از اینکه خاموش کردم دیگه بالا نمیاد. و رو صفحه ای که نوشته windows mobile version 6.1 گیر می کنه. باطریشم کاملا شارژ کردم.
اگه بخوام hard riset کنم چطوری می تونم از طریق کامپیوتر از گوشیم بک آپ بگیرم و آیا کار دیگه ای می تونم بکنم؟

Goldsky
19-06-2009, 15:09
این برنامه هارد ریست که تو
setting/system
هست چیه ؟؟؟ میشه با اون هارد ریست کرد ؟

k i a r a s h
19-06-2009, 17:07
سلام . امین جان شما دستی هم می تونی هارد ریست کنی . دکمه ی سبز و قرمز (وصل و قطع تماس) رو نگه دار و دکمه ی ریست رو فشار بده ولی دستت رو از دکمه های سبز و قرمز ول نکن تا صفحه ساه بشه . بعد یه سری نوشته میاد رو صفحه . حالا دستت رو ول کن و دوباره دکمه ی سبز رو بزن

justliverpool
20-06-2009, 14:25
سلام بر همه دوستان
يه سوال داشتم ايا در خريد امينا به نكته خاصي بايد توجه كنيم؟
مثل قضيه ليبل درn82وانلاك فكتوري در ايفون و اين حرفا..............
خيلي هم ممنونم از پاسخ شما

justliverpool
20-06-2009, 14:26
سلام بر همه دوستان

omidkameli
20-06-2009, 18:13
:020::020::020::020::020::020:

يعني بزرگترين اشتباهي كه در زندگيم كردم خريدن آمنيا i900 بود..باتري اين گوشي ميشه گفت آشغال هست من رام گوشيم اول k1 بود بعد به رام فيليپين ابديت كردم باز مشكل باتري برطرف نشد كه اينكه 2 روز پيش رام j9 ريختم باز مصرفش تاثيري نكرد..ديگه دارم ديوانه ميشم ..من بدون استفاده از قسمت مولتي مديا و موزيك بزور تا يكروز شايد دوام بياره...تازه اصلا اهل بازي هم نيستم...هيچ برنامهاي من روش نصب نكردم..تنها استفاده من نيم ساعت تماس وحداكثر 20 تا sms هست همين حالا كاشكي هم زود شارژ ميشد بايد سه ساعت ونيم بزنيم توي شارژ......ميخام توي اين هفته برم و k800 سوني اريكسون بخرم...........:44:

k i a r a s h
20-06-2009, 19:01
سلام . پژمان جان با این تفاصیر من فکر می کنم باطری گوشیت خرابه . در ضمن k800 چه ربطی داره به امنیا؟
خوب برو یه ویندوز موبایل دیگه بگیر حداقل

Goldsky
20-06-2009, 20:21
سلام . امین جان شما دستی هم می تونی هارد ریست کنی . دکمه ی سبز و قرمز (وصل و قطع تماس) رو نگه دار و دکمه ی ریست رو فشار بده ولی دستت رو از دکمه های سبز و قرمز ول نکن تا صفحه ساه بشه . بعد یه سری نوشته میاد رو صفحه . حالا دستت رو ول کن و دوباره دکمه ی سبز رو بزن

ممنون کیارش جان

میخواستم بدونم که با همین برنامه میشه یا نه ؟ :7: آخه زیاد از روش دستی خوشم نمیاد:5:

Goldsky
20-06-2009, 20:31
:020::020::020::020::020::020:

يعني بزرگترين اشتباهي كه در زندگيم كردم خريدن آمنيا i900 بود..باتري اين گوشي ميشه گفت آشغال هست من رام گوشيم اول k1 بود بعد به رام فيليپين ابديت كردم ..:44:

من که تازه گرفتم مشکل باتری دارم . ولی بعد از هارد ریست کردن و اوون روشی که دو ، سه صفحه پیش یکی از بچه ها گفت خیلی بهتر شده
اگه اونو امتحان کردی و جواب نداد ، برو یه باتریه دیگه بگیر !!! چرا گوشیت رو میخوای عوض کنی ؟

Goldsky
20-06-2009, 20:45
شرمنده که من هی پشت سر هم پست میدم ، آخه نمی دونم از کجا باید پستم رو ادیت کنم !!!

من ویندوز ویستا دارم . تو سایت ماکروسافت که رفتم این برنامه ها رو پیدا کردم
Microsoft Windows Mobile Device Center 6.1 for Windows Vista
می خواستم بدونم که این برنامه معادل این برنامه ی
ActiveSync 4.5
که فقط برای ویندوز xp هست ، هست ؟

omidkameli
20-06-2009, 21:04
سلام . پژمان جان با این تفاصیر من فکر می کنم باطری گوشیت خرابه . در ضمن k800 چه ربطی داره به امنیا؟
خوب برو یه ویندوز موبایل دیگه بگیر حداقل

يك سوال من از كجا بفهمم مشكل از باتري هست يا شارژر....ميترسم يك باتري ديگه بخرم اون باتري هم خراب بشه

k i a r a s h
20-06-2009, 21:09
ممنون کیارش جان

میخواستم بدونم که با همین برنامه میشه یا نه ؟ :7: آخه زیاد از روش دستی خوشم نمیاد:5:

بازم سلام . شما که ویندوزت ویستا هستش پس چه جوری می خوای با active sync وصل بشی که هارد ریست کنی؟ تا اون جایی که یادمه گفتی با active sync می خوای ریست کنی دیگه ، آره؟

شرمنده که من هی پشت سر هم پست میدم ، آخه نمی دونم از کجا باید پستم رو ادیت کنم !!!

من ویندوز ویستا دارم . تو سایت ماکروسافت که رفتم این برنامه ها رو پیدا کردم
Microsoft Windows Mobile Device Center 6.1 for Windows Vista
می خواستم بدونم که این برنامه معادل این برنامه ی
ActiveSync 4.5
که فقط برای ویندوز xp هست ، هست ؟

آره این برنامه معادل برنامه ی active sync تو xp هستش که باید تو ویستا بریزی

k i a r a s h
20-06-2009, 21:16
يك سوال من از كجا بفهمم مشكل از باتري هست يا شارژر....ميترسم يك باتري ديگه بخرم اون باتري هم خراب بشه

از شارژرت که نمی تونه باشه . چون اگه شارژر مشکل داشت دیگه کامل شارژ نمی شد . حالا اگه می خوای بیشتر مطمین بشی برو پیش تعمیراتی های موبایل یه چیزی دارن که باطری رو تست می کنه می گه درسته یا نه . راستش منم زیاد اطلاع ندارم دقیق بهت بگم 002:

Goldsky
20-06-2009, 21:59

پژمان جان
یکی از دوستام بهم یه روش تست باطری رو گفت که به نظر خودم یکم عجیب و غیر معمول اومد ولی خودش تست کرده بود .
روش اینه : گوشیت رو کامل شارژ کن بعد 4-5 دفعه پشت سر هم گوشی رو خاموش روشن کن
اگه از خط های باطریت کم شد بدون که مشکل از باطریه ! :26:

من شخصا مسئولیت واسه این روش قبول نمی کنم :33: ولی اگه تو راه دیگه ای پیدا نکردی اینو تست کن :103:

peter-se
20-06-2009, 22:16
شما الان چند وقته امنیات رو داری؟ این مشکل زود خالی شدن باطری شما ممکن یکی از این دو علتی که بنده عرض میکنم باشه
1-این که باطری های جدید بخصوص ppcها بعد از بارها پر و خالی شدن به حالت مطلوب خود می رسند که گاها تا 30روز هم طول میکشد این مشکل رو بنده به کرات درx1هم دیدم به صورتی که شارژ x1 این بنده حقیر به 1روز هم نمیرسید اما لان به خوبی 2الی3روز کار میده

2-اگر هم مدت زمان زیادی هست گرفتین و احتمال بالا لغو میشود این روش هم امتحان کنید بگذارید باطری تمام شود تا گوشی خاموش شود بعد بدون روشن کردن بگذارید در شارژ و تا اتمام شارژ شدن تحمل بفرمایید و روشن نکنید بعد از 4/5ساعت محبت کرده گوشی رو روشن و استفاده کنید .این روش تست شده و اگر اشکال از باطری نباشد حتما جواب خواهد داد

reza604
20-06-2009, 23:38
سلام دوستان من 4 ماه اومنیا دارم..ولی یک هفته ای بدجور شارش خالی می کنه.. میگذارم صبح نصفیش پریده.....چیز جدید نصب نکردم..یکی اول راه حل بده..دوما باتری اضافش هست قیمت چنده؟کجایی؟

amirbu
21-06-2009, 11:19
شما الان چند وقته امنیات رو داری؟ این مشکل زود خالی شدن باطری شما ممکن یکی از این دو علتی که بنده عرض میکنم باشه
1-این که باطری های جدید بخصوص ppcها بعد از بارها پر و خالی شدن به حالت مطلوب خود می رسند که گاها تا 30روز هم طول میکشد این مشکل رو بنده به کرات درx1هم دیدم به صورتی که شارژ x1 این بنده حقیر به 1روز هم نمیرسید اما لان به خوبی 2الی3روز کار میده

2-اگر هم مدت زمان زیادی هست گرفتین و احتمال بالا لغو میشود این روش هم امتحان کنید بگذارید باطری تمام شود تا گوشی خاموش شود بعد بدون روشن کردن بگذارید در شارژ و تا اتمام شارژ شدن تحمل بفرمایید و روشن نکنید بعد از 4/5ساعت محبت کرده گوشی رو روشن و استفاده کنید .این روش تست شده و اگر اشکال از باطری نباشد حتما جواب خواهد داد
موافقم !

Goldsky
21-06-2009, 12:21

من این روش رو تست کردم . بهتر شده !!! حتما اینو تست کن !

peter-se
21-06-2009, 13:51
سلام دوستان من 4 ماه اومنیا دارم..ولی یک هفته ای بدجور شارش خالی می کنه.. میگذارم صبح نصفیش پریده.....چیز جدید نصب نکردم..یکی اول راه حل بده..دوما باتری اضافش هست قیمت چنده؟کجایی؟

شما محبت کن روش شماره2 رو که بنده در پست122 همین صفحه زدم رو تست کن ایشالا درست میشه قیمت ها رو هم من نمیدونم چقدره اما باطریش در بازار هست

Goldsky
21-06-2009, 14:20
برای نصب برنامه هایی مثل
visual basic wm
یا
Microsoft .NET Framework
تو مین مموری نصب کنم یا تو استوریج ؟؟؟

Goldsky
21-06-2009, 14:24
دوما باتری اضافش هست قیمت چنده؟کجایی؟

نگران نباش بابا ! تو که امنیا خریدی ، پول خرید یه باطریه دیگه رو هم داری اگه واقعا باطریت خراب باشه ، من دیدم دست فروش ها رو زمین هم باطری موبایلو میفروشن ! راحت گیر میاری ! ولی اول اون روش پست 122 رو امتحان کن !

k i a r a s h
21-06-2009, 15:51
برای نصب برنامه هایی مثل
visual basic wm
یا
microsoft .net framework
تو مین مموری نصب کنم یا تو استوریج ؟؟؟

سلام . اگه تو رم داخلی نصب بکنی خیلی بهتره :003:

jojoyi
21-06-2009, 16:05
سلام.
خواستم بدونم که آیا میشه صفحه ی omnia رو عوض کرد؟
آخه روی LCD خط های بدی افتاده....جدودا 10 لکه ی کوچک که نمی دونم از کجا اومده؟

Goldsky
21-06-2009, 19:26
سلام . اگه تو رم داخلی نصب بکنی خیلی بهتره :003:

این رم داخلی کدومه ؟؟؟ انگلیسیش رو بگو ؟ :7:

k i a r a s h
21-06-2009, 23:21
سلام.
خواستم بدونم که آیا میشه صفحه ی omnia رو عوض کرد؟
آخه روی lcd خط های بدی افتاده....جدودا 10 لکه ی کوچک که نمی دونم از کجا اومده؟

سلام . لکه ها به خاطر فشار زیادیه که روی ال سی دی آوردی . و به خاطر این که روی ال سی دی یه محافظ نزاشتی به وجود اومده . آره می تونی ال سی دی رو عوض کنی ولی هم فکر می کنم گرون باشه و هم این که به هر حال گوشیت باز میشه .

Goldsky
21-06-2009, 23:22
راستی امنیا فایل های swf فلش رو میخونه دیگه ؟؟؟ یعنی بازیهاش ره هم اجرا میکنه ؟ اون سوال بالایی رو هم اگه میشه جواب بدین !

k i a r a s h
21-06-2009, 23:22
این رم داخلی کدومه ؟؟؟ انگلیسیش رو بگو ؟ :7:

امین جان ، منظورم main memory هستش .

Azad1364_1986
22-06-2009, 01:14
راستی امنیا فایل های swf فلش رو میخونه دیگه ؟؟؟ یعنی بازیهاش ره هم اجرا میکنه ؟ اون سوال بالایی رو هم اگه میشه جواب بدین !
خوندن فایلهای swf به Adobe Flash 2.1 نیاز داره که روی همه رامهای رسمی و معمولاً غیررسمی آمنیا نصب شده.

Azad1364_1986
22-06-2009, 01:20
دوست عزیز من بیشتر از 5 ماهه که آمنیا دارم و رامم DTHJ9، فارسی ساز رو هم Arabizer 2008 نصب کردم خیلی خوب کار میکرد اما یه دفه متوجه شدم زود زود شارژ خالی میکنه! با چند تا تست مطمئن شدم که اشکال از فارسی ساز بوده و با اجازت یه هارد ریست کردم. حالا هم روبه راه شده.:6:

saeidnobady
22-06-2009, 02:40
آقا من وقتی میخوام اس ام اس بزنم گوشی خیلی کند کار میکنه و مخصوصا موقع ارسال کردن میسج خیلی طول میکشه
مشکل از چیه و چه طور میشه برطرفش کرد؟
ممنون

Goldsky
22-06-2009, 15:39
آقا من وقتی میخوام اس ام اس بزنم گوشی خیلی کند کار میکنه و مخصوصا موقع ارسال کردن میسج خیلی طول میکشه
مشکل از چیه و چه طور میشه برطرفش کرد؟
ممنون

مثلا چقدر طول میکشه ؟؟؟ بیشتر از یک دقیقه ؟؟؟ :26:

okno
22-06-2009, 16:02
دیگه امنیا داران حرفه یی نمیان تو سایت که بچه ها رو راهنمایی کنند

Vagrik
22-06-2009, 16:28
دیگه امنیا داران حرفه یی نمیان تو سایت که بچه ها رو راهنمایی کنند

سلام و درود؛

دوست گرامی، ما کاربران حرفه ای زیادی داریم... در همین صفحه، آقای آرش (با نام کاربری کیارش) به سؤالات دوستان خود جواب میدهند. من و دیگر مدیران نیز بر تاپیک‌ها نظارت میکنیم.

کاربران روز به روز حرفه ای تر میشوند و میتوانند به سؤالات دوستان خود جوابهای درست بدهند.

بدرود

reza604
22-06-2009, 20:07
دوستان من یک مشکلی دارم که هر چی پرسیدم وجستجو کردم جوابمو نیافتم///تو منوی اصلی گوشی که اطرافش today screen هست پایینش یکی نوشته phone book اون یکی spb home چطور می شه جای این فون بوک آیکن دیگری گذاشت؟

Goldsky
22-06-2009, 21:56
سلام
من میخواستم یه رم جدید بریزم ولی باور کنید وقتی یه تازه وارد میره واسه دانلود رم ، خیلی گیج میشه !
هرکی یه چیزی میگه ! نمیدونی به حرف کی باید گوش کنی ؟!؟ رم من الان
jvhi2
لطف کنید یه رام خوب که مصرف باتریش خوب باشه ،معرفی ، و طریقه ی دانلودش رو هم بگین .

k i a r a s h
22-06-2009, 23:33
دوستان من یک مشکلی دارم که هر چی پرسیدم وجستجو کردم جوابمو نیافتم///تو منوی اصلی گوشی که اطرافش today screen هست پایینش یکی نوشته phone book اون یکی spb home چطور می شه جای این فون بوک آیکن دیگری گذاشت؟

سلام . دوست من امکانش هست که یه ذره واضح تر بگش . منظورت رو نفهمیدم . یعنی چی یکی نوشته؟ کی نوشته؟

k i a r a s h
22-06-2009, 23:36
سلام
من میخواستم یه رم جدید بریزم ولی باور کنید وقتی یه تازه وارد میره واسه دانلود رم ، خیلی گیج میشه !
هرکی یه چیزی میگه ! نمیدونی به حرف کی باید گوش کنی ؟!؟ رم من الان
jvhi2
لطف کنید یه رام خوب که مصرف باتریش خوب باشه ،معرفی ، و طریقه ی دانلودش رو هم بگین .

سلام . بیا امین جان . اینم چیزی که می خوای:

آموزش آپگرید و معرفی بهترین رام ها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=58257)

AJAX
23-06-2009, 08:51
من وقتی می خوام اس ام اس بزنم زمان زیادی می بره . دلیلش چی می تونه باشه ؟

mostafashz
23-06-2009, 10:08
سلام
ميشه يكي بگه delivery از كجا فعال كنم؟

reza604
23-06-2009, 11:09
سلام . دوست من امکانش هست که یه ذره واضح تر بگش . منظورت رو نفهمیدم . یعنی چی یکی نوشته؟ کی نوشته؟

بابا واضح بود تو صفحه اصلی گوشیت زیر گدجتها----پایین ---- دو تا لینک داره اول phone و contact بود اگه spb shell اسکین رو نصب کنی اون پایین می شه spb home...می خواهم ببینم این دو تا لینک یا هر چی رو چه جوری تغییر می شه داد..

reza604
23-06-2009, 11:11
راستی بد بخت شدیم سامسونگ اومنیا 2 رو زد..کرد تو پاچه ما....گوشیش خداست....یه چند تا آپشن داره که حالم گرفنه رزولیشن گرافیک سی پی یو.......

http://www.gsmarena.com/samsung_i8000_omnia_ii-2836.php

Goldsky
23-06-2009, 12:11
راستی بد بخت شدیم سامسونگ اومنیا 2 رو زد..کرد تو پاچه ما....گوشیش خداست....یه چند تا آپشن داره که حالم گرفنه رزولیشن گرافیک سی پی یو.......

http://www.gsmarena.com/samsung_i8000_omnia_ii-2836.php

زد که زد ! مگه آیفون نیست ! مگه اچ تی سی نیست !

ساخت امنیا 2 ، نشانه ی برتری و خوبی امنیاست ! :8:

تازه
الان گوشی زده ! یک ماه یا بیشتر تا بیاد تو تهران !:54:
بعدش دو ماه تا به یه قیمت معقول برسه ! :54:

تازه بعد از چند ماه دو تا سایت پیدا میکنی ، 4تا برنامه درست واسش پیدا کنی ! ( البته فکر کنم دنباله رو امنیا باشه و برنامه های امنیا بهش بخوره )

اگه بخوای اینقدر صبر کنیم ، تا بیام بریم امنیا 2 رو بخریم ، می بینم امنیا 3 هم داره میاد با امکانات بیشتر ... تکلونوژی رو نمی تونی متوقف کنی و هیچ کس نمی تونه ادعای داشتن به روز ترین امکانات رو داشته باشه :44:مخصوصا تو زمینه وسایل الکترونیکی !

Goldsky
23-06-2009, 12:13
سلام . بیا امین جان . اینم چیزی که می خوای:

آرش جان ، اون بخش اساسی که من میخواستم رو نداره :022:

ورژن پیشنهادی ما: - - - برای اطلاعات بیشتر به کلوپ سامسونگ امنیا (در اینجا) مراجعه نمایید.
میزان رضایت کاربران (در سایت های معتبر خارجی): - - -

لینک اصلی: - - -
لینک کمکی: - - -

Goldsky
23-06-2009, 12:24
سلام

از منوی اصلی گوشیت برو تو قسمت
بعد تو همون قسمت مسیج ، menu رو بزن و بعدش new
حالا تو قسمت new دوباره منو رو بزن message option رو انتخاب کن و بعد تیک
request message delivery notifiction رو بزن

Vagrik
23-06-2009, 14:06
آرش جان ، اون بخش اساسی که من میخواستم رو نداره :022:

ورژن پیشنهادی ما: - - - برای اطلاعات بیشتر به کلوپ سامسونگ امنیا (در اینجا) مراجعه نمایید.
میزان رضایت کاربران (در سایت های معتبر خارجی): - - -

لینک اصلی: - - -
لینک کمکی: - - -

دوست گرامی،

از جهت اینکه خطرات آپگرید (آپدیت) گوشی امنیا از سایر گوشیها خیلی بیشتر است، من در آنجا از ورژن رامی صحبت نکردم تا دوستان در این تاپیک به بحث و گفتگو بپردازند.

موفق باشید

peyman_ilg88
23-06-2009, 14:08
چرا نميشه با اين گوشي ام ام اس فرستاد؟؟؟
could not send ميده؟؟

Goldsky
23-06-2009, 14:23
چرا نميشه با اين گوشي ام ام اس فرستاد؟؟؟
could not send ميده؟؟

تا اونجایی که من میدونم سرویس های مخابراطی بخاطر شرایط کنونی کشور داغونن هنوز 0935-6-7 ها که من باهاشون در ارتباطم اس ام اس نم تونن بفرستن ! البته ام ام اس هم از این قائده مستثنی نیست ، ولی اگر میدونی که ام ام اس کشور فعال شده حتما مشکل از تنظیماتشه ( برای تنظیمات هم میتونی بری به سایت اپراتور خطت و اونجا نوع گوشی رو وارد کنی تا واسط تنظیمات رو ارسال کنن ) .

Goldsky
23-06-2009, 14:34
دوست گرامی،

از جهت اینکه خطرات آپگرید (آپدیت) گوشی امنیا از سایر گوشیها خیلی بیشتر است، من در آنجا از ورژن رامی صحبت نکردم تا دوستان در این تاپیک به بحث و گفتگو بپردازند.

موفق باشید

واگریک جان
من خودم سعی کردم دنبال یه رم بگردم و تو همین سایت به این تاپیک رسیدم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=63885
ولی تقریبا نصف پستها میگن که فلان مشکل پیش اومده :ambulance:. از اونجایی که رم من دست نخورده اس و رم خود کمپانیه ، و بچه ها قبلن اونو تجربه کردن میخواستم که یه رم خوب بهم معرفی کنند که مصرف باتریش کمتر از این JVHI2 باشه و جدید هم بود بهتر ! :54:

Vagrik
23-06-2009, 14:43
واگریک جان
من خودم سعی کردم دنبال یه رم بگردم و تو همین سایت به این تاپیک رسیدم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=63885
ولی تقریبا نصف پستها میگن که فلان مشکل پیش اومده :ambulance:. از اونجایی که رم من دست نخورده اس و رم خود کمپانیه ، و بچه ها قبلن اونو تجربه کردن میخواستم که یه رم خوب بهم معرفی کنند که مصرف باتریش کمتر از این jvhi2 باشه و جدید هم بود بهتر ! :54:

تمام رام‌های کوک شده توسط کاربران، به نوعی مشکلات خاص خودش رو دارند. از طرف دیگر، آپدیت رام امنیا، خیلی خطرناک است. من به عنوان برادر شما، به هیچ عنوان پیشنهاد آپدیت رو به شما نمی‌کنم.

برای آپگرید رام‌های اصلی نیز، باز خطرات خودش رو خواهد داشت.

بدرود

Goldsky
23-06-2009, 15:49
frimware همون رم آپگریدی خودمونه ؟؟؟

من میخوام DXIA5 رو دانلود کنم . نظر شما چیه ؟ ماله کدوم کشور رو دانلود کنم ؟

justliverpool
23-06-2009, 17:04
سلام بر همه دوستان

دوستان سوال ما جواب نداشت!!:merci:

Goldsky
23-06-2009, 17:38
دوستان سوال ما جواب نداشت!!:merci:

از اونجایی که امنیا محصول سام سونگه و یه شرکت کره ای و مثل نوکیا و سونی اریکسون فناوریش رو به چین نمی دن واسه همین خیالت از چینی نبودنش راحت باشه :4:
اگه با گارانتی می خری دو تا برچسب روی پاکتش هست که نباید باز شده باشند یکی برچسب مایکروتل ( یا یه گارنتی کننده ی دیگه که فکر کنم اصلش فقط مایکروتل ) و یکی هم برچسب کار خونه
سیم کارت و باتری بزار و دوربین ، صفحه لمسیش ، زنگ زدن ، صدا اگه خاصتی کد زیر رو بگیر و
چند سخت افزار رو تست کن

*#0*#
اگه بد نوشته شده ، اصلش اینه : ستاره - مربع - صفر - ستاره -مربع

اگه چیزی بود دوستان اضافه کنند

k i a r a s h
23-06-2009, 17:50
سلام

سلام . دوست من این مسیر رو دنبال کن:
Messages--->Menu--->tools--->Option
تو صفحه ای که باز میشه روی SMS/MMS کلیک کن و تو صفحه ی جدید تیک گزینه ی request message delivery notifiction رو بزن . البته اینی که امین هم گفت درسته ولی اشکالش اینه که قبل از هر بار اس ام اس فرستادن باید بری این کار رو بکنی:

از منوی اصلی گوشیت برو تو قسمت
بعد تو همون قسمت مسیج ، menu رو بزن و بعدش new
حالا تو قسمت new دوباره منو رو بزن message option رو انتخاب کن و بعد تیک
request message delivery notifiction رو بزن

k i a r a s h
23-06-2009, 17:54
من وقتی می خوام اس ام اس بزنم زمان زیادی می بره . دلیلش چی می تونه باشه ؟

سلام . شاید دستت کنده :4: باید یه ذره کار کنی تا دستت راه بیفته :028:
حالا خارج از شوخی منظورت چیه؟ یعنی این که رو کیبورد حروف رو می زنی دیر نوشته میشه؟

k i a r a s h
23-06-2009, 17:59
بابا واضح بود تو صفحه اصلی گوشیت زیر گدجتها----پایین ---- دو تا لینک داره اول phone و contact بود اگه spb shell اسکین رو نصب کنی اون پایین می شه spb home...می خواهم ببینم این دو تا لینک یا هر چی رو چه جوری تغییر می شه داد..

سلام . ببخشید که دفعه ی قبل متوجه نشدم . راستش من برنامه ای که فقط و فقط برای این کار باشه ندیدم . من قبلا که spb shell داشتم یادمه تو ستینگش می تونستی این 2 تا رو عوض کنی . البته گزینه های زیادی نداره و محدوده .
اگرم تاچ فلو گوشی های اچ تی سی رو نصب کرده باشی می تونی با برنامه manilla 2D Customizer عوضش کنی .

peyman_ilg88
23-06-2009, 20:44
اقا كسي تا حال با اين گوشي mms نفرستاده؟؟ هرچي ميكنم نميره ؟؟ mmsام هم فعاله ..ايرانسل؟؟

الك دلك
23-06-2009, 20:55
اقا كسي تا حال با اين گوشي mms نفرستاده؟؟ هرچي ميكنم نميره ؟؟ mmsام هم فعاله ..ايرانسل؟؟

دوست عزيز الان حدود 12 روز كه sms قطعه ، شما فكر مي كني تو اين شرايط ممكنه mms وصل باشه"؟:4::021:

Goldsky
23-06-2009, 22:59
سلام . دوست من این مسیر رو دنبال کن:
Messages--->menu--->tools--->option
تو صفحه ای که باز میشه روی sms/mms کلیک کن و تو صفحه ی جدید تیک گزینه ی request message delivery notifiction رو بزن . البته اینی که امین هم گفت درسته ولی اشکالش اینه که قبل از هر بار اس ام اس فرستادن باید بری این کار رو بکنی:

ایوا آقا آرش
من خودم قبلا این کارو کرده بودم ولی یادم رفته بود چطور واسه همین وقتی داشتم واسه دوستمون میگشتم که کجا بود چشمم به اونجا خورد و اونجا رو بهش نشون دادم !

Goldsky
23-06-2009, 23:10
راستی بچه ها نصب آنتی ویروس ضروریه ؟؟؟ آخه مثل چی شارژ می بره و اصلا از این نظر نمی صرفه !!!
شما بدون آنتی ویروس تا حالا مشکل جدی داشتید ؟

mehdighasemi198
24-06-2009, 08:12
راستی بچه ها نصب آنتی ویروس ضروریه ؟؟؟ آخه مثل چی شارژ می بره و اصلا از این نظر نمی صرفه !!!
شما بدون آنتی ویروس تا حالا مشکل جدی داشتید ؟

سلام.نه دوست عزیز.زیاداحتیاجی نیست.من که تابحال مشکلی بدون آنتی ویروس نداشتم.ضمنا ویروسهای پاکت پی سی فعلا خیلی کمن.اکثرشرکتهای آنتی ویروس سازبه این دلیل نسخه پاکت پی سی میدن که مردموفریب بدن ویه پولی بابت این به جیب بزنن مثل کاسپر

fafamgs
24-06-2009, 11:41
میبخشید دوستان که فعلا کم سر میزنم ولی از شنبه به احتمال زیاد بیشتر میتونم به سوالا جواب بدم.اخه فردا و پس فردا کنکور میدم:003:البته هفته بعد و هفته بعدشم ازاد .برام دعا کنین:4::4::4::merci:
خب بریم سر سوال شما
برای تغییر اون دوتا قسمتی که میگی از نرم افزار زیر میتونی استفاده کنی:
http://i154.photobucket.com/albums/s280/wizardtan/keyswop.png

لینک تاپیک دانلود: اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60375)

farzad128
24-06-2009, 11:56
سلام
دوستان من کابل رابط پی سی و هدفون گوشیم گم کردم از چند جا سوال کردم گفتن نداریم کسی راهکاری داره معرفی کنه؟ممنون

Goldsky
24-06-2009, 12:04
میشه از اینترنت کامپیوتر برای موبایل با بلوتوث یا کابل یو اس بی استفاده کرد ؟

Goldsky
24-06-2009, 12:35
بچه ها ، یه کشف تازه !!!
یادتون ازتون پرسید که آیا امنیا دوربین جلو داره و آیا میشه ازش به غیر از ویدیو کال استفاده کرد ؟

به من جواب دادن که داره ولی استفاده ش مثل بعضی گوشی های دیگه فقط تو ویدیو کاله !

حالا من یه روشی پیدا کردم که بشه ازش تو غیر از ویدیو کال هم استفتده کرد ! :26: :16:

*#0*# رو بگیرید

سفحه ظاهر شده برای تست سخت افزاری هست . از صفحه ای که براتون بالا میاد
CIFcam رو انتخاب کنید . حالا میتونید خودتون رو توی گوشی ببینید :4: از حالا راحت میتونم مو هام رو درست کنم :5: به نظر من کیفیتش بهتر از ان 73 .

k i a r a s h
24-06-2009, 12:44
سلام
دوستان من کابل رابط پی سی و هدفون گوشیم گم کردم از چند جا سوال کردم گفتن نداریم کسی راهکاری داره معرفی کنه؟ممنون

سلام . به احتمال خیلی خیلی زیاد ، شرکت های گارانتی کننده امنیا باید داشته باشن . از اون ها هم پرسیدین؟

k i a r a s h
24-06-2009, 12:47

سلام . امین جان من تا حالا با بلوتوث امتحان نکردم ولی همیشه با یو اس بی میرم تو نت .
وقتی کامپیوترت به اینترنت وصله ، گوشیت رو با یو اس بی وصل کن به کامپیوتر و بزار کامل سینک بشه . بعدش گوشیت هم به اینترنت وصل میشه . به همین راحتی ، به همین خوشمزگی :010:

mehdighasemi198
24-06-2009, 12:52

دوست عزیزسلام.برای بلوتوث برنامه خاصی میخوادولی برای شیراینترنت کامپیوتربه گوشی موبایل اکتیوسینک میخوادباکابل یواس بی گوشی

farzad128
24-06-2009, 12:53
سلام . به احتمال خیلی خیلی زیاد ، شرکت های گارانتی کننده امنیا باید داشته باشن . از اون ها هم پرسیدین؟

سلام
من مشهد هستم و نمیدونم نمایندگیش اینجا کجاست.شما اگر شماره ای از نماینده تهران یا مشهد ازش داری منهم دریاب
ممنون

Goldsky
24-06-2009, 13:03
سلام . امین جان من تا حالا با بلوتوث امتحان نکردم ولی همیشه با یو اس بی میرم تو نت .
وقتی کامپیوترت به اینترنت وصله ، گوشیت رو با یو اس بی وصل کن به کامپیوتر و بزار کامل سینک بشه . بعدش گوشیت هم به اینترنت وصل میشه . به همین راحتی ، به همین خوشمزگی :010:

تو خود برنامه اکتیو سینک گوشی که نوشته کانکتد
ولی با اپرا هرچی باز میکنم یه صفحه صفید میاد جلوم . مشکل کجاست ؟ :39:

wild_dragon
24-06-2009, 15:03
سلام
دوتا سوال داشتم :
رام گوشی من JCHJ3 هست چطوره خوبه ؟
سی دی garmap که تو پک گوشی هست واسه چیه ؟ نقشه های ایران هم داره؟

mehdighasemi198
24-06-2009, 17:55
سلام
دوتا سوال داشتم :
رام گوشی من jchj3 هست چطوره خوبه ؟
سی دی garmap که تو پک گوشی هست واسه چیه ؟ نقشه های ایران هم داره؟

سلام دوست عزیز.درباره سوال اولت بهتره رام فیلیپین رودانلودکنی ونصب کنی که خیلی بهتره.هم ازلحاظ باتری هم ازلحاظ پایداری وداشتن باگهای کمتر.درباره سوال دومت احتمال میدم که نقشه ها وبرنامه گارمین باشه وبعیدمیدونم نقشه ایرانوداشته باشه.توهمین موبایلستان بگردی نقشه روتیبل ایرانوپیدامیکنی.موفق باشی

okno
24-06-2009, 19:34
سلام من به اینترنت وصل نمیشم میشه تنظیمات جی پی اراس رو بگید

okno
24-06-2009, 19:36
دوستان از برنامه ریسکو اکسپلور چجوری استفاده میکنند من که نصبش کردم و کد کیجنش رو هم توسط دوستان گرفتم ولی نمیدونم چجوری توی فایلهای سیستمی باید رفت

Goldsky
24-06-2009, 20:37
سلام من به اینترنت وصل نمیشم میشه تنظیمات جی پی اراس رو بگید
اول باید بگم که کاملا مطمئن نیستم جی پی ار اس کشور وصل باشه
به هر حال تنظیمات جی پی ار اس به اپراتور شما بستگی داره

توی سایت همراه اول که بری و نوع گوشی رو که وارد کنی واست تنظیمات رو اس ام اس میکنه و گوشی رو خود به خود تنظیم می کنه

ایرانسل هم یه کد داره که باید بفرستی و لی چون خیلی من با ایرانسلم کار نمی کنم یادم نیست ولی تو دفترچه ی سیم کارت پیدا میشه . تازه توی سایت ایرانسل هم میتونی بری و تنظیمات رو دریافت کنی

Goldsky
24-06-2009, 20:38
راستی قضیه ی دسته بندی رام ها به کشور های مختلف چیه ؟؟؟ یعنی چرا یه رام واسه اندونزی درست میکنن یکی واسه اسپانیا و...

mansour_shajarian
24-06-2009, 20:58
سلام.یه سوال داشتم.
من وقتی f-book های پرنیان رو نصب میکنم بعد از اجرا کردن روی گوشی پایین بالا ونمیره فونتشم عوض نمیشه.در اصل کیبردهایی که دارم به کارم نمیاد.چیکارشون کنم؟برنامه ای برای اجرای کتابهای جاوا وجود داره؟

okno
24-06-2009, 23:38
کسی نیست در مورد ریسکو اکسپلور راهنمایی کنه

Vagrik
25-06-2009, 07:19
دوستان از برنامه ریسکو اکسپلور چجوری استفاده میکنند من که نصبش کردم و کد کیجنش رو هم توسط دوستان گرفتم ولی نمیدونم چجوری توی فایلهای سیستمی باید رفت

دوست گرامی،

من سوال شما رو بارها خوندم، ولی متاسفانه چیزی نفهمیدم!!!
شما میخواهید کد را وارد کنید؟ اصلا قصد شما از نصب این برنامه چیست؟!!!

Vagrik
25-06-2009, 07:22
راستی قضیه ی دسته بندی رام ها به کشور های مختلف چیه ؟؟؟ یعنی چرا یه رام واسه اندونزی درست میکنن یکی واسه اسپانیا و...

رامهایی که برای کشورهای مختلف زده میشه، بنا به زبان و فرهنگ عوض میشوند. شاید در کشوری مانند اندونزی، امنیاهایی که به آنجا ارسال کردند، دارای قفل اپراتور است. به همین خاطر این رامها مخصوص آن کشورها است. اگر هم نرم افزار gps به صورت پیش فرض نصب شده باشد، نقشه های رام‌ها بر اساس همون منطقه فرق خواهد داشت.

k i a r a s h
25-06-2009, 10:15
تو خود برنامه اکتیو سینک گوشی که نوشته کانکتد
ولی با اپرا هرچی باز میکنم یه صفحه صفید میاد جلوم . مشکل کجاست ؟ :39:

سلام . این فایل رو دانلود کن . از حالت فشرده خارج کن و بعد تو کامپیوترت اجراش کن ببین درست میشه . یه فایله با فرمت reg

k i a r a s h
25-06-2009, 10:20
سلام
من مشهد هستم و نمیدونم نمایندگیش اینجا کجاست.شما اگر شماره ای از نماینده تهران یا مشهد ازش داری منهم دریاب
ممنون

بچه ها من نمی دونم امنیا رو چه شرکتی گارانتی کرده . دوستانی که گوشیشون گارانتی داره ، اگه میشه ار روی گارانتی گوشیشون شماره تلفن شرکت رو بده تا این دوستمون زنگ بزنه و مشکلش حل بشه .

wild_dragon
25-06-2009, 10:43
بچه ها من نمی دونم امنیا رو چه شرکتی گارانتی کرده . دوستانی که گوشیشون گارانتی داره ، اگه میشه ار روی گارانتی گوشیشون شماره تلفن شرکت رو بده تا این دوستمون زنگ بزنه و مشکلش حل بشه .
فکر کنم ماکروتل باشه
شماره تلفن روی کارت : 22761067-021

mansour_shajarian
25-06-2009, 10:49
سلام.این شماره فروشگاه رسمی شماره 1 سامسونگ در تهران هست.زنگ بزن ببین وسایلی رو که میخوای داره یا نه.اگه نداشت شماره گارانتی مایکروتل رو از فردی به نام آقا کیوان بگیر پشت کارت طلایی شماره گارانتی هستش.زنگ بزن گارانتی ببین چی میشه
021-66497446
اول شماره 664 هست یه وقت اشتباه نکنی.

Vagrik
25-06-2009, 10:51
دوستان تهرانی توجه داشته باشند که فعلا سیستم اینترنت ایرانسل (gprs) و همینطور سیستم پیامک (sms) قطع می‌باشد. (مخصوص سیم‌کارتهای ایرانسل)

لطفا سؤال نفرمایید.
با تشکر

mansour_shajarian
25-06-2009, 11:05
بچه ها یکی جواب منو نمیده.من با کتابهای پرنیان چکار کنم؟
کیبردهام کار نمیکنه روی این برنامه بالا و پایین نمیره.فونتشم عوض نمیشه.

fafamgs
25-06-2009, 11:21
عرض کنم که من توی یه پیغام شخصی به ایشون شماره تلفن یکی از مراکز فروش لوازم جانبی امنیا رو فرستادم:26: امیدوارم مشکلشون حل بشه:4:

Vagrik
25-06-2009, 11:38
بچه ها یکی جواب منو نمیده.من با کتابهای پرنیان چکار کنم؟
کیبردهام کار نمیکنه روی این برنامه بالا و پایین نمیره.فونتشم عوض نمیشه.

کتابهای پرنیان؟... کیبردهام؟!!! دوست گرامی؛ میشه سوالتون رو به صورت کاملا واضح بنویسید که اصل جریان چی هستش؟

بدرود

peter-se
25-06-2009, 12:17
دوست گرامی،

من سوال شما رو بارها خوندم، ولی متاسفانه چیزی نفهمیدم!!!
شما میخواهید کد را وارد کنید؟ اصلا قصد شما از نصب این برنامه چیست؟!!!

فکر کنم من منظور ایشون رو فهمیدم ایشون میخوان به رجیستری دست رسی پیدا کنن که تو این ورژن رسکو اکسپلورر محقق نمیشه و از ورژن قبلی باید استفاده کنن یا از یه نرم افزار دیگه:003:

Goldsky
25-06-2009, 14:12
نمی دونم چرا گوشیم بعد از بازی shoot me با بازی های جی سنسور مشکل پیدا کرده ؟!؟
همین بازی شوت می رو که فقط دفعه ی اول اجرا کرد و بعدش یه ارور میداد که یادم نمی یاد چی بود و بعدش که دوباره نصبش کردم دیگه ارور هم نمی داد و اصلا اجرا نمی شد
بقیه بازی های جی سنسور هم که ارور میده میکروسافت . نت جدیدترش رو میخواد ...
من دات.نت ورژن 3.5 مش رو دانلود کردم . می خواستم ببینم که جدیدتر از این ورژن هم هست . بعد یه سوال دیگه موقع دانلود به دو تا فایل برخوردم . یکی حدود 20 مگابایت و دومی حدود 3 مگه . اون 3 مگه مال موبایله دیگه ؟

میخواستم بدون بدونم برنامه Prtable X-Ray روی امنیا جواب میده یا نه ؟ چون رو مال من چیزی نشون نمی ده ...

Taily
25-06-2009, 14:35
نمی دونم چرا گوشیم بعد از بازی shoot me با بازی های جی سنسور مشکل پیدا کرده ؟!؟
همین بازی شوت می رو که فقط دفعه ی اول اجرا کرد و بعدش یه ارور میداد که یادم نمی یاد چی بود و بعدش که دوباره نصبش کردم دیگه ارور هم نمی داد و اصلا اجرا نمی شد
بقیه بازی های جی سنسور هم که ارور میده میکروسافت . نت جدیدترش رو میخواد ...
من دات.نت ورژن 3.5 مش رو دانلود کردم . می خواستم ببینم که جدیدتر از این ورژن هم هست .

آره وجود داره microsoft .NET CF 3.7 طبق معمول لینکش رو گم کردم.همون جایی که SHOOT ME رو دانود کردی وجود داشت.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=72761
x-ray هم جواب نداد.شاید بده من بلد نباشم؟!!

Goldsky
25-06-2009, 16:23
آره وجود داره microsoft .NET CF 3.7 طبق معمول لینکش رو گم کردم.همون جایی که SHOOT ME رو دانود کردی وجود داشت.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=72761
x-ray هم جواب نداد.شاید بده من بلد نباشم؟!!

از اونجایی که رفیقام در ضمینه ی پاکت پی سی منفی و توی اینترنت صفرن ، با این برنامه خوب میتونم واسه یه مدت سرکارشون بزارم :015: :19:

لینک برنامه اس دانلود کنید ببینید شما هم مشکل دارید یا نه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=58855
اینم مشکل خودم با این برنامه که نوشتم
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=960217&postcount=12

Taily
25-06-2009, 16:30
از اونجایی که رفیقام در ضمینه ی پاکت پی سی منفی و توی اینترنت صفرن ، با این برنامه خوب میتونم واسه یه مدت سرکارشون بزارم :015: :19:

لینک برنامه اس دانلود کنید ببینید شما هم مشکل دارید یا نه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=58855
اینم مشکل خودم با این برنامه که نوشتم
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=960217&postcount=12

خوشبختانه یا بدبختانه مشکل من همین بود ولی با این برنامه microsoft .NET CF 3.7 حل شد مهندس:41:

Goldsky
25-06-2009, 16:38
ایول ... ایول ... الان که گوشیم شارژ نداره یه دو ساعت دیگه چکش میکنم .
اگه میشه یکی اینجا کمکم کنه یا اینکه مجبور میشم برم کیس همسایمون رو قرض بگیرم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=958934#post958934
یکی هم اینجا بیاد کمک چون من بعضی از چیزها مثل UA رو بلد نیستم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=958713&posted=1#post958713

Goldsky
25-06-2009, 17:15
من دیگه دارم میرم واسه دان رم جدید
فقط یه سوال ، من دیدم که خیلی ها به مشکل بر میخورن مثل اینکورکت ورژن و از این حرفها ... می خواستم بدونم که وقتی به مشکل برخوردیم . رم جدید نمیاد رو کار و رم قدیمیه میمونه یا اصلا نمی تونی از گوشی استفاده کنی ؟؟؟ فرض کنید مثلا من اومد رم ایکس رو دانلود کردم و اجرا نشد ، حالا رم قدیمی هستش یا اینکه بدون رم می مونم ؟

okno
25-06-2009, 19:12
اساتید ای 900 برنامه یی برای مدیریت تماسها هست. البته مثل گوشی های معمولی باشه

fafamgs
25-06-2009, 21:06
من دیگه دارم میرم واسه دان رم جدید
فقط یه سوال ، من دیدم که خیلی ها به مشکل بر میخورن مثل اینکورکت ورژن و از این حرفها ... می خواستم بدونم که وقتی به مشکل برخوردیم . رم جدید نمیاد رو کار و رم قدیمیه میمونه یا اصلا نمی تونی از گوشی استفاده کنی ؟؟؟ فرض کنید مثلا من اومد رم ایکس رو دانلود کردم و اجرا نشد ، حالا رم قدیمی هستش یا اینکه بدون رم می مونم ؟
نگران نباش اگه incorrect software version بده که صد در صد میده همون اولش که هنوز هیچی به هیچی هست پیامو میده و هنوز عملیاتش شرو عنشده .یعنی نمیزاره که شروع بشه .
در این موقع باید از اموزش طریقه دور زدن این خطا رو بری بخونی .الان وقت ندارم بهت توضیحشو بدم:4:

fafamgs
25-06-2009, 21:07
توی بخش نرم افزار های phone utilities فراوون ریخته که میتونی بری یه سری بزنی .البته من phonex رو پیشنهاد میکنم:4:

peter-se
25-06-2009, 21:35

سلام اینو نصب نصب کن یه دنیای دیگست
httpwww.4shared.comfile96484523a412c337SOB_Inesoft _Phone_457.html

Goldsky
25-06-2009, 23:08
نگران نباش اگه incorrect software version بده که صد در صد میده همون اولش که هنوز هیچی به هیچی هست پیامو میده و هنوز عملیاتش شرو عنشده .یعنی نمیزاره که شروع بشه .
در این موقع باید از اموزش طریقه دور زدن این خطا رو بری بخونی .الان وقت ندارم بهت توضیحشو بدم:4:

روشش رو بلدم فقط خواستم بدونم که نرم 200 مگ دانلود کنم آخرش هیچی به هیچی رم قدمیم هم نیاد :4:

Azad1364_1986
25-06-2009, 23:19
عرض کنم که من توی یه پیغام شخصی به ایشون شماره تلفن یکی از مراکز فروش لوازم جانبی امنیا رو فرستادم:26: امیدوارم مشکلشون حل بشه:4:
دوست عزیز نمیشد حداقل آدرس همین جایی رو که گفتی همین جا میزدی؟ کلی دعات میکنیم(تو این دنیای کمبود لوازم جانبی آمنیا!).

kalepoook
25-06-2009, 23:55
httpwww.4shared.comfile96484523a412c337sob_inesoft _phone_457.html

سلام
کلا تشکر میکنم از همه کسانی که راهنمایی میکنن،من این نرم افزارو نصب کردم ولی گوشیم هنگ میکرد،منم پاکش کردم درست شد،یه خواهش دیگه چون من عضو جدیدم نمیشه تو تاپیک خرید و فروش گوشی یه تاپیک بزنم برای فروش گوشیم خواهش میکنم کمک کنید،تشکر

okno
26-06-2009, 00:04
httpwww.4shared.comfile96484523a412c337sob_inesoft _phone_457.html
دوست عزیز . این که باز نمیشه ادرسش خرابه

okno
26-06-2009, 00:06
httpwww.4shared.comfile96484523a412c337SOB_Inesoft _Phone_457.html

توی بخش نرم افزار های phone utilities فراوون ریخته که میتونی بری یه سری بزنی .البته من phonex رو پیشنهاد میکنم:4:

من که هرچی گشتم phonex رو پیدا نکردم

okno
26-06-2009, 00:13
دوستان میشه راهنمایی کنید. اگر یه میس کال برام زده شده اون رو گوشی نشون نمیده میس کالی که نیست رو نشون میده نمیدونم چرا اینجوری. (مثلا ا الان میس کال این شماره هست 555555 ولی توی صفحه گوشی میس کالی که افتاده این شماره هست444444 که همین شماره دو روز پیش بعنوان میس کال بوده نمیدونم منظورم رو رساندم یا نه ) اگه تنظیماتی هست بهم بگین با تشکر

Goldsky
26-06-2009, 00:26
دوست عزیز نمیشد حداقل آدرس همین جایی رو که گفتی همین جا میزدی؟ کلی دعات میکنیم(تو این دنیای کمبود لوازم جانبی آمنیا!).

بابا خرجش یه زنگه ! اینا ادرسشون رو توی نت پیدا نمی کنی باید بهشون زنگ بزنی ! این تیکه ش دیگه کاره خودته !

Goldsky
26-06-2009, 00:39
دوستان میشه راهنمایی کنید. اگر یه میس کال برام زده شده اون رو گوشی نشون نمیده میس کالی که نیست رو نشون میده نمیدونم چرا اینجوری. (مثلا ا الان میس کال این شماره هست 555555 ولی توی صفحه گوشی میس کالی که افتاده این شماره هست444444 که همین شماره دو روز پیش بعنوان میس کال بوده نمیدونم منظورم رو رساندم یا نه ) اگه تنظیماتی هست بهم بگین با تشکر

من که هنگ کردم ... :35:

فرض کن
علی دیروز بهت زنگ زد :50:
من الان بهت زنگ زدم :50:
تو هر دو تا رو جواب ندادی

حالا گوشی دیروز هیچ پیغامی نداده ولی امروز میگه علی میس کال زده ؟

okno
26-06-2009, 00:46
من که هنگ کردم ... :35:

فرض کن
علی دیروز بهت زنگ زد :50:
من الان بهت زنگ زدم :50:
تو هر دو تا رو جواب ندادی

حالا گوشی دیروز هیچ پیغامی نداده ولی امروز میگه علی میس کال زده ؟

دوست من کاش بجای تمسخر راهنمایی میکردی من که بچه نیستم عزیزم . این چیزی که برام پیش اومده رو جدی گفتم الان کسی از دوستام میس کال زده بود ولی میس کالی که روی وشی داشتم مال چند روز پیش بود

okno
26-06-2009, 01:21

phonex توی کدوم قسمت هست

Saeid.smxo
26-06-2009, 05:01
دوستان فهميدين اين 5 نوع حالت ويبره كه تو ستينگ هست براي چيه؟!؟

peter-se
26-06-2009, 07:42
دوست من کاش بجای تمسخر راهنمایی میکردی من که بچه نیستم عزیزم . این چیزی که برام پیش اومده رو جدی گفتم الان کسی از دوستام میس کال زده بود ولی میس کالی که روی وشی داشتم مال چند روز پیش بود
سلام دوست من ایشون حتما قصد تمسخر شمارو نداشته فقط کمی از سوال شما متعجب شده به هرحال مشکل شما با تنظیمات کوچک حل میشه من الان امنیا دم دستم نیست که ادرس تنظیم دقیق بهت بدم اما میگم که باید دنبال چی بگردی که 2دیقه ای هم پیدا خواهی کرد.
ببین با یه مثال ساده میگم وقتی تو inboxمسیج هستی بالای دست راست روبروی کلمه inbox یه چیزی نوشته که معمولا receivedهست اگه روش کلیک کنی گزینه هایی مانندfrom/messeage type/subjectخواهی دید یعنی میتونی ترتیب مسیج هارو تنظیم کنی و اگر روی مثلا fromباشه مسیجها به ترتیب نام افراد میان و ممکنه یه مسیج جدید که میاد مثلا از (رضا) بره 7تومین مسیج وایسه کال هیستوری هم همین طوره و باید این تنظیمات رو پیدا کنی بعد این کار رو که انجام دادی لیست تماس هات رو کلا پاک کن که مشکل تاریخ به وجود نیاد من گوشیم اکسپریاست و روشم از این نرم افزارهای مدیریت تماس نصبه بخواطر همین دقیق تر از این نتونستم کمک کنم ببخشید زیاد حرف زدم:103:

پیشنهاد میکنم اینو نصب کنی واسه مدیریت تماس من خودم دارم ازش استفاده میکنم عالی هست httpwww.4shared.comfile96484523a412c337SOB_Inesoft _Phone_457.html

Taily
26-06-2009, 10:23
بابا من دیگه حالم از main Memory i900 داره به هم میخوره تازه 6 تا برنامه نصب کردم فقط 24mb دیگه جا داره قبل از نصب هم 60mb free داشتم!
این رو نمیشه یه جورایی درست کرد؟تازه میخواستم garmin نصب کنم منصرف شدم.

kalepoook
26-06-2009, 11:04
سلام
من نمیتونم تو تاپیک خرید و فروش گوشی تاپیک جدید بزنم برای فروش گوشی امنیا چی کار کنم خواهش میکنم کمک کنید.

k i a r a s h
26-06-2009, 11:23
سلام
من نمیتونم تو تاپیک خرید و فروش گوشی تاپیک جدید بزنم برای فروش گوشی امنیا چی کار کنم خواهش میکنم کمک کنید.

سلام . دوست من فقط افرادی که عضو گروه ویژه هستند می تونن تو اون جا پست بدن یا تاپیک باز کنن .

Taily
26-06-2009, 11:34
فکر کنم به خبرایی در مورد,نشون دادن زیر نویس i900 بشه
http://labs.divx.com/node/7285

Goldsky
26-06-2009, 11:45

چاکرتم ، اصلا من فدات
جون خودم من اصلا اهل تمسخر نیستم . اصلا این تو رفتار منه . نه دروغ نه تمسخر نه اذیت !
فقط از سوال شما یکم گیج شدم . یه مثال ساده زدم که ببینم منظورتون رو درست فهمیدم یا نه !

من معمولا از شکلک ها زیاد استفاده میکنم و آدم خوش خنده ییم . یعنی به این جمله اعتقاد دارم که " بخند ، تا دنیا بهت بخنده " من توی سخترین شرایط هم میخندم . آخرین باری که گریه کردم رو یادم نمیاد . البته میگم اصلا تمسخر نه ! برای من مهمترین چیزی راحتی و شادی توی زندگیه !
یه شعر زیبا از حافظ که خیلی دوستش دارم :

هنگام تنگدستی ،در عیش کوش و مستی ******** کین کیمیای هستی قارون کند گدا را

خیلی خیلی شرمنده که ناراحتتون کردم . امیدوارم که منو ببخشید
بابت این پست هم از بچه ها عذر میخوام ولی نیاز به رفع سوءتفاهم داشت .

fafamgs
26-06-2009, 12:03
اخه نمیخواستم تبلیغات بشه .
خب حالا اینم شمارش:
مبایل برادران زارع.واقع در مشهد خیابان احمد آباد
8442442
09153113333
چه تبلیغ باحالی کاش میرفتم یه پولی بابتش میگرفتم ازشون:4::4::4:

phonex توی کدوم قسمت هست
بفرمایید اینم نرم افزار :phonex
Iconsoft Phone Extension v1.4.5-ShareFree (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=72589)
روی لینک بالا کلیک کن:4:

روشش رو بلدم فقط خواستم بدونم که نرم 200 مگ دانلود کنم آخرش هیچی به هیچی رم قدمیم هم نیاد :4:
دوست من امید وارم تا الان تونسته باشی رام رو دانلود و نصب کنی .ولی در مورد این که میگی آخرش هیچی به هیچی .بابا هیچی به هیچی نداره .اگه بر فرض مثل incorrect software version خم بده که صد در صد هر رامی دانلود کنی میده!! بازم با روش حل کردن مشکل incorrect software version میتونی بنصبیش.در ضمن تا وقتیکه incorrect software version رو بده هیچ رامی هنوز روی گوشی ریخته نمیشه و رام فعلیتون دچار هیچ تاکید میکنم هیچ تغییری نمیشه.
چون اخه هیچ عملیاتی هنوز شروع نشده.ok?!:4::4:

Goldsky
26-06-2009, 12:31
دوست من امید وارم تا الان تونسته باشی رام رو دانلود و نصب کنی .ولی در مورد این که میگی آخرش هیچی به هیچی .بابا هیچی به هیچی نداره .اگه بر فرض مثل incorrect software version خم بده که صد در صد هر رامی دانلود کنی میده!! بازم با روش حل کردن مشکل incorrect software version میتونی بنصبیش.در ضمن تا وقتیکه incorrect software version رو بده هیچ رامی هنوز روی گوشی ریخته نمیشه و رام فعلیتون دچار هیچ تاکید میکنم هیچ تغییری نمیشه.
چون اخه هیچ عملیاتی هنوز شروع نشده.ok?!:4::4:

:merci:ok
رام جدیدتر ازDXHI5 میشناسین ؟
خواهشا یکی اینجا به من کمک کنه ! آخه ویندوز من ویستاست و نصب کردن ویندوز دوباره از کابوس هم بدتره . واسه همین مجبور میشم برم کیس مردم و قرض بگیرم . اگه اینجا کمک کنی من میرم واسه رم چون هنوز بین ایکس پی و ویستا نتونستم یه گزینه ی مشخص رو انتخاب کنم

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=958934#post958934

---
جدیدترین ورژن ویژوال بیسک هم اگه لینکش رو دارید ممنون میشم ! :8:

kalepoook
26-06-2009, 22:07
سلام
من یه امنیا دارم 16 گیگ قیمت 350 هر کسی خواست پیغام بده تخفیف هم داره اگه خریدار باشین.

okno
27-06-2009, 00:28
سلام
من یه امنیا دارم 16 گیگ قیمت 350 هر کسی خواست پیغام بده تخفیف هم داره اگه خریدار باشین.

گوشی به این خوبی با این قیمت خیلی خوبه . امنیا بیشتر از اینها ارزش داره . من اگه گوشی نداشتم حتما ازت میخریدم. بزرگترین عیب امنیا هم موضوع اپگرید و رم اینجور چیزهاست که خیلی نمره منفی گرفته والا از تموم گوشی های پاکت پی سی سر تره

parsbin
27-06-2009, 01:41
چطوری میشه یک آماری از تماس و اس ام اس ها دید؟

Goldsky
27-06-2009, 16:54
بچه ها من نتونستم برنامه ی spb backup رو پیدا کنم ! اصلا جزو کدوم دست برنامه هاست ؟ ultiliy یا یه چیز دیگه !

میخواستم بدونم شما از XT9 استفاده می کنید ؟ من نمیدونم چجور باید ازش استفاده کرد که فقط کلمات فینگیلیش ی رو که قبلا نوشتم رو برام بیاره !

راستی بعد از آپگرید کردن سر بازی ها و برنامه هایی که توی storage نصب شدن چی میاد . باید دوباره نصبشون کنم ؟ بازی ها سیو هاشون پاک میشن ؟

Goldsky
27-06-2009, 17:00
سلام

راستی رفیق معمولا اینجا کسانی میان که امنیاد دارن . یه بخش فروش گوشی داخل فروم هست !
البته فکر کنم باید عضو ویژه باشی تا بتونی تاپیک باز کنی !

okno
27-06-2009, 18:14
دوستان گوشی من رامشjvhi2 هست دیشب شارز زده بودم صبح اون از شارز در اوردم و رفتم محل کارم تا ساعت 1:30 دقیقه دوتا تماس بیشر نداشتم ازش هم استفاده زیاد نبردم یکی از خط های باتری کم شده بود حالا میخوام بدونم که این خالی کردن باطری نرمال هستش. البته تا عصری دوتا خط مونده بود که دوباره زدم به شارز. خواهش میکنم در این مورد نظر بدید . این رام رو باید عوض کرد یا نه ؟ و مشکل گوشی از چیست؟ اگر کسی از دوستان تجربه این رام رو داشته بهتر میتونم نتیجه بگیرم. متشکرم

Taily
27-06-2009, 18:48
دوستان گوشی من رامشjvhi2 هست دیشب شارز زده بودم صبح اون از شارز در اوردم و رفتم محل کارم تا ساعت 1:30 دقیقه دوتا تماس بیشر نداشتم ازش هم استفاده زیاد نبردم یکی از خط های باتری کم شده بود حالا میخوام بدونم که این خالی کردن باطری نرمال هستش. البته تا عصری دوتا خط مونده بود که دوباره زدم به شارز. خواهش میکنم در این مورد نظر بدید . این رام رو باید عوض کرد یا نه ؟ و مشکل گوشی از چیست؟ اگر کسی از دوستان تجربه این رام رو داشته بهتر میتونم نتیجه بگیرم. متشکرم

واسه من jchj3 هست صبح امروز یعنی 2 am از شارژ ورداشتم از همون موقع تا ساعت 8:30 am توی گوشم هدفون بود داشتم آهنگ گوش میدادم 2 خطش رفته بود,از ساعت 9 تا ساعت 2 بعد از ظهر با GPS ور رفتم فقط 1 خطش مونده بود بعدم دلم سوخت بردم شاژش کنم.
شارژ اولیه گوشیم هم 1 ساعت هست توی اون 1 ساعت 10 بار دستی روشن خاموش کردم,جالبه من تا همین الان فریمورم رو نمیدونستم!!:merci:

okno
27-06-2009, 20:18

دوستان منتظرم نظر بدین

fafamgs
27-06-2009, 21:49
دوست عزیز صد البته رام شما جزء پر مصرفترین رام ها از نظر باتریه و به احتمال خیلی بالا با آپگرید به یه رام خوب (اگه رسمی باشه خب مطمئن تره) مصرف باتریش به شدت پایین میاد .
مثلا من خودم با کلی استفاده حداقل هر دو روز یه بار میزارم شارژ بشه.رامم هم الان a5 هست که رسمی و مال مالزیه وتوی سایت سامسونگ واسه دانلود هست
یه کارایی هم برای کمتر کردن مصرف باتری وجود داره که توی تاپیک ترفندهای امنیا فکر کنم باشه که خیلی موثرن:4:

بچه ها من نتونستم برنامه ی spb backup رو پیدا کنم ! اصلا جزو کدوم دست برنامه هاست ؟ ultiliy یا یه چیز دیگه !

میخواستم بدونم شما از XT9 استفاده می کنید ؟ من نمیدونم چجور باید ازش استفاده کرد که فقط کلمات فینگیلیش ی رو که قبلا نوشتم رو برام بیاره !

راستی بعد از آپگرید کردن سر بازی ها و برنامه هایی که توی storage نصب شدن چی میاد . باید دوباره نصبشون کنم ؟ بازی ها سیو هاشون پاک میشن ؟
بعد از آپگرید storage هیچ تغییری نمیکنه ولی خود گوشی ریست کامل میشه و بهتره از نرم افزارهات بکآپ بگیری و بعد دوباره بکآپو برگردونی رو گوشی.
البته میشه بعضی از برنامه هایی رو که روی استورج نصب شدن رو دوباره از همون ادرس محل نصبشون هم بعد از آپگرید و بدون بکآپ اجرا کرد ولی خب سرعت و کاراییشون کمتر میشه .
من خودم شخصا بعد از آپرید , program files توی storage رو هم پاک میکنم و دوباره نرم افزرامو نصب میکنم چون اینجوری خیالم راحتتره
یه نکته ای رو هم بگم کلا آپگرید رام مثل عوض کردم ویندوز توی کامپیوتر میمونه .یعنی مثلا اگه فلان نرم افزارو که قبلا توی ویندوز قبلی نصب کرده باشی میبینی که ممکنه توی ویندوز جدید هم تقریبا در اکثر موارد اجرا میشه
در مورد save ها هم بستگی داره اونا رو بازی کجا ذخیره میکنه که اگه توی فولدر خودش باشه میشه بعد از آپگرید هم دوباره لودشون کرد

راستی اینم Spb Backup v2.0.2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=68795) که توی خمون system utilities بود
کافیه روش کلیک کنی::4:

Spb Backup v2.0.2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=68795)

:atten:تاپیک بازی های فول اسکرین برای امنیا اپدیت شد (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=59008):atten:

okno
27-06-2009, 23:08
SPB Backup این رو باید توی گوشی نصب کنیم .

Goldsky
27-06-2009, 23:48

خوشبحال شما ! من که شب خوابیدم ، صبح بلند شدم دیدم دوتا خط باتری رفته
رم من هم همینه ! خیلی مصرفه باتریش بالاست . من اان رم جدید dxia5 رو دانلود کردم
هنوز آپگرید نکردم ، ولی چون رم هامون یکی هستن مطمئنا روش مشابهی دارن و مشکلات مشابهی . تا فردا که شما همه چیز رو دان کردید من رم رو آپگرید کردم

===================

مسئله ی دوم باتری امنیاست که بعضی موارد ضعیف عمل کرده

یه روشی هست که یکی از دوستان یادم داده و در مورد من باعث شد که باتری بهتر بشه
( حداقل دیگه هر شب با کابوس خالی شدن گوشیم از شارژ از خواب بلند نمی شم)
اول یه هارد ریست باید انجام بدی . بعد بزار گوشیت شارژش کامل تموم بشه تا خاموش شه . بعد به مدت 4 ساعت بدون اینکه روشنش کنی بزنش به شارژ . بعد هم دیگه از شارژ درش بیار رو استفاده کن .
من نمی دونم چرا بعد از اینکار گوشیم با دکمه ی پاور روشن نشد تا مرز سکته ی قلبی ( مایکل جکسونی شدن ) رفتم
اگه شما هم به همین مشکل برخوردی باتری رو در بیار و دوباره بزن سرجاش

موفق باشید

Goldsky
28-06-2009, 00:00
واسه من jchj3 هست صبح امروز یعنی 2 am از شارژ ورداشتم از همون موقع تا ساعت 8:30 am توی گوشم هدفون بود داشتم آهنگ گوش میدادم 2 خطش رفته بود,از ساعت 9 تا ساعت 2 بعد از ظهر با gps ور رفتم فقط 1 خطش مونده بود بعدم دلم سوخت بردم شاژش کنم.
شارژ اولیه گوشیم هم 1 ساعت هست توی اون 1 ساعت 10 بار دستی روشن خاموش کردم,جالبه من تا همین الان فریمورم رو نمیدونستم!!:merci:

هی روز گار
من تو کفتم رفیق :38: جون تو درست شدن باتری واسه من امنیای دومه :021: امیدوارم فردا بتونم به سلامتی آپگرید کنم . میدونی تو این یه هفته چقدر مشکل داشتم !
1- بعد هارد ریست کردن گوشی ، چون میدونستم چندروزه دیگه باید آپگرید کنم کنتکتام هام رو بلوتوث نکردم . الان هرکی اس ام اس میزنه . باید برم سیم کارت یکی رو بردارم بزارم تو گوشی قدیمیه ببینم کیه ؟
2- خیلی اس ام اس فارسی میدن به علت همین آپگرید ، چندتا اس ام اس رو از دست دادم
3- از 24 ساعت گوشیم 3 ساعتی تو شارژه !
4- اصلا قسمت مدیا رو ول کردم

x_man9989
28-06-2009, 00:58
2 تا سوال
يكي در مورد بلوتوث
وقتي چيزي دريافت ميشه بدون سوال جواب و ... دريافت ميشه
حتي بار اول
اين يعني چي ؟
چيكار بايد كرد؟
راهي برنامهاي چيزي نيست كه اين مشكلو درست كرد ؟
سوال 2
از دوربين دوم گوشي چطور كار بكشم ؟
مثل يك ائينه عمل كنه بسمه

saeidnobady
28-06-2009, 02:49
دوستانی که مصرف باتری شون بالاست
یا از رام جدید فیلیپینی استفاده کنند یا از رام 6.5 جدید و غیر رسمی
مصرف باتری خیلی خیلی عالی هستش
باور کنید من با اینکه زنگخور گوشیم زیاده
اما باز هم 2 روز فیکس شارژ نگه میداره
البته باهاش کم ور میرم
موفق باشید

Goldsky
29-06-2009, 16:55
2 تا سوال
يكي در مورد بلوتوث
وقتي چيزي دريافت ميشه بدون سوال جواب و ... دريافت ميشه
حتي بار اول
اين يعني چي ؟
چيكار بايد كرد؟
راهي برنامهاي چيزي نيست كه اين مشكلو درست كرد ؟
سوال 2
از دوربين دوم گوشي چطور كار بكشم ؟
مثل يك ائينه عمل كنه بسمه

در قسمت
setting تب conection قسمت beam تنها یک گزینه هست که اونم میگه قبول کردن تمام دریافت ها . یعنی هر فایلی که بهت بلوتوث شه مثل ** سرش میندازه پایین میاد تو بدون اجازه !!! ( شخصا از این بدون اجازه گرفتنش بدم میاد ) ولی تو میتونی اون فایل رو ذخیره کنی یا ذخیره نکنی . این قسمت ذخیره که بعد از دریافت میاد یجورایی همون قبول کردن و نکردنشه اون عیب نگرفتن اجازه رو کمرنگ میکنه !

در مورد اینکه کجا سیو میشه : داخل امنیا فایل های بلوتوثی تو قسمت my document سیو میشن و فکر کنم که با خود گوشی نمی تونی محلش تغییر بدی و بهتره از راهنمایی که دوستمون تو این تاپیک گفتن استفاده کنی :
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=768631&postcount=1513

خوب در مورد دوربین دوم :
این کد رو بگیر :

*#0*#
حالا از صفحه ی بالا اومده قسمت CIF CAM رو انتخاب کن . حالا از دیدن خودت لذت ببر :4: البته دوربین دوم فقط برای ویدیو کاله ولی با کد بالا که تست سخت افزاری هست میتونی فایده اصلی اون ( از نظر من ) که آینه بودنش هست رو استفاده کنی ولی نمی تونی از خودت عکس بگیری .

Goldsky
29-06-2009, 17:05
سلام به دوستان
در همون مرحله اول آپگرید ،به علت قعطی موبایلستان دو روزه هنگ کردم
مشکل من تو همون مراحل اوله . قسمت آپگرید یو اس بی . مشکل من اینه که توی device manager من اصلا قسمتی به نام mobile device وجود نداره !!!
نکته : ویندوزم ویستاست !
با تشکر منتظر جواب های دلگرم کننده تان هستم

Goldsky
29-06-2009, 22:02
قبل از دانلود یه برنامه ای به 4 تا لینک رسیدم ! و یه سوال برای من پیش اومد که گوشیم
qvga-wqvga-vga-wvga البته من تا امروز فکر میکردم که امنیا qvga هست .
با تشکر از پاسخ شما
موفق باشید

fafamgs
30-06-2009, 01:01
قبل از دانلود یه برنامه ای به 4 تا لینک رسیدم ! و یه سوال برای من پیش اومد که گوشیم
qvga-wqvga-vga-wvga البته من تا امروز فکر میکردم که امنیا qvga هست .
با تشکر از پاسخ شما
موفق باشید
امنیا i900 رزولوشنش wqvga هست

Taily
30-06-2009, 16:31
سلام یه سوال داشتم نمیشه رمز مموری کارت رو برداشت چون وقتی با usb به کامپیوتر وصل میکنه مموری کارت رو میاره ولی وقتی با ram reader میذارم اصلا هیچ صفحه ای باز نمیشه من این بلا رو اولین روز سرش آوردم و نفهمیدم چی شد بعد 4 ساعت فهمیدم جه بلایی روی مموری کارت در آوردم ...ای بابا حیف شد این مموری رو کنار سی دی GARMAP دادن.تا الان هم فکر کنم تعداد هارد ریستم به بالای 30 بار رسیده باشه.

Goldsky
30-06-2009, 21:22
سلام به دوستان
در همون مرحله اول آپگرید ،به علت قعطی موبایلستان دو روزه هنگ کردم
مشکل من تو همون مراحل اوله . قسمت آپگرید یو اس بی . مشکل من اینه که توی device manager من اصلا قسمتی به نام mobile device وجود نداره !!!
نکته : ویندوزم ویستاست !
با تشکر منتظر جواب های دلگرم کننده تان هستم

جوابی نبـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــود ؟
من بدبخت از مرحله ی یک شروع کردم زدم رو هارد ریست :020:

خواهشا یه کمکی بکنید :011:

Vagrik
01-07-2009, 10:56
جوابی نبـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــود ؟
من بدبخت از مرحله ی یک شروع کردم زدم رو هارد ریست :020:

خواهشا یه کمکی بکنید :011:

سلام و درود...

دوست گرامی، در بخش آپگرید، بارها متذکر شدیم که بایستی از ویندوز xp استفاده کنید.

حال سعی کنید ایندفعه در ویندوز xp امتحان کنید. یادتون باشه که عجله نکنید و قبل از آپدیت، کل درایورها و نرم افزارهای آپدیت را دانلود کرده باشید و آماده داشته باشید.

موفق باشید

Goldsky
01-07-2009, 12:07
سلام و درود...

دوست گرامی، در بخش آپگرید، بارها متذکر شدیم که بایستی از ویندوز xp استفاده کنید.

حال سعی کنید ایندفعه در ویندوز xp امتحان کنید. یادتون باشه که عجله نکنید و قبل از آپدیت، کل درایورها و نرم افزارهای آپدیت را دانلود کرده باشید و آماده داشته باشید.

موفق باشید

اول یه سوال که جوابش رو تقریبا خودم می دونم ! میشه این رام رو که دانلود کردم واسه ویندوز ایکس پی استفاده کنم یا فقط رو ویندوز ویستا جواب میده ؟؟؟ آخه 277 مگه

د آخه مشکل من اینه که من موبایل دیوایس رو داخل دیوایس منیجر ندارم ؟!؟ ماله شما چجور اومد ؟ باید نرم افزاری چیزی نصب کرد ؟

Goldsky
01-07-2009, 16:59
دنباله یه منشی تلفنی خوب میگردم ! نمی دونم اصلا دنبال چی بگردم ؟!؟
اگه یه برنامه ی خوب میشناسین لطف کنید لینک بدید !
ممنون :001:

Taily
01-07-2009, 18:06
سلام.

کسی نمیدونه rotate animation من چرا کار نمیکنه؟!!!

Goldsky
01-07-2009, 18:34
سلام.

کسی نمیدونه rotate animation من چرا کار نمیکنه؟!!!

یعنی شما کار زیر رو انجام دادید و همچنان گوشی شما نمی چرخه !؟!
شما به قسمت
setting / system / motion sensor
برید و تیک
auto orientation
رو بزنید !

حساسیت رو هم توجه کنید که کم نباشه

----------------------------------------------------------
:atten::atten::atten:
هیــــــــــــــــــــــچ کســـــــــــــــــی نمی دونه چطور mobile device رو به device manager اضافه کرد ؟؟؟ :020::020::020::020::020::020:

Taily
01-07-2009, 18:44
یعنی شما کار زیر رو انجام دادید و همچنان گوشی شما نمی چرخه !؟!
شما به قسمت
setting / system / motion sensor
برید و تیک
auto orientation
رو بزنید !

حساسیت رو هم توجه کنید که کم نباشه

اگه با این کارا که درست میشد که دیگه....:45:

میچرخه بابا فقط میره روی system default :4: