PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش کامل FLash کردن سری KAISER به همراه HARD SPL , RADIO FLASH , CID UNLOCK

S I N A
25-06-2009, 16:06
http://www.hardwarezone.com/img/data/nnews/2007/8588/Image/HTC%20TyTN%20II_FrontOpen3_400(1).jpg
1.ابتدا مطمئن شوید که باتری گوشیتون بیش از 50% باشه.
2.فایل HardSPL_and_CidUnlocker را دانلود و از حالت Zip خارج کنید.http://rapidshare.com/files/21882935...idUnlocker.zip
3.انجام HardSPL 3.29 (این مرحله بسیار مهم و حساس است):

1.این سه فایل به گوشتون منتقل کنید JumpSPL1.56-KAIS.exe, JumpSPL1.93-KAIS.exe ، JumpSPL1.94-KAIS.exe (حتماً در حافظه داخلی)
2.باتری موبایل را برای چند ثانیه خارج کنید و دوباره وارد کنید.
3.سیم کارت و مموری کارت رو خارج کنید.
4.موبایل رو روشن کنید و اجازه دهید ویندوز بالا بیاید.
5. موبایل رو با کابل USB به PC وصل کنید و صبر کنید تا با کامپیوتر sync کنه.
6.File Explorer رو باز کنید و فایل JumpSPL1.56-KAIS.exe رو اجرا کنید.(اگر صفحه سفید ظاهر شد گوشی رو ریست کنید و سپس فایل JumpSPL1.93 اجرا کنید.اگر باز هم همین مشکل رو داشتین JumpSPL1.94 رو اجرا کنید.
7.بعد از چند ثانیه صفحه سه رنگی ظاهر میشه که زیرش نوشته USB.
8.کابل USB را خارج کنید و بعد از 30 ثانیه دوباره وصل کنید.(USB پایین همون صفحه دوباره میاد )
9.روی آیکان Activesync راست کلیک کنید و سپس به connection settings بروید و تیک Allow USB connections رو بردارید و ok کنید.
10.فایل KaiserCustomRUU.exe رو از پوشه Kaiser-HardSPL-3.29 اجرا کنید.خونه های موجود رو تیک بزنید و بروی Next کلیک کنید.
11.Update تا 100% پر میشه(در کمتر از یک دقیقه) و گوشی restart میشه.
12.کابل USB رو خارج کنید و سیم و مموری کارت رو در گوشی قرار دهید.
13.گوشی رو Restart کنید.

4.SIM and CID-Unlock

در تمامی مراحل این قسمت باید گوشی به کامپیتر وصل باشه و Synchronise بکنه.پس حتماً از توی Connection Setting ، گزینه Allow USB Connetion را تیک بزنید.1.فایل KaiserUnlocker.exe از پوشه KaiserUnlocker اجرا کنید.
2.اگر تمام مراحل قبل رو انجام داده اید مستقماً گزینه 2 (Unlock Radio) را انتخاب کنید.
3.بعد از flash شدن رادیو گوشی restart میشه و به PC وصل میشه.
4.در برنامه Unlocker(پایین صفحه) باید بنویسه Radio Patched .
5.روی گزینه 3 کلیک کنید(Run Unlocker)
6.در صفحه ای روی گوشتون میاد ،روی Remove Sim Lock و Set CID کلیک کنید سپس گزینه Commit Changes رو بزنید.

5.رام مورد علاقه خودتون نصب کنید.

1.SIM و microSD CARDS رو خارج کنید.
2.گوشی رو روشن کنید و صبر کنید تا به PC وصل بشه.
3.فایل KaiserCustomRUU.exe از رام مورد نظر اجرا کنید.
4.بعد از اتمام کار و رسیدن به صفحه مخصوص تنظیمات مداد ( stylus) گوشی رو HARD RESET کنید.(برای این کار دکمه reset رو به همراه 2 softkey چپ و راست نگه دارید.)
5.پس از انجام HARD RESET و بالا آمدن ویندوز سیم و مموری کارت رو در گوشی قرار دهید.

6.Flash رادیو مورد نظر.
از این لینکhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=393182
ورژن رادیو مورد نظرتون رو دانلود کنید(رادیو مناسب با هر رامی تو مشخصات اون رام نوشته شده. هماهنگ نبودن رادیو با رام باعث مشکلاتی مثل صدا ، دوربین و ... میشه )
فایل KaiserCustomRUU.exe را از پوشه رادیو مورد نظر اجرا کنید و مانند قبل مراحل رو انجام بدید.

7.تبریک میگم Flash گوشی شما با موفقیت انجام شد.

دوستان من تمام سعیمو کردم که به صورت کامل برای شما توضیح بدم.در صورت داشتن هر گونه سوال من در خدمتتون هستم.خودم بار ها و بارها از این روش استفاده کردم پس خیالتون راحت باشه.

آینجانب هیچ مسولیتی مبنی بر مشکلات به وجود آمده برای گوشی شما را بر عهده نمیگیرم.