PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : :::::تاپیک جامع سوالات و مشکلات مربوط به گوشیe8 موتورولا ::::

صفحه ها : [1] 2

poet666
30-06-2009, 22:32
سلام خدمت دوستان
می خواستم بدونم e8 سیستم عامل داره یا نه؟چون از بعضیا شنیدم Linux base ه یا نمی دونم شبیه لینوکسه و از این چیزا.اگه در مورد پلت فرمش هم اطلاع دارین ممنون می شم بگید
یا علی

poet666
03-07-2009, 22:14
یعنی هیچ کی اطلاعاتی در مورد این گوشی نداره؟!!!

CounT SanA
03-07-2009, 23:24
با سلام خدمت عزیزان
به عرض جنابعالی برسونم که درسته linux base هست که تا اونجا که می دونم یه چیزی بین java و linuxه.حالا از نظر سیستم عامل بودنش نمیدونم ولی پلت فرمش lj هست.

MOJI3180
04-07-2009, 10:59
سلام خدمت دوستان
می خواستم بدونم e8 سیستم عامل داره یا نه؟چون از بعضیا شنیدم Linux base ه یا نمی دونم شبیه لینوکسه و از این چیزا.اگه در مورد پلت فرمش هم اطلاع دارین ممنون می شم بگید
یا علی

سلام poet666 عزیز

چون الان موقع امتحانات هست به همین خاطر سر هممون کمی شلوغه و نتونستیم از این زودتر جوابتون رو بدیم .

یعنی هیچ کی اطلاعاتی در مورد این گوشی نداره؟!!!
در مورد این گوشی هم اطلاعات داریم در حد تیم ملی برزیل!:4:

گوشی e8 سیستم عامل نداره ولی پایه این گوشی بر اساس لینوکس هست ( نه linux base ) . منظور ازاینکه بر اساس لینوکسه اینه که feature این گوشی بر اساس لینوکسه . اگه در سایت های خارجی دقت کرده باشید تمام اسکین های این گوشی در زیر طبقه اسکین های لینوکس جا داره .
این طوری که من قبلا تو سایت موتورولا خوندم پلت فرم این گوشی MOTO MAGX هست که موتورولا این پلت فرم رو روی گوشی های جدیدش گذاشته مثل U9-V8 و E8 .
البته در سایت های خارجی این سری از گوشی های موتورلا رو به اسم "لینوکس مد "میشناسند
علاوه بر برنامه های جاوا برنامه با فرمت یا پسوند mgx. هم بر روی این گوشی نصب میشه. مثل E8_BackupTool.mgx

میتونید فایل ضمیمه زیر رو هم دانلود کنید و بخونید.

CounT SanA
04-07-2009, 23:08
:001::13::021::021:
واقعاً بعد از خوندن پاسخ شما به حال خودم خندم گرفت!:021:
یعنی من واقعاً اینقدر پرتم؟
ولی در مورد پلت فرم من تو یکی از این سایتای جی اس ام خوندم lj هست!
به هرحال شرمنده:33:

MOJI3180
05-07-2009, 20:54
:001::13::021::021:
واقعاً بعد از خوندن پاسخ شما به حال خودم خندم گرفت!:021:
یعنی من واقعاً اینقدر پرتم؟
ولی در مورد پلت فرم من تو یکی از این سایتای جی اس ام خوندم lj هست!
به هرحال شرمنده:33:

سلامchris fehn عزیز

این چه حرفیه . شما استاد مایید. دشمنت شرمنده باشه.
حالا میرم دنبال lj میگردم تا ببینم قضیش چیه. شاید من اشتباه میکنم!:39:

موفق باشید...:8:

CounT SanA
05-07-2009, 21:48
نه نه نه
تعارف نکنید به هر حال من با کمک شما به اشتباهم پی بردم به هر حال من ناراحتم که اگه شما نبودید آقای poet666 به اشتباه می افتاد.

poet666
05-07-2009, 23:01
از همگی ممنون.
منم تو موتورولا فنز یه سوال پرسیدم و یکی گفت پلت فرمش motogax هست.البته تو پرانتز نوشت لینوکس!)من که دقیق نفهمیدم.حالا اینکه پلت فررمش شبیه لینوکسه بدرد می خوره؟یعنی کارایی داره مثل a1200؟یعنی نسبت به گوشیهای جاوا برتری بواسطه این پلت فرم داره یا نه؟یعنی از نظر کارایی و امکانات.پس با این حساب برنامه های لینوکس روش اجرا نمی شه.راستی تو موتورولا فنز این گوشی در گروه Lj قرار داره.حالا من که نمی دونم Lj چیه!

MOJI3180
08-07-2009, 06:51
از همگی ممنون.
منم تو موتورولا فنز یه سوال پرسیدم و یکی گفت پلت فرمش motogax هست.البته تو پرانتز نوشت لینوکس!)من که دقیق نفهمیدم.حالا اینکه پلت فررمش شبیه لینوکسه بدرد می خوره؟یعنی کارایی داره مثل a1200؟یعنی نسبت به گوشیهای جاوا برتری بواسطه این پلت فرم داره یا نه؟یعنی از نظر کارایی و امکانات.پس با این حساب برنامه های لینوکس روش اجرا نمی شه.راستی تو موتورولا فنز این گوشی در گروه Lj قرار داره.حالا من که نمی دونم Lj چیه!

سلام

خب دیگه ، هر کاری کنید توانایی سیستم عاملی لینوکس رو نداره.

نسبت به گوشیهای جاوا برتری بواسطه این پلت فرم داره یا نه؟
به نظرم نباید داشته باشه .!! البته به این معنی نیست که این گوشی ارزش خریدن نداشته باشه ها . از نظر برنامه های جاوا کارکردش تقریبا مثل بقیه گوشی هاست ( البته اگه کسی که این گوشی را داره بهتر میتونه جواب این موضوع رو بده ). ولی ظاهر بسیار شیک و فوق العاده ای داره و گوشی ای هست که مخصوص پخش موزیکه.
البته این گوشی دیر وارد ایران شد به همین خاطره که تا حدودی مشتریانش رو از دست داد . کلا گوشی های موتورلا بخاطر اینکه مشکل ورود به بازار ایران رو دارند همیشه دیر وارد میشند و به تعداد کم طوری که بیشتر گوشی های موتورولا در تهران و چند فروشگاه عرضه میشه ، به همین خاطر نمیتونن با بقیه برند ها رقابت کنند .
بخاطر اینکه لینوکس نیست پس برنامه های لینوکس mpkg ..... روش اجرا نمیشه.

poet666
12-07-2009, 22:12
خب این گوشی رو گرفتم.البته همونطور که حدس می زدم برتریهایی نسبت به جاوا داره.به هر حال هم جاوا رو ساپورت می کنه و هم برنامه های مربوط به خودشو که پسوندشون mgx هست و تعداد برنامه هاش کم هم نیست.البته هنوز وقت نکردم ته توشو در بیارم که چه چوری باید برنامه های Mgx رو نصب کنم.فکر کنم یه برنامه installer بخواد.کلا از نظر کارایی به گوشی مثل a1200 نمی رسه.البته به نظرم a1200 زیادی توپ بود!ولی اینم گوشی خوبیه.ممنون از راهنمایی همه

rezasuzuki
13-07-2009, 00:46
سلام
E8 اکولایزر دستی هم داره؟؟؟
حداکثر ظرفیت کارت مموری 4G یا 8G هست؟؟؟؟
بلندی صداش در چه حده؟؟(البته هدفون)
:merci:

poet666
13-07-2009, 21:45
اکولایزر دستی یعنی چی؟!منظورت سخت افزاریه؟تو تنظیمات پلیر داره و من ازش راضیم.3d stereo هم داره.کلا کیفیتش خوبه.هم هندز فری و هم اسپیکر.بلندی اسپیکرش زیاده.بلندی هندزفری هم تقریبا مثل a1200 هست.البته کلا به اهنگ هم مربوط می شه.تو اهنگهای خارجی صداش بیشره.ولی بعضی اهنگهای ایرانی صداش کم می شه که به کیفیت ضبط و کلا مشخصات اون فایل صوتی و احتمالا Bitrate هم مربوط می شه.ولی بلندی هندز فریش فکر کنم در حد k800 باشه.شایدم یه کم بلندتر.یعنی صداش کم نیست.مطمئنا گوش رو کر نمی کنه!ولی کیفیتش فوق العاده ست.هندز فریش هم مال سری rokr هست که من خودم بیرون ندیده بودم با جک استاندارد 3.5mm .رمش هم نوشته تا 4G .ولی شاید 8 یا بیشتر هم ساپورت کنه من تست نکردم.a1200 که نوشته بود max 512! من 2gig انداخته بودم روش!
راستی chris fehn جان مگه دکمه های zn5 لمسی نیست؟ e8 که اصلا دکمه نداره.حتی joystick ش هم دکمه نیست!(یعنی لمسیه)ولی وقتی دکمه ها رو فشار می دی یه feedback ویبره می زنه که انگار داری دکمه فشار می دی تا بفهمی دکمه عمل کرده.یه بدی Player ش اینه که نمی دونم چرا موقع playlist ساختن فولدر برات باز نمی کنه.یعنی مثلا بخوای یه فولدر رو کلا به عنوان Playlist اد کنی!n85 هم همینطوریه.احتمالا به خاطر media player 11 هستش.ولی این navigation key ش (اون نیم دایره)خیلی فاز می ده.مخصوصا تو موزیک در عرض یک ثانیه می تونی کل اهنگ رو عقب جلو کنی!
دوستان می گم اگه کسی اطلاعات در مورد نصب برنامه و کلا اطلاعات نرم افزاری در مورد e8 یا zn5 داره یه topic بزنه.البته zn5 که لینوکسه فکر نکنم مشکل خاصی داشت باشه.اخه این سایتهای خارجی خیلی مطالبشون پراکنده ست.اصلا جایی برای مبتدی ها نداره که راحت برن جواب سوالهای ابتداییشون رو اونجا بگیرن.من که کلافه شدم.وقت هم ندارم زیاد بخوام سرچ کنم.مثلا 20 تا لینک firmware دادن ولی به جز چند تا هیچ چی در مورد باگها یا نکات مثبتش نگفتن!یه 4-5 ساعت گشتم کلی برنامه .mgx دانلود کردم نمی دونم چه جوری باید بریزم!هیچ جا هم هیچ توضیحی نداده.حتی تو motorolafans (حالا خوبه خودم فلششو بلدم!)

rezasuzuki
14-07-2009, 00:57
سلام
ببخشید منظورم اکولایزر دستی تو تنظیمات پلیر بود.(که real player a1200 نداره!!):29:
شما فارسی گوشیتون فعال کردین؟؟
سرعت عمومی و پلیر چطوره؟؟؟

ممنون از شما POET666

poet666
14-07-2009, 22:23
خواهش می کنم عزیز.راستش من هنوز وقت نکردم فلش کنم با اینکه F/w هم دانلود کردم!یه language pack دیدم که توش فارسی هم بود.ولی هنوز نریختم.فعلا سرم شلوغه.ولی احتمالا جواب می ده.
اکولایزر که گفتم داره و خوب هم هست.سرعت گوشی و پلیر هم خوبه.سرعت پلیر که عالیه به محض کلیک کمتر از 2 ثانیه پخش می کنه.کلا پلیرش قویه.سرعت عمومی گوشی هم خوبه.
سوالی بود در خدمتم

MOJI3180
14-07-2009, 22:46
خواهش می کنم عزیز.راستش من هنوز وقت نکردم فلش کنم با اینکه F/w هم دانلود کردم!یه language pack دیدم که توش فارسی هم بود.ولی هنوز نریختم.فعلا سرم شلوغه.ولی احتمالا جواب می ده.

سلام
language pack فارسی گوشی E8 در بخش فایل های فلش و سیم موجوده که میتونید اونو دانلود کنید.
تا حالا چند تایی برای E8 برنامه و آموزش گذاشتیم. چرا سایت های خارجی؟؟!!:4:

CounT SanA
15-07-2009, 23:49
قربان دوستان
جناب poet جان پدرم میخواد e8 بخره براش چند تا فاکتور خیلی مهمه
1-مهمترینش اینه که فارسی داره یا باید فلش بشه؟(فارسی را پاس بداریم دیگه)
2-کیفیت lcd چجوره واندازه ی نوشته هاش؟
3-کار باهاش سادس؟
4-صداش چقدره مثلاً نسبت به zn5؟
خیلی سپاسگذارم

poet666
16-07-2009, 09:58
Chris fehn@
خب یه طور پیش فرض که فارسی نداره.مسلما باید فلش بشه.ولی خب مثل a1200 نیست که فارسیش چپ به راست باشه و با هزار مکافات.چون language pack داره مثل v3 و... .صدای speaker و هندز فریشم زیاده و مطمئنا راضی کننده ست.البته مهمتر از اون کیفیت صداشه که مثل سایر محصولات موتورولا فوقالعاده ست!اسپیکرش فکر کنم از zn5 بلند تر باشه.کار کردن باهاش سخت نیست.خب باید با هر گوشی عادت کنی دیگه!ولی به نظر من پیچیده نیست.کیفیت lcd ش هم فوق العاده ست.با تم قشنگی که داره اصلا بهش نمی خوره 262 هزار رنگ باشه.حتی نسبت به a1200 خودم که lcd ش خوب بود.ولی یه کم کوچیکه.چون سایزش 2.0 اینچه.ولی زیاد به چشم نمیاد چون مستطیلیه.اگه نمی خوای توش فیلم ببینی به نظرم خوبه و واسه من مهم نیست زیاد.اندازه نوشته هاش هم مناسبه و واضح می شه خوند.ولی تو setting جایی ندیدم مثل a1200 اندازه فونت تغییر کنه.
moji3180@
جدی میگی؟!من ندیده بودم.دستت درد نکنه.راستی فقط Language pack و نحوه فلش در مورد e8 هست یا برنامه و اموزشهای دیگه هم براش هست؟من که کلافه شدم انقدر تو این سایتهای خارجی چرخیدم.اخرش هم یه بنده خدایی رو پیدا کردم و 1 ساعت سوال پیچش کردم!فکر کنم کانادایی بود!ولی دمش گرم کارمو راه انداخت!خدایی سایت خودمون یه چی دیگه ست!!!راستی تو قسمت اموزش فلش یه لینک برای دانلود noRSA برای ور÷نهای مختلف بوت لودر هم گذاشتم.

poet666
18-07-2009, 00:18
راستش ali اقا ازم خواسته که توضیحاتی در مورد e8 بدم.راستش سوالش رتو تاپیک zn5 این بود و گفت که تو این تاپیک جواب بدم:
"جناب chris fehn عزیز ...

میشه در مورد محتویات داخل جعبه این گوشی توضیحاتی در اختیارمون بذارین ؟ در مورد کیفیت و کشور ساخت قطعات هم توضیحی بدین ممنون میشم...

سایتی که گوشی رو ازش خریداری کردین با گارانتی پارسه رو هم آورده ! با قیمت 285 تومن ! که من یه ذره به محتویات داخل گوشی و اصل بودن محتوایت اون شک دارم !

آقای poet666 عزیز...

شما هم اگه بتونید در مورد همین مسائلی که در خطهای بالا گفتم در تاپیک مربوط به E8 که خودتون در بخش پرسش و پاسخ زدین توضیحاتی بدین ممنون میشم"

در مورد محتویات گوشی اینو بگم که اون مغازه اک گوشی رو 220000 تومن می داد.ولی گفت یه کار کرده هم داره که یه هفته هم کار نکرده.اینو از فاکتور خرید صاحبش می شد فهمید.چون 4 تیر خریده بود.حتی مشمبای هندزفری و پاکت سیدی ها رو هم باز نکرده بود.قیمتش رو گفت 160000 تومن.منم سبک سنگین کردم گفتم خب اینو می گیرم!البته نمی دونم فکر کنم رمش رو برداشته بود.به هر حال رم توش نبود.ولی خب حافظه داخلیش 2gig ه که کفایت می کنه.خودم هم یه رم داشتم .پس مهم نبود.ولی بقیه چیزاش دست نخورده بود.یه هندز فری یه کابل usb و البته دو تا سیدی که یکیش phone tools و اون یکی که خودم هم نفهمیدم چیه و روش عکس e8 ه و من از محتویاتش فقط تونستم media player 11 رو روی Pc م نصب کنم.چیز دیگه ای توش پیدا نکردم که قابل نصب باشه!هندز فری بلوتوث هم که کلا چه با گارانتی چه بی گارانتی داخل جعبه نیست.فکر نمی کنم چیزی ازش برداشته باشن.ولی خب چون اک نگرفتم 100 درصد نمی تونم بگم.از این بابت شرمنده
کیفیت گوشی به نظر من عالیه.جنسش یه جورایی مثل اینکه رو کش شیشه داشته باشه.اصلا فکر نمی کنم مثل a1200 و.. روی بدنش خط بیفته.از نظر استحکام هم محکمه!دکمه هم که اصلا نداره خراب بشه!سند حرفم هم این که Fcc تایدش کرده.مثل اکثر گوشی های موتورولا.حالا نوکیا بره خودشو بکشه هزار تا بلا سر n78 بیاره که fcc تاییدش کنه!(شوخی) ساخت چین هم هست مثل اکثر گوشیهای موتو وارده به ایران.ولی خب کیفیتش خوبه.
راستی در مورد صدای هندز فری هم نظرم عوض شد.از a1200 واقعا بیشتره!یه سری اهنگها رو نمی شه با صدای اخر گوش کرد!اخه a1200 م رو صداشو بلتد کرده بودم که صدای هندزفری هم بیشتر شده بود.ولی به نظرم این از اون بیشتره.

CounT SanA
18-07-2009, 00:59
راستش ali اقا ازم خواسته که توضیحاتی در مورد e8 بدم.راستش سوالش رتو تاپیک zn5 این بود و گفت که تو این تاپیک جواب بدم:
"جناب chris fehn عزیز ...

میشه در مورد محتویات داخل جعبه این گوشی توضیحاتی در اختیارمون بذارین ؟ در مورد کیفیت و کشور ساخت قطعات هم توضیحی بدین ممنون میشم...

سایتی که گوشی رو ازش خریداری کردین با گارانتی پارسه رو هم آورده ! با قیمت 285 تومن ! که من یه ذره به محتویات داخل گوشی و اصل بودن محتوایت اون شک دارم !

آقای poet666 عزیز...

شما هم اگه بتونید در مورد همین مسائلی که در خطهای بالا گفتم در تاپیک مربوط به E8 که خودتون در بخش پرسش و پاسخ زدین توضیحاتی بدین ممنون میشم"

در مورد محتویات گوشی اینو بگم که اون مغازه اک گوشی رو 220000 تومن می داد.ولی گفت یه کار کرده هم داره که یه هفته هم کار نکرده.اینو از فاکتور خرید صاحبش می شد فهمید.چون 4 تیر خریده بود.حتی مشمبای هندزفری و پاکت سیدی ها رو هم باز نکرده بود.قیمتش رو گفت 160000 تومن.منم سبک سنگین کردم گفتم خب اینو می گیرم!البته نمی دونم فکر کنم رمش رو برداشته بود.به هر حال رم توش نبود.ولی خب حافظه داخلیش 2gig ه که کفایت می کنه.خودم هم یه رم داشتم .پس مهم نبود.ولی بقیه چیزاش دست نخورده بود.یه هندز فری یه کابل usb و البته دو تا سیدی که یکیش phone tools و اون یکی که خودم هم نفهمیدم چیه و روش عکس e8 ه و من از محتویاتش فقط تونستم media player 11 رو روی Pc م نصب کنم.چیز دیگه ای توش پیدا نکردم که قابل نصب باشه!هندز فری بلوتوث هم که کلا چه با گارانتی چه بی گارانتی داخل جعبه نیست.فکر نمی کنم چیزی ازش برداشته باشن.ولی خب چون اک نگرفتم 100 درصد نمی تونم بگم.از این بابت شرمنده
کیفیت گوشی به نظر من عالیه.جنسش یه جورایی مثل اینکه رو کش شیشه داشته باشه.اصلا فکر نمی کنم مثل a1200 و.. روی بدنش خط بیفته.از نظر استحکام هم محکمه!دکمه هم که اصلا نداره خراب بشه!سند حرفم هم این که Fcc تایدش کرده.مثل اکثر گوشی های موتورولا.حالا نوکیا بره خودشو بکشه هزار تا بلا سر n78 بیاره که fcc تاییدش کنه!(شوخی) ساخت چین هم هست مثل اکثر گوشیهای موتو وارده به ایران.ولی خب کیفیتش خوبه.
راستی در مورد صدای هندز فری هم نظرم عوض شد.از a1200 واقعا بیشتره!یه سری اهنگها رو نمی شه با صدای اخر گوش کرد!اخه a1200 م رو صداشو بلتد کرده بودم که صدای هندزفری هم بیشتر شده بود.ولی به نظرم این از اون بیشتره.

سلام
چه پسر گلی هستی به به:4::4:
شما مگه این همه review که مینویسن رو نخوندی؟اصلاً e8 مموری فابریک نداره بعدشم موتورولا بهترینه چرا این همه راه دور میری تا حالا شده موتو تقلید اساسی بزنه؟؟همه دارن در زیبایی موتو فرو میرن موتو بنیه ش خوشگل و باحاله و همیشه اولینه این اجنبی هام که گوشی خوشگل میزنن مثل اینه که یه پیرزنو 7 قلم آرایش کنی!!به کسی بر نخوره ها من نمیخوام توهین کنم می خوام واقعیت رو بگم.حالا بگزریم ازین همه حرف هندز فری بلوتوث به نظر من خوب نیست من فقط نیم ساعت تو گوشم گذاشتم هم باتری گوشی زود میخوابه(البته موتورولا مستثناست)هم این که 1 روز سر درد شدید داشتم.در مورد playlist هم که بالا اشاره کردی باید خود گوشی یه فولدر داشته باشه نگاه کن پیداش میکنی!!:merci::4:

MOJI3180
18-07-2009, 10:19
moji3180@
جدی میگی؟!من ندیده بودم.دستت درد نکنه.راستی فقط Language pack و نحوه فلش در مورد e8 هست یا برنامه و اموزشهای دیگه هم براش هست؟من که کلافه شدم انقدر تو این سایتهای خارجی چرخیدم.اخرش هم یه بنده خدایی رو پیدا کردم و 1 ساعت سوال پیچش کردم!فکر کنم کانادایی بود!ولی دمش گرم کارمو راه انداخت!خدایی سایت خودمون یه چی دیگه ست!!!راستی تو قسمت اموزش فلش یه لینک برای دانلود noRSA برای ور÷نهای مختلف بوت لودر هم گذاشتم.

سلام poet666 عزیز

خواهش میکنم قابل شما رو نداره و بله شما علاوه بر پک فارسی و نحوه فلش کردن گوشی ها ی لینوکس مد که E8 هم شامل میشه میتونید از بخش برنامه های P2K در تاپیک" برنامه های کاربردی گوشی های E8-V8-U9 "چند تا برنامه ای را که فعلا گذاشتم را دانلود کنید که فعلابرنامه برای نصب اسکین بدون نیاز به فلش کردن گوشی هست.

البته برنامه برای هک و ویرایش زیاد دارم که اگه بخواید براتون میذارم.

بزودی هم مقدمات آپدیت فریمور گوشی E8 هم براتون در بخش مقالات آموزشی میذارم که از اون بابت هم هیچ مشکلی نباشه.

البته noRSA باید همراه فایل فلش ( مونسترپک ) باشه . من یادمه 5-6 ماه پیش که یکی از دوستام مونسترپکی دانلود کرده بود بهم گفت که این فایل BOOT NO RSA چیه که کنار فایل اصلیه؟ منم که اینبر و اونبر رو گشتم دیدم که باید قبل از فلش روی گوشی ریخت. حالا باشه این رو هم برای دوستام میذاریم که کارشون راحت تر بشه . هرچند که محمد عزیز Bluetooth man گفته من بدون این فایل ها هم گوشی رو فلش کردم .

البته برای فلش پک فارسی نیاز به فایل های no rsa نیست و دوستان براحتی این پک رو روی گوشی فلش کنند.
همینجا این نکته رو هم بگم :
دوستان عزیزی هم که میخواند گوشی zn5 اونا هم فارسی بشه میتونند پک فارسی رو از بخش فایل های فلش و سیم در یافت کنند. و بدون نیاز به فایل دیگه ای اونو با یه فلش ساده بر روی گوشی بریزند.

اگه برنامه یا مقاله آموزشی در مورد گوشی های جدید می خواید بگید براتون میذارم( فارسی نشد با زبان اصلی میذارم تا زبانتون هم تقویت بشه !!:4:)

poet666
18-07-2009, 23:57
chris fehn @
ممنون.من review های e8 رو خونده ام.هم انگلیسی هم فارسی.ولی به نداشتن رم توجه نکرده بودم.ممنون از توضیحت.در ضمن من به موتو شک ندارم.اینو واسه دوستانی که شک دارن گفتم.وگر نه من حد اقل به کیفیت موتو ایمان دارم!!!در مورد playlist هم من چیزی ندیدم!وقتی add to رو می زنی چهار پنج تا گزینه می اد:all songs,albuum,author , ... .ولی هیچ کدومش فولدر باز نمی کنه!
Mojtaba3180 @
اقا مجتبی از شما هم ممنون بابت راهنمایی.اگه وقت داشتم کل انجمن موتورولا رو زیر و رو می کردم و انقدر سوال نمی کردم!شرمنده

MOJI3180
19-07-2009, 08:12
chris fehn @
ممنون.من review های e8 رو خونده ام.هم انگلیسی هم فارسی.ولی به نداشتن رم توجه نکرده بودم.ممنون از توضیحت.در ضمن من به موتو شک ندارم.اینو واسه دوستانی که شک دارن گفتم.وگر نه من حد اقل به کیفیت موتو ایمان دارم!!!در مورد playlist هم من چیزی ندیدم!وقتی add to رو می زنی چهار پنج تا گزینه می اد:all songs,albuum,author , ... .ولی هیچ کدومش فولدر باز نمی کنه!
Mojtaba3180 @
اقا مجتبی از شما هم ممنون بابت راهنمایی.اگه وقت داشتم کل انجمن موتورولا رو زیر و رو می کردم و انقدر سوال نمی کردم!شرمنده

خواهش میکنم. انجمن همینه دیگه . هر کسی سوال داشت باید مطرح کنه.
امیدوارم تا حالا که تو این انجمن بودم مفید واقع شده باشم.

با اجازه اساتید و دوستان موضوع مهم و اسم تاپیک تغییر پیدا کرد.

killj0y
20-07-2009, 19:40
سلام
منم این گوشی رو دارم به نظر من حرف نداره هرکی میبینش میگورخه

CounT SanA
21-07-2009, 22:43
دوستان عزیز این پوشش جلوی e8 از نظر خش پذیری و اثر انگشت چطوره؟:merci:

CounT SanA
25-07-2009, 00:43
دوستان عزیز این پوشش جلوی e8 از نظر خش پذیری و اثر انگشت چطوره؟:merci:

دوستان جواب نمیدهید؟پانل جلویی e8 راحت خش می خوره یا نه از نظر اثر انگشت چطور؟:003:

SCORPION8
26-07-2009, 15:57
سلام به عاشقان زیبایی و موتورولا
یادش بخیر من یه مدل z8 داشتم اون موقع تو ایران کسی نداشت از انگلیس آورده بودم از همه جا زنگ خور برای فروش داشتم حیف زدن داغونش کردم تازه برای من اون هندزفری s9 بیسیم بلوتوث هم داشت الانم دارم روی e8 استفاده میکنم

یه سوال داشتم من روی رم خود گوشی که 2 گیگ هست چیزی میریزم سرعت گوشی کم میشه مگه 500 مگاهترز پردازشگر نداره پس چرا اینقدر سرعتش پایینه میخواستم ببینم کسی تاحالا فلشش کرده فرقی کرده سرعتش یا چیزای دیگش لطفا کمکم کنید

™ALI
27-07-2009, 23:18
سلام به همگی دوستان...

دوستانی که این گوشی رو دارند اطلاعی در مورد مقدار ظرفیت sms گوشی دارند ؟! و اینکه امکانات بخش sms گوشی در چه حدی هست !

ممنونم...:001:

همگی موفق و شاد و سلامت باشین...:8:

perjixen
28-07-2009, 08:36
دوستان عزیز این پوشش جلوی e8 از نظر خش پذیری و اثر انگشت چطوره
خوبه تو چطوري...:4:..!؟؟!؟

والا اثر انگشت كه زياد روش ميمونه ... اولش امكان داره بش عكس العمل نشون بدي ولي كم كم عادي ميشه ...؛درباره خش هم ... خيلي سوسول نيست ... ولي از اول تا آخر به مواظبت احتياج داره.
البته گوشيه من بيچاره n بار خورده زمين .... يه چندتا خش داره ... يه چيز مهم .... قيافش شايد سوسولونه به نظر بياد ... ولي هركي دستش بگيره به قول خواهرم يه حسه اطمينان بش دست ميده. :16:

یه سوال داشتم من روی رم خود گوشی که 2 گیگ هست چیزی میریزم سرعت گوشی کم میشه مگه 500 مگاهترز پردازشگر نداره پس چرا اینقدر سرعتش پایینه میخواستم ببینم کسی تاحالا فلشش کرده فرقی کرده سرعتش یا چیزای دیگش لطفا کمکم کنید
موافقم ... اين گوشي نسبت به سي پي يويي كه داره يه مقدار سرعتش كمه.
البته يه برنامه mpkg هست كه ميشه سرعتش سي پي يوش رو برد بالا ....!!!

دوستانی که این گوشی رو دارند اطلاعی در مورد مقدار ظرفیت sms گوشی دارند ؟! و اینکه امکانات بخش sms گوشی در چه حدی هست !

من خودم تا 4568 sms روش ذخيره كردم ... (هم inbox و هم outbox) ؛ به نظرم بيشتر هم ميشد ... چون مثل بقيه گوشي ها وقتي inbox پر بشه ، سرعت گوشي پايين نمياد.
امكاناتش هم خوبه (ولي دقيق منظورتون رو نفهميدم) مثل همه گوشي هاس ديگه.

perjixen
28-07-2009, 15:04
بابا این که خیلی خوبه ! یعنی امکانش هست که بیشترم بتونه بگیره ؟
بنظرم بيشتر هم ميشد ... البته ميگم به نظرم #!#!#!#!# http://www.pic4ever.com/images/afro.gif

امکانات منظورم فولدر بندی داخل بخش sms بود ! یا قفل گذاری بر روی Inbox !
فولدر بندي رو كه مطمئنم ... قفل هم ميشد ... وئلي دقيق يادم نيست روي inbox بود يا روي كل messages !

E8 یا ZN5 ؟! مسئله این است ! اختلاف 100 تومنی این دو گوشی و قیافه و امکاناتی که این دو گوشی دارند زندگی من رو بهم ریخته
شما نفر سومي هستي در اين چند روز بين اين دوتا گوشي مونده http://www.pic4ever.com/images/4chsmu1.gif

ولي من zn5 رو پيشنهاد ميدم. بخاطر دوربين خوب ... پيدا كردن راحت برنامه (ئي8 بخاطر ال سي ديش برنامه براش كمه) وايرلس ، كوداك و ....

و خز نشدن ئي8 http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif

MOJI3180
28-07-2009, 16:54
هر کی می خواد گوشی باکلاس و مدرنی(:44:) داشته باشه بیاد گوشی منو بخره !:021:

امکاناتش هم خوبه :55:! مجموعا 60- 70 تا اس ام اس میگریه:35: ( هم inbox و هم outbox). بعد دیگه بگم خدمتتون که دوربین 1.23 مگاپیکسل ( خیلیه ها !!:4:) براتون حدود 3.5 ساعت باتری نگه میداره ( یه باتری هم روش بهتون میدم که بشه 8 ساعت !!)

تازه بلک لیست و بلوک کال هم داره . شماره هر احد الناسی که بخواید رو بذارید توش تا بهتون زنگ نزنه .( واااای:43:)

تازه نیازی به قفل اس ام اس هم نداره ؛ خودش بعضی وقت ها کلا قفل میکنه ! ( سیستم هوشمند!)

حالا دوستان میتونن به این گوشی هم فکر کنند . فکر کنم الان دیگه سر سه راهی گیر کردین:4:( zn5,e8,v3i)

علی آقا روش فکر کن :4:

خُب شوخی دیگه بسه !:14:

پيدا كردن راحت برنامه (ئي8 بخاطر ال سي ديش برنامه براش كمه)

perjixen سلام
اولا امیدوارم که با گوشی سالم ببینمت.
در مورد ال سی دی هم مشکلی نیست . بزودی برنامه و اموزشی را براتون میذارم که بتونید سایز برنامه ها رو عوض کنید تا روی گوشی نصب بشه .

برنامه ای که واقعا عالیه( مخصوص گوشی e8 هست ) البته امکان این رو هم داره که برنامه ها رو برای گوشی های تاچ اسکرین موتورولا هم وفق بده !!

موفق باشید....:8:

poet666
28-07-2009, 21:55
سرعت گوشی تو فرم ویر اوریجینال خیلی خوب بود.یعنی زیاد بود.ولی وقتی فلش کردم(به اخرین نسخه bestwebs)سرعتش به نظرم خیلی اومد پایین!اره.به نظر من هم با cpu 500 مگا هرتزی نباید با افت سرعت مواجه باشیم.ولی هر سی پی یویی که مثل a1200 نمی شه!اخه اون Intel بود.لا مذهب پرواز می کرد گوشی(البته به os هم بود)
با با بین zn5 و e8 که معلومه کدوم سرتره!این دیگه فکر نداره.zn5 یه چیز دیگه ست.البته من دستم نبوده تا حالا ولی همین که سیستم عامل داره(اونم لینوکس)با دوربین 5 کداک فکر نکنم جای بحثی بذاره.

CounT SanA
28-07-2009, 22:31
سلام دوستان عزیز
ALI آقای گل من بهتون پیشنهاد میکنم zn5 رو بگیر چون هم دکمه داره هم یه چیز شیشه ای بالاش داره که از توش عکس میاد بیرون تازه با دکمه هاش میتونی شماره بگیری بعد یه دکمه ی سبز داره که اگه اونو فشار بدی یه صدایی میگه شماره ی مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمیباشد:021:
حالا اگه ازین مسائل بگزریم شما اگه دوربین برات مهم نیست میتونی 100 تومن کمتر بدی یه e8 بگیری که منو و بسیاری چیزای دیگش مثل zn5 هست اما من در چند تا مسئله اینا رو مقایسه کردم واگه چیز دیگه ای مد نظرتون بود بگین من در خدمتم.
صدا:zn5=10 e8=9
دوربین:zn5=10 e8=5
کیفیت نمایشگر:zn5=9 e8=9(البته اگه بخوایم اندازه رو هم در نظر بگیریم Zn5 خیلی بهتره)
راحتی کار با صفحه کلید:zn5=8 e8=10 (اون شیشه های کوچیکی که روی zn5 قرار داره اگه زیاد بهشون فشار بیارید توی بازی انگشت اذیت میشه اما توی اس ام اس نوشتن راحت تر از e8 هست)
خوشدستی:zn5=10 e8=9
صدای هدفون:zn5=10 e8=10
سرعت گوشی:zn5=10 e8=8
سرعت بلوتوث:zn5=10 e8=8
باتری:zn5:10 e8=10
حافظه ی داخلی:zn5=7با400 مگ e8=10با 2 گیگا بایت
مموری:Zn5=16 گیگ e8=16گیگ
موفق باشید دوستان:8:

™ALI
28-07-2009, 23:03
سلام به همگی دوستان...

خیلی شرمندم کردین... انشاالله بتونم این محبت ها رو جبران کنم...:6:

خوشدست بودن کیبورد گوشی مهمه ! بقیه موارد هم که کاملا" قبول دارم و انصافا" بهترین نکات رو نوشتین...

دست همگی درد نکنه... اگه خدا بخواد تا 10 الی 15 روز دیگه حتما" میخرم :4:

انشاالله همگی موفق و شاد و سلامت باشین...:8:

perjixen
29-07-2009, 07:15
اولا امیدوارم که با گوشی سالم ببینمت.

:020: ، خودم اصلا اميدوار نيستم. :4:

بزودی برنامه و اموزشی را براتون میذارم که بتونید سایز برنامه ها رو عوض کنید تا روی گوشی نصب بشه .

برنامه jam رو ميگيد...؟!؟!‌ يه برنامه هست كه ميشه سايز برنامه هاي جاوا رو باش تغيير داد ولي هنوز تستش نكردم.

سرعت گوشی تو فرم ویر اوریجینال خیلی خوب بود.یعنی زیاد بود.ولی وقتی فلش کردم(به اخرین نسخه bestwebs)سرعتش به نظرم خیلی اومد پایین!
يه فريمور هست كه iloved زده ، اون سرعتش به نظرم از همه فريمورها بالاتره ... ولي مشكل اصليش فون بوكش هست ... كه ديگه تريكيب اسم و نام خانوادگي نيست ... فقط يه اسم اونجا برات مياره.

بعد يه سوال .... شما فريمور bestweb رو نصبيدي .... با فارسي مشكلي نداشتي....!؟؟!؟!

MOJI3180
29-07-2009, 07:40
سلام
آره برنامه jam رو میگم !

در ضمن :
What's the maximun memory on ROKR E8?
THe maximum is 32GB on the newest MagX like E8 or ZN5.

perjixen
29-07-2009, 09:57
من تا 8گيگ رو روي ئي8 تست كردم. چواب داده ... سرعتش هم تغييري نكرده.
ولي اينو رو منم خوندم كه ميگن با فريمور bestweb و از طريق يه برنامه mpkg ميشه تا 16 گيگ البته افزايشش داد.

ولي اينو به صورت يه نقل قول از يه كاربر ديدم ... همين .!*!*

™ALI
29-07-2009, 13:33
سلام به همگی دوستان...

حالا 8 گیگ کافیه ! فکر نمیکنم کسی بتونه این 8 گیگ رو کاربردی پر کنه ! مگر اینکه خیلی اهل موزیک و فیلم و این صحبتا باشه که 16 گیگ هم کمشه :54:

یادش بخیر ! یه V3x داشتم ! مموریش همون 128 اصلی خودش بود ! همیشه هم یه 20 مگابایتی خالی داشتم ! 64 مگابایت هم حافظه داخلی داشت...

گرافیک منوهای گوشی E8 خیلی خوبه ! خدا کنه ZN5 هم خوب باشه...:54:

MOJI3180
29-07-2009, 16:59
سلام...

ولي اينو به صورت يه نقل قول از يه كاربر ديدم ... همين .!*!*

اینو که من گفتم از قول یه کاربر عادی نبود. نقل قولی بود از "آویلار "مدیر مدمای موتو :

what's the maximun memory on rokr e8?
the maximum is 32gb on the newest magx like e8 or zn5.

حتما میشه دیگه ! نوشته روی جدیدترین سری motomagx مثل e8,zn5 حداکثر 32 گیگ میشه انداخت !

poet666
29-07-2009, 22:31
چند نکته هم من بگم درمورد zn5 و e8:
در مورد صدا e8 صدای اسپیکرش واقعا بلنده و با کیفیتchris fehn جان مطمئنی zn5 صداش بیشتره؟!
کیفیت lcd ای 8 به نظرم باید بهتر باشه.چون 2.0 اینچه و منطقی به نظر میاد.ولی ال سی دی zn5 هم عالیه.(شاید اگه هم سایز بودن مثل هم می شدن!)
بلوتوث e8 خیلی خوفه.سرعتش به طور نسبتا محسوسی از نسخه 2.0 های دیگه بیشتره.مثلا داداشم که K800 داره اولین روزی که بلوتوث دادم بهش گفت چرا انقدر زود داره می ره!edr هم داره.به نظرم از a1200 هم که نسخه 2.0 بود سرعتش بیشتره.ولی تو مقالاتی که خوندم فکر می کنم بلوتوثهای دو گوشی باید یک باشه.(البته سند ندارما!)
در مورد دوربین که حرف نزنیم بهتره!
در مورد باتری هم فکر کنم zn5(با توضیحات خود chris fehn)باتریش قویتر باشه.چون باتری e8 خیلی قوی نیست.یعنی می شه گفت معمولیه.ولی مثلا طبق گفته کمپانی14 ساعت موسیقی پخش می کنه که خوبه.
به نظرم e8 خوشدسته و دستت که می گیری احساس خوبی داری!یعنی بد قلق نیست.گرافیک منو هم درسته خیلی باحاله!یه مدل هم واسه منو داره به اسم spinner که ایکونها رو دونه دونه نشون می ده خوراکه ور رفتن و عوض کردن ایکونها با navigation key ه!(واسه سرگرمی!)
سرعت گوشی هم موافقم.احتمالا zn5 باید بیشر باشه.
prejixon جان:
بله من از f/w اقای bestwebs استفاده می کنم.همونnasa rev4 superflash .واسه فارسی که حتما باید language pack بریزی.وگر نه راهی نداره!راستی میشه اسم این f/w اقای Iloved رو هم با یه کم مشخصات
بگی.ممنون
اها راستی visiblity بلوتوث on always (یعنی نا محدود)میشه و mpkg box ور÷نش چنده؟نیاز به رجیستر داره؟

perjixen
30-07-2009, 07:04
واسه فارسی که حتما باید language pack بریزی.وگر نه راهی نداره
شما خودت اين پك رو ريختي.؟!؟ من اوايل كه گوشي رو خريده بودم ،‌يبار اين پك رو (هميجا تو موبايلستان هم داريمش) ريختم مشكلي نداشت .... خوب هم كار كرد. ولي وقتي با bestweb فلش زدم پك رو اضافه كردم .... گوشي قاطي كرد.
يعني به جاي كاركترهاي فارسي و عربي و اردو .... همش □ نشون ميداد.

اون يكي فريموري كه گفتم هم اسمش : ilove3d_magic_elba_pro هست .كه بنظرم سرعتش از همه فريمورها بالاتره.

اينم يه توضيخ كوچولو براي نصبش (منبع محفوظه ولي نميدونم اسمش رو بنويسم يا نه) :

flashing steps:

1. confirm you have NO RSA bootloader(BL), if not, flash NO RSA BL first.

notes:

NO RSA BL should flash the same version as your current.
e.g. 06.A3 should flash 06.A3-NO-RSA

if you version is older than the NO-RSA-BL you found, upgrade
to the origian version first, like you have 06.A1, you can
upgrade to 06.A3 first, then flash 06.A3-NO-RSA

NO-RSA-BL version higher than 06.A9 may not works, note that.

2. flash this ilove3d_magic_elba_pro.sbf

3. do a master clear if you want.

اينم يه سري مزيتهاي اين نسخه (من تازه فهميدم نسخه قبليه اين فريمور رو نصبيدم ، توي اون mpkg نبود.) :

most new functions:

mpkgbox2.0: (shows in mainmenu, the MpkgBox2)
shows installed mgx programs in this application.

what's new to e8mpkgbox:
1. shows size in properties
2. no click bug
3. multi-selection (need register)
register please contact email fay2002hifi@163.com
sorry I have no paypal international account this moment
please contact me first.
4. faster
5. using mpkgbox2.conf to setup the paths

rokr2.0: (shows when you click the files it supports)
supports almost any type of archive file
supports mgx applications installation
supports mgs skins packages installation

what's new to rokr:
re-written using rork2.conf to setup the paths

textViewer2.0: (shows when you click the files it supports)
shows a plain-text file content.

what'snew to textViewer:
re-written using textViewer2.conf to setup the paths

easyThemes: (never shows, it works automaticly)
the assistant script for support easy skin format

what's new:
when you click theme setup, the script will prompt you
to delete useless theme files (if there is)

FTP:
bftpd from motofan.ru
connect via USB tool or modem tools mode, access FTP
through ftp://192.168.16.2, username is 'root', password not exist

TELNET:
telnet enabled
connect via USB tool or modem tools mode, access TELNET
through telnet 192.168.16.2, username is 'root', password not exist

MOJI3180
30-07-2009, 07:19
سلام
ببینید اگه لینک مدمای موتو داره و یا از آپلود سنتر ها مثل 4shared داره لینک بدید.!
در غیر اینصورت در صورت نیاز بصورت پیغام خصوصی

perjixen
30-07-2009, 07:57
Speed II by martincz سرعتش هم از ilove3d بيشتره :4:
نه جدي ميگم ، اين اولين فريموري بود كه تستيدم.

Thanks again to martincz for his second Monster Pack for Motorola ROKR E8! Special credits for the moto.it168.com users 3D and sybx for their help in the development.
The Monster Pack is based on the R6713_G_71.02.07R firmware from motofan with telnet and FTP enabled. The modifications are many; however I was able to translate few of them:
- Address Book is sorted by first name. The comma in the middle is removed.
- Bluetooth time is set to 5 minutes.
- All usless stock java applications are removed.
- Silent camera shot.
- Minimum of 7 contacts on match.
- Overal very good speed increase for the whole firmware!
- Optimized SysRegistry in order to gain additional speed.
- Skins can be installed both on SD and phone memory.
- Removed Active Line 1 and 2, since they have no use.
Additionally we attach E8 Logo flash by yan0.
Credits for the Russian modders at motofan.ru for the Telnet and FTP firmware!
Credits for ilove3d and DIMICHXP for E8snap software.
Big thanks to ilove3d for the Custom fonts tutorial
فقط يه سري مشكل داره ؛ همون phonebook ش.

اين يكي كه ديگه اصلا mpkg نداره.

اينم لينكش كه ثابته :
http://storage.e2mod.com/e8/fw/R6713_G_71.02.07R_Speed_II_From_martincz.zip

ولي هيچكدوم همون bestweb نميشه ... من ازش راضي بودم ... فقط مشكلش با پك فارسي كمي اذيت كرد. كه فكر كنم اون مشكل مشكله گوشيه من بوده.

MOJI3180
30-07-2009, 13:41
سلام

منم یه مونسترپک براتون معرفی میکنم که تازه از تنور اومده بیرون : فقط دقیقا بخونید تا مشکلی براتون پیش نیاد.

ilove3d_magic_elba_pro2_rc_test

This is still beta but, anyway

Author: ilove3d [fay]

Is only beta version of the package, there may be BUGS, issued to those who would like to try, can try do not want to wait for other people who try the test.

I'd like to thank: tulianx, lasly, yan0, xianyuhui, mxio, martincz, tmp_do, jaydd, Koin, yusuke999 etc.

there is no trial period for MagicBox, but you must be registered in order to use the full functionality; Increase the display settings, you can control the icon size of all labels, etc and also a prompt will show for a few seconds, warning that isn't Pro,, but free; by pop music key Magicbox won't show, but the Media search.

Based on 1013r_magic_pro; improved the implementation of the boot scripts, use / etc / mp / mp_init_config control of the boot script to run, so it boots faster!!!
Disable appdump aplog logger panicd bplogd a waste of resources, such as the background process
Completely disable the old bad script medld.conf
All Java have been unlocked!!!

**I'm using the FW right now, and it's really fast, but i have to say, this is beta! problems can be up and can be weird

**It doesn't have CG31, so don't worry when flashing, do as always

http://img339.imageshack.us/img339/184/86308500.png

Recomendation: Master reset after installing!!!!!!!

DOWNLOAD LINK (http://www.megaupload.com/?d=BCZBGYCB)

MOJI3180
30-07-2009, 13:41
ilove3d_magic_elba_pro_final

منم لینک دانلودشو براتو ن میذارم تا بتونید دانلود کنید.

http://www.4shared.com/file/110301010/28079047/ilove3d_magic_elba_pro_final___upload_by_tatal157_ .html

فایل به چند قسمت تقسیم شده :

http://mega.1280.com/file/THC3OFIZ/

http://mega.1280.com/file/9XWX6OSL/

http://mega.1280.com/file/T4W5HV4X/

http://mega.1280.com/file/8A632ETS/
http://mega.1280.com/file/D9TONY7S/
http://mega.1280.com/file/ZXV94LXK/
http://mega.1280.com/file/3R5BI7KF/
http://mega.1280.com/file/55I21ZJO/
http://mega.1280.com/file/7NT3952B/
http://mega.1280.com/file/O66B5YKR/

MOJI3180
30-07-2009, 14:26
ببخشید که وقفه افتاد !

توضیحات مونسترپک بالایی :

FiNaL : ILove3d_Magic_Elba_Pro_Final !!

What's new:

Supports all type of NO RSA bootloaders, even if newer than 06.A9 (not much confirmed, please test) Test at your own risk !!

Bugfix to Magic_Elba_Pro_update:

1. Compcache deleted ( with compcache will cause many type of unknown frozen problem )

2. mpkgbox2 updated

a. fixed memory usage in source, avoid dead problem when prompt to register
b. does not create mgx_files folder if don't save mgx files. (registered only)

3. preloaded javaLoader.sh in mystuff/Programs

support multi-java if you replace vui to file-manager ( find a mgx program to do so )

4. font changed to this:

http://i42.tinypic.com/30kzqt3.jpg

Download contains Flash , No Rsa 06.A3 BL and Info abt Fw Txt files
!!

special thanks:
yan0, lasly, Koin(ÎÞ¸ù²Ý), JayDD, dimichxp, Abram, motofan.ru, etc.

================================================== ===============

flashing steps:

1. confirm you have NO RSA bootloader(BL), if not, flash NO RSA BL first.

notes:

NO RSA BL should flash the same version as your current.
e.g. 06.A3 should flash 06.A3-NO-RSA

if you version is older than the NO-RSA-BL you found, upgrade
to the origian version first, like you have 06.A1, you can
upgrade to 06.A3 first, then flash 06.A3-NO-RSA

NO-RSA-BL version higher than 06.A9 may not works, note that.

Try Flashing to any BL Than 06.A3 @ Your own risk !!

2. flash this ilove3d_magic_elba_pro.sbf

3. do a master clear if you want.

more details of what's new? just flash it.

most new functions:

mpkgbox2.0: (shows in mainmenu, the MpkgBox2)
shows installed mgx programs in this application.

what's new to e8mpkgbox:
1. shows size in properties
2. no click bug
3. multi-selection (need register)
register please contact email fay2002hifi@163.com
sorry I have no paypal international account this moment
please contact me first.
4. faster
5. using mpkgbox2.conf to setup the paths

rokr2.0: (shows when you click the files it supports)
supports almost any type of archive file
supports mgx applications installation
supports mgs skins packages installation

what's new to rokr:
re-written using rork2.conf to setup the paths

textViewer2.0: (shows when you click the files it supports)
shows a plain-text file content.

what'snew to textViewer:
re-written using textViewer2.conf to setup the paths

easyThemes: (never shows, it works automaticly)
the assistant script for support easy skin format

what's new:
when you click theme setup, the script will prompt you
to delete useless theme files (if there is)

FTP:
bftpd from motofan.ru
connect via USB tool or modem tools mode, access FTP
through ftp://192.168.16.2, username is 'root', password not exist

TELNET:
telnet enabled
connect via USB tool or modem tools mode, access TELNET
through telnet 192.168.16.2, username is 'root', password not exist

usefull paths:

mgx applications are installed:
/mmc/mmca1/mpkgbox
/mmc/movinand1/mpkgbox

mgs skins are installed:
/mmc/movinand1/skins

international language files:
/mmc/movinand1/.mpkgbox/
note: just write the file as xxx_${LANGUAGE_STRING}.lng
follow the ones which you get from ezx_system.cfg
the lang file is a shell script, you can understand it easily too.

multi-media:
preloaded JayDD's M8_Style skin, one of the most beautiful E8 skins
preloaded some pictures and ringtone

You can delete them if you want.

mods:

bash4.0.24, as the default root shell

busybox1.13.4, shown as busybox_full in /bin

show* series , mostly the same usage as E2 ones, but you should still look at the help info
by typing them without any param

added deathDlg instead of showProgress

added showSlider instead of showNumPicker

sorry no showDatePicker and showTimePicker, showColorPicker

kernel:
removed motorola_feature_security
enabled ext3
enabled swap

scripts:

/mmc/mmca1/first.txt
/mmc/movinand1/first.txt

/mmc/movinand1/unKnown/myfont.ttf
/mmc/movinand1/unKnown/mynum.ttf

/ezxlocal/autorun.txt
/mmc/mmca1/autorun/S??*
/mmc/movinand1/unKnown/S??*

Some Screenshots of the Fw in Chinese by author on moto.it168.com

http://i43.tinypic.com/2hf54d0.jpghttp://i43.tinypic.com/2hf54d0.jpg

http://i43.tinypic.com/2hf54d0.jpghttp://i40.tinypic.com/2zg7z2o.jpg

Plz send in ur reviews about this Final flash here !! Hope u all like this !! This is a bugfree package !! Still if u face any bugs il try and solve them !! Njoy !!

Update Doesn't Work with No RSA BL 06.A9 !!

MOJI3180
30-07-2009, 14:26
دوستان حتما حتما به نحوه فلش کردن دقت کنند تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد .

قابل توجه دوستان تازه وارد : قرار دادن این مونسترپک ها در اینجا به این معنی نیست که حتما باید گوشی را فلش کنید !

دوستان اگه لینک مونسترپک دیگه ای هم میخواند بگند تا براشون قرار بدم .

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++
نمیدونم چرا سرعت سایت اینقدر اومده پایین . هر وقت میاد پایین هر پست من دوتایی میشه! که مجبورم یکیش رو ویرایشش کنم.

poet666
30-07-2009, 15:43
اول تشکر از اقا مجتبی برای لینکها
Prejixon جان من bestwebs superflash رو الان تو گوشیم دارم.language pack فارسی هم ریختم مشکلی نیست.
magic elba رو تست نکردم.فقط مشکل من اینه که bluetooth visiblity می خوام نامحدود باشه(مثل super flash)من combo mpkg full flash رو هم دارم.سرعتش خوبه و تقریبا مثل اوریجینال هست.فکر کنم چون بیسش روی همون f/w اوریجیناله.یعنی .02.07R .ولی مشکلش اینه که زمان Bluetooth ش 5 دقیقه ست و بعضی از mgx ها رو هم اجرا نمی کنه.مثل cpu speed و optimizer.این Mpkg box2 رو هنوز نفهمیدم بدون رجیستر هم کار می کنه یا نه.سوالم کردم کسی جواب نداد.بابا یکی این امین رو پیدا کنه(void) بگه یه دستی هم واسه linux mod بالا بزنه!!!ناسلامتی اینم یه جورایی لینوکسه.(البته شوخی)هر f/w می ریزی یه مشکل داره!
راستی اقا مجتبی این magic_elba pro2 با magic_elba_pro_final فرق داره؟کدومش اخریه؟یعنی جدیدتره؟التبه اگه دقت کردی وگر نه خودم یه سرچ می زنم.زحمت نکش.اخه Po2 نوشته تست.یعنی این final اپدیت همینه یا ور÷ن قبلیشه؟prejixon جان شما هم همین ور÷ن رو داشتی؟

™ALI
30-07-2009, 16:49
سلام به همگی دوستان...

دوستان امکانش هست فرمت عکسی رو که برای یک شماره تلفن میذارین Gif باشه ؟! منظورم اینه که موقع زنگ زدن طرف اون عکس به همون شکل متحرک روی صفحه بیاد !

از دوستانی هم که ZN5 دارند اگه این پست رو دیدند ممنون میشم جواب بدند... (اگه کسی ندید توی تاپیک ZN5 هم میپرسم)

مجتبی جان بابت مونسترپک و توضیحاتش ممنونم...:8:

perjixen
30-07-2009, 17:27
مجتبی جان مرسی ، هیف گوشیم نیست .... وگرنه همه رو تست میکردم http://www.pic4ever.com/images/4chsmu1.gif

poet666 @
نه والا من تا حالا ilove3d رو تست نکردم ؛ ازش خوشم نمیاد ... یه حسه قبلیه .... همون قلبی ..http://www.pic4ever.com/images/balloony.gif..!

فکر نکنم از همون bestweb بهتر پیدا بشه .... چون همون ilove3d هم توی فریمورهاش از bestweb تشکر میکنه.

rezasuzuki
30-07-2009, 23:08
سلام
ورژن بوت لودر یا رده گوشی روی خود گوشی مشخص شده؟؟ (مثل a1200r یا a1200e)
کدوم بهتره؟؟؟

CounT SanA
30-07-2009, 23:42
چند نکته هم من بگم درمورد zn5 و e8:
در مورد صدا e8 صدای اسپیکرش واقعا بلنده و با کیفیتchris fehn جان مطمئنی zn5 صداش بیشتره؟!
کیفیت lcd ای 8 به نظرم باید بهتر باشه.چون 2.0 اینچه و منطقی به نظر میاد.ولی ال سی دی zn5 هم عالیه.(شاید اگه هم سایز بودن مثل هم می شدن!)
بلوتوث e8 خیلی خوفه.سرعتش به طور نسبتا محسوسی از نسخه 2.0 های دیگه بیشتره.مثلا داداشم که K800 داره اولین روزی که بلوتوث دادم بهش گفت چرا انقدر زود داره می ره!edr هم داره.به نظرم از a1200 هم که نسخه 2.0 بود سرعتش بیشتره.ولی تو مقالاتی که خوندم فکر می کنم بلوتوثهای دو گوشی باید یک باشه.(البته سند ندارما!)
در مورد دوربین که حرف نزنیم بهتره!
در مورد باتری هم فکر کنم zn5(با توضیحات خود chris fehn)باتریش قویتر باشه.چون باتری e8 خیلی قوی نیست.یعنی می شه گفت معمولیه.ولی مثلا طبق گفته کمپانی14 ساعت موسیقی پخش می کنه که خوبه.
به نظرم e8 خوشدسته و دستت که می گیری احساس خوبی داری!یعنی بد قلق نیست.گرافیک منو هم درسته خیلی باحاله!یه مدل هم واسه منو داره به اسم spinner که ایکونها رو دونه دونه نشون می ده خوراکه ور رفتن و عوض کردن ایکونها با navigation key ه!(واسه سرگرمی!)
سرعت گوشی هم موافقم.احتمالا zn5 باید بیشر باشه.

در مورد صدا بله مطمئنم به شكل نسبتاً محسوسي ميشه فهميد صداي zn5 بيشتره.
در مورد ال سي دي باهات نسبتاً موافقم اما وضوح zn5 يه چيز ديگست!!:4:
سرعت بلوتوث e8 واقعاً خوبه اينو به جرات ميگم يعني اگه zn5 نگرفته بودم ميگفتم اين سريع ترين بلوتوثه اما وقتي با zn5 يه فايل 53 مگابايتي رو در 3 الي 4 دقيقه به يه 5800 فرستادم بهش شك كردم كه بلوتوثش 3 باشه!بلوتوث گوشي ها 1 باشهه!!!!!!!:43:مطمئني درست نوشتي؟:4:اما من يه جا خوندم نسخشون 2.1 و واقعاً فك زيرينم به آسفالت چسبيد!!
من هرگز نگفتم ونميگم e8 بددسته اتفاقاً خيلي خوبه اما به خاطر عرض زيادش يه خورده بد فرم مي ايسته اما خيلي فاز ميده ولي zn5 نسبت به e8 باريكتره و تو دستت قالب ميشه و احساس امنيت ميكني ولي كناره هاش يك كم ليز ميشه كه به خاطر قسمت مخملي پايينش ‍‍كاملاً جبران ميشه دوست من!:4:

poet666
31-07-2009, 00:01
chris fehn@
خب اگه صداش از e8 بیشتره که بگو N95 ه دیگه!!!من صدای zn5 رو تست نکردم تا حالا.
در مورد بلوتوث هم منم یه جا خوندم نوشته بود 2.1 .دیگه نمی دونم.هرچی هست از
2.0 های دیگه بیشتره!از اونجایی که zn5 وe8 هر دو مال یه کمپانی هستند و تقریبا هم دوره احتمال نود در صد بلوتوثهاشون یکیه(با توجه به خصوصیات دیگه مشترک دو بلوتوث مثل edr ,...)
lcd ای 8 رو ندیدی پس.من اولش باورم نشد این 62 هزار رنگه.(نسبت به 262 هزارهای دیگه)البته گرافیک منوی گوشی هم بالاست که تاثیر می ذاره.ولی شما توجه کن با ریزولوشن یکسان 240*320 ال سی دی e8 دو اینچه و ال سی دی zn5 2.4.(البته مال e8 یه کم کوچیکه و کاش همون 2.4 بود!)پس مال E8 باید بهتر باشه.
در مورد خوشدستی هم همین عریض بودن نسبتا زیادش به نظر من باعث خوشدستی بیشتر e8 شده.چون قشتگ دو دست جا می گیره و به قول خودت ادم احساس امنیت می کنه!البته این سلیقه ای ها.ولی در کل zn5 یه چیز دیگه ست.اگه زیاد ولخرجی نمی کردم شاید الان یکی دست بود!راستی سرعت بلوتوث من (البته دقیق تست نکردما)یه چیزی حدود 60تا 80 کیلوبایت تو ثانیه ست.راستی zn5 تایم بلوتوثش (discoverable)نا محدود میشه؟یا مثل بقیه 3 دقیقه ایه؟
Prejixon@
از F/w جناب nikhil007 هم زیاد تعریف می کنن.ولی adsl من با ترافیکه نمی تونم هر چی f/w هست رو تست کنم.bestwebs super flash خیلی خوبه.تنها مشکلش سرعتشه که منم خیلی روش حساسم.راستی من هر بارفلش می کنم محتویات phone memory پاک نمی شه!(بر خلاف گفته همه)و گوشی هم فلش می شه.نمی دونم مشکل چیه؟!!شما فلش می کردی فون مموری پاک می شد؟

CounT SanA
31-07-2009, 00:28
chris fehn@
خب اگه صداش از e8 بیشتره که بگو N95 ه دیگه!!!من صدای zn5 رو تست نکردم تا حالا.
در مورد بلوتوث هم منم یه جا خوندم نوشته بود 2.1 .دیگه نمی دونم.هرچی هست از
2.0 های دیگه بیشتره!از اونجایی که zn5 وe8 هر دو مال یه کمپانی هستند و تقریبا هم دوره احتمال نود در صد بلوتوثهاشون یکیه(با توجه به خصوصیات دیگه مشترک دو بلوتوث مثل edr ,...)
lcd ای 8 رو ندیدی پس.من اولش باورم نشد این 62 هزار رنگه.(نسبت به 262 هزارهای دیگه)البته گرافیک منوی گوشی هم بالاست که تاثیر می ذاره.ولی شما توجه کن با ریزولوشن یکسان 240*320 ال سی دی e8 دو اینچه و ال سی دی zn5 2.4.(البته مال e8 یه کم کوچیکه و کاش همون 2.4 بود!)پس مال E8 باید بهتر باشه.
در مورد خوشدستی هم همین عریض بودن نسبتا زیادش به نظر من باعث خوشدستی بیشتر e8 شده.چون قشتگ دو دست جا می گیره و به قول خودت ادم احساس امنیت می کنه!البته این سلیقه ای ها.ولی در کل zn5 یه چیز دیگه ست.اگه زیاد ولخرجی نمی کردم شاید الان یکی دست بود!راستی سرعت بلوتوث من (البته دقیق تست نکردما)یه چیزی حدود 60تا 80 کیلوبایت تو ثانیه ست.راستی zn5 تایم بلوتوثش (discoverable)نا محدود میشه؟یا مثل بقیه 3 دقیقه ایه؟

البته در مورد صدا بگم من معمولاً آهنگاي خارجي گوش ميدم اصلاً تو كار ايراني نيستم آهنگاي متال و راك هم كه صداشون زيره به بلندي صدا كمك ميكنه اما من يكي از آهنگامو رو e8 گزاشتم اما بازم يه خورده كمتر بود.n95 استريو هست ژس بحثش جداست بعدشم هيچ وقت گوشي هاي نوكيا رو با موتورولا مقايسه نكن چون فقط سري c موتورولا به هزار تا سري n مي ارزه:33: ناراحت نشيد ها!!بلوتوث هم محدود به 3 دقيقه است و به نظرم براي صرفه جويي در باتري بهتره ازدائم وهمونطور كه گفتم و گفتي خيلي چيزاشون به هم شبيه هست!آقا قبول اصلاً e8 بهترين و با كيفيت ترين ال سي دي رو درتمام عالم داره حتي از تلويزيون ال سي دي و ال اي دي هم بهتره ok؟ :021::003: ال سي دي e8 با تغيير زاويه به بالا نگاتيو ميشه اما zn5 بايد 180 درجه بشه تا نگاتيو بشه يعني تو مايه هاي oled هست:43:

poet666
31-07-2009, 23:18
من جسارت نمی کنم chrs fehn جان!اگه شما می گی ال سی دی zn5 بهتره حتما بهتره دیگه.ولی کیفیت e8 هم به نظرم عالیه.خب شما جفتشو داری دیگه.
اها در مورد صدای e8 اکلایزر رو بذار رو pop صداش به طور محسوسی بلند تر می شه.اونوقت شاید نظرت عوض شه!

CounT SanA
01-08-2009, 00:04
من جسارت نمی کنم chrs fehn جان!اگه شما می گی ال سی دی zn5 بهتره حتما بهتره دیگه.ولی کیفیت e8 هم به نظرم عالیه.خب شما جفتشو داری دیگه.
اها در مورد صدای e8 اکلایزر رو بذار رو pop صداش به طور محسوسی بلند تر می شه.اونوقت شاید نظرت عوض شه!

سلام دوستان
خواهش ميكنم عزيز من هيچ چيزي از e8 رو انكار نميكنم كه خوبه.e8 بهترين گوشي 2 مگاپيكسلي با سيستم عامل جاواست(حالا منظورم سيستم عامل هاي پيشرفته مثل لينوكس و ويندوز و...)والبته تو رنج قيمتش.poet جان اگه شما اكولايزر رو off كني و 3dbass رو روي 7 بگذاري به حداكثر صداي گوشي ميرسي من تو zn5 هم همين كارو كردم.به هر حال e8 خيلي بهتر از رقباشه.
سربلند باشيد...:8:

perjixen
01-08-2009, 07:21
از F/w جناب nikhil007 هم زیاد تعریف می کنن.ولی adsl من با ترافیکه نمی تونم هر چی f/w هست رو تست کنم.bestwebs super flash خیلی خوبه.تنها مشکلش سرعتشه که منم خیلی روش حساسم.راستی من هر بارفلش می کنم محتویات phone memory پاک نمی شه!(بر خلاف گفته همه)و گوشی هم فلش می شه.نمی دونم مشکل چیه؟!!شما فلش می کردی فون مموری پاک می شد؟
آره ... پيشنهاد ميكنم نخ فلش و فريمور نري .... كه بري ديگه بيرون نميتوني بياي.
والا منكه ديگه گوشي ندارم ... فقط همون bestweb ، ilove3d، mitrazii رو تست كردم ،‌كه بهترين سرعت رو همون speed II داشت.

درباره فلش و پاك شدن فون مموري ... آره پاك نميشه ... طبيعيه .!
بعضي از ئي8 ها اينجورين .... اونايي كه نيمه دوم 08 توليد شدن.

poet666
01-08-2009, 22:56
Prejixen جان@
من اینجوری حالم گرفته می شه گوشیت درست نشه.اخه مگه می شه!شما هم یه کم همت کن اصلا برو نمایندگی فیتکو.بهتر از اینه که گوشی رو بندازی دور.
در مورد فریم ویرها هم والاا F/w زیاد هست.منم نمی تونم هی 70 مگ دانلود کنم با این ترافیکهای adsl!شما به نظرت ilove 3d سرعتش بیشتره از bestwebs super flash(یعنی اخریش)شم خودت کدومشو ترجیح می دی؟البته سرعتشم به نظرم بهتر شده.الان زیاد اذیت نمی کنه.مشکلی ندارم باهاش.
chris fehn
اخه 3d bass رو زیاد کنی کیفیتش از معمولی تغییر می کنه.خب بیشتر صدای bass رو می شنوی!ولی تو یه تاپیک(فکر کنم اقا مجتبی زده بود) عکسهای zn5 رو دیدم دلم رفت!عجب دوربینی داره انصافا!خوش به حالت.
راستی یه کم در باره امکانات گوشی مثل Multy tasking و ... بگو.task manager که حتما داره؟ببینم مثل a1200 یه برنامه یا Player یا ... رو minimize کنی و دوباره به اون برنامه switch کنی.یعنی برگردی؟تو a1200 اگه Pen رو روی یه فلیل نگه می داشتی چند تا گزینه برای manage میومد که یکیش open wبود.zn5 اپن وید داره.یعنی مثلا می تونی یه فایل text رو با browser باز کنی؟یه کم از این چیزاش بگو اگه زحمتی نیست!

perjixen
02-08-2009, 07:28
من اینجوری حالم گرفته می شه گوشیت درست نشه.اخه مگه می شه!شما هم یه کم همت کن اصلا برو نمایندگی فیتکو.بهتر از اینه که گوشی رو بندازی دور.
http://www.pic4ever.com/images/balloons.gif قربونت داداش ،‌ فعلا كه گوشي داره دسته اين كاره ها ميچرخه .... پيش فيتكو هم ميرم. ولي فيتكو بيشتر از بكس اينجا اطلاعات نداره ... مطمئن باش.

در مورد فریم ویرها هم والاا F/w زیاد هست.منم نمی تونم هی 70 مگ دانلود کنم با این ترافیکهای adsl!شما به نظرت ilove 3d سرعتش بیشتره از bestwebs super flash(یعنی اخریش)شم خودت کدومشو ترجیح می دی؟البته سرعتشم به نظرم بهتر شده.الان زیاد اذیت نمی کنه.مشکلی ندارم باهاش.
ilove3d سرعتش خوبه ... ولي فون بوكش مشكل داره .... و mpkg هم نيمخوره. درسته كه bestweb سرعت يه خورده كمه ... ولي مزيتش همين نصب مشتقاتشه.

MOJI3180
02-08-2009, 08:31
سلام به همه دوستان....

عکسهای zn5 رو دیدم دلم رفت!عجب دوربینی داره انصافا!

برای اینکه حق گوشی e8 هم ضایع نشه . انشاالله چند روز دیگه چند تا عکس هم از گوشی e8 میزارم تا دل همه رو ببره . چند تاشو 8-9 ماه پیش خودم گرفتم و چندتا دیگه هم از سایت های خارجی ! واقعا کیفیت صفحه نمایشش بالاست.

سلام
ورژن بوت لودر یا رده گوشی روی خود گوشی مشخص شده؟؟ (مثل a1200r یا a1200e)
کدوم بهتره؟؟؟

بله ورژن گوشی و بوت لودر گوشی مثل بقیه گوشی های موتورولا روی گوشی مشخصه.

فعلا بهتر و بدتر بودنی در کار نیست . !

فعلا كه گوشي داره دسته اين كاره ها ميچرخه .... پيش فيتكو هم ميرم
perjixen عزیز
اگه گوشیت گارانتی داره باید از همون اول میرفتی اونجا . فیتکو باید ثابت کنه که نمایندگی موتورولا در ایرانه !

اگه واقعا نماینده موتورولا باشه باید بدون هیچ بحثی گوشی رو عوض کنه .
(تا اونجا که من میدونم فقط اسم خودشو نمایندگی گذاشته و داره روی قیمت گوشی ها میکشه؛ چون اگه نمایندگی بود باید لااقل اسمش توی لیست نمایندگی های موتورولا در خاورمیانه به چشم میخورد !)
بالاخره شرکتی هست که بعد از این که نتونست توی گوشی های پن تک با این همه تبلیغات به جایی برسه حالا اومده سراغ موتورولا .

موفق باشید....

perjixen
02-08-2009, 11:03
اول اوچيكه همه بچه ها ؛ اسمم رضاست :9:

اگه گوشیت گارانتی داره باید از همون اول میرفتی اونجا . فیتکو باید ثابت کنه که نمایندگی موتورولا در ایرانه !

نه نداره ، اگه داشت هم نميبردم پيششون.
مايكروتل كه اين همه ادعا توي بحث گارانتي داره (و واقعا هم اينكارن) ؛‌نتونستن مشكل سامسونگاي منو رو حل كنن.
اينا هم همين فلش زدن رو بلدن ... اسم خودشون رو گذاشتن گارانتي.

poet666
02-08-2009, 14:28
نه بابا.نمایندگی کجا بوده!اینا می خوان فقط قیمت رو ببرن بالا.ولی خب اگه همین هم نبود این گوشیها هم به ایران شاید هنوز نیومده بود!
عکسهای e8 هم خوبه.ولی به نظرم دوربین a1200 یه کم بهتر بود.البته e8 تو هوای ازاد خوب عکس می گیره.خدایی دوربینهای موتورولا با اینکه اکثرا نه اتو فوکوس دارن نه فلش ولی کیفیتشون خوبه
در مورد version بوت لودر تو یه جای گوشی نوشته.setting بعد Phone setting بعد properties.بهترین کار ایه که این کد رو بزنی #9999#*

CounT SanA
02-08-2009, 15:10
سلام برهمگي

اخه 3d bass رو زیاد کنی کیفیتش از معمولی تغییر می کنه.خب بیشتر صدای bass رو می شنوی!ولی تو یه تاپیک(فکر کنم اقا مجتبی زده بود) عکسهای zn5 رو دیدم دلم رفت!عجب دوربینی داره انصافا!خوش به حالت.
راستی یه کم در باره امکانات گوشی مثل Multy tasking و ... بگو.task manager که حتما داره؟ببینم مثل a1200 یه برنامه یا Player یا ... رو minimize کنی و دوباره به اون برنامه switch کنی.یعنی برگردی؟تو a1200 اگه Pen رو روی یه فلیل نگه می داشتی چند تا گزینه برای manage میومد که یکیش open wبود.zn5 اپن وید داره.یعنی مثلا می تونی یه فایل text رو با browser باز کنی؟یه کم از این چیزاش بگو اگه زحمتی نیست!
والا مال من كه اينجوري نميشه صداش نميدونم ديگه.
منم اگه دوستان خواستند حتما عكسهاي zn5 و e8 رو ميگذارم البته عكساي zn5 تو بخش خودش در ضمن سوالات zn5 هم تو بخش خودش اگه من همه چيز zn5 رو اينجا بگم ملت ميرن ميبينن بخش zn5 هيچي نداره ميان بخش E8 ميبينن موضوعات zn5 اينجا هست.من a1200 هم دارم!!!!منظورت از minimize همون دكمه قرمزست كه وقتي ميزنيش برنامش بسته ميشه دوباره ميزني همون برنامه مياد؟اگه اينطوره كه بايد بگم سيستم zn5 با اينكه linuxه ولي زمين تا آسمون با a1200 تفاوت داره تا جايي كه شك كردم سيستم عاملش همون e8 باشه!!!:43: اين برنامه سازاي linux هم بيكارن نشستن خونه چاي ميخورن يه برنامه واسه سيستم عاملشون نميسازن بطوريكه بايد از جاوا همش استفاده كنيم.اگه برنامه ي غير لمسيه linuxداري بزار ببينم واقعاً سيتم عامل گوشيم linux ه؟!!! از امكانات گوشي هم اينكه صبح از خواب بيدارت ميكنه ميره برات نون ميگيره صبحانه بهت ميده!:021:اون multy task كه گفتي يعني چي؟task list داره مثل e8 ولي اينو نداره!open with هم نداره به نظر من a1200 يه ماوراي گوشيه كه الان a1800&a1600 جاشو گرفتن!
درمورد عكس هم اگه ميخواي يه پ-خ بديد تا سريع واستون بزارم راستي اشكال نداره عكساي a1200,e8 وzn5 رو همين جا(يا تو بخش zn5)بزارم ياحتماً بايد تو بخش عكاسي با موبايل بزارم؟
موفق باشيد:8:

MOJI3180
02-08-2009, 16:39
راستي اشكال نداره عكساي a1200,e8 وzn5 رو همين جا(يا تو بخش zn5)بزارم ياحتماً بايد تو بخش عكاسي با موبايل بزارم؟

سلام chris fehn عزیز
بله در همین انجمن بهتره ، اگه تو انجمن عکاسی بذاری فکر کنم باز انتقالش بدند همین اینجا !
میتونی تو کلوپ zn5 هم بذاریش .

در مورد برنامه ای لینوکس هم ؛ شما باید ابتدا گوشی را فلش کنید تا گوشی MPKGBOX داشته باشه و بعد بتونی از حداکثر توانایی گوشی استفاده کنی.

اين برنامه سازاي linux هم بيكارن نشستن خونه چاي ميخورن

این کار برنامه نویسان لینوکس نیست ! این کار را باید کمپانی موتورولا انجام بده که متاسفانه به این چیزها اصلا توجهی نمیکنه .اگه میکرد به این وضع نمی افتاد .!

شما کمپانی نوکیا رو ببنید ، پول هنگفتی رو داره به برنامه نویسان سیمبیان خودش میده تا برای گوشی هاش برنامه بسازند تا از این طریق گوشی های خودشو محبوب کنه ولی موتورولا کلا در این زمینه خوابه .حتی افراد عاشق ! برای گوشی هاش برنامه می نویسن یا حتی مونسترپک می سازند و تغییرش میدن .

واقعا از نظر نرم افزاری هم روی گوشی هاش کار نمیکنه .

چرا در گوشی های موتورولا به راحتی نمی تونی اسکین گوشی را عوض کنی ؟ ( برعکس بقیه برندها )
چرا گوشی ZN5 که قابلیت RAW داره در حالت عادی نمیشه ازاین قابلیت استفاده کنه و بقیه باید با زحمت این مشکل رو رفع کنن .؟
و صدها مشکل دیگه .....
البته حسن هایی هم داره که باعث شده تا این قدر محبوب باشه از جمله ظاهر شیک و کیفیت قطعات و کیفیت صدا و کیفیت مکالمه و آنتن دهی فوق العاده و .....

مايكروتل كه اين همه ادعا توي بحث گارانتي داره (و واقعا هم اينكارن) ؛‌نتونستن مشكل سامسونگاي منو رو حل كنن.

پس کارت ترکوندن گوشیه ! پس ما با یه حرفه ای طرف هستیم !! آقا رضا یه کاری کن یه تاپیک جداگانه بزن و کارایی که کردی رو بگو تا برای بقیه عبرت بشه . حیفه که با این همه تجربه، ازت استفاده نکنیم !!! (اسمایل خنده !)

عکسهای e8 هم خوبه
poet666 عزیز سلام

البته منظور من این نبود که با دوربین این گوشی چند تا عکس گرفتم . منظور م اینه که چند تا عکسی از این گوشی گرفتم (که یه مقایسه ای هست بین ظاهر گوشی های V3I-L7-A1200-E8-W810 )

موفق باشید....

poet666
04-08-2009, 11:45
chris fehn
در مورد اكولايزر مال من كه 3d bass نداره.يه 3d stereo داره كه 7 تا شماره داره.bass boost هم داره كه on,off ميشه.البته تو قسمت اكولايزر باز bass boost,,treble boostداره..نمي دونم مال شما هم اونجوريه يا نه؟به هر حال bass رو مي توني زياد كني.همينطور vocal boost هم داره.ولي تا اونجايي كه من خوندم Player هاي دو گوشي بايد مثل هم باشن.شايد يه مقدار تغييرات جزيي داشته باشن وبه هر حال فكر مي كنم zn5 هم از مديا پلير 11 استفاده مي كنه و نبايد زياد فرق داشته باشه.(البته صداشو نمي گما.چون اون به گوشي هم ربط داره)
در مورد minimize هم اره همون دكمه قرمزه رو مي گم.يعني zn5 نداره؟!!اون خيلي كار رو راحت مي كرد.Multi tasking منظورم اجراي چند برنامه به طور همزمانه.مثل ويندوز كه مثلا شما jetaudio و word و browser رو با هم باز مي كني.اين يكي رو بايد داشته باشه ديگه چون اگه نداشته باشه ديگه شك مي كنم لينوكس باشه!!!(اصولا اكثر smart phone ها اين قابليت رو دارن.البته شايد نه به قدرت a1200!)
جايي تو گوشي به اسم task manager يا يه چيز تو اين مايه ها نداره؟اون task list كه تو e8 هست نمي گما.اون خودمم نمي دونم دقيقا چيه ولي فكر كنم فقط اون كارهايي كه مهمه و فقط مي توني بنويسي كه يادت نره!به هر حال يعني مي توني چند تابرنامه رو با هم باز كني يا نه؟و وقتي يه برنامه ديگه رو باز مي كني مي توني دوباره به برنامه قبلي برگردي يا نه؟البتهe8 هم يه چيز داره وقتي دكمه قرمز رو مي زني در حال اجراي برنامه يه گزينه داره نوشته go to idle كه برنامه رو كامل نمي بنده.يعني اگه دوباره بري تو برنامه.اون برنامه رو نبسته.راستي در مورد اينكه a1200 يه ماوراي گوشيه با هات موافقم.واقعا بعضي امكاناتش به چشم نميومد.تازه الان فهميدم چه امكاناتي داشت!
mojtaba @
مجتبي جان باهات موافقم.منم نمي دونم چرا موتورولا ساپورت نرم افزاري نداره.بعدشم نمي دونم چرا اين همه ادم به خاطر علاقشون مجاني برنامه مي نويسن براش!در ضمن نمي دونم چرا منم انقدر دوسش دارم!ولي انصافا اگه يه كم خرج اين چيزاش مي كرد رقيب نداشت ديگه.الان ايفون رو ببينيد appel داره چي كار مي كنه براش.حالا همه اينا به كنار چرا از f/w هاش protect مي كنه و نمي ذاره مستقيم روش برنامه نصب شه؟البته واسه security بهتره ولي به نظرم اگه نبود بهتر بود.مثلا چرا e8 با وجود ساپورت برنامه اي mgx نمي شه بدون فلش روش اين برنامه ها رو اجرا كرد؟!در مورد عكسهاي e8 خودمم شك كردم.گفتم همچين دوربين شاخي نداره كه بخواي عكساشو بذاري!حدس زدم منظورت عكسهاي گوشي باشه!البته شايد چند تا عكس از دوربينش بذارم.

CounT SanA
04-08-2009, 22:29
دقيقاً مثل همن هم ميتوني آهنگ بزاري همون موقع بري بازي كني بعد بازيتو minimizeكني همون موقع sms بدي!

poet666
04-08-2009, 23:54
پس يعني task manager داره ديگه؟يعني برنامه هاي minimize شده رو هم مي توني مديريت كني و اون برنامه ها رو اونجا نشون بده؟مثل a1200 كه از task manager مي توني برنامه رو end يا روش switch كني؟(تو a1200 قسمت منو گوشه پايين سمت سمت چپ رو كه مي زدي اخرين گزينه نوشته بود task manager)منظورت از اينكه دقيقا مثل همن يعني مثل a1200 ه يا مثل e8؟!!!شرمنده ها!اخه خيلي مهمه!بعد سرعتش هم زياد تغيير مي كنه وقتي چند تا برنامه بازه؟
راستي perjixen جان يادم رفت اينو بگم.اين فرم وير ilove3d كه گفتي mpkgbox نداره.تو توضيحاتش كه نوشته ورژن 2.0رو داره.يعني منظورت اينه كه تا register نشه هيچ چي نصب نمي كنه يا اينكه كلا نداره؟ممنون

perjixen
05-08-2009, 07:36
اين فرم وير ilove3d كه گفتي mpkgbox نداره.تو توضيحاتش كه نوشته ورژن 2.0رو داره.يعني منظورت اينه كه تا register نشه هيچ چي نصب نمي كنه يا اينكه كلا نداره؟ممنون

درباره ريجستر رو نميدونم ... من فريمور اول ilove3d رو نصبيدم كه اونم mpkg نداشت ... ولي الان ورژن 2 كه اومده داره ... كه من اون رو تست نكردم ؛ يعني به تستش نرسيدم.

mr_next
05-08-2009, 07:45
تا جایی که من دونبال برنامه های این گوشی ها رفتم متوجه شدم که سیتم عامل این گوشی ها نه ازنوع ezx بلکه از نوع lj هست که برنامه هاشون داری فرمت mgx هست نه mpkg و این فرمت رو اصلا ساپورت نمیکنند نه این گوشی نه zn5

MOJI3180
05-08-2009, 07:57
mr_next عزیز سلام

از اونجایی که گوشی های zn5, e8 دارای پلتفرم جدیدی از لینوکس هستند . اسم برنامه هاشون mgx شده که در فولدر mpkgbox قرار میگیرند .
برنامه های خوبی هم براش معرفی شدند.

دوستانی که این گوشیzn5 رو دارند باید جواب بدند که آیا برنامه های mpkg روش نصب میشه یا نه .

روی گوشی e8 که معلومه که mpkg نصب نمیشه . آخه سیستم عاملش جاواست !

CounT SanA
05-08-2009, 20:35
پس يعني task manager داره ديگه؟يعني برنامه هاي minimize شده رو هم مي توني مديريت كني و اون برنامه ها رو اونجا نشون بده؟مثل a1200 كه از task manager مي توني برنامه رو end يا روش switch كني؟(تو a1200 قسمت منو گوشه پايين سمت سمت چپ رو كه مي زدي اخرين گزينه نوشته بود task manager)منظورت از اينكه دقيقا مثل همن يعني مثل a1200 ه يا مثل e8؟!!!شرمنده ها!اخه خيلي مهمه!بعد سرعتش هم زياد تغيير مي كنه وقتي چند تا برنامه بازه؟
راستي perjixen جان يادم رفت اينو بگم.اين فرم وير ilove3d كه گفتي mpkgbox نداره.تو توضيحاتش كه نوشته ورژن 2.0رو داره.يعني منظورت اينه كه تا register نشه هيچ چي نصب نمي كنه يا اينكه كلا نداره؟ممنون

مثل e8 عزيز جان دشمنت شرمنده باشه سرعتش فقط تو sms يه كم فقط يه كم كم ميشه ولي اگه بري تو اينترنت يه مقدار سرعت باز كردن browser كم ميشه ولي قسمتي به اسم task manager نداره كه مستقيم بري تو برنامش نسخه جديده ديگه بايد ببيني تو a1600 هم داره يا نه به هر حال اون دم دست تره ديگه وشبيه تر البته نديدمش ولي فكر كنم قابل مقايسه تر باشه!

poet666
05-08-2009, 23:53
chris fehn جان ديگه واقعا دارم شك مي كنم لينوكس باشه!اگه اين لينوكسه پس a1200 چي بود؟!!
البتهmr_next جان zn5 واقعا لينوكسه و e8 پلت فرمش يه چيز شبيه لينوكسه كه يه جا خوندم نوشته بود ورژن موتورولاي لينوكسه!(يعني انگار خود موتورولا طراحي كرده شايد از لينوكس كمك گرفته!ولي پلت فرمه نه سيستم عامل.)ولي zn5 رو همه مي گن كه سيستم عامل داره اونم از نوع لينوكس.البته اينجور كه معلومه با a1200 خودمون يه كم فرق داره!)مال a1200 كه فكر كنم Montavista بود.zn5 رو نمي دونم.
راستي chris fehn جان پس مطمئن باشم كه چند تا برنامه رو همزمان اجرا مي كنه ديگه؟چون تو e8 فقط يه برنامه رو مي توني Minimize كنيبه جز player.اخه گفتي مثل e8 ه گفتم نكنه فقط يه برنامه رو Minimize كنه!!!تا حالا max چند تا برنامه همزمان باز كردي؟e8 خودمم تو اين f/w جديده نمي دونم چرا وقتي music رو minimize مي كني و مي خواي يه كار ديگه بكني سرعتش انقدر مياد پايين!فرم وير اوريجينالشو يادم نيست.شما كه داري هم اينجوريه e8 تون؟ببخشيد انقد سوال مي كنما!شايد واسه يكي از فاميلها بخوام zn5 بگيرم.شايدم در اينده واسه خودم!اينه كه يه كم وسواس دارم!

CounT SanA
06-08-2009, 01:02
chris fehn جان ديگه واقعا دارم شك مي كنم لينوكس باشه!اگه اين لينوكسه پس a1200 چي بود؟!!
البتهmr_next جان zn5 واقعا لينوكسه و e8 پلت فرمش يه چيز شبيه لينوكسه كه يه جا خوندم نوشته بود ورژن موتورولاي لينوكسه!(يعني انگار خود موتورولا طراحي كرده شايد از لينوكس كمك گرفته!ولي پلت فرمه نه سيستم عامل.)ولي zn5 رو همه مي گن كه سيستم عامل داره اونم از نوع لينوكس.البته اينجور كه معلومه با a1200 خودمون يه كم فرق داره!)مال a1200 كه فكر كنم Montavista بود.zn5 رو نمي دونم.
راستي chris fehn جان پس مطمئن باشم كه چند تا برنامه رو همزمان اجرا مي كنه ديگه؟چون تو e8 فقط يه برنامه رو مي توني Minimize كنيبه جز player.اخه گفتي مثل e8 ه گفتم نكنه فقط يه برنامه رو Minimize كنه!!!تا حالا max چند تا برنامه همزمان باز كردي؟e8 خودمم تو اين f/w جديده نمي دونم چرا وقتي music رو minimize مي كني و مي خواي يه كار ديگه بكني سرعتش انقدر مياد پايين!فرم وير اوريجينالشو يادم نيست.شما كه داري هم اينجوريه e8 تون؟ببخشيد انقد سوال مي كنما!شايد واسه يكي از فاميلها بخوام zn5 بگيرم.شايدم در اينده واسه خودم!اينه كه يه كم وسواس دارم!

هي با خودم ميگم اين chris fehn كه ميگيد كيه بعد ميبينم اون بالا نوشته منو ميتونيد (سنا) خطاب كنيد البته شبهه ايجاد نشه:021:من دختر:31:نيستم شباهت اسميه ديگه املاش فرق ميكنه.عزيز جان شما هر چي ميخواي بپرس منم يا جوابو ميدونم يانميدونم ديگه مهم اطلاع رسانيشه.zn5 زمين تا آسمون با a1200 فرق ميكنه تنها شباهتشون اون لوگوي خوشگل بالاشه و اينور اونورش:4:
ولي برعكس با e8 مثل دو تا داداش گلن:8::4:من تونستم هم player هم بازي و هم sms رو با هم باز كنم اما اگه sms ببندي و بري تو دوربين وقتي عكس ميگيري ميگه گوشي مشغول به عمليات ناسالم است!!:4:فقط خيلي خيلي ببخشيد اين minimize كردن كه ميگي مگه چقدرمهمه؟به نظر من مصرف باتري رو ميبره بالا و كار ديگه اي نميكنه بعد يه سؤال ديگه ميشه link اون mpkg box رو بهم بدي كه بتونم mgx ها رو روي گوشيم امتحان كنم؟يا مثلاً آپ بكنيش برام؟خيلي خيلي ممنونت ميشم:merci::merci:

perjixen
06-08-2009, 07:58
با اجازه اساتيد.

نمي دونم چرا وقتي music رو minimize مي كني و مي خواي يه كار ديگه بكني سرعتش انقدر مياد پايين!فرم وير اوريجينالشو يادم نيست.شما كه داري هم اينجوريه e8 تون؟
بله ،‌ در فريمورهاي اصلي خوده موتو هم اين كاهش سرعت هست ... البته نه به اندازه فريمورهاي يوزري.
كه در فريموره Speed II ،‌ سرعتش بهينه تر از بقيه ست.

MOJI3180
06-08-2009, 09:39
فريموره Speed II ،‌ سرعتش بهينه تر از بقيه ست.

سلام رضا جان

اسم دقیقا این مونسترپک همینه ؟ همون مارتینتز2 هست؟. اگه لینک دانلود و قابلیت هاش رو داری لطف کن بذارش تو تاپیک مجموعه مونسترپک moto e8 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?goto=newpost&t=76512)

موفق باشید...

poet666
06-08-2009, 23:56
chris fehn اخ ببخشيد سنا جان!
اين Minimize و قابليت multi-tasking واسه من خيلي مهمه!مثلا داري بازي مي كني يا اهنگ گوش مي دي برات بلوتوث يا مسيج مياد.بايد بتوني يه كار كني ديگه!يعني واقعا مثل e8 ه!راستي منظورم چند تا برنامه جاوا يا چيز ديگه به طور همزمان بود نه خود گوشي.a1200 هم اون پيغام عمليات نا سالم و اين چيزا رو مي داد.ولي وقتي 3 تا بازي با File manager باز بود مثلا!!!اينجوري يه كم خورد تو ذوقم!اون Mpkg box هم برنامه نيست كه اپش كنم.گوشي بايد فلش بشه و فقط تو بعضي فرم ويرها هست.البته نمي دونم چرا نمي تونن يه چوري به جز فلش تو گوشي جاش بدن.مثلا Mpkg installer تو a1200 همينجوري و با يه كپي پيست نصب مي شد و نيازي به فلش نبود.حالا نمي دونم اين برنامه نويسها سوادشون اندازه امين ما نيست يا كلا نمي شه!
perjixen @
من همون موقع ويژگيهاي speed2 رو خوندم!مهمترين نقصش اين بود كه mpkg box نداشت!به نظر من f/w هاي روي بيس ...02.07R (اوريجينال خودم)سرعتشون خوبه.ولي متاسفان نمي دونم كدوم f/w رو اين بيسه!(به جز bestwebs mpkg member request
مجتبي جان يه سوال تخصصي!(البته بقيه هم مي تونن جواب بدنا!)
cpu موتوe8 اينطور كه مي گن 500mhz .يه برنامه cpu speed هم داره كه يه جورايي overclocker ه.از 133و266و399و536 داره يه گزينه هم نوشته close to accelerate.به نظرت اگه رو 536mhz بذارم ممكنه فشار بياد به گوشي و تو مصرف باطري زياد تاثير داره؟البته مصرف باطري رو خودم مي دونم كه خودم بايد تست كنم.ولي مي دوني كه تو اينجور تستها بايد همه چيز ثابت باشه و شرايط يكسان كه خب سخته.منم هميشه دو به شكم!!!به نظرت از لحاظ تئوريك زياد رو شارپ تاثير داره و هم چنين روي ست افزار گوشي مثل Cpu؟چون 536 هم نزديكه به فركانس اصلي cpu و نبايد زياد overclock كنه(نسبت به a1200 كه مال خودش 312 بود و overclocker ش 522 و624!) ولي همون 536 رو سرعت خيلي تاثير داره وسرعتو به طور محسوسي زياد مي كنه.راستي شما جايي نخوندي كه به طور قطع گفته باشه فركانس cpu كوشي E8 حالت پايه ش رو چنده؟چون با 500mhz بايد به نظرم سرعتش بيشتر باشه و اگه رو 536 بذاري نبايد انقدر سرعت تغيير كنه!

MOJI3180
07-08-2009, 08:59
سلام

اول از همه بگم که برای آینده خودتون هم شده به انجمن لینوکس برید و تاپیک" برگشت امین عزیز "رو داغ کنید !!!
امین واقعا کارش عجیبه ! باور کن هیچ کس نمیتونه بگیرتش.

حتما مونسترپک جدید a1200که داده بیرون رو دیدید . جلوی همه قابلیت هاش نوشته new !!

در مورد اون سوال cpu :

اگه توان بیشتر از گوشی بکشی روی 3 چیز امکان داره تاثیر بذاره : 1 - شارژ باتری 2- نرم افزار گوشی 3- سخت افزار گوشی.

مطمئنا روی شارژ گوشی که تاثیر میذاره هرچند که شاید زیاد مشخص نباشه.

چون داری gain بیشتری از cpu میگیری پس مطمئنا روی سی پی یو هم تاثیر میذاره .

من تاحالا هرچی دیدم از پایین بودن سرعت این گوشی در بعضی از مواقع حکایت داره ! که معمولا اینو با تغییرات در مونسترپک رفع میکنن.

به نظرم نباید 536 مشکلی ایجاد کنه . ولی اگه میتونی از مونسترپکی استفاده که سرعتش بالا باشه .

راستي شما جايي نخوندي كه به طور قطع گفته باشه فركانس cpu كوشي E8 حالت پايه ش رو چنده؟
دقیقا نمیدونم ! ولی مطمئنم که روی ماکزیمم نیست ! چون اگه روی ماکزیمم بود جهت تغییر میشد یک طرفه یعنی 500 به کمتر .

راستی در چند پست قبل در مورد اینکه کدوم مونسترپک جدیدتره سوال کرده بودید که من ندیدم ولی اون یکی که آخرش test داره جدیدترین مونسترپک این گوشیه. ولی فعلا به صورت کامل معرفی نشده ( از final هم جدیدتره )

موفق باشید....

poet666
07-08-2009, 22:27
اليته سرعت عموميه گوشي به نظر من مخصوصا تو f/w اوريجينال خوب بود.الانم فقط به قول شما بعضي وقتها (مخصوصا وقتي چند تا كار مي كني كه مهمش هم همينه كه بايد تو اينجور وقتها سرعتش خوب باشه!)سرعت گوشي كم مي شه.در مورد شارژهم به نظر مي رسه زياد overclock روش تاثير نذاشته.تا حالا كه تاثير چشم گيري نديدم.ولي سرعت گوشي خيلي بهتر مي شه.اخه بدبختي اينه كه نمي دونم كدوم f/w سرعتش بيشتره!اصلا در مورد سرعت حرف نمي زنن!اونايي هم كه مي دونم سرعتشون خوبه يه مشكلي دارن بالاخره!
در مورد بازگشت امين هم چيزي نمي دونستم وگر نه زودتر مي رفتم و اول از همه خوش امد مي گفتم بهش.ولي باهات موافقم.واقعا امين كارش درسته.نه اينكه من بگم.بايد واقعا تو انجمن لينوكس مي بوديد تا مي فهميديد چيه اين پسر!البته مي دونم از كاراش مطلعيد.حتي تو موتوفنز هم وقتي مشكلي پيش ميومد صبر مي كردن تا امين نظر نهايي رو بده كه نشون دهنده سواد بالاش هست!خب من برم تبريك بگم بهش.اميد وارم يه دستي هم به اين گوشيهاي lj بكشه!

hamid_htm
08-08-2009, 12:07
سلام دوستان
من ميخوام رو گوشيم مونسترپك بريزم ولي نميدونم ور‍‍‍ژن بوتلودرشو از كجا بايد بفهمم.#*+پاورم زدم ولي چيزي نيومد.#*99998* هم ميزنم فقط ورژن گوشيو ميده.لطفا سريع راهنماييم كنيد گوشيمم e8
ممنون

mr_next
08-08-2009, 12:48
دوست عزیز اول باید شما گوشیتون رو خاموش کنید و سپس در حالی که گوشی خاموشه دکمه * , # رو نگه داشته و سپس پاور رو بزنید تا منو ای شبیه داس بالا بیاد که اونجا ورژن بوت رو نوشته

hamid_htm
08-08-2009, 12:56
مرسی mr next جان

hamid_htm
09-08-2009, 21:32
من اشتباه نوشتم poet جان .مرسی

MOJI3180
10-08-2009, 16:54
سلام.
آقا یه لطفی کنید ورژن فریمور گوشی تون بنویسید و بگید از کدوم مونسترپک استفاده میکنید.

ممنون

poet666
11-08-2009, 23:27
به نظر من اگه یه تاپیک باز بشه که دوستان در مورد فرم ویرهای مختلفی که استفاده می کنن نظر بدن خوب می شه.الان که شبه و باید برم ولی اگه دوستان موافقن خودشون بزنن یا بکن من فردا خودم با اجازه اساتید باز کنم.من الان از bestwebssuperflash nasa rev4 استفاده می کنم.ور÷نش هم
R6718_g_71.10.13R_c

MOJI3180
12-08-2009, 08:35
ممنون poet666 عزیز.
من ورژن 7-6 تا گوشی را به خاطر یک آموزش می خواستم که البته 5 تای دیگه رو از توضیحات مونسترپک ها برداشتم ؛. باز ازتون ممنونم.!

بابت تاپیک هم هیچ عیبی نداره . شما مختارید . خودتون زحمتش رو بکشید .

CounT SanA
20-08-2009, 23:14
سلام دوستان
آقا امين به نظر شما كدوم يكي از مونستر پك هاي e8 سريع تر وبهتره؟بي زحمت بگو كه ميخوام به اين e8 يه حالي بدم خيلي ممنوننننن بي زحمت چند تا از امكانات كليدي وضعف هاش رو هم بگو؟:merci:
موفق و پيروز باشيد...:8:

captainmakan
22-08-2009, 00:05
سلام دوستان.
بچه های تو کار سریع یه بازه قیمت از e8 به من بدن که منو خجالتم بدن.

MOJI3180
22-08-2009, 06:52
قیمت بین 210-198 تومن .!

rezasuzuki
24-08-2009, 23:18
سلام
کسی تا حالا مموری 8g تست کرده ؟؟؟
جواب میده؟؟؟؟؟؟؟؟
:39:

mr_next
25-08-2009, 06:21
من این گوشی رو ندارم و امتحانم نکردم ولی تا جایی که تو سایتهای خارجی خوندم ت ا32 گیگ ساپورت میکنه

CounT SanA
02-09-2009, 13:01
سلام دوستان
ببخشيد يه مدت در خدمت نبودم رفته بودم مسافرت!اول از همه نماز و روزه ي همه قبول باشه بعد يه تبريك هم به آقا مجتبي به خاطر بدست آوردن مديريت انجمن موتورولا و هم به آقا علي براي رسيدن به مديريت ارشد.:41::4:
من هنوز منتظر جوابتون هستم به نظر شما مناسب ترين مونستر پك براي e8 چيه كه سرعت بالا داشته باشه وفارسي رو ساپورت كنه؟

MOJI3180
03-09-2009, 04:49
سلام دوستان
ببخشيد يه مدت در خدمت نبودم رفته بودم مسافرت!اول از همه نماز و روزه ي همه قبول باشه بعد يه تبريك هم به آقا مجتبي به خاطر بدست آوردن مديريت انجمن موتورولا و هم به آقا علي براي رسيدن به مديريت ارشد.:41::4:
من هنوز منتظر جوابتون هستم به نظر شما مناسب ترين مونستر پك براي e8 چيه كه سرعت بالا داشته باشه وفارسي رو ساپورت كنه؟

سلام آقا سنای گل !

سفر خوش گذشت ؟

خواهش میکنم شما لطف دارید . انشاالله که شما مدیر بعدی این انجمن باشید.

به نظر م اینجا هم یه نگاهی کنید و اگه خواستید اینجا هم یه پست بدید تا آقا امین جواب بده .!

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=77383

موفق باشید.....:8:

poet666
13-09-2009, 13:54
چرا این تاپیک خوابیده!منم اصلا یادم رفته بود اینجا سر بزنم.سرمون شلوغه دیگه شرمنده!!!
راستش در مورد مموری حتما باید تست کنید.ولی 99 درصد 8gig ر ساپورت می کنه.ولی خب این رمهای تو بازار ایران اکثرا قلابین دیگه!
در مورد فرم ویر هم سنا جان به نظر من بهترینش تا حالا nikhil black diamond2 هست.من که ازش راضیم.سرعتش هم خوبه بااینکه cpu 399 هست!تو قسمت مقالات تاپیک نظر کاربران در مورد f/w های E8 لینک و توضیحاتش رو گذاشتم

skyupper
02-10-2009, 17:38
عزیزان کسی میدونه چطوری میشه تو گوشی motorola rokr e8 در منوی رایت مسیج امکان کامل کردن خودکار را غیر فعال کرد ...
مرسی

poet666
02-10-2009, 23:42
تو صفحه ای که می خوای write کنی برو به این ادرس:
option->text intery->set text prediction و بعد اون تیک رو بردار

captainmakan
20-11-2009, 15:32
سلام.
من از دیروز به جمع e8 دارها اضافه شدم. البته اگه رام بدین.
فعلا 2 تا سوال دارم:
1- چه جوری میشه ring به همراه vibrate باشه؟ l7 داره ولی تو e8 نمی یابم.
2- چه جوری میشه فیدبک دکمه ها رو غیر فعال کرد؟

poet666
20-11-2009, 16:12
سلام دوست عزیز.اول ورودتون رو به این انجمن تبریک می گم
در مورد سوال اول بر خلاف اکثر گوشیهای قدیمی تر موتورولا قابلیت ویبره+رینگ تو e8 وجود نداره.تو مانستر پکهای جدید هم من ندیدم که اضافه شده باشه.
در مورد سوال دوم هم feedback دکمه ها از ستینک خود گوشی امکان پذیر نیست.ولییه برنامه هست براش که البته برای اجرای برنامه روی e8 باید قبلش گوشی رو به به mosterpack فلش کنید که قابلیت اجرای برنامه های با فرمت mgx رو داشته باشه.یعنی مانستر پک باید mpkg box تو خودش داشته باشه
سوالی بود در خدمتم

MOJI3180
20-11-2009, 16:39
سلام به همه دوستان عزیز

@captainmakan
ماکان جان تبریک میگم . شیرینی یادت نره !

@poet666
آقا امین چه خبر داداش ؟ کم پیدا .بی آواتار؟ !!!

MOTO MAN
20-11-2009, 17:03
سلام دوست عزیز.اول ورودتون رو به این انجمن تبریک می گم
در مورد سوال اول بر خلاف اکثر گوشیهای قدیمی تر موتورولا قابلیت ویبره+رینگ تو e8 وجود نداره.تو مانستر پکهای جدید هم من ندیدم که اضافه شده باشه.
در مورد سوال دوم هم feedback دکمه ها از ستینک خود گوشی امکان پذیر نیست.ولییه برنامه هست براش که البته برای اجرای برنامه روی e8 باید قبلش گوشی رو به به mosterpack فلش کنید که قابلیت اجرای برنامه های با فرمت mgx رو داشته باشه.یعنی مانستر پک باید mpkg box تو خودش داشته باشه
سوالی بود در خدمتم

سلام

جدی می گی می خواستم بخرمش ولی با این اوصاف منصرف شدم. :120:

poet666
21-11-2009, 21:20
یعنی این دو تا مشکل انقدر مهمن!!!
مخلص اقا مجتبی هم هستیم!دیگه درس و دانشگاه و... .خسته شدم دیگه بابا با این رشته مزخرف.ترم 7 ام هنوز 70 تا واحد پاس نکردم!!!
اواتورم که داشتیم ... .خودت می دونی.شما هم کم پیدایی دیگه.البته می دونم درس داری

rohy 1
16-12-2009, 13:59
با سلام خدمت دوستان
می خواهم گوشیم رافارسی کنم
برای ارسال ودریافت sms
e8
خواهش می کنم جواب بدهید خیلی ساده

MOJI3180
16-12-2009, 14:06
سلام

عضویت شما را درسایت موبایلستان تبریک میگم !

پک زبان فارسی e8 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=64396)

در لینک بالا هم پک زبان موجوده و هم آموزش !

موفق باشید.....

perjixen
16-12-2009, 14:26
سلام.

ببخشيد چطور ميتونه تنظيمات ايرانسل رو (GPRS) براي e8 فعال كنم.؟!

MOTO MAN
16-12-2009, 15:29
سلام

این ها را بزن ستاره 130 ستاره 3 ستاره 6 بعد مربع را بزن بعد کلید call یا همون کلید سبزرنگ را بزن تا تنظیمات برات ارسال بشه.

perjixen
17-12-2009, 08:00
این ها را بزن ستاره 130 ستاره 3 ستاره 6 بعد مربع را بزن بعد کلید call یا همون کلید سبزرنگ را بزن تا تنظیمات برات ارسال بشه.

دسته گله شما درد نكنه http://www.pic4ever.com/images/dancegirl2.gif ، شد. من بجاي 6 از 5 استفاده ميكردم كه ميگفت چخه .... http://www.pic4ever.com/images/4chsmu1.gif

چندتا سوال داشتم با اجازه برم تاپيك رو بخونم ... بعد مزاحم بشم.

poet666
22-12-2009, 22:50
perjixen جان شما بالاخره گوشیت درست شد یا یکی دیگه خریدی؟(ببخشید به تاپیک ربط نداره ها!)

perjixen
23-12-2009, 08:46
perjixen جان شما بالاخره گوشیت درست شد یا یکی دیگه خریدی؟(ببخشید به تاپیک ربط نداره ها!)

سلام.
ببخشيد اصلا حواسم نبود بگم ... درست شد ... يعني درستونديمش http://www.pic4ever.com/images/4chsmu1.gif ، الان e8 من 2 در 1 هست ! http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif
بردش رو عوض كرديم ، به يه سري حركتهاي ديگه ... داره كار ميكنه ... ولي الان هم اگه گوشي خاموش بشه ديگه روشن نميشه تا زماني كه با rsd lite يه پچ بزنم روش.

BeH ZaD
23-12-2009, 17:19
آقایون یه سوال اونم اینکه وقتی یه برنامرو idle میکنم چطوری دوباره بازش کنم ؟ (به جز اینکه دوباره برم توی منو ---- و برنامرو باز کنم) یعنی یه کلیدی چیزی نداره؟
و دیگه اینکه وقتی بلوتوث میگیری یا میفرستی hide میکنی چجوری بازش کنی دوباره که ببینی چند درصد رفته؟
ممنون

MOTO MAN
23-12-2009, 18:33
سلام

اگه اشتباه نکنم و مثل a1200 باشه کلید قرمز رو بزنی دوباره می یاره رو صفحه.

موفق باشید....

BeH ZaD
23-12-2009, 21:53
فک کنم منظورم رو اشتباه رسوندم منظورم این بود که من hide کردم بلوتوث رو و یا یه نرم افزارو idle کردم حالا مثلا مثل نوکیا که کلید منو رو میگیری و چیزایی که بازن رو میاره و میتونی انتخاب کنیشون چیزی نداره ؟
چون توی shortcuts نمیان

poet666
23-12-2009, 22:15
متاسفانه هیچ کدوم از اینا که گفتید تا اونجا که من ور رفتم با گوشی امکان پذیر نیست.نمی دونم چرا.ولی تو a1200 خیلی راحت این کارا انجام می شد!

CounT SanA
24-12-2009, 18:21
توي حالت استاندارد نميشه اما رو zn5 با يه مونستر پكي كه task manager داشته باشه ميشه اينكارو كرد رو e8 امتحان نكردم!

johnypersian
25-12-2009, 20:52
فک کنم منظورم رو اشتباه رسوندم منظورم این بود که من hide کردم بلوتوث رو و یا یه نرم افزارو idle کردم حالا مثلا مثل نوکیا که کلید منو رو میگیری و چیزایی که بازن رو میاره و میتونی انتخاب کنیشون چیزی نداره ؟
چون توی shortcuts نمیان

دوست خوبم شما این برنامه ی mgx رو نصب کنین یه taskmanager خوبه (برای نصب پسوند .rar رو به .mgx تغییر بدین ) کار تونو راه میندازه .

لینککککککککک :
http://www.4shared.com/file/181042288/2c031c4d/zTaskMan_E8.html

سلام.
ببخشيد اصلا حواسم نبود بگم ... درست شد ... يعني درستونديمش الان e8 من 2 در 1 هست !
بردش رو عوض كرديم ، به يه سري حركتهاي ديگه ... داره كار ميكنه ... ولي الان هم اگه گوشي خاموش بشه ديگه روشن نميشه تا زماني كه با rsd lite يه پچ بزنم روش.

سامسونگ فقط با ضمانتنامه ی perjixen http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203FA.gif

دوستان ببخشید این بی ربط به تاپیک هست اما حتما دقت داشته باشید که :
همیشه اول بوت لودر اورجینال رو بریزین بعد
no rsa اون رو
تا با مشکل رضای عزیز مواجه نشید. در ضمن کسی روش تست پوینت واسه e8 رو امتحان نکرده؟

BeH ZaD
26-12-2009, 20:29
دوست خوبم شما این برنامه ی mgx رو نصب کنین یه taskmanager خوبه (برای نصب پسوند .rar رو به .mgx تغییر بدین ) کار تونو راه میندازه .

لینککککککککک :
http://www.4shared.com/file/181042288/2c031c4d/zTaskMan_E8.html

سامسونگ فقط با ضمانتنامه ی perjixen http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203FA.gif

دوستان ببخشید این بی ربط به تاپیک هست اما حتما دقت داشته باشید که :
همیشه اول بوت لودر اورجینال رو بریزین بعد
no rsa اون رو
تا با مشکل رضای عزیز مواجه نشید. در ضمن کسی روش تست پوینت واسه e8 رو امتحان نکرده؟

ممنون
:atten:ولی من نصب کردم میزنه INSTALED ولی وقتی میخوام برم تو MPKG طول میکشه تا باز بشه و وقتی میره تو نیستش!!!!:13:
کسی نمیدونه چیکار کنم؟

johnypersian
26-12-2009, 21:30
شما از چه فیرمویری استفاده میکنین؟ یه بار extract کنین روی مموری کارت و بعد با اجرای script(یعنی اجرای فایل با پسوند .sh )اجرا کنین ببینین بازم نتیجه نمیگیرین؟در ضمن واسه برنامه های جاوا اگه به حالت idle بره با اجرای مجدد باز میشه ها (میدونم نکته ی ساده ایه اما گفتم شاید مشکل شما اینه)

johnypersian
26-12-2009, 21:36
دوست خوبم یه بار هم با این ورژن ها امتحان کنین بازم نتیجه رو بفرمایید ممکنه فایل رو هم یا من ناقص آپلود کردم یا شما ناقص دانلود کرذه باشین. این فایلهایی رو که میگذارم رو هم یک بار با mpkgbox و یه بار با extract کردن امتحان کنین

و اینم یه نسخه ی PEP که شامل برنامه هایcmd,filemanager,javabox,textviewer,taskmanag er , taskman mini هست. مطمئنا باید بسته به فیرمویر خودتون یکی از این برنامه ها کار بده من خودم فیرمویر جدید ant-on رو دارم و کار میکنه.

لینک دانلود :

http://www.4shared.com/file/181776499/9355bc17/vr_online.html

perjixen
28-12-2009, 09:01

به نظرم برنامه بدرد نخوريه ... سرعت رو وحشتناك مياره پايين !

سامسونگ فقط با ضمانتنامه ی perjixen

اسپم نده ..http://www.pic4ever.com/images/dancegirl2.gif. چخههههههههههههههههه !!!

در ضمن من اگه تو بودم به همه یه شیرینی حسابی میدادم !!!!
اين گوشي باز خاموش شد ... :)))))))))))))))))))) http://www.pic4ever.com/images/bliss.gif
http://www.pic4ever.com/images/clap.gif
يك روز توي شارژ هست ، وقتي روشن ميكنه ميزنه " باطري ندارم ، برنامه اجرا نميشه "
چه گوشيه با شخصيتي دارم ... !!‌ http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif
همش تقصير جانيه و آقاي سپهري ..... http://www.pic4ever.com/images/1041.gif

اين روشن بشه ... ميخوام بزنم توي نخ تعويض فريموررررررررررررررر !!http://www.pic4ever.com/f_sabzmoom_58d78cf.gif

johnypersian
28-12-2009, 12:31
به نظرم برنامه بدرد نخوريه ... سرعت رو وحشتناك مياره پايين !

اسپم نده ..http://www.pic4ever.com/images/dancegirl2.gif. چخههههههههههههههههه !!!

اين گوشي باز خاموش شد ... :)))))))))))))))))))) http://www.pic4ever.com/images/bliss.gif
http://www.pic4ever.com/images/clap.gif
يك روز توي شارژ هست ، وقتي روشن ميكنه ميزنه " باطري ندارم ، برنامه اجرا نميشه "
چه گوشيه با شخصيتي دارم ... !!‌ http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif
همش تقصير جانيه و آقاي سپهري ..... http://www.pic4ever.com/images/1041.gif

اين روشن بشه ... ميخوام بزنم توي نخ تعويض فريموررررررررررررررر !!http://www.pic4ever.com/f_sabzmoom_58d78cf.gif

1- چیزی که سرعت رو پایین میاره mpkg box و edit های اشتباه روی فیرمویر هست وگرنه ایشون که دیگه این mp رو دارن نصب یه برنامه کاری به سرعت نداره!! راستی رضا شما هم تست کردی کار داد؟
2- هیچ نظری در مورد این ندارم .شما سابقت مشخصه!!! (تنظیمات gprs
3- مثل اینکه روشن شده
4- رضا جان دقت کن فیرمویره cg31 نداره ها!

perjixen
28-12-2009, 12:57
من كلا مخالفمممممممممممممممممممم ممممم !‌
:|

نخيرررررررر :( روشن نشده !

johnypersian
29-12-2009, 03:56
من كلا مخالفمممممممممممممممممممم ممممم !‌
:|

نخيرررررررر :( روشن نشده !

رضا جان خبر بده که شد شارج!!! کنی یا نه با اون روش!!!در ضمن مشکلتو اینجا هم بگو تا اساتید کمک کنن.البته مشکلای تو که تمومی ندارن !!! کلا خاص ترین مورد e8 داری هستی که در این منطقه زندگی میکنی http://www.pic4ever.com/images/orjnfq.gif

حالا هی میگم برو سامسونگ بگیر بگو چرا میگی!!! http://www.pic4ever.com/images/129fs3867689.gif

perjixen
29-12-2009, 10:05
من آخرش دوپايي ميام .... http://www.pic4ever.com/images/30upn9j.gif

والا مشكل من با اين جانيههههههههههههه ! يكي زحمت بكشه بندازتش تو اتاق ، بشين درسش رو بخونه !
گوشي يكشنبه خاموش شده (شار‍ژش تموم شد) ، بعد از اون وقتي به شارژر ميزنمش هي روشن خاموش ميشه و پيغام ميده :
battry low
cannot program

تا الان نزديك 24 ساعت توي شارژ بوده.

اگه من رو به شركت موتو معرفي كنيد ، ميتونه به عنوان نابودگر ازم ياد ببره ! http://www.pic4ever.com/images/hippie7.gif

MOTO MAN
29-12-2009, 12:24
من آخرش دوپايي ميام .... http://www.pic4ever.com/images/30upn9j.gif

والا مشكل من با اين جانيههههههههههههه ! يكي زحمت بكشه بندازتش تو اتاق ، بشين درسش رو بخونه !
گوشي يكشنبه خاموش شده (شار‍ژش تموم شد) ، بعد از اون وقتي به شارژر ميزنمش هي روشن خاموش ميشه و پيغام ميده :
Battry low
cannot program

تا الان نزديك 24 ساعت توي شارژ بوده.

اگه من رو به شركت موتو معرفي كنيد ، ميتونه به عنوان نابودگر ازم ياد ببره ! http://www.pic4ever.com/images/hippie7.gif

باتریت را با یه گوشی دیگه شارژ کن ببین جواب می ده.

البته با اون بلاهایی که قبلا سرش اومد کاملا طبیعیه! :4:

perjixen
29-12-2009, 13:39
باتریت را با یه گوشی دیگه شارژ کن ببین جواب می ده.

گوشيه موتو ديگه ايي ندارم !
ميرم از اين ، شارژرهاي باطري براي گوشي ميخرم.

البته با اون بلاهایی که قبلا سرش اومد کاملا طبیعیه!

يه مقدار احساس ميكنم گوشيه سوسولي هست !‌ :)))))

alirezabehzad
30-12-2009, 23:20
سلام آیا با توجه به نصب فریمورهای جدید امکان باز گشت به حالت اولیه گوشی هست یا بعبارتی مستر یا هارد رست کردن ( تنظیمات کارخانه ) اگر هست راهنمایی کنید ممنون و سپاس

alirezabehzad
30-12-2009, 23:26
moji عزیز با توجه به نصب فریمور nik-stallion گوشی مثل حالتی که گرافیک مشکل داره در pc باقیمانده از منوی قبل را در صفحه میگذارد علت ودر صورت امکان راه حلی اگر هست راهنمایی کنید با سپاس

perjixen
31-12-2009, 08:09
سلاممممممممم ، بالاخره روشن شد ! http://www.pic4ever.com/images/bliss.gif

سلام آیا با توجه به نصب فریمورهای جدید امکان باز گشت به حالت اولیه گوشی هست یا بعبارتی مستر یا هارد رست کردن ( تنظیمات کارخانه ) اگر هست راهنمایی کنید ممنون و سپاس

بله ،‌ميتونيد از فريمورهايي كه خود شركت موتو داده استفاده كنيد.

MOTO MAN
31-12-2009, 08:58
ji عزیز با توجه به نصب فریمور nik-stallion گوشی مثل حالتی که گرافیک مشکل داره در pc باقیمانده از منوی قبل را در صفحه میگذارد علت ودر صورت امکان راه حلی اگر هست راهنمایی کنید با سپاس

بله قابل حله.

کافیه یه lp دیگه روی گوشی فلش بزنید.

موفق باشید...

perjixen
31-12-2009, 11:36
ياا...

لباس تنتون باشه هاااااااااااااا http://www.pic4ever.com/images/7165.gif

ببينم ، اين گوشي smile نداره.؟!؟ يعني شكلك مكلك چيزي.؟!؟!؟
تا الان هزار بار زيرو روش كردم ، ولي به نتيجه يي نرسيدم.

alirezabehzad
31-12-2009, 13:44
سلام ممنون از هر دو دوست عزیز لطفا لینک فریمور شرکت یا سایت رو برام بزارید ضمنا من پک فارسی رو نصب کردم اما اون مشکل حل نشده آیا lp خاصی لازم هست در صورت امکان لینک lp مورد نیاز رو برام بذارید سپاسگزار خواهم بود

MOJI3180
02-01-2010, 11:10
سلام

@alirezabehzad

همشهری عزیز ! به نظرم بهتره که گوشی را به حالت اولیه بر نگردونید . شما از فریمور Nik_superb استفاده کنید. تا حالا که اون مونسترپک مشکلی نداشته . (تو بخش فریمور و فایل های فلش motomagx موجوده )

آخه فریمور استوک گوشی قابلیت های بالایی در اجرای برنامه ها نداره . برنامه اختصاصی e8 فرمت mgx دارند که توشون برنامه و بازی های بسیار جالبی پیدا میشه که توی بخش نرم افزار های motomagx میتونید این برنامه ها و بازی ها رو ببینید . این برنامه ها توسط فریمور استوک گوشی قابل اجرا نیستند .

نصب فریمور nik-stallion گوشی مثل حالتی که گرافیک مشکل داره
به این سوال در تاپیک مربوط به این فریمور پاسخ داده شده ! روی بعضی گوشی ها هیچ مشکلی نداره و روی بعضی از گوشی ها مشکل داره !

@ perjixen

بالاخره روشن شد !
بالاخره گوشی باهات کنار اومد !
انشاالله زندگی مسالمت آمیزی داشته باشید !!

captainmakan
04-01-2010, 09:46
سلام به همه.
لطفا به سوالم جواب بدین. مخصوصا گنده ها.
آیا میشه حساسیت keypad رو بالا برد؟

MOJI3180
04-01-2010, 10:21
سلام captainmakan عزیز

مطمئن باش اگر اطلاع داشته باشیم حتما میگیم . در مورد این مسئله هم به نظر من اگر در گوشی تنظیمات لازم رو جهت تغییر نداره نمیشه . البته شاید با برنامه mgx ای بشه این کار رو کرد (که بازم فکر نکنم چنین برنامه ای در حال حاضر باشه .)

الان این گوشی رو ندارم که بخوام تست کنم .
اگر به جواب کاملتر و دقیق تری رسیدم خدمتتون میگم .

اجازه بدید تا گنده ها هم جوابتون رو بدند !!

موفق باشید....

poet666
04-01-2010, 22:36
سلام دوستان
در مورد smile یا emotions من خودم تا حالا گوشی موتورولا ندیدم که شکلک ساپورت کنه.این گوشی هم نمی کنه.حساسیت keypad رو هم نفهمیدم.منظورتون همون navigation key هست.یعنی همون نیم دایره؟اگه اونه که حساسیتش فکر نکنم بیشتر از این بشه.کمتر هم که کار ادم سخت می شه.این مثل u900 سامسونگ نیست.اون کلا قضیه اش فرق داره.من شخصا فکر نکنم همچین قابلیتی رو بشه واسه این اعمال کرد!در مورد lp هم همونی که تو سایت هست (فارسی)فکر کنم جواب بده.من خودم همین Lp رو از یه سایت خارجی قبل از اینکه تو سایت اپلود بشه دانلود کرده بودم.ولی فکر کنم اینی هم که تو سایته همون باشه.هر چند من تستش نکردم.ولی ب اLp خودم مشکل حل شد.
دوستانی که تازه این گوشی رو خریدن توجه داشته باشن کلا این گوشی به نظر من سرعتش خیلی خوب نیستوب هfw هم زیاد ربط نداره.فکر کنم بیس سیستم عامل اینجوری باشه.ولی تو این fw ها nikh stallion به نظر من خوبه سرعتش هم خوبه.ولی فکر نکنید اگه fw رو عوض کنید گوشیتون می شه a1200!تاثیراتش خیلی چشمگیر نیست

alirezabehzad
04-01-2010, 22:58
دوستان سلام
آیا در گوشی e8 میشه call history رو طوری تنظیم کرد که تکراری اسامی رو توی لیست اضافه نکنه برای مثال اگر با کسی تماس میگیرید و به هر علت مجبور میشید 10 بار دیگه بگیرید تمام لیست شما در call history میشه اسم اون شخص
ممنون و سپاسگزار

BeH ZaD
05-01-2010, 15:20
در مورد سرعت گوشی درسته که خیلی خوب نیست ولی اگه cpu رو که توی nikhill به صورت پیش فرض 399 هست به 532 تغییر بدیم خیلی بهتر میشه:8: (البته خب a1200 جای خود دارد):003:

MOJI3180
07-01-2010, 19:26
سلام

من خودم همین Lp رو از یه سایت خارجی قبل از اینکه تو سایت اپلود بشه دانلود کرده بودم
فکر نکنما ......
ما خیلی وقت قبل از اینکه کسی موتورولا e8 داشته باشه این فایل رو اینجا گذاشتیم !!!:003::001:

از خودتون :

از خودم !

سلام
language pack فارسی گوشی E8 در بخش فایل های فلش و سیم موجوده که میتونید اونو دانلود کنید.
تا حالا چند تایی برای E8 برنامه و آموزش گذاشتیم. چرا سایت های خارجی؟؟!!

جدی میگی؟!من ندیده بودم.دستت درد نکنه.راستی فقط Language pack و نحوه فلش در مورد e8 هست یا برنامه و اموزشهای دیگه هم براش هست؟من که کلافه شدم انقدر تو این سایتهای خارجی چرخیدم.اخرش هم یه بنده خدایی رو پیدا کردم و 1 ساعت سوال پیچش کردم!فکر کنم کانادایی بود!ولی دمش گرم کارمو راه انداخت!خدایی سایت خودمون یه چی دیگه ست!!!

دیدی امین جان مدرک هم دارم !!! هر صحبتی کنی علیه خودت استفاده میشه !!:4::4:

@alirezabehzad

دوستان سلام
آیا در گوشی e8 میشه call history رو طوری تنظیم کرد که تکراری اسامی رو توی لیست اضافه نکنه برای مثال اگر با کسی تماس میگیرید و به هر علت مجبور میشید 10 بار دیگه بگیرید تمام لیست شما در call history میشه اسم اون شخص
ممنون و سپاسگزار

فعلا که نه ! البته باید بشه . یک برنامه ای هست که تو بخش نرم افزار ها گذاشتمش فکر کنم اسمش یک چیز شبیه flex bit هست با اون میشه بعضی از تغییرات را روی گوشی داد مثلا اس ام اس رو کلا قطع کرد و حذفش کرد . البته کار کردن با این برنامه نیاز به دقت و اطلاعات کافی داره . اگه در این مورد به نتیجه ای رسیدم خدمتتون عرض میکنم .

موفق باشید.....:8::8::8:

poet666
08-01-2010, 21:28
:43:
مجتبی جان می خوای مچ بگیری!:4:
راستش این یه فقره رو کاملا مطمئنم که Lp رو از سایت us. ... (تبلیغ نشه)گرفتم!اگه اشتباه نکنم تو سایت فایلش 6-7 پارتیه.ولی من فایل رو تو یه پارت dl کردم._سندش هم تو desktop ه!)حالا نمی دونم اون موقع تو سایت موجود بود یا نه.ولی من حقیقتش ندیدم.اون موقع کلا در مورد e8 تو سایت خودمون هیچ چی پیدا نکردم من!
اون جمله هم که گفتم" جدی می گی تو سایت هست"منظورم غیر از فلش بود.یعنی توضیحات فارسی و برنامه و ... بود.وگر نه همون کاناداییه که گفتم مشکل فلش و Lp رو برام حل کرد!دیدی سندت مثل بعضیا بود!:003:(شوخی)

MOJI3180
08-01-2010, 22:55
هی سیاسیش کن ! الان بن میشی تا حساب بیاد دستت !:4::4:

من که نگفتم از اینجا دانلود کردی یا از جای دیگه که !
گفتی اون موقع تو سایت نبوده ولی من میگم بوده .:003:
حالا فکر کنم به تفاهم رسیدیم ......!:001:
این سایت آمریکایی هم بدرد خودشون میخوره ! فقط موبایلستان:8::8::8::8:

perjixen
11-01-2010, 15:23
سلام

من تازه فهميدم اين گوشي چراغ قوه هم داره !!!
براي اينكه بتونيد ازش استفاده كنيد ، نياز به چندتا فريمور داريد ... چندتا بوت لودر ... و يه برنامه ‌rsd lite بعد گوشيتون رو وست فلش از كابل ميكشيد ... تكرار ميكنم وسط فلش ها !! اگه آخر فلش بكشيد من مسئوليت قبول نميكنم.

بتون تبريك ميگم ... شما الان يه چراغ قوه داريد :)
ببينيد صفحش سفيده و درخشان !!!

با رضا هر روز يك ايراد e8 شناسايي كنيد.

perjixen
16-01-2010, 09:04
سلام

اگه من اينجا رو با پستاي چرتم بالا نگه ندارم ... كي ميخواد اينكارو كنه...؟!؟!؟؟! http://www.pic4ever.com/images/afro.gif

در راستاي ، ايرادات من و e8 يه مجل برخوردم ... آقا در باطري گوشي (كاور پشت گوشي) شل شده هي باز ميشه اينقدري كه ديگه نميشه توي كيف تا جيب شلوار گذاشتش ... يه پيشنهاد بديد سفتش كنيم .... :))))))

چسب چطوره.؟!؟!؟؟

MOJI3180
16-01-2010, 09:49
سلام رضا جان

ببینم میتونی تا دو هفته دیگه این تاپیک رو به صفحه 40 برسونی !

چسب لازم نیست . برو کش بگیر بنداز دورش . یک گره فکولی هم بهش بزن .!:)

میتونی از خرما هم استفاده کنی ! :)

MOTO MAN
16-01-2010, 10:10
سلام رضا جان

سلام

لولاهای اطرافش شل شده ببین می تونه با یه سوزن بکشیشون بیرون.

یا به درب گوشی چسب بزن (با چسب نواری) یه چند لایه که بشه محکم می چسبه سر جاش.

johnypersian
16-01-2010, 10:22
بهترین راهش اینه که آدامس بچسبونی بهش! یه راه دیگه هم داره اینکه مدیرای اینجا هم منو بن کنن هم تورو !!! کل مشکلای انجمن حل میشه :)

رضا بیا یه گوشی دیگه بخر یه زندگی جدید شروع کن شانستو امتحان کن .

perjixen
16-01-2010, 11:14

قربونت فدات شم http://www.pic4ever.com/images/126fs3315323.gif

بهترین راهش اینه که آدامس بچسبونی بهش! یه راه دیگه هم داره اینکه مدیرای اینجا هم منو بن کنن هم تورو !!! کل مشکلای انجمن حل میشه :)

:35::merci:

لولاهای اطرافش شل شده ببین می تونه با یه سوزن بکشیشون بیرون.

اينو تست كردم ... چند سايز گشادش هم كردم :4:

رضا بیا یه گوشی دیگه بخر یه زندگی جدید شروع کن شانستو امتحان کن .

فكر كنم بهترين كار همينه ! :12:

rezasuzuki
07-02-2010, 17:11
سلام
میشه لطفا مشکلات عمده این گوشی را بگید؟؟(بعد از فلش به بهترین فیرور موجود)!!
به نظر شما ارزش داره A1200 را بفروشم و E8 بگیرم؟؟
میخوام گوشیم کند نباشه و زود باتری تموم نکنه!!!

MOTO MAN
07-02-2010, 20:13
سلام
میشه لطفا مشکلات عمده این گوشی را بگید؟؟(بعد از فلش به بهترین فیرور موجود)!!
به نظر شما ارزش داره A1200 را بفروشم و E8 بگیرم؟؟
میخوام گوشیم کند نباشه و زود باتری تموم نکنه!!!

به نظر من اگه a1200 را بدی این را بگیری واقعا اشتباه کردی.

سیستم عاملی که a1200 داره هیچ گوشی ای نداره.

موفق باشید...

rezasuzuki
07-02-2010, 22:44
ممنون از توجه شما
ولی دنبال گوشی ساده تر و کیفیت صدا عالی هستم از برند موتورولا ولی نمیخام کند باشه یا اشکال تابلویی داشته باشه .
اگه میشه مشکلات این گوشیو به من بگین.(مثلا تو sms دادن یا پلیرش یا contacts..........)

poet666
08-02-2010, 15:23
مشکل عمده ش سرعتشه که رو اعصاب من راه می ره!هنگام مولتی تسکینگ واقعا اعصاب خورد کنه.ولی سرعت عمومیش واسه موزیک و ... خوبه.اگه بیشتر واسه موزیک می خوای به نظر من عالیه.کلا هم کیفیت هم صدا.یه هدفون philips از مال منم بگیری دیگه زندگیه.اگه تو موزیک خوب نبود تا حالا ردش کرده بودم.ولی خب چون زیاد اهل موزیکم دلم نمیاد.از نظر موزیک خیالت راحت باشه
a1200 رو از نظر سیستم عامل با هیچ گوشی مقایسه نکن!حتی ایفون!از نظر سیستم عامل کلا e8 و motomagx یه افتضاحه!(حد اقل واسه کمپانی مثل موتورولا)حالا اگه نوکیا بود یه چیزی.چون سیمبین هم دست کمی از این نداره!ولی باطریش خیلی بیشتر از a1200 ه.عمرا بتونی یه روزه خالیش کنی!من که نتونستم!باریش به نظر من نسبت به a1200 خیلی بهتره..a1200 انصافا باطریش ضعیف بود

rezasuzuki
08-02-2010, 17:16
سلام
مرسی از توضیحات شما
پس به نظر شما از سری xpress nokia و walkman sonyericsson بدون سیستم عامل (همون java) بهتره دیگه؟؟

(میدونم آخرش مجبور میشم دوباره a1200 بگیرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

MOTO MAN
08-02-2010, 18:02
سلام
مرسی از توضیحات شما
پس به نظر شما از سری xpress nokia و walkman sonyericsson بدون سیستم عامل (همون java) بهتره دیگه؟؟

(میدونم آخرش مجبور میشم دوباره a1200 بگیرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

سلام

معملومه 1000 درصد بهتر از گوشی های دیگر است.

من خودم گوشی های دیگه هم دست گرفتم ولی هیچی a1200 نمیشه.

موفق باشید...

rezasuzuki
08-02-2010, 19:04
سلام

معملومه 1000 درصد بهتر از گوشی های دیگر است.

من خودم گوشی های دیگه هم دست گرفتم ولی هیچی a1200 نمیشه.

موفق باشید...

اون که مسلمه که a1200 رو دست نداره.
منظورم E8 در مقابل سری xpress nokia و walkman sonyericsson بدون سیستم عامل بود!!:9:
با تشکر از شما

MOJI3180
08-02-2010, 20:39
آره رضا جان. خیلی بهتر از گوشی های بودن سیستم عامل برند های دیگه هست . البته به نسبت قیمت !

این گوشی یه سیستم عامل اپن سورس داره که هر روزش بهتر از دیروزش هست . کیفیتش هم که دوستان گفتند حرف نداره .
کلاس هم که داره !

موفق باشید....

CounT SanA
09-02-2010, 12:39
اين گوشي از گوشي هاي بدون سيستم عامله نوكيا و سوني بهتره شايد سرعتش بعضي اوقات كم باشه(اگه خيلي بهش ور بري)ولي كيفيت صداش خيلي بهتره توجه كن:كيفيت از نظر بلند بودن از خيليا بهتره ولي بهترين نيست ولي كيفيتش با iphone رقابت ميكنه و به نظره من بهتره باتريش هم خوبه ولي اگه سرعت بيشتر ميخواي zn5 بگير خودتو راحت كن كار باهاش راحتتره كيفيت صداش همونه و يه كم ميتونه بلندتر باشه دوربينش كه حرف نداره باتريش هم خيلي خوبه مثل e8 ويه وقتايي بيشتر نگه ميداره lcd ش هم بزرگتره ولي e8 خوشگل تره ديگه تصميم با خودته
موفق باشيد...

CounT SanA
09-02-2010, 12:39
اين گوشي از گوشي هاي بدون سيستم عامله نوكيا و سوني بهتره شايد سرعتش بعضي اوقات كم باشه(اگه خيلي بهش ور بري)ولي كيفيت صداش خيلي بهتره توجه كن:كيفيت از نظر بلند بودن از خيليا بهتره ولي بهترين نيست ولي كيفيتش با iphone رقابت ميكنه و به نظره من بهتره باتريش هم خوبه ولي اگه سرعت بيشتر ميخواي zn5 بگير خودتو راحت كن كار باهاش راحتتره كيفيت صداش همونه و يه كم ميتونه بلندتر باشه دوربينش كه حرف نداره باتريش هم خيلي خوبه مثل e8 ويه وقتايي بيشتر نگه ميداره lcd ش هم بزرگتره ولي e8 خوشگل تره ديگه تصميم با خودته
موفق باشيد...

rezasuzuki
14-02-2010, 21:29
سلام
بالاخره منم E8 خریدم:54:
فقط الان نمیتونم اکولایزرشو بصورت دستی تنظیم کنم همه حالت هاش بصورت پیش فرضه !!!!
میشه منو راهنمایی کنین:merci:

rezasuzuki
19-02-2010, 20:54
متاسفانه این گوشی اکولایزر دستی نداره که یه فاجعه واسه همچین گوشی هست.
ولی بعد از دو روز سر و کله زدن با گوشی روشی پیدا کردم که میتونه هنگام استفاده از اکولایزر پیش فرض ,BASS BOOST را روشن نگه داره و کیفیت وحشتناک این گوشیو نمایان کنه.
شما میتونین از مسیر MULTIMEDIA>MEDIA FINDER>VIDEO>OPTION>SETUP
BASS BOOST تنظیم کنین .فقط اگه دوباره وارد تنظیمات پلیر بشین BASS BOOST خاموش میشه!!!!!!!!!!
بابت راهنمایی شما دوستان هم ممنون(مخصوصا آقا مجتبی و POET666):merci:

jjafarnejad
20-02-2010, 01:38
سلام دوستان

چند روز پیش شارژر گوشیم سوخت .منم مثلا اومدم فنی بازی در بیارم ، سیم شارژر سوخته هه رو بریدم وصل کردم به یه شارژر دیگه !! همه چی خوب بود تا اینکه سوتی دادم سیمها رو اشتباه وصل کردم که گوشی خاموش شد ....
از اون روز به بعد جک هدفون کار نمیکنه و اگه گوشی رو خاموش کنم روشن شدنش با خداس !
و اینکه باطریشم همیشه باید در سطح بالایی نگه دارم وگرنه یهو میبینی قرمز شده و یکم بعد گوشی خاموش میشه ! البته خوب شارژ نگه میداره بنده خدا

تا حالا کسی با این مشکل مواجه شده ؟
کسی راه حلی بلده ؟
مرسی

rezasuzuki
20-02-2010, 02:03
من یه ایمیت (imate) داشتم همین بلارو سرش اوردم
اگر ای سی شارژر خود گوشی سوخته باشه که گوشیت بر فناست ولی ممکنه فقط برد داخل باتری گوشیت اسیب دیده باشه.(خدا کنه)
مواظب باش که موقع شارژ باتری گوشیت داغ نشه.(ممکنه بترکه!!!)

perjixen
03-03-2010, 12:26
سلام

آقا اين e8 داره كار ميكنه ... هيچ مكشلي هم نداره ... چي كارش كنم.؟! :4:

MOJI3180
03-03-2010, 12:48
به به . آقا رضا ی گل

:021:021:

بندازش تو آب ببین چی میشه ؟ بعد بیا اینجا نتایجش رو بگو . ببین برنامه هایی که اجرا میکنی آبکی هستند یا نه ؟!:4:

NIHILmS
14-04-2010, 17:11
سلام دوستان

والا دیگه تقریبا نظرم برای خرید این گوشی (e8) قطعی شده فقط می خوام خیالم از بابت موزیک و نصب دیکشنری روی این گوشی راحت بشه

اول اینکه کیفیت، بلندی و باس این گوشی با هدفون (البته نه حتما هدفون خودش چون ظاهرا هدفون خودش خوب نیست) در مقایسه با سری n نوکیا یا هر گوشی دیگه چطوره؟
دوم اینکه نصب دیکشنری فارسی امکان پذیره ؟

sms فارسی میشه فرستاد و دریافت کرد ؟

راستی..برنامه یادآوری کننده داره ؟

HOSSEIN_MEDIA
14-04-2010, 17:19
سلام

ببخشید که من جواب میدم . بهتره اون دوستانی که این گوشی رو دارن جواب بدن ولی من چند تاش رو میدونم .

خیالت از فرستادن اس ام اس فارسی با نصب پک فارسی راحت باشه . با تظمین !

کیفیت صداش خیلی عالی هست مطمئن باشید بیشتر نباشه کمتر نیست .!
برنامه هاش تو بخش نرم افزار ها هست که میتونید نگاهی بندازید ببینید همچین برنامه هایی داره یا نه ولی روی گوشی های قدیمی موتورولا یادآوری کننده بود مثلا اگر اس ام اس میامد هر از 5 دقیقه یک بوق بیپ میزد و یادآوری میکرد. به نظرم الان هم باید همین باشه .

دیکشنری و بقیه سوالات با بقیه دوستان .

NIHILmS
14-04-2010, 18:11
منظورم از برنامه یاداوری کننده، مثل همونی که تو گوشیهای 1200 و 1100 هم پیدا میشه، برنامه ای که تنظیم کنیم در تاریخ و ساعت معین یه چیزی رو یاداوری کنه..

™ALI
15-04-2010, 14:15
سلام به همگی دوستان...

توضیحات جناب HOSSEIN_MEDIA عزیز کاملا" درسته !

در مورد یاد آوری هم توی تقویم این گوشی میتونید تنظیم کنید ! و آهنگ و متن مورد نظرتونم تعریف کنید !

ولی در مورد کیفیت صدای موزیک گوشی ! این گوشی به معنای واقعی فوق العادست ! اصلا" خود این گوشی از سری موزیک موتورولاست و صدایی شفاف و دلنشین برای موزیک فراهم میکنه که من توی هیچ گوشی ندیدم !

خودم کیفیت رو با 5800 تست کردم ! واقعا" از هر نظر بهتر بود ! هدفونشم از 5800 بهتره ! به نظر من نیازی به خرید هدفون ندارید ! ولی اگه زمانی قصد خرید هدفون داشتین ، حتما" از یه برند حرفه ای خرید کنید ! اگه پلیر گوشی راضیتون نکرد میتونیداز برنامه فوق العاده قوی RockBox استفاده کنید که بهترین و پیشرفته ترین تنظیمات موسیقی رو در اختیارتون میذاره !

اگه از بحث باتری بگذریم ، میتونید این گوشی رو به عنوان یک Mp3 Player خوب استفاده کنید !

کلاس گوشی هم که دیگه جای صحبت نداره.. :003:

مرورگر سیستم من ایراد پیدا کرده ! نمیتونم پای پست ها تشکر بزنم ، شایدم مشکل از سایت باشه !

همگی موفق و شاد وسلامت باشید... :8:

MOTO MAN
26-06-2010, 17:37
سلام

کسی اگه می تونی فوری فوتی یه عکس از هندزفری اورجینال این گوشی که تو کارتون هست برام بزاره.

ممنون

First.Last
25-07-2010, 23:00
بسم الله الرحمن الرحيم
سلام از ماست...
يه چند تا سوال از اساتيد داشتم...يکي از دوستان يه e8 جديدا گرفته...ميخوام براش شورتکات تعريف کنيم ..چه جوري ميشه شورتکاتاشو تعريف يا کم وزياد کرد...؟؟؟بعدشم تو قسمت کوک ساعت تا 3 تا آلام بيشتر نميشه اون چه جوري افزايش بدم..؟؟؟چه جوري ميشه ويبره شو از بين برد..واي ميخواي باهاش اس ام اس بنويسي جونت در مياد...واسه کيف خوب براي e8 چي پيشنهاد ميديد...ايناي بالايي رو لطفن اگر ممکن هست بدون نم افزار بگيد يعني نيازي به فلش زدن نباشه و بشه روي فريمور اصلي خوده گوشي اعمال کرد ...يه چيزايي ديگه اي مونده هنوز ..صداش خيلي ضعيف بود اما کيفيت بدي نداشت....دوربينشم که بد نبود ....

MOJI3180
25-07-2010, 23:43
ما کارمون با برنامه و ادیته . تو بخش آموزش در مورد نحوه شرتکات هست.
ویبره هم با یک برنامه قطع میشه . تو بخش آموزش و اطلاعات پایه ای فکر کنم گذاشتمش .
صداش ضعیفه ؟!!!
والا نمیدونم بذار تا اون دوستانی که دارن بیان توضیح بدن .

poet666
27-07-2010, 22:06
برای تعویض شورتکات بای برنامه بیزی که راحته.الته با /talentftp هم میشه که اونم باز باید فلش کنی.برای قطع ویبره هم باز برنامه می خواد که باید فلش کنی.ولی من هیچ وقت این کار رو نمی کنم.چون اصلا حال نمی ده و واسه من اصلا راحت نیست بدون ویبره تایپ کنم.فکر نکنید اگه قطع کنید می شه صفحه لمسی!نسبتا دقیق باید باشید.اتفاقا این گوشی خوراک اس ام اسه.اینوسر عمم که phd داره ت سرعت تایید کرد!
الارم هم مشکلی نداره.از همون shortcut->set alarm->specific time بری خیلی راحت تنظیم میشه.صداش هم که نمی دونم.فکر نمی کنم کم باشه.مگه یخواید با nec مقایسه کنید!در حد معمولیه بلندی.یه کم از n78 کمتره که صدای اخر N78 دیگه کلا گند میزنه به صدای طرف که نمی فهمی چی میگه.

First.Last
13-08-2010, 13:38
سلام...فريمور zmod ر. طبق دستور فلش زدم ...اطلاعات رو هم ريست کردم..ولي الان ميخوام ديکشنري هايي که قبلا نصب کردم رو دوباره نصب کنم..قبلا فريمورم استوک بوده...الان ميکه که اين فايل موجود هست ميخواي نصبش کنم وقتي ميزنم که نصب کن ميگه که يه فايل براي نصب کردنش کم هست..حالا نه ميتونم پاکش کنم نه ميتونم دوباره روش بريزم..جريان چيه؟/؟گوشي رو هم ريست ال ديتا کردم چند بار بازم خبري نشدووممنون ميشم راهنمايي کنيد..

NEGRO
13-08-2010, 13:46
سلام...فريمور zmod ر. طبق دستور فلش زدم ...اطلاعات رو هم ريست کردم..ولي الان ميخوام ديکشنري هايي که قبلا نصب کردم رو دوباره نصب کنم..قبلا فريمورم استوک بوده...الان ميکه که اين فايل موجود هست ميخواي نصبش کنم وقتي ميزنم که نصب کن ميگه که يه فايل براي نصب کردنش کم هست..حالا نه ميتونم پاکش کنم نه ميتونم دوباره روش بريزم..جريان چيه؟/؟گوشي رو هم ريست ال ديتا کردم چند بار بازم خبري نشدووممنون ميشم راهنمايي کنيد..
سلام
حجت جان ببین اگه برنامه رو قبلا توی مموری نصب کرده باشی و پاک نکرده فریمور زدی ممکن این اتفاق بیافته
یه چک کن توی مموریت ببین دستی می تونی پاکش کنی ...

First.Last
13-08-2010, 17:24
اقا شرمنده تقصيرات از اين دوستمون بوده..چيزي که پشت تلفن گفته بود من اينجا گفتم..الان گوشي رو ازش گرفتم که ببينم چشه..ديدم فايل ها حجمشون صفر هست..مشکل از رفيقمون بوده...ممنون گلم مموري هم نداشت..ممنونم

poet666
13-08-2010, 22:40
ایت پیغام رو برای من هم بعضی وقتها که مثلا ریزولوشن برنامه رو عوض می کردم(یعنی کلا وقتی کانورت می کردم برنامه رو)موقع نصب می داد.اگه می تونه بگو دوباره اون برنامه ها رو دانلود کنه و نصب کنه.چون فایل اون برنامه تغییر کرده دیگه نصب نمی کنه احتمالا.مشکل من با برنامه های جاوا بود.فکر کنم مال دوستت هم جاوا باشه

First.Last
14-08-2010, 02:47
ممنونم عزيزم...بله درسته با فايل جاوا مشکل داشته..از روي گوشي فايل ها رو ريخته روي سيستم بعدش دوباره خواسته از روي سيستم بريزه روي گوشي که نميدونم اين وسط چي شده که فايل ها خرابه بايد رفيقم بگه...
بازم ممنون

poet666
14-08-2010, 10:14
همونطور که گفتم فکر کنم تنها راهش و ساده ترینش اینه که دوباره فایلها رو دانلود کنه
.موفق باشید

parsegade
15-08-2010, 22:06
سلام
ميخواستم يه راهنمايي و توضيح در مورد برنامه هايي كه در tools منوي zmod هست بدين مثل zmod-config, و يا بقيه .ممنون از همه

MOJI3180
22-08-2010, 11:51
سلام
اطلاع چندانی در مورد برنامه ها ندارم ولی فکر کنم با فعال کردن zmod-config بتونید در بخش مسیج کپی و پیست رو داشته باشید .
در مسیج چند ثانیه دکمه مربع رو فشار بدید

rezasuzuki
08-09-2010, 05:54
سلام
ميخواستم بدونم بعد از فلش كردن گوشي كيفيت پخش صدا از هندز فري يا اسپيكر تغيير ميكنه؟
بعد از فلش من ميتونم به فريمر فابريك فلش كنم؟(فريمر فابريكو از كجا دانلود كنم؟)
مرسي.:d

MOJI3180
08-09-2010, 16:07
سلام
اصولا بدتر نمیشه !
آره قابل برگشت هست . تاپیکش تو بخش پرسش و پاسخ هست همراه با لینک دانلود فیرمور .

روزتون خوش^^

MOJI3180
08-09-2010, 16:07
سلام
اصولا بدتر نمیشه !
آره قابل برگشت هست . تاپیکش تو بخش پرسش و پاسخ هست همراه با لینک دانلود فیرمور .

روزتون خوش^^

parsina
08-10-2010, 15:15
با سلام به همه دوستان و عزیزان این بخش.
من دنبال یه گوشی خیلی شیک و جمع و جور میگشتم برای کارم (یعنی به عنوان گوشی دوم).توی برند های مختلف همه گوشی ها رو چک کردم و با توجه به قیمت اونها و کلی تحقیق درمورد کیفیت ساخت، کیفیت صدای مکالمه، خوش دست بودن و شیک بودن، بعد از کلی از صافی رد کردن گوشی ها، دوتا گوشی بد جور رو مخم رفته. یکی E8 و اون یکی HTC Smart .
هرچند این دو گوشی امکانات مالتی مدیا هم دارند ولی استفاده بنده در حد همون زنگ زدن و زنگ خوردن (در مواقع نادر اس ام اس) بسنده میشه و نوع سیستم عامل و بود و نبود برنامه های جانبی برام اهمیتی نداره.
از دوستان محترم خواهش میکنم راهنمایی کنن من رو که :
کیفیت ساخت این گوشی چطوره؟ مثل Smart خوش ساخت و محکم هست؟
با توجه به استفاده ای که من قراره انجام بدم، این گوشی کند نمیشه؟ (یعنی با فریمور اصلی چطور کار میکنه؟ اینجور نباشه که من تا بیام جواب تلفن رو بدم هنگ کنه،طرف قطع کنه و فقط یه missed call ببینم تابلو بشم. آیا انقدر گوشی کنده که در استفاده عادی هم حتماً باید فریمور مد شده ریخت؟)
در کل قابلیت مکالمه تلفنیش رو چطور ارزیابی میکنین؟
شما خودتون واقعاً بین این دو گوشی کدوم رو انتخاب میکنین؟(خواهشاً بدون تعصب)
و در آخر قیمت فعلی این گوشی با توجه به کم یاب بودنش در چه حدودیه؟
پیشاپیش از محبتتون سپاسگزارم.

NEGRO
08-10-2010, 17:08
من دنبال یه گوشی خیلی شیک و جمع و جور میگشتم برای کارم (یعنی به عنوان گوشی دوم).توی برند های مختلف همه گوشی ها رو چک کردم و با توجه به قیمت اونها و کلی تحقیق درمورد کیفیت ساخت، کیفیت صدای مکالمه، خوش دست بودن و شیک بودن، بعد از کلی از صافی رد کردن گوشی ها، دوتا گوشی بد جور رو مخم رفته. یکی E8 و اون یکی HTC Smart .
هرچند این دو گوشی امکانات مالتی مدیا هم دارند ولی استفاده بنده در حد همون زنگ زدن و زنگ خوردن (در مواقع نادر اس ام اس) بسنده میشه و نوع سیستم عامل و بود و نبود برنامه های جانبی برام اهمیتی نداره.
با توجه به استفاده ای که من قراره انجام بدم، این گوشی کند نمیشه؟ (یعنی با فریمور اصلی چطور کار میکنه؟ اینجور نباشه که من تا بیام جواب تلفن رو بدم هنگ کنه،طرف قطع کنه و فقط یه missed call ببینم تابلو بشم. آیا انقدر گوشی کنده که در استفاده عادی هم حتماً باید فریمور مد شده ریخت؟)
سلام دوست عزیز

والا من اگر به جای شما بودم e8 می گرفتم (البته کمی هم حس موتورلا دوستی توش هست ولی ...) از هر نظر عالی هستش و همچنین ظاهر بسیار عالی داره ..
این مشکلاتی هم که شما مثال زدید تا حالا توش گزارش نشده
امکاناتش واقعا در حد خودش و قیمتش خوبه
من در مورد htc smart نظر نمی دم باید دوستان بخش pocket pc نظر بدن چون بیشتر باهاش آشنا هستن و در موردش بیشتر می تونن کمکتون کنن ...
البته اگر صبر کنید عزیزانی که این گوشی رو دارن هم بیان و نظراتشون رو بدن خیلی بهتره
موفق باشید

poet666
08-10-2010, 23:42
خب اگه سیستم عامل و برنامه و .. واقعا برات مهم نیست و زیاد هم مکالمه می کنی e8 مناسبتره برات.چون crystal talk هم واسه مکالمه داره.از نظر کیفیت ساخت هم که تقریبا تمام گوشیهای موتورولا عالین و معروف.
سرعت گوشی هم اگه مولتی تسک نکنی مشکلی نداره.ولی اگه مثلا پلیر رو minimize کنی و بخوای بری تو فایل منیجر و ... سرعت گوشی می اد پایین.البته واسه زنگ زدن زیاد تاثیر نداره.سرعت عمیومی گوشی در حالت عادی هیچ مشکلی نداره و اگه برنامه نمی خوای بریزی اصلا فلش نکنی بهتره.به نظر من فرم ویر استوک گوشی سرعتش بهتر بود.htc smart رو هم حقیقتش من نمی دونم چه جوریه.باید تو انجمن خودش بپرسی.ولی از نظر شیک بودن e8 کلا خیلی کم رقیب داره!چون کلا ظاهرش نسبت به وشیهای دیگه عجیبه و توجه همه رو به خودش جلب می کنه!

parsina
09-10-2010, 00:55
ممنون از راهنمایی هاتون.آره با شما موافقم. گوشی اصلی من HTC HD2 هستش و فقط واسه خط کاریم یه گوشی شیک و خوب میخوام.متاسفانه Smart تاپیک اختصاصی نداره چون سیستم عامل Brew داره و تو دسته پاکت پی سی قرار نمی گیره. در واقع اسمارت فون به حساب میاد .گوشی خیلی خوبیه و خوب بالاخره اچ تی سیه دیگه کیفیتش مشخصه که خیلی خوبه.مناسب استفاده دائم نیست ولی واسه کار من خیلی خوبه.
اما چندی پیش اتفاقی چشام افتاد به این E8. خییییییییلی چشمو گرفته. چون همیشه از طراحی و نوآوری موتورولا خوشم میومد اما با قیمتای نامناسبش مشکل داشتم.الآن تقریباً شرایط مساعد شده چون قیمتش به نسبت اون زمان خیلی اومده پایین تر و انصافاً از حق نگذریم بعد حدود دو سالی که اومده بیرون زیبایی خودشو هنوز داره.
الان هم در به در دنبال یدونه اش میگردم ولی پیدا نمیشه. دوستان جایی سراغ ندارین داشته باشن این گوشی رو؟
راستی هر چند رنگ مشکی این گوشی فوق العاده زیباست و منم عاشق همین رنگ هستم اما احیاناً رنگ های دیگه ای هم داره؟

First.Last
09-10-2010, 03:08
سلام از بندست...کسي در مورد تعويض رنگ کيپد اي8 چيزي خونده تا حالا يا نه ..ميشه يعني همچين چيزي...؟؟؟يه نيگاهي اينجا بنداززيد..يه بحثي شده ولي به نتيجه نرسيدن
...............................................

Ceramic
09-10-2010, 13:24

دوست من smart رو کلا بیخیال شو چون یک سیستم عامل عقب مانده ی خیلی ابتدایی دارد به نام Brew که ساخت کوالکوم هست و اچ تی سی و ایسر در اون مشارکت دارند . هیچ برنامه ی درست و حسابی ای براش پیدا نمیشه و حتی توی فوروم تخصصی اش هم که کوالکوم روی سایت خودش راه انداخته نمی تونید یک راهنمایی درست و حسابی بگیرید . جامعه ی نرم افزاری اش بسته و خلاصه نه به درد دنیا می خورد ، نه آخرت ( برای کاربر فرقی با 1100 نوکیا نداره فقط باهاش باید تلفن بزنید ! ) . چند روز پیش هم یکی از کاربران در بخش اسمارت فون در باره ی این گوشی راهنمایی خواسته بودند که آن جا هم با شرمندکی خدمت شان عرض کردیم که فعلا هیچ چیزی برای اسمارت موجود نیست ! نه برنامه ، نه رام ، و نه راهنمایی به درد بخور !

متقابلا E8 یکی از جذاب ترین طراحی های دنیا رو داره و واقعا من بالشخصه با این که گوشی جدیدی نیست ، بازم دست هر کسی می بینم بازم میخ میشم ! . از نظر شیک و خوش دست بودن هم که خیلی برتر از اسمارت هست . اگر همان طور که خودتان توضیح داده اید ، کاربری عمده تان فون است ، قابلیت تلفنی E8 با توجه به داشتن تکنولوژی Crystal Talk که انحصاری موتورولا هست ، عالی است . اما در مالتی تسکینگ همانطور که مدیر محترم توضیح دادن کم میاره و کند میشه . البته منظور از کندی این نیست که گوشی در حالت عادی کند باشه . به هر حال بحث مالتی تسکینگ یک موضوع مربوط به کاربری های چند منظوره هست و اگر کاربر مثلا یک برنامه را ببندد و برنامه ی دیگری را باز کند ، مطمئنا دنیا به آخر نخواهد رسید !

آخرین قیمتی که من برای E8 از علاء الدین گرفتم 175 بود ( هفته ی پیش ) . غیر از مشکی هم ظاهرا یک آبی - خاکستری خیلی تیره دارد که من هیچ جا ندیده ام .

در کل می خوام بگم اگر هم E8 نگرفتید ، باز هم پول تان را پای Smart ندید ... باز هم هر چه خودتان صلاح بدانید

poet666
10-10-2010, 14:50
tatu@
در مورد عوض شدن رنگ keypad من هم تو یه فروم خوندم.ولی یه کاربر سوال کرده بود که میشه یا نه و جوابش منفیه.ولی همونطور که می دونید رنگ کیپد تحت تاثیر نوری که بهش تابونده می شه تغییر می کنه.اگه تو اتاق تاریک باشید یا مثلا تو خونه رنگش بین آبی و سفیده.اگه ظهر برید بیرون می بینید که نارنجی یا قهوه ای می شه.(مثل شیشه های فوتو کرومیک)من رنگهای دیگه هم شنیدم که تو نورهای مختلف عوض می شه.ولی خودم این دو سه تا رنگ رو در عمل دیدم

goostaw
11-10-2010, 16:34
سلام
من دیروز e8 رو به نیخائیل فلش کردم.
مشکل اینجاست که از هر روشی اسکین نصب می کنم ایراد داره.
اسکین ابتدایی خود فیرمور هم مشکل داشت و فونت ها سیاه بود و خوانده نمی شه.
هر 3 روش رو امتحان کردم و با چندیدن اسکین متفاوت هم تست کردم. به نظرتون باید دوباره فلش بزنم؟

poet666
12-10-2010, 15:25
از کدوم ور÷ن استفاده می کنی؟

goostaw
12-10-2010, 15:55
منظورتون رو نفهمیدم، چی رو از کدوم ورژن استفاده می کنم.
اگر ورژن نیخایل رو می گید همینه که توی تاپیک شاهکاری دیگر و به صورت مهم هست. یعنی ورژن آخریش.
RSD هم از 3.9
حتی از روش کپی/پیست هم استفاده کردم.
مشکل اینجاست که تمامی تم ها توی قسمت ادیت، در قسمت اسکین فقط یک ردیو باتن وجود داره و همگی از همون تم خراب اونیکس که ماله فیرمور هست استفاده می کنن.
در ضمن هنگام فلش هم همه چیز فکتوری ستینگ بود و تم هم تم اورجینال و مموری کارت هم توش نبود.
در ضمن پیغام پاس رو برای هر 3 مورد فلش norsa و cg31 و خود فیرمور دیدم و نمی خواست گوشی رو دستی روشن کنم.
مطمئن هستم مو به مو کار رو درست انجام دادم.
چون خودم 1 سال A1200 داشتم و تا حدودی به خود لینوکس مسلطم و برای گوشیم هم کلی چیز میز قبل فلش توی لینوکسش می کردم و ورژن خودم رو داشتم.
اما نمی دونم این گوشی چرا این جوری میشه.

poet666
13-10-2010, 23:34
ور÷ن آخری رو من تست نکردم.بذار اونایی که فلش کردن نظر بدن.من خودم از Nikhil stallion استفاده می کنم با تم مشکلی نداره.مطمئنی فولدر تمی که کپی پیست می کنی تو اسمش space نداره؟.به هر حال اگه با همه تمها مشکل داره یه بار دیگه فلش کن وتمها رو هم تو phone memory می ریزی دیگه؟اگه باز نشد به یه فرم ویر دیگه فلش کن

First.Last
14-10-2010, 00:03
آقا اينجا کسي پيدا ميشه واسم e8 بخره بفرسته برام....کدوم سايت فروش معتبر و قابل اطمينان هستش..گوشي خوشگل ديگه اي نداريد معرفي کنيد در اين قيمت...اقا تو صفحه ي قبل نوشته بوديد يه رنگ خاکستري از e8 ديد..ميشه بيشتر بگيد يا عکسي چيزي بذازريد ..از مشکيش خشکل تره...؟؟؟ والا ما که هر چي تو نت گشتيم يه رنگش رو بيشتر نديدم..حالا e8 بخرم يا نخرم ...گوشي خوشکل ميخوام ..چون آقا مجتبي گفته ديگه پش شک نکنم..اخه نرم افزارشم برام مهمه يکمي ولي خوب

NEGRO
14-10-2010, 00:10
آقا اينجا کسي پيدا ميشه واسم e8 بخره بفرسته برام....کدوم سايت فروش معتبر و قابل اطمينان هستش..گوشي خوشگل ديگه اي نداريد معرفي کنيد در اين قيمت...اقا تو صفحه ي قبل نوشته بوديد يه رنگ خاکستري از e8 ديد..ميشه بيشتر بگيد يا عکسي چيزي بذازريد ..از مشکيش خشکل تره...؟؟؟ والا ما که هر چي تو نت گشتيم يه رنگش رو بيشتر نديدم..حالا e8 بخرم يا نخرم ...گوشي خوشکل ميخوام ..چون آقا مجتبي گفته ديگه پش شک نکنم..اخه نرم افزارشم برام مهمه يکمي ولي خوب
سلام
حجت جان والا از لحاظ خریدن گوشی شاپ خوبه اتفاقا موتومن (مهدی) هم از اینجا گرفته بود ...

و راضی بود ...

دیگه نمی دونم

First.Last
14-10-2010, 00:41
مرسي حميد جان ... آقا در مورد اين کيپدش هم ميشه يه تحقيقي يکنيد..ببنيد من که گفتم به زماني موتورولا مياد رو ميکنه ميگه که ميشه رنگ کيپد رو تغيير داد..حالا ببين کي گفتم به دلم برات شده...اصلا يکي بياد اين کيپد رو تشريح کنه که جريانش چه جورياست..يعني از چي ساخته شده اين مدار رو ابا امکانش هست توش دست برد؟؟؟
اين سايت orado.com چه جوريه...e8 زده 170 ؟؟؟کسي خريد نکرده تا حالا از اين اينجا

First.Last
14-10-2010, 01:40
تا اونجايي که ما کشف کرديم يه مدل ساده e8 داريم يه نمونه black داريم و يکي هم Dark navy blue که انلاک هم هستش...
تو گوگل که سرچ ميزدم کيبرد بعضي از e8 ها قرمز و آبي بود کسي تا حالا اين رنگي شده گوشيش.البته آبي شدن فکر کنم بر اثر تابش نور بود ولي رنگ آبيش خيلي واضح و کامل بود(البته واسه هر دو تا عکس دارم که نور غير معمولي بهشون تابونده نشده).تو سايت ها سرچ زدم مثل اينکه تا 7 رنگ قابليت تغيير داره......قرمز . سبز . ابي . نارنجي . بنفش . قهوه اي .سفيد..فکر کنم همينا بود..والا نميدونم باور کنم يا نه
يک کيپد ديناميکي که اميدوارم بشه حتي طرحشم عوض کرد...يکي جلومو بگيره..امشب بد جور رويايي شدم

NEGRO
14-10-2010, 12:35
مرسي حميد جان ... آقا در مورد اين کيپدش هم ميشه يه تحقيقي يکنيد..ببنيد من که گفتم به زماني موتورولا مياد رو ميکنه ميگه که ميشه رنگ کيپد رو تغيير داد..حالا ببين کي گفتم به دلم برات شده...اصلا يکي بياد اين کيپد رو تشريح کنه که جريانش چه جورياست..يعني از چي ساخته شده اين مدار رو ابا امکانش هست توش دست برد؟؟؟
اين سايت orado.com چه جوريه...e8 زده 170 ؟؟؟کسي خريد نکرده تا حالا از اين اينجا

سلام
والا حجت جان در مورد اون سایت نمی دونم تا حالا کسی رو ندیدم خرید کرده باشه ولی صبر کن شاید کسی باشه
ولی گوشی شاپ رو از هر لحاظ تضمین هست ...

تا اونجايي که ما کشف کرديم يه مدل ساده e8 داريم يه نمونه black داريم و يکي هم dark navy blue که انلاک هم هستش...
تو گوگل که سرچ ميزدم کيبرد بعضي از e8 ها قرمز و آبي بود کسي تا حالا اين رنگي شده گوشيش.البته آبي شدن فکر کنم بر اثر تابش نور بود ولي رنگ آبيش خيلي واضح و کامل بود(البته واسه هر دو تا عکس دارم که نور غير معمولي بهشون تابونده نشده).تو سايت ها سرچ زدم مثل اينکه تا 7 رنگ قابليت تغيير داره......قرمز . سبز . ابي . نارنجي . بنفش . قهوه اي .سفيد..فکر کنم همينا بود..والا نميدونم باور کنم يا نه
يک کيپد ديناميکي که اميدوارم بشه حتي طرحشم عوض کرد...يکي جلومو بگيره..امشب بد جور رويايي شدم

و در مورد این رنگ ها خیلی بحث درباره ش شده اکثرا می گن که اینا سخت افزاریه ئ نمیشه تغییر پیدا کنه
هنوز هیچ کسی به قطع نگفته ولی اولا ما باید ببینیم که آیا واقعا داره از یه فایل دستور می گیره که میشه با جایگزین کردنش نتیجه گرفت و احتمالا هم راه دیگه ای نداره چون ما به سورس اصلی دسترسی نداریم ...

ولی اگه سخت افزاری باشه که گفتم هیچ کاری نمیشه کرد و شاید کارخونه ای باشه !

فعلا این ها باشه ...
باید دربارش تحقیق بشه همین جوری نمیشه گفت ...

موفق باشی

First.Last
14-10-2010, 14:09
سلام از بندست..
خيلي ممنون حميد جان کاملا درست ميگيد..ودوستاني که اين گوشي رو دارن دست به کار شن..واسه يه بارم که شده از خودت جرات نشون بده و گوشي رو بکوب زمين ببين اين زيره کيپد چه خبره..راستي اين جنس روي گوشي چي هست؟؟؟ پلاستيکيه ..؟؟؟چه جورياست که انعطاف داره يکم ميره پايين روي کيپدش ولي بالاش روي صفحه يه زره هم پايين نميره..اين منحني سفيد نميدايره وسط جريانش چيه؟؟؟تاچ هست يا نه سيستمش چه جورياست؟؟/شرمنده اگه قبلا اينا گفته شده تو تاپيک دوباره اينجا ميگم ..کي حوله داره 20 صفحه رو بالا پايين کنه ..اوووووووووووووووووه

First.Last
14-10-2010, 16:25
طبق کشفيات بنده در مورد سي پي يو e8 دريافتم که با موتو a1200 يکي هست..
يعني هر جفتشون Intel XScale PXA270 RISC Microprocessor و 32 بيتي هستند... CPU:Clock :312 MHz
Clock Frequencies
Recommanded Minimum Clock Frequency: 104 MHz
Recommanded Maximum Clock Frequency: 624 MHz
Level 1 cache: 32KiB data cache / 32 KiB instruction cache
حالا اينکه ميگيد از نظر سرعت a1200 از e8 خيلي بهتره احتمالا قضيه سيستم عامل دخيل هست
حالا اگه با cpu speed کسي تا 600 هم اور کنه چطوي ميشه؟؟تهش همون 526 هست يا بالاترم ميشه بردش..دوستان تو پست هاي قبلي ميگفتن که سي پي يوش 500 هست در صورتي که تو سايت زده 312
دوستان کسي هست يه همتي کنه همه نرم افزارهايي که تا حالا واسه e8 اومده رو تو يه پک واسه دانولد بزاره ..يعني ميشه..مفت خوري هم حدي داره والا

parsegade
15-10-2010, 13:25
سلام من قبلا از سايت gooshishop خريد كردم مشكلي هم برام پيش نيومد.سايت مطمئنيه

parsegade
15-10-2010, 13:30
يه سوال كه واسم پيش اومده اينه كه:اگه e8برنامه هايي كه با فرمت mgx رو اجرا ميكنه پس چرا خود شركت موتورولا از اول اقدم به ساپورت اين نوع برنامه ها در گوشي نكرده؟؟؟مگه غير از اينه كه ما هر نوع فريموري كه نصب ميكنيم اصلش بر مبناي motomagx؟

NEGRO
15-10-2010, 14:39
يه سوال كه واسم پيش اومده اينه كه:اگه e8برنامه هايي كه با فرمت mgx رو اجرا ميكنه پس چرا خود شركت موتورولا از اول اقدم به ساپورت اين نوع برنامه ها در گوشي نكرده؟؟؟مگه غير از اينه كه ما هر نوع فريموري كه نصب ميكنيم اصلش بر مبناي motomagx؟
سلام
خب این بر می گرده به 30 یا ست شرکت موتورولا تا دولوپر ها و برنامه نویس ها بیان و روی گوشی هاش مانور بدن تا راه ها و باگ ها و هر چیز جالب دیگه ای رو پیدا کنن تا محصولاتش بیشتر طرفدار کسب کنه ...
البته ای نظر من هست ...
در غیر این صورت اصلا لزومی نداره قفل های نرم افزاری و فیرمور رو بزاره ...

NEGRO
15-10-2010, 14:53
طبق کشفيات بنده در مورد سي پي يو e8 دريافتم که با موتو a1200 يکي هست..
يعني هر جفتشون Intel XScale PXA270 RISC Microprocessor و 32 بيتي هستند... CPU:Clock :312 MHz
Clock Frequencies
Recommanded Minimum Clock Frequency: 104 MHz
Recommanded Maximum Clock Frequency: 624 MHz
Level 1 cache: 32KiB data cache / 32 KiB instruction cache
حالا اينکه ميگيد از نظر سرعت a1200 از e8 خيلي بهتره احتمالا قضيه سيستم عامل دخيل هست
حالا اگه با cpu speed کسي تا 600 هم اور کنه چطوي ميشه؟؟تهش همون 526 هست يا بالاترم ميشه بردش..دوستان تو پست هاي قبلي ميگفتن که سي پي يوش 500 هست در صورتي که تو سايت زده 312
دوستان کسي هست يه همتي کنه همه نرم افزارهايي که تا حالا واسه e8 اومده رو تو يه پک واسه دانولد بزاره ..يعني ميشه..مفت خوري هم حدي داره والا

حجت جان مثل اینکه دو cpu یکی هست ...
البته جفتش 312 هست ولی خب معمولش رو 100 و خوردی هست که با اور کلاک بیشتر میشه ...
رو 600 (یا به عنوانی 624) آور کلاک خب برای کار های سنگین به کار میره ولی تو طولانی مدت ضربه هم به گوشی وارد میشه که باید کم استفاده شه ولی تا جایی که می دونم و همه جا نوشته شده 500 نیست بلکه 312 هستش

موفق باشید

parsina
15-10-2010, 15:21
سلام.در مورد سوال دوست عزیز که فرمود از کجا e8 بگیره خواستم یه توضیحی بدم.من بالاخره بین smart و e8 همین e8 رو خریدم و از همگی بابت راهنمایی ممنونم.خریدم رو هم از سایت ارادو انجام دادم (همین دو روز پیش) چون در حال حاضر نه گوشی شاپ و نه دیجی کالا این گوشی رو ندارن. فروشگاه ارادو داره ولی قیمتش 170 تومن نیست 174 تومنه (بدون گارانتی و بدون زبان فارسی).تماس بگیرین باهاشون برای خرید راهنماییتون میکنن.رنگ آبی سرمه ای تیره هم هستش.من که از شهرستان خرید کردم کمتر از 24 ساعت به دستم رسید. از بابت سایت ارادو هم خیالتون راحت باشه. سایت معتبریه.
زبان فارسی هم از طریق همین سایت به گوشیم اضافه کردم دیگه محشر شده.

First.Last
15-10-2010, 16:52
parsinaسلام از بندست
داداش دمت گرم..آقا اين آبي سرمه اي چه جورياست من تا حالا عکسي ازش نديدم...فيلمي چيزي...کدومش خوشکل تره..گوشي شاپ هر چند موجود نداره با گارانتي ميده 180 شايدم 185 ولي خوب حداقل يه اسم گارانتي روش ميخوره هر چند اعتباري نميشه بهش کرد..اومدي و گوشي رو فرستادن بده چند روز به زور افتاد دستمون رو به کجا بند کنيم؟؟؟؟
ممنونم حميد جان بله درست ميگيد..ولي خوب کار سنگينم که هميشگي قرار نيست انجام بشه فقط قابليت استفاده بالا از سي پي يو داريم افزايش ميدم که اگه زماني خواست روش فشار بياد بشه سي پي يو خودشو برسونه...ولي معمولا که روي Idle هست و فکر نکنم اين جوري ضربه اي اساسي به گوشي بياد..البته 600 هم خيلي زياد هست ولي سي پي يو 312 همون 500 هم ازش سرش زياد اگه بخواد اور بشه

parsina
15-10-2010, 18:47
parsinaسلام از بندست
داداش دمت گرم..آقا اين آبي سرمه اي چه جورياست من تا حالا عکسي ازش نديدم...فيلمي چيزي...کدومش خوشکل تره..گوشي شاپ هر چند موجود نداره با گارانتي ميده 180 شايدم 185 ولي خوب حداقل يه اسم گارانتي روش ميخوره هر چند اعتباري نميشه بهش کرد..اومدي و گوشي رو فرستادن بده چند روز به زور افتاد دستمون رو به کجا بند کنيم؟؟؟؟

سلام. آبی سرمه ای همون Dark Navy هستش که تو نت عکساش هست. خیییییییلی شیکه.یعنی با قیمتی که داره قیافش دیوانه میکنه آدمو. این گوشی از زمان تولید تا الان کلاً کمیاب بوده.الانم که دیگه از زیر سنگ باید پیداش کرد تقریباً. در مورد گوشی شاپ باید بگم که چون تموم کرده دیگه نمیاره.منتظرش نباشین.قیمت هایی هم که زده مال خرداد ماه هستش و از اون به بعد دیگه این گوشی رو نداره.دیجی کالا هم همینطور.با این حساب میمونه همون ارادو و یه سایت دیگه mobile.ir که فروشگاه نیست اما یه سری فروشنده مرتبط داره.یکی از اون فروشنده ها با گارانتی فیتکو قیمت گذاشته بود 209 تومن(البته باید تماس بگیرین ببینین اصلاً دارن و اگه دارن قیمت روزش چقدره؟)
ارادو که قبل از فرستادن برام تستش کرد.الحمدالله سالم هم هستش.
حالا هرجور خودتون صلاح میدونین داداش. راستی شما بیرجندی هستین دوست عزیز؟

First.Last
15-10-2010, 19:08
سلام ...
ممنون گلم..آره دادش بيرجنديم و کوچيک شما ...آقا شما کدوم مدل رو گرفتي...هنوزم از اين مدل دارک داره...ميشه از گوشيه خودتون بي زحمت يه عکس بزاريد..والا هنوز تفاوت رنگي بين سياه و خاکستري رو نفهميدم..دوستم يکي گرفته نميدونم حالا بهش بايد بگم خاکستري يا سياه..ميشه يه توضيحي در مورد تشخيص رنگش بديد..اخه سياه که سياه هست هر جفتشون...؟؟؟
اورادو خاکستريشو داره هنوز
خيلي ممنون از اطلاعات مفيد و بجا و به موقت خدا خيرت بده

poet666
15-10-2010, 19:08
رنگ کیپد با برنامه فکر نمی کنم عوض بشه.تا حالا که نشده و موتورولا هم خودش بعید می دونم نرم افزاری این کار رو بکنه.اصلا من بعید می دونم نرم افزاری بشه.احتمالا این تغییر رنگ به جنس شیشه یا هر چی که تو کیپد به کار رفته مربوط میشه.(مثل شیشه های فوتو کرومیک و ...)ببینید الان که من تو اتاقم با لامپ روشن رنگش سفیده.(یه کم مایل به ابی)بعضی وقتها بیشتر به آبی مایل می شه.همین الان اگه از زیر و مایل نگاه کنم بنفش می شه.زیر نور خورشید نارنجی یا قهوه ای میشه.فکر نمی کنم گوشی تشخیص بده.چون سنسور تشخیص مثلا نور رو نداره.کلا سیستم کیپد عجیبه.دکمه ها تاچن که فید بک ویبره دارن.تکنولو÷ی mode-shift هم در نوع خودش جالبه هم زیبا.چون تو هیچ گوشی دیگه یه سری از دکمه ها محو نمی شن!جنس روی گوشی هم فکر کنم ضد خش باشه.من که هر کاری کردم خش نیفتاده یه ساله!
cpu هم که اگه مثل a1200 بود مشکلی نداشتیم!اون intel بود و این freescaleکه فکر کنم از زیر شاخه های موتورولاست.تو حالت پایه 339mhz و تا 532 فکر نمی کنم اور حساب شه.چون قبلا تو همه سایتها نوشته بود core frq 532 .البته مطمئن نیستم.کلا a1200 از نظر نرم افزاری یه ابر گوشی بود!

parsina
15-10-2010, 19:29
سلام ...
ممنون گلم..آره دادش بيرجنديم و کوچيک شما ...آقا شما کدوم مدل رو گرفتي...هنوزم از اين مدل دارک داره...ميشه از گوشيه خودتون بي زحمت يه عکس بزاريد..والا هنوز تفاوت رنگي بين سياه و خاکستري رو نفهميدم..دوستم يکي گرفته نميدونم حالا بهش بايد بگم خاکستري يا سياه..ميشه يه توضيحي در مورد تشخيص رنگش بديد..اخه سياه که سياه هست هر جفتشون...؟؟؟
اورادو خاکستريشو داره هنوز
خيلي ممنون از اطلاعات مفيد و بجا و به موقت خدا خيرت بده

شما آقایی داداش. من افتخار داشتم یه قسمتی از دوران دانشجوییم رو توی شهر قشنگ شما باشم.انقدر بیرجند رو دوست دارم که هر چند وقت یه بار یه سر میام اونجا.البته خودم رشتی هستم.
در مورد رنگ یه توضیحی بهت بدم داداش ببین اینا همشون دور قاب صفحه روی گوشی مشکی دارن.یعنی تو نگاه اول همه مشکی به نظر میان.راستش من اون رنگ خاکستری رو از نزدیک ندیدم اصلاً نمیدونم چجوریه اما همینی که من گرفتم (که سرمه ای خیلی سیر باشه) در ظاهر مشکی به نظر میاد اما از نزدیک که با دقت نگاهش کنی متوجه میشی سرمه ایه.تشخیص رنگ اینا از کاور باطری (در پشت گوشی) راحت تره. سرمه ایش واقعاً قشنگه دوست من واقعاً شیکه.من تو عکس های مختلفی که دیدم انصافاً زیباترین رنگش همینه.این رنگش یه جورایی هم میشه گفت اسپرته و هم کلاسیکه و زیبایی خاصی به گوشی میده. من اطمینان صد در صد بهت میدم که خوشت میاد.ارادو هم همین یه رنگ رو داره. باز هم من یه عکس از گوشیم میگیرم براتون آپ میکنم ببینین خودتون ایشالا که خوشتون میاد.

First.Last
15-10-2010, 19:48
خيلي خيلي ممنونم .. خوشحالم اگه خاطره اي خوبي رو از شهر کوچيک ما تو ذهنتون هست..دوستان شرمنده که اسپم ميخوره...
سرمه اي خيلي سير يعني يه جورايي آبي نفتي ديگه...يکي دوستم فکر کنم خاکستري هست ...آقا خيلي ظلمه اين جوري اگه بخواي روش زوم کني تا بفهمي که سرمه اي يا خاکستري...انصافا تصورش رو ميکنم ميبينم يه سرمه اي پر رنگ چقدر ميتونه جذاب باشه حال ميکنم..بازم دمت گرم ..خدا خيرت بده راهنماييم کردي وگرنه کلا ميخواستم قيد گوشي رو بزنم
منتظر عکستون هستم ..راسيت يه سوال اين کيپدش زير نوراي مختلف چه رنگي ميخوام به حرف دوست خوبمون تو پست قبل برسم که رنگ لايه ي رويي تاثيري رو رنگ کيپد داره يا نه...
بازم ممنون

parsina
15-10-2010, 20:13
بفرمایین اینم از عکس.سعی کردم هر جور میشه تمایز سرمه ای و مشکی رو نشون بدم.دقت بفرمایین تو عکس هایی که گوشی در کنار کیفش هست تمایز رنگ ها کاملاً مشخصه.کمی و کاستی اش رو به بزرگی خودتون ببخشید.
حجت جون هیچ رقمه قید گوشی رو نزن داداش.بخر که واقعاً ارزشش رو داره. من به شخصه عاشق اینجور گوشی ها هستم که تو دست عامه مردم کم دیده میشه. پیشاپیش مبارکت باشه.
در مورد رنگ کیپد هم این یکی دوروزی که استفاده کردم رنگ کیپد تغییر نمیکنه.توی شرایط نوری مختلف به رنگ های مختلفی دیده میشه.مثلاً تو نور مستقیم آفتاب به رنگ آجری درمیاد. این خاصیت شیشه روی گوشی هستش.در کل چیز جالبیه!

First.Last
15-10-2010, 20:27
سينا جان آقا خيلي لطف کردي ...عالي عالي ..شرمنده کردي .. واقعا يا شما خيلي عکاس خوبي هستي يا گوشي خيلي جذابه ..کف کردم از اين عکسا ...بازم ممنون ايشالله بتونم جبران کنم

NEGRO
15-10-2010, 20:27
خدومونمیا عجب اسپم کاری شده ...:4:

ممنون از دوست خوبم واقعا گوشی زیبایی هست البته به نظرم باید zn5 رو یه مقدار از این گوشی سر تر بدونیم چون با wifi که داره یه دنیا گوشی رو جلو میندازه !
ولی در کل گوشی خوبی رو انتخاب کردی ...
موفق باشید

First.Last
20-10-2010, 06:35
سلام از بندست...سوال داشتم ..؟؟
ميشه از نرم ازفزارهاي zn5 روي e8 استفاده کرد؟؟؟بازي . اموليتور . نرم افزار..؟؟اگه نه چرا نه؟؟ نميشه واسه e8 بهينش کرد ؟؟ چه جوريا ميشه واسه e8 درستش کرد ؟؟

Ceramic
20-10-2010, 10:33
بفرمایین اینم از عکس.سعی کردم هر جور میشه تمایز سرمه ای و مشکی رو نشون بدم.دقت بفرمایین تو عکس هایی که گوشی در کنار کیفش هست تمایز رنگ ها کاملاً مشخصه.کمی و کاستی اش رو به بزرگی خودتون ببخشید.
حجت جون هیچ رقمه قید گوشی رو نزن داداش.بخر که واقعاً ارزشش رو داره. من به شخصه عاشق اینجور گوشی ها هستم که تو دست عامه مردم کم دیده میشه. پیشاپیش مبارکت باشه.
در مورد رنگ کیپد هم این یکی دوروزی که استفاده کردم رنگ کیپد تغییر نمیکنه.توی شرایط نوری مختلف به رنگ های مختلفی دیده میشه.مثلاً تو نور مستقیم آفتاب به رنگ آجری درمیاد. این خاصیت شیشه روی گوشی هستش.در کل چیز جالبیه!

آقا یک سئوال . توی بعضی از عکس های شما ( مثلا اونی که گوشی رو روی کیف اش گذاشتین ) یک رنگ پریدگی خیلی نازکی روی لبه های گوشی دیده میشه . آیا چشم من درست تشخیص داده ؟ و سئوال دیگه این که چند وقته شما این گوشی رو دارید ؟

MOJI3180
20-10-2010, 10:59
سلام از بندست...سوال داشتم ..؟؟
ميشه از نرم ازفزارهاي zn5 روي e8 استفاده کرد؟؟؟بازي . اموليتور . نرم افزار..؟؟اگه نه چرا نه؟؟ نميشه واسه e8 بهينش کرد ؟؟ چه جوريا ميشه واسه e8 درستش کرد ؟؟

سلام !
خوبه که این گوشی e8 رو داری ! خب تستش کن به ما هم بگو !
حجت جان همش نه ولی خیلی هاش میخوره !
به همون دلیلی که برنامه های گوشی های v3X روی v3i نمیخورد ! (چرا ؟! چون ریزولوشن دو گوشی فرق میکنه !)
از بهینه کردن هم میشه ولی شاید نیاز به کمی(اینقدر !) اطلاعات برنامه نویسی داشته باشه . شما پسوند mgx رو به zip تغییر نام بده و بعد اکسترکتش کن . اینطوری به فایل ها و دیتاهای برنامه میتونی دسترسی داشته باشی !

First.Last
20-10-2010, 13:50
سلام از بندست..
ممنونم اقا مجتبي ..گوشيم بدستم مدل دارک نووي..ولي از يه چيزيش ناراحتم ..کيپدش هم زبون انگليسي داره هم سنگاپوري ..پشتش هم نوشته approved for IDA use in singapore...اين منو خيلي اذيت ميکنه..مثا اينکه هيچ جوره نميشه رفعش کرد..آقا گوشيم شارژ داره 2 خونه اولين باري که روشن کردم دو خونه نشون ميداد ولي بعدش که خاموش روشن کردم ديدم شد 3 خونه ولي باره ديگه که خاموش روشن شد شد دو خونه اين که نبايد مشکلي داشته درست...؟؟؟سرعت گوشي خيلي خيلي پايين هست افتضاح ...نميدونم يکي من اينجوري هست يا واسه بقيه هم همينجوري بوده اولش...بوت لودرشم 06A9 ...ما رو باش چي فکر ميکرديم چي شد...ايشالله که باتريش مشکلي نداشته باشه ...سينا جان شما آقا مدلش مثه من کيپدش زبون سنگاپوري با انگليسي داشت...؟؟؟فردا يکي گوشي رو دستم ببينه بگه اين چيه چي بهش بگم...واه پنا بر خدا...کلي فحشه واسه خودش...چه اميد ها و ارزو هايي که نداشتم...چيزي که چين واسه سنگاپور بزنه چه شود...به به...خلاصه که اصلا اون چيزي که انتظار داشتم نبود..ولي خوب ميارمش بالا هر طور که شده...بزنگم به اورادو بگم آقا خودتي.......
يه چيزيم يادم رفت بگم در جواب جناب سراميک عزيز که بله پايين گوشي اگه دقت کنيد کاملا مشهود هست..البته رنگ پريديگي نيست حالت لبه هست که ظريف و عالي ساخته نشده يکي من هم همين طوري هستش دوستم همه رو بندازم گردن چين خوبه به نظرتون
موفق باشيد...
يه سوال ديگم مون که از بس حول شدم به هم ريختم...اقا اين گوشي که دو خونه شارژ داره بزنم شارژش رو تموم کنم بعدش که خوب شاش تموم شد 24 ساعت به قول بعضي هااااااا بزنم تو شارژ يا نه به صورت روال کار نکنم ..از باتريش خيلي ميترسم..الان فارسيش کردم ولي ميترسم فلش بزنم بهش..عصب شدم از دست اين کيپد..ميازم شب ميرم تو کارش...اي ي ي ي ي ي داد بي دود ....
دهه "شصتی" ها : نسلی از نسل های این مملکت هستند که از اسمشان پیداست روزگار کدام انگشتش را به آن ها نشان داده است..زور داره اوله عمري يه بيلا. با دو تا 6 بکارن تخت پيشونيت اينم نتيجش..کفرم که ميگم جديدن به به

MOJI3180
20-10-2010, 14:15
سلام
مبارک باشه . خبراش خوش با هاش بشنوی !

حجت جان بهترین و مطمئن ترین فروشگاه اینترنتی گوشی تو ایران گوشی شاپه که فکرکنم الان این گوشی را نداره .

چین برای سنگاپور زده ؟! خب ! نباید بد باشه . اگر برای ایران زده بود باید ناراحت میشدی ! :4:

بزرگترین کمپانی موتورولا تو آسیا تو خود سنگاپوره که مدتی هست فقط کار مطالعاتی و طراحی انجام میده و گوشی تولید نمیکنه (به نقل از چند جا !) پس چین نباید گوشی بدی براش بزنه !

با کیپدش هم عادت میکنی !
باتری مشکلی نداره . شانش اوردی پر نشون نمیده ! :4: شاید یک هفته اول کمی زود شارژ خالی کنه ولی به مرور زمان درست میشه.
بوت لودرش هم که مشکلی نداره و NORSA میشه !

سرعتش هم قابل حله ! فلش به فریمور Z MOD یا NAVY میتونه مشکل سرعت رو حل کنه !
اگر هم فریمور استوک میخوای . به روش فلشی که تو تاپیک Z MOD گفتم برو . اول گوشی رو NORSA کن و بعد فریمور استوک 1cr (اگه اشتباه نکنم) رو فلش کن که تو همون تاپیک لینکش رو گذاشتم . اون فریمور استوک بهترین فریمور استوک هست که اینطور که میگن مشکل سرعت نداره و بهترینه .

در کل مبارکت باشه ولی به اورادو بگو واگذارت به کلید اسرار !:do:

First.Last
20-10-2010, 14:28
مگه شما بگي خوب ميزنه که بزنه..والا ما گه اميدي نداريم...هرچه پيش ايد خوش آيد...ميزارم به حساب شصتي
ممنون از اينکه جوابمو سريع و کامل دادي..خدا خيرت بده اگه شما نبودي که ما تا حالا مرده بوديم

First.Last
20-10-2010, 14:45
آقا اين شارش از اينايي هست که به حساب سه شاخه هست و بايد تبديل بخوره..بيا ديگه وقتي گوشي واسه سنگاپور بزنن بهتر از اين هم نميشه..حالا من تبديل ندرام...ميخولم فلشش کنم با مولتي شارژر اگه شارژ کنمش باتري رو که طوري نميشه...؟؟؟اين وي تري آي رو با مولتي شارژر همش شاررژ ميکردم نميدونم چه طوي شد اينلويد باتري گرفت..طرفاي ما گوشيا مگسي ميشن جديد..بادا باد ميزنم شارژ بعدشم فلش به اميد خدا

First.Last
20-10-2010, 19:39
باتريم زاييد...اقا با مولتي شارژر گزاشتمش تو شارژ ديدم هيچ تغييري نکرد همون 50% اوليه رو باتري متر نشون ميداد بازم..رفتم يه تبديل گرفتم الان حدود 2 ساعت تو شارژ هست تکون نخورده..بيا همين اول کاري باتر رو به فنا داديم رفت...دوستان با يه بار طوري ميشه باتري يا نه ميتونم اميدوار باشم يا بيخودي دارم حساسيت نشون ميدم..؟؟

MOJI3180
20-10-2010, 19:52
حجت جان ! عزیز دل برادر !
چقدر بهت گفتم 1 ساعت دوندون رو جیگر بذار ! برو همون اول کار یه تبدیل بخر با شارژر شارژش کن ! این مولتی شارژر ها که ولتاژ و جریان استاندارد نمیدن که !
شما بذارش شاررژ بشه . فردا صبح درسته ! نگران هم نباش
(دفعه بعد هم از این بدل کاریها نکن !:4:)
پست ارسال شده توسط موبايل

First.Last
20-10-2010, 21:29
سلام از بندست...
گوشيمو ترکوندم...کمککککککککککککک
اقا شاهکاري زدم در حد برج ميلاد
8 بار با يه شارژ باتري گوشي رو فلش زدم از اخرم نتونستم فريمور zmod رو رو گوشيم پيدا کنم...
و حالا شرح وقايع اتفاقيه..
بعد 1000 گير و گرفت ديگه دست از سر شارژ باتري برداشتم و رفتم سراغ فلش...طبق درستور و العما zomd فلش رو رفتم رو گوشي...اطلاعاتي نداشتم که پاک کنم پس گزيته اول هيچ ...norsa کردم بعدشم فريمور استوک رو فلش کردم بعدشم هم گفته بوديد که delet all data بخوره گوشي بعد فلش فريمور استوک اينکارم کردم...بعدشم اومدم که zmod رو فلش کنم آقا تا 100% رفت ولي ديگه گوشي بالا نيامو گوشي ريست شد و رفت تو بوت لودر و اين ارور رو داد (Err : A5.62.10.02.24) ....
با خودم شايد بد فلش خورده دوباره zmod رو فلش کردم بازم همين شد...تا اينجا شد 3تا فلش فريمور و يکي هم norsa
من موندم چرا شارژ گوشيم کم نشد...همون 100% تو باتري متر
اکييوستان شدم و اومدم با فيمور استوگ گوشي رو فلش کردم گوشي اومد بالا ..بعدشم اطلاعات رو delet all data کردم و بعدشم هم zmod رو فلش کنم بازم همون ارور رو داد...و بازم هم همين عمل رو تکرار کردم ولي اين باره اخري ديگه وقتي خواستم zmod رو فلش کنم تا دکمه استارت RSD Lite رو زدم صفحه سياه مطلق شد بدون Sw Update In Progress....
و همين طوري تا اخر فلش موند خلاصه بازم گوشي نيامد بالا و من هم اين بار اخري با کلي ترس و لرز با فريمور استوک گوشي رو فلش کردم که مباداشارژ باتري تموم شه و حالا گل بيار و کچه سگ برقي درست کن...بسلامتي فلش استوک خردش و تموم شد ...بازم در حيرت شارژ گوشي رو 100% بود..؟؟؟يکي راهنمايي کنه جريان چيه باتري ترکيده يا گوشي ترکيده هيچي حاليش نيست...فعلن گوشي رو زدم تو شارژ ميخوام با فريمور [v1.1]The Myth فلشش کنم ببينم اين مياد بالا اگه نيمود با zmod lite ...يکي به دادم برسه چي شده اين جوري شده؟؟؟

Bluetooth man
20-10-2010, 22:58
ایکیو سان دهن گوشی را صاف نمودی !
باتری مشکلی ندارد ! مگه حتما باید بعد از چند فلش روی هم15دقیقه ای خالی کنه !؟فکر کردی V3I هست !:4:
باتری 100 نشون میده ولی 100 نیست که . حدود 90 حساب کن ! اگه دیجیتالی بود میتونستی بفهمی دقیقا چقدر مصرف کرده. جون من فلش نزن ! میخوای بزنی هم 500 تومان به قول تاپیک آموزشی نحوه فلش بنداز تو صندوق بعد شروع به کار کن ! البته صندوق های کمیته امداد همگی خرابن . اجابت نمیکنن ! از این جدیدا اومده ها ! بنداز تو اونا !
چرا فریمور Navy نیخائیل رو فلش نمیزنی ! اون بهتر از این Myth هستا ! البته من تست نکردم ولی کلاغه اینطوری خبر رسونده !

راستی چند تا عکس از گوشیت و این کیپد ضایعش برام میذاری که بدونم چطوریه که این قدر ناراحتی ! بابا ناراحتی نداره . برای مال دنیا غصه نخور !

First.Last
20-10-2010, 23:14
سلام از بندست...دمت گرم ولي خوب راهه چاره ???/ تو نت اين کد ارور خودم رو سرچ زدم به چيزي نرسيدم...صدقه انداختم البته وسطش که گير کردم :);)

poet666
20-10-2010, 23:21
میگم کمر بستی به اینکه حتما گوشی رو یه شبه بترکونیا!عزیز من انقدر پشت هم به گوشی فشار نیار!نترس باطری های موتورولا از نظرکیفیت عالین نسبت به نوکیا و ... که از همون اول خرابن!چین به سنگاپور زده چیه!خب ایفون هم چین می زنه مگه دلیل بر بد بودنشه.تازه مال من سفارش المانه.البته چین زده.مگه موقع خرید کیپد رو ندیدی که دو زبونه ست؟!!خدا رو شکر المانی هم زبون نوشتاریش انگلیسیه!
میگم واقعا گوشی خط داره؟نکنه دست دو انداخته باشن!من که یه سال و خورده ایه دارم هنوز اونطوری خط نیفتاده.فقط یه کم دورش اونم چون زیاد تو جیبم میذارم و در میارم.خود گوشی که چلوش فکر کنم کلا ضد خشه.راستی سعی کن زیاد Cpu رو over نکنی.من فکر کنم باطریم واسه اون خراب شد.چون گوشی یهو داغ کرد.البته تو جیبم بود و هوا هم گرم و تو ماشین بودم.کلا تحت فشار بود!بعد اون هم باطری مشکل پیدا کرد هم بورد رم سوخت که نمی دونم درست می شه یا نه!سرعت عمومی گوشی هم مشکلی نداره.خوب محسوب می شه نسبت به خیلی گوشیهای دیگه.البته تو مولتی تسک همونطور که گفتم مشکل داره.کلا از نظر نرم افزاری و سیستم عامل زیاد نمی شه روش حساب کرد.موزیک گوش کن باهاش و حالشو ببر!باطری متر موتو رو هم که می دونی کلا سه چهار حالت داره.100 درصد و 50 و 25 و 5 .اینکه بعضی وقتها خامش روشن می کنی از دو می شه سه یا ... طبیعیه.البته بعد چند دقیقه درست می شه.مثلا چند دقیقه تو شار÷ بزنی هم ممکنه از یه خونه فول بشه.ولی دو سه دقیقه بعد درست می شه.واسه اریکسون و ... هم همینجوریه و زیاد دقیق نیست.مخصوصا اریکسون که اصلا مثل فرمون پیکان خلاصی داره!تبدیل شار÷ر م که 500 تومنه!البته واسه من دو شاخه بود.ولی بعضی از مدلها بسته به کشور سفارشی ممکنه سه شاخه بزنه.مثلا خود امریکا ولتا÷ شهریشون 110 ولته که سه شاخه است.کشور های اسیا که اینجوری باشن رو نمی دونم.ولی مولتی شار÷ر رو بی خیال شو!نمی ارزه گوشی رو خراب کنی واسه 500 تومن!

First.Last
20-10-2010, 23:38
ممنونم از دوستان اره فقط يه بار با مولتي شارژر شارژ کردم که اونم بي فايده بود اصلا شارژ نکرد..الان با شارژر خود گوشي شارژ ميکنم...خوبه فول شارژ روبهم نشون داد..اين از باتري...بابا اين باتريش کجا و v3i کجا خدا بيامرزنتش البته اگه اينم خدا بيامرز نکنم...
.نميدونم چي جوري بگم..اصلا موردي نداره..تو چشم نمياد..خط که نداره فقط يکم رنگش رو هم پاشيده شده انگاري ..
ادامه وقايع اتفاقيه رو براتون ميگم..
فکر کنم تا حالا يه 12 تا فلشي بهش زدم..فاتحه
بعد از اون مرال بالا بعد استوک اومد The Myth رو فلش کردم بازم همون پيغام رو داد بلافاصله اومدم zmod lite رو روش فلش زدم بازم همون ارور روميداد...يه بار ديگه با استوک فلش زدم بعدش يه بار ديگه norsa کردم گفتم شايد خراب norsa شده ...ادمي بايد احتمال همه چيز رو بده...خلاصه بازم اومد zmod رو فلش بزنم بازم نشد فقط فقط استوک قبول مينکنه جريانش چيه حالا؟؟؟؟
والا گوشي با کيفيت دوريبين بالا ندارم براتون عکس بگيرم..ايشالله سعي ميکنم يه کاريش بکنم هر چه زودتر

First.Last
20-10-2010, 23:54
تو سايتا خارجي سرچ زدم نگران شدم به نظر مياد بايد با گوشيم خداحافظي کنم....پناه بر خدا
با اين فرمور استوک فلش زدم...
R6713_G_71.14.1CR_A_GSXELBARTRU074_PDS017_LP002EE_ GSXELBARTRU_S063_E012_R001_G004_WIG122554_1FF.sbf
با دانگل کردن نميشه درستش کرد.؟؟؟اعمو مجتبي کجايي گفتار شدم

First.Last
21-10-2010, 00:49
سلام از بندست...
خدايا شکرت..صدقه ها اثر کرد...
يافتم يافتم...بعد از اين همه دلهره و اضطراب بالاخره فهميدم مشکل از کجا بود..همينجا بايد از باتري بسيار عالي و خوب e8 خودم تشکر کنم که واقعا انگشت به دهنم گزاشت البته اميد وارم که طوريش نشده باشه..تو سايت هاي خارجي گشتم ديدم بابا ملت گوشيايون به رحمت ايزدي پيوسته و نميشه کاريش کرد با اين ارور..خلاصه يادم اومد که که پچ cg31 رو فلش نکردم هر چند من به روي حساب حرف عمو مجتبي فلشش نکردمش چون نيازي بهش نبوده خوب و تو فريور استوکي که تو سايت گزاشته هست فقط همون براي نصب zmod کافي هست فلش کردنش ما هم اومديم شانشمون رو امتحان کنيم که خدا رو شکر گوشي برگشت..حالا کمي ميتونم به آرزوهام با گوشيم با خيال راحتر فکر کنم...
دوستان از همه تشکر دارم ..موفق باشيد اوووووووووووووووف
اميد وارم اين مشکل نصيب گرگ بيابون نشه چه برسه به دوستان گلم ..امين

MOJI3180
21-10-2010, 07:41
1. Have the RSD Lite 4.5 or higher
2. Have the drivers for Motorola
3. Flashing the Norsa (Depending on your bootloader)
4. Flashing CG31 Patch
5. Flashing the FW R6713_G_71.14.1CR_A
6. Place the Z-Mod MP
7. Wait 10 minutes and then do a Master Reset
8. You enjoy your Rokr E8.
سلام
روش بالا در پست اول فیرمور zmod هستش !
ولی مشکل اینجاست که این روش و فلش cg31 قبل از فریمور استوک تقریبا یک کار بیهوده و اضافه هست !
چون بعد از فلش فیرمور استوک ، cg31 استوک جاش میشینه
اصولا باید فلش cg31 بعد از فیرمور استوکو قبل از فیرمور مد شده باشه
قبلا متوجه این موضوع و تناقض شده بودم . میخواستم cg31 رو بین فلش استوک و zmod بذارم ولی چون مهدی موتومن عزیز با همون روش پست 7 فلش کرده بود و مشکلی نداشت تغییرش ندادم . در ضمن روش پست 7 در تمام سایت های خارجی نیز وجود داره و برای فلش فیرمور zmod از همین روش استفاده میکنند !
پست 7 هم اگر خاطرتون باشه اینه :

نحوه فلش فیرمور Z-Mod 2.4.5 FINAL
• تمام برنامه ها و دیتا های روی مموری کارت و حافظه گوشی را پاک کنید . فونت ها و برنامه های mgx نصب کرده و دفترچه تلفن و....
• 2- اسکین گوشی را برگردونید روی اسکین اصلی گوشی
• 3- فلش No_RSA_boot (اگر قبلا فلش نکردید)
• 4- فلش فیرمور استوک R6713_G_71.14.1CR_A روی گوشی
• 5- انجام Settings \ Phone Settings \ Reset \ Delete all data
• 6- فلش فیرمور Z-Mod
• 7- بعد از رشن شدن گوشی 10 دقیقه صبر کنید و دوباره Settings \ Phone Settings \ reset \ Delete all data
• 8- بعد از روشن شدن دوباره 10 دقیقه صبر کنید و ایندفعه گوشی را بصورت دستی ریست کنید . (خاموش و روشن)
• بعد از روشن کردن گوشی باز 10 دقیقه صبر کنید و بعد از این مدت گوشی آماده استفاده است

فقط یه سوال : شما cg31 رو بعد از فلش به zmod ، فلش کردید یا بین فیرمور استوک و zmod ?

First.Last
21-10-2010, 13:39
سلام از بندست ...
ممنونم عمو مجتبي .ممنونم از اين که پيگيري ميکنيد مشکلاتم رو خدا خيرت بده..بله شما کاملا درست ميگيد...فلش انلاکcg31 نبايد اين قدر مهم باشه چون تو فريمور استوک هستش (مگه گوشيه من حالش خوب نبوده باشه )...اين فريمور استوکي که شما قرار دادين هم انلاک هست ... حالا نميدونم چرا اين همه cg31 براي من مفيد بوده؟؟/
همونجور که گفتيد تو سايت هاي خارجي هم طور عمل شده..
من والا اول استوک رو فلش کردم بعدش باهاش ور رفتم اومدم رو رم يه مشت چرت و پرت ريختم و ببينم در چه حاله فريمورش ..بعدش هم delet all data کردم بعدشم cg31 رو فلش کردم و بعدشم zmod...
يعني بين استوک و zmod فلش کردم فايل انلاک cg31 رو..و بعد از 2 بار ريست پک فارسي رو فلش کردم الان که حالش خوبه سلام داره خدمتتون
اينم شد خاطره

MOJI3180
21-10-2010, 13:57
دقیقا کار شما درست بوده !
CG31 ای که بطور جدا و پچ معرفیش کردیم (تو تاپیک مقدمات فلش) هک شده هست و با CG31 عادی و استوک (که در فیرمور استوک وجود داره)فرق میکنه !
اگر اول پچCG31 رو فلش بزنیم و بعد فریمور استوک ، در حقیقت CG31 اورجینال به جای پچ CG31 هک شده میشینه و انگار هیچ !

حجت جان منظور از انلاک تو فریمور ها ، قفل نبودن شبکه و نت ورک هست !
پس اگر دیدی فریموری زده LOCK/T-Mobile/verizon/ ازش استفاده نکن . چون گوشی رو لاک شبکه میکنه !

در هر صورت سلام ما رو هم برسون !

First.Last
21-10-2010, 14:10
مرسي .بله ايشالله سعي ميکنم چيزايي بيشتري ازتون ياد بگيرم اگ هعمري باقي باشه...
والا من گوشي رفيقم رو بدون cg31 فلش کردم و تا الانم که يه 3 ماهي هست درست رفيقم هست حالش خوب هست...

MOJI3180
21-10-2010, 14:33
شما لطف داری . شما یه پا استادی !
بهتره که cg31 رو فلش کرد ولی اگر هم فلش نکنید و گوشی بالا بیاد مشکلی براش پیش نمیاد .
حالا نفهمیدیم حال رفیقت خوبه یا حال گوشیش :4:

khashayar_ld
09-11-2010, 19:57
سلام یکی از دوستانه من جدیدا گوشی e8 خریده.ولی هرکار میکنیم فایل های با فرمت mgx روش نصب نمیشه.بعد یجا دیدم نوشته بود اول باید فلش کنیم با یه مونستر پک تا فایل هارو اجرا کنه.ولی ما هیچی بلد نیستیم:ak:.میشه راهنمای دقیقشو با برنامه هایی که لازم داره رو بم بگین:ax:.اگه تصویری باشه که چه بهتر.خیلی لطف میکنین.اینم ورژن بوت لودر 06.a3 البته از اونور بخونین.اگه چیزه دیگه ای لازم بود بگین بزارم.بازم ممنووووووووووووووووووون:df:

khashayar_ld
09-11-2010, 19:59
راستی راهنمایی که تو سایت بودو خوندم.نمیدونم.میترسم اخه گوشیشو خراب کنم.هرچیم راهنما رو میخونم هیچی نمی فهمم.نمیشه واسم راهنمای تصویری بزارین.راستی فریمور گوشیم گفتم دیگه میشه دقیق بگین کدوم فایلارو دانلود کنم.مرسی:cv:

First.Last
10-11-2010, 11:05
با سلام خدمت شما دوست گرامي...
ضمن عرض خوش آمد گويي به شما بايد عرض کنم تک تک لينک هايي رو که ميزارم پيگيري کنيد و با کمي دقت موفق ميشيد...
تمامي مسوليت انجام اين موارد بعهده شما ميباشد پس بسيار دقت کنيد طبق آموزش هاي گذاشته شده در سايت
حتما پس از خواندن دقيق آموزش ها و تصميم به شروع فلش زدن گوشي حتما صدقه انداختن را از ياد نبريد (اين يکي رو حتما جدي بگيريد ) راهنمايي هاي گذاشته شده همگي تصويري و به آسان ترين شکل ممکن قرار داده شده است..

مرحله اول
اطلاعاتی که هر تازه وارد در مورد گوشی های Motomagx موتورولا باید بداند (http://www.mobilestan.net/announcement.php?f=588&a=77)

مرحله دوم
مقدمات آپدیت فریمور گوشی e8 موتورولا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=75058)

مرحله سوم
★..فیرمور Z-Mod E8 2.4.5 FINAL برای گوشی E8 موتورولا..★::آپلود شده در سایت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=100077)

مرحه چهارم
در صورت ايجاد هر گونه مشکلي از اين پس در مورد اين گوشي مشکلات را در اين محل با مدريان در ميان بگزاريد
:::::تاپیک جامع سوالات و مشکلات مربوط به گوشیe8 موتورولا :::: (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1606141#post1606141)

بازم هم تاکيد ميکنم دوست عزيز تمامي مراحل رو به ترتيب چنديدن بار خوانده و کاملا سعي کنيد متوجه شويد...اگر هم واقعا متوجه نميشيد از انجام مرحله 2 و 3 خوداري و سوالات مبهم خود را در مرحله 4 عنوان کنيد...
در پايان بازم هم عرض ميکنم تمامي عواقب ناشي از اين عمل متوجه شخص شما ميباشد...
با تشکر موفق و معيد باشيد..

NEGRO
10-11-2010, 11:23
ممنون حجت جان از پاسختون ...

دوستان این مطلب مربوط میشه به بخش MotoMagX
لطفا توی تاپیک زدن دقت کنید .
منتقل شد ...

BeH ZaD
10-11-2010, 11:26
آقا یکی کمک کنه نمیدونم چیکار کنم...:please:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1631966#post1631966

NIHILmS
14-11-2010, 21:42
سلام

یه گوشی موتورولا E8 داریم نمی دونم چطوری باید اطلاعات رو به مموری داخلیش منتقل کنیم !
گوشی رو با کابل وصل میکنم هیچ اتفاقی تو ویندوزنمی افته..Motorola Phone Tools رو هم نصب کردم بازم خبری نیست..البته اولین باری که وصل کردم یسری درایور رو نصب کرد و تو گوشی هم اعلام کرد با موفقیت اتصال شناسایی شد اما وقتی به کامپیوتر وصل میکنم برخلاف گوشیهای دیگه مموری داخلی رو نشون نمیده

ویندوز 7 32 بیتی

با تشکر

NIHILmS
15-11-2010, 09:42
سلام
من پک فارسی ساز موتورولا e8 رو دانلود کردم اما تاپیک آموزشش ظاهرا پاک شده من نمی دونم چطوری باید ازش استفاده کنم.. با سرچ هم به جایی نرسیدم

ممنون میشم

NEGRO
15-11-2010, 14:39
سلام
من پک فارسی ساز موتورولا e8 رو دانلود کردم اما تاپیک آموزشش ظاهرا پاک شده من نمی دونم چطوری باید ازش استفاده کنم.. با سرچ هم به جایی نرسیدم

ممنون میشم
سلام
برای فلش گوشی و زدن پکیج زبان می تونید از لینک زیر استفاده کنید :

نحوه فلش کردن گوشی های لینوکس مد موتورولا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=64291)

موفق باشید

poet666
16-11-2010, 12:00
اگه هیچ نمی شه شاید usb port ایراد داره.عوض کردی پورت رو؟تو گوش هم قسمت connection ببین رو memory card ه یا نه؟اگه رو مودم و... باشهمسلما رمهای گوشی رو نشون نمی ده

First.Last
18-11-2010, 11:19
سوال در مورد باتري گوشي e8...داشتم تو خرت و پرتاي خونه ميگشتم يه c113a پيدا کردم ميخوام يه مدت با اون کار کنم(ما چه پول داريم تو خرتاي پرتاي خونم گوشي پيدا ميکنيم ..اگه بيشتر ميگشتم حتما يه 720 پيدا ميکردم...)...فقط ميخوام بدونم چي کار کنم که باتري e8 طوريش نشه..فرقي ميکنه با شارژ يه مدت تو گوشي نباشه يا نه بزارم شارژش کاملا خالي شه بعدش بزارمش يه گوشه؟؟؟کسي تو اين زمينه ميتونه کمک کنه..

BeH ZaD
18-11-2010, 11:43
به نظر من اول باتری رو تقریبا خالی کن(یعنی بذار تا 2,3 دفعه بگه low battry بعد گوشیو خاموش کن)...
بعد باتری رو در بیار بزار تو یه کیسه خوبم درشو ببند که هوا اصلا نتونه واردش بشه...
حالا بذارش تو جای داروها تو یخچال...:dz:

MOJI3180
18-11-2010, 11:50
سلام
مطمئنا بیشتر از 2 روز نمیتونی با اون گوشی کار کنی مگر اینکه مجبور باشی!

شما اگر 4 ماه هم باتری رو از گوشی در بیاری و استفاده نکنی گوشی طوریش نمیشه / ولی اگر باتری برای مدت طولانی ای کار نکنه و شارژش کاملا تموم بشه >امکان< داره که نتونی گوشی رو بعدا روشن کنی و مجبور باشی به باتری یه شوک بدی / ببری بیرون برات شوک میدن.
شما باتری رو شارژ کن/ نه 100 درصد ، طوری که بگن باتری شارژه/ و بعد گوشی رو خاموش کن و باتری رو از گوشی در بیار و گوشی رو بذار کنار . به همون مدلی که روز اول خریدی !:4:

البته این جا دارو یخچال هم جای خوبیه :4: ولی من تاحالا تست نکردم!! ولی اکر در دمای محیط باشه بهتره . نه سرد و نه خیلی گرم

موفق باشید..

First.Last
18-11-2010, 13:58
ممنونم دوست عزيزم ...
انصافا گوشي قشنگيه نظرم رو جلب کرده به خودش ;) :دي(همچين تو دسته)....آره عمو مجتبي دقيقا 3 روز پيش همين کارايي رو کردم که گفتيد ..پس درست فکر کردم...مثه شما...هيچ اجباري هم در کار نيست ..محض تنوع...:)

NIHILmS
19-11-2010, 20:16
اگه هیچ نمی شه شاید usb port ایراد داره.عوض کردی پورت رو؟تو گوش هم قسمت connection ببین رو memory card ه یا نه؟اگه رو مودم و... باشهمسلما رمهای گوشی رو نشون نمی ده

با خاموش و روشن کردن گوشی حل شد !!

dead_zombie
21-01-2011, 04:14
سلام
درخواست کمک
e8 دارم . مطابق با نوشته هایی که تو این ساین دیدم خواستم فارسی دارش کنم . اما چشمتون روز بد نبینه قاط زده
boot loader اول رو صفحه موند و نمی رفت . الان هم پیغام باطری میده . می خوام دوباره فلش کنم ولی کامپیوتر اصلا نمی شناسه گوشیو
خواهشا اگه کسی بلده یه هلپی برسونه
در ضمن آدرس ایمیله من پایینه اگه کسی بلده اول لطفا اینجا بنویسه بعد ایمیل پلیز کنه
ehsan_goldenknight@yahoo.com

khashayar_ld
21-01-2011, 12:26
منظورت چیه پیغام باطری میده؟یعنی گوشی کامل روشن میشه تو صفحه اصلی پیغام باطری میده؟یا میخوای روشنش کنی ؟

Mactavish-a
09-02-2011, 14:18
سلام به دوستان موبایلستانی گل. بنده میخواستم از دوستان موتورولایی بخش موتو و دارندگان موتورولا e8 یه مشاوره بگیرم. میخواستم این گوشیرو برای آبجیم بگیرم و اینها سوالاتمه:

1-الان دقیقا قیمتش چنده؟ با گارانتی اصلی دیگه پیدا میشه؟ راستی میگن گارانتی فیتکو جمع شده راست میگن؟ اصلا از کجا بگیرم بهتره؟ اگه کسی جایی مطمین برای فروش و تعمیرات گوشیهای موتو میشناسه ممنون میشم ادرسشو بهم بده.

2- چون گوشی خیلی قدیمیه میخواستم بدونم از کجا میشه فهمید قبلا از این گوشی استفاده شده و دست دو یانه؟ مثل نوکیا کدی سلف تایمری یا چیزی برای اطمینان از صحت گارانتی داره؟ شنیدم نوکیا ان8 یه سری اهنگ و عکس به صورت کارخونه ای داره که اگه پاک شده باشه میفهمن که گوشی قبلا استفاده شده. موتورولا e8 چی؟

3-این گوشی که زیاد خراب نمیشه هان؟ حلا اگه شد لوازم جانبیش مثل باتری جایی برای تعمیرات هست؟ یعنی لوازم جانبیش راحت پیدا میشه یانه؟

4-راستی این مموری دوگیگ که تو مشخصاتشه حافظه داخلیشه یا تو جعبشه؟
5-صفحه نمایشش چطوریاس؟ خواناس؟ زیر نور آفتاب چی؟

6-کیفت مکالمش چطوریاس؟ صدای اسپیکر فونش بلند هست؟
7-صفحه کلیدش راحت هس؟ چون میخوام اس ام اس خورش عالی باشه و راحت.

8-شارز دهیش چی؟ از رو مشخصاتش انگار خیلی خوب نیس. چون ساعات استند بایش کمه. راستی فول شارزش چقدر طول میکشه؟

9- کیفیت بدنش خوب هست؟ گوشی مستحکمی هست؟
10- آنتدهی چی؟ من یه 1100 داشتم که تو جاده با ایرانسل انتنش پر بود!! در این حد هست؟
11- سرعت گوشی کم که نیست هان؟ مموریش پر میشه هنگ نمیکنه؟ مثل کا 850 داداشم که عکساش زیاد میشد قاط میزد.

ببخشید اگه چشاتونو درد اوردم و سوالاتم زیاد بود. ممنون میشم که زود جواب بدین. اگه همه چی ردیف باشه همین فردا پس فردا میگیرم. متشکرم.

First.Last
11-02-2011, 22:30
سلام
درخواست کمک
e8 دارم . مطابق با نوشته هایی که تو این ساین دیدم خواستم فارسی دارش کنم . اما چشمتون روز بد نبینه قاط زده
boot loader اول رو صفحه موند و نمی رفت . الان هم پیغام باطری میده . می خوام دوباره فلش کنم ولی کامپیوتر اصلا نمی شناسه گوشیو
خواهشا اگه کسی بلده یه هلپی برسونه
در ضمن آدرس ایمیله من پایینه اگه کسی بلده اول لطفا اینجا بنویسه بعد ایمیل پلیز کنه
ehsan_goldenknight@yahoo.com

سلام از بندست دوست عزيز ...
عذرخواهي بدهکارم بايت ديرکرد در جواب..
واسه پيغام باتري ميتونيد اگر کسي شارژز غورباقه اي همون مولتي شارژز داره ازش بگيري و گوشي رو شارژ کنيد..يا باتري رو به کسي که اي8 دار بديد شاررژ کنه..وگرنه بايد حدود 5 تومن خرج کنيد بايت خريد مولتي شارژر که به راحتي گير مياد..
براي بوت لودر هم ميتونيد اگر بتونيد گوشي رو شارژ کنيد ميتوني راحت گوشي رو فلش کني...باتري رو در بيار بعدش در حالتي که باتري رو در اوردي گوشي رو به سيستم وصل کن بعدش باتري رو جا بزن و ببين سيستم شناخت سريع بزن فلش رو ..
اميدوارم مشکلتون حل بشه هر چه سريع تر

سلام به دوستان موبایلستانی گل. بنده میخواستم از دوستان موتورولایی بخش موتو و دارندگان موتورولا e8 یه مشاوره بگیرم. میخواستم این گوشیرو برای آبجیم بگیرم و اینها سوالاتمه:

1-الان دقیقا قیمتش چنده؟ با گارانتی اصلی دیگه پیدا میشه؟ راستی میگن گارانتی فیتکو جمع شده راست میگن؟ اصلا از کجا بگیرم بهتره؟ اگه کسی جایی مطمین برای فروش و تعمیرات گوشیهای موتو میشناسه ممنون میشم ادرسشو بهم بده.

2- چون گوشی خیلی قدیمیه میخواستم بدونم از کجا میشه فهمید قبلا از این گوشی استفاده شده و دست دو یانه؟ مثل نوکیا کدی سلف تایمری یا چیزی برای اطمینان از صحت گارانتی داره؟ شنیدم نوکیا ان8 یه سری اهنگ و عکس به صورت کارخونه ای داره که اگه پاک شده باشه میفهمن که گوشی قبلا استفاده شده. موتورولا e8 چی؟

3-این گوشی که زیاد خراب نمیشه هان؟ حلا اگه شد لوازم جانبیش مثل باتری جایی برای تعمیرات هست؟ یعنی لوازم جانبیش راحت پیدا میشه یانه؟

4-راستی این مموری دوگیگ که تو مشخصاتشه حافظه داخلیشه یا تو جعبشه؟
5-صفحه نمایشش چطوریاس؟ خواناس؟ زیر نور آفتاب چی؟

6-کیفت مکالمش چطوریاس؟ صدای اسپیکر فونش بلند هست؟
7-صفحه کلیدش راحت هس؟ چون میخوام اس ام اس خورش عالی باشه و راحت.

8-شارز دهیش چی؟ از رو مشخصاتش انگار خیلی خوب نیس. چون ساعات استند بایش کمه. راستی فول شارزش چقدر طول میکشه؟

9- کیفیت بدنش خوب هست؟ گوشی مستحکمی هست؟
10- آنتدهی چی؟ من یه 1100 داشتم که تو جاده با ایرانسل انتنش پر بود!! در این حد هست؟
11- سرعت گوشی کم که نیست هان؟ مموریش پر میشه هنگ نمیکنه؟ مثل کا 850 داداشم که عکساش زیاد میشد قاط میزد.

ببخشید اگه چشاتونو درد اوردم و سوالاتم زیاد بود. ممنون میشم که زود جواب بدین. اگه همه چی ردیف باشه همین فردا پس فردا میگیرم. متشکرم.

سلام به شما دوست عزيز...
1- در موردقيمت ها به دو تا لينک پايين بريد اين جا ها براي خريد معتبر هستند...
با گارانتي
http://www.gooshishop.com/ItemsDetails.aspx?ItemId=562
بدون گارانتي
http://orado.com/item-گوشی-موبایل-موتورولا-مدل-10546.htm

روي گارانتي ها زياد حساب باز نکنيد..فيتيکو رفنه پي باقالي...
اگر شهرستانيد که اولا ان شالله که گوشي خراب نميشه اگر هم موردي براش پيش اومد به اين راحتي ها تو شهر هاي کوچيک درست نميشه..من شهرستان از تهران خبري دارم

2-اگر نو بخري ديگخ نيازي به اين کارا نيست...سايت هاي خريد بالا معتبر هستند..
از کد خبري ندارم...عمو اين گوشي رو با ان8 مقايسه نکن گلم..

3- خرابيش زياد نيست ولي اگر خراب شد بله گير مياد مخصوصا پايتخت

4 -حافظه ي داخليش هست..ولي اگر فلش بزني تا 32 گيگ هم ميتوني روش بزاري اگر همچين مموري گير اورديد

5- صفحه نمايش 262000 رنگ از حد خودش فراتره...بله خوانا هست

6- کيفيت مکالمه در حد عالي و دارا بودن امکاني انحصاري کريستال تالک که در موجب بهبودي مکالمه ميشه ..انتن دهي در حد عالي...کيفيت مويسقي هم در حد عالي

7- بزار يه دور باهاش بزني ميفهمي که چه اس ام اس خوري داره....وقتي بهش عادت کني ديگه ولش نميکني...

8- شارژش زياد بد نيست و خوب هست باتري 930 ميلي آمپري ...فول شارژ 2 ساعت

9- بله اين گوشي داراي کيفيت ساخت بالايي هست ..تو دستت بگيري متوجه ميشي...با اين گوشي به اين ظريفي مگه ميخواي کشتي بگيري...گوشي رو دستت بگير ببين اگه بخوره زمين چش ميشه ...زياد نگران نباش شکستني نيست

10- بله انتن دهيش عالي هست..از هر کي بپرسي گوشي هاي موتولا بهترين انت دهي ها رو دارا ميباشند...

11-اول که گوشي رو بخريد از سرعت بسيار کمه گوشي ازيت خواهيد شد و تنها راه چاره و ساده ي ان فلش کردم اين گوشي هست که بعد از فلش کردن گوشي شما انگشت به دهن مي موني

توصيه ميکنم اين فريمور رو فلش کنيد..حتما قبل از فلش مقدمات اشنايي با فلش زدن گوشي هاي موتو مگش موتورولا را بخونيد تا مشکلي پيش نياد براتون

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124959

برايتان آرزوي موفقيت دارم...

First.Last
11-02-2011, 22:58
چند توصيه :
اگر براي ابجي ميخواييد گوشي فوق العاده زبيايي هست و به اصطلاح خانومي در کل کل ها به راحتي سر بلند مياد بيرون..
حتما پس از خريد گوشي فلش بزنيد توجه داشته باشي که اگر شما گوشي رو فلش بزنيد از گارانتي خارج ميشه...
که اين راه داره که ميتونيد خداي نکرده اگر گوشي رو خواستي به گارانتي ارجاع بديد دوباره فلش معمولي بزنيد البته ان ها هم ببو گلابي نيستن...
براي موزيک گوش دادن با هدفون فراتر از حد تصور ميتونه ظاهر بشه...اگر اين فلش بالايي که معرفي کردم رو بزنيد..
در کل بازم تاکيد ميکنم اگر فلش بزنيد کلي به امکانات و سرعت و قابليت هاي گوشي اضافه ميشه..
توجه داشته باشيد که شما اين گوشي رو فقط براي زيبايي ان ميخريد پس کمي در توقعات خود در اين گوشي تجديد نظر کنيد ...اين گوشي ميتونه از زيبايي و موزيک پلير نمره ي بالاي 8 رو از 10 بگيره ولي در مورد نرم افزاري ازش هيچ گونه توقعي در حد نوکيا نداشته باشيد
ممنون و موفق باشيد..پيشاپيش مبارک باشه