PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقدیر و تشکر از مدیران سابق انجمن موتورولا

MOJI3180
11-07-2009, 14:56
اوقات خوش ، آن بود که با دوست به سر شد باقی همه بیحاصلی و بی خبری بود
خوش بود لب آب و گل و سبزه ، ولیکن افسوس ! که آن سرو روان رهگذری بود

با سلام

بدین وسیله کاربران و مدیران سایت موبایلستان مراتب تشکرو قدر دانی خود را از زحمات بی شائبه و شایسته آقا احسان ( SAM FISHER ) و همچنین AnsarolMahdi اعلام میداریم ؛ چرا که زحمات ؛ دلسوزی و تلاش شما علاوه بر حل مشکلات کاربران انجمن ، باعث ارتقاء کیفی انجمن گردیده.

من به نمایندگی مدیران فعلی ، این این تاپیک رو ایجاد کردم تا قدردان زحمات این عزیزان باشیم.
برایتان آرزوی موفقیت روز افزون در تمام امور زندگی را داریم .:8:

™ALI
11-07-2009, 18:04
سلام به همگی دوستان گل...

خب ! نمیدونم چی بنویسم که لیاقت اخلاق و زحمات این دوستان رو داشته باشه...

اون زمانی که من تازه عضو شده بودم آقا بهمن مدیر انجمن موتو بود و آقا آرش (AnsarolMahdi) هم روزهای اول مدیریتش رو میگذروند و بسیار فعال بود...

آقا احسان (SAM FISHER) گل هم که از دوستان بزرگوار من هستش و تقریبا" اون روزایی که من شروع به پست دادن کردم از راهنمایی های ایشون خیلی خیلی استفاده میکردم و اون زمان جزء کاربران بسیار فعال و با سواد انجمن بود...

بارها گفتم که من هرچی بلدم از علم این عزیزان بوده... مخصوصا" آقا بهمن و آقا احسان که همیشه من رو کمک کردند و اشتباهاتم رو اصلاح کردند...

احسان هنوز هم برای من مدیره.. میدونم که گرفتار درس و زندگیه و از این بابت نمیتونه زیاد به سایت سر بزنه... همیشه برای سلامتی و شادی و موفقیتش دعا کردم و امیدوارم هرجا که هستش خودش و خانوادش شاد و سلامت و موفق باشند...

جا داره که همینجا از زحمات بسیار زیاد آقا بهمن هم تشکر کنم که بنیان گذار این انجمن بوده و خیلی از کاربرا و مدیرانی که توی سایت های مختلف میبینید به نوعی شاگرد آقا بهمن هستنت و این معلومات رو از پست ها و آموزش های آقا بهمن در ی سالهای اخیر دارند...

آقا مجتبی دستت درد نکنه که به فکر دوستای گُلمون هستی و یادی از زحماتشون میکنی...

ما هرچی داریم از لطف و بزرگواری این عزیزانه...

انشاالله همگی موفق و سلامت و شاد باشید... (آمین) :8:

Bluetooth man
11-07-2009, 22:59
سلام .منم به نوبه خودم از این دوستان تشکر میکنم.

و البته باید از مدیران فعلی انجمن هم به خاطر این ایده نو و قشنگ هم تشکر کنیم که نشون دادند قدر شناس زحمات دوستان قدیمی هم هستند.
راستی چرا فرمانده ( مجتبی) از امپراتور ( بهمن) در پست اول تشکر نکرده ؟!!( من همیشه دنبال تفرقه انداختنم!!)

MOJI3180
12-07-2009, 07:58
محمد آقو سلام !

باز به عنوان خوب توجه نکردی !:26:
تقدیر و تشکر از مدیران سابق انجمن موتورولا
من قصدم از تشکر از آقا احسان و آرش بوده که مدتی هست که خاطر مشغله های درسی و فکری و ...نمیتونن به ما سر بزنند. البته آقا احسان بعضی اوقات حضور دارن.
قضیه آقا بهمن فرق میکنه. ایشون هنوز هستن و میدونن که ما کوچیکشونیم .
همون طور که علی آقا گفت نمیتونید سایتی را پیدا کنی که مطالب آقا بهمن در اون نباشه . یا خودشون ارسال کردن یا اینکه بقیه کپی کردند .
منم اون موقع ها که اول اومده بودم تو سایت و مشکل داشتم خیلی خوشحال میشدم که جواب منو بدند یا اینکه ازم تشکر کنند.
اولین تقابل من با آقا بهمن و علی آقا برمیگرده به این تاپیک:
روش ایجاد تصاویر متحرک برای پشت زمینه گوشی های !!! Motorola : (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=33636)

همین طور تقابل من و آقا احسان هم بریمیگرده به این تاپیک:
آموزش Skinning 3x3 Picture Preview (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=39721)
ولی متاسفانه با آقا آرش برخوردی نداشتم .

چند تا عکس قدیمی هم با هم ببینیم !
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=269870&stc=1&d=1247374667

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=269871&stc=1&d=1247374667
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=269872&stc=1&d=1247374667

BAHMAN
12-07-2009, 12:12
منم از زحمات اين 2 دوست عزيزم تشكر ميكنم و اميدوارم به هر كاری‌ مشغول هستن موفق باشن ... البته كم و بيش جويای احوالشون هستم ...
از نظر لطف دوستان هم ممنونم .

M.O.S.T.A.F.A
13-07-2009, 21:52
منم به نوبه ی خودم از این دو عزیز تشکر میکنم امیدوارم موفق باشن.

SAM FISHER
13-07-2009, 22:49
سلام
راستش نمیدونم چطوری و با چه جملاتی قدردان این همه لطف و محبت شما دوستان عزیزم باشم.

من هر چی بلدم و راجع به موتو می دونم از استاد و دوست عزیزم آقا بهمن دارم.
حدود 3 سال پیش من اولین گوشیم رو خریدم (ال 7 موتورولا) و از اون موقع به بعد تقریبا هر روز مزاحم آقا بهمن و انجمن موتو بودم.

جا داره اینجا از ایشون واقعا تشکر کنم که با صبر و حوصله در جهت پیشرفت این انجمن از هیچ کوششی دریغ نکردند و همیشه پاسخ گوی مشکلات و سوالات اعضا بودند.

از آقا مجتبی و همینطور علی عزیز هم که تو مدت مدیریت من پا به پا و همراه من پیش اومدن و همیشه تکیه گاه و باعث دلگرمی من بودند کمال تشکر رو دارم.

من مدتیه که یکم درگیر کارای روزمره شدم ولی انشاله از فردا شب باز به طور مکرر در خدمت انجمن هستم

MOJTABA
19-07-2009, 14:48
اول از همه جا داره که منم از مدیرای اسبق موتو تشکر کنم و بهشون بگم که بخش موتو هرچی داره از شما قدیمی ها داره.و برو بچه های موبایلستان و بخش موتو که دوستان گل من هستن مثل بهمن گل خودم علی آقا و مدیر جدید که افتخار تشابه اسمی هم باهاشون دارم همگی در راستای کار های شما بوده که به اینجا رسیدن.

بهتره از فرصت ایجاد شده منم استفاده کنم و از همه مدیرای اسبق سایت که سایت مدیونشون هست تشکر کنم مخصوصا" مدیرای اسبق سری 60
reza_joon
رضای گل

killer_pant
علیرضای عزیز

amirnikonam
امیر نیکونام

game-over
جواد

دستای همتون رو میبوسم و تشکر میکنم.هر جا هستین موفق و عاقبت به خیر باشید

MOTO MAN
12-12-2009, 16:54
سلام به همگی

نمیدونم چرا من این تاپیک را ندیده بودم ولی حالا که دیدم باید بگم یه دنیا از مدیران موبایلستان به خصوص مدیران سابق و فعلی انجمن موتورولا تشکر می کنم.

:8::8: