PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنترل کامل PPC از طریق PC با MobileController Professional v1.72

M.Reza
02-08-2009, 18:08
بیش از ده ها برنامه در یک برنامه!
کنترل کامل موبایل از طریق WLan ، USB ، و یا حتی اینترنت!
استفاده از دوربین موبایل به عنوان Webcam
ارسال sms از طریق PC
انتقال هر نوع فایلی به ppc فقط با یک Drag and Drop کوچیک!
گرفتن عکس از صفحه ppc و پرینت آن
همسان سازی Clipboard از Pc به موبایل و برعکس!
و ....
قابل نصب بر روی:
Microsoft Windows Mobile, Windows CE, Pocket PC or Smartphone Operating Systems. Desktop Computer running Windows XP, Vista, 2000 desktop or server Operating Systems
بعد از نصب برنامه، به فولدر Crack رفته فایل exe موجود رو در محل نصب برنامه Replace نمایید. به همین راحتی!:015:
باز هم اگه مشکلی بود، من در خدمتم.
پیشنهاد میکنم حتما نصب کنید چون از میان برنامه های مشابه، به نظر من این برنامه بهترینه.:4:

Overview: More than a dozen products in one! MobileController will
make your windows mobile more powerful. You could use it
to control and manage your windows mobile in real time
via usb,wifi,or internet. You may also use the cell's
camera as pc webcam, send text message directly from pc,
trans photoes just by drag-and-drop method,capture and
print the phone screen conveniently, Synchronize
clipboard from pc to mobile or even mobile to pc

hessam.hk
02-08-2009, 20:03
بسار برنامه عالی..دانلود کردم...برنامه سالمه اما نتونستم بوسیله wifi یا بیسیم وصل کنم به گوشی...با usb راحته اما بیسیم ip ادرس میخواد که نمیدونم ip گوشیم چیه...
یکی که وارده یه اموزش ک.چیک بزاره...

M.Reza
02-08-2009, 20:59
بسار برنامه عالی..دانلود کردم...برنامه سالمه اما نتونستم بوسیله wifi یا بیسیم وصل کنم به گوشی...با usb راحته اما بیسیم ip ادرس میخواد که نمیدونم ip گوشیم چیه...
یکی که وارده یه اموزش ک.چیک بزاره...
دوست عزیز ممنونم از نظرتون. من همین الان با wifi هم چک کردم. به مشکلی بر نخوردم و برنامه بدون هیچ مشکلی کار کرد. حتی webcam رو هم تست کردم و اون هم جواب داد. اما در مورد سوال شما چند تا نکته رو عرض کنم.
1. مطمئن باشید که گوشی از طریق wifi به کامپیوترتون وصله. حالا این ارتباط می تونه به صورت مستقیم یعنی Peer to Peer باشه یا از طریق یه Access Point به صورت شبکه.
2. برای پیدا کردن IP گوشی تون این مسیر رو دنبال کنید:
Start - Settings - Connections - Wifi - Adwanced
که در این صفحه IP رو مشاهده می کنید.
3. برای ارتباط و البته سرعت بهتر، باید در تب Power Mode در آدرس بالا، Best Performance رو انتخاب کنید.
4. حواستون باشه قبل از زدن دکمه Connect در کامپیوترتون، باید برنامه Mobile Controller رو تو گوشیتون اجرا کرده باشین.
امیدوارم به مشکلی بر نخورید. اما باز هم اگه سوالی بود، من در خدمتم.:9:

hessam.hk
02-08-2009, 21:37
این کاراییو که گفید کردم اما نشد...موبایل با wifi به کامپیوتر وصله اما تو برنامه وصل نمیشه...
میشه کامل کاراییو که بتید کرد بگید.چون زیاد با سیستم wifi کار نکردم...چون هیچوقت نیازی نداشتم...
ممنون

M.Reza
03-08-2009, 10:46
این کاراییو که گفید کردم اما نشد...موبایل با wifi به کامپیوتر وصله اما تو برنامه وصل نمیشه...
میشه کامل کاراییو که بتید کرد بگید.چون زیاد با سیستم wifi کار نکردم...چون هیچوقت نیازی نداشتم...
ممنون
دوست عزیز اگه کانکشنتون با کامپیوتر به طور صحیح ایجاد شده باشه، فقط با وارد کردن IP Adrress بدون هیچ مشکلی میتونین از برنامه استفاده کنین.
اما در مورد سوالتون، شما می خواین گوشی رو به صورت مستقیم به pc وصل کنین (Peer to Peer) یا یه دستگاه واسطی این وسط هست(Access Point) که ارتباط بین گوشی و pc رو مقدور می کنه؟
در ضمن توی همین کانکشن کنونی تون، شما می تونین فایل های Share شده تو Pc رو با برنامه ای مثل Resco File Explorer ، ببینید؟

k i a r a s h
03-08-2009, 11:50
[RIGHT]بیش از ده ها برنامه در یک برنامه!
ارسال sms از طریق PC
و ....
[/LEFT]

سلام . محمد رضا جان ممنون از زحمات و برنامه های عالی که معرفی می کنی . فقط اگه امکان داره اسم تاپیک رو فقط اسم برنامه بزار با ورژن برنامه و از توضیحات برنامه خودداری کن . یعنی فقط بنویس:
MobileController Professional v1.72 . چون این جوری خیلی راحت با سرچ تو سایت میشه برنامه مورد نظر رو پیدا کرد . بازم ممنون

hessam.hk
03-08-2009, 13:59
دوست عزیز اگه کانکشنتون با کامپیوتر به طور صحیح ایجاد شده باشه، فقط با وارد کردن IP Adrress بدون هیچ مشکلی میتونین از برنامه استفاده کنین.
اما در مورد سوالتون، شما می خواین گوشی رو به صورت مستقیم به pc وصل کنین (Peer to Peer) یا یه دستگاه واسطی این وسط هست(Access Point) که ارتباط بین گوشی و pc رو مقدور می کنه؟
در ضمن توی همین کانکشن کنونی تون، شما می تونین فایل های Share شده تو Pc رو با برنامه ای مثل Resco File Explorer ، ببینید؟

با لپ تاپ وصل کردم...access poin نیست
نه فایل های شیر هم نمیتونم resco explorer ببینم...مشکلم همین وصل کردن لپ تاپ به گوشیه...با wifi....وصل میشه ها اما هیچ چیز شیر نمیشه...ویندوزم هم ویستا هست...
اول یه کانکشن ساختم با pc بعد با گوشی بهش وصل کردم...اما.!!!!!!!!!:12:

mortezanoori
03-08-2009, 22:33
سلام
برنامه اي كه روي گوشي براي من نصب ميشه اصلا اجرا نميشه ؟
ميخواستم بدونم مشكل من چيه ؟ رام گوشي منم : Ultimate-X2.V8
وقتي با كابل usb وصل ميشم مشكلي نيست . فقط ميخوام با wifi وصل بشم . ارتباط با موبايل از طريق wifi هم به خوبي كار ميكنه فقط با اين برنامه مشكل دارم . من ip موبايل و پسورد رو وارد ميكنم و وقتي كانكت رو ميزنم اين پيغام رو ميده :
incorrect password ,retype password
ممنون ميشم منم راهنمايي كنين ..

M.Reza
03-08-2009, 23:24
سلام
برنامه اي كه روي گوشي براي من نصب ميشه اصلا اجرا نميشه ؟
ميخواستم بدونم مشكل من چيه ؟ رام گوشي منم : Ultimate-X2.V8
وقتي با كابل usb وصل ميشم مشكلي نيست . فقط ميخوام با wifi وصل بشم . ارتباط با موبايل از طريق wifi هم به خوبي كار ميكنه فقط با اين برنامه مشكل دارم . من ip موبايل و پسورد رو وارد ميكنم و وقتي كانكت رو ميزنم اين پيغام رو ميده :
incorrect password ,retype password
ممنون ميشم منم راهنمايي كنين ..
سلام، پس از اجرا برنامه در گوشیتون، برنامه در پس زمینه گوشیتون اجرا میشه و شما چیزی نمی بینین! فقط برای اعمال یک سری تغییرات می تونین از Today Screen وارد برنامه بشین. در مورد رام گوشیتون هم من اطلاعی ندارم که آیا این برنامه روش نصب میشه یا نه....
در مورد سوال دوم من به هنگام وارد کردن ip، در فیلد پسورد چیزی نمی نویسم و فقط ip رو وارد می کنم و بعد دکمه کانکت رو می زنم. و بدون مشکلی کانکت می شه. البته شما می تونین یه پسورد هم تو گوشیتون مشخص کنین. که در این صورت باید همون پسورد رو در pc وارد کنین. البته هر سری ip گوشی رو چک کنین. من که از access point استفاده می کنم، هر سری ip گوشیم عوض میشه.
اگه مشکلی بود من باز هم در خدمتم.
موفق باشید

peter-se
04-08-2009, 11:42
بیش از ده ها برنامه در یک برنامه!
ارسال sms از طریق PC
و ....
قابل نصب بر روی:
Microsoft Windows Mobile, Windows CE, Pocket PC or Smartphone Operating Systems. Desktop Computer running Windows XP, Vista, 2000 desktop or server Operating Systems
بعد از نصب برنامه، به فولدر Crack رفته فایل exe موجود رو در محل نصب برنامه Replace نمایید. به همین راحتی!:015:
باز هم اگه مشکلی بود، من در خدمتم.
پیشنهاد میکنم حتما نصب کنید چون از میان برنامه های مشابه، به نظر من این برنامه بهترینه.:4:

Overview: More than a dozen products in one! MobileController will
make your windows mobile more powerful. You could use it
to control and manage your windows mobile in real time
via usb,wifi,or internet. You may also use the cell's
camera as pc webcam, send text message directly from pc,
trans photoes just by drag-and-drop method,capture and
print the phone screen conveniently, Synchronize
clipboard from pc to mobile or even mobile to pc

سلام قربان اینجا دوتا برنامست ما کدومشو دانلود کنیم حالا؟
:merci:

saeed1980
04-08-2009, 11:55
دمت گرم

برنامه توپي را معرفي كردي

M.Reza
04-08-2009, 15:26
سلام قربان اینجا دوتا برنامست ما کدومشو دانلود کنیم حالا؟
:merci:
و علیکم اسلام قربان. :001: دوست عزیز اول باید برنامه ای مثل Winrar رو سیستمتون نصب باشه. بعدش باید هر دو فایل آپلود شده رو دانلود کنین و در یک فولدر ذخیره کنین. سپس روی یکی از دو فایل دانلود شده Right Click کرده و Extract رو انتخاب کنید تا بعد از چند ثانیه، فایل اصلی برنامه براتون درست بشه. :4:

mortezanoori
04-08-2009, 22:33
سلام، پس از اجرا برنامه در گوشیتون، برنامه در پس زمینه گوشیتون اجرا میشه و شما چیزی نمی بینین! فقط برای اعمال یک سری تغییرات می تونین از Today Screen وارد برنامه بشین. در مورد رام گوشیتون هم من اطلاعی ندارم که آیا این برنامه روش نصب میشه یا نه....
در مورد سوال دوم من به هنگام وارد کردن ip، در فیلد پسورد چیزی نمی نویسم و فقط ip رو وارد می کنم و بعد دکمه کانکت رو می زنم. و بدون مشکلی کانکت می شه. البته شما می تونین یه پسورد هم تو گوشیتون مشخص کنین. که در این صورت باید همون پسورد رو در pc وارد کنین. البته هر سری ip گوشی رو چک کنین. من که از access point استفاده می کنم، هر سری ip گوشیم عوض میشه.
اگه مشکلی بود من باز هم در خدمتم.
موفق باشید

خيلي خيلي ممنون :merci:
مشكلم با همون كه پسورد رو نزنم حل شد .دستت درد نكنه .:41:
فقط يه سوال ديگه ؟
چه جوري ميتونم با همين با active sync وصل بشم كه اگه خواستم نرم افزاري رو نصب كنم ديگه نيازي به كابل نباشه .:001:

SH-@-Y-@-N
04-08-2009, 22:51
آقا واقعا دستت درد نکنه عالی بود

the_raven
05-08-2009, 00:03
بعد از نصب برنامه دو تا فایل DLL کم بود که اضافه کردم برنامه اجرا شد.اما گوشی رو نمیشناسه.مدل گوشی 5800 هست.پیغامی هم که میده اینه
:
,Time out,Connection Failed please check if your device connected with pc and activesync is started
آیا نرم افزار رو همه گوشی ها جواب میده ؟
این نکترم متذکر بشم که گوشی با کابل به PC وصل هست و ارتباط از طریق Nokia Ovi برقراره.

A h m a d
05-08-2009, 14:24
بعد از نصب برنامه دو تا فایل DLL کم بود که اضافه کردم برنامه اجرا شد.اما گوشی رو نمیشناسه.مدل گوشی 5800 هست.پیغامی هم که میده اینه
:
,Time out,Connection Failed please check if your device connected with pc and activesync is started
این نکترم متذکر بشم که گوشی با کابل به PC وصل هست و ارتباط از طریق Nokia Ovi برقراره.

دوست عزیز در پست اول ذکر شده
قابل نصب بر روی:

parvan
08-08-2009, 10:09
سلام
برای استفاده از دوربین موبایل به عنوان Webcam از لینک پایینش باید استفاده کنم

parvan
08-08-2009, 19:25
man ro sistemam nasb nemishe.lotfan begin chekar konam.dar vaghe peygham mide.

hessam.hk
08-08-2009, 21:57
بعد از نصب برنامه دو تا فایل dll کم بود که اضافه کردم برنامه اجرا شد.اما گوشی رو نمیشناسه.مدل گوشی 5800 هست.پیغامی هم که میده اینه
:
,time out,connection failed please check if your device connected with pc and activesync is started
این نکترم متذکر بشم که گوشی با کابل به pc وصل هست و ارتباط از طریق nokia ovi برقراره.

5800 مگر پاکت پیسی هست؟

S I N A
09-08-2009, 07:30
5800 مگر پاکت پیسی هست؟

نه نیست

M.Reza
14-08-2009, 11:38
دوستان برنامه MobileController برای کنترل ppc از طریق pc بود. حالا اگه می خواین برعکس عمل کنین، یعنی با ppc کامپیوترتون رو کنترل کنین، به این Topic یه سری بزنین.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=77254

parvan
22-08-2009, 16:14
نمي دونم چرا كسي جواب نمي ده؟
بالاخره ئشد mobilcontoroler را هم رو گوشيم هم رو سيستمم نصب كردم.ولي بازم پيغام ميده
پيغامش connect to a remote device هست.يكي جواب بده لطفا".

M.Reza
22-08-2009, 19:05
نمي دونم چرا كسي جواب نمي ده؟
بالاخره ئشد mobilcontoroler را هم رو گوشيم هم رو سيستمم نصب كردم.ولي بازم پيغام ميده
پيغامش connect to a remote device هست.يكي جواب بده لطفا".

سلام دوست عزيز، مطمئن باشين اگه کسي جواب سوالتون رو بدونه حتما جواب مي ده.
اما در مورد سوالتون لطفا يه ذره دقيق تر مشکلتون رو بيان کنين. دقيقا تو کدوم مرحله اين ارور رو مده... با کابل وصل مي کنين يا wifi؟ آیا با کابل وصل ميشه و با wifi مشکل دارين؟ اگه با wifi وصل میشین به pc آیا میتونین فایل های share شده رو pc رو با برنامه ای مثل Resco Explorer، ببینین؟

farshad_t_57
14-12-2009, 08:49
برنامه فوق العاده کاملی هست وازدوستانی که زحمت راهنمایی همچون بنده رامیکشند بسیارسپاس گذارم

safir933
17-01-2010, 17:52
من با بلوتوث و اكتيو سينك تونستم استفاده كنم حتي باهاش چت تصويري با دوربين گوشي هم كردم.
گوشي HTC TyTn II.
خيلي مفيد بود. خيلي ممنون!

kaveh-m
23-01-2010, 00:00
سلام. برنامه واقعا جالبیه. فقط من تو کرک کردنش مشکل دارم. اون 2 تا فایلی که داخل فولدر کرک بود رو جایی که برنامه نصب بود کپی کردم ولی بازم تو تعداد دفعات استفاده از برنامه محدودیت داره, یعنی فقط 20 بار میشه استفاده کرد. اگه میشه راهنماییم کنید.
ممنون

kaveh-m
23-01-2010, 00:03
سلام. برنامه واقعا جالبیه. فقط من تو کرک کردنش مشکل دارم. اون 2 تا فایلی که داخل فولدر کرک بود رو جایی که برنامه نصب بود کپی کردم ولی بازم تو تعداد دفعات استفاده از برنامه محدودیت داره, یعنی فقط 20 بار میشه استفاده کرد. اگه میشه راهنماییم کنید.
ممنون

daf_88_daf
22-03-2010, 17:08
شرمنىه eror داد
فايل RAPI.DLL رو پيدا نكرد
چيكار كنم

ARMIA 2
04-04-2010, 16:15
شرمنىه eror داد
فايل rapi.dll رو پيدا نكرد
چيكار كنم

برای من هم همین ارور رو داد
لطفا رسیدگی کنید
ممنون:26:

ilianet
20-06-2010, 21:22
اندازه تصویری که روی مانیتور میندازه خیلی بزرگه !
همچنین Inbox , Sent , Deleted , Out Box و هیچ کدوم را نشون نمیده !!

ragazzo
01-07-2010, 20:07
دوستان لطفا یکی بگه برنامه روی ویندوز 7 پی سی نصب میشه؟
کسی امتحان کرده؟

sm.khalili
04-10-2010, 11:13
برای من هم همین ارور رو داد
لطفا رسیدگی کنید
ممنون:26:

برا منم میگه RAPI.DLL نیست!! :dg:

mehdioloumi
05-10-2010, 00:03
این برنامه واقعاً عالیه. من قبلاً از جی او موبایل استفاده می کردم. اما این یکی خیلی بهتره. کل سیستم رو دارم.تازه موبایلم کاره وب کم رو هم داره انجام میده!

sm.khalili
05-10-2010, 22:11
یکی به داد برسه!

saghar1302
20-12-2010, 13:39
سلام با تشكر از برنامه خوب و بدون استفاده تون!
چون هنوز مشكل اروري كه مدتي است در سايت مطرح شده حل نشده.
جهت اطلاع تصويري از ارور مذكور ارسال مي‌شود لطفاً ما را از راهنمايي هاي خود بي نصيب نگذاريد.ممنون

amir5431
24-02-2011, 12:03
سلام با تشكر از برنامه خوب و بدون استفاده تون!
چون هنوز مشكل اروري كه مدتي است در سايت مطرح شده حل نشده.
جهت اطلاع تصويري از ارور مذكور ارسال مي‌شود لطفاً ما را از راهنمايي هاي خود بي نصيب نگذاريد.ممنون
سلام. اگرچه دیر مینویسم ولی دوستانی که مشکل اتصال دارند ممکنه به فایروال ویندوز مربوط بشه باید اونجا اجازه اجرای این برنامه رو به سیستم بدین

hormoz75
29-12-2011, 19:52
با این برنامه میشه اون صفحه تست اول ویندور که به صورت + هست رو رد کرد؟

sajjad_tanha20
08-03-2012, 22:38
به نظر من نرم افزار panda pc suite بهترينه همه ي امكاناتي هم كه pc suite هاي ديگه دارن داره اگه ميخواين لينكشو واسه پاكت پي سي بذارم

hormoz75
12-04-2012, 19:20
سلام
من گوشیم وقتی ریست میشه هرچی اون+که روی صفحه aliign screen میزنم فقط دور صفحهه میچرخه.
با این نرم افزار میشه ردش کرد.؟
فقط یه موبایلی هست که نرم افزارش رو داره.

LEO K
13-04-2012, 10:17
سلام
من گوشیم وقتی ریست میشه هرچی اون+که روی صفحه aliign screen میزنم فقط دور صفحهه میچرخه.
با این نرم افزار میشه ردش کرد.؟
فقط یه موبایلی هست که نرم افزارش رو داره.

نه دوست من ، شما با قلم این کارو انجام بدید و سعی کنید با یه نیرو این کارو انجام بدید

fardadhomafar
22-04-2012, 11:57
ممنون

منم همین مشکل رو دارم:ak:

LEO K
22-04-2012, 12:02
منم همین مشکل رو دارم:ak:

مثل اینکه کرکش ایراد داره ، نسخه ی درستش رو پیدا کردم حتما قرار میدم

موفق باشید

ams1380
07-01-2013, 11:20
ممنون از ارسال این برنامه من برای اتصال از طریق wifi بعد از ورود Ip با پیغام the attampt to connect was forcefully rejected مواجه میشوم آیا دوستان کسی راه حلی برای رفع این مشکل می تواند ارائه کند
خیلی ممنون