PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرات کاربران در مورد فرم ویرهای e8

poet666
16-08-2009, 12:04
سلام
این تاپیک رو زدم تا دوستانی که از فرم ویرهای مختلف Moto rokr e8 استفاده می کنن نظراتشون رو در مورد اون فرم ویر بیان کنن.چون به نظرم کسایی که استفاده می کنن از یه مانستر پک بهتر می تونن نظر بدن که ایا واقعا یه مانستر پک خوبه یا نه.چون معمولا همه چیز رو سازنده یه مانسترپک نمی گه و خیلی چیزها از قلم میفته.لینک دانلود هم می تونید اینجا بذارید.ولی اگه اینجا میذارید یه نسخه هم تو بخش مانسترپکهای e8 که تو قسمت انجمن موورولا هست بذارید که تاپیکها قاطی نشه.یا اگه دوست دارید لینکهای دانلود رو فقط توی اون بخش که گفتم قرار بدید که منظم باشه.
من از دوتا فرم ویر تا حالا استفاده کردم که اول مشخصاتش رو می ذارم.بعد نظرمو میگم.
1)bestwebs superflash nasa rev4
مشخصات:(توسط سازنده)

Saving of 25 megs of phone memory space
Contacts fix
Callerid fix
Bestwebs members request menus
Foreign and special character messages fix
Copy and paste skins (many members still like this method)
Big album photo picture mod
MPKG box version 1 by Ilove 3D- No Registration Needed
All MPKG apps work with this version.
Most Chinese graphics and sounds removed
Restored onyx skin
This is the North & South American (NASA) Version.

Anyone wishing to test this flash, links are provided below.

A full more detailed post will be made when testing is completed.

All versions have been reported by those testing, to be very responsive with a minimal amount of lag.
اگه اجازه بدید ترجمه نکنم.چون نسبتا واضحه!

به نظر من که فرم ویر خوبیه.تنها مشکل بزرگش اینه که سرعتش نسبت به فرم ویر اوریجینال یه کم کمتره.البته خیلی کم میست و با cpu _speed خیلی بهتر میشه.من تا حالا توش bug ندیدم که اذیت کنه ادم رو.ور÷ن mpkg box هم 1.0 هست و خوبیش اینه که تمام برنامه های mgx رو ساپورت می کنه.در کل فکر می کنم فرم ویر خیلی خوبیه.ور÷ن فرم ویر هم 10.13R_C هست.بلوتوث هم به طور دائم می تونه visible باشه.لینک دانلود:

http://www.4shared.com/file/113674486/f37481eb/bestwebs_super_magic_e8_flash_nasa_rev4_games.html

2)
bestwebs full mpkg flash member request

مشخصات توسط سازنده:
This is the Bestwebs Combo MPKG Members Request Edition ( 01-17-09 )
10 Most Requested Main Menus - No Java + Office Tools ReMix + 6 Shortcuts (NEW) + MPKG Box
No games - No Song Id - No Phone Help Manual - Install what you wish.
You may install this over the previous Bestwebs Superflash to remove all java and then put back just want you want.
Some of the java from the download or all it. It's your option.

I call it “Bestwebs Combo MPKG Member Request" - 10 Item Main Menu - No Java + Office Tools ReMix plus 6 Shortcuts”.
It includes Ftp-Telnet- Skin Addition on the phone drive (copy and paste your skin folders).
Addition of the MPKG Box functions programmed by ILove3D.

Menu navigation is very snappy and responsive. (code optimization).
Many preloaded ring tones and wallpapers have been removed.
Phone space regained is 8 megs.
All Data Connections and extraneous code have been removed, you can add your own based on your provider.

All correct English menus were restored in the original locations.
Languages included: English, French, German, Italian, Spanish, Dutch, Turkish, Portuguese

So here are the updates:

Main Menu now contains: (10 most requested main menu items):

MPKG Box - used to run the new mgx programs.
Multimedia - access to all multimedia
Contacts -your phonebook
Messages - sms, mms, email and voice mail
Office Tools - your offce programs and any java apps that you installed here. (Optimized)
Settings - all settings to configure your phone
Games - your games or any java apps that you installed here
Connections - all your connections - bluetooth, usb, voice networks and data
File Manager - access to all your files
Mobile Internet - your main web browser

You can reorder these to your liking.
***NEW*** (since version 4R2)
Office Tools Menu now contains:

Calendar
Worldclock
Calculator
Task List
Notes
Download manager
Alarm
Email
Sync

You can reorder these to your liking.
Since this is a java writable folder, you now have more room to install programs here.

FM Radio - has been moved to Multimedia Menu

Stock Onyx skin restored with stock ringtones

***NEW *** (since Version 4R2)
Shortcuts Menu now contains 6 :

1-Create Message
2-Create Contact
3-Change Theme
4-Capture Video
5-Set Alarm
6-Bluetooth

Address Book:
First and Last Name fields and sorting.

Ringtones remaining:
alert, beep, bells, bits&bites, carbon, cosmic, door bell, formal, harmonics, interlude, magenta, moonlight, provincial,
random, snagle, standard, triads, up & down & wing chimes.

Wallpapers remaining:
Rokr and Rokr screensaver.

Rokr Videos:
2
rokr videos in File Manager-Videos

این فرم ویر بیسش روی 02.07R هست(اوریجینال قبلی خودم).سرعتش از superflash بیشتره و این هم فرم ور خوبیه.ولی دوتا مشکل داشت.اولیش اینکه mpkg box بعضی از Mgx ها رو ساپورت نمی کنه مثل cpu_speed و optimizer .دومیش اینکه Bluetooth visiblity زمانش نامحدود نمیشه.ولی از 3min به 5min افزایش پیدا کرده.در کل به نظر من این هم فرم ویر خوبیه و باهاش مشکلی نداشتم.
اگه باز هم Mp جدیدی دانلود کردم مشخصاتش رو می ذارم.از دوستان هم خواهش می کنم اگه از mp دیگری استفاده می کنن نظراتشون رو تو این تاپیک بذارن

skyupper
30-08-2009, 07:24
سلام دوستان
من گوشیم دیروز گرفتم و فلششو از r6713_g_71.02.07r به r6713_g_71.14.7cr_a آپ کردم ولی سرعتش بازم کمه لطفا بگین چه ورژنی فلش کنم که عالی بشه
ممنونم از توجهتان

MOJI3180
30-08-2009, 08:03
سلام دوستان
من گوشیم دیروز گرفتم و فلششو از r6713_g_71.02.07r به r6713_g_71.14.7cr_a آپ کردم ولی سرعتش بازم کمه لطفا بگین چه ورژنی فلش کنم که عالی بشه
ممنونم از توجهتان

skyupper عزیز سلام

بهتره که نام مونسترپکی رو که شما استفاده کردید رو بگید . چون خیلی از مونسترپک ها بر اساس r6713_g_71.14.7cr_a میتونند باشند.

در ضمن اجازه بدید که آقا امین گل(Poet666) در مورد سرعت این فریمور ها صحبت کنه .
به این تاپیک هم سر بزنید :
نظرات کاربران در مورد فرم ویرهای e8 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=77383)

با اجازه ؛ پست شما رو بزودی به لینک بالا منتقل میکنم .
موفق باشید.....:8:

CounT SanA
05-09-2009, 00:53
سلام بر همه ي عزيزان
ميخواستم بدونم بين mp هاي ارائه شده وموجود كدوم از همه كاملتره؟(سرعت بالا قابليت نصب cpu speed در mpkgbox بهترين mpkgbox و توانايي نصب تم و فونت و درنهايت سازگازي با زبان فارسي)بسيار ممنون و متشكر
موفق باشيد...:8:

skyupper
05-09-2009, 08:42
skyupper عزیز سلام

بهتره که نام مونسترپکی رو که شما استفاده کردید رو بگید . چون خیلی از مونسترپک ها بر اساس r6713_g_71.14.7cr_a میتونند باشند.

در ضمن اجازه بدید که آقا امین گل(Poet666) در مورد سرعت این فریمور ها صحبت کنه .
به این تاپیک هم سر بزنید :
نظرات کاربران در مورد فرم ویرهای e8 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=77383)

با اجازه ؛ پست شما رو بزودی به لینک بالا منتقل میکنم .
موفق باشید.....:8:

دوست عزیز اسمش اینه
ilove3d_141CR_full_unsigned

poet666
09-09-2009, 10:50
دوستان عزیز.دیروز گوشی رو به f/w جدید Nikhil به نم black diamond2 فلش کردم.به نظرم می تونه بهترین F/w باشه.خیلی امکانات داره.با اینکه cpu هم روی فرکانس 399 به طور default قرار داره ولی سرعتش هم خوبه.البته می تونید از cpu speed هم استفاده کنید.به گفته خود Nikhil یه فایل هم ضمیمه کرده و گفته قابلیت این رو داره که اگه خواستید با توضیحاتی که داده cpu ؤو به طور دیفالت روی 532 هم بذاریدکه دیگه رو همون بمونه!ولی هنوز وقت نکردم روشش رو بخونم.احتمالا از طریق ftp هست.از مزایای مهمش می شه به اینا اشاره کرد:
samba.که گویا می شه بدون فایل زیلا به صورت Ftp کانکت شد!نوشته بود فقط کافیه وقتی گوشی رو به Pc وصل کردید توی ادرس بار همون کد 192.168.16.2 رو تایپ کنید!
برنامه اذان به طور پیش فرض نصبه.البته می تونید از قسمت homescreen افش کنید که تو صفحه اصلی نیاد.
video high bitrate
تم onyx یه کم تغییر کرده.(زیاد نه)یه تم دیگه هم به نام redblack هست.
فقط کافیه تم هاتون رو تو فولدر skins کپی کنید!
wallpaper و ringtonr های جدید
java full access enabled
java heap size 4096 by default
message alert by default
فولدر Linux در office tools .ّرنیمه های جالبی توی این فولدر هست.حتی تو این مانستر پک می تونید ورپن Mpkg box هم انتخاب کنید!هم ور÷ن 1.0 که open source هست.هم ور÷ن دو که رجیستر می خواد. mpkg boxpro هم رجیستر شده هست به صورت رایگان و magic box :ه رجیستر می خواد.(البته نوشته اگه mpkgbox 2 رو رجیسر کنید این هم اتوماتیک رجیستر می شه!
pirate, sms tracker , rockbox , mplayer,text editor picture flow در فولدر Linux هستند.
Menu editor به خاطر error پاک شده.
من تازه دیروز فلش کردم.تا حالا مشکلی توش ندیدم و به نظر خیلی خوبه.حالا باید بیشتر باهاش ور برم.ان شاءا.. که توضیحات مفید بوده باشه.مشکلی بود در خدمتم
در مورد سرعت هم که همونطور که گفتم سرعت عمومیش خوبه و اگه cpu رو روی 532 بذارید بیشتر هم می شه.فکر می کنم کلا از مال ilove3d سرعتش بیشتر باشه.حتی از مال Bestwebs.

poet666
09-09-2009, 22:36
خب بعد از یه روز کار تقریبا می تونم بگم فرم ویر عالی ایه!سرعتش خیلی خوبه.به طوری که حتی نیازی به استفاده از برنامه cpu speed و گذاشتن فرکانس روی 532 نیست!شار÷تون هم کمتر مصرف می شه!فقط بلوتوث ویزیبلیتی فقط برای 5min فعال می شه و نمی شه دائم روشن گذاشتش.
راستی لینکم یادم رفت بذارم
http://www.mirrorcreator.com/files/0OVTQUZ2/Nik_Black_Diamond_Final.rar_links

poet666
11-09-2009, 12:35
دوستان گویا تو این f/w نمی شه master clear یا reset کرد!برای حل مشکل می تونید این فایل(first.txt)رو در root memory کی کنید.باید مشکل حل بشه

CounT SanA
26-09-2009, 16:30
سلام دوستان
اين فريمور جديد با بوت 06a3 هماهنگ نيست و فقط با بوت 06aa هست اگه ممكنه لطفاً با اون بوت هم داخل سايت آپ بكنيد ممنون و متشكر من تا حدي نياز دارم!
موفق باشيد...

MOJI3180
27-09-2009, 08:24
صبح عالی مستدام !

سنا جان اگه منظورت فریمور Nik_Black_Diamond™ Ver.2 Or FiNal هست که در انجمن آپلود شده برای تمام بوت لودر هاست ! من که جایی از توضیحاتش ندیدم که گفته باشه برای بوت لودر خاصی . فقط همین فریمور معرفی شده و این طور نیست که برای هر بوت یک فریمور معرفی بشه .
اگه توضیحاتش رو یکبار دیگه مطالعه کنی متوجه میشی .!

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=79470
فقط گفته که cg31 رو هم نداره پس این یک فلش قفل شده نیست .

مراحل فش کردن هم که خودش گفته :
Abt Flashing and recommendations :

As Cg31 is not present all users can flash this !!

Imp : Flash after Flashing NO Rsa BL !!

CounT SanA
27-09-2009, 13:05
بسيار ممنون يعني ديگه مشكلي پيش نمياد؟آخه تو مشخصات فريم ور توي rsd lite نوشته بود 06aa منم ترسيدم كه گوشي ميسوزه!ولي cg31 ميخواد درسته؟ببخشيد ولي من روي فلش كردم خيلي حساسم و از اينكه وقتتون وتاپيكو شلوغ ميكنم شرمنده!
موفق باشيد...

MOJI3180
27-09-2009, 13:57
سلام سنا جان

هدف از انجمن همینه که شما مشکلت رو حل کنی. پس نگران چیزی نباش .

من از این مطمئن هستم که این فریمور قابل فلش بر روی تمام بوت لودر های معرفی شده تا حالا هست .

اگه گوشی رو به برنامه RSDLITE وصل کنی تو قسمت سمت چپ و بالا ورژن بوت گوشی خودتو نشون میده و نه فایل فلش .!

این فایل فلش قسمت CG31 ندارد پس نیازی به پاک کردن / حذف کردن اون نیست . پس طبق تاپیک مقدمات آپدیت فریمور این گوشی باید قبلش فایل ضمیمه شده(Patched CG31) رو روی گوشی فلش کنی تا قفل فلش هم باز بشه .
در حقیقت اول NO RSA مطابق با بوت لودر گوشی
دوم Patched CG31 مطابق با بوت گوشی
سوم هم فایل فریمور مورد نظر را فلش کن

واسه اینکه اطمینان هم پیدا کنی اینم داشته باش :

Pacthed CG31 will help you flashing a firmware without signature (the file does not have to contain the certificate). (Please don't forget to remove CG31 from the firmware using SBF Recalc).

CounT SanA
27-09-2009, 14:11
ايول دستتون درد نكند به شدت متقاعد شدم در ضمن من همون قسمت راست روميگويم ولي به هر حال ممنون!

poet666
01-10-2009, 17:49
سنا جان همین که norsa یا همون kill رو فلش کنی و بعد فایل فرم ویر رو فلش کنی حله.cg31رو نمی دونم دقیقا برای چی هست.من تا حالا cg31 رو فلش نکردم.نه تو فرم ویرهای قبلی نه تو اینکه cg31 نداره!فکر کنم بیشتر فرم ویر ها cg31 نداره درسته؟حالا یه سوال.اگه cg31 داشته باشه باید اول اون cg31 مربوط به فرم ویر رو پاکش کنیم و قبل فلش فرم ویر patch, cg31 رو فلش کنیم؟یا اینکه اگه cg31 داشته باشه نباید patch cg31 رو فلش کنی و کاری هم به cg31 فرم ویر نداشته باشیم؟اصلا اینpatch cg31 همون cg31 هست که فلش می شه یا یه چیز دیگه ست؟ نمی دونم واقعا لازمه که فلش بشه یا نه.ولی فکر کنم یکی از بچه ها با این cg31 مشکل داشت!من که فلشش نکردم مشکلی پیش نیومده!
در مورد ور÷ن بوت هم مجتبی جان درست می گن.هر فرم ویر مال بوت لودر خاصی نیست.بلکه مال همه بوتهاست.البته یکی دوتا هم استثناءداره که حتما تو توضیحات مربوطه گفته می شه.در ضمن اگه فرم ویر انلاک هست و می خواید یه فرم ویر انلاک دیگه رو فلش کنید به فلش no rsa هم نیازی ندارید!چون هر دو باز هستند.ولی اگه دفعه اوله خب لازمه که قبل فلش No rsa رو فلش کنید تا گوشی انلاک شه

captainmakan
23-11-2009, 00:19
سلام تو آل.
به نظر شما اگه من مانستر پک گوشیمو عوض کنم گارانتی بازم شاملش میشه؟

MOTO MAN
23-11-2009, 13:31
سلام تو آل.
به نظر شما اگه من مانستر پک گوشیمو عوض کنم گارانتی بازم شاملش میشه؟

سلام نه دیگه شما برداشتید نرم افزار گوشی را عوض کردید و اونها هم منتظر این هستند که یه سوتی بگیرند و می گند شرایط را نقض کردید.
ولی اگه فلش کردی بعد به اورجینالش برگردونی دیگه از کجا می فهمند. و نباید مشکلی پیش بیاد.

در ضمن یه نکته ی دیگه گارانتی تو ایران یعنی کشک.

موفق باشید...

CounT SanA
24-11-2009, 00:35
سلام بر دوستان
البته بستگي داره چه جور مشكلي براي گوشي پيش بياد اگه مثله گوشيه من باشه(كه main board سوخته بود)اصلاً نميفهمن و كارتو حل مينمايند

captainmakan
07-12-2009, 09:16
سلام.
من بی خیال گارانتی شدمو گوشیمو فلش کردم.
با مانستر پک Nik_Black_Diamond_Final_Superb™ By Nikhil007™ (Nikhil Dhayatkar) ولی یه مشکل دارم:
دیگه دکمه ی موزیک کار نمی کنه!
چی کار کنم؟

MOJI3180
07-12-2009, 14:01
سلام ماکان جان
نبایدمشکل از فریمور باشه .اگه بود تا حالا خیلی از کاربران بهش اشاره میکردند .شما مموری کارت گوشی را یکبار فرمت کن.ببین مشکل حل میشه یا نه .

poet666
08-12-2009, 00:08
تا اونجا که من می دونم دکمه موزیک وقتی عوض می شه یا به خاطر نصب taskmanager هست و اگه نداری mpkg box رو از منوی گوشی نگاه کن ببین magic pro هست یا mpkg box؟اگه Magic pro باشه می تونی تو این فرم ویر سویچ کنی رو mpkg box که مشکل حل می شه

captainmakan
20-12-2009, 08:33
ممنون از همه.
با راهنمایی های poet666 عزیز گوشیم ok شد.
yuhoo!