PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه تعویض برنامه های 3D Navigation در SAMSUNG i8910HD

FARID
28-08-2009, 11:52
در این آموزش نحوه تعویض برنامه های 3D Navigation در SAMSUNG i8910HD بررسی خواهد شد.
منظور از 3D Navigation همون صفحه ابتدایی گوشی هست که توسط سامسونگ به سیمبین اضافه شده و با کشیدن انگشت به سمت راست و چپ حرکت کرده در سمت راست به منو و در سمت چپ به Photo Contacts میره.

ممکنه این برنامه هایی که بطور پیش فرض قرار داده شده دلخواه شما نباشه و دوست داشته باشید که این برنامه ها رو تعویض کنید این آموزش نحوه این کار رو توضیح خواهد داد.

اما مواد لازم :4:

یک عدد گوشی از این نوع که قبلا باید هک شده باشه ( برای آموزش هک اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=78070) رو ببینید )
مورد بعدی دانلود ضمیمه اول هست.
و مورد آخر داشتن یک برنامه مدیریت فایل روی گوشی مثل Xplore یا Active File هست که من مورد اول رو توصیه میکنم ( برای دانلود آخرین ورژن X-plore به اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=76332) مراجعه کنید )

و حالا ضمیمه دوم رو دریافت کرده و نصب کنید.

خب حالا میریم سراغ مراحل کار

ابتدا برای اینکه برنامه های دلخواه رو در 3D Navigation رو تعویض کنید باید uid این برنامه ها رو بدونید ضمیمه دوم که دانلود و نصب کردید به شما در اینکار کمک میکنه این برنامه رو باز کنید و uid برنامه دلخواه رو یادداشت کنید.

مثلا من برای تم ها مطابق عکس عمل میکنم :

http://img2.tinypic.info/files/ir2ru0oybzu66myyk6oe.jpg

خب چون ظرفیت دو برنامه وجود داره در صورت که دوست داشته باشید میتونید یک uid دیگه برای یک برنامه دلخواه دیگه هم یادداشت کنید.

خب حالا فایل txt که از ضمیمه اول دانلود کردید باز کنید و به عکس زیر توجه کنید :

http://img2.tinypic.info/files/5e8t9b8x12htxu5q018n.jpg

خب حالا این دو تا uid فعلی در فایل txt رو با uid های دلخواه خودتون جایگزین کنید و از برنامه notepad خارج بشید موقع خروج از شما میپرسه که آیا تغییرات ذخیره بشه شما yes رو میزنید.

حالا این فایل txt رو به گوشی منتقل کنید.

همانطور که گفتم باید گوشی در حالت هک باشه.

این فایل رو به این مسیر ببرید ( با برنامه مدیریت فایل مثل X-Plore )

C:\Private\10202be9

بعد به این مسیر برید :

C:\Private\10202be9\persists

و این فایل رو پیدا کرده و حذف کنید :

20020607.cre

مطابق عکس

http://img2.tinypic.info/files/evm9jj1ezsa7o2gw1joz.jpg

حالا گوشی رو خاموش و روشن کنید کار تمام است.

heybazigar
28-08-2009, 12:35
ممنون.مثل همیشه عالی بود.آقا فرید میشه از این روش واسه تغییرآیکونهای touch wiz هم استفاده کرد و آیکونهای جدیدی اضافه کرد؟

FARID
28-08-2009, 12:45
ممنون.مثل همیشه عالی بود.آقا فرید میشه از این روش واسه تغییرآیکونهای touch wiz هم استفاده کرد و آیکونهای جدیدی اضافه کرد؟

اون آیکون گجت هستند که مثل برنامه نصب میشه و نیازی به تغییر نیست.

برید تنظیمات جایی برای تنظیم گجتهای در حال نمایش هست
آخرین مورد گجتها رو انتخاب کنید.
حالا بیایید صفحه اصلی اونجا میتونید این گزینه رو بین گجتها مشاهده کنید و حالا توسط این گجت از سایت سامسونگ گجتهای جدید رو دانلود کنید من یکی دو تا ساعت دانلود کردم.

heybazigar
28-08-2009, 13:00
آقا فرید منظورتون گجت fun club هست؟

FARID
28-08-2009, 13:19
آقا فرید منظورتون گجت fun club هست؟

نه آخری تو لیست الان اسمش یادم نیست و گوشی رو خو گوشی رو خاموش گذاشتم تو شارژ پیدا نکردی اسم دقیقش رو بعدا میگم.

heybazigar
01-09-2009, 00:52
آقا فرید برنامه هارو تعویض کردم و خیلی خوب کار کردند جز در یه مورد که خواستم از text message واسه سمت راست استفاده کنم که نشد و گیر میکرد و توش نمیرفت.خیلی ممنون جالب بود

™SINAXEX
02-09-2009, 00:34
فرید جان uid های برنامه های معروف رو برام میزاری؟
مثل اسمارت کام و فایل منجیر خوده گوشی؟

FARID
02-09-2009, 07:37
فرید جان uid های برنامه های معروف رو برام میزاری؟
مثل اسمارت کام و فایل منجیر خوده گوشی؟

فایل منیجر

0×101f84eb
اسمارت کام

0×a0000c91

البته از اونجا که برنامه هایی که در 3D Navigation قرار میگیرند دائما فعال هستند اگر اسمارت کام رو بذاری نیم ساعته باتری تموم میشه. :4:

™SINAXEX
04-09-2009, 19:09
فرید جان من هر کاری میکنم همان 2 تا پیش فرض خودش هست یعنی راست منو و چب photocontact!!
گشوی رو خاموش روشن میکنم بعد دوباره میرم میبینم فایل txt که حذف شده و فایل cre دوباره ساخته شده! فریمور ام هم همان ih1 کوک شده هست!! ایا تونستی تو این فریمور این روش را پیاده کنی فرید جان؟

FARID
08-09-2009, 22:24
فرید جان من هر کاری میکنم همان 2 تا پیش فرض خودش هست یعنی راست منو و چب photocontact!!
گشوی رو خاموش روشن میکنم بعد دوباره میرم میبینم فایل txt که حذف شده و فایل cre دوباره ساخته شده! فریمور ام هم همان ih1 کوک شده هست!! ایا تونستی تو این فریمور این روش را پیاده کنی فرید جان؟

سلام

بله این روش رو خودم تست کردم و دارم استفاده میکنم زمانی اتفاقی که میگی میفته که uid ها درست وارد نشده باشند.
با این ویجتی که گذاشتم خودتون یکبار دیگه uid ها رو چک کنید که درست باشند.

pedram_noei_a
08-09-2009, 23:31
یا خدا
8910 خودش غول بود دست ابر غولی مثل فرید که افتاد دیگه شد سوپر غول
به زودی شاید تاپیک ببینیم فرید زده :"روش نصب ویندوز توسط 8910"!!

KING_OF_NET
06-10-2009, 17:06
اون آیکون گجت هستند که مثل برنامه نصب میشه و نیازی به تغییر نیست.

برید تنظیمات جایی برای تنظیم گجتهای در حال نمایش هست
آخرین مورد گجتها رو انتخاب کنید.
حالا بیایید صفحه اصلی اونجا میتونید این گزینه رو بین گجتها مشاهده کنید و حالا توسط این گجت از سایت سامسونگ گجتهای جدید رو دانلود کنید من یکی دو تا ساعت دانلود کردم.
میشه بیشتر توضیح بدید که چه طوری گجت جدید بگیرم؟ تو تبلیغات این گوشی آیکون گجت برای آب و هوا بود که خیلی دنبالشم.....
ممنون

pro_mamad
06-10-2009, 21:32
میشه بیشتر توضیح بدید که چه طوری گجت جدید بگیرم؟ تو تبلیغات این گوشی آیکون گجت برای آب و هوا بود که خیلی دنبالشم.....
ممنون
دوست عزیز توی فریمورهای جدید هستش.. مثل ii1 ایتالیایی

master_of_devil
21-03-2010, 01:31
سلام
من خیلی تلاش کردم اما xplorer رو نتونستم بیارم جای photo contact
میشه کد xplorer رو بدید
غلی یارتون

ehsan3010
25-05-2010, 13:41
من خوراکم این جور آموزشاست.خیلی جالب بود دستت درد نکنه آقا فرید.

H@DI
25-05-2010, 16:04
ممنون از فرید عزیز
این تایپیک کجا بود من تا حالا ندیدمش؟:39::39::39:

masoodemontazer
26-05-2010, 09:06
سلام آقا فرید
من گوشیم را با استفاده از برنامه HelloOX2.v2.03.Unsigned هک کردم
ولی مسیرهای C:\Private\10202be9\persists توی گوشیم وجود نداره با استفاده از برنامه Xplore گشتم
بازم نبودش خواهش میکنم کمکم کنید.خیلی دوست دارم 3D Navigation گوشیم را عوض کنم
HELP ME