PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک مطرح کردن مشکلات و درخـواسـت در مورد نــرم افــزار های ppc ؛

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

A.Plus
21-10-2009, 20:30
ببخشید من خیلی درخواست نرم افزار جاوا کردم. ولی این یکی خیلی حیاتیه.
یه نرم افزار میخوام که تاچ ساپورت کنه. نمیدونم چرا شاید مشکل از گوشی منه چون حتی بازی های تاچ رو با تاچ کار نمیکنه! من که گوشیم دکمه back نداره تو نرم افزار ها خیلی گیر میکنم. اگه هست خیلی زود میخوام. مرسی

tighoor
21-10-2009, 20:54
ببخشید من خیلی درخواست نرم افزار جاوا کردم. ولی این یکی خیلی حیاتیه.
یه نرم افزار میخوام که تاچ ساپورت کنه. نمیدونم چرا شاید مشکل از گوشی منه چون حتی بازی های تاچ رو با تاچ کار نمیکنه! من که گوشیم دکمه back نداره تو نرم افزار ها خیلی گیر میکنم. اگه هست خیلی زود میخوام. مرسی

خوب اشکال از شبیه ساز جاواتون هست...
از این استفاده کنید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=70931&highlight=jbed

maziar572000
22-10-2009, 08:28
سلام من امنیا دارم وقتی با مرور اپرا یا برنا مه هایی که تلوزیون دارند می خوام تماشا کنم میگه فلش پلیر مناسب را دانلود کنید توی سایت ادوب هم چیزی برای پاکت پی سی پیدا نکردم لطفا کمک کنید
در ضمن بهترین برنامه وب کم چیه؟

PersPolis
22-10-2009, 09:10
سلام بچه ها
نميدونم چي شد كه يهو تمام كنتاكت هام پاك شدن.چيزي رو هم پاك نكردم ها ولي نميدونم چي شد
توروخدا اگه كسي بلده كه چطوري ميشه برشون گردوند بهم بگه خيلي خيلي لازمَمه

يعني كسي بلد نيست؟!!!!

ali asghar
22-10-2009, 11:57
يعني كسي بلد نيست؟!!!!

سلام

همین جوری که چیزی پاک نمیشه.شما هیچ گونه بکاپی از دفترچه تلفن ندارید؟اگه ندارید راهی نیست.همیشه یه بکاپ از چیزای که لازم دارید در مموری کارت ذخیره کنید.

ali asghar
22-10-2009, 12:15
سلام من امنیا دارم وقتی با مرور اپرا یا برنا مه هایی که تلوزیون دارند می خوام تماشا کنم میگه فلش پلیر مناسب را دانلود کنید توی سایت ادوب هم چیزی برای پاکت پی سی پیدا نکردم لطفا کمک کنید
در ضمن بهترین برنامه وب کم چیه؟

سلام

این نرم افزار رو برای در خواست اول تست کنید.

http://depositfiles.com/en/files/qjb8vymo4

اینم برای دومی

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=54664

PersPolis
22-10-2009, 13:40
سلام

همین جوری که چیزی پاک نمیشه.شما هیچ گونه بکاپی از دفترچه تلفن ندارید؟اگه ندارید راهی نیست.همیشه یه بکاپ از چیزای که لازم دارید در مموری کارت ذخیره کنید.

خب من هميشه گوشيمو به كامپيوتر Sync مي كردم
مگه هر وقت سينك مي كني يه بكاپ از گوشي نمي گيره؟!!
خب من بلد نيستم كه چطوري برشون گردونم اگه شما بلدين بهم بگين

S I N A
22-10-2009, 14:13

دوست عزیز

شما وقتی به کامپیوتر وصل میکنید Synchronize میکنه و بکاپ میگیره اما در شرایطی که قبلاً توی ستینگاش تنظیم کرده باشید.

برای اینکه مطمن بشید به outlook برید و ببینید که کانتکتها هست یا نه.

اگه بود با وصل کردن به کامپیتر خودش همه کانتکتها رو برمیگردونه.

موفق باشید

saeidonline
22-10-2009, 16:34

دوست عزیز با pimbackup همیشه یه بکاپ داشته باش تا اگه خدای نکرده یه طوری شد داشته باشیشون . درضمن پاک شدن کانتکتهات ممکنه به کامپیوترتون مربوط بشه موقع سینک کردن . منم یه همچین بلای مشابهی به سرم اومد با این تفاوت که activesync از دوباره تمام کانتکت ها رو نصب کرد و هرچی بین فاصله ی زمانی سینک قبلی و بعدی بود پرید !!!

PersPolis
22-10-2009, 22:22
گوشيم درست شد از همتون ممنونم كه كمكم كرديد
يه بار هارد ريست كردم بعدشم با كامپيوتر Sync شدم و تمام كنتاكت هام برگشتن

A.Plus
23-10-2009, 11:30
ببخشید Htc Album رو میخواستم ولی نه ورژن آخریش. چون قابلیت زوم زیاد نداره و اون افکتی که وقتی یه دایره میکشیدم زوم میکرد رو نداره. اگه یه ورژن قبلیش هست اونو میخوام.
یه چیز دیگه، میشه یه کاری کرد که مثل آیفون با نزدیک کردن انگشت رو عکس زوم کنه؟
در ضمن tighoor عزیز باز هم این جاوا هه کار نکرد. نمیدونم چیکار کنم!

loverx5
23-10-2009, 16:46
سلام ، یک برنامه می خوام که بشه از صفحه موبایل فیلم بگیرم (نه عکس) لطفا اگه کسی می شناسه معرفی کنه

PersPolis
23-10-2009, 18:22
قديما (موقعي كه ويندوزه 6.1 داشتم) وقتي مي خواستم گوشيمو شارژ كنم فقط 2 ساعت طول مي كشيد تا كامل بشه و از موقعي كه ويندوزه 6.5 رو گوشيم ريختم، حداقل 3 ساعت طول مي كشه بعضي موقع ها تا 4 ساعت هم طول مي كشه تا شارژ كامل بشه!!!
مي خواستم ببينم گوشيه شمام اين طوريه يا اشكال از گوشيه منه
اگه راهي يا برنامه اي واسه كمتر شدن طول شارژ هست،لطفا بگيد.ممنونم از همتون

ali asghar
23-10-2009, 21:29
سلام ، یک برنامه می خوام که بشه از صفحه موبایل فیلم بگیرم (نه عکس) لطفا اگه کسی می شناسه معرفی کنه

سلام

اقا پدرام شما اینو تست کنید.تا انجایی که یادم میاد فیلم هم میگرفت.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1128462#post1128462

justliverpool
23-10-2009, 21:46
سلام بر همه

یه نرم افزار نمایش عکس می خوام که با سنسور هم کار کنه ؟
یه چند تایی پیدا کردم ولی هیچ کدوم سنسوری نبود

ممنون

ali asghar
23-10-2009, 22:00
سلام بر همه

ممنون

سلام

دوست عزیز نرم افزاری که با سنسور عکسها رو عوض کنه هنوز نیومده.

svnnn
23-10-2009, 22:14
درود بر همگی
2تا سوال دارم"
1.نحوه کار کردویندوزتوگوشیهای سامسونگ با htc فرقی میکنه.اگه نه که قیمت سامسونگ به صرفه تره؟
2.تو سیمبین نرم افزار call managerبود که میشد لیست برخی تماسهاتو به دلخواه پنهان کنی.تو ویندوز معادلش هست؟

saeidonline
24-10-2009, 02:03
سلام بر همه

ممنون

منظورتون از سنسوری چیه ؟ :-؟؟

saeidonline
24-10-2009, 02:14
ببخشید Htc Album رو میخواستم ولی نه ورژن آخریش. چون قابلیت زوم زیاد نداره و اون افکتی که وقتی یه دایره میکشیدم زوم میکرد رو نداره. اگه یه ورژن قبلیش هست اونو میخوام.
یه چیز دیگه، میشه یه کاری کرد که مثل آیفون با نزدیک کردن انگشت رو عکس زوم کنه؟
در ضمن tighoor عزیز باز هم این جاوا هه کار نکرد. نمیدونم چیکار کنم!

دوست عزیز چه برنامه ای رو شما دقیقا میخواین نصب کنین ؟ با برنامه ای مثل opera mini واسه تاچ مشکلی داری ؟
اگه آره که وضعیت MIDLet گوشیت خرابه . یا هارد ریسیت کن یا اگه رام unofficial انداختی یه رام دیگه امتحان کن . رام عربی htc واسه viva رو هم میتونی نصب کنی . الان تو سایت htc نگاه کردم هچ fix ی واسه جاوا نداده بود واسه htc viva
درضمن قرار نیست هر بازی و برنامه ای که روی گوشی های تاچ نوکیا یا سونی اریکسون نصب میشه ، روی گوشی های htc هم نصب بشه ( من نمیدونم کجای این شد جاوا !!! )

saeidonline
24-10-2009, 02:42
درود بر همگی
2تا سوال دارم"
1.نحوه کار کردویندوزتوگوشیهای سامسونگ با htc فرقی میکنه.اگه نه که قیمت سامسونگ به صرفه تره؟
2.تو سیمبین نرم افزار call managerبود که میشد لیست برخی تماسهاتو به دلخواه پنهان کنی.تو ویندوز معادلش هست؟

دوست عزیز راجع به سوال 1 : ویندوز موبایل ویندوز موبایله . اساس و ویندوز خالصش با هم یکیه . یه شرکت میاد روی اون ویندوز یه سری امکانات بزک میذاره که خشک و یکنواخت نباشه . مثل HTC Home یا HTC Task Manager یا HTC Album و یا حتی Phone Pad رو عوض میکنن و یا مثل xperia و یا سانسونگ موس و یا home خود شرکت رو میذاره و شرکت هر نوعی که فکر کنه قشنگ ترش میکنه میذاره . اما راجع به کارکرد خود ویندوز باید گفت که از روی امکانات و مشخصات ظاهری نمیشه قضاوت کرد . باید دید که شرکت سازنده تونسته رابطه ی خوبی بین نرم افزار و سخت افزار برقرار کنه یا نه . یه گوشیی مثل jamin که قبل از K-jam اومده بود در نوع خودش یه اعجوبه بود . بعد از 3سال htc کار کردن ، تازه اون روی S740 اونم با core player تونستم کیفیتی که یه ویدیو روی jam پخش میشد در ابعاد خیلی کوچکتر ببینم . و با نرم افزار
مشابه که روی jam نصب کرده بودم اون ویدیو به هیچ عنوان روی tytn و tytn2 مشاهده نکردم . و یا حتی یادمه کیبرد tytn از بس باهاش کا کرده بودم رنگ بعضی دکمه هاش رفته بود اما 1سال و نیمه که اصلا از کیبرد بسیار بد tytn2 با اینهمه تبلیغ و جایزه و مانور روی طراحیش استفاده نکردم . پس تجربه و نوع نگاه شرکت به استفاده از گوشی خیلی مهمه . htc قدم های بزرگی رو تو کاستومایز و یوزرفرندلی کردن ویندوز برداشته . مثل Scence UI .

راجع به سوال 2 هم تاحالا ندیدم خود ویندوزمعادل اینو داشته باشه . شاید با نرم افزار بشه .

Taily
26-10-2009, 01:22
سلام به همگی
من برنامه ی auto call recorder رو میخواتسم
با تشکر

k i a r a s h
26-10-2009, 01:39
سلام به همگی
من برنامه ی auto call recorder رو میخواتسم
با تشکر

سلام . بیا عزیزم:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=78193&highlight=Auto+Call+Recorder

PersPolis
26-10-2009, 11:49
قديما (موقعي كه ويندوزه 6.1 داشتم) وقتي مي خواستم گوشيمو شارژ كنم فقط 2 ساعت طول مي كشيد تا كامل بشه و از موقعي كه ويندوزه 6.5 رو گوشيم ريختم، حداقل 3 ساعت طول مي كشه بعضي موقع ها تا 4 ساعت هم طول مي كشه تا شارژ كامل بشه!!!

چرا كسي جواب نميده؟!!
يعني هيچ كس به همچين مشكلي برنخورده؟
خواهشن اگر بچه ها اين مشكل رو ندارن بازم بگن: ما كه همچين مشكلي نداشتيم!!!
آخه من هر روز مي آم و منتظره جوابتون هستم اين طوري خيالم راحت ميشه!!
فكر نكنم هيچ كس منظورمو فهميده باشه،نه؟؟!!!

PersPolis
26-10-2009, 11:56
لااقل اين يكي رو جواب بدين
منو و خواهرم هر دو ppc داريم و با يه كامپيوتر كار مي كنيم
وقتي كه من گوشيمو Sync مي كنم از گوشيم بكاپ مي گيره و كارش تموم ميشه
مشكلم اينجاست كه وقتي گوشيه خواهرمو sync مي كنم تمام بكاپ هاي گوشيه منو تو اون گوشي ميريزه!!!
اين يعني اينكه تمام كنتاكت ها و نوت ها و ... من ميره تو گوشيه خواهرم
چي كار كنم كه كامپيوتر، هر كدوم رو جداگانه Sync كنه و بكاپ بگيره؟

PersPolis
26-10-2009, 12:03
راستي يه سوال ديگم دارم
رو گوشيم Spb Mobile Shell 3.5 رو نصب كردم و مي دونيد كه خود برنامه call log داره.مشكل اينجاست كه وقتي اين برنامه نصب هست ديگه نميشه به call log خود ويندوز دسترسي پيدا كرد!!! (البته نمي دونم كه شما همچين مشكلي رو داريد يا نه)
حالا مي خوام بدونم كه چه جوري ميشه وقتي كه اين برنامه نصب هست به call log خوده ويندوز دسترسي پيدا كرد؟
راهي يا برنامه اي هست كه اين مشكل رو حل كنه؟

ببخشيد كه سرتونو درد آوردم چاره اي نداشتم بايد مشكلامو مطرح مي كردم

M.Reza
26-10-2009, 12:26
راستي يه سوال ديگم دارم
رو گوشيم spb mobile shell 3.5 رو نصب كردم و مي دونيد كه خود برنامه call log داره.مشكل اينجاست كه وقتي اين برنامه نصب هست ديگه نميشه به call log خود ويندوز دسترسي پيدا كرد!!! (البته نمي دونم كه شما همچين مشكلي رو داريد يا نه)
حالا مي خوام بدونم كه چه جوري ميشه وقتي كه اين برنامه نصب هست به call log خوده ويندوز دسترسي پيدا كرد؟

عجب!!! :39: فکر می کردم فقط من این مشکل رو دارم! :17:
من که خیلی دنبال راه حل گشتم، اما درست نشد که نشد :023:
از دوستان کسی راه حلی داره؟

mehdi83
26-10-2009, 18:27
سلام دوستان
من این مشکل رو بارجیسترکردن برنامهGrace v1.1 و همچنین برنامه G Alarm v2.3 دارم,
مشکل اینه که اصلا توامنیا هیچی درقسمت رجیستر نرم افزارتایپ نمیشه!حتی بااینکه تیک گزینه show software keyboard راهم زدم بازم وقتی سریال راواردمیکنم تایپ نمیشه!!!
لطفا اگه کسی راه حلی برا این مشکل داره ممنون میشم بگه!
باتشکر

Farhad i-mate
27-10-2009, 00:00
دوستان گل خسته نباشید.
برنامه Riminder خوب واسه HD میخواستم.
ممنون.

mehdi83
27-10-2009, 23:08
آقا خودتون رو الکی خسته نکنید اینجا کسی جواب نمیده

ali asghar
27-10-2009, 23:40
آقا خودتون رو الکی خسته نکنید اینجا کسی جواب نمیده

سلام

دوست عزیز تمام دوستان سعی بر این دارن که مشکلات کاربران رو حل کنن و اگه سوالی جواب داده نمیشه به خاطر اینه که شاید جوابی برای سوال شما پیدا نکردن.

fanihe
28-10-2009, 10:52
راستي يه سوال ديگم دارم
رو گوشيم Spb Mobile Shell 3.5 رو نصب كردم و مي دونيد كه خود برنامه call log داره.مشكل اينجاست كه وقتي اين برنامه نصب هست ديگه نميشه به call log خود ويندوز دسترسي پيدا كرد!!! (البته نمي دونم كه شما همچين مشكلي رو داريد يا نه)

سلام

من spb mobile shell را روی hd دارم و وقتی اون شکل علامت تلفن را که پایین خود گوشی و دست چپ هست می زنم call log خود ویندوز میاد.
موفق باشید .

PersPolis
28-10-2009, 11:37
سلام

من spb mobile shell را روی hd دارم و وقتی اون شکل علامت تلفن را که پایین خود گوشی و دست چپ هست می زنم call log خود ویندوز میاد.
موفق باشید .

از جوابت ممنونم
ولي مشكل من اينجاست كه اگه همونجا گزينه ي Menu رو بزني و بعدش Call History رو بزني،نميآد.
يعني به عبارتي مي خوام بگم Call log ميآد ولي Call History نمياد!!
يه بار امتحان كن ببين از شما درست عمل مي كنه يا فقط واسه منو محمدرضا (mrdinian) اين طوريه

S I N A
28-10-2009, 11:46
مشكلم اينجاست كه وقتي گوشيه خواهرمو sync مي كنم تمام بكاپ هاي گوشيه منو تو اون گوشي ميريزه!!!

دوست عزیز

امکان همچین کاری با برنامه active sync وجود نداره. چون این برنامه از outlook استفاده میکنه و تمام کانتکت ها ، ملاقات ها ، و task ها رو به outlook منتقل میکنه.
توی outlook شما نمیتونی چند اکانت همزمان داشته باشی.
پس امکان همچنین کاری وجود نداره.

شما باید برای بکاپ از برنامه های دیگه استفاده کنید. مثل pim backup که از طریق خود گوشی بکاپ میگیره.

موفق باشید

S I N A
28-10-2009, 11:54

دوست عزیز

شما بعد از تعویض رام به خاطر درایور های جدید و کلی مطالب دیگه ممکنه با باتری مشکل پیدا کنید. که این میتونه شامل زود خالی شدن باتری بد شارژ شدن و از همه مهم تر درست نشان ندادن درصد باتری باشه.

شما امتحان کنید بعد از 2 ساعت که گوشی تو شارژه اون ریست کنید وقتی بالا اومد میبینید که درصد رو پر نشون میده.

پس مشکل از نمایش درصد درست باتری هست.

پیشنهاد میکنم بعد از فلش هر رام ، باتری گوشی رو calibrate کنید.
برای این کار صبر کنید تا باتری گوشی بسیار کم بشه(کم تر از 5% ) بعد گوشی رو خاموش کنید و اونو به شارژ بزنید و دیگه باهاش کار نکنید تا شارژش پر بشه.
چند بار این کار رو در چند روز تکرار کنید. مشکل باتریتون ( مشکل درصد ) حل میشه.

موفق باشید

fanihe
28-10-2009, 11:56
از جوابت ممنونم
ولي مشكل من اينجاست كه اگه همونجا گزينه ي Menu رو بزني و بعدش Call History رو بزني،نميآد.
يعني به عبارتي مي خوام بگم Call log ميآد ولي Call History نمياد!!
يه بار امتحان كن ببين از شما درست عمل مي كنه يا فقط واسه منو محمدرضا (mrdinian) اين طوريه

دوست عزیز من اول دکمه تلفن در سمت چپ گوشی را می زنم که وارد call log خود ویندوز می شه و در اونجا از داخل menu گزینه call history را که می زنم همان call history ویندوز میاد.

یک راه دیگه هم داره : از منوی start گزینه phone را که بزنی می ره تو call log خود ویندوز و بعد از منو باز با انتخاب call history می ره به call history ویندوز .

فقط اگه از روی خود spb shell ایکون تماسها را انتخاب کنم به call history خود spb می ره .
در ضمن من رامم اصلی و 6.1 هست .

موفق باشی.

PersPolis
28-10-2009, 12:08
در ضمن من رامم اصلی و 6.1 هست .

موفق باشی.

شايد مشكل منم همينجاست كه اين اشكالارو داره
آخه رام من WM 6.5 unlock شده هست.

PersPolis
28-10-2009, 12:26
دوست عزیز

امکان همچین کاری با برنامه active sync وجود نداره. چون این برنامه از outlook استفاده میکنه و تمام کانتکت ها ، ملاقات ها ، و task ها رو به outlook منتقل میکنه.
توی outlook شما نمیتونی چند اکانت همزمان داشته باشی.
پس امکان همچنین کاری وجود نداره.

شما باید برای بکاپ از برنامه های دیگه استفاده کنید. مثل pim backup که از طریق خود گوشی بکاپ میگیره.

موفق باشید

چون هر دومون مي خوايم قسمت هواشناسيه spb ms رو بروز داشته باشيم مجبوريم كه sync كنيم!! تازه بعضي از برنامه ها مثل ديكشنري Persian Suite 2008 رو حتما بايد سينك كني تا بتوني نصبش كني.
حالا بازم اگه راهه ديگه اي به ذهنتون ميرسه واسم بگين.ممنون

kouroshekabir
28-10-2009, 12:57
سلام.نرم افزار فونت روتر رو روی گوشیم داشتم و همه فونت هایی که داشتم روش کار میکرد اما از وقتی که گوشی رو مستر ریست کردم و دوباره نصبش کردم دیگه حتی همون فونتای قدیمی هم کار نمیکنه.گوشی هم 5800 هست.ممنون اگه راهنمایی کنید.

tighoor
28-10-2009, 13:10
سلام.نرم افزار فونت روتر رو روی گوشیم داشتم و همه فونت هایی که داشتم روش کار میکرد اما از وقتی که گوشی رو مستر ریست کردم و دوباره نصبش کردم دیگه حتی همون فونتای قدیمی هم کار نمیکنه.گوشی هم 5800 هست.ممنون اگه راهنمایی کنید.

دوست من، این جا بخش پاکت پی سی هست. شما باید سوالتون رو در بخش نوکیا - سیمبین مطرح کنید.
با تشكر...

saeidonline
28-10-2009, 13:31
چون هر دومون مي خوايم قسمت هواشناسيه spb ms رو بروز داشته باشيم مجبوريم كه sync كنيم!! تازه بعضي از برنامه ها مثل ديكشنري persian suite 2008 رو حتما بايد سينك كني تا بتوني نصبش كني.
حالا بازم اگه راهه ديگه اي به ذهنتون ميرسه واسم بگين.ممنون

دوست عزیز من 3تا پاکت پی سی رو به کامپیوتر میزنم مشکلی پیش نمیاد !!! واسه هرکدوم هم یه پروفایلی میسازه . شما تو اکتیو سینک تیک چیزایی که قراره سینک بشه رو بردارید تا تنظیماتشون بهم نخوره . مثل کانتکت و نوت و ...
درضمن اسم گوشیهاتون رو هم عوض کنین . موقع سینک کردن هم که اسم پروفایل رو میپرسه هم اسمهای متفاوتی بزارین

PersPolis
28-10-2009, 18:15
اسم گوشیهاتون رو هم عوض کنین . موقع سینک کردن هم که اسم پروفایل رو میپرسه هم اسمهای متفاوتی بزارین

از كجا اسم گوشي رو عوض كنم؟
منظورتون owner كه نيست؟!! چون اسم هردوتامون باهم فرق ميكنه

wild_lion
28-10-2009, 18:38
با سلام:
من برنامه core player رو تو black stone خودم اجرا میکنم ولی پسوندهای wmv رو کند اجرا میکنه.
ورزن جدید این برنامه نیومده که این مشکل رو حل کرده باشه.

M.Reza
28-10-2009, 20:06

اگه هیج کدوم از راهکارهای دوستان جواب نداد، به نظر من تو ویندوز تو User Accounts، باید 2 تا یوزر با دسترسی Admin درست کنین. به نام خودتون و خواهرتون.
هر کی هم خواست گوشی شو به روز کنه، بره تو Acount خودش...

ali asghar
28-10-2009, 22:14
با سلام:
من برنامه core player رو تو black stone خودم اجرا میکنم ولی پسوندهای wmv رو کند اجرا میکنه.
ورزن جدید این برنامه نیومده که این مشکل رو حل کرده باشه.

سلام

خود مدیا پلیر گوشی wmv رو ساپورت میکنه,شما تست کردید؟

wild_lion
28-10-2009, 22:52
سلام

خود مدیا پلیر گوشی wmv رو ساپورت میکنه,شما تست کردید؟

ممون که راهنمایی کردید حتما تست میکنم. فقط یه سوال:
یعنی تو مدیا پلیر روون اجرا میکنه؟
تو core player 1.3.6 build 7427 چطور که تازه لینکش رو دیدم؟

tighoor
28-10-2009, 23:02
معمولا Core player روانتر اجرا میکنه ولی ممکنه هماهنگی صدا با تصویرش به هم بخوره

wild_lion
28-10-2009, 23:05
معمولا Core player روانتر اجرا میکنه ولی ممکنه هماهنگی صدا با تصویرش به هم بخوره

ولی تو hd من خیلی تیک تیک میکنه و میپره.

saeidonline
28-10-2009, 23:34

دوست عزیز موقعی که برای اولین بار هم میخواد سینک بشه اسمهای متفاوتی بذارین . درضمن بازم یاداوری میکنم در windows mobile device center در قسمت mobile device setting در گزینه ی change content sync setting تیک کانتکت ، نوت و ... رو بردارید . به عنوان مثال من روی یکی از موبایلهام کانتکت homayoon دارم اما روی اون یکی ندارم . یکی رو میزنم بعد که کامل سینک شد ، درش میارم اون یکی رو میزنم و هیچ اتفاقی نمیفته و کانتکت homayoon روی اون یکی ایجاد نشده . در گزینه های سینک گوشی اول هیچ کدوم تیک نخورده بودن و هچ کانتکتی از گوشی 2 به گوشی 1 منتقل نشد و در گوشی 2 تمام گزینه های سینک تیک خورده بودن و هیچ کانتکتی از گوشی 1 به گوشی 2 منتقل نشد .
اینو همین الان امتحان کردم البته با وصفی که شما گفتین با ترس و لرز امتحان کردم :4::4:

ali asghar
29-10-2009, 00:06

سلام

core برای من هم تیک میزنه و اصلا خوب پخش نمیکنه.

saeidonline
29-10-2009, 11:01

تو preferences قسمت video output گزینه ی GDI رو انتخاب کن

با TCPMP هم امتحان کن البته اون رو هم تو قسمت video واسه video driver گزینه ی GAPI یا GDI رو انتخاب کن .

saeidonline
29-10-2009, 11:08
واقعا تعجب میکنم از htc که با این همه تبلیغ روی اینترفیس گوشی هاش هنوز نتونسته مشکل مالتی مدیا رو برطرف کنه و از لحاظ پردازش ویدیو هنوز به پای i-mate jam خدا بیامرز نرسیده . همین tcpmp روی jam چیا که پخش نمیکرد !!! البته شاید باید نرم افزاری طراحی بشه که با نوع سخت افزاری گوشی های htc سازگار باشه .

دوستان یه quicktime player خوب میخواستم واسه ویندوز 6 professional و 6.1 STD

garooc
29-10-2009, 21:16
سلام
من سریال یا کیجن برنامه quickmark میخواستم، این یک برنامه عالی برای خواندن بارکد است؛ بارکدهای دوبعدی را رایگان میخونه ولی برای بارکدهای یک بعدی کد میخواهد، خود برنامه رو میشه از سایت www.quickmark.com.tw دانلود کرد ،ممنون میشم اگر کسی بتونه کمکم کنه.

PersPolis
29-10-2009, 22:39
دوست عزیزم شما باید درخواستتون رو در قسمت درخواست سریال و کیجن (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=7578)مطرح کنین،نه اینجا
اینجا فقط نرم افزار ارائه میشه

loverx5
29-10-2009, 23:53
واقعا تعجب میکنم از htc که با این همه تبلیغ روی اینترفیس گوشی هاش هنوز نتونسته مشکل مالتی مدیا رو برطرف کنه و از لحاظ پردازش ویدیو هنوز به پای i-mate jam خدا بیامرز نرسیده . همین tcpmp روی jam چیا که پخش نمیکرد !!! البته شاید باید نرم افزاری طراحی بشه که با نوع سخت افزاری گوشی های htc سازگار باشه .

دوستان یه quicktime player خوب میخواستم واسه ویندوز 6 professional و 6.1 STD

این و امتحان کن :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=44896

loverx5
29-10-2009, 23:56
آقا من می خوام با گوشی diamon ام توی قسمت sms فولدر بسازم اما نمی شه ، یعنی توی tools قسمت manage folders ام خاموشه و نمی تونم انتخابش کنم . لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم ؟

k i a r a s h
30-10-2009, 01:49
آقا من می خوام با گوشی diamon ام توی قسمت sms فولدر بسازم اما نمی شه ، یعنی توی tools قسمت manage folders ام خاموشه و نمی تونم انتخابش کنم . لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم ؟

سلام . پدرام جان فکر کنم تا زمانی که اس ام اس تو حالت چتی باشه این گزینه غیر فعال هستش و نمی تونی فولدر بسازی

A.Plus
30-10-2009, 09:10
دوست عزیز چه برنامه ای رو شما دقیقا میخواین نصب کنین ؟ با برنامه ای مثل opera mini واسه تاچ مشکلی داری ؟
اگه آره که وضعیت MIDLet گوشیت خرابه . یا هارد ریسیت کن یا اگه رام unofficial انداختی یه رام دیگه امتحان کن . رام عربی htc واسه viva رو هم میتونی نصب کنی . الان تو سایت htc نگاه کردم هچ fix ی واسه جاوا نداده بود واسه htc viva
درضمن قرار نیست هر بازی و برنامه ای که روی گوشی های تاچ نوکیا یا سونی اریکسون نصب میشه ، روی گوشی های htc هم نصب بشه ( من نمیدونم کجای این شد جاوا !!! )

نه مشکل من با جاوا حل شد. از آبتین عزیز هم تشکر میکنم خیلی برای من نرم افزار جاوا گذاشت.
الان مشکل اصلی من با HTC Album ه. خیلی اذیت میکنه.درست زوم نمیکنه.تو فیلم ها هم کنده! ورژن قبلیش بهتر بود. اگه مثل آیفون بشه که عالیه.:4:

saeidonline
30-10-2009, 11:19
سلام . پدرام جان فکر کنم تا زمانی که اس ام اس تو حالت چتی باشه این گزینه غیر فعال هستش و نمی تونی فولدر بسازی

من از حالت چتی هم درش آوردم اما باز نمیسازه :46: یکی تو همین فروم بود میگفت برنامه ای هست که میتونی باش فولدر بسازی تو messaging .

saeidonline
30-10-2009, 11:36

دوست عزیز شما مشکلتون با سینک کردن برطرف شد ؟:7::7:

saeidonline
30-10-2009, 11:40
این و امتحان کن :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=44896

من خودم core player واسه اسمارتفون دارم اما quick time اجرا نمیکنه :46:

A.Plus
30-10-2009, 12:44
ببخشید اگه برنامه htc sim manager هم هست بیزحمت میخوام.

loverx5
30-10-2009, 17:38
ببخشید اگه برنامه htc sim manager هم هست بیزحمت میخوام.

از این استفاده کن : HTC SIM Manager v6.25
http://rapidshare.com/files/95936946/HTC_SIM_Manager_6.25uppedfilament.cab.html

abolo
30-10-2009, 19:18

سلام دوست عزیز شما تو رجیستری اینو تغییر بده اگر 1 بود 0 کن بعد دوباره 1 کن تا این گزینه فعال بشه.

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Inbox\Setting s]
"SMSAvailable"=dword:1

Setting Value to 0 will give you normal SMS inbox
Setting Value to 1 will give you threaded SMS inbox

saeidonline
31-10-2009, 12:32
سلام دوست عزیز شما تو رجیستری اینو تغییر بده اگر 1 بود 0 کن بعد دوباره 1 کن تا این گزینه فعال بشه.

[hkey_current_user\software\microsoft\inbox\setting s]
"smsavailable"=dword:1

setting value to 0 will give you normal sms inbox
setting value to 1 will give you threaded sms inbox

دوست عزیز نشد . من اسمارت فون دارم امتحان کردم نشد فولدر بسازم . دوستان که ویندوز موبایل 6.1 یا 6.5 دارن اگه امتحان کردن بگن ببینیم جواب میده یا نه .

abolo
31-10-2009, 22:39
دوست عزیز نشد . من اسمارت فون دارم امتحان کردم نشد فولدر بسازم . دوستان که ویندوز موبایل 6.1 یا 6.5 دارن اگه امتحان کردن بگن ببینیم جواب میده یا نه .

سلام دوست عزیز من خودم رو ویندوز 6.1 امتحان کردم جواب داده گوشیم هم تاچ پرو هست.

PersPolis
01-11-2009, 16:58
بچه ها سلام
ديروز ويندوزمو عوض كردم و يه جديد ريختم
حالا وقتي مي خوام Sync بشم اين خطا رو ميده:
http://night-skin.com/upload/images/lkgh7i6vudvg2wd3ym.jpg

آووت لوكمم درست كار مي كنه!!
ديگه نمي دونم بايد چي كار كنم
منتظره جوابتون هستم

edyjoon
01-11-2009, 18:08
سلام به دوستان
من دنبال یه برنامه می گردم که عکسها و فیلمها رو با پیش نمایش(preview ) نشون بده و قابلیت بلوتوث کردن از تو خود برنامه داشته باشه. البته برای عکس چنین برنامه ای هست ولی برای فیلم حداقل من ندیدم. این قابلیت به سادگی در سیمبین وجود داره نمی دونم چرا wm تو این زمینه اینقدر ضعیفه...

با تشکر

tighoor
01-11-2009, 19:16
بچه ها سلام
ديروز ويندوزمو عوض كردم و يه جديد ريختم
حالا وقتي مي خوام Sync بشم اين خطا رو ميده:
http://night-skin.com/upload/images/lkgh7i6vudvg2wd3ym.jpg

آووت لوكمم درست كار مي كنه!!
ديگه نمي دونم بايد چي كار كنم
منتظره جوابتون هستم

این که ارور نیست... این میگه که شما باید اول تنظیمات Active sync رو انجام بدین تا Contact ها و ... تو کامپیترتون sync بشه... ... یعنی این که کاملا Active Sync گوشی رو شناخته

saeidonline
01-11-2009, 21:22
سلام به دوستان
من دنبال یه برنامه می گردم که عکسها و فیلمها رو با پیش نمایش(preview ) نشون بده و قابلیت بلوتوث کردن از تو خود برنامه داشته باشه. البته برای عکس چنین برنامه ای هست ولی برای فیلم حداقل من ندیدم. این قابلیت به سادگی در سیمبین وجود داره نمی دونم چرا wm تو این زمینه اینقدر ضعیفه...

با تشکر

خب دوست عزیز به خاطر اینه که ویندوز موبایل با سیمبین فرق داره و کلا نگاهشون به فایل یا مالتی مدیا فرق میکنه . اون چیزی هم که تو سیمبین شما میبینی برنامه ی جدا نیست بلکه سیستم یکپارچه ی سیستم عاملشه . تو ویندوز مسئله فرق میکنه . بهترین پخش کننده های ویدیو تو ویندوز موبایل Core Player و TCPMP هست که امکان سند بلوتوث رو نداره .
در سیمبین همه ی ویدیو ها همه تو گالری نشون داده میشد ، چه تو مموری چه تو حافظه ی اصلی . اما تو ویندوز باید برای دیدن هر ویدیو به آدرس مخصوص خودش مراجعه کنی که البته برای کسایی که به سیمبین عادت کردن خب عیب محسوب میشه اما ماها دیگه عادت کردیم :4: شما هم عادت میکنی و مزایای ویندوز موبایل رو برمعایبش مطمئن باش ترجیح میدی :003:
برای پیشنمایش تو pictures and videos یه همچین قابلیتی برای ویدیو داره .

دوست عزیز این ضعف محسوب نمیشه . فکر نکنم تاحالا کسی که ویندوز موبایل کار کرده ، از یه همچین مسئله ای ناراضی بوده باشه . البته میتونه قدم خوبی در تکامل برنامه ی مالتی مدیا باشه .

PersPolis
02-11-2009, 12:24
این که ارور نیست... این میگه که شما باید اول تنظیمات Active sync رو انجام بدین تا Contact ها و ... تو کامپیترتون sync بشه... ... یعنی این که کاملا Active Sync گوشی رو شناخته

يعني كجا رو بايد تنظيم كنم؟!!
اگه ميشه دقيق و كامل توضيح بدين
تمام تنظيماتش درسته ولي كار نمي كنه
توي گوشي هم همينطوره ولي نمي دونم چش شده
اگه تنظيمات خاصي واسه Outlook داره لطفا اونم بگين

A.Plus
02-11-2009, 12:34
از این استفاده کن : HTC SIM Manager v6.25
http://rapidshare.com/files/95936946/HTC_SIM_Manager_6.25uppedfilament.cab.html

آقا این ارور میده!
کسی HTC album رو نداره؟
بیزحمت اخرین ورژن google maps یا هر نرم افزار دیگه ای که با اینترنت نقشه هاش آپ بشه میخوام. yahoomaps نرم افزار برای موبایل نداره؟ من فقط یه نرم افزاری میخوام که نقشه hybernet بده. در ضمن برای qvga. مرسی

k i a r a s h
02-11-2009, 13:03
آقا این ارور میده!
کسی HTC album رو نداره؟
بیزحمت اخرین ورژن google maps یا هر نرم افزار دیگه ای که با اینترنت نقشه هاش آپ بشه میخوام. yahoomaps نرم افزار برای موبایل نداره؟ من فقط یه نرم افزاری میخوام که نقشه hybernet بده. در ضمن برای qvga. مرسی

سلام . ادیب جان اینم از آخرین ورژن HTC album برای شما:

http://rapidshare.com/files/74055736/HTC.Album.1.0.1030.720.cab

اینم اسکرین شاتش:

http://www.htcfreeware.com/smallthumb.aspx?size=250&pic=HTC-album.jpg

http://www.htcfreeware.com/smallthumb.aspx?size=250&pic=HTC-album-menu.jpg

edyjoon
02-11-2009, 19:43
آقا کیارش رپیدشیر اجازه دانلود مجانی این فایل رو نمی ده

Taily
02-11-2009, 20:21
آقا کیارش رپیدشیر اجازه دانلود مجانی این فایل رو نمی ده
لینک مسقیم:

saeed_k750i
03-11-2009, 16:47
سلام به همه.من نرم افزار برنامه نویسی C رو برای Omnia می خوام.تو قسمت برنامه نویسی فروم نیست.

Hamid@1386
03-11-2009, 18:56
دوستان ومدیران محترم سلام.من برنامه قوی میخوام که بشه باهش صدای طرف تماس گیرنده ومکالمه روضبط کرد.خیلی برام مهمه.خیلی گشتم ولی برنامه جالب و کارامدی پیدانکردم.گوشیم htcتاچhd.ازهمتون ممنونم.

ali asghar
03-11-2009, 20:06
دوستان ومدیران محترم سلام.من برنامه قوی میخوام که بشه باهش صدای طرف تماس گیرنده ومکالمه روضبط کرد.خیلی برام مهمه.خیلی گشتم ولی برنامه جالب و کارامدی پیدانکردم.گوشیم htcتاچhd.ازهمتون ممنونم.

سلام

دوست عزیز نرم افزاری که به درستی این کار رو انجام بده نیست.

tighoor
03-11-2009, 21:24
سلام

دوست عزیز نرم افزاری که به درستی این کار رو انجام بده نیست.

یعنی این Resco audio recorder ، ورژن جدیدشم این کار رو درست انجام نمیده؟ :39:

peyman.nap
04-11-2009, 10:41
سلام دوستان
من قبلا تو سايت برنامه اي رو ديده بودم كه با اون ميشد سرعت cpu رو كنترل كرد.به اين ترتيب باطري كمتر مصرف ميشد.اما الان اسمش يادم نيست و نميدونم كجا بايد دنبالش بگردم.اگر كسي اين برنامه رو سراغ داره راهنماييم كنه يا لينكش رو بذاره.براي دياموند1 ميخوام
ممنون

M.Reza
04-11-2009, 11:07
سلام دوستان
من قبلا تو سايت برنامه اي رو ديده بودم كه با اون ميشد سرعت cpu رو كنترل كرد.به اين ترتيب باطري كمتر مصرف ميشد.اما الان اسمش يادم نيست و نميدونم كجا بايد دنبالش بگردم.اگر كسي اين برنامه رو سراغ داره راهنماييم كنه يا لينكش رو بذاره.براي دياموند1 ميخوام
ممنون
دوست عزیز این برنامه به صورت اتوماتیک سرعت CPU رو بهینه می کنه:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=46682

peyman.nap
04-11-2009, 11:23
دوست عزیز این برنامه به صورت اتوماتیک سرعت cpu رو بهینه می کنه:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=46682

ممنون دوست عزيز اما اين اون برنامه نيست.
يادمه اون برنامه رو يكي از دوستان تست كرده بود و گفته بود ميزان شارژ نگه داشتن گوشي حدود 2 برابر شده

ali asghar
04-11-2009, 17:29
یعنی این resco audio recorder ، ورژن جدیدشم این کار رو درست انجام نمیده؟ :39:

نه ابتین جان بازم صدای طرف مقابل ضعیف هست.

peyman.nap
06-11-2009, 17:28
اين برنامه Answer_Or_Hangup براي پاكت پي سي هستش؟

Hamid@1386
07-11-2009, 16:11
دوستان من دنبال برنامه ای هستم تا بتونه موقع زنگ زدن گوشی فقط اسم رونشون بده.نه اینکه مثل الان هم اسم وهم شماره تلفن رو.ایا همچین برنامه ای هست؟؟

mehdi83
07-11-2009, 23:31
سلام
من از برنامهozi explorer روی امنیا استفاده میکردم خیلی هم راضی بودم ولی الان چندوقته که خیلی باخطا نشون میده محل رو!
گاهی حتی 1-2کیلومترخطاداره
چه کنم؟

amoo milad
08-11-2009, 12:15
سلام خدمت اساتید
یه مشکل دارم (نمیدونم اینجا باید مطرح کنم یا نه)
در ویندوز 6.1 وقتی فونت رو درشت میکنم فقط فونت مسیج هایی که نوشته شدن درشت میشه
میخوام وقتی در حال تایپ هم هستم فونتشو درشت کنم
چی کار باید بکنم
تو تنظیمات کیبرد هم که رفتم و زوم رو روی 300% گذاشتم اما انگار تنظیمات اعمال نمیشه
برنامه خاصی میخواد یا تنظیم خاصی که من بلد نیستم ؟
ممنون

Alien
08-11-2009, 13:19
اگر ممکنه نرم افزار UMU Scan رجیستر شده یا با سریال رو لطف کنین :merci:

A.Plus
08-11-2009, 21:07
ببخشید، چند تا مشکل و درخواست دارم:
1.من میخوام رام عوض کنم ولی یه مشکل دارم و اونم اینه که من با دایل آپ کلی نقشه رو googlemaps دان کردم و موندم چی کار کنم که نقشه ها نپره!
2.وقتی گوشی رو ریست میکنم اگر سایلنت باشه از رو سایلنت در میاد و صدای start up فعال میشه!
3.اگه برای ویندوز موبایل مرورگر saffari هست میخوام.
4.یه برنامه ی اب و هوای زیبا میخوام. iwether رو دان کردم ولی کار نمیکنه!

A.Plus
08-11-2009, 21:10
ببخشید اینا یادم رفت:
1. htc album جدیدی عکس های تو ممورری رو باز نمیکنه! خیلی هم کنده! اگه ورژن قبلیش هست بیزحمت میخوام. ترجیحا چند ورژن قبلیش.
2.sim manager هم که تو چند پست قبل یکی از دوستان گزاشته بود ارور میده. اگه کسی میتونه آپ کنه ممنون میشم.

Hamid@1386
09-11-2009, 09:06
دوستان من 1مشگل پیداکردم.وقتی تسکبارگوشی روعوض کردم حالاوقتی روی گزینه بلندگو که درهمونجا(بالای صفحه)هستش میرم ومیخوام صدای زنگ و صدای سیستم روجداجداکم یازیادکنم درصفحه ای که بازمیشه بجای2ناگزینه فقط1گزینه ولوم هست.من یادمه2نابود.یعنی صدای زنگ روجداکم وزیادمیکرزدیم صدای سیستم روجدا.حالانمیدونم چرافقط1دونه هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟

garooc
09-11-2009, 12:16
سلام
اگر ممکنه نرم افزار quickmark رجیستر شده یا با سریال يا يك برنامه مشابه براي خواندن باركد يك بعدي رو لطف کنین

loverx5
09-11-2009, 18:16
سلام
اگر ممکنه نرم افزار quickmark رجیستر شده یا با سریال يا يك برنامه مشابه براي خواندن باركد يك بعدي رو لطف کنین

بفرمایید :
http://www.megaupload.com/?d=I8CBGEEB

PersPolis
09-11-2009, 18:57
تو صفحه ي قبل نزديك ده بيستا سوال پرسيده شده!!
يعني از بچه هاي موبايلستان كسي نيست كه جواب يكي از اين بنده خداهارو بده؟!!
خودم بلد نيستم وگرنه اولين نفري بودم كه لينكو واسشون ميذاره!!

M.Reza
09-11-2009, 19:25
تو صفحه ي قبل نزديك ده بيستا سوال پرسيده شده!!
يعني از بچه هاي موبايلستان كسي نيست كه جواب يكي از اين بنده خداهارو بده؟!!
خودم بلد نيستم وگرنه اولين نفري بودم كه لينكو واسشون ميذاره!!

محمد جواد جان مطمئن باشین اگه کسی جوابی داشته باشه،مثل خودتون دریغ نمی کنه...

PersPolis
09-11-2009, 19:49
سلام

اين برنامه رو واست آپ كردم ولي نمي دونم رجيستر شده يا نه!!!
اگر رجيستر نبود اينجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=7578&page=185) مطرح كن تا كدشو بهت بده.
چون لينك دوستمون كه واست گذاشته بود خراب بود، منم گذاشتم

PersPolis
09-11-2009, 19:58
سلام
من از برنامهozi explorer روی امنیا استفاده میکردم خیلی هم راضی بودم ولی الان چندوقته که خیلی باخطا نشون میده محل رو!
گاهی حتی 1-2کیلومترخطاداره
چه کنم؟

من ميگم اشكال از نقشه هاته شايد خوب كاليبره نشدن
آخه من خودمم از اين برنامه استفاده مي كنم ولي واسه من فقط 10 متر اختلاف داره
به نظر من يا يه بار ديگه برنامه رو پاك كن دوباره بريز يا تنظيمات برنامه رو به حالت Default برگردون يا در آخر اينكه يه نقشه ي ديگه بريز!!

PersPolis
09-11-2009, 20:27
اگر ممکنه نرم افزار umu scan رجیستر شده یا با سریال رو لطف کنین :merci:

باور كن خيلي دنبال اين برنامه گشتم ولي يا همشون پولي بودن يا اينكه واسه سيمبيان بود.
آخه موبايلتم كه نمي دونم چيه؟!!
البته ميدونم پاكت پيسي هست ولي چون سايت سازنده اين برنامه واسه هر گوشي اي برنامه مخصوصه خودشو داده،پرسيدم

PersPolis
09-11-2009, 21:02

خيلي جا واست گشتم ولي همچين برنامه اي واسه پاكت پي سي ارائه نشده؛مطمئن باش!

PersPolis
09-11-2009, 21:11
2.sim manager هم که تو چند پست قبل یکی از دوستان گزاشته بود ارور میده. اگه کسی میتونه آپ کنه ممنون میشم.

بفرما؛اين آخرين ورژني بود كه پيدا كردم:015:
تو سايت واست آپ كردم كه راحت باشي:8::8:

iman116
09-11-2009, 21:26
سلام
دوستان من گوشیم touch pro2 هست و از نرم افزار spb shel استفاده می کنم و خیلی راضیم
اما تنها مشکلی که من با این نرم افزار دارم اینه که call history اون تک تک شماره ها رو پاک نمیکنه و همرو با هم پاک می کنه در حالی که وقتی از spb shel استفاده می کنیم دیگه دسترسی به اون call history که در صفحه اول تاچ فلو هست وجود نداره! شاید هم من بلد نیستم
اگه من بلد نیستم لطفا" بگید چطوری باید این کار رو انجام بدم :4:
اگر هم نه لطفا" یک نرم افزار کوچیک معرفی کنید که فقط باهاش بشه call history رو تک تک پاک کرد چون نمیخوام یه نرم افزار کامل برای این کار نصب کنم که همه چیز رو قیافشو عوض کنه یا...
مرسی

PersPolis
09-11-2009, 21:34
سلام
دوستان من گوشیم touch pro2 هست و از نرم افزار spb shel استفاده می کنم و خیلی راضیم
اما تنها مشکلی که من با این نرم افزار دارم اینه که call history اون تک تک شماره ها رو پاک نمیکنه و همرو با هم پاک می کنه در حالی که وقتی از spb shel استفاده می کنیم دیگه دسترسی به اون call history که در صفحه اول تاچ فلو هست وجود نداره! شاید هم من بلد نیستم
اگر هم نه لطفا" یک نرم افزار کوچیک معرفی کنید که فقط باهاش بشه call history رو تک تک پاک کرد چون نمیخوام یه نرم افزار کامل برای این کار نصب کنم که همه چیز رو قیافشو عوض کنه یا...
مرسی

نه عزيزم
مشكل از خوده برنامه هست
اتفاقا منو چند نفر از دوستان هم اين مشكل رو داريم
خودم چندتا پست قبلي اين مشكل رو مطرح كردم ولي هيچ راه حلي واسش پيدا نشد

tighoor
09-11-2009, 21:43
درسته پست تشکر خلاف قوانین هست ولی تشکر میکنم از محمد جواد عزیز ( hashemi_007 (http://mobilestan.net/member.php?u=166440) ) به خاطر فعالیتشون ...

ZASOAM
11-11-2009, 09:55
سلام و تشکر از زحمتی که کشیدید.
یک سوال:
من تازه پاکت پی سی گرفتم مثل اینکه سرو سامان دادن به sms تو پاکت پی سی وجود نداره یعنی نمیشه مثله نوکیا sms های وارده را در فولدر های جداگانه (جوک. خصوصی . دوستان . تبریک ...) قرار داد و ضمنا برای فرستادن آن هم نمیشه گروههای خاص را ساخت و ذخیره کرد تا با انتخاب گروه sms به همه آنها فرستاده بشه.
اگه در این زمینه راهنمایی کنید ممنون میشم ضمنا اگر برنامه ای این دو کار را میکنه سپاسگذار خواهم بود اگر با لینکش بگذارید.:merci:

M.Reza
11-11-2009, 10:53
سلام
مرسی

نه عزيزم
مشكل از خوده برنامه هست
اتفاقا منو چند نفر از دوستان هم اين مشكل رو داريم
خودم چندتا پست قبلي اين مشكل رو مطرح كردم ولي هيچ راه حلي واسش پيدا نشد

سلام، من وقتی از SPB SHELL 3.5 خارج می شم، Call History بدون مشکل اجرا میشه و هیچ مشکلی هم نداره!!!
امیدوارم تو ورژن های بعدی این مشکلش رفع بشه :54:

iman116
11-11-2009, 11:54
سلام، من وقتی از SPB SHELL 3.5 خارج می شم، Call History بدون مشکل اجرا میشه و هیچ مشکلی هم نداره!!!
امیدوارم تو ورژن های بعدی این مشکلش رفع بشه :54:

سلام
بله من در HD امتحان کردم اجرا میشه اما در touch pro2 و touch diamond2 نمیاد 002:

ali asghar
11-11-2009, 12:13
یک سوال:
من تازه پاکت پی سی گرفتم مثل اینکه سرو سامان دادن به sms تو پاکت پی سی وجود نداره یعنی نمیشه مثله نوکیا sms های وارده را در فولدر های جداگانه (جوک. خصوصی . دوستان . تبریک ...) قرار داد و ضمنا برای فرستادن آن هم نمیشه گروههای خاص را ساخت و ذخیره کرد تا با انتخاب گروه sms به همه آنها فرستاده بشه.
اگه در این زمینه راهنمایی کنید ممنون میشم ضمنا اگر برنامه ای این دو کار را میکنه سپاسگذار خواهم بود اگر با لینکش بگذارید.:merci:

سلام

این نرم افزار برای فرستادن اس ام اس به صورت گروهی هست.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=77910

tighoor
11-11-2009, 12:40
یک سوال:

لطفا طبق قوانين سايت یک پست را چند بار و چند جا ارصال نکنید. در غير اين صورت با شما برخورد خواهد شد.
با تشكر...

PersPolis
11-11-2009, 14:44
سلام
بله من در HD امتحان کردم اجرا میشه اما در touch pro2 و touch diamond2 نمیاد 002:

همچنين در Touch 3g و Touch viva

ZASOAM
11-11-2009, 15:55
لطفا طبق قوانين سايت یک پست را چند بار و چند جا ارصال نکنید. در غير اين صورت با شما برخورد خواهد شد.
با تشكر...

ببخشید. من از قوانین خبر نداشتم.:7:
1- آیا برنامه ای برای فولدر ساختن در inbox (نه بر اساس نام فرستنده بلکه بر اساس موضوع ) یا Label زدن به sms های داخل inbox (مثل کاری که در E-mail برای ورودیهای inbox میتوان انجام داد) وجود دارد؟
2- یه برنامه task manager ساده را میشه معرفی کنید که بشه برنامه ها رو ببندیم (لطفا لینک بگذارید)

A.Plus
13-11-2009, 08:48
ببخشید اینا یادم رفت:
1. Htc album جدیدی عکس های تو ممورری رو باز نمیکنه! خیلی هم کنده! اگه ورژن قبلیش هست بیزحمت میخوام. ترجیحا چند ورژن قبلیش.

1.من میخوام رام عوض کنم ولی یه مشکل دارم و اونم اینه که من با دایل آپ کلی نقشه رو googlemaps دان کردم و موندم چی کار کنم که نقشه ها نپره!
2.وقتی گوشی رو ریست میکنم اگر سایلنت باشه از رو سایلنت در میاد و صدای start up فعال میشه!
4.یه برنامه ی اب و هوای زیبا میخوام. Iwether رو دان کردم ولی کار نمیکنه!

من خیلی وقته این پست ها رو دادم یکی نیست حداقل درباره یکیشون کمکم کنه!؟

A.Plus
13-11-2009, 10:31
یه برنامه هم برای خوندم فایل های swf میخواستم.

PersPolis
13-11-2009, 11:39
یه برنامه هم برای خوندم فایل های swf میخواستم.

اينارو نصب كن كارت راه مي افته.انشاالله
يه فايل swf هم واست آپ كردم،جالبه

ashkan_mc
13-11-2009, 14:21
درود ...

تو رام Valkyrie یه نرم افزار هست به اسم nitrogen فکر کنم ... واسه پخش mp3 و ایناست ... میشه این نرم افزار رو لطف کنید ؟؟ نرم افزار خوبیه ...

Alien
13-11-2009, 14:56
درود ...

تو رام Valkyrie یه نرم افزار هست به اسم nitrogen فکر کنم ... واسه پخش mp3 و ایناست ... میشه این نرم افزار رو لطف کنید ؟؟ نرم افزار خوبیه ...

یه سرچ می کردی آخرین ورژنشو گذاشته بودم:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=84767

khoshchinarash
13-11-2009, 19:43
دوستان یک برنامه می خوام برای نمایش اطلاعات شبکه و آنتن دهی برای پاکت پیسی و شبیه به CellTrack گوشیای سیمبین,چون نسخه ویندوز موبایل نداره

ashkan_mc
13-11-2009, 21:38
یه سرچ می کردی آخرین ورژنشو گذاشته بودم:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=84767

چون تو بخش مدیا نبود پیداش نکردم .... ممنونم

PersPolis
13-11-2009, 22:57

دوست عزيز شما به صفحه 35 همين بخش برو،من خودم خودم به دوتاش جواب دادم
بي انصافي نكن
حتما كسي نمي تونه مشكلتو حل كنه كه جوابتو ندادن،وگرنه حتما اين كارو واست مي كردن

Alien
14-11-2009, 07:39
آقا سیمبین یه برنامه داره که وسط مکالکه صدای ترافیکو کلاس و ... رو میشه پخش کرد طرفو گول بزنی ppc هم داره؟

payampp
14-11-2009, 14:24
میشه بگین چطوری یه فایل مثلا 20 مگی رو میشه تبدیل به چند تا پارت کوچیک تر کرد؟
از tighoor پرسیدم نمی دونست.

loverx5
14-11-2009, 16:04
میشه بگین چطوری یه فایل مثلا 20 مگی رو میشه تبدیل به چند تا پارت کوچیک تر کرد؟
از tighoor پرسیدم نمی دونست.

روی فایل right کلیک کرده و add to archive را می زنی توی general اون پایین تو قسمت split to volumes سایز هر پارتی را که می خوای انتخاب می کنی و ok را بزنین ...

A.Plus
14-11-2009, 20:06

آقا تو رو خدا یه هفته س میخوام رام عوض کنم. یکی کمکم کنه.

tighoor
14-11-2009, 21:09
روی فایل right کلیک کرده و add to archive را می زنی توی general اون پایین تو قسمت split to volumes سایز هر پارتی را که می خوای انتخاب می کنی و ok را بزنین ...

تو ویندوز Se7en که این روش جواب نمیده. :020:

PersPolis
14-11-2009, 21:41
تعجبه!!!
نبايد اجزاي يه برنامه با ويندوزهاي مختلف فرق كنه؟!!

ali asghar
14-11-2009, 22:02
4.یه برنامه ی اب و هوای زیبا میخوام. iwether رو دان کردم ولی کار نمیکنه!

سلام

شما مگه فایلهای اصلی رو ندارید؟

از spb backup استفاده کردید؟

Mojtaba126
15-11-2009, 00:29
سلام به همه دوستان

اگه میشه یه برنامه شبیه Photo Contacts Pro معرفی کنید که غیر از تعریف پروفایلهای مختلف، بشه برای گروهها و افراد موجود در لیست تماس زنگ تماس و زنگ اس ام اس مجزا گذاشت.

ممنون

ali asghar
15-11-2009, 01:43
سلام به همه دوستان

اگه میشه یه برنامه شبیه Photo Contacts Pro معرفی کنید که غیر از تعریف پروفایلهای مختلف، بشه برای گروهها و افراد موجود در لیست تماس زنگ تماس و زنگ اس ام اس مجزا گذاشت.

ممنون

سلام

شما این نرم افزار رو امتحان کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82202

petro_shahab
15-11-2009, 15:23
سلام دوستان نرم افزاری هست که htc toch pro با تکان دادن و با استفاده از Gsensor عکس و یا موزیکو عوض کنه

ali asghar
15-11-2009, 21:12
سلام دوستان نرم افزاری هست که htc toch pro با تکان دادن و با استفاده از gsensor عکس و یا موزیکو عوض کنه

سلام

نه دوست عزیز هنوز همچین نرم افزاری عرضه نشده.

loverx5
15-11-2009, 22:50
دوستان یک برنامه می خواستم که تو موبایل بتونم کیفیت فایل های صوتی را کم کنم تا بتونم mms کنم . مثلا برنامه ای که موقع save کردن بشه فرمت فایل را عوض کرد و کیفیت فایل پایین بیاد . ممنون میشم کمک کنید

loverx5
15-11-2009, 22:56
سلام دوستان نرم افزاری هست که htc toch pro با تکان دادن و با استفاده از Gsensor عکس و یا موزیکو عوض کنه

این از مشخصات win mobile 7 که قراره در آینده بیاد :4:

Mojtaba126
16-11-2009, 03:06
سلام

شما این نرم افزار رو امتحان کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82202

سلام

علی جان خیلی لطف کردی. یه تشکر ویژه باید می کردم.

PersPolis
16-11-2009, 06:25
این از مشخصات win mobile 7 که قراره در آینده بیاد :4:

سلام
درسته كه خيلي رابط كاربري در ويندوز7 راحت تر و بهتر خواهد بود و خيلي چيزاي ديگه ولي هنوز هيچ جا از مشخصات و جزئياتش چيزي نگفتن!!!
ميشه منبعت رو بگي
ممنون

loverx5
16-11-2009, 12:20
سلام
درسته كه خيلي رابط كاربري در ويندوز7 راحت تر و بهتر خواهد بود و خيلي چيزاي ديگه ولي هنوز هيچ جا از مشخصات و جزئياتش چيزي نگفتن!!!
ميشه منبعت رو بگي
ممنون

اینجا گذاشتم :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=84882

edyjoon
16-11-2009, 18:56
من نمیدونم که سوالات رو جای درستی مطرح کردم یا نه، اگه اشتباه است قبلا پوزش میطلبم!!!

1- یه مقدار اطلاعات بیشتر درباره رادیو و فرق اون با رام می خواستم
2- اصولا تغییر رام رو برای دایموند پیشنهاد می کنید یا استفاده از رام استاندارد رو
3- آیا رامی با ویندوز موبایل 6.5 واقعی برای دایموند وجود داره یا نه

با تشکر

tighoor
16-11-2009, 20:40
من نمیدونم که سوالات رو جای درستی مطرح کردم یا نه، اگه اشتباه است قبلا پوزش میطلبم!!!

1- یه مقدار اطلاعات بیشتر درباره رادیو و فرق اون با رام می خواستم
2- اصولا تغییر رام رو برای دایموند پیشنهاد می کنید یا استفاده از رام استاندارد رو
3- آیا رامی با ویندوز موبایل 6.5 واقعی برای دایموند وجود داره یا نه

با تشکر

رادیو یه چیزیه که وقتی بریزیش رو گوشی اصلا کلا کاری با ویندوز (رام) نداره... شما فکر کن یه جور درایور مخصوص کارت صدا و آنتن دهی و GPS است.
دو نوع رام یا همون ویندوز داریم: 1- ویندوز کوک شده یا ویندوز های ساخته شده توسط افرادی که از جایی حقوق نمی گیرن و واسه دل خودشون این کار رو میکنن و غیر ارجینال هستن. 2- رام های ارجینال که توسط شرکت های معتبر مربوط به اون گوشی ، عرضه میشن.
رام 6.5 واقعی که آره! ولی ارجینال نیستن. کوک شدن.

در کل چون 6.5 ارجینال نیست برای گوشیتون پس مجبورین گوشیتون رو Hard-spl کنید (گارانتیش میپره) تا بتونین ویندوز کوک شده 6.5 بریزین...

loverx5
16-11-2009, 22:48
دوستان یک برنامه می خواستم که تو موبایل بتونم کیفیت فایل های صوتی را کم کنم تا بتونم mms کنم . مثلا برنامه ای که موقع save کردن بشه فرمت فایل را عوض کرد و کیفیت فایل پایین بیاد . ممنون میشم کمک کنید

کسی چیزی نمی شناخت ؟

edyjoon
16-11-2009, 23:29
آبتین جان از توضیحت ممنون
با این اوصاف به نظر شما بهترین رام و رادیو که در سایت معرفی شده برای دایموند کدومه؟؟

ali asghar
17-11-2009, 00:24
کسی چیزی نمی شناخت ؟

سلام پدرام جان

فکر نکنم همچین نرم افزاری امده باشه.فقط یادمه یه نرم افزار بود که عکس رو به سایزی که بشه برای mms استفاده کرد تبدیل می کرد توی سایت موجوده.

Mojtaba126
17-11-2009, 02:02
سلام به همه

از دوستان کسی میتونه برنامه BusinessPro V60 ورژن کرک شده یا کرک این برنامه رو بذاره.

Business PRO
Windows Mobile Touch Edition

Business PRO increases your productivity and empowers your mobile experience.
• Advanced Profiles with Meeting detection - Scheduled, Automatic and Temporary switching of phone settings based on your schedule
• Easily see who's calling with advanced Caller ID technology - Business and Full screen Photo Caller ID, Large Text Caller ID, Large Picture Caller ID
• Distinctive Ringtone and distinctive SMS/Email tone managers
• VIP Email notifications so you always know when you get an email from an important person
• Send Group SMS messages and Group Email
• Advanced Call Blocking/Filtering allowing you to automatically Reject, Hang Up or silence calls from specific individuals, groups or unknown/private callers
• Profile Picker on the Today Screen allowing you to switch phone profiles quickly with your finger
• Easily add large, clear photos to contacts for Photo Caller ID, crop and adjust contact pictures on the phone
• Advanced SMS Answering machine with automatic Reject+SMS and SMS-Answer modes

ممنون میشم

tighoor
17-11-2009, 12:45
من که پیدا نکردم

Hamid@1386
18-11-2009, 09:35
مدیران عزیزچراهیچ نظارتی برای گذاشتن برنامه هاتوسط کاربران ندارن؟؟؟بارها شده دوستان تازه وارد که شورفراوانی برای بالا بردن پستهاشون دارن هربرنامه ای روهرجاکه میبینن بدون ذکرمنبع یا سالم کارکردنش میزارن توی سایت.90درصدبرنامه هاارورمیده یا نصب نمیشن.مدیران محترم هم کوچکترین نظری نمیدن.اینچوری فقط حجم بی محتوای بعضی قسمتهابالا میره.ودرضمن به بعضی گوشی هاهم صدمه وارد میشه.

Alien
18-11-2009, 09:58
حتماً منظورتون من بودم:

شورفراوانی برای بالا بردن پستهاشون دارن :021::021:
اینکه با محدودیت ترافیک 1 گیگ بیام فایلهارو دانلود کنم یکی یکی بعدش آپلود کنم تو سایت برای استفاده کاربرا شوربالا بردن پست خودمه؟
کاربرا خودشون درباره برنامه های معرفی شده بنده نظر بدن(غیر از شما که نظر سازندتو دادی!)

بدون ذکرمنبعشما اول قوانین رو بخون بعد نظر بده

90درصدبرنامه هاارورمیده یا نصب نمیشن:44:شاید مشکل از ppc شماست

درضمن به بعضی گوشی هاهم صدمه وارد میشه. :021:نیاز به ترجمه دارد

حجم بی محتوای بعضی قسمتهابالا میرهمن سعی کردم جدیدترین و بهترین برنامه ها رو معرفی کنم
اگر مدیران مشکلی دارن سریعاً پ.خ کنن تا دیگه هیچ برنامه ای معرفی نکنم

tighoor
18-11-2009, 10:03
مدیران عزیزچراهیچ نظارتی برای گذاشتن برنامه هاتوسط کاربران ندارن؟؟؟بارها شده دوستان تازه وارد که شورفراوانی برای بالا بردن پستهاشون دارن هربرنامه ای روهرجاکه میبینن بدون ذکرمنبع یا سالم کارکردنش میزارن توی سایت.90درصدبرنامه هاارورمیده یا نصب نمیشن.مدیران محترم هم کوچکترین نظری نمیدن.اینچوری فقط حجم بی محتوای بعضی قسمتهابالا میره.ودرضمن به بعضی گوشی هاهم صدمه وارد میشه.

اولا مرسی از توجهتون. دوما جای این حرف تو این تاپیک هست:
● پل ارتباطی با مدیریت انجمن پاکت پی سی ● انتقادات و پیشنهادات ● (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=17471)

سوم این که این همه بچه ها زحمت میکشن نرم افزار معرفی میکنن اینه جوابشون؟
این همه تلاش میکنن واسه این که با سرعت کم اینترنت نرم افزار اول دانلود و آپلود و توضیحش رو ترجمه کنن فقط واسه پست بالا بردن؟

مگه پست بالا بره چی میشه؟ جایزه میدن! ضمنا نرم افزار ها رو اگه درست مخصوص گوشیتون دانلود کنید حتما کار میکنه.

بعدش این که دوست عزیز، شما حساب کن من روزی چند ساعت باید بیام سایت؟بیشتر از 4 5 ساعت؟ مگه حقوق میدن بهم؟ بعد اگه بیام بچسبم به تست نرم افزار کی پستارو انتقال میده؟
در آخر اینکه نرم افزار ها تست شدست... ارزش کار بچه ها رو نیار پایین. میتونی خودتم نرم افزار معرفی کن

M.Reza
18-11-2009, 11:16
مدیران عزیزچراهیچ نظارتی برای گذاشتن برنامه هاتوسط کاربران ندارن؟؟؟بارها شده دوستان تازه وارد که شورفراوانی برای بالا بردن پستهاشون دارن هربرنامه ای روهرجاکه میبینن بدون ذکرمنبع یا سالم کارکردنش میزارن توی سایت.90درصدبرنامه هاارورمیده یا نصب نمیشن.مدیران محترم هم کوچکترین نظری نمیدن.

نظارت مدیرا خیلی بیشتر از اون چیزیه که باید باشه. تنها انجمنی که برای معرفی برنامه قوانین سفت و سختی داره، و مدیرا هم شدیدا پیگیرش هستن، انجمن ماست. به انجمن های دیگه یه سر بزن، متوجه میشی.
دوستان تازه وارد یا قدیمی که برنامه معرفی می کنن فقط و فقط از روی علاقه است و تعداد پست یا تشکر کوچکترین اهمیتی نداره (اگه داشت راههای خیلی ساده تری برای بالا بردنشون هست)
تمامی برنامه هایی که معرفی میشن مطمئن باش تست شده و کار می کنن. شما که میگی نود درصد مشکل دارن، تو صد تا برنامه اخیری که معرفی شده، اون نودتایی که مشکل دارن رو بگو. اگه منبع هم ذکر نشده، (که معمولا میشه) یه سرچ تو گوگل بزنی، منبع پیدا می شه.

اینچوری فقط حجم بی محتوای بعضی قسمتهابالا میره.
به محض اینکه برنامه ای ریلیس می شه نهایتا تا یک ساعت بعدش تو انجمن ما معرفی میشه... واقعا برای این قدر نشناسیت متاسفم. اگه برنامه ای به دردت نمی خوره، دلیل بر بی محتواییش نمیشه. نویسنده برنامه هم بیکار نیست بشینه برنامه بی محتوا تولید کنه.

من از همه دوستانی که تو انجمن PPC زحمت می کشن، می خوام که گفته های ایشون رو نادیده بگیرن و به فعالیت مفیدشون ادامه بدن:merci: (مخصوصا داش علی گل :8: )

tighoor
18-11-2009, 12:13
حالا لطفا ادامه ندیم این بحث رو

h_r_v
18-11-2009, 13:56
حیف آبتین گفت تمومش کنیم وگرنه جواب برای دادن خیلی داشتم!!
حالا نرم افزاری هست که بشه تو منو ها با سنسور , اتوماتیک اسکرین رو Rotate کنه؟

Alien
18-11-2009, 14:29
....
من از همه دوستانی که تو انجمن PPC زحمت می کشن، می خوام که گفته های ایشون رو نادیده بگیرن و به فعالیت مفیدشون ادامه بدن:merci: (مخصوصا داش علی گل :8: )
:merci::9::011:شرمنده می کنی محمد رضا حان

منم موافقم چون اینجا جاش نیست دیگه ادامه ندیم و این پستها پاک بشه(تا تعداد پستهامون زیاد نشه:003::021:)
به قول MobileCastle:

We share cuz we CARE

Hamid@1386
18-11-2009, 16:09
من اصلاقصدبی احترامی به هیچ کدوم ازدوستان رونداشتم.درضمن زحمات هیچ کدوم ازدوستان روهم نادیده نمیگیرم.منضورمم هیچ شخص خواصی نیست.شایدمنظورمونتونستم خوب بیان کنم.بعضی ازدوستان ناراحت شدن.اگربه شخص خواصی برخورده واقعاشرمندم و معضرت میخوام.

PersPolis
18-11-2009, 20:10
من اصلاقصدبی احترامی به هیچ کدوم ازدوستان رونداشتم.درضمن زحمات هیچ کدوم ازدوستان روهم نادیده نمیگیرم.منضورمم هیچ شخص خواصی نیست.شایدمنظورمونتونستم خوب بیان کنم.بعضی ازدوستان ناراحت شدن.اگربه شخص خواصی برخورده واقعاشرمندم و معضرت میخوام.

شرمنده من قصد بي احترامي ندارم ولي خودت نگاه كن تو 2 تا خط چندتا غلط املايي داري؟
فكر نكني كه مي خوام پست اضافه كنم ها
گفتم تا يكم بيشتر دقت كنيد
بازم معذرت مي خوام
ممنونم از همتون

h_r_v
18-11-2009, 22:20
دوستان چرا اینقدر بحث پست مهم شده!!؟
کسی بخواد پست هاش رو زیاد کنه میره تو انجمن معرفی گوشی , هر گوشی جدیدی که معرفی میشه رو براش نظری میندازه! :4: مهم پست که نیست! مهم دور هم بودن هست و از هم چیز یاد گرفتن!

petro_shahab
18-11-2009, 23:50
سلام دوستان چطور میتونم با active sync به اینترنته کامپیوتر خودم و کابل usb وصل شم تورو خدا جواب بدید تو هیچ پستی جواب نمیدن ممنونم (کامل کامل ) هر کاری میکنم نمیشه گوشیم htc toch pro win 6.1

farzadzargaran
19-11-2009, 00:30
سلام . یک برنامه میخوام که با gps کار کنه و از میزان حرکتی که کردی . میزان مصرف کالری که سوخت شده رو حساب کنه ( تو آیفون هست ) باید تو پاکت پیسی هم باشه . لطفا کمک کنید

Hamid@1386
19-11-2009, 10:41
شرمنده من قصد بي احترامي ندارم ولي خودت نگاه كن تو 2 تا خط چندتا غلط املايي داري؟
فكر نكني كه مي خوام پست اضافه كنم ها
گفتم تا يكم بيشتر دقت كنيد
بازم معذرت مي خوام
ممنونم از همتون

بله.حق باشماست دوست عزیزم.سعی میکنم بیشتردقت کنم.ممنون:merci:

PersPolis
19-11-2009, 13:34
سلام دوستان چطور میتونم با active sync به اینترنته کامپیوتر خودم و کابل usb وصل شم تورو خدا جواب بدید تو هیچ پستی جواب نمیدن ممنونم (کامل کامل ) هر کاری میکنم نمیشه گوشیم htc toch pro win 6.1

كاري نداره كه!!
شما وقتي با كامپيوتر Sync ميشي مي توني از اينترنت كامپيوتر استفاده كني
فقط كافيه كه به اينترنت وصل باشي
من خودم ADSL دارم و خيلي وقت ها با همين روش از گوشيم به اينترنت وصل شدم چون سرعتشم بالاست.
اگه نميتوني وصل شي بايد بري تو تنظيمات سينكت.
وقني عمليات سينك كردن كامل شد،اين كارو امتحان كن

PersPolis
19-11-2009, 13:42
سلام . یک برنامه میخوام که با gps کار کنه و از میزان حرکتی که کردی . میزان مصرف کالری که سوخت شده رو حساب کنه ( تو آیفون هست ) باید تو پاکت پیسی هم باشه . لطفا کمک کنید

من رو گوشيم برنامه OziExplorer نصب كردم.اين برنامه نه تنها ميزان حركتي كه كردي رو به شما نشون ميده بلكه خيلي چيزاي ديگه رو نشون ميده ولي ميزان كالري رو نه.
واسه اينكه ميزان مصرفي كالري رو ببيني يه برنامه بهت ميدم نصب كن،احتمالا كارت راه بيافته
برنامش مخصوص ورزش كردن با موبايله!
اميدوارم كه به دردت بخوره

h_r_v
19-11-2009, 14:45
کسی جواب منو نداد :(
اسم نرم افزاری که اتوماتیک منو رو با سنسور میچرخوند چی بود؟

loverx5
19-11-2009, 15:37
من رو گوشيم برنامه OziExplorer نصب كردم.اين برنامه نه تنها ميزان حركتي كه كردي رو به شما نشون ميده بلكه خيلي چيزاي ديگه رو نشون ميده ولي ميزان كالري رو نه.
واسه اينكه ميزان مصرفي كالري رو ببيني يه برنامه بهت ميدم نصب كن،احتمالا كارت راه بيافته
برنامش مخصوص ورزش كردن با موبايله!
اميدوارم كه به دردت بخوره

محمدجواد جان ایشون از این برنامه ها نمی خوان . یک برنامه ای هست که موقع دویدن روشن می کنید و از طریقgps میزان مسافتی که دویدین میگه و کالری مصرفیتون را حساب می کنه ...
من این برنامه را خیلی وقت پیش تو یکی از سایت های خارجی دیده بودم ولی متاسفانه الان هرچی گشتم تا براشون بذارم پیدا نکردم

hoseini10
19-11-2009, 16:35
با سلام وخسته نباشید می خواستم ببینم ایا راه و یا برنامه ای هست که در صفحه home ویندوز موبایل 6 نوشته های زیر ساعت call history و calender پاک میشه ولی ساعت اگه بمونه هم عیب نداره

M.Reza
19-11-2009, 16:38

شما دنبال این برنامه هستین:
Sportypal (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=84800)
فوق العادست. میزان کالری مصرفی رو بهتون نشون می ده. بعد از ورزش کردن، وقتی برگشتین منزل، گوشی رو به اینترنت وصل کنین تا از گوگل نقشه مسیری که طی کردین رو هم بهتون بده.
عکس زیر مسیریه که من با دوچرخه طی کرده بودم.:4:

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=324362&stc=1&d=1258637716

PersPolis
20-11-2009, 12:49
شما دنبال این برنامه هستین:
SportyPal
فوق العادست. میزان کالری مصرفی رو بهتون نشون می ده. بعد از ورزش کردن، وقتی برگشتین منزل، گوشی رو به اینترنت وصل کنین تا از گوگل نقشه مسیری که طی کردین رو هم بهتون بده.
عکس زیر مسیریه که من با دوچرخه طی کرده بودم.

خب محمدرضاجان منم اول فقط يه توضيح درباره OziExplorer دادم ولي بعدش همين برنامه اي كه شما معرفي كردين رو آپلود كردم.منم منظورشو فهميدم ولي خواستم اطلاعاتش بالا بره،همين
يه نگاه ديگه به پست قبليه من بندازيد

!Yahoo
20-11-2009, 13:06
خسته نباشید
یه برنامه جهت کنترل پاورپوینت لپ تاپ با ppc می خواستم

h_r_v
21-11-2009, 13:38
برای سومین بار
نرم افزاری هست که بشه منو ها رو با سنسور چرخوند؟یعنی خودش اتوماتیک بچرخونه منو رو وقتی گوشی رو افقی میگیرم!!
و
نرم افزاری هست که وقتی گوشیت به شارژ هست و شارژ کردنش تموم بشه خودش Alert بده که تموم شده شارژ :4: بسیار ممنون از کسی که جواب بده

wild_lion
21-11-2009, 23:39
با سلام.
من شنیدم نرم افزاری مخصوص touch hd هست که صدای اسپیکر رو بلند میکنه.
اگه هست و اکه ممکنه راهنمایی کنید یا لینکش رو بزارید.
ممنون.

PersPolis
22-11-2009, 06:32
با سلام.
من شنیدم نرم افزاری مخصوص touch hd هست که صدای اسپیکر رو بلند میکنه.
اگه هست و اکه ممکنه راهنمایی کنید یا لینکش رو بزارید.
ممنون.

نميدونم كدوم يكيش خوبه!!
تو سايت كه دنبالش مي گشتم اين سه تا رو پيدا كردم
حالا هر كدوم رو كه مي خواي نصب كن
به نظر من سومي بهتره چون ورژنش بالاتره

ali asghar
22-11-2009, 17:08
برای سومین بار
نرم افزاری هست که بشه منو ها رو با سنسور چرخوند؟یعنی خودش اتوماتیک بچرخونه منو رو وقتی گوشی رو افقی میگیرم!!
و
نرم افزاری هست که وقتی گوشیت به شارژ هست و شارژ کردنش تموم بشه خودش alert بده که تموم شده شارژ :4: بسیار ممنون از کسی که جواب بده

سلام

نه دوست عزیز نرم افزاری که منو رو کامل بچرخونه نیست.برای در خواست دومت هم هنوز نرم افزاری ارائه نشده.

hoseini10
22-11-2009, 23:33
با سلام وخسته نباشید می خواستم ببینم ایا راه و یا برنامه ای هست که در صفحه home ویندوز موبایل 6 نوشته های زیر ساعت call history و calender پاک میشه ولی ساعت اگه بمونه هم عیب نداره

اقا کار همه راه افتاد الا ما

matarsaak_m
23-11-2009, 00:04
یه نرم افزار برای تبدیل واحد پول کشور
مثلا بتونیم دلار یا یورو رو به ریال تبدیل کنیم
قابلیت آپدیت هم داشته باشه

برای سایز wvga

M.Reza
23-11-2009, 08:52
یه نرم افزار برای تبدیل واحد پول کشور
مثلا بتونیم دلار یا یورو رو به ریال تبدیل کنیم
قابلیت آپدیت هم داشته باشه

برای سایز wvga

از این برنامه استفاده کنید:

Panoramic Converter Pro v.2.8.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=85520)

ali asghar
23-11-2009, 16:53
اقا کار همه راه افتاد الا ما

سلام

شما این نرم افزارها رو امتحان کنید.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=80738

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1082982&postcount=7

amoo milad
23-11-2009, 20:47
سلام خدمت اساتید
یه برنامه میخوام که CONTACT ها رو توی PC کپی کنم و در PC بتونم ادیتشون کنم و مخصوصا اینکه عکس واسشون بزارم
با outlook نمیتونم سینک کنم
خودمم اکثر برنامه های بخش( PC | کامپیوتر ) رو امتحان کردم
لطفا کمکم کنید
خیلی نیاز دارم به این برنامه

amoo milad
24-11-2009, 10:28
سلام خدمت اساتید
یه برنامه میخوام که CONTACT ها رو توی PC کپی کنم و در PC بتونم ادیتشون کنم و مخصوصا اینکه عکس واسشون بزارم
خودمم اکثر برنامه های بخش( PC | کامپیوتر ) رو امتحان کردم
لطفا کمکم کنید
دوستان همچین برنامه ای نیست ؟:merci:

Romin_Bmw850i
24-11-2009, 13:37
من یه برنامه میخوام که صفحه گوشیو landscape بکنه!!! برای Viva

PersPolis
24-11-2009, 22:04
اگه ويندوزه 6.5 نصب كني، اين قابليت (Rotate Screen) به طور اتوماتيك تو برنامه هاش اضافه ميشه و هر وقت بخواي مي توني ازش استفاده كني ولي اگه نداري ديگه بلد نيستم.شرمنده!!

M.Reza
25-11-2009, 11:34
من یه برنامه میخوام که صفحه گوشیو landscape بکنه!!! برای Viva

دوست عزیز از این برنامه استفاده کنین:

Rotate Screen - FreeWare (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=81898)

M.Reza
25-11-2009, 11:39
دوستان رو رامهای انرژی یه برنامه ای هست به نام Disable Data که برای غیر فعال کردن کانکشن های GPRS کاربرد داره.
الان که رامم رو عوض کردم، در به در همچین برنامه ای هستم. اگه این برنامه یا برنامه مشابه یا Tweak سراغ دارین، لطفا راهنمایی کنین....

Alien
25-11-2009, 12:43
دوستان رو رامهای انرژی یه برنامه ای هست به نام Disable Data که برای غیر فعال کردن کانکشن های GPRS کاربرد داره.
الان که رامم رو عوض کردم، در به در همچین برنامه ای هستم. اگه این برنامه یا برنامه مشابه یا Tweak سراغ دارین، لطفا راهنمایی کنین....

محمدرضا جان این برنامه خدمت شما:

http://mobilestan.net/showthread.php?p=1166081

mohammad_it
26-11-2009, 14:46
من دنبال یه برنامه هستم که delivery report گوشی رو فعال نگه داره تا مجبور نباشم برا هر sms اونو فعال کنم تو سایت هم گشتم چیزی ندیدم هست؟

loverx5
26-11-2009, 15:59
من دنبال یه برنامه هستم که delivery report گوشی رو فعال نگه داره تا مجبور نباشم برا هر sms اونو فعال کنم تو سایت هم گشتم چیزی ندیدم هست؟

از این استفاده کنید :
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=67065

A.Plus
26-11-2009, 16:18
سلام

شما مگه فایلهای اصلی رو ندارید؟

از spb backup استفاده کردید؟

ببخشید چند وقت نبودم جواب بدم. مرسی که بالاخره به من جواب دادین.:merci:
منظورت رو نمیفهمم. یعنی چه فایل های اصلی؟ میشه catch های گوگل مپس رو برداشت و بعد رو یه ورژن دیگه ریخت؟

ali asghar
26-11-2009, 17:36

سلام

برای فعال نگه داشتن report شما مسیر زیر رو برید.

messaging:menu:tools:options:

روی sms تپ کنید و تیک گزینه اول رو بزنید.

ali asghar
26-11-2009, 17:38
ببخشید چند وقت نبودم جواب بدم. مرسی که بالاخره به من جواب دادین.:merci:
منظورت رو نمیفهمم. یعنی چه فایل های اصلی؟ میشه catch های گوگل مپس رو برداشت و بعد رو یه ورژن دیگه ریخت؟

سلام

اوه شما هنوز رامتون رو عوض نکردید,من فکر کردم تا الان مشکلتون حل شده.نمی دونم catch ها رو میشه بکاپ گرفت یا نه.

amoo milad
26-11-2009, 22:22
سلام خدمت اساتید
یه برنامه میخوام که contact ها رو توی pc کپی کنم و در pc بتونم ادیتشون کنم و مخصوصا اینکه عکس واسشون بزارم
خودمم اکثر برنامه های بخش( pc | کامپیوتر ) رو امتحان کردم
لطفا کمکم کنید
اساتید من هم چنان منتظرم
ممنون

A.Plus
27-11-2009, 12:09
آقا یه مشکل دیگه هم دارم:
من برنامه unique bloutooth رو ریختم. بعد پاکش کردم. حالا هیچ فایلی رو نمیتونم بگیرم! چی کار کنم؟ محسن جان که این برنامه رو نوشتی. اگه دیدی یه راهنمایی بکن.
مرسی

PINCE
27-11-2009, 21:42
سلام
یه سوال داشتم
آیا میشه برنامه های موجود تو رام یه گوشی برنامه خامو در آورد؟!
ممنون

PersPolis
27-11-2009, 22:43
سلام
یه سوال داشتم
آیا میشه برنامه های موجود تو رام یه گوشی برنامه خامو در آورد؟!
ممنون

سلام
يادمه وقتي نوكيا داشتم همچين برنامه اي واسه سيمبيان بود و اين كارو مي كرد البته بعضي از برنامه هارو كامل در نمي آورد!
فكر نكنم واسه wm اومده باشه آخه برنامه هاي wm هم پيشرفته ترن هم حجمشون و سورس هاشون بيشتره!
حالا شايدم اومده باشه
اگه هست بذاريد تا ما هم استفاده كنيم
ببخشيد كه بيشتر از اين نتونستم كمكتون كنم pince جان

PINCE
27-11-2009, 23:18
ممنون از جوابتون
آخه بعضی از برنامه هارو گرفتم که اشاره شده از فلان رام کوک شده در گوشی فلان برداشته شده . گفتم شاید برنامه ای باشه که بشه راحت برنامه ها رو باهاش در آورد. بهر حال ممنون

A.Plus
28-11-2009, 16:42
ببخشید که من همش مشکلم!
مدیا پلیر آهنگ های رو مموری کارتم رو نمیخونه! چی کار کنم؟ یه پلیر خوب سراغ دارین؟
یه نرم افزار هم برای تبدیل فرمت های عکس تو ppc میخوام. همچین چیزی هست؟
یه سوالم تو پست 433 دارم. اگه جواب بدین ممنون میشم.

Mojtaba126
28-11-2009, 23:37
سلام به همه

از دوستان کسی میتونه برنامه businesspro v60 ورژن کرک شده یا کرک این برنامه رو بذاره.

Business pro
windows mobile touch edition

business pro increases your productivity and empowers your mobile experience.
• advanced profiles with meeting detection - scheduled, automatic and temporary switching of phone settings based on your schedule
• easily see who's calling with advanced caller id technology - business and full screen photo caller id, large text caller id, large picture caller id
• distinctive ringtone and distinctive sms/email tone managers
• vip email notifications so you always know when you get an email from an important person
• send group sms messages and group email
• advanced call blocking/filtering allowing you to automatically reject, hang up or silence calls from specific individuals, groups or unknown/private callers
• profile picker on the today screen allowing you to switch phone profiles quickly with your finger
• easily add large, clear photos to contacts for photo caller id, crop and adjust contact pictures on the phone
• advanced sms answering machine with automatic reject+sms and sms-answer modes

ممنون میشم

سلام

همچنان منتظر ورژن کرک شده این برنامه هستم!

ali asghar
29-11-2009, 00:07
ببخشید که من همش مشکلم!
مدیا پلیر آهنگ های رو مموری کارتم رو نمیخونه! چی کار کنم؟ یه پلیر خوب سراغ دارین؟
یه سوالم تو پست 433 دارم. اگه جواب بدین ممنون میشم.

سلام
دوست عزیز مشکل شما فقط با هارد ریست حل میشه.نرم افزار برای تبدیل فرمت من ندیدم اگه دوستان دیگه می دوننن هست لینک بدن

ali asghar
29-11-2009, 00:08
سلام

همچنان منتظر ورژن کرک شده این برنامه هستم!

سلام

خیلی جاها سرچ کردم ولی چیزی به این نام وجود نداشت.اسم دقیق نرم افزار همین هست؟

Alien
29-11-2009, 07:30
یه برنامه تبدیل فرمت عکس (فقط BMP به JPG) هست که البته کرک نشده و تریال هست:

Sapphire JPG Utility
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=327019&stc=1&d=1259469010
The Sapphire JPG utility provides the Visual Studio developer with the ability to convert .bmp bitmap image files to .jpg JPEG files.
http://gunner.parsaspace.com/start-download.png (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=327018&stc=1&d=1259468963)

A.Plus
29-11-2009, 16:59
من یه نرم افزار برای پخش فیلم هم میخوام. مدیا پلیرم کلا مختل شده! برای موزیک s2p رو ریختم خیلی خوبه. ولی برای ویدیو smartmovie رو ریختم که صدا نداره! اگه یکی خوبشو سراغ دارین میخوام.

M.Reza
29-11-2009, 17:32
من یه نرم افزار برای پخش فیلم هم میخوام. مدیا پلیرم کلا مختل شده! برای موزیک s2p رو ریختم خیلی خوبه. ولی برای ویدیو smartmovie رو ریختم که صدا نداره! اگه یکی خوبشو سراغ دارین میخوام.

ادیب جان از آخرین ورژن Core Player (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=80637) استفاده کن

Moskapa
30-11-2009, 00:18
سلام دوستان
ایا بزنامه ای صرفا برای بلک لیست وجود داره؟ اگه هست ممکن لینک دانلودشم بذارید
مرسی

pdi79
30-11-2009, 08:22
سلام
كسي ميتونه كمكم كنه؟
چندوفته چندتا فايل با پسوند vol روي گوشي(دياموند) اومده كه بعضي هاشون پاك نميشه و يكي شون همه حدود 16 مگ حجم داره كه بعد از پاك كردن هيج برنامه ايي نصب نميشه و بعد از ريست هم دوباده مياد نميدونم يه بارهم هارد ريست كردم دوباره اينجوري شده

Alien
30-11-2009, 09:19
سلام دوستان
ایا بزنامه ای صرفا برای بلک لیست وجود داره؟ اگه هست ممکن لینک دانلودشم بذارید
مرسی
از این تاپیک دانلود کنید:

http://mobilestan.net/showthread.php?t=86559

Mojtaba126
30-11-2009, 13:39
سلام

خیلی جاها سرچ کردم ولی چیزی به این نام وجود نداشت.اسم دقیق نرم افزار همین هست؟

سلام

اسم نرم افزار همینه. آدرس سایت اصلیش هم اینه: www.pocketx.net

A.Plus
30-11-2009, 15:50
ادیب جان از آخرین ورژن Core Player (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=80637) استفاده کن

مگه coreplayer ویدیو هم نشون میده؟!

Alien
30-11-2009, 16:16
مگه coreplayer ویدیو هم نشون میده؟!
اصلاً مخصوص پخش ویدئو هست اونم از نوع DivX/XViD

Alien
30-11-2009, 17:09

اینو الان یافتم تبدیل فرمت های jpeg / jfif, gif, bmp, png, 2bp, tif, pcx, pbm, pgm, ppm, pnm, xbm, xpm, tga, ico. به jpeg, gif, bmp, tga and png

http://mobilestan.net/showthread.php?t=69548

Moskapa
30-11-2009, 18:02
از این تاپیک دانلود کنید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=86559

ااقا دستت درد نکنه ، کار مارو راه انداختی!

Moskapa
30-11-2009, 20:03
سلام به تمامی اساتید
اول از همه دوستایی که اینجا خالصا زحمت تشکر میکنم ، واقعا انجمن عالیی دارید
یه سوال هم داشتم آیا core player قابلیت پخش subtitle رو داره و ایا اصلا چنین برنامه ای وجود داره؟
مرسی

ali asghar
01-12-2009, 00:32
سلام به تمامی اساتید
اول از همه دوستایی که اینجا خالصا زحمت تشکر میکنم ، واقعا انجمن عالیی دارید
یه سوال هم داشتم آیا core player قابلیت پخش subtitle رو داره و ایا اصلا چنین برنامه ای وجود داره؟
مرسی

سلام

core player همچین قابلیتی رو نداره شما به دو تا لینک زیر سر بزنید.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=80893&highlight=tcpmp

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=47567

pdi79
01-12-2009, 17:00
سلام
كسي ميتونه كمكم كنه؟
چندوفته چندتا فايل با پسوند vol روي گوشي(دياموند) اومده كه بعضي هاشون پاك نميشه و يكي شون همه حدود 16 مگ حجم داره كه بعد از پاك كردن هيج برنامه ايي نصب نميشه و بعد از ريست هم دوباده مياد نميدونم يه بارهم هارد ريست كردم دوباره اينجوري شده

كسي نميتونه كمك كنه؟

p3dar
02-12-2009, 14:49
سلام به همه بروبکس زحمت کش انجمن
آقا من جسارتا دو تا برنامه میخوام:
1- یه کامپایلر خوب C یا ++C یا C#.net (خــــــــــــــــیلی حیاتی :( )
2-یه برنامه که فایلای اضافی، مثلا فایلای Temp رو به صورت اتوماتیک پاک کنه. آخه وقتی که یه برنامه پاک
میکنی بعضی وقتا یه سری فایل اضافی از خودش جا میذاره.

دستتون مرسی :دی

saeed_k750i
02-12-2009, 22:08
سلام به همه بروبکس زحمت کش انجمن
آقا من جسارتا دو تا برنامه میخوام:
1- یه کامپایلر خوب C یا ++C یا C#.net (خــــــــــــــــیلی حیاتی :( )
2-یه برنامه که فایلای اضافی، مثلا فایلای Temp رو به صورت اتوماتیک پاک کنه. آخه وقتی که یه برنامه پاک
میکنی بعضی وقتا یه سری فایل اضافی از خودش جا میذاره.

دستتون مرسی :دی

درباره سوال اولتون که من خیلی دنبالش گشتم ولی نبود. ولی من Dos Emulator رو نصب کردم و الان از Turbo C کامپیوتر رو گوشی استفاده میکنم. :001: سوال دومتون هم می تونید از SK tools استفاده کنید البته خودکار نیست.

PersPolis
03-12-2009, 06:34
دوستان من گوشيمو فروختم مي خوام HD2 بگيرم
مي خوام بدونم اگه pim(كنتاكت) گوشيمو به HD2 منتقل كنم به راحتي كار ميكنه؟؟!!!
اگه بخوام دوباره كنتاكت هام رو وارد كنم يكسال طول ميكشه؟
چجوري ميشه يه بكاپ از كنتاكت ها گرفت كه رو تمام گوشي ها كار كنه؟!!! (اصلا ميشه اين كارو كرد؟)

ali asghar
03-12-2009, 11:48
دوستان من گوشيمو فروختم مي خوام HD2 بگيرم
مي خوام بدونم اگه pim(كنتاكت) گوشيمو به HD2 منتقل كنم به راحتي كار ميكنه؟؟!!!
اگه بخوام دوباره كنتاكت هام رو وارد كنم يكسال طول ميكشه؟
چجوري ميشه يه بكاپ از كنتاكت ها گرفت كه رو تمام گوشي ها كار كنه؟!!! (اصلا ميشه اين كارو كرد؟)

سلام

بله میشه شما از نرم افزار spb backup استفاده کنید.اخرین ورژن رو از لینک زیر دریافت کنید.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=86705

arad28
03-12-2009, 13:46
سلام برهمه لطفا يكي كمك كنه من 3.5 net frame workرو ميخوام اكه ميشه لينكشو بهم بدين

Alien
03-12-2009, 13:52
سلام برهمه لطفا يكي كمك كنه من 3.5 net frame workرو ميخوام اكه ميشه لينكشو بهم بدين
آخرین ورژن 3.7 هست میتونید از لینک زیر دریافت کنید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=72761

arad28
03-12-2009, 15:10
نه داداشي واسهtoday screenمي خوام بايد حتما 3.5باشه جون 3.7رو دارم ولي كار نميده

M.Reza
03-12-2009, 15:30
نه داداشي واسهtoday screenمي خوام بايد حتما 3.5باشه جون 3.7رو دارم ولي كار نميده

این هم ورژن 3.5

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=64686
آراد جان دیگه چی می خوای؟؟ :003:

hossein64
03-12-2009, 16:35
سلام
آیابرنامه ای برای تبادل فایل بین کامپیوتر و پاکت پی سی از طریق وایرلس وجود داره؟

hossein64
03-12-2009, 16:37
من برنامه core player رو روی hd2 نصب کردم تو حالت فول اسکرین نمیشه ویدیو رو عقب یا جلو برد؟ من نتونستم تنظیم خاصی داره؟ در ضمن فایلهای mp4 رو پلیر گوشی از این برنامه با کیفیت تر و بهتر پخش میکنه تو این برنامه فایلهای تصویری کمی شطرنجی نشون داده میشن ولی با مدیا پلیر گوشی همون فایلها عالی نشون داده میشن

از قسمت Menu->Tools->Settings->Select Page->Video تنظیمات زیر را انجام دهید:

Video output: DirectDraw
Video quality: High
Smooth Zoom: On
Dither: Active

این تنظیمات هم انجام دادم ولی بازهم تو حالت فول اسکرین نمیشه ویدیوها رو عقب یا جلو کشید
اصلا چنین امکانی در CORE PLAYER وجود داره؟

Alien
03-12-2009, 16:42
سلام
آیابرنامه ای برای تبادل فایل بین کامپیوتر و پاکت پی سی از طریق وایرلس وجود داره؟
همین دیروز معرفیش کردم:

http://mobilestan.net/showthread.php?t=86744

prance
03-12-2009, 17:32
من برنامه core player رو روی hd2 نصب کردم تو حالت فول اسکرین نمیشه ویدیو رو عقب یا جلو برد؟ من نتونستم تنظیم خاصی داره؟ در ضمن فایلهای mp4 رو پلیر گوشی از این برنامه با کیفیت تر و بهتر پخش میکنه تو این برنامه فایلهای تصویری کمی شطرنجی نشون داده میشن ولی با مدیا پلیر گوشی همون فایلها عالی نشون داده میشن

از قسمت menu->tools->settings->select page->video تنظیمات زیر را انجام دهید:

Video output: Directdraw
video quality: High
smooth zoom: On
dither: Active

این تنظیمات هم انجام دادم ولی بازهم تو حالت فول اسکرین نمیشه ویدیوها رو عقب یا جلو کشید
اصلا چنین امکانی در core player وجود داره؟

اخرین ورژنی که کور پلیر داده بیرون همچین قابلیتی رو نداره که تو حالت فول اسکرین جلو عقب بشه برد

tighoor
03-12-2009, 17:55

جالبه!
3.7 خودش شامل 3.5 و 3 و 2 و ... هست

Alien
03-12-2009, 18:24
جالبه!
3.7 خودش شامل 3.5 و 3 و 2 و ... هست
البته این 3.7 Leaked شده از Microsoft! وگرنه آخرین ورژن رسمی همون 3.5 هست

hhamshahri
03-12-2009, 19:03
با سلام خدمت دوستانومیشه لطف کنین یه فارسی ساز که روی hd2به خوبی کار میکنه معرفی کنین؟
ضمنا تا حالا چنتایی نصب کردم اما هر کدوم یه مشکلی داره.سپاسگزارم از همه دوستان و مدیران.

Moskapa
04-12-2009, 00:01
با عرض سلام به دوستان عزیز ، یه چند تا سوال داشتم!!
1- ایا برنامه auto cad برای ppc وجود داره؟
2- ایا برنامه ای براس ساخت و استفاده از فلش کارت روی ppc هست؟
مرسی از همه بروبچ

ali asghar
04-12-2009, 00:20
با سلام خدمت دوستانومیشه لطف کنین یه فارسی ساز که روی hd2به خوبی کار میکنه معرفی کنین؟
ضمنا تا حالا چنتایی نصب کردم اما هر کدوم یه مشکلی داره.سپاسگزارم از همه دوستان و مدیران.

سلام

شما این دو تا جدیدا رو تست کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=86527

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=86548

ali asghar
04-12-2009, 00:32
با عرض سلام به دوستان عزیز ، یه چند تا سوال داشتم!!
1- ایا برنامه auto cad برای ppc وجود داره؟
2- ایا برنامه ای براس ساخت و استفاده از فلش کارت روی ppc هست؟
مرسی از همه بروبچ

سلام

برای در خواست اول اینو رو امتحان کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=55865&highlight=autocad

برای درخواست دومتون هم یه نرم افزار هست که این کارو میکنه ولی فکر نکنم گوشی شما این قابلیت رو داشته باشه.میگردم اگه پیدا کردم براتون میزارم.

iman2009
04-12-2009, 19:05
سلام.
من مدتیه میخوام ویندوز موبایلم رو ارتقا بدم الان 6 ولی این کارو بلد نیستم اگه کسی ویندوز 6.5 رو واسم بگذاره و طریقه ارتقا 6 به 6.5 رو هم توضیح بده ممنون میشم.گوشیه من i-mat jamin.
احتمال میدم اینجا جای این درخواست نباشه ولی نمیدونستم کجا باید مطرحش کنم.

ali asghar
05-12-2009, 00:14
سلام.
من مدتیه میخوام ویندوز موبایلم رو ارتقا بدم الان 6 ولی این کارو بلد نیستم اگه کسی ویندوز 6.5 رو واسم بگذاره و طریقه ارتقا 6 به 6.5 رو هم توضیح بده ممنون میشم.گوشیه من i-mat jamin.
احتمال میدم اینجا جای این درخواست نباشه ولی نمیدونستم کجا باید مطرحش کنم.

سلام

شما به سایت زیر سر بزنید.

http://forum.xda-developers.com/

hhamshahri
05-12-2009, 01:01
سلام

شما این دو تا جدیدا رو تست کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=86527

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=86548

علی جان ممنونم اما هر دو روی hd2 مشکل داره:020:

ali asghar
05-12-2009, 01:20
علی جان ممنونم اما هر دو روی hd2 مشکل داره:020:

سلام

حالا گریه نکن یه چند روزی صبر کن تا یه فارسی ساز جدید بیاد.

Moskapa
06-12-2009, 11:02
سلام

core player همچین قابلیتی رو نداره شما به دو تا لینک زیر سر بزنید.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=80893&highlight=tcpmp

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=47567

اقا اینا کار نکرد ، برنامه دیگه ای برای پخش فیلم با زیر نویس سراغ ندارید؟؟؟؟

مرسی:merci:

farzadzargaran
06-12-2009, 12:01
سلام
برنامه ای هست که 2 یا بیشتر تعداد گوشی را با هم از طریق gps ست کرد که همو ردیابی کنند؟؟؟؟

Moskapa
06-12-2009, 13:08
سلام
برنامه ای هست که 2 یا بیشتر تعداد گوشی را با هم از طریق gps ست کرد که همو ردیابی کنند؟؟؟؟

اگه از برنامه googlemap استفاده کنی و اکانت google داشته باشی میتونی on شی و موقعیت خودتو در کنار اکانتت و بقیه لیستتو به شرط اینکه اونا هم همین کارو بکنند ببینی ، من این کارو کردم ولی فقط خودم نشون داد چون بقیه این کارو نکرده بودند!!

googlemap-1
menu-2
join latitude-3
User-4 و Pass وارد میکنی.
Add friend-5 میکنی از توی لیستت.
6-یه میل براش میره که میخواین share location کنید.
7-قبول که کرد میتونید تبادل محل انجام بدید ولی قبلش باید در Privacy تیک Detect Your Location رو بزنی.

اینم بدون که میتونی به طور دستی یه جا رو به عنوان مکانت انتخاب کنی و دورش بزنی!! البته اونم میتونه این کارو بکنه!!!

Moskapa
06-12-2009, 13:11
دوستان میشه یه برنامه خوب برای برنامه ریزی قرار ملاقاتها و کارهایی که باید در زمان خاصی انجام داد معرفی کنید. من تاپیک نرم افزارهای برنامه ریزی رو دیدم ولی به جمعبندی نرسیدم. بیشتر میخوام مثلا بهم یاداوری کنه که فردا باید بری فلان جا
مرسی

farzadzargaran
06-12-2009, 13:13
نه میخوام مثل رادار باشه فقط هم از gps استفاده شه ؟

Moskapa
06-12-2009, 14:07
نه میخوام مثل رادار باشه فقط هم از gps استفاده شه ؟
بیبن گوشی شما فقط گیرنده است یعنی با گرفتن امواج از ماهواره های مختلف و رفع ابهام مختصات را به شما میده پس نمیتونه امواجی رو بفرسته در واقع همه گیرنده های gps همینجورند پس شما باید به وسیله یه سیستم دیگری مختصات دیگران و خودتو تحت یک سیستم مختصات داشته باشی تا بتونی چیزی رو مقایسه و ردیابی کنی مثل googlemap که تحت وب این کارو برات انجام میده.
دقت کن که دستگاهت فقط گیرنده امواج هست و نه فرستنده ولی میتونی به وسیله وب اطلاعاتت رو تبادل کنی. شاید به وسیله بلونوث هم بتونی که اونم بردش در حدی هست که با چشم هم میتونی طرف رو ببینی!!!

arash30032002
06-12-2009, 15:17
MS Voice command 1.6 لینک این برنامرو می خواستم

ZASOAM
06-12-2009, 16:00
سلام به اساتید با تجربه

به نظر شما بهترین برنامه GPS روی گوشی دیاموند 2 چیست ؟ ( گارمین یا oziexplorer یا اقلیم):merci:

ali asghar
06-12-2009, 16:14
اقا اینا کار نکرد ، برنامه دیگه ای برای پخش فیلم با زیر نویس سراغ ندارید؟؟؟؟

مرسی:merci:

سلام

فقط یه کانورتور هست که من dvd ها رو باهاش تبدیل میکنم که میتونید زبان فارسی رو به عنوان زیر نویس استفاده کنید.

ali asghar
06-12-2009, 16:15
سلام به اساتید با تجربه

به نظر شما بهترین برنامه gps روی گوشی دیاموند 2 چیست ؟ ( گارمین یا oziexplorer یا اقلیم):merci:

سلام

روی دیاموند 2 رو نمی دونم البته فرقی هم نداره من از گارمین استفاده میکنم.

Moskapa
06-12-2009, 16:55
سلام

فقط یه کانورتور هست که من dvd ها رو باهاش تبدیل میکنم که میتونید زبان فارسی رو به عنوان زیر نویس استفاده کنید.
میشه یکم راجع بهش توضیح بدی بیبنم به درد کار من میخوره یا نه
مرسی

Alien
06-12-2009, 17:36
میشه یکم راجع بهش توضیح بدی بیبنم به درد کار من میخوره یا نه
مرسی
منظورش Converter تو PC هست که زیرنویس رو به فایل بچسبونید که تقریباً همه برنامه ها این خصوصیت رو دارن مثل JetAudio

Moskapa
06-12-2009, 18:04
منظورش converter تو pc هست که زیرنویس رو به فایل بچسبونید که تقریباً همه برنامه ها این خصوصیت رو دارن مثل jetaudio
مرسی ، حالا متوجه شدم ، فک کنم دیگه این اخرین راه باشه. اگه برنامه ای پیدا نکردم باید همین کارو انجام بدم.

iman2009
06-12-2009, 18:15
سلام.
لطفا واسم برنامه Font Changer v1.0 بگذارین.اگه ورژن جدیدتری باشه که خوب چه بهتر.ممنون

ZASOAM
06-12-2009, 18:31
سلام

روی دیاموند 2 رو نمی دونم البته فرقی هم نداره من از گارمین استفاده میکنم.

با تشکر میشه فرق اینها را بگید و چه مزیتی به هم دارند.
ضمنا شنیدم گارمین روی رم گوشی باگ میذاره!:7:

A.Plus
06-12-2009, 18:53
ی نرم افزار برای نوشتن علامات اختصاری مثلا tm و اینجور چیزا میخوام. هست؟

ali asghar
06-12-2009, 19:18
با تشکر میشه فرق اینها را بگید و چه مزیتی به هم دارند.
ضمنا شنیدم گارمین روی رم گوشی باگ میذاره!:7:

سلام

راستش من ozi هنوز استفاده نکردم چون گارمین به خوبی کار میکنه.منظور از باگ رو متوجه نشدم چون ربطی به رم گوشی نداره.

ali asghar
06-12-2009, 19:22
MS Voice command 1.6 لینک این برنامرو می خواستم

سلام

شما از لینک زیر دریافت کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=39534

ali asghar
06-12-2009, 19:28
سلام.
لطفا واسم برنامه Font Changer v1.0 بگذارین.اگه ورژن جدیدتری باشه که خوب چه بهتر.ممنون

سلام

لینک اول Font Changer v1.1

http://www.ziddu.com/download/4878698/FontChanger.zip.html

اینم یه نرم افزار دیگه

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=79640

rezaashk
08-12-2009, 00:41
سلام .
دوستان نرم افزار بلک لیست واسه ویندوز موبایل هست ؟

ali asghar
08-12-2009, 01:44
سلام .
دوستان نرم افزار بلک لیست واسه ویندوز موبایل هست ؟

سلام

از نرم افزارهای زیر می تونید استفاده کنید.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=77215&highlight=black+list

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82892&highlight=black+list

h_r_v
08-12-2009, 21:50
برنامه ای هست که بشه حساسیت رو به لمس زیاد کنه؟ یعنی صفحه به لمس حساس تر بشه؟

k i a r a s h
08-12-2009, 22:01
برنامه ای هست که بشه حساسیت رو به لمس زیاد کنه؟ یعنی صفحه به لمس حساس تر بشه؟

سلام . نیما جان من که تا حالا همچین چیزی ندیدم . راستش بعیدم می دونم باشه .

PINCE
09-12-2009, 01:37
سلام
دوستان برنامه ای خوب و کم حجم برای بستن برنامه های باز سراغ دارید.:39:
قبلا رو ویندوز 6 از Battery Status v1.04 استفاده می کردم که خیلی کم حجم بود و کنار ساعت بالای صفحه می رفت:54: ولی الان ویندز 6.5 دارم که دگه این برنامه جواب نمیده 002:. برنامه های SpbPocketPlus4_setup و WisBar وWkTaskL نصب کردم که خیلی حجیم و دسترسی سخت دارند.:33:
ممنون
:103: