PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک مطرح کردن مشکلات و درخـواسـت در مورد نــرم افــزار های ppc ؛

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8

dampayi
11-05-2010, 21:22
سلام بر دوستان مهربون :دی
من دنبال یه برنامه می گردم که با اون بشه توی خود پاکت پی سی پسوند فایل ها رو عوض کرد !
مثلا ax.jpg رو با رینیم کردن بکنم ax.doc همین جوری ...!
ممنون می شم منو راهنمایی کنید
برام خیلی مهمه ..!

adobe reader هم می خوام ! ممنون !

hosseinassar
13-05-2010, 11:43
سلام
چه جوری میشه گوشی به ADSL وصل کرد
مدم روی Auto connect ' گذاشتم ولی باز وصل نمی شه
گوشی touch pro 2

x_zarbat
13-05-2010, 19:44
سلام برنامه حرفه ای کوک رام برای تاچ پرو میخوام اگر اموزش هم دارید بدید دیگه عالیه

sami_marmooz
13-05-2010, 21:00
سلام Microsoft .net روی ppcمن نصب نمیشه! گوشیم X1 هست.hard reset هم کردم بازم جواب نداده. کسی میدونه باید چکار کنم؟

loverx5
13-05-2010, 22:03
سلام microsoft .net روی ppcمن نصب نمیشه! گوشیم x1 هست.hard reset هم کردم بازم جواب نداده. کسی میدونه باید چکار کنم؟

احتمال به صورت پیش فرض روی گوشیتون هست

sami_marmooz
14-05-2010, 00:06
ببخشید ولی برنامه هایی که به net احتیاج دارن اجرا نمی شن!!

loverx5
14-05-2010, 18:40
ببخشید ولی برنامه هایی که به net احتیاج دارن اجرا نمی شن!!

کدوم ورژن و می خواستین بزنین ؟؟؟ 3.5 یا 3.7 ؟

!!!w!!!
15-05-2010, 16:20
برنامه کانورتور که فایل های مختلف را به هم تبدیل کنه را میخواستم.

soheil1223
16-05-2010, 06:52
سلام بر دوستان مهربون :دی
من دنبال یه برنامه می گردم که با اون بشه توی خود پاکت پی سی پسوند فایل ها رو عوض کرد !
مثلا ax.jpg رو با رینیم کردن بکنم ax.doc همین جوری ...!
ممنون می شم منو راهنمایی کنید
برام خیلی مهمه ..!

adobe reader هم می خوام ! ممنون !

با Resco Explorer ميتوني اينكار و بكني فقط بايد بري تو تنظيماتشو تيك Hide Extensions و برداري!!!!
اينم لينكش:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=91908&highlight=Resco+explorer

mahmoud2010
17-05-2010, 14:19
سلام
کسی هست برای برنامه ringtone shuffler کیجن یا سریال داشته باشه؟
اگه ریجستر شدش هم باشه خوبه.
آخه از همین سایت و چندتا سایت دیگه دانلود کردم تریال بود.
اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.

Sandroid
17-05-2010, 20:55
سلام.
دوستان برنامه call cheater برای ppc موجود هست؟؟؟

AJAX
17-05-2010, 22:10
یه برنامه می خوام همه چیز پخش کنه ، حتی flv
قویتر از core player

x_zarbat
18-05-2010, 11:52
قویتر از core player

tcpmp را امتحان کن

amir2u
19-05-2010, 11:23
با عرض سلام و خسته نباشید
این تاپیکو گشتم
برام سواله که چرا هیچ کس این نرم اقزاری که من میخوام رو درخواست نکرده!!!!؟؟؟

گوشی من HTC TP2هست
نرم افزاری میخوام که باهاش بتونم مدت زمان تماس با موبایلم رو داشته باشم
در ضمن قابل ریست شدن باشه!!
توی Setting_>Device informationهست
اما اون زمان کلی رو نشون میده
من دنبال نرم افزاری هستم که بتونم مثلا هر2ماه یه بار ریست کنم
برا اینکه بتونم مبلغ قبض اون ماهمو تخمین بزنم
ممنون

amir2u
19-05-2010, 11:30
یه سوال دیگه
نرم افزاری مشابه نرم افزار SMS Counter که تو گوشی های سیمبیان هست
برای پاکت هم موجوده؟
برای شمارش تعداد پارت اس ام اس های ارسال شده توسط دستگاه

amir2u
19-05-2010, 11:38
بازم شرمنده
من قبلا از گوشی های Symbian ,Symbian UIQ استفاده میکردم
میدونم که قابلیت های PPC خیلی بیشتره
اما تو سایت رو که گشتم نتونستن برای سوالاتم که در پستهای 1014و1015 پرسیدم جوابی پیدا کنم برای همین این سوالات ساده رو مطرح کردم!!
به عنوان آخرین سوال:16:
چرا زمانیکه با PPC اس ام اس میدم
به ازای فشار دادن کلید اینتر(رفتن به سطر بعد) 2کاراکتر از 160 کاراکتر کم میکنه؟
توی همه موبایل ها
وقتی شما اینتر رو میزنین
میره سطر بعد و 1 کاراکتر هم کم میکنه!!!!
آیا این موضوع ترفندی داره؟
نرم افزار خاصی میخواد یا...
معذرت میخوام که سوالام خیلی ساده بود
:40::40::40:

لطفا راهنمایی کنید

asadkasra
20-05-2010, 09:47
قویتر از core player

core player فایلهای flv رو هم پخش میکنه دوست من.حتی خیلی از فایلهای دیگه که فقط روی یکه کامپیوتر قابل پخش هستش رو من با این نرم افزار پخش کردم.این فوق العادست.:001:

AJAX
20-05-2010, 10:03
core player فایلهای flv رو هم پخش میکنه دوست من.حتی خیلی از فایلهای دیگه که فقط روی یکه کامپیوتر قابل پخش هستش رو من با این نرم افزار پخش کردم.این فوق العادست.:001:
نه همشون رو پخش نمی کنه ، نمی دونم چرا ، بعضی هارو پخش می کنه

behzad12
20-05-2010, 11:35
با سلام.یه سؤال کلی...
اصولا برای ویندوز موبایل نصب آنتی ویروس الزامیه یا نه؟
اگر بله کدومش ترجیح داده میشه؟
اگر نه ...چرا؟
قبلا از همه بچه ها و اساتید بزرگوار ممنونم!

!!!w!!!
20-05-2010, 21:32
برنامه کانورتور که فایل های مختلف را به هم تبدیل کنه را میخواستم.

براي گوشي...
???

oghabe_bozorg
20-05-2010, 22:08
سلام من کدریجستر برنامه Online TVx for Windows Mobile می خواستم ممنون میشم این کد رو لطف کنید

oghabe_bozorg
21-05-2010, 11:51
میگم اگر کسی برنامه رو خواست بگه تا بزارم.ولی ممنون میشم دوستان یه لطفی کنن و کدریجسترشو بزارن این بهترین برنامه برای تماشای تلوزیون هست همه شبکهاش بدون هیچ مشکلی بازمیشه ولی به مدت 5 دقیقه چون ریجستر نشده من اینو از تو سایت xda گرفتم.راستی 895 تا کنال داره همراه با کانال های کشور عزیزمون ایران

MOHAMMED
21-05-2010, 21:15
سلام دوستان

نرم افزار جام جهانی ندارید واسه پی پی سی ؟

!!!w!!!
22-05-2010, 14:10
میگم اگر کسی برنامه رو خواست بگه تا بزارم.ولی ممنون میشم دوستان یه لطفی کنن و کدریجسترشو بزارن این بهترین برنامه برای تماشای تلوزیون هست همه شبکهاش بدون هیچ مشکلی بازمیشه ولی به مدت 5 دقیقه چون ریجستر نشده من اینو از تو سایت xda گرفتم.راستی 895 تا کنال داره همراه با کانال های کشور عزیزمون ایران
سلام
دوست عزیز با همه ی گوشی ها میشه تی وی تماشا کرد یا نه؟(ماله من دیاموند2 هست)

oghabe_bozorg
22-05-2010, 19:42
سلام
دوست عزیز با همه ی گوشی ها میشه تی وی تماشا کرد یا نه؟(ماله من دیاموند2 هست)

اره دوست عزیز برای wvga هست فقط مشکل کد ریجستر داره که تا الان نه کسی کمک کرده نه خودمم هرچی گشتم پیداش نکردم.اینم از برنامه فقط خواهشا یکی کد ریجستر رو پیدا کنه:020::020::020:

majidadib
24-05-2010, 12:41
سلام
ميخواستم ببينم نميشه يه جوري نرم افزار Nokia Ovi map رو روي پاكت پيسي اجرا كرد ؟
چون نقشه هاي عاليي داره

oghabe_bozorg
24-05-2010, 13:02
اره دوست عزیز برای wvga هست فقط مشکل کد ریجستر داره که تا الان نه کسی کمک کرده نه خودمم هرچی گشتم پیداش نکردم.اینم از برنامه فقط خواهشا یکی کد ریجستر رو پیدا کنه:020::020::020:

سلام کسی نبود کد ریجستر این برنامه رو بده:020::020::020::020:

vrbahrami
24-05-2010, 13:28
سلام میخواستم بدونم که چطور میشه رامی رو که از اینترنت گرفته شده قبل از نصب روی گوشی روی Device emulator تستش کرد تا اگه مشکلی داشت روی گوشی نصبش نکرد :42:

oghabe_bozorg
24-05-2010, 16:09
سلام میخواستم بدونم که چطور میشه رامی رو که از اینترنت گرفته شده قبل از نصب روی گوشی روی Device emulator تستش کرد تا اگه مشکلی داشت روی گوشی نصبش نکرد :42:

منم ممنون میشم که یکه یطورکاملتوضیح بده البته اگر یکی هم این کد ریجستر برنامه رو که online tvx هست رو بدهد دیگه میشه نور الا نور:43::43::43::43::43:

7shinobi
24-05-2010, 22:31
سلام دوستان
من یه qtek s200 گرفتم بعد این cd نداره یه سرچ کوچیک که زدم ماکروسافت گفته بود برای 7 برنامه ویندوز موبایل دیوایس سنتر رو نیاز دارم تا گوشی رو بشناسه ولی با این صحبت ها هم نشناخت با active sync هم توی xp نشناخت حالا می خواستم بپرسم توی اون cd توی جعبه برنامه خاصی بوده که من ندارم و اگر بوده لطفا لینکشو به من بدید.
باتشکر

mohsen-unique
25-05-2010, 08:04
سلام
ميخواستم ببينم نميشه يه جوري نرم افزار Nokia Ovi map رو روي پاكت پيسي اجرا كرد ؟
چون نقشه هاي عاليي داره

فکر نکنم همچین چیزی امکان داشته باشه می تونی توی بخش نوکیا این سوال رو مطرح کن که نقشه هاش کجای گوشی ذخیره می شه و با چه پسوندی بعد دنبال یه برنامه ی کانورتور برای تبدیل به پسوند مورد استفاده در یکی از برنامه های GPS ویندوز موبایل بگردی و اون رو تبدیل کنی.

نمی شه رامی که برای Device emulator استفاده می شه به روش دیگری کوک می شه و شما نمی تونید رام گوشی رو برای اون استفاده کنید
تازه پسوند رام های اون هم bin هست

سلام دوستان
من یه qtek s200 گرفتم بعد این cd نداره یه سرچ کوچیک که زدم ماکروسافت گفته بود برای 7 برنامه ویندوز موبایل دیوایس سنتر رو نیاز دارم تا گوشی رو بشناسه ولی با این صحبت ها هم نشناخت با active sync هم توی xp نشناخت حالا می خواستم بپرسم توی اون cd توی جعبه برنامه خاصی بوده که من ندارم و اگر بوده لطفا لینکشو به من بدید.
باتشکر

نه چیزه خاصی نداره مشکل از گوشی شماست وگرنه با هر دوی اینها من کار کردم برای گوشی Qtek و مشکلی نداشت

7shinobi
25-05-2010, 13:54
نه چیزه خاصی نداره مشکل از گوشی شماست وگرنه با هر دوی اینها من کار کردم برای گوشی qtek و مشکلی نداشت

بی زحمت یه راهی نشونم بدید فکر کنم ویندوز 6 باشه

oghabe_bozorg
25-05-2010, 18:43

جواب همه داده شد جز من:17::020::020::020:

vrbahrami
25-05-2010, 18:51
برنامه ای هست که باهاش رامی رو که برای گوشی کوک شده به bin تبدیلش کرد ؟

Behzad WM
26-05-2010, 00:30
سلام به مدیران و همکاران محترم بخش نرم افزار .

دوستان من وقتی که میخوام با گوشی وارد facebook بشم ، ارور میده . احتمال دادم چون facebook .......... هست ، از اینجا هم باز نکنه !!!!!!! حالا اگر درست فکر کردم ، ممنون میشم اگر ف.ی.ل.ت*ر شکن برای ppc هست ، بهترینش رو معرفی کنید . :16:

قبلا از جواب شما سپاسگذازم .... :8:

7shinobi
26-05-2010, 16:30

من کماکان منتظر جوابم
plz

persiandiscus
27-05-2010, 00:20

دوستان من وقتی که میخوام با گوشی وارد facebook بشم ، ارور میده . احتمال دادم چون facebook .......... هست ، از اینجا هم باز نکنه !!!!!!! حالا اگر درست فکر کردم ، ممنون میشم اگر ف.ی.ل.ت*ر شکن برای ppc هست ، بهترینش رو معرفی کنید . :16:

دوست عزیز skyfire رو دانلود کنید و راحت وبدون دردسر با سرعت بالا وارد فیس ب شوید
برنامه رو از موبایلستان گرفته بودم الان نمیدونم کجاس

tarokh.
28-05-2010, 12:13
ممنون ميشم راهنمايي كنين آخرين ور‍‍ژن touch flo براي touch pro) vga)دانلود كنم
w6.1
?

loverx5
28-05-2010, 21:21

دوست عزیز skyfire رو دانلود کنید و راحت وبدون دردسر با سرعت بالا وارد فیس ب شوید
برنامه رو از موبایلستان گرفته بودم الان نمیدونم کجاس

این لینکش :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=87527

mehrdad201
28-05-2010, 21:48
برنامه شماره گیری داریم که صدامون رو ضبط کنیم برای هر کانتکت

بعد مثلا وقتی میخوایم شماره بگیره ، اسم طرف رو بگیم و برنامه صدای ما رو با صداهای ضبط شده مقایسه کنه و شماره مورد نظر رو بگیره برای ما ؟

oghabe_bozorg
29-05-2010, 17:06
من کماکان منتظر جوابم
plz

سلام.ظاهرا دوستان زیادی دنبال برنامه online tvx و کرکش هستن ولی هنوز کرک رو کسی پیدا نکرده:46::020::020: ممنون میشیم اگه کسی کمکی کنه:8::8::8:

mehdi83
30-05-2010, 14:57
سلام دوستان
من نمیتونم امنیا رو توسط برنامه win mobile divice center با لپ تاب سینک کنم؟یعنی اصلا کانکت نمیشه!
ولی توسط همین برنامه براحتی با PCسینک میشه! توضیح اینکه ویندوز هردو دستگاه Win 7 هستش!فقط نسخه لپ تاپ ازنوع استارتر هست!من حتی برنامه device center6.1را از سابت میکروسافت هم دانلود کردم ولی افاقه نکرد!!!با بلوتوث هم سینک نمیشه!
ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان!

mortezanoori
30-05-2010, 18:39
سلام .
بچه های سیمبیان تونستند نقشه هوایی شهرها رو از جمله مشهد تهران شیراز . .... رو تهیه کنند . خیلی جالبه .
یه نقشه با کیفیفت خیلی عالی و با آخرین زوم که نزدیک 400 الی 600 مگابایت هست .
اگه خواسته باشیم از همین نقشه به عنوان گوگل مپ به صورت آفلاین استفاده کنیم از چه برنامه ای باید استفاده کنم ؟

mortezanoori
31-05-2010, 15:38
دوستان من نیاز به نرم افزار فارسی کردن صفحه کلید سخت افزاریه تاتین 2 دارم هر چی گشتم پیدا نکردم . ممکنه کسی لینک دانلو رو برام بذاره .
قبلا یکی نصب کردم که صفحه کلید انگلیسی از بین میرفت و فقط میتونستم از فارسی استفاده کنم . نرم افزاری هست که هم فارسی و هم انگلیسی رو داشته باشه .

sami_marmooz
01-06-2010, 11:24
سلام
میشه کاری کرد که تسکبار ویندوز 6.5 شفاف بمونه؟ چون فقط وقتی آیتم windows default رو انتخاب می کنم تسکبار شفاف میشه و عکس از زیرش معلوم میشه!

amir2u
02-06-2010, 23:37
با عرض سلام و خسته نباشید
این تاپیکو گشتم
برام سواله که چرا هیچ کس این نرم اقزاری که من میخوام رو درخواست نکرده!!!!؟؟؟

گوشی من htc tp2هست
نرم افزاری میخوام که باهاش بتونم مدت زمان تماس با موبایلم رو داشته باشم
توی setting_>device informationهست
اما اون زمان کلی رو نشون میده
ممنون

کسی نیست جواب منو بده؟؟؟
اصلا کسی 3تا سوال و درخواست منو خونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!:020::020:: 020::020::020:

tarokh.
05-06-2010, 19:33
ممنون ميشم راهنمايي كنين آخرين ور‍‍ژن touch flo براي touch pro) vga)دانلود كنم
w6.1
?
جواب بدییییییین:023:

matarsaak_m
07-06-2010, 17:41
برای پاکت پی سی برنامه ای وجود داره که بتونه از داخل گوشی فایل های ویدیویی رو به فرمتهای مختلف تبدیل کرد؟
مثل یه فیلمی رو ضبط میکنی بعد برای اینکه حجمش تغییر کنه یا برای پخش توی سایر گوشی ها اماده بشه فرمت رو عوض کنی.

myland_2008
12-06-2010, 12:56
سلام و بچه ها آخرین ورژن یاهو مسنجر و میخوام واسه htc-hd2 کسی لینکشو میده!!!

mohsen-unique
12-06-2010, 12:59
برنامه ای هست که باهاش رامی رو که برای گوشی کوک شده به bin تبدیلش کرد ؟

اگه می خواین برای Emulator استفاد کنید که با این برنامه ها نمی شه و باید از اول برای Emulator رام کوک بشه ولی اگه فقط می خواین تبدیل به bin کنید از IMGFS.rar استفاده کن
از همین جا می تونی دانلود کنی
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=398625&stc=1&

با Opera mini راحت سایت فیس بوک باز می شه تمام سایت های ف ی ل ت ر شده رو می تونی باز کنی
این جا دانلودش کن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=103296

loverx5
12-06-2010, 13:00
سلام و بچه ها آخرین ورژن یاهو مسنجر و میخوام واسه htc-hd2 کسی لینکشو میده!!!

yahoo messenger برای موبایل نیست و باید از برنامه های مسنجر خوب دیگه که یاهو هم ساپورت میکنه استفاده کنید

mohsen-unique
12-06-2010, 13:02

راه حل خاصی نداره نکنه گوشی شما مشکل داشته باشه
می شه دقیقا بگید چه اروری می ده؟

BARCLAYS
14-06-2010, 12:14
دوستان من به یه مشکله عجیب برخوردم من گوشیه دایموند دارم ولی‌ با کامپیوترم Sync نمی‌شه فکر کردم ویندوزه کامپیوترم مشکل داره برا همین عوضش کردم بازم درست نشد گوشیمم هارد ریست کردم ولی‌ بازم درست نشد ولی‌ گوشیم روی یه کامپیوتره دیگه Sync می‌شه فکر می‌کنید به جز برنامهٔ Windows Mobile Device Center چی‌ دیگه لازمه نصب کنم تا بشناسش من که خودم اولین باره به یه چنین مشکلی‌ برخورد کردم ویندوز کامپیوترم ویندوز ۷ هست لطفا هرکسی می‌تونه راهنمائی کنه

saeed_k750i
14-06-2010, 19:59
سلام همینطور که میدونید S2P v1.00 ریلیز شده و این بار مجانی نیست و باید خرید بشه . اگه کسی لینکی چیزی داره لطفا بزاره تا ما هم دانلود کنیم. ممنون

scrum half
15-06-2010, 11:57
سلام ایا کسی هست touchflo رو روی امنیا 2 نصب کرده باشه اگه این کارو کسی کردن فایلشو واسه من میزاره
ممنون:022:

p19lord
15-06-2010, 18:15
سلام خسته نباشید
من دنبال Microdoft .net frame work هستم واسه گوشیم می شه بی زحمت کمکم کنید اگه میشه آخرین ورژن باشه
مرسی

mohsen-unique
15-06-2010, 19:01
این آخرین نسخه ی دات نت 3.7

Moskapa
15-06-2010, 21:10
سلام
یه سوال ، برای نشان دادن وضعیت خطی رو که داری بهش زنگ میزنی مثل (call waaitng , call barring , user busy , ...) چه برنامه یا tweeki وجود داره مرسی

amir2u
16-06-2010, 09:42
:31::31::31: :020::020::020:
2تا درخواست دارم و یه سوال
گوشی من HTC TP2هست
نرم افزاری میخوام که باهاش بتونم مدت زمان کلی تماس با موبایلم رو داشته باشم
توی Setting_>Device informationهست
اما اون زمان کلی رو نشون میده و ریست نمیشه
میله گوشی های نوکیا . سونی اریکسون و... که تو قسمت Call یه گزینه به نام Durationدارن
Call
و میتونن ریستش کنن

نرم افزاری مشابه نرم افزار SMS Counter که تو گوشی های سیمبیان هست میخوام
به نظرم برنامه ی مفیدی ه
زمانی که از سیمبیان استفتده میکردم خیلی به دردم میخورد

و اما سوالم
توی همه موبایل ها
وقتی شما اینتر رو میزنین

لطفا راهنمایی کنید
:merci::merci::merci::merci::merci::merci:

!!!w!!!
16-06-2010, 17:22
يه برنامه ميخواستم كه فقط كار sleep را انجام بده

mohsen-unique
18-06-2010, 10:50

و اما سوالم
توی همه موبایل ها
وقتی شما اینتر رو میزنین

لطفا راهنمایی کنید

توی ویندوز موبایل هر کاراکتر Enter دو بایت اشغال می کنه برای همین دوتا کاراکتر حسابش می کنه درست مثل نوشته های فارسی
کاریش نمی شه کرد002:

564231
18-06-2010, 18:43
چطوری اینترنت Diamond2 - windows mobile6.5 رو فعال کنم؟
من تنظیماتی که در سایت همراه اول بوده را انجام دادم اما باز هم کار نمی کنه اگه نکته ظریفی هست لطفا کمکم کنید!:50:

564231
19-06-2010, 21:44
سلام من اينترنت همراه اول رو فعال كردم و تمام تنظيمات رو انجام دادم وصل نميشه و ارور ميده!شايد مشكل ip باشه اگه كسي مي دودنه لطفا راهنمايم كنه:37:

saeed_kh1985
20-06-2010, 03:01
سلام .
قبل از هر صحبتی معذرت میخوام اگه این سوالم تکراری هست ولی باور کنید نتونستم جواب کامل و درستی پیدا کنم.
من کیوتک 2020 دارم با ویندوز 6.1pro و با جی پی آر اس همراه اول به اینترنت وصل میشم . ولی من هر کاری میکنم نمیتونم اینترنت گوشی رو توی کامپیوتر استفاده کنم (یعنی میخوام به جای دایالاپ از جی پی آر اس گوشی استفاده کنم توی pc ) .
اگه میشه برنامه یا توضیحی که بتونه به من کمک کنه رو برای من بزارید. توی برنامه اکتیوسینک هم هرکاری میکنم نمیتونم مشکلم رو حل کنم .

mohsen-unique
20-06-2010, 16:48
سلام .
قبل از هر صحبتی معذرت میخوام اگه این سوالم تکراری هست ولی باور کنید نتونستم جواب کامل و درستی پیدا کنم.
من کیوتک 2020 دارم با ویندوز 6.1pro و با جی پی آر اس همراه اول به اینترنت وصل میشم . ولی من هر کاری میکنم نمیتونم اینترنت گوشی رو توی کامپیوتر استفاده کنم (یعنی میخوام به جای دایالاپ از جی پی آر اس گوشی استفاده کنم توی pc ) .
اگه میشه برنامه یا توضیحی که بتونه به من کمک کنه رو برای من بزارید. توی برنامه اکتیوسینک هم هرکاری میکنم نمیتونم مشکلم رو حل کنم .

دوست عزیز این کار رو خیلی راحت با برنامه ی Internet Sharing که توی همه ی رام ها هست می تونه انجام بدی
اگه باش مشکلی داشتی بگو ولی برنامه ی خیلی ساده ایه:4:

saeed_kh1985
21-06-2010, 02:14
دوست عزیز این کار رو خیلی راحت با برنامه ی Internet Sharing که توی همه ی رام ها هست می تونه انجام بدی
اگه باش مشکلی داشتی بگو ولی برنامه ی خیلی ساده ایه:4:
دوست عزیز ممنونم از جوابت من هم توی این رام این برنامه رو دارم و وقتی کانکت رو میزنم بدون مشکل کانکت میشه ولی از این جا به بعد رو نمیدونم باید چیکار کنم (توی ویندوز XP) و چطوری بتونم با اینترنت اکسپلورر کامپیوتر با استفاده از جی پی آر اس گوشی به اینترنت وصل بشم ؟
راستی برنامه ای وجود داره که مثل FLASH GET یا مثل برنامه هایی که برای دانلود فایلهای با حجم بالا استفاده میشه و اگه وسط دانلود کردن ارتباط قطع بشه این امکان وجود داشته باشه که ادامه ی فایل رو بعدا دانلود کرد؟
با تشکر:merci:

amir2u
21-06-2010, 10:32
2تا درخواست دارم و یه سوال
گوشی من htc tp2هست
نرم افزاری میخوام که باهاش بتونم مدت زمان کلی تماس با موبایلم رو داشته باشم
توی setting_>device informationهست
اما اون زمان کلی رو نشون میده و ریست نمیشه
میله گوشی های نوکیا . سونی اریکسون و... که تو قسمت call یه گزینه به نام durationدارن
call
و میتونن ریستش کنن

نرم افزاری مشابه نرم افزار sms counter که تو گوشی های سیمبیان هست میخوام
به نظرم برنامه ی مفیدی ه
زمانی که از سیمبیان استفتده میکردم خیلی به دردم میخورد

لطفا راهنمایی کنید

کسی نیست به من هم جواب بده؟؟؟
همین الان 4 5 نفر دیگه تو دوستام میشناسم که این مشکلو دارن
احتمالا خیلی ها سوال منو دارن
یه جوابی چیزی به ما بدید ثواب داره ها :015::015:

salar68
21-06-2010, 13:53
سلام

واسه گوشی hd2 نیاز به نرم افزاری دارم واسه کنترل اس ام اس ها یعنی مثلا" به صورت مخفی ارسال کنه

من گشتم چیزی پیدا نکردم
راستش خیلی واجبه برام کسی لطف کنه تا شب خبرشم بهم بدین اصلا" همچین نرم افزاری وجود داره ؟
برای سیمبین نرمافزار وجود داره ولی واسه ویندوز موبایل من ندیدم خیلی گشتم

خیلی واسم مهمه
ممنون

mohsen-unique
21-06-2010, 17:33
دوست عزیز ممنونم از جوابت من هم توی این رام این برنامه رو دارم و وقتی کانکت رو میزنم بدون مشکل کانکت میشه ولی از این جا به بعد رو نمیدونم باید چیکار کنم (توی ویندوز XP) و چطوری بتونم با اینترنت اکسپلورر کامپیوتر با استفاده از جی پی آر اس گوشی به اینترنت وصل بشم ؟
راستی برنامه ای وجود داره که مثل FLASH GET یا مثل برنامه هایی که برای دانلود فایلهای با حجم بالا استفاده میشه و اگه وسط دانلود کردن ارتباط قطع بشه این امکان وجود داشته باشه که ادامه ی فایل رو بعدا دانلود کرد؟
با تشکر:merci:
خوب از این به بعد دیگه چیزی نمی خواد فقط گوشی رو از طریق USB به کامپیوتر وصل کن و از اینترنت اکسپلورر استفاده کن همین
خوب برنامه ی Internet Download Manager برای همین کاره که اگه وسط دانلود ارتباط قطع شد بتونی ادامش رو بری ولی این بستگی به سایتی داره که داری ازش دانلود می کنی...

shahabsafa
24-06-2010, 16:02
سلام
آخرين ورژن كرك شده برنامه SpaceTime لطفا!
ياحق

maziar572000
25-06-2010, 13:30
سلام من امنیا دارم توی تماسهام اسم تماس گیرنده میاد ولی توی این باکسم وقتی اس ام اس میاد فقط شماره میفته و اسمشو نشون نمیده؟

52x
25-06-2010, 14:32
سلام بچه ها:
از وقتی که امنیامو خریدم دنبال یه ریموت کنترل می گشتم واسش یه چنتاییم پیدا کردم ولی فایده نداشت.اصلا ریموت کنترل برا امنیا هست آخه مثل اینکه امنیا مادون قرمز نداره؟
اگه کسی یه ریموت کنترل خوب واسه امنیا داره لطف کنه بزاره مام حال کنیم.:merci:

maziar572000
25-06-2010, 15:38
من یک برنامه بلک لیست خوب و کامل میخوام

Behnood
25-06-2010, 15:58
سلام من امنیا دارم توی تماسهام اسم تماس گیرنده میاد ولی توی این باکسم وقتی اس ام اس میاد فقط شماره میفته و اسمشو نشون نمیده؟

کنتکتهاتون توی sim هست؟

سلام بچه ها:
از وقتی که امنیامو خریدم دنبال یه ریموت کنترل می گشتم واسش یه چنتاییم پیدا کردم ولی فایده نداشت.اصلا ریموت کنترل برا امنیا هست آخه مثل اینکه امنیا مادون قرمز نداره؟
اگه کسی یه ریموت کنترل خوب واسه امنیا داره لطف کنه بزاره مام حال کنیم.:merci:

امنیا infrared نداره

maziar572000
25-06-2010, 17:01
کنتکتهاتون توی sim هست؟

امنیا infrared نداره
توی فون هست

maziar572000
25-06-2010, 17:43
بچه ها من از اول این تاپیکو خوندم چشمام هم داره میسوزه
لطف کنید بگید بهترین و حرفه ای ترین برنامه بلک لیست که کار بکنه و فول باشه البته روی امنیا با رام 6.5 هم خوب کار بکنه ولی اول بگید حرفه ای ترین برنامه بلک لیست چیه برای کال میخوام و اس ام اس اهمیتش کمتره اگر هم بود خوب بهتر

h_r_v
25-06-2010, 18:45
لطف کنید بگید بهترین و حرفه ای ترین برنامه بلک لیست که کار بکنه و فول باشه البته روی امنیا با رام 6.5 هم خوب کار بکنه ولی اول بگید حرفه ای ترین برنامه بلک لیست چیه برای کال میخوام و اس ام اس اهمیتش کمتره اگر هم بود خوب بهتر

به نظر من Resco Contacts میتونه انتخاب خوبی باشه. میتونید از اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=94128) دانلود کنید..
به هر حال شما این فروم (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=272) رو هم نگاه کنید شاید برنامه بهتری گیرتون بیاد

mohsen-unique
25-06-2010, 21:04

برنامه ی Call Firewall رو از لینک زیر دانلود کن برنامه ی خوبیه و من باش خیلی کار کردم و جواب می ده ولی sms رو بلاک نمی کنه:50:
دانلود (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=403382&stc=1&d=1277488861)

AutoMicro
26-06-2010, 14:26
بچه ها task manager هست که Exception list داشته باشه و از لحاظ ظاهری زیبا و تقریبا مثل دیفالت امنیا یا رسکو باشه ؟

564231
27-06-2010, 12:46
سلام. گوشی من یک دفعه خاموش شد و دیگه هر کاری کردم بالا نیامد( وقتی گوشی رو روشن میکنم تا همون اولش یعنی می نویسه touch diamond فقط میاد) لطفا راهنماییم کنید:020:

S I N A
27-06-2010, 13:27
سلام. گوشی من یک دفعه خاموش شد و دیگه هر کاری کردم بالا نیامد( وقتی گوشی رو روشن میکنم تا همون اولش یعنی می نویسه touch diamond فقط میاد) لطفا راهنماییم کنید:020:

دوست عزیز

اول همه به یاد بیارید که برنامه خاصی نصب نکردید یا ...

به هر حال در این شرایط شما باید گوشیتون رو هارد ریست کنید که مانند روز اولش میشه. اگر با هارد ریست حل نشد ( که 90 % میشه) باید رام دیگه ای رو فلش کنید. اگر هیچ کدوم از این مراحل نشد دیگه مشکل گوشیتون نرمافزاری نیست و سخت افزاری هست.

موفق باشید

8311580
29-06-2010, 06:44
مانند سیمبیان ایا برنامه ای مانند metaldetector برای پاکت پی سی هست تا با استفاده از سنسور مغناطیسی گوشی نسبت به آهن حساسیت داشته باشد و انرا تشخیص دهد .
متشکرم
:52::38::4::54::50:

peyman_692003
30-06-2010, 11:47
سلام . اول از همه ي موبايلستاني ها تشكر . بعد هم چند تا سوال دارم كه اگه هركدومش رو جواب بديد متشكرم چون شديدا گيرم .
اول از همه اينكه من گوشيم Imate Ultimate 8150 هست و پارسال از سايت خود آيميت ويندوزش رو به 6.1 ارتقا دادم .
يكي از مشكلات من اين بود كه در صفحه برنامه ها ، دفتر تلفن و ... smart scrolling فعال نبود . و من براي حل اين مشكل برنامه spb pocket plus رو نصب كردم . هيچ مشكلي با برنامه نداشتم فقط خاصيت smart scrolling برنامه فعال نشد . با كمك كرفتن از سايت spb فهميدم كه اين برنامه اين مشكل رو روي ويندوز 6.1 داره و حل نشدنيه . برنامه رو پاك كردم ‏، اما با پاك كردن برنامه تام plugin هاي صفحه اول من هم پاك شد و من از توي ليست گوشي فقط تونستم date رو برگردونم . بقيه از جمله persian date و messaging رفت . 1 . چه طوري مي تونم اينها رو برگردونم .
2. برنامه يا كشي هست كه با نصبش خاصيت smart scrolling براي گوشي من فعال بشه . يه چيزي توي يه سايت خارجي ديدم اما ترسيدم نصب كنم .
3 . چرا سايت آيميت از گوشي هاي قديميش ساپورت نمي كنه ؟ الان اگه تو سايت imate.com بريد ميبينيد كه فقط تبليغ گوشي آخرش رو كرده در صورتي كه قبلا پشتيباني اين سايت خيلي خوب و قوي بود .
4. ROM خوب و كاملي براي گوشي من پيدا ميشه كه نصب كنم
باز هم تشكر از همتون .:4::52:

S I N A
30-06-2010, 12:30
سلام . اول از همه ي موبايلستاني ها تشكر . بعد هم چند تا سوال دارم كه اگه هركدومش رو جواب بديد متشكرم چون شديدا گيرم .
اول از همه اينكه من گوشيم Imate Ultimate 8150 هست و پارسال از سايت خود آيميت ويندوزش رو به 6.1 ارتقا دادم .
يكي از مشكلات من اين بود كه در صفحه برنامه ها ، دفتر تلفن و ... smart scrolling فعال نبود . و من براي حل اين مشكل برنامه spb pocket plus رو نصب كردم . هيچ مشكلي با برنامه نداشتم فقط خاصيت smart scrolling برنامه فعال نشد . با كمك كرفتن از سايت spb فهميدم كه اين برنامه اين مشكل رو روي ويندوز 6.1 داره و حل نشدنيه . برنامه رو پاك كردم ‏، اما با پاك كردن برنامه تام plugin هاي صفحه اول من هم پاك شد و من از توي ليست گوشي فقط تونستم date رو برگردونم . بقيه از جمله persian date و messaging رفت . 1 . چه طوري مي تونم اينها رو برگردونم .
2. برنامه يا كشي هست كه با نصبش خاصيت smart scrolling براي گوشي من فعال بشه . يه چيزي توي يه سايت خارجي ديدم اما ترسيدم نصب كنم .
3 . چرا سايت آيميت از گوشي هاي قديميش ساپورت نمي كنه ؟ الان اگه تو سايت imate.com بريد ميبينيد كه فقط تبليغ گوشي آخرش رو كرده در صورتي كه قبلا پشتيباني اين سايت خيلي خوب و قوي بود .
4. ROM خوب و كاملي براي گوشي من پيدا ميشه كه نصب كنم
باز هم تشكر از همتون .:4::52:

دوست عزیز

راجع به درخواست 1 و 2 باید بگم من برنامه ای برای این کار ندیدم و WinMo 6.1 خودش smart scroll داره. البته تا اونجایی که من یادمه باید توی رامتون TF3D (منیلا 2D ) باشه.

اما در مورد imate با عرض کنم که شرکت imate گوشی هاش رو همگی از hTC میخره و خودش تولید کننده نیست. از وقتی که HTC تصمیم گرفت گوشی هاش رو با مارک خودش بیرون بده خیلی از شرکت ها از جمله imate کارشون کساد شد.
رام هم من برای imate تا حالا ندیدم چون الان کسی دیگه نیست که از این گوشی ها استفاده کنه.

موفق باشید

msta
30-06-2010, 13:04
با سلام
آیا برنامه بارکد خوان quick mark آخرین ورژن برای امنیا i900 هست که کراک شده باشه؟

با تشکر

S I N A
30-06-2010, 13:18
با سلام
آیا برنامه بارکد خوان quick mark آخرین ورژن برای امنیا i900 هست که کراک شده باشه؟

با تشکر

بله دوست عزیز هست. البته کرک شده این برنامه اصلاً وجود نداره. اما همون ورژنی که از سایتش بگیرید کامل هست(فقط نمیتونه بارکد اجناس خاص رو بخونه)

http://www.quickmark.com.tw/En/basic/index.asp

از سایت برنامه ورژن گوشی خودتون رو بگیرید.

موفق باشید

peyman_692003
30-06-2010, 21:52
دوست عزیز

راجع به درخواست 1 و 2 باید بگم من برنامه ای برای این کار ندیدم و winmo 6.1 خودش smart scroll داره. البته تا اونجایی که من یادمه باید توی رامتون tf3d (منیلا 2d ) باشه.

اما در مورد imate با عرض کنم که شرکت imate گوشی هاش رو همگی از htc میخره و خودش تولید کننده نیست. از وقتی که htc تصمیم گرفت گوشی هاش رو با مارک خودش بیرون بده خیلی از شرکت ها از جمله imate کارشون کساد شد.
رام هم من برای imate تا حالا ندیدم چون الان کسی دیگه نیست که از این گوشی ها استفاده کنه.

موفق باشید

مرسي از كمكتون .
اين tf3d كه گفتيد چيه ؟
قابل نصبه ؟

S I N A
30-06-2010, 22:26
مرسي از كمكتون .
اين tf3d كه گفتيد چيه ؟
قابل نصبه ؟

تاچ فلو هست. قابل نصب هست در صورتی که درایو های 3d رو گوشی داشته باشید. بهنره به عنوان رام وارد گوشی بشه(یعنی توی رام باشه)

موفق باشید

mOr_uSe
01-07-2010, 08:42
سلام خسته نباسید

من یه برنامه winrar میخواستم.....

راستش مدلش و نمیدونم ...سفارش یکی از دوستانه.....ولی فکر میکنم فرقی نداشته باشن....گوشی htc

ممنون

saeedalipour20
01-07-2010, 15:38
سلام من یه نرم افزار دارم که رزولیشن صفححه نمایش های wvga رو تغییر میده ولی خیلی کاربردی نیست چون وقتی میزاری تو حال vga صفحه نمایش رو نصف میکنه!
نرم افزاری دارین که صفحه نمایش رو عین کامپیوتر تغییر بده . مثلا به vga .. wqvga qvga?????

h_r_v
01-07-2010, 18:45
سلام خسته نباسید

من یه برنامه winrar میخواستم.....

راستش مدلش و نمیدونم ...سفارش یکی از دوستانه.....ولی فکر میکنم فرقی نداشته باشن....گوشی htc

ممنون

سلام.
شاید این برنامه کمکتون کنه :003:

http://uploading.com/files/c8197678/Pocket%2BWinRAR%2Bv.3.92.cab/

hossain
02-07-2010, 09:04
دوستان من يه برنامه براي چت كردن توي ياو و گوگل مي خواك كار كردن باهاشم راحت باشه...
.
.
يه موزيك پلير مي خوام اگر بلديد كه قابليت سرچ رو هم داشته باشه.
.
.
يه برنامه هم براي عكس گرفتن از صفحه مي خوام.
.
.
برنامه هاي fake call , fake message از اين چيزا نداره پاكت پيسي.؟

ممنون ميشم اينا رو بزاريد برام...
فداي دست همگي.

hd_20002
02-07-2010, 11:02
بجز اسکای فایر skyfire با چی میشه به فیس بوک یا ........ دسترسی پیدا کرد اسکای فایر میگه به کشور ما سرویس نمیده

saeedalipour20
02-07-2010, 11:25
سلام من یه نرم افزار دارم که رزولیشن صفححه نمایش های wvga رو تغییر میده ولی خیلی کاربردی نیست چون وقتی میزاری تو حال vga صفحه نمایش رو نصف میکنه!
نرم افزاری دارین که صفحه نمایش رو عین کامپیوتر تغییر بده . مثلا به vga .. wqvga qvga?????

نرم افزاری نبود؟؟؟

mehrdad201
02-07-2010, 11:54
برای چت من پالرینگو رو پیشنهاد میکنم

tighoor
04-07-2010, 12:05
از این که مجبورم این طوری اصلاع رسانی کنم شرمنده

اگر آمادگی برای همکار شدن در هر یک از بخش های انجمن پاکت پیسی رو دارید به این تاپیک مراجعه کنید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=106311

mohsen-unique
04-07-2010, 23:11
بجز اسکای فایر skyfire با چی میشه به فیس بوک یا ........ دسترسی پیدا کرد اسکای فایر میگه به کشور ما سرویس نمیده
با operamini میشه همه ی سایت های ف ی ل ت ر شده رو باز کرد
توی انجمن یه سرچ بزنی پیدا می کنی خودم معرفی کردم
اگه پیدا نکردی بگو تا لینکش رو بزارم

x_zarbat
05-07-2010, 08:11
دوستان من يه برنامه براي چت كردن توي ياو و گوگل مي خواك كار كردن باهاشم راحت باشه...
.
.
يه موزيك پلير مي خوام اگر بلديد كه قابليت سرچ رو هم داشته باشه.
.
.
يه برنامه هم براي عكس گرفتن از صفحه مي خوام.
.
.
برنامه هاي fake call , fake message از اين چيزا نداره پاكت پيسي.؟

ممنون ميشم اينا رو بزاريد برام...
فداي دست همگي.

مسنجر نیم بوز بگیر از سایت زیر

http://nimbuzz.com

hossain
05-07-2010, 17:40
مسنجر نیم بوز بگیر از سایت زیر

http://nimbuzz.com

به خدا خواستم دانلودش كنم.
ولي اصلا اسم گوشيم تو ليستش نيستش...
مي شه اگر خودتون داريد بي زحمت برام آپلودش كنيد؟!
به خدا پيداش نكردم.

h_r_v
05-07-2010, 17:49
به خدا خواستم دانلودش كنم.
ولي اصلا اسم گوشيم تو ليستش نيستش...
مي شه اگر خودتون داريد بي زحمت برام آپلودش كنيد؟!
به خدا پيداش نكردم.
مشکل از شما نیست دوست عزیز..
NimBuzz دیگه برای ویندوز موبایل برنامه نمیده
منبع (http://blog.nimbuzz.com/2010/06/02/nimbuzz-no-longer-available-for-windows-mobile/)

اما شما میتونید از Palringo استفاده کنید.
لینک دانلود : http://aks98.com/images/iyuc15ttgiq407zb9ja.zip

:003:

peyman_692003
05-07-2010, 21:09
سلام دوستان . من يه برنامه office خوب ( يا حداقل ويرايش گر متن ) مي خوام كه فارسي رو به خوبي ساپورت كنه ؟
برنامه هاي خود مايكروسافت مشكل داره ...
يه برنامه تو بخش Office هست كه امكاناتش فوق العادست اما فارسي رو پشتيباني نمي كنه ؟

p990_javad
06-07-2010, 15:51
پست ارسال شده توسط موبايل
سلام
يکي از دوستان من روى گوشى که symbian هست ىه برنامه رىخته بود که با شتابسنج کار مى کرد به اىن صورت که وقتى برنامه فعال بود اگه کسى گوشى رو برمى داشت گوشى آژىر مى کشىد مى خواستم ببىنم اىن برنامه برا 6.5 wm هم هست؟

h_r_v
06-07-2010, 18:00
پست ارسال شده توسط موبايل
سلام
يکي از دوستان من روى گوشى که symbian هست ىه برنامه رىخته بود که با شتابسنج کار مى کرد به اىن صورت که وقتى برنامه فعال بود اگه کسى گوشى رو برمى داشت گوشى آژىر مى کشىد مى خواستم ببىنم اىن برنامه برا 6.5 wm هم هست؟

آره همچین برنامه ای هست..
اسمش dont touch me ــه..
متاسفانه لینکش رو تو موبایلستان پیدا نکردم اما این لینک دانلود هست :
http://rapidshare.com/files/326934698/DTMv0.4.0.cab

nima812
08-07-2010, 17:41
سلام.یه مرورگر خوب می خواستم مثل skyfire که ...... باشه.
opera mini 5 beta هم دارم ولی زیاد راضی نیستم ازش.ویدیوها رو نشون نمیده.
ممنون

tanhayetanha4
11-07-2010, 15:09
سلام دوستان عزیز
من یک qtek 2020 زیر خاکی خریدم !
سی دی و کابل اتصال نداره .
برنامه Activesync رو که برای ارتباط موبایل و پی سی است رو دانلود کردم. کابل خاصی برای گوشی وجود داره؟ چه نوع کابلی باید براش بگیرم. رام گوشی رو تا چه حدی می تونم ارتقا بدم؟ نحوه ارتقا دادم رو از کجای سایت می تونم گیر بیارم.
ممنونم از شما.

mahmoud2010
12-07-2010, 17:43
سلام خوبین؟
من hTC Touch Pro 2 دارم اما باطری زیاد مصرف می کنه.
می خواستم اگه نرم افزاری برای کاهش مصرف باطری وجود داره بهم معرفی کنید.:39:
ممنون میشم راهنماییم کنید.:003:

h_r_v
12-07-2010, 18:29
سلام خوبین؟
من htc touch pro 2 دارم اما باطری زیاد مصرف می کنه.
می خواستم اگه نرم افزاری برای کاهش مصرف باطری وجود داره بهم معرفی کنید.:39:
ممنون میشم راهنماییم کنید.:003:

میتونید از رام های سبک استفاده کنید که مصرف باطری رو کمتر میکنه..
یا میتونید نور صفحه رو کم کنید..
یا میتونید tf3d رو غیر فعال کنید تا cpu کمتر باطری مصرف کنه..

maziar572000
13-07-2010, 06:51
سلام ایا برنامه و اموزشی هست که باهاش بشه از طریق blue soliel گوشی را با کامپیوتر شبکه کرد اینترنت به اشتراک گذاشت و فایل رد و بدل کرد من حداقل برای شیر کردن اینترنت گوشی رو کامپیوتر میخوام

S I N A
13-07-2010, 09:12
سلام دوستان عزیز
من یک qtek 2020 زیر خاکی خریدم !
سی دی و کابل اتصال نداره .
برنامه Activesync رو که برای ارتباط موبایل و پی سی است رو دانلود کردم. کابل خاصی برای گوشی وجود داره؟ چه نوع کابلی باید براش بگیرم. رام گوشی رو تا چه حدی می تونم ارتقا بدم؟ نحوه ارتقا دادم رو از کجای سایت می تونم گیر بیارم.
ممنونم از شما.

دوست عزیز

برای اتصال شما یک کابل ساده USB به Mini USB نیاز دارید که از تمام کامپیتری ها میتونید تهییه کنید.
در مورد ارتقا فکر نکنم بشه از ویندوز 5 (حداکثر 6) بالا تر رفت. به خاطر Ram و ROM پایین گوشی.

موفق باشید

nima812
13-07-2010, 15:33
سلام. یک برنامه می خواستم که ویدیوهای یوتیوب را بصورت mp4 بتونم دانلود کنم.
البته به جز coreplayer و getytv چون امتحان کردم ولی جواب نگرفتم. ممنون

saeed_kh1985
14-07-2010, 01:11
دوست عزیز

برای اتصال شما یک کابل ساده USB به Mini USB نیاز دارید که از تمام کامپیتری ها میتونید تهییه کنید.
در مورد ارتقا فکر نکنم بشه از ویندوز 5 (حداکثر 6) بالا تر رفت. به خاطر Ram و ROM پایین گوشی.

موفق باشید
دوست عزیز منم Qtek 2020 دارم و الان وین 6.1 دارم و راضی هستم و برای این مدل وین 6.5 هم ساخته شده (چند مدل رام مختلف) ولی به قول شما به خاطر Ram و ROM پایین گوشی توی بعضی مواقع یه خورده دستورات رو با کمی تاخیر انجام میده (البته اینطورم نیست که برای یه کار ساده آدم رو جون به سر کنه در حد 1 الی 3 ثانیه ) البته شایدم روی گوشی من به این خاطر باشه که من تا خرخره تو گوشی و فضای Ram و ROM و کارت حافظه برنامه و فایل ریختم .
این دوستمون هم برای مطلع شدن با رام های مختلف و طرز کار و برنامه ریزی این پاکت پی سی میتونه به سایتbuzzdev.net مراجعه کنه .
اما خداییش 7 سال پیش که من این پاکت پی سی رو خریدم (با وسایل و خورده ریزاش حدود 850 برام تموم شد:4:) اون موقع کسی نمیدونست صفحه تاچ اسکرین چی هست و ویندوز موبایل چیه:39: و جزء سری های اول پاکت پی سی سیم کارت خور توی ایران بود.:43:

saeedalipour20
15-07-2010, 11:26
سلام
من يه بازي دانلود كردم كه تو اين بازي يه فايلي هست به نام keygen .
تو اين برنامه يه كد ميخواد به اسم ower information من اين كد رو از كجا بدست بيارم
البته يه قسمتي به اين نام تو كوشي هست ولي توش خالي هست
ميشه كمكم كنيد؟
كوشي من ايكس 1

h_r_v
15-07-2010, 12:13
سلام
من يه بازي دانلود كردم كه تو اين بازي يه فايلي هست به نام keygen .
تو اين برنامه يه كد ميخواد به اسم ower information من اين كد رو از كجا بدست بيارم
البته يه قسمتي به اين نام تو كوشي هست ولي توش خالي هست
ميشه كمكم كنيد؟
كوشي من ايكس 1

تو قسمت Owner Information توی پاکت پی سی اسم خودتون یا هر اسمی رو بنویسید و Save کنید..
بعد همون اسم رو تو keygen بزنید.. بعد keygen یک کد به شما میده که اونو باید تو قسمت Register برنامه وارد کنید..

:003::003:

tanhayetanha4
15-07-2010, 12:17
دوست عزیز منم Qtek 2020 دارم و الان وین 6.1 دارم و راضی هستم و برای این مدل وین 6.5 هم ساخته شده (چند مدل رام مختلف) ولی به قول شما به خاطر Ram و ROM پایین گوشی توی بعضی مواقع یه خورده دستورات رو با کمی تاخیر انجام میده (البته اینطورم نیست که برای یه کار ساده آدم رو جون به سر کنه در حد 1 الی 3 ثانیه ) البته شایدم روی گوشی من به این خاطر باشه که من تا خرخره تو گوشی و فضای Ram و ROM و کارت حافظه برنامه و فایل ریختم .
این دوستمون هم برای مطلع شدن با رام های مختلف و طرز کار و برنامه ریزی این پاکت پی سی میتونه به سایتbuzzdev.net مراجعه کنه .
اما خداییش 7 سال پیش که من این پاکت پی سی رو خریدم (با وسایل و خورده ریزاش حدود 850 برام تموم شد:4:) اون موقع کسی نمیدونست صفحه تاچ اسکرین چی هست و ویندوز موبایل چیه:39: و جزء سری های اول پاکت پی سی سیم کارت خور توی ایران بود.:43:

با تشکر از سینای عزیز
از شما ممنونم دوست عزیز
این لینک (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1444256&postcount=223) رو ببینید ، نظرتون رو بگید ممنون میشم.

balex_kg
15-07-2010, 20:12
سلام خسته نباشید
میخواستم راهنماییم کنید
1 - برنامه ای برای آن اینستال کردم برنامه ها هست ؟
2 - برنامه ای مثل دیفراگ کردن و یا پاک کردن فایل های اضافی چی ؟
3 - چطوری میتونم شورت کاتها توی منوی استارت رو جابجا و مثلا توی استارت پوشه بسازم و اینا
ممنون

h_r_v
15-07-2010, 22:18
سلام خسته نباشید
میخواستم راهنماییم کنید
3 - چطوری میتونم شورت کاتها توی منوی استارت رو جابجا و مثلا توی استارت پوشه بسازم و اینا
ممنون

احتمالا شما برای حذف برنامه ها از پاک کردن فولدر اون ها تو Program Files استفاده میکنید..
در واقع تمام مشکلات شما بعد از یک HardReset و حذف برنامه ها از طریق مسیر زیر حل میشه
Start>Settings>System>Remove Programs

elchin13
16-07-2010, 00:25
سلام دوستان،
برنامه ای هست که بشه tochflo و rotation رو توی برنامه هایی که نصب می کنیم فعال کنه، من خوندن متن توی برنامه up todate برام مهمه که توش این حالت های فعال نیستن. من HD2 دارم

shayan_boss
16-07-2010, 00:58
سلام...دنبال 2 تا برنامه هستم دوستان واسه hd2
یکی یه برنامه مثل track id مخصوص sony ericsson که اهنگ رو میزاری اسم اهنگ و خواننده رو میگه
دومی هم یه برنامه پخش موسیقی با قابلیت سرچ و دانلود اهنگ و lyrics
ممنون از همتون

shayan_boss
16-07-2010, 00:59
یکی یه برنامه مثل track id مخصوص sony ericsson که اهنگ رو میزاری اسم اهنگ و خواننده رو میگه
ممنون از همتون

balex_kg
16-07-2010, 06:12
احتمالا شما برای حذف برنامه ها از پاک کردن فولدر اون ها تو program files استفاده میکنید..
در واقع تمام مشکلات شما بعد از یک hardreset و حذف برنامه ها از طریق مسیر زیر حل میشه
start>settings>system>remove programs

با تشکر از پست شما
من که مشکلی با گوشیم ندارم که بخوام با یه هارد ریست مشکلم رو رفع کنم
تمام برنامه ها رو هم از همون قسمت هایی که شما گفتید پاک میکنم فقط میخواستم بدونم آن اینستالر دیگری بغیر از اون هست یا نه؟

در مورد سوال 2 و 3 هم که جواب ندادید البته 3ومی رو خودم پیدا کردم

فقط اگه میشه بگید برنامه ای برای پاک کردن فایل های اضافی ویندوز هست یا نه؟

چطوری گوگل مپ رو تنظیم کنم که کش نقشه هارو توی مموری کارت بریزه نه مموری گوشی؟
ممنون

loverx5
16-07-2010, 10:32
سلام خسته نباشید
میخواستم راهنماییم کنید
ممنون

همه این کار ها رو میتونین با برنامه SKtools انجام بدین . تو سایت هست .

alex666
16-07-2010, 10:36
دوستان من نرمافرازاری میخام که vob پخش کنه کسی میتونه کمک کنه واسه hd2

loverx5
16-07-2010, 10:45
ممنون از همتون

1) برنامه shazam را استفاده کنید
2) بعید میدونم برنامه موزیک پلیری باشه که بتونه آهنگ دانلود کنه چون خلاف قوانین کپی رایت هست . اما برنامه minilyric میتونه lyric ها را دانلود کنه و با آهنگ نشون بده

mahmoud2010
16-07-2010, 11:51
سلام
کسی میتونه آندریود برا تاچ پرو2 بهم بده.
خیلی گشتم دنبالش آما پیدا نکردم.
ممنون میشم کسی کمکم کنه.

loverx5
16-07-2010, 12:14
سلام
کسی میتونه آندریود برا تاچ پرو2 بهم بده.
خیلی گشتم دنبالش آما پیدا نکردم.
ممنون میشم کسی کمکم کنه.

تو بخش اختصاصی گوشیتون مطرح کنید .
اگه باشه اونجا بهتون میگن
http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=361

shayan_boss
16-07-2010, 13:39
1) برنامه shazam را استفاده کنید
2) بعید میدونم برنامه موزیک پلیری باشه که بتونه آهنگ دانلود کنه چون خلاف قوانین کپی رایت هست . اما برنامه minilyric میتونه lyric ها را دانلود کنه و با آهنگ نشون بده

ممنون داداش...من که واسه گوشیم 5800 یه برنامه به تازگی پیدا کردم که خیلی باحاله!! یه موزیک پلیر هست که قسمت سرچ online داره..اسم اهنگ یا خواننده رو سرچ میکنی تمام اهنگای اون خواننده رو میاره همه واسه دانلود با قابلیت resume!!!
همراه با lyrics و album cover!!
دیتا بیسش خیلی خفنه!!! هر اهنگ ایرانی یا خارجی سرچ کردم داشت!!!
مثلا tiesto سرچ کردم 1430 تا پیدا کرد!!

elchin13
16-07-2010, 19:15
سلام دوستان،
برنامه ای هست که بشه tochflo و rotation رو توی برنامه هایی که نصب می کنیم فعال کنه، من خوندن متن توی برنامه up todate برام مهمه که توش این حالت های فعال نیستن. من HD2 دارم

loverx5
16-07-2010, 20:34
ممنون داداش...من که واسه گوشیم 5800 یه برنامه به تازگی پیدا کردم که خیلی باحاله!! یه موزیک پلیر هست که قسمت سرچ online داره..اسم اهنگ یا خواننده رو سرچ میکنی تمام اهنگای اون خواننده رو میاره همه واسه دانلود با قابلیت resume!!!
همراه با lyrics و album cover!!
دیتا بیسش خیلی خفنه!!! هر اهنگ ایرانی یا خارجی سرچ کردم داشت!!!
مثلا tiesto سرچ کردم 1430 تا پیدا کرد!!

اسم برنامه را بگو ببینم برای ppc هم پیدا میشه !؟

shayan_boss
16-07-2010, 21:11
اسم برنامه را بگو ببینم برای ppc هم پیدا میشه !؟

اسمش 360 music player هست!!
از همین سایت گرفتم عزیز...ایشالا که پیدا کنی...اگه چیزی پیدا کردی حتما ما رو هم در جریان بگذار!!

abdol5812228
16-07-2010, 21:39
سلام بچه ها یه نرم افزار واسه htc hd2 میخوام که بشه شبکه باهاش انتخاب کرد
مثل نرم افراز field test که واسه سیمبیان s60v5 اومذه (بشه باهاش شبکه edge رو بصورت دستی انتخاب کرد)
خیلی خیلی برام مهمه حتی اگه هزینه ای در بر داشته باشه

ahmad sarab
16-07-2010, 22:27
سلام .شمارو به خدا اگه امکان داره یه منشی تلفنی هر چی باشه برا5800 بذارید مردم از بس که گشتم.البته زیاد پیدا میشه اما همشون موقتین.من میخوام که کیجنشو داشته باشه البته با اموزش نصب کیجن.ساین هم شده باشه .ببخشید که پرو شدم .مجبور شدم .اخه تو خدماتیا هم که میرم یاندارن یا نصب که میکنن غیر فعال میشه و میگه باید خریداری بشه.خودتون میدونید دیگه.سرتونو درد نمییارم.مرسی

mohsen-unique
16-07-2010, 23:58
سلام .شمارو به خدا اگه امکان داره یه منشی تلفنی هر چی باشه برا5800 بذارید مردم از بس که گشتم.البته زیاد پیدا میشه اما همشون موقتین.من میخوام که کیجنشو داشته باشه البته با اموزش نصب کیجن.ساین هم شده باشه .ببخشید که پرو شدم .مجبور شدم .اخه تو خدماتیا هم که میرم یاندارن یا نصب که میکنن غیر فعال میشه و میگه باید خریداری بشه.خودتون میدونید دیگه.سرتونو درد نمییارم.مرسی
آقای محترم اینجا انجمن ویندوز موبایله لطفا قبل از پست دادن نگاه کنید توی چه انجمنی هستید:14:

x_zarbat
17-07-2010, 07:54

داداشی حالت خوبه؟؟
اینجارو ببین:
سايت تخصصي موبايل > Pocket PC > نرم افزارها و بازی ها > نرم افزارها > تاپیک مطرح کردن مشکلات و درخـواسـت در مورد نــرم افــزار های ppc ؛

اینجا پست میدی برا نوکیا؟؟:021:

shaftel
17-07-2010, 10:03
درود
براي خروجي به تلويزيون براي تاچ دو راهي سراغ دارين؟

morteza72
18-07-2010, 16:49
سلام چه طوری میشه با adsl با وشی به اینترنت رفت؟
من تازه یه رام جدید انرژی 6.5.5 نصب کردم ولی music plyer ده تا بیست ثانیه که اجرا میکنه دیگه استاپ میشه!!!!!!!!!
ممنون میشم اگه کمکم کنید

!!!w!!!
19-07-2010, 00:46
دوستان خواهشا کمک کنید تا ورژن های دیگه برنامه زیر را پیدا کنیم مخصوصا ورژن چینی شو(ppc
fieldtest

مرسی

mhi187
19-07-2010, 14:18
سلام من یک دیکشنری قوی برای hd mini میخام کسی میتونه کمکم کنه

x_zarbat
19-07-2010, 19:56
دوستان خواهشا کمک کنید تا ورژن های دیگه برنامه زیر را پیدا کنیم مخصوصا ورژن چینی شو(ppc
fieldtest

مرسی

بریز رو ppc و از اونجا اجرا کن

!!!w!!!
19-07-2010, 22:14
برنامه netmonitor برای ppc ؟

مرسی

Mr.Mobile
20-07-2010, 00:24
برنامه netmonitor برای ppc ؟

مرسی

یه جورایی ناامیدم
netmonitor اصلا واسه ppc نداریم واسه ppc همون field test هست که هر ورژنی گرفتم option نداشته

باید راه دیگه ای جورید

soheil1223
20-07-2010, 08:41
سلام.يه نرم افزار براي بلوكه كردن تماسها ميخوام يه چندتايي ريختم ولي هركدوم يه جور ايراد دارنو هميشه هم درست كار نميكنن!!!ممنون!!

fmaa
20-07-2010, 11:21
سلام
برنامه ای هست که باهاش بشه کلیپهایی رو که با ....... نیگاه میکنیم تو گوشی ذخیره کرد
اگه هست لطفاً ضمیمه کنید
با تشکر

x_zarbat
20-07-2010, 12:34
سلام.يه نرم افزار براي بلوكه كردن تماسها ميخوام يه چندتايي ريختم ولي هركدوم يه جور ايراد دارنو هميشه هم درست كار نميكنن!!!ممنون!!

اینو تست کن احتمالا میشه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=94128

یا

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=75671

یا

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97418

x_zarbat
20-07-2010, 12:35
سلام
برنامه ای هست که باهاش بشه کلیپهایی رو که با ....... نیگاه میکنیم تو گوشی ذخیره کرد
اگه هست لطفاً ضمیمه کنید
با تشکر

این برای دانلود از یوتوب
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=104042

morteza72
20-07-2010, 16:22
فکر کنم بهترین دیکشنری همون lingo soft هست که میتونی از بخش برنامه ها پیداش کنی

hossain
21-07-2010, 07:14
دوستان يه برنامه مي خوام....
مثل fake call باشه بشه تماس الكي درست كرد..
.
.
و يه برنالمه هم مي خوام براي زمان بندي اس ام اس هام...
يعني مثلا بزارم سر ساعت 12 يه دونه اس ام اس براي يه نفر بره.
تر و خدا يكي جواب اين دو تارو بده اصلا همچين برنامه هايي هستش يا نه..
.

fmaa
21-07-2010, 07:16
این برای دانلود از یوتوب
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=104042

سلام
من این برنامه رو نصب کردم ولی وقتی میخوام دانلود کنم این ارور رو میده
error code getytv -001vp
مشکل از کجاست
با تشکر

mhi187
22-07-2010, 09:44
من باارسال بلوتوث مشكل دارم چون مسير زيادي بايد طي كنم و نميتونم مثلا از موزيك پلير ارسال كنم
اگه براي اينكار برنامه اي وجود داره لطفا لينك بديد

mhi187
22-07-2010, 09:51
من باارسال بلوتوث مشكل دارم چون مسير زيادي بايد طي كنم و نميتونم مثلا از موزيك پلير ارسال كنم

mohsen-unique
22-07-2010, 11:17

اولا شما چرا دوبار پست دادید؟
ثانیا اگه گوشی شما ویندوز موبایله نمی شه این کار رو کرد یعنی نمی تونید از موزيك پلير اهنگ رو ارسال کنید و برنامه ای برای این کار نیست و فقط از خود فایل منجر می شه ارسال کرد اگر هم گوشی شما نوکیاست که توی بخش مربوطه سوال بکنید

x_zarbat
22-07-2010, 13:19
سلام
من این برنامه رو نصب کردم ولی وقتی میخوام دانلود کنم این ارور رو میده
error code getytv -001vp
مشکل از کجاست
با تشکر

برا اینه که یوتوب فیل تر هست....:021:

mhi187
22-07-2010, 17:30
اولا شما چرا دوبار پست دادید؟
ثانیا اگه گوشی شما ویندوز موبایله نمی شه این کار رو کرد یعنی نمی تونید از موزيك پلير اهنگ رو ارسال کنید و برنامه ای برای این کار نیست و فقط از خود فایل منجر می شه ارسال کرد اگر هم گوشی شما نوکیاست که توی بخش مربوطه سوال بکنید
1- اشتباهي دوتا پست زدم و ديگه نتونستم حذفش كنم
2-گوشي من hd mini هستش ولي چون توي ويرايش اطلاعات اين گوشي نبود مجبور شدم گوشي سابقم را بزنم (n82)
3-از فايل منيجر هم نميتونم

x_zarbat
23-07-2010, 19:13
سلام یک برنامه بود که میشد اینترنت ایرانسل رو روی گوشی به صورت وایرلس شر کرد که همه استفاده کنن کسی دارتش؟
یعنی مثل یک مدم وایرلس گوشی عمل میکرد و gprs را شر میکرد...

mehrdad201
25-07-2010, 09:57
یکی از دوستان برنامه پیانو گذاشته بود. میشه لطف کنید برنامش رو دوباره بذارید !

هر چی میگردم پیدا نمیکنم

loverx5
25-07-2010, 17:04
یکی از دوستان برنامه پیانو گذاشته بود. میشه لطف کنید برنامش رو دوباره بذارید !

هر چی میگردم پیدا نمیکنم

تغداد زیادی هست .
توی قشمت Entertainment | سرگرمی
http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=473

reza_j0n
26-07-2010, 14:45
یه نرم افزار میخواستم برای گوشی xperia x2 برای رد تماس و اس ام اس البته اگر امکان داره نرم افزار به گونه ای باشه که نذاره گوشی زنگ بخوره و بعد ریجکت کنه ( به محض این که دید طرف مقابل در بلک لیست هست تماس رو ریجکت کنه و نذاره گوشی زنگ بخوره ... )

ممنون

dvm_amir
26-07-2010, 21:08
سلام دوستان... خسته نباشید....
میخواستم بدونم برنامه ای هست که حالت FM player داشته باشه؟ یعنی بشه آهنگ رو از طریق FM با رادیو پخش کرد؟ تو نوکیا این امکان روی خود پلیر بعضی از گوشی ها هست..... ممنون

saeid lk
26-07-2010, 21:58
سلام
آقا من این دیکشنری babylon رو رو گوشیم نصب کردم و نمی دونستم که یه دیکشنری آن لاین حالا گوشیم ریخته بهم
دکمه ی start ام کار نمی کنه که برم توی setting , remove programs و removesh کنم, یه سری دکمه ها رو (مثل start) که می زنم گوشیم هنگ می کنه و مجبورم soft reset کنم. pocket mechanic رو ریختم و با کو.. پارگی رفتم توش از اونجا uninstall کردم ولی بازم نشد. عکس دو تا b b بغل start هستش
گوشیم Palm Treo 750 هستش windows mobile 6

mohsen-unique
27-07-2010, 07:32
سلام دوستان... خسته نباشید....
میخواستم بدونم برنامه ای هست که حالت fm player داشته باشه؟ یعنی بشه آهنگ رو از طریق fm با رادیو پخش کرد؟ تو نوکیا این امکان روی خود پلیر بعضی از گوشی ها هست..... ممنون
دوست عزیز فرستنده ی fm یه امکان سخت افزاریه و باید گوشی اون رو ساپورت کنه

mohsen-unique
27-07-2010, 07:35
سلام
آقا من این دیکشنری babylon رو رو گوشیم نصب کردم و نمی دونستم که یه دیکشنری آن لاین حالا گوشیم ریخته بهم
دکمه ی start ام کار نمی کنه که برم توی setting , remove programs و removesh کنم, یه سری دکمه ها رو (مثل start) که می زنم گوشیم هنگ می کنه و مجبورم soft reset کنم. pocket mechanic رو ریختم و با کو.. پارگی رفتم توش از اونجا uninstall کردم ولی بازم نشد. عکس دو تا b b بغل start هستش
گوشیم Palm Treo 750 هستش windows mobile 6

کلا دیکشنری babylon با ویندوز موبایل مشکل داره و من روی گوشیم که نصب کردم دیگه گوشی بالا نمیومد بهترین راه soft reset است

bashirsh
27-07-2010, 11:38
یه مفاتیح خوب کامل که روی امنیا کار کنه چی هست؟ این مفاتیح 3 مبین موبایل هست ولی هم فونتهاش ریزن هم برای صفحه جا به حا کردن مدام باید از کیبرد استفاده کرد

hossain
27-07-2010, 14:04
دوستان اين برنامه shape implus آخرين ورژن كرك شدش رو كسي داره كه بي مشكل روي i8000 كار كنه؟!
يه مسنجر نتونستم نصب كنم خداشاهده روسش كه كار بكنه داغ به دل موندم.

loverx5
27-07-2010, 16:29
کلا دیکشنری babylon با ویندوز موبایل مشکل داره و من روی گوشیم که نصب کردم دیگه گوشی بالا نمیومد بهترین راه soft reset است

منظور محسن احتمالا : بهترین راه hard reset است

loverx5
27-07-2010, 16:31
یه نرم افزار میخواستم برای گوشی xperia x2 برای رد تماس و اس ام اس البته اگر امکان داره نرم افزار به گونه ای باشه که نذاره گوشی زنگ بخوره و بعد ریجکت کنه ( به محض این که دید طرف مقابل در بلک لیست هست تماس رو ریجکت کنه و نذاره گوشی زنگ بخوره ... )

ممنون

از اینجا میتونین پیدا کنید :
Phone Utilities | پیکربندی موبایل

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=103454
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=60247
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=82132

loverx5
27-07-2010, 16:36
دوستان اين برنامه shape implus آخرين ورژن كرك شدش رو كسي داره كه بي مشكل روي i8000 كار كنه؟!
يه مسنجر نتونستم نصب كنم خداشاهده روسش كه كار بكنه داغ به دل موندم.

SHAPE Services IMPLUS v5.67.1

http://rapidshare.com/files/224761985/implus_v5.67.1.rar

maziar572000
28-07-2010, 08:52
سلام گوشیم امنیاست سیم کارتم ایرانسل طبق تنظیمات خود ایرانسل که جی پی ار اس و کانفیگ میکنم کانکت نمیشه ولی وفتی ...... وارد نمیکنم و بدون ...... وارد میشم گوشیم کانکت میشه ولی روی کامپیوتر که شیر میکنم کامپیوتر اکانکت نمیشه ( فکر میکنم به ...... گوشی ربط داره) ویندوزم هم سون هست و قبلا با سیم کارت همراه اول کامپیوترم کانکت میشد حالا چی کار کنم که بتونم با ابرانسل کامپیوترم را سیر کنم
2 اکتیو سینک روی سون نصب نمیشه ؟
3 من قبلا گوشیم را روی حالت استوریج کارت میذاشتم و با همراه اول کامپیوترم کانکت میشد حالا گفتم شاید روی اکتیو سینک بذارم کانکت میشه ولی روی کامپیوتذم نصب نشد ورژن 4.5 هم بود
حالا یک کمک جانانه و کامل میخوام و اگر ...... بهتر برای ایرانسل وجود داره هم میخوام ممنون

mohsen-unique
28-07-2010, 11:54
سلام گوشیم امنیاست سیم کارتم ایرانسل طبق تنظیمات خود ایرانسل که جی پی ار اس و کانفیگ میکنم کانکت نمیشه ولی وفتی ...... وارد نمیکنم و بدون ...... وارد میشم گوشیم کانکت میشه ولی روی کامپیوتر که شیر میکنم کامپیوتر اکانکت نمیشه ( فکر میکنم به ...... گوشی ربط داره) ویندوزم هم سون هست و قبلا با سیم کارت همراه اول کامپیوترم کانکت میشد حالا چی کار کنم که بتونم با ابرانسل کامپیوترم را سیر کنم
2 اکتیو سینک روی سون نصب نمیشه ؟
3 من قبلا گوشیم را روی حالت استوریج کارت میذاشتم و با همراه اول کامپیوترم کانکت میشد حالا گفتم شاید روی اکتیو سینک بذارم کانکت میشه ولی روی کامپیوتذم نصب نشد ورژن 4.5 هم بود
حالا یک کمک جانانه و کامل میخوام و اگر ...... بهتر برای ایرانسل وجود داره هم میخوام ممنون
برنامه ی اکتیو سینک برای 7 جواب نمی ده باید Windows Mobile Device Center رو نصب کنید از لینک زیر می تونید دانلود کنید
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=46F72DF1-E46A-4A5F-A791-09F07AAA1914&displaylang=en

mhi187
30-07-2010, 10:37
سلام
ميخام گوشي را مودم كنم و با كامپيوتر برم تو اينترنت ولي نميدونم چطوري اينكار رو بكنم كسي ميتونه كمكم كنه؟

MISAGH
31-07-2010, 15:16
سلام میشه این نرم افزار Photoride رو لطف کنین؟ ترجیحا کرک شده.

این سایت معرفیش میکنه (http://www.mobiletopsoft.com/pocket-pc/download-photoride.html)

soheil1223
01-08-2010, 06:36
سلام میشه این نرم افزار Photoride رو لطف کنین؟ ترجیحا کرک شده.

این سایت معرفیش میکنه (http://www.mobiletopsoft.com/pocket-pc/download-photoride.html)

سلام شما ميتونيد بجاي اين برنامه از resco Photo Manager Pro 7.11 استفاده كني!!
لينك دانلود نرم افزار:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=99573&highlight=photo+manager
لينك نرم افزار فارسي:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=108556&highlight=photo+manager

maziar572000
01-08-2010, 12:53
نرم افزار بینگ برای امنیا یک میخوام 3 تا گرفتم هیچ کدوم کار نکرد
رامم
:
pda:i900dxid1/r6.5v1
phone: i900 dxia2
هست
اخه میخوام

Mr.J
03-08-2010, 12:14
سلام.یه نقشه شهر تهران میخوام(بی زحمت)

مال سال 87 رو دارم اگر جدیدترش هست بیزحمت بذارین برام.

moh3n_o631
10-08-2010, 00:17
یه برنامه میخوام که بشه باهاش عکس های گوشی رو با وایرلس ارسال کنم واسه پرینتری که وایرلس داره ! ضروریه ! پیشاپیش مرسی

ghelghelac
10-08-2010, 12:00
درود برنامه ای هست به نام Mobile Master Corpora که روی کامپیوتر نصب میشه و از طریق بلوتوث با گوشی ارتباط برقرار میکنه و مسیجها و تلفنها رو رویه کامپیوتر نمایش میده و حتی میشه از این طریق با کامپیوتر اس ام اس فرستاد ولی متاسفانه این برنامه رویه وین موبایل کار نمیکنه لطفا برنامه ای مشابه همین نرم افزار که توانایی برقراری ارتباط با وین موبایل رو داشته باشه معرفی بفرمائید(اصلی ترین قابلیت برای من ارسال اس ام اس از طریق کامپیوتر میباشد)
گوشی بنده I900میباشد
با تشکر

scorpion20h
10-08-2010, 17:29
سلام.
اينجا چقدر فعاله !
نرم افزاري هست واسه اينكه اطلاعاتي نظير تعداد پيامهاي ارسال شده ، مدت زمان مكاملات ورودي و خروجي و . . . اينجور چيزا رو بده؟

realmz
11-08-2010, 00:26
دوستان من شدیداً به نرم افزار مدیریت پروفایلها احتیاج دارم
یکی دارم که خیلی قدیمیه و مشکل داره (صدای زنگ اس ام اس نمیاد)
خواهشاً کمکم کنید

farshad_t_57
11-08-2010, 06:13
نرم افزار مدیریت تماسها ومسیجها رامیخواهم (بلک لیست )لطفا اگه کسی نرم افزار خوب داره راهنمایی کنه
توجه اینکه هم تماسها وهم مسیجها

JALIL1990
11-08-2010, 11:26
سلام

من روی گوشیم ویندوز 6.1 دارم و قبلا از ویندوز 6.5 استفاده می کردم و حالا بد جوری شکل ویندوز 6.5 را دوست دارم ولی چون سرعت گوشی افت می کنه نمی تونم ازش استفاده کنم و حالا اصل سوالم :
1) مانیلا 2.5 جایی برای دانلود هست ؟ روی ویندوز 6.1 جواب میده ؟
2) اگر من فقط مانیلا 2.5 را نصب کنم شکلش تغییر میکنه ؟

loverx5
12-08-2010, 08:17
نرم افزار مدیریت تماسها ومسیجها رامیخواهم (بلک لیست )لطفا اگه کسی نرم افزار خوب داره راهنمایی کنه
توجه اینکه هم تماسها وهم مسیجها

توی قسمت Phone Utilities انواع مختلف این برنامه هست . یه سر بزنید

moh3n_o631
12-08-2010, 12:45
عجب تاپیک بی دلیل و مسخره ای ! ملت میان نیاز هاشون رو میگن و میرن !! هیجکس هم جواب نمیگیره

loverx5
12-08-2010, 18:47
عجب تاپیک بی دلیل و مسخره ای ! ملت میان نیاز هاشون رو میگن و میرن !! هیجکس هم جواب نمیگیره

دوست عزیز تمام دوستان سعی می کنن تا جایی که اطلاعات دارن جواب سوال ها را بدن .... در ضمن بعضی درخواست ها واقعا جوابی نداره و چنین برنامه هایی وجود ندارند .
این صفحه تاپیک بی جواب زیاد داره اما بد نیست یه سر به صفحات قبل بزنین .

pooyab
12-08-2010, 19:29
سلام

من روی گوشیم ویندوز 6.1 دارم و قبلا از ویندوز 6.5 استفاده می کردم و حالا بد جوری شکل ویندوز 6.5 را دوست دارم ولی چون سرعت گوشی افت می کنه نمی تونم ازش استفاده کنم و حالا اصل سوالم :
1) مانیلا 2.5 جایی برای دانلود هست ؟ روی ویندوز 6.1 جواب میده ؟
2) اگر من فقط مانیلا 2.5 را نصب کنم شکلش تغییر میکنه ؟

مانیلا 2.5 برای نصب وجود داره، ولی برای گوشی هایی هست که مانیلا ندارن. اگر روی رامی که مانیلا 2.1 داره نصب شه، گوشی هنگ می کنه...
رام های کوک شده ای وجود دارن که ویندوز 6.5 با مانیلا 2.5 دارن و خیلی هم سریع هستند. مثل رام showLITE که می تونید از اینجا (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=632617) دریافت کنید...

!!!w!!!
13-08-2010, 21:14
یه دیکشنری توپ میخواستم که تلفظ هم داشته باشه

ممنون.

THE.PUNISHER
14-08-2010, 01:54
سلام من يك دانلود منيجر ميخواستم كه با مرورگر uzard web سازگار باشه

ممنون

soheil1223
14-08-2010, 08:14
یه دیکشنری توپ میخواستم که تلفظ هم داشته باشه

ممنون.

اينم يه ديكشنريه عالي!!!
انگليسي به فارسي
فارسي به انگليسي
انگليسي به انگليسي به همراه تلفظ

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=67836

shayan_boss
14-08-2010, 16:36
دوستان اون برنامه برای تغییر دکل رو میخواستم...یکم گشتم پیدا نکردم,گفتم شما که وارد تر هستین زحمتش رو بکشین
برای نوکیا اسمش field test هست

Amin-K69
14-08-2010, 18:46
سلام یک نرم افزار برای بلک لیست تماس و اس ام اس برای:ar: مینی اچ دی میخواستم

loverx5
14-08-2010, 19:09
سلام یک نرم افزار برای بلک لیست تماس و اس ام اس برای:ar: مینی اچ دی میخواستم

توی قسمت Phone Utilities انواع مختلف این برنامه هست . یه سر بزنید

Amin-K69
15-08-2010, 01:12
سر که زیاد زدم نمیدونم کدومش مال مینی هستش که ساپورت کنه سایز دیسپلیشو

THE.PUNISHER
15-08-2010, 01:21
سلام كسي نبود دانلود منيجر سازگار با مرورگر بذاره !!!

Amin-K69
15-08-2010, 14:09
یکی نیست جواب ما دو تا رو بده؟!

loverx5
15-08-2010, 19:02
سلام كسي نبود دانلود منيجر سازگار با مرورگر بذاره !!!

سلام من يك دانلود منيجر ميخواستم كه با مرورگر uzard web سازگار باشه

ممنون

منظورتون از سازگار چیه ؟
منیجر ها محدود هستند و باید خودتون یه تستی بکنید چون من با این مشخصه ای که میخواین چیزی ندیدم .
http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=281

loverx5
15-08-2010, 19:06
سر که زیاد زدم نمیدونم کدومش مال مینی هستش که ساپورت کنه سایز دیسپلیشو

یکی نیست جواب ما دو تا رو بده؟!

معمولا اون هایی که رزولوشن ننوشتن ، به همه رزولوشن ها میخورند .
در ضمن تعداد افرادی که HDmini دارن محدود هست و کمتر کسی این برنامه ها را روی این گوشی چک کرده تا بتونه جواب شما را بده . پس بهتره خودتون تست کنین و اگه کار نکرد حداکثرش اینه که پاکشون کنید و یکی دیگه تست کنید .

Amin-K69
15-08-2010, 20:34
ممنون از راهنماییتون اما بعضی از نرم افزار ها رو که نصب میکنم تو ریمو پروگرام نمیره ومجبور به هارد ریست میشم
واسه همین پرسیدم

loverx5
15-08-2010, 23:09
ممنون از راهنماییتون اما بعضی از نرم افزار ها رو که نصب میکنم تو ریمو پروگرام نمیره ومجبور به هارد ریست میشم
واسه همین پرسیدم

از برنامه sktools استفاده کن که قسمت uninstall بسیار کامل و خوبی داره

Amin-K69
16-08-2010, 00:13
کاش شما که زحمت میکشید حداقل لینک نرم افزار مربوطه رو هم بگذارید تا ما تو موبایلستان سرگردان نشیم
با سپاس

pooyab
16-08-2010, 06:10
کاش شما که زحمت میکشید حداقل لینک نرم افزار مربوطه رو هم بگذارید تا ما تو موبایلستان سرگردان نشیم
با سپاس

سرگردان چرا دوست من؟
کافیه از گزینه جستجو در قسمت نرم افزار استفاده کنید
اینم sktools
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=94139

پیشنهاد می کنم خودتون یه لیستی از برنامه هایی که تست می کنید و با رزولوشن hdmini سازگار هستن تهیه کنید و در انجمن مربوطه قرار بدید تا دوستانی که گوشی شما رو دارن بتونن استفاده کنن

Amin-K69
17-08-2010, 18:33
ممنون قصد همچین کاری رو دارم

surpriser
22-08-2010, 07:40
سلام دوستان.میخواستم بدونم برنامه fake message برای ویندوز موبایل هست؟

xaxi
22-08-2010, 10:51
سلام
دوستان ميشه برنامه اي معرفي کنيد که بتونم باهاش کتابهاي جاوا رو اجرا کنم ؟
گوشي : HTC viva
رام 6.5

ممنون

ajpt
22-08-2010, 23:02
سلام خسته نباشید من یه برنامه note میخوام که بتونم فایل های متنی رو برای گوشی های دیگه بلوتوث کنم آخه فرمت note خود گوشی ناسازگار با گوشی های دیگه مدل گوشی samsung b7300 omnia lite

loverx5
23-08-2010, 10:47
سلام
دوستان ميشه برنامه اي معرفي کنيد که بتونم باهاش کتابهاي جاوا رو اجرا کنم ؟
گوشي : HTC viva
رام 6.5

ممنون

لینک زیر :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=104162&highlight=Esmertec+Jbed

loverx5
23-08-2010, 11:11
سلام خسته نباشید من یه برنامه note میخوام که بتونم فایل های متنی رو برای گوشی های دیگه بلوتوث کنم آخه فرمت note خود گوشی ناسازگار با گوشی های دیگه مدل گوشی samsung b7300 omnia lite

این ها را تست کن :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=103849
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=93841
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=86645&highlight=note

loverx5
23-08-2010, 11:16

بفرمایید :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=58969&highlight=fake+sms

surpriser
23-08-2010, 21:31

سلام دوستان.کسی برنامه ای در این زمینه نمی شناخت؟

pooyab
24-08-2010, 08:14
سلام دوستان.کسی برنامه ای در این زمینه نمی شناخت؟

دوست عزیز، پست قبل از خودتون رو ببینید، آقا پدرام معرفی کرده بودند
اینم لینک:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=75402
موفق باشید

mahmoud2010
25-08-2010, 09:05
سلام
کسی یه برنامه حسابدار فارسی برای تاچ پرو2 فول اسکرین و با تمامی امکانات حسابداری و امنیتی نگهداری پسوردها و ... سراغ داره به من معرفی کنه؟
اگه برام پیدا کنید خیلی خیلی ممنون میشم.
برام مهمه که امکانات زیر را داشته باشه:
فارسی باشه
فول اسکرین باشه
تمام امکانات حسابداری را داشته باشه
امکانات ذخیره پسورد ها و شماره حساب ها و کد های امنیتی را داشته باشه
امن و مطمئن باشه
و چیزیایی که یه برنامه کامل باید داشته باشه.
بازم ممنون میشم اگه کمکم کنید.

THE.PUNISHER
27-08-2010, 00:54
سلام دوستان کسی برنامه برای دیدن کانال های ماهواره ی ایران مثل pmc اینا داره
spb tv دارم ولی فقط یک شبکه ایرانی داره اگه راهی هست که به همین spb tv بشه کانال اضفاه کرد بگین لطفا ممنون

scorpion20h
27-08-2010, 13:30
سلام
يه نرم افزار واسه پخش flv مي خواستم

loverx5
27-08-2010, 21:13
سلام
يه نرم افزار واسه پخش flv مي خواستم

بفرمایید :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=80637

amin.s93
28-08-2010, 16:03
نرم افزاری برای پخش swf و flv میخواستم
برای flv کورپلیر رو امتحان کردم تصویر نداره smart movie هم فایل رو شناسایی میکرد ولی پخش نمیکرد
اگه نرم افزار دیگه ای هست معرفی کنید ممنون میشم:ad:

maziar572000
29-08-2010, 13:35
سلام من 7.2uc web را دارم قبلا ایمیل یاهو را باهاش باز میکردم ولی الان باز نمیکنه سیم کارتمم ایرانسله
ولی فیس بوک و جی میل را باز میکنه دلیلش چیه تست کنین ببینین مال شما چجوریاست؟

loverx5
29-08-2010, 16:38
برای flv کورپلیر رو امتحان کردم تصویر نداره smart movie هم فایل رو شناسایی میکرد ولی پخش نمیکرد

من خودم coreplayer تست کردم و جواب داده .
بهتره کیفیت و رزولوشنش و با برنامه زیر یکم تغییر بدی (شاید گوشت نمیکشه)
Video Converter Ultimate

maziar572000
31-08-2010, 07:37
سلام من 7.2uc web را دارم قبلا ایمیل یاهو را باهاش باز میکردم ولی الان باز نمیکنه سیم کارتمم ایرانسله
ولی فیس بوک و جی میل را باز میکنه دلیلش چیه تست کنین ببینین مال شما چجوریاست؟

عجب همه کمک میکنند بابا یه بروزر خوب غیر از اپرا مینی که از ف-ی ل - تر هم رد بشه سرعتشم خوب باشه چیه یا بگید چرا ucweb 7.2 یاهو را باز نمیکنه جدیدا فیس بوک را هم باز نمیکنه با وایر لس هم امتحان کردم نشد

tighoor
31-08-2010, 08:03
عجب همه کمک میکنند بابا یه بروزر خوب غیر از اپرا مینی که از ف-ی ل - تر هم رد بشه سرعتشم خوب باشه چیه یا بگید چرا ucweb 7.2 یاهو را باز نمیکنه جدیدا فیس بوک را هم باز نمیکنه با وایر لس هم امتحان کردم نشد

خب هیچکی جواب این سوال شما رو نمیدونه چون دلیلش مشخص نیست واقعا!
میتونین از Skyfire استفاده کنید!

amin.s93
31-08-2010, 09:12
من خودم coreplayer تست کردم و جواب داده .
بهتره کیفیت و رزولوشنش و با برنامه زیر یکم تغییر بدی (شاید گوشت نمیکشه)
Video Converter Ultimate

فکر نمیکنم از رزولیشن باشه قبل از پخش با کور پلیر با ارور زیر مواجه میشم
player:video codec (on2 vp6) not supported by the player ! (0109)

pooyab
31-08-2010, 09:13

دوست من برخی فایل های flv ویدئو های سایت هایی مثل یو-تیو-ب و... جدیدا از codec خاصی استفاده می کنند که توسط برنامه ی coreplayer در اکثر گوشی ها با اشکال اجرا می شن
این مشکل هنوز حل نشده. چند نفر از اعضای xda تلاش می کنند codec مربوطه رو برای برنامه ی tcmp تهیه کنند ولی هنوز نتیجه ای حاصل نشده

phalls
31-08-2010, 09:55
اقا من یه رادیو میخوام
گوشیم اکسپریا x1 باید برای رادیو فقط پنلش رو استفاده کنم
خیلی منون میشم ....

mehdih74
31-08-2010, 17:21
resco file explore میخواستم :please:
در ضمن نمیخوام فایل کب باشه جون فایل اکسپلورم خرابه

میخوام از طریق پیسی نصبش کنم (setup.exe)

saeed_k750i
31-08-2010, 18:34
سلام شما می تونید از سایت خود رسکو فایل exe رو دانلود کنید و بعد سریالشو بدید. سایت رسکو (http://www.resco.net/pocketpc/explorer/downloads.asp)

jefri65
02-09-2010, 21:05
آقا خسته نباشین،میشه لینک دانلود برا opera mini بزارید،و بگید چه جوری میشه بزاریش پیش فرض؟

samikhan
03-09-2010, 22:35
دوستان من یک کیبورد میخوام که فقط کلید های چهار جهته داشته باشه که کلی کارم رو راه میندازه ممنون میشم اگر هست معرفی کنید

Piyadero
04-09-2010, 08:59
سلام خدمت دوستان ....
ببخشید برنامه ای هست که باهاش بشه صدا رو تغییر داد ...مثلا مرد رو زن کرد؟! منظورم صدای خروجی هست که به شنونده پشت گوشی میرسه!امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید ...اگه هست لطفا لینک بدید برای 6.1 ایکسپریا x1 ....مممنون

mohsen-unique
04-09-2010, 12:07
دوستان من یک کیبورد میخوام که فقط کلید های چهار جهته داشته باشه که کلی کارم رو راه میندازه ممنون میشم اگر هست معرفی کنید

رسکو کیبورد 6 فاینال فیکس شده برای زبان فارسی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109129)

mahmoud2010
04-09-2010, 12:24
سلام
کسی یه برنامه حسابدار فارسی برای تاچ پرو2 فول اسکرین و با تمامی امکانات حسابداری و امنیتی نگهداری پسوردها و ... سراغ داره به من معرفی کنه؟
اگه برام پیدا کنید خیلی خیلی ممنون میشم.
برام مهمه که امکانات زیر را داشته باشه:
فارسی باشه
فول اسکرین باشه
تمام امکانات حسابداری را داشته باشه
امکانات ذخیره پسورد ها و شماره حساب ها و کد های امنیتی را داشته باشه
امن و مطمئن باشه
و چیزیایی که یه برنامه کامل باید داشته باشه.
بازم ممنون میشم اگه کمکم کنید.

amin.s93
06-09-2010, 11:14
سلام و خسته نباشید
یه نرم افزار مدیریت دانلود با قابلیت صفبندی و زمانبندی واسه ppc میخواستم
یه دنیا ممنون

ehsan_bibak07
06-09-2010, 12:38
با سلام.
یه سوال داشتم. من دو تا گوشی دارم یکیش n97 هست .یکی دیگش k800 هست.این نرم افزار fieldtest روی n97 چون سیمبین support میکنه نصب میشه ولی روی k800 چون فقط jar ساپرت میکنه نصب نمیشه.میخواستم اگه میشه نرم افزار filestest را با فرمت jar برام به ایمیلم ارسال کنید.یا اگر همچین نرم افزاری موجود نیست نرم افزاری مشابه آن را ارسال کنید.
ممنون
ehsan_asari07@yahoo.com

sina158
06-09-2010, 16:56
سلام و درود
گوشی من htc diamond 2هست داخل هر برنامه مه میشم و دکمه بالا سمت راست .. X } رو میزنم برنامه بسته میشه ولی تو task manager نشون میده هنوز برنامه بازه (میشه گفت برنامه مینمایز) شده چگونه میشه یا همان دکمه زدن برنامه کامل بسته بشه؟
ضمنا تو گوشی قبلیم (X1) که داشتم صفحه home همون گوشه سنت راست بالا یه علامت به شکل 2تا خط و یه فلش زیزش بود که میزدم همون کاره task manager رو میکرد ایا داخل wm 6.5 هم همچین ویژگی هست که بشه فعال کرد؟
پیشاپیش تشکر از اینکه جواب میدین:dn:

smartboy2oo9
08-09-2010, 17:31
سلام
من چند جا این پیام رو گذاشتم ولی کسی جواب نمی ده
کسی تیونر گیتار داره
برای کوک کردن گیتار

loverx5
08-09-2010, 18:52
سلام
من چند جا این پیام رو گذاشتم ولی کسی جواب نمی ده
کسی تیونر گیتار داره
برای کوک کردن گیتار

بفرمایید :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=114343

misery
09-09-2010, 08:51
سلام.
من ازyoutube گوشیم راحت استفاده میکنم.و میخوام دانلودشون کنم رو گوشیم.
برای دانلود از برنامه getytv v 1.2 , 1.1 استفاده کردم اما کار نمیکنه.
اگه میشه یه برنامه بدید راحت کار کنه.
گوشی ( diamond 2)
ممنون

amin.s93
09-09-2010, 13:30
سلام و خسته نباشید
یه نرم افزار مدیریت دانلود با قابلیت صفبندی و زمانبندی واسه ppc میخواستم
یه دنیا ممنون

مثل این که اینجا فقط درخواست میدن:dy::br:

loverx5
09-09-2010, 19:30
سلام.
من ازyoutube گوشیم راحت استفاده میکنم.و میخوام دانلودشون کنم رو گوشیم.
برای دانلود از برنامه getytv v 1.2 , 1.1 استفاده کردم اما کار نمیکنه.
اگه میشه یه برنامه بدید راحت کار کنه.
گوشی ( diamond 2)
ممنون

اینم تست کن قبلا کار میکرد اما باز هم بعیده به علت ف.ی.ل.ترینگ الان کار بکنه

loverx5
09-09-2010, 19:33
سلام و درود
گوشی من htc diamond 2هست داخل هر برنامه مه میشم و دکمه بالا سمت راست .. X } رو میزنم برنامه بسته میشه ولی تو task manager نشون میده هنوز برنامه بازه (میشه گفت برنامه مینمایز) شده چگونه میشه یا همان دکمه زدن برنامه کامل بسته بشه؟
ضمنا تو گوشی قبلیم (X1) که داشتم صفحه home همون گوشه سنت راست بالا یه علامت به شکل 2تا خط و یه فلش زیزش بود که میزدم همون کاره task manager رو میکرد ایا داخل wm 6.5 هم همچین ویژگی هست که بشه فعال کرد؟
پیشاپیش تشکر از اینکه جواب میدین:dn:

از این برنامه استفاده کن :
http://rapidshare.com/files/353527693/AMeBa_v.0.7.1.zip.html

motreb2
10-09-2010, 18:18
سلام بر نامه ای می خوام که خواندن را به متن تبدیل کنه.شبیه چیزی که برای andoid هست

misery
10-09-2010, 22:23
اینم تست کن قبلا کار میکرد اما باز هم بعیده به علت ف.ی.ل.ترینگ الان کار بکنه

کدوم رو ؟

loverx5
10-09-2010, 23:24
کدوم رو ؟

http://www.megaupload.com/?d=0ZIP18SP
http://www.ziddu.com/download/4578259/........v2.0.11.rar.html

amin.s93
12-09-2010, 11:08
سلام
نرم افزاری واسه بهینه سازی و روانتر کردن tv out گوشی وجود نداره ؟ مقداری کنده و پرش داره
ممکنه از tv یا کابل باشه ؟

mhasndp
12-09-2010, 21:25
salam
man ye rom e khub bara jasjar mikham vali aslan tu site peida nakardam mishe yeki behem komak kone?
mikham be id gushimam mogheye nasb gir nade

loverx5
12-09-2010, 23:25
salam
man ye rom e khub bara jasjar mikham vali aslan tu site peida nakardam mishe yeki behem komak kone?
Mikham be id gushimam mogheye nasb gir nade

اولا طبق قوانین سایت فارسی تایپ کنید
دوما اینجا محل درخواست نرم افزاره نه رام ... به بخش اختصاصی گوشی خودتون سر بزنید
با تشکر

motreb3
13-09-2010, 12:17
جواب مارو کسی نمیده؟

شئهق135
13-09-2010, 13:59
سلام
کسی میتونه این دیکشنری رو کامل با کرک بزاره؟

http://www.lingvosoft.com/main.jsp?do=products-view_item&item=15054

A.Plus
13-09-2010, 17:07
سلام
من یه برنامه اجرای جاوا میخوام که این دو تا کلید کاربردی سمت چپ و راست کوشی های کیبورد دار دارن رو هم ساپورت کنه. من قبلا از SunJava FX استفاده میکردم ولی خیلی از برنامه ها رو نمیخوند.

مرسی

A.Plus
14-09-2010, 07:34
سلام
من یه برنامه اجرای جاوا میخوام که این دو تا کلید کاربردی سمت چپ و راست کوشی های کیبورد دار دارن رو هم ساپورت کنه. من قبلا از SunJava FX استفاده میکردم ولی خیلی از برنامه ها رو نمیخوند.

مرسی
نبود؟

sazeee
14-09-2010, 07:51
سلام
کسی میتونه این دیکشنری رو کامل با کرک بزاره؟

http://www.lingvosoft.com/main.jsp?do=products-view_item&item=15054

سلام
آدرس دانلود: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=61877

motreb3
14-09-2010, 10:13
گوشی من رو pc نمیشنا سه چه کنمک؟windows mobile device center هم نصب هست؟اصلا usb شو نمیشناسه.درایور از کجابیارم؟cd خودش و گذاشتم و هر چی توش بود نصب کردم.گوشی:b7300 samsung

mehdih74
14-09-2010, 16:28
سلام به همه
من قبلا تو نرم افزار های پاکت پی سی یه چی دیدیم که گره های کروات رو یاد میداد حالا هرچی دنبالش میگرم پیدا نمی کنم
میشه لینکش بذارید
با سپاس فراوان :cv:

h_r_v
14-09-2010, 16:59
شاید این کمک کنه..!!
البته برای WVGA هست..
http://rapidshare.com/files/331826236/Tie_Knot_for_Omnia2.cab

A.Plus
15-09-2010, 08:44
نبود؟

:dy::dy::dy::dy::dy::dy::dy::dy::dy::dy::dy::dy::d y::dy::dy::dy::dy::dy::dy::hello::hello::hello::he llo:

mehdih74
15-09-2010, 09:11
شاید این کمک کنه..!!
البته برای WVGA هست..
http://rapidshare.com/files/331826236/Tie_Knot_for_Omnia2.cab

سلام مرسی
ولی من qvga میخواما
نیست ؟!