PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مونسترپک HeartlessMOD@V3X_V4 گوشی موتو V3X :: آپلود شده در سایت

MOTO MAN
10-09-2009, 00:57
به نام خدا

بی شک حرفه ای ترین و بهترین مونسترپک برای v3x تاکنون مونسترپک HeartlessMOD@V3X Version 4 بوده است.

یکی از مزیت های این مونستر پک این است که برای تمامی بوت لودر ها موجود هست.

قابلیتهای این مونسترپک به زبان فارسی(با تشکر از mri)

نکته مهم:
مونسترپک بستگی زیادی به ورژن بوت لودر شما دارد.بنابراین با توجه به ورژن بوت لودرتان مونستر را دانلود کنید و با MotoKup 0.2 روی گوشی فلش کنید.

از وقتی که ورژن سوم مونسترپک HEARTLESSMOD@V3X ساخته شد ، افراد زیادی برای ساختن ورژن جدید درخواست دادند اما من تصمیم گرفتم که تا پیدا کردن یافته های جدیدتر صبر کنم.من فکر می کنم که این "صبر کردن" درست بود.صادقانه بگویم که من معتقد نیستم که این مونسترپک مثل ورژن های 2و3 امکانات و ویژگی های منحصر به فردی دارد.اگرچه معتقدم که ورژن 4 حرفه ای ترین مولتی مدیا ، گرافیک منحصر به فرد ، با ثبات و عاری از ایراد می باشد.
من این ورژن را برای کسانی که فلش می کنند بهینه کردم و احتیاج به گفتن حرف دیگری نیست. در این مونسترپک آیتونز ، صدای باز و بسته شدن درب گوشی و پچ ها و کلاً مواردی که ایراد دار بودند را قرار ندادم.همچنین ضمن رفع تمام ایراد های شناخته شده ورژن 3 ، فلکس زیبای خودم را نیز بهبود دادم.

تنظیمات جدیدی قابل توجه هستند مثل :
شکل جدید نام گذاری عکس و ویدئوهایی که ذخیره می شوند ، 4 مگابایت نرم افزار برای داشتن نرم افزارهایی با سرعت بیشتر و سرعت بیشتر در بازی های 3d ، فایل منو (mma_ucp) از فولدر اسکین لود می شود یعنی این فایل را باید در همان پوشه اسکین مورد نظر ریخته شود.
از زمان ساخته شدن ورژن 3 ، من مهارت های گرافیکی خودم را ارتقا دادم . بنابراین فراموش نکردم که مونسترپک را ارتقا بدهم.
نام DRM این مونسترپک Moto Magx Linux است و برای iTunes پچ شده است . اسکین ها به خوبی انتخاب شده اند و برای افرادی که سلیقه متفاوتی با دیگران دارند منحصر به فرد است.
اسکین صفحه بیرونی هم بسیار زیباست .
نام فونت مونسترپک Segu Bold است که از روی ویندوز ویستا برداشته شده است و خیلی هم واضح به نظر می رسد.
مونسترپک R252211_U85.E6P بر پایه سریع ترین و آخرین ورژن برنامه های شناخته شده ، بنا نهاده شده است .
این مونسترپک هم اکنون آنلاک است و علامت گذاری نشده است.
با این مونسترپک ، گوشی های قدیمی V3X دوباره متولد می شوند. V3X کند است اما به طور پی در پی در حال تبدیل به یک گوشی افسانه ایست.

پچ های CG1 ( جمعاً 25 پچ ) :

* 4 مگابایت نرم افزار برای سرعت بیشتر بازی های 3d و برنامه ها
* شکل جدید ذخیره عکس و فیلم هایی که با گوشی گرفته می شوند
(از چپ به راست بخوانید!: دقیقه – ساعت – روز – ماه – سال )
*فایل های منوی اسکین های مخصوص (فایل mma_ucp ) از داخل فولدر اسکین خوانده می شوند.
*دسترسی به فایل های سیم مخفی در حالت P2K
*تعویض Attribute از قسمت برنامه ها
*آخرین تماس ها با قرار دادن سیم کارت جدید پاک نمی شوند.
*قطع کردن آلارم تا روز بعد با زدن دکمه قرمز
*روشن و خاموش کردن لامپ فلاش دوربین با دوبار فشار دادن دکمه C به صورت پشت سر هم .
* زنگی که مخصوص شماره تلفن یه شخص خاص میتوان قرار داد با زنگ مربوط به SMS هایی که از طرف همان شخص دریافت میشود ، می توانند با یکدیگر فرق داشته باشند.
*برنامه های جاوا در حالت اتصال گوشی به کامپیوتر اجرا می شوند.
* برنامه های Corelet توسط این مونستر ساپورت می شوند.
* برنامه های کورلت در Game&Application نشان داده می شوند.
* صدای زنگی که برای Alarm Clock انتخاب می کنید در این مونستر افزایش پیدا کرده است.
* می توانید زمان خاصی را برای دوباره فعال کردن Alarm Clock تعریف کنید.
* زمان و اسمی که برای Alarm Clock انتخاب کردید در قسمت Alarm Clock نشان داده می شوند.
* زمان برای شماره گیری مجدد به صورت اتوماتیک (Automatic Re-Dial) قرار داده شده است.
* وقتی که با گوشی یک فایل Jar را نصب کنید پیغام عدم تأیید برنامه(Not Signed) را مشاهده نمی کنید.
* قابلیت Read و Write به حالت Java permissions اضافه شده است .به طور مثال وقتی شما یک برنامه روی گوشی تان دارید که اجازه دسترسی به درایوهای گوشی را میخواهد(مثل Phone Manager ویا انواع Player ها) شما میتوانید در قسمت Game & Application با زدن Option و انتخاب Java permissions و بعد User data related و بعد User data read access و User data write access این ویژگی ها رو فعال و یا غیر فعال کنید.
* دلیوری SMS رو برای همیشه می توانید On یا Off کنید.
* زمان Find Me بلوتوث به 10 دقیقه افزایش پیدا کرده است.
* می توانید انتخاب کنید که وقتی گوشی به کامپیوتر وصل است ، گوشی شارژ بشود یا نه.
برای این کار باید در قسمت Initial Setup (تنظیمات اولیه) گزینه Usb charging را On یا Off کنید.
توجه:در صورت انتخاب هرگونه زبان به عنوان زبان گوشی به غیر از انگلیسی ، گزینه Usb charging به Animation (انیمیشن) تغییر پیدا می کند.
* وقتی در قسمت Sound موزیکی را پخش می کنید با تمام شدن آن موزیک ، آهنگ بعدی به صورت اتوماتیک پخش می شود. برای حذف این قابلیت باید Auto Repeat را Off کنید.
*250 درصد زوم روی عکس.

تغییرات CG2:

*فعال شدن Index Scrolling
*جای آیکون های منو به بهترین حالت آنها تغییر پیدا کرده است.
*جستجو در دفترچه تلفن بهبود پیدا کرده است.
*مرتب کردن فایل ها بر اساس الفبا.
*مارک کردن ( علامت گذاری ) فایل ها با کلید صفر ( 0 )
*حل مشکل Restart کردن برنامه های جاوا
*سیگنال قوی تر دراین ورژن از مونسترپک ( E6P )
* وقتی در قسمت Sound Option گزینه Sound boost (تقویت صدا) را روی 4 می گذارید ، کیفیت صدا پایین نمی آید.
* بهترین کیفیت ممکن برای فیلمبرداری و عکس برداری
* اضافه شدن 4X زوم و Night Mode به فیلمبرداری .
* فیلمبرداری نامحدود بر روی کارت حافظه (Memory Card)
* قابلیت Pause کردن فیلمبرداری
* اضافه شدن Style های آبی ، قرمز و سبز به قسمت Style های دوربین.
*نشان دادن تمام تماس ها اعم از ورودی و خروجی
* قابلیت مشاهده فیلمبرداری قبل از ذخیره کردن.
*فرستادن 1 مگابایت بوسیله MMS
*اضافه شدن counter (شمارنده) به هنگام اجرای فایل های صوتی و تصویری
*ذخیره فیلمبرداری با فرمت mp4
*اضافه شدن Send Video به منوی Message
*اضافه شدن ورژن 5.1.9 برنامه DAP
*ساپورت شکلک های با سایز بزرگ در EMS
*اضافه شدن Send Postcard به منوی Message
* ذخیره اس ام اس روی روی گوشی تا سقف 750 عدد.
* غیر فعال کردن Re"" و "Fw" به هنگام "Reply" کردن و "Forward" کردن یک SMS.
* غیر فعال کردن Unicode
* اضافه شدن عکس صفحه نمایش بیرونی به هنگام باز بودم درب گوشی (cl.gif)
* کاهش روشن بودن صفحه نمایش به 5 ، 10و 20 ثانیه.
*حذف فایل های ویدئویی غیر ضروری .
* غیر فعال شدن تغییر Ring Style به هنگام شارژ گوشی .
*فعال کردن شماره گیری سریع از شماره 1 تا 9
* فعال کردن Voice Mail با نگه داشتن دکمه 1
* اضافه شدن قفل صفحه کلید.
*60 عدد از تماس هایی که می گیرید و همچنین تماس هایی که دریافت می کنید روی مموری ذخیره می شوند.
*عکس و آهنگ مخصوص برای زمان روشن و خاموش شدن گوشی.
*هنگامی که دکمه Browser را می زنید پیغام " استفاده از Gprs موجب هزینه های اضافی (Additional cost) می شود را مشاهده می کنید.

چند نکته

-و به این نکته بیاندیشید که مسئولیت هر چیزی به عهده خودتان است !

-در ضمن از همخوانی ورژن بوت لودر گوشی با ورژن بوت مونسترپک مطمئن شوید.

-برای فلش زدن فقط و فقط از برنامه motokup استفاده کنید.( آموزش برنامه (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1069213#post1069213))

-بقیه توضیحات در لینک آموزش برنامه ی motokup داده شده است.

-در هر پست به صورت جداگانه برای هر بوت لودر مونسترپک فوق آپلود شده است.

موفق باشید

MOTO MAN
10-09-2009, 02:11
مونسترپک HeartlessMOD@V3X Version 4 برای بوت لودر 0.6.71 به صورت 8 پارت در سایت آپلود شد.

boot loader:0.6.71

MOTO MAN
10-09-2009, 03:02
مونسترپک HeartlessMOD@V3X_V4 برای بوت لودر 0.6.81 و 0.6.82 به صورت 8 پارت در سایت آپلود شد. :001:

boot loader:0.6.81 & 0.6.82

MOJI3180
10-09-2009, 07:58
ماشاالله.
بسیار عالی ، دقیق ، زیبا ، رسا و حرفه ای

آقا مهدی دستت درد نکنه . حال دادی برادر !:merci:
اجرت با امام حسین

MOTO MAN
10-09-2009, 08:40
مونسترپک HeartlessMOD@V3X_V4 برای بوت لودرهای 0.6.83 و 0.6.84به صورت 8 پارت در سایت آپلود شد.:001:

boot loader:0.6.83 & 0.6.84

موفق باشید

:5:

behnam_sr66
29-11-2009, 12:56
سلام .خسته نباشید شرمنده سوالم رو اینجا مطرح میکنم.من v3x رو منسر پک 4 زدم گوشیم فارسی هست و اس ام اسهای فارسی رو میخونه ولی موقعی که اس ام اس فارسی واسه طرف مقابلم مفرستم هیچی دیده نمیشه واسش.واسه هر کسی میفرستم همینجوریه.

MOTO MAN
29-11-2009, 13:07
سلام .خسته نباشید شرمنده سوالم رو اینجا مطرح میکنم.من v3x رو منسر پک 4 زدم گوشیم فارسی هست و اس ام اسهای فارسی رو میخونه ولی موقعی که اس ام اس فارسی واسه طرف مقابلم مفرستم هیچی دیده نمیشه واسش.واسه هر کسی میفرستم همینجوریه.

سلام ابتدا به تاپیک زیر برو

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=15238

سپس از مرحله ی 26 به بعد را انجام بده.

موفق باشید...

behnam_sr66
29-11-2009, 15:28
دوست عزیز میشه بگی چطوری گوشی رو کانکت کنم به نرم افزار p2kadvanced.هر کاری میکنم نمیشه

MOTO MAN
29-11-2009, 15:44
دوست عزیز میشه بگی چطوری گوشی رو کانکت کنم به نرم افزار p2kadvanced.هر کاری میکنم نمیشه

سلام

اول به تاپیک زیر برو و درایورها را رو کامپیوتر نصب کن.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82728

بعد توی گوشی برو تو قسمت connection بعد usb بعد تنظیمات را بذار روی data . بعد گوشی را وصل کن به کامپیوتر حالا دیگه باید گوشیت را بشناسه.

پیروز و سربلند باشید...

:8:

10208
17-01-2010, 12:08
با سلام و خسته نباشی شرمنده حالا این بوت لودر چی هست از کجا باید بفهمیم که ورژن بوت لودرمون چیه؟

MOTO MAN
17-01-2010, 13:10
با سلام و خسته نباشی شرمنده حالا این بوت لودر چی هست از کجا باید بفهمیم که ورژن بوت لودرمون چیه؟

سلام بوت لودر مربوط به بوت cpu هست که خلی مهمه.

برای فهمیدنش کافیه گوشی را خاموش کنید حالا کلیدهای ستاره و مربع را همزمان گرفته و در حالی که این دو کلید را گرفتید کلید قرمز را بزنید.

حالا یه سری اطلاعات روی گوشی نمایان میشه که یکیش بوت لودر هست که کاملا مشخص هست.

با توجه به بوت لود روی گوشی به فیرمور مورد نظر فلش بزنید.

موف باشید....

10208
18-01-2010, 12:49
دست گلت درد نکنه رفیق توهم شیطونیا داش مهدی:003:

راستی یه سوال دیگه گوشیه من فارسی نیست با این روش می تونم گوشیمو فارسی کنم؟

MOTO MAN
18-01-2010, 13:32
دست گلت درد نکنه رفیق توهم شیطونیا داش مهدی:003:

راستی یه سوال دیگه گوشیه من فارسی نیست با این روش می تونم گوشیمو فارسی کنم؟

سلام

حالا ما شدیم شیطون:4:

بیا برو به تاپیک زیر و فایل فارسی ساز را با فونت دلخواه با rsd روی گوشی فلش کن.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=75023

موفق باشید...

10208
18-01-2010, 21:43
مهدی جان با motokup نمیشه آخه من rsd ندارم

MOTO MAN
19-01-2010, 09:05
بیا برادر مشکلی که نداره که بیا اینم لینک آخرین نسخه ی rsd

http://www.4shared.com/file/134475186/8749bc9d/RSDLite_457.html?s=1

در ضمن فلش باهاش خیلی راحت هست سیمکارت و مموری را دربیار از تو گوشی برو data connection بعد بزارش رو حالت data بعد گوشی را که روشنه وصل کن به کامپیوتر پک فارسی را انتخاب کن حالا استارت را بزن و صبر کن تا کار تموم شه.

اگه پیغام faild داد صبر کن و کلید قرمز را فشار بده تا گوشی خاموش شه حالا از رایانه جداش کن.

موفق باشید...

گودلان
11-04-2010, 14:45
با سلام اقا این مونستر پک که قرار دادید وقتی میخوام از حالت زیپ درش بیارم از من اپلود میخواد خواهش میکنم جواب بدید خیلی ممنون:020:

گودلان
11-04-2010, 14:53
با سلام اقا این مونستر پک که قرار دادید وقتی میخوام از حالت زیپ درش بیارم از من اپلود میخواد خواهش میکنم جواب بدید خیلی ممنون:020:

Bluetooth man
11-04-2010, 14:56
داداش گلم لطف کن یک عکس بگیر بذار ببینم چه اروری میده .؟
شما باید تمام فایلهها رو دانلود کنی ها یعنی تمام part ها .
روی سیستم کامپیوتر هم باید برنامه winrar نصب باشه .

فکر کنم چون از پست اول تشکر نکردی اینطوری شده !!:4:
حالا اگر باز مشکل داری عکسشو بذار تا بگم چی کار کنی .

گودلان
13-04-2010, 17:18
اقا من یه گوشی v3xدارم با بوت لودر می یاد بالا ولی فلش نمیشه تو رو خدا یکی کمک کنه ممنون میشم:38:

MOTO MAN
13-04-2010, 17:25
اقا من یه گوشی v3xدارم با بوت لودر می یاد بالا ولی فلش نمیشه تو رو خدا یکی کمک کنه ممنون میشم:38:

سلام میشه بیشتر توضیح بدید.

شما از برنامه ی motokup برای فلش استفاده کن و سعی کن از آخرین ورژن درایورها استفاده کنی.

آخرین نسخه ی درایور ها هم در حال حاضر 4.5 هست که می تونی از بخش برنامه های مرتبط به کامپیوتر دانلود کنی.

موفق باشید...

گودلان
19-04-2010, 15:25
:39:دست کسی که این مونستر پک4را که تو سایت گذاشت درد نکنه اقا ما مشکلمون حل شد فقط این مونستر پک4اس ام اس فارسی نمیده اگه میشه راه هلی بذارید اون تایپک که قرار داده بودید در مورد اس ام اس فارسی خرابه لطفا بررسی کنید و جواب ما را بدید مرسی اگه راه هلی برای تقویت بلوتوث موتوv3xهست لطفا بگیید بازم تشکر:merci:

Bluetooth man
19-04-2010, 16:13
سلام

برای فارسی کردن هم باید پک فارسی گوشی را دانلود کنید و روی گوشی فلش کنید .

2 پک وجود داره :
1- اصلی که کمپانی معرفی کردهhttp://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=426
به لینک داده شده برو و یک راست تاپیک کلیه پک های فارسی گوشی های موتورولا رو باز کن . تو صفحه اول پک فارسی گوشی v3x هست .

2- مد شده و جدیدhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=75023
(به توصیه گفته شده در مورد نصب این پک ها دقت کن. )

بلوتوث رو هم نمیشه تقویت کرد چون سخت افزاری هست و ورزن بلوتوث گوشی کلا پایینه .

rajermax
27-05-2010, 04:49
سلام وقتي ميخوام لش كونم ارور 84 ميده چيكار كنم الانم گوشيم روشن نميشه وقتي ميخواي روشنش كونم جاي بوت لادرش مياد

rajermax
29-05-2010, 04:01
كسي نيست جواب منو بده

MOJI3180
29-05-2010, 04:44
گل پسر آخه این سوالات رو چندین بار جواب دادیم !

شما این فریمور رو تست کن .
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101916

e.noor
23-07-2013, 22:47
سلام0این مونستر بک ها تو کامبیوترم آن زیب نمیشه چکار کنم

e.noor
24-07-2013, 07:33
سلام.مونستر بک خیلی جالبی بود ممنون ولی یه مشکلی هست اینکه فارسیش کردم اما برا کسیکه اس ام اس فارسی میزنم اس ام اس خالی میره چکار کنم؟

e.noor
24-07-2013, 07:37
سلام.مونستر بک خیلی جالبی بود ممنون ولی یه مشکلی هست اینکه فارسیش کردم اما برا کسیکه اس ام اس فارسی میزنم اس ام اس خالی میره چکار کنم؟

lord of moto
10-08-2013, 12:00

سلام و درود

دوست عزیز کمی صبور باشید حتما به جواب می رسید

شما بعد نصب مانسترپک باید پک زبان فارسی که در انجمن موجود هست رو بر روی گوش نصب کنید تا مشکل مسیجتان برطرف شود

Bluetooth man
10-08-2013, 19:34
دوست عزیز به روش زیر عمل کنید . باید با برنامه p2ktools تغییر سیم رو در گوشی لحاظ کنید . تو بخش آموزش این بخش تاپیک مفصلش هست ولی من اینو بهتون معرفی میکنم
پست اول این تاپیک رو بخونید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=23317

از جواب سربالامدیر محترم بخش هم تشکر میکنم .تقاضا دارم که یه وقتی کنن و یه سری هم به بخش اموزش بزنن و یه مطالعه ای داشته باشن که راحتتترین سوالات رو به این گونه منحرف نکنن !