PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر در مورد رام های معرفی شده برای hd

iman116
23-09-2009, 23:17
سلام
دوستان لطفا" در این تاپیک در مورد رامهای جدیدی که روی گوشی خود نصب کردید و مزایا و مشکلات اون توضیح دهید تا انتخاب رام مناسب برای کاربران دیگر راحت باشد، در حال حاضر خود من هم گیج شدم که چه رامی با ویندوز 6.5 روی گوشی خودم نصب کنم که بدون مشکل باشد
لطفا" لینک با تاپیک رامهایی که نصب کردید و در حال استفاده از اون هستید رو هم معرفی کنید
با تشکر

love is jawad
23-09-2009, 23:56
دوست عزیز رام کلا یه چیز سلیقه ای هست . و خیلی هم بستگی به استفاده ای داره که شما انجام می دی . باید ببینی گرافیک برات مهمه یا سرعت . من خودم برام سرعت خیلی خیلی مهمه . تو این رام هایی که تا الان نصب کردم و کار کردم برای من بهترین رام r14 بوده . البته با انرژی با مانیلا 2.1 هم کارم را میوفته .

iman116
24-09-2009, 00:15
دوست عزیز رام کلا یه چیز سلیقه ای هست . و خیلی هم بستگی به استفاده ای داره که شما انجام می دی . باید ببینی گرافیک برات مهمه یا سرعت . من خودم برام سرعت خیلی خیلی مهمه . تو این رام هایی که تا الان نصب کردم و کار کردم برای من بهترین رام r14 بوده . البته با انرژی با مانیلا 2.1 هم کارم را میوفته .

حالا یکم سرعت بیشتر یا کمتر مهم نیست! مهم اینه که درست کار کنه و بخشهای مختلف از جمله sms ، موزیک پلیر، بخشهای مختلف تنظیمات و غیره درست کار کنه و اینطوری نباشه که با نصب رام یه قسمتی از گوشی از کار بیفته و قابل استفاده نباشه و یا خوب کار نکنه.

love is jawad
24-09-2009, 00:34
حالا یکم سرعت بیشتر یا کمتر مهم نیست! مهم اینه که درست کار کنه و بخشهای مختلف از جمله sms ، موزیک پلیر، بخشهای مختلف تنظیمات و غیره درست کار کنه و اینطوری نباشه که با نصب رام یه قسمتی از گوشی از کار بیفته و قابل استفاده نباشه و یا خوب کار نکنه.

دوست من تو بعضی مواقع بیشتر از یه یکم سرعت تفاوت داره . من خودم شخصا مصرف msg خیلی

بالاست . به همین دلیل با رام هایی که مانیلا 2.5 داره خیلی راحت نیستم . ( البته می گم اینها

همه به دلیلا که هنوز این رام ها بتا هستن ) . حالا قراره این رامی که امشب سعید خان معرفی کرد

رو نصب کنم ببینم سرعتش چه جوریه .:001: ولی اخر نظر شخصیم و بخوام بگم واسه کسی که

نمی خواد هر روز رام و عوض کنه R14 رام فوق العاده هستش . :41:

iman116
24-09-2009, 00:48
منظور شما همین رام که در این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=80758) معرفی شده هست دیگه ؟
بجز مشکلی که در مورد File explorer مطرح کردید به مشکل دیگه ای با این رام برخورد نکردید ؟ همه قسمتها خوب کار می کنند؟

از دوستان دیگر هم خواهش می کنم در این بحث شرکت کنند
با تشکر

love is jawad
24-09-2009, 00:59
منظور شما همین رام که در این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=80758) معرفی شده هست دیگه ؟
بجز مشکلی که در مورد File explorer مطرح کردید به مشکل دیگه ای با این رام برخورد نکردید ؟ همه قسمتها خوب کار می کنند؟

از دوستان دیگر هم خواهش می کنم در این بحث شرکت کنند
با تشکر

اره رفیق . خوده خودشه :4: اره تا حالا فقط مشکلم همینه . که مشکل انچنانی نیست فقط کار و یه

کمی سخت می کنه . مثلا اگر من 5 تا فایل برام کسی با بلوتوث بفرسته و بخوام تغییر فولدر بدم یه

خورده سخته که می شه با وصل شدن به کامپیوتر راحت این کار و انجام داد . :003: فقط یه امکانی

نداره که اونم با نرم افزار درست می شه اونم چرخش تو msg هستش .

iman116
24-09-2009, 09:43
خوب این همونطور که خودتونم گفتین مشکل خاصی نیست، من خودم هیچ وقت از file explorer خود گوشی استفاده نمی کنم و resco explorer نصب می کنم که خیلی هم بهتره و امکاناتش بیشتر

S.A.E.I.D
24-09-2009, 14:12

عشق است leo من که شخصا اصلا با این r14 بیریخت حال نمیکنم آخه نه قیافه داره نه چیزای دیگه فقط سرعت داره:003:

S.A.E.I.D
24-09-2009, 14:15
خوب این همونطور که خودتونم گفتین مشکل خاصی نیست، من خودم هیچ وقت از file explorer خود گوشی استفاده نمی کنم و resco explorer نصب می کنم که خیلی هم بهتره و امکاناتش بیشتر

داداشی من بعضی وقتا تو رسکو برای ارسال بلوتوس مشکل دارم آیا شما هم تا به حال به این مشکل برخوردین؟؟

mostafamsa
24-09-2009, 15:50
با سلام خدمت دوستان عزیز در ابتدا باید بگم که من تمام رامهای جدید hd رو , رو گوشیم نصب کردم
به نظر من بهترین رام duty leo r4 است چون هم سرعتش بالاست هم تمام امکاناتش نسبت به بقیه رام ها از جمله duty r14 و رام energy leo جدید , , update شده تر است
و در اخر باید بگم که من این رامو (leo r4) دو هفته است که رو گوشیم ( touch hd) دارم هم پایداره هم خوب کار میکنه ,تازه با این که 25 تا نرم افزار روش نصب کردم بازم برای گوشیم هیچ مشکلی پیش نیامده

S.A.E.I.D
24-09-2009, 16:54
با سلام خدمت دوستان عزیز در ابتدا باید بگم که من تمام رامهای جدید hd رو , رو گوشیم نصب کردم
به نظر من بهترین رام duty leo r4 است چون هم سرعتش بالاست هم تمام امکاناتش نسبت به بقیه رام ها از جمله duty r14 و رام energy leo جدید , , update شده تر است
و در اخر باید بگم که من این رامو (leo r4) دو هفته است که رو گوشیم ( touch hd) دارم هم پایداره هم خوب کار میکنه ,تازه با این که 25 تا نرم افزار روش نصب کردم بازم برای گوشیم هیچ مشکلی پیش نیامده

داش شیره بعد از 4 روز جنگ با 3 تا r14 یکیم ترفدار leo ق4 ndndl:8::8::8:

iman116
24-09-2009, 17:33
داداشی من بعضی وقتا تو رسکو برای ارسال بلوتوس مشکل دارم آیا شما هم تا به حال به این مشکل برخوردین؟؟

والا من الان یه سالی هست دارم با ونیدوز 6.1 ازش استفاده می کنم و مشکلی نداشته همیشه هم با همین بلوتوث میفرستم.
ورژن resco من هم 7.05 مال سال 2008 هست

farzad48
24-09-2009, 18:03
من که تا حالا هرچی رام اومده نصبش کردم و تا بحال در مرحله تصمیم گیری هستم که کدام رام را نصب کنم. هر روز دارم با یک رام کار میکنم. هنوز تصمیم قطعی نگرفتم.
حالا امشب این رام آخری انرژی که سعیدداش معرفی کره نصب میکنم ببینم چطوره

iman116
24-09-2009, 18:16

سلام
دوست عزیز منظور شما رامی هست که در این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=80611) معرفی شده ؟
در اول این تاپیک از مشکل sms گفته شده، دقیقا" در این مشکل چه اتفاقی میافته ؟

S.A.E.I.D
24-09-2009, 18:27
سلام
دوست عزیز منظور شما رامی هست که در این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=80611) معرفی شده ؟

آره داداشی همینه

mostafamsa
24-09-2009, 22:58
سلام
مشکلی تو sms دادن و گرفتن نداره وخیلی هم راحته

S.A.E.I.D
29-09-2009, 17:46
[wm 6.5][28/09/2009] وبندوز موبایل 6.5 - اچ دی - Duttys HD WM6.5 Leo R4 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1098269&posted=1#post1098269)

iman116
09-10-2009, 18:01
سلام
دوستان من هر دو رامهای r4 و r14 رو امتحان کردم و در حال حاضر از r14 بیشتر راضی هستم
اما 2 تا مشکل بزرگ دارم با این رام که اگه به کمک شما حل بشه عالیه
اول اینکه این رام انگار اصلا" نرم افزار جاوا نداره و فایل های جاوا رو شناسایی نمیکنه
دوم، چون من همیشه هندسفری بلوتوث به گوشیم متصل هست الان با این رام وقتی گوشی زنگ میخوره صدای زنگ دیگه از خود گوشی پخش نمیشه و فقط داخل بلوتوث پخش میشه
چه باید کرد؟

S.A.E.I.D
09-10-2009, 20:33
سلام
دوستان من هر دو رامهای r4 و r14 رو امتحان کردم و در حال حاضر از r14 بیشتر راضی هستم
اما 2 تا مشکل بزرگ دارم با این رام که اگه به کمک شما حل بشه عالیه
اول اینکه این رام انگار اصلا" نرم افزار جاوا نداره و فایل های جاوا رو شناسایی نمیکنه
دوم، چون من همیشه هندسفری بلوتوث به گوشیم متصل هست الان با این رام وقتی گوشی زنگ میخوره صدای زنگ دیگه از خود گوشی پخش نمیشه و فقط داخل بلوتوث پخش میشه
چه باید کرد؟

در مورد سوال اولت باید بگم که میتونی از نرم افزار javafx استفاده کنی که تو قسمت نرم افزار ها موجوده

death evil
12-10-2009, 01:00
اینجا کسی فارسی ساز رو 6.5 ریخته ؟
من هر چی میریزم مشکل دارم

S.A.E.I.D
12-10-2009, 13:43

داش از mobdiv416 استفاده کن

iman116
14-10-2009, 11:22

من هم با Multilingual support مشکلی ندارم و به خوبی کار می کنه

iman116
18-10-2009, 01:19
دوستان چرا کسی دیگه در این تاپیک چیزی نمینویسه؟
من رام MaryOne v0.02 WWE 23064 Leo 1.26 رو نصب کردم
رام خیلی جالبیه اما چون sms هام رو نتونستم روش restore کنم میخوام عوضش کنم
بیشتر سعی کرده گوشی رو شبیه آندورید کنه
راستی کسی میدونه چرا من هرچی رام عوض می کنم بازم موزیک پلیر خود گوشی که در touch flo هم هست کار نمیکنه ؟

hamidok33
18-10-2009, 11:19
دوستان به نظر شما بهتر نیست مدیران یه نظر سنجی در مورد رامهای ارایه شده بدن تا راحت تر بشه تصمیم گرفت البته اگه بی احترامی یا فضولی نکرده باشم

hamidok33
18-10-2009, 14:35
کسی از دوستان میتونه منو راهنمایی کنه که چطور رام گوشیمو آپگرید کنم از گام اول چکار باید بکنم

iman116
19-10-2009, 00:03
کسی از دوستان میتونه منو راهنمایی کنه که چطور رام گوشیمو آپگرید کنم از گام اول چکار باید بکنم

سلام
دوست من در این قسمت (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=373) از سایت کاملا" آموزش های مربوط قرار داده شده

iman116
19-10-2009, 00:10
من رام MaryOne v1.00-Leo 1.28 رو هم نصب کردم از ورژن قبلیش بهتر بود اما بازم خوشم نیومد. قسمت sms ها مشکل داره
الان رام Duttys HD WM6.5 Leo R15 رو نصب کردم داره ازش خوشم میاد :4:
نرم افزار اضافی روش نداره و قیافشم خوبه، من معمولا" دوست دارم نرم افزار هایی که نیاز دارم رو خودم نصب کنم و از رام هایی که پر نرم افزار هست خوشم نمیاد، امیدوارم مشکلی نداشته باشه که ظاهرا" نداره
خبر قطعی در مورد این رام تا یکی دو روز دیگه :16:
خدا بگم چیکارتون کنه که مارو هم معتاد رام عوض کردن کردین :35::4:

farzad48
19-10-2009, 00:22
پست ارسال شده توسط موبايل
ايمان جان من كه از بس رام عوض كردم و هارد ريست كردم دكمه هاي ولوم ديگه خورده شده و من هم معتاد شدم مثل شما. تصميم دارم از اين به بعد از گوشيهاي ديگه اي استفاده كنم. فعلا منتظر nokia n900 هستم

iman116
19-10-2009, 10:29
ايمان جان من كه از بس رام عوض كردم و هارد ريست كردم دكمه هاي ولوم ديگه خورده شده و من هم معتاد شدم مثل شما. تصميم دارم از اين به بعد از گوشيهاي ديگه اي استفاده كنم. فعلا منتظر nokia n900 هستم

سلام
من دارم رام عوض می کنم تا یک رام دلخواه رو پیدا کنم حدود 7-8 ماه از همون رام فابریک استفاده می کردم مشکل خاصی هم نداشت اما چون گوشی بهتری از این فعلا" نیست تصمیم گرفتم ویندوز 6.5 بریزم روش و کمی به روز تر بشه
الان هم فکر می کنم رام مورد علاقمو که دیگه نیاز نباشه عوضش کنم رو پیدا کردم پیشنهاد می کنم شما هم اینو امتحان کن
من متاسفانه نمیتونم برم سراغ گوشی های دیگه چون چند سالیه دارم از پاکت پی سی استفاده می کنم گوشی های دیگه که می گیرم دستم مثل اسباب بازی می مونه :35:
Duttys HD WM6.5 Leo R15

S.A.E.I.D
19-10-2009, 12:07

داداشی برای این انتخابت واقعا برات متاسفم:027:

M.Reza
19-10-2009, 12:34
من هم بعد از 10 - 12 سری تعویض رام در طول یک هفته بالاخره رام ایده آل خودم که EnergyROM_BLACKSTONE_20091007_Titanium هستش رو پیدا کردم، الان یه 10 روزی هست که عوضش نکردم. سرعت فوق العاده بالا و تقریبا بدون باگ ( تنها باگش کار نکردن دکمه Call History هست!) از ویژگیهای خیلی خوبشه... البته از اونجایی که برو بچز معرف رام های جدید زیاد با رام های Titanium حال نمی کنن و معرفی هم نمی کنن (البته خیلی تو سایت زحمت می کشن و ازشون هم خیلی متشکرم)، من اینو از یه سایت دیگه پیدا کردم اگه خواستین، لینکشو واستون می ذارم...

سلام
من دارم رام عوض می کنم تا یک رام دلخواه رو پیدا کنم حدود 7-8 ماه از همون رام فابریک استفاده می کردم مشکل خاصی هم نداشت اما چون گوشی بهتری از این فعلا" نیست تصمیم گرفتم ویندوز 6.5 بریزم روش و کمی به روز تر بشه
الان هم فکر می کنم رام مورد علاقمو که دیگه نیاز نباشه عوضش کنم رو پیدا کردم پیشنهاد می کنم شما هم اینو امتحان کن
من متاسفانه نمیتونم برم سراغ گوشی های دیگه چون چند سالیه دارم از پاکت پی سی استفاده می کنم گوشی های دیگه که می گیرم دستم مثل اسباب بازی می مونه :35:
Duttys HD WM6.5 Leo R15

به شدت با هاتون موافقم، :merci: هر گوشی دیگه ای غیر از PPC دستم میگیرم یاد دوران کودکی و Wakie - Talki می افتم.... :021:

xerxes
19-10-2009, 12:35
سلام بر همه
من بعد از 8ماهی که این گوشی رو خریدم تصمیم دارم یک حالی بهش بدم و رامش رو عوض کنم.
برای یک تازه کار که براش قشنگی مهمتر از سرعتِ و از برنامه زیاد خوشش میاد چه رامی رو پیشنهاد می کنید؟
یک سوال دیگه اینکهفرق dutty leo r16 و r6 در چیه؟
پیشاپیش از کمکتون تشکر می کنم!
پینوشت:می دونم به این جا ربط نداره ولی یک برنامه خوب برای بک آپ گیری هم لطف کنید معرفی کنید.

S.A.E.I.D
19-10-2009, 13:09
من هم بعد از 10 - 12 سری تعویض رام در طول یک هفته بالاخره رام ایده آل خودم که energyrom_blackstone_20091007_titanium هستش رو پیدا کردم، الان یه 10 روزی هست که عوضش نکردم. سرعت فوق العاده بالا و تقریبا بدون باگ ( تنها باگش کار نکردن دکمه call history هست!) از ویژگیهای خیلی خوبشه... البته از اونجایی که برو بچز معرف رام های جدید زیاد با رام های titanium حال نمی کنن و معرفی هم نمی کنن (البته خیلی تو سایت زحمت می کشن و ازشون هم خیلی متشکرم)، من اینو از یه سایت دیگه پیدا کردم اگه خواستین، لینکشو واستون می ذارم...

به شدت با هاتون موافقم، :merci: هر گوشی دیگه ای غیر از ppc دستم میگیرم یاد دوران کودکی و wakie - talki می افتم.... :021:

داش تا یکم وقت دیگه رام تیتانیوم 18 اکتبر را معرفی میکنم تا اینقدر باهام نگی:021:

farzad48
19-10-2009, 13:15

سعید جان من معمولا گوشیهامو نمیفروشم الان هم 3 تا گوشی htc دارم , 5 تا هم گوشیه نوکیا .
در ضمن من از دنیای ویندوز موبایل اصلا نمیتونم دل بکنم.
نوکیا ان 900 هم بعلت کنجکاوی از سیستم عاملش میخوام بخرم. میخوام ببینم چطوره.
در ضمن اینو هم بگم من نمیدونم چرا از htc tytn2 اینقدر خوشم میاد . تیپش واقعا به پاکت پی سی میخوره.
اگر یه گوشی مثل همین تایتن پیدا کنم میخرم.
یه وقت فکر نکن اینارو که گفتم بچه مایه دار هستم. نه . معتاد هستم.

tighoor
19-10-2009, 13:40

وای وای .. :4: یدفه میرفتی 1100 میخریدی که زود تر ترک کنی :021:

S.A.E.I.D
19-10-2009, 13:46
سعید جان من معمولا گوشیهامو نمیفروشم الان هم 3 تا گوشی htc دارم , 5 تا هم گوشیه نوکیا .
در ضمن من از دنیای ویندوز موبایل اصلا نمیتونم دل بکنم.
نوکیا ان 900 هم بعلت کنجکاوی از سیستم عاملش میخوام بخرم. میخوام ببینم چطوره.
در ضمن اینو هم بگم من نمیدونم چرا از htc tytn2 اینقدر خوشم میاد . تیپش واقعا به پاکت پی سی میخوره.
اگر یه گوشی مثل همین تایتن پیدا کنم میخرم.
یه وقت فکر نکن اینارو که گفتم بچه مایه دار هستم. نه . معتاد هستم.

داداشی منم tytn 2 دارم و خیلی باهاش حال میکنم اصل ویندوز موبایل قدیمیه هم گندس هم خوش دسته:021:

S.A.E.I.D
19-10-2009, 13:47
[wm 6.5][18/10/2009] وبندوز موبایل 6.5 - اچ دی - EnergyROM "Photon" -23071 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1123127#post1123127)

farzad48
19-10-2009, 15:03

سعيد جان حالا چرا متاسفي؟ مگه ايراده ان900 چيه؟ اگر چيزي ميدوني بگو تا بيخود پولمو هدر ندم

tighoor
19-10-2009, 15:07
سعيد جان حالا چرا متاسفي؟ مگه ايراده ان900 چيه؟ اگر چيزي ميدوني بگو تا بيخود پولمو هدر ندم

آخه سیستم عاملش نه که جدیده... ایراداش زیاده و از نظر نرم افزاری ایشالا 2 3 سال دیگه راه میفته:4:

xerxes
19-10-2009, 16:23
یک کسی به من بینوا کمک کنه و از این جهل من رو در بیاره! امشب می خوام دست به کار شم اگه معرفی کنید که چه بهتر اگه معرفی نمی کنید هم بگین برم تو سایت های خارجی دنبال بگردم

love is jawad
19-10-2009, 16:43
یک کسی به من بینوا کمک کنه و از این جهل من رو در بیاره! امشب می خوام دست به کار شم اگه معرفی کنید که چه بهتر اگه معرفی نمی کنید هم بگین برم تو سایت های خارجی دنبال بگردم

خوب ببین دوست عزیز رام های دیوتی دو مدل دارن . یا leo هستن یا turbo .
رام های loe که تا R6 اومده رام هایی هستن با مانیلا 2.5 و گرافیک بالا و تقریبا با سرعت های خوبی . ولی رام های turbo که تا R15 اومده رام هایی هستن که اولا مانیلا 2.1 دارن و دوما بیشتر جنبه سرعتی دارن تا جنبه گرافیکی . البته از لحاظ گرافیکی بدم نیستن ولی خیلی ساده تر از رام های leo هستن .
اگر می خوای وارد اعتیاد رام عوض کردن بشی :4: جفتشو تست کن بد نیست . ولی اگر مثلا می خواهی دیر به دیر رام و عوض کنی به نظر من رام های turbo خیلی استیبل ترند . من خودم شخصا اگر مثلا بخوام یه هفته رامی رو گوشیم نصب باشه و اینکه باهاش به مشکلی خاصی بر نخوردم رام های تربو نصب می کنم . ولی می گم دیگه رام های loe گرافیک خیلی بالایی دارن و اینکه مانیلا 2.5 دارن . به غیر از رام های دیوتی رام های دیگه هم هست که خوبن . من خودم الان Xanny TechRom Grid رو گوشیم نصبه که مانیلا 2.5 داره و هم سرعت و گرافیک فوق العاده داره و من خیلی راضی هستم که البته قراره امشب عوض شه و چند تا جدید تست بشه :4:

و راجبه برنامه . من خودم از این برنامه استفاده می کنم و به نظرم برنامه خیلی خیلی خوبیه . البته رو سایتم هست ولی من لینک این برنامه رو از یه سایت دیگه برات می ذارم

http://download.htcpedia.com/index.php?download=39eccdd6c1d7210db6456cf03ff36e4 8

بازم کمکی از دست من بر میومد در خدمتم

S.A.E.I.D
19-10-2009, 17:52

داش من شخصا حالم از گوشی های نوکیا بهم میخوره اونم حالا که تحریمش کردن که واویلاس:011:

mostafamsa
20-10-2009, 08:07
با سلام خدمت دوستان گلم
اول اینو بگم که تا به امروز هر چی رام امده من رو گوشیم نصب کردم به دوستانی که با رام های جدید اشنایی ندارند بگم که رامهایی که نسبت به بقیه تجربه ی بیشتری دارند عبارت اند از dutty-energy-miri
برخی دیگر هم هستند که تازه کارند مثل :mary one - lost in asia - Xannytech ROM Grid
جهت اطلاعتون باید بگم که همه رامهای انرژی بلا استثنا دارای مشکلاتی هستند و رامهای miri
کم و بیش دارای باگ اند و بهترین رامها ازدو سری dutty هستند مثل لئو و توربو
رام توربو همانطور که دوست عزیزمون اشاره کردن دارای پایداری و سرعت زیاد است ولی به نظر من چون دارای مانلیا 2.1 است با ویندوز 6.1 فرقی نداره و همون ویندوز رو عوض نکنین بهتره البته اینو بگم که اگر با موزیک پلیر تو مانلیا حال میکنین بهتره توربو نصب کنین چون اخیرا رامهای با مانلیا 2.5 تو پخش کردن موزیک مشکل دارند
و رام دیوتی لئو R6 بهتره (البته به نظر من چون جدیدتره) و مشکلی نداره .
رامهای دیگر مثل mary one - lost in asia تا دلتون بخواد دارای مشکل است
رامهای xannytech هم بد نیست سرعتش هم بالاست ولی اگر زیر ذربین ببرینش میبینین که اون هم یه پاش میلنگه

iman116
20-10-2009, 23:57
با سلام خدمت دوستان گلم
اول اینو بگم که تا به امروز هر چی رام امده من رو گوشیم نصب کردم به دوستانی که با رام های جدید اشنایی ندارند بگم که رامهایی که نسبت به بقیه تجربه ی بیشتری دارند عبارت اند از dutty-energy-miri
برخی دیگر هم هستند که تازه کارند مثل :mary one - lost in asia - xannytech rom grid
جهت اطلاعتون باید بگم که همه رامهای انرژی بلا استثنا دارای مشکلاتی هستند و رامهای miri
رام توربو همانطور که دوست عزیزمون اشاره کردن دارای پایداری و سرعت زیاد است ولی به نظر من چون دارای مانلیا 2.1 است با ویندوز 6.1 فرقی نداره و همون ویندوز رو عوض نکنین بهتره البته اینو بگم که اگر با موزیک پلیر تو مانلیا حال میکنین بهتره توربو نصب کنین چون اخیرا رامهای با مانلیا 2.5 تو پخش کردن موزیک مشکل دارند
و رام دیوتی لئو r6 بهتره (البته به نظر من چون جدیدتره) و مشکلی نداره .
رامهای xannytech هم بد نیست سرعتش هم بالاست ولی اگر زیر ذربین ببرینش میبینین که اون هم یه پاش میلنگه

سلام
ممنون از اطلاعات خوبتون
2 تا سوال : 1 این مانیلا اصلا" چی هست و ورژن 2.1 با 2.5 اون چه فرقی با هم دارند
2 موزیک پلیر من تا به حال هر رامی بجز رام اصلی خودش نصب کردم از کار افتاده و کار نمیکنه مشکل از کجاس ؟

love is jawad
21-10-2009, 00:04
سلام
ممنون از اطلاعات خوبتون
2 تا سوال : 1 این مانیلا اصلا" چی هست و ورژن 2.1 با 2.5 اون چه فرقی با هم دارند
2 موزیک پلیر من تا به حال هر رامی بجز رام اصلی خودش نصب کردم از کار افتاده و کار نمیکنه مشکل از کجاس ؟

با اجازه :4:

اول از همه خدمتتون عزض کنم مانیلا منظور همون ورژن تاچ فلو هست . ببین بخوام خودمونی بگم که منظورم روشن تر باشه . از لحاظ ظاهری و یه سری امکانات مانیلا 2.1 با 2.5 تفاوت داره . مثلا مانیلا 2.5 زیر ساعت به شما امکان اد شرتکات می ده . قسمت people مانیلا 2.5 با مانیلا 2.1 تفاوت داره . و می گم دیگه تقریبا تمام قسمت ها عوض شدن . و یا همون چرخش در موزیک پلیز و گالری . ولی مانیلا 2.5 هنوز بتا هست و یه سری مشکلاتی داره که انشاالله به زوذی رفع بشه .

من خودم شخصا برای کار کردن و تست معمولا از مانیلا 2.5 استفاده می کنم ولی اگر یه مدتی به خود موبایلم احتیاج داشته باشم از مانیلا 2.1 استفاده می کنم چون پایداری خیلی بیشتری دارن .

و راجبه سوال دوم . خیلی دارم فکر می کنم این مشکل از کجاست ولی هنوز به نتیجه ای نرسیدم . اخه برای من یه مدت این مشکل درست می شه . بعد دوباره خراب میشه . ولی یه پیشنهاد یه بار مموری کارت تو فرمت کن بعد دوباره هر چی داری بریز داخلش ببین نتیجه چی می شه

love is jawad
21-10-2009, 00:07
با سلام خدمت دوستان گلم
برخی دیگر هم هستند که تازه کارند مثل :mary one - lost in asia - Xannytech ROM Grid
و رام دیوتی لئو R6 بهتره (البته به نظر من چون جدیدتره) و مشکلی نداره .

با تشکر از شما . دوست عزیز ویندوز 6.5 با مانیلا 2.1 اخه کجاش شبیه ویندوز اورجیناله ؟ :7::4:

و راجبه Xanny میشه مشکلاتشو بگی ؟ من این یه هفته که دارم باهاش کار می کنم هر چی می گردم می بینم انصافا رام فوق العاده خوبیه . یعنی می شه گفت با اینکه مانیلا 2.5 داره ولی رامی هست که ادم به عنوان یه رام دائمی فعلا رو گوشیش داشته باشه .

iman116
21-10-2009, 00:31
با اجازه :4:

اول از همه خدمتتون عزض کنم مانیلا منظور همون ورژن تاچ فلو هست . ببین بخوام خودمونی بگم که منظورم روشن تر باشه . از لحاظ ظاهری و یه سری امکانات مانیلا 2.1 با 2.5 تفاوت داره . مثلا مانیلا 2.5 زیر ساعت به شما امکان اد شرتکات می ده . قسمت people مانیلا 2.5 با مانیلا 2.1 تفاوت داره . و می گم دیگه تقریبا تمام قسمت ها عوض شدن . و یا همون چرخش در موزیک پلیز و گالری . ولی مانیلا 2.5 هنوز بتا هست و یه سری مشکلاتی داره که انشاالله به زوذی رفع بشه .

من خودم شخصا برای کار کردن و تست معمولا از مانیلا 2.5 استفاده می کنم ولی اگر یه مدتی به خود موبایلم احتیاج داشته باشم از مانیلا 2.1 استفاده می کنم چون پایداری خیلی بیشتری دارن .

و راجبه سوال دوم . خیلی دارم فکر می کنم این مشکل از کجاست ولی هنوز به نتیجه ای نرسیدم . اخه برای من یه مدت این مشکل درست می شه . بعد دوباره خراب میشه . ولی یه پیشنهاد یه بار مموری کارت تو فرمت کن بعد دوباره هر چی داری بریز داخلش ببین نتیجه چی می شه

سلام
ممنون بابت توضیحات
اما این مانیلا 2.5 رو من خیلی هم باهاش حال نکردم در رام maryone از این مانیلا استفاده شده بود و من چون صفحه اول گوشیم دوست ندارم خیلی شلوغ باشه زیاد باهاش حال نکردم
من دوست دارم عکس پشت صفحه گوشیم کامل معلوم باشه حتی اگر می شد اون call history و calendar رو هم بردارم خیلی خوب میشد
در مورد موزیک هم تست می کنم حتما"

love is jawad
21-10-2009, 00:40
سلام
ممنون بابت توضیحات
اما این مانیلا 2.5 رو من خیلی هم باهاش حال نکردم در رام maryone از این مانیلا استفاده شده بود و من چون صفحه اول گوشیم دوست ندارم خیلی شلوغ باشه زیاد باهاش حال نکردم
من دوست دارم عکس پشت صفحه گوشیم کامل معلوم باشه حتی اگر می شد اون call history و calendar رو هم بردارم خیلی خوب میشد
در مورد موزیک هم تست می کنم حتما"

می گم خوب رام کلا یه چیز سلیقه ای هستش . من خودم ولی از مانیلای 2.5 بدم نمی یاد . اگر کاملا باگ هاش بر طرف بشه خیلی فوق العاده می شه . و اینکه با بد رامی برای تست مانیلا 2.5 شروع کردی . یعنی اگر خوشتم می مود این رام اینقدر باگ داره که ناچار مجبور بودی عوض کنی . ولی یه پیشنهاد Xanny رو هم تست کن یه بار . به نظرم می ارزه حداقل باهاش کار کنی حتی اگر برای چند ساعت :003:

monolith
21-10-2009, 15:11
با سلام خدمت دوستان گلم
برخی دیگر هم هستند که تازه کارند مثل :mary one - lost in asia - xannytech rom grid
و رام دیوتی لئو r6 بهتره (البته به نظر من چون جدیدتره) و مشکلی نداره .
خیلی ممنون از مقایسه خوبی که انجام دادی.
از نظر ساپورت فارسی چطور؟ همشون کامل فارسی میشند؟

mostafamsa
21-10-2009, 17:23
ببین داش Xanny 3تا ورژن داره که نمیدونم شما کدومو نصب کردی:
1-v1.7 که سرعتش واقعا بالاست ولی مشکلش انجاست که موقع فیلم برداری فیلمو بدون صدا ضبط میکنه و به نظر میرسه که این تنها مشکلش باشه
2- v1.8 که واقعا افتضاحه .خیلی باگ داره مثلا تو بعضی از نرم افزار ها نمیتونه منو نرمافزارو نشون بده یا وقتی کسی بهت زنگ میزنه گاهی گوشی زنگ میخوره گاهی نه و بعضی نرم افزارها رو باز نمیکنه و......
3-v1.8.1b که تو پخش ویدئو از ....... و اجرا کردن اپرا و کلید home مشکل داره توfootprint هم مشکن داره

اینا رو من خودم تست کردم که میگم

mostafamsa
21-10-2009, 17:27
خیلی ممنون از مقایسه خوبی که انجام دادی.
از نظر ساپورت فارسی چطور؟ همشون کامل فارسی میشند؟
اره داش همه فارسی میشن

monolith
24-10-2009, 15:49
اره داش همه فارسی میشن

آقا ممنون. یه سوال دیگه:
بعد از نصب رام، باید رادیوی جدید هم نصب کرد؟ یا تو خود رام، رادیو هم داره؟

mostafamsa
24-10-2009, 17:52
نه نیاز به تعویض رادیو نیست .اصولا تمام رام ها با رادیو 1.4 ارائه میشن و مشکلی هم با این رادیو ندارند.
الکی هم نباید رادیو جدید رو گوشی نصب کرد چون مشکل پیدا میکنه
مثلا من خودم رادیو1.7 رو گوشیم نصب کردم گوشیم هی هنگ میکرد به شما هم توصیه میکنم رادیو 1.7 رو نصب نکن
در ضمن اون رامهایی که با رادبو خاصیی سازگاره .با نصب رام رادیو هم نصب میشه

bashir935
26-10-2009, 21:03
سلام بچه ها

من رفتم تو سایت htc قسمت ساپورت یه لینک بود واسه اپگرید کردنه رام واسه دانلود s/n گوشی رو میخواست منم وارد کردم ولی گفت

sorry, this software download is not suitable for your device.

مشکل از کجاست؟

:020:

S.A.E.I.D
26-10-2009, 22:10
مشکل از اینه که اون رامی که میخوای دانلود کنی wwe نیست یه لینک برام بزار تا ببینم چی میشه

farhangzr
01-11-2009, 11:55
کسی از انرژی اطلاعاتی نداره ؟ تو سایت های خارجی که خیلی ازش تعریف میکنند .

mostafamsa
01-11-2009, 14:46
اگه منظورت رام انرژی هست که باید بگم درسته که گرافیک رامهای انرژی از بقیه رامها بیشتره و پر از نرمافزاره اما پر از مشکله مثلا:
سرعتش خیلی پایینه و 70% رم گوشی پر میکنه و تو اپرا وقتی بخوای گوشی رو به 4ط رف بچرخونی هنگ میکنه و اصلا قابلیت چرخش تو نرم افزار ها رو نداره .البته این مشکلات تو جدیدترین ورژن یعنی 28 اکتوبر است و بقیه که افتضاهن

xerxes
01-11-2009, 16:29
من هم رام انرژی رو اصلا پیشنهاد نمی کنم . باگ هاش فوق العاده زیادن. 4 ساعت بیشتر نتونستم باهاش کار کنم عوضش کردم.

iRamtin
02-11-2009, 16:35
سلام دوستان رام رسمی 6.5برا اچ دی نیومده ؟

xerxes
04-11-2009, 04:26
سلام دوستان رام رسمی 6.5برا اچ دی نیومده ؟

هنوز که نیومده. دوستان تحقیق کردن گفتن تا 2-3 هفته دیگه میاد مثل اینکه.(من مطمئن نیستم.)

royal2008_2009
07-11-2009, 22:57
سلام من یه رام با سرعت می خوام به نظر شما این جور رامی که سرعت بالا و مشکلی در اس ام اس نداشته باشه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

xerxes
08-11-2009, 02:11
سلام من یه رام با سرعت می خوام به نظر شما این جور رامی که سرعت بالا و مشکلی در اس ام اس نداشته باشه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من رام هایی که معروف نیستن رو تا حالا تست نکردم فقط معروف ها رو تست کردم که به نظرم پر سرعت ترینشون همین دیوتی جام مقدس 2.1(Duttys HD Sense 2.1 Holy Grail R0) از همه سرعتش بیشتره البته باگ هاش هم کم نیست ولی زیاد اذیت نکرده منو
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=84338

love is jawad
08-11-2009, 10:39

دوست عزیز اگر رام با مانیلا 2.5 می خواهی و مثل من مصرف MSg بالایی داری حتما از Xanny استفاده کن . البته مصرف باتریش یه خورده زیاده ولی رام خیلی خیلی خوبیه .

و اگر می خواهی از مانیلا 2.1 استفاده کنی و باز می خواهی جدید باشه از رامی Grid Leo R0 که دوستمون گفت استفاده کن ولی اگر برات مهم نیست جدید بودن رام از Dutty Turbo R14 استفاده کن . رام فوق العاده پر سرعت و بدون باگیه .

mostafamsa
08-11-2009, 15:06
کسی میدونه چطوری میشه موزیک پلیر تو مانیلا 2.5 رو درست کرد چون اگر اهنگها زیاد باشه فقط چند ثانیه پخش میشه

Rwin
15-11-2009, 00:28
سلام دوستان
من تاحالا روی گوشیم رامی نصب نکردم ولی می خوام یکی نصب کنم
ولی اینقدر تنوع رام هست که اصلا نمی دونم کدومشون بهتره

لطفا یکی بگه که بهترین رام wm 6.5 کدوم رامه که بدون باگ باشه
ممنون

gipsy_golabi
27-11-2009, 22:57
دوستان اگه میشه یه رام خوب با مصرف باطری کم و باگ کم معرفی کنید

m_mountain
28-11-2009, 14:44
آقا من تا برج 4/89 گارانتی دارم اما بد جوری وسوسه شدم رامشو عوض کنم بنظرتون ارزششو داره؟!
اگه اینکارو بکنم بیمشم باطل میشه؟(از اینا بعید نیست)
در ضمن اول hspl کنم بعدم رامو بریزم کافیه؟آخه من بالاخره متوجه نشدم آپگریدرادیو هم لازمه یا نه؟!!!

S.A.E.I.D
28-11-2009, 21:01
آقا من تا برج 4/89 گارانتی دارم اما بد جوری وسوسه شدم رامشو عوض کنم بنظرتون ارزششو داره؟!
اگه اینکارو بکنم بیمشم باطل میشه؟(از اینا بعید نیست)
در ضمن اول hspl کنم بعدم رامو بریزم کافیه؟آخه من بالاخره متوجه نشدم آپگریدرادیو هم لازمه یا نه؟!!!

100% می ارزه
نه
آره اول hspl بعد نصب رام
برای آنتن دهی بهتر لازمه

m_mountain
29-11-2009, 16:05
100% می ارزه
نه
آره اول hspl بعد نصب رام
برای آنتن دهی بهتر لازمه

واقعا ممنون...
درضمن میخواستم بدونم هربارکه میخوام رامو عوض کنم باید HSPL کنم یا فقط بار اول ؟!
لطفا یه رام خوبم بهم پیشنهاد کن:merci:

S.A.E.I.D
29-11-2009, 19:48
واقعا ممنون...
درضمن میخواستم بدونم هربارکه میخوام رامو عوض کنم باید hspl کنم یا فقط بار اول ؟!
لطفا یه رام خوبم بهم پیشنهاد کن:merci:

نه فقط همون بار اول نیاز است

این دیگه بستگی به سلیقه خودت داره چون شاید از رامی که من میگم خوشت نیاد

ali20042004
01-12-2009, 18:32
سلام اگه ممکنه یک رام که مانیلا 2.1 باشه و سرعت بالا داشته باشه و تقریبا جدید باشه را معرفی کنید.
در ضمن اگه ممکنه لینک دانلود هم توی سایت قرار دهید.
ممنون

saeed_ssss
01-12-2009, 21:44
--------------------------------------------------------------------------------

سلام دوستان . من گوشیم به هیچ عنوان رام رو لود نمیکنه 4 ورژن از رامهای متفاوت رو امتحان کردم ولی هیچ فایده ای نداره. حتی ورژن رادیو رو هم عوض نمیکنه . هر روشی رو که بشه انجام داد امتحان کردم ولی رو همشون تو صفر درصد خطا میده. ممنون میشم اگه یه راهکاری بهم نشون بدین

amimaras
05-12-2009, 09:04
با سلام خدمت دوستان عزيز تو سايت xda يك فايل اكسل ديدم كه همه رامها را تست كرده كه خيلي كامله كه قابليت كاستومايز هم داره فكر كنم يه ديد خوب براي انواع رامها بهمون ميده اميدوارم مفيد باشه

hhpol
13-12-2009, 18:23
سلام دوست من اول بگو ببینم مراحلی را که برای ریختن رام جدید رفتی به چه صورت بوده تا بتونمکمک کنم البته اگه درتوانم باشه خوشحال میشم ...برای یادآوری بگم که شما اول باید هارد اس ÷ی ال کنید س÷س اکتیو یسنک رو کامپیوتر نصب شده باشه سپس فایل اجرایی (customm ruu ) رو اجرکنید سپس از پنجره بازشده تیک اول نمایان شده رو بزنید وقبل ازاینه تیک منوی دوم رو بزنید گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید وصبرکنید تا گوشی شمارو بشناسه سپس درحالت کانکت تیک دوم رو زده وادامه بدید .....امیدوارم فایده ای داشته باشه

cradle00
21-12-2009, 14:16
سلام

من فردا گارانتي گوشيم تموم ميشه. مي خوام رام جديد بريزم و راديوشم update كنم.چه رامي خوبه؟اول بايد hardspl بكنم.يا همون رام رو بريزم؟وقتي رامش عوض شد ديگه اون ويندوز خودش پاك ميشه و نميشه اونو نصب كرد بعدان؟:merci:

mostafamsa
24-12-2009, 13:17
کسی میدونه چه جوری میشه ویندوز گوشیمو به حالت اول دونگرید کنم . یعنی از 6.5به 6.1 . اصلی گوشی

emymor20
16-01-2010, 18:18
سلام

من فردا گارانتي گوشيم تموم ميشه. مي خوام رام جديد بريزم و راديوشم update كنم.چه رامي خوبه؟اول بايد hardspl بكنم.يا همون رام رو بريزم؟وقتي رامش عوض شد ديگه اون ويندوز خودش پاك ميشه و نميشه اونو نصب كرد بعدان؟:merci:

سلام من یه هفتس اینو نصب کردم خیلی راضیم ازش:6:
[ROM][WWE][16.12.2009] Miri WM 6.5 21885 :: MANILA 2.5 :: REV 15.0
اینم لینک دانلود و عکساش::::::::::::::
http://download.htcpedia.com/Roms/RMN/Miri/Miri_WM65_21885_Premium_Manila_2.5_V15.0.rar

emymor20
16-01-2010, 18:22
راستی hardspl باید قبلش انجام بدی:003:
رام که عوض بکنی رام قبلی پاک میشه !!!!!!!!!!
ولی من توصیه میکنم اینو بریزی خیلی باحالتره

emymor20
16-01-2010, 18:26
رام جدید هم تو این لینک هست
http://htcpedia.com/soft/htc-blackstone-rom.html:001:

xerxes
18-01-2010, 10:45
حتماً این رام حدید رام انرژِی رو نصب کنید.(23518 ؛ 14 ژانویه)
خیلی عالی شده.اکثر باگ هاش هم رفع شده

emymor20
21-01-2010, 02:55
سلام خیلی رام خوبی معرفی کردین
یه سوال چجوری میشه والپیپر رو روی تمام تب ها گذاشت؟
من دوتا نرم افزار دارم ولی واسه ویندوز 6.1 کار میکنه رو این جواب نداد
با تشکر:merci:

moh3n_o631
12-05-2010, 00:48
میخوام واسه دامادمون رام عوض کنم چه رامی رو پیشنهاد میدید ؟ راهنماییم کنید چطوریه ؟ مراحلش مثل دایموند 2؟

jerry_nima
18-05-2010, 01:54
سلام من رام topix دارم که نمی تونم بلوتوس دریافت کنم آیا با نصب رام دیگر مشکلم حل میشه؟

سر رام اصلیش همچین مشکلی نداشتم!

farshad_t_57
18-05-2010, 06:50
اساتیدگرامی ضمن عرض سلام
گوشی من تاچ اچ دی وازوقتی خریدم هیچ رامی عوض نکردم گوشیم هرچندوقت یکبارهنگ میکنه وسرعتشم پایینه
مجبورم بعدازبکاپ گیری به تنظیمات کارخونه برش گردونم
1-به نظرشماویندوز6.5بهتره یا همون 6.1که روش بوده
2-رامی میخوام که گوشی کمترهنگ کنه وسرعتشم خوب باشه وزیبایی ویاگرافیک برام مهم نیست
3-آیامیشه نرم افزارهایی که رو6.1 نصب میشه رو سیستم عامل اندرویدیا6.5 دوباره نصب کرد؟
4-میدونیدزمانی که مسیج فارسی تایپ میکنیم کلمات ذخیره میشه برای استفاده بعدآیاممکنه بشه کلمات رویکجادید یا ادیت کرد؟

فرهادالدوله
19-05-2010, 11:13
با سلام
من می خوام رام گوشیم که کوک شدس به رام اصلی برگردونم
لطفا راهنمایی کنید چه کار کنم
ممنونم

ilianet
13-07-2010, 01:54
شما رام اصلی را دانلود کنید و بعد هم نصب کنید !!!!
از سایت htc یا همین انجمن کافیه بگردی

ilianet
31-05-2011, 12:06
بچه ها جدید ترین و بهترین رام واسه hd1 چیه ؟ میشه معرفی کنید ؟
و لینکشم بذارید

با تشکر