PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بشتابید بشتابد تعمیر تصویری جاک دیال گوشی

farhad_baiat
28-09-2009, 22:43
با سلام اینم یه سوپرایز دیگه تعمیر جاک دیال p990i مشکل من با جاک دیال گوشیم این بود که اصلا کاراییشو از دست داده بود به طوری که مثلا روی یه فایل میرفتم مرتب پایینو بالا مشد و کلی مشکلات دیگه کلا خاصیت سفتیشو از دست داده بود و روان شده بود در صورت حرکت داادن به سمت پایین میرفت بالا و بالعکس خوب میریم سر اصل مطلب :
:atten::atten: افرادی که تا حالا p990i باز کردن اینکارو انجام بدن و افرادی که تا حالا این کارو انجام ندادن مسئولیت با خودشون هست
عکس ها به ترتیب شماره در فایل ضمیمه موجود است
:atten::atten::atten::atten: سخت ترین قسمت کار در مرحله اول هست
مرحله اول : جدا کردن فلیپ قسمت بالای گوشی که ال ای دی در اونجا قرار دارد و باز کردن 2 پیچ که در زیر فلیپ قرار دارد
306842
2: باز کردن پیچ های زیر باطری یا همون پیچ های پشت گوشی و کی برد گوشی
306843
:atten::atten: و بعد کردن قاب پشت گوشی فقط مواظب باشید که کلید کشویی قفل کنار گوشی از جاش نیاد بیرون چون جا انداختنش یکم سخته

3:بعد از باز کردن درب پشت گوشی دو فرو رفتگی در روی جاک که در عکس 4 مشخص شده را با شی ئ نوک تیز فشار میدهید :atten:نه دیگه اینقدر که بشکنه
306844

مشکلتون حل شد من خودم امتحان کردم و بخوبی جواب گرفتم عکس ها هم از گوشی خودمه :6::6::6::6::6::6:

malip
08-12-2009, 10:22
سلام من چرا نمیتونم لینک فایل ضمیمه رو ببینم ؟