PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد از شما نوشتن برنامه از ما!

mohsen-unique
16-11-2009, 17:58
با سلام خدمت دوستان
در این تاپیک قصد دارم به این موضوع رسیدگی کنم که به نظر شما ویندوز موبایل چه برنامه ای کم داره و یا چه مشکلاتی داره که تا حالا هیچ برنامه ی کارایی برای اون قسمتش نوشته نشده که من به کمک دیگر دوستان برنامه نویس ویندوز موبایل که تعدادشون توی سایت کم نیست اون برنامه ها رو بنویسیم.
دوستان یه خواهشی دارم ازتون لطفا برنامه های عجیب درخواست نکنید که اون موقه شرمندتون می شیم.
مدیران انجمن اگه جای تاپیک بده اون رو منتقل کنن.
با تشکر.:50:

Behnood
16-11-2009, 18:14
به نظرم فعلا اینجا باشه تاپیک خوبه.
ممنون از زحمات شما محسن عزیز.

BOROAMOO
16-11-2009, 19:14
چند وقت پیشا یه برنامه ایرانی به نام leitner box اومده بود ولی نقایصی داره.
اینم لینکش
http://www.handheldusers.com/forum/t1769.html
من توضیحات تکمیلی رو روی برنامه leitner box می دم
در منوی لغت نامه درسمت راست باید این گزینه ها اضافه شود
خانه شروع به جای خانه اول
خانه 1
خانه 2
خانه 3
خانه 4
خانه 5
در خانه شروع کل لغت نامه قرار می گیرد.در این خانه لغات با معنی نشان داده می شن.هر روز هر چندتا کلمه که خواستید یاد میگیرید وقتی مطمئن شدید که یک کلمه را با معنی یاد گرفتید گزینه ی بلدم رو می زنید.در اینصورت لغت مربوطه به خانه ی اول منتقل می شود.خانه اول همان خانه ای است که شما باید آخر همان روز مرور کنید.(لازم به ذکر است که در خانه های اول تا پنجم باید ابتدا لغت بدون معنی نمایش داده شود که شما ببینید معنی هنوز در یادتان هست یا خیر.سپس با یک تپ معنی هم نمایان شود)در آخر روز به خانه 1 رفته وهرکدام از لغات را که یاد گرفته بودیم و یادمان مانده بود گزینه بلدم رو میزنید.در اینصورت لغت به خانه 2 منتقل می شود یعنی روز بعد.لغاتی را هم که یاد نگرفته بودیم مرور می کنیم در همان خانه 1 می ماند تا فردا دوباره سراغ آنها برویم.همین روال برای خانه ی2 تکرار می شود و کلماتی که بلدیم به خانه 3 میرود یعنی 1هفته بعد.دوباره همین طور برای خانه ی 3 ...کلماتی که بلدیم به خانه 4 میرود یعنی 1ماه بعد.باز هم برای خانه 4 ...کلماتی که بلدیم به خانه 5 میرود یعنی 4 ماه بعد و بعد از آن کلماتی رو که در خانه 5 یادمون مونده بود و یاد گرفتیم به خانه لغات یاد کرفته شده منتقل میشه.و تا سالها در ذهن ویاد ما می ماند.
در هر مرحله اگر لغتی یادمون نبود یک روز دیگر در آن خانه می ماند و آن را مرور می کنیم تا روز بعد دوباره سراغش برویم.این فواصل زمانی از زمانی شروع می شود که شما گزینه بلدم رو بزنید یعنی برای هر لغت متفاوت است.ممکن است یک کلمه خیلی سخت باشه 2-3 روز تو هر خونه بمونه.
اینجوری شما در هر روز تعدادی لغت از خانه شروع یاد می گیرید ودر آخر آن روز به ترتیب به خانه های 1 تا 5 می روید تا لغاتی که در آن خانه ها است رو یاد بگیریم یا مرور کنیم
بدیهی است که مثلا تاحد اقل 4ماه هیچ لغتی در خانه 5 وجود ندارد.یعنی اگر به طور مثال یادگیری یک لغت رو امروز شروع کردید.اگراین لغت رو در تمام مراحل دفعه اول یاد بگیرید امروز در خانه اول ظاهر میشه.فردا توخونه 2.(7+1)روز بعد تو خونه 3.(8+30)روز بعد تو خونه 4.ونهایتن(38+90)روز بعد تو خونه 5
دیگه ازین کامل تر نمی تونستم بگم ولی بازم اگه سوالی هست در خدمتم.
ممنون میشم نرتون رو درباره ساخت برنامه بگید

vaziriahmad
16-11-2009, 19:46
سلام
آقامحسن کارتون باارزش وقابل تقدیره امیدوارم موفق باشید.
یه برنامه همیشه ذهنمو مشغول کرده که چرا یک منشی قوی مثل منشی های نوکیا برای ویندوزموبایل نیست .
امیدوارم که بزودی این برنامه با ورژن های مختلف ایجادبشه .

Alien
16-11-2009, 21:23
خب توقع زیادیه ولی یه Photo Editor حرفه ای تو مایه های Photoshop
این جعبه لایتنر مشابه خارجیش زیاده
در رابطه با گوشیتون هم تسلیت می گم

Behnood
16-11-2009, 22:58
سلام
آقامحسن کارتون باارزش وقابل تقدیره امیدوارم موفق باشید.
یه برنامه همیشه ذهنمو مشغول کرده که چرا یک منشی قوی مثل منشی های نوکیا برای ویندوزموبایل نیست .
امیدوارم که بزودی این برنامه با ورژن های مختلف ایجادبشه .

دوست عزیز به دلیل اینکه ppc ها میکروفون داخلی ندارند هیچوقت برنامه ی خوبی برای منشی براشون نمیشه ساخت...
موفق باشید.

red30b
17-11-2009, 00:16
اینم پیشنهاد من
نمودونم همچین برنامه ای برای ppc هست یا نه ولی برنامه ای بنویسید که هنگامی که به گوشی زنگ زده می شه اسم طرف رو بگه مثل مال نوکیا.امکانش هست؟

merlin_8030
17-11-2009, 00:56
بچه ها برنامه بسازید این پشت خط معلوم بشه من 4 سال پاکت پی سی های مختلف داشتم ولی هیچ کدوم این امکان نداشت این موضوع خیلی عذابم میده نمیتونم مچ بگیرم منظور دوست دخترا. مرسی

Hamid@1386
17-11-2009, 09:23
اقادستت دردنکنه خیرامواتت 1برنامه که موقع زنگ خوردن فقط اسم تماس گیرنده رونشون بده وشمارشودیگه نندازه.دستت دردنکنه

mohsen-unique
17-11-2009, 10:32
با تشکر از همه ی دوستان
من امیدوار بودم دوستان برنامه نویس هم توی این تاپیک همکاری کنن ولی ...
در اسرع وقت رسیدگی می کنم

abolo
17-11-2009, 10:54
اگر میشد یک شبیه ساز مساختید که برنامه های سبک کامپیوتر روی گوشی اجرا میشد یا یک برنامه ای مثل jetaudio کامپیوتر بسازید خوبه.

tighoor
17-11-2009, 12:33
ضمن تشکر از محسن عزیز
تاپیک مهم شد

red30b
17-11-2009, 18:51
یه پلیر برای dvd بسازید که فرمت vob رو باز کنه.

tighoor
17-11-2009, 19:34
محسن جان میخای تاپیک رو قفل کنم تا به همینا رسیدگی کنی؟

BOROAMOO
17-11-2009, 20:30
آقا محسن نظرت درباره پیشنهاد من چیه؟
منتظر باشم یا نه؟

Hamid@1386
18-11-2009, 09:23

اقافکرخوبیه.چون اگه قفل نشه هرروزدوستان درخواست جدید میدن.اینجوری هم حجم صفحه هازیادمیشه وهم بنده خدانمیتونه جواب دوستان روبده.

mohsen-unique
19-11-2009, 17:56
اگر میشد یک شبیه ساز مساختید که برنامه های سبک کامپیوتر روی گوشی اجرا میشد یا یک برنامه ای مثل jetaudio کامپیوتر بسازید خوبه.

خیلی روی این شبیه ساز کار کردم ولی نمی شه آخه برنامه هایی که برای PC نوشته می شه از هسته ی ویندوز استفاده می کنن و نمی شه اون هسته رو روی PPC شبه سازی کرد یعنی کار ما نیست الا خودMicrosoft این کار رو بکنه.

یه پلیر برای dvd بسازید که فرمت vob رو باز کنه.

خود Core این فایل ها رو پخش می کنه من تست کردم.

نمی دونم میل خودت

چند وقت پیشا یه برنامه ایرانی به نام leitner box اومده بود ولی نقایصی داره.
اینم لینکش
http://www.handheldusers.com/forum/t1769.html
من توضیحات تکمیلی رو روی برنامه leitner box می دم
در منوی لغت نامه درسمت راست باید این گزینه ها اضافه شود
خانه شروع به جای خانه اول
خانه 1
خانه 2
خانه 3
خانه 4
خانه 5
در خانه شروع کل لغت نامه قرار می گیرد.در این خانه لغات با معنی نشان داده می شن.هر روز هر چندتا کلمه که خواستید یاد میگیرید وقتی مطمئن شدید که یک کلمه را با معنی یاد گرفتید گزینه ی بلدم رو می زنید.در اینصورت لغت مربوطه به خانه ی اول منتقل می شود.خانه اول همان خانه ای است که شما باید آخر همان روز مرور کنید.(لازم به ذکر است که در خانه های اول تا پنجم باید ابتدا لغت بدون معنی نمایش داده شود که شما ببینید معنی هنوز در یادتان هست یا خیر.سپس با یک تپ معنی هم نمایان شود)در آخر روز به خانه 1 رفته وهرکدام از لغات را که یاد گرفته بودیم و یادمان مانده بود گزینه بلدم رو میزنید.در اینصورت لغت به خانه 2 منتقل می شود یعنی روز بعد.لغاتی را هم که یاد نگرفته بودیم مرور می کنیم در همان خانه 1 می ماند تا فردا دوباره سراغ آنها برویم.همین روال برای خانه ی2 تکرار می شود و کلماتی که بلدیم به خانه 3 میرود یعنی 1هفته بعد.دوباره همین طور برای خانه ی 3 ...کلماتی که بلدیم به خانه 4 میرود یعنی 1ماه بعد.باز هم برای خانه 4 ...کلماتی که بلدیم به خانه 5 میرود یعنی 4 ماه بعد و بعد از آن کلماتی رو که در خانه 5 یادمون مونده بود و یاد گرفتیم به خانه لغات یاد کرفته شده منتقل میشه.و تا سالها در ذهن ویاد ما می ماند.
در هر مرحله اگر لغتی یادمون نبود یک روز دیگر در آن خانه می ماند و آن را مرور می کنیم تا روز بعد دوباره سراغش برویم.این فواصل زمانی از زمانی شروع می شود که شما گزینه بلدم رو بزنید یعنی برای هر لغت متفاوت است.ممکن است یک کلمه خیلی سخت باشه 2-3 روز تو هر خونه بمونه.
اینجوری شما در هر روز تعدادی لغت از خانه شروع یاد می گیرید ودر آخر آن روز به ترتیب به خانه های 1 تا 5 می روید تا لغاتی که در آن خانه ها است رو یاد بگیریم یا مرور کنیم
بدیهی است که مثلا تاحد اقل 4ماه هیچ لغتی در خانه 5 وجود ندارد.یعنی اگر به طور مثال یادگیری یک لغت رو امروز شروع کردید.اگراین لغت رو در تمام مراحل دفعه اول یاد بگیرید امروز در خانه اول ظاهر میشه.فردا توخونه 2.(7+1)روز بعد تو خونه 3.(8+30)روز بعد تو خونه 4.ونهایتن(38+90)روز بعد تو خونه 5
دیگه ازین کامل تر نمی تونستم بگم ولی بازم اگه سوالی هست در خدمتم.
ممنون میشم نرتون رو درباره ساخت برنامه بگید

این برنامه که شما می گید سورسش دست من نیست و باید از خود سازندش این درخواست رو بکنید الا یکی جدید نوشته شه

اینم پیشنهاد من
نمودونم همچین برنامه ای برای ppc هست یا نه ولی برنامه ای بنویسید که هنگامی که به گوشی زنگ زده می شه اسم طرف رو بگه مثل مال نوکیا.امکانش هست؟

احتمالا بشه باید یه تست بکنم

بچه ها برنامه بسازید این پشت خط معلوم بشه من 4 سال پاکت پی سی های مختلف داشتم ولی هیچ کدوم این امکان نداشت این موضوع خیلی عذابم میده نمیتونم مچ بگیرم منظور دوست دخترا. مرسی

من که مشکلی با پشت خطی ندارم هر کی پشت خطم بیاد نشون می ده:13:

اقادستت دردنکنه خیرامواتت 1برنامه که موقع زنگ خوردن فقط اسم تماس گیرنده رونشون بده وشمارشودیگه نندازه.دستت دردنکنه

حالا این برنامه چه کاربردی می تونه داشته باشه والا نمی دونم

خب توقع زیادیه ولی یه Photo Editor حرفه ای تو مایه های Photoshop
این جعبه لایتنر مشابه خارجیش زیاده
در رابطه با گوشیتون هم تسلیت می گم

به نظرم یه همچین چیزی که شما می گید رو دیدم توی سایت یه سرچ بزنید پیداش می کنید

mohsen-unique
19-11-2009, 17:57
دوستان برنامه نویس چرا کسی همکاری نمی کنه

Alien
19-11-2009, 18:24
[QUOTE=mohsen-unique;1159431
به نظرم یه همچین چیزی که شما می گید رو دیدم توی سایت یه سرچ بزنید پیداش می کنید[/QUOTE]
منظورم یه چیز کامل تر بود که به صورت LayerLayer باشه و با فیلترهای بیشتر و کاملتر

tighoor
19-11-2009, 18:37

چون که مثل شما برنامه نویسی پیدا نمیشه! :16:

h_r_v
19-11-2009, 18:44

مسئله اینجاست که برنامه نویس ما تو هستی؟!
اگه میتونی آموزش برنامه نویسی بدی خیلی خوب میشه من خودم خیلی دوست دارم یاد بگیرم!
اگه پایه هستی یه گروه بزنیم یا...؟
:merci:

mohsen-unique
19-11-2009, 19:23
مسئله اینجاست که برنامه نویس ما تو هستی؟!
اگه میتونی آموزش برنامه نویسی بدی خیلی خوب میشه من خودم خیلی دوست دارم یاد بگیرم!
اگه پایه هستی یه گروه بزنیم یا...؟

من که قبلا پیشنهادش رو داده بودم که یه انجمن برنامه نویسی برای ویندوز موبایل بزنیم ولی من وقتش رو ندارم اگه یکی دیگه این کار رو بکنه خیلی ممنون می شم

!Yahoo
20-11-2009, 13:12
یه برنامه کنترل پاورپوینت کامپیوتر با بلوتوث پاکت پی سی یا با وایفای میخواستم
مثل گوشی نوکیا و سونی اریکسون

red30b
20-11-2009, 15:43
دوست عزیز امتحان کردم و باز نکرده که این درخواست رو اینجا مطرح کردم ( فرمت vob رو می گم ) , شما مطمئنی تو pc بازش نکردی ؟

red30b
20-11-2009, 15:47
من که قبلا پیشنهادش رو داده بودم که یه انجمن برنامه نویسی برای ویندوز موبایل بزنیم ولی من وقتش رو ندارم اگه یکی دیگه این کار رو بکنه خیلی ممنون می شم

خیلی معذرت می خوام این حرف رو می زنم , دوستان خواهشا برداشت منفی نکنن .
محسن جان می خوای همینجا این بحثی رو که شروع کردی رو تموم کنیم و همه فراموش , آخه من تمام پست های جناب عالی رو که خوندم متوجه این موضوع شدم که یا سورس ندارین , یا مایکروسافت باید بسازه , یا دوستان دیگه آموزش بدن :54:

دوستان تا اطلاع ثانویه (پیدا کردن یه برنامه نویس ) بنظر من دیگه درخواست نکنن بهتره .

mohsen-unique
21-11-2009, 09:23
یه برنامه کنترل پاورپوینت کامپیوتر با بلوتوث پاکت پی سی یا با وایفای میخواستم
مثل گوشی نوکیا و سونی اریکسون

برنامه اش هست می تونی با یه برنامه کنترول pc از طریق ppc این کار رو بکنی

دوست عزیز امتحان کردم و باز نکرده که این درخواست رو اینجا مطرح کردم ( فرمت vob رو می گم ) , شما مطمئنی تو pc بازش نکردی ؟

نمی دونم من روی گوشیم که تست کردم اجرا شود

خیلی معذرت می خوام این حرف رو می زنم , دوستان خواهشا برداشت منفی نکنن .
محسن جان می خوای همینجا این بحثی رو که شروع کردی رو تموم کنیم و همه فراموش , آخه من تمام پست های جناب عالی رو که خوندم متوجه این موضوع شدم که یا سورس ندارین , یا مایکروسافت باید بسازه , یا دوستان دیگه آموزش بدن :54:

دوستان تا اطلاع ثانویه (پیدا کردن یه برنامه نویس ) بنظر من دیگه درخواست نکنن بهتره .
دوست عزیز اگه یه نگا به پست های من بندازی متوجه می شی که من برنامه های زیادی تا حالا نوشتم :14::14::14:
اصلا تقصیر منه که که همچین پستی دادم و توی این سایت فعالیت می کنم:14::14::14: از مدیران انجمن درخواست دارم تمامی پست ها و نام کاربری بنده رو حذف کنن
بای دوستان

!Yahoo
21-11-2009, 17:03
ممنون از توجه تون

--------------

اقا محسن زیاد به دل نگیر ، بی خیال

loverx5
21-11-2009, 18:02
دوست عزیز اگه یه نگا به پست های من بندازی متوجه می شی که من برنامه های زیادی تا حالا نوشتم :14::14::14:
اصلا تقصیر منه که که همچین پستی دادم و توی این سایت فعالیت می کنم:14::14::14: از مدیران انجمن درخواست دارم تمامی پست ها و نام کاربری بنده رو حذف کنن
بای دوستان

آقا محسن این همه ناراحتی نداره ، کسی مثل شما که نباید به خاطر حرف کسی ناراحت شه و بذاره بره ... red30b مسلما منظور خاصی نداشتن و شما را نمی شناختن ، من به شخصه مدت هاست از برنامه های خوبی که می نویسی استفاده می کنم و می دونم چقدر زحمت می کشی ... لطفا به دل نگیر ...

red30b
21-11-2009, 19:30
دوست عزیز , محسن جان
بنده نه اینجا با کسی می خوام دعوا راه بندازم نه به برنامه هایی که شما نوشتین کاری دارم
اما شما دوست عزیز حرفی می زنی که یه بچه 7 ساله هم می دونه فایل vob رو تا حالا هیچ برنامه ای به خصوص core player باز نکرده , حالا شما ادعا می کنی من باز کردم خوب یه اسکرین شات بده تا ما جماعت نادان هم قانع بشیم .
در مورد hoverx5 دوست عزیز , بنده حرفی نزدم که کسی بخوادناراحت شه , حالا نمی خواد برای خود شیرینی جا نماز آب بکشید . افتاد ؟؟؟؟؟؟

red30b
21-11-2009, 19:32
اصلا می خوام ببینم خدا وکیلی کسی این فرمت رو تو پاکت پی سی باز کرده یا نه ؟( خواهشا فقط حقیقت )

Farhad i-mate
21-11-2009, 19:39
دوستان لطفا نظم تاپیک بهم نزنید و از بحث خودش به حاشیه نبرید.
محسن جان هم نمیتونه هر برنامه ای را بنویسه که شما دوستان توقع دارید. اینم بگم محسن اگه بتونه برنامه ای که شما درخواست میدیدو بنویسه مطمئن باشید کوتاهی نمیکنه.
محسن جان شما به کار خودت برس.

این بحثم همینجا تموم کنید لطفا.

loverx5
22-11-2009, 00:39
دوست عزیز , محسن جان
بنده نه اینجا با کسی می خوام دعوا راه بندازم نه به برنامه هایی که شما نوشتین کاری دارم
اما شما دوست عزیز حرفی می زنی که یه بچه 7 ساله هم می دونه فایل vob رو تا حالا هیچ برنامه ای به خصوص core player باز نکرده , حالا شما ادعا می کنی من باز کردم خوب یه اسکرین شات بده تا ما جماعت نادان هم قانع بشیم .
در مورد hoverx5 دوست عزیز , بنده حرفی نزدم که کسی بخوادناراحت شه , حالا نمی خواد برای خود شیرینی جا نماز آب بکشید . افتاد ؟؟؟؟؟؟

من با کسی که هیچی از احترام سرش نمی شه دوستی ندارم . اول با احترام باهات حرف زدم انگار اونجوری راضی نبودی .... ضمننا اینقدر ادب دارم که 1 آدمی که داره یه کمکی می کنه را چجور باهاش حرف بزنم .اینکه می گم حرفت برای ناراحت کردن محسن نبوده و منظورت اونی نبوده که محسن برداشت کرده خود شیرینیه ؟ نه عزیزم شعوره .... حداقل ایشون چندتا برنامه ساخته که بچه ها استفاده کنن !!!! تو چی ... ؟ فقط مصرف و توهین به این و اون ... ؟ آفرین :41:

red30b
22-11-2009, 15:50
واقعا متاسفم برای موبایلستان بخش pcc , حیف دوستان گلی چون آرش و علی و taily و ...
یه عادت بدی که این بخش داره اینکه تا می خوای یه حرفی به کسی بزنی بقیه دوستان می پرن وسط و هر چی به ذهنشون میاد رو می زنن , پدرام بنده اصلا حرفی با شما ندارم دوست عزیز , سرتون به کار خودتون باشه , خودشیرین هم خودمم ( حله ) , بنده به خاطر فرهاد عزیز دیگه این بحث رو ادامه نمی دم اما حرف آخر اینکه از شما عزیزان که ناراحتتون کردم معذرت می خوام . از شما محسن عزیز هم که برنامه های خوبی برا دوستان می نویسین و با core player فایل dvd پخش می کنین هم معذرت می خوام .

tighoor
22-11-2009, 19:19
آخه برنامه نوشتن مگه الکیه که شما یه چیزی واسه خودتون میگین...
یه برنامه ساده اگه یه برنامه نویس بخواد بنوستش باید 1 هفته وقت بزاره حداقل... شما هم که برنامه هایی که گفتین برنامه ساده نبود... محسن جان فکر کردن برنامه نویس های دیگه هم میان و اینجا فعالیت میکنن. اینطوری جوابش رو دادین؟ واقعا که...

تاپيك قفل شد
و منتظر می مونم تا محسن خودش پیغام خصوصی بده تا تاپیک باز شه...
به زودی تاپیک پاک سازی خواهد شد...

mohsen-unique
02-08-2010, 09:23
با اجازه آبتین عزیز من این تاپیک رو باز می کنم تا دوستان دوباره پیشنهاد های خودشون رو بدن فقط توی این پسشنهادا توانایی های ما برای نوشتن برنامه در نظر بگیرید
دوستان برنامه نویس هم می تونن توی این تاپیک شرکت کنن و همه با هم روی برنامه ها کار کنیم هر کی هرجایی مشکل داشت با من مطرح کنه تا جایی که سوادم اجازه بده در خدمت هستم

yakuzaturk
22-09-2010, 10:05
با اجازه آبتین عزیز من این تاپیک رو باز می کنم تا دوستان دوباره پیشنهاد های خودشون رو بدن فقط توی این پسشنهادا توانایی های ما برای نوشتن برنامه در نظر بگیرید
دوستان برنامه نویس هم می تونن توی این تاپیک شرکت کنن و همه با هم روی برنامه ها کار کنیم هر کی هرجایی مشکل داشت با من مطرح کنه تا جایی که سوادم اجازه بده در خدمت هستم

دوستان یه سوال؟تو گوشیهای نوکیا وقتی میخای با کسی تماس بگیری بدون اینکه گوشی رو گوشت بذاری با نگا کردن صفحه نمایش میفهمی که گرفته یعنی بوق میزنه.ولی رو این گوشی(htc hd mini) نمیشه فهمید وحتما باید گوش بدی نرم افزاری واسه این سراغ دارین؟من که پیدا نکردم خواستم ببینم دوستان برنامه نویس میتونن کاری بکنن؟

yakuzaturk
22-09-2010, 15:06
نرم افزار SMS Delivery Receipt Fix برای گوشی های wm5 ارایه شده برای wm6.5 (مثلا htc hd mini) کار نمیکنه.از اساتید میخام تغییراتی رو این انجام بدن و برای این wm ها نیز کار کند.چون تا آنجایی که من میدونم برنامه ای شبیه این برای wm6.5 وجود ندارد.اگه وجود دارد لطفا ارایه کنین.

Armannabatiyan
04-11-2010, 00:16
سلام من می خواستم بدونم چرا ویندوز فون cmd نداره میشه براش برنامه نوشت یا پیدا کرد ؟

yakuzaturk
13-12-2010, 16:38
شماهایی که ادعای برنامه نویسی دارینو این تاپیکو زدین الان 4و5 ماهه من دو تا برنامه واسه خاسته های پست 36 و 37 دارم ولی هنوز کسی جواب نداده.
درخواست دارم این تاپیک بیهوده قفل شه.

khianche
05-01-2011, 17:09
با عرض سلام و احترام
راستش وقتی این تاپیک رو دیدم خیلی خوشحال شدم
همونطور که میدونید برنامه core player یکی از قوی ترین برنامه های پخش فیلم و موزیک می باشد.
اما به نظر من تنها عیب و نقصی که داره اینه که از طریق هندزفری نمی شه کنترلش کرد یعنی موزیک رو متوقف کنی یا موزیک بعدی رو پخش کنی.
می خواستم خواهش کنم اگه ممکنه راه حلی برای این مشکل پیدا کنید.باز هم از زحمات شما متشکرم.خواهشا من رو بی خبر نذارید
با تشکر:hello:

mohsen-unique
06-01-2011, 00:22
نرم افزار SMS Delivery Receipt Fix برای گوشی های wm5 ارایه شده برای wm6.5 (مثلا htc hd mini) کار نمیکنه.از اساتید میخام تغییراتی رو این انجام بدن و برای این wm ها نیز کار کند.چون تا آنجایی که من میدونم برنامه ای شبیه این برای wm6.5 وجود ندارد.اگه وجود دارد لطفا ارایه کنین.
برای این کار برنامه ی sms reports eraser وجود داره که بسیار قوی تر از SMS Delivery Receipt Fix هست و روی 6.5 هم جواب میده یه سرچ می کردید

mohsen-unique
06-01-2011, 00:25
شماهایی که ادعای برنامه نویسی دارینو این تاپیکو زدین الان 4و5 ماهه من دو تا برنامه واسه خاسته های پست 36 و 37 دارم ولی هنوز کسی جواب نداده.
درخواست دارم این تاپیک بیهوده قفل شه.
دوست عزیز من پست شما رو ندیدم فکر کنم پست شما مال تاریخی باشه که من توی مرخصی بودم و از اونجایی که فقط من به بخش برنامه نویسی سر می زنم برای همین پست شما بی پاسخ مونده بود که من شرمندم و الان پست شما رو جواب دادم

mohsen-unique
06-01-2011, 00:34
با عرض سلام و احترام
راستش وقتی این تاپیک رو دیدم خیلی خوشحال شدم
همونطور که میدونید برنامه core player یکی از قوی ترین برنامه های پخش فیلم و موزیک می باشد.
اما به نظر من تنها عیب و نقصی که داره اینه که از طریق هندزفری نمی شه کنترلش کرد یعنی موزیک رو متوقف کنی یا موزیک بعدی رو پخش کنی.
می خواستم خواهش کنم اگه ممکنه راه حلی برای این مشکل پیدا کنید.باز هم از زحمات شما متشکرم.خواهشا من رو بی خبر نذارید
با تشکر:hello:
اگه اشتباه نکنم شما با هنسفری بلوتوث می خواین این کار رو بکنید برای این کار به مسیر زیر برید
menu>tools>settings
منوی select را انتخاب کنید و در منوی باز شده گذینه ی آخر یعنی wmp ui plugins را انتخاب کنید
در اینجا لیستی از پلاگین های مددیا پلیر وجود دارد که شما باید گذینه ی windows media player mobile A2DP plugin رو فعال کنید گوشی را ریستارت کنید و هنسفری را وصل کنید سپس برنامه ی core را اجرا کنید

yakuzaturk
17-01-2011, 18:10
برای این کار برنامه ی sms reports eraser وجود داره که بسیار قوی تر از SMS Delivery Receipt Fix هست و روی 6.5 هم جواب میده یه سرچ می کردید

اون برنامه اي كه گفتين هم سرچ كرده بودم و نصب كردم اونم كار نميكنه يعني روي htc hd mini كار نميكنه اگه امكانش باشه يه تغييراتي رو اون انجام بدين تا روي اين گوشيم كار كنه.وليكاش اطلاع ميدادين كه نيستين.من از برخوردم معذرت ميخام.
با تشكر.

nice_boyever
17-01-2011, 19:19
سلام به دوستان عزیز و مدیر بخش
من یه سوال واسم پیش اومده بود که بهترین جایی که می تونم مطرح کنم اینجاست
من خیلی گشت زدم تو نت ولی برنامه ای برای پاکت پی سی که منشی تلفنی باشه پیدا نکردم ..
فقط یه برنامست که اونم درست کار نمی کنه ..
نرم افزار منشی خیلی کارآمد . و من خواهش می کنم کسی از شما برنامه نویسان یه فکری کنه واقعا ممنون

mohsen-unique
17-01-2011, 23:49
اون برنامه اي كه گفتين هم سرچ كرده بودم و نصب كردم اونم كار نميكنه يعني روي htc hd mini كار نميكنه اگه امكانش باشه يه تغييراتي رو اون انجام بدين تا روي اين گوشيم كار كنه.وليكاش اطلاع ميدادين كه نيستين.من از برخوردم معذرت ميخام.
با تشكر.
احتمال می دم که HD mini از HTC massage client استفاده می کنه برا همینه که این برنامه روش جواب نمیده
آخه HTC massage client یه جوریه که نمی زاره هیچ برنامه ی دیگه ای از سرویس دریافت SMS استفاده کنه برا همینه که امکان نوشتن برنامه روی گوشی هایی که از اون استفاده می کنن وجود نداره
من واقعا شرمندم...:dp:

mohsen-unique
17-01-2011, 23:51
سلام به دوستان عزیز و مدیر بخش
من یه سوال واسم پیش اومده بود که بهترین جایی که می تونم مطرح کنم اینجاست
من خیلی گشت زدم تو نت ولی برنامه ای برای پاکت پی سی که منشی تلفنی باشه پیدا نکردم ..
فقط یه برنامست که اونم درست کار نمی کنه ..
نرم افزار منشی خیلی کارآمد . و من خواهش می کنم کسی از شما برنامه نویسان یه فکری کنه واقعا ممنون
چون گوشی های ویندوز موبایل میکروفون داخلی ندارن برنامه ای برای منشی تلفنی روی این گوشی ها وجود نداره

yakuzaturk
02-02-2011, 19:06
با سلام و خسته نباشید.نرم افزاری میخواستم برای اینکه بشه باهاش با گوشی htc hd mini شکلک های یاهو مسنجر را با اس ام اس فرستاد و دریافت کرد.مثل نرم افزار animated sms برای گوشی های نوکیا.

mohsen-unique
04-02-2011, 10:58
اگه امكان داره نرم افزاري درست كنيد كه بشه نام نرم افزار هاي داخل (نصبي)موبايل رو عوض كرد.البته پچي براي اين كار در گروه هك ساخته شده ولي تو گوشيم كار نميكنه
با تشكر

انجا بخش ویندوز موبایل است لطفا در جای درست پست بدهید

پست شما حذف شود

yakuzaturk
06-02-2011, 20:26
خبری نشد؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsen-unique
06-02-2011, 23:57
خبری نشد؟؟؟؟؟؟؟؟
دارم یه کارای می کنم ببینم چی میشه

ferybasafa
07-02-2011, 03:13
سلام
یه برنامه ایی برای نوکیا 95 می خوام که جدول بازیهای لیگ اروپایی رو نشون بده
برنامه gol724 دارم ولی ارور میده چند روز اول کار میکرد.با تشکر

amir_abbas96
07-02-2011, 20:36
دوست عزیز اینجا انجمن ویندوز موبایل هست! نه نوکیا سری n

yakuzaturk
11-02-2011, 10:23
دارم یه کارای می کنم ببینم چی میشه

ایشاله به یه جاهایی رسیدین.چی شد ؟شد؟

s.pegasus
11-02-2011, 13:50
تو یه فیلم دیدم که وقتی برا شخصیت فیلم اس ام اس میومد خود گوشی اسام اس رو تو هنسفیری می خوند
میشه این برنامه رو نوشت

amir_abbas96
11-02-2011, 14:45
تو یه فیلم دیدم که وقتی برا شخصیت فیلم اس ام اس میومد خود گوشی اسام اس رو تو هنسفیری می خوند
میشه این برنامه رو نوشت
گوشیش نوکیا نبود ...؟
چون بعضی از گوشی های نوکیا sms reader دارند.

s.pegasus
11-02-2011, 15:21
یه گوشی تخیلی بود
نمیشه اینو برا پاکت پیسی نوشت؟

amir_abbas96
11-02-2011, 19:07
یه گوشی تخیلی بود
نمیشه اینو برا پاکت پیسی نوشت؟
تخیلی بودنش مسئله نداره ...
ولی قابلیت reading رو که نمیشه به همین راحتی نویشت خیلی تخصصیه !!
برای ppc مطمئنید که نیست؟

s.pegasus
11-02-2011, 21:28
نمی دونم
ولی یدونه فرمان صوتی پیدا کردم که درست کار نمی کرد
همینو هم بشه قویشو ساخت با هوش مصنوعی چیزه اسی میشه

nimaina
13-02-2011, 13:34
سلام من یه برنامه و.ی. پی. ا.ن. میخوام که باهاش بشه به وایرلس های دانشگاها وصل شد ، میشه اینو نوشت ؟

amir_abbas96
13-02-2011, 22:01
سلام من یه برنامه و.ی. پی. ا.ن. میخوام که باهاش بشه به وایرلس های دانشگاها وصل شد ، میشه اینو نوشت ؟
این یک کانکشن هست نوشتن نمیخواد که ...
یه سرچ بزنید بعد اگر چیزی نبود مطرح کنید

friiickkk
13-02-2011, 22:14
سلام
امولاتور ماشين حساب مهندسي casio 9860 & classpad براي اندرويد ميتونيد بنويسيد ؟ :ax:
قبول دارم كه تقاضاي بسيار سختيه اما به درد خيلي ها ميخوره
ما چشمو اميدمون به شما دوستاي برنامه نويسه

! Just Think
13-02-2011, 22:43
اینم پیشنهاد من

سلام دوست عزیز
من یه برنامه دارم نمی دونم دیدی یا نه؟ voice2Go این برنامه وقتی کسی زنگ بزنه صدایی را که خودت براش save می کنیو می گه
اونیکه برای نو کیا هست برای انگلیسی بهتر کار می کنه تا اونجایی که من می دونم voice Processing نیاز داره که کار مشکلی هم هست دیگه هر جور استادان می دونن

friiickkk
14-02-2011, 21:08
سلام
امولاتور ماشين حساب مهندسي casio 9860 & classpad براي اندرويد ميتونيد بنويسيد ؟

omnia.lite
15-02-2011, 03:35
سلام و خسته نباشید
به عنوان اولین پست می خوام بگم میشه یک برنامه نوشت DVB-T های USB رو به PPC وصل کرد تلویزیون نگاه کرد:ce:

mohsen-unique
15-02-2011, 09:52
سلام
امولاتور ماشين حساب مهندسي casio 9860 & classpad براي اندرويد ميتونيد بنويسيد ؟
بحث سر ویندوز موبایله نه آندروید از بچه های بخش آندروید بخواین این رو درست کنن

mohsen-unique
15-02-2011, 09:53
سلام و خسته نباشید
به عنوان اولین پست می خوام بگم میشه یک برنامه نوشت dvb-t های usb رو به ppc وصل کرد تلویزیون نگاه کرد:ce:
نه دوست عزیز همچین چیزی امکان نداره مشکل اصلیش همون وصل کردن دستگاه های usb یه گوشی های ویندوز موبایله

yakuzaturk
15-02-2011, 12:53
سلام اقا محسن خسته نباشی این نرم افزار شکلک واسه htc hd mini با رزولوشن hvga 320*480 به جایی رسید؟:sign_help::please:

mohsen-unique
16-02-2011, 13:01
سلام اقا محسن خسته نباشی این نرم افزار شکلک واسه htc hd mini با رزولوشن hvga 320*480 به جایی رسید؟:sign_help::please:
هر کاری کردم نشد:sorry:

30na_HTC
22-02-2011, 17:54
یه برنامه میخوام بشه روی تموم قسمت های گوشی قفل گداشت

nimaina
24-02-2011, 14:51
این یک کانکشن هست نوشتن نمیخواد که ...
یه سرچ بزنید بعد اگر چیزی نبود مطرح کنید
خوب من تست کردم نشد فقط با لپتاپ و آیفون میشه وصل شد یه تنظیماتی داره که با ساخت کانکشن نمیشه ، نمیدونم چی کار باید بکنم ؟ کسی هست که دانشجوی قزوین - باراجین باشه ؟

amir_abbas96
24-02-2011, 20:23
یه برنامه میخوام بشه روی تموم قسمت های گوشی قفل گداشت

رو تمومش که نمیشه شما مشخص کنید مثلا پیام ها عکس ها یا ...

nim kocholo
27-02-2011, 15:14
salam be barname nevisane aziz.
khasam begam ye barname baraye input farsi be shekle handwriting benevisin. harchi ro sayta hast arabie!
ye barname dige baraye in ppc haye keboard dar benevisin ke beshe ba keyboardeshon farsi nevesht.
daste goleton dard nakone:dq::dq::-p rasti barname haro koja mishe did??

amir_abbas96
01-03-2011, 19:52
salam be barname nevisane aziz.
Khasam begam ye barname baraye input farsi be shekle handwriting benevisin. Harchi ro sayta hast arabie!
Ye barname dige baraye in ppc haye keboard dar benevisin ke beshe ba keyboardeshon farsi nevesht.
Daste goleton dard nakone:dq::dq::-p rasti barname haro koja mishe did??
دوست عزیز
1- فارسی بنویسید،
2- در همین سایت برنامه وارد سازی فارسی بسیار زیاد هست،
3- این برنامه هم هست کافی جست و جو کنید.
.
عزیزان لطفا اول بگردید اگر برنامه ی مورد نیازتون رو پیدا نکردید و و معقول هم بود در اینجا پست بذارید. در این چند صفحه بیش از 8 9 تا پست مفید وجود نداره!!

m_alifard
03-03-2011, 13:47
سلام و تشکر از دوستان برنامه نويس. :dz:
يه برنامه يا بهتر بگم يه سرويس ميخوام که سرهر ساعت يه دينگ کنه ! که مثلا ساعت 3 شد يا چهار شد ....
مثل ساعتهاي روميزي ديجيتال البته اگه بشه ساعت فعاليت هم تعريف کرد که بهتر ( ديگه شبها دينگ دينگ نکنه! ) :dc:
خدا قوت

tapesh95
13-03-2011, 21:21
سلام دوستان
میخواستم بدونم راهی هست که بشه خروج از برنامه ها رو به عهده X گذاشت ؟
یعنی هر وقت بخوایم از یه صفحه یا بر نامه خارج بشیم با زدن X راحت بشه ازش خارج شد
اخه همونجور که خودتون میدونید اگه از X استفاده کنیم از برنامه خارج نمیشه بلکه یه جورایی minimize میکنه

mohsen-unique
14-03-2011, 09:40
سلام دوستان
یعنی هر وقت بخوایم از یه صفحه یا بر نامه خارج بشیم با زدن X راحت بشه ازش خارج شد
اخه همونجور که خودتون میدونید اگه از X استفاده کنیم از برنامه خارج نمیشه بلکه یه جورایی minimize میکنه
برای این کار برنامه های زیادی وجود داره یکی از اونا mmtaskmanager بگرد پیدا می کنی توی بخش نرم افزار ها هست

m_alifard
14-03-2011, 14:28
سلام دوستان

با سلام
اصلا نيازي به برنامه خاصي نيست . قسمت تنظيمات بخش تسک منيجر ، تب کليدها ( Button) ميتوني عملکرد X رو روي بستن برنامه ها تنظيم کني.:by:

tapesh95
14-03-2011, 20:13
با سلام
اصلا نيازي به برنامه خاصي نيست . قسمت تنظيمات بخش تسک منيجر ، تب کليدها ( button) ميتوني عملکرد x رو روي بستن برنامه ها تنظيم کني.:by:

سلام دوست عزیز اگه میشه ادرس بده نا بتونم پیداش کنم
من گوشیم hd mini
چطوری میشه اونجا دکمه ای رو تعریف کرد ؟
اموزشی سراغ نداری ؟

tapesh95
14-03-2011, 20:18
برای این کار برنامه های زیادی وجود داره یکی از اونا mmtaskmanager بگرد پیدا می کنی توی بخش نرم افزار ها هست

من فکر میکنم شما منظور منو نگرفتی
من گفتم بشه با خود X این کارو کرد نه دکمه دیگه
ببینید همونطوری که میدونید در hd mini این قابلیت ( کلید X و start ) وجود نداشت اما با یکمی دست کاری تو ریجستری این دو دکمه ظاهر میشن
حالا میخواستم ببینم راهی هست که بشه واسه این دو کلید دستوری بجز دستور پیش فرض قرار داد که دیگه با زدن X از برنامه ها یا منو ها خارج شد

m_alifard
15-03-2011, 07:48
سلام دوست عزیز اگه میشه ادرس بده نا بتونم پیداش کنم
من گوشیم hd mini
چطوری میشه اونجا دکمه ای رو تعریف کرد ؟
اموزشی سراغ نداری ؟

با سلام. گوشي من ويوا با ويندوز 6.1 هست نيازي به تعريف دکمه نيست. خودش هست
مسيرش هم :
start->settings->system->task manager->Button
مسير ويندوز 6.5 رو اگه کسي داره بذاره:sign_help:

tapesh95
15-03-2011, 13:54
با سلام. گوشي من ويوا با ويندوز 6.1 هست نيازي به تعريف دکمه نيست. خودش هست
مسيرش هم :
start->settings->system->task manager->Button
مسير ويندوز 6.5 رو اگه کسي داره بذاره:sign_help:

دوست عزیز متاسفانه hd mini این button رو رو تکس منیجرش نداره

AmirAsadzadeh
16-03-2011, 07:22
سلام به همه http://smilehaa.org/uploads/Smiles/Sweetim/Characters/00020062.gif
مي خواستم ببينم آيا ميشه با استفاده از يو اس بي بلوتوس كه به دسگاه پخش ماشين وصل مي كنيم با گوشي HD2 آهنگ فرستاد تا در ماشين پخش بشه يا اصلا چنين كاري از نظر عملي و علمي امكان پزير هست. http://smilehaa.org/uploads/Smiles/Sweetim/Characters/00020481.gif
اگر امكان داره لطف كنين لينك قرار دهيد با تشكر فراوان http://smilehaa.org/uploads/Smiles/Sweetim/Characters/00020445.gif

m.sh62
18-03-2011, 00:43
برنامه ای برای حذف برنامه های سونی اریکسون بزاریید

amir_abbas96
22-03-2011, 20:51
سلام به همه
مي خواستم ببينم آيا ميشه با استفاده از يو اس بي بلوتوس كه به دسگاه پخش ماشين وصل مي كنيم با گوشي HD2 آهنگ فرستاد تا در ماشين پخش بشه يا اصلا چنين كاري از نظر عملي و علمي امكان پزير هست.
اگر امكان داره لطف كنين لينك قرار دهيد با تشكر فراوان

دوست من وقتی گوشی رو به بلوتوث ماشین وصل می کند ، آهنگ رو پخش کنید و از اسپیکر های ماشین بشنوید و لذت ببرید:ar:

gladiator_526
30-03-2011, 09:46
سلام دوستان عزیز
من یه نرم افزار matlabبرای ویندوز می خوام hd2
کسی این برنامه رو نوشته ؟ یا می تونه بنویسه ؟!!
اگه دارین لطفا link بدین
ممنون

red30b
31-03-2011, 23:21
بعد از یکسال و نیم دوری از موبایلستان ( به دلایلی ) اولین پست رو اینجا میدم .
محسن جان من زمانی که شما این تاپیک رو ایجاد کردید یه کاربر عادی بودم , همکار و مدیر هم شدم و الان دیگه بازنشسته , یاد اون روزا افتادم که با دوستان سر بستن این تاپیک درگیر شدم و ...
کاش دوستان همون موقع به حرفم گوش می کردن و می بستنش , آخه انقدر برنامه دادی بیرون و مشکل من و امثال منو حل کردی با این برنامه هات که دیگه جایی برا حرف باقی نمونده .
موفق باشی , یا حق

abbas_gh68
02-04-2011, 08:23
سلام
نمیشه یه جورایی نرم افزار پخش ویدیو گوشی b7300 سامسونگ را برای دیگر گوشی ها قرار بدید ؟
چون خیلی از فایل ها را ساپورت میکنه ؟:hello:

amir_abbas96
02-04-2011, 14:33
سلام
نمیشه یه جورایی نرم افزار پخش ویدیو گوشی b7300 سامسونگ را برای دیگر گوشی ها قرار بدید ؟
چون خیلی از فایل ها را ساپورت میکنه ؟:hello:
برای کدام گوشی ها؟!
شما میتوانید هر نوع فرمت را که میخواین رو (البته نه تمامی فرمت ها) در گوگل سرچ کنید و مطمئن هستم که نتیجه میگیرید.

abbas_gh68
02-04-2011, 14:37
برای touch hd
اخه این b7300 به نظر من خیلی بهتر از اچ دی فایل های تصویری را اجرا میکنه

HAMID HTC
03-04-2011, 17:26
سلام از تلاش بی نظیرتون ممنون
من مدتهاست که دنبال نرم افزار خک بلوتوث برای hd mini هستم اما چون 2.1 هست هیچیو ساپورت نمیکنه

ایا شما نرم افزار دست کاری شده و یا هرچیز دیگه میشناسید

Safa125
04-04-2011, 22:17
سلام به همه http://smilehaa.org/uploads/Smiles/Sweetim/Characters/00020062.gif
مي خواستم ببينم آيا ميشه با استفاده از يو اس بي بلوتوس كه به دسگاه پخش ماشين وصل مي كنيم با گوشي HD2 آهنگ فرستاد تا در ماشين پخش بشه يا اصلا چنين كاري از نظر عملي و علمي امكان پزير هست. http://smilehaa.org/uploads/Smiles/Sweetim/Characters/00020481.gif
اگر امكان داره لطف كنين لينك قرار دهيد با تشكر فراوان http://smilehaa.org/uploads/Smiles/Sweetim/Characters/00020445.gif

بله که امکانپذیر هست :az:
شما اگر رادیو ضبطت ورودی AUX داشته باشه که حله فقط باید یک کابل 2 سر فیش استریو بگیری که یکیش به گوشی وسر دیگرش به فیش AUX وصل شده

اگرم ورودی AUX نداشت میتونی یک ورودی ازپشت رادیو ضبطت بگیری ولی یکم هزینه داره:dr:

oranoos_mta
08-05-2011, 19:21
سلام
خوبي؟
من يه تقويم ميخوام مثلا تقويم دانشگاهي كه فعاليت هاي دانشگاه رو تو تقويم نشون بده
ميتوني كمكم كني

توضيح :
يه تقويم مثه تقويماي معمولي و اينكه مثلا طرف رفت روي 2مهر نشون بده آغاز دانشگاه
درحالت كلي ميشه گفت يه تقويم معمولي با اين تفاوت كه بجاي مناسبتاي مختلف فقط تقويم و كارهاي دانشگاه توش باشه مثل زمان انتخاب واحد، حذف و اضافه، ميانترم، پايانترم، سمينارها، اردوها، مسابقات و ...

oranoos_mta
12-05-2011, 15:48
سلام

من هركاري ميكنم برنامه ويندوز موبايلم فارسي اجرا نميشه . يعني مثلا يه جا تو برنامه نوشتم "شروع" اما وقتي برنامه رو اجرا ميكنم بصورت مربعي ميشه :( :((

لطفا بگيد كه چجوري ميشه رو امولاتور وقتي برنامه رو اجرا ميكنم فارسيشو درست نشون بده plz

واقعا اعصابم خورده

خيلي هم وقت كم دارم واسه پروژه :please:

mohsen-unique
16-05-2011, 08:01
سلام

من هركاري ميكنم برنامه ويندوز موبايلم فارسي اجرا نميشه . يعني مثلا يه جا تو برنامه نوشتم "شروع" اما وقتي برنامه رو اجرا ميكنم بصورت مربعي ميشه :( :((

لطفا بگيد كه چجوري ميشه رو امولاتور وقتي برنامه رو اجرا ميكنم فارسيشو درست نشون بده plz

واقعا اعصابم خورده

خيلي هم وقت كم دارم واسه پروژه :please:
با روشی که توی این تاپیک گفته شده یه پوشه به اشتراک بزار رو یه فارسی ساز روی الماتور نصب کن
نحوه تعریف یک پوشه در ویندوز کامپیوتر برای استفاده به عنوان مموری در Device Emulator (http://mobilestan.net/showthread.php?t=98449)

mohsen-unique
16-05-2011, 08:18
سلام
خوبي؟
من يه تقويم ميخوام مثلا تقويم دانشگاهي كه فعاليت هاي دانشگاه رو تو تقويم نشون بده
ميتوني كمكم كني

توضيح :
يه تقويم مثه تقويماي معمولي و اينكه مثلا طرف رفت روي 2مهر نشون بده آغاز دانشگاه
درحالت كلي ميشه گفت يه تقويم معمولي با اين تفاوت كه بجاي مناسبتاي مختلف فقط تقويم و كارهاي دانشگاه توش باشه مثل زمان انتخاب واحد، حذف و اضافه، ميانترم، پايانترم، سمينارها، اردوها، مسابقات و ...
در حال نوشتم تقویمی هستم که این کار را رو بشه توش انجام داد

pitpit
17-05-2011, 20:33
سلام و خسته نباشید به آقا محسن که یه تنه می خواد مشکل همه رو حل کنه:br:
البته یه شوخی اجازه دارم بکنم؟
<<تو این دو سالی که این تاپیک افتتاح شده، شد یه برنامه بدی دست ملت؟؟:ad:>>
خوب البته شاید درخواست خوبی و اصولی نبوده، نمیدونم!

حالا من یه سوال دارم که امیدوارم مثل سوال بعضیا نشه که تا چند ماه هیشکی تحویلشون نگرفت..
به نظر من واجب ترین برنامه ای که باید یه موبایل داشته باشه منشی تلفنه...:50:
دوستان میگن چون ویندوز موبایل میکروفون داخلی نداره و این حرفا همچین برنامه ای هیچ وقت واسه این گوشیا تولید نخواهد شد، میخوام بدونم برنامه هایی مثل resco audio recorder چطور مکالمه رو کامل ضبط میکنن؟؟؟
مگه این برنامه ها واسه ضبط صدای اون طرف خط از میکروفون داخلی استفاده نمی کنن؟؟
خلاصه میدونم درخواست منشی تلفنی درخواست تکرارییه و جوابشو دادین ولی اگه میشه یه سعی مجدد بکنید که اگه بشه چی میشه...:54::merci:

aminkz
18-05-2011, 14:38
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقا محسن گل.
یه برنامه مثل maze lock سیمبین یا seal آندروید می خواستم.راستش اینترنت زیرو رو کردم ولی ورژن ویندوز موبایلشونو پیدا نکردم.

criss21
18-05-2011, 15:43
سلام داداش اینجا برنامه برای اندرویید و مائمو هم میسازید؟

Behzad WM
19-05-2011, 23:18
سلام داداش اینجا برنامه برای اندرویید و مائمو هم میسازید؟

خیر ، فقط Pocket Pc

pitpit
29-06-2011, 10:52
سلام به همه
میدونم اینجا تقریبا متروکست و کسی به پیشنهادم نگاه نمیکنه ولی حالا ما مطرح میکنیم ببینیم چی میشه
والا من میخواستم درخواست یه برنامه رسم منحنی تپوگرافی با استفاده از gps رو بدم که احساس کردم انتظار زیادیه حالا یه پیشنهاد خیلی ساده تر میدم شاید یکی حاضر شه کمک کنه:
میخوام کار برنامه این باشه که وقتی اجرا میشه فقط یه کلید داشته باشه تحت عنوان ثبت، بعد با هر بار زدن این کلید مختصات رو ترجیحا با فرمت UTM (یعنی به صورت x,y,z نه دقیقه ثانیه) دتکت کنه و تو یه فایل اکسل ثبت کنه حالا اگه اکسلم نشد، txt هم باشه خوبه، در نهایت یه جدول بده که سه تا ستون داره برای مختصات و به تعداد ثبت های کاربر سطر داره و مختصات نقاط توشه
در نهایت کاربر میتونه با این جدول توپوگرافیه منطقه رو در بیاره که این به درد خیلیا میخوره از نقشه بردارا و مهندسای عمران و شهرسازی و راهسازی گرفته تا زمین شناسا و مهندسای استخراج معدن و نفت و خیلی از اشخاص و رشته های دیگه از جمله من...
اگه کسی بتونه راهنماییم کنه که همچین برنامه ای چطور و با چه برنامه ای میتونم بنویسم هم ممنون میشم.

ahmadkh57
25-09-2011, 21:34
یه نرم افزار کم حجم پرتابل دارم که با برنامه peid متوجه شدم سورسش ویژوال بیسیکه.کاری که می خوام بکنم اینه که با یه دکامپایلر،مثل ویژوال بیسیک دکامپایل،دکامپایلش کنم.بعد تو یه نرم افزار ویژوال بیسیک ویندوز موبایل،مثل basic4ppc بریزم و ذخیرش کنم؟
اگه ممکنه کمکم کنید یا راهنماییم کنید.
آیا نرم افزار c+ برای پاکت پیسی هست

parsa_6706
09-01-2012, 09:38
فک نکنم کار زیاد سختی باشه!
اگه میشه لطفا نرم افزاری بنویسین که با استفاده از دوربین جلو گوشی فیلم بگیره (به صورت hidden باشه ها)
اگه هست لطفا حداقل اسمشو بگین ،اگه نیست،لطفا بسازین،اگه نمیتونین لطفا هرچه زودتر بگین!!!
:merci:
:mobilestan:

ahmadkh57
12-01-2012, 18:15
من یه برنامه می خوام که چند تا ورودی بگیره و یه خروجی بده.به همین سادگی.اگه ممکنه برام بنویسیدش

ddrddr
22-01-2012, 21:35
يه پيشنهاد دارم البته اگه واقعا راست بگين که برنامه ايي رو که بخوايم مينوسين.
اين روزاا با وجود اينترنت ماهيانه ايرانسل اينترنت خيلي خوبه اگه بشه برنامه اي باشه که به وسيله اون بشه با حجم اينترنتي که دارم مثل حجم هاي ماهيانه ايرانسل اس ام اس داد يا زنگ زد خيلي خوبه اگر هم که در هر 2صورت شماره هم نشون نده که ديگه کولاک ميشه.گوشيم هم htc touch2 3320هست.(هزينه اش رو از حجم اينترنتمون کم کنه).

farzad_hd2
06-02-2012, 14:03
با سلام دوست عزیز
من ویندوز داشتم....یک برنامه بسیار مفید
LeoExtendedNotifications
بود که اگهmisscall,sms,email میداشتم
چراغهای رو5تا کلید خیلی شیک چشمک میزدو آگاهم میکردو هی لازم نبود برم چک کنم...از دور یا تو حال خواب یا سر کار....
حالا اندروید نصب کردم
ولی این امکانو ندارم....
تو پست ها طرز ایجاد این چشمک زدنو با تغییر تو رجستری هم دیدم....
امکانش هست تو آندروید هم این حالت چشمک زدنو ایجاد کرد.....؟

abs_khafan_19
13-02-2012, 09:48
با سلام
من گوشیم n82
یعنی
s60‎ v3
است که وقتی دریچه دوربین را باز میکنیم دوربین فعال میشه و میشه عکس یا فیلم گرفت
حالا 2 ماهه که این دریچه خراب شده و دوربینا اجرا نمیکنه
برنامه هایی هست که وقتی نصب میکنم اون برنامه ها راحت دوربین و اجرا میکنه و با اون برنامه میشه عکس گرفت یا فیلم
ولی چون دوربین تو اون برنامه باز میشه عکساش و فیلمش کیفیتش پایینه
من می خوام خواهش کنم که اگه برنامه ای باشه که خود دوربین اصلی و اجرا کنه (چون شاسی دریچه دوربین که باید فرمان اجرای دوربین و بده خرابه)
یا یه برنامه بنویسین که کارش این باشه که همون فرمانی که دریچه دوربین میده برای فعال شدن دوربین و این برنامه بده
دوربین گوشیم کاملا سالمه چون با اون برنامه های کمکی تحت اون برنامه راحت فعال میشه و با دکمه اش راحت میشه عکس گرفت و فیلم
ولی کیفیت عکس برداری اون برنامه ها پایینه

با تشکر
خواهشا جواب بدین و بنده را کمک فرمایید

mbparsa
02-04-2012, 12:00
سلام ممنون میشم اگه برای گوشی سامسونگ I8000 Omnia II یه ویدجت زیبا برای نمایش شارژ باتری و یه نرم افزار برای مدیریت بلوتوث که هم درصد دریافت رو نشون بده و هم در صد ارسال رو و قابلیت ارسال چند فایل بصورت همزمان رو هم داشته باشه محدودیت حجم فایل هم نداشته باشه مثل نرم افزار پرشین بلو و سبک تر از پرشین بلو باشه محیط هر دو برنامه هم زیبا باشه راستی ببخشید اگه خیلی توقع ام زیاده شرمنده ام پیشاپیش ممنون

LEO K
03-04-2012, 19:11
سلام ممنون میشم اگه برای گوشی سامسونگ i8000 omnia ii یه ویدجت زیبا برای نمایش شارژ باتری و یه نرم افزار برای مدیریت بلوتوث که هم درصد دریافت رو نشون بده و هم در صد ارسال رو و قابلیت ارسال چند فایل بصورت همزمان رو هم داشته باشه محدودیت حجم فایل هم نداشته باشه مثل نرم افزار پرشین بلو و سبک تر از پرشین بلو باشه محیط هر دو برنامه هم زیبا باشه راستی ببخشید اگه خیلی توقع ام زیاده شرمنده ام پیشاپیش ممنون

دوست من دیگه بعید میدونم برای ویندوز موبایل کسی برنامه نویسی کنه .

موفق باشید

Behzad WM
03-04-2012, 21:36
تاپیک قفل شد ...