PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آخرین ورژن مرورگر فایر فاکس برای n900

sin-sin
20-12-2009, 18:24
اینم از آخرین ورژن مرورگر معروف فایر فاکس برای سیستم عامل maemo وبرای n900.

pomk
20-12-2009, 18:39
چه جوری باید برنامه ها رو نصب کردد لطفا یکی سریع جواب بده

sin-sin
20-12-2009, 18:53
والا ما که n900 نداریم ولی فکر کنم مثل نمام گوشی ها باید فایل رو از فشرده سازی خارج کنی و بعد فایل با پسوند instal رو روی گوشی بریزی و سپس از توی گوشی فایل instal رو اجرا کنی. اگه اجرا کردی و برنامه اجرا شد که هیچ ولی اگه پیغام نصب داد که نصب میکنی. امیدوارم صحیح حدس زده باشم.:39:

sin-sin
20-12-2009, 18:56
فقط نتیجه رو حتما اعلام کن.

pomk
20-12-2009, 19:25
vaghti roosh klik mikoni 3ta gozine miad 1uninstall 2download 3 update

pomk
20-12-2009, 19:27
lotfan age kasi n900 dare sari javab bede

sin-sin
20-12-2009, 21:27
بابا instal رو باید بزنی دیگه. تو آموزش که گفتم. نگران نباش گوشی چیزیش نمیشه. من جواب گو هستم. شما instal رو زن و نصب کن برنامه رو.

HnMe_BnD
05-01-2010, 14:54
اپدیت رو باید بزنی
احتمالا گوشیت فایرفاکس داره ولی این جدیدترشه!!!

die_fff
05-01-2010, 16:05
سلام با اجازه نه اینطور نیست این فایل هایی که می گذارید به قولی لینکه دانلود هستش برای موبایل چون باید خوده موبایل این برنامه رو دانلود کنه یا اینکه فایل deb باشه که اقای پدارم در تاپیک اموزش جامع n900 گفته چطور هست به حجم فایلتون هم توجه کنید متوجه حرف من می شید مطمئنا 232 بایت نیست فایرفاکس!

موفق باشید

pedram_noei_a
05-01-2010, 23:59
سلام با اجازه نه اینطور نیست این فایل هایی که می گذارید به قولی لینکه دانلود هستش برای موبایل چون باید خوده موبایل این برنامه رو دانلود کنه یا اینکه فایل deb باشه که اقای پدارم در تاپیک اموزش جامع n900 گفته چطور هست به حجم فایلتون هم توجه کنید متوجه حرف من می شید مطمئنا 232 بایت نیست فایرفاکس!

موفق باشیددقیقا
اگه این فایل رو با یه ادیتور تکست باز کنید این رو میبینید

[install]
repo_deb_3 = deb http://moff.mozilla.com/ chinook release
catalogues = fennec
package = fennec

[fennec]
name = Mozilla Catalog
uri = http://moff.mozilla.com/
dist = chinook
components = release
که توی این کد اول مخزن نصب تعریف میشه بعد هم نوع برنامه و روش ها و اجازه های لازم تعریف میشند
اگه این فایل رو توی موبایلتون اجرا کنید انگار یه بوکمارک نصب رو اجرا کردید که با باز شدن برنامه اینستالر شروع به دانلود میشه و بعد هم نصب
البته فعلا نتونستم فایل deb درست برای این برنامه پیدا کنم چون تست هستش(فایل های deb تست نصبشون توصیه نمیشه)

shahram226
09-01-2010, 02:00
آقا پدرام خدا شما رو برای این سایت نیگه داره!:003:

pedram_noei_a
10-01-2010, 00:13
آقا پدرام خدا شما رو برای این سایت نیگه داره!:003:
مرسی دوست عزیز ولی من کیم مگه
یه فردی که یکم زودتر از دوستان به این گوشی دسترسی داشتم و مطمئن باش به زودی افراد حرفه ای تری میان
یکیش همین الان کم کم داره میاد

mahdihaj
30-04-2010, 19:18
بالاخرم ما ابن ور‍ژن جديد رو اينستال كنيم يا نه؟
حالت افقي گوشي داره خسته كننده مي شه.

Sahand.Si
30-04-2010, 22:18
بالاخرم ما ابن ور‍ژن جديد رو اينستال كنيم يا نه؟
حالت افقي گوشي داره خسته كننده مي شه.
امروز ورژن جدید ریلیز شده حتما یه امتحانی بکنید و بله از حالت عمودی پشتیبانی می کنه.

mahdihaj
01-05-2010, 18:45
امروز ورژن جدید ریلیز شده حتما یه امتحانی بکنید و بله از حالت عمودی پشتیبانی می کنه.

سلام
يعني از مخازن بگيرم ؟ آخه الان چك كردم چيزي نيومده بود .:7:

m81ak
02-05-2010, 18:49
سلام دوستان
من یه مشکلی دارم
این ورژن جدید موزیلا رو به دلیل زیر که خود موزیلا گفته نمی تونم نصب کنم:

If you installed Firefox 1.0 from the Ovi Store, you will not be able to upgrade to Firefox 1.1 Beta 1 (either from the N900 Application Manager or by downloading the software from Mozilla). We are working to solve this for future releases so that anyone can participate in our Beta programs. Don't worry, though, if you got Firefox 1.0 from either the Ovi store or directly from Mozilla, you will be updated to Firefox 1.1 (final) when it is released.

اینایی که گفنه اینه که اونایی که از ovi ورژن قبلی رو نصب کردن نمی تونن ورژن بتا رو نصب کنن. من اون ورژن رو remove کردم ولی باز نشد. حالا یکی بگه از کجای سیستم می تونم فایلهای موزیلای قبلی رو پاک کنم. (برنامه WinSCP رو دارم)

اینم جایی که می تونین ورژن جدید رو دانلود کنین:
http://www.mozilla.com/en-US/m/beta

اینم قابلیتهای ورژن جدید:

Use volume rocker to zoom in and out on the Nokia N900
Download, First Run and Start page redesign to help you find and use your favorite Firefox features
Add-ons now auto update and view full add-on gallery from the Add-ons Manager
Portrait mode support on the Nokia N900
Form assistant improvements, including autocomplete
Context Menu with Open in New Tab and Save Image
Manage site preferences (clearing passwords and others)
Site Menu improvements and additions including Save to PDF, Forget Password and Add Search Engine
Web content theme update