PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهکارهای احتمالی برای کاهش مصرف باتری در hd2

SAEEDWIZARD
22-12-2009, 11:23
سلام به همه ی دوستان

قصد دارم توی این تاپیک راهکارهای (احتمالی) کاهش مصرف باتری رو بیان کنم.

اول از همه سیم کارت!!! : (مهمترین)
اگر احساس می کنید که مصرف گوشیتون بالاست (در حالت استندبای) از جدید بودن سیم کارتتون اطمینان حاصل کنید. اگر گوشی شما در حالت استندبای بیش از 1% در ساعت باتری مصرف میکنه، سیم کارت شما مشکل داره و باید به امور مشترکین برید و با پرداخت 500 تومان سیم کارتتون رو عوض کنید.
(من به دلیل همین قدیمی بودن سیم کارت، گوشی Diamond ام رو فروختم. چون فکر می کردم خراب شده! اما وقتی این گوشی (HD2) رو خریدم دیدم باز هم مصرف بالاست! با آزمایش های بسیار متوجه شدم مشکل از سیم کارته. سیم کارت من قدیمی بود!
راه شناسایی: سیم کارت های قدیمی ، قسمت طلایی شون تقریبا مستطیل شکل است (با گوشه هایی گرد) در حالی که سیم کارت های جدیدتر تقریبا بیضی شکل هستند)
با سیم کارت قدیمی، گوشی من در 6 ساعت 18 درصد باتری خالی می کرد (ساعتی 3درصد). اما با تعویض سیم کارت، الان در 6 ساعت 4تا5درصد باتری مصرف میکنه.

این مهم ترین عامل مصرف غیرعادی باتری در این گوشی بود. اما خب یه سری راهکارها هم وجود داره که احتمالا باعث کاهش مصرف باتری میشه. از جمله:

1)از قسمت Setting در Manila، آپدیت های خودکار بورس، آب و هوا و زمان اینترنتی رو غیر فعال کنید. از قسمت Data Service.

2)از قسمت Connections ، All setting را انتخاب و سپس Advanced Network رو بزنید. سپس HSDPA را Disable نمایید.

3)از قسمت Personal ، All Setting را انتخاب و سپس Phone را بزنید، به تب GSM/UMTS service رفته ، از لیست، Band را انتخاب و سپس Get setting را بزنید، Network type را روی GSM قرار دهید. Band type را نیز روی ( GSM(900+1800)+UMTS(2100+900 قرار دهید.

4)برنامه ی Power Management رو هم نصب کنید. (این برنامه تغییراتی در رجیستری میده تا مموری کارت شما بهینه ترین مصرف رو داشته باشه)

در آخر به این نکته هم توجه داشته باشید که باتری های نو تا چند روز (چند مرحله شارژ و د-شارژ) زمان نیاز دارند تا به حداکثر ظرفیت خود برسند.

mehrdad201
23-12-2009, 12:55
سلام

اول از هم تشکر میکنم بخاطر این توضیحات

1 2 تا سوال داشتم البته ببخشید خیلی مبتدیانه است.

1- برنامه مانیلا دقیقا چیه؟
2- برنامه پاور منیجمنتی که فرمودید موثر هست رو از کجا باید دانلود کنیم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

SAEEDWIZARD
23-12-2009, 15:23
سلام

اول از هم تشکر میکنم بخاطر این توضیحات

1 2 تا سوال داشتم البته ببخشید خیلی مبتدیانه است.

1- برنامه مانیلا دقیقا چیه؟
2- برنامه پاور منیجمنتی که فرمودید موثر هست رو از کجا باید دانلود کنیم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

مانیلا همون سنس هستش که وقتی گوشی بالا میاد اجرا میشه. (اینرفیس گوشی)

فایل مورد نظر آپلود شد. با تشکر از تذکر شما.

mehrdad201
25-12-2009, 12:51
در مورد سیم کارت قدیمی یه سوال داشتم
============================

روی گوشی در مورد شبکه اپراتور برای من نوشته ir-tci

خطم هم 0911 هم هست. من همون موقع که 440 تومن بود مردم صف میکشیدن خریدم

الان این سیم کارت قدیمیه؟ چون یشما اشاره کردی که سیم کارتهای قدیمی بیشتر مصرف میکنند من هم حس میکنم این در حالت استند بای ساعتی حدودا 2 درصد باتری مصرف میکنه در حالیکه طبق استاندارد باید حدود 1 درصد بشه.

SAEEDWIZARD
25-12-2009, 15:51
در مورد سیم کارت قدیمی یه سوال داشتم
============================

روی گوشی در مورد شبکه اپراتور برای من نوشته ir-tci

خطم هم 0911 هم هست. من همون موقع که 440 تومن بود مردم صف میکشیدن خریدم

الان این سیم کارت قدیمیه؟ چون یشما اشاره کردی که سیم کارتهای قدیمی بیشتر مصرف میکنند من هم حس میکنم این در حالت استند بای ساعتی حدودا 2 درصد باتری مصرف میکنه در حالیکه طبق استاندارد باید حدود 1 درصد بشه.

من نمی دونم والا. به هر حال بهتره عوض کنید.

اگر قدیمیه احتمال داره اینحوری باشه.

mehrdad201
25-12-2009, 16:03
باشه در اولین فرصت یه سر میزنم بهشون

mehrdad201
29-12-2009, 15:08
خب من سیم کارت رو بردم و نشون دادم و گفتن قدیمیه

امروز عوضش کردم. حالا باید صبر کرد و دید که مصرف باتری به چه شکل میشه.

rezajoon57
05-01-2010, 14:01
خب من سیم کارت رو بردم و نشون دادم و گفتن قدیمیه

امروز عوضش کردم. حالا باید صبر کرد و دید که مصرف باتری به چه شکل میشه.

خب چي شد؟:39:
مصرف كم شد يا نه؟:40:

zidanism
05-01-2010, 15:59
سلام گوشی من خیلی باتری مصرف می کنه یعنی بیش از حد چی کار کنم؟
002:002:

saghi_pd
12-01-2010, 22:02
با سلام. من گوشیمو دو هفته بیشتر نیست گرفتم اما مصرف باتریش خیلی بالاس!
سیم کارتم هم قدیمی نیست.
ممکنه بگین در حالت طبیعی اگه اصلا بهش دست نزنی و در حالت استند بای چند روز دوم میاره؟

SAEEDWIZARD
12-01-2010, 23:07
سیم کارتم هم قدیمی نیست.
ممکنه بگین در حالت طبیعی اگه اصلا بهش دست نزنی و در حالت استند بای چند روز دوم میاره؟

در 24 ساعت حدود 15 درصد مصرف میکنه. پس یعنی حدود 6الی 7 روز باید در حالت استندبای جواب بده

ghadir_as
19-01-2010, 11:48
من سیمکارتم قدیمی بود عوضش کردم
تنظیمات گفته شده رو هم انجام دادم
الان باطریم خیلی بهتر شده
قبلا یک روز ونیم بیشتر دوام نمی آورد (به زور 2 روز)مجبوربودم همه جا شارژر همرام باشه
ولی الان با همون میزان استفاده قبل 2 روز ونیم تا سه روز دوام میاره
با تشکر از سعیدجان:8:

L O V E L Y
19-01-2010, 14:04
این موتور ویبره هم خوره باتریه هاااا
من که کلا ویبره رو آف کردم

myfarary
21-01-2010, 08:26
سلام
گوشی من تو standby تو عرض 8 ساعت 60 درصد باطری مصرف میکنه .البته دو روزی اینجوری شده
مشکل از چی میتونه باشه002:

SAEEDWIZARD
21-01-2010, 10:17
برنامه ی خاصی نصب نکردید ؟
به هر حال بهتره هارد ریست کنید بینید درست میشه یا نه

myfarary
21-01-2010, 15:22
مرسی حل شد
یکبار clear memory کردم
بله یک نرم افزار نصب کرده بودم که فلش گوشی رو میتونستی باهاش روشن کنی.مثل چراغ قوه.
:4:

f628m
25-01-2010, 17:04
با تشکر فراوان

tighoor
31-01-2010, 17:26
دوستان عزیز... مخصوصا کرجی ها. یکی از دلایل مصرف بالای باطری hd2 اشکالات مخابراتی ایران هست... توی مناطقی که هی آنتن قطع و وصل میشه حتما مصرف باطری حتی در حالت standby خیلی بالاست....

marshal_wester
13-02-2010, 23:39
برنامه های آنتی ویروس هم مصرف باتری رو خیلی خیلی میبره بالا

masseeh
15-02-2010, 01:32
با سلام:
دوستان این رو هم مد نظر داشته باشن که این گوشی از باطری 1230 استفاده میکنه که با قابلیت هابی که این گوشی داره مصرف یه خورده بالا باشه طبیعیه

!!!w!!!
14-03-2010, 13:09
سلام
سعید خان سیم کارتم قدیمیه یا جدیده؟
عکس :
http://img98.com/images/m1xzxdqa22tx9w7l0y2u.jpg

:merci:

SAEEDWIZARD
14-03-2010, 19:27
سلام
سعید خان سیم کارتم قدیمیه یا جدیده؟
عکس :
http://img98.com/images/m1xzxdqa22tx9w7l0y2u.jpg

:merci:

فکر می کنم قدیمی باشه. سیم کارت های جدید قسمت طلایی شون کمی بیضی تر هستش.

در ضمن اسم اپراتور جای tci ، هست mci.

kami_silver
18-04-2010, 20:56
سلام
قابل توجه همه hd2 داران محترم
کسی که گوشی 900000 تومنی دستش میگیره نباید ناراحت شارژش باشه
بگیرین دستتون حالشو ببرین
همینه که هست

attaran
21-04-2010, 21:26
سلام به همه ی دوستان

اگر احساس می کنید که مصرف گوشیتون بالاست (در حالت استندبای) از جدید بودن سیم کارتتون اطمینان حاصل کنید. اگر گوشی شما در حالت استندبای بیش از 1% در ساعت باتری مصرف میکنه، سیم کارت شما مشکل داره و باید به امور مشترکین برید و با پرداخت 500 تومان سیم کارتتون رو عوض کنید.
(من به دلیل همین قدیمی بودن سیم کارت، گوشی Diamond ام رو فروختم. چون فکر می کردم خراب شده! اما وقتی این گوشی (HD2) رو خریدم دیدم باز هم مصرف بالاست! با آزمایش های بسیار متوجه شدم مشکل از سیم کارته. سیم کارت من قدیمی بود!
راه شناسایی: سیم کارت های قدیمی ، قسمت طلایی شون تقریبا مستطیل شکل است (با گوشه هایی گرد) در حالی که سیم کارت های جدیدتر تقریبا بیضی شکل هستند)
با سیم کارت قدیمی، گوشی من در 6 ساعت 18 درصد باتری خالی می کرد (ساعتی 3درصد). اما با تعویض سیم کارت، الان در 6 ساعت 4تا5درصد باتری مصرف میکنه.

این مهم ترین عامل مصرف غیرعادی باتری در این گوشی بود. اما خب یه سری راهکارها هم وجود داره که احتمالا باعث کاهش مصرف باتری میشه. از جمله:

1)از قسمت Setting در Manila، آپدیت های خودکار بورس، آب و هوا و زمان اینترنتی رو غیر فعال کنید. از قسمت Data Service.

2)از قسمت Connections ، All setting را انتخاب و سپس Advanced Network رو بزنید. سپس HSDPA را Disable نمایید.

3)از قسمت Personal ، All Setting را انتخاب و سپس Phone را بزنید، به تب GSM/UMTS service رفته ، از لیست، Band را انتخاب و سپس Get setting را بزنید، Network type را روی GSM قرار دهید. Band type را نیز روی ( GSM(900+1800)+UMTS(2100+900 قرار دهید.

4)برنامه ی Power Management رو هم نصب کنید. (این برنامه تغییراتی در رجیستری میده تا مموری کارت شما بهینه ترین مصرف رو داشته باشه)

در آخر به این نکته هم توجه داشته باشید که باتری های نو تا چند روز (چند مرحله شارژ و د-شارژ) زمان نیاز دارند تا به حداکثر ظرفیت خود برسند.

سلام استاد دست شما درد نكنه:merci::atten::atten: آقا من تمام مراحل شما رو انجام دادم حتي سيم كارتم رو عوض كردم مصرف باطري بي نهايت كم شد :41::41:در حالت استند باي از شب تا صبح حدودا 8ساعت. قبل از تعويض سيم: 30%باطري مصرف ميكرد:7: ولي حالا در همان زمان 5%باطري مصرف ميكنه:surprised: با تشكر فراوان از راهنماييهاي شما:20::124:

Cristiano7
26-04-2010, 11:58
سلام
راستي گوشي من توي 12 ساعت فقط 4 درصد باتري خالي ميكنه ولي وقتي با گوشي يه برنامه يا بازي يا موزيك گوش ميدم در عرض 3 يا4 دقيقه 1 يا 2 درصد خالي ميكنه و به يه روز نميكشه كه باتري خالي ميكنه.نظر شما چيه؟

گوشي من htc diamond 2

SAEEDWIZARD
26-04-2010, 15:01
سلام
راستي گوشي من توي 12 ساعت فقط 4 درصد باتري خالي ميكنه ولي وقتي با گوشي يه برنامه يا بازي يا موزيك گوش ميدم در عرض 3 يا4 دقيقه 1 يا 2 درصد خالي ميكنه و به يه روز نميكشه كه باتري خالي ميكنه.نظر شما چيه؟

گوشي من htc diamond 2

خیلی هم غیر طبیعی نیست. به هر حال مشکل از سیم کارت نیست. شاید نرم افزاری نصب کردید که مصرف رو زیاد کرده. بهتره در بخش اختصاصی این گوشی مطرح کنید.

attaran
26-04-2010, 21:57
خیلی هم غیر طبیعی نیست. به هر حال مشکل از سیم کارت نیست. شاید نرم افزاری نصب کردید که مصرف رو زیاد کرده. بهتره در بخش اختصاصی این گوشی مطرح کنید.

استاد اين تعويض سيم كارت خيلي تاثير زيادي در مصرف باطري داره من چك كردم

SAEEDWIZARD
27-04-2010, 08:27
استاد اين تعويض سيم كارت خيلي تاثير زيادي در مصرف باطري داره من چك كردم

مهندس ، به من داری میگی ؟! :010: فکر کنم این تاپیک رو خودم زدما !! :26: (پس می دونم که تاثیر داره :4: وگرنه تاپیک نمی زدم :003: )
این که گفتم تاثیر نداره ، در مورد مشکل دوستمون بود که در حالت استندبای مصرف قابل قبولی داشتند ، ولی در حالت کار با گوشی ، مصرفشون زیاد بود.

attaran
27-04-2010, 13:17
مهندس ، به من داری میگی ؟! :010: فکر کنم این تاپیک رو خودم زدما !! :26: (پس می دونم که تاثیر داره :4: وگرنه تاپیک نمی زدم :003: )
این که گفتم تاثیر نداره ، در مورد مشکل دوستمون بود که در حالت استندبای مصرف قابل قبولی داشتند ، ولی در حالت کار با گوشی ، مصرفشون زیاد بود.

من قسط جسارت نداشتم عذرخواهی میکنم از شما و تشکر میکنم بابت تاپیکتون :027::merci:

farhang_za
02-05-2010, 17:01
دوستان ممنون از پستتون مشکل مبایل من هم کاملا حل شد.
بعد از عوض کردن سیم کارت کارایی گوشی تقریبا 4 برابر شده.
ووااااقعاا مرسییییی :011:

nimotorsh
02-05-2010, 23:27
از قسمت connections ، all setting را انتخاب و سپس advanced network رو بزنید. سپس hsdpa را disable نمایید.
سلام دوست عزیز من به این قسمت که میرمفقط یه صفحه ی سفید باز میشه و هیچی نیست
دیوتی1.9
ممنون میشم راهنمایی کنین

SAEEDWIZARD
03-05-2010, 08:35
سلام دوست عزیز من به این قسمت که میرمفقط یه صفحه ی سفید باز میشه و هیچی نیست
دیوتی1.9
ممنون میشم راهنمایی کنین

چون رام کوک شده هست، ممکنه این قسمت اش رو تغییر داده باشه یا جزء باگ هاش باشه ! . (البته در رام میری مشکلی نداره) (دیوتی رو تست نکردم من)

nimotorsh
03-05-2010, 17:25
چون رام کوک شده هست، ممکنه این قسمت اش رو تغییر داده باشه یا جزء باگ هاش باشه ! . (البته در رام میری مشکلی نداره) (دیوتی رو تست نکردم من)

ممنون دوست عزیز میشه توضیح بدین چی هست که ممکنه جزو باگهاش باشه و...
SAEEDWIZARD
04-05-2010, 09:34
ممنون دوست عزیز میشه توضیح بدین چی هست که ممکنه جزو باگهاش باشه و...

ظاهرا بد گفتم ، متوجه نشدید.
منظورم این بود که ممکنه همین که میگید صفحه ی سفید میاد ، یکی از باگ های رامی باشه که نصب کردید. (چیز خاص و مهمی نگفتم :001: )

mehdiHD2
27-05-2010, 07:36
با سلام خدمت عزیزان و اساتید

من یه چند روزی هست که این گوشی رو به قیمت 710 هزار با گارانتی یاس خریداری کردم

قبل خرید در مورد مشخصات سخت افزاریش خیلی مطالعه کردم اما متاسفانه انقدر جذبش شده بودم که یادم رفت در مورد باطریش جستجو بزنم

والا مطالب بالا رو ریز به ریز مطالعه کردم و اونایی که برای من بود رو اعمال کردم،سیم کارت من ایرانسل و جدید خرایدرای شده،پس مشکل سیم کارت ندارم اصولا،اما از مصرف باطری این گوشی اصلا راضی نیستم،وقتی می خوام با Wi-Fi کار کنم،گوشی رو که 100% فول شارژ هستش بعد یه مدت کوتاه می بینی شارژ اومد رو 70 75 %(شایدم کمتر).

و این رو هم عرض کنم :روز اول که خریدم،آوردم حسابی باهاش ور رفتم و باطری اولیش که روش بود رو خالی کردم،تا حدی که دیگه گوشی جون بالا اومدنم نداشت،بعدش 5 الی 6 ساعت گذاشتم رو حالت خاموش شارژ بشه،تا اینکه LED سبز رنگ رو ببینم که نشان دهنده ی فول شدن شارژ هستش،و دوباره استفاده کردم و تا آخرین قطره :4: (یعنی تا جایی که دیگه گوشی بالا نیاد) شارژ رو خالی کردم،الان نزدیک یک هفته هست که همین روش رو برای شارژ گوشیم اعمالمیکنم و هیچ موقع وسط شارژ گوشی رو از پریز در نمی یارم

همه چی عالیه،واقعا که لیاقت داره هیولا صداش کرد اما این باطری ..... :17: :40:
البته شایدم چون من به گوشی هایی با نگهداری باطری بالا عادت کرده بودم الان اینجوری فکر می کنم،نمی دونم ،فعلا که از شارژ کردن گوشی کلافه شدم

hoseini1370
27-05-2010, 10:30
سلام من هم از این هیولا خیلی استفاده میکنم ولی با تمام این تفاصیر و کارها باز هم مصرف باتری من زیاد است البته من از نرم افزار زیاد استفاده میکنم (که یک سری نرم افزار ها به صورت خیلی زیاد مصرف باتری دارند)البته این لیست نرم افزار ها نرم افزار های ضروری برای من هستند 1- جیچی اس مپ ایکس(میدانم که باطری را خیلی اسفاده میکند برای همین روی مموری کارت نصب کردم و هر وقت لازم دارم مموری را میزارم )2- اکس پلور 3- اوپرا 10 4- کیبور (fingr keyboard)
و برنامه فونت فارسی با نام hirad multilingual ولی من نمیدانم که کدام نرم افزار باط زیاد مصرف می کند و کدام یک کم باطری مصرف میکند از اساتید محترم خواهش میکنم راهنمایی کنید

elgod
29-05-2010, 23:16
سلام
من تنضیماتو انجام دادم,ولی باز شارژم زود تموم میشه!!!!!!
چیکار کنم این هیولای کمر باریک باطری خوار را؟:39:

Fariborzkhan
03-06-2010, 11:28
دوستان سلام
یه مساله خیلی مهم هم که در مصرف باطری خیلی مهم ورژن رادیو گوشی " البته منظورم برنامه رادیو نیست " که با شبکه سازگار باشه این مساله شاید از بقیه موارد مهمتر باشه هم برای انتن دهی و هم برای مصرف باطری، همیشه سعی کنید از ورژن مناسب استفاده کنید معمولا" بالاترین ورژن سازگار تر هست ولی باید تست بشه با نت ورک.

Forrest_Gump
03-06-2010, 16:49
سلام
علت مصرف بالای این گوشی صفحه بزرگ از نوع TFT هست؟ یعنی اگر صفحه اون AMOLED بود مصرف اون کمتر میشد؟ (چون ظاهرا مصرف این نوع صفحه ها خیلی کمتر ار TFT هست، مثل Omnia 2 که دوام باتری اون خیلی خوبه.) بنظر شما ارزش داره که صبر کنم یه ویندوزموبایل خوب با صفحه خازنی و AMOLED بیاد ؟

prena
03-06-2010, 18:14
آقا یه سوال

اگه گوشی روشن باشه و تو شارژ باشه باطریش خراب میشه؟؟؟؟؟

تورو خدا جوابمو بدین

یه چیزه دیگه من گوشیمو به pc وصل می کنم صضفحش روشن میمونه و اگه صفحشو خاموش کنم ارتباطش با کامپیوتر قطع میشه

SAEEDWIZARD
03-06-2010, 18:38
آقا یه سوال

اگه گوشی روشن باشه و تو شارژ باشه باطریش خراب میشه؟؟؟؟؟

تورو خدا جوابمو بدین

یه چیزه دیگه من گوشیمو به pc وصل می کنم صضفحش روشن میمونه و اگه صفحشو خاموش کنم ارتباطش با کامپیوتر قطع میشه

وقتی در حال شارژ هست ، بهتره صفحه ی گوشی برای مدت طولانی روشن نمونه (بیش از 10 دقیقه)

در مورد روشن بودن صفحه ، هنگام وصل شدن به کامپیوتر هم ، برای همه همینطوری هست. مشکلی نیست. (چاره ای نیست)

siamak_mf
03-06-2010, 21:44
وووووو
شما بحثتون رو يه روز دو روزه ....
من شب تا صبح ميزنم تو شارز بعد استفاده ميكنم...
4 تا 5 ساعت بيشتر نميكشه...حتي من نور صفحه رو كم كردم... البته اينم بكم ميخوابم روش بازي و اينترنت استفاده ميكنم....
در روز 2 يا 3 بار شارزش ميكنم...
به حال ممنون

perna
04-06-2010, 20:18
سلام،

یه سوال مال من 2:30 دقیقه طول میکشه شارژ بشه

بعد از 3 ساعت هم شارژش شده 76 % می خواستم بگم که این طبیعیه؟؟؟؟

در ضمن اینم بگم که من از اولین نفرات توی تهران بودم که hd2 رو خریدم ، به این ربطی نداره که سری اولش مشکل داشته؟؟

perna
04-06-2010, 20:24
وووووو
شما بحثتون رو يه روز دو روزه ....
من شب تا صبح ميزنم تو شارز بعد استفاده ميكنم...
4 تا 5 ساعت بيشتر نميكشه...حتي من نور صفحه رو كم كردم... البته اينم بكم ميخوابم روش بازي و اينترنت استفاده ميكنم....
در روز 2 يا 3 بار شارزش ميكنم...
به حال ممنون

ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا
دو بار در روز!!!!!!

بببین یه پیشنهاد دارم باهاش موقع خواب ور نرو

چون من یه بار می خواستم بخوام باهاش آهنگ گوش میدادم و گوشی رو تختم بود تا اینکه خوابم برد....

صبح پا شدم دیدم lcd گوشی پکیده ، الان هم همین جوریه ، مثل ماشین حساب هست جیوه پس میده ، اینجوری شده.. چرا؟؟؟؟؟

چون شب آرنجم رفته بود روی lcd :4:

( حالا این که از کجا فهمیدم آرنجم رفته روش به خاطره اینه که صبح که پاشدم آرنجم درد میکرد و هنوز روی گوشی بود :4::4:

siamak_mf
06-06-2010, 14:50
ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا
دو بار در روز!!!!!!

بببین یه پیشنهاد دارم باهاش موقع خواب ور نرو

چون من یه بار می خواستم بخوام باهاش آهنگ گوش میدادم و گوشی رو تختم بود تا اینکه خوابم برد....

صبح پا شدم دیدم lcd گوشی پکیده ، الان هم همین جوریه ، مثل ماشین حساب هست جیوه پس میده ، اینجوری شده.. چرا؟؟؟؟؟

چون شب آرنجم رفته بود روی lcd :4:

( حالا این که از کجا فهمیدم آرنجم رفته روش به خاطره اینه که صبح که پاشدم آرنجم درد میکرد و هنوز روی گوشی بود :4::4:

منظورم از ميخوابم روش بازي و انترنت ... اين بود كه زياد بازي ميكنم به نت زياد وصل ميشم...
ولي ممنون حتما يادم ميمونه باهش نخوابم:4::4::4::4::4::merci:

MOHSSEN_80
12-06-2010, 10:28
با سلام خدمت همه اساتید.
آقا ما به یه مشکلی جدیدا برخوردیم با HTC-HD2 که داره اذیت میکنه.
شرح مشکل :
وقتی صفحه قفل میشه باید بعد از چند ثانیه صفحه خاموش و بره به حالت Standby, در حالیکه گوشی من تو همون صفحه قفل هی نور صفحه کم میشه بعد دوباره روشن میشه انقدر هم اینجوری میشه در عرض دو ساعت باطری خالی میکنه و خاموش میشه.
جسارتا میخواستم ببینم چه مرگشه.
ممنون

MOHSSEN_80
12-06-2010, 10:59
با سلام خدمت همه اساتيد
من با گوشي htc-hd2 به مشكل برخوردم.
شرح مشكل :
وقتي صفحه قفل ميشه حالت STANDBY نميره و فقط نور صفحه كم و زياد ميشه و بعد از دو ساعت باتري تموم و گوشي هم خاموش ميشه.
قابل ذكره كه گوشي رو ريست كردم ولي درست نشد.
انگار كه يه برنامه اي بعد از قفل كار مي كنه و باعث ميشه نور صفحه خاموش نشه.
ضمنا داخل TASK MANAGER چطور ميشه در قسمت PROCESS فهميد مال چه برنامه اييه
ممنون:merci:

hoseini1370
13-06-2010, 14:46
سلام
1- به شبکه 2g بروید تا مصرف باطر کمتر شدو د ر همین پست صفحات اول توضیح داده شده
2- از نرم افزار های قابل اطمنان اسفاده کنید بعضی از نرم افزار ها بسیار باطر مصرف میکند که من هم مشکل دارم با ابن مورد
3- وقتی گوشی خاموش میشود یاطری تمتم شده - گوشی را به شارژر وصل کنید و تا فول شدن آن دست نگه دارید و روشن نکنید تا بیشتر از آن استفاده کند من وقتی تماس زیاد در روز دارم 20-30 تا 1 روز وقتی که زیاد کار میکنم تا 2 روز و وقتی که به اینترنت وصل می شم 2 روز باطری دارم

tuch_hd2
21-07-2010, 12:15
داداش اینجوری که نمیشه هر زمان گوشی رو به شارژ میزنیم خاموشش کنیم که!!! پس کارو زندگیمون چی؟
من فقط زمانی که گوشی به شارژه و شارژش پر نشده اصلا قطع نمیکنم، یا اگر قطع کنم تا زمانی که اخطار باتری نده وصلش نمیکنم
فوق العاده هم از باتری گوشی راضیم( البته با تشکر از سعید آقا که راهنماییهاشون کمک خیلی زیادی کرد)
...
به نظر من چیزای دیگه (حتی قوانینی که من دارم رعایت میکنم) یه مقدار از اطلاعات کم ماست
در ضمن دوستان حواستون باشه زمانی که شارژش پر شد از شارژ در بیارین و استفاده کنین چون عمر باتری فوق العاده کم میشه (میدونم خیلی از دوستان اینو میدونن ولی من تا فاتحه ی باتری لپ تاپم از بین نرفت اینو نمیدونستم)
یا علی

arowana
21-07-2010, 12:59
[QUOTE=MOHSSEN_80;1398629]با سلام خدمت همه اساتيد
من با گوشي htc-hd2 به مشكل برخوردم.
شرح مشكل :
وقتي صفحه قفل ميشه حالت STANDBY نميره و فقط نور صفحه كم و زياد ميشه و بعد از دو ساعت باتري تموم و گوشي هم خاموش ميشه.
.
.
سلام
من اين مشكلو با اقليم داشتم

AbB4S
22-07-2010, 13:50
من بعد از 4ساعت باتری شده 85 درصد هیچ کاری هم نمیکنم فق 6 تا زنگ خورد که جواب نمیدم خیلی باتریش بده رادیو HD2_Leo_Radio_2.12.50.02 و رام هم Miri & Dinik WM6.5.x 23569 v17.6

Forrest_Gump
28-07-2010, 20:24
سلام

دو یا سه روز پیش یه تاپیک با عنوان " سنجش و بهینه سازی مصرف باتری hd2 به صورت علمی" در این بخش وجود داشت. چرا یه دفعه ناپدید شد؟ قضیه چیه؟؟؟؟؟!!!!

SAEEDWIZARD
28-07-2010, 20:46
سلام

دو یا سه روز پیش یه تاپیک با عنوان " سنجش و بهینه سازی مصرف باتری hd2 به صورت علمی" در این بخش وجود داشت. چرا یه دفعه ناپدید شد؟ قضیه چیه؟؟؟؟؟!!!!

احتمالا در جریان خانه تکانی انجمن ، پاک کردنش. البته تاپیکش خیلی هم مفید نبود. هم سنجشش دقیق نبود هم بهینه سازی ای نشد توش. فقط آقای ایران شاهی خوب کار کردند توی اون تاپیک و سایر دوستان همکاری نکردند و به نوعی از رونق افتاد.

ahmad_1652005
30-07-2010, 15:08
من بعد از 4ساعت باتری شده 85 درصد هیچ کاری هم نمیکنم فق 6 تا زنگ خورد که جواب نمیدم خیلی باتریش بده رادیو hd2_leo_radio_2.12.50.02 و رام هم miri & dinik wm6.5.x 23569 v17.6

شاید برنامه ای ریختی یا برنامه های بازشده را نمی بندی من دقیقا همین رام و رادیو رو دارم و خیلی بیشتر باطریم دووم می یاره

khashayar278
30-07-2010, 15:17
من بعد از 4ساعت باتری شده 85 درصد هیچ کاری هم نمیکنم فق 6 تا زنگ خورد که جواب نمیدم خیلی باتریش بده رادیو hd2_leo_radio_2.12.50.02 و رام هم miri & dinik wm6.5.x 23569 v17.6

گوشیتو روشن شارژ نکن این کار هم باعث دیر شارژ شدن میشه هم عمر باتری رو کم می کنه من خاموش به شارژ میزنم 3ساعته شارژ میشه.

iranshahi
31-07-2010, 00:04
گوشیتو روشن شارژ نکن این کار هم باعث دیر شارژ شدن میشه هم عمر باتری رو کم می کنه من خاموش به شارژ میزنم 3ساعته شارژ میشه.

عمر باتری اصلا کم نمیشه.
حدود 1.5 ساعت طول میکشه باتری شارژ بشه

khashayar278
31-07-2010, 12:06
عمر باتری اصلا کم نمیشه.
حدود 1.5 ساعت طول میکشه باتری شارژ بشه

از زمانی که باتری کامل خالی شده یا نه ؟

m_Hirad
31-07-2010, 12:39
man barnameye farsie hd2 ro az koja download konam ke eshkal nadashte bashe?:bt:

N_Voroojak
31-07-2010, 15:22
سلام دوستان

من تازه hd2 خریدم میخواستم بدونم که باطری این گوشی رو برای اولین بار باید چند ساعت زد شارژ ممنون :bs:

SAEEDWIZARD
31-07-2010, 15:30
از اونجایی که با شارژ شدن باتری ، جریان شارژ قطع میشه ، مهم نیست چند ساعت باشه. شارژ که بشه بقیه اش الکیه. اما شما واسه اطمینان بذار 4 ساعت توی شارژ بمونه (حدود دو ساعت ، دوساعت و نیم، شارژ میشه)

Forrest_Gump
31-07-2010, 16:24
احتمالا در جریان خانه تکانی انجمن ، پاک کردنش. البته تاپیکش خیلی هم مفید نبود. هم سنجشش دقیق نبود هم بهینه سازی ای نشد توش. فقط آقای ایران شاهی خوب کار کردند توی اون تاپیک و سایر دوستان همکاری نکردند و به نوعی از رونق افتاد.

من میگم شاید به بخشی منتقل شده که فقط برای اعضای طلایی قابل دسترسی هست. چون خیلی تاپیک خوبی بود.

یه سوال دارم:
منطقه ای که ما زندگی میکینم سیگنال مخابرات ضعیف هست. فکر میکنید ضعیف بودن سیگنال چقدر در مصرف باتری hd2 تاثیر داره؟

SAEEDWIZARD
31-07-2010, 20:33
من میگم شاید به بخشی منتقل شده که فقط برای اعضای طلایی قابل دسترسی هست. چون خیلی تاپیک خوبی بود.

یه سوال دارم:
منطقه ای که ما زندگی میکینم سیگنال مخابرات ضعیف هست. فکر میکنید ضعیف بودن سیگنال چقدر در مصرف باتری hd2 تاثیر داره؟

اگر در حدی باشه که بره و بیاد (که گوشی بخواد سرچ کنه ، مصرف زیاد میشه) اما اگر مثلا یکی دو تا آنتن داشته باشه ، فکر نمی کنم مشکلی به وجود بیاره.

در مورد انتقال تاپیک به عضوهای طلایی ، بعید می دونم.

N_Voroojak
31-07-2010, 21:36
از اونجایی که با شارژ شدن باتری ، جریان شارژ قطع میشه ، مهم نیست چند ساعت باشه. شارژ که بشه بقیه اش الکیه. اما شما واسه اطمینان بذار 4 ساعت توی شارژ بمونه (حدود دو ساعت ، دوساعت و نیم، شارژ میشه)

ممنون دوست من :bt:

برای دفه های بعد چی گوشی باید چند ساعت تو شاژ باشه خاموش باشه یا روشن :ds:

واینکه اگه بخوام عمر باطری بیشتر بشه باید چی کارکنم :sign_help:

و اینکه این باطری های که برای hd2 زدن مشکلی پیدا نمیکنه این بزرگارو میگم ها :sorry::bt:

SAEEDWIZARD
31-07-2010, 21:43
ممنون دوست من

برای دفه های بعد چی گوشی خاموش باشه یا روشن :ds:

واینکه عمر باطری بیشتر بشه باید چی کارکنم :sign_help:

و اینکه این باطری های که برای hd2 زدن مشکلی پیدا نمیکنه :sorry::bt:

خاموش یا روشن بودنش خیلی مهم نیست. مهم اینه که در موقع شارژ ، با گوشی کار نکنید. (حتی المقدور)

والا عمر که دست خداست اما بهتره که تا شارژ گوشی کمتر از 10 درصد نشده (5 درصد که چه بهتر)، گوشی رو شارژ نکنید. اینجوری عمر باتری بیشتر میشه. (همیشه هم بذارید باتری کامل پر بشه بعد از شارژ خارج کنید.) پست شماره ی 1 رو هم مطالعه کنید بد نیست. (و نصب فایل پست سوم)

N_Voroojak
31-07-2010, 21:54

برای ایرانسل هم همین طوری هست یعنی باید عوض کرد یا فقط برای همراه اول این طوریه:ag:

iranshahi
01-08-2010, 01:54
از زمانی که باتری کامل خالی شده یا نه ؟

نه از وقتی 15-20 درصد شارژ داره

SAEEDWIZARD
01-08-2010, 09:41

برای ایرانسل هم همین طوری هست یعنی باید عوض کرد یا فقط برای همراه اول این طوریه:ag:

ایرانسل فکر کنم همه ی سیم هاش جدید باشه . لازم نیست.

meetto
06-08-2010, 22:49
گوشی من یک روز نشده باتریش خالی میشه
چی کار کنم ؟ همه اون کارها رو هم انجام دادم اما بازم اینطوریه :(((((

Mr.Mobile
07-08-2010, 01:13
گوشی من یک روز نشده باتریش خالی میشه
چی کار کنم ؟ همه اون کارها رو هم انجام دادم اما بازم اینطوریه :(((((

خوب مصرفت بالاست
احتمالا رامت هم فابریکه
یه رام کم مصرف تر بنصب

meetto
07-08-2010, 14:09
چه رامی نصب کنم ؟ رام من 1.66.707.1
داره دیونم میکنه
هر جا میرم شارژرش رو هم میبرم :(((
چیکار کنم ؟

DJSina2007
10-08-2010, 13:24
سلام.من میخوام hd2 بگیرم.اما ظاهراً باتریش زود خالی میشه!!! میخوام بدونم چقدر شارژ نگه میداره وقتی استفاده معمولی دارین؟ چون من دو ساله n95 دارم دیگه عاجز شدم از دست شارژ!!!!!! ممنون

Mr.Mobile
10-08-2010, 14:31
سلام.من میخوام hd2 بگیرم.اما ظاهراً باتریش زود خالی میشه!!! میخوام بدونم چقدر شارژ نگه میداره وقتی استفاده معمولی دارین؟ چون من دو ساله n95 دارم دیگه عاجز شدم از دست شارژ!!!!!! ممنون

از n95 مطمئنا باطریش ضعیف تره

HusseinR
10-08-2010, 14:37
اتفاقا یکی از مهمترین ضعفهای n95 باتری اون هست. فکر میکنم اگر بهتر از n95 نباشه بدتر از اون نیست. با استفاده معمول 2 یا 3 روز باتریش دوام میاره.

mat227
10-08-2010, 17:57
سلام...با راهکارهای دوست خوبم، سعید...شارژ من از 1 روز به 2.5 روز افزایش پیدا کرد که دلیل اصلیش هم تعویض سیمکارت بود...سعید جان واقعا ممنون ایشالا لئوی خودت 10 روز 10 روز شارژ خالی کنه:bp:

smaiel
10-08-2010, 21:43
منم با تعویض سیم کارت از باطریش راضی هستم
و در حد اچ تی سی اچ و شاید هم بهتر از اون برام جواب می ده
البته اینم بگم اینا از روی حدس و گمان نیست تا حالا سه تا اچ دی 2 داشتم و 4 تا اچ دی که در مقاطع مختلف به دلایلی فروختمشون و مجددا گرفتمشون
فقط دوستان اون گزینه هایی که سعید گفته را باید عمل کنین

meetto
11-08-2010, 06:47
سیم کارت های ایرانسل هم مشمول این جریان تعویض میشن یا نه ؟
ایرانسل من ماله 3 سال پیشه

ahmad_1652005
11-08-2010, 09:06
سیم کارت های ایرانسل هم مشمول این جریان تعویض میشن یا نه ؟
ایرانسل من ماله 3 سال پیشه

سیم کارت های ایرانسل همه جدیدا:by::by:

meetto
11-08-2010, 09:34
پس چرا باطری گوشی من یک روز بیشتر دوام نمیاره ؟؟؟ :(((
روانیم کرده ، همش باید بزنم تو شارژ

DJSina2007
11-08-2010, 14:02
دوستان اگه ضعفی تو گوشیتون دیدین به منم بگید تا با چشم باز گوشی بخرم!!!!!!!!!!!!!:bp:

smaiel
12-08-2010, 05:46
دوستان اگه ضعفی تو گوشیتون دیدین به منم بگید تا با چشم باز گوشی بخرم!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز تنها ایرادی که این گوشی داره خیلی خوش دست نیست
یعنی عملا برا یه تماس معمولی هم لازمه یا دایما انگشتات رو زیر گوشی هی جابجا کنی و یا این که دو دستی بگیری
والا از هر نظر عالیه

smaiel
12-08-2010, 05:55
پس چرا باطری گوشی من یک روز بیشتر دوام نمیاره ؟؟؟ :(((
روانیم کرده ، همش باید بزنم تو شارژ

دوست عزیز شما حتما تو این انجمن موارد مندرج در پست های 1-2-3 را عملیاتی کنین قطعا درست می شه
وگرنه شما باطریتون باید مشکل داشته باشه

اینم توصیه های آقا سعید عزیز :
راهکارهای احتمالی برای کاهش مصرف باتری در hd2
سلام به همه ی دوستان

HusseinR
26-08-2010, 14:48
فکر کنم برا خودم رکورد حداقل مصرف زدم.
چهار روز تمام گذشت تا گوشیم رو شارژ کردم. باورم نمیشه! البته خب طبق عادت موقع خواب شبانه گوشی خاموش بوده که اگه روشن باشه 3 روز کامل و بیشتر مطمئنم باتری دوام میاره. طرز استفاده هم تغییر نکرده.
بعد از مدتها استفاه از رام دیوتی اومدم سراغ رام میری. تو تاپیک آخرین ورژنش چند روز پیش در مورد مصرف باتری رام میری مفصل توضیح دادم. مصرفش در حالت استندبای یک سوم رام دیوتی هست. با برنامه پاورگارد تست میزدم. از برنامه زیباسازی کوکی هم استفاه میکنم. افکت ها آب و هوا هم فعال هستن.

این مدت از برنامه خیلی خوب Lumos هم استفاده کردم که سعید عزیز مثل همین تاپیک مفید معرفی کردند. ببینید: http://mobilestan.net/showpost.php?p=1505424&postcount=1
حالا نمیدونم این برنامه تا چه میزان تاثیر داشته اما باید تاثیرش قابل توجه باشه چون نور صفحه رو خیلی مناسبتر و بهتر از حالت اتوماتیک گوشی تنظیم و بهینه میکنه.

SAEEDWIZARD
27-08-2010, 14:50
فکر کنم برا خودم رکورد حداقل مصرف زدم.
چهار روز تمام گذشت تا گوشیم رو شارژ کردم. باورم نمیشه! البته خب طبق عادت موقع خواب شبانه گوشی خاموش بوده که اگه روشن باشه 3 روز کامل و بیشتر مطمئنم باتری دوام میاره. طرز استفاده هم تغییر نکرده.
بعد از مدتها استفاه از رام دیوتی اومدم سراغ رام میری. تو تاپیک آخرین ورژنش چند روز پیش در مورد مصرف باتری رام میری مفصل توضیح دادم. مصرفش در حالت استندبای یک سوم رام دیوتی هست. با برنامه پاورگارد تست میزدم. از برنامه زیباسازی کوکی هم استفاه میکنم. افکت ها آب و هوا هم فعال هستن.

این مدت از برنامه خیلی خوب lumos هم استفاده کردم که سعید عزیز مثل همین تاپیک مفید معرفی کردند. ببینید: http://mobilestan.net/showpost.php?p=1505424&postcount=1
حالا نمیدونم این برنامه تا چه میزان تاثیر داشته اما باید تاثیرش قابل توجه باشه چون نور صفحه رو خیلی مناسبتر و بهتر از حالت اتوماتیک گوشی تنظیم و بهینه میکنه.

برنامه ی پاورگارد شما، در حالت استندبای هم، گراف (نمودار) مصرف باتری رو ادامه میده ؟؟

اگر بله، لطفا برنامه رو قرار بدید ما هم استفاده کنیم.

HusseinR
28-08-2010, 16:02
سعید جان راستش تو رام دیوتی ورژن 4 و 4.3 که قبلا داشتم بله ادامه میداد اما در ورژن های جدیدتر و الان میری 18 خیر ادامه نمیده و وقتی دوباره سراغ برنامه میری جالبه که حدود 20 ثانیه آخر استندبای رو نشون میده بعد آپدیت میشه به وضعیت فعلی گوشی!! من به همون 20 ثانیه اعتماد کردم! برا من ورژن 1.3 هست.

EL2RADO
29-08-2010, 08:53
آقا Lumos رو من نصب کردم فوق العاده بود برای کاهش مصرف ، فقط یه مشکل:
از وقتی نصبش کردم بازی Ferrari GT با لگ شدید گرافیکی اجرا میشد.!
uninstall که کردم درست شد. کسی امتحان نکرده؟
رام انرژی 28.may.2010
5.2.21905

SAEEDWIZARD
29-08-2010, 11:53
آقا Lumos رو من نصب کردم فوق العاده بود برای کاهش مصرف ، فقط یه مشکل:
از وقتی نصبش کردم بازی Ferrari GT با لگ شدید گرافیکی اجرا میشد.!
uninstall که کردم درست شد. کسی امتحان نکرده؟
رام انرژی 28.may.2010
5.2.21905

فایل ضمیمه رو از حالت زیپ خارج کنید و با فایلی که الان توی گوشی هست ، عوض کنید. (سازنده این فایل رو داده گفته اگر کسی چنین مشکلی داشت این کار رو بکنه)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=450318

Forrest_Gump
02-09-2010, 09:13
سلام

سوالم در مورد نحوه تشخیص سیمکارتهای جدید (همراه اول) از سیمکارتهای قدیمی هست.
آیا اونهایی که وقتی داخل گوشی میذاری روی صفحه نمایش عبارت mci ظاهر میشه جدید هستن؟ چون فکر کنم با سیمکارتهای قدیمی عبارت tci ظاهر میشه.

SAEEDWIZARD
02-09-2010, 09:52
سلام

سوالم در مورد نحوه تشخیص سیمکارتهای جدید (همراه اول) از سیمکارتهای قدیمی هست.
آیا اونهایی که وقتی داخل گوشی میذاری روی صفحه نمایش عبارت mci ظاهر میشه جدید هستن؟ چون فکر کنم با سیمکارتهای قدیمی عبارت tci ظاهر میشه.

بله. همین طور هستش که گفتید

amin_flout
08-09-2010, 04:09
دوستان برنامه spb packet plus هم می تونه گزینه موفیدی برای باتری باشه و میشه روی برنامه ها از نظر minimize یا close مدیریت کنید .

vahidboorboor
12-09-2010, 12:06
این برنامه Power Management دقیقا چیکار میکنه
ایا تاثیر میزاره تو مصرف باطری ؟
میشه یه لینک دانلود بزارید لطفا

SAEEDWIZARD
12-09-2010, 13:05
توي پست سوم قرار داده شده.

كارش ايجاد چندتا تغيير در رجيستري هست كه باعث ميشه مصرف كمتر بشه.

elgod
30-09-2010, 12:13
دوستان اگه همه کارایی که گفته شده رو انجام دادین,باز هم زود شارژ تموم میکنید ببرید گارانتی.
من بردم گفتن برد اصلی گوشیم مشگل داره.عوضش کردن,یه خورده جیغو داد کردم قاب گوشیمم عوض کردن:cj:

sunshine_niki
30-09-2010, 17:22
hi all
man hd2 kharidam va taghriban hichi etelaat rajebe gooshi nadaram
mikham az hameye emkanate gushim estefade koam
batriye gushim ba inke jadide vai 1 rooz bishtar davoom nemiare
vaghean az har shab sharjh kardanesh kalafe shobam
plz help :cf:

arh_5464
01-10-2010, 01:15
ممنونم که سایتو قابل دونستید و سوالتون رو اینجا مطرح کردید.
فقط لطف کنید و فارسی تایپ کردن رو فراموش نکنید.
برا سوالتون هم باید بگم الان اولشه که گوشی رو خریدید و انتظاری از باطریتون نباید داشته باشد.
ولی نگران نباشید و بعد یکی دو هفته نظرتونو بگید اگه هنوزم کم بود خدا رو شکر انقدر راه تو سایت هست که حداقل 2 یا 3 روز شارژتو برات نگه داره ولی در اولین نگاه و برای بهینه کردن به نظر من اینجا (http://mobilestan.net/showthread.php?t=89166)رو از دست ندید

sunshine_niki
01-10-2010, 15:26
رجیستری ادیتور چیه؟
گفتم که هیچی نمی دونم :bw:

arh_5464
01-10-2010, 18:06
سرور گرامی شما باید داخل برنامه ها نرم افزار resco explorer که فکر کنم ورژن 8.10 هم اومده براش بگیرید و همراهش رجیستری ادیتور نصب میشه

Muhama
11-10-2010, 22:42
سلام دوستان عزیزم.
سوالی دارم که زیاد به این تاپیک مربوط نیست اما همچین بیربط هم نیست.
من تازه دو تا hd2 خریدم جفتش اصله و از یه مغازه و در یک ساعت خریدم. اما ورژن هاشون (rom & radio) فرق میکنه.
اونیکه ورژن پایین تری داره خیلی کم شارژ نگه میداره. صبح از شارژ کشیدم 4عصر خاموش شد. اما اون یکی آخ هم نگفت. من تاپیک راههای کاهش مصرف باتریو خوندمو اعمال کردم اما... امکان داره این تفاوت و این مشکل از همین ورژن ها اشه یا اینکه گوشیم خرابه؟
اگه راهنماییم کنین یه دنیا ممنون میشم. توضیح بدین چکار کنم؟ مشگل از کجاست؟
مشخصات گوشی.rom version 1.48.720
radio version 2.05.51

SAEEDWIZARD
12-10-2010, 09:30
سلام دوستان عزیزم.
سوالی دارم که زیاد به این تاپیک مربوط نیست اما همچین بیربط هم نیست.
من تازه دو تا hd2 خریدم جفتش اصله و از یه مغازه و در یک ساعت خریدم. اما ورژن هاشون (rom & radio) فرق میکنه.
اونیکه ورژن پایین تری داره خیلی کم شارژ نگه میداره. صبح از شارژ کشیدم 4عصر خاموش شد. اما اون یکی آخ هم نگفت. من تاپیک راههای کاهش مصرف باتریو خوندمو اعمال کردم اما... امکان داره این تفاوت و این مشکل از همین ورژن ها اشه یا اینکه گوشیم خرابه؟
اگه راهنماییم کنین یه دنیا ممنون میشم. توضیح بدین چکار کنم؟ مشگل از کجاست؟
مشخصات گوشی.rom version 1.48.720
radio version 2.05.51

اون گوشيتون كه مصرفش خوبه، ورژن رام و راديوش رو نگاه كنيد. اون يكي رو هم مثل همين كنيد ببينيد آيا بهتر ميشه يا نه. قبلش مي تونيد سيم كارت هاي دو گوشي رو هم با هم عوض كنيد. اگر از سيم كارت نبود ، رام و راديو رو عوض كنيد . اگر باز هم درست نشد مشكل سخت افزاري داره

mu_res
12-10-2010, 21:07
اون گوشيتون كه مصرفش خوبه، ورژن رام و راديوش رو نگاه كنيد. اون يكي رو هم مثل همين كنيد ببينيد آيا بهتر ميشه يا نه. قبلش مي تونيد سيم كارت هاي دو گوشي رو هم با هم عوض كنيد. اگر از سيم كارت نبود ، رام و راديو رو عوض كنيد . اگر باز هم درست نشد مشكل سخت افزاري داره
ورژن اون یکی 1.66 و رادیوش 1.07 سیم کارتشم 0912 است ولی سیم کارت این که شارژ نگه نمیداره ایرانسله
کم مصرف ترین رام و رادیو چی اند؟

SAEEDWIZARD
13-10-2010, 09:23
رام Miri و راديو هم 2.10.50.28.2 در رده ي بهترين ها هستند.

Muhama
13-10-2010, 22:43
مرسی دوست من. رام میری چه ورژنیش خوبه؟ میری رام اورجیناله؟ یا کوک شدست و باید هارد اس پی ال کنم؟؟؟
مصرفم بعد از چند روز بهتر شده اما هنوز داغونه. به یه روز نمیرسه.
این رام و رادیو کم مصرف و سرعت بالا هستند؟ فارسی هامم بر عکسه درست میشه با تغییر رام؟

Mr.Mobile
13-10-2010, 23:26
مرسی دوست من. رام میری چه ورژنیش خوبه؟ میری رام اورجیناله؟ یا کوک شدست و باید هارد اس پی ال کنم؟؟؟
مصرفم بعد از چند روز بهتر شده اما هنوز داغونه. به یه روز نمیرسه.
این رام و رادیو کم مصرف و سرعت بالا هستند؟ فارسی هامم بر عکسه درست میشه با تغییر رام؟

نه نیست.باید hspl کنی
ببله راضی کننده است
اون هم به فارسی سازت مربوط میشه که تو تمام رام ها میشه حلش کرد

Safa125
07-11-2010, 19:01
با سلام
منم تازه واردم تو ویندوزموبایل:hello:
مشکل اینجاست که منم مصرف باطری گوشیم خیلی بالاست تمام گزینه های بالا رو انجام دادم بجز تعویض سیمکارت که مقدار کمی بهتر شد درحدود 10%(البته خیلی گوشیو زیرو رو کردم که گزینه های بالا رو پیدا کردم . واسه من که تازه کارم خوب آدرس نداده بیدید ):ca::ca::ca::ca:
حالا اگه راهنماییم کنید میخوام سیمکارتم رو تعویض کنم که بعد نتیجشو اینجا بزارم که بقیه استفاده کنند.
:bz::bz:
سوالام ایناست (نخندینا ):dz::dz::dz::dz:

1-با چه نرم افزاری مخاطبین سیمکارتم رو ذخیره کنم که سیمکارت جدیدم رو که گرفتم مخاطبین رو برگردونم:
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSzo_Su42243vh1Kwx3AsxNbI64M9aFK-tY_-IF7ciUMaGqe38&t=1&usg=__G2E_Mx_BAzQfhnY3trjFfYU2Vgw=cm:
2-خود گوشی hd2 چطوری مخاطبین سیمکارت رو ذخیره میکند(من هرچی گشتم گزینه ای به نام save sim contacte to phone پیدا نکردم ( شاید باید عینک بزنم ):cj:
اگه با hd2 از مخاطبین بک آپ میگبره از کدوم مسیرها باید پیداش کنم؟
ممنونمhttp://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSXkbaKIilCuK4UlCmAweXrIDZOR8LnV FQI0n1WkTVfMJI_KMM&t=1&usg=__EjlgkppxPvlmQWp94JAdJFMSdwk=

SAEEDWIZARD
07-11-2010, 21:34
خود گوشي نرم افزاري به نام Sim Manager (يا همچين اسمي) داره.

توي پوشه ي Phone ، در Setting مي تونيد پيداش كنيد.

هر سوالي يا مطلبي داشته باشيد ، با سرچ توي گوگل به راحتي پيدا خواهيد كرد.

Safa125
08-11-2010, 21:26
سلام به همه اساتید
پست قبلی گفتم که تمام مراحلی که یکی از مدیران عزیز واسه کاهش مصرف باطری پیشنهاد کردند را انجام داده بودم بجز تعویض سیمکارت ونصب نرم افزار lumos
نتیجه این شد که رفتم یکی از دفاتر امورمشترکین واسه تعویض سیم
ولی گفتند سیم شما جدیده:be: ولی اگه بخواین با مبلغ 5000 تومان سریع تعویض میکنیم
http://www.topiranian.com/topiranian/archives/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%A7%D8%B3%205000%20%D8% AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg
ولی من تعویض نکردم:ca::ca::ca::ca:
ولی نصب برنامه lumos واقعا شاهکاره یعنی تا حدود 110 % شارژم رو برگردوند
http://forum.p30world.com/customavatars/avatar528176_1.gif
نمیدونم این برنامه رو کی ساخته و کی (دستش درد نکنه ) اینجا قرار داده که الهی هر چی از خدا بخواد بهش بده( امیدوارم دست به هر گوشی که میزنه به iphone 4g تبدیل بشه الا hd2 که با حاله):bp::bp:

فقط یه سوال : چطوری سنس گوشیرو سریع تر کنیم که با تغییرات سریع نوری صفحه گوشی هم سریع تر کمنور و پرنور بشه:bz:

vahidboorboor
09-11-2010, 10:10
فقط یه سوال : چطوری سنس گوشیرو سریع تر کنیم که با تغییرات سریع نوری صفحه گوشی هم سریع تر کمنور و پرنور بشه:bz:

عزیزم هرچقدر بازه تغییر نور کمتر باشه و این تغییر نور سریع تر انجام بشه مصرف شارژت بالاتر میره
به هر حال اگه خواستی اینکارو بکنی تو همون برنامه lumos تو قسمت تنظیمات فاصله بین برسی نور محیط که با میلی ثانیه است رو کمترش کن.مثلا 500 میلی ثانیه

SAEEDWIZARD
09-11-2010, 16:27
سلام به همه اساتید
پست قبلی گفتم که تمام مراحلی که یکی از مدیران عزیز واسه کاهش مصرف باطری پیشنهاد کردند را انجام داده بودم بجز تعویض سیمکارت ونصب نرم افزار lumos
نتیجه این شد که رفتم یکی از دفاتر امورمشترکین واسه تعویض سیم
ولی گفتند سیم شما جدیده:be: ولی اگه بخواین با مبلغ 5000 تومان سریع تعویض میکنیم
http://www.topiranian.com/topiranian/archives/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%A7%D8%B3%205000%20%D8% AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg
ولی من تعویض نکردم:ca::ca::ca::ca:
ولی نصب برنامه lumos واقعا شاهکاره یعنی تا حدود 110 % شارژم رو برگردوند
http://forum.p30world.com/customavatars/avatar528176_1.gif
نمیدونم این برنامه رو کی ساخته و کی (دستش درد نکنه ) اینجا قرار داده که الهی هر چی از خدا بخواد بهش بده( امیدوارم دست به هر گوشی که میزنه به iphone 4g تبدیل بشه الا hd2 که با حاله):bp::bp:

عزیزم هرچقدر بازه تغییر نور کمتر باشه و این تغییر نور سریع تر انجام بشه مصرف شارژت بالاتر میره
به هر حال اگه خواستی اینکارو بکنی تو همون برنامه lumos تو قسمت تنظیمات فاصله بین برسی نور محیط که با میلی ثانیه است رو کمترش کن.مثلا 500 میلی ثانیه

ميزان polling interval رو اگر تا 1250 ms (يا حتي 1000) كم كنيد تاثير چنداني در مصرف باطري نداره و از طرفي نور هم سريع تر كم و زياد ميشه.

mehdi9926
09-11-2010, 22:39
روشن موندن خود وایلس هم باتری رو میخوره .
راستی وقتی گوشیتونو میخواین شارژ کنید باهاش ور نرید .
اگه توجه کرده باشین گوشی بد جوری داغ میکنه و چراغ شارژ گوشی چشمک نارنجی و سبز میزنه و گوشیتونو شارژ نمیکنه هر وقت احساس کردید گوشیتون داغ کرده چند دقیقه ای تو جای خنک بزارید:dz:

Safa125
16-11-2010, 21:27
ميزان polling interval رو اگر تا 1250 ms (يا حتي 1000) كم كنيد تاثير چنداني در مصرف باطري نداره و از طرفي نور هم سريع تر كم و زياد ميشه.

سلام من این مقدارو به 1000 تغییر دادم تقریبا یه 10 درصدی بهتر شد:bp:
فکر میکنم روی 1000 گزینه بسیار خووبیه واسه تنطیم نرم افزار:ca:

:be:galaxy s power pack
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQJD6iT5fc-D3dfTiP76AeGmyrc5UqKF8FAKGrZ3yCwpX8NKzEsjw

amirfour4
20-11-2010, 19:43
از سیم کارت جدید همراه اول ثابت یک عکس می گذارید

ممنون

iman_nami
24-11-2010, 10:58
سلام من یه هفته ای میشه hd2گرفتم اولین گوشی ویندوز موبایلمه یعنی خیلی اماتورم اولین باره هم میام تو این سایت پس عاجزانه به کمک و راهنمایی شما احتیاج دارم
سیمکارت من مربوط به 5-6سال پیشه ولی اک و استفاده نشده بود الان یک سال دارم استفاده میکنم احتمالش هست که قدیمی شده و رو مصرف باطری تاثیر بزاره اخه مصرف باطریش خیلی زیاده کارایی هم نه دوستان بالا گفتن رو انجام دادم دیشب هم که تست کردم8ساعت 9درصد در حالت استندبای از شارزش کم شد
اگه ممکنخ یکی به من بگه که عادیه یا من وسواس شدم البته ار روز باید شارزش کنم

vahidboorboor
24-11-2010, 12:50
سلام من یه هفته ای میشه hd2گرفتم اولین گوشی ویندوز موبایلمه یعنی خیلی اماتورم اولین باره هم میام تو این سایت پس عاجزانه به کمک و راهنمایی شما احتیاج دارم
سیمکارت من مربوط به 5-6سال پیشه ولی اک و استفاده نشده بود الان یک سال دارم استفاده میکنم احتمالش هست که قدیمی شده و رو مصرف باطری تاثیر بزاره اخه مصرف باطریش خیلی زیاده کارایی هم نه دوستان بالا گفتن رو انجام دادم دیشب هم که تست کردم8ساعت 9درصد در حالت استندبای از شارزش کم شد
اگه ممکنخ یکی به من بگه که عادیه یا من وسواس شدم البته ار روز باید شارزش کنم

ایمان جان.بابت گوشی بهت تبریک میگم
سیمکارتت رو حتما تعویض کن چون تاثیر داره.اون تغییراتی که تو همین تاپیک گفته شده رو انجام بده
ورژن رادیوی گوشیت چنده.باید بالای 2.10 باشه.چون اون هم تاثیر داره.دانلود اتوماتیک اب و هوا رو قطع کن.lumos رو نصب کن
من با رام اورجینال 1.66 با این تغییرات تو حالت استندبای هر 2 ساعت 1 درصد کم میکرد.رام artmies رو ریختم . تو استندبای هر 4 ساعت فقط 1 درصد کم میکنه.
راستی با تسک منیجر هم حتما برنامه های بازت رو ببند که شارژ مصرف نکنن
من الان یک روز در میون گوشیمو میزنم به شارژ با استفاده معمولی
موفق باشی

mehranmahbod
30-11-2010, 13:59
سلام به همه دوستان
هر کسی که با اچ دی 2 مشکل باطری داره این قسمت و به دقت بخونه و انجام بده.من 100% رو گوشیم تست کردم و مصرف باطری گوشیو به ساعتی فقط 0.2% رسوندم
1-بهترین رادیو رامی که با ایران سازگاره و خیلی خوب جواب داده رایو 2.12 هستش.پس در ابتدا رادیوتونو 2.12 کنید.
2-یکی از رام های معرفی شده تو سایتو دانلود کنید(من بیشتر رام ها و تست کردم و بهترین رام آرتمیس هست که الان ورژن 42 هم اومده)حال رامتون هم عوض کنید.
3-پس از نصب یک بار هرد ریست کنید.
4-حال کلرهایی که میگم وانجام بدین:کلیه حالات اتوماتیک را به حالت دستی در بیارین.مثل تنظیمات آب و هوا.بورس و....
سپس 2 تا برنامه باید نصب کنید که تغییراتی به صورت اتومات در رجیستری انجام میده.:
1.4-ahenBatteryEnhancement
2.4-Touch x power managemen
5-حالا برنامه زیر را نصب کنید:
cpu speed
این برنامه آخری تنظیماتش دست خودتونه.باهاش میشه سرعت cpu را تظیم کرد.بشتر ما در طول 24 ساعت از شبانه روز خیلی از وقت ها گوشیمون در حالت استندبای هست یا کار سنگینی باهاش نمیکنیم.پس میشه در بیشتر مواقع سرعت گوشی و روی 350 مگا هرتز تنظیم کرد.و هنگامی که قصد دارین با گوشی کار سنگین گرافیکی انجام بدین یا برنامه های سنگین اجرا کنید دوباره سرعت را روی 998 مگا هرتز برگرداند.
با این کار صرفه جویی بینهایت مشهودر مصرف باطری به وجود میاد که میتونین مثله من در حالت استندبای فقط 0.2% مصرف داشته باشین که این یعنی حدود 14 روز استندبای.

vahidboorboor
30-11-2010, 21:19
5-حالا برنامه زیر را نصب کنید:
cpu speed
این برنامه آخری تنظیماتش دست خودتونه.باهاش میشه سرعت cpu را تظیم کرد.بشتر ما در طول 24 ساعت از شبانه روز خیلی از وقت ها گوشیمون در حالت استندبای هست یا کار سنگینی باهاش نمیکنیم.پس میشه در بیشتر مواقع سرعت گوشی و روی 350 مگا هرتز تنظیم کرد.و هنگامی که قصد دارین با گوشی کار سنگین گرافیکی انجام بدین یا برنامه های سنگین اجرا کنید دوباره سرعت را روی 998 مگا هرتز برگرداند.
با این کار صرفه جویی بینهایت مشهودر مصرف باطری به وجود میاد که میتونین مثله من در حالت استندبای فقط 0.2% مصرف داشته باشین که این یعنی حدود 14 روز استندبای.

دوست عزیز یه توضیح کوچیک میدی راجع به این برنامه ؟
من وقتی autoscaling رو غیر فعال میکنم و از روی slidebar سرعت رو میبرم رو 384 مگاهرتز خارج میشم دوباره وارد برنامه میشم میبینم دوباره برگشته رو 768 .
ایا واسه کار کردن برنامه نباید خارج بشم وباید مینیمایزش کنم ؟
ایا کسی این نرم افزار رو تست کرده .اصلا نصب کردنش کار درستی هست؟ ضرر نداره واسه گوشی؟ رو شارژ نگه داشتن تاثیر ملموسی داره؟

ببخشید خیلی سوال پرسیدم.ممنون میشم جواب بدید

SAEEDWIZARD
30-11-2010, 23:11
من اين برنامه رو تست نكردم ولي اصولا اينجور برنامه ها ، بايد مينيمايز بشه

mehranmahbod
01-12-2010, 11:00
سلام دوست عزیز.شما وقتی برنامه را نصب میکنی پس از کلیک روآیکن برنامه وارد صفحه اصلی میشی.حالا گزینه دوم autoscaling دو گزینه داره در قسمت روبه رو .حالا رو disable کلیک کن سپس از قسمت slidbar سرعت را روی 384 قرار بده.بعد در پایین از menu گزینه apply speed at boot را انتخاب کن.حال میتونی با exit در پایین از برنامه خارج بشی.و نیازی به مینیمایز نداره.
هیچ مشکلی هم واسه گوشی به وجود نمیاره خیالت راحت.
فقط هنگام اجرای برنامه سنگین به حالت اول برگرد.

ajh_2006sbr
16-01-2011, 06:03
سلام
من سفارش hd2ذ
دادم ئر وقت رسید حتما امتحان میکنم

Safavy2002
16-01-2011, 17:35
سلام
من سفارش hd2ذ
دادم ئر وقت رسید حتما امتحان میکنم

خب پیشاپیشبارکت باشه
هرگونه سوالی بود کماکان ما و بچه های موبایلستان در خدمتیم
موفق باشی

amin-united
04-03-2011, 22:15
سلام به همه ی دوستان

(من به دلیل همین قدیمی بودن سیم کارت، گوشی diamond ام رو فروختم. چون فکر می کردم خراب شده! اما وقتی این گوشی (hd2) رو خریدم دیدم باز هم مصرف بالاست! با آزمایش های بسیار متوجه شدم مشکل از سیم کارته. سیم کارت من قدیمی بود!

1)از قسمت setting در manila، آپدیت های خودکار بورس، آب و هوا و زمان اینترنتی رو غیر فعال کنید. از قسمت data service.

2)از قسمت connections ، all setting را انتخاب و سپس advanced network رو بزنید. سپس hsdpa را disable نمایید.

3)از قسمت personal ، all setting را انتخاب و سپس phone را بزنید، به تب gsm/umts service رفته ، از لیست، band را انتخاب و سپس get setting را بزنید، network type را روی gsm قرار دهید. Band type را نیز روی ( gsm(900+1800)+umts(2100+900 قرار دهید.

4)برنامه ی power management رو هم نصب کنید. (این برنامه تغییراتی در رجیستری میده تا مموری کارت شما بهینه ترین مصرف رو داشته باشه)

ممنون دوست عزیز بابت راه حلهای بالا خیلی به کارم اومد
موفق باشید

mohammadn73
17-03-2011, 16:28
سلام
من گوشیم رو در حالت هواپیما قرار دادم بازم برای هر ساعت یک درصد کم میشه
در صورتی که هیچ استفاده ای هم تنیکنم
لطفا بگید که مشکل از کجاست
در صورتی که مشکب من از باطری هست این باطری جانبی رو از کجا میشه خرید اینترنتی لینک بدید
همونی که میگن ابعادش دوبرابر هست ولی کاراییش خوبه
با سپاس

Mr.Mobile
18-03-2011, 02:01
سلام
من گوشیم رو در حالت هواپیما قرار دادم بازم برای هر ساعت یک درصد کم میشه
در صورتی که هیچ استفاده ای هم تنیکنم
لطفا بگید که مشکل از کجاست
در صورتی که مشکب من از باطری هست این باطری جانبی رو از کجا میشه خرید اینترنتی لینک بدید
همونی که میگن ابعادش دوبرابر هست ولی کاراییش خوبه
با سپاس

هر یک ساعت یک درصد یعنی 100 ساعت شارژ دارین یعنی بیش از 4 روز
استند بای این گوشی چقدر بود؟
یه کم زیاده خو.خرید اینترنتی ... من ندیدم باید برین پایتخت یا علاءالدین

mohammadn73
18-03-2011, 20:28
پست ارسال شده توسط موبايل
آخه من تو حالت آفلاين كه هيج ارتباطي نداره اينطوري كم ميكنه
در حالت فون بيشتر باطري مصرف ميكنه
دوستان ميگن در حالت فون كمتر از يك درصد مصرف ميكنه
اگه اينطوري باشه مال من زياد مصرف نميكنه ؟

Sir.Daryanavard
18-03-2011, 23:04
پیشه من که هر کاری کنی بازم مصرفش بالاست

علیغ
18-03-2011, 23:58
گوشی من hd2 هر 4 ساعت 1%کم میکنه تست کردم البته در حالت اماده به کار با رام ارجینال
و رام های دیگه هم همین جور اگه باهاش کار کنم بازی بلو توث زنگ کار با منو 2 روز الی 3 روز
البته نه پشت سرهم این کارا رو با هم انجام بدم

javgir
12-04-2011, 16:44
اقا سیم کارت ما رو هم نگاه کن ...

دستت درد نکه واقعا گلی اما اگه میشد اندروید نصب کرد عالی میشد اندروید هست ولی شارج و دروبین مشکلمونه

iman_f
27-05-2011, 22:04
سلام.
من روی hd2 آندروید نصب کردم.ورژن رادیو 2.15.ولی شارژ باتری افتضاحه.یعنی هر نصف روز باید شارژ کنم.از اساتید میخوام که منا راهنمایی کنند.ممنون

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

f_zolghadr
30-05-2011, 21:23
با سلام من میخوام ... روی hd2 نصب کنم.هیچ طوری هم راهشو پیدا نمیکنموکمکم کنید.مرسی

Mr.Mobile
31-05-2011, 00:10
سلام.
من روی hd2 آندروید نصب کردم.ورژن رادیو 2.15.ولی شارژ باتری افتضاحه.یعنی هر نصف روز باید شارژ کنم.از اساتید میخوام که منا راهنمایی کنند.ممنون

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در مورد باطری نگه داشتن تو اندرویدیه سری ترفند جدا هست یه سری به بخش خودش بزن

با سلام من میخوام ... روی hd2 نصب کنم.هیچ طوری هم راهشو پیدا نمیکنموکمکم کنید.مرسی

چی می خوای نصب کنی؟
نرم افزار صورت نامه؟ یا چیز پی ان؟
در هر صورت خلافه که سه نقطه کردن بچه ها

zoragh
30-06-2011, 14:37
خیلی گلی

*SNOOP DOGG*
21-08-2011, 08:57
باسلام
باطری دوقلو با hd2
سازگاری داره ؟؟

*SNOOP DOGG*
12-09-2011, 16:22
سلام دوستان
کسی از باطری دوقلو برای هیولای کمرباریک خبری نداره ؟؟؟

Milad-masih
20-09-2011, 12:03
سلام دوستان
کسی از باطری دوقلو برای هیولای کمرباریک خبری نداره ؟؟؟

یعنی واقعا همچین چیزی هست؟
من که دیروز فکردم باطریم خراب شده رفتم الائدین 2 3 جا پرسیدم گفتن باطری اصلی فابریک 17000
1 جا گفتم باطریمو تست کن اگه خراب بود بخرم تست کرد گفت رو 48 مشکلی نداره!
حالا زده به سرم 2 تا باطری داشته باشم...
اگه 1 دستگاهی پیدا شه بدون گوشی باطری شارژ کنه حتما 2 3 تا باطری میخرم...

SAEEDWIZARD
23-09-2011, 08:07
دستگاه های هست که باتری رو شارژ کنه. تبلیغش هم تو نت فراوان هستش. مثلا شارژر خورشیدی باتری یا شارژ باتری (یا گوشی) با یک باتری قلمی . اما اینکه واقعا کارایی داشته باشه یا نه ، اطلاعی ندارم.

باتری با ظرفیت بالاتر هم که خب هست برای hd2 .

Milad-masih
25-09-2011, 10:57
دستگاه های هست که باتری رو شارژ کنه. تبلیغش هم تو نت فراوان هستش. مثلا شارژر خورشیدی باتری یا شارژ باتری (یا گوشی) با یک باتری قلمی . اما اینکه واقعا کارایی داشته باشه یا نه ، اطلاعی ندارم.

باتری با ظرفیت بالاتر هم که خب هست برای hd2 .

این دستگاها که گفتید بدون استفاده از گوشی باطریو شارژ میکنه؟؟
من هر تبلیغیو دیدم با استفاده از گوشی باطریو با مثلا باطری قلمی شارژ میکنه!
کسی از این باطری که ظرفیتش بیشتره استفاده کرده؟؟؟

Mr.Mobile
26-09-2011, 14:01
این دستگاها که گفتید بدون استفاده از گوشی باطریو شارژ میکنه؟؟
من هر تبلیغیو دیدم با استفاده از گوشی باطریو با مثلا باطری قلمی شارژ میکنه!
کسی از این باطری که ظرفیتش بیشتره استفاده کرده؟؟؟

من ازینا که از باطری قلمی استفاده می کنم خریده بودم قبلا
کار نمی کنه
شارژ نمیشه گوشی کلا
فقط چراغش روشن میشه

*SNOOP DOGG*
03-10-2011, 08:34
باطری دوقلو در سنگاپور خریداری کردم
بقیمت 31 دلاره سنگاپور
الان شش روزه استفاده زیاد هم کردم 40درصد هنوز داره

afrab
26-10-2011, 23:48
سلام
من الان روی sd card اندروید ریختم...ولی مصرف باطریش خیلی زیاده , حتی من بهش دست هم نزنم تو 5,6 ساعت 40% کم میکنه...
حالا می خوام بدونم اگه نند کنم حل می شه مشکلش ؟ یا ارزش نداره نند کنم؟!

*SNOOP DOGG*
27-10-2011, 10:51
سلام
من الان روی sd card اندروید ریختم...ولی مصرف باطریش خیلی زیاده , حتی من بهش دست هم نزنم تو 5,6 ساعت 40% کم میکنه...
حالا می خوام بدونم اگه نند کنم حل می شه مشکلش ؟ یا ارزش نداره نند کنم؟!

سلام
داداش برامنم همینطوریه
نند نصب کردم حل نشد
100درصد شارژ از ساعت 10 صبح تا 8شب :at:
استفاده معمول :cg:

afrab
27-10-2011, 11:39
سلام
داداش برامنم همینطوریه
نند نصب کردم حل نشد
100درصد شارژ از ساعت 10 صبح تا 8شب :at:
استفاده معمول :cg:

حالا من نند کردم , یکی دو روز دیگه می گم فرق کرد یا نه....

*SNOOP DOGG*
27-10-2011, 14:50
جوابشو بده

afrab
27-10-2011, 18:50
سعید شما درست می گی...جالبیش اینه که موبایل تو stand by به اندازه اینکه باش کار کنی باتری مصرف می کنه , حالا می خوام یه رامی پیدا کنم که کمتر باتری مصرف کنه , ولی با interface این رام خیلی حال می کنم...

mehdimini
31-10-2011, 00:15
سیم کارتم هم قدیمی نیست.

سلام.دوست عزیز این فقط یک تجربه است.من هم این مشکل رو روی hd2داشتم و فکر میکنم که ویروسه.چند بار هم این مشکل بوجود اومده و با ریست کردن یعنی همون هاردریست حل میشه.:122:

*SNOOP DOGG*
13-11-2011, 23:57
سلام.دوست عزیز این فقط یک تجربه است.من هم این مشکل رو روی hd2داشتم و فکر میکنم که ویروسه.چند بار هم این مشکل بوجود اومده و با ریست کردن یعنی همون هاردریست حل میشه.:122:

آقا سعی کن یه باطریه دوقلو پیدا کن چند روز راحتی بعد از 3 روز تازه میبینی 60درصداستفاده داشتی
اصلشو توعلاءدین طبقات دوم سوم بگرد پیدا میکنی (روبرویه اونجاییکه سیمکارت میفروشه )
قیمتش فک کنم الان 68ت باشه ( من از سنگاپور خریدم 50دلارسنگاپور)
اندازش همونه فقط کیفیتش دوبرابره
بدون درد و خونریزی
خبرشو بده

samanmansuri
25-01-2012, 20:22
دستت درد نكنه عالي بودش

86523210131
21-02-2012, 18:06
با سلام خدمت دوستان عزیز
من 2 روزه با باتری گوشیم مشکل پیدا کردم. وقتی ازش استفاده میکنم تقریبا دقیقه ای 4-6% کم میکنه ودر عرض کمتر از 1 ساعت از 100 به صفر میرسه و پشت گوشی کمی داغ میکنه در صورتی که تا چند روز پیش چنین مشکلی نبود ولی در حالت standby مشکلی نداره حالته طبیعی رو داره فقط اگه بخوام کاری انجام بدم خالی می کنه . رام الان من میری 19 و رادیو 2.15
البته چند رام پشت سر هم عوض کردم و آخرین رامی که نصب کردم رام ارجینالی که تو سایت htc بود دیدم شارژ زیاد مصرف میکنه و رام رو به میری که داشتم برگردوندم هارد ریستم کردم اما بازم حل نشد. ایا مشکل از عوض کردن زیاده رامه یا باتری مشکل پیدا کرده ؟

$ SCARFACE $
21-02-2012, 20:55
با سلام خدمت دوستان عزیز
من 2 روزه با باتری گوشیم مشکل پیدا کردم. وقتی ازش استفاده میکنم تقریبا دقیقه ای 4-6% کم میکنه ودر عرض کمتر از 1 ساعت از 100 به صفر میرسه و پشت گوشی کمی داغ میکنه در صورتی که تا چند روز پیش چنین مشکلی نبود ولی در حالت standby مشکلی نداره حالته طبیعی رو داره فقط اگه بخوام کاری انجام بدم خالی می کنه . رام الان من میری 19 و رادیو 2.15
البته چند رام پشت سر هم عوض کردم و آخرین رامی که نصب کردم رام ارجینالی که تو سایت htc بود دیدم شارژ زیاد مصرف میکنه و رام رو به میری که داشتم برگردوندم هارد ریستم کردم اما بازم حل نشد. ایا مشکل از عوض کردن زیاده رامه یا باتری مشکل پیدا کرده ؟

2رود
اگر رام عوض کردید و بازم مشکل دارید مطمئنا دیگه به نرم افزار مربوط نمیشه....
اگر باتریتون به نظر خودتون عمر مفیدش رو کرده دیگه باید برید تو فکر عوض کردنش...