PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رام های جدید wm 6.1 برای gene 3400

mahanpl
03-01-2010, 13:13
سلام
میخوام براتون بهترین رام های 6.1 رو معرفی کنم که این رام ها قبلا توسط خودم تست شدند و ایرادات اونها گفته میشه.
این رام رو که معرفی میکنم رو دارم تستش میکنم و فعلا با مشکل خاصی بر خورد نکردم قبلا در رام های قبلی وقتی گوشی را به صورت mass storageبه کامپیوتر متصل میکردید اکر به حالت sleep میرفت گوشی ریست میشد ولی در این رام این مشکل بر طرف شدهو از نظر سرعت و کارایی مشکلی نداره. کلا رام های 6.1 بهتر از 6.5 هستند چون در رام های 6.5 سرعت و کارایی گوشی به شدت پایین میاد که در رام های 7 که بزودی قراره بیاییند امیدوارم این مشکل حل بشه
اما این رام از زبان سازنده اش
31-December-2009
Sumit's Pro User's ROM WM 6.1 Edition v5.0 (Build 21056)

Description: v5.0 [31-12-09]

BASE OS: CE OS 5.2.21056 (Build 21056.1.6.9)
Free RAM: ~26-27 MB, ~31 with Camera Loader
Free Phone Storage : ~50-51 MB
Page Pool : 8 MB
Download Links

Current Version : 5.0 build 21056 with Optimized OEM, EXTs and Recmodding Structure

ROM New Gene (http://www.mediafire.com/?2nhmoilwizb)
ROM Old Gene (http://www.mediafire.com/?mnvzncnzjy0)
اسکرین شات های این رام مثل بقیه هست که اگه لازم داشتید بگید تا از گوشی خودم براتون بگیرم

سازنده رام :krazy_about_technology
منبع : forum.xda-developers.com

come-on
26-03-2010, 11:00
این رام کوک شده است یا رسمی ؟
منظور از rom new gene و rom old gene چیه ؟
یه راهنمای نصبی چیزی هم همراهش بگید ممنون میشم!!!

mkh-1373
08-07-2010, 14:57
این رام غیر رسمی است و ما دو نوع gene داریم
gene قدیمی و جدید
اگر gene شما unlock نشده باشد باید ان را unlock کنی

تشکر یادت نره

mkh-1373
08-07-2010, 15:04
اموزش UNLOCK

یه راهنمای کلی میکنم

اول اینو بگیرید:
http://www.4shared.com/file/81084740/fa599d63/SPL_Unlocking_Tools.html

یه ruu توش داره واسه نصب رام های ایمیجی و
یه دونه usb drive for active scync vista داره که واسه wmdc توی ویستا لازمه درایورشه
و یه دونه فولدر spl updater که توش یه فولدر به نام olipro هستش و یه دونه orefkov

از توی فولدر olipro یه فایل اجرایی gene_hspl.exe رو توی مموری گوشی بریزید و بعد ctrl+alt+del رو بگیرید و از task manager یه برنامه ای با نام wcescomm.exeرو end کنید

واسه ویستا هم درایور دادم میتونید از توی device manager برید و توی mobile device و smartphone usb sync رو بزنید و بعد update driver کنید با درایوری که توی فولدر usb drive for active scync vista بودش اپدیتش کنید

حالا gene_hspl.exeرو اجراش کنید و گوشی ریست میشه اگه به بوت لودر رفت و شما spl 1.10.olip رو دیدی که گوشی gene old هست و گوشی انلاک هستش

اما اگه گوشی روشن نشد و چراغ قرمز و سبزش چشمک میزد باید ادامه رو برید تا گوشیتون جیم ثانیه درست شه، پس حالا که اینجوری شده یعنی گوشیتون gene new هستش و باید سیم و مموری و باتری رو در بیارید باتری رو جا نزنید و 20 ثانیه power رو نگه دارید حالا باتری رو جا بزنید ولی سیم و مموری رو نزارید جاش و روشن نکنید حالا دکمه camera رو نگه دارید و power رو بزنید گوشی الان به بوت لودر میره و spl 1.10.olip رو میبینید

حالا گوشی رو به PC وصل میکنید و usb اون زیر معلوم میشه از فولدر orefkov برید و Mtty1_42.exe رو اجرا کنید سپس گزینه usb و ok کنید

سپس توی صفحه ای که باز میشه اینو بنویسید "set 32 l" اونی که میبینید خطه اله کوچیکه

حالا که زدید تغییر توی گوشی دیده میشه حالا دستور زیر رو بزنید و اما enter رو برای اجراش نزنید "ls boot.bin" حالا باید کلید دوربین رو بگیرید و بعد enter رو برای اجرا بزنید و دکمه camera رو ول نکنید صفحه سفید میشه و بعد از سفید شدن 20 ثانیه camera رو نگه دارید

دوربین رو ول کنید و mtty1_42.exe رو ببندینش حالا ruu که توی فولدر بود رو اجرا کنید و ماحل رو ادامه بدید و گوشی ریست میشه و باید oref.1.07 رو ببینید برای splتون

تشکر یادت نره