PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتورولا U9؟؟؟

zimka_1127
15-01-2010, 16:33
سلام دوستان
قصد خرید موتورولا یو9 دارم.
چه جور گوشی هستش؟صداش خوبه؟کیفیت ساختش چه جوره؟فلزی هست؟
برنامه های جاوا نصب میشه؟
وی 8 بهتره یا یو9؟

MOTO MAN
16-01-2010, 10:15
سلام دوستان
وی 8 بهتره یا یو9؟

سلام والا من u9 ندارم ولی گوشی خوبی هست مخصوص موزیک گوشی دادن.

از قیافش پیداست جنس خوب وطراحی جالبی داره.

برنامه های جاوا هم نصب می کنه چرا نصب نکنه!!!

در ضمن به نظر من v8 بهتره و از اون بهتر e8!!!!

موفق باشید....

MOJI3180
16-01-2010, 10:27
سلام

گوشی u9 یکی از گوشی های زیبای موتو رولا هست که اگر عکس هایی که تون نت پیدا میکنید رو نگاه کنید صفحه روش لمسی هست و یک رقص نور زیبایی همراه پخش موزیک داره .
به بخش مباحث عمومی موتورولا بروید و تاپیک کلیپ های تبلیغاتی موتورولا را نگاه کنید . به نظرم یک کلیپ در مورد این گوشی هست که میتونه تا حدودی شما را در خرید این گوشی کمک و راهنمایی کنه .

فریمور های خوبی هم براش معرفی شدن که میتونید گوشی را آپدیت کنید .

به نظرم فلزی نیست ولی مطمئنا هر چی باشه مثل نوکیا نیست !

هر دو گوشی خوب هستند . بستگی به سلیقه خودتون داره . سیستم هر دو تاش خیلی شبیه به هم هست .

موفق باشید....

perjixen
16-01-2010, 14:33
سلام كاظم جان ، خوبي داداششششش.........؟!؟!

جسارتن براي خودت ميخواي..؟!؟!؟ اگه براي خودت ميخواد ،‌ فقط و فقط با zn5 بخري !!!
قبلا هم خدمتت گفتم ، شما با اون گوشي راحت تر كنار مياي.

ولي اگه نه ، توي اين رنج قيمت ميخواي پول بدي و ميخواي موتو باشه ... پيشنهاد خوبيه. با فايلهاي جاوا مشكلي نداره.
پشت 90درصد گوشي هاي موتو فلز هست ، آلياژش يادم نيست ! :)
كيفيت صداش خيلي خوبه ... رده rokr تنها رده ي گوشي همراه هست كه با ipod قياس ميشه !! ولي بلنديش نه !!!
(حتما ميدوني كه يه موزيك باز بيشتر از اينكه بلندي صدا براش مهم باشه ، كيفيت براش مهمه ) ;)

و8 و يو9 دو رده متفاوت هستن ، وي از razr كه جز رده خوشگله موتوه ... و يو هم rokr كه پلير !
من خودم وي8 رو بيشتر مي‌پسندم ، بخاطر اينكه شكيلتره و يو9 به نظر دخترونه مياد ... نمونش جاني داره !!!
:)))))))))))))))))))))

zimka_1127
16-01-2010, 15:22
با تشکر از بچه ها
والله پول zn5 ندارم نهایتا بتونم خرید کنم حدود 180 میخرم.
اما فکر کنم وی 8 از لحاظ موسیقی به یو9 نرسه .در ضمن قیمتش هم خیلی گرونه و قیمت جهانی بالاتره اما یو9 قیمتش تقریبا قیمت جهانی هستش.

perjixen
17-01-2010, 09:24
بازم سلام.
كاظم جان ، توي اين حدود و شايدهم كمتر ... zn200 هم بنظرم پيشنهاد خوبيه !!!
دوتاشون هم موتومكس هستن ، راستي فرق بين موتومكس و ليمو چيه.؟!‌ يا اصلا تفاوتي ندارن :)

MOTO MAN
17-01-2010, 13:14
دوتاشون هم موتومكس هستن ، راستي فرق بين موتومكس و ليمو چيه

والا منظورتون اگه لینوکس هست شباهت هردوشون بیس لینوکس و تفاوت اینه که یکیش بر مبنای open ezx و دیگزی motomagx هست.

حالا ما که نفهمیدیم منظورت چی هست!!1:55:

johnypersian
17-01-2010, 14:13
بخاطر اينكه شكيلتره و يو9 به نظر دخترونه مياد ... نمونش جاني داره !!!
:)))))))))))))))))))))

من به خاطر اینکه شیکتره دارم!!! مار تو آستین پرورش دادم. دستت درد نکنه!!!!

راستي فرق بين موتومكس و ليمو چيه.؟!‌ يا اصلا تفاوتي ندارن :)
motomagx یه سیستم عامل limo foundation یعنی بر پایه ی لیمو و پرتقاله . تو چرا اینقدر با این مفاهیم کذایی دور خودت میپیچی؟ :35:

با تشکر از بچه ها
والله پول zn5 ندارم نهایتا بتونم خرید کنم حدود 180 میخرم.
اما فکر کنم وی 8 از لحاظ موسیقی به یو9 نرسه .در ضمن قیمتش هم خیلی گرونه و قیمت جهانی بالاتره اما یو9 قیمتش تقریبا قیمت جهانی هستش.

رضا راست میگه .شما با درخواستایی که توی p30 هم داشتین فکر کنم با zn5 بیشتر کنار بیاین(جسارت نباشه ها) میتونین یه دسته 2و3.... بگیرین. الان با این آندرویدها که اومده همه دارن موتو های قدیمی رو میفروشن الان یه ve66 ,یه a3100 روی دست خودم مونده .احتمالا یکیشو بندازم به رضا :4: در ضمن سرعت منوها و پلیر خود گوشی (نه راک باکس) توی فیرمویرهای مد شده یکمی پایینه ممکنه این اذیتتون کنه!(البته راههایی واسه برطرف کردنش هست)اگه سرعت بالا و دوربین بهتر نسبت به v8,u9 میخواین v9 عالیه.

والا منظورتون اگه لینوکس هست شباهت هردوشون بیس لینوکس و تفاوت اینه که یکیش بر مبنای open ezx و دیگزی motomagx هست.

حالا ما که نفهمیدیم منظورت چی هست!!1:55:

مهدی جان بیخیال. آقا وقتتو صرف این رضا نکن این میخواد همه رو بپیچونه!!

johnypersian
17-01-2010, 14:49
سلام دوستان
وی 8 بهتره یا یو9؟

1- بستگی داره چه کارایی ازش بخواین.برنامه هاش هم که مشابه مال zn5 هست
2-کیفیت بله . بلندی صدا معمولیه
3- خوبه . الان یادم رفت دقیقا اسم جنسش چی بود توی پی سی فکر کنم گفتم. فلزی نیست.
4- بله بدون مشکل برنامه های جاوا نصب میشه.
5- v9 بهتره :)

اینم یه عکس از u9 خودم (البته خیلی جای انگشت روش میمونه اگه حساسین به این مسئله)از من دوتا خش بد هم داره :

http://usera.ImageCave.com/johnypersian/Zine_0020.jpg

poet666
17-01-2010, 22:31
راستش من u9 دستم نگرفتم.ولی یکی از دوستام داره.از نظر سیستم عامل که مثل e8 و zn5 هست.فکر کنم واسه موزیک خوب باشه.ولی اگه فقط موزیک بخوای e8 یه چیز دیگه ست!مخصوصا با اون navigation key (هلال وسط)که اهنگ رو عقب جلو می کنی خیلی فاز می ده و راحته.ولی خب نه e8 نه u9 و نه کلا Motomagx ها سیستم عامل قوی ای ندارن.سرعتشون هم نسبت به بقیه موتو ها پایین تره.شاید زیاد تجربه خوبی نباشه motomagx از این نظر.ولی واسه موزیک e8 و کلا سری rokr عالیه.مخصوصا کیفیت پخش .هر چند که بلندیش هم خوبه
فرق لینوکس (منظورم همون ور÷ن ezx مثل 1200 ,...) با موتو مگس از زمین تا آسمونه!از نظر قدرت و سرعت ezx تا حد فوق العاده ای قوی تره.من خودم به motomagx به عنوان پلت فرم نگاه می کنم تا os!البته نمی دونم شاید هم واقعا سیستم عامل نباشه.به هر حال بیسش لینوکسه که خود موتورولا تغییراتی توش داده.ولی به نظر من از هیچی بهتره.ولی می تونست بهترم باشه

zimka_1127
17-01-2010, 23:46
با تشکر از تمام دوستان.به خاطر سرعت زغالی اینترنت خوابگاه نمیتونم همه ی پست ها رو نقل قول کنم.
زان 200 که صفحه نمایش خیلی بدی داره و به دردم نمیخوره و گرونه
در مورد وی 8 و وی9 که چون گرونه نمیتونم بخرم.
دست دوم ز ان 5 و ve66اگه گیرم بیاد خوبه چون دست دوم موتو هم قیمت های خوبی داره.
تقریبا 3 هفته ای طول میکشه تا خرید کنم.