PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دسترسی مستقیم به تمام قسمت های حافظه از طریق pc با WinSCP

Excellent67
06-03-2010, 20:00
فکر کنم همه تا حالا با دستور root در X-terminal کار کردن این دستور به شما اجازه میده که به قسمتهای مختلف حافظه گوشی دسترسی مستقیم پیدا کنید ویا دستورات خودتون رو اعمال کنید حالا میتونید همین کار رو با برنامه WinSCP از طریق pc انجام بدین و به تمام قسمت های حافظه دسترسی کامل داشته باشین و یا فایل هاتون رو خیلی سریع و از طریق wireless در گوشیتون کپی کنید بدون اینکه بخواین از دستورات خیلی طولانی و گیج کننده در X-terminal استفاده کنید . برای استفاده از برنامه باید مراحل زیر رو انجام بدین :

ابتدا برنامه openssh رو از طریق سرچ تو application manager پیدا و نصب کنید باید 3 برنامه openssh client و openssh client and server و openssh server بترتیب نصب بشن که با نصب openssh client بقیه برنامه ها بصورت خودکار نصب میشن بعد از نصب برنامه از شما پسورد میخواد که یه پسورد دلخواه برای امنیت برنامه بهش بدین.
خوب حالا برنامه WinSCP را که ضمیمه کردم دانلود و نصب کنید و سپس برنامه رو باز کنید مثل تصویر زیر

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=367871&stc=1&d=1267894948

سپس گوشی رو از طریق wireless به pc وصل کنید و در X-terminal دستورات زیر رو تایپ کنید:

sudo gainroot
ifconfig
و طبق عکس زیر تو قسمت مشخص شده ip گوشی که باهاش به pc وصل شدین رو بهتون نشون میده

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=367870&stc=1&d=1267894948

اگر هم بصورت دستی ip رو به گوشی دادین که این کار لازم نیست.
خوب حالا همون ip در قسمت hostname برنامه وارد کنید و در قسمت portnumber عدد 22 رو وارد کنید و در قسمت username بنویسید root و در قسمت password پسوردی که به برنامه openssh دادن رو وارد کنید و باقی قسمت های برنامه رو بصورت پیش فرض رها کنید و بر روی login کلیک کنید برای راحتی کار میتونین از عکس زیر کمک بگیرین.

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=367872&stc=1&d=1267894948
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=367873&stc=1&d=1267894948

بعد از loginکردن برنامه یه پیغام میده مثل عکس زیر بر روی yes کلیک کنید.

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=367874&stc=1&d=1267894948

و در آخر باید برنامه طبق عکس زیر با موفقیت به گوشی متصل بشه

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=367875&stc=1&d=1267894948
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=367876&stc=1&d=1267894948

خوب حالا میتونید به قسمت های مختلف حافظه دسترسی کامل داشته باشین و به راحتی فایل هاتون رو از pc به هر قسمت از گوشی منتقل کنید و از طریق تب commands و قسمت open terminal نیز دستورات X-terminal قابل اجرا می باشند.
در آخر اگه مشکلی بود در خدمت هستم.

farshiddd
06-03-2010, 23:51
سلام دوست عزیز من این پسورد openssh رو نمی دونم چیه و وقتی مراحل رو که می رم میگه پسورد اشتباه من از کجا باید بفهمم پسوردش چنده .خیلی ممنون

jeco
07-03-2010, 00:00
دوست گرامی شما هنگامی که این برنامرو نصب می کنی ازتون یه پسورد میخاد که حتما بهش دادین یکم فک کنید یادتون میاد چون منم یادم رفته بود بعد کلی فک کردن یادم اومد

Excellent67
07-03-2010, 00:10
سلام دوست عزیز من این پسورد openssh رو نمی دونم چیه و وقتی مراحل رو که می رم میگه پسورد اشتباه من از کجا باید بفهمم پسوردش چنده .خیلی ممنون

دوست عزیز شما وقتی برنامه openssh رو نصب میکنی یه پسورد برای امنیت شبکه و گوشی از شما میخواد که بهش بدین این پسورد رو باید موقع login کردن برنامه به گوشی در قسمت password وارد کنی حالا اگه فراموش کردی که چه پسوردی دادی برنامه openssh رو یک بار uninstall و دوباره از اول نصبش کن فقط موقع پاک کردن هر 3 برنامه رو کامل پاک کن و دوباره نصب کن و اینبار یه پسورد جدید وارد کن.

ariyan_king
07-03-2010, 00:21
اگه کسی از وایرلس استفادهنکنه باید چیکار کنه چون من یه مدت وایرلسم رو دادم میخوام وایمکس بگیرم یکم هم میخوام صبر کنم 6 ماه پس من باید چیکار کنم این روش رو در انجمن ایمپارت خونده بودم ولی تنها مشکلم اینه که با بلوتوث یا کابل کانکت نمیشه

Excellent67
07-03-2010, 01:12
اگه کسی از وایرلس استفادهنکنه باید چیکار کنه چون من یه مدت وایرلسم رو دادم میخوام وایمکس بگیرم یکم هم میخوام صبر کنم 6 ماه پس من باید چیکار کنم این روش رو در انجمن ایمپارت خونده بودم ولی تنها مشکلم اینه که با بلوتوث یا کابل کانکت نمیشه

منظور شما رو درست متوجه نمیشم این برنامه و وصل شدن گوشی به pc از طریق وایرلس چه ربطی به اینترنت و وایمکس داره !؟ شما برای وایمکس یه مودم جداگانه باید تهیه کنی کارت شبکه وایرلس شما برای شبکه کردن گوشی و سیستم نیازی به اینترنت نداره شما یه access point بساز تو pc و از طریقش گوشی را به شبکه وصل کن واسه راحتی کار میتونی از برنامه connectify استفاده کنی که با یسری تنظیمات ساده واست یه access point میسازه.

ariyan_king
07-03-2010, 01:44
Exelent جان منظورم کلا اینه که من وایرلس ندارم و تا شیش ماهه دیگه وایمکس میگیرم (منظور اینه که حالا حالاها شبکه بیسیم دستم نمیاد) و برای گوشی هم از یه وایرلس نزدیک استقاده میکنم که برای اداره میباشد پس خودم ندارم سوالم اینه که منی که دارم با دایال آپ و لن سیمی ولی پر سرعت کار میکنم که بیسیم نیست میشه این کار رو کرد یا نه اگه میشه توضیح بده قربانت

ariyan_king
07-03-2010, 11:29
شما چرا جواب مردم رو نمیدین اگه به گذاشتنه من 2 ماه پیش گذاشته بودم آدم اول باید رو یه چیزی تحقیق کنه بعد اگه میشه بگین میشه اگه نه چرا ما رو رو هوا گذاشتین

Excellent67
07-03-2010, 12:55
شما چرا جواب مردم رو نمیدین اگه به گذاشتنه من 2 ماه پیش گذاشته بودم آدم اول باید رو یه چیزی تحقیق کنه بعد اگه میشه بگین میشه اگه نه چرا ما رو رو هوا گذاشتین

دوست عزیز شما خیلی عجول هستین یکم صبر تو اینطور مواقع بد نیست ! در جواب سوالتونم باید بگم که این برنامه اینطوری که پیداست اساسش روی ارتباط از طریق وایرلس بنا شده و از راه ارتباط با سیم جوابگو نیست و بعید می دونم بشه کاریش کرد ولی من سعی خودم رو میکنم اگه راهی پیدا کردم حتما خبرش رو میدم.

Mazi
07-03-2010, 13:30
exelent جان منظورم کلا اینه که من وایرلس ندارم و تا شیش ماهه دیگه وایمکس میگیرم (منظور اینه که حالا حالاها شبکه بیسیم دستم نمیاد) و برای گوشی هم از یه وایرلس نزدیک استقاده میکنم که برای اداره میباشد پس خودم ندارم سوالم اینه که منی که دارم با دایال آپ و لن سیمی ولی پر سرعت کار میکنم که بیسیم نیست میشه این کار رو کرد یا نه اگه میشه توضیح بده قربانت

این برنامه فقط برای وایرلس هست...شما اگر مودم وایرلس ندارید تنها کاری که میتونید بکنید اینه که یه کارت شبکه وایرلس بخرید حدود 18 تومنه...بعد میتونید همین روش رو انجام بدید..

ariyan_king
07-03-2010, 20:49
EXELENT جان ببخشید
Mazi جان این همونیه که مثل یو اس بی فلش میمونه بعدشم اگه وایرلس در دسترس نداشته باشیم چی میشه چون الان دارم ولی فکر بعدا رو میکنم

Mazi
07-03-2010, 23:35
اره همون...مدل های مختلف داره دیگه...

ببینید کلا اساس کار این برنامه وایرلس هست حالا یا مودم/روتر وایرلس یا از همون usb ها..کلا یه چیزی که بتونه به عنوان wifi شناخته بشه..

اتفاقا بسیار برنامه خوبیه..چون بلوتوث سرعتش پایینه...کابل هم دنگ و فنگ داره ولی این برنامه هم سرعتش بالاست همون به صورت فیزیکی به گوشی کابل زده نمیشه که خیلی عالیه..

من همیشه این مدت که این گوشی رو خریدم از همین برنامه استفاده کردم همیشه...کلا کابل usb گوشی من دست نخورده تو جعبه است!

Excellent67
07-03-2010, 23:49
خواهش میکنم ariyan_king عزیر
طبق گفته اقا mazi این برنامه بهترین راه برای اتصال گوشی یه کامپیوتر و انتقال فایل هاست و اگه خواستین کارت شبکه وایرلس تهیه کنید بهتره که از نوع usb رو بگیرین چون هم از لحاظ برد و سرعت از نوع داخلی بهتر جواب میده و هم اینکه میتونید رو هر سیستمی براحتی ازش استفاده کنید.

ariyan_king
08-03-2010, 00:29
فهمیدم یه چیز تو مایه های بلوتوث کامپیوتره چون با بلوتوث هم میشه یه فایل های 32 گیگ دسترسی داشت ولی با این قابله قیاس نیست چون یکی سرعت یکی هم دسترسی به فایل سیستم که خیلی نیاز داریم خوب بروبچ دمتون گرم میرم علاءدین میخرم چون توش دیدم ولی چه مارکی بهتره به نظرتون جز علاءدین کجا خوبه در موردش یکم توضیح بدید ولی شنیدم d-link خوبه مارک بهتری هست ببخشید زحمتتون دادم راستی برید تو filesystem/usr/shere/theme یکی از تمها رو برید تو بک گراوند یه عکس با فرمت پی ان جی و با اسم lockslider انتقال بدید ببینید تصویر ضمینه ی قفل تغییر میکنه یا نه تم هم که زیاده بریزید تو همین پوشه
خیلی چاکریم

Excellent67
08-03-2010, 08:30
فهمیدم یه چیز تو مایه های بلوتوث کامپیوتره چون با بلوتوث هم میشه یه فایل های 32 گیگ دسترسی داشت ولی با این قابله قیاس نیست چون یکی سرعت یکی هم دسترسی به فایل سیستم که خیلی نیاز داریم خوب بروبچ دمتون گرم میرم علاءدین میخرم چون توش دیدم ولی چه مارکی بهتره به نظرتون جز علاءدین کجا خوبه در موردش یکم توضیح بدید ولی شنیدم d-link خوبه مارک بهتری هست ببخشید زحمتتون دادم راستی برید تو filesystem/usr/shere/theme یکی از تمها رو برید تو بک گراوند یه عکس با فرمت پی ان جی و با اسم lockslider انتقال بدید ببینید تصویر ضمینه ی قفل تغییر میکنه یا نه تم هم که زیاده بریزید تو همین پوشه
خیلی چاکریم

اصلا قابل مقایسه با بلوتوث از هیچ لحاظ نمیتونه باشه و در مورد مارک کارت وایرلس هم همون d-link از نوع usb رو من پیشنهاد میکنم چون چند تا از دوستام که استفاده کردن همه راضی بودن ولی نوع داخلیش یکم بسته به فضایی که سیستم توش قرار میگیره حساسه و ممکن ضعیفتر عمل کنه ،اگه خواستی مدلس رو بهت میگم.

jeco
08-03-2010, 13:52
باسلام!
دوستان من به یه مشکلی برخوردم و اونم اینه که از طریق این برنامه یه فایل ریختم تو گوشی و یه پوشه هم ایجاد کردم ولی حالا که می خوام پاکشون کنم یا هر کاره دیگه ای این اجازرو به من نمیده و میگه اینها فقط خواندنی , سیستمی هستند
جالب اینجاست که حتی نمی تونم سطح دسترسی رو در این فایل و فوولدر تغییر بدم

ariyan_king
08-03-2010, 17:15
نه exelent جان همون یو اس بی رو میخرم اسمش هم شد کارت وایرلس نه

Excellent67
08-03-2010, 18:24
نه exelent جان همون یو اس بی رو میخرم اسمش هم شد کارت وایرلس نه

بله شما باید بگی کارت شبکه وایرلس ،که اگه از نوع usb میخوای بگیری من این مدل d-link رو پیشنهاد میکنم

Wireless G USB Adapter DWA-110

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=368505&stc=1&d=1268061788

قیمتش هم بین 20 تا 30 تومن باید باشه.

ariyan_king
08-03-2010, 23:08
امروز علاءدین بودم 22 تومن تی پی لینک و دی لینک هم 30 تومن قیمتش مهم نیست ولی اگه تی پی لینک بهتره یا دی لینک بهم بگین یارو گفت فرقی نداره این دی لینک اسم در کرده بهم بگین که تا پنجشنبه میرم بخرم

Excellent67
08-03-2010, 23:44
امروز علاءدین بودم 22 تومن تی پی لینک و دی لینک هم 30 تومن قیمتش مهم نیست ولی اگه تی پی لینک بهتره یا دی لینک بهم بگین یارو گفت فرقی نداره این دی لینک اسم در کرده بهم بگین که تا پنجشنبه میرم بخرم

یه جورایی بخوای حساب کنی راست گفته طرف چون اینا اول تا آخریشون چینی هستن تو ایران مارک مهم نیست چون اکثرا تولید یه کشور هشتن منتها با برند های مختلف پس زیاد حساسیت بخرج نده ولی d-link رو گفتم چند تا از دوستام استفاده کردن راضی بودن.

ariyan_king
12-03-2010, 14:39
آقا ما چجوری فایل رو از کامپیوتر تو گوشی بریزیم بعدشم فایلهای فایل منیجر رو چطوری بیارم چون این فقط فایل سیستم رو نشون میده

sh66
12-03-2010, 17:58
EXELENT جان ما این openssh از کجا پیدا کنیم؟؟؟

jeco
12-03-2010, 18:08
باسلام!
برای انتقال فایل از سیستم به گوشی میتونی فایل یا فولدر موردنظرتون رو کپی کنید بعد از منوی Files اونو تو مسیر مورد نظر Paste کنید برای رفتن به قسمت فایل منیجر هم گام اولو طبق عکس برید بعد هم به ترتیب وارد پوشه های زیر بشید

home/user/MyDocs

Excellent67
12-03-2010, 20:54
آقا ما چجوری فایل رو از کامپیوتر تو گوشی بریزیم بعدشم فایلهای فایل منیجر رو چطوری بیارم چون این فقط فایل سیستم رو نشون میده

شما به همین صورتی که این دوست عزیز توضیح دادن باید عمل کنید یه مثال کلی واست میزنم مثلا شما میخوای فایل X رو کپی کنی تو documents مموری گوشی اگه توجه کنی برنامه به 2 قسمت تبدیل شده قسمت سمت چپ مربوط به pc و قسمت سمت راست مربوط به گوشی هستش. خوب حالا مسیر فایل X رو تو قسمت سمت چپ مشخص میکنی و بعد اینکه فایل رو پیدا کردی با موس میکشونیش تو قسمت مربوط به گوشی و یه پیغام میده که شما copy رو میزنی و فایل کپی میشه البته باید از قبل در قسمت راست از مسیر home/user/MyDocs فولدر documents رو هم انتخاب کنی که برای دسترسی به مموری باید این مسیرو باقی مسیر هام که برای کپی کردن فایل های اضافه بازی ها یا برنامه ها مثل دیکشنری به صورت دستوری معمولا مشخص میشن تو آموزش ها اگه سوالی بود در خدمتیم.

EXELENT جان ما این openssh از کجا پیدا کنیم؟؟؟

شما تو قسمت application manager اسم برنامه رو سرچ کنی واست پیداش میکنه من برای راحتی کارت ضمیمش کردم واست شما فایل openssh_5.1p1-6.maemo5_all.deb رو نصب کنی همه برنامه ها رو یکجا واسن نصب میکنه.

sh66
12-03-2010, 21:43
آقا شرمنده این application manager منظورت کجاست؟ پسوند این فایلا dep چجوری نصبش کنم؟

Excellent67
13-03-2010, 08:40
آقا شرمنده این application manager منظورت کجاست؟ پسوند این فایلا dep چجوری نصبش کنم؟

شما تا مگه برنامه نصب نکردی application manager برای مدیریت نصب و حذف برنامه هاست اگه یه نگاه ساده تو برنامه هات بندازی پیداش میکنی برای نصب فایل های deb هم که آقا پدرام زحمت آموزش اون رو کشیدن اینم لینکش (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1203312&postcount=9) ولی بعد از آپدیت آخر شما فقط باید فایل رو به گوشی منتقل کنی و اجراش کنی بعد مراحل نصب خودش انجام میگیره.

sh66
14-03-2010, 21:10
داداش من که نه x-terminalo پیدا کردم نه application manager گوشی من پرو، همه جاشم گشتم به خدا:4:

greatarab1
24-03-2010, 11:52
سلام دوستان .

اگه ممکن هست یکی تنظیمات مربوط به کارت شبکه وایرلس و ست کردن آیپی رو بزاره ممنون میشم

N900
26-04-2010, 15:55
من وقتی که همه کار هارو میکنم و پسورد رو میزنم وقتی ok میزنم به پسورد گیر میده توی PC پسورد هم درست میزنم !
کمک

Excellent67
28-04-2010, 15:53
من وقتی که همه کار هارو میکنم و پسورد رو میزنم وقتی ok میزنم به پسورد گیر میده توی PC پسورد هم درست میزنم !
کمک

شما برنامه openssh رو پاک و از اول نصب کن و دوباره یک پسوورد جدید به برنامه بده احتمالا مشکلتون حل میشه.

N900
28-04-2010, 19:29
شما برنامه openssh رو پاک و از اول نصب کن و دوباره یک پسوورد جدید به برنامه بده احتمالا مشکلتون حل میشه.
ممنون ولی این کار فایده ای نداشت ، یعنی موقع نصب کردن مجدد ازم پسورد نخواست :020:

h_cf4_1990
28-04-2010, 19:39
ممنون ولی این کار فایده ای نداشت ، یعنی موقع نصب کردن مجدد ازم پسورد نخواست :020:

منم همین مشکلو دارم.
اصلا موقع نصب ازم پسورد نمیخاد

Excellent67
11-05-2010, 22:41

منم همین مشکلو دارم.
اصلا موقع نصب ازم پسورد نمیخاد

من دقیقا نمیدنم موقع نصب شما چیکار کردین ولی تنها راهنمایی ک به ذهنم میرسه اینکه بعضی جاها دیدم که طرف به بزرگی یا کوچکی حروف چه در نوشتن پسورد و چه باقی فیلد های برنامه دقت نکرده که همین موضوع باعث مشکل شده بود واسش ، شما هم جک بکنین این قضیه رو.

star2006
14-05-2010, 10:39
سلام دوستان .

اگه ممکن هست یکی تنظیمات مربوط به کارت شبکه وایرلس و ست کردن آیپی رو بزاره ممنون میشم
من هم همين مشكلو دارم اي دوستان ...
يكي به دادمون برسه

Excellent67
14-05-2010, 23:23
من هم همين مشكلو دارم اي دوستان ...
يكي به دادمون برسه

دوستان شما میتوتید از برنامه Connectify استفاده کنید که لپ تاپ یا pc شما رو با یکسری تنضیمات بسیار ساده به یه access point تبدیل میکنه البته فکر میکنم فقط رو ویندوز 7 قابل نصب باشه اگه کسی خواست که آموزش ساخت از طریق خود ویندوز هم میشه قرار داد.

N900
15-05-2010, 11:02
دوستان شما میتوتید از برنامه Connectify استفاده کنید که لپ تاپ یا pc شما رو با یکسری تنضیمات بسیار ساده به یه access point تبدیل میکنه البته فکر میکنم فقط رو ویندوز 7 قابل نصب باشه اگه کسی خواست که آموزش ساخت از طریق خود ویندوز هم میشه قرار داد.
خب عزیز دل قرار بده تا دعای خیرمون نصیبت بشه ! :merci:

Excellent67
15-05-2010, 12:48
خب عزیز دل قرار بده تا دعای خیرمون نصیبت بشه ! :merci:

بفرما عزیز اینم از برنامه

N900
15-05-2010, 14:37
آخ قربون دستت :6: ، من تونستم با این برنامه بین گوشی و PC ارتباط موفقیت آمیز برقرار کنم و هرو همدیگه رو میشناسن ، حالا یه سوال چطوری به فایل ها و آدرس فایل های سیستمی گوشیم دسترسی پیدا کنم ؟ :merci:

Excellent67
15-05-2010, 15:02
آخ قربون دستت :6: ، من تونستم با این برنامه بین گوشی و pc ارتباط موفقیت آمیز برقرار کنم و هرو همدیگه رو میشناسن ، حالا یه سوال چطوری به فایل ها و آدرس فایل های سیستمی گوشیم دسترسی پیدا کنم ؟ :merci:

دوست عزیز شما اگه یه نگاه کوچیک به عنوان تاپیک بندازی و صفحه اول رو بخونی کامل جوابتو می گیری !

N900
15-05-2010, 16:59
حالا درد من بدبخت اینه که هنگام login کردن گیر میده به پسورد برنامه openshh :020: به خدا پسورد رو درست بهش میدم ولی هی باز میگه اشتباهه :020: هیچ راهی نیست که بتونم پسورد رو به دست بیارم ؟ :17:
حتی برنامه openssh رو هم پاک کردم و از اول نصب کردم ولی ازم پسورد نخواست تا پسورد جدید بهش بدم :020:یـــــکــــــــــــی بـــــــه دااااااااادم برســـــــــــــــــــه :020:

star2006
16-05-2010, 08:51
سلام برادر اينم كه ماله وين7
مال xp رو ندارين
بايد وين 7 بزنيم

Excellent67
16-05-2010, 13:56
حالا درد من بدبخت اینه که هنگام login کردن گیر میده به پسورد برنامه openshh :020: به خدا پسورد رو درست بهش میدم ولی هی باز میگه اشتباهه :020: هیچ راهی نیست که بتونم پسورد رو به دست بیارم ؟ :17:
حتی برنامه openssh رو هم پاک کردم و از اول نصب کردم ولی ازم پسورد نخواست تا پسورد جدید بهش بدم :020:یـــــکــــــــــــی بـــــــه دااااااااادم برســـــــــــــــــــه :020:

اینو یکی از بچه های سایت عنوان کردن (hojabrA) من که نتونستم اجراش کنم شاید به درد شما بخوره.
( دستور " rootme " را در X-Terminal اجرا کنید و پسورد را به دلخواه عوض کنید )

Excellent67
16-05-2010, 13:59
سلام برادر اينم كه ماله وين7
مال xp رو ندارين
بايد وين 7 بزنيم

متاسفانه این برنامه فقط واسه ویندوز 7 نوشته شده برای روش xp رو بعدا فرار میدم.

N900
16-05-2010, 14:11
اینو یکی از بچه های سایت عنوان کردن (hojabra) من که نتونستم اجراش کنم شاید به درد شما بخوره.
( دستور " rootme " را در x-terminal اجرا کنید و پسورد را به دلخواه عوض کنید )
کار نداد میگه نات فوند .

b@b@k
31-05-2010, 22:53
با سلام
اقا این مشکل پسورد بالاخره حل شد یا نه؟ موقع نصب که پسوردی نخواست ولی الان میگه پسورد میخواهد ایا راهی برای عوض کردن پسورد هست یا نه؟

oiil
03-06-2010, 13:39
آقا به جز این راه راه دیگه ای وجود نداره آخه میخوام یه بلایی به سر فایل ها بیارم
تو لوگین میمونه و جلوتر هم نمیره .
وقتی opensssh رو هم نصب میکنم پس نمیخواد که

r_you168
03-06-2010, 14:19
rootme پسورد default برنامس امتحان کنید اگه نشد داخل X-term تایپ کنید root اینتر و بعدش passwd اینتر بعد پس جدید می خواد , وارد کنید .پس جدید که وارد کردین بدین به برنامه البته برنامه rootsh باید نصب باشه برای دسترسی به root .این برنامه فقط برای دسترسی به فایلهای سیستمی و انتقال فیلهای کوچک به درد میخوره چون سرعتش کمه در کل به درد کاربر عادی نمیخوره

oiil
03-06-2010, 14:33
ممنون بابت پاسخت . ولی وقتی میخوام پسوورد جدید رو بزنم هرچی دکمه میزنم هیچی نمیاد
اگه اینتر بزنم میگه پس جدید .
یه توضیح در این باره میدی

r_you168
03-06-2010, 15:31
نشون نمیده.بزن root بعدش اینتر دوباره همو وارد کن اینتر بعدش میگه پس عوض شد.یعد امتحان کن بین چی میشه.قبلش rootme بزن جای پس بیبین وارد میشه یا نه

oiil
04-06-2010, 00:25
آقا برنامه رو که عوض کردم و جدید نصب کردم ازم پس خواست منم دادم
و به راحتی وصل شدم الان هم دارم کارایی که میخواستم رو انجام میدم
ممنون

saeed-best
06-07-2010, 00:50
اگر یکی از دوستان زحمت بکشه یه آموزش از وصل کردن گوشی به pc از طریق wireless در ویندوز xp بزاره خیلی خوب میشه اگر تصویری باشه که دیگه ترکونده:46::praise:

jeco
06-07-2010, 10:33
باسلام!

اگر یکی از دوستان زحمت بکشه یه آموزش از وصل کردن گوشی به pc از طریق wireless در ویندوز xp بزاره خیلی خوب میشه اگر تصویری باشه که دیگه ترکونده
عزیز هیچ فرقی نداره چه ایکس پس چه سون چه ویستا همه روش کار یه جوره

saeed-best
06-07-2010, 10:53
باسلام!

عزیز هیچ فرقی نداره چه ایکس پس چه سون چه ویستا همه روش کار یه جوره
دوست عزیز من کلا تا به حال این کارو انجام ندادم و اصلا نمیدونم چیکار باید بکنم اگر میشه یه آموزش کامل بزارید
با تشکر

jeco
06-07-2010, 11:05
باسلام!

دوست عزیز من کلا تا به حال این کارو انجام ندادم و اصلا نمیدونم چیکار باید بکنم اگر میشه یه آموزش کامل بزارید
هیچ کار مشکلی نیست کافیه شما تمام موارد پست اول همین تاپیکو انجام بدبد یعنی برنامرو دریافت و نصب کنید برنامه های گوشی هم نصب کنید و در اخر با فعال کردن وایرلس گوشی از طریق برنامه به گوشی کانکت شید اول یه بار امتحان کنید اگه به مشکلی برخوردین من در خدمتم

parsa.info
04-08-2010, 14:48
سلام
شايد سوالم ناشيانه باشه اما عيب نداره خوب نميدونم ديگه !!!

براي انجام اين كار بايد حتما كارت شبكه وايرلس داشت ؟ چون من ندارم فقط مودم وايرلس(cisco) دارم لطفا يه كم توضيح بدين

ممنون

jeco
04-08-2010, 22:00
باسلام!

براي انجام اين كار بايد حتما كارت شبكه وايرلس داشت ؟ چون من ندارم فقط مودم وايرلس(cisco) دارم لطفا يه كم توضيح بدين

ممنون
نه هیچ مشکلی نیست با هر وسیله ای که بتونه امواج وایرلس رو ارسال و دریافت کنه کار میکنه

Sahand.Si
06-08-2010, 14:02
سلام

ممنون
منم از همین مودم دارم و به خوبی کار می کنه.

meysamshakeri
04-09-2010, 20:49
سلام
دوستان من امروز كارت d-link گرفتم ولي بلد نيستم چجوري به گوشيم n900 وصل كنم
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد:bc:

Death
05-09-2010, 09:57
اگر یکی از دوستان زحمت بکشه یه آموزش از وصل کردن گوشی به pc از طریق wireless در ویندوز xp بزاره خیلی خوب میشه اگر تصویری باشه که دیگه ترکونده:46::praise:

سلام دوست من

شما با این نرم افزار (http://mobilestan.net/showthread.php?t=111073) هم میتونی ولی خیلی محدودیت داره تا نرم افزار WinSCP

techno2001
05-09-2010, 18:10
سلام
دوستان من امروز كارت d-link گرفتم ولي بلد نيستم چجوري به گوشيم n900 وصل كنم
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد:bc:

میثم جان به لینک زیر مراجعه کن :

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1521960&postcount=2441

alin900
07-09-2010, 13:40
آقا فقط کارت شبکه ؟ یعنی دستگاه دیگه ای نمی خواد آخه فروشندهه گفت برای send یه دستگاه دیگه میخوتد که من اسمشو یادم نیست (یه power داشت)

pesar_dehati
25-09-2010, 12:44
آقا فقط کارت شبکه ؟ یعنی دستگاه دیگه ای نمی خواد آخه فروشندهه گفت برای send یه دستگاه دیگه میخوتد که من اسمشو یادم نیست (یه power داشت)

سلام دوست عزیز.شما برای اینکه از اینترنت pc استفاده کنی راحتترین راحش اینه که یه مودم وایرلس بخری و دیگه به هیچی نیاز نداری البته در صورتی که کامپیوترت کارت شبکه داشته باشه که معمولا 90% مادر برد ها خودشون دارند و نیاز به کارت شبکه جانبی ندارن.با خرید یه مودم وایرلس راحت میتونی از اینترنتش استفاده کنی هم از طریق کامپیوتر و هم از طریق گوشی.برای ایصال هم نیاز به هیچ تنظیمات خاصی هم نداره

pesar_dehati
25-09-2010, 13:22
دوستان من یه مشکل بزرگ دارم اینکه اصلا نمیتونم با این برنامه به گوشی وصل بشم و پسورد میخواد توی همون پستهای اول دوستان گفتن که اون 3 تا برنامه رو پاک کنم و دوباره نصب کنم و یه پسورد جدید بدم.اما من هر چی پاک میکنم و نصب میکنم اصلا پسورد نمیگیره ازم ولی وقتی میخوام WinSCP رو اجرا کنمو وصل شم پسورد میخواد دیگه کلافه شدم خواهشا کمکم کنید

QUANTUM
25-09-2010, 13:27
دوستان من یه مشکل بزرگ دارم اینکه اصلا نمیتونم با این برنامه به گوشی وصل بشم و پسورد میخواد توی همون پستهای اول دوستان گفتن که اون 3 تا برنامه رو پاک کنم و دوباره نصب کنم و یه پسورد جدید بدم.اما من هر چی پاک میکنم و نصب میکنم اصلا پسورد نمیگیره ازم ولی وقتی میخوام winscp رو اجرا کنمو وصل شم پسورد میخواد دیگه کلافه شدم خواهشا کمکم کنید

شما پسوورد خودتون رو فراموش کردین؟

pesar_dehati
25-09-2010, 15:23
شما پسوورد خودتون رو فراموش کردین؟

آره ابوالفضل جان فراموش کردم حالا چی باید بکنم دیگه نمیدونم

Ma3ouD
25-09-2010, 15:55
یعنی میشه قایل های سیستمی را ادیت کرد؟همون کارهای که با هک کردن گوشی میشه انجام داد!

jeco
25-09-2010, 18:51
باسلام!
بله با اتصال به وسیله این برنامه شما دسترسی کامل به سیستم پیدا میکنید در ضمن این گوشی بدلیل استفاده از سیستم بر پایه لینوکس چیزی به عنوان هک درش معنی نداره و برای اعمال تغییرات کافیه کمی برنامه نویسی بلد باشید تا سیستمو براحتی تغییر بدین

Ma3ouD
25-09-2010, 20:40
پس با این حساب یعنی دیگه نیازی نیست که گوشیو برای کار های که نیاز به تغییر فایلهای سیستمی است هک کنیم؟!!
میشه فایل های درایو c را ادیت کرد؟!!! دو نقطه او!

QUANTUM
25-09-2010, 21:13
پس با این حساب یعنی دیگه نیازی نیست که گوشیو برای کار های که نیاز به تغییر فایلهای سیستمی است هک کنیم؟!!
میشه فایل های درایو c را ادیت کرد؟!!! دو نقطه او!

دقیقا همینطوره

joykiller360
04-10-2010, 20:02
سلام. اول این که ممنون بخاطر اموزش
دوم اینکه شما فرمودین...

سپس گوشی رو از طریق wireless به pc وصل کنید و در x-terminal دستورات زیر رو تایپ کنید:
یعنی اینکه کامپیوترمون حتما باید وایرلس usb داشته باشه؟ و با مودم وایرلس دار نمیشه کاری کرد؟

jeco
05-10-2010, 12:08
باسلام!

سلام. اول این که ممنون بخاطر اموزش
دوم اینکه شما فرمودین...

نقل قول:

سپس گوشی رو از طریق wireless به pc وصل کنید و در x-terminal دستورات زیر رو تایپ کنید:

یعنی اینکه کامپیوترمون حتما باید وایرلس usb داشته باشه؟ و با مودم وایرلس دار نمیشه کاری کرد؟

چرا با مودم وایرل هم میشه این کارو انجام داد هیچ فرقی هم نداره

joykiller360
05-10-2010, 21:01
چرا با مودم وایرل هم میشه این کارو انجام داد هیچ فرقی هم نداره
ممنون از پاسختون فقط یه سوال دیگه اینکه میشه با سیستم عامل mac os x هم همین کاراو کرد؟ یعنی بشه به فایل های سیستمی دست رسی پیدا کرد

Excellent67
26-10-2010, 15:40
ممنون از پاسختون فقط یه سوال دیگه اینکه میشه با سیستم عامل mac os x هم همین کاراو کرد؟ یعنی بشه به فایل های سیستمی دست رسی پیدا کرد

سلام دوست عزیز ، خیر نمیشه ! این برنامه تا اونجایی که من دیدم نسخه مخصوص ویندوز داره و برای باقی سیستم عامل ها نوشته نشده.

mehdi_mat
07-11-2010, 15:02
سلام خدمت دوستان
آقا میشه یکی راهنمایی کنه تا ما هم بتونیم ارتباط بین pc و گوشی رو از طریق مودم وایرلس تو ویندوز ایکس پی برقرار کنیم ؟ من کل تاپیکو خوندم ولی چیزی راجع به این موضوع پیدا نکردم........

Amir.A
07-11-2010, 16:37
سلام خدمت دوستان
آقا میشه یکی راهنمایی کنه تا ما هم بتونیم ارتباط بین pc و گوشی رو از طریق مودم وایرلس تو ویندوز ایکس پی برقرار کنیم ؟ من کل تاپیکو خوندم ولی چیزی راجع به این موضوع پیدا نکردم........

سلام !
دوست عزیز الان مشکل شما چیه ؟!
مشکلتون رو دقیق بگید که بشه راحت تر کمکتون کرد !
چون توی پست اول همین تاپیک دقیقآ مراحل اتصال رو توضیح داده !
و دقیقآ جواب سوال شما پست اول همین تاپیک هست ، پست اول رو دوباره
بخونید ، اگر مشکلی بود مطرح کنید تا دوستان کمکتون کنن .

mehdi_mat
08-11-2010, 13:51
سلام امیر جان
من دقیقا اونجایی که گفته گوشی رو از طریق وایرلس به pc وصل کنین مشکل دارم یعنی نمیدونم چطوری این کارو بکنم ؟؟

not_in_love_en
11-11-2010, 20:37
بنده همه کارهارو کردم وقتی لاگین می کنم این پیغام رو میده Network error:connection time out!

israel
04-12-2010, 00:13
من تنها مشکلی که دارم اینه نمیدونم ای پی گوشیمو از کجا پیدا کنم اون دستورم تو x-terminal میزنم میگه ریموت رو فعال کن راه دیگه ای نداره بشه ای پی گوشی رو فهمید؟

SAJJAD
04-12-2010, 05:25
من تنها مشکلی که دارم اینه نمیدونم ای پی گوشیمو از کجا پیدا کنم اون دستورم تو x-terminal میزنم میگه ریموت رو فعال کن راه دیگه ای نداره بشه ای پی گوشی رو فهمید؟

نرم افزار Personal Ip address رو از مخازن نصب کنید

iranianboy1404
19-12-2010, 08:20
سلام.
گوشیم این برنامه openssh رو دانلود نمی کنه.و eror می ده. با ریبوت و رفرش هم درست نشد.
میشه فایل deb یا insttal رو بزارید. با تشکر.

Death
19-12-2010, 21:52
سلام.
گوشیم این برنامه openssh رو دانلود نمی کنه.و eror می ده. با ریبوت و رفرش هم درست نشد.
میشه فایل deb یا insttal رو بزارید. با تشکر.

دوست عزیز اول پیش نیاز های زیر رو به ترتیبی که نوشتم باید نصب کنی:
1. openssh-client (http://repository.maemo.org/extras-devel/pool/fremantle/free/o/openssh/openssh-client_5.1p1-6.maemo5_armel.deb)

openssh-server (http://repository.maemo.org/extras-devel/pool/fremantle/free/o/openssh/openssh-server_5.1p1-6.maemo5_armel.deb) .2

خود نرم افزار:

openssh (http://repository.maemo.org/extras-devel/pool/fremantle/free/o/openssh/openssh_5.1p1-6.maemo5_all.deb)

موفق باشی

buck
23-12-2010, 17:46
بچه ها واسه من هم پسورد نمیخواست ولی یه نرم افزار دیگه بود به نام KeyChain نصب کردم مربوط به همین OpenSSL بود بعد از نصب پسورد رو خواست
در ضمن بگم اون دو تا نرم افزار دیگه هم اتوماتیک نصب نشدند و خودم از توی App Manager نصبشون کردم
الان کار میکنه

kasra1301
24-12-2010, 19:04
مشکل حل شد، نرم افزار هارو باید یکی یکی نصب کنیم

skinsbe
29-12-2010, 11:32
دوست عزیز سلام . این برنامه با هر بار وارد شدن آدرس ip رو میخواد ؟ من هر دفعه وارد مشیم مثل بار اول باید فیلدهای آدرس ip و ... می خواد ؟

jeco
29-12-2010, 16:29
باسلام!

دوست عزیز سلام . این برنامه با هر بار وارد شدن آدرس ip رو میخواد ؟ من هر دفعه وارد مشیم مثل بار اول باید فیلدهای آدرس ip و ... می خواد ؟

بله همین طوره هردفعه باید ای پی رو وارد کنید البته اگه دستگاه وایرلستون رو در حالت اتوماتیک تنظیم کرده باشین هر دفعه ممکنه که گوشیتون یه ای پی داشته باشه بس لازمه که هر موقع وصل می شید ای پی رو وارد کنید

faridreza2
04-01-2011, 10:52
من مشکل conection timout daram چطوری حل میشه

QUANTUM
13-01-2011, 04:42
آپدیت به ورژن 4.3.1 beta این نرم افزار ارائه شده.
نسخه اینستال و پرتابل رو ضمیمه میکنم تا دوستان استفاده کنن.

موفق باشید.

mafshar3
18-01-2011, 11:28
با سلام خدمت excellent67 عزیز
ضمن تشکر از معرفی برنامه winSCP لطفا راهنمائی فرمائید.
من قبلا هر 3 برنامه openssh را نصب کردم ولی password را نمیدانم حالا وقتی میخواهم uninstall کنم unable to uninstall میدهد لطفا بگوئید چگونه میتوان به password دسترسی پیدا کرد و یا 3 برنامه openssh را uninstall کرد.
قبلا از زحمتی که برایتان ایجاد میشود عذرخواهی و برای برنامه بسیار ضروری winSCP تشکر میکنم
با تشکر مجدد mafshar3@yahoo.com

moslem692012
13-02-2011, 14:10
سلام من سه تانرم افزارopensshرونصب کردم ولی پسوردرونزدم مشکلی داره؟

QUANTUM
13-02-2011, 14:37
سلام من سه تانرم افزارopensshرونصب کردم ولی پسوردرونزدم مشکلی داره؟

موقع نصب نرم افزار ، ازتون پسوورد میخواد... که دادین.باید یادتون بیآد...

moslem692012
13-02-2011, 14:45
میدونم ازمن پسوردخواست ولی من اشتباهی کنسل کردم وپسوردرونزدم وبعدنرم افزارایهopensshروپاک کردم ودوباره نصب کردم دیگه ازم پسوردنمیخوادمثل اول یعنی اگه پسورد نزنم مشکل پیش میاد؟چیکارکنم؟

moslem692012
13-02-2011, 14:58
میدونم من موقع نصب نرم افزارپسوردازم خواست ولی من اشتباهی کنسل کردم بعدهمه نرم افزارایهopensshروپاک کردم ودوباره نصب کردم دیگه اون درخواست پسوردبرام نیمد چیکارکنم.؟ممنون.

milad-x
09-03-2011, 22:19
یکی بفکر ما هم باشه که نه وایرلس داریم نه مودم وایرلس !

با کابل و بلوتوث نمیشه؟!!!!!

روش های دیگه اتصال رو هم آموزش بدید لطفاً

Death
10-03-2011, 12:44
یکی بفکر ما هم باشه که نه وایرلس داریم نه مودم وایرلس !

با کابل و بلوتوث نمیشه؟!!!!!

روش های دیگه اتصال رو هم آموزش بدید لطفاً

دوست عزیز اگر یه کم بیشتر میگشتی داخل سایت پیداش می کردی:

استفاده از نرم افزار WinSCP با کابل usb (http://mobilestan.net/showthread.php?t=129694&highlight=winscp)

موفق باشی

milad-x
17-03-2011, 14:00
من بعد از حذف و از دست دادن کلی نرم افزار های مرتبط مثل smscon , smsconeditor و ... و چندین بار نصب این مواردی که نوشتین موفق به انتخاب رمز جدید نشدم یعنی با چندین دفعه نصب حتی یکبار هم ازم پسورد نخواست!
بیخیالش شدم!
کلی هم اعصابمو بخاطر حذف چندین پکیج نرم افزاری بهم ریخته!
:dy:

unknown60
20-03-2011, 12:35
سلام بچه ها
کسی نیست مشکل پسورد برنامه های openssh رو حل کنه من بارها 3 تا برنامه رو remove کردم اما باز موقع نصب ازم پسوورد نمی خواد. راه حلی هست؟

Beritan
05-05-2011, 11:27
سلام این برنامه openssh تو مخازن نیست خواهشا کمک کنید

FARZAD_B13
05-05-2011, 12:10
سلام این برنامه openssh تو مخازن نیست خواهشا کمک کنید
این برنامه در مخزن extra-devel هست و من صبح خودم بعد از فلش نصب کردم.این مخزن ..... نیست شما با فستر یا منیجر خود گوشی همه مخازن رو غیر فعال کن اگه تو تنظیمات کانکشنت تیک پرو کسی رو زدی اونم بردار بعد بزار اپدیت بشه و تموم که شد برنامه در مخزن موجوده

FARZAD_B13
05-05-2011, 12:16
سلام بچه ها
کسی نیست مشکل پسورد برنامه های openssh رو حل کنه من بارها 3 تا برنامه رو remove کردم اما باز موقع نصب ازم پسوورد نمی خواد. راه حلی هست؟
اگه با منیجر نصب میکنید اول client بعد server و اخر هم client &server رو نصب کنید و اگه با فستر به همین ترتیب انتخابشون کنید یعنی اول client و به ترتیب بالا بعد بزنید واسه نصب اخرش که میخواد برنامه رو set کنه منویی میاد که پس میخواد ازتون.

milad-x
05-05-2011, 12:44
من مودم وایمکس وایرلس دار دارم که با کابل lan به کامپیوترم وصله .
ایا از طریق وایرلس مودم هم میشه با این برنامه وارد گوشی شد؟

اگه آره ، به چه شیوه ای؟

Beritan
05-05-2011, 13:21
این برنامه در مخزن extra-devel هست و من صبح خودم بعد از فلش نصب کردم.این مخزن ..... نیست شما با فستر یا منیجر خود گوشی همه مخازن رو غیر فعال کن اگه تو تنظیمات کانکشنت تیک پرو کسی رو زدی اونم بردار بعد بزار اپدیت بشه و تموم که شد برنامه در مخزن موجوده

دوست عزیز همه ای مخازن رو غیر فعال کردم جز extral devel و تیک ...... را از همون اول برداشتم
اما یه برنامه هم از این مخازن نمیاره No Application Available

e20000
18-05-2011, 16:14
سلام:hello:
آقایون اساتید لطفا کمک کنید
تو این چند صفحه قبل 200 نفر پرسیدن چی کار کنیم وقتی برنامه را پاک میکنیم و نصب میکنیم ازمون پسوورد نمیخواد منم همین مشکلا دارم تا حالا 100 بار هی پاک کردم و نصب کردم ولی ازم پسوورد نخواسته
راستی من از بک آپ آقا سجاد استفاده میکنم که خودشون برنامه را نصب کرده بودن و من برنامه را نصب نکردم
:please::please::please:لطفا هر کس میدونه که چیکار باید بکنیم زودتر بگه یا اگه میدونین که آقا سجاد چه پسووردی را گذاشتن رو برنامه بگید تا همونا بزنیم:please::please::please::please::please:
پیشاپیش از پاسخ گوییتون ممنون:aw::aw::aw::aw:

farzan_deyhim
18-05-2011, 16:23
تو این چند صفحه قبل 200 نفر پرسیدن چی کار کنیم وقتی برنامه را پاک میکنیم و نصب میکنیم ازمون پسوورد نمیخواد منم همین مشکلا دارم تا حالا 100 بار هی پاک کردم و نصب کردم ولی ازم پسوورد نخواسته
راستی من از بک آپ آقا سجاد استفاده میکنم که خودشون برنامه را نصب کرده بودن و من برنامه را نصب نکردم
:please::please::please:لطفا هر کس میدونه که چیکار باید بکنیم زودتر بگه یا اگه میدونین که آقا سجاد چه پسووردی را گذاشتن رو برنامه بگید تا همونا بزنیم:please::please::please::please::please:

با سلام
يوزر و پسroot

موفق باشي

SAJJAD
18-05-2011, 16:28

دوست عزیز ، توی تاپیک بکاپ اعلام کردم که پسورد root هست

ولی ، تاپیک زیر رو هم برای افزایش اطلاعتتون مطالعه کنید

تغییر پسورد فراموش شده Openssh
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1794848)

-----------

e20000
18-05-2011, 19:49
sajjad جان ممنون بابت راهنمایی
من تو تاپیک بکاپ فرمایش شما را ندیده بودم ممنون که راهنمایی کردید اعصابم ریخته بود به هم از بس که هی پاک کردم و نصب کردم
بازم ممنون:loveit:

arashsayad
19-06-2011, 23:22
سلام
اقا سجاد عزیز و سایر اساتید من openshh clinet رو نصب کردم نه موقع نصب پسورد خواست و نه تولیست برنامه هام وجود داره که بخوام اجراش کنم.
اول فکر کردم نصب نشده .ولی تو لیست برنامه هام در قسمت unistall از appmanager وجود داشت.حتی 2 بار unistall و دوباره نصب کردم و فرقی نکرد
عنایت کرده راهنماییم کنید

mamad CJ
20-06-2011, 10:31
سلام
اقا سجاد عزیز و سایر اساتید من openshh clinet رو نصب کردم نه موقع نصب پسورد خواست و نه تولیست برنامه هام وجود داره که بخوام اجراش کنم.
اول فکر کردم نصب نشده .ولی تو لیست برنامه هام در قسمت unistall از appmanager وجود داشت.حتی 2 بار unistall و دوباره نصب کردم و فرقی نکرد
عنایت کرده راهنماییم کنید

سلام شما یک بار هر سه تا برنامه

OpenSSH Client

OpenSSH Client and Server

OpenSSH Server

رو پاک کن و از نو نصب کن

و اگر مشکلی ندارید یه فلش بزنید بعد مخازنو اپدیت کنید و نصب کنید

چون با نصب بعضی از برنامه ها برنامه های دیگر از کار میافتند! با اینکه نصب میشن ولی کار نمیکنن

برای همین میگم یه فلش بزنید!

areflink
28-06-2011, 12:00
دوستان من چیکار کنم از طریق وایرلس وصل بشم به کامپیوترم.
از طریق Devis حتی لپتاپ رو هم میشناسه لپتاپ هم گوشی رو میشناسه یه کد هم بهم میده ولی نمیتونم وصل بشم تورو خدا کمکم کنید

areflink
28-06-2011, 13:52
اساتید محترم من با برنامه coonecify تونستم به گوشی وصل بشم خودش آی پی گوشی رو هم بهم داد
از این طریق تغییر پسورد فراموش شده Openssh پسورد رو هم عوض کردم ولی هرکاری میکنم برنامه winscp به گوشی وصل نمیشه یه عکس از ارور گذاشتم.

areflink
28-06-2011, 14:06
مشکلم حل شد دستتون درد نکنه
:bo:
واقعا ازتون ممنونم

hamed.n900
29-06-2011, 22:43
همه کارهارو کردم وقتی لاگین می کنم این پیغام رو میده Network error:connection refused!
تو رو جون هر کی دوست دارین کمممممممممک کنید. همه پست ها رو هم خوندم.

vahedi777
17-07-2011, 08:14
سلام و تشکر از زحمات شما من برنامه های openssh را نصب کردم اما هیچ پسوردی ازم نخواست .uninstall کردم و دوباره نصب کردم فرقی نکرد اشکال از کجاست

#JOMJOMEH#
17-07-2011, 09:16
همه کارهارو کردم وقتی لاگین می کنم این پیغام رو میده network error:connection refused!
تو رو جون هر کی دوست دارین کمممممممممک کنید. همه پست ها رو هم خوندم.

ای پی تون رو اشتباه دادید...اطلاعات رو دقیق چک کنید

سلام و تشکر از زحمات شما من برنامه های openssh را نصب کردم اما هیچ پسوردی ازم نخواست .uninstall کردم و دوباره نصب کردم فرقی نکرد اشکال از کجاست

کاری نداره شما به تاپیکی که مخصوص به دست اوردن پسورده این برنامه هست که تاپیکشم تو بخشه اموزشی هست برید و پسوردتون رو عوض کنید