PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ๑۩۞۩๑ساین کردن برنامه های گوشی z10/z8 موتورولا๑۩۞۩๑

MOJI3180
10-03-2010, 13:22
به نام خدا

ساین کردن برنامه های گوشی Z10/Z8 موتورولا

در صورت نقل مطلب در سایت های دیگر لطفا نام منبع و نویسنده را ذکر نمایید

سلام
بعضی از برنامه SIS روی گوشی Z10/Z8 ارور سرتیفیکیت میده و کار نمیکنه . خب شاید عجیب باشه ولی ما برنامه ای رو معرفی می کنیم تا بتونیم برنامه ها رو به اصطلاح ساین کنیم که روی گوشی اجرا بشند .

روش اول :

فقط کافیه که شما فایل ضمیمه (sign your SIS English.rar)را دانلود کنید . توی این پک دانلودی 4 فایل می بینید که یکیش فایل سرتیفیکیت و دیگری KEY هست و یکیش هم برنامه مورد نظر ما است که اسمش SignSiS.exe هست .

* Cert (certificate to apply)
* Key (Key to use)
* Sign
* SignSiS.exe (The program to use)

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=369122&stc=1&d=1268215664

با 5 گام این کار رو انجام می دهیم .
1- برنامه را اجرا کنید و در قسمت Select File SIS فایل SIS مورد نظرتون را وارد کنید .
2- در قسمت Select Certificate File فایل CER که در پک دانلودی هست را وارد کنید .

3- در قسمت Select File Key هم فایل KEY رو وارد کنید .

4- پسورد هم 123456789 هست که باید واردش کنید .

5- دکمه Sing it! را بزنید و بعد از اون بعد از چند ثانیه یک پیغام مبنی بر Sign شدن فایل sis در یافت خواهید کرد .

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=369121&stc=1&d=1268212068

حالا میتونید فایل ساین شده رو که در کنار فایل اصلی قرار داره رو بردارید و روی گوشی بریزید . دقت کنید که باید آخر نام فایل یک پسوند signed اضاف شده باشد .

بعنوان مثال اگر فایل اصلی شما NewBlack5th باشد بعد از ساین شدن باید فایل newblack5th.signed رو داشته باشید.

روش دوم :

فایل Sign4Ever رو از ضمیمه دانلود کنید .
اونو از حالت فشرده خارج کنید . یعنی با برنامه winrar فایل رو extract کنید .
حالا برنامه ای که میخواید اونو ساین کنید رو در داخل این فودر قرار بدید .
پس الان چند تا فایل داخل وفولدر دارید ؟!
2 تا . یکی برنامه Sign4Ever و دیگری هم فایل sis مورد نظرتون . درسته ؟!
حالا برنامه Sign4Ever رو اجرا کنید و بعد از ظاهر شدن محیط dos یک دکمه را فشار دهید .

بعد از چند لحظه فایل شما ساین میشه و میتونید ازش استفاده کنید . دقت کنید که فایل اصلی که ساین نیست پسوند bak میگیره و فایل ساین شده شما با اسم signed در فولدر ایجاد میشه که اعتبار ساین این برنامه 20 سال است . .

توجه : اگر برنامه کد خواست شما 1234 بزنید .

اونو به گوشی خوشکلتون انتقال بدید و نصبش کنید .

این روش رو گفتیم تا کسانی که گوشیشون فلش نمیکنند هم بتونند از برنامه های sis استفاده کنند . چون در حالت استوک گوشی اجازه نصب تمام برنامه ها رو نمیده .

امیدوارم بتونید با این دو روش گفته شده از گوشیتون لذت ببرید .

منبع : انجمن موتورولا _سایت موبایلستان
MOJI3180
اسفند 88

موفق باشید....:8:

johnypersian
10-03-2010, 16:29
ممنون. البته فایل key ,cer رو باید توی انجمن مربوطه در همین سایت یا سایتهای دیگه و یا خود سایت opda درخواست بدین(با دادن imei,مدل گوشی) و روش بهتر هک کردن گوشی هست که نیاز به ساین رو به طور کامل برطرف میکنه.

MOJI3180
10-03-2010, 16:35
سلام جانی جان

توی روش اول خودش فایل cer و key رو داره ! که اتوماتیک با خود این فایل ها انگار ساین میکنه ونیازی به دریافت فایل سرتیفیکیت مخصوص گوشی از opda نیست .

روش دوم هم باز خودش این کار رو انجام میده و نیازی به دریافت فایل های cer نیست .

موفق باشید...

johnypersian
10-03-2010, 16:56
نه مجتبی جان فایل cer,key هر گوشی مختص خودش هست . اینم از توضیح از یه سایت مرتبط با z8,z10:

You can request your own certificate at opdn.net.cn . You'll have to register first and the site is in Chinese, which may pose a problem as translation services don't appear to work on the site. But you can Google for help with registration. I signed up successfully without understanding a single word. The information is out there. All you gotta do is find it.
روی گوشی های سیمبینی که دارم هم همینطوره و نیاز به گرفتن فایلهای مخصوص خودش داره. حتی با همین نرم افزاری که گذاشتین. حالا اگر کسی خواست من واسش توی همین تاپیک میذارم

MOJI3180
10-03-2010, 17:21
نه !

شما روش دوم رو برو . هیچ جا ازت نمیخواد که فایل cer یا key بدی ! چون میره تو حالت ms.dos . راحته که برنامش رو دانلود کن با یک فایل sis تستش کن .

اگه بخوای از روش عادی بری آره باید cer,key مخصوص گوشی رو بگیری ولی این روش در حقیقت هک شده است .
تا حالا در مورد هک فریمور های سیمبیان شنیده بودم ولی فکر نکنم uiq هم هک بشه .

HOSSEIN_MEDIA
10-03-2010, 17:41
من روی گوشی پسرخالم تستش کردم با همین فایل ها cer,key کار کرد .
روش دوم هم کار کرد .
حالا اگر کسی با مشکلی بر بخوره میتونه فایل cer,key مخصوص گوشی خودش رو از بخش سیمبیان موبایلستان درخواست بده ولی لازم نیست چون با این فایل ها جواب میگیره .

johnypersian
10-03-2010, 17:56
من روی گوشی پسرخالم تستش کردم با همین فایل ها cer,key کار کرد .
روش دوم هم کار کرد .
حالا اگر کسی با مشکلی بر بخوره میتونه فایل cer,key مخصوص گوشی خودش رو از بخش سیمبیان موبایلستان درخواست بده ولی لازم نیست چون با این فایل ها جواب میگیره .

مرسی پس دیگه مطمئن شدم. راستش منم این گوشی رو ندارم و بنا به گفته ی همون شخصی که آموزش رو توی یه سایت مرجع گذاشته بود گفتم. منظورم هک با فلش بود.