PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیرم ور استثنایی 5800 ورژن 40 توسط Rezaee3001

tolooei
30-03-2010, 22:22
بسم الله الرحمن الرحیم

NOKIA 5800 V40 By REZAEE3001 V3

http://public.blu.livefilestore.com/y1puhjw9sKxfZDzGjBh_zY-gl8Esm1y3DG7YlUIDkuAjJzI6TydF2VNto4Ty5fhd8FOk4MArx Hp-PayIEdj-ixlfg/screenshot%20v3.png

خوب بعد از گذشت مدتی بالاخره نسخه 3 فریمور کوک شده 5800 آماده شد ...
خوب بدون هیچ مقدمه ای بریم سر اصل مطلب :

تغییرات قبلی :

1- pop up عدم اجازه دسترسی به جاوا
2- موارد امنیتی بی مورد حذف شدند.
3- ویبره ی قفل شدن گوشی با دکمه ی کشویی سمت راست غیر فعال شده که خیلی بمصرف باطریو بهتر کرده!
4- فایل های دریافتی بلوتوث به طور پیش فرض روی مموری کارت ذخیره میشن!(البته یادتون نره که فولدر Received رو در مموری کارتتون بسازید!!!)
5-موزیک پلیر گوشی آهنگ ها رو فقط از مسیر E:/Musicلود میکنه که این باعث میشه که آهنگ های اضافی الکی تو music library شما اضافه نشن!!! (اگه این فولدر رو تو مموری کارتتون ندلرید بسازید و آهنگ هاتون رو به اون فولدر انتقال بدید.)
6- شرتکات Profiles به منو شما اضافه شده
7- cache از C به E انتقال یافته
8- سرعت کش در همه درایو ها افزایش یافته که کاملا محسوسه!
9- کیفیت عکس هایی که گوشی میگیره افزایش یافته!(سازنده می گه که سایز هر عکس تا 2 مگ میرسه اما یه کمی پیاز داغشو زیاد کرده....البته شاید در مکان هایی که از رنگ زیادی برخورداره(مثل جشنواره گل) سایز عکس به 2 مگ برسه اما در کل واقعا بهتر شده!!!
10- اسکرول جنبشی تقویت یافته است.
11- اون عکسی که تو منو وقتی یه برنامه مینیمایزه عوض شده است.
12- صدای دوربین در پروفایل silent غیر فعال شده است.
13- موقع استارت اولیه گوشی هیچ برنامه ی اضافه ای (مثل welcome ) اجرا نمیشه که حافظه کش گوشی کمتر اشغال میشه!
14- تم افکت گوشی عوض شده.....البته چیز خوبی نیست!!! که اون را با یه تم افکت خفن که در پایین خواهم گفت عوض کردم که سرعت گوشی اصلا پایین نیومده!!!
15- لو گوی nokia hacked با یه لوگوی خیلی بهتر تعویض شده که خیلی با حاله!!!(دلم نیومد عوضش کنم)
16- صدای استارت آپ گوشی با یک صدای واقعا زیبا تعویض شده که اینم دلم نیومد عوض کنم.............
17- رام پجر نسخه 2.3 به طور پیش فرض نصبه و با هارد ریست هم پاک نمیشه.......
18- برنامه ی چراق قوه به طور پیش فرض نصبه !
19- برنامه ی ریست گوشی هم همین طور...!
20- 77 مگا بایت فضای خالی در فون مموری دارید !
21- ovi maps v3.4 beta نصب بود که به دلیل باگ های زباد اونو به نسخه ی پیش فرض اصلی فریمور ورژن 40 گوشی تغییر دادم ! (اگه می خواید از این نسخه maps استفاده کنید بهتره خودتون نصبش کنید ! اینطوری دیگه باگ هاش نیست !!!)
22- 70MB RAM در موقع استارت آپ گوشی !!!
23- برنامه ی screensnap که برای عکس از محیط گوشی هستش اضافه شده..
24- بوک مارک های بی مصرف و بدون استفاده نوکیا در قسمت web حذف شده اند.
25- تم افکت فوق العاده زیبا با نام trapezium by dscobsct را با تم افکت تکراری قبلی تعویض کردم...که واقعا زیباست...!!! (مثلا وقتی تو فایل منیجر روی یه tab هستی ستاره های درخشانی رو اون tab حرکت میکنن !!!!
26- نصب بودن پیش فرض تم های فابریکی 5800 و 5530 که واقعا برای اینکه جفتشونم فعال نگه دارم پدرم در اومد!!!که برای اولین بار این دو تم به طور پیش فرض نصب هستند.!
27-شرتکات Connection manager اضافه شده...
28- شرتکات Themes به منو گوشی اضافه شده!
29- سرور های GPS به سرور جدید نوکیا تغییر یافته ب طوری که زیر سقف در عرض 4 الی 6 ثانیه Location میده!
30- مشکل کند شدن کوشی با باز بودن 2 tab بیشتر برطرف شد !
31- فونت این فریمور به یه فونت شبیه فونت فابریکی گوشی تغییر یافته است.(نسخه قبلی فونت به درد نخوری داشت! که اون برطرف شده !)
32- دیکشنری فارسی رو هم به دیکشنری اصلی گوشی اضافه کردم.........
33- پچ های برنامه ی rom patcher+ به طور پیش فرض نصب هستند ونیازی به کپی پچ ها به طور دستی نداری !!!
34- ارسال برنامه و بازی از فایل منیجر خود گوشی بدون نیاز به فعال کردن پچ رو هم فراهم کردم !!!!

35-لوگوی استارت آپ با یک لوگوی بسیار زیبا تعویض شده است !
36-اضافه شدن tools به منو گوشی و قرار گرفتن قسمت های زیر درون آن که به حد زیادی گوشی رو شیک کرده و بی نظمی رو برطرف کرده!
Log , help , file mgr. , settings , sett.wizard , access.setup , switch
38-و همچنین organizer که قسمت های زیر به اون انتقال داده شه اند :
Clock , calculator , calendar , recorder , converter , IM , Notes
39- اضافه شدن پوشه ی Navigation (با آیکون GPS ) به منو و انتقال ovi maps و Location به داخل آن !
40- اضافه شدن پوشه ی Games ( با آیکون games گوشی !Omnia II ) به منو برای انتقال بازی هایتان به آن فولدر !
41- خروج videos از قسمت گالری و استقلال آن.
42- و همچنین اضافه شدن پوشه ی photos به منو و انتقال gallery و Camera به داخل آن
43- انتقال ovi store به بخش Internet
44- اضافه شدن برنامه ی BTswitch به برنامه ها برای دسترسی هر چه سریع تر به بلوتوث
45- اضافه شدن برنامه ی BatUninst برای پاک کردن برنامه ها به صورت mark و یکجا !
46-و همچنین برنامه ی AutoInstaller برای نصب چند برنامه به طور یکجا و اتوماتیک .
47- و همچنین برنامه ی کاربردی SisEditor برای ادیت برنامه های sis در خود گوشی !
48- و برنامه ی KillMe برای کنترل برنامه های در حال اجرا (سیستمی و ... )
49-فضای خالی گوشی 77/3 مگ شده است !!!
50-و در قسمت تم اینبار با 3 تم!
---------------------------1-sound waves ----------------> تم فابریکی 5800
-----------------------2-stripes -----------------------> تم فابریکی 5530
---------------------------3- se7en black -----------------> تم زیبای ویندوز seven
51-اضافه شدن Navigation bar و 6Icons به هوم اسکرین های گوشی( هر کاری کردم نشد Vodafone و orange اضافه شه ! )که جمعا گوشی دارای 5 هوم اسکرین میباشد.
52- صدای استارت آپ گوشی را با آهنگ دلخواه می توانید تعویض کنید ....فایل استارت آپ دلخواهتون رو به روت فون مموری کپی کنید و جایگزین کنید.(اسم و فرمت فایلتون باید دقیقا مثل قبلی باشه یعنی startup.aac )در ضمن زمان آن از 7 ثانیه بیشتر نشه !
بعد از فلش امکان اینکه فونت ها درست نمایش داده نشن هست ! یه ریست #7370#* هم بزنید تا کاملا ردیف شه !

تغییرات جدید :
1- Ovi maps به جدید ترین نسخه آن یعنی 3.4 ارتقا یافته و بدون هیچ مشکل و باگی کار میکنه ! حالا دیگه احتیاجی نیست 10 مگابایت بی زبون از فون مموریتونو به این برنامه بدید !!!
2- تقویم فارسی با قابلیت نمایش در هوم اسکرین و ثبت رویداد ها به کلندر اصلی گوشی اضافه شده..!
3-نحوه عوض شدن عکس ها در بخش گالری (وقتی که با دست می کشی ) به شکل زیبا تری عوض شده.
4-برنامه ی بدون استفاده mail for exchange حذف شده است.
5-مشکل فونت در برنامه ی رام پچر که در ورژن قبلی فریمور بود برطرف شد.
6-در بخش تم اینبار با 4 تم زیبا :تم قبلی ویندوز 7 با یک تم زیبا تر ویندوز 7 تعویض شده است....OVI by pizero هم اضافه شد...sound waveو stripesهم سر جای خودشون هستند.
7-آخرین ورژن برنامه ی حفاظتی گوشی (advanced device lock )بدون هیچ محدودیتی به بخش برنامه ها اضافه شده است (قابلیت ها :قابلیت ارسال اس ام اس به شماره ی تعیین شده شما در صورت تعویض سیمکارت...قابلیت رمز گذاری روی بخش های مختلف گوشی و ...) با آیکون جدید.
8-تغییر چراق قوه از برنامه ی PhoneTorch به rightlightبا آیکون و منو جدید ساخت خودم.
9-تغییر زنگ خور پیش فرض گوشی به زنگ خور فابریکی Omnia II i8000(خودم از رام ویندوزش جدا کردم )اگر هم خواستید Nokia tone رو انتخاب کنید میتونید اونو از قسمت زنگ خور انتخاب کنید.
10-تغییر آیکون برنامه ی BtSwich به آیکونی زیبا(select شده توسط خودم )
11-اضافه شدن قسمت Personal به منو و قرار گرفتن رام پچر و فایل منیجر در آن .
12-در صورت فایل منیجر های x-plore و YBrowser و Fxplorer به صورت اتوماتیک به قسمت Personal منتقل خواهند شد.
13-آیکون موزیک پلیر به یک آیکون زیبا تر تغییر یافته است.
14- لینک های سایت های زیر با آیکون هایی ی نظیر به بخش اینترنت اضافه شده اند:
Google,BBC,CNN,facebook,flickr,Gmail,Live.com,Phot obucket,Twitter,Weather.com,Wikipedia,Wordpress,Ya hoo!,.......
SplashScreen-15 های Nokia Hacked حذف شد و Splash StartUp Screen و Splash Shutdown Screen های ویندوز 7 ساخت خودم جایگزین شده اند که واقعا زیبا از آب در اومده!( که در اسکرین شات ملاحظه می کنید)
16- برنامه های Batunistall و Restart و Autoinstaller هم سر جای خودشون هستند. (اگه می خواید که برنامه ی Auto installer برنامه ها رو درمموری کارتتون نصب کنه برنامه ها رو به این مسیر کپی کنید E/Thinkchange/E
17- زبان های عربی و اردو از بخش زبان حذف شده اند.
18-کیبورد اردو از بخش کیبورد ها حذف شده است.
19- نام بخش GPS از Navigation به GPS Data تغییر کرده است.
Menu circle 20- به شکل زیبایی تغییر یافته است (مخصوص توکیا ///جدید )
فونت رو از نسخه قبلی به یه فونت دیگری تغییر ندادم....همیشه فونت های غیر معمول باعث خستگی دارنده گوشی میشه...به همین دلیل همین فونت بهترینه...
متاسفانه با ریختن برنامه ی X-plore به فایل کوک این برنامه با ارور مواجه میشه .....پس اگه لازمتونه خودتون زحمت نصبشو بکشید...
تمومه دیگه ............همین.............
نکته :
* قبل از فلش مموری کارتتون رو از گوشی خارج کنید.
* بعد از فلش هم یه ریست *#7370# هم کنید

فایل های رنگ :
مشکی:http://www.persiangig.com/pages/down...black%20V3.rar (http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://rezaee3001.persiangig.com/ir-tci/RM-356%20V3/black%20V3.rar)
قرمز : http://www.persiangig.com/pages/down...3/red%20V3.rar (http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://rezaee3001.persiangig.com/ir-tci/RM-356%20V3/red%20V3.rar)
آبی :http://www.persiangig.com/pages/down.../blue%20V3.rar (http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://rezaee3001.persiangig.com/ir-tci/RM-356%20V3/blue%20V3.rar)

برای دانلود فایل ppm به صورت یکجا آدرس زیر رو به بروشورتون (firefox یا IE یا ...) کپی کنید و به صورت مستقیم دانلود کنید. (http://cid-96a686ea9956690f.skydrive.live.com/browse.aspx/.Public/V3)

http://cid-96a686ea9956690f.skydrive.live.com/browse.aspx/.Public/V3

پسورد : rezaee3001

mohammad6212
30-03-2010, 22:32
بسیار بسیار بسیار بسیار عالی .....
منتظر این ورژن بودیم.با تشککککککر بسیار فراوان...:8:

mohammad6212
30-03-2010, 22:49
پسورد میخواد.چیه؟

mohammad6212
30-03-2010, 22:58
دوستان پسوردشم اینه :rezaee3001

mrmehdi64
30-03-2010, 23:32
خیلی هم استثنایی نیست....

4-برنامه ی بدون استفاده mail for exchange حذف شده است.
من خیلی با این قسمت کار میکنم...گاهی میخوام ایمیل بفرستم بهترین و راحت ترین روش این برنامس...برای چی باید حذف بشه؟؟

ضمن اینکه مشکل شاتر دورربین حل نشده....
قرار بوده صدای شاتر دوربین فقط در پروفایل سایلنت قطع بشه نه در حالت general......

sasan_oi2000
30-03-2010, 23:37
ممنون از برنامه ات
فقط یه سوال لمسی گوشی تو چه حالته؟:merci:

mrmehdi64
31-03-2010, 10:14
چطور میتونم این چند کار رو بر روی این فیرمور انجام بدم؟
1. صدای شاتر دوربین رو فقط تو پروفایل سایلنت حذف کنم ینی در حالت genral صدای شاتر دوربین برقرار باشه؟
2. ویبره دکمه قفل گوشی رو برگردونم؟

Mora66
31-03-2010, 10:15
با تشکر
باید هر دوتا فایل رو دانلود کنیم یا فقط ppm رو؟؟
میشه بعضی از تکنیک ها تون رو آموزش بدین تا برای بقیه گوشی ها استفاده کنیم؟؟

mashhadi18
31-03-2010, 10:56
با تشكر
مي شه با nokia software update اين كار رو كرد؟ من بدين روش آپديت مي كنم كه فايل هاي آپديت را در مسير مشخصي مي زارم و با Read only كردن آنها، آپديت رو انجام مي دم.
حالا اگر فايل ضميمه را با ديگر فايل هاي آپديت بزارم تو همون مسير قبلي و آپديت كنم مشكلي پيش نمي ياد؟؟؟؟

البته فايل RM-356_40.0.005_C02_prd.rofs3.fpsx رو با RM-356_40.0.005_C03_prd.rofs3.fpsx عوض مي كنم.

tantoor
31-03-2010, 12:11
با تشكر
مي شه با nokia software update اين كار رو كرد؟ من بدين روش آپديت مي كنم كه فايل هاي آپديت را در مسير مشخصي مي زارم و با Read only كردن آنها، آپديت رو انجام مي دم.
حالا اگر فايل ضميمه را با ديگر فايل هاي آپديت بزارم تو همون مسير قبلي و آپديت كنم مشكلي پيش نمي ياد؟؟؟؟

البته فايل RM-356_40.0.005_C02_prd.rofs3.fpsx رو با RM-356_40.0.005_C03_prd.rofs3.fpsx عوض مي كنم.

خیر دوست عزیز نمیشه فایل ها رو نمی شناسه چون دستکاری شده فقط باید با Jaf اونم در حالت خاموشی فلش بزنی
حتی فونیکس هم به این فایل گیر میده
این pdf رو دانلود کن همه چیز در مورد فلش با جف در حالت خاموشی توضیح داده شده همراه با لینک های دانلود نرم افزار:
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=342633&d=1263794031

zakieg
31-03-2010, 12:11
سلام دوستان
منم میخام ویبره ی قفل شدن گوشی با دکمه ی کشویی سمت راست رو داشته باشم

چطوری میشه برگردوندش

MOHAMMAD N95 8G
31-03-2010, 13:31
دوست عزیز من هر کاری کردم نتونستم این فایل رو دانلود کنم

برای دانلود فایل ppm به صورت یکجا آدرس زیر رو به بروشورتون (firefox یا ie یا ...) کپی کنید و به صورت مستقیم دانلود کنید.

نقل قول:
http://cid-96a686ea9956690f.skydrive...spx/.public/v3

پسورد : Rezaee3001

میشه کمک کنید

messi_barcelona
31-03-2010, 13:33
47- و همچنین برنامه ی کاربردی SisEditor برای ادیت برنامه های sis در خود گوشی !
48- و برنامه ی KillMe برای کنترل برنامه های در حال اجرا (سیستمی و ... )من فلش زدم ولی خبری از این دوتا برنامه نیست.در ضمن توی عکسی که گذاشته بودی بازی labyrinthتو پوشه game اومده ولی واسه من تو applicationh ولی با این حال دستت درد نکنه خوب بود.مرسی

Amirrasa
31-03-2010, 14:23
ممنون
ولی مگه فایل rofs3 رنگ آبی کدش RM-356_40.0.005_C02_prd.rofs3.fpsx
نیست؟
پس چرا فایل رنگی که گذاشتید کدش RM-356_40.0.005_C03_prd.rofs3.fpsx هست؟
من توی ورژن 2 با فایل c03 فلش کردم یه سری از امکانات اضافه نشد ولی رینیمش که کردم درست شد؟!
این همین طوریه؟

zibaa
31-03-2010, 15:05
سلام
مثل همیشه عالی بود ، بالاخص صفحه خوشامدگویی که عوض شده انگار گوشی رسمیت بیشتری پیدا کرده!:003:

MOHAMMAD N95 8G
31-03-2010, 15:11
ممنون
ولی مگه فایل rofs3 رنگ آبی کدش rm-356_40.0.005_c02_prd.rofs3.fpsx
نیست؟
پس چرا فایل رنگی که گذاشتید کدش rm-356_40.0.005_c03_prd.rofs3.fpsx هست؟
من توی ورژن 2 با فایل c03 فلش کردم یه سری از امکانات اضافه نشد ولی رینیمش که کردم درست شد؟!
این همین طوریه؟

دوست عزیز مشکل همینجاست من برای 5800 قرمز همون فایل رو گذاشتم که نوشته c03 و بد فلش کرد و چجوری بگم گوشی داغون شد ولی اونو به c01 عوض کردم و درست فلش شد با تشکر از دوست عزیزمون حالا برای رنگ آبی نمیدونم چه عددی هست

mrmehdi64
31-03-2010, 15:39
چطور میتونم این چند کار رو بر روی این فیرمور انجام بدم؟
1. صدای شاتر دوربین رو فقط تو پروفایل سایلنت حذف کنم ینی در حالت genral صدای شاتر دوربین برقرار باشه؟
2. ویبره دکمه قفل گوشی رو برگردونم؟
تو رو خدا کمک کنید
من حتی همین فایلهای کوک شده رو با نوکیا ادیتور باز کردم و سعی کردم بوسیله فایل اصلی rofs2 فیرمور اونو برگردونم به حالت اولیه ولی نشد چطوری اینکارو انجام بدم؟

tolooei
31-03-2010, 16:08
دوست عزیز من هر کاری کردم نتونستم این فایل رو دانلود کنم

میشه کمک کنید
دوست عزیز وارد اون صفحه که شدید روی کلمه download یا روی پوشه کلیک کنید دانلود برنامه میاد

alidelta
31-03-2010, 23:27
سلام با تشکر از فریمور زیبای شما یک سوال داشتم:
تو ورژن قبلی هوم اسکرین امنیا بود میشه تو این ورژن هم نصب یا اضافه بشه؟

rezaee3001
31-03-2010, 23:38
ای بابا آقای tolooei چرا رعایت نمی کنید....
مگر من به شما عزیزان عرض نکرده بودم که پخش و گسترش فایل فریمور ساخت بنده در فروم خای دیگر به غیر از i r - t ci با نوشتن اسم ایت i r-t c i.org/forum مجازه؟؟؟(البته ام بنده رو نوشتین و رعایت کردین ) اینو یادتون باشه که فایل فریمور من رو دتکاری و پلود نکنید!
همیشه با رعایت کردن قوانین سازنده ها رو تشوق به ساخت نخه های بعدی کنید! نه اینکه!!!...

خیلی ناراحتم کردین!

sam_handsome
31-03-2010, 23:49
ای بابا این فایل ppm رو چرا وقتی باز میکنی ارور میده مگه rar نیست باید اسمشو عوض کرد؟

tolooei
31-03-2010, 23:54
ای بابا آقای tolooei چرا رعایت نمی کنید....
مگر من به شما عزیزان عرض نکرده بودم که پخش و گسترش فایل فریمور ساخت بنده در فروم خای دیگر به غیر از i r - t ci با نوشتن اسم ایت i r-t c i.org/forum مجازه؟؟؟(البته ام بنده رو نوشتین و رعایت کردین ) اینو یادتون باشه که فایل فریمور من رو دتکاری و پلود نکنید!
همیشه با رعایت کردن قوانین سازنده ها رو تشوق به ساخت نخه های بعدی کنید! نه اینکه!!!...

خیلی ناراحتم کردین!

دوست عزیز من همیشه عاشق کارای شما بودم و دیدم که چقدر زحمت می کشید بنده اصلا به فریمور کوک شده شما دست نزدم و از اون فرومی که می گید اصلا عضو نیستم و از پرشین فروم بنده این مطلب رو با نام سازنده اون تو این فروم اطلاع رسانی کردم
بازم شرمنده دیگه این فریمور شما رو تو اینترنت گسترش نمی دم
شرمنده شما
کوچیک شما Mr:Tolooei

sam_handsome
01-04-2010, 00:04
ای بابا این فایل ppm رو چرا وقتی باز میکنی ارور میده مگه rar نیست باید اسمشو عوض کرد؟ طلوعی جان باید نام و پسوند فایل رو عمض کرد؟ اگه RAR هست پس چرا اکسترکت نمیشه ؟

zibaa
01-04-2010, 00:36
ای بابا این فایل ppm رو چرا وقتی باز میکنی ارور میده مگه rar نیست باید اسمشو عوض کرد؟ طلوعی جان باید نام و پسوند فایل رو عمض کرد؟ اگه RAR هست پس چرا اکسترکت نمیشه ؟

بله دوست عزیز شما ابتدا پسوند فایل رو به rar تغییر بده بعد اکستراکتش کنین.
خودتون که جواب خودتونو دادین:023::023::023:

sam_handsome
01-04-2010, 01:58
سلام و مرسی از همه بچه های سایت و بخصوص mr.tolooi و zibaa جان
بچه ها من فلش کردم همه چی خوبه
فقط به نظر میرسه یه مشکل هست در قسمت tools-setting-phone-voice commands تمام voice های ذخیره شده پاک شده و no data میزنه یعنی فرمان صوتی با نگه داشتن دکمه سبز اجرا نمیشه که برا من که عادت کرده بودم نبودش دردسر
من نتونستم voice ی هم ذخیره کنم راهی واسه حل این مشکل هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33:

rezaee3001
01-04-2010, 07:49
دوست عزیز من همیشه عاشق کارای شما بودم و دیدم که چقدر زحمت می کشید بنده اصلا به فریمور کوک شده شما دست نزدم و از اون فرومی که می گید اصلا عضو نیستم و از پرشین فروم بنده این مطلب رو با نام سازنده اون تو این فروم اطلاع رسانی کردم
بازم شرمنده دیگه این فریمور شما رو تو اینترنت گسترش نمی دم
شرمنده شما
کوچیک شما Mr:Tolooei

نه عزیز.....بنده نگفتم که گسترش نده!...گفتم قوانین رو رعایت کنیدن......
دوستان اگه سوالاتی در مورد فریمور از من داشتید لطفا به فروم i r - t c i مراجعه کنید...
ببخشید که اینجا نمی تونم پاسخ سوالاتونو بدم...آخه خیلی سرم شلوغه
بیشتر از یه فروم نمی تونم برم...
دوستدار شما: rezaee3001

pipe_arian
01-04-2010, 23:00
مهندس وایرلس که پریده ؟؟؟ 5800:ambulance:

messi_barcelona
02-04-2010, 09:11
مهندس وایرلس که پریده ؟؟؟ 5800:ambulance::13::13:من فلش زدم ولی وایرلسش پابرجاست.

mrmehdi64
02-04-2010, 11:36
ببینم برای شما بخش cell broadcastهم از کار افتاده؟ برای من که از کار افتاده و روشن که میکنم ولی بازم چیزی نشون نمیده

pipe_arian
02-04-2010, 16:23
آقا همه چی حله. فریمور سرعتی و واقعا بدردبخوریه. هرکی دانلود نکنه ضرر کرده. با تشکر از دوستان. منتظر فریمور پیشرفته ی بعدی هستم:merci::54:

fatehi313
03-04-2010, 00:04
دوستان من الان فریمور آرشام رو روی گوشیم دارم، به نظرتون این ارزشش رو داره به خاطرش جف و اینا رو نصب کنم و گوشیم رو فلش کنم؟!

sam_handsome
03-04-2010, 00:08
من که میگم اولش خوب بود اما کم کم دارم پشیمون میشم سرعتش ......

mrmehdi64
03-04-2010, 04:29
این هم کار بنده که چند تغییر در این فیرمور دادم
http://aghamehdi.persiangig.com/other/RM-356_40.0.005_C03_prd.rofs3.rar
http://aghamehdi.persiangig.com/other/RM-356_40.0.005_prd.rofs2.rar
این هم تغییراتی که در این فیرمور دادم

بازی رو کلا حذف کردم
وضعیت اسکرولینگ رو به حالت طبیعی برگردوندم(همون حالتی که تو فیرمور اصلی ورژن 40 هست)
دوربین رو هم درستش کردم (الان صدای شاتر دوربینم فقط در پروفایل سایلنت قطع میشه ولی در حالت جنرال صدای شاتر دوربین موجوده)
ویبره مربوط به دکمه قفل گوشی رو هم برگردوندم...

راسی این فایل برای رنگ مشکیه سایر رنگا رو دیگه فرصت نکردم درست کنم

draco8
03-04-2010, 15:42
سلام . من یه نمه تازه کارم . فقط تنها با این فایل که تو ضمیمه بود میشه گوشی رو فلش کرد یا باید فایل های اصلی فریمر v40 رو داشته باشم بعد با این فایل جایگزین کنم ?

mrmehdi64
03-04-2010, 16:33
سلام . من یه نمه تازه کارم . فقط تنها با این فایل که تو ضمیمه بود میشه گوشی رو فلش کرد یا باید فایل های اصلی فریمر v40 رو داشته باشم بعد با این فایل جایگزین کنم ?
برای فلش کردن باید 7 تا فایل داشته باشین 5 تاش که فایلهای اصلی فیرمور هست که قبلا داشتین
این 2 تا هم جایگزین فایلای قبلی کنید

messi_barcelona
03-04-2010, 19:30
مشکل این فرمور اینه که زیادی شلوغ ملوغ:35::35:,من فلش زدم ولی بعد یه 4 روز پشیمون شدم عوض کردم:103::103:.من که باش حال نکردم.:31::31::47::31::31:

mrmehdi64
03-04-2010, 20:22
یه جورایی هوس کردم خودم هم یه فیرمور بسازم ولی متاسفانه حداقل تا 3 ماه دیگه وقتشو ندارم.....
تا بعد ببینیم چی میشه!؟

pipe_arian
04-04-2010, 12:49
مهندس من یه 3 روزی میشه که این فریمور rezaee3001 رو با جف نصبیدم تا اینکه امروز اومدم موبایلم رو روشن کنم دیدم تا صفحه ی welcome to your nokia 5800 میاد بعد گیر میکنه و بالا نمیاد. مشکل از چیه ؟ دوباره فلش بزنم؟ اگه فلش بزنم دوباره همچین مشکلی براش پیش میاد؟ این فلش های زیادی برای موبایل ضرری نداره؟:ambulance:

messi_barcelona
04-04-2010, 20:21
مهندس من یه 3 روزی میشه که این فریمور rezaee3001 رو با جف نصبیدم تا اینکه امروز اومدم موبایلم رو روشن کنم دیدم تا صفحه ی welcome to your nokia 5800 میاد بعد گیر میکنه و بالا نمیاد. مشکل از چیه ؟ دوباره فلش بزنم؟ اگه فلش بزنم دوباره همچین مشکلی براش پیش میاد؟ این فلش های زیادی برای موبایل ضرری نداره؟:ambulance:

برای منم این مشکل پیش اومد رفتم رو فرمور مارشال.الان گوشی راحت بالا میاد.

fatehi313
04-04-2010, 20:36

این احتمال هم وجود داره که مشکل از مموری کارتتون باشه، قبل از فلش مجدد گوشی یکبار مموری تون رو دربیارید و روشن کنید، ببینین درست نمیشه؟!

bluechalenger
06-04-2010, 10:26
با سلام و تشکر و خسته نباشید
من هم این فیرمور رو یک هفته هست نصبیدم سرعتش با وجود فعال بودن theme effectخیلی خوبه این تم افکت هم خیلی خیلی قشنگه .برنامه هایی هم که داخلش هست خیلی بدرد من میخوره. تم هایی هم که گذاشتین عالی هستن
اما:

1 اسکرول خیلی حساس هست و انتخاب یک اهنگ بین تمام اهنگها یا انتخاب یک کانتکت خیلی سخت هست و اسکرول اصلا استاپ نمیکنه

2 کیفیت دوربین بنظر من پایینتر از حد فیرمور اصلی هست

3 من هم مشکل بالا نیومدن گوشی رو دارم و باید حتما مموری رو در بیارم (مموری رو قبل از فلش پاک کرده بودم ولی باز موثر نبود)

4 پچ های موجود در فولدر پچ که قبلا با فیرمور های دیگه کار میکردن الان تو برنامه رام پچر اصلا نمیاد !!

اگه ممکنه این موارد رو بررسی کنین در ضمن طبق معمول من پیشنهاد میکنم برنامه های فابریک گوشی که نیاز به اینترنت دارن و اونایی که تا حالا کسی ازشون استفاده نکرده (video center-phon setup -help-ovi contact-store - my nokia- music store-podcasting- accsess seting-share online -IM -switch-) و همچنین favorite های بی مصرف نوکیا رو حذف کنین

fatehi313
06-04-2010, 20:44
با سلام و تشکر و خسته نباشید
من هم این فیرمور رو یک هفته هست نصبیدم سرعتش با وجود فعال بودن theme effectخیلی خوبه این تم افکت هم خیلی خیلی قشنگه .برنامه هایی هم که داخلش هست خیلی بدرد من میخوره. تم هایی هم که گذاشتین عالی هستن
اما:

1 اسکرول خیلی حساس هست و انتخاب یک اهنگ بین تمام اهنگها یا انتخاب یک کانتکت خیلی سخت هست و اسکرول اصلا استاپ نمیکنه

2 کیفیت دوربین بنظر من پایینتر از حد فیرمور اصلی هست

3 من هم مشکل بالا نیومدن گوشی رو دارم و باید حتما مموری رو در بیارم (مموری رو قبل از فلش پاک کرده بودم ولی باز موثر نبود)

4 پچ های موجود در فولدر پچ که قبلا با فیرمور های دیگه کار میکردن الان تو برنامه رام پچر اصلا نمیاد !!

اگه ممکنه این موارد رو بررسی کنین در ضمن طبق معمول من پیشنهاد میکنم برنامه های فابریک گوشی که نیاز به اینترنت دارن و اونایی که تا حالا کسی ازشون استفاده نکرده (video center-phon setup -help-ovi contact-store - my nokia- music store-podcasting- accsess seting-share online -im -switch-) و همچنین favorite های بی مصرف نوکیا رو حذف کنین

در مورد بخش چهارم ؛ پچ ها رو داخل پوشه پچ در مموری گوشی کپی کن تا هم توی روم پچر بیاد و هم فعال بشه

Amirrasa
07-04-2010, 20:16
یه چیزی: این بازی labyrinth باگ داره
یک مرحله رو که تموم می کنی خود به خود از برنامه خارج میشه

bluechalenger
12-04-2010, 03:19
دوست عزیز من از روزی که این فیرمور شما رو فلش کردم خیلی راحت هستم و نمیخام فیرمور دیگه ای رو بریزم اگه ممکنه لطف کن یه وقت بزار این مشکلات ما رو پیگیری کن اگه بشه راه حل رو بگو

باز ممنون

ahmad1354
12-04-2010, 15:04
دوست عزیز آقای rezaee یه فریمور جدید آماده کرده که توی سایت ir-tci هست و اکثر این مشکلاتش برطرف شده یه سر به اونجا بزنید