PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فریم ور کوک شده بی نقص و کامل و سرعتی برای n86

Marshal.87
10-04-2010, 12:12
با سلام خدمت دوستان

این هم یک فریمور کوک شده کامل و بدون نقص و سبک که الان دو روزه دارم ازش استفاده میکنم و مشکلی توش نمیبینم و من خودم که خیلی باهاش حال میکنم شما اگه دوست داشتین میتونین استفاده کنید

نکته 1 : من فایل rofs2 یا همون ppm رو دستکاری کردم و همه تغییراتی که ایجاد شده حتی بعد از هارد ریسیت گوشی هم پا برجاست

نکته 2 : من توصیه میکنم فریمورهای کوک شده رو با جف (ترجیحاً اخرین ورژن ) و در حالت خاموشی فلش بزنید

نکته 3 : بهتره همیشه بعد از فلش یکبار گوشی رو مستر ریسیت کنید .

cfw n86 v21 rm-484 by Marshall.87

و اما تغییرات ایجاد شده در این فریمور

1- قرار گرفتن برنامه رام پچر 2.03 در درایو z و هک دائمی گوشی

2- بر طرف کردن مشکل اجرای خودکار پچ ها در برنامه رام پچر

3- قرار گرفتن 8 پچ پرکاربرد زیر به صورت خودکار در مسیر E:\patches که شما رو از کپی دستی پچ ها بی نیاز میکنه و اگه یک موقعی پاک هم بشن بعد از فرمت گوشی دوباره خودکار در این مسیر پچ ها قرار میگیرن

پچ ها :

a- پچ فعال و غیر فعال کردن هک گوشی
b- پچ نصب برنامه ها بدون نیاز به ساین
c- پچ غیر فعال کردن چراغ قرمز دوربین هنگام عکاسی یا فیلمبرداری
d- پچ ارسال فایلهای مختلف با فایل منجر گوشی
e- پچ غیر فعال کردن صدای بیپ هنگام ضبط مکالمه با رکوردر خود گوشی
f- پچ تایپ سریعتر
g- پچ ریستارت گوشی با دکمه پاور
h- پچ حل مشکل پاور سیور
i- پچ پنهان کردن لوگوی اپراتور

4- فعال بودن پیش فرض پچ b و c و h و قرار داشتن در حالت اوتو در برنامه رام پچر

5- تغییر صدای استارت آپ به صدای استارت آپ ان97 و افزایش صدا از 40 به 50

6- تغییر تصویر استار آپ به تصویر s60 black

7- نمایان شدن تصویر متحرک به همراه صدا هنگام خاموش شدن گوشی ( درست مثل حالت روشن شدن ) که تصویر نوکیا رو قرار دادم و صدای ملایم سامسونگ

8- تغییر menu cricle پیشفرض گوشی به یک ستاره قرمز زیبا

9- قطع صدای شاتر دوربین در پروفایل سایلنت

10- اضافه شدن زبان فارسی به دیکشنری اصلی گوشی

11- نصب برنامه پر کاربرد BTSwitch

12- تقویم فارسی 89 در کالندر که به طور خودکار فایل در مسیر C:\Private\10003a5b قرار میگیره و اگه دوست نداشتین براحتی میتونن نام پوشه رو تغییر داده و غیر فعالش کنید

13- جایگزینی و اضافه شددن چند رینگتون زیبا به جای رینگتون های دفالت گوشی

14- ایجاد تغییراتی مختصر در تنظیمات پروفایل

15- حذف دو زبان اردو و عربی و باقی ماندن دو زبان انگلیسی و فارسی

16- بهبود عملکرد سنسورهای گوشی

17- ویبره زدن هنگام قفل گوشی با کلید کناری گوشی در پروفایلی که ویبره فعال هستش ( مثل 5800 )

18- تغییر تم افکت گوشی به یک تم افکت زیبا

19- افزایش سرعت لود اهنگ ها در موزیک پلیر که فقط از مسیر E:/Sounds رفرش میشه

20- افزایش اندازه heap مموری و کاهش زمان مختل کننده برنامه ها که باعث افزایش سرعت می شه

21- تغییر مسیر cache از c به E و افزایش سرعت نسبی گوشی

22- افزایش توانایی ذخیره فایلهای cache در همه درایوها ( برای اونهایی که تو گوشی با اینترنت زیاد کار میکنن خوب هستش )

23- غیرفعال کردن اخطارهای Widget و راحتتر شدن کار با این برنامه ها

24- غیرفعال کردن اخطارهای برنامه های جاوا

25- ذخیره فایلهای دریافتی با بلوتوث در مسیر E:\Bluetooth ( البته من نتونستم جواب بگیرم شما هم تست کنید ببینید میشه یا نه که اگه نشد پوشه Bluetooth رو پاک کنید )

26- تغییر دو فایل splashscreen.mif و sysap.mif به ارم نوکیا با زمینه تیره

27- حذف تصویر مموری کارت از صفحه دسکتاپ و نمایش پیغام خداحافظی هنگام خاموش کردن گوشی

28- وصل شدن سریعتر به GPS که اگه اینترنت گوشیتون فعال بشه در عرض کمتر از 7 ثانیه وصل میشه

29- حذف خودکار پوشه های PRIVATE , RESOURCE , SYS , PYTHON از درایو E موقع فرمت گوشی ( البته مشکل پاک شدن MASS MEMORY حل نشده و باید نوکیا در ورژن های بعدی فکری به این مشکل بکنه ولی شما با برنامه جف فرمت کنید گوشی رو درایو E پاک نمیشه )

30- افزایش صدای پیش فرض مکالمه از 40 به 80

31- سنسور به صورت پیش فرض غیر فعال شده

32- در مدیا پلیر به صورت پیش فرض نمایش نرمال به جای فول اسکرن تعریف شده

33- لایت تایم اوت پیش فرض روی زمان 20 ثانیه قرار گرفته

34- پاور سیور تایم اوت هم پیش فرض روی زمان 30 ثانیه قرار گرفته

35- شرتکات برنامه های تعریف شده در هوم اسکرن به برنامه های پر کاربردتر عوض شده

36- چیدمان منو رو هم عوض و کار با گوشی رو راحتتر کردم به این ترتیب که :

پوشه افیس رو از پوشه برنامه ها اوردم بیرون و یه چهار تا برنامه رو از پوشه برنامه ها هم رو تو پوشه افیس قرار دادم و یه چند تایی هم به TOOLS فرستادم و اینجوری پوشه برنامه ها از حالت شلوغی در اومده و برنامه های مهم در اون قرار دارن

37- مسیر ذخیره بک اپ فایل منجر هم از F به E تغییر کرده

38- حافظه خالی C هم شده 69 مگابایت که برای ان 86 عالی هستش

البته تغییراتی دیگری از قبیل اضافه کردن تم و فونت و چندین برنامه دیگه رو هم میتونستم اعمال کنم ولی چون این موارد زیاد شخصی بود عوضشون نکردم ..

دانلود فایل rofs2 یا همون ppm که همه تغییرات در این فایل انجام شده :

Download (http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://marshall87.persiangig.com/other/cfw%20n86%20v21%20rm-484%20by%20Marshall.87.rar)

موفق باشید.

*عیسی*
11-04-2010, 09:06
سلام مارشال خان.دستت درد نکنه واقعا زحمت می کشی.
اما فکر کنم رام دومی که تو تاپیک قبلیت گذاشتی بهترین باشه(به نظر من) . چون هم سبکه و هم تغییرات کم اما مهم و مورد نیاز توش انجام شده.اون 2 تای دیگه تغییرات سلیقه ای توشون زیاده.اکثرا هم دوست دارن گوشیشون به صورت اولیه بمونه و زیاد تغییر نکنه، مگر جایی که مجبورا مثلا قطع صدای شاتر در پروفایل سایلنت یا هک همیشگی بودن گوشی و نصب Rompatcher
:52:

choopan
11-04-2010, 09:35
واسه من باز نمیکنه صفحه دانلود.

*عیسی*
11-04-2010, 19:17
واسه من باز نمیکنه صفحه دانلود.

لینک کار می کنه. ضمیمه کردم.

shima2
12-04-2010, 14:28
خیلی عالی بود مارشال جان

ضمنا دریافتی های بلوتوث در پوشه بلوتوث ذخیره نمیشود. بازهم تشکر

goddessa
12-04-2010, 21:22
سلام ممنونم از اين فريموري كه تهيه كرديد .
فقط يه سوال دارم كه اين از هك در آوردن براي چيه ؟ آيا اگر گوشي هميشه در حالت هك باشه ، مشكلي به وجود مياد ؟

Marshal.87
12-04-2010, 21:34
خیلی عالی بود مارشال جان

ضمنا دریافتی های بلوتوث در پوشه بلوتوث ذخیره نمیشود. بازهم تشکر

سلام دوست عزیز

بله حق با شماست این مد رو ان 86 جواب نمیده و اکثر کدها رو هم تغییر دادم ولی بازم نشد

پس بهتره برنامه ای رو که ضمیمه کردم رو نصب و سپس یکبار گوشی رو ریستارت کنید تا حالت بلوتوث به صورت عادی در بیاد و میزان فایلهای دریافتی رو هم مثل قبل نشون بده

سلام ممنونم از اين فريموري كه تهيه كرديد .
فقط يه سوال دارم كه اين از هك در آوردن براي چيه ؟ آيا اگر گوشي هميشه در حالت هك باشه ، مشكلي به وجود مياد ؟

سلام دوست عزیز

خوب پچ اینستال سرور که همیشه فعال بودنش فکر نکنم مشکلی بوجود بیاره ولی پچ open4all وقتی فعال باشه برنامه اسمارت کام اجرا نمیشه و ..

havass
سلام مارشال عزیز
میخواستم اگه وقتش رو دارید،یه فریمور برای n86 rm-485 مثل این فریموری که کوک کردین،برام کوک کنید.!
اگه امکانش واستون هست ممنون میشم،اطلاع بدید تا براتون آپش کنم!
مرسی

سلام دوست عزیز

انجام شد فقط تست کردنش با خودتون چون rm-485 به ندرت در منطقه ما پیدا میشه و فکر کنم برای قاره امریکا هستش ..

در ضمن زبان فارسی رو هم بهش اضافه کردم و فقط زبان لاتین رو گذاشتم دفالت بمونه و زبان های دیگه مثل برزیلی و اسپانیایی و .. رو حذف کردم

جواب بده یا نده و مشکلات احتمالیش رو هم در همین تاپیک اعلام بفرمایید

CFW RM-485_21 BY Marshall.87 (http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://marshall87.persiangig.com/other/CFW%20RM-485_21%20BY%20Marshall.87.rar)

موفق باشید.

goddessa
12-04-2010, 23:00
2باره يه سوال داشتم
در مورد اون گفته شما كه هنگام مستر ريست اطلاعات رم پاك ميشه . آيا مستر ريست با سه تا دكمه * و 3 و Call با اون يكي روش #7370#* فرق مي كنه ؟
اگه فرق ميكنه لطفا فرقش رو بگين
و اينكه من با استفاده از اون 3 دكمه كه ريست ميكنم اطلاعات رو پاك نميكنه

BROOZTECH
13-04-2010, 10:44
سلام دوست عزیز

بله حق با شماست این مد رو ان 86 جواب نمیده و اکثر کدها رو هم تغییر دادم ولی بازم نشد

پس بهتره برنامه ای رو که ضمیمه کردم رو نصب و سپس یکبار گوشی رو ریستارت کنید تا حالت بلوتوث به صورت عادی در بیاد و میزان فایلهای دریافتی رو هم مثل قبل نشون بده

سلام دوست عزیز

خوب پچ اینستال سرور که همیشه فعال بودنش فکر نکنم مشکلی بوجود بیاره ولی پچ open4all وقتی فعال باشه برنامه اسمارت کام اجرا نمیشه و ..

سلام دوست عزیز

انجام شد فقط تست کردنش با خودتون چون rm-485 به ندرت در منطقه ما پیدا میشه و فکر کنم برای قاره امریکا هستش ..

در ضمن زبان فارسی رو هم بهش اضافه کردم و فقط زبان لاتین رو گذاشتم دفالت بمونه و زبان های دیگه مثل برزیلی و اسپانیایی و .. رو حذف کردم

جواب بده یا نده و مشکلات احتمالیش رو هم در همین تاپیک اعلام بفرمایید

cfw rm-485_21 by marshall.87 (http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://marshall87.persiangig.com/other/cfw%20rm-485_21%20by%20marshall.87.rar)

موفق باشید.
مرسی مارشال جان بابت زحمتی که کشیدی002:
ولی متاسفانه جواب نداد،گوشی خاموش شد دیگه روشن نشد:020:
مجبور شدم با باکس زندش کنم:17:

Marshal.87
13-04-2010, 10:57
مرسی مارشال جان بابت زحمتی که کشیدی002:
ولی متاسفانه جواب نداد،گوشی خاموش شد دیگه روشن نشد:020:
مجبور شدم با باکس زندش کنم:17:

ok

پس میشه 2 جور از این بالا نیمومدن برداشت کرد :

rm 485 بر خلاف rm 484 توسط نوکیا فریمور ادیتور ساپورت نمیشه
یا اینکه تغییرات اعمال شده با فایل سازگاری نداشته

مورد 2 رو میشه رفع کرد ولی مورد 1 باید تست بشه و شما میتونید فریمور رو با برنامه های ادیتور فریمور انپک کرده و بدون ایجاد تغییراتی خاص دوباره پکش کنید و سپس به گوشی فلش بزنید ببینید گوشی بالا میاد یا نمیاد

در ضمن در این جور مواقع وقتی گوشی بالا نیمود به باکس نیازی نیست و خود جف معمولاً میتونه در حالت خاموشی فلش بزنه ( برا خودم 2 و 3 بار اتفاق افتاده و بدون باکس مشکل حل شده )

موفق باشید.

Hadiir1
13-04-2010, 16:38
بسیار عالی کلی حال دادی انگار برای دل من کار کاردی همه چی طبق سلیقمه دمت گرم بازم ازین کارا بکن.

shiragha
14-04-2010, 10:56
واقعا دستت درد نکنه درست همان چیزی میخواستم کارت حرف نداره منتظر کارهای بعدیت هستم مارشال عزیز
جزاکم الله خیرا.

Hadiir1
14-04-2010, 16:32
کاش نرم افزار Active Notes رو هم اضافه میکردی واقعا جای این برنامه توی این گوشی خالیه.