PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات، مشکلات و موارد مهم در مورد خرید آیپد

صفحه ها : [1] 2

Mostajab
02-05-2010, 16:34
سلام
دوستان عزیز از این به بعد پست های خودشون رو برای مشاوره گرفتن برای خریدآی پد در این تاپیک ذکر کنند.

دوستان هم لطف کنند سوالات و موارد خود را کامل و گویا در یک پست ذکر کنند تا هم جواب دادن راحت باشه و هم تاپیک شلوغ نشه

با تشکر

AppleStore
15-05-2010, 05:30
دوستان آیپد وایفای هم با آپدیت به ورژن 4 امکان مولتی تسکینگ
خواهد داشت ؟

iRamtin
15-05-2010, 05:49
Bebakhshid fingilish mizam daram az roo ipad post midam bale emkanesh vojood dare

AppleStore
15-05-2010, 23:09
یه سوال دیگه هم از دوستانی که تا قبل از هفته ی قبل آیپد تهیه کردن داشتم
میخوایتم بدونم پشت آیپد شون عبارت (( design in usa and assembled in china)) هک شده یا نه ؟

™SINAXEX
16-05-2010, 00:33
دوستان آیپد وایفای هم با آپدیت به ورژن 4 امکان مولتی تسکینگ
خواهد داشت ؟
بله اما اون طور که گفته شده در کنفرانس ایی که ماه اینده برگذار میشود و فرمیور 4.0 اصلی ارائه میشود برای ایپد ارائه نمیگردد و فریمور ایپد چند ماه بعد ارائه میشود (فکر کنم بعد تابستان)

afshin25
16-05-2010, 05:14
یه سوال دیگه هم از دوستانی که تا قبل از هفته ی قبل آیپد تهیه کردن داشتم
میخوایتم بدونم پشت آیپد شون عبارت (( design in usa and assembled in china)) هک شده یا نه ؟

بله همين عبارت هك شده است .

fatehi313
31-05-2010, 19:03
دوستان به نظرتون برای استفاده از برنامه های آیفون، اگه شما بودید آی پاد تاچ 3جی رو انتخاب می کردید یا آی پد رو؟! آخه بین خرید این دوتا شک دارم؟

LorD MysteriouS
31-05-2010, 19:08
ایپد امکاناتش بیشتره ولی مثل ایپاد قابل حمل و نقل نیست

R.E.Z.A
31-05-2010, 22:19
حمل رو نقل که سخت هستش ولی بهتر از لب تاپ هستش ....

ماله من همیشه همراه منه ... زیر بقلم تو کیفش ......

nn7710nn
31-05-2010, 22:43
دوستان به نظرتون برای استفاده از برنامه های آیفون، اگه شما بودید آی پاد تاچ 3جی رو انتخاب می کردید یا آی پد رو؟! آخه بین خرید این دوتا شک دارم؟

من 3gs و آیپد دارم و اگر قرار بود یکی رو انتخاب کنم آیپد و انتخاب میکردم

afshin25
01-06-2010, 05:00

اين كه كاملا واضحه اول ipad ، شما بهتره يه گوشي معمولي بگيري و تا اومدن ايفون جديد صبر كني.
ipad تو زندگي من شده مثل بچه يا تو بغل منه يا تو بغل همسرم ، پس شك نكن
واقعا ipad مثل يه ويروس شده وقتي هيچ كاري هم باهاش نداري همش دوست داري بگيري اين ور اونورش كني...:merci:

nimeyedigar
01-06-2010, 19:52
سلام دوستان یه سوال
آیپد سیم کارت همراه اول یا ایرانسل هم بهش میخوره؟
یعنی میشه به عنوان موبایل هم استفاده کرد؟

Mostajab
02-06-2010, 09:34
دوستان
فروش آی پد دیگه کاملا در همه جا آغاز شده
آی پد مدل وای فای در ایران کاملا هست ولی هنوز مدل 3 جی اون فراگیر نشده و خیلی کم هست و قیمت بالایی داره

بعد حتما پیشنهاد می کنم تا روز کنفرانس اپل صبر کنید بعد اقدام به خرید کنید
موفق باشید

nimeyedigar
02-06-2010, 11:31
سلام دوستان یه سوال

Mostajab
02-06-2010, 13:56
سلام دوستان یه سوال

بله می خوره ولی باید سیم کارت ها رو برید و کوچک کرد
نه نمی شه-فقط برای اینترنت سیم کارت

Olesius
02-06-2010, 16:52
من قصد خرید دارم ولی نمیدونم کدوم مدلش بهتره(هم از نظر ظرفیت هم از نظر امکانات ارتباطی)

sin-sin
02-06-2010, 23:31
من قصد خرید دارم ولی نمیدونم کدوم مدلش بهتره(هم از نظر ظرفیت هم از نظر امکانات ارتباطی)

از هر لحاظ مدل 3g بهتره ولی نمیدونم چرا دوستانی که تجربه کرده اند میگن wifi در حد 3g هست.
از لحاظ ظرفیت هم که بستگی به خودتون داره. اگه میخواهید به معنای واقعی بترکونید یه 64 گیگ بگیر.

11085
03-06-2010, 13:25
دوستان بهتره بجای اینکه اینقدر از هم سوال کنید چه مدلی بهتره و چه حجمی قیمت ها رو بروز کنید.

تا بقیه افرادی هم که مایل به خرید آی پد هستند بتونن از بهترین جا و ارزان ترین قیمت تهیه کنند.

اینکه دیگه سوال نداره مدل 3gبا 64gb حافظه بهتره!!!!

ممنون

zacree1360
04-06-2010, 23:13
میشه کمک کنین فرق بین 3g با معمولیش در چی که اینقدر اختلاف قیمت داره و ایا برای ایران این 3g بودنش اصلا کاربردی داره

LorD MysteriouS
05-06-2010, 14:32
توی ایران میتونید از gprs و gps استفاده کنید

S.A.E.I.D
06-06-2010, 12:21
من هر چند که تا حدود 2 ماه پیش اپل را قبول داشتم ولی بعد از انتشار یه سنگ با نام IPAD دیگه حالم از این شرکت که فقط به فکر جیبه خودشه بهم میخوره . یه زندان درست کرده با نام IPAD

اینم عیب هاش :
کامل :
http://www.........ir/tablet-pc----.......-sections-55/79-tablet/1771-say-no-to-ipad

تک تک:
http://www.sinaview.com/2010/01/28/8-apple-ipad-biggest-mistakes.html

http://www.........ir/images/stories/authors2/aliasghar/2/ipod_sang.jpg
http:http://www.........ir/images/stories/authors2/aliasghar/2/protest_against_ipad.jpg

E.H.S.A.N
08-06-2010, 21:56
خسته نباشی سعید جان . اگه آیپد اپل تخته سنگه تاچ اچ دی 1 و 2 اچ تی سی چیه ؟ :4: همون Tytn 2 که شما داشتید من هم داشتم باور کن حیفه سنگ نیست اسمش رو بزارم روی تایتن 2 ؟ :4: در ضمن اینجا بخش آیفون است . هیچوقت کسی از اینجا نیومده توی انجمن پاکت پی سی به تایتن 2 فحش بده . شما هم دیگه این کار رو با ما نکن . میدونی چرا باتری قابل تعویض نداره ؟ چون مثل پاکت پی سی هر 5 دقیقه نیاز به شارژ نداره . میدونی چرا کارت خوان نداره ؟ چون خودش حافظش بالا هست و حافظش سرعتش رو پایین نمیاره مثل ویندوز موبایل ها که هر دم به دقیقه هنگ میکنه و نیاز به ریستارت داره . عزیزم همین پورتی که داره همه چیز بهش میخوره . مثلاً شما از پورت چی میخواید ؟ مولتی تاسک هم که با کیفیت فوق بالا که در ورژن 4 براش میاد و به هیچوجه از شارژ باتری کم نمیکنه مثل ویندوز موبایل ها که اگه آهنگ گوش بدی و مسیج بفرستی شارژ داغون بشه . :4:
دیگه بدون اطلاعات و بی خود نظر ندید لطفاً . در ضمن برنامه های بسیار زیادی برای آیفون و آیپد موجود هست و ساخته میشود به همین دلیل است که برنامه ی مجانی وجود نداره و شرکت ها سود میکنند و شوق برای ساخت برنامه های بیشتر پیدا میکنند و مثل ویندوز موبایل بی شوق و ذوق برنامه نمیسازند .

S.A.E.I.D
09-06-2010, 09:49
خسته نباشی سعید جان . اگه آیپد اپل تخته سنگه تاچ اچ دی 1 و 2 اچ تی سی چیه ؟ :4: همون Tytn 2 که شما داشتید من هم داشتم باور کن حیفه سنگ نیست اسمش رو بزارم روی تایتن 2 ؟ :4: در ضمن اینجا بخش آیفون است . هیچوقت کسی از اینجا نیومده توی انجمن پاکت پی سی به تایتن 2 فحش بده . شما هم دیگه این کار رو با ما نکن . میدونی چرا باتری قابل تعویض نداره ؟ چون مثل پاکت پی سی هر 5 دقیقه نیاز به شارژ نداره . میدونی چرا کارت خوان نداره ؟ چون خودش حافظش بالا هست و حافظش سرعتش رو پایین نمیاره مثل ویندوز موبایل ها که هر دم به دقیقه هنگ میکنه و نیاز به ریستارت داره . عزیزم همین پورتی که داره همه چیز بهش میخوره . مثلاً شما از پورت چی میخواید ؟ مولتی تاسک هم که با کیفیت فوق بالا که در ورژن 4 براش میاد و به هیچوجه از شارژ باتری کم نمیکنه مثل ویندوز موبایل ها که اگه آهنگ گوش بدی و مسیج بفرستی شارژ داغون بشه . :4:
دیگه بدون اطلاعات و بی خود نظر ندید لطفاً . در ضمن برنامه های بسیار زیادی برای آیفون و آیپد موجود هست و ساخته میشود به همین دلیل است که برنامه ی مجانی وجود نداره و شرکت ها سود میکنند و شوق برای ساخت برنامه های بیشتر پیدا میکنند و مثل ویندوز موبایل بی شوق و ذوق برنامه نمیسازند .

اگه یه نگاه تو بخش ppc بکنی خواهی دید که من به هیچکی بایت نظرش توهین نمیکنم بلکه بهش احترام هم میزارم ولی باید مدرک و سند داشته باشه نه اینکه تو هوا یه چیز بپرونه
تایتن 2 ماله 3 ساله پیشه ولی این ماله 2010 هست ! من خودم الان دایموند 2 و تایتن 2 دارم و از هر 2 تاشم راضی هستم و هر انتقادی هم میپذیرم ! چون اگه به حق باشه قابل احترام هست . من خودم تا چند روز آینده به کمپانی اپل میپیوندم یا با ipad یا با 3gs ولی باید قبول کنیم که اپل فقط به جیب خودش فکر میکنه و هیچ چیزی براش اهمیت نداره . من طراحی و ساخت و گرافیک و ... اپل را فوق العاده قبول دارم و عاشقشم ولی اینو نمیپذیرم که این کمپانی همه چیشو میخواد بفروشه !
حدود 90% افراد تو آمریکا گوشیشونو هک نمی کنن و برای همه چی پول میدن که این اصلا عقلانی نیست
شوق تا یه حدیش خوبه و اگه زیادی بشه نابود میشه !
من برای هر چی گفتم مدرک گذاشتم ولی شما دارین از ته چاه نظر میدین !
مثلا داری بهترین مدل آیفون را با بدترین مدل ppc مقایسه میکنی !

پس همونطور که در بالا گفتم انتقاد پذیر باش و از روی تعصب حرف نزن .

™SINAXEX
09-06-2010, 14:33
حدود 90% افراد تو آمریکا گوشیشونو هک نمی کنن و برای همه چی پول میدن که این اصلا عقلانی نیست
سعید جان یعنی واقعا فکر میکنی این کار اشتباه هست؟ کسی که ماه ها نشته یک برنامه نوشته باید مجانی در اختبار مردم بزاره؟ یا نه ازش درامد داشته باشه بهتره و میشه ازش قدردانی کرد! چیزی که تو ایارن به غلط جا افتاده استفاده از حق ناشر هست بدون در نظر گرفتن حمایت از ان در حالی که در اکثر دنیا این فرهنگ باب شده است

S.A.E.I.D
10-06-2010, 10:34
سعید جان یعنی واقعا فکر میکنی این کار اشتباه هست؟ کسی که ماه ها نشته یک برنامه نوشته باید مجانی در اختبار مردم بزاره؟ یا نه ازش درامد داشته باشه بهتره و میشه ازش قدردانی کرد! چیزی که تو ایارن به غلط جا افتاده استفاده از حق ناشر هست بدون در نظر گرفتن حمایت از ان در حالی که در اکثر دنیا این فرهنگ باب شده است

سینا جان داداش گلم من کی گفتم مفتی بده بیرون ! :001:
برای ویندوز موبایل روزانه بین 90 تا 140 تا نرم افزار ساخته میشه و افراد سازنده اونو واسه همه شیر میکنن و زیر تمام لینک ها یه امکان donate گذاشتن که اونایی که میتونن پول پرداخت کنن براشون بریزن که اصولا بیشتر امریکایی ها و اروپایی ها براشون بین 5 تا 15 دلار میفرستن . اینجوری یه سریا مثل ایرانیا و ... که با هیچ جا نمیتونن ارتباط برقرار کنن از نرم افزار استفاده میکنن.
حالا به نظرت بد میگم ؟ :003:

راستی شما چجوری نرم افزار میخرین ؟

™SINAXEX
10-06-2010, 13:55
سینا جان داداش گلم من کی گفتم مفتی بده بیرون ! :001:
برای ویندوز موبایل روزانه بین 90 تا 140 تا نرم افزار ساخته میشه و افراد سازنده اونو واسه همه شیر میکنن و زیر تمام لینک ها یه امکان donate گذاشتن که اونایی که میتونن پول پرداخت کنن براشون بریزن که اصولا بیشتر امریکایی ها و اروپایی ها براشون بین 5 تا 15 دلار میفرستن . اینجوری یه سریا مثل ایرانیا و ... که با هیچ جا نمیتونن ارتباط برقرار کنن از نرم افزار استفاده میکنن.
حالا به نظرت بد میگم ؟ :003:

راستی شما چجوری نرم افزار میخرین ؟
خوب به اون شکلی هم که شما میفرمایید ایفون و ایپد و ایپاد داره سایت apptracker که کرکر ها برنامه ها را میخرنند کرک میکنند و در اختیار عموم مجانی قرار میدهند donate هم دارند
اما در مورد خوده اپ استور هر ایرانی الان میتونه با داشتن گیفت کارت اپل استور از تمامی محصولات اپ استور خرید کند
خرید گیفت کارت هم در انجمن ایفون خودمون فکر کنم صورت میگیره به همین راحتی!

apple_iphone
11-06-2010, 20:19
سلام دوستان من یه سوال دارم تنها چیزی که برام مهمه اینه که آیا میشه فیلم همراه با زیرنویس فارسی یا انگلیسی تو آیپد دید اگه میشه چه جوری میشه و آیا مثل powerdvd میشه بالا مثلا فارسی دید پایین صفحه انگلیسی و چه فرمتی و چه جوری باید دیدش ممنون

R.E.Z.A
11-06-2010, 20:46
تا اونجا که من اطلاع دارم اره میشه ......

84104
17-07-2010, 07:48
خوب به اون شکلی هم که شما میفرمایید ایفون و ایپد و ایپاد داره سایت apptracker که کرکر ها برنامه ها را میخرنند کرک میکنند و در اختیار عموم مجانی قرار میدهند donate هم دارند
اما در مورد خوده اپ استور هر ایرانی الان میتونه با داشتن گیفت کارت اپل استور از تمامی محصولات اپ استور خرید کند
خرید گیفت کارت هم در انجمن ایفون خودمون فکر کنم صورت میگیره به همین راحتی!

سینا جان زیاد وقت برای جواب دادن نزار ... آخه 140 تا برنامه روزانه برای پاکت پیسی میاد ؟ من فکر کنم ایشون آپدیت ها رو حساب میکنن ... احتمان 135 تا برنامه آپدیت میشه و 5 تا برنامه میاد اون هم 4 تا بسیار ساده و مبتدی یکیش متوسط ... الان تنها سیستم عامل رقیبل آیفون آندروید هست که هنوز برنامه هاش به پای آیفون نرسیده ... والسلام

Mojtabas
07-09-2010, 09:24
سلام.
دوستان خبری هست که آیپد بعدی کی معرفی میشه؟؟طبق روال معرفیه محصولات به نظرتون کی میاد؟؟من دوست دارم بخرم ولی می ترسم 2-3 ماه بعد ورژن جدیدش بیاد..

Mostajab
07-09-2010, 09:32
سلام.
دوستان خبری هست که آیپد بعدی کی معرفی میشه؟؟طبق روال معرفیه محصولات به نظرتون کی میاد؟؟من دوست دارم بخرم ولی می ترسم 2-3 ماه بعد ورژن جدیدش بیاد..

ای پد تو ماه January معرفی شد پس فعلا نباید منتظر آی پد جدید باشید چون طبق روال اپل ای پد جدید در ماه January سال دیگه معرفی می شه

armin_punisher6
07-09-2010, 09:48
من شخصا آیپد رو قبول ندارم ولی هیچ وقت عقده ای بازی در نمیارم که اونو با سنگ مقایسه کنم.

davinciCode86
17-10-2010, 12:57
دوستان ، می خواستم بدونم میشه آی پد رو به عنوان e-reader استفاده کرد
آیا برنامه ای هست که راحت پی دی اف رو باز کنه و بشه توی پی دی اف همزمان چیز نوشت منظورم حاشیه نویسی توی پی دی اف ، از دوستان اگه کسی تجربه این کار رو داره بگه تجربش خوب بوده یا بد آخه e-reader سونی رو از نزدیک تست کردم نوشتنش بغل متن زیاد جالب نبود طول میکشید تا نوشته ای که نوشتی معلوم بشه
ممنونم

davinciCode86
17-10-2010, 15:21
دوستان ، می خواستم بدونم میشه آی پد رو به عنوان e-reader استفاده کرد
آیا برنامه ای هست که راحت پی دی اف رو باز کنه و بشه توی پی دی اف همزمان چیز نوشت منظورم حاشیه نویسی توی پی دی اف ، از دوستان اگه کسی تجربه این کار رو داره بگه تجربش خوب بوده یا بد آخه e-reader سونی رو از نزدیک تست کردم نوشتنش بغل متن زیاد جالب نبود طول میکشید تا نوشته ای که نوشتی معلوم بشه
ممنونم

دوستان کسی جواب نداد خودمون جواب خودمون رو دادیم :
نرم افزاری به نام iAnnotate هستش که طبق Review های گفته شده توسط مردم خیلی خوب کار می کنه و تمام قابلیت ها مثل هایلایت کردن و خط زدن و underline , cross out و نوشتن بصورت دست خط و غیره رو داره و حتی این قابلیت رو داره که همزمان چند تا فایل پی دی اف رو باز کنه و بصورت تب تب نشون بده و باهاشون کار کنه در کل چیز خوبیه و میشه گفت میتونید با این نرم افزار هر کاری رو که با یک e-reader در زمینه حاشیه نویسی انجام میدین انجام بدبن. البته مشکلات خودش رو هم داره دوستانی که میخان بیشتر بدونن برن به آدرس :
http://www.imedicalapps.com/2010/05/iannotate-pdf-app-review-ipad-medical/1/

یا این لینک :

http://www.........com/watch?v=k3g_wYr-vDI&feature=player_embedded

YAHEL-SHERMAN
22-12-2010, 03:01
سلام من میخوام تا هفته ی دیگه ایپد wifi 32 gb بخرم لطفا هرچیزی که موقع خرید باید بدونیم رو بگید در ضمن ارزش داره 3g بخرم یا به کارم نمیاد و در اخر ایپد جک 3.5 استاندارد هدفون داره ؟

YAHEL-SHERMAN
22-12-2010, 23:43
سلام من میخوام تا هفته ی دیگه ایپد wifi 32 gb بخرم لطفا هرچیزی که موقع خرید باید بدونیم رو بگید در ضمن ارزش داره 3g بخرم یا به کارم نمیاد و در اخر ایپد جک 3.5 استاندارد هدفون داره ؟

ممنون از این همه توجه ...

shoeib
27-12-2010, 18:41
دوستان آخرین نسخه iOS در آیپد جیلبریک میشه؟

R.E.Z.A
28-12-2010, 08:12
بله آخرین نسخه : ۴.۲.۱ هستش که با redsnow جیل میشه .

فقط نباید دستگاه رو خاموش کنی بعد از جیل .

R.E.Z.A
28-12-2010, 08:12

shoeib
28-12-2010, 16:12

خب ینی اگه جیل کنی بعد برنامه کرک شده بریزی بعد خاموشش کنی برنامه دفعه بعد که روشنش کردی کار نمیکنه؟

بعد اگه خب خاموش نکنی چی میشه؟ حالتی مثل استندبای داره؟

ممنون

NimaNj
11-01-2011, 20:43
با سلام خدمت دوستان .
آیا به آیپد هندزفری وصل میشه؟
هندزفری مخصوص داره یا هر هندزفری بهش می خوره؟

shoeib
13-01-2011, 21:28
با سلام خدمت دوستان .
آیا به آیپد هندزفری وصل میشه؟
هندزفری مخصوص داره یا هر هندزفری بهش می خوره؟
جک 3.5 میلیمتری داره دوست عزیز یعنی به هر هدفونی (3.5mm) که داشته باشی باید بخوره

shoeib
13-01-2011, 21:32
خب ینی اگه جیل کنی بعد برنامه کرک شده بریزی بعد خاموشش کنی برنامه دفعه بعد که روشنش کردی کار نمیکنه؟

بعد اگه خب خاموش نکنی چی میشه؟ حالتی مثل استندبای داره؟

ممنون
کسی نیست جواب منو بده؟

NimaNj
14-01-2011, 17:11
جک 3.5 میلیمتری داره دوست عزیز یعنی به هر هدفونی (3.5mm) که داشته باشی باید بخوره

منظورتون سوراخ بالا سمت چپ هست؟ چون هیچ ورودی به جز اون ندیدم و چندتا هدفون و هندزفری رو تست کردم بطور کامل توش نرفت و آیپد هم واکنشی نشون نداد که چیزی بهش وصل شده!!

shoeib
14-01-2011, 19:29
منظورتون سوراخ بالا سمت چپ هست؟ چون هیچ ورودی به جز اون ندیدم و چندتا هدفون و هندزفری رو تست کردم بطور کامل توش نرفت و آیپد هم واکنشی نشون نداد که چیزی بهش وصل شده!!
بله سوراخ بالا سمت چپ.
والا من آیپد ندارم ولی اصولا باید همه هدفون های 3.5 میلیمتری باهاش کار کنه!

ronaldo de asis
15-01-2011, 15:54
به همه ی دوستان پینشنهاد میکنم آیپد نخرن چون جدیدش میاد و من با قیمته بهتری نسبت به بازار میارم. ولی اگر کسی بازم این مدل رو خاست به خودم بگه میتونم پایین تر از ایران بیارم

R.E.Z.A
19-01-2011, 10:01
تو سایت خرید فروش ممنوعه !

aminnotash
19-01-2011, 10:47
ممنوعه ولی یادمه شما هم فروشنده بودین شاید هم من اشتباه میکنم یا تازهگی ها ممنوع شده؟؟

Amirrasa
20-01-2011, 07:52
خرید و فروش فقط برای اعضایvip و مدیران اون هم توی بخش خرید و فروش آزاده...

mahmod22
28-01-2011, 19:56
اقا من یک ساعته تو سایتم موندم ایپد چیه ایپاد چیه.من فکر میکردم اونی که مثله گوشی ایفونه واسه بازی و موسیقیه ایچد هست الان گیج شدم.میشه بگین کدوم درسته.اون 8 اینچه ایپاد هست درسته؟

PEYMAN
28-01-2011, 20:01
اقا من یک ساعته تو سایتم موندم ایپد چیه ایپاد چیه.من فکر میکردم اونی که مثله گوشی ایفونه واسه بازی و موسیقیه ایچد هست الان گیج شدم.میشه بگین کدوم درسته.اون 8 اینچه ایپاد هست درسته؟

سلام.ایپد تبلت اپله که 10 اینچه.اطلاعات بیشتر:
http://www.apple.com/ipad/
ایپاد هم پخش کننده ی اپله که قیافش تقریبا شبیه به ایفونه
http://www.apple.com/ipod/

maryam_am9O
28-01-2011, 20:13
آیپاد که به انگلیسی ipod خونده میشه و شبیه به آیفون 4 هست
آیپد که ipad خونده میشه و تبلت نام داره

faww
28-01-2011, 21:17
سلام به دوستان و اساتید عزیز و گرامی

آقا من میخوام برم یه تبلت باحال بخرم تو سایت گشتم دیدم یکی میگه سامسونگ خوبه یک میگه بلک بری(که اصلا من نمیدونم چیه و از کجا میشه اطلاعات در موردش بدست آورد) یکی میگه صبر کن تا آیپد 2 بیاد قیمت ها فضاییه در حالی که تو بازار قیمت خیلی ارزونتره حالا من سوالاتم رو می گم خواهشا اساتید کمکم کنن

1- تبلت ها چه خصوصیات و برتری در مقایسه با لپتاپ دارن (من الان یه n8 خریدم و یه لپتاپ hp dv6000 دارم کلا دنباله تکنولوژیم به خاطر همین دوست دارم در موردتبلت بیشتر بدونم)

2- کلا تبلت بیشتر برای چه کاری کاربرد داره مثلا بازی یا فیلم(چون من فقط برای فیلم دیدن میخوام بگیرم تبلت رو) و کلا چه کارایی میکنه (البته dvdplayer portable sonny دارم اما شارژ کم نگه میداره و صفحه نمایشش نسبت به تبلت کوچیکتره)

3- چه مارکی رو توصیه می کنید و به چه دلیل ( اگه میشه با مارکای دیگه و مدل های دیگه به صورت مقایسه بذارید که بدونم چی به چیه)

4- تبلت رو باید از کجا تهیه کرد که هم تو پاچه ی آدم نکنن (مثل n8 من که نرفتم نمایندگی گوشی با اینکه فنلانده اما سریالش تو نوکیا میزنم میگه وجود ندارد ) هم فردا اگه چیزی شد بشه برد پیش یارو و درست کنه ( ینی وارد باشه طرف)(گارانتی یا چیزی) هم بشه از همونجا همه ی وسایل جانبی و نمیدونم سیستم عامل جدید و نرم افزارا و بازی هاش رو تهیه کرد ......... اگه آدرس یه جایی رو بدید ممنون میشم

حالا من کارایی که مد نظرمه که با تبلت بکنم رو به شما عرض می کنم شما نسبت به کارای من معرفی کنید :

1- فیلم خیلی خیلی می بینم اصلا حوصله ی تبدیل ندارم میخوام بریزم توش ببینم چه فرمت dvd چه divx چه mkv همش هم با زیرنویس (الان دهنم سرویس میشه فیلمارو تبدیل میکنم زیرنویس میچسبونم بهش تو n8 میشینم میبینم

2- میخوام آهنگ گوش بدم حالا با هر فرمتی

3- میخوام نقشه و map خیلی قوی داشته باشه نه مثل این n8 که ..... مارو اما درست نشد

4- اینترنت خیلی خیلی وصل میشم حالا چه برای فیلم دانلود کردن یا فیلم دیدن یا گشتن تو سایت ها و دانلود حلاصه هرچی

5- اگه بشه خروجی های زیادی داشته باشه HTMI یا خلاصه هر خروجی که میتونه

6- حافظه زیادی داشته باشه و یا بشه ارتقا داد فضا رو

7- تنوع برنامه ها و بازی ها

8- کیفیت بالای صفحه نمایش

9- دوربین برای عکس برداری معمولی یا فیلم برداری HD

10- اگه بشه خروجی usb داشته باشه که عالی میشه

:ce::dk::cp:

قربون همتون برم و ممنون که کمکم می کنید

PEYMAN
28-01-2011, 21:40
سلام به دوستان و اساتید عزیز و گرامی

آقا من میخوام برم یه تبلت باحال بخرم تو سایت گشتم دیدم یکی میگه سامسونگ خوبه یک میگه بلک بری(که اصلا من نمیدونم چیه و از کجا میشه اطلاعات در موردش بدست آورد) یکی میگه صبر کن تا آیپد 2 بیاد قیمت ها فضاییه در حالی که تو بازار قیمت خیلی ارزونتره حالا من سوالاتم رو می گم خواهشا اساتید کمکم کنن

1- تبلت ها چه خصوصیات و برتری در مقایسه با لپتاپ دارن (من الان یه n8 خریدم و یه لپتاپ hp dv6000 دارم کلا دنباله تکنولوژیم به خاطر همین دوست دارم در موردتبلت بیشتر بدونم)

2- کلا تبلت بیشتر برای چه کاری کاربرد داره مثلا بازی یا فیلم(چون من فقط برای فیلم دیدن میخوام بگیرم تبلت رو) و کلا چه کارایی میکنه (البته dvdplayer portable sonny دارم اما شارژ کم نگه میداره و صفحه نمایشش نسبت به تبلت کوچیکتره)

3- چه مارکی رو توصیه می کنید و به چه دلیل ( اگه میشه با مارکای دیگه و مدل های دیگه به صورت مقایسه بذارید که بدونم چی به چیه)

4- تبلت رو باید از کجا تهیه کرد که هم تو پاچه ی آدم نکنن (مثل n8 من که نرفتم نمایندگی گوشی با اینکه فنلانده اما سریالش تو نوکیا میزنم میگه وجود ندارد ) هم فردا اگه چیزی شد بشه برد پیش یارو و درست کنه ( ینی وارد باشه طرف)(گارانتی یا چیزی) هم بشه از همونجا همه ی وسایل جانبی و نمیدونم سیستم عامل جدید و نرم افزارا و بازی هاش رو تهیه کرد ......... اگه آدرس یه جایی رو بدید ممنون میشم

حالا من کارایی که مد نظرمه که با تبلت بکنم رو به شما عرض می کنم شما نسبت به کارای من معرفی کنید :

1- فیلم خیلی خیلی می بینم اصلا حوصله ی تبدیل ندارم میخوام بریزم توش ببینم چه فرمت dvd چه divx چه mkv همش هم با زیرنویس (الان دهنم سرویس میشه فیلمارو تبدیل میکنم زیرنویس میچسبونم بهش تو n8 میشینم میبینم

2- میخوام آهنگ گوش بدم حالا با هر فرمتی

3- میخوام نقشه و map خیلی قوی داشته باشه نه مثل این n8 که ..... مارو اما درست نشد

4- اینترنت خیلی خیلی وصل میشم حالا چه برای فیلم دانلود کردن یا فیلم دیدن یا گشتن تو سایت ها و دانلود حلاصه هرچی

5- اگه بشه خروجی های زیادی داشته باشه htmi یا خلاصه هر خروجی که میتونه

6- حافظه زیادی داشته باشه و یا بشه ارتقا داد فضا رو

7- تنوع برنامه ها و بازی ها

8- کیفیت بالای صفحه نمایش

9- دوربین برای عکس برداری معمولی یا فیلم برداری hd

10- اگه بشه خروجی usb داشته باشه که عالی میشه

:ce::dk::cp:

قربون همتون برم و ممنون که کمکم می کنید
1-وزن سبک و قابلیت حمل راحت بخاطر اندازه ی بسیار کوچک
2-بستگی به سیستم عامل تبلتی که میخرین داره.در کل تبلت به دستگاه همه کاره هست.

با این وضعیتی که شما واسه من تعریف کردید اصلا ایپد و تبلت های اندروید بدرد شما نمیخوره چون این دستگاه ها ناقص و وابسته هستن.یعنی حتما باید یه کامپیوتر داشته باشی تا روشون بازی یا برنامه بریزی
به شما تبلت های ویندزو7 رو پیشنهاد میکنم.تبلت واقعی یعنی همین.
بستگی به استفاده ی شیما hp slate که قیمتش 799 دلاره و وزن600 گرم و سیستم تبلت خوب.
یا asus eee slate ep121 که این فقط زمانی به درد شما میخوره که کار سنگین هم بخواین انجام بدین چون 1کیلو200 گرم وزن داره و زم4 و سی پی یو i5 داره.

سوال های شما خیلی کلیه.اول تبلت رو انتخاب کنید بعد بستگی به سیستم عامل تبلت برید دنبال باقی قضایا

faww
28-01-2011, 21:48
مر30 از راهنماییایه خوبت

آخه مشکل اینجاست که من نه سیستم عامل های تبلت رو می شناسم نه برند هایی که تبلت دادن بیرن

البته مهم نیست برنامه و بازی رو از کامپیوتر میریزم بقیش مهمه

کلا کار خفن نمی خوام بکنه همون کارای معمولیه

بقیه سوالاتم رو میشه جواب بدید ممنون میشم

PEYMAN
28-01-2011, 22:45
مر30 از راهنماییایه خوبت

آخه مشکل اینجاست که من نه سیستم عامل های تبلت رو می شناسم نه برند هایی که تبلت دادن بیرن

البته مهم نیست برنامه و بازی رو از کامپیوتر میریزم بقیش مهمه

کلا کار خفن نمی خوام بکنه همون کارای معمولیه

بقیه سوالاتم رو میشه جواب بدید ممنون میشم

گفتم که به شما.
ویندوز7 همینی که رو سیستمت هست رو که میشناسی؟همین روی بعضی از تبلت ها هم هست یعنی دیگه نمیخواد چیزی رو تبدیل کنی و همونطور که هست میتونی با زیرنویس ببینی و تقریبا هرکاری که با سیستمت انجام میدی میتونی با اون تبلت هم انجام بدی (اون2 تبلتی که تو پست قبل معرفی کردم)

حالا شما اگه ایپد بخری باید هر دفعه فیلم رو mp4 کانورت کنی چون سیستم عاملش فقط mp4 ساپورت میکنه
در ضمن ه شما گلکسی سامسونگ که اندروید داره بخری یا اپل ایپد هیچ وقت نمیتونی همه چیز از اینترنت دانلود کنی چون سیستم عاملشون خیلی محدوده.
هی کدومشون خروجی hdmi ندارن و تقریبا پورت خاصی ندارن
هیچ کدومشون ورودی usb ندارن.
حافظه ی ایپد هم که نمیشه ارتقا دارد

ولی تبلت های ویندوز 7 تقریبا همه ی اینها رو دارن

faww
28-01-2011, 23:54
ممنون

فقط نگفتید من از کجا و چطوری بخرم و چیا رو دقت کنم که سرم کلا نره و......

راستی یه سوال دیگه شنا از آیپد که گرفتی راضی هستی؟تاحالا هیچ مشکلی یا محدودیتی از نظر خودت درش دیدی؟

PEYMAN
29-01-2011, 00:12
ممنون

فقط نگفتید من از کجا و چطوری بخرم و چیا رو دقت کنم که سرم کلا نره و......

راستی یه سوال دیگه شنا از آیپد که گرفتی راضی هستی؟تاحالا هیچ مشکلی یا محدودیتی از نظر خودت درش دیدی؟

عزیزم من گفتم که محدودیت هاش رو.حتما باید کامپیوتر داشته باشی برای برنامه ریزی و ... یعنی یه دستگاه وابسته است.
ساپورت فقط فرمت mp4 که واسه یه تبلت واقعا یک فاجعست.
ورودی هیچی نداره.یعنی نه رم،نه یو اس بی و.. هیچی نمیشه واردش کرد.

در مورد ادرس هم والله من خبر ندارم کسانی که خبر دارن راهنمایی خواهند کرد

faww
29-01-2011, 00:36
قربون دستات که کمک می کنی دادا

حالا تا چه اندازه راضی بودی ازش؟مثلا در مقایسه با برند های دیگه...بیشتر تو با تبلتت چی کارا می کنی؟

این ایپد 2 چی بیشتر داره؟در مقایسه با بقیه بهتره یا ...؟ کی میاد؟

واقعیتش من تو کف اون پکی 45 گیگی موندم اصلا به خاطر اون پک می خوام برام مثل مال تورو بگیرم

:dk:

84104
29-01-2011, 10:36
برای آدرس اگر خواستید پ.خ بدید ...

تبلت مخصوصا تبلت اپل مخصوص کاراهای اینترنتی کاربرد زیادی داره ... آیپد به علت سیستم عامل مخصوص خودش بازی ها و برنامه های وحشتناک زیاد و عالی داره ...

اینطور که شایعه شده آیپد 2 : 2تا دوربین داره ... رزولیشن بالاتری داره ... احتمالا سی پی یو 2 هسته ای داره ...

تبلت های ویندوز زیاد تعریفی نیستن ... چون ویندوز 7 اصلا مناسب تبلت نیست ... توی تبلت های آندروید بنظر من موتورولا بهترینه ... با آندرویید 3 ولی باز اپل یه چیز دیگس

faww
29-01-2011, 11:27
با یه ذره گشتن آخر یه چیزی پیدا کردم آخرت تبلتهاست

malata pc-A1001

دوتا توضیحات هم میذارم برای کسایی که مثل من از هیچی خبر ندارن

http://thenextweb.com/mobile/files/2010/09/samsung-galaxy-tab-vs-apple-ipad-infographic-small1.jpg

تو این عکس کاملا میشه فهمید من چرا دارم انتخابش می کنم

http://www.newgadget.org/wp-content/uploads/2010/10/best-tablet-infographic.jpg

از دوستان عزیز اگه کسی اینو داره حتما به خبر بده که سوالاتمون رو شروع کنیم

PEYMAN
29-01-2011, 12:45
تبلت های ویندوز زیاد تعریفی نیستن ... چون ویندوز 7 اصلا مناسب تبلت نیست ... توی تبلت های آندروید بنظر من موتورولا بهترینه ... با آندرویید 3 ولی باز اپل یه چیز دیگس

حمید جان من با نت بوک های لمسی ویندوز7 کار کردم و تا اونجایی که کار کردم قشنگ جواب داد و هیچ جایی کم نیاورده
ویندوز7 هم از همون اول برای لمس هم ساخته شده بود.
در هر صورت اندروید وios و... اصلا در مقابل ویندوز7 هیچ چیزی به حساب نمیان
من اصلا حاضر نیستم دستگاه به اون بزرگی رو با خودم بچرخونم بعد مثلا فیلم فقط mp4 بخونه یا یه رم یا usb بهش وصل نشه...

Mactavish-a
05-03-2011, 20:48
سلام من میخواستم آیپد2 رو بگیرم و دوتا سوال خیلی مهم دارم:
1- این فیس تایم فقط رو دیوایسهای اپل کار میکنه یا نه میتونی با دوربین دومش با مدلها و دستگاههای دیگه هم ارتباط تصویری برقرار کنی؟ اخه میگن برای کنفرانسهای ویدیویی هم هست گفتم شاید با مدلهای دیگه هم بتونه ارتباط داشته باشه. راستی فقط مجبوری با وایرلس این کار رو بکنی؟ اخه من شنیدم که با تریجی نمیشه ولی بعد یه جا خوندم که یه آپدیت یا برنامه اومده که با تریجی هم میشه. ممنون میشم که یه سری توضیخات کامل در این مورد بهم بدین.

2-توی فروم iPhone.ir و تو یکی از پستهای یکی از بچه های همین سایت خوندم که با جیل و یه سری ترفند آیفون قابلیت تبدیل به یو اس بی فلش درایو رو داره یعنی که دیگه فقط به آیتیونز وابسته نیست و یه جورایی میشه گفت حالت Mass Storage رو داره میخواستم بدونم این قضیه در مورد آیپد هم صدق میکنه؟؟
مرسی از جوابهای خوبتون.

Rapster
04-04-2011, 21:25
درود.دوستان بنده به فکر گرفتن یک آیفون 4 بودم ولی الان بین آیپد 2 و آیفون 4 موندم.به نظرتون کدومو بگیرم؟ موضوع اصلی برام بازی ها و نرم افزار هاست.میخواستم بدونم بازیهای خوبی که برای آیفون 4 میاد برای آیپد 2 هم میاد یا نه؟ ممنون.

PEYMAN
04-04-2011, 21:44
درود.دوستان بنده به فکر گرفتن یک آیفون 4 بودم ولی الان بین آیپد 2 و آیفون 4 موندم.به نظرتون کدومو بگیرم؟ موضوع اصلی برام بازی ها و نرم افزار هاست.میخواستم بدونم بازیهای خوبی که برای آیفون 4 میاد برای آیپد 2 هم میاد یا نه؟ ممنون.

نگران بازی و برنامه ها نباشید.برنامه ها و بازی هایی که واسه ایفون4 هست اکثر واسه ایپد هم هست ولی بعضی برنامه ها مخصوص ایپد هست که نسخه ی ایفون نداره.

I-Mehdi
04-04-2011, 22:48
دقت کنین که آیفون 3 و آیپدی که میخواین بخرین از نظر سخت افزاری تفاوت هایی دارند.
cpu , ram و ...

آیفون 4 سیم کارت هم میخوره و کاربرد بیشتری قطعا داره. دوربین دوم و ....
به نظرم آیپد 2 کمی قدیمی شده و ممکنه به خوبی آیفون 4 بازی های سنگین رو اجرا نخواهد کرد

R@R#M@N
08-04-2011, 13:36
دوستان 3 تا سوال دارم
اول اینکه الان میشه آیپد 2 رو هک کرد و بازی و نرم افزار رووش ریخت ؟؟
دوم اینکه آنلاک شده هستن و با سیم کارتهای ایران کار میکنن ؟؟
سوم اینکه 99% قابلیت ویس کال نداره ! Sms چی ؟؟ میشه باهاش sms داد ؟؟

I-Mehdi
08-04-2011, 14:10
1- هنوز جیلیبریک نشدند.
2- بله کار میکنه
3- sms میشه فرستاد

R@R#M@N
08-04-2011, 17:50
مرسی !
فقط آیپد2 موجود تو بازار مگه مخصوص ورایزون و ای تی اند تی نیستند ؟؟
همینجوری کار میکنند یا باید آنلاک بشن ؟؟
یا اصلاً آنلاک داره آیپد ؟؟
اگه میشه قیمت آیپد2 رو هم برام بذارین (قیمت جهانیش)

mostafamoradi88
08-04-2011, 18:11
من دیروز یه آیپاد 4 گرفتم...قبلش یه آیپد داشتم.....به این نتیجه رسیدم:

تو بازی ها.........آیپد=آیپاد بزرگ شده
تو برنامه های عمومی وجذاب....آیپد جلوی آیپاد سوسکه...
تو بعضی برنامه های اختصاصی...آیپاد جلوی آیپد سوسکه...

PEYMAN
08-04-2011, 22:26
مرسی !
فقط آیپد2 موجود تو بازار مگه مخصوص ورایزون و ای تی اند تی نیستند ؟؟
همینجوری کار میکنند یا باید آنلاک بشن ؟؟
یا اصلاً آنلاک داره آیپد ؟؟
اگه میشه قیمت آیپد2 رو هم برام بذارین (قیمت جهانیش)

ای تی اند تی ها توی ایران کار میکنن.
قیمت

http://store.apple.com/us/browse/home/shop_ipad/family/ipad/select?mco=MjE0OTI0MDI

armin2020
17-04-2011, 15:43
سلام ایپد 2 جیلبریک میشه یا نه اموزش هست

™MaD
17-04-2011, 19:55
سلام ایپد 2 جیلبریک میشه یا نه اموزش هست

نه هنوز

I-Mehdi
17-04-2011, 20:14
هنوز جیلیبریک نشده

8613187
23-04-2011, 18:06
سلام

می خوام ای پد 2 بگیرم و باهاش pdf بخونم ، اینترنت برم

و سوالم اینه که اگه 20 تا پنجره اینترنت باهاش باز کنی کند میشه یا اینکه نه (20 تا پنجره سنگین تو بروزرش )

I-Mehdi
23-04-2011, 18:17
safari برنامه اصلی گوشی بیش از 9 صفحه به شکل عادی باز نمیکنه.
میتونین با جیلیبریک کردن و ... این قابلیت رو بش اضافه کنین
همچنین browser های دیگه ای هم هست که میتونین استفاده کنین.

در کل مشکلی نداره.

8613187
23-04-2011, 20:30
safari برنامه اصلی گوشی بیش از 9 صفحه به شکل عادی باز نمیکنه.
میتونین با جیلیبریک کردن و ... این قابلیت رو بش اضافه کنین
همچنین browser های دیگه ای هم هست که میتونین استفاده کنین.

در کل مشکلی نداره.

چون دارم پول یه لپ تاپ رو میدم نظر شما چیه ؟ :ac:

میخوام یه چیزی بگیرم که راحت بشینم رو زمین یا صندلی یا .. راحت اینترنت استفاده کنم. :dq:pdf , word .... اینا کار کنم و بخونم . :dq:
gps داشته باشه . :ab:

و این جریان 3g چی هست ؟ :hello:
همین سیم کارت های ایران سل بهش میخوره ؟

من از ایپد هیچی نمیدونم.

8613187
24-04-2011, 16:18
راستی فارسی هم داره دیگه ایشالا ? یعنی فارسی تایپ کنیم ؟ :ad:

office , word , اینارم میخونه دیگه ، هم فارسی هم انگلیسی ؟ :dq:

فلش هم میشه زد بهش ، یا هارد اکسترنال ؟ از طریق USB ؟ :dq:

خود ipad پورت USB داره ؟ :by:

I-Mehdi
24-04-2011, 19:37
در کل نظرم اینه که حسابی در موردش بخونی و بعد بخری. ولی نشنیدم کسی بخره ناراضی باشه. برنامه ها و بازی هاش مطمئنا مجذوبت میکنه.
3g همون اینترنت موجود روی سیم کارت ها هستش.
در مورد خوندن کتاب و اینترنت و ... هم من خیلی خوشم اومد.
برای فارسی هم میتونی از کیبرد عربی موجود روش استفاده کنی و هم میتنی 5000 تومن بدی کیبرد فارسی کامل نصب کنی روش
خودش پورت نداره ولی یه reader داره که میتونی اضافه کنی بش برای مواردی که گفتی

موفق باشید

majzoub
25-04-2011, 08:36
سلام ، من می خوام یه ایپد 1 بگیرم که ترجیحا" 3جی باشه ، 700 تومن هم پول دارم ، با این پول کدوم مدولشو می تونم بگیرم ؟ اگه 16 گیگ بگیرم کم نمیاد ؟ چند گیگ شو سیستم عامل اشغال می کنه ؟
کاربردم ، دیدن فیلم ، دیدن عکس ، بازی ، اینترنت ، پی دی اف خوندن هستش !

Mostajab
25-04-2011, 08:57
سلام ، من می خوام یه ایپد 1 بگیرم که ترجیحا" 3جی باشه ، 700 تومن هم پول دارم ، با این پول کدوم مدولشو می تونم بگیرم ؟ اگه 16 گیگ بگیرم کم نمیاد ؟ چند گیگ شو سیستم عامل اشغال می کنه ؟
کاربردم ، دیدن فیلم ، دیدن عکس ، بازی ، اینترنت ، پی دی اف خوندن هستش !

من تو سایت چاره دیدم ۳جی ۱۶ گیگ رو زده ۷۴۰ و ۳۲گیگش ۷۸۰ هست که تو بازار حتما کمتر هست ولی ۳۲ خوبه و کمتر نگیر مخصوصا برای کاربرد هایی که داری
و من کلا دیگه ای پد ۱ رو توصیه نمی کنم اگر می تونی صبر کنی حتما ای پد ۲ بخرچون ارزشش رو داره

majzoub
25-04-2011, 09:17
من تو سایت چاره دیدم ۳جی ۱۶ گیگ رو زده ۷۴۰ و ۳۲گیگش ۷۸۰ هست که تو بازار حتما کمتر هست ولی ۳۲ خوبه و کمتر نگیر مخصوصا برای کاربرد هایی که داری
و من کلا دیگه ای پد ۱ رو توصیه نمی کنم اگر می تونی صبر کنی حتما ای پد ۲ بخرچون ارزشش رو داره

ممنون از راهنماییت ، اما شنبه می خوام برم بگیرم ، ایپد 2 الان بالای 1 میلیون تومنه ! پایین اومدنش حالا حالا ها ممکن نیست !
یه سوال دیگه ، شاید بچه گانه باشه اما واسه ایپد برنامه های دیکشنری هستش ؟ چون خیلی با دیکشنری سر و کار دارم ! مرسی

PEYMAN
25-04-2011, 09:50
ممنون از راهنماییت ، اما شنبه می خوام برم بگیرم ، ایپد 2 الان بالای 1 میلیون تومنه ! پایین اومدنش حالا حالا ها ممکن نیست !
یه سوال دیگه ، شاید بچه گانه باشه اما واسه ایپد برنامه های دیکشنری هستش ؟ چون خیلی با دیکشنری سر و کار دارم ! مرسی

سلام
دیکشنری موسیقی.مردم.حیوانات.تاریخی/اکسفور،لانگمن با انواع تلفظ ها و ...
دیکشنری هایش عالی هستن
البته اینایی که گفتم انگلیسی به انگلیسی هستن
یه دیکشنری انگلیسی به فارسی هم داره

8613187
25-04-2011, 17:36
در کل نظرم اینه که حسابی در موردش بخونی و بعد بخری. ولی نشنیدم کسی بخره ناراضی باشه. برنامه ها و بازی هاش مطمئنا مجذوبت میکنه.
3g همون اینترنت موجود روی سیم کارت ها هستش.
در مورد خوندن کتاب و اینترنت و ... هم من خیلی خوشم اومد.
برای فارسی هم میتونی از کیبرد عربی موجود روش استفاده کنی و هم میتنی 5000 تومن بدی کیبرد فارسی کامل نصب کنی روش
خودش پورت نداره ولی یه reader داره که میتونی اضافه کنی بش برای مواردی که گفتی

موفق باشید

من میخواستم یه لپ تاپ بگیرم که راحت ببرمش اینور اونور هم تو خونه هم بیرونه خونه
بیشتر واسه اینترنت میخوام ازش استفاده کنم ؟ وایرلس !!
و pdf و office زیاد میخونم .

از لحاظ کاربردی چطوره چون من اصلا با مک کار نکردم ، مثل ویندوز میمونه دیگه ، یهنی همین کاراییی که تو ویندوز میشه انجام دادو با مک هم میشه
برنامه های مثل winzip - Yahoomessenger - adob - FF - idm -

پس با اون reader ه میشه یه هارد اکسترنال 500 گیگا بایتی رو وصل کزد بهش ؟

PEYMAN
25-04-2011, 17:51

از لحاظ کاربردی چطوره چون من اصلا با مک کار نکردم ، مثل ویندوز میمونه دیگه ، یهنی همین کاراییی که تو ویندوز میشه انجام دادو با مک هم میشه
برنامه های مثل winzip - yahoomessenger - adob - ff - idm -

با سلام خدمت شما
برادر سیستم عامل ios یک سیستم عامل کاملا بسته است.کی یه شما گفته میشه هارد وصل کرد؟فقط یه ریدر داره که میشه باهاش عکس ترنسفر کرد.

به شما پیشنهاد میکنم قبل از خرید حتما باهاش کار کنی چون مطمینم با این چیزایی که میخواین صد در صد پشیمون میشید.این سیستم عاملش مک نیست بلکه iphone os هست .اون سیستم عامل مک بر روی مک بوک ها فرق میکنه با این.

به نظر من با توجه به نیاز شما یک tablet تهیه کنید واستون خیلی بهتره چون با این نصف کارهای ویندوز رو هم نمیشه انجام داد!

الان شما میبینی یه نفر میره ایپد میخره دو تا نوت بوک داره،دسک تاپ هم داره بعدش میره ایپد میخره.شما که نوت بوک ندارد حتما اول تهیه کن.
در ضمن ایپد یک دستگاه وابسته هست یعنی حتما باید یه کامپیوتر داشته باشی در کنارش تا بتونی توی اطلاعات بریزی

8613187
25-04-2011, 18:17
با سلام خدمت شما
برادر سیستم عامل ios یک سیستم عامل کاملا بسته است.کی یه شما گفته میشه هارد وصل کرد؟فقط یه ریدر داره که میشه باهاش عکس ترنسفر کرد.

به شما پیشنهاد میکنم قبل از خرید حتما باهاش کار کنی چون مطمینم با این چیزایی که میخواین صد در صد پشیمون میشید.این سیستم عاملش مک نیست بلکه iphone os هست .اون سیستم عامل مک بر روی مک بوک ها فرق میکنه با این.

به نظر من با توجه به نیاز شما یک tablet تهیه کنید واستون خیلی بهتره چون با این نصف کارهای ویندوز رو هم نمیشه انجام داد!

الان شما میبینی یه نفر میره ایپد میخره دو تا نوت بوک داره،دسک تاپ هم داره بعدش میره ایپد میخره.شما که نوت بوک ندارد حتما اول تهیه کن.
در ضمن ایپد یک دستگاه وابسته هست یعنی حتما باید یه کامپیوتر داشته باشی در کنارش تا بتونی توی اطلاعات بریزی

خوب من لپ تاپ رو واسه کار خاصی نمیخواستم بگیرم
گفتم که برای اینترنت + pdf + office
کامپیوتر که دارم

خوب یعنی راهی نداره که بتونیم توش فایل بریزم ، فیلم ، موزیک ...
حتی فلش هم نمیشه زد ؟

منظورتون کدوم تبلت هست ؟

یعنی چی نصف کار های ویندوز هم نمی شه انجام داد ؟ منظورتون برنامه های تخصصی هستش ؟

PEYMAN
25-04-2011, 18:24
خوب من لپ تاپ رو واسه کار خاصی نمیخواستم بگیرم
کامپیوتر که دارم
خوب یعنی راهی نداره که بتونیم توش فایل بریزم ، فیلم ، موزیک ...
حتی فلش هم نمیشه زد ؟
منظورتون کدوم تبلت هست ؟
یعنی چی نصف کار های ویندوز هم نمی شه انجام داد ؟ منظورتون برنامه های تخصصی هستش ؟

سلام.ببخشید منظورم netbook بود نوشتم تبلت

یعنی اینکه همینطوری راهی ندارید که توش اطلاعت بریزید و باید وصل کنید به کامپیوتر توش اطلاعت بریزد.

گفتم که فقط یه ریدر داره که جدا بفروش میره و واسه دوربین عکاسیه.یعنی فقط میشه باهاش عکس ترنسفر کرد.

بهرحال من حتما به شما توصیه میکنم قبل از خرید حتما با یه ایپد کار بکنید تا بعدش مشکلی واستون پیش نیاد.

I-Mehdi
25-04-2011, 18:30

برنامه های مثل winzip - Yahoomessenger - adob - FF - idm -

ببین؛
اول اینکه رو آیپد ویندوز نصب نمیشه ( فعلا )
اگه شما نیاز به یه ویندوز داری برای کارهات بهتره همون لپتاپ و یا سایر سری های تبلت رو بگیری که روشون ویندوز نصب شده.
برای خوندن آفیس و pdf و ... مشکلی نداره.
برای وب گردی هم مشکلی نداره.
اما به هیچ وجه نمیتونه جای لپتاپ رو برای شما بگیره. اساسا تبلت کارش این نیست.
اگه به سیستم عامل مک علاقه داری به نظر من یه مک بوک بگیر و کم کم یاد بگیر باش کار کنی.

حرف آقا پیمان در مورد وابسته بودنش هم درسته. باید یه لپ و یا pc در کنارش داشته باشی.

اگر صرفا برای همین موارد هستش مشکلی نداره، بخر.
اما اگه میخوای مثلا photo shop , cad , lingo , و سایر برنامه های اینطوری رو کار کنی لپتاپ بگیر.

8613187
25-04-2011, 21:26
سلام.ببخشید منظورم netbook بود نوشتم تبلت

یعنی اینکه همینطوری راهی ندارید که توش اطلاعت بریزید و باید وصل کنید به کامپیوتر توش اطلاعت بریزد.

گفتم که فقط یه ریدر داره که جدا بفروش میره و واسه دوربین عکاسیه.یعنی فقط میشه باهاش عکس ترنسفر کرد.

بهرحال من حتما به شما توصیه میکنم قبل از خرید حتما با یه ایپد کار بکنید تا بعدش مشکلی واستون پیش نیاد.

ممنون که راهنمایی می کنید

یعنی من نمیتونم hpad رو به pc وصل کنم (ویندوز) ؟؟؟؟؟
کار تخصصی نمیکنم باهاش !!!
از پشت صندلی نشستن خسته شدم ، یه چیزی میخوام بگیرم واسه وبگردی ، pdf , office ...
اول خواستم لپتاپ بگیرم چون کارتخصصی نمیکنم و میخوام هر جا که میشینم کنارم باشه ، مثله گوشی ، چون گوشی lcd ایش کوچیکه نمیشه کار کرد (قصد خرید دیزایر اچ دی داشتم) بعد گفتم لپتاپ بگبرم بهتر ، که متاسفانه لپتاپ چون هم سنگینه و هم بزرگه نمی تونی در هر حالتی بشینی و کار کنی ، به خاصر همین یه گوشی بزرگ می خوام (آی پد)

8613187
25-04-2011, 21:28
ببین؛
اول اینکه رو آیپد ویندوز نصب نمیشه ( فعلا )
اگه شما نیاز به یه ویندوز داری برای کارهات بهتره همون لپتاپ و یا سایر سری های تبلت رو بگیری که روشون ویندوز نصب شده.
برای خوندن آفیس و pdf و ... مشکلی نداره.
برای وب گردی هم مشکلی نداره.
اما به هیچ وجه نمیتونه جای لپتاپ رو برای شما بگیره. اساسا تبلت کارش این نیست.
اگه به سیستم عامل مک علاقه داری به نظر من یه مک بوک بگیر و کم کم یاد بگیر باش کار کنی.

حرف آقا پیمان در مورد وابسته بودنش هم درسته. باید یه لپ و یا pc در کنارش داشته باشی.

اگر صرفا برای همین موارد هستش مشکلی نداره، بخر.
اما اگه میخوای مثلا photo shop , cad , lingo , و سایر برنامه های اینطوری رو کار کنی لپتاپ بگیر.

من خودم از ویندوز بدم میاد !!!

حالا این سیستم عامل مک با ای فون او اس چقدر فرق داره ؟
احتمال اینکه بشه رو این ای پد سیستم عامل مک نصب کرد چقدره ؟

PEYMAN
25-04-2011, 21:42
ممنون که راهنمایی می کنید

یعنی من نمیتونم hpad رو به pc وصل کنم (ویندوز) ؟؟؟؟؟
کار تخصصی نمیکنم باهاش !!!
از پشت صندلی نشستن خسته شدم ، یه چیزی میخوام بگیرم واسه وبگردی ، pdf , office ...
اول خواستم لپتاپ بگیرم چون کارتخصصی نمیکنم و میخوام هر جا که میشینم کنارم باشه ، مثله گوشی ، چون گوشی lcd ایش کوچیکه نمیشه کار کرد (قصد خرید دیزایر اچ دی داشتم) بعد گفتم لپتاپ بگبرم بهتر ، که متاسفانه لپتاپ چون هم سنگینه و هم بزرگه نمی تونی در هر حالتی بشینی و کار کنی ، به خاصر همین یه گوشی بزرگ می خوام (آی پد)

عزیز من شما با 500 تومن میتونی بهترین نت بوک (مینی لپ تاپ) بازار رو بخری واسه چی اینقدر واسه ایپد هزینه کنی؟

شما اینقدر پول ایپد میدی نصفش پول خدمات نرم افزاری و ... هست که شما نمیخوای استفاده کنی.

بهرحال میگم قبل از خرید حتما باهاش کار کنید.

من خودم از ویندوز بدم میاد !!!

حالا این سیستم عامل مک با ای فون او اس چقدر فرق داره ؟
احتمال اینکه بشه رو این ای پد سیستم عامل مک نصب کرد چقدره ؟
زمین تا اسمان
0%

8613187
25-04-2011, 21:58
عزیز من شما با 500 تومن میتونی بهترین نت بوک (مینی لپ تاپ) بازار رو بخری واسه چی اینقدر واسه ایپد هزینه کنی؟

شما اینقدر پول ایپد میدی نصفش پول خدمات نرم افزاری و ... هست که شما نمیخوای استفاده کنی.

بهرحال میگم قبل از خرید حتما باهاش کار کنید.

زمین تا اسمان
0%

خب درسته ، ولی چون روش ویندوز 7 یا ایکس پی هست ، کنده (سرعتش پایینه)

خب حالا مگه این نرم افزار های که میده رو ما نمیتونیم اجرا کنیم و باهاشون کار کنیم

اخه وقتی با لپتاپ کار میکنی یا باید دمر بخوابی یا باید پشت میز باشه (همون pc) ولی ipad رو تو هر حالتی میتونی باهاش کار کنی ، و خیلی راحته

البته من قصد اینو ندارم که بگم حرف شما اشتباه ، منظورم اینه که نیاز من یه مقدار فرق میکنه و ممنون از اینکه منو دارید راهنمایی میکنید

مرسی

8613187
26-04-2011, 21:12
من میتونم ipad رو به pc وصل کنم (ویندوز) و توش فایل بریزم ؟ هر چی که میخواد باشه ؟؟؟؟؟

Olesius
26-04-2011, 21:42
من میتونم ipad رو به pc وصل کنم (ویندوز) و توش فایل بریزم ؟ هر چی که میخواد باشه ؟؟؟؟؟

بله حتی میتونید به عنوان فلش درایو استفاده کنی.برنامه های زیادی چه در سیدیا چه در اپ استور موجوده

majzoub
28-04-2011, 17:39
سلام ديروز رفتم پايتخت يه ايپد وايفاي سي ري جي ٦٤ گيگ گرفتم ٨٣٠ تومن الان دارم باهاش پست ميدم.
بايد چي كار كنم الان : دي

8613187
02-05-2011, 12:30
بله حتی میتونید به عنوان فلش درایو استفاده کنی.برنامه های زیادی چه در سیدیا چه در اپ استور موجوده

ممنون من چند روز نبودم

یعنی چی ؟
یعنی که ipad به عنوان فلش درایو میشه ؟

I-Mehdi
02-05-2011, 15:56
بله
یه برنامه هست که وقتی نصبش کنین و بعد گوشی یا تبلت رو به pc وصل کنین به جای اینکه آیتونز اون بشناسه مثل یه درایو ظاهر میشه و میتونی توش هر فایلی بریزی.
بعد از استفاده میتونی به حالت معمولی برش گردونی

8613187
02-05-2011, 21:06
بله
یه برنامه هست که وقتی نصبش کنین و بعد گوشی یا تبلت رو به pc وصل کنین به جای اینکه آیتونز اون بشناسه مثل یه درایو ظاهر میشه و میتونی توش هر فایلی بریزی.

وقتی با ایتونز عکس یا اهنگ میریزیم ، اوپتیمایز میکنه و یه سری کار های دیگه ... ، وقتی با این برنامه کار کنی و عکس و اهنگ بریزی مشکلی پیش نمیاد (اون کارهایی که آیتونز انجام میشه رو فایل ها انجام نشده)؟
یعنی چون از طریق آیتونز نریختیم عکس هارو نشون نده یا ... ؟

majzoub
02-05-2011, 21:07
این برنامه اسمش چیه ؟ میشه لینک بذارین ؟

armin_punisher6
03-05-2011, 16:28
بله

میشه لینک این برنامه برای آیفون 4 رو بدین؟من برنامه دیگه امتحان کرده بودم ولی جواب نداد.

mostafamoradi88
03-05-2011, 17:41
!!!!!!!!این کار اشتباهههه.........برای اینکه هرچی بریزی روی حافظه آیپدت که از آیتونز نگذشته باشه ....وقتی تو آیپد بازش می کنی اون فیلم یا عکس یا کتاب تو برنامه import میشه....یعنی آیپد اون رو از روی حافظه خودش نمیخونه....بلکه اونو وارد اون برنامه ای میکنه که میخواین باهاش بازش کنید...در نتیجه فضایی که روی آیپدت اشغال میشه دو برابر اون مقدار انتظاری هست....مثلا وقتی یه فیلم 500 مگی رو روی آیپد میریزین...تو قسمت others حجمش 500 تا اضافه میشه....حالا وقتی اون فیلم رو توی یه برنامه باز کنید اون فیلم به برنامه وارد میشه وحجم اون برنامه رو در قسمت apps

500 مگابایت اضافه میشه....یعنی در مجموع 1 گیگ!!!!.....این جاست که نمی ارزه...مگر اینکه هر چیزی که باز میکنی رو در جا با ifile پاکش کنی که نمیصرفه:ac:

برای آیفون هم دقیقا همین طوره....میتونید از برنامه های iphone explorer یا ifunbox برای اینکار استفاده کنید که به نظر من نمصرفه!!!:bz:

iphonebirjand
21-05-2011, 00:36
سلام اساتید این اس ام اس دادن با نرم افزار خاصی توی ای پدهست؟ مثله خود ایفونه یا فرق داره یعنی محیطش چطوریه؟یعنی به نظرتون اصلا به درد اس زدن میخوره؟
من دودلم بین خرید ایفون4 و ای پد2 من بیشتر اس ام اس میزنم زنگ خورم کمه
اپل رو واسه نرم افزاراش و بازیاش میخوام به نظرتون کدومو بگیرم؟
ایفون 4چون میگم شاید تا 1یا2 ماه دیگه ایفون 5بیاد اونموقع با مخ میاد پایین ایفون 4
ولی ایپد 2 تازه امده حالا حالا ها قیمتش همینه به نظرم؟درسته برداشتم؟

I-Mehdi
21-05-2011, 18:36
بله
نرم افزارش تو بخش آموزش آیپد هست

iphonebirjand
22-05-2011, 00:21
شرمنده می شه سوالم کاملتر جواب بدین؟
یعنی ای پد یا ایفون با توجه به شرایطی که گفتم؟پیشنهاد شما چیه؟
پس اس ام اس زدن کاملا عین محیط ایفونه؟
نوکرتم

LordSlasher1
04-06-2011, 02:43
سلام
یک سوال داشتم.
ای پد قدرت اجرا برنامه هایی مثل matlab یا borland رو داره؟

I-Mehdi
04-06-2011, 05:03
سلام
این برنامه ها باید ویژه ios تولید بشه.
اما autocad که موجوده و جواب میده.

R.E.Z.A
05-06-2011, 07:17
من یه جا خوندم که قرار شبیه ساز matlab بیاد برای ایپد

iphonebirjand
09-06-2011, 12:32
سلام دوستان من امروز Ipad 2 64gb 3g verizon خریدم به قیمت only wifi یعنی 1میلیون
1-ایا اینو میتونم کاری کنم که بتونم سیم کارت ایرانسل توش بندازم؟فروشنده گفت ای پد انلاک و لاک نداره و اینا سیم ایرانو نمیخوره در هیچ صورت یعنی برا ما فقط کاربد وای فای رو داره درسته؟
2-قیمت مناسب خریدم؟
3-اینکه ماله اپراتوره اروپایی مشکلی نداره؟یعنی فرقی که با مدل وای فای تنها نداره؟توی جلبریک ؟و امکانات دیگه؟
چون یارو بهم گفت این gps هم داره
البته شنبه به دستم میرسه:bp:

iphonebirjand
10-06-2011, 10:10
سلام دوستان من امروز ipad 2 64gb 3g verizon خریدم به قیمت only wifi یعنی 1میلیون
1-ایا اینو میتونم کاری کنم که بتونم سیم کارت ایرانسل توش بندازم؟فروشنده گفت ای پد انلاک و لاک نداره و اینا سیم ایرانو نمیخوره در هیچ صورت یعنی برا ما فقط کاربد وای فای رو داره درسته؟
2-قیمت مناسب خریدم؟
3-اینکه ماله اپراتوره اروپایی مشکلی نداره؟یعنی فرقی که با مدل وای فای تنها نداره؟توی جلبریک ؟و امکانات دیگه؟
چون یارو بهم گفت این gps هم داره
البته شنبه به دستم میرسه:bp:

اقا کسی نیست جواب مارو بده؟

Mactavish-a
11-06-2011, 17:37
سلام به دوستان موبایلستانی و اپلی.
بنده قصد خرید یه عدد آیپد 2 مدل تری جی دارم. که یه آشنایی قراره از انگلیس برام بیاره. فقط یه مشکلی هست که تو سایت اپل هم زده:انگار مثل آیفون حتما باید اپراتوری باشه.حالا من میخوام بدونم این جوریه؟ یعنی بیاری ایران نمیشه هستفاده کرد از جی پی اس و سیم کارتش؟ یا میشه و باید مثلا آنلاکش کرد؟---یه سوال دیگه هم هست میخوام بهش بگم Camera Conection Kit هم برام بیاره. ولی یه سوالی دارم میخوام بدونم میشه بهش مموری و فلش رو وصل کرد و ازش هر چیزی(نه فقط عکس و ویدیو) کپی کرد؟--آخه شنیده بودم با یه برنامه ای که اسمشم iFunBox بود میشه این کارو انجام داد.لطفا با آگاهی و دقیق جواب بدن این مورد رو ممنون میشم.
راستی یه سوال دیگه هم هست:یه آموزشی بود با این عنوان:
آموزش اتصال آیفون به همه کامپیوترها بدون نیاز به آیتونز
میخواستم بدونم این آموزش برای آیپد هم امکان پذیره؟
و یک سوال دیگه:اگه یه آیپد تر جی داشته باشیم و با سرویس ج پی آر اس ایرانسل یا همراه اول میشه ازش روی لپتاپ استفاده کرد؟----یه سوال دیگه:شارز کردن سیم کارت های ایرانسل و یا همراه اول روی آیپد تریجی امکان پذیره؟

Mactavish-a
11-06-2011, 18:00
یه سوال دیگه هم دارم:میدونید که اپل برای آیپد 2 هیچ محافظی به غیر از اسمارت کاور تولید نکرده که اونم بدبختانه از پشت آیپد محافظت نمیکنه.میخواستم از اونهایی که آیپد 2 دارن بپرسم اختلاف ابعاد 1 و 2 خیلیه؟ اخه میخواستم که یه کیس مشتی براش بگیرم که نوشته بود فقط برای آیپد1.میشه ازش برای آیپد 2 استفاده کرد؟

alix19446
12-06-2011, 16:24
یه سوال من چه جوری می تونم تو مدل 3 جی سیم کارت ایرانسل رو بدون در اوردن سیم کارت از تو دستگاه شارژ کنم
منظورم اینه که با خود آیپد شارژش کنم؟

Mactavish-a
12-06-2011, 16:54
بنده قصد خرید یه عدد آیپد 2 مدل تری جی دارم. که یه آشنایی قراره از انگلیس برام بیاره. فقط یه مشکلی هست که تو سایت اپل هم زده:انگار مثل آیفون حتما باید اپراتوری باشه.حالا من میخوام بدونم این جوریه؟ یعنی بیاری ایران نمیشه هستفاده کرد از جی پی اس و سیم کارتش؟ یا میشه و باید مثلا آنلاکش کرد؟---یه سوال دیگه هم هست میخوام بهش بگم Camera Conection Kit هم برام بیاره. ولی یه سوالی دارم میخوام بدونم میشه بهش مموری و فلش رو وصل کرد و ازش هر چیزی(نه فقط عکس و ویدیو) کپی کرد؟--آخه شنیده بودم با یه برنامه ای که اسمشم iFunBox بود میشه این کارو انجام داد.لطفا با آگاهی و دقیق جواب بدن این مورد رو ممنون میشم.
و یک سوال دیگه:اگه یه آیپد تر جی داشته باشیم و با سرویس ج پی آر اس ایرانسل یا همراه اول میشه ازش روی لپتاپ استفاده کرد؟----یه سوال دیگه:شارز کردن سیم کارت های ایرانسل و یا همراه اول روی آیپد تریجی امکان پذیره؟

آقا کسی نمیخواد جواب منو بده؟ یکی از سوالام مال این دوست بالایی هم هست.....:bi:

hamed57
12-06-2011, 19:27

سلام
۱-از سیم کارت و جی پی ار اس میتونی استفاده کنی مثل ایفون لاک نیست
۲- چون ایپد ۲ جیلبریک نشده از برنامه هایی مثل ifunbox نمیتونی استفاده کنی چون این برنامه ها نیاز به دسترسی به فایلهای سیستم دارند.
۳- برای انتقال عکس و فیلم فقط میتونی از ایتیونز استفاده کنی چون دستگاه جیلبریک نیست فعلا تنها راه همینه.
۴- camera connection kit خیلی چیز باحالیه خیلی از محدودیتهای ایپد را کم میکنه. میتونی رم دوربینتو مستقیم به ایپد وصل کنی و عکسها و فیلمهاتو منتقل کنی به ایپد و تو صفحه بزرگ ایپد ببینی. میتونی مستقیم به ایفون وصل کنی. میتونی کیبورد usb بهش وصل کنی. میتونی هارد اکسترنال یا فلش مموری بهش وصل کنی( البته برای دسترسی کامل به همه فایلها باید دستگاه جیلبریک بشه)
۴- همه اموزشهایی که برای ایفون هست برای ایپد هم امکانپذیره چون سیستم عامل یکی هست.
۵- میتونی اینترنت را برای لپ تاپ share کنی
۶- چون ایپد شماره گیر نداره نمیشه ایرانسل را شارژ کرد ولی همراه اول از روی وبسایت شارژ میشه کرد ( البته فکر کنم اگر جیلبریک بشه شماره گیر هم براش میشه گرفت)

hamed57
12-06-2011, 19:34
یه سوال دیگه هم دارم:میدونید که اپل برای آیپد 2 هیچ محافظی به غیر از اسمارت کاور تولید نکرده که اونم بدبختانه از پشت آیپد محافظت نمیکنه.میخواستم از اونهایی که آیپد 2 دارن بپرسم اختلاف ابعاد 1 و 2 خیلیه؟ اخه میخواستم که یه کیس مشتی براش بگیرم که نوشته بود فقط برای آیپد1.میشه ازش برای آیپد 2 استفاده کرد؟

اسمارت کاور به نظر من خیلی به درد خور نیست. اندازه ایپد ۱ و ۲ با هم فرق داره ولی شرکتهایی هستند که کیسهای خیلی خوشگلی برای ایپد ۲ تولید کردند یگی از اونها بگیر به سایت شرگت sgp یا zagg یا شرکتهای دیگه تولید لوازم جانبی سر بزن چیزهای معرکه ای پیدا میکنی

hamed57
12-06-2011, 19:38
سلام اساتید این اس ام اس دادن با نرم افزار خاصی توی ای پدهست؟ مثله خود ایفونه یا فرق داره یعنی محیطش چطوریه؟یعنی به نظرتون اصلا به درد اس زدن میخوره؟
من دودلم بین خرید ایفون4 و ای پد2 من بیشتر اس ام اس میزنم زنگ خورم کمه
اپل رو واسه نرم افزاراش و بازیاش میخوام به نظرتون کدومو بگیرم؟
ایفون 4چون میگم شاید تا 1یا2 ماه دیگه ایفون 5بیاد اونموقع با مخ میاد پایین ایفون 4
ولی ایپد 2 تازه امده حالا حالا ها قیمتش همینه به نظرم؟درسته برداشتم؟

ببین اگه برای نرم افزار و بازی می خواهی بگیری ایپد بگیر چون صفحه بزرگ خیلی حال میده من که هر ۲ را دارم کمتر با ایفون بازی میکنم

Mactavish-a
13-06-2011, 09:42
یه دنیا ممنونم آقا حامد. دلم نیومد فقط دکمه تشکر رو بزنم. فقط دوتا سوال دیگه:
1-خبری از جیلبریک برای آیپد 2 نیست؟هیچکسی نمیدونه کی میاد؟ چون من میخواستم وسطهای تابستون بگیرم...
2-درمورد تمامی چیزهایی که در رابطه با camera connection kit گفتین.کاملا مطمینین دیگه؟ صد در صد؟
پس به طور کلی همه چیز حله فقط یه جیلبریک کوچولو و همه چیز جور میشه؟
بازم ممنونم.

hamed57
13-06-2011, 10:25
یه دنیا ممنونم آقا حامد. دلم نیومد فقط دکمه تشکر رو بزنم. فقط دوتا سوال دیگه:
1-خبری از جیلبریک برای آیپد 2 نیست؟هیچکسی نمیدونه کی میاد؟ چون من میخواستم وسطهای تابستون بگیرم...
2-درمورد تمامی چیزهایی که در رابطه با camera connection kit گفتین.کاملا مطمینین دیگه؟ صد در صد؟
پس به طور کلی همه چیز حله فقط یه جیلبریک کوچولو و همه چیز جور میشه؟
بازم ممنونم.

جیلبریک ایپد ۲ خیلی قضیه اش پیچیده شده چون اون حفره ای که ایفون ۴ و ایپد ۱ باهاش جیل بریک میشد تو ایپد ۲ بسته شده فعلا هم کسی نتونسته حفره جدیدی پیدا کنه فقط دعا کنید geohot وارد عمل بشه چون فکر کنم فقط از geohot بر میاد.
camera connection kit خیلی معرکه ست ایپد را خیلی کارامد میکنه من خودم دارم و باهاش کار میکنم و خیلی کارهای دیگه هم میکنه که من ننوشتم.
به نظر من حتی اگر جیلبریک هم نیاد ایپد خیلی جذابیت داره ولی باید یک کم صرف خرید نرم افزار کنی که خیلی هم گرون نیستند بیشترشون ۱$ هستند که با گیفت کارت یا کارت اعتباری که الان بانکها میدهند میتونی ردیفش کنی. ولی به هیچ عنوان نده بیرون برات برنامه بریزند چون پولت سوخت میشه!

rainysky50
13-06-2011, 19:51
اقا این مشکل ال سی دی ایپد 2 حل شده یا نه؟؟؟بحث اصلی تاپیکهای فرومهای خارجی در مورد این مشکل عجیب ایپد 2 هستش ولی اینجا هیچ کی هیچی نگفته!من که سفارش دادم سفارشمو کنسل کردم!چون 75 درصد کاربرای این دستگاه این مشکل رو دارن!سرچ کنید ipad 2 screen bleeding تا متوجه مشکل عجیب این دستگاه نسبتا گرون قیمت بشین!!من که فعلا منصرف شدم تا ببینم مشکل حل میشه یا نه!!تا اونجا هم که اپل اعلام کرده این مشکل به خاطر پنلهای ال سی دی بوده که provider ال سی دی در اختیار اپل قرار میداده و قول داده بوده در سری جدید مشکل حل بشه ولی مثل اینکه هنوز مشکل پا برجاست!تا اخرین انبار اواخر می میلادی که هر کس خریده این مشکل وجود داشته!june که مدتی ایپد 2 قحط شد و دلیلش رو هم اتش سوزی و تعویض ال سی دی ها عنوان کردند حالا میخوام بدونم الان وضعیت اپید 2 های تولیدی ماه june چطوره؟مشکل حل شده یا نه؟!؟

ININE
13-06-2011, 22:31
اقا این مشکل ال سی دی ایپد 2 حل شده یا نه؟؟؟بحث اصلی تاپیکهای فرومهای خارجی در مورد این مشکل عجیب ایپد 2 هستش ولی اینجا هیچ کی هیچی نگفته!من که سفارش دادم سفارشمو کنسل کردم!چون 75 درصد کاربرای این دستگاه این مشکل رو دارن!سرچ کنید ipad 2 screen bleeding تا متوجه مشکل عجیب این دستگاه نسبتا گرون قیمت بشین!!من که فعلا منصرف شدم تا ببینم مشکل حل میشه یا نه!!تا اونجا هم که اپل اعلام کرده این مشکل به خاطر پنلهای ال سی دی بوده که provider ال سی دی در اختیار اپل قرار میداده و قول داده بوده در سری جدید مشکل حل بشه ولی مثل اینکه هنوز مشکل پا برجاست!تا اخرین انبار اواخر می میلادی که هر کس خریده این مشکل وجود داشته!june که مدتی ایپد 2 قحط شد و دلیلش رو هم اتش سوزی و تعویض ال سی دی ها عنوان کردند حالا میخوام بدونم الان وضعیت اپید 2 های تولیدی ماه june چطوره؟مشکل حل شده یا نه؟!؟

سلام داداش ، من خودمو حدود 1 ماه خفه کردم و اینو تو هر تاپیکی بگی نوشتم اما انگار نه انگار!
فقط یکی از دوستان جواب داد گفت این مشکلو داره! یکی دیگه از دوستان هم گفت که یکی از بچه های همین سایت این مشگلو داشته اما بعد 2 هفته ناپدید شده! که البته من بعید میدونم! من حتی به کانادا و هند هم زنگ زدم اما اوونا که گفتن مشکلش حل شده و حتی میتونی دستگاه رو قبل خرید تست کنی! که البته یاروو هندیه میگفت که بعد خرید تست میکنه!!! به هر حال فکر کنم اگه از ایران بخری و توو مغازه یه تست کوچیک بکنی از هر کاری بهتر باشه :bi:

rainysky50
13-06-2011, 22:42
من هند هستم دوست گرامی!قبل از کنسل کردن سفارش یارو منیجر ای استور رو گفتمش که چنین مشکلی داره!تماس گرفت گفتن حل شده!گفتمش اثبات میکنم حل نشده!باور کن یه دستگاه ایپد 2 رو اورد بردیم توی اتاق تو تاریکی تست کردیم و مشکل وجود داشت که یارو بلافاصله یه متن شکایت رو از اینترنت پیدا کرد کپی کرد به عنوان دلیل کنسل کردن سفارشم فرستاد بعدش پولم رو هم پس دادن!البته فردا پولم رو میدن!تو نت هم گشتم اکثرا که جدیدا خریدن هنوز این مشکل رو دارن!یه دستگاهی با این قیمت واقعا زشته چنین ایرادی!اون از انتن ایفون 4 اینم از ایپد 2!!به خدا اینجا هند گالاکسی اس 2 31 هزار روپیست اونوقت ایفون 4 حدود 35 هزار روپیه هنده!!!!!اخه به که بگم اون صفحه نمایش خفن گالاکسی 2 و اون دوربین 8 و سی پی یو 2 هسته ای و بسیاری امکانات دیگش از ایفون 4 مشکل دار ارزونتره!اپل واقعا داره حق مشتری رو ضایع میکنه!من که رسما انگار بهم توهین شد وقتی فهمیدم ایپد 2 مشکل داره و هنوز رفع نشده واسه همین دریغ نکردم و کنسلش کردم!میرم ایسر آ500 میخرم هم ارزونه هم بسیار کامله!باهاش کار کردم عالی بود!

hamed57
14-06-2011, 08:20
دوست عزیز انتخاب برند برای خریدن هر دستگاهی سلیقه ای هست. اگر اینطور نبود این همه شرکت وجود نداشت. شما سامسونگ دوست داری یکی دیگه سونی نفر بعدی htc یکی دیگه acer یکی نوکیا و این قصه ادامه داره تا ابد. من شخصا در شرایط فعلی از اپل خوشم میاد چون نیازهای من را تامین میکنه و اون توقعی را که دارم براورده میکنه. ممکنه 2 سال دیگه اوضاع کاملا عوض بشه ممکن هم هست تا 10 سال دیگه همینطور بمونه. اگر همین حالا برندی به نام اپل وجود خارجی نداشت باز هم امکان نداشت من از سامسونگ چیزی بخرم چون هیچ تجربه خوبی روی سامسونگ ندارم. الان اگه ipad دوست نداری بهترین گزینه motorolla xoom هستش.
نکته بعدی اینه که تا وقتی دستگاهی را خودت شخصا باهاش کار نکردی راجع بهش اظهار نظر نکنی! من 6 ماهه ایفون 4 دارم انتن دهیش را با انواع گوشی در شرایط یکسان امتحان کردم به جرات انتن دهی ایفون 4 معرکه هستش.

اما این نکته:

اپل واقعا داره حق مشتری رو ضایع میکنه!

میشه بفرمائید حق شما کجا ضایع شده؟؟؟ شما رفتی ایراد گرفتی پولتو تمام و کمال پس گرفتی کجا حقت ضایع شده؟؟ مگه عمو استیو اسلحه روی سر مردم گذاشته که بیان چند روز توی صف وایسن تا ایفون یا ایپد بخرند؟ کدام برندی دیدی که مردم اینطوری عاشقش باشند؟ و مطمئن باش این استقبالی که از محصولاتش میشه فقط به خاطر کیفیت و کارائیش هست وگرنه هیچکس عاشق چشم و ابروی اپل نیست.

به خدا اینجا هند گالاکسی اس 2 31 هزار روپیست اونوقت ایفون 4 حدود 35 هزار روپیه هنده!!!!!اخه به که بگم اون صفحه نمایش خفن گالاکسی 2 و اون دوربین 8 و سی پی یو 2 هسته ای و بسیاری امکانات دیگش از ایفون 4 مشکل دار ارزونتره!ا

دوست عزیز اینجا بخش سوالات قبل از خرید ایپد هستش! چرا شما بحث گوشی را پیش میکشید؟

h_r_v
14-06-2011, 08:44
دوستان من میخوام ایپد بخرم.. اول میخواستم ایپد2 رو بخرم ولی حالا که دیدم جیلبریک نمیشه حالم گرفته شد.. به نظر شما برم ایپد1 بخرم یا ایپد2 بگیرم تا جیلبریکش بیاد؟ کلا معلوم هست جیلبریکش بیاد یا نه؟ اگه اره کی قرار بیاد؟

hamed57
14-06-2011, 08:58
دوستان من میخوام ایپد بخرم.. اول میخواستم ایپد2 رو بخرم ولی حالا که دیدم جیلبریک نمیشه حالم گرفته شد.. به نظر شما برم ایپد1 بخرم یا ایپد2 بگیرم تا جیلبریکش بیاد؟ کلا معلوم هست جیلبریکش بیاد یا نه؟ اگه اره کی قرار بیاد؟

بالاخره که دیر یا زود جیلبریک میشه. زمان دقیقشو هیچکس نمیدونه. ولی ایپد 1 هم الان به قیمت رسیده میتونی ایپد 1 بگیری و 50% کمتر پول بدی!

h_r_v
14-06-2011, 09:01
بالاخره که دیر یا زود جیلبریک میشه. زمان دقیقشو هیچکس نمیدونه. ولی ایپد 1 هم الان به قیمت رسیده میتونی ایپد 1 بگیری و 50% کمتر پول بدی!

مگه تفاوت قیمتشون چقدره؟ من فکر کردم فقط 200 هزار تومن تفاوتش هست..
یک سوال دیگه.. برنامه ای هست که فقط روی ایپد2 بیاد بالا و روی بقیه iOS ها بالا نیاد؟

hamed57
14-06-2011, 09:09
مگه تفاوت قیمتشون چقدره؟ من فکر کردم فقط 200 هزار تومن تفاوتش هست..
یک سوال دیگه.. برنامه ای هست که فقط روی ایپد2 بیاد بالا و روی بقیه iOS ها بالا نیاد؟

همین الان یکی از فروشگاه های انلاین ایپد 1 wifi 3g 64gb را زده 875000 و ایپد 2 wifi 3g 64gb را زده 1275000 یعنی 400 تومن اختلاف که خیلی زیاده.
اپل اعلام کرده تو ios 5 که قراره پائیز بیاد ایپد 2 وایرلس میتونه به tv وصل بشه ولی بقیه دیواسها نمیتونند.

h_r_v
14-06-2011, 09:24
همین الان یکی از فروشگاه های انلاین ایپد 1 wifi 3g 64gb را زده 875000 و ایپد 2 wifi 3g 64gb را زده 1275000 یعنی 400 تومن اختلاف که خیلی زیاده.
اپل اعلام کرده تو ios 5 که قراره پائیز بیاد ایپد 2 وایرلس میتونه به tv وصل بشه ولی بقیه دیواسها نمیتونند.

ایپد۱ ۳جی ۳۲ گیگ داریم؟
اگه ایپد ۱ رو جیلبریک کنم میتونم با سیم کارت زنگ بزنم؟

Sent from my X10 TripNMiUI-IRIS using Tapatalk

hamed57
14-06-2011, 09:33
ایپد۱ ۳جی ۳۲ گیگ داریم؟
اگه ایپد ۱ رو جیلبریک کنم میتونم با سیم کارت زنگ بزنم؟

sent from my x10 tripnmiui-iris using tapatalk

بله داریم. ولی اگه از من میشنوی 64 بگیر. چون وقتی میگیری تازه متوجه میشی چه دنیایی داره دیگه سراغ کامپیوتر یا لپ تاپ یا گوشی نمیری همه چی میاد روی ایپد اونوقت جا کم میاری! در نظر هم بگیر که برنامه های اپل معمولا پر حجم هستند.
قابلیت زنگ زدن به طور پیش فرض وجود نداره ولی تازگی یک برنامه اومده که میشه باهاش اینکارو کرد.

h_r_v
14-06-2011, 10:01
بله داریم. ولی اگه از من میشنوی 64 بگیر. چون وقتی میگیری تازه متوجه میشی چه دنیایی داره دیگه سراغ کامپیوتر یا لپ تاپ یا گوشی نمیری همه چی میاد روی ایپد اونوقت جا کم میاری! در نظر هم بگیر که برنامه های اپل معمولا پر حجم هستند.
قابلیت زنگ زدن به طور پیش فرض وجود نداره ولی تازگی یک برنامه اومده که میشه باهاش اینکارو کرد.

منظورتون برنامه PhoneIt-iPad هست؟

hamed57
14-06-2011, 10:05
منظورتون برنامه PhoneIt-iPad هست؟

بله

h_r_v
14-06-2011, 12:35
به نظر شما چقدر برای لوازم جانبی ضروری ایپد کنار بزارم..؟ چه چیزایی ضروری هست که براش بخرم؟

hamed57
14-06-2011, 13:58
به نظر شما چقدر برای لوازم جانبی ضروری ایپد کنار بزارم..؟ چه چیزایی ضروری هست که براش بخرم؟

sent from my x10 tripnmiui-iris using tapatalk

مهمترین چیز کیس هستش که اگه ایپد ۱ گرفتی کیس فابریکش را بگیر بقیه چیزها واجب نیست بعدا هر چیزی لازم داشتی به مرور میتونی بگیری

h_r_v
14-06-2011, 14:00
مهمترین چیز کیس هستش که اگه ایپد ۱ گرفتی کیس فابریکش را بگیر بقیه چیزها واجب نیست بعدا هر چیزی لازم داشتی به مرور میتونی بگیری

قیمتش چنده؟
خیلی ممنون از راهنماییتون

hamed57
14-06-2011, 14:13
قیمت اپل ۴۰ دلاره ولی اینجا ۷۰ تا ۸۰ تومن میفروشند باید یک فروشنده منصف پیدا کنی

Sent from my iPhone using Tapatalk

hawir
14-06-2011, 19:41
سلام دوستان
من موندم ipad1 بگیرم یا 2
2ش جیل نشده پس یعنی نمیتونم با itunes برنامه بزنم...منظورم از هاردمه
باور کنین از عشقش تب کردم.میشه روش برنامه زد
در ضمن اگه تایپیکم رو توی جای خودش نزدم منو ببخشید
لطفا کمک:dg:

alireza_cati
14-06-2011, 22:01
سلام دوستان
من موندم ipad1 بگیرم یا 2
2ش جیل نشده پس یعنی نمیتونم با itunes برنامه بزنم...منظورم از هاردمه
باور کنین از عشقش تب کردم.میشه روش برنامه زد
در ضمن اگه تایپیکم رو توی جای خودش نزدم منو ببخشید
لطفا کمک

عیز از ایتونز میتونی برنامه بریزی... سیدیا نداره...اما نظر من آیپد ۲ هستش...جیل دیر یا زود میشه ضمنا یک گیفت کارت هم بخری کاملا تا مدتی جوابگو هست و ارزشش هم داره....پیشاپیش مبارک باشه

دوست عزیز اگر ایپد ۲ هم بگیرن ایشون به نظر من اسمارت کاور واقعا به کارشون میاد....من که از خرید اسمارت کاور پشیمون نشدم...هم سبکه هم جنس خوبی داره هم شیک و با کلاسه و با ایپد خیلی مچ هستش... ضمنا پایه ی خیلی خوبی واسه ی تمامه کارها هست

bahraniss
15-06-2011, 17:04
با سلام خدمت دوستان مهندس خودم
آيپد 2 فارسي به صورت پيش فرض داره يا بايد جيلبريك كرد...؟
آيا پس از جيلبريك كردن ميتوان آن را به پيش فرض كارخانه برگرداند.

bahraniss
15-06-2011, 17:09

h_r_v
15-06-2011, 17:12

به صورت پیشفرض فارسی رو میشه خوند و میشه نوشت( البته کیبرد رو عربی میکنید و پ ژ گ چ رو با لمس کردن طولانی بعضی کلید ها مینویسید)
کلا آیپد2 فعلا جیلبریک نمیشه..
به هر حال بعد از جیلبریک میشه به پیشفرض کارخانه بگرداند

farzad7056
15-06-2011, 20:30
سلام
ما یکی از فامیلامون می خواد بره پکن می خواستم بپرسم می تونه برام ipad 2 به قیمت apple store بیاره؟احتیاجی نیست که خیلی تو صف واسته؟

mondrim
21-06-2011, 11:55
برای خرید آی پد 2 ، 3G به نظر شما از کدوم اپراتور رو باید بخریم، Verizon یا At&t ، آیا اصلا تفاوتی داره یا نه؟

hamed57
21-06-2011, 14:12
برای خرید آی پد 2 ، 3G به نظر شما از کدوم اپراتور رو باید بخریم، Verizon یا At&t ، آیا اصلا تفاوتی داره یا نه؟

At&t بخر عزیزم.
مدل Verizon اصلا با سیستم مخابرات ایران سازگار نیست!

mahan0092
01-07-2011, 09:36
ُسلام دوستان...آیا با آیپد 2 3g در ایران میشه حرف زد یا اینکه sms داد؟ توروخدا دقیق جواب بدین...ممنون

hamed57
01-07-2011, 21:16
ُسلام دوستان...آیا با آیپد 2 3g در ایران میشه حرف زد یا اینکه sms داد؟ توروخدا دقیق جواب بدین...ممنون

خودش این امکان را بهت نمیده. اگر بتونند جیلبریکش کنند یک برنامه هستش که اینکارو میکنه ولی اون هم مجانی نیست و باید بخریش. پس فعلا برای ایپد ۲ مقدور نیست.

8613187
07-07-2011, 18:04

خودش که این امکان رو نمیده
ولی یه برنامه رایگان هستش که میتونی نصب کنی و اس ام اس بدی (دوستم نصبیده)
تو سیستم عامل جدید هم اس ام اس رو گذاشته

S@MUCKT
07-07-2011, 18:12
تو سیستم عامل جدید هم اس ام اس رو گذاشته[/QUOTE]
اون سیستم imessage فقط مخصوص آیدیوایس هاست یعنی با آیپد به آیپاد پیام بدی نه به گوشی های دیگه

8613187
09-07-2011, 13:28
تو سیستم عامل جدید هم اس ام اس رو گذاشته
اون سیستم imessage فقط مخصوص آیدیوایس هاست یعنی با آیپد به آیپاد پیام بدی نه به گوشی های دیگه[/QUOTE]

راس میگه هواسم نبود
شرمنده

Mojtabas
10-07-2011, 14:20
سلام.
دوستان به یه دوست که قراره تا چند وقت دیگه از دبی بیاد ایران سپردم یه آیپد2 64 3g بیاره برام.
من چون تا حالا از دبی خرید نداشتم خواستم دوستانی که در این زمینه تجربه دارن لطفا راهنماییم کنن که به چه نکاتی باید توجه کنم..کسی که می خواد برام بیاره از اپل کلا چیزی سر در نمیاره!!خودم یه سری چیزا که موقع خرید از ایران باید به اون توجه کنم و بهش گفتم!ولی اونجا دبی هست.
یه چیزی که فکرم و مشغول کرده گمرک هستش..کلا نمی دونم سیستمش چطوریه..این دوست من بیش از یک ساله که دبی هست..با توجه به این آیا میتونه یه سری چیزا مثل همین ایپد رو با پکش وارد کنه بدونه اینکه گمرک بده؟؟اگه گمرک گیر داد حدودا چه مبلغی و میگیره؟؟
راستی تا اونجایی که یادمه یه خبر بود که ظاهرا تو دبی هم یه اپل استور قراره راه اندازی بشه..آیا شده؟؟
ببخشید که زیاد شد..ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید.:ad::az:

Mojtabas
11-07-2011, 11:34
رفقا من ظرف یکی ۲ روز آینده میخوام خریدم و انجام بدم ممنون میشم اگه زود راهنماییم کنید.

tuch_hd2
31-07-2011, 22:32
شرمنده مشکلم رو اینجا مطرح میکنم چون خداییش اصلا انجمن آیپد مثل بقیه انجمنها فعال نیست و آدم سر در گم میشه...
آیپد2 من فریمورش 4.3.2 هست... برای جیلبریک کردنش باید به 4.3.3 ریستورش کنم ولی ارور میده و میگه بدلیل مشکل نا معلومی این کار عملی نیست...
دوستان کسی میتونه کمکم کنه؟
ممنون

hamed57
01-08-2011, 07:43
شرمنده مشکلم رو اینجا مطرح میکنم چون خداییش اصلا انجمن آیپد مثل بقیه انجمنها فعال نیست و آدم سر در گم میشه...
آیپد2 من فریمورش 4.3.2 هست... برای جیلبریک کردنش باید به 4.3.3 ریستورش کنم ولی ارور میده و میگه بدلیل مشکل نا معلومی این کار عملی نیست...
دوستان کسی میتونه کمکم کنه؟
ممنون

دوست عزیز چون الان اخرین ورژن ۴.۳.۵ هستش فقط میتونی به این ورژن بری. مگر اینکه shsh 4.3.3 را داشته باشی

Sent from my iPad using Tapatalk

tuch_hd2
01-08-2011, 12:59
دوست عزیز چون الان اخرین ورژن ۴.۳.۵ هستش فقط میتونی به این ورژن بری. مگر اینکه shsh 4.3.3 را داشته باشی

sent from my ipad using tapatalk

ممنون از توجهتون ولی آخه مشکل اینه که 4.3.5 بکنم میره تو بوت هر سری که روشن خاموشش کنم و دنگ و فنگ داره...
یعنی هیچ راهی نیست؟

ramin5749
01-09-2011, 14:49
سلام دوستان تفاوت کیفیت تصاویر در ایپد و ایفون محسوسه بعد هم اینکه ایپد 2 از نظر کیفیت صفحه نمایش خیلی سرتر از ایپد1 است چون واسه فیلم دیدن میخوام بخرمش چون فکر کنم از تبلت های دیگه صفحش بهتره
ممنون که خوندید

ramin5749
01-09-2011, 14:51
سایت قاطی کرد2بار پیام اومد

hamed57
01-09-2011, 15:30
ممنون از توجهتون ولی آخه مشکل اینه که 4.3.5 بکنم میره تو بوت هر سری که روشن خاموشش کنم و دنگ و فنگ داره...
یعنی هیچ راهی نیست؟

فعلا که راهی نیست. باید منتظر هکرها باشیتا ببینیم راهی پیدا میشه یا نه؟

---
- Sent from my iPad using Tapatalk

iman_1981
03-09-2011, 01:32
خلاف قوانین !

iman_1981
03-09-2011, 19:09
خلاف قوانین !

alan ham khalafe ghavanine???

parham99
03-09-2011, 20:14
اینکه آی پد با فارسی چطوره
اول در اس ام اس
دوم در تایپ فارسی بعنوان یاد داشت
سوم آیا اونقدر فارسی هست که مثلا t9 فارسی داشته باشه
چهارم آیا امکان کپی پیست متون از اینترنت در یک یاد داشت مثل تکست هست
پنجم آیا صفحات فارسی اینترنت را نشون میده
ششم آیا میشه متون یاد داشت برداری شده از نت یا یاد داشت های فارسی خود را در قالب فایلی از دستگاه منتقل و با ویندوز مشاهده کرد
خیلی خیلی خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین

Alireza2S
03-09-2011, 20:19
اینکه آی پد با فارسی چطوره
اول در اس ام اس
دوم در تایپ فارسی بعنوان یاد داشت
سوم آیا اونقدر فارسی هست که مثلا t9 فارسی داشته باشه
چهارم آیا امکان کپی پیست متون از اینترنت در یک یاد داشت مثل تکست هست
پنجم آیا صفحات فارسی اینترنت را نشون میده
ششم آیا میشه متون یاد داشت برداری شده از نت یا یاد داشت های فارسی خود را در قالب فایلی از دستگاه منتقل و با ویندوز مشاهده کرد
خیلی خیلی خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین

اول نه مشكل نداره
دوم مشكل نداره
سوم نه نداره
چهارم بله
پنجم بله
ششم بله

mehdi-psp
04-09-2011, 21:18
ایا میشه مثلا یه کیت دوربین به آیپد وصل کرد و یه مموری میکرو اس دی یا اس دی که حاوی فیلم و موزیک باشه را در کیت دوربین قرار داد و دیگه فیلم و موزیک را در حافظه آیپد نریزیم و از روی مموری اجرا کنیم . ؟

آیا میشه یه همچین کاری انجام داد ؟

PEYMAN
04-09-2011, 21:32
ایا میشه مثلا یه کیت دوربین به آیپد وصل کرد و یه مموری میکرو اس دی یا اس دی که حاوی فیلم و موزیک باشه را در کیت دوربین قرار داد و دیگه فیلم و موزیک را در حافظه آیپد نریزیم و از روی مموری اجرا کنیم . ؟

سلام
فقط عکس میتونید مشاهده کنید

dja sara
04-09-2011, 22:29
سلام دوستان من میخواستم ایپد 2 بخرم چند تا سوال داشتم

1-من میخوام این ایپد رو از سوریه بخرم ایا قیمت خیلی فرق میکنه با اینجا

2-در موقع خرید باید به چه چیزهای توجه کنم که تقلبی و یا دست دو بهم نندازن

3- داخل جعبه ش چیه داره

4-الان قیمت 32 و 64 گیگ وبا قابلیت 3g و wifi توی ایران چنده و سوریه چنده تقریبا

5- ورژن تمام فولش همین 3g و wifi هست یا نه

از همه تون ممنونم فقط لطف کنید یک به یک شون رو توضیح بدین چون همین هفته میخوام برم

با تشکر

PEYMAN
05-09-2011, 05:24
سلام دوستان من میخواستم ایپد 2 بخرم چند تا سوال داشتم

1-من میخوام این ایپد رو از سوریه بخرم ایا قیمت خیلی فرق میکنه با اینجا

2-در موقع خرید باید به چه چیزهای توجه کنم که تقلبی و یا دست دو بهم نندازن

3- داخل جعبه ش چیه داره

4-الان قیمت 32 و 64 گیگ وبا قابلیت 3g و wifi توی ایران چنده و سوریه چنده تقریبا

5- ورژن تمام فولش همین 3g و wifi هست یا نه

از همه تون ممنونم فقط لطف کنید یک به یک شون رو توضیح بدین چون همین هفته میخوام برم

با تشکر

سلام.من فقط از ایران خبر دارم ولی فکر نمیکنم قیمت های سوریه از اینجا بهتر باشه.
موقع خرید دستگاه های اپل روشن نمیشن و خودت باید برای اولین بار به کامپیتور وصل کنی روشن کنی.اصولا دستگاه باید دورش پلمپ باشه.تقلبی هم که اگه یه بار با ios کار کرده باشی کاملا راحت قابل تشخیصه.
قیمت 64 از 1050 هست تا 1250 که با گارانتی میشه.
64gb wifi+3g هست

فقط حواست باشه الان ایپد شبیه به تخم مرغ شانسی هست.اگه 4.3.3 دربیاد که خوشبحالت راحت جیلبریک میکنی و اگه 4.3.5 باشه که دیگه حداقل چند ماهی باید بدون جیلبریک بمونی

archipay
05-09-2011, 06:40

اگر دستگاه جيلبريك باشه و يك فايل منيجر مثل ifile داشته باشين با يك كارت sd به راحتي ميشه فيلم ها يا موزيكها رو به پوشه document هر پخش كننده اي مثل AVPlayerHD يا BUZZPlayer منتقل كرد با زيرنويس هاشون. من خودم تمام فيلم ها رو با همين روش ميبينم. در مورد ميكرو sd من امتحان كردم آيپد نشناخت مموري رو اما با اطمينان نمي تونم بگم نميشه چون فكر ميكنم آداپتور ميكرو sd من مشكل داره. پس شرط لازم و كافي فقط اينه كه جيلبريك كرده باشين تا هم بتونين ifle‌ رو نصب كنيد هم player.بعدش ميتوني فايل فيلمها رو پاك كني كه فضا اشغال نكنه (اينو تو يه انجمن ديگه هم واست نوشتم :df:)

mehdi-psp
05-09-2011, 09:10
اگر دستگاه جيلبريك باشه و يك فايل منيجر مثل ifile داشته باشين با يك كارت sd به راحتي ميشه فيلم ها يا موزيكها رو به پوشه document هر پخش كننده اي مثل avplayerhd يا buzzplayer منتقل كرد با زيرنويس هاشون. من خودم تمام فيلم ها رو با همين روش ميبينم. در مورد ميكرو sd من امتحان كردم آيپد نشناخت مموري رو اما با اطمينان نمي تونم بگم نميشه چون فكر ميكنم آداپتور ميكرو sd من مشكل داره. پس شرط لازم و كافي فقط اينه كه جيلبريك كرده باشين تا هم بتونين ifle‌ رو نصب كنيد هم player.بعدش ميتوني فايل فيلمها رو پاك كني كه فضا اشغال نكنه (اينو تو يه انجمن ديگه هم واست نوشتم :df:)

ممنون .
من تو زمینه آیپد یه کم اطلاعاتم کمه .
میشه یه توضیحی در مورد جیلبریک هم بگید که کاربردش دقیقا چیه ؟

partovei
05-09-2011, 09:35
ممنون .
من تو زمینه آیپد یه کم اطلاعاتم کمه .
میشه یه توضیحی در مورد جیلبریک هم بگید که کاربردش دقیقا چیه ؟

اگر مطالب آموزشی داخل انجمن رو بخونید دیگر احتیاجی نبود اینجا مطرح کنید!
هیچی جیلبریک همون هک کردن گوشی هست که بشه روش برنامه و بازی نصب کرد!

archipay
05-09-2011, 10:16
اگر مطالب آموزشی داخل انجمن رو بخونید دیگر احتیاجی نبود اینجا مطرح کنید!
هیچی جیلبریک همون هک کردن گوشی هست که بشه روش برنامه و بازی نصب کرد!

در توضيح پست دوستمون هم بگم اگر قصد خريد آيپد 2 رو داريد و مي خواهيد به قول دوستمون دستگاهتون هك بشه و بتونيد روش برنامه بريزيد ( همون جيلبريك) ورژن سيستم عامل دستگاهتون (ios) بايد حتماً 4.3.3 باشه و لاغير تا جيلبريك دستگاهتون بصورت تتر ( يك بار براي هميشه) باشه.

dja sara
05-09-2011, 20:14
سلام.من فقط از ایران خبر دارم ولی فکر نمیکنم قیمت های سوریه از اینجا بهتر باشه.
موقع خرید دستگاه های اپل روشن نمیشن و خودت باید برای اولین بار به کامپیتور وصل کنی روشن کنی.اصولا دستگاه باید دورش پلمپ باشه.تقلبی هم که اگه یه بار با ios کار کرده باشی کاملا راحت قابل تشخیصه.
قیمت 64 از 1050 هست تا 1250 که با گارانتی میشه.
64gb wifi+3g هست

فقط حواست باشه الان ایپد شبیه به تخم مرغ شانسی هست.اگه 4.3.3 دربیاد که خوشبحالت راحت جیلبریک میکنی و اگه 4.3.5 باشه که دیگه حداقل چند ماهی باید بدون جیلبریک بمونی

1-خوب یعنی من موقع خرید نمیتونم تستش کنم چون میگید باید به رایانه وصل بشه تا روشن شه

2-من تا حالا تو عمرم با ios کا نکردم و این تجربه جدیدم هست با اپل لطفا راهنمایی دقیقتری بکنید که من موقع خرید باید به چه چیزای توجه کنم

3-میشه لطف کنید اسم دقیق و کامل ایپد 2 رو با مدل و مارکش کامل بنویسید با انگلیسی

4-و اینکه نگفتیت داخل جعبه ش باید چه چیزایی باشه

ممنون

PEYMAN
06-09-2011, 00:01
1-خوب یعنی من موقع خرید نمیتونم تستش کنم چون میگید باید به رایانه وصل بشه تا روشن شه

2-من تا حالا تو عمرم با ios کا نکردم و این تجربه جدیدم هست با اپل لطفا راهنمایی دقیقتری بکنید که من موقع خرید باید به چه چیزای توجه کنم

3-میشه لطف کنید اسم دقیق و کامل ایپد 2 رو با مدل و مارکش کامل بنویسید با انگلیسی

4-و اینکه نگفتیت داخل جعبه ش باید چه چیزایی باشه

ممنون

وقتی دستگاه رو میخرید دستگاه روشن میکنید دستگاه بالا نمیاد و باید به یه کامپیوتری که ایتونز روش نصبه وصل کنی تا بالا بیاد

ipad2 64gb 3g+wifi

داخل بسته هم خود ایپد.یه سری دفترچه راهنمای دو تا برچسب اپل+شارژر دو تیکه+کابل اتصال به کامپیوتر+سوزن برای در اوردن قاب سیمکارت

ایپد چینی با خود ios زمین تا اسمون فرق میکنه.به نظر من شما یه فیلم حتی 30 ثانیه هم نگاه کنی از یو+توب راحت تشخیص میدید.

البته دستگاه چینی هم شبیه به ایپد اصلی وجود نداره (منظور وزن و قطر دستگاهه)

در کل من پیشنهاد میکنم اگه حضوری میخواین بگیرید با یه با تجربه هماهنگ کنید

در غیر این صورت از سایت هایی مثل دیجیکالا و چاره میتونید خرید کنید که معتبر هستند

.::reza.com::.
06-09-2011, 07:16
یه سوال این دو تا برچسب سیب تو کارتون آیپد به چه دردی میخوره ؟ :ah:

partovei
06-09-2011, 07:47
یه سوال این دو تا برچسب سیب تو کارتون آیپد به چه دردی میخوره ؟ :ah:

هیچی جنبه تبلیغاتی دارو بس!
دیدی خیلی ها رو شیشه عقب ماشینشون ویا جاهای دیگه مچسبونند!

AMIR_BOOTING
07-09-2011, 13:44
آیا درسته که Ipad 2 پورت USB نداره؟ :(

07-09-2011, 15:46
آیا درسته که ipad 2 پورت usb نداره؟ :(
بله درسته ولی با کمراکیت میشه بهش اضافه کرد :)
--
یه سوال دقت کرده باشید تو آیپد یه بخش رینگ داره که مثل موبایله
اون به چه درد میخوره ؟ با آیپد که نمیشه تماس گرفت .

PEYMAN
07-09-2011, 16:39
بله درسته ولی با کمراکیت میشه بهش اضافه کرد :)
--
یه سوال دقت کرده باشید تو آیپد یه بخش رینگ داره که مثل موبایله
اون به چه درد میخوره ؟ با آیپد که نمیشه تماس گرفت .

سلام

واسه همینه که دوستان میگن سوالاتون مبهمه دیگه.توی هیچ جای ایپد قسمتی به نام رینگ وجود نداره.خوب شما که ایپد داری،سوال هم که داری یه دقیقه زحمت بکش ایپدت رو نگاه کن بعد سوال بپرس تا دوستان بتونن درست جواب بدن.
یه قسمت contacts هست که برای ذخیره سازی اطلاعات افراده و یه قسمت facetime هست که برای تماس تصویری از طریق وای فای فقط با بقیه ی دیوایس های اپله.

07-09-2011, 17:38
سلام

واسه همینه که دوستان میگن سوالاتون مبهمه دیگه.توی هیچ جای ایپد قسمتی به نام رینگ وجود نداره.خوب شما که ایپد داری،سوال هم که داری یه دقیقه زحمت بکش ایپدت رو نگاه کن بعد سوال بپرس تا دوستان بتونن درست جواب بدن.
یه قسمت contacts هست که برای ذخیره سازی اطلاعات افراده و یه قسمت facetime هست که برای تماس تصویری از طریق وای فای فقط با بقیه ی دیوایس های اپله.
این دفه حق باشماست
چون نگاه نکردم به آیپد یه چیزی تو ذهنم بود گفتم ولی دفه های قبلی اصلا اینطوری نبود سوال مفهوم بود
-
الان دیدم
تو قسمت setting بعد sound حالا ringtone
اینم همونه یعنی فقط برای فیس تایمه ؟

salary2005
12-09-2011, 18:58
سلام به همه
من میخوام یک ipad2 بخرم اما تو گوگل چیزی سرچ کردم به نام ipad 2 screen bleeding که خیلی ناامید شدم

کسی راجب این موضوع چیزی میدونه؟

مثل: http://www.........com/watch?v=EEFj38wsFpQ

13-09-2011, 07:14
سلام به همه
من میخوام یک ipad2 بخرم اما تو گوگل چیزی سرچ کردم به نام ipad 2 screen bleeding که خیلی ناامید شدم

مثل: http://www.........com/watch?v=eefj38wsfpq
من که تا الان این مشکل رو رو آیپدم ندیدم
کسی این مشل رو داره ؟

Mostajab
13-09-2011, 08:34
سلام به همه

مثل: http://www.........com/watch?v=EEFj38wsFpQ

ویدیو چی هست؟برای یو tube بود؟
جون فیلم برداشته شده گویا مشکل داشته

partovei
13-09-2011, 08:42
ویدیو چی هست؟برای یو tube بود؟
جون فیلم برداشته شده گویا مشکل داشته

سیدجان به احتمال فراوان همان tubeبوده که توسط روبات حذف شده!
درضمن به احتمال فراوان (البته من این فیلم رو ندیدم)فکر کنم همان حاشیه های رنگی (روشن )هست که درهنگامیکه صفحه اش رو تاریک میکردند دیده می شد؛!!
ولی درجواب دوستمون باید بگم که این مشکل برای سری های اول بود که با آپدیت های بعدی بکلی حل شده است!

salary2005
13-09-2011, 08:55
سیدجان به احتمال فراوان همان tubeبوده که توسط روبات حذف شده!
درضمن به احتمال فراوان (البته من این فیلم رو ندیدم)فکر کنم همان حاشیه های رنگی (روشن )هست که درهنگامیکه صفحه اش رو تاریک میکردند دیده می شد؛!!
ولی درجواب دوستمون باید بگم که این مشکل برای سری های اول بود که با آپدیت های بعدی بکلی حل شده است!

سلام دوست من
مطمئنی شما این موضوع رو
برم بخرم
به نظرت فروشنده چیزی راجب این موضوع میدونه؟
در ضمن او سایت یوتیوب است

partovei
13-09-2011, 09:11
سلام دوست من
مطمئنی شما این موضوع رو
برم بخرم
به نظرت فروشنده چیزی راجب این موضوع میدونه؟
در ضمن او سایت یوتیوب است

چی بگم دوست من !من که آیپد2ندارم که!
ولی تا اونجائیکه دوستان میدونند و خریدند و تو خبرها اعلام کردند بکلی مرتفع شده است!
ولی زیاد ناراحت نباش و حساس نباش!برو بخر که خوب چیزیه!

salary2005
14-09-2011, 22:03
چی بگم دوست من !من که آیپد2ندارم که!
ولی تا اونجائیکه دوستان میدونند و خریدند و تو خبرها اعلام کردند بکلی مرتفع شده است!
ولی زیاد ناراحت نباش و حساس نباش!برو بخر که خوب چیزیه!

با سلامی دوباره
من دیروز به یک مغازه معتبر در مشهد که فقط محصولات اپل داشت زنگ زدم و این مسئله را در میون گذاشتم
مغازه دار چیزی نمیدونست ولی رفت تو یه اتاق تاریک و تستش کرد و این موضوع رو قبول کرد
وگفت محصولم رو 15 روزه که خریدم و این به این معناست که هنوز مشکل برطرف نشده

LeO-6687
20-09-2011, 10:37
سلام به دوستان
من یه لپ تاپ دارم , تا 2-3 روز دیگه یه PC میخرم , در نتیجه لپ تاپ دیگه به کارم نمیاد .
حالا سوال من اینه آیا میارزه لپ تاپ و بفروشم و به جاش یه آیپد 1 یا 2 بگیرم ؟
زیاد هم پر توقع نیستم همین که بتونه برام بره تو اینترنت و چند تا فیلم با کیفیت Divx پخش کنه کافیه. چون با وجود PC لپ تاپم واقعا بی استفاده میشه !
( سوالم رو جای خوبی پرسیدم دیگه ؟ )
پیشاپیش ممنون

partovei
20-09-2011, 11:06
سلام به دوستان
من یه لپ تاپ دارم , تا 2-3 روز دیگه یه pc میخرم , در نتیجه لپ تاپ دیگه به کارم نمیاد .
حالا سوال من اینه آیا میارزه لپ تاپ و بفروشم و به جاش یه آیپد 1 یا 2 بگیرم ؟
زیاد هم پر توقع نیستم همین که بتونه برام بره تو اینترنت و چند تا فیلم با کیفیت divx پخش کنه کافیه. چون با وجود pc لپ تاپم واقعا بی استفاده میشه !
( سوالم رو جای خوبی پرسیدم دیگه ؟ )
پیشاپیش ممنون

بله برای این دست کارهای شما شاید بیشتر بخوبی جواب میده !
اگر واقعا از لحاظ بودجه مشکلی ندارید ؛حتما اینکاررو بکنید!

h_r_v
20-09-2011, 11:19
کدوم برنامه فرمت Divx رو پخش میکنه؟!

PEYMAN
20-09-2011, 11:35
کدوم برنامه فرمت Divx رو پخش میکنه؟!

برنامه های خیلی زیادی هستن.نمونه های بارزش
avplayer hd
oplayer hd

naderfar
22-09-2011, 10:08
سلام

از کجا هنگام خرید بفهمم که ورژنش 4.3.3 هستش

اگه آکبند بیارمش خونه خودم میتونم استفاده کنم یا باید مغازه دار کاری کنه برام تا راه بیفته!!!
ببخشید دیگه ناواردیه تازه میخوایم بریم یه اپل بخیریم!

partovei
22-09-2011, 10:15
سلام

از کجا هنگام خرید بفهمم که ورژنش 4.3.3 هستش

اگه آکبند بیارمش خونه خودم میتونم استفاده کنم یا باید مغازه دار کاری کنه برام تا راه بیفته!!!
ببخشید دیگه ناواردیه تازه میخوایم بریم یه اپل بخیریم!

فکر نکنم از روی جعبه و بسته بندی متوجه بشی!
باید از فروشنده بپرسی 4.3.3هست ؛وتو فاکتور قید کنه درصورت نبود فرمور4.3.3وتمایل شما پس بگیره!

8613187
22-09-2011, 12:47
باید از فروشنده بپرسی 4.3.3هست ؛وتو فاکتور قید کنه درصورت نبود فرمور4.3.3وتمایل شما پس بگیره!

اگه بري پيش فروشنده اين كاره بهت ميگه
من پايتخت ميرفتم بعضي هاشون ميگفتن ٤٠٣٠٣ هستش و ميتوني جيل بريك كني

farshid01
22-09-2011, 14:19
من تازه خریدم ظاهرا اکبند بود پلمب بود و نوی نو . اما بازش که کردم اصلا باتری نداشت و روشن نمیشد بعد شارژ دیدم که قبلا جیلبریک شده و کلی هم نرم افزار روش هست. طبیعتا هم ورژنش ۴.۳.۳ بود. دوستان نظری ندارن؟

partovei
22-09-2011, 14:27
من تازه خریدم ظاهرا اکبند بود پلمب بود و نوی نو . اما بازش که کردم اصلا باتری نداشت و روشن نمیشد بعد شارژ دیدم که قبلا جیلبریک شده و کلی هم نرم افزار روش هست. طبیعتا هم ورژنش ۴.۳.۳ بود. دوستان نظری ندارن؟

با توجه به این شرایطی که میفرمائید که کلی برنامه روش بوده؛باید خدمتتون عرض کنم که دست دو بوده و به شما انداخته شده است!
ولی بعنوان نمونه ببینم اون برنامه و یا بازی رو میتونی نام ببری؟

farshid01
22-09-2011, 14:38
با توجه به این شرایطی که میفرمائید که کلی برنامه روش بوده؛باید خدمتتون عرض کنم که دست دو بوده و به شما انداخته شده است!
ولی بعنوان نمونه ببینم اون برنامه و یا بازی رو میتونی نام ببری؟

برنامه که کلی بود ۱۰ صفحه حداقل داشت دیگه سیدیا و اینستالوس و حافظ هم داشت. پس انداخت به ما نامرد

hoomanb1985
22-09-2011, 14:49

باتری این دستگاه ها در خودشون هست
خیلی از شرکت ها میان گوشی رو باز می کنن و جلیبریک می کنن و مقداری برنامه میریزن و روی جعبه که خودشون دوباره پلوم میکنن با یک برچست بزرگ میزنن جلیبریک
احتمالا مال شما از اون نوع بوده
نگزان نباشید
به خوش استفاده کنید

8613187
22-09-2011, 14:59
باتری این دستگاه ها در خودشون هست
خیلی از شرکت ها میان گوشی رو باز می کنن و جلیبریک می کنن و مقداری برنامه میریزن و روی جعبه که خودشون دوباره پلوم میکنن با یک برچست بزرگ میزنن جلیبریک
احتمالا مال شما از اون نوع بوده
نگزان نباشید
به خوش استفاده کنید

فكر كنم منظورشون اين بود كه شارژ نداشته

اقا شما از كجا خريدين كه اينجوري شده

farshid01
22-09-2011, 15:03
فكر كنم منظورشون اين بود كه شارژ نداشته

اقا شما از كجا خريدين كه اينجوري شده

یکی از فروشگاههای بیرون علاالدین تو حافظ. از تو فاکتورش هم اسمش رو میارم

naderfar
23-09-2011, 16:44

اگه بري پيش فروشنده اين كاره بهت ميگه
من پايتخت ميرفتم بعضي هاشون ميگفتن ٤٠٣٠٣ هستش و ميتوني جيل بريك كني

مرسی دوستان

با این وضعیت اصلا 4.3.3 گیر میاد؟
اگه 4.3.5 بگیرم احتمال جیلبریک میشه در آینده یا خیر؟

hoomanb1985
23-09-2011, 17:15
مرسی دوستان

با این وضعیت اصلا 4.3.3 گیر میاد؟
اگه 4.3.5 بگیرم احتمال جیلبریک میشه در آینده یا خیر؟

بله میتونی گیر بیاری
اما فروشنده های با انصاف احتمالا 40-50 تومن گرونتر میفروشن
این ورژن دیگه جلیبریک نمیشه
باید صبر کنی تا ورژن 5

mansour_shajarian
02-10-2011, 23:36
با سلام.
از دوستان اگه کسی مشاوره در زمینه خرید و فروش و راهنمایی خاصی احتیاج داشت تو تاپیک اعلام کنه.
بنده در حد توانم در خدمتم.
با تشکر.

rahvar77
31-10-2011, 11:38
با سلام خدمت دوستان
میخواستم یه آیپد بگیرم. یه مدل بالا و با کارایی بالا. لطفا مدل و حدود قیمتش رو بفرمایین. ضمنا کیس و کیبورد اوریجینال هم میخوام

mansour_shajarian
31-10-2011, 13:03
با سلام خدمت دوستان
میخواستم یه آیپد بگیرم. یه مدل بالا و با کارایی بالا. لطفا مدل و حدود قیمتش رو بفرمایین. ضمنا کیس و کیبورد اوریجینال هم میخوام
یه ذره بزرگتر مینوشتی بهتر نبود؟!!!!!!!!
آیپد2 با ظرفیت 64 گیگ 3جی+وای فای خودش در میاد 1065+کیسش در میاد 75 تا 110نومن+کیبوردش حدود 90 تا 110 تومن هست+محافظ صفحه فول بادیش در میاد 60 تومن

P.E.N
01-11-2011, 21:11
سلام به همه.من به یه مشاوره ی اساسی لازم دارم و قبلا هم پست دادم. و حالا به نکات منفی آیپد 2 نیاز
دارم. و اینکه 3g و wifi یعنی چی؟

02-11-2011, 12:19
و اینکه 3g و wifi یعنی چی؟
wifi یعنی برای اینترنت باید به کمک وایرلس به مودم وصل بشی تا به اینترنت وصل شی
3g برای استفاده از اینترنت با استفاده از سیمکارت هست
--
مدل 3g سیم کارت میخوره ولی مدل wifi سیمکارت نمیخوره
مدل 3g دارای gps هست ولی مدل wifi خیر

P.E.N
02-11-2011, 21:12
wifi یعنی برای اینترنت باید به کمک وایرلس به مودم وصل بشی تا به اینترنت وصل شی
3g برای استفاده از اینترنت با استفاده از سیمکارت هست
--
مدل 3g سیم کارت میخوره ولی مدل wifi سیمکارت نمیخوره
مدل 3g دارای gps هست ولی مدل wifi خیر
خیلی ممنون از شما..
و اما کسی قصد مشاوره دادن به من رو نداره؟:hello:

03-11-2011, 12:34
خیلی ممنون از شما..
و اما کسی قصد مشاوره دادن به من رو نداره؟:hello:
برا مشاوره باید بری به بخش مشاوره

P.E.N
04-11-2011, 11:58
برا مشاوره باید بری به بخش مشاوره
مگه اینجا تاپیک مشاوره نیست؟

Mmmsh88
04-11-2011, 12:13
سلام دوست عزیز
چرا همینجا بخش مشاوره هست

ایپد 2 نکته منفی نداره چه برسه به نکات
شما برای چه کاری میخوای ازش استفاده کنی ؟

م.موحد
04-11-2011, 22:05
هنوز هم ipad با flash player مشکل داره یا مشکل حل شده ؟؟

P.E.N
05-11-2011, 21:16
سلام دوست عزیز
چرا همینجا بخش مشاوره هست

ایپد 2 نکته منفی نداره چه برسه به نکات
شما برای چه کاری میخوای ازش استفاده کنی ؟
مثلا اینکه فلش پلیر نداره.....نمی شه باهاش تو خیلی از سایت ها بری.می دونید...من می خوام پول های خودمو جمع کنم اما با کوچکترین نکته منفی ای پدر و مادرم سرزنشم می کنند و خودم هم می دونم هیچ عیبی نداره.اما می خوام قبل از خرید کاملا مطمئن شم.مر30.
و یه چیز دیگه....اگه از دبی بخرم خوبه؟؟؟:dr:

P.E.N
08-11-2011, 19:06
سلام.یه هفته اس که کسی جواب نداده.چی شده....

Mmmsh88
08-11-2011, 19:56
دوست كلا اپل فايل هاي فلش رو ساپورت نميكنه

P.E.N
08-11-2011, 20:06
دوست كلا اپل فايل هاي فلش رو ساپورت نميكنه
بله،حق با شماست.اما این برای کاربران محدودیت نیست؟

8613187
08-11-2011, 23:48
با جیل بریک همه او محدودیت ها باز میشه (از نصب بازی تا نرم افزار ... )

من که مشکل خاصی هنوز ندیدم توش

همه چی خیلی عادی و ...

البته به نظرم قبلش باهاش کار کنی بهتر باشه ، هر چند که من چشم بسته محصولات اپل رو قبول دارم ، هر چی می خواد باش ...

شما مشکلی دیدی بیا به ما هم بگو ...

P.E.N
09-11-2011, 22:39
با جیل بریک همه او محدودیت ها باز میشه (از نصب بازی تا نرم افزار ... )

من که مشکل خاصی هنوز ندیدم توش

همه چی خیلی عادی و ...

البته به نظرم قبلش باهاش کار کنی بهتر باشه ، هر چند که من چشم بسته محصولات اپل رو قبول دارم ، هر چی می خواد باش ...

شما مشکلی دیدی بیا به ما هم بگو ...

یه سوال دیگه....شما چرا 3g نخریدید؟جسارت نباشه.
بد از دبی بگیرم خوبه؟ممنون میشم راهنماییم کنید.mer30:mobilestan:

P.E.N
13-11-2011, 19:52
سلام به همه.شما هم شایعه ی اومدن آیپد3 رو شنیدید؟یعنی واقعیت داره؟

P.E.N
13-11-2011, 20:06
sorry friends.i realy need answer if it's possible.

PEYMAN
13-11-2011, 20:18
اول اینکه
1-زبان سایت فارسی و فارسی تایپ کنید
2- پست های پشت سر هم نزنید

اپل هیچ وقت عرضه ی محصولات خودش رو اعلام نمیکنه و توی کنفرانس تازه همه از برنامه خبر دار میشن

پس واقعیت نداره

8613187
15-11-2011, 23:38
یه سوال دیگه....شما چرا 3g نخریدید؟جسارت نباشه.
بد از دبی بگیرم خوبه؟ممنون میشم راهنماییم کنید.mer30:mobilestan:

چرا 3g نخریدم ، عزیز امضامو نمیبینی نوشتم 3g ؟؟؟؟؟؟؟ :be:

از هرجا ارزون تر بود از همون جا بگیر :df:

موفق باشی

alireza_54
16-11-2011, 00:58
ایپد خیلی خوبه ولی یه سری دردسر هم داره. مثلا ایتونز مثل یه طفیلی همیشه باید همرات باشه پس هر جا میری یه لپتاپ هم باید همراه ببری. اگه ایتونزت با ایفانزت جور نباشه کلکت کندس و ایپدت رو نمیشناسه (ایفانز)، بعضی از برنامه ها فقط از اینترنت فایل میگیرن و ایتونز و ایفانز هم کمکی نمیکنن مثلا برنامه اتوکد. من با امنیا اچ دی عکس گرفته بودم سر کار، خواستم برای کارفرما توضیح بدم نشد عکس رو به ایپد بفرستم. اگه یه فایل رو با دو تا برنامه بشه باز کرد برای این که با هر کدوم خواستی بتونی ببینی باید فایل رو دو بار تو ایپد بفرستی. این ایرادات منو حسابی شاکی کرده و کاش دوستان اگه راهی واسه اینا دارن منو بی نصیب نذارن

PEYMAN
16-11-2011, 12:23
ایپد خیلی خوبه ولی یه سری دردسر هم داره. مثلا ایتونز مثل یه طفیلی همیشه باید همرات باشه پس هر جا میری یه لپتاپ هم باید همراه ببری. اگه ایتونزت با ایفانزت جور نباشه کلکت کندس و ایپدت رو نمیشناسه (ایفانز)، بعضی از برنامه ها فقط از اینترنت فایل میگیرن و ایتونز و ایفانز هم کمکی نمیکنن مثلا برنامه اتوکد. من با امنیا اچ دی عکس گرفته بودم سر کار، خواستم برای کارفرما توضیح بدم نشد عکس رو به ایپد بفرستم. اگه یه فایل رو با دو تا برنامه بشه باز کرد برای این که با هر کدوم خواستی بتونی ببینی باید فایل رو دو بار تو ایپد بفرستی. این ایرادات منو حسابی شاکی کرده و کاش دوستان اگه راهی واسه اینا دارن منو بی نصیب نذارن

برعکس شما به نظر من با ایتونز دیگه هیچ وقت اطلاعات پاک نمیشه یهو و تغییر داده نمیشه چون همش رو،روی کامپیوتر دارم.
یه لایسنس برنامه بلوتوث رو بخرید و نصب کنید

P.E.N
16-11-2011, 21:32
چرا 3g نخریدم ، عزیز امضامو نمیبینی نوشتم 3g ؟؟؟؟؟؟؟ :be:

از هرجا ارزون تر بود از همون جا بگیر :df:

موفق باشی
ببخشید،به امضا توجه نکردم اما تو قسمتی که گوشی طرفو نشون میدن شما آیپدتون رو 3g مشخص نکردید و از این که برام آرزوی موفقیت کردید،متشکرم.

mra30
16-11-2011, 22:21

تمام چيزايي كه گفتي حل ميشه به شرطي كه جيل كرده باشي
واسه مورد اول از ifunbox استفاده كن دوست عزيز

alireza_54
16-11-2011, 22:27
تمام چيزايي كه گفتي حل ميشه به شرطي كه جيل كرده باشي
واسه مورد اول از ifunbox استفاده كن دوست عزيز

پدر بی سوادی بسوزه ! منظور من از آیفانز همون آیفان باکس بود. جیل که هستش. آیفان باکس هم مشکلی رو گفتم رو حل نمیکنه؟

mansour_shajarian
16-11-2011, 23:04
پدر بی سوادی بسوزه ! منظور من از آیفانز همون آیفان باکس بود. جیل که هستش. آیفان باکس هم مشکلی رو گفتم رو حل نمیکنه؟
نگاه کن تو میتونی تمام فایلهات رو روی سیستمهایی که داری روی آیتونزش نصب کنی و داشته باشی ولی مشکل آیتونز و احتیاج زیا دیوایسها به اون رو نمیشه رد کرد.البته با یه فایل مننجر هم میتونی تا یه حدی مشکلت رو حل کنی ولی آیفون باکس برنامه خوبیه.

mra30
17-11-2011, 10:26
جوابتونو ايشون دادن
واسه اطلاعات بيشتر برو به اين تاپيك
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=75297
در مورد اين كه ميگي يه فايل رو مثلا ٢ بار بايد بفرستي رو ايفون تا با برنامه هاي مختلف بتوني ببيني اشتباهميكني
شما ميتوني فايلت رو مثلا به شاخه ي var/mobile در ifile بفرستي و از طريق ifile روش تپ كني و بعد با هر برنامه اي كه اون فايل رو ساپورت ميكنه بازش ميكني، يه چيزي شبيه open with از منوي راست كليك ويندوز
فقط با اين كار اون فايل توي document اون برنامه سيو ميشه و اگه با برنامه هاي مختلف بازش كرده باشي چنتا نسخه از از اون فايل روي اي ديوايست وجود خواهد داشت
بعدا هم اگه نخواستي هم از طريق خود برنامه و هم از طريق اي فايل ميتوني اون فايل رو پاك كني

mra30
17-11-2011, 10:28
در مورد بلوتوث هم اگه ١٥ تومن بده يه لايسنس سلست رو بگير يه بلوتوث كامل روي اي ديوايست خواهي داشت
بچه هاي همين انجمن لايسنس ميگيرن برات
سرچ كن

license
18-11-2011, 11:56
سلام
ببخشید من میخواستم یه آیپد 2 64G 3g بگیرم باید به چه نکاتی توجه کنم ؟
خیلی ممنون

mansour_shajarian
18-11-2011, 12:45
سلام
ببخشید من میخواستم یه آیپد 2 64g 3g بگیرم باید به چه نکاتی توجه کنم ؟
خیلی ممنون

به پست خصوصيت نگاه كن متوجه ميشي.

kasra03
18-11-2011, 20:28
سلام بچه ها! مامان بابام هفته دیگه دارن میرن دبی!میخواستم یه ایپد 2 بگم برام بیارن.ولی متاسفانه جای مناسبی برای خرید نمیشناسم بشون بگم!ممکنه دوستانی که از اونجا خریدن بگن کدوم مرکز قیمتاش مناسبه؟ و اینکه تو موفع خرید به چه نکاتی باید توجه کنن؟همینجور اکبند بگیرن یا باید بازش کرد و امتحانش کرد؟قضیه گارانتی و اینا اونجا چطوره؟مثل اینجا قیمتا با گارانتی و بدون اون فرق داره؟
ممنون میشم راهنمایینم کنید دوستان

viprol71
18-11-2011, 20:34
سلام بچه ها! مامان بابام هفته دیگه دارن میرن دبی!میخواستم یه ایپد 2 بگم برام بیارن.ولی متاسفانه جای مناسبی برای خرید نمیشناسم بشون بگم!ممکنه دوستانی که از اونجا خریدن بگن کدوم مرکز قیمتاش مناسبه؟ و اینکه تو موفع خرید به چه نکاتی باید توجه کنن؟همینجور اکبند بگیرن یا باید بازش کرد و امتحانش کرد؟قضیه گارانتی و اینا اونجا چطوره؟مثل اینجا قیمتا با گارانتی و بدون اون فرق داره؟
ممنون میشم راهنمایینم کنید دوستان

دوست من برو اونجا همه ايراني هستن اگر بپرسي نمايندگي اصليش كجا هست ميتونن پيدا كنن من اسمشو خوب يادم نمياد ولي فكر كنم فروشگاه امارات مول فروشگاه مركزيش هست اونجا بهت گارانتي بين الملي هم ميدن ولي نگيري بهتره چون اگر خراب بشه تو ايران هيچ جا نميتونن مثل اولش كنن

kasra03
18-11-2011, 20:50
دوست من برو اونجا همه ايراني هستن اگر بپرسي نمايندگي اصليش كجا هست ميتونن پيدا كنن من اسمشو خوب يادم نمياد ولي فكر كنم فروشگاه امارات مول فروشگاه مركزيش هست اونجا بهت گارانتي بين الملي هم ميدن ولي نگيري بهتره چون اگر خراب بشه تو ايران هيچ جا نميتونن مثل اولش كنن

ممنون از پاسختون. اگه از اینجا بگیرم خراب بشه مگه مثل اولش به این راحتی میکنن؟با توجه به اینکه نمایندگی رسمی هم تو ایران نداره!راستش من چند وقته هر جی از ایران میگیرم بدون گارانتی میگیرم!خیلی به گارانتی تو ایران اعتقادی ندارم!
در مورد اکبند خریدن یا باز کردنش هم میشه توضیح بدین؟همونجا فروشنده باز میکنه امتحان میکنه یا اکبند میفروشن؟

viprol71
18-11-2011, 21:38
ممنون از پاسختون. اگه از اینجا بگیرم خراب بشه مگه مثل اولش به این راحتی میکنن؟با توجه به اینکه نمایندگی رسمی هم تو ایران نداره!راستش من چند وقته هر جی از ایران میگیرم بدون گارانتی میگیرم!خیلی به گارانتی تو ایران اعتقادی ندارم!
در مورد اکبند خریدن یا باز کردنش هم میشه توضیح بدین؟همونجا فروشنده باز میکنه امتحان میکنه یا اکبند میفروشن؟

همون جا باز ميكنه ميده دستت امتحان كني ببيني مشكلي نداشته باشه

kasra03
19-11-2011, 02:26
همون جا باز ميكنه ميده دستت امتحان كني ببيني مشكلي نداشته باشه

اخه چون خودم نیستم اونجا یکم نگرانم!من تا حالا محصولات اپل نداشتم! درصد خرابی در لحظه تحویل توشون هس؟مثلا پیکسل سوخته ای چیزی؟!

Mmmsh88
19-11-2011, 07:33
من تا حالا بر نخوردم
ولی ممکنه باشه

شما باید با فروشنده به شرط سالم بودن قیمت رو طی کنید

license
19-11-2011, 11:31
سلام ببخشید من تازه میخواستم آیپد بگیرم یه سوال داشتم
با توجه به اینکه الان ios5 برای آیپد هنوز جیلبریک نشده الان آیپدی تو بازار هست که ورژن 4 باشه؟

partovei
19-11-2011, 12:03
سلام ببخشید من تازه میخواستم آیپد بگیرم یه سوال داشتم
با توجه به اینکه الان ios5 برای آیپد هنوز جیلبریک نشده الان آیپدی تو بازار هست که ورژن 4 باشه؟

ورژن ios5اونم روی آیپد2 جیلبریک نشده!
بعید میدونم با ورژنهای 4گیر بیاری اگر هم باشه چون قابلیت جیلبریک کردن داره قیمتش بالاست.درضمن اگر هم گیر آوردی باید با ورژن 4.3.3گیر بیاری که جیلبریک آنتتر داره!

fazel1989
22-11-2011, 03:43
درود بر همه دوستان
اول اینکه آیا برنامه یاهو مسنجر بر روی آیپد قابل اجراست؟یا حداقل برنامه ای همانند یاهو مسنجر برای آیپد وجود داره که با اون بشه با افرادی که برنامه یاهو مسنجر استفاده میکنن چت کرد؟
دوم اینکه الان وضعیت جیلبریک آیپد 2 به کجا رسیده؟
چه ورژنی بهتره بگیرم؟اصلا از کجا بدونم ورژن دستگاهی که قصد خریدش رو داره چنده چون بسته پلمپ میباشد!و امکان استفاده از دستگاه نیست
این که میگن الان که ios 5 اومده و دیگه نمیشه جیلبریک کرد صحت داره؟
در نهایت اینکه آبپد 2 برای تماشای فیلم چه فرمت هایی رو ساپورت میکنه؟فیلم رو با زیرنویس فارسی میشه دید؟
ممنون

boochi
22-11-2011, 13:29
درود. دوستان یکدستگاه ipad 2 32g 3g یک ماه کار کرده با کیف و مقداری برنامه با قیمت 650 هزار تومان میارزه که بخرم؟موقع خرید به چه چیزهایی باید حتما دقت کنم که دستگاه سالم باشه.ممنون میشم راهنماییم کنید

hamed57
22-11-2011, 13:41
درود. دوستان یکدستگاه ipad 2 32g 3g یک ماه کار کرده با کیف و مقداری برنامه با قیمت 650 هزار تومان میارزه که بخرم؟موقع خرید به چه چیزهایی باید حتما دقت کنم که دستگاه سالم باشه.ممنون میشم راهنماییم کنید

اگه سالمه قیمتش خیلی خوبه حتما بخر. اگه نخواستی بگو من بخرم!

hamed57
22-11-2011, 13:45
درود بر همه دوستان
اول اینکه آیا برنامه یاهو مسنجر بر روی آیپد قابل اجراست؟یا حداقل برنامه ای همانند یاهو مسنجر برای آیپد وجود داره که با اون بشه با افرادی که برنامه یاهو مسنجر استفاده میکنن چت کرد؟
دوم اینکه الان وضعیت جیلبریک آیپد 2 به کجا رسیده؟
چه ورژنی بهتره بگیرم؟اصلا از کجا بدونم ورژن دستگاهی که قصد خریدش رو داره چنده چون بسته پلمپ میباشد!و امکان استفاده از دستگاه نیست
این که میگن الان که ios 5 اومده و دیگه نمیشه جیلبریک کرد صحت داره؟
در نهایت اینکه آبپد 2 برای تماشای فیلم چه فرمت هایی رو ساپورت میکنه؟فیلم رو با زیرنویس فارسی میشه دید؟
ممنون

بله خود یاهو برنامه داره براش. برنامه های دیگه هم هست.
خیلی امیدی به جیلبریک نبند. ممکنه اصلا نیاد.
ورژن اگه ۴.۳.۳ باشه جیلبریک میشه و لا غیر!
برنامه avplayer را اگه بریزی همه فرمتها را پخش میکنه

farshid_2011
30-11-2011, 01:05
سلام دوستان به نظرتون میرزه من گالکسی اسم بفروشم یه ipad 64 gig 3g آک به قیمت 670 یکی از اون ور آب اورده بخرم ؟؟؟:bt:

I-Mehdi
30-11-2011, 06:45
بازی و برنامه های بسیار بسیار زیادتر
گرافیک بالاتر
اگه اشتبه نکنم حافظه بیشتر
صفحه نمایش بزرگتر
cpu قویتر
نداشتن بلوتوس برای ارسال فایل به صورت رایگان !

اینا برخی از تفاووت هاش هستش.

P.E.N
30-11-2011, 21:02
با سلام.من چند وقته که قصد خرید آیپد دارم.و الان بین آیپد و آیفون مرددم.(البته آیفون 4.نه 4s)می دونم که آیپد تبلت و آیفون موبایله.ولی خوب با لاخره شبیه همند.من مشکلم با آیپد حمل و نقلشه و اینکه هنوز ورژن جدیدش جیل برک نشده.به نظر شما چی کار کنم؟با توجه به اینکه گوشیم دیگه قدیمی شده..
یه سوال دیگه....شما کلا با آیپد چیکار می کنید؟به چه درد می خوره؟(راجع به اش اطلاع دارم ها):mobilestan:

I-Mehdi
01-12-2011, 15:10
(http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1421) سلام
دوستان میتونند برای مشاوره در مورد خرید تبلت به انجمن مشاوره برای خرید تبلت (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1421)
مراجعه کنند/.

amir.ut
01-12-2011, 15:47
اگه بلوتوث داشت حتما الان تو دستم بود آخه چرا با این همه امکانات اینو نداره؟

viprol71
01-12-2011, 15:52
اگه بلوتوث داشت حتما الان تو دستم بود آخه چرا با این همه امکانات اینو نداره؟

بلوتوث داره بايد برنامه اش رو تو سيديا بخري و نصب كني بعد ميتوني مثل موبايل هاي ديگه با تمام موبايل ها و كامپوتر بلوتوث دار از طريق بلوتوث اطلاعات رد و بدل كني

memori
02-12-2011, 12:50
سلام دوستان من چیکار کنم که کامپیوتر ipad رو بشناسه هر کاری میکنم نمیشناسه لطفا کمکم کنید مرسی

Mmmsh88
02-12-2011, 13:10
سلام دوستان من چیکار کنم که کامپیوتر ipad رو بشناسه هر کاری میکنم نمیشناسه لطفا کمکم کنید مرسی

سلام دوست عزیز

سوالتو در جای مناسبی نپرسیدی

ورژن ایپد ؟
ورژن ایتونز ؟
کامپیوتر میناستش ؟

memori
02-12-2011, 13:16
سلام دوست عزیز

سوالتو در جای مناسبی نپرسیدی

ورژن ایپد ؟
ورژن ایتونز ؟
کامپیوتر میناستش ؟

ورژن آیپد 4.3.2هست کامپیوتر هم ویندوز7 هست اون یکی رو هم نمیدونم چیه تازه خریدیم بلد نیستم خلاصه شرمنده مرسی

Mmmsh88
02-12-2011, 14:58
دوست عزیز شما میگی کامپیوتر نمیشناسه ؟
شما از طریق کامپیوتر فقط میتونی عکس های ایپدو کپی کنی توکامپیوتر
ولی از طریق ایتونز یمیتونی بازی و برنامه و اهنگ و فیلم و اینارو از کامپیوتر تو ایپدت کپی کنی
شما ایتونز رو از لینک زیر دانلود کن و بعد ببین کامپیوتر میشناستش یا نه ؟
http://www.filehippo.com/download_itunes
هم ۶۴ بیتی هست هم ۳۲ بیتی

P.E.N
03-12-2011, 18:17
(http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1421) سلام
دوستان میتونند برای مشاوره در مورد خرید تبلت به انجمن مشاوره برای خرید تبلت (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1421)
مراجعه کنند/.
ببخشید اصلا حواسم نبود...تقصیر گوگل کرومه:dh: