• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• مکالمه بین amir2100 و Noob Saibot

18 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    1. ممنون بابت درخواست دوستی... دمت گرم
    2. من آموزش کامل تاپیک زدن توی بخش بازی و برنامه گذاشتم... اگر خواساتی QR Code بزنی میتونی ازش استفاده کنی:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=334096
    3. اوکی ... نه بابا این حرفا چیه زحمتی نیست ...
    4. اشکال نداره. لینکش مهم نیست... هنوز لینک قبلیا کار میکنه و ریدایرکت میشه روی آدرس جدید
      بابت زحماتت ممنون. ای ول داری
    5. سلام ... گفتم لینکش فرق کرده منم نمیدونستم اینا رو چطوری میسازین دیگه نذاشتم ... لینک دانلود یا استور ؟!
    6. سلام امیر خوبی؟ آقا یه سئوال. چرا QR کد هارو بر میداری؟
    7. منم خوشحال میشم در کنار شما باشم اما میگم همینطور عادی باشم بهتره چون بعدا نمیتونم بیام و شرمندتون میشم ...
    8. قرار هم نیست روزی شونصدتا تاپیک بزنی... روزی یک هم کفایت میکنه. به هر حال تیم مدیریتی خوشحال میشه افرادی مثل تورو جذب کنه
    9. متاسفانه من نمیتونم زیاد در خدمتتون باشم و با شروع دانشگاه فک کنم نتونم بیام(نه اینکه درس خون باشما اتفاقا ول معطلم ولی داستان داره !)
    10. این قانون و مرام هر آدم با معرفتی هستش که دِینشو ادا کنه. حالا به هر نحوی. یکی توی همون محیط، یکی توی جمع دوستان، یکی در محل کار و خلاصه اون آدم با مرام یه جوری علمشو در اختیار دیگران قرار میده. امثال تو کم هستند... دمت گرم... خدایی اکتیو باشی به تیم اضافه میشی.
    نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 18
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین