• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• مکالمه بین Noob Saibot و BTC™

79 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
    1. سلام پیرمرد چطوری ؟ روبه راهی ؟
    2. به به داش محمد. مرسی جیگر. ایشاالله ارتقا خودت، دمت گرم. حالا چرا خندیدی؟ :))))
      خوبم تو خوبی؟
    3. تبریک میگم ایشاا...رنگای بالاتر :))))))))))))))))
      خوبی ؟
    4. سلام بر محمد عزیزم. خوبی؟ بلک لیست که خود گوشی داره. نیازی به برنامه نیست. میری توی لاگ ها یا پیامک ها انگشتتو میزاری رو شماره و نگه میداری تا یه منوی کوچولو باز بشه. بعدش آخرین گزینه نوشته بلاک نامبر. به همین راحتی.

اون پنل پیامک هم برای منه. خریدم واسه انجمن. هر وقت خواستی کنسل بشه به خودم بگو. چون من باید شمارتو وارد کنم و خودمم باید شمارتو پاک کنم
    5. سلام
      مهندس یه بلک لیست واس ویندوز سراغ نداری ؟

جریان اون شماره پیامک چیه ؟ اگه خوشمون نیومد میتونیم لغوش کنیم ؟
      کی مسئولشه ؟
    6. سلام مهندس
      حل شد :D

اینو با تاپیک جامع ترکیب کن :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=331371

یا جدا بفرستش بالا

واسه اون یارو هم یه تاپیک بزنم ؟ :D لامصب مگه میذاشت اسکرول کنم :(
    7. رفتم پروفایل رضا کسی خونه نبود :D

خواستم یه روش دیگه واسه فلش زدن lumia بزنم ولی نمیتونم خودم فلش بزنم چون بک آپ گرفتن از همه اطلاعاتم و باز ریستور کردنش خیلی وقت میگیره مخصوصا دفترچه تلفنم :)))))
      یه داوطلب شهادت برام گیر بیار تا شب یه روش بهتر و سریع تر واسه فلش کردن بذارم تو انجمن اون زحمت اسکرین شاتو بکشه
      یا من با یه گوشی دیگه فلش میزنم روال کار مشخصه یکی خواست بهم اسکرین شات بده شما زحمتشو بکشید تاپیکو ویرایش کنید با عکس های جدید !
    8. به داش محمد چطوری؟؟؟؟؟ خوبی؟؟؟؟؟ کجائی جیگر؟؟ دلم واست تنگه ها. نیستی. کم پیدایی بابا
    9. خوبی سپهر جان ؟ چه خبرا ؟
    نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 79
    صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین