• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• مکالمه بین unname47 و emadhTc

11 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    1. خداوندا تقدیر دوستان را در سال آینده به گونه ای قرار بده که در پایان سال
      از گذشته خود افسوس نخورند . . .
      سال نو پیشاپیش مبارک دوست من
    2. این آهنگای تیستو فوق العادست بترتیب از نظر من
      Chasing Summers
      (I Feel it in My Bones (ft Tegan ft Sara
      Say Something
      (Take Me (feat. Kyler

متالیکا هم
      مستر آف پاپتس
      آنفورگیون
      ناتینگ الس مترس که فوق العاده زیباست هر موقع گوش میدم برام تازگی داره وواقعا یه آهنگ بسیار با معنیه
      فید تو بلک
      کینگ ناتینگ
      فور هوم د بل تولز
      و...خیلیای دیگه که یادم رفته بگم زیباترین آهنگاشه
    3. نه دیگه در اون حد D;

Tiesto هم بنظره من بهترین آهنگش Elements of Lifeـه ، اگه میلیون ها بار هم گوش کنم خسته نمیشم، البته نمیشه از زیبایه Adagio For Strings هم گذشت
    4. خیلی خوبه پس در مورد موسیقی هر چی ندونیم ازت میپرسیم
    5. این طبیعته آدماست که با کسانی که نظرات و سلایق مشابه خودش رو دارند احساس نزدیکی و راحتی میکنه

آره گوش کردم، قشنگه

کلا راجبه موسیقی و علایقم تو این زمینه ساعت ها میتونم حرف بزنم، یه عمری توی گوش دادن هستم... هه هه
    6. ممنون که افتخار دادی داداش
      خوش حال شدم
    7. پس عالیه کلا با کساییکه هم سلیقه ی خودم هستند حال میکنم
      الان دارم آهنگ Europe - Final Countdown رو گوش میدم توصیه میکنم حتما دان کنی چون بسیارزیباست حتما هم این آهنگ بگوشت خورده
    8. خیلی متشکرم بابت درخواست
    9. امروز که آواتارتو دیدم، یاده این گروه افتادم و دوباره آهنگاشونو گوش کردم، الانم دارم Instant Crush رو گوش میدم، :D

پس سلیقه هامون مثه همه، Tiesto که نگو که رودست نداره لامصب، متالیکا هم محشره،

کلا من توی موسیقی سبک های زیادی گوش میدم، به موسیقی های بی کلام هم علاقه ی خاصی دارم،
    10. سلام داداش خوبم ممنون
      آره واقعا گروه بسیار باحالین سبک خاصی دارند
      آهنگای متفاوت وبسیار زیبایی دارند توصیه میکنم حتما آهنگ Give Life Back To Music رو دان کنی بسیار زیبا وروحیه بخشه
      دی جی تیستو و متالیکا و اکسنت هم میگوشیم
    نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 11
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین