• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• مکالمه بین Labkh4nd و pc boy

10 پیغام بازدید کنندگان

1. تو پستها بگرد کد منوی مخفی ال جی رو پیدا کن،از طریق اونجا میتونی بفهمی باز شده یا نه../
    2. داداش از کجا میتونم چک کنم که بوتلودر باز شده یا نه؟
    3. لینکش مشکل داره، تو تاپیک گفتم.
    4. خواهش.
      ریکاوری رو گذاشتم برو دانلود کن.
      دقیقا اول رام رسمی جیلی بزن.بوت لودرت رو آنلاک کن.روت و ریکاوری سوار کن.بعد Enox بزن
    5. راستی این سایت goo.im‌ کلا تعطیل شده، ممنون میشم اگر لینکی از ریکاوری phillz داری برام بزاری!
    6. بازم ممنون محمد جان:) بابت راهنمایی کاملت.
      میخواستم رام کیت کت بریزم ولی با توضیحات کاملت متقاعد شدم برم سراغ enox
      فقط الان رو 4.0.3 هستم، باید اول یه جلی بین رسمی بریزم بعد آنلاک، روت، ریکاوری یا همینو روت کنم و ریکاوری بریزم میشه enox‌ فلش کنم؟!
    7. خواهش میکنم.
      برا کیت کت رام Mahdi ROM رو تست کن به گمونم رام خوبی باشه.
      رام لالی پاپ غیر رسمی هم اومده.وقت کنم تاپیکشو میزنم اونم تست بزن ببین کدوم خوبه.
      ولی همین Enox آخرین ورژن به نظرم عالی بیاد.
      برا اینکه رامت رون کار کنه.لانچر سبک نصب کن.لانچر فابریک خودش رو فریز کن.
      نرم افزار های گوگل پلی سرویس-پلی گیم-پلی استوررو با هیچ برنامه تسک کلیر و یا Greenfiy (همون برنامه که برنامه ها رو کامل میبنده) نبندشون.
      در اصل اینجوری بگم برنامه هایی که دائم مثل واتساپ-کلش-لاین و هر چیزه دیگه ایی احتیاجت که توی روزانه استفاده دائم داری به هیپ عنوان نبند.
      ولی برنام هایی که یه بار احتیاج پیدا میکنی بشون با گرینفی کامل ببندشون. برامه گرینفی توی انجمن.نرم افزار های اندروید موجوده.
      موفق باشی
    8. ممنون بابت جوابت
    9. سلام؛خواهش میکنم.
      در مورد رام کیت کت عرض کنم که چون از پایه بیس کیت کیت اصلی برا این گوشی نیومد رام های موجود کیت کت در کل خوب جواب نمیدن ولی ورژن های جدید رو تست نکردم زیرا گوشی رو خیلی وقته فروختم.
      من خودم رام های استوک استفاده میکردم چون دوربین رام های استوک خیلی از سیانورژن و رام های کیت کت دیگه بهتره.
      این رام رو تست کن http://forum.mobilestan.net/showthre...=320286&page=4 آخرین پست../
      اون اواخر از ورژن 4.1.2 جیلی بین برگشتم روی 4.0.4 یا 4.0.3 آیس کریم به دلیل اینکه خیلی دوربینش.سرعتش.و شارژ نگه داشتنش بهتر از هر رامی بود.
    10. سلام، ببخشید مزاحم میشم.
      میشه لطفا رام کیت کت که بی دردسر ترین باشه و روون ترین اجرا برای استفاده روزمره رو داشته باشه برای 4x بهم معرفی کنید.
      خودتون چی استفاده میکنید؟ باگ هم داره رامی که الان استفاده می کنید؟
      ممنون
    نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 10