• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• مکالمه بین Designer و KARAMOOZ

6 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام من نمیتونم خصوصی بدم چون صندوقم خیلی پره باید هزارتا پیام پاک کنم من همینجا درخواست بدم اوکیه؟
    2. سلام دیزاینر عزیز.من رفتم بخش ای او اس دیدم واقعا تار عنکبوت گرفته خیلی عجیبه اون بخش 2 مدیر ارشد داره 1 مدیر داره ولی فقط تگ رو میخوان.اون مدیرش اصلا و ابدا 1 دونه ای او اس 11 هم نذاشته بود خیلی عجیبه یه وقتی اینجا بزرگترین انجمن بود چرا الان اینطوری شده.
      من از کاربرای خیلی قدیمیم قبلا هم مدیر بودم ولی چون 2 هفته تو بیمارستان بستری شدم و نتونستم سایت بیام درجم رو گرفتن ولی الان خواستم برای صحبت با مدیرای ارشد و سوپر بهشون پیام بدم دیدم همشون 2-3 ماهه اصلا انلاین نشدن.دیگه مجبور شدم به شم پیام بدم که ببینم امکانش هست منو مدیر بخش ای او اس بکنید و بهم ابزار بدید.ممنون
    3. نه نمیشه برگرده
    4. سلام.
      ممنون.اتفاقا اخره شب یکی از بچه ها تاپیکشو بهم نشون داد تازه فهمیدم موضوعو.چون من کلا یه چندماهی اینجا نبودم.
      حالا از منو هیچ جوره نمیشه برگردوند? خداوکیلی این پیغاما خاطره ای بود واسه خودش
    5. سلام
      خسته نباشید

چقدر دیر متوجه شدی، الان 1.5 ماه فکر کنم شده شایدم بیشتر
      که کلیه پروفایل های کاربرا پاکسازی شد
      و توی اون روزی پاکسازی نوشته های قدیمی تر از 1 ماه گذشتش پاک شد

موفق باشید
    6. سلام.
      اقای احمدی دلیل خاصی داره که تمام پیغام پروفایل های من که یه 70-80 صفحه میشد,به صورت کامل پاک شده?
      در صورتی تمامه دوستام پروفایلشون هنوز سالمه.
    نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 6 تا 6