• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• مکالمه بین pars71 و farary11

38 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
    1. ممنون
    2. سلام.دادش فکر کنم واسه پی 7 مینی میخواید رام دانلود کنید.درسته؟اگه شما تو xda در این باره سوال کردید یکی جواب داده که میشه روی پی 7 رام g6-l11 رو زد
      http://forum.xda-developers.com/asce...mware-t2965109
    3. خیلی ممنونم
    4. فکر نکنم بریک بشه چون خودش قبل نصب کامل خطا میده.برای منو فارسی هم morelocale استفاده کن
      اره گوشی های هواوی نسبت به قیمتشون حرف ندارن.الان دارم بازی میکنم لگ هم نداره
    5. Y330-U11 هستش . راستش تو کیبوردش مثل هانور میشه فارسی دانلود کرد و دانلودش کردم و فارسی نوشتنش که مهمه راه افتاد. (Menu فارسی مهم نیست)
      من ترسم اینه که فارسیش چون ورژنش قدیمیتره باعث بریک شدن بشه .
      امروز برای برادرم (مدرسه ایه) با کاور و لیبل 250 خریدم (مدل 2 سیم مشکی که قاب ابی اضافه و هندزفری هم داره) . واقعا هواوی گوشی هاش خیلی مقرون بصرفه و پرامکانات و خوب اند . من تو خانواده و دوستان و دانشگاه و ... ازم میپرسن , هواوی رو به همشون پیشنهاد میدم و همشون هم از هواوی خیلی راضی اند ... :)
    6. تست میکردی ببینی فلش میزنه؟کدوم مدل 330 هست؟
    7. راستی مراکش گیر اوردم . نمیدونید رام هواوی برای چه کشورهایی فارسی داره ؟
    8. پس دارم میگردم ببینم فارسی دار B113 یا بالاتر گیر میاد یا نه . این رام گیر اوردن هواوی واقعا دردسریه برای خودش. خیلی ممنون
    9. فکر نکنم فلش زده بشه بدلیل ورژن عقب تر بودن.
    10. سلام.
      چون Y330 بخش نداره و امروز نیاز به پاسخش دارم , اینجا هم میپرسم و مزاحمتون شدم : من ورژن نرم افزاری گوشیم (Y330 که تازه خریدیم) B113 غیر فارسی هست و میخوام B112 فارسی که دانلود کردم رو روش نصب کنم که منو و کیبورد فارسی خود هواوی اضافه بشه. آیا میشه ؟ بریک نمیشه چون فایل اپدت عقبتره ؟ تو SD card بریزم و اپگرید بزنم ؟
      مرسی
    نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 38
    صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین