× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

مکالمه بین Reza 7 و shahriar4000

112 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 9101112 آخرینآخرین
  1. سلام
    شنیدم شدیدا در حال تلاش مراسم ازدواجت هستی که خبری ازت نیست
    2 بار که تا حالا امدم تا دم خونتون اصلا تعارف هم نکردی بیاییم تو خونه انشاالله اینبار برای مراسم ازدواج دعوت میکنی
  2. ببينيم و تعريف کنيم
  3. تاحالا که صبر کردی يکم بيشتر صبر کن هم قيمت ها مياد پايين تر هم لوميا eos يا همون 1020 مياد
    هم سبکتر هم بدنه بهتر هم بسيار قويتر هم فلش xenon هم led و در نهايت شاهکار دوربين 41 مگا پيکسلی به همراه سيستم عامل وينفون 8.0
    تازه تا اونوقت آيفون 5s هم مياد که يک شاهکار به تمم معنا هست در کنار htc one اونوقت انتخاب سخت خواهد بود
  4. سلام نه بابا من اینجوریم وقتی ویار کنم همون موقع اگه خریدم که هیچ اگه نه که دیگه معلوم نیست کی برم علاادین البته بد هم نشده چون کلی ارزون شده الانم 2 هفتست شمالم و جمعه یعنی فردا میرم تهران تا ببینم چی میشه راستی خبر دارم که one شده 2400000
  5. سلام
    اقا اخر گوشی چی گرفتی؟
  6. سلام
    ای بابا واقعا متاسف شدم انشالله غم اخرت باشه گر چه معتقدم هر کی از دنیا میره راحت میشه واقعا
  7. سلام
    ممنون
    ولی تولد امسال من مصادف شد با فوت داييم
    ديگه تولد ندارم من
  8. سلام حاجی من که نفهمیدم تولدت کی هست ولی اگه هست مبارک باشه و انشالله 100 سال زنده باشی
    غصه نخور خودم زنت میدم
  9. تسليت ميگم غم اخرتون باشه
نمایش پیغامهای بازدید کننده 101 از 110 تا 112
صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 9101112 آخرینآخرین