× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

مکالمه بین Reza 7 و shahriar4000

112 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 3 از 12 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
  1. سلام
    تو خودت ادمی هستی که به جزییات و منطق توجه زیادی میکنی چون میشناسمت .99/9 درصد حرف هایی که تو تاپیک اس 5 زده میشه از رو باد هواست . تو خواستی این گوشی رو بگیر هر زمان به مشکل خوردی یه تک زنگ بزن همون لحظه کل پول گوشی رو میریزم به حسابت .میدونی که من سرم بره حرفم نمیره و پول یه گوشی هم برام هیچی نیست .الان هم گیر دادند به برد 0.8 در صورتیکه تمام گوشی های با گارانتی مثل مال خودم با این شماره از برد هست و کلا کسانی که تو همین تاپیک موبایلستان به مشکل خاموشی خوردند تا حالا 5-6 نفر بیشتر نبوده که ان هم من شک دارم که چیکار کردند با گوشی یا چی نصب کردند که اینجوری شده
  2. اگه میخواهی بالای 2 پول بدی شک نکن هیچی به پای نوت 4 نمیرسه چون دارم ازش استفاده میکنم ولی کمتر خواستی بدی حرف منو گوش کن هیچی اس 5 نمیشه از هر نظر عالیه چون میدونی اس5 هم دارم مخصوصا با رام های جدید اصلا جای بحث نداره
  3. گوشيم مشکل پيدا کرد من هم به سرعت فروختمش حالا برای خريد دچار مشکل انتخاب شدم !
  4. سلام چرا گوشی نداری؟
  5. سلام
    حاجی متأسفانه اين روز ها هم دسترسی ام به نت محدود شده هم گوشی ندارم !
    انشالا در اولين فرصت حتماً چشم
  6. سلام حاجی
    کلا خبری ازت نیست در چه حالی یه وقتا 2 ساعت با هم تلفنی حرف میزدیم الان که وایبر هم هست وقت کردی یه تماسی بگیر
  7. در ضمن حاجی تلاش نکن M8 برنده شد رفت پی کارش

8. آقا بسی کلک زيبايی بود
    حاجی از قديم گفتن ... .. . .. .. .. .. .... .....
  9. اقا جون به من هیچ ربطی نداره ها ولی بالاخره از قدیم با هم یه رفاقتی داشتیم برو تو پروفایل مجید ببین چه حرفایی پشت سرت میزنه
  10. آيفون رو وقتی خريدی نظرت عوض ميشه
نمایش پیغامهای بازدید کننده 21 از 30 تا 112
صفحه 3 از 12 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین