• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• حرف هایه یادگاری دوستان

1. #JOMJOMEH#
      #JOMJOMEH#
      اینجا هر کسی هر چی از دله تنگش دوست داره بنویسه

نیمه شب آواره وبی حس وحال...درسرم سودای جامی بی زوال پرسه ای آغاز کردیم در خیال...دل به یاد آورد ایام وصال از جدایی یک دو سالی می گذشت...یک دو سال ازعمررفت وبرنگشت دل به یاد آورد اول بار را...خاطرات اولین دیدار را آن نظربازی و آن اسراررا...آن دو چشم مست آهووار را همچو رازی مبهم و سر بسته بود...چون من از تکرار او هم خسته بود آمد و هم آشیان شد با من او...هم نشین و هم زبان شد با من او دامنش شد خوابگاه خستگی...اینچنین آغاز شد دلبستگی وای از آن شب زنده داری تا سحر...وای از آن عمری که با او شد بسر مست او بودم زدنیا بی خبر...دم به دم این عشق می شد

2. A.R.A.S.H
      A.R.A.S.H
      درد دلمو میگم.
      محمد جان گل کاشتی
      4سال پیش بود.تو خیابان دیدمش.پیش خودم گفتم جسارت به خرج بده و برو جلو.رفتم بهش گفتم.اما قبول نمیکرد.دنبالش رفتم.فهمیدم 2تا کوچه پایین تر از ما زندگی میکنن.بعد از 6 ماه موفق شدم.عاشقش بودم.جونمومیدادم براش.چه اشکهایی که ریخته نشد.دوستانی که عاشق شدن میفهمن من چی میگم.1سال و 8 ماهه که دیگه ندارمش.
      اونی که براش میمردم کو؟اونی که نفسه من بود کو؟دیگه ندارمش.دیگه...
      6ماه نامزد بودیم.اما...
      گریم گرفت
      خیلی دوستش دارم
      هنوزم که هنوزه جونمو میدم تا برگرده
      هی
      چه دنیایه عجیبیه.
      مگه نمیگن خدا عاشقارو دوست داره؟
      پس چرا به داد من نمیرسه.هر ثانیه به یادشم.همش جلو چشامه.اگه عاشق شدید عقلتونو از دست ندید
      عشق خیلی قشنگه اما نه تو مملکته ما.قبول کنید
      در یک کلام
      عاشقش بودم و هستم
    3. #JOMJOMEH#
      #JOMJOMEH#
      نفرین به اون کسایی که روی دلا پا می ذارن تا که می بینن عاشقی میرن و تنهات می ذارن نفرین به آدمایی که تو سینه ها دل ندارن عاشق عاشق کشین ، رحم و مروت ندارن
    4. سلام-به-غم1984
      سلام-به-غم1984
      وقتی خواستم زندگی کنم، راهم را بستند.وقتی خواستم ستایش کنم، گفتند خرافات است.وقتی خواستم عاشق شوم گفتند دروغ است.وقتی خواستم گریستن، گفتند دروغ است.وقتی خواستم خندیدن، گفتند دیوانه است.دنیا را نگه دارید، میخواهم پیاده شوم دوست داشتن هميشه گفتني نيست؛ گاه سکوت است و گاه لبخند است گاه نگاه است
    5. mmohsenm
      mmohsenm
      کلا به یه نتیجه رسیدم.ما چرا زندگی میکنم.حضت آدم باعث بیام زمین.آخه اون بره بهشت ما جهنم!!!!11
      درد به خدا.هی.اینم از شانس ما.. تو زندگی همش به بد شانسی خوردم.هر نوعش که بخوای.تو اون دنیا که دیگه هیچی
    6. N E X U S
      N E X U S
      من قصد دارم از اين گروه برم.چون امروز دوباره وقتي اين گروه رو توي ليست گروه هام ديدم دوباره همه چيز يادم اومد.همه چيز،از وقتي كه توي دانشگاه ديدمش و براي روكم كني باهاش دوست شدم تا روزي كه اولين بار براي يه دختر دلم شكست،اون روز توي كوه.فقط يه جمله رو از من داشته باشيد:
      وقتي فكر ميكنيد چيزي مال خودتونه و مالكش هستيد،هميشه از دستش ميديد.
      يا حق.
    7. Kambiz
      Kambiz
      من فقط یه چیز میگم چون نمیخوام همه چی دوباره یادم بیاد اونم اینه که عشقی که به ازدواج ختم بشه عشق نیست
    8. AM.ir
      AM.ir
      حرف دلم رو میگم
      هرچی دارم بزرگتر میشم دنیا رو بیشتر میشناسم واقعا خیلی دنیای بدیه حتی نزدیکترین کس ادم به فکر خودشه یعنی هیشکی نیست که من همیشه یادش باشم تو این فکرا بودم که یکی رو پیدا کردم در حد تیم ملی! خیلی خوشگل بود و کریم و مهربون !! خدا رو میگم و این شد که عاشقش شدم و الان دیگه میخوام برم پیشش ولی حیف که این دلبستگی های لعنتی نمیزاره!
    9. Hasti_E
      Hasti_E
      منم دوسش دارم بیش تر از اونی که فکرشو میکنه.حتی بیش تر از عشق کاش بفهمه و باورم کنه
    10. Hasti_E
      Hasti_E
      منم دوسش دارم بیش تر از اونی که فکرشو میکنه حتی بیش تر از عشق
      کاش بفهمه و باورم کنه
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21
    صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین