× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

قوانین عضویت در گروه یک گیگا بایتی ها

1. HAMED
    HAMED

سلام / با توجه به اینکه در هفته درخواست های زیادی مبنی بر عضویت در گروه یک گیگابایتی ها دارم
    و متاسفانه خیلی از این دوستان به دلیل اینکه ضمیمه هاشون کمتر از حد انتظار هست ، نمیتونن به عضویت گروه دربیان
    به همین علت برای اینکه من بیشتر از این شرمنده این دوستان نشم بهتر دیدم قوانین رو مکتوب کنم تا بر اساس این قوانین دوستان درخواست عضویت خودشون رو اعلام کنند

%
  2. HAMED
    HAMED

{قوانین عضویت در گروه یک گیگا بایتی ها}

1- فقط کاربرانی میتوانند در این گروه عضو شوند که حجم ضمیمه هاشون بیشتر از یک گیگا بایت باشد.

2- عضویت در این گروه برای کلیه رده های مدیریتی (همکار انجمن تا .... ) بلامانع میباشد ، حتی اگر حجم ضمیمه هاشون کمتر از یک گیگابایت باشد .

3- همکاران انجمن در صورتی که از ادامه همکاری خودشون در سایت انصراف بدهند ، اگر حجم ضمیمه هاشون کمتر از حد انتظار بود ، از گروه خارج خواهند شد .

4- هر عضو الزاما باید بعد از عضویت ، در اولین فرصت حجم ضمیمه های خود را در تاپیک مربوطه اعلام نماید . بدیهی است در صورت عدم اطلاع رسانی ، از گروه خارج خواهد شد .

3. HAMED
    HAMED
    5- هر عضو فقط در صورتی اقدام به ارسال پست (در تاپیک اعلام ضمیمه ها) نماید که حجم ضمیمه های خود را حداقل 250 مگابایت افزایش داده باشد.

6- برای افزایش حجم های ناچیز و کوچک (کمتر از 250 مگابایت) لطفا از ارسال پست در تاپیک جدا خودداری نمائید .

4. HAMED
    HAMED
    به دلیل اینکه به تازگی ، صفحه نمایش جمع فایل های آپلودی در سایت ، از دسترس خارج شده

دوستان میتونند به منظور اطلاع از میزان فایل های آپلودی خودشون ، از این لینک استفاده بکنند.

%
  5. ®.TiTAN
    ®.TiTAN
    با اجازه حامد عزیز :

با توجه به اینکه دیگه قسمت ضمیمه کردن فایل روی انجمن در اصل از دسترس خارج شده (برای اپلود فایل های دیگر به غیر از عکس ها)

دوستانی که از اپلود سنتر استفاده میکنند میتونن حجم فایل های ضمیمه خودشون رو از قسمت
    محدودیت های آپلود

متوجه شده در از ان اسکرین شات تهیه کرده و در اینجا قرار بدن ./

مانند :

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5