• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• تنهایی....

1. Moji908
      Moji908
      سلام علی آقا
      فردا دقیقا 4 ماه میشه که دیگه ما کنارت نیستیم دلم خیلی برات تنگ شده جات خیلی خالیه
      هنوز باور نکردم که دیگه نمی تونم باهات برم فوتبال ......
      گاهی به ذهنم می رسه که یه زنگی بهت بزنم .......... ولی بعد از تو می شکنم آخه می گن خوب نیست گریه و دلتنگی ...؟؟؟!!!!
      آخه یکی نیست بگه مگه دست منه ....!!!
      راستی اوایل دادشت سیمکارتت رو روی گوشی خودش گذاشته بود و با اون تماس می گرفت هر وقت که به من زنگ می زد آتیش می گرفتم.....
      حاضرم هر چی دارم رو بدم یه بار دیگه فقط زنگ بزنی ... این فقط آرزوی من نیست .... همه دوست و آشنا همین آرزو رو دارن......
      دیگه نمی تونم بیشتر.........
    2. *lovelygir*
      *lovelygir*
      من نمیدونم شوووووووما دختری یا پسر اما ازت خواهش میکنم ازت میخوام فراموش کنی منم شکست خوردم اما.......
    3. Moji908
      Moji908
      با سلام
      خیلی ممنون از همدردیتون
      ولی این شکست نیست
      ترک کردن این دنیا یا همون مرگ یه واقعیته که هیچ کس ازش نمی تونه فرار کنه
      حالا وقتی یه عزیزی از پیشت میره اونم با یه شرایط ویژه که اینجا مجالش نیست اون وقت فراموشی یه آرزو میشه که هر از چند گاهی برای لحاظی بهش نائل میشی
      ولی چرا فراموشی؟ دوست داشتن خیلی عجیبه اونقدر که حدو مرزی براش نیست حتی وقتی یه نفر فوت میکنه
      و به نظر من این نمونه دوست داشتن واقعیتره چون دیگه کسی نمی تونه بهت تهمت بزنه که چون مثلا پول داره دوسش داری
      اگه قرار باشه فراموش کنم باید خاطرات گذشتم رو از یاد ببرم
      چطور میشه با کسی از دبیرستان تا آخر دانشگاه یه میز بنشینی و بعد فراموشش کنی؟ کمرنگ میشه ولی فراموش نه....>>>
    4. Moji908
      Moji908
      سلام علی آقا
      یـــه ســــوالــــــــ :
      واســــــه کــــسـیــــــ کــهـ دوســشــــــ داریـــــــــــ حــــــــــــاضــــــــری ــــ
      چــــــــیـــــــــــــ کــــار کـــــــنـــــــــــیــــ ــ ؟
      شاید بارو هیچ کس نشه ولی الان یه سال شده دارم واسه کسی که دوسش دارم فاتحه می خونم کارت ..... پخش می کنم و .... توی این دنیا همجور آدم می شه دید
      اینجا هم میام حرف دلم رو می نویسم چون احتمالا گفتن توی فضای واقعی واسه بقیه آزار دهنده هست
      امروز دقیقا 4 روزه که از اولین سالگردت می گذره دلم خیلی گرفته
    نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4