• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

Ascend Y Series

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 791981
      سپاس ها : 1
      سپاس از شما 7 بار در 5 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض درخواست روت و کاستوم رام y6 pro

سلام و درود به اساتید محترم
      برای روت کردن گوشی (y6 pro (tit-al00 باید چیکار کنم و رامی هم دارین که بشه نصب کرد؟

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 681563
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 5 بار در 2 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidroma
      سلام و درود به اساتید محترم
      برای روت کردن گوشی (y6 pro (tit-al00 باید چیکار کنم و رامی هم دارین که بشه نصب کرد؟
      سلام, دوست عزیز خودم هم Y6 Pro دارم و چون به انگلیسی تسلط دارم کلیه سایت های رفرنس رو زیرو رو کردم و این گوشی فعلا روت بشو نیست, البته با انلاک بوت لودر امکان پذیر هست که فعلا راهی پیدا نکردم که Product ID رو پیدا کنم از رو گوشی با کد رمزی هم که تو نت هست رو گوی ما نشون نمیده وگرنه بوت لودر رو انلاک میکردم! در مورد کاستوم رام هم هنوز رامی نیست برای این گوشی

4. Top | #3

شماره كاربري : 681563
      سپاس از شما 5 بار در 2 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Analia2011
      سلام, دوست عزیز خودم هم Y6 Pro دارم و چون به انگلیسی تسلط دارم کلیه سایت های رفرنس رو زیرو رو کردم و این گوشی فعلا روت بشو نیست, البته با انلاک بوت لودر امکان پذیر هست که فعلا راهی پیدا نکردم که Product ID رو پیدا کنم از رو گوشی با کد رمزی هم که تو نت هست رو گوی ما نشون نمیده وگرنه بوت لودر رو انلاک میکردم! در مورد کاستوم رام هم هنوز رامی نیست برای این گوشی
      بالاخره بوت لودر رو به روش زیر انلاک کردم و رکاوری نصب کردمو در نهایت روت کردم گوشی رو:

۱- من مشکلم برای انلاک بوت لود نشون ندادن کد Product ID بود که با کدی که هواوی قرار داده بود نشون نمیداد در یه تست عجیب زبان گوشی رو چینی کردم و همون کد رو زدم و پروداکت ای دی ۸ رقمی رو بهم داد و با سایر اطلاعات از قبیل IMEI و S/N گوشی و مدل گوشی موفق شدم کد انلاک رو از سایت هواوی انلاین بگیرم و گوشی رو با ADB از محیط فست بوت انلاک کنم

۲- سپس رکاوری CWM‌رو نصب کردم با ADB و در محیط فست بوت

۳- فایل زیپ روت رو از رکاوری نصب کردم

5. Top | #4

شماره كاربري : 96296
      نام : عباس جوادیان
      سپاس ها : 12
      سپاس از شما 9 بار در 4 پست
      جزئيات بيشتر

بیلد گوشی من هم C328b124 هست بعد از نصب ریکاوری CWM و فایل زیپ SUPERSU ورزن 2.78 گوشی روی ارم ریست میشه شما با چه فایلی روت کردی؟

6. Top | #5

شماره كاربري : 765241
      سپاس ها : 7
      سپاس از شما 6 بار در 3 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Analia2011
      بالاخره بوت لودر رو به روش زیر انلاک کردم و رکاوری نصب کردمو در نهایت روت کردم گوشی رو:

۱- من مشکلم برای انلاک بوت لود نشون ندادن کد Product ID بود که با کدی که هواوی قرار داده بود نشون نمیداد در یه تست عجیب زبان گوشی رو چینی کردم و همون کد رو زدم و پروداکت ای دی ۸ رقمی رو بهم داد و با سایر اطلاعات از قبیل IMEI و S/N گوشی و مدل گوشی موفق شدم کد انلاک رو از سایت هواوی انلاین بگیرم و گوشی رو با ADB از محیط فست بوت انلاک کنم

۲- سپس رکاوری CWM‌رو نصب کردم با ADB و در محیط فست بوت

۳- فایل زیپ روت رو از رکاوری نصب کردم
      با سلام
      دوست عزیز کدام فایل زیپ روت را از ریکاوری نصب کردید من هم همه کارهایی که گفتید را انجام دادم ولی فایل روت از کارت sd یا حافظه گوشی از محیط ریکاوری نصب نمیشه ارور میده

7. Top | #6

شماره كاربري : 833990
      تعداد 1 تشكر در 1 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      دوستان خواهشا یه روش کامل برای آنلاک بوت لودر،روت و نصب کاستوم ریکاوری و کاستوم رام برای این مدل بذارید به همراه لینک دانلود موارد لازم
      من بوت لودر رو به هزار بدبختی آنلاک کردم و بعد ریستارت کردم دیدم دوباره خودبخود لاک شده،اصلا هم نمیذاره کاستوم ریکاوری بریزم
      لطفا راهنمایی کنید

8. Top | #7

تعداد 1 تشكر در 1 پست
      جزئيات بيشتر

کسی نبوووووووووووود؟؟؟؟؟؟؟؟

9. Top | #8

تعداد 1 تشكر در 1 پست
      جزئيات بيشتر

آقا من آخرش بوت لودر رو آنلاک کردم،کاستوم رام twrp و cwm رو امتحان کردم ولی باز super su رو که نصب میکنم نمیتونم فایل بوت رو فلش بزم و ارور میده

10. Top | #9

تعداد 1 تشكر در 1 پست
      جزئيات بيشتر

سلام،خوبه که هیچکس هیچ کمکی نکرد
      ولی اینو برای دوستانی میذارم که بعد از من میخوان این گوشی رو روت کنن
      باز کردن بوت لودر رو که با عوض کردن زبان گوشی به چینی میتونین پروداکت آی دی رو از گوشی در بیارید،آموزش آنلاک بوت لودر عمومیه و ربطی به این گوشی نداره و با یه سرچ تو گوگل پیداش میکنید
      بعد باید ریکاوری کاستوم نصب کنید رو گوشی که روش نصب اینم باز عمومیه و تو گوگل هست،فقط این ریکاوری باید مخصوص گوشی خودتون باشه
      از این آدرس میتونید ریکاوری مخصوص این گوشی رو دانلود کنید https://forum.xda-developers.com/and...icial-t3492549

حالا باید از محیط ریکاوری فایل supersu.zip رو نصب کنیم،اماااا...اما من خیلی فایلهای supersu رو نصب کردم و نشد،ولی بالاخره یکی رو پیدا کردم که کار کرد برام
      اینم آدرسش https://redirect.viglink.com/?format...Gx5clNlWkN2Qms

11. Top | #10

تعداد 1 تشكر در 1 پست
      جزئيات بيشتر

البته این آدرس خود super su نیست این لینک دانلود کاستوم رام هستش که میتونید مستقیم خودشو دانلود کنید ولی این کاستوم رام زبان فارسی نداره و من از این کاستوم رام فایل super su رو استخراج کردم و ریختم تو گوشی خودم و نصبش کردم از طریق ریکاوری
      بعد برای استخراج این فایل از کاستوم رام باید کاستوم رام رو آنزیپ کنید و به این مسیر برید تا فایل super su رو پیدا کنید META-INF\ADD-ONS\supersu یه فایل زیپ هستش اونو کپی میکنید تو مموری و گوشی رو خاموش میکنید و از ریکاوری این فایل زیپ رو نصب میکنید و گوشی روت میشه،تمام

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع