• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 40

مشاوره برای خرید گوشی

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 812229
      سپاس ها : 6,352
      سپاس از شما 3,147 بار در 1,251 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض مشاوره خرید تا 1100

سلام و خدا قوت خدمت عزیزان بخش مشاوره و کاربران عزیز
      بودجه بنده ماکزیمم 1100-1200 هست. کمتر هم خرج شه چه بهتر ونیازهای من رو برطرف کنه
      آخرین گوشی من جی 3 بوده و مشکلی باهاش نداشتم و بسیار راضی بودم. فقط ترک برداشت از چشم افتاد و جهت تنوع ردش کردم.
      اس 5، ام 7، هانر 3، زد 1 و لومیا 525 هم داشتم. پدر کشتگی با برندی ندارم. میخوام معقول ترین خرید به امکانات رو داشته باشم.
      اندرویدی باشه
      الجی پیشنهاد ندید چون جی 3 تازه داشتم نمیخوام الجی بگیرم(نکسوس الجی نیست گوگله)
      گوشی ضعیف نمیخوام مثلا زمانی که هانر 3 رو داشتم سر ضعیف بودن پردازنده و تاچ اعصابمو خرد کرد توی یک هفته فروختم.
      کارهای روزانه معمولی انجام میدم خیلی به گوشی فشار نمیارم و بازی سنگین ندارم اما از گوشی لگ و کند بدم میاد.
      گزینه ای پیشنهاد بدید ضعف خاصی نداشته باشه مثلا ام 7 باطری خیلی ضعیفی داشت و دوربین خیلی بد. از هر چیزی حد معقول رو داشته باشه. باطری، دوربین و ...
      گوشی گنده هم نمیخوام. جی 3 با 5.5 اینچ و حاشیه کمش واسم بزرگ بود ترجیحا سایز کلیش از جی 3 بزرگتر نباشه
      ترجیحا بازار دست دوم مناسبی داشته باشه چون بعد 7-8 ماه رد میکنم و یکی از پرچمدارهای قیمت منطقی شده رو بر میدارم احتمال زیاد.
      کیفیت مکالمه خوبی داشته باشه برام مهمه
      ایراد سری تولید نداشته باشه مثل بنفشی دوربین ام 7 یا ترک جی 3(سر جی 3 من خودم سری تولید جدید خریدم و کلی نکات رعایت کردم باز ترک خورد!)
      میخواستم ام 5 سونی بگیرم که دیدم گزارش خاموشی زیاد داره و باطری ضعیف پشیمون شدم.
      گزینه خاصی مد نظر ندارم. منتظر راهنمایی هاتون هستم
      ببخشید زیاد شد
      با تشکر
      *
      پ.ن: راحت روت بشه و کاستوم خوب داشته باشه عالی میشه ولی خب من با جی 3 که اینجوری نبود کنار اومدم خیلی آپشن محصوب نمیشه برام

2. 2 كاربر زير از شما viking_vp3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : مشاوره خرید گوشی و تبلت
      شماره كاربري : 645511
      نام : HRSJAMEI
      سپاس ها : 482
      سپاس از شما 3,252 بار در 1,818 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط viking_vp3
      بودجه بنده ماکزیمم 1100-1200 هست. کمتر هم خرج شه چه بهتر ونیازهای من رو برطرف کنه
      آخرین گوشی من جی 3 بوده و مشکلی باهاش نداشتم و بسیار راضی بودم. فقط ترک برداشت از چشم افتاد و جهت تنوع ردش کردم.
      اس 5، ام 7، هانر 3، زد 1 و لومیا 525 هم داشتم. پدر کشتگی با برندی ندارم. میخوام معقول ترین خرید به امکانات رو داشته باشم.
      اندرویدی باشه
      گوشی ضعیف نمیخوام مثلا زمانی که هانر 3 رو داشتم سر ضعیف بودن پردازنده و تاچ اعصابمو خرد کرد توی یک هفته فروختم.
      کارهای روزانه معمولی انجام میدم خیلی به گوشی فشار نمیارم و بازی سنگین ندارم اما از گوشی لگ و کند بدم میاد.
      گزینه ای پیشنهاد بدید ضعف خاصی نداشته باشه مثلا ام 7 باطری خیلی ضعیفی داشت و دوربین خیلی بد. از هر چیزی حد معقول رو داشته باشه. باطری، دوربین و ...
      گوشی گنده هم نمیخوام. جی 3 با 5.5 اینچ و حاشیه کمش واسم بزرگ بود ترجیحا سایز کلیش از جی 3 بزرگتر نباشه
      ترجیحا بازار دست دوم مناسبی داشته باشه چون بعد 7-8 ماه رد میکنم و یکی از پرچمدارهای قیمت منطقی شده رو بر میدارم احتمال زیاد.
      ایراد سری تولید نداشته باشه مثل بنفشی دوربین ام 7 یا ترک جی 3(سر جی 3 من خودم سری تولید جدید خریدم و کلی نکات رعایت کردم باز ترک خورد!)
      میخواستم ام 5 سونی بگیرم که دیدم گزارش خاموشی زیاد داره و باطری ضعیف پشیمون شدم.
      ببخشید زیاد شد
      با تشکر
      *
      پ.ن: راحت روت بشه و کاستوم خوب داشته باشه عالی میشه ولی خب من با جی 3 که اینجوری نبود کنار اومدم خیلی آپشن محصوب نمیشه برام
      سلام
      اس 6 دسته دوم بگیرید بدلیل راحت روت شدن و کاستوم خوب داشتن
      سونی زد 3 + دسته دوم با قیمت 999 هزار تومان

Sent from my HTC_M8x using Tapatalk

5. كاربران زير از شما hrsjamei عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #3

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 818607
      نام : صدرا
      سپاس ها : 31
      سپاس از شما 53 بار در 41 پست
      جزئيات بيشتر

سلام . خسته نباشید .
      می خواستم G4 پیشنهاد بدم ولی خوب فهمیدم که ظاهرا ال جی نمی خواید بگیرید .
      فکر میکنم یه نگاهی به Z3 بندازید گوشی معقولیه نسبت به قیمتش .
      نکسوس 5X هم هست ولی دربرابر Z3 حرفی نداره واسه گفتن .
      Honor7 هم گوشی خوبیه و کاملا دربرابر نیازهاتون جوابگو هست .
      ولی خوب فک میکنم نسبت به همه ی اینا G4 بازم بهترین گزینه اس با اینکه شما قصد خریدشو ندارید .

7. كاربران زير از شما S.brother عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #4

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hrsjamei
      سلام
      اس 6 دسته دوم بگیرید بدلیل راحت روت شدن و کاستوم خوب داشتن
      سونی زد 3 + دسته دوم با قیمت 999 هزار تومان
      سلام
      آره تمیزشون گیر بیاد که کمی سخت گیر میاد گوشی های مشتی هستند
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.brother
      سلام . خسته نباشید .
      می خواستم G4 پیشنهاد بدم ولی خوب فهمیدم که ظاهرا ال جی نمی خواید بگیرید .
      فکر میکنم یه نگاهی به Z3 بندازید گوشی معقولیه نسبت به قیمتش .
      نکسوس 5X هم هست ولی دربرابر Z3 حرفی نداره واسه گفتن .
      Honor7 هم گوشی خوبیه و کاملا دربرابر نیازهاتون جوابگو هست .
      ولی خوب فک میکنم نسبت به همه ی اینا G4 بازم بهترین گزینه اس با اینکه شما قصد خریدشو ندارید .
      سلام. قطعا جی 4 نمیگیرم. چون کل کاستوم هام جی 4 و 5 بود و دیگه اصلا چیز جدید و اصطلاحا هیجانی برام ندارند
      زد 3 خیلی قیمتش خوب شده کمی از سخت افزارش میترسم اینکه زد 4 و 5 با سخت افزار 64 بیتی و جدیدتر هستند با قیمت نزدیکتر کمی مردد میکنه آدم رو روی زد 3
      نکسوس هم از باطریش میترسم چون نکسوس 5 قبلی رو به خاطر باطری نخریدم

9. كاربران زير از شما viking_vp3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #5

بخش : مشاوره خرید گوشی و تبلت
      شماره كاربري : 645511
      نام : HRSJAMEI
      سپاس ها : 482
      سپاس از شما 3,252 بار در 1,818 پست
      جزئيات بيشتر

سلام

سلام. قطعا جی 4 نمیگیرم. چون کل کاستوم هام جی 4 و 5 بود و دیگه اصلا چیز جدید و اصطلاحا هیجانی برام ندارند
      زد 3 خیلی قیمتش خوب شده کمی از سخت افزارش میترسم اینکه زد 4 و 5 با سخت افزار 64 بیتی و جدیدتر هستند با قیمت نزدیکتر کمی مردد میکنه آدم رو روی زد 3
      آدرس سایتی که قیمت ها از اونجا قیمت را رو گرفتم پیام خصوصی کردم

11. كاربران زير از شما hrsjamei عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #6

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 823879
      نام : Mohammad
      سپاس ها : 3,138
      سپاس از شما 2,535 بار در 927 پست
      جزئيات بيشتر

سلام

سلام گلم

راجب سری زد بگم
      سونی چند ساله فقط داره کاشی میزنه, راجب دوربین فقط مگاپیکسل برده بالا و پردازشگر تصویرش کلا داغونه و تنظیمات دوربین خیلی در هم و برهمه,.حتی HDR (تو زد3 من دیدم) فقط رو 8مگاپیکسل کار میکنه!
      وضعیت دولوپر هاش هم زیاد جالب نیست!
      64بیت هم فایده زیادی نداره در حال حاظر!

الجی تو طراحی همیشه مشکل داشته, همون طور که خودتون گفتین تو جی3 ترک ورمیداشت, تو جی4 جنس چرمش سیاه میشه و تو جی5 اون کلید باز و بسته کردن ماژوال و اون قسمت های پایینش جالب نیست و ممکنه در اثر استفاده دراز مدت خراب بشن

نکسوس 5x گوشی بدی نیست اما شارژدهیش اصلا جالب

راجب هوآوی شخصا نظری ندارپ چون اصلا تجربه ای ازش ندارم

من فکر میکنم اگر بتونید S6 , حتی دست دوم بگیرین خیلی خوبه

13. كاربران زير از شما MohammadSo_R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #7

بخش : مشاوره برای خرید
      شماره كاربري : 695155
      نام : pooya
      سپاس ها : 4,419
      سپاس از شما 4,394 بار در 1,719 پست
      جزئيات بيشتر

سلام برادر
      خوبی ؟
      راستش من یه چیزی رو خوب متوجه نشدم. شما گفتی میخواستی ام5 بگیری ؟ پس یعنی با رابط سونی مشکلی نداری و البته بالاتر هم توضیح دادی که با چه گوشی هایی کار کردی و اونها رو خریدی.
      راستش تو رنج قیمتی که شما میخوای ، بهترین گزینه ها اینها هستند : lg g4 - huawei g8 - honor 7 -p8
      در حالت کلی و اگه بخوای گوشی نو بگیری و البته افزایش بودجه هم نداشته باشی ، بهترین گزینه یکی از هواوی ها میتونه باشه.
      اما اگه بخوای افزایش بودجه بدی ، به نظرم میتونی با یه قیمت خوب ، M9 رو تهیه کنی که هم سایزش مناسب هست و هم از بدنه فوق العاده برخورداره و البته بقیه موارد رو هم خودت میدونی.
      در غیر اینصورت به نظرم یا افزایش بودجه بیشتر بده و اس6 بگیر یا اینکه برو دنبال دست دوم در حد که گزینه خوبی برات هست.

پ ن : راستش اصلا بهت توصیه نمیکنم که بری و گوشی میان رده بگیری

راستی یه نگاهی بهم به نکسوس 5 ایکس بنداز ، گوشی خوب و تو دل بروییه
      ولی نمیدونم چرا بعد معرفی گوشی های جدید ، از چشم من افتاده
      دوست دارم از غمت سر به بیابان بزنم
      آن بیابان که مسیرش از نجف تا کربلاست...

حسین جان

"""أَلسَّلامُ عَلَى الْمَظْلُومِ بِلا ناصِر"""

کنار قدم های جابر ..... سوی نینوا رهسپاریم ..... ستون های این جاده را ما ..... به شوق حرم میشماریم

15. كاربران زير از شما pooya_hekmati عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #8

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_hekmati
      سلام برادر سلام
      خوبی ؟ چاکرم. شما چطوری پویا جوون؟
      راستش من یه چیزی رو خوب متوجه نشدم. شما گفتی میخواستی ام5 بگیری ؟ پس یعنی با رابط سونی مشکلی نداری و البته بالاتر هم توضیح دادی که با چه گوشی هایی کار کردی و اونها رو خریدی.
      راستش تو رنج قیمتی که شما میخوای ، بهترین گزینه ها اینها هستند : lg g4 - huawei g8 - honor 7 -p8 آره گفتم میخواستم ام 5 بگیرم به خاطر سخت افزار و .. و کلا من با هیچ برندی مشکل ندارم. رابط کاربری سونی هم عالیه از نظرم. رابط کاربری معنایی نداره یه نوا لانچر میزنی هر جور بخوای تنظیم میکنی
      در حالت کلی و اگه بخوای گوشی نو بگیری و البته افزایش بودجه هم نداشته باشی ، بهترین گزینه یکی از هواوی ها میتونه باشه. هووممممممممم
      اما اگه بخوای افزایش بودجه بدی ، به نظرم میتونی با یه قیمت خوب ، M9 رو تهیه کنی که هم سایزش مناسب هست و هم از بدنه فوق العاده برخورداره و البته بقیه موارد رو هم خودت میدونی. من کلا فن HTC هستم اما ترسم از فروششه. چون ام 7 که کلی جایزه برده بود رو به سختی رد کردم حالا ام 9 جای خود. ولی بهترین گوشیم رو رو همیشه گفتم ام 7 بوده
      در غیر اینصورت به نظرم یا افزایش بودجه بیشتر بده و اس6 بگیر یا اینکه برو دنبال دست دوم در حد که گزینه خوبی برات هست. یخده سخته دستم خالی شده و همین 1200 هم به زور میدم. فکر کنم حدود 900 بدم پی 8 یا هانر بگیرم خیلی منطقی تره تا برم روی 1400!
      پ ن : راستش اصلا بهت توصیه نمیکنم که بری و گوشی میان رده
      بگیری خودمم دوست ندارم میان رده بگیرم. جی 8 هم گنده است و از نظر من میان رده اون رو هم قطعا نمیگیرم

راستی یه نگاهی بهم به نکسوس 5 ایکس بنداز ، گوشی خوب و تو دل بروییه جریان باطریش چطوره؟
      ولی نمیدونم چرا بعد معرفی گوشی های جدید ، از چشم من افتاده
      شرح در متن
      حتی به سرم زده بود برم 4s شیائومی بگیرم بعد دیم شناخته شده نیس و تو فروش بعدی دردسر میشه بیخیال شدم

17. Top | #9

بخش : مشاوره برای خرید
      شماره كاربري : 695155
      نام : pooya
      سپاس ها : 4,419
      سپاس از شما 4,394 بار در 1,719 پست
      جزئيات بيشتر

شرح در متن
      حتی به سرم زده بود برم 4s شیائومی بگیرم بعد دیم شناخته شده نیس و تو فروش بعدی دردسر میشه بیخیال شدم
      صبح بخیر
      قبول باشه نماز و عبادات .

خب راستش داداش .
      بریم سر وقت اصل مطلب
      در مورد ام9 : خب شاید ام9 فروشش سخت باشه ، ولی یه مزیت داره که الان قیمتش تا 1.3 هم اومده پایین. ولی ، ولی ، ولی با توجه به پست قبلی که گفتی ، دیگه به نظرم ارزش خریدش برای تو کم میشه. به نظرم دوست داری کمتر هزینه کنی و البته شاید هم منطقی باشه که بگیم ، ام9 در برابر گوشی های جدید که چیپ اسنپ 820 دارن ، خیلی حرفی برای گفتن نداره . البته تو عمل عالی هست ولی خب تو بنچمارک ها ، 820 ترکونده
      به نظرم گزینه پی8 بد نباشه. هم افت خیلی خوبی داشته و هم خیلی بد فروش نیست . از طرفی خاطر جمعی که گوشی نو میگیری و موقع فروش ( حدود 1 سال هم نگه داری ) فکر نکنم قیمت پی8 اگه تو بازار باشه ، خیلی کمتر از 850 یا 800 بیاد . منظورم رو گرفتی دیگه . چون دیگه الان کف قیمت پی 8 هست .
      گوشی های شیائومی هم که دیگه خودت میدونی . ولی من جدیدا از یه چیزی خیلی بدم اومده ، یعنی نمیذاره یه گوشی 2 ماه دست مشتری تازه بمونه و سریع مدل آپدیت شده رو میده بیرون :| البته قبول دارم مقلا سری ردمی نوت با ردمی خالی و یا اخیرا این سری مکس که داده بیرون فرق داره ، ولی من اصلا نمیپسندم.
      جدیدا به شرکت oppo و zte علاقه پیدا کردم. میزو هم بدن نیست

راستی عید همه مبارک

السلام علیک یا اباصالح المهدی
      دوست دارم از غمت سر به بیابان بزنم
      آن بیابان که مسیرش از نجف تا کربلاست...

حسین جان

"""أَلسَّلامُ عَلَى الْمَظْلُومِ بِلا ناصِر"""

کنار قدم های جابر ..... سوی نینوا رهسپاریم ..... ستون های این جاده را ما ..... به شوق حرم میشماریم

18. كاربران زير از شما pooya_hekmati عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #10

شماره كاربري : 548021
      نام : saeed
      سپاس ها : 9,737
      سپاس از شما 9,272 بار در 2,607 پست
      کمک مالي به سايت: 70000 ريال
      جزئيات بيشتر

اندرویدی باشه
      ببخشید زیاد شد
      با تشکر
      *
      سلام وحیدجان.بنظر من شیائومی ردمی نوت 3 بگیر که الان قیمتش حدود 850 هست.

-دست دومشش راحت فروش میره.البته تو اینترنت.اگهی کنی زود میخرن ازت

-یه گوشی میانرده که درمواردی با پرچمداران برابری میکنه

-باتریش راحت 8 الی 10 ساعت اسکرین آن میده

-سخت افزارش قویه و براحتی سنگین ترین بازیها رو باهاش اجرا کردم و فیلم 4کا باهاش پخش کردم.

-دوربینش تو روز عالیه اما تو محیطهای کم نور زیاد جالب نیست.فیلمبرداریشم تست نکردم ببینم چجوریاست

-تو رابط کاربریش لگ و کندی من ندیدم به اون صورت.گرمای تولیدیشم خیلی کمه بطوری که تو سنگین ترین بازیها احساسش میکنی.(متاسفانه تو اخرین آپدیت گلوبال شیائومی گند زده هم مصرف باتری زیاده هم تولید گرما.با اپدیت رفع میشه)

-سایزشم تقریبا با جی 3 برابره همینطور وزنش
      -کیفیت مکالمش خوبه و همچنین اسپیکرش.اسپیکرش تو صدای زیاد یکم عملکردش کم میشه

-سنسور اثر انگشتش فوق العادست.خیلی سریع انگشتو شناسایی میکنه.تا 10 تا انگشت هم میتونی بهش بشناسونی.فقط باید انگشتت زیاد کثیف نباشه که ویبره میزنه که شناسایی نشده

-تاچش خیلی روونه و بهتر از جی 3.کیفیت و نور صفحه نمایششم تقریبا با جی 3 برابری میکنه.

20. 2 كاربر زير از شما farary11 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع