• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاوره برای خرید گوشی

1. Top | #1

درجه : عضو فعال
      بخش : انجمن Motorola
      شماره كاربري : 210790
      نام : گورکن
      سپاس ها : 21,137
      سپاس از شما 1,462 بار در 371 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض صفحه نمایش عالی . صوت هدفون عالی

با سلام خدمت اساتید

آقا من گوشی معمولی دارم . اهل تکنولوژی هم هستم به شدت

اما تو خرید بسیار سخت گیرم و همیشه ایده آل گرا هستم . هیچ وقت نتونستم اون چیزی رو دوست دارم بخرم .

حقیقت الان هم کارم گیره و مجبور گوشی بگیرم ولی بازم دودلم چون هزینم اندک هست نتونم اون که میخوام بگیرم

با معرفی اسنپدراگون 835 با خودم گفتم این همونی هست که عمری منتظرش بودم

Rec.2020 . ULTRA HD PREMIUM™-ready . 10-bit Color Depth .aptX - Aqstic - DAC. HDR

اینا عشق من هستن . دوست دارم چیزی که میبینم بدونم که نهایت لذتی هست که بشر میتونه از طریق دیدن تصاویر ببینه . بیشتر صفحه نمایش های LCD یا رنگ سرد رو میپسندم .

وقتی با هدفون موزیک گوش میدم دوست دارم تهش باشه . معمولا موزیک نیو اج و آروم گوش میدم و معمولا هم دنبال کیفیت Flac موزیکی دوست داشته باشم می گردم . شاید کلا 20 موزیک بیشتر دوست نداشته باشم ولی باید با کیفیت بهشون گوش بدم و به موزیکش فکر کنم . غرق بشم تو موزیکش .

کلی توضیحات دادم به خاطراینکه بگم برام خیلی مهمه اما بودجم کمه نهایت بتونم 1 تومن هزینه کنم فعلا .

توقعات اصلیم که بالا گفتم . فول اچ دی ترجیحا
      اندازه کمتر از 5 اینچ باشه تقریبا بتونم راحت کار کنم . با اندروید 7 نوقا اپدیت بشه . ترجیحا اسنپدراگون باشه .
      رم کمتر از 2 نباشه . باتری هر چی بیشتر بهتر .
      دوربین هم باهاش کنار میام با اینکه علاقه به گرفتن عکس HDR دارم اما میزارمش وقتی که گوشی با SD835 گرفتم

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید . با توجه به علاقه مندی ها و بودجم چی میتونم بخرم . مشکلی هم با خرید دست 2 ندارم .

تشکرات

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : مشاوره خرید گوشی و تبلت
      شماره كاربري : 645511
      نام : HRSJAMEI
      سپاس ها : 482
      سپاس از شما 3,252 بار در 1,818 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط First.Last
      با سلام خدمت اساتید

آقا من گوشی معمولی دارم . اهل تکنولوژی هم هستم به شدت

اما تو خرید بسیار سخت گیرم و همیشه ایده آل گرا هستم . هیچ وقت نتونستم اون چیزی رو دوست دارم بخرم .

حقیقت الان هم کارم گیره و مجبور گوشی بگیرم ولی بازم دودلم چون هزینم اندک هست نتونم اون که میخوام بگیرم

با معرفی اسنپدراگون 835 با خودم گفتم این همونی هست که عمری منتظرش بودم

Rec.2020 . ULTRA HD PREMIUM™-ready . 10-bit Color Depth .aptX - Aqstic - DAC. HDR

اینا عشق من هستن . دوست دارم چیزی که میبینم بدونم که نهایت لذتی هست که بشر میتونه از طریق دیدن تصاویر ببینه . بیشتر صفحه نمایش های LCD یا رنگ سرد رو میپسندم .

وقتی با هدفون موزیک گوش میدم دوست دارم تهش باشه . معمولا موزیک نیو اج و آروم گوش میدم و معمولا هم دنبال کیفیت Flac موزیکی دوست داشته باشم می گردم . شاید کلا 20 موزیک بیشتر دوست نداشته باشم ولی باید با کیفیت بهشون گوش بدم و به موزیکش فکر کنم . غرق بشم تو موزیکش .

کلی توضیحات دادم به خاطراینکه بگم برام خیلی مهمه اما بودجم کمه نهایت بتونم 1 تومن هزینه کنم فعلا .

توقعات اصلیم که بالا گفتم . فول اچ دی ترجیحا
      اندازه کمتر از 5 اینچ باشه تقریبا بتونم راحت کار کنم . با اندروید 7 نوقا اپدیت بشه . ترجیحا اسنپدراگون باشه .
      رم کمتر از 2 نباشه . باتری هر چی بیشتر بهتر .
      دوربین هم باهاش کنار میام با اینکه علاقه به گرفتن عکس HDR دارم اما میزارمش وقتی که گوشی با SD835 گرفتم

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید . با توجه به علاقه مندی ها و بودجم چی میتونم بخرم . مشکلی هم با خرید دست 2 ندارم .

تشکرات
      سلام
      شما یک گوشی می خواهید مخصوص موسیقی باشه و در رنج یک میلیون تومان :
      اگر از htc می خواهید گوشی خوبی داره ولی آپدیت شدن گوشی میان رده به اندروید نوقا معلوم نیست
      اگر دسته دوم بخرید بهتره

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

4. كاربران زير از شما hrsjamei عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hrsjamei
      سلام
      شما یک گوشی می خواهید مخصوص موسیقی باشه و در رنج یک میلیون تومان :
      اگر از htc می خواهید گوشی خوبی داره ولی آپدیت شدن گوشی میان رده به اندروید نوقا معلوم نیست
      اگر دسته دوم بخرید بهتره

سپاس از لطف شما . هم میخوام صفحه عالی داشته باشه و هم صدای هدفون خوبی داشته باشه .

برای خرید دست دو مدل معرفی میفرمائید .

6. Top | #4

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط First.Last
      سپاس از لطف شما . هم میخوام صفحه عالی داشته باشه و هم صدای هدفون خوبی داشته باشه .

برای خرید دست دو مدل معرفی میفرمائید .
      به سایت گفته شده نگاه کنید

7. Top | #5

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 833728
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 19 بار در 14 پست
      جزئيات بيشتر

کیفیت صدارو میشه با نرم افزارای اندروید درست کرد شما برو یه هدفون خوب بخر با برنامه jet audio تنظیمش کن اونوقت گوشیتم ضعیف باشه صداش عالی ولی اگه تصوسر خوبم میخوای با هزینه یک میلیون برو هواوی nova پلاس بخر تصویرش عالیه اندروید ۷ خسگر اثر انگشت پر قدرت
      اچ تی سی داغ میکنه هنگ میکنه اپدیت واسش نمیاد فروششم بسیار کمه

8. كاربران زير از شما mostafa19991 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #6

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa19991
      کیفیت صدارو میشه با نرم افزارای اندروید درست کرد شما برو یه هدفون خوب بخر با برنامه jet audio تنظیمش کن اونوقت گوشیتم ضعیف باشه صداش عالی ولی اگه تصوسر خوبم میخوای با هزینه یک میلیون برو هواوی nova پلاس بخر تصویرش عالیه اندروید ۷ خسگر اثر انگشت پر قدرت
      اچ تی سی داغ میکنه هنگ میکنه اپدیت واسش نمیاد فروششم بسیار کمه
      حرف شما درست است ولی در مورد HTC داغ می کنه اگر منظورتون برای کارکردن عادی است که‌ داغ نمی کنه یا کار سنگین مانند بازی . نرم افزار . انجام چند نرم افزار باهم معلومه داغ می کنه و هر گوشی که‌ بنده فلزی داشته باشه طبیعی است داغ کنه
      خودم ۴ ساله HTC دارم اینطور نیست و آپدیت براساس بیلد می دهد بخاطر همین طول می کشد

10. كاربران زير از شما hrsjamei عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #7

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 833728
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 19 بار در 14 پست
      جزئيات بيشتر

من پسر خالم اچ تی سی بازه m8 m 9 m 10 خریده داغ شدنش خیلی فرق داره در حدی که تخم مرغ روش درست میکنیم وقتی باهاش بازی یا نورشو زیاد میکنه خیلیم هنگه حالا نمیدونم جریانش چیه

12. Top | #8

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa19991
      من پسر خالم اچ تی سی بازه m8 m 9 m 10 خریده داغ شدنش خیلی فرق داره در حدی که تخم مرغ روش درست میکنیم وقتی باهاش بازی یا نورشو زیاد میکنه خیلیم هنگه حالا نمیدونم جریانش چیه
      خودتون شما دارید اشاره می‌کنید که بازی می کنه ولی نورشو زیاد می کنه داغ می کنه !!! مال من اینطوری نیست چون پاورسوینگ + تنظیم نور اتوماتیک روشن است داغ نمی کنه و در ۱ دقیقه صفحه نمایش خاموش می کنه

13. كاربران زير از شما hrsjamei عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #9

جزئيات بيشتر

شما بدنبال کیفیت صدا هستید دوست عزیز درست میگه می توانید با نرم افزاری افزایش بدهید البته چرا صبر نمی کنید تا گوشی های با پردازنده ۸۳۵ بیایند بعد بخرید

15. كاربران زير از شما hrsjamei عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #10

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hrsjamei
      شما بدنبال کیفیت صدا هستید دوست عزیز درست میگه می توانید با نرم افزاری افزایش بدهید البته چرا صبر نمی کنید تا گوشی های با پردازنده ۸۳۵ بیایند بعد بخرید

والا الان گوشی لازم شدم تا قبل عید . الان بودجم کم هست . گوشی با 835 حداقل 6 ماه دیگه طول میکشه بیاد ایران اگر گیرم همین فردا معرفی بشه که نمیشه اونم با قیمت نجومی تا 6 ماه بعدش پولم بهش برسه . فعلا نقد رو باید بچسبم وگرنه باید حداقل یک سال در آرزوی 835 بمونم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع