• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاوره برای خرید گوشی

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 789585
      سپاس ها : 62
      سپاس از شما 34 بار در 23 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض مشاوره خرید گوشی تا زیر یک تومن

سلام...

من از گوشی چیز زیادی نمیخوام...قیمت زیر یک تومن میخوام.....فقط زیاد هنگ نکنه و نرم افزار ها رو ساپورت کنه(نرم افزار های همراه بانک و اسنپ و این جور چیزا رو ساپورت کنه، و همچنین بازی و اینچیزا نمیکنم)... و اینکه بتونم کارای سرچ ساده مثلا گوگل مپ و ازین جور چیزا رو انجام بدم...فورجی باشه...من همیشه از گوشی به عنوان مودم برای لب تاپم استفاده میکنم و به خاطر همین میخوام از این نظر اوکی باشه و منو اذیت نکنه....دو سیم کارت باشه....دوربینش در حد قابل قبول باشه....اندروید باشه

مورد بعدی اینکه سامسونگ باشه بهتره...حالا باز برندی رو سراغ دارین که مناسب باشه ممنون میشم بگین...

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 829866
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 8 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_mekanik
      سلام...

من از گوشی چیز زیادی نمیخوام...قیمت زیر یک تومن میخوام.....فقط زیاد هنگ نکنه و نرم افزار ها رو ساپورت کنه(نرم افزار های همراه بانک و اسنپ و این جور چیزا رو ساپورت کنه، و همچنین بازی و اینچیزا نمیکنم)... و اینکه بتونم کارای سرچ ساده مثلا گوگل مپ و ازین جور چیزا رو انجام بدم...فورجی باشه...من همیشه از گوشی به عنوان مودم برای لب تاپم استفاده میکنم و به خاطر همین میخوام از این نظر اوکی باشه و منو اذیت نکنه....دو سیم کارت باشه....دوربینش در حد قابل قبول باشه....اندروید باشه

مورد بعدی اینکه سامسونگ باشه بهتره...حالا باز برندی رو سراغ دارین که مناسب باشه ممنون میشم بگین...

J7proسامسونگ
      گوشی خوبی هست برا بچه ها گرفتم راضی هستن گوشیهای شیاومی هم بسیار عالی کار میکنند البته با رام جهانی بگیرید و اندازه ها و مدلهای مختلف داره بسته ب نوع مصرف میتونید انتخاب کنید
      من مدل ردمی نوت 3pro با رام جهانی رو بیشتر از یکسال هست برا پسرم گرفتم هم از نظر قیمت و هم از نظر کارایی بسیار عالی هست

فرستاده شده از LG-H990ِ من با Tapatalk

4. 2 كاربر زير از شما farokhzadj عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : مشاوره خرید گوشی و تبلت
      شماره كاربري : 645511
      نام : HRSJAMEI
      سپاس ها : 482
      سپاس از شما 3,252 بار در 1,818 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      طبق معیار شما سامسونگ گلگسی جی ۷ + هوآوی پی ۱۰ لایت+ الجی q6 انتخاب شما هستند پی ۱۰ لایت بدلیل اینکه باتری ۳۰۰۰ میلی آمپر بر ساعت + + سخت افزار مناسب + دو سیم بودن گوشی ،.. الجی صفحه نمایش full view در q6 گذاشته ولی در دوربین ضعیفه است
      در کل باید نظرات کاربرانی که خریده اند را بخونی تا بهتر تصمیم بگیری کدوم خوبه

6. كاربران زير از شما hrsjamei عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 828817
      نام : Vonarian
      سپاس ها : 163
      سپاس از شما 156 بار در 89 پست
      جزئيات بيشتر

سلام...

ASUS ZenFone 4 Max ZC554KL
      حافظه ۳۲،رم ۳،صفحه نمایش اچ دی IPS,دو دوربینه،یک دوربین معمولی،یک دوربین زاویه عریض،باتری غول ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی،۴جی قوی،طراحی خوب.
      شما که از گوشی بعنوان مودم هم استفاده می کنید،قطعا نباید مشکل باتری داشته باشید.چون لازم نیست موقع استفاده هی شارژ تموم کنید و بزنید به شارژ.اینجوری نه شارژر چیزی میشه نه گوشی.
      وای فای قدرتمند که دو بانده و با فرکانس بالا هست.
      سازگاری نرم افزاری عالی.اندروید اوریو ۸.۰ رو هم میگیره.
      مدیریت باتری و مصرف عالی نرم افزاری.
      دوربین های دوگانه با کیفیت سونی در این رنج پیدا نمیشه پس بچسبین به همین ;)

Sent from my K00E using Tapatalk

8. كاربران زير از شما vonarian عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 775899
      سپاس ها : 4,295
      سپاس از شما 1,768 بار در 849 پست
      جزئيات بيشتر

سلام...

هواوی P10 lite رم 4 و 4.5G و سخت افزار قوی و صفحه full HD و فست شارژ و ...
      سامسونگ J5 pro 2017 دوربین خوب و صفحه آمولد و 4.5G و شارژدهی خوب و ...

10. كاربران زير از شما pars71 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع