× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

اخبار خارجی

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Z , ZL , ZR | Pro | Play | X10
    شماره كاربري : 488115
    نام : همون snip3rb0y ;)
    سپاس ها : 17,909
    سپاس از شما 22,215 بار در 3,657 پست
    کمک مالي به سايت: 6666 ريال
    جزئيات بيشتر

پیش فرض زن فون 2 ایسوس معرفی شد، پردازنده 64 بیتی اینتل، نمایشگر 5.5 اینچی IPS!

ایسوس Zenfone 2 را در نمایشگاه CES 2015 معرفی کرده است. این محصول با رابط کاربری بروز شده ZenUI، قابلیت‌های نرم‌افزاری جدید و دوربین ۱۳ مگاپیکسل قدرتمند روانه بازار خواهد شد.

امشب ایسوس در رویداد اختصاصی خود در CES 2015 از نسل جدید تلفن‌های هوشمند زن‌فون رونمایی کرد. این تلفن مجهز به یک نمایشگر ۵.۵ اینچی IPS با رزولوشن 1080p است. زن فون 2 که در رنگ بندی متنوع ارائه خواهد شد، مجهز به یک دوربین ۱۳ مگاپیکسلی با f/2.0 است که به کمک فناوری جدیدی به نام Pixel Merging، کیفیت عکاسی در نور کم را تا ۱۰۰ درصد افزایش می‌دهد. همچنین ایسوس مدعی است دوربین این تلفن جدید بهترین تصاویر HDR را می‌گیرد. همچنین فلش این دوربین نور را به شکل نرم‌تری پخش می‌کند تا تصاویر طبیعی‌تر به نظر برسند. نرم‌افزار دوربین هم به قابلیت‌های متنوع جدیدی چون Beautification Mode مجهز شده که تصاویر پرتره را زیباتر نمایش می‌دهد. دوربین جلو نیز دارای رزولوشن ۵ مگاپیکسل است تا بتوان تصاویر سلفی مناسبی با آن گرفت.

ایسوس در این تلفن از یک پردازنده چهارهسته‌ای ۶۴ بیتی اتم اینتل، مدل Z3580 با فرکانس ۲.۳ گیگاهرتزاستفاده کرده است. همچنین پردازنده گرافیکی به کار رفته در آن از OpenGL 3.0 پشتیبانی می‌کند که پردازش گرافیکی بسیار بهتری را ارائه می‌دهد. زن‌فون 2 اولین تلفن هوشمند در دنیا است که از ۴ گیگابایت حافظه رم بهره می‌برد. البته یک مدل ارزان‌تر با رم ۲ گیگابایت نیز ارائه می‌شود تا انتخاب کاربران بیشتر باشد.

ایسوس محصول جدیدش را به قابلیت Fast Charging هم مجهز کرده تا کاربر بتواند در مدت زمان کمتری تلفن خود را شارژ کند.

از نظر نرم‌افزار نیز به نظر می‌رسد ایسوس رابط کاربری ZenUI را با تغییراتی همراه کرده است. این رابط کاربری علاوه بر شباهت‌هایی که به رابط کاربری قدیمی سنس اچ تی‌سی پیدا کرده، سعی کرده تا استانداردهای طراحی متریال را هم رعایت کند؛ بله، این تلفن با اندروید 5 آبنبات چوبی همراه شده است.

در این تلفن می‌توانید از دو سیم‌کارت استفاده کنید. زن‌فون 2 از اتصال LTE Cat4 هم پشتیبانی می‌کند. از نقطه نظر طراحی باید بگوییم که لبه‌های این تلفن تحت تاثیر زبان طراحی زن ایسوس شخامتی بسیار کم (تنها ۳.۹ میلی‌متر) دارند، اما در بخش میانی، بدنه ضخیم‌تر می‌شود. اما حاشیه دور نمایشگر نسبت به محصولات مشابه ال‌جی و هواوی، آنقدری باریک نیست و نسبت سطح نمایشگر به بدنه در این محصول جدید ایسوس ۷۲ درصد است.

zoomit

2. Top | #2

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 484574
    نام : محمد
    سپاس ها : 1,314
    سپاس از شما 1,236 بار در 517 پست
    جزئيات بيشتر

عکس از خود گوشی موجود نیست ؟؟

3. 2 كاربر زير از شما * MEMCO * عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 180970
    نام : p@p!ll0n
    سپاس ها : 5,798
    سپاس از شما 5,892 بار در 2,023 پست
    جزئيات بيشتر

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Zenfone 2.jpg
مشاهده: 73
حجم: 60.7 کیلو بایت

5. 6 كاربر زير از شما mohammad-a604 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 715880
    نام : saman-sami
    سپاس ها : 1,169
    سپاس از شما 2,028 بار در 674 پست
    جزئيات بيشتر

به نظرم بهترین گوشی رو تا به الان ایسوس معرفی کرده اینتل اتم 4 هسته ای 2/3 + رم 4 + صفحه FHD گرافیک powervr 6 ...

7. كاربران زير از شما saman-sami عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 317295
    نام : Pezhman
    سپاس ها : 891
    سپاس از شما 2,904 بار در 750 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان دقت کنن قیمت این گوشی 200 دلاره...و تو جی اس آم آرنا قیمت این گوشی رو هم قیمت فون پد 7 که الان تو ایران با قیمت 600 هزار تومن به فروش میرسه زده...
    اگه این گوشی حتی 200 هزار تومن گرون تر هم وارد بشه فوق العادس...مشخصاتش عالیه...تقریبا هیچی کم نداره...
    یه جورایی باور نکردنیه...

9. 3 كاربر زير از شما TONYPB عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

شماره كاربري : 411336
    سپاس ها : 588
    سپاس از شما 1,904 بار در 567 پست
    جزئيات بيشتر

من با گوشی زنفون 5 کار کردم در یک کلام فوقالعادست

کیفیت تصویر خوب سر عت بالا (بدون لک و هنگ) دوربین خوب با قیمت مناسب

به نظرم این گوشی های ایسوس خیلی بهتر از گوشی هواوی هستند با اینکه قیمتهاشون هم زیاد باهم تفاوت ندارند.

11. Top | #7

شماره كاربري : 91801
    نام : فرشاد
    سپاس ها : 111
    سپاس از شما 5,466 بار در 757 پست
    جزئيات بيشتر

قیمت این گوشی از 199 دلار شروع میشه که برای مدل مموری داخلی 16 و رم 2 هست ... مدل های بالاتر با رم 4 هنوز قیمتشون اعلام نشده ...
    البته همین هم خیلی خوبه نسبت به امکاناتش ...

فقط یه چیزایی کم داره تا بتونه با بهترین ها رقابت کنه ... که تو فون آرنا هم بهش اشاره شده ...

-من خودم در حال حاضر زنفون 5 دارم که برای 5 اینچی خیلی بزرگه ... زنفون 2 بهتر شده ولی هنوز کمی جا داشت به نظرم ...

-پردازنده اتم خیلی خوبه ولی کاش پردازنده گرافیکی قوی تری داشت! نمیگم پردازنده گرافیکیش ضعیفه ولی نسبت به پردازنده هایی مقل SD805 و 810 و اگزینوس پردازنده گرافیکی ضعیف تری داره ...

- کاش اینقدر شبیه ال جی G3 نبود! نمیدونم چرا اینکار رو کرده ... رنفون های قبلی حداقل تو طراحی مشکلی ندارند ...

- تو تبلیغاتش گفته صفحه نمایش روشنایی 400 نیت داره ... که برای یه صفحه نمایش IPS معمولیه ... صفحه نمایش زنفون خودم نورش کمه به نظرم و یه حالتی بی روحه ... البته نرم افزار برای بالابردن غلظت رنگ ها داره ولی به نظرم رو صفحه نمایش باید بیشتر کار بشه ...

-یه نکته دیگه ای هم فون آرنا گفته که باید گوشی به یازار بیاد تا مشخص بشه .. چیپست اینتل مودک XMM 7260 برای LTE داره که با لیتوگرافی 28 نانومتر ساخته شده در حالی که چیپست رقیب کوالکوم 20 نانومتریه و احتمال داره مصرف باتری بیشتری داشته باشه ... البته هموجوری که گفته شد باید بیاد به بازار تا مشخص بشه ...

12. 4 كاربر زير از شما feryshad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #8

شماره كاربري : 231835
    سپاس ها : 307
    سپاس از شما 1,048 بار در 392 پست
    جزئيات بيشتر

برای ست کردن با مین و vgaام خریدارام

14. Top | #9

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 810666
    سپاس ها : 400
    سپاس از شما 1,771 بار در 305 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط feryshad
    قیمت این گوشی از 199 دلار شروع میشه که برای مدل مموری داخلی 16 و رم 2 هست ... مدل های بالاتر با رم 4 هنوز قیمتشون اعلام نشده ...

فقط یه چیزایی کم داره تا بتونه با بهترین ها رقابت کنه ... که تو فون آرنا هم بهش اشاره شده ...

-من خودم در حال حاضر زنفون 5 دارم که برای 5 اینچی خیلی بزرگه ... زنفون 2 بهتر شده ولی هنوز کمی جا داشت به نظرم ...

-پردازنده اتم خیلی خوبه ولی کاش پردازنده گرافیکی قوی تری داشت! نمیگم پردازنده گرافیکیش ضعیفه ولی نسبت به پردازنده هایی مقل SD805 و 810 و اگزینوس پردازنده گرافیکی ضعیف تری داره ...

- کاش اینقدر شبیه ال جی G3 نبود! نمیدونم چرا اینکار رو کرده ... رنفون های قبلی حداقل تو طراحی مشکلی ندارند ...

- تو تبلیغاتش گفته صفحه نمایش روشنایی 400 نیت داره ... که برای یه صفحه نمایش IPS معمولیه ... صفحه نمایش زنفون خودم نورش کمه به نظرم و یه حالتی بی روحه ... البته نرم افزار برای بالابردن غلظت رنگ ها داره ولی به نظرم رو صفحه نمایش باید بیشتر کار بشه ...

-یه نکته دیگه ای هم فون آرنا گفته که باید گوشی به یازار بیاد تا مشخص بشه .. چیپست اینتل مودک XMM 7260 برای LTE داره که با لیتوگرافی 28 نانومتر ساخته شده در حالی که چیپست رقیب کوالکوم 20 نانومتریه و احتمال داره مصرف باتری بیشتری داشته باشه ... البته هموجوری که گفته شد باید بیاد به بازار تا مشخص بشه ...
    در مورد کپی بودن طراحی سری زنفون از سری جی الجی بخصوص g3 کاملاً مخالفم! کافیه شما یه نگاه به زمان معرفی این دو سری بندازید!
    زنفون : 2014, January
    g3 از سری جی : 2014, May

اون دکمه های پشت گوشی هم پتنت الجی نیست! درسته الجی بکارش برد و حالا ایسوس ازش داره استفاده میکنه ولی اصلاً طراحی این دکمه ها ، دکمه های الجی جی 3 رو توی ذهن تداعی نمیکنه! در حقیقت اون الهام گیری که میگن همینه! استفاده از ایده ها ولی به شکلی کاملاً متفاوت و جدید! نه کپی برابر اصل! ولی در طراحی پنل جلوی گوشی g3 خیلی کپی از سری زنفون هست ولی باز با یه سری تغییرات عمده! عملاً نمیشه گفت این دو از هم کپی میزنن!

15. Top | #10

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 291145
    نام : hamid
    سپاس ها : 63,708
    سپاس از شما 7,468 بار در 1,973 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط feryshad

الان منظور شما این که cpu ضعیفه یا gpu ؟

چون gpu ـش از اکسینوس 5430 قویتره !!! ....... 136 GFLOPs در مقابل 122 GFLOPS

از طرفی این چیپ رو بیشتر روی گوشی و تبلت های میان رده میزارن ...... ولی اسنپ 805 و 810 و اکسینوس روی گوشی هایی هست که حداقل 3 برابر این قیمت دارن !
    اسنپ 805 هنوز تازه روی چندتا پرچمدار قرار گرفته ....... 810 هم که هنوز روی گوشیه ای نبوده

برای یه گوشیه ی 200 دلاری چه توقعاتی دارین !!

16. 2 كاربر زير از شما shylord عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع