• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاوره برای خرید گوشی

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 812229
      سپاس ها : 6,352
      سپاس از شما 3,147 بار در 1,251 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض مشاوره خرید تا 1 میلیون

سلام و عرض ادب خدمت عزیزان بخش مشاوره
      خدا قوت

بودجه 1 تومنه همش خرج نشه بهتره. کمتر خرج شه بهتره. مورد خیلی خوبی باشه یه تکون 50 یا 100 تهش بشه داد.
      توی این رنج سونی خوب ندیدم پیشنهاد ندید لطفا سونی رو.
      اسنپ 810 هم پیشنهاد ندید لطفا.
      بقیه برند ها پیشنهاد بدید که چی میتونم بگیرم.
      پیشاپیش ممنون
      شاد باشید و پر انرژی

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : مشاوره خرید گوشی و تبلت
      شماره كاربري : 645511
      نام : HRSJAMEI
      سپاس ها : 482
      سپاس از شما 3,252 بار در 1,818 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط viking_vp3
      خدا قوت

بودجه 1 تومنه همش خرج نشه بهتره. کمتر خرج شه بهتره. مورد خیلی خوبی باشه یه تکون 50 یا 100 تهش بشه داد.
      پیشاپیش ممنون
      شاد باشید و پر انرژی
      سلام
      هوآوی هانر ۶ ایکس . پی ۹ لایت .پی ۹
      ...
      سامسونگ گلگسی جی ۷ ۲۰۱۶ . جی ۷ پرایم .
      برند mi گوشی mi5
      ....
      برند HTC گوشی D10. Pro
      .......
      سونی اکسپریا ایکس
      اکسپریا ایکس آ

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

4. كاربران زير از شما hrsjamei عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

بخش : مشاوره برای خرید
      شماره كاربري : 820519
      سپاس ها : 299
      سپاس از شما 2,765 بار در 1,362 پست
      جزئيات بيشتر

یه گزینه عالی پیشنهاد میدم و به غیر از این باید تو این رنج قیمت به میان رده ها بسنده کنید.ممکنه یه جا بالاتر باشه و یه جا پایین تر:
      شیائومی می5 با پردازنده اسنپ820 و رم3 و دوربین 16خوب و باطری مناسب و صفحه 5.1فول اچ دی

دوستان دیگه هم بدون دلیل مشاوره ندن

6. كاربران زير از شما mohsenghohrood عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

شماره كاربري : 732704
      نام : میلاد.
      سپاس ها : 8,246
      سپاس از شما 4,869 بار در 1,311 پست
      جزئيات بيشتر

http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_pro-8233.php

البته فقط 64 گیگش
      خلاص

8. كاربران زير از شما MFORSPEED عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

شماره كاربري : 695155
      نام : pooya
      سپاس ها : 4,419
      سپاس از شما 4,394 بار در 1,719 پست
      جزئيات بيشتر

خدا قوت

پیشاپیش ممنون
      شاد باشید و پر انرژی
      سلام وحید جان ، خودت استادی دیگه
      برو برای خرید می5 ، شک نکن.
      پ ن : اگه نمیگفتی همه 1 میلیون خرج نشه ، میگفتم که افزایش بده و می5 اس بگیر با سنسور دوربین قوی تر که خب می5 هم عالی هست و بسیار راضی کننده
      پ ن 2 : اگه میخوای گزینه بسیار اقتصادی هم داشته باشی ، شک نکن Zuk Z2 گزینه بی رقیبی هست
      دوست دارم از غمت سر به بیابان بزنم
      آن بیابان که مسیرش از نجف تا کربلاست...

حسین جان

"""أَلسَّلامُ عَلَى الْمَظْلُومِ بِلا ناصِر"""

کنار قدم های جابر ..... سوی نینوا رهسپاریم ..... ستون های این جاده را ما ..... به شوق حرم میشماریم

10. كاربران زير از شما pooya_hekmati عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_hekmati
      سلام وحید جان ، خودت استادی دیگه
      برو برای خرید می5 ، شک نکن.
      پ ن : اگه نمیگفتی همه 1 میلیون خرج نشه ، میگفتم که افزایش بده و می5 اس بگیر با سنسور دوربین قوی تر که خب می5 هم عالی هست و بسیار راضی کننده
      پ ن 2 : اگه میخوای گزینه بسیار اقتصادی هم داشته باشی ، شک نکن Zuk Z2 گزینه بی رقیبی هست
      سلام بر پویای عزیز
      مخلصیم پیش شما شاگردی میکنیم هنوز
      والا واسه خودم نیست واسه خونه میخوام بگیرم. خودم همون OP3T رو دارم.
      و خب یوزر نه چندان واردی هم هست طرف. واسه همین کمی شک دارم روی خرید شیا و میخواستم ببینم توی این رنج گزینه های منطقی چی هست دم دستم
      زوک که نه .سخته کار باهاش واسه مبتدی طرفش نمیرم. خطش رو هم لنوو کلا تعطیل کرد. این زد 2ش هم الان رفر زیاد داره خریدش ریسک داره
      اگه واقعا می 5 اس بهتره خب اونو بر میدارم در مقایسه با می 5. چون می 5 بردارم نظرم رو 64 ش هست که 1050 قیمت دارم. می 5 اس 32 رو هم 1100. ولی نمیدونم ارتقاش ارزش رو داره یا نه؟؟؟؟
      و حالا مهمتر اینکه گزینه هایی دیگه چی هست؟؟؟؟/ هم برند دیگه دم دستم باشه گزینه خوب البته و هم اینکه ترجیحا کمتر خرج کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
      شیا واسه یوزر عادی اذیت نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (واقعا خودم فرصت سر به سر گذاشتن گوشی رو ندارم مشکل داشته باشه )

12. كاربران زير از شما viking_vp3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

شماره كاربري : 695155
      نام : pooya
      سپاس ها : 4,419
      سپاس از شما 4,394 بار در 1,719 پست
      جزئيات بيشتر

سلام بر پویای عزیز
      مخلصیم پیش شما شاگردی میکنیم هنوز
      والا واسه خودم نیست واسه خونه میخوام بگیرم. خودم همون OP3T رو دارم.
      و خب یوزر نه چندان واردی هم هست طرف. واسه همین کمی شک دارم روی خرید شیا و میخواستم ببینم توی این رنج گزینه های منطقی چی هست دم دستم
      زوک که نه .سخته کار باهاش واسه مبتدی طرفش نمیرم. خطش رو هم لنوو کلا تعطیل کرد. این زد 2ش هم الان رفر زیاد داره خریدش ریسک داره
      اگه واقعا می 5 اس بهتره خب اونو بر میدارم در مقایسه با می 5. چون می 5 بردارم نظرم رو 64 ش هست که 1050 قیمت دارم. می 5 اس 32 رو هم 1100. ولی نمیدونم ارتقاش ارزش رو داره یا نه؟؟؟؟
      و حالا مهمتر اینکه گزینه هایی دیگه چی هست؟؟؟؟/ هم برند دیگه دم دستم باشه گزینه خوب البته و هم اینکه ترجیحا کمتر خرج کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
      شیا واسه یوزر عادی اذیت نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (واقعا خودم فرصت سر به سر گذاشتن گوشی رو ندارم مشکل داشته باشه )
      بزرگواری وحید
      نگاه کن ، اول بگم که از صحبت هات فهمیدم که صاحب گوشی قراره با گوشی کارهای عادی و روزمره انجام بده ، پس قطعا سخت افزار فوق العاده خیلی بکارش نمیاد و ویژگی های دیگه بیشتر براش مناسبه.
      راستش در مورد شیا باید بگم که مشکل خاصی به جز همون باگ های ساده ای که البته دیگه رفع شده و مشکل خاصی هم نداره ، گزینه خوبی هست . بنظرم همون تم های شیا خیلی ارزش داره
      راسشت اگه بتونی از نزدیک بهش نشون بدی میویی رو خیلی خوبه
      در مورد زاک باید بگم که فوق العاده هست نسبت به قیمت و رفرش رو تازه از تو شندیم و حتی یک فیدبک بد هم نشنیده بودم . راستش توقف تولید زاک و کلا تعطیل شدنش هم شاید بنظرم برای زاک زد2 خیلی خوب باشه ، اگه ای این زاویه که بهت میگم نگاه کنی . الان پر فروش ترین محصول زاک ، زاک ز2 هست که خب همین الان پشتیبانی عالی داره که ب طور رسمی اندروید 7 براش اومده و کاستوم رام هاش هم که بسیار زیاده . الان که دیگه قرار نیست گوشی جدیدی تو این برند تولید بشه ، بنظرم توسعه دهنده ها راحت میتون وفت روی زاک زد2 بذارند و پشتیبانی غیر رسمیش بیشتر میشه البته لنوو هنوز خبر رسمی اعلام نکرده مبنی بر تعطیلی قسمت توسعه دهنده زوی ( رابط کاربری زاک )

حالا از اینها بگذریم ، گزینه های ارزونی مثل p9 lite هم هست که خیلی خوبه یا مثلا مدل های ام میزو .اکسون 7 مینی هم گمونم گزینه بدی نبود
      دوست دارم از غمت سر به بیابان بزنم
      آن بیابان که مسیرش از نجف تا کربلاست...

حسین جان

"""أَلسَّلامُ عَلَى الْمَظْلُومِ بِلا ناصِر"""

کنار قدم های جابر ..... سوی نینوا رهسپاریم ..... ستون های این جاده را ما ..... به شوق حرم میشماریم

14. كاربران زير از شما pooya_hekmati عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_hekmati
      بزرگواری وحید
      نگاه کن ، اول بگم که از صحبت هات فهمیدم که صاحب گوشی قراره با گوشی کارهای عادی و روزمره انجام بده ، پس قطعا سخت افزار فوق العاده خیلی بکارش نمیاد و ویژگی های دیگه بیشتر براش مناسبه.
      راستش در مورد شیا باید بگم که مشکل خاصی به جز همون باگ های ساده ای که البته دیگه رفع شده و مشکل خاصی هم نداره ، گزینه خوبی هست . بنظرم همون تم های شیا خیلی ارزش داره
      راسشت اگه بتونی از نزدیک بهش نشون بدی میویی رو خیلی خوبه
      در مورد زاک باید بگم که فوق العاده هست نسبت به قیمت و رفرش رو تازه از تو شندیم و حتی یک فیدبک بد هم نشنیده بودم . راستش توقف تولید زاک و کلا تعطیل شدنش هم شاید بنظرم برای زاک زد2 خیلی خوب باشه ، اگه ای این زاویه که بهت میگم نگاه کنی . الان پر فروش ترین محصول زاک ، زاک ز2 هست که خب همین الان پشتیبانی عالی داره که ب طور رسمی اندروید 7 براش اومده و کاستوم رام هاش هم که بسیار زیاده . الان که دیگه قرار نیست گوشی جدیدی تو این برند تولید بشه ، بنظرم توسعه دهنده ها راحت میتون وفت روی زاک زد2 بذارند و پشتیبانی غیر رسمیش بیشتر میشه البته لنوو هنوز خبر رسمی اعلام نکرده مبنی بر تعطیلی قسمت توسعه دهنده زوی ( رابط کاربری زاک )

حالا از اینها بگذریم ، گزینه های ارزونی مثل p9 lite هم هست که خیلی خوبه یا مثلا مدل های ام میزو .اکسون 7 مینی هم گمونم گزینه بدی نبود
      دقیقا اره یوزر عایه اینستا و تلگرام و وبگردی و کلیپ اینا و عکس هم زیاد میگیره
      گرچه دوربین ام 7 (گوشی قبلیش مالی نبود) ولی خب طبیعتا ترجیح میدم چیزی بگیرم براش دوربین خوب باشه
      اینه که از دوربین می 5 و اس مطمئنم و از طرفی هم مطئنم دوربین ردمی ها خوب نیست :|
      طرف ما شیا نیست از نزدیک نشونش بدم
      گوشی خودم هم رام شیا هنوز نداره نصب کنم نشونش بدم :|
      حالا کلا با رام کنار میاد البته اگگه باگ رو اعصاب نداشته باشه
      زاک که خبر رسمیش اومد و جمع شدنش تایید شد و برندش رو لنوو کشت و پشتیبانی ؟! بعیده لنوو ادامه ش بده. دولوپرها هم طبیعتا رهاش میکنند. رفر هم داره خیلی وقته. کلا من طرفش نمیرم
      میزو هم اصلا و ابدا. همیین شیا رو به زور دارم بهش فکر میکنم میزو که جای خود.
      آکسون مینی اصلا پیدا میشه؟؟؟
      تو هوآوی هانر 6 ایکس رو کمی دو به شکم در مقایسه با جی 8 یا جانشینی اگه براش اومده باشه
      تو سونی و الجی و HTC هم چیزی به ذهنم نرسید تو این رنج ارزش فکر کردن داشته باشه
      سخت شده داستان :|
      بدم میاد از این مدل خریدا :|
      نمیدونم میگم پاشم برم یه دونه از سامی های این رنج بردارم خلاص :|

توضیحاتی درباره این موضوع