• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

بخش عمومی WP

1. Top | #1

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 390806
      نام : ngame
      سپاس ها : 366
      سپاس از شما 1,721 بار در 295 پست
      جزئيات بيشتر

10 آموزش جلبریک ویندوز 10 موبایل برای گوشی های لومیا و سامسونگ

آموزش جلبریک ویندوز ۱۰ موبایلتست شده در بیلد ۱۰۱۶۶ و ۱۰۱۵۲بسیار خوشحال هستیم که با آموزش انجام اولین جلبریک کامل ویندوز ۱۰ موبایل در خدمت شما هستیم .
      این آموزش در حال حاضر تنها به گوشی های سامسونگ و لومیا (نوکیا و مایکروسافت) محدود میباشد اما در آینده سعی بر آن خواهد بود تا گوشی های HTC و… نیز به این هک اضافه شوند .توضیحی که در مورد جلبریک باید داده شود این است که ویندوز فون نیز مانند هر سیستم عامل دیگری دارای قابلیت های بسیار سطح بالا و پیشرفته ای است که امکان دسترسی های ویژه به سیستم عامل و سایر بخش ها را به برنامه نویس میدهند . این امکانات تنها در اختیار تولید کنندگان سخت افزار و خود مایکروسافت است اما با جلبریک که در ویندوز فون با نام Interop Unlock نیز شناخته میشود برنامه نویسان قادر خواهند بود تا برنامه هایی با قابلیت هایی که تولید کنندگان سخت افزاری در اختیار دارند برنامه بسازند .پیش نیاز های انجام این آموزش :-گوشی ویندوز ۱۰ لومیا یا سامسونگ در حالت Developer Mode (توضیح در داخل آموزش وجود دارد)
      -پیش نیاز های نصب نرم افزار های خارج از استور برای انجام این هک ابتدا گوشی ویندوز ۱۰ خود را از طریق Settings -> Update & Security -> For Developers و قرار دادن گوشی در حالت Developer Mode آنلاک کنید .حال فایل Root Tools را دانلود و با استفاده از نرم افزار Application Deployment (طبق روش گفته شده در آموزش نصب نرم افزار های خارج از استور ) نصب نمائید . توجه داشته باشید که بهتر است از نسخه SDK 8.1 استفاده نکنید چون ممکن است به شما پیغام خطا نمایش دهد .پس از نصب برنامه Root Tools را از لیست برنامه های خود اجرای نمائید .پس از اجرای برنامه به شما هشدار داده خواهد شد که هیچ تضمینی در مورد عملکرد یا آسیب دیدگی گوشی شما در اثر استفاده از این برنامه وجود ندارد . و در صورت زدن کلید Yes , I understand شما متن هشدار را پذیرفته اید .در صورتیکه از گوشی لومیا استفاده میکنید ابتدا وارد بخش Lumia Registry Editor شوید . سپس کلید با زدن کلید “…” پایین صفحه به قسمت Templates بروید .
      در صفحه جدید تیک گزینه های Interop / Capability Unlock و در صورت نیاز به دسترسی فایل های سیستمی تیک گزینه ی Live Full FS Access را بزنید و کلید Apply را فشار دهید . در صورت دریافت پیغام Success شما بخش اصلی کار را به پایان رسانده اید .توجه داشته باشید که استفاده از Full FS Access به کاربران عادی به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود و تنها ویژه ی برنامه نویسان و کاربران حرفه ای میباشد .
      توجه داشته باشید فعال کردن Full FS همچنین باعث کند شدن سرعت شناسایی گوشی توسط کامپیوتر و حتی احتمالا عدم شناسایی گوشی توسط کامپیوتر خواهد شد .
      *در حالت Full FS فایل های شخصی شما در آدرس Phone\Data\Users\Public قرار خواهند گرفت .حال برای دریافت امکانات کامل نرم افزار های ویندوز ۱۰ نیز ابتدا نرم افزار Custom PFD Registry Editor را دانلود و نصب نمائید .حال در داخل این برنامه به آدرس زیر بروید :
      HKLM\SOFTWARE\Microsoft\SecurityManager\Authorizat ionRules\Capability\capabilityRule_DevUnlockسپس دو کلید موجود در این شاخه را به شکل زیر ویرایش نمایید (به عبارتی تنها کافیست عبارت Internal_ به انتهای عبارت های اصلی اضافه شود)“CapabilityClass”=”capabilityClass_De vUnlock_Internal”
      “PrincipalClass”=”principalClass_DevUnlock_I nternal”با انجام این مراحل گوشی شما به صورت کامل آنلاک شده و میتوانید نرم افزار های دارای دسترسی های پیشرفته را به سادگی دانلود و نصب نمائید .با تشکر از تیم توسعه دهنده این هک شامل djamol , vcfan , ngame و GoodDayToDie در انجمن XDA-Developers.com

منبع : فارسی / انگلیسی
      ویرایش توسط EsyMankan : 06-11-2015 در ساعت 21:10

2. 14 كاربر زير از شما ngame عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

جزئيات بيشتر

پست رزرو شده برای سوالات متداول

5. 5 كاربر زير از شما ngame عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #3

جزئيات بيشتر

پست رزرو شده 2 برای موارد احتمالی مورد نیاز

7. 4 كاربر زير از شما ngame عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #4

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : پرسش و پاسخ WP8
      شماره كاربري : 148850
      سپاس ها : 33,424
      سپاس از شما 14,604 بار در 2,805 پست
      جزئيات بيشتر

واقعا ایول به شما. امیدوارم که با این روشها شاهد بیشتر شدن برنامه های خود ویندوز باشیم نه اینکه برنامه اندروید روش نصب بشه که من اصلا حال نمیکنم با این موضوع. اما این جیلبریک شدن انصافا جای تبریک داره

9. 5 كاربر زير از شما mortezasp3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezasp3
      واقعا ایول به شما. امیدوارم که با این روشها شاهد بیشتر شدن برنامه های خود ویندوز باشیم نه اینکه برنامه اندروید روش نصب بشه که من اصلا حال نمیکنم با این موضوع. اما این جیلبریک شدن انصافا جای تبریک داره
      نصب برنامه های اندروید فقط برای Developer هاست که برنامه اندروشون رو میخوان تست کنن ببین کدوم قسمت هاش بدون تغییر رو ویندوز هم قابل اجراست نه اینکه واقعا بیان ملت اپ ندروید روی ویندوز اجرا کنن .

11. 6 كاربر زير از شما ngame عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #6

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 46921
      سپاس ها : 1,660
      سپاس از شما 1,194 بار در 207 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام و خسته نباشید
      ظاهرا تویک های زیادی به برنامه اضافه شده اگه میشه توضیحاتی در موردش بدید .ممنونم

13. 3 كاربر زير از شما sam123 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #7

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sam123
      با سلام و خسته نباشید
      ظاهرا تویک های زیادی به برنامه اضافه شده اگه میشه توضیحاتی در موردش بدید .ممنونم
      کدوم ها رو میگی ؟ توی Root Tools ؟

15. 2 كاربر زير از شما ngame عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #8

بخش : اندروید تبلت
      گروه : پرتال
      شماره كاربري : 537921
      نام : س.مهدی مرتضوی
      سپاس ها : 20,080
      سپاس از شما 16,521 بار در 3,287 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      من الان این آموزش رو دیدم رفت تو مخم که انجامش بدم ... کسی تا حالا توی ایران انجام داده ؟
      چند وقتی هست گوشیم رو فلش نکردمه بهتر نیست که اول گوشی فلش کنم بعد اپدیت کنم به اخرین ورژن 10 و بعد جیلبریک ؟
      با تشکر./

در صورتی که با قرار دادن لینک های سایت opizo مشکل دارید لطفا با من در میون بذارید.

17. 2 كاربر زير از شما #MEHDI# عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #9

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط #MEHDI#
      سلام
      من الان این آموزش رو دیدم رفت تو مخم که انجامش بدم ... کسی تا حالا توی ایران انجام داده ؟
      چند وقتی هست گوشیم رو فلش نکردمه بهتر نیست که اول گوشی فلش کنم بعد اپدیت کنم به اخرین ورژن 10 و بعد جیلبریک ؟
      با تشکر./
      فرق نداره اگه هنوز 10 رو نگرفتی آپدیت Insider Slow رو بگیری جلبریک کن .
      اگه آپدیت 10 رو گرفتی برگرد 8.1 آپدیت اینسایدر اسلو رو بگیر جلبریک کن بعد Fast کن و آپدیت های بعدش رو بگیر .
      قطعا تو ایران کسی جلبریک کرده اولیش هم خودم دومیش هم گوشی دوستم

19. 3 كاربر زير از شما ngame عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #10

بخش : اندروید تبلت
      گروه : پرتال
      شماره كاربري : 537921
      نام : س.مهدی مرتضوی
      سپاس ها : 20,080
      سپاس از شما 16,521 بار در 3,287 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ngame
      فرق نداره اگه هنوز 10 رو نگرفتی آپدیت Insider Slow رو بگیری جلبریک کن .
      اگه آپدیت 10 رو گرفتی برگرد 8.1 آپدیت اینسایدر اسلو رو بگیر جلبریک کن بعد Fast کن و آپدیت های بعدش رو بگیر .
      قطعا تو ایران کسی جلبریک کرده اولیش هم خودم دومیش هم گوشی دوستم
      وقت بخیر
      خواستم وین 10 آپدیت کنم که متوجه شدم نمیشه 920 رو آپدیت کرد .... برا همین دیگه گیر کردم :( .....

در صورتی که با قرار دادن لینک های سایت opizo مشکل دارید لطفا با من در میون بذارید.

21. 2 كاربر زير از شما #MEHDI# عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع