• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اخبار - NEWS

1. Top | #1

درجه : مديريت سايت
      شماره كاربري : 3
      نام : علی احمدی
      سپاس ها : 2,823
      سپاس از شما 45,022 بار در 2,974 پست
      خريد از فروشگاه: 8 خريد
      جمع مبلغ خريدها: 4000 ريال
      جزئيات بيشتر

New تمسخر سامسونگ و اپل در تبلیغ نوآورانه موتورولا موتو Z2 پلی

شرکت موتورولا به‌تازگی تبلیغی را عرضه کرده است که در آن ادعای سامسونگ و اپل در زمینه نوآوری را به سخره گرفته و به‌خوبی نوآوری‌های این شرکت را به رخ می‌کشد.
      چندی پیش بود که سرانجام اپل آیفون ۱۰ را به بازار عرضه کرد و با سروصدای فراوان مدعی شد که بزرگ‌ترین نوآوری تاریخ تلفن‌های همراه را انجام داده است. با این وجود رقیب آن‌ها یعنی سامسونگ بیکار ننشسته و تبلیغی را ساخت که در آن نشان داده بود که فناوری‌هایی که اپل آن‌ها را نوآوری می‌داند، چندین سال است که بر روی محصولات سامسونگ وجود دارند.
      بااین‌حال یک ضرب‌المثل فارسی وجود دارد که می‌گوید دست روی دست بسیار است. تبلیغ جدید شرکت موتورولا عملا مصداق بارز این ضرب‌المثل است. به‌تازگی این شرکت تبلیغی را ارائه کرده است که در آن به‌ظاهر یک کاربر در حال استفاده از همراه شرکت سامسونگ است و بسیار خوشحال به نظر می‌رسد. تا این‌که همسر او وارد اتاق شده و موتورولا موتو Z2 پلی را وارد رقابت می‌کند.
      برای کسانی که نمی‌دانند باید گفت که این تلفن همراه هوشمند (موتو Z2 پلی) می‌تواند به یک قطعه جانبی وصل شده و تصاویر را به‌صورت پروژکتور بر روی دیوار یا سایر سطوح صاف به نمایش دربیاورد. به این ترتیب موتورولا نشان می‌دهد که نوآوری واقعی در تلفن‌های همراه چیست.
      صادقانه بگویم که فناوری جدید موتورولا موتو Z2 پلی را می‌توان یک پیشرفت بزرگ برای تلفن‌های همراه هوشمند دانست و داشتن نمایشگر زیباتر و بزرگ‌تر، به‌هیچ‌عنوان خدمات جدیدی را به کاربر ارائه نمی‌کند. شما نمی‌توانید با نمایشگر بزرگ‌تر، خدمات جدیدی را دریافت کنید و تنها کیفیت بصری رابط شما و تلفن همراهتان بهبود خواهد یافت ولی محصول جدید موتورولا عملا یک کاربری کاملا جدید را برای شما به همراه می‌آورد که تصویر آن را در ابتدای تصویر مشاهده می‌کنید. نظر خود در این باره را با ما در میان گذاشته و بگویید که به نظر شما کدام‌یک از این شرکت‌ها نوآوری واقعی را ارائه کرده‌اند.

نوشته تمسخر سامسونگ و اپل در تبلیغ نوآورانه موتورولا موتو Z2 پلی اولین بار در موبایلستان پدیدار شد.

منبع : موبایلستان
      خدایا! حکمت قدمهایی که برایم برمیداری، بر من آشکار کن؛
      تا درهایی که به سویم میگشایی، ندانسته نبندم
      و درهایی را که به رویم می بندی، به اصرار نگشایم

2. 5 كاربر زير از شما Designer عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 96486
      نام : ایدین
      سپاس ها : 79
      سپاس از شما 65 بار در 33 پست
      جزئيات بيشتر

نمیدونم قطعه اضافی z2 چه قیمتی داره ولی بعید میدونم خریدش به صرفه باشه . الان با امکان smart viwe من به راحتی تصویر موبایل رو روی تلوزیون ۵۵ اینچ میندازم و هیچ هزینه ای هم نکردم.
      در کل خلاقانه هست ولی کارامد نیست و منو به خرید گوشی و این امکانش ترغیب نمیکنه

فرستاده شده از SM-N950U1ِ من با Tapatalk

5. كاربران زير از شما 160 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #3

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : Motorola | Asus | Xiaomi
      شماره كاربري : 373439
      نام : S27
      سپاس ها : 3,421
      سپاس از شما 11,702 بار در 3,207 پست
      جزئيات بيشتر

شاید دوستان فکر کنند چون یک طرفدار کمپانی موتو هستم این موضوع رو مطرح می کنم !
      واقعا چند درصد نیاز های شما کاربرانی که آیفون 7 پلاس داشتید با آیفون ایکس برطرف شد و یا دوستانی که اس 7 سامسونگ داشتند با خرید اس 8 یا حتی نوت 8 مشکلاتشون برطرف شده !!

کمی بالاتر بی اندیشید !!

در قبال هزینه ایی که می کنید چه چیزی کسب می کنید ؟؟

رقابت بین سامسونگ و اپل فقط و فقط برای تبلیغات است
      برای کاربر حافظه موقت 3 با 4 یا 6 عملا هیچ فرقی نمی کند چون ماکسیمم نیاز اندروید حافظه 2 گیگ است و البته اگر هم کم بیاورد می توانید از سوآپ استفاده کنید !!!
      لذا فقط برخی کمپانی ها هستند که به دنبال رفع نیاز کاربران هستند
      اللهم صل على محمد وال محمد وعجل فرجهم

Follow Me

linkedin.com/in/saeedsalek
      instagram.com/saeed_salek

7. 2 كاربر زير از شما lord of moto عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #4

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 96486
      نام : ایدین
      سپاس ها : 79
      سپاس از شما 65 بار در 33 پست
      جزئيات بيشتر

من اولین بار ایفون رو سال ۲۰۱۰ شرویور ۱۳۸۹ زمانی که تازه ایفون ۴ وارد ایران شده بود تجربه کردم
      سامسونگ رو هم با نوت ۳ زمانی که پرچمدار زمان خودش بود
      ایفون رو تا زمان خرید 5s داشتم چون تا اون موقع حرف جدیدی نداشتن تا اثر انگشت که واقعا محشر بود
      نوت ۴ اولین سامسونگ اثر انگشت داری بود که گرفتم و با وجود یک سال بعد از اپل ولی کارکرد ایفون بهتر بود
      نوت ۴ دو مشکل بزرگ داشت اول اینکه 4G نبود دوم خود به خود در جیب صفحه اش روشن میشد باتری مصرف میکرد و داغ میشد و حتی یه بار توی سرما منتظر دوستم بودیم به جای بخاری دست هامون باهاش گرم کردیم مثل زغال روشن داغ بود
      ولی نوت۵ اون دو مشکل رو نداشت چون یه سنسور داشت که در فضای تاریک مثل جیب اصلا روشن نمیشد بعلاوه سنسور اثر انگشت واقعا خوب عمل میکرد ولی یه بدبختی دیگه داشت که خیلی از نوت ۵ ها گرفتارش بودن بهش میگفتن دیپ اسلبپ این مشکل باعث میشد گوشی شب تا صبح ۴۰ درصد شارژ کم میکرد
      اصلا شارژ مصرف نمی کرد شارژ رو میخورد
      اگه پاور بانک ۲۰۰۰۰ نبود عملا با یه تیکه چوب فرقی نداشت چون همیشه خاموش بود
      حالا هم نوت ۸ گرفتم تا حالا موردی نداشته که بگم ایراد محسوب میشه . مصرف و مدیریت باتری عالیه همین الان که مینویسم ساعت ۹ شب هست و شارژ از دیشب الان ۶۶درصد مونده با استفاده روزمره
      ولی یک نکته جالب همیشه تا الان قلم های نوت عالی و بی نقص بودن
      ولی وضعیت ایفون اینطور نبود جز اینکه ظاهر یکنواخت و تکراری اون واقعا آزار دهنده شده بود
      من 5s رو تا ایفون ۷ نگه داشتم ولی جز تاچ سه بعدی و سنسور لمسی تفاوت قابل ملاحظه ای نکرده
      ایفون همیشه آنقدر خوب بوده که مسیر تکامل معنایی که برای سامسونگ بوده رو نداشته
      همه اینها رو گفتم که عرض کنم سامسونگ در این چند سال همیشه بهتر شده و منو ترغیب کرده برم دنبالش
      اپل همیشه اونقدر خوب و قابل اعتماد بوده که به عنوان گوشی اصلی که اطلاعات مهم توش بریزم روش حساب کردم
      هنگ نمیکنه باتری خالی نمیکنه قاطی نمیکنه رو اعصاب نمی ره و هیچ وقت تنهات نمیزاره
      ولی سامسونگ نه گاهی اذیت میکنه
      پس دیگران هم به فکر پیشرفت محصولات هستن و به نظر من سامسونگ Dex از قطعه موتو کارامد تره
      توی خونه که بهتره از همون اتصال بی سیم استفاده بشه
      توی جلسه و ارائه های پاورپوینت قطعه موتو جواب نمیده ولی Dex پاسخ گو هست
      ببخشید زیاد صحبت کردم

فرستاده شده از SM-N950U1ِ من با Tapatalk

9. كاربران زير از شما 160 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع