• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاوره برای خرید گوشی

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 812229
      سپاس ها : 6,354
      سپاس از شما 3,147 بار در 1,251 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض مشاوره خرید دو گوشی

سلام بر عزیزان بخش مشاوره
      میخوام برای آشناها دو تا خرید انجام بدم. یکی بودجه سقف 700 یکی سقف 1300 یخده بالا پایین بشه مشکلی نیست
      انتظارات عجیبی ندارند از گوشی همه استفاده میکنند. همه چیز گوشی میخوان در حد نرمال باشه و ضعف خاصی نداشته باشه(باطری خیلی ضعیف یا دوربین خیلی ضعیف و ...)
      جمع جورتر باشه بهتره. گوشی یغور نمیخوان
      تا سقف 700- ردمی 3 پرو--ردمی نوت 3 پرو-هوآوی 5 ایکس
      ایا پردازنده 616 خیلی ضعیف تر از 650 حساب میشه یعنی توی کار روزمره مثلا بعد 1 سال اذیت میکنه؟
      چون ردمی 3 پرو و هواوی 616 هستند و ردمی 3 پرو باطری به شدت خرکی داره و 5 اینچه. ردمی نوت ولی 650 هست و مشکل یغور بودنه!(هوای هم کمی بزرگه هم پردازنده ضعیف تر از ردمی نوت)
      تا سقف 1300- می 5 نسخه 64 گیگ--زد 5--اس 6
      مقایسه کلی یا تجربه کار باهاشون دارید بگید. (آیا اس 6 ارزش 100 اضافه دادن داره؟) یا نه دو تای دیگه برتر هستند
      *
      منتظر تجربیات خوبتون هستم و گزینه دیگه ای اگر مد نظر دارید. اینجا پرسیدم گفتم شاید گزینه ای باشه و من مد نظر قرار نداده باشم
      (از الجی گزینه پیشنهاد ندید)
      با تشکر از مدیران و کاربران

2. 4 كاربر زير از شما viking_vp3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : مشاوره خرید گوشی و تبلت
      شماره كاربري : 645511
      نام : HRSJAMEI
      سپاس ها : 482
      سپاس از شما 3,256 بار در 1,818 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط viking_vp3
      میخوام برای آشناها دو تا خرید انجام بدم. یکی بودجه سقف 700 یکی سقف 1300 یخده بالا پایین بشه مشکلی نیست
      انتظارات عجیبی ندارند از گوشی همه استفاده میکنند. همه چیز گوشی میخوان در حد نرمال باشه و ضعف خاصی نداشته باشه(باطری خیلی ضعیف یا دوربین خیلی ضعیف و ...)
      ایا پردازنده 616 خیلی ضعیف تر از 650 حساب میشه یعنی توی کار روزمره مثلا بعد 1 سال اذیت میکنه؟
      چون ردمی 3 پرو و هواوی 616 هستند و ردمی 3 پرو باطری به شدت خرکی داره و 5 اینچه. ردمی نوت ولی 650 هست و مشکل یغور بودنه!(هوای هم کمی بزرگه هم پردازنده ضعیف تر از ردمی نوت)
      مقایسه کلی یا تجربه کار باهاشون دارید بگید. (آیا اس 6 ارزش 100 اضافه دادن داره؟) یا نه دو تای دیگه برتر هستند
      *
      منتظر تجربیات خوبتون هستم و گزینه دیگه ای اگر مد نظر دارید. اینجا پرسیدم گفتم شاید گزینه ای باشه و من مد نظر قرار نداده باشم
      سلام
      ردمی نوت 3 بهترین گزینه
      تفاوت در کار های رومزه فرقی نمی کنه چه سی پی یو باشه
      تفاوت 616 و 650 معلومه فرق داره من توصیه ميكنم 650 وردارید حالا بخاطر نیم اینچ قبول کنید چون نسخه پرو ضعیف تره نسبت به ردمی نوت 3 است
      ...
      می 5 نسخه 64 گیگ ، بدلیل استفاده از سی پی یو قدرتمند 820. رم 4 گیگ . دوربین 16 مگاپیکسل با فيلمبرداري 4K
      باطری 3000 میلی آمپر بر ساعت ، قویترین گوشی با قیمت مناسب ، پشتيبانی خوب ، رام miui

Sent from my HTC M8 using Tapatalk

5. 5 كاربر زير از شما hrsjamei عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #3

بخش : مشاوره برای خرید
      شماره كاربري : 695155
      نام : pooya
      سپاس ها : 4,419
      سپاس از شما 4,395 بار در 1,719 پست
      جزئيات بيشتر

سلام برادر
      خب خودت که استادی ، ولی برا اینکه منم یه چیزی گفته باشم ، دوتا گزینه میگم
      اول از همه باید میگفتی که ساپورت کارت حافظه خیلی مهم هست یا نه ؟ خب با توجه به مدل هایی که گفتی ، انگار اهمیت نداره

پس اول بریم سر گزینه دوم
      به نظرم اس6 گزینه خوبی باشه و یه جورایی یه گوشی خوب محوسوب بشه
      البته خدایی سونی زد5 و می5 هم خیلی خوبن

در مورد گزینه اول هم ، فکر کنم شما اول از همه باید با سایز گوشی کنار بیای ، وگرنه تفاوت دو نسخه ای که گفتی ، برای کار های روزانه خیلی نیست و مشکلی ایجاد نمیکنه
      دوست دارم از غمت سر به بیابان بزنم
      آن بیابان که مسیرش از نجف تا کربلاست...

حسین جان

"""أَلسَّلامُ عَلَى الْمَظْلُومِ بِلا ناصِر"""

کنار قدم های جابر ..... سوی نینوا رهسپاریم ..... ستون های این جاده را ما ..... به شوق حرم میشماریم

7. 4 كاربر زير از شما pooya_hekmati عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #4

بخش : مشاوره برای خرید گوشی و تبلت
      شماره كاربري : 654526
      نام : اردشیر-مهران
      سپاس ها : 3,535
      سپاس از شما 8,760 بار در 3,321 پست
      جزئيات بيشتر

براگزینه اولی ردمی نوت3 گزینه خوبی هس.الانم قیمت مناسبی داره و تو این رنج ارزش خریدش از 5ایکس بالاتره.باتریشم قوی تره و بیشتر دوام میاده.کیفیت بدنه هم بهتره.رام میویی هم داره که فوق العاده زیباس
      برای گزینه دوم قطعا می5 بهتره.اس6 پرچمدار بازنشسته هس و سخت افزارش مربوط به پارساله ولی می5 کاملا به روز هس.اسنپ820 داره و رم4.بدنش هم سرامیکی هس.باتریشم تو تست ها در حد اس6 بوده.دوربینش فقط یکم از اس6 ضعیفتره

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

9. 3 كاربر زير از شما Son Of Artaxerxes عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #5

شماره كاربري : 193341
      نام : امین
      سپاس ها : 708
      سپاس از شما 5,090 بار در 1,718 پست
      جزئيات بيشتر

*
      دوست من تا 700 می تونی به
      سونی سی 4 فکر کنی سخت افزارش خوبه 4جی و اندروید 6
      هاوای 5 ایکس هم گزینه خوبیه البته شخصا هاوایی رو زیاد نمی پسندم
      و البته سامسونگ جی 7 هم دیگه نیازی به تعریف نداره
      در مورد بودجه تا 1300 به نظرم فقط روی اس 6 فکر کنید و نوت 4 و البته جی 4 الجی هم گزینه بسیار شایسته هستند که بستگی به نیازتون می تونید
      اول نیاز سنجی کنید سپس سایز صفحه نمایش رو انتخاب کنید حداقل و حداکثر سپس از بین گزینه ها بهتریت رو انتخاب کنید
      موفق و پیروز باشید

11. 4 كاربر زير از شما aminjpo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #6

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjpo
      دوست من تا 700 می تونی به
      سونی سی 4 فکر کنی سخت افزارش خوبه 4جی و اندروید 6
      هاوای 5 ایکس هم گزینه خوبیه البته شخصا هاوایی رو زیاد نمی پسندم
      و البته سامسونگ جی 7 هم دیگه نیازی به تعریف نداره
      در مورد بودجه تا 1300 به نظرم فقط روی اس 6 فکر کنید و نوت 4 و البته جی 4 الجی هم گزینه بسیار شایسته هستند که بستگی به نیازتون می تونید
      اول نیاز سنجی کنید سپس سایز صفحه نمایش رو انتخاب کنید حداقل و حداکثر سپس از بین گزینه ها بهتریت رو انتخاب کنید
      موفق و پیروز باشید
      اصلا به سونی و سامسونگ فکر نکرده بودم. جی 7 مدل 2015 منظورتونه دیگه چون فکر کنم 2016 اش حدود 1تومنه. این سونی و سامی در مقابل هانر 5 ایکس چطورن از لحاظ قدرت سخت افزار؟ از اسنپ 650 کامل خبر دارم. ولی از این مدیاتک و اگزینوس خبر ندارم تو عمل چطورن؟؟؟؟؟، هانر 5 ایکس باهاش آشنایی کامل دارم چون زیاد گرفتم واسه آشناها
      الجی که نه. نوت 4 هم از نظر من قدیمیه با توجه به قیمتش. پس میمونه همون اس 6
      ممنون بابت پیشنهادات

نقل قول نوشته اصلی توسط Son Of Artaxerxes
      براگزینه اولی ردمی نوت3 گزینه خوبی هس.الانم قیمت مناسبی داره و تو این رنج ارزش خریدش از 5ایکس بالاتره.باتریشم قوی تره و بیشتر دوام میاده.کیفیت بدنه هم بهتره.رام میویی هم داره که فوق العاده زیباس
      برای گزینه دوم قطعا می5 بهتره.اس6 پرچمدار بازنشسته هس و سخت افزارش مربوط به پارساله ولی می5 کاملا به روز هس.اسنپ820 داره و رم4.بدنش هم سرامیکی هس.باتریشم تو تست ها در حد اس6 بوده.دوربینش فقط یکم از اس6 ضعیفتره

ممنون. فقط ذکر کنم می 5 نسخه سرامیکی با حافظه 128 و مشکی هست که الان قیمتش توی ایران 1900 ایناس! اینی که من مد نظر داشتم نسخه 64 گیگ هست که رمش 3 هست ولی کلاکش با 128 یکیه و بده فلز و شیشه است

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_hekmati
      سلام برادر سلام پویا جون
      خب خودت که استادی ، ولی برا اینکه منم یه چیزی گفته باشم ، دوتا گزینه میگم شاگرد شماییم.
      اول از همه باید میگفتی که ساپورت کارت حافظه خیلی مهم هست یا نه ؟ خب با توجه به مدل هایی که گفتی ، انگار اهمیت نداره حافظه زیر 32 نباشه مهم نیست کارت حافظه. خب دو سیم بودن و حافظه مجزا ترجیح داده میشه ولی من کلا واسه انتخاب ملت ارزش خرید و قدرت رو ملاک میذارم.معمول 32 کافیشونه حالا رم بخوره بهتر نخوره حرجی نیست! چیزی میخوام پکیج نسبتا کامل باشه با ارزش خرید خوب

پس اول بریم سر گزینه دوم
      به نظرم اس6 گزینه خوبی باشه و یه جورایی یه گوشی خوب محوسوب بشه
      البته خدایی سونی زد5 و می5 هم خیلی خوبن
      در مورد گزینه اول هم ، فکر کنم شما اول از همه باید با سایز گوشی کنار بیای ، وگرنه تفاوت دو نسخه ای که گفتی ، برای کار های روزانه خیلی نیست و مشکلی ایجاد نمیکنه
      مشکل من با شیا اینه اولا ناشناخته است. دوما لوازمش کمه. بعد هم توی گروه هاش هستم خیلی باگ داره کامنت و فیدبک رو میبینی هر مدلی هر روزی یه داستانی داره.که خب من تجربه توی برند کهنه کار دارم که این مشکلات رو ندارن واسه همین میترسم شیا بگیرم واسه اینا پدرشون رو در بیار بگن تو بودی! مخصوصا گزینه گرونه! (ولی خب از لحاظ سخت افزار به قیمت به شدت وسوسه میکنه
      واسه همین برند های دیگه و مدل دیگه آوردم و اینجا تاپیک زدم
      بین زد 5 و اس 6 خب سخته زد 5 ضد آبه و رم میخوره. اس 6 نمیخوره و گرون تره. از طرفی اس 6 کمتر داغ میکنه دوربین و نمایشش بهتره. نمیدونم کدوم منطقی تره!
      *
      پ.ن: بی ربط به موضوع کی ممکنه اس 7 بشه حدود 1500 مثلا بعد چند ماه؟

13. 2 كاربر زير از شما viking_vp3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #7

بخش : مشاوره برای خرید گوشی و تبلت
      شماره كاربري : 654526
      نام : اردشیر-مهران
      سپاس ها : 3,535
      سپاس از شما 8,760 بار در 3,321 پست
      جزئيات بيشتر

اصلا به سونی و سامسونگ فکر نکرده بودم. جی 7 مدل 2015 منظورتونه دیگه چون فکر کنم 2016 اش حدود 1تومنه. این سونی و سامی در مقابل هانر 5 ایکس چطورن از لحاظ قدرت سخت افزار؟ از اسنپ 650 کامل خبر دارم. ولی از این مدیاتک و اگزینوس خبر ندارم تو عمل چطورن؟؟؟؟؟، هانر 5 ایکس باهاش آشنایی کامل دارم چون زیاد گرفتم واسه آشناها
      الجی که نه. نوت 4 هم از نظر من قدیمیه با توجه به قیمتش. پس میمونه همون اس 6
      ممنون بابت پیشنهادات

ممنون. فقط ذکر کنم می 5 نسخه سرامیکی با حافظه 128 و مشکی هست که الان قیمتش توی ایران 1900 ایناس! اینی که من مد نظر داشتم نسخه 64 گیگ هست که رمش 3 هست ولی کلاکش با 128 یکیه و بده فلز و شیشه است

مشکل من با شیا اینه اولا ناشناخته است. دوما لوازمش کمه. بعد هم توی گروه هاش هستم خیلی باگ داره کامنت و فیدبک رو میبینی هر مدلی هر روزی یه داستانی داره.که خب من تجربه توی برند کهنه کار دارم که این مشکلات رو ندارن واسه همین میترسم شیا بگیرم واسه اینا پدرشون رو در بیار بگن تو بودی! مخصوصا گزینه گرونه! (ولی خب از لحاظ سخت افزار به قیمت به شدت وسوسه میکنه
      واسه همین برند های دیگه و مدل دیگه آوردم و اینجا تاپیک زدم
      بین زد 5 و اس 6 خب سخته زد 5 ضد آبه و رم میخوره. اس 6 نمیخوره و گرون تره. از طرفی اس 6 کمتر داغ میکنه دوربین و نمایشش بهتره. نمیدونم کدوم منطقی تره!
      *
      پ.ن: بی ربط به موضوع کی ممکنه اس 7 بشه حدود 1500 مثلا بعد چند ماه؟
      اگه ژیایومی نمیخوای بهترین گزینه زیر1تومن هووایی جی8 هس یا 5ایکس.ایندوتا کاملا شبیه به همن ولی کیفیت صفحه جی8 به نظر من بهتر بود
      در مورد گزینه دوم هم نظر من رو زد5 هس.کلا با طراحی سامی مشکل دارم من.
      در مورد می5 واقعا قیمت سرامیکیش 1900 هس؟ادم خله 1900 بده می5؟اچ تی سی 10 میخره که خیلی بهتره.تازه اگه من باشم 200 میزارم روش و موتو درویدتوربو2 میگیرم😀
      در مورد قیمت اس7 مطمعنا تا اخر تابستون میرسه به 1500.البته نسخه بدون گارانتیش.

15. 2 كاربر زير از شما Son Of Artaxerxes عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #8

بخش : صندلی داغ
      شماره كاربري : 759533
      نام : HOSE!N
      سپاس ها : 20,735
      سپاس از شما 24,188 بار در 5,277 پست
      جزئيات بيشتر

درود
      برای گزینه اولتون میتونید به هر برندی فکر کنید-حالا زیاد فرقی نمیکنه چینی باشه یا ....-چون تو این قیمت کارایی و بازدهی بیشتر مد نظره
      من بهتون پیشنهاد میدم یه نگاهی به REDMI 3S بندازید -خود بنده هم یکی از این گوشی تهیه کردم
      کارهای روز مره بستگی داره از نظر شما چی باشه-اگر منظورتون کمی وبگردی و بازی های نه چندان سنگین و شیک و بودن و سرعت خوب هست که باید بگم همه گزینه هایی که انتخاب کردید هیچ مشکلی از این نظر ندارند-ردمی 3اس حتی داخل بازی های سنگین هم راضی کننده هست و قدرت خیلی خوبی داره در این رنج قیمت(قیمتش حدود 100 کمتر از 3PRO هست)
      • دوربین با کیفیت خوبی داره راضی کننده هست (تثبیت نور و تفکیک جزئیات همه و همه در این رنج بسیار راضی کننده هستند)
      • بدنه فلزی و با کیفیت خوب(البته نه به کیفیت برند هایی مثل اچ تی سی) و ظاهری شکیل
      • یک نکته جالب حسگر اثر انگشتش هست که در این رنج قیمتی فکر نمیکنم گوشی با حسگر اثر انگشت پیدا بشه

برای گزینه دوم شما پیشنهادم Z5 هست(گوشی با قیمت بالاتر از 1 میلیون سعی کنید از برند مطح تهیه کنید)
      • صفحه نمایش گوشی واقعا با کیفیت هست و شارپنس و کنتراست بالایی داره-رنگ ها با دقت عالی نمایش داده میشن-و حاشیه کم از اطراف باعث زیبایی گوشی هم میشه
      • قدرت سخت افزاری هم نیازی به توضیح اضافه نداره/تمام نیازهاتون رو با کمترین تاخیر زمانی انجام میده
      • گوشی زیبا و نسبتا لوکسی هست خصوصا رنگ های مشکی و گلد
      • دوربین عالی-تو شرایط مختلف عالی عمل میکنه-هم فیلم برداری هم عکس برداری

یکی از بهترین خاطرات مجازیم(صندلی داغ با حضور من!)
      و یادبود صندلی داغم!

از خـــــداونـــد شکــــایـــــت دارمــ...
      که در شــهــری مــتــولــد شــدم
      که ذهــــن مــــردمـــانـــش

بــــوی گـــنـــد شـــهــوت مــیــدهــد...

welcome to dark world

.
      ته خطـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ

17. 3 كاربر زير از شما * honex * عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #9

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Son Of Artaxerxes
      اگه ژیایومی نمیخوای بهترین گزینه زیر1تومن هووایی جی8 هس یا 5ایکس.ایندوتا کاملا شبیه به همن ولی کیفیت صفحه جی8 به نظر من بهتر بود
      در مورد گزینه دوم هم نظر من رو زد5 هس.کلا با طراحی سامی مشکل دارم من.
      در مورد می5 واقعا قیمت سرامیکیش 1900 هس؟ادم خله 1900 بده می5؟اچ تی سی 10 میخره که خیلی بهتره.تازه اگه من باشم 200 میزارم روش و موتو درویدتوربو2 میگیرم
      در مورد قیمت اس7 مطمعنا تا اخر تابستون میرسه به 1500.البته نسخه بدون گارانتیش.
      جی 8 رو کلا مشکل دارم. بخوام هوآوی بگیرم الان شهر خودمون 5ایکس 650 تومنه اونو بر میدارم در حالی که جی 8رو میدن نزدیک 800 که اون موقع ترجیح مدم 50 بذارم روش پی 8 بگیرم که به نظرم بهتر و قویتر و جمع جورته!
      طراحی که طرف از هر دو خوشش میاد. فقط میگه سخت افزار و قدرت کدوم بهتره :| :| :| که مطئن نیستم کیفیت کلی کدوم بهتره زد 5 یا اس 6
      می 5 رو آره نسخه 128گیگ-4گیگ رم و سرامیکی بین 1900-2 قیمت خورده. خل که چه عرض کنم! :| دروید عشقه .لی خب متاسفانه تا این برندها دست دلاله قیمتشون نمیشه خرید :|
      نقل قول نوشته اصلی توسط * honex *
      درود سلام
      برای گزینه اولتون میتونید به هر برندی فکر کنید-حالا زیاد فرقی نمیکنه چینی باشه یا ....-چون تو این قیمت کارایی و بازدهی بیشتر مد نظره
      من بهتون پیشنهاد میدم یه نگاهی به REDMI 3S بندازید -خود بنده هم یکی از این گوشی تهیه کردم
      کارهای روز مره بستگی داره از نظر شما چی باشه-اگر منظورتون کمی وبگردی و بازی های نه چندان سنگین و شیک و بودن و سرعت خوب هست که باید بگم همه گزینه هایی که انتخاب کردید هیچ مشکلی از این نظر ندارند-ردمی 3اس حتی داخل بازی های سنگین هم راضی کننده هست و قدرت خیلی خوبی داره در این رنج قیمت(قیمتش حدود 100 کمتر از 3PRO هست) بازی سنگین ندارند بازی سبک و اینستا و تلگرام و ... . خب میدونم 650 پردازنده در حد 810 ه که رو ردمی نوت 3 پرو. ولی خب 430 از 616 خیلی ضعیف تر نیست که مثلا بخوام ردمی 3 پرو رو بذارم کنار واسه 100 بیام 3اس رو بگیرم؟؟؟؟
      • دوربین با کیفیت خوبی داره راضی کننده هست (تثبیت نور و تفکیک جزئیات همه و همه در این رنج بسیار راضی کننده هستند)
      • بدنه فلزی و با کیفیت خوب(البته نه به کیفیت برند هایی مثل اچ تی سی) و ظاهری شکیل
      • یک نکته جالب حسگر اثر انگشتش هست که در این رنج قیمتی فکر نمیکنم گوشی با حسگر اثر انگشت پیدا بشه

کلا من از این داستان شیا و باگ هاش و مشکلات رامش میترسم که فیدبک کاربر دیدم

برای گزینه دوم شما پیشنهادم Z5 هست(گوشی با قیمت بالاتر از 1 میلیون سعی کنید از برند مطح تهیه کنید) همین تجربیات کار رو راحت میکنه. آیا هواوی و پی 9 که حدود اس 6قیمت داره جز برند مطرح محسوب میشه؟ بین زد 5 و اس 6 چرا اس 6 رو انتخاب نکردید؟
      • صفحه نمایش گوشی واقعا با کیفیت هست و شارپنس و کنتراست بالایی داره-رنگ ها با دقت عالی نمایش داده میشن-و حاشیه کم از اطراف باعث زیبایی گوشی هم میشه
      • قدرت سخت افزاری هم نیازی به توضیح اضافه نداره/تمام نیازهاتون رو با کمترین تاخیر زمانی انجام میده
      • گوشی زیبا و نسبتا لوکسی هست خصوصا رنگ های مشکی و گلد
      • دوربین عالی-تو شرایط مختلف عالی عمل میکنه-هم فیلم برداری هم عکس برداری

ممنون بابت وقت و نظر

19. 2 كاربر زير از شما viking_vp3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #10

بخش : صندلی داغ
      شماره كاربري : 759533
      نام : HOSE!N
      سپاس ها : 20,735
      سپاس از شما 24,188 بار در 5,277 پست
      جزئيات بيشتر

ممنون بابت وقت و نظر
      خود بنده با اینکه این فید بک های منفی رو علیه شیائومی خوندم ولی باز هم دست گزاشتم رو ردمی3اس(البته من به عنوان گوشی دوم ازش استفاده میکنم)

پردازنده 430 هم داخل سایت کوالکام مشخصاتش رو میتونید با 616 مقایسه کنید(از نظر قدرت چیزی از 616 کمتر نداره) ضمن اینکه ظاهرا کم مصرفتر هم هست
      ردمی3پرو در واقع هیچ برتری جز رم3 گیگ نداره-در ازای 100 تا قیمت بیشتر

بله هواوی هم الان یه برند مطرح محسوب میشه-مطرح بودن صرفا این نیست که اسمش در رفته باشه.از خدمات و سابقه شرکت و خیلی چیز های دیگه میشه این قضیه رو فهمید-و فروشش هم که بدیهی هست خیلی بیشتر از خیلی شرکت هاست!

دلیل انتخاب زد 5 هم کیفیت ساخت بهتر و صفحه نمایش دلچسبتر و به روزرسانی های بهتر هست
      البته اس 6 هم گوشی بسیار خوبی هست
      یکی از بهترین خاطرات مجازیم(صندلی داغ با حضور من!)
      و یادبود صندلی داغم!

از خـــــداونـــد شکــــایـــــت دارمــ...
      که در شــهــری مــتــولــد شــدم
      که ذهــــن مــــردمـــانـــش

بــــوی گـــنـــد شـــهــوت مــیــدهــد...

welcome to dark world

.
      ته خطـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ

21. 4 كاربر زير از شما * honex * عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع