× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

SMS/MMS | پیام کوتاه و چند رسانه ای

موضوع: Vito SMS Chat

1. Top | #11

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 616382
    سپاس ها : 3
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

با سلان به همه

آقا چرا دوروغ من 2 روزه تو کف نصب کردن برنامه روی x1 هستم که ویندوز موبایل 1.6 هستش

همه برنامه ها یی که میگیرم کلی فایل داره وو یه ست آپ - کپی که میکنم ست آپ وو که میزنم با اوپرا باز میکونه وو به هیچ نتیجه ای نمیرسم تووووووو رووووووووو خووووووودااا یکی به من بگه چه طوری برنامه سر این گوشیی نصب کنم هر کاریی میکنک نمیشه

2. Top | #12

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Pocket PC
    شماره كاربري : 289218
    نام : بـــ هــضـاد
    سپاس ها : 32,755
    سپاس از شما 20,854 بار در 4,857 پست
    جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1372
    با سلان به همه

آقا چرا دوروغ من 2 روزه تو کف نصب کردن برنامه روی x1 هستم که ویندوز موبایل 1.6 هستش

همه برنامه ها یی که میگیرم کلی فایل داره وو یه ست آپ - کپی که میکنم ست آپ وو که میزنم با اوپرا باز میکونه وو به هیچ نتیجه ای نمیرسم تووووووو رووووووووو خووووووودااا یکی به من بگه چه طوری برنامه سر این گوشیی نصب کنم هر کاریی میکنک نمیشه
    دوست عزیز ، برنامه ای که از پست 1# دانلود کردید رو به گوشی انتقال بدید و نصب کنید .

نکته : اگر Winzip یا Winrar روی PC نصب داشته باشید ، حالت فایل های cab. رو به صورت zip یا rar نشون میده ، شما کاری به اون نداشته باشید . کافیه روی فایل هایی که دریافت میکنید راست کلیک کنید و از Properties ، تیپ فایل رو ببینید ، نوشته (cab.) .
    .

--------------

Special Thanks of MEMAR.Z for Creating my Avatar

3. كاربران زير از شما Behzad WM عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #13

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 616382
    سپاس ها : 3
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

اول ببخشیید ودوم واقاااا مرسییییییییییییی دستتون درد نکنه ممنون دوست عزیز تشکر .تشکر

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع