• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• :::...پل ارتباطی کاربران با مدیران و همکاران اندروید _ انتقاد ، پیشنهاد و درخواست...:::

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

:::...پل ارتباطی کاربران با مدیران و همکاران اندروید _ انتقاد ، پیشنهاد و درخواست...::: :::...پل ارتباطی کاربران با مدیران و همکاران اندروید _ انتقاد ، پیشنهاد و درخواست...:::
    صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 21 به 30 از 155

بخش عمومی

1. Top | #21

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : نرم افزار اندروید
      شماره كاربري : 264195
      سپاس ها : 15,708
      سپاس از شما 23,831 بار در 3,169 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sashar
      الان نرم افزارهای بیرون از پارتیشن به بیش از صد تاپیک رسیدن که واقعا انتقال و طبقه بندیشون کار سختیه. وجود یک آرشیو برای نسخه قدیمی نرم افزارها هم دیگه واجب هست. با این حال هنوز هم برای نرم افزارها در جای درست خودشون تاپیک زده نمیشه !

نمیدونم آیا درست متوجه منظورتون شدم یا نه ... اگر منظورتون این هست که برنامه های جدید که معرفی میشند در خارج از قسمت طبقه بندی قرار دارند (و در جای درست خودش نیست) ...

باید بگم ... کاربران عادی امکان ایجاد تاپیک جدید در قسمت طبقه بندی ندارند و در ضمن روال کار به این شکل هست که برنامه های جدید مدتی بیرون از طبقه بندی جلوی چشم باشند و بعد توسط مدیران به قسمت مناسب انتقال پیدا کنند .
      .

.

.
      For every action there is an equal and opposite reaction !

o

2. 7 كاربر زير از شما DarKnight عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #22

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : Android OS
      شماره كاربري : 132307
      نام : ساناز
      سپاس ها : 24,476
      سپاس از شما 17,337 بار در 2,923 پست
      جزئيات بيشتر

ضمن تشکر از همه دوستان.من تمام انتقاد ها و پیشنهادات رو کامل خوندم و لازم میدونم چند مورد خدمتتون ذکر کنم:
      مورد اول اینکه مدیران چند سری کار دارن:یکی کارای ظاهری مثل پست دادن و برنامه دادن و این حرفاست و مورد دیگه کارای بگ گراندی هست که انجام میدن و رتق فتق امورات هست.روزانه مدام باید چک کنیم کسی پست بی ربط نده،پست اسپم نده و اگر دادن با ابزار نیمه نصفمون پاک کنیم و تذکر بدیم.یا تاپیک هایی که در جای اشتباه زده شده و یا باید کلا پاک بشه کاراشو انجام بدیم که اونم هر مدیری ابزار بخش خودشو داره و خیلی از این کارا در حیطه کار مدیر ارشد انجمن هستش.که خوب مسلما خیلی از این کارا توی دید شما نیست...

مورد دوم اینه که یکی از مواردی که خیلی وقت گیر هست پاسخ گویی به پیغام های خصوصی دوستان هست.من هر وقت موبایلستان رو بالا میارم کمه کم 6 تا 7 پیغام خصوصی در مورد سوالات دارم که هر کدوم خیلی طول میکشه تا پاسخ داده بشن و من شخصا دوست ندارم طرف رو بپیچونم و تا جایی که بتونم پاسخ میدم و گاهی هم شده بعضی ها شاکی شدن و دوباره پیغام دادن و من دیدم یه مورد از دستم در رفته به فرض.این ها هم جزو مواردی هست که وقت مارو میگره ولی اصلا به چشم نمیاد.

مورد سوم خطاب به دوست عزیزی بود که نظر داده بودن که مدیر بخش نرم افزار باید عوض بشه!ما تا زمانی که آندرویید کاربر کمی داشت مدام برنامه معرفی میکردیم و پوشش میدادیم ولی الان تعداد کاربرا زیاد شده و خودشون برنامه معرفی میکنن و بخش رو پویا نگه میدارن ما هم اینجا رو برنامه ها نظارت میکنیم و موارد تکراری رو حذف میکنیم و یا اگر ویرایش لازم داشت انجام میدیم.پس یک مدیر کارش صرفا برنامه معرفی کردن نیست و اتفاقا این شیوه که همه مشارکت داشته باشن در معرفی برنامه بهتر هستش.

مورد چهارم اینکه من قبول دارم در بعضی از بخش ها مدیرا و یا همکارا دارن کم کاری میکنن که اونم دلیل خاص خودش رو داره.من شخصا به دلیل مشکلات شخصی که به هر حال برای هر کسی به وجود میاد یه مقدار در 3 هفته اخیر فعالیت های ظاهریم کم شده و هر بار که به سایت امدم بیشتر درگیر موارد بک گراندی که عرض کردم بودم.در بخش گرافیک من از Emperex عزیز دارن زحمت میکشن و من ممنونم ازشون.انشالا به زودی این موارد حل میشن.

در پایان از شهاب عزیز تشکر میکنم که برای بخش آندرویید مثل یک ستون اصلی میمونه و همیشه زحمت کم کاری خیلی از مارو به دوش کشیده و جبران کرده.

5. 9 كاربر زير از شما ساناز عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #23

بخش : Android HTC | GSpad Tablets
      شماره كاربري : 294027
      نام : ساسان
      سپاس ها : 6,454
      سپاس از شما 36,221 بار در 6,848 پست
      کمک مالي به سايت: 2500000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط LorD MysteriouS
      ساسان جان برای بخش هیرو دقیقا حق با شماست
      همکار بخش هیرو امروز کنکور داشتند
      شما که انتظار ندارید بیان کنکور و اینده رو به خاطر موبایلستان بذارند
      من خودم 8 روز سفر بودم توی همون سفر هم تا تونستم به سایت سر زدم
      مدیران دیگه هم کم و بیش دچار مشکلاتی هستند که در جریان هستم
      وگرنه مدیران ارشد به هیچ وجه اجازه نمیدن مدیری بدون دلیل موجه کم کاری و یا غیبت کنه
      مثلا الان بخش نکسوس مدت هاست معرفی رام نداشته چون frf91 بسیار عالی و پایدار هست و رامهای بسیار خوبی هم براش اومده و کوکر های بزرگ دیگه روش فعالیت نمیکنند
      رامهایی هم که در حال حاظر میاد بیشتر دستکاری رامهای موجوده که پایداریشون کم شده و ...
      پس همه اینها الزاما مشکل از کادر مدیریتی نیست
      اما اگه رام میخواین من خودم تم و یا برنامه روی رامهای موجود بزارم و معرفی کنم؟
      خوبه؟

بخش نرم افزار هم که روزی نیست معرفی برنامه نداشته باشه
      حالا مشکل و ضعفی که میفرمایید در این بخش هست چیه نمیدونم

یک موردی هم یادم اومد که لازم بود بگم
      خیلی از کاربران از مدیران و یا کاربران فعال و با تجربه انتظار دارند به صورت انلاین و یا تلفنی راهنمایی کنند
      اموزش ها کامل هست و همینطور بدون نقص ولی تعدادی از کاربران مشکلاتی دیگه به جز اموزش دارند که بیشتر مربوط به بحث های کامپیوتری هست تا اموزش که قبول بفرمایید این در حیطه کاری نیست و انتظار فراتر هست
      شهاب جان از اینکه پاسخگو هستی واقعا ممنون.در اینکه شما و دوستان مدیر دارن تمام تلاششون رو میکنن شکی نیس.
      من حق رو تو بخش نرم افزار به شما میدم.جابجا کردن پست به تاپیکهای مخصوص خودشون واقعا کار زمان بری هستش.بخصوص اگه دست تنها هستید که دیگه نمیشه انتظاری داشت با این مشغله شما.ولی امیدوارم زودتر این بخش به نظمی که ازش انتظار میره برسه که با حضور شما 100% همینطور خواهد شد.

راجع به بخش هیرو هم من اطلاعی نداشتم که ایشون کنکور داشته.ایشالا به سلامتی زودتر به بخش برگردن و دوستان رو راهنمایی کنن.
      ولی الان 1ماهی میشه که من حضوری از ایشون ندیدم.دریغ از یه پست.حتی نمیدونم کی هستن ایشون...اصلا سمتشون چی هست؟مدیر یا همکار؟
      به هر حال من حضور نداشتن بیشتر از یک ماه رو دلیل بر کم لطفی ایشون میدونم.ولی انشالا زودتر برمیگردن و من رو شرمنده میکنن با حضور فعالشون.

من بازم از شما تشکر میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ساناز
      ضمن تشکر از همه دوستان.من تمام انتقاد ها و پیشنهادات رو کامل خوندم و لازم میدونم چند مورد خدمتتون ذکر کنم:
      مورد اول اینکه مدیران چند سری کار دارن:یکی کارای ظاهری مثل پست دادن و برنامه دادن و این حرفاست و مورد دیگه کارای بگ گراندی هست که انجام میدن و رتق فتق امورات هست.روزانه مدام باید چک کنیم کسی پست بی ربط نده،پست اسپم نده و اگر دادن با ابزار نیمه نصفمون پاک کنیم و تذکر بدیم.یا تاپیک هایی که در جای اشتباه زده شده و یا باید کلا پاک بشه کاراشو انجام بدیم که اونم هر مدیری ابزار بخش خودشو داره و خیلی از این کارا در حیطه کار مدیر ارشد انجمن هستش.که خوب مسلما خیلی از این کارا توی دید شما نیست...

مورد دوم اینه که یکی از مواردی که خیلی وقت گیر هست پاسخ گویی به پیغام های خصوصی دوستان هست.من هر وقت موبایلستان رو بالا میارم کمه کم 6 تا 7 پیغام خصوصی در مورد سوالات دارم که هر کدوم خیلی طول میکشه تا پاسخ داده بشن و من شخصا دوست ندارم طرف رو بپیچونم و تا جایی که بتونم پاسخ میدم و گاهی هم شده بعضی ها شاکی شدن و دوباره پیغام دادن و من دیدم یه مورد از دستم در رفته به فرض.این ها هم جزو مواردی هست که وقت مارو میگره ولی اصلا به چشم نمیاد.

مورد سوم خطاب به دوست عزیزی بود که نظر داده بودن که مدیر بخش نرم افزار باید عوض بشه!ما تا زمانی که آندرویید کاربر کمی داشت مدام برنامه معرفی میکردیم و پوشش میدادیم ولی الان تعداد کاربرا زیاد شده و خودشون برنامه معرفی میکنن و بخش رو پویا نگه میدارن ما هم اینجا رو برنامه ها نظارت میکنیم و موارد تکراری رو حذف میکنیم و یا اگر ویرایش لازم داشت انجام میدیم.پس یک مدیر کارش صرفا برنامه معرفی کردن نیست و اتفاقا این شیوه که همه مشارکت داشته باشن در معرفی برنامه بهتر هستش.

مورد چهارم اینکه من قبول دارم در بعضی از بخش ها مدیرا و یا همکارا دارن کم کاری میکنن که اونم دلیل خاص خودش رو داره.من شخصا به دلیل مشکلات شخصی که به هر حال برای هر کسی به وجود میاد یه مقدار در 3 هفته اخیر فعالیت های ظاهریم کم شده و هر بار که به سایت امدم بیشتر درگیر موارد بک گراندی که عرض کردم بودم.در بخش گرافیک من از Emperex عزیز دارن زحمت میکشن و من ممنونم ازشون.انشالا به زودی این موارد حل میشن.

در پایان از شهاب عزیز تشکر میکنم که برای بخش آندرویید مثل یک ستون اصلی میمونه و همیشه زحمت کم کاری خیلی از مارو به دوش کشیده و جبران کرده.
      ساناز جان واقعا به مورد خوبی اشاره کردی.emperex عزیز دارن تو بخش گرافیک و والپیپر زحمات زیادی رو میکشن.
      موارد اول و دوم صحبت هاتون هم کاملا تایید میشه دوست عزیز.کسی نمیتونه انکار کنه مشغله مدیران رو.مطمئنا اگه حضور دوستانی مث شما و شهاب عزیز نبود بخش اندروید وضع کنونی رو نداشت.
      مورد چهرمی هم که فرمودید امیدوارم مدیران و همکاران هر بخش هم بتونن مشکلاتشون رو برطرف کنن و به بخش مربوطه کمک کنن.

بازم از شما و شهاب و emperex بابت زحمات و پاخگوییتون تشکر میکنم.
      kabaran.blogsky.com

7. 9 كاربر زير از شما Sandroid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #24

بخش : بخش HTC Hero & legend
      شماره كاربري : 315799
      سپاس ها : 3,722
      سپاس از شما 4,403 بار در 672 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sasanekabaran
      راجع به بخش هیرو هم من اطلاعی نداشتم که ایشون کنکور داشته.ایشالا به سلامتی زودتر به بخش برگردن و دوستان رو راهنمایی کنن.
      ولی الان 1ماهی میشه که من حضوری از ایشون ندیدم.دریغ از یه پست.حتی نمیدونم کی هستن ایشون...اصلا سمتشون چی هست؟مدیر یا همکار؟
      به هر حال من حضور نداشتن بیشتر از یک ماه رو دلیل بر کم لطفی ایشون میدونم.ولی انشالا زودتر برمیگردن و من رو شرمنده میکنن با حضور فعالشون.

من بازم از شما تشکر میکنم.
      سلام به همكار عزيز
      شرمنده من تا جمعه دستم به كنكور بند بود و حتي باور كنيد دوستاي صميمي مو چند وقتيه كه نديدم(كه به خونم تشنه ان ).
      يه موضع ديگه هم اين بود كه دوست عزيز از بين ما رفت و واقعا روحيه همه داغون شد.
      انشالله از امروز يواش يواش حضور پررنگ تري از من ميبينيد.
      به اميد اينكه با هم بتونيم نقش پررنگي از آندرويدو به نماش بذاريم.

9. 8 كاربر زير از شما topnumber7 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #25

بخش : Android HTC | GSpad Tablets
      شماره كاربري : 294027
      نام : ساسان
      سپاس ها : 6,454
      سپاس از شما 36,221 بار در 6,848 پست
      کمک مالي به سايت: 2500000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط topnumber7
      سلام به همكار عزيز
      شرمنده من تا جمعه دستم به كنكور بند بود و حتي باور كنيد دوستاي صميمي مو چند وقتيه كه نديدم(كه به خونم تشنه ان ).
      يه موضع ديگه هم اين بود كه دوست عزيز از بين ما رفت و واقعا روحيه همه داغون شد.
      انشالله از امروز يواش يواش حضور پررنگ تري از من ميبينيد.
      به اميد اينكه با هم بتونيم نقش پررنگي از آندرويدو به نماش بذاريم.
      عزیز جان...باور کنید اولین باری هست که از اشنایی با دوست عزیزی اینقدر خوشحال شدم...
      امیدوارم کنکورتون رو هم خوب داده باشین و بتونین با روحیه بهتری فعالیت داشته باشین.
      منم سعی کردم در نبود شما کمبود هایی که تو بخش رام موجود بود رو رفع کنم.
      الان اخرین رامهای موجود رو معرفی کردم تو بخش رام...ولی خب بقیه بخش ها رو نتونستم درخدمت باشم.انشاالله با برگشت شما دیگه کمبودیتو بخش احساس نمیشه...

راستی شرمنده جسارت من رو...ولی خوب من چون تازه واردم اسم شما رو هم نمیدونم.خوشحال میشم اگه لطف کنید...
      kabaran.blogsky.com

11. 7 كاربر زير از شما Sandroid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #26
      :::...پل ارتباطی کاربران با مدیران و همکاران اندروید _ انتقاد ، پیشنهاد و درخواست...:::
      :::...پل ارتباطی کاربران با مدیران و همکاران اندروید _ انتقاد ، پیشنهاد و درخواست...::::::...پل ارتباطی کاربران با مدیران و همکاران اندروید _ انتقاد ، پیشنهاد و درخواست...:::

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 346257
      نام : امین
      سپاس ها : 5,302
      سپاس از شما 4,508 بار در 675 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام خدمت مدیران

بخش گلکسی نه مدیر و حتی همکار هم نداره به همین خاطر به کلی به هم ریخته...

به این دلیل هم خیلی از کاربران فعالمون مث spike و RADIKAL و... رو از دست دادیم(به فروم همسایه کوچ کردن)

به همین دلیل از مدیران خواش می کنم برای این بخش فکری بکنن.

13. 5 كاربر زير از شما A M I N S H عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #27
      :::...پل ارتباطی کاربران با مدیران و همکاران اندروید _ انتقاد ، پیشنهاد و درخواست...:::
      :::...پل ارتباطی کاربران با مدیران و همکاران اندروید _ انتقاد ، پیشنهاد و درخواست...::::::...پل ارتباطی کاربران با مدیران و همکاران اندروید _ انتقاد ، پیشنهاد و درخواست...:::

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 346257
      نام : امین
      سپاس ها : 5,302
      سپاس از شما 4,508 بار در 675 پست
      جزئيات بيشتر

یه انتقاد دیگه هم دارم...

تو تاپیک نقشه ها نقشه ی شهر تبریز نیس.

اخه این انصافه

15. 4 كاربر زير از شما A M I N S H عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #28

بخش : Android OS
      شماره كاربري : 132307
      نام : ساناز
      سپاس ها : 24,476
      سپاس از شما 17,337 بار در 2,923 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93
      با سلام خدمت مدیران

بخش گلکسی نه مدیر و حتی همکار هم نداره به همین خاطر به کلی به هم ریخته...

به این دلیل هم خیلی از کاربران فعالمون مث spike و radikal و... رو از دست دادیم(به فروم همسایه کوچ کردن)

به همین دلیل از مدیران خواش می کنم برای این بخش فکری بکنن.
      بله دوست عزیز حق با شماست.من حتما این موضوع رو مطرح میکنم تا این بخش مدیر داشته باشه.

17. 5 كاربر زير از شما ساناز عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #29

بخش : نرم افزار اندروید
      شماره كاربري : 264195
      سپاس ها : 15,708
      سپاس از شما 23,831 بار در 3,169 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض جور دیگر هم باید دید ! ... البته قبلش چشم ها را باید شست !

من فکر میکنم همیشه نباید فقط انتقاد کرد ... بلکه اگر حرکت خوبی هم دیده شد باید قدردانی کرد ...

همه مدیران و دوستان در این بخش به سهم خودشون تلاش میکنند ... ولی با زدن این پست خواستم از زحمات چند روز اخیر "ساناز خانم" و "شهاب عزیز" در سر و سامان دادن به بخش نرم افزار و طبقه بندی تاپیکها تشکر کنم و به هر دوشون خسته نباشید بگم ...

موفق باشید .
      .

.

.
      For every action there is an equal and opposite reaction !

o

19. 4 كاربر زير از شما DarKnight عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #30

بخش : گرافیک اندروید
      شماره كاربري : 280518
      سپاس ها : 17,179
      سپاس از شما 79,246 بار در 7,085 پست
      جزئيات بيشتر

من هم از زحمات این دوستان عزیز تشکر میکنم. دیگه کلا داره بخش خالی میشه و تمام نرم افزارهای به بخش های خودشون انتقال پیدا میکنن.

فقط به نظرم یه سری از برنامه ها هنوز هم جای درستی ندارن !
      مثلا این برنامه در قسمت منیجرهاست:
      Battery Indicator Pro v3.0.2

یا یه سری از برنامه ها که ویدجت به حساب میان و در قسمت ویدجت ها هم قرار دارن :
      Extended Controls v4.0

21. 4 كاربر زير از شما EMPREX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع